Жәнібек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы №38-1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 сәуірдегі № 42-4 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 сәуірде № 6170 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2021 жылғы 31 наурыздағы № 4-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 31.03.2021 № 4-4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Жәнібек аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жәнібек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы №38-1 "2020–2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5920 тіркелген, 2020 жылғы 8 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2020 – 2022 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 851 050 мың теңге:
салықтық түсімдер – 431 229 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 14 020 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 618 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 404 183 мың теңге;
2) шығындар – 6 299 270 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 39 154 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 71 577 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 32 423 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -487 374 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 487 374 мың теңге:
қарыздар түсімі – 374 544 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 32 423 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 145 253 мың теңге.";
5 - тармақта:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"5. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 446 807 мың теңге көлемінде ескерілсін:";
мынадай мазмұндағы тоғызыншы абзацпен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Жанибекского районного маслихата от 30 декабря 2019 года №38-1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 14 апреля 2020 года № 42-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 14 апреля 2020 года № 6170. Утратило силу решением Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 31 марта 2021 года № 4-4
Сноска. Утратило силу решением Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 31.03.2021 № 4-4 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Жанибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанибекского районного маслихата от 30 декабря 2019 года №38-1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5920, опубликованное 8 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020–2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 851 050 тысяч тенге:
налоговые поступления – 431 229 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 14 020 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 618 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 404 183 тысячи тенге;
2) затраты – 6 299 270 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 39 154 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 71 577 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 32 423 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -487 374 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 487 374 тысячи тенге:
поступление займов – 374 544 тысячи тенге;
погашение займов – 32 423 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 145 253 тысячи тенге.";
в пункте 5:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"5. Учесть в районном бюджете на 2020 год поступление целевых трансфертов из областного бюджета в общей сумме 446 807 тысяч тенге:";
дополнить абзацем девятым следующего содержания:

"Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы Жәнібек ауылындағы А.Оразбаева атындағы орта мектебінің спортзалының құрылысына – 140 429 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы оныншы абзацпен толықтырылсын:
"Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы Талов мәдениет үйі ғимаратын күрделі жөндеуге – 51 642 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы он бірінші абзацпен толықтырылсын:
"Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы Жәнібек ауылы Абай көшесіндегі автомобиль жолын күрделі жөндеуге – 110 896 мың теңге.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

"на строительство спортзала в средней школе имени А.Оразбаева в селе Жанибек Жанибекского района Западно-Казахстанской области – 140 429 тысяч тенге;";
дополнить абзацем десятым следующего содержания:
"на капитальный ремонт здания Таловского дома культуры Жанибекского района Западно-Казахстанской области – 51 642 тысячи тенге;";
дополнить абзацем одиннадцатым следующего содержания:
"на капитальный ремонт автомобильной дороги по улице Абая села Жанибек Жанибекского района Западно-Казахстанской области – 110 896 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

122 339
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 172
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
91 256
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
1 466
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
2 589
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
2 600
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
14 256
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
486 829
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
185 907
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
184 705
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
184 705
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 202
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1 202
2
Әлеуметтiк көмек
263 243
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
263 243
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
134 662
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
5 544
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
45 140
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
667
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
31 173
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
17 267
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
28 790
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
37 679
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
28 079
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 679
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
6 440
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
1 960
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

122 339
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
10 172
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
91 256
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1 466
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
2 589
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2 600
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
14 256
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
486 829
1
Социальное обеспечение
185 907
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
184 705
005
Государственная адресная социальная помощь
184 705
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 202
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1 202
2
Социальная помощь
263 243
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
263 243
002
Программа занятости
134 662
006
Оказание жилищной помощи
5 544
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
45 140
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
667
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
31 173
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
17 267
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
28 790
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
37 679
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
28 079
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
19 679
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
6 440
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
1 960
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

65 894
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 252
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
51 642
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
44 220
1
Ауыл шаруашылығы
1 880
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
1 880
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1 880
6
Жер қатынастары
15 621
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
15 621
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 621
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
26 719
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
26 719
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
26 719
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
27 401
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
27 401
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
27 401
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
18 401
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
9 000
12
Көлiк және коммуникация
1 047 003
1
Автомобиль көлiгi
1 034 343
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 034 343
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
18 330
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
79 000
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
133 896
051
Көлік инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
803 117
9
Көлік және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
12 660
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
12 660
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау

65 894
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
14 252
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
51 642
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
44 220
1
Сельское хозяйство
1 880
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
1 880
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
1 880
6
Земельные отношения
15 621
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
15 621
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
15 621
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
26 719
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
26 719
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
26 719
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
27 401
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
27 401
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
27 401
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
18 401
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
9 000
12
Транспорт и коммуникации
1 047 003
1
Автомобильный транспорт
1 034 343
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 034 343
022
Развитие транспортной инфраструктуры
18 330
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
79 000
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
133 896
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
803 117
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
12 660
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
12 660
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально-значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям