Жәнібек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы №38-1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 50-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 желтоқсанда № 6549 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2021 жылғы 31 наурыздағы № 4-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 31.03.2021 № 4-4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Жәнібек аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жәнібек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы №38-1 "2020–2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5920 тіркелген, 2020 жылғы 8 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020 – 2022 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 999 184 мың теңге:
салықтық түсімдер – 326 467 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 16 415 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 953 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 655 349 мың теңге;
2) шығындар – 6 426 820 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 39 154 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 71 577 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 32 423 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -466 790 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 466 790 мың теңге:
қарыздар түсімі – 353 960 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 32 423 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 145 253 мың теңге.";
4-тармақта:
бірінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"4. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 2 170 357 мың теңге көлемінде ескерілсін:";
екінші абзац келесі редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнения в решение Жанибекского районного маслихата от 30 декабря 2019 года №38-1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 11 декабря 2020 года № 50-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 14 декабря 2020 года № 6549. Утратило силу решением Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 31 марта 2021 года № 4-4
Сноска. Утратило силу решением Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 31.03.2021 № 4-4 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жанибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанибекского районного маслихата от 30 декабря 2019 года №38-1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5920, опубликованное 8 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020–2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 999 184 тысячи тенге:
налоговые поступления – 326 467 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 16 415 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 953 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 5 655 349 тысяч тенге;
2) затраты – 6 426 820 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 39 154 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 71 577 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 32 423 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -466 790 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 466 790 тысяч тенге:
поступление займов – 353 960 тысяч тенге;
погашение займов – 32 423 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 145 253 тысячи тенге.";
в пункте 4:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"4.Учесть в районном бюджете на 2020 год поступление целевых трансфертов из республиканского бюджета в общей сумме 2 170 357 тысяч тенге:";
абзац второй изложить в следующей редакции:

"мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге - 139 326 мың теңге;";
үшінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"балаларға кепілдендірілген әлеуметтік пакетке – 50 921 мың теңге;";
жетінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"жастар практикасына – 45 979 мың теңге;";
сегізінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"жаңа бизнес-идеяларды жүзеге асыруға берілетін мемлекеттік гранттар (100+200 айлық есептік көрсеткіштері) – 57 707 мың теңге;";
он екінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге - 145 736 мың теңге;";
он үшінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдык айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге - 42 226 мың теңге;";
он төртінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"Ұзынкөл ауылына кіреберіс жолын орташа жөндеуге 0-2 километр - 85 584 мың теңге;";
он алтыншы абзац келесі редакцияда жазылсын:
"Тегісшіл ауылында су құбырының құрылысына – 309 951 мың теңге;";
он тоғызыншы абзац келесі редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеуге – 36 885 мың теңге;";
келесі мазмұндағы жиырмасыншы абзацпен толықтырылсын:
"дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік орта білім беру және қосымша білім беру ұйымдары педагогтарының ақысын ұлғайтуға – 5 796 мың теңге.";
5-тармақта:
бірінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"5. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 119 363 мың теңге көлемінде ескерілсін:";
алтыншы абзац келесі редакцияда жазылсын:
"мектептерді санитарлық-гигиеналық қажеттіліктермен қамтамасыз ету – 14 177 мың теңге;";
8-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"8. Облыстық бюджеттен 2020 жылы аудандық бюджетке берілетін субвенция көлемі 3 322 980 мың теңге болып белгіленсін.";
11 тармақ алынып тасталсын;
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

"на выплату государственной адресной социальной помощи – 139 326 тысяч тенге;";
абзац третий изложить в следующей редакции:
"на гарантированный социальный пакет детям – 50 921 тысяча тенге;";
абзац седьмой изложить в следующей редакции:
"на молодежную практику – 45 979 тысяч тенге;";
абзац восьмой изложить в следующей редакции:
"на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей (100+200 месячных расчетных показателей) – 57 707 тысяч тенге;";
абзац двенадцатый изложить в следующей редакции:
"на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций среднего образования – 145 736 тысяч тенге;";
абзац тринадцатый изложить в следующей редакции:
"на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений – 42 226 тысяч тенге;";
абзац четырнадцатый изложить в следующей редакции:
"на средний ремонт подъездной дороги к селу Узункуль 0-2 километров – 85 584 тысячи тенге;";
абзац шестнадцатый изложить в следующей редакции:
"на строительство водопровода села Тегисшил Борсинского сельского округа – 309 951 тысяча тенге;";
абзац девятнадцатый изложить в следующей редакции:
"на возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан – 36 885 тысяч тенге;";
дополнить абзацем двадцатым следующего содержания:
"на увеличение оплаты педагогов государственных организаций среднего и дополнительного образования в сфере физической культуры и спорта – 5 796 тысяч тенге.";
в пункте 5:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"5. Учесть в районном бюджете на 2020 год поступление целевых трансфертов из областного бюджета в общей сумме 119 363 тысячи тенге:";
абзац шестой изложить в следующей редакции:
"на обеспечение санитарно-гигиеническими необходимостями в школах – 14 777 тысяч тенге;";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Установить на 2020 год размер субвенций, передаваемых из областного бюджета в районный бюджет в размере 3 322 980 тысяч тенге.";
пункт 11 исключить;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

14 022
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
20 161
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
61 309
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 737
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
45 572
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
34 402
1
Ауыл шаруашылығы
1 880
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
1 880
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1 880
6
Жер қатынастары
14 621
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
14 621
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 621
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
17 901
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
17 901
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
17 901
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
25 938
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
25 938
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
25 938
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
18 287
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
7 651
12
Көлiк және коммуникация
1 099 503
1
Автомобиль көлiгi
1 092 174
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 092 174
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
17 744
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
104 445
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
114 754
051
Көлік инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
855 231
9
Көлік және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
7 329
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

14 022
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
20 161
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
61 309
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
15 737
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
45 572
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
34 402
1
Сельское хозяйство
1 880
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
1 880
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
1 880
6
Земельные отношения
14 621
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
14 621
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
14 621
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
17 901
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
17 901
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
17 901
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
25 938
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
25 938
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
25 938
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
18 287
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
7 651
12
Транспорт и коммуникации
1 099 503
1
Автомобильный транспорт
1 092 174
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 092 174
022
Развитие транспортной инфраструктуры
17 744
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
104 445
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
114 754
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
855 231
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
7 329
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)