2020-2022 жылдарға арналған Жәнібек ауданы Жәнібек ауылдық округінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 39-4 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 қаңтарда № 5972 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2021 жылғы 31 наурыздағы № 4-8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 31.03.2021 № 4-8 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Жәнібек аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Жәнібек ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 340 463 мың теңге:
салықтық түсімдер – 23 262 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 317 201 мың теңге;
2) шығындар – 347 611 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 7 148 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –7 148 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7 148 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 08.12.2020 № 49-2 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2020 жылға арналған Жәнібек ауылдық округінің бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Жәнібек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы №38-1 "2020 – 2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5920 тіркелген) шешіміне сәйкес қалыптасады.
3. 2020 жылға арналған Жәнібек ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар түсімдерінің жалпы сомасы 264 214 мың теңге көлемінде ескерілсін.
4. Жергілікті атқарушы органдарға қарасты мемлекеттік мекемелер ұсынатын тауарлар мен қызметтерді өткізуден түсетін ақшалар Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі және Қазақстан Республикасының Үкіметі анықтаған тәртіпте пайдаланылады.

О бюджете Жанибекского сельского округа Жанибекского района на 2020–2022 годы
Решение Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 10 января 2020 года № 39-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 14 января 2020 года № 5972. Утратило силу решением Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 31 марта 2021 года № 4-8
Сноска. Утратило силу решением Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 31.03.2021 № 4-8 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жанибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Жанибекского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 340 463 тысячи тенге:
налоговые поступления – 23 262 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 317 201 тысяча тенге;
2) затраты – 347 611 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 7 148 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 148 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 7 148 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 08.12.2020 № 49-2 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Поступления в бюджет Жанибекского сельского округа на 2020 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, решением Жанибекского районного маслихата от 30 декабря 2019 №38-1 "О районном бюджете на 2020 – 2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5920).
3. Учесть в бюджете Жанибекского сельского округа на 2020 год поступления субвенции передаваемых из районного бюджета в сумме 264 214 тысяч тенге.
4. Деньги от реализации товаров и услуг, предоставляемых государственными учреждениями, подведомственных местным исполнительным органом, используются ими в порядке, определяемом Бюджетным Кодексом Республики Казахстан и Правительством Республики Казахстан.

5. 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен белгіленген мамандар лауазымдарының тізбесіне сәйкес, ауылдық жерлерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт, ветеринария, орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласының азаматтық қызметшілеріне қызметтің осы түрлерімен қалада айналысатын азаматтық қызметшілердің мөлшерлемесімен салыстырғанда лауазымдық айлықақылар 25 %-ға көтеру белгіленсін.

5. Установить гражданским служащим здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта, ветеринарии, лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий работающим в сельской местности, согласно перечню должностей специалистов, определенных в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан, повышение на 25% должностных окладов по сравнению со ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, с 1 января 2020 года.

6. 2020 жылға арналған Жәнібек ауылдық округі бюджетінің атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4 - қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. Жәнібек аудандық мәслихаты аппаратының басшысы (Н.Уәлиева) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
8. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Төраға Г. Исентаева
Мәслихат хатшысы Т. Кадимов
Жәнібек аудандық мәслихаттың
2020 жылғы 10 қаңтардағы
№39-4 шешіміне
1-қосымша
2020 жылға арналған Жәнібек ауылдық округінің бюджеті

6. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета Жанибекского сельского округа на 2020 год, согласно приложению 4.
7 Руководителю аппарата Жанибекского районного маслихата (Н.Уалиева) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
8. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель Г. Исентаева
Секретарь маслихата Т. Кадимов
Приложение 1
к решению Жанибекского
районного маслихата
от 10 января2020 года №39-4
Бюджет Жанибекского сельского округа на 2020 год