Бөрлі ауданы бойынша 2020 жылға жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 18 ақпандағы № 62 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 25 ақпанда № 6049 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 3 наурыздағы № 49 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әкімдігінің 03.03.2021 № 49 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).

Об установлении квоты рабочих мест по Бурлинскому району на 2020 год
Постановление акимата Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 18 февраля 2020 года № 62. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 25 февраля 2020 года № 6049. Утратило силу постановлением акимата Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 3 марта 2021 года № 49
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 03.03.2021 № 49 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).

2014 жылғы 5 шілдедегі Қазақстан Республикасының Қылмыстық-атқару кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы № 412 "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №13898 тіркелген) бұйрығына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1, Бөрлі ауданы бойынша 2020 жылға жұмыс орындарының квотасы ұйымдық-құқықтық нысанына және меншік нысанына қарамастан ұйымдардың жұмыскерлерінің тізімдік санынан ұйымдар үшін белгіленсін:
осы қаулының 1 - қосымшасына сәйкес пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін екі пайыз мөлшерінде;
осы қаулының 2 - қосымшасына сәйкес бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін екі пайыз мөлшерінде;
осы қаулының 3 - қосымшасына сәйкес ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін бір пайыз мөлшерінде.

В соответствии с Уголовно-исполнительным кодексом Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года №412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №13898), акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для организаций независимо от организационно-правовой формы и формы собственности от списочной численности работников организаций по Бурлинскому району на 2020 год:
для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации в размере двух процентов, согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы в размере двух процентов, согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования в размере одного процента, согласно приложению 3 к настоящему постановлению.

2. Бөрлі ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 14 желтоқсандағы №30 "Бөрлі ауданы бойынша 2019 жылға жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5453 тіркелген, 2019 жылғы 3 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Аудан әкімі аппаратының мемлекеттік-құқықтық жұмысы бөлімінің басшысы (Д.Муканова) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.

2. Признать утратившим силу постановление акимата Бурлинского района от 14 декабря 2018 года №30 "Об установлении квоты рабочих мест по Бурлинскому району на 2019 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5453, опубликованное 3 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Руководителю отдела государственно-правовой работы аппарата акима района (Д.Муканова) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции.

4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Кушкинбаевқа жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім М. Сатканов
Бөрлі ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 18 ақпандағы № 62
қаулысына 1-қосымша
Бөрлі ауданы бойынша 2020 жылға пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны (адам)
Квотаның мөлшері (жұмыскерлердің тізімдік санынан % )
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін жұмыс орындардың саны (бірлік)
1
"Аксай-Проминвест" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
132
2
3
2
"Аксайавтотранс" акционерлік қоғамы
447
2
9
3
"Батыс Қазақстан облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының Бөрлі арнаулы әлеуметтік қызмет көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
50
2
1
Бөрлі ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 18 ақпандағы № 62
қаулысына 2-қосымша
Бөрлі ауданы бойынша 2020 жылға бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны (адам)
Квотаның мөлшері (жұмыскерлердің тізімдік санынан % )
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындардың саны (бірлік)
1
"Аксай-Проминвест" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
132
2
3
2
"Аксайавтотранс" акционерлік қоғамы
447
2
9
Бөрлі ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 18 ақпандағы № 62
қаулысына 3-қосымша
Бөрлі ауданы бойынша 2020 жылға ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота
Ұйымның атауы
Жұмыс-керлердің тізімдік саны (адам)
Квотаның мөлшері (жұмыскерлер дің тізімдік санынан % )
Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтар үшін жұмыс орындардың саны (бірлік)
1
"Аксай-Проминвест" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
132
1
1
2
"LCI Catering" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
205
1
2

4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района А.Кушкинбаева.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким М. Сатканов
Приложение 1
к постановлению акимата
Бурлинского района
от 18 февраля 2020 года № 62
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации по Бурлинскому району на 2020 год
Наименование организации
Списочная численность работников (человек)
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации (единиц)
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Аксай-Проминвест"
132
2
3
2
Акционерное общество "Аксайавтотранс"
447
2
9
3
Коммунальное государственное учреждение "Бурлинский центр оказания специальных социальных услуг Управления координации занятости и социальных программ Западно-Казахстанской области"
50
2
1
Приложение 2
к постановлению акимата
Бурлинского района
от 18 февраля 2020 года № 62
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы по Бурлинскому району на 2020 год
Наименование организации
Списочная численность работников (человек)
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы (единиц)
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Аксай-Проминвест"
132
2
3
2
Акционерное общество "Аксайавтотранс"
447
2
9
Приложение 3
к постановлению акимата
Бурлинского района
от 18 февраля 2020 года № 62
Квота рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования по Бурлинскому району на 2020 год
Наименование организации
Списочная численность работников (человек)
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования (единиц)
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Аксай-Проминвест"
132
1
1
2
Товарищество с ограниченной ответственностью "LCI Catering" ("ЭлСиАй Кайтеринг")
205
1
2