Бәйтерек ауданы Раздольное ауылдық округі Красный Свет ауылындағы көше атауларын қайта атау туралы
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы Раздольное ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 21 қаңтардағы № 1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 23 қаңтарда № 6004 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңына сәйкес, Красный Свет ауылы халқының пікірін ескере отырып және Батыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Раздольное ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бәйтерек ауданы Раздольное ауылдық округі Красный Свет ауылындағы көше атаулары:
"Белорусская" көшесін – "Мерей" көшесі;
"Первомайская" көшесін – "Шаттық" көшесі деп қайта аталсын.
2. Раздольное ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы (А.Муратов) осы шешімнің әділет органдарына мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әкім А. Кенжин

О переименовании улиц села Красный Свет Раздольненского сельского округа района Бәйтерек
Решение акима Раздольненского сельского округа района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 21 января 2020 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 23 января 2020 года № 6004
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Красный Свет и на основании заключения Западно-Казахстанской областной ономастической комиссии, аким Раздольненского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Красный Свет Раздольненского сельского округа района Бәйтерек:
улица "Белорусская" - улица "Мерей";
улица "Первомайская" - улица "Шаттық".
2. Главному специалисту аппарата акима Раздольненского сельского округа (Муратов А.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким А. Кенжин