Жәнібек ауданы бойынша 2020 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 12 мамырдағы № 67 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 мамырда № 6235 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына және Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Жәнібек ауданы бойынша 2020 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері бекітілсін.
2. Жәнібек ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 5 маусымдағы №109 "Жәнібек ауданы бойынша 2019 жылғы мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5706 тіркелген, 2019 жылғы 13 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по Жанибекскому району на 2020 год
Постановление акимата Жанибекского района Западно-Казахстанской области от 12 мая 2020 года № 67. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 14 мая 2020 года № 6235
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2020 год по Жанибекскому району согласно приложению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Жанибекского района от 5 июня 2019 года №109 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по Жанибекскому району на 2019 год" (зарегистрированное в Реестре государственное регистрации нормативных правовых актов №5706, опубликованное 13 июня 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

3. Жәнібек ауданы әкімі аппаратының басшысы осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Молдағалиевке жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Сафималиев
Жәнібек ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 12 мамырдағы № 67
қаулысына қосымша
2020 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру
тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының атаулары
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілерсаны
Ай сайын 1 тәрбиеленушіге мемлекеттік білім беру тапсырысы (теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдарда ата-ананың бір айдағы ақы төлеу мөлшері (теңге)
3 жасқадейін

3. Руководителю аппарата акима Жанибекского района обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района А.Мулдагалиева.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Сафималиев
Приложение
к постановлению акимата
Жанибекского района
от 12 мая 2020 года № 67
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2020 год
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименования организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Государственный образовательный заказ на 1 воспитанника в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
до 3-х лет