Салық салу объектісінің Бөкей ордасы ауданының елді мекендерінде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 12 қазандағы № 156 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 23 қазанда № 6437 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексін және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын басшылыққа ала отырып, Бөкей ордасы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған салық салу объектісінің Бөкей ордасы ауданының елді мекендерінде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері бекітілсін.
2. Бөкей ордасы ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 29 мамырдағы №80 "Бөкей ордасы ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффиценттерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5222 тіркелген, 2018 жылғы 7 маусымда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Бөкей ордасы ауданы әкімі аппаратының басшысы осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.Меңешовқа жүктелсін.

Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Бокейординского района
Постановление акимата Бокейординского района Западно-Казахстанской области от 12 октября 2020 года № 156. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 23 октября 2020 года № 6437
Примечание ИЗПИ!
Настоящее постановление вводится в действие с 01.01.2021.
Руководствуясь Кодексом Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Бокейординского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Бокейординского района.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Бокейординского района от 29 мая 2018 года №80 "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Бокейординского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5222, опубликованное 7 июня 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Руководителю аппарата акима Бокейординского района обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Б.Менешову.

5. Осы қаулы 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Бөкей ордасы ауданының әкімі Н. Рахимжанов
Аты-жөні
"КЕЛІСІЛДІ"
Бөкей ордасы ауданы бойынша
Мемлекеттік кірістер басқармасының
басшысы
_____________________Р. Гумаров
"3" тамыз 2020 жыл
Бөкей ордасы ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 12 қазандағы № 156
қаулысымен бекітілген
Салық салу объектісінің Бөкей ордасы ауданының елді мекендерінде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері
Елді мекендегі салық салу объектісінің орналасуы
Аймақ коэффиценттері
Сайқын ауылдық округі
1
Сайқын ауылы

5. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2021 года.
Аким Бокейординского района Н. Рахимжанов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель Управления государственных
доходов по Бокейординскому району
_____________________Р. Гумаров
"3" август 2020 год
Утвержден
постановлением акимата
Бокейординского района
от 12 октября 2020 года № 156
Коэффициенты зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Бокейординского района
Месторасположение объекта налогообложения
Коэффициенты зонирования
Сайхинский сельский округ
1
село Сайхин