2021-2023 жылдарға арналған Зачаган кентінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 56-7 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 25 желтоқсанда № 6633 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Орал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Орал қаласының Зачаган кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға арналған бюджет келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 775 087 мың теңге:
салықтық түсімдер – 137 697 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 181 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 636 209 мың теңге;
2) шығындар – 813 470 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -38 383 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –38 383 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 1 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –38 384 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 18.11.2021 № 10-3 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2021 жылға арналған Зачаган кентінің бюджеті түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне және Орал қалалық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 56-3 "2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2020 жылы 24 желтоқсанда № 6598 тіркелген) сәйкес қалыптастырылады.
3. 2021 жылға арналған Зачаган кентінің бюджетінде қалалық бюджеттен берілетін субвенция көлемінің жалпы сомасы 276 117 мың теңге түсімдері қарастырылғаны ескерілсін.
4. Жергілікті атқарушы органдарға қарасты мемлекеттік мекемелер ұсынатын мен қызметтерді тауарлармен өткізуден түсетін ақшалар Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі белгіленген тәртіпте пайдаланылады.
5. Орал қалалық мәслихатының тұрақты комиссияларына әр тоқсан сайын бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің есебін тыңдау жүктелсін.
6. Орал қалалық мәслихаты аппаратының басшысы (С.Давлетов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.

О бюджете поселка Зачаганск на 2021-2023 годы
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 25 декабря 2020 года № 56-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 25 декабря 2020 года № 6633.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Зачаганск города Уральск на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 775 087 тысяч тенге:
налоговые поступления – 137 697 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 181 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 636 209 тысяч тенге;
2) затраты – 813 470 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -38 383 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 38 383 тысячи тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 1 тысяча тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 38 384 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 18.11.2021 № 10-3 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Поступления в бюджет поселка Зачаганск на 2021 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан и решением Уральского городского маслихата от 23 декабря 2020 года № 56-3 "О городском бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 24 декабря 2020 года № 6598).
3. Учесть в бюджете поселка Зачаганск на 2021 год поступление субвенции, передаваемой из городского бюджета в сумме 276 117 тысяч тенге.
4. Деньги от реализации товаров и услуг, предоставляемых государственными учреждениями, подведомственными местным исполнительным органам, используются им в порядке, определяемом Бюджетным кодексом Республики Казахстан.
5. Поручить постоянным комиссиям Уральского городского маслихата ежеквартально заслушивать отчеты администраторов бюджетных программ.
6. Руководителю аппарата Уральского городского маслихата (С.Давлетов) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.