Бөрлі ауданының кейбір елді мекендерінің шекарасын (шегін) белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 22 қыркүйектегі № 300 және Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 қыркүйектегі № 53-5 бірлескен қаулысы мен шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 қыркүйекте № 6386 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Бөрлі ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Бөрлі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бөрлі ауданының кейбір елді мекендерінің шекарасын (шегін) белгіленсін:
осы бірлескен қаулы мен шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 1695,71 гектар, ұзындығы 24090,0 метр Бөрлі ауданы Бөрлі ауылдық округі Бөрлі ауылының шекарасы (шегі);
осы бірлескен қаулы мен шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 351,25 гектар, ұзындығы 9230,0 метр Бөрлі ауданы Жарсуат ауылдық округі Жарсуат ауылының шекарасы (шегі);
осы бірлескен қаулы мен шешімнің 3-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 407,29 гектар, ұзындығы 8994,0 метр Бөрлі ауданы Кеңтүбек ауылдық округі Кеңтүбек ауылының шекарасы (шегі).
2. Аудан әкімі аппаратының мемлекеттік-құқықтық жұмысы бөлімінің басшысы (Д.Муканова) осы бірлескен қаулы мен шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бірлескен қаулы және шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасарына (А.Тукжанов) және Бөрлі аудандық мәслихатының өнеркәсіп, кәсіпкерлікті дамыту және аграрлық саясат мәселелері бойынша тұрақты комиссиясының төрағасына (А.Агаев) жүктелсін.
4. Осы бірлескен қаулы мен шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әкім М. Сатканов
төраға А. Агаев
Мәслихат хатшысы А. Куликешев
Бөрлі ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 22 қыркүйектегі
№ 300 және Бөрлі аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 22 қыркүйектегі
№ 53-5 бірлескен қаулысы мен
шешіміне 1–қосымша
Бөрлі ауданының Бөрлі ауылдық округінің
Бөрлі ауылының шекарасы (шегі)
Бөрлі ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 22 қыркүйектегі
№ 300 және Бөрлі аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 22 қыркүйектегі
№ 53-5 бірлескен қаулысы мен
шешіміне 2–қосымша
Бөрлі ауданының Жарсуат ауылдық округінің
Жарсуат ауылының шекарасы (шегі)
Бөрлі ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 22 қыркүйектегі
№ 300 және Бөрлі аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 22 қыркүйектегі
№ 53-5 бірлескен қаулысы мен
шешіміне 3–қосымша
Бөрлі ауданының Кеңтүбек ауылдық округінің
Кеңтүбек ауылының шекарасы (шегі)

Об установлении границ (черт) некоторых населенных пунктов Бурлинского района
Совместное постановление акимата Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 22 сентября 2020 года № 300 и решение Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 22 сентября 2020 года № 53-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 28 сентября 2020 года № 6386
В соответствии с Земельным Кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Бурлинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Бурлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить границы (черты) некоторых населенных пунктов Бурлинского района:
границу (черту) села Бурлин Бурлинского сельского округа Бурлинского района общей площадью 1695,71 гектаров, протяженностью 24090,0 метров согласно приложению 1 к настоящему совместному постановлению и решению;
границу (черту) села Жарсуат Жарсуатского сельского округа Бурлинского района общей площадью 351,25 гектаров, протяженностью 9230,0 метров согласно приложению 2 к настоящему совместному постановлению и решению;
границу (черту) села Кентубек Кентубекского сельского округа Бурлинского района общей площадью 407,29 гектаров, протяженностью 8994,0 метров согласно приложению 3 к настоящему совместному постановлению и решению.
2. Руководителю отдела государственно-правовой работы аппарата акима района (Д.Муканова) обеспечить государственную регистрацию данного совместного постановления и решения в органах юстиции.
3. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления и решения возложить на заместителя акима района (А.Тукжанов) и председателя постоянной комиссии Бурлинского районного маслихата по вопросам промышленности, развития предпринимательства и аграрной политики (А.Агаев).
4. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким М. Сатканов
председатель А. Агаев
Секретарь маслихата А. Куликешев
Приложение 1
к совместному постановлению
акимата Бурлинского района
от 22 сентября 2020 года № 300
и решению Бурлинского
районного маслихата
от 22 сентября 2020 года № 53-5
Граница (черта) села Бурлин
Бурлинского сельского округа Бурлинского района
Приложение 2
к совместному постановлению
акимата Бурлинского района
от 22 сентября 2020 года № 300
и решению Бурлинского
районного маслихата
от 22 сентября 2020 года № 53-5
Граница (черта) села Жарсуат
Жарсуатского сельского округа Бурлинского района
Приложение 3
к совместному постановлению
акимата Бурлинского района
от 22 сентября 2020 года № 300
и решению Бурлинского
районного маслихата
от 22 сентября 2020 года № 53-5
Граница (черта) села Кентубек
Кентубекского сельского округа Бурлинского района