Бөкей ордасы ауданы бойынша 2020 жылға жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 11 маусымдағы № 68 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 11 маусымда № 6276 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 16 наурыздағы № 37 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы ауданы әкімдігінің 16.03.2021 № 37 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).

Об установлении квоты рабочих мест по Бокейординскому району на 2020 год
Постановление акимата Бокейординского района Западно-Казахстанской области от 11 июня 2020 года № 68. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 11 июня 2020 года № 6276. Утратило силу постановлением акимата Бокейординского района Западно-Казахстанской области от 16 марта 2021 года № 37
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Бокейординского района Западно-Казахстанской области от 16.03.2021 № 37 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Қылмыстық-атқару кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңына және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы № 412 "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №13898 тіркелген) сәйкес Бөкей ордасы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

В соответствии с Уголовно-исполнительным кодексом Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" и приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13898), акимат Бокейординского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Бөкей ордасы ауданы бойынша 2020 жылға жұмыс орындарының квотасы ұйымдық-құқықтық нысанына және меншік нысанына қарамастан ұйымдардың жұмыскерлерінің тізімдік санынан ұйымдар үшін үш пайыз мөлшерінде белгіленсін:
осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін;
осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін;
осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес, ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін.

1. Установить квоту рабочих мест для организаций, независимо от организационно-правовой формы и формы собственности от списочной численности работников организаций по Бокейординскому району на 2020 год в размере трех процентов:
для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы, согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, согласно приложению 3 к настоящему постановлению.

2. Бөкей ордасы ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 9 тамыздағы №142 "Бөкей ордасы ауданы бойынша 2019 жылға азаматтардың жекелеген санаттарын жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5764 тіркелген, 2019 жылғы 20 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

2. Признать утратившим силу постановление акимата Бокейординского района от 9 августа 2019 года № 142 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства отдельных категорий граждан по Бокейординскому району на 2019 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5764, опубликованное 20 августа 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

3. Бөкей ордасы ауданы әкімі аппаратының басшысы (Е.Айткалиев) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Л.Қайырғалиеваға жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізілсін.
Бөкей ордасы ауданының әкімі Н. Рахимжанов
Бөкей ордасы ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 11 маусымдағы № 68
қаулының 1-қосымшасы
Бөкей ордасы ауданы бойынша 2020 жылға пробация қызметінің есебінде тұрған
адамдарды жұмысқа орналастыру үшін квота
Ұйымның атауы
Жұмыс орындарының саны
Квотаның мөлшері
Квота белгіленген жұмыс орындар саны
1
Батыс Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Бөкей ордасы аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны

3. Руководителю аппарата акима Бокейординского района (Е.Айткалиев) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Л.Т.Кайргалиеву.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Бокейординского района Н. Рахимжанов
Приложение 1
к постановлению акимата
Бокейординского района
от 11 июня 2020 года № 68
Квота для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации по Бокейординскому району на 2020 год
Наименование организаций
Количество рабочих мест
Размер квоты
Количество рабочих мест согласно установленной квоты
1
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Бокейординская районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области