Жәнібек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы №38-1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 мамырдағы № 43-3 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 мамырда № 6239 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2021 жылғы 31 наурыздағы № 4-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 31.03.2021 № 4-4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Жәнібек аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жәнібек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы №38-1 "2020–2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5920 тіркелген, 2020 жылғы 8 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020 – 2022 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 139 091 мың теңге:
салықтық түсімдер – 388 580 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 14 020 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 618 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 734 873 мың теңге;
2) шығындар – 6 587 311 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 39 154 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 71 577 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 32 423 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) – -487 374 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 487 374 мың теңге:
қарыздар түсімі – 374 544 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 32 423 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 145 253 мың теңге.";
4 - тармақта:
бірінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"4. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 2 225 434 мың теңге көлемінде ескерілсін:";
екінші абзац келесі редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Жанибекского районного маслихата от 30 декабря 2019 года №38-1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 14 мая 2020 года № 43-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 15 мая 2020 года № 6239. Утратило силу решением Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 31 марта 2021 года № 4-4
Сноска. Утратило силу решением Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 31.03.2021 № 4-4 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жанибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанибекского районного маслихата от 30 декабря 2019 года №38-1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5920, опубликованное 8 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020–2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 139 091 тысяча тенге:
налоговые поступления – 388 580 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 14 020 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 618 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 734 873 тысячи тенге;
2) затраты – 6 587 311 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 39 154 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 71 577 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 32 423 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -487 374 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 487 374 тысячи тенге:
поступление займов – 374 544 тысячи тенге;
погашение займов – 32 423 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 145 253 тысячи тенге.";
в пункте 4:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"4.Учесть в районном бюджете на 2020 год поступление целевых трансфертов из республиканского бюджета в общей сумме 2 225 434 тысячи тенге:";
абзац второй изложить в следующей редакции:

"мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге - 142 326 мың теңге;";
үшінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"балаларға кепілдендірілген әлеуметтік пакетке – 60 572 мың теңге;";
жетінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"жастар практикасына – 65 960 мың теңге;";
сегізінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"жаңа бизнес-идеяларды жүзеге асыруға берілетін мемлекеттік гранттар (100+200 айлық есептік көрсеткіштері) – 38 003 мың теңге;";
тоғызыншы абзац алынып тасталсын;
он бірінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға – 29 300 мың теңге;";
он сегізінші абзац алынып тасталсын;
келесі мазмұндағы он тоғызыншы абзацпен толықтырылсын:
"қоғамдық жұмыстарға – 34 000 мың теңге;";
келесі мазмұндағы жиырмасыншы абзацпен толықтырылсын:
"Жәнібек ауылында екі қабатты 12 пәтерлі екі тұрғын үй құрылысына – 134 400 мың теңге.";
5 - тармақта:
бірінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"5.2020 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 143 810 мың теңге көлемінде ескерілсін:";
сегізінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"кепілдендірілген әлеуметтік көмекті енгізуге – 13 300 мың теңге.";
тоғызыншы, оныншы және он бірінші абзацтар алынып тасталсын;
келесі мазмұндағы 5-1 тармақпен толықтырылсын:
"5-1 2020 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық және облыстық бюджеттерден бөлінетін кредиттер жалпы сомасы – 374 544 мың теңге көлемінде ескерілсін:
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер – 71 577 мың теңге;
Жәнібек ауылындағы жалпы білім беретін А.Оразбаева атындағы негізгі мектебінің спортзалының құрылысына – 140 429 мың теңге;
Талов ауылындағы мәдениет үйі ғимаратын күрделі жөндеуге – 51 642 мың теңге;
Жәнібек ауылы Абай көшесіндегі автомобиль жолын күрделі жөндеуге – 110 896 мың теңге.";
аталған шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Жәнібек аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Н.Уәлиева) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.

"на выплату государственной адресной социальной помощи – 142 326 тысяч тенге;";
абзац третий изложить в следующей редакции:
"на гарантированный социальный пакет детям – 60 572 тысячи тенге;";
абзац седьмой изложить в следующей редакции:
"на молодежную практику – 65 960 тысяч тенге;";
абзац восьмой изложить в следующей редакции:
"на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей (100+200 месячных расчетных показателей) – 38 003 тысячи тенге;";
абзац девятый исключить;
абзац одиннадцатый изложить в следующей редакции:
"на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования – 29 300 тысяч тенге;";
абзац восемнадцатый исключить;
дополнить абзацем девятнадцатым следующего содержания:
"на общественные работы – 34 000 тысяч тенге;";
дополнить абзацем двадцатым следующего содержания:
"на строительство двух двухэтажных 12-ти квартирных жилых домов в селе Жанибек – 134 400 тысяч тенге.";
в пункте 5:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"5. Учесть в районном бюджете на 2020 год поступление целевых трансфертов из областного бюджета в общей сумме 143 810 тысяч тенге:";
абзац восьмой изложить в следующей редакции:
"на внедрение гарантированной социальной помощи – 13 300 тысяч тенге.";
абзацы девятый, десятый и одиннадцатый исключить;
дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1. Учесть в районном бюджете на 2020 год поступление кредитов из республиканского и областного бюджетов в общей сумме 374 544 тысячи тенге:
бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов – 71 577 тысяч тенге;
на строительство спортзала в общеобразовательной основной школе имени А.Уразбаевой в селе Жанибек – 140 429 тысяч тенге;
на капитальный ремонт здания Таловского сельского дома культуры– 51 642 тысячи тенге;
на капитальный ремонт автомобильной дороги по улице Абая села Жанибек – 110 896 тысяч тенге.";
приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Жанибекского районного маслихата (Н.Уалиева) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.

90 945
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
300
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
101 407
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
35 513
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 102
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
21 411
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
65 894
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 252
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
51 642
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
44 220
1
Ауыл шаруашылығы
1 880
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
1 880
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1 880
6
Жер қатынастары
15 621
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
15 621
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 621
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
26 719
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
26 719
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
26 719
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
27 401
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
27 401
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
27 401
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
18 401
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
9 000
12
Көлiк және коммуникация
1 047 003
1
Автомобиль көлiгi
1 034 343
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

90 945
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
300
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
101 407
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
35 513
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
14 102
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
21 411
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
65 894
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
14 252
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
51 642
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
44 220
1
Сельское хозяйство
1 880
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
1 880
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
1 880
6
Земельные отношения
15 621
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
15 621
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
15 621
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
26 719
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
26 719
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
26 719
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
27 401
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
27 401
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
27 401
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
18 401
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
9 000
12
Транспорт и коммуникации
1 047 003
1
Автомобильный транспорт
1 034 343
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)