Орал қаласы аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 13 қазандағы № 1910 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 қазанда № 6431 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 13 сәуірдегі № 829 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 13.04.2023 № 829 қаулысымен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңын басшылыққа алып, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Орал қаласы аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары бекітілсін.
2. "Орал қаласының кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Ж.Гумаров) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары А.Кульбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімінің міндетін атқарушы М. Мүлкәй
Орал қаласы әкімдігінің
2020 жылғы 13 қазандағы
№ 1910 қаулысына қосымша
Орал қаласы аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Елді мекен атауы
Сауда объектілерін орналастыру орындары
1
Зачаган кенті
"Балауса" шағын ауданы, Шоқан Уәлиханов және Сабыр Рахимов көшелерінің қиылысы
2
Зачаган кенті
"Балауса" шағын ауданы, Есет батыр және Кәрім Жәленов көшелерінің қиылысы
3
Деркөл кенті
"Көкжиек" шағын ауданы, Қарасай батыр және Лев Гумилев көшелерінің қиылысы
4
Деркөл кенті
"Көкжиек" шағын ауданы, Қайым Мұхамедханов және Малтақан би көшелерінің қиылысы
5
Деркөл кенті
"Сарыарқа" шағын ауданы, Отырар және Роза Бағланова көшелерінің қиылысы
6
Орал қаласы
"Жұлдыз" шағын ауданы, Хантәңірі және Ермек Серкебаев көшелерінің қиылысы
7
Орал қаласы
"Жұлдыз" шағын ауданы, Фариза Оңғарсынова және Сырдария көшелерінің қиылысы

Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории города Уральск
Постановление акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 13 октября 2020 года № 1910. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 20 октября 2020 года № 6431. Утратило силу постановлением акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 13 апреля 2023 года № 829
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Уральска Западно-Казахстанской области от 13.04.2023 № 829 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Руководствуясь Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить места размещения нестационарных торговых объектов на территории города Уральск согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел предпринимательства и сельского хозяйства города Уральска" (Гумаров Ж.) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Кульбаева А.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима города М. Мүлкәй
Приложение к постановлению
акимата города Уральск
от 13 октября 2020 года № 1910
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории города Уральск
Наименование населенного пункта
Места размещения торговых объектов
1
поселок Зачаганский
микрорайон "Балауса", пересечение улиц Шоқан Уәлиханов и Сабыр Рахимов
2
поселок Зачаганский
микрорайон "Балауса", пересечение улиц Есет батыр и Кәрім Жәленов
3
поселок Деркул
микрорайон "Көкжиек", пересечение улиц Қарасай батыр и Лев Гумилев
4
поселок Деркул
микрорайон "Көкжиек", пересечение улиц Қайым Мұхамедханов и Малтақан би
5
поселок Деркул
микрорайон "Сарыарқа", пересечение улиц Отырар и Роза Бағланова
6
город Уральск
микрорайон "Жұлдыз", пересечение улиц Хантәңірі и Ермек Серкебаев
7
город Уральск
микрорайон "Жұлдыз", пересечение улиц Фариза Оңғарсынова и Сырдария