2020 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 4 маусымдағы № 58 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 5 маусымда № 6271 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2020 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Жаңақала ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 25 мамырдағы "2018 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" №98 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5231 тіркелген, 2018 жылдың 15 маусымында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Жаңақала ауданы әкімі аппаратының басшысы (М.Жұмалиев) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2020 год
Постановление акимата Жангалинского района Западно-Казахстанской области от 4 июня 2020 года № 58. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 5 июня 2020 года № 6271
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2020 год, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Жангалинского района от 25 мая 2018 года №98 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2018 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5231, опубликованное от 15 июня 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Руководителю аппарата акима Жангалинского района (М.Жумалиев) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции.

4. Осы қаулының орындалуын бақылау Жаңақала ауданы әкімінің орынбасары А.Еслямғалиеваға жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақала ауданының әкімі Н. Карагойшин
Жаңақала ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 4 маусымдағы № 58
қаулысына қосымша
2020 жылға мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттік бiлiм беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік- аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдары
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Ай сайын 1 тәрбиеленушіге мемлекеттік білім беру тапсырысы (теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдар ата – ананың 1 айдағы ақы төлеу мөлшері (теңге)
3 жасқа дейін

4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима А.Еслямгалиеву.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Жангалинского района Н. Карагойшин
Приложение
к постановлению акимата
Жангалинского района
от 4 июня 2020 года № 58
Государственный образовательный заказ на дошкольные воспитание и обучение, размер родительской платы на 2020 год
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименование организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Государственный образовательный заказ на 1 воспитанника в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц ( тенге)
до 3 -х лет