Бөрлі ауданы әкімінің 2014 жылғы 17 наурыздағы №9 "Бөрлі ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әкімінің 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 18 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 желтоқсанда № 6554 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңына, Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Бөрлі аудандық (аумақтық) сайлау комиссиясының келісімі бойынша, аудан әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бөрлі ауданы әкімінің 2014 жылғы 17 наурыздағы № 9 "Бөрлі ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3506 тіркелген, 2014 жылғы 8 мамырда "Бөрлі жаршысы-Бурлинские вести" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
аталған шешімнің қосымшасымен құрылған Бөрлі ауданы аумағындағы сайлау учаскелерінің тізіміндегі:
№103 сайлау учаскесі мынадай редакцияда жазылсын:
"№ 103 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Пугачев ауылы, Тәуелсіздік көшесі, 20 үй, ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.
Шекарасы: Пугачев ауылы, Бесағаш ауылы, Пепел және Сұлусай разъездері.".
2. Бөрлі ауданы әкімі аппаратының мемлекеттік-құқықтық жұмысы бөлімі басшысының міндетін атқарушы (А.Утепбергенов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы М.Нұрмақовқа жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әкім М. Сатканов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бөрлі аудандық (аумақтық) сайлау
комиссиясының төрағасы
_____________Ж .Каналин
25 қараша 2020 жыл

О внесении изменения в решение акима Бурлинского района от 17 марта 2014 года №9 "Об образовании избирательных участков на территории Бурлинского района"
Решение акима Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 11 декабря 2020 года № 18. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 15 декабря 2020 года № 6554
В соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", по согласованию с Бурлинской районной (территориальной) избирательной комиссией, аким района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Бурлинского района от 17 марта 2014 года № 9 "Об образовании избирательных участков на территории Бурлинского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3506, опубликованное 8 мая 2014 года в газете "Бөрлі жаршысы-Бурлинские вести") следующее изменение:
в списке избирательных участков на территории Бурлинского района образованного приложением к указанному решению:
избирательный участок № 103 изложить в следующей редакции: "Избирательный участок № 103
Местонахождение: село Пугачево, улица Тәуелсіздік, дом 20, здание сельского дома культуры.
Границы: село Пугачево, село Бесагаш, разъезды Пепел и Сулусай.".
2. Исполняющему обязанности руководителя отдела государственно-правовой работы аппарата акима Бурлинского района (А.Утепбергенов) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района М.Нурмакова.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким М. Сатканов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Бурлинской районной
(территориальной) избирательной комиссии
_____________ Ж.Каналин
"25" ноября 2020 год