Казталов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы №43-3 "2020-2022 жылдарға арналған Казталов ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 1 қазандағы № 53-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 6 қазанда № 6409 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2021 жылғы 18 ақпандағы № 3-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 18.02.2021 № 3-6 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Казталов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Казталов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы №43-3 "2020-2022 жылдарға арналған Казталов ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5977 тіркелген, 2020 жылғы 20 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Ақпәтер ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27 358 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 904 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 860 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 24 594 мың теңге;
2) шығындар – 27 358 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.";
2-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"2. 2020-2022 жылдарға арналған Бірік ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30 360 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 346 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 340 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Казталовского районного маслихата от 9 января 2020 года №43-3 "О бюджетах сельских округов Казталовского района на 2020-2022 годы"
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 1 октября 2020 года № 53-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 6 октября 2020 года № 6409. Утратило силу решением Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18 февраля 2021 года № 3-6
Сноска. Утратило силу решением Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18.02.2021 № 3-6 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казталовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казталовского районного маслихата от 9 января 2020 года №43-3 "О бюджетах сельских округов Казталовского района на 2020 -2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5977, опубликованное 20 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Акпатерского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 27 358 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 904 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 860 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 24 594 тысячи тенге;
2) затраты – 27 358 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет Брикского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 360 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 346 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 340 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;

Ақпатер ауылдық округі – 3 400 мың тенге;
Бірік ауылдық округі – 7 272 мың тенге;
Болашақ ауылдық округі – 19 475 мың тенге;
Бостандық ауылдық округі – 17 870 мың тенге;
Жалпақтал ауылдық округі – 38 705 мың тенге;
Жанажол ауылдық округі – 1 339 мың тенге;
Казталов ауылдық округі – 143 576 мың тенге;
Қайынды ауылдық округі – 340 мың тенге;
Қарасу ауылдық округі – 10 120 мың тенге;
Қараоба ауылдық округі – 21 762 мың тенге;
Қараөзен ауылдық округі – 5 936 мың тенге;
Көктерек ауылдық округі – 5 112 мың тенге;
Қошанкөл ауылдық округі – 7 448 мың тенге;
Талдыапан ауылдық округі – 17 380 мың тенге;
Талдыкұдық ауылдық округі – 5 385 мың тенге;
Теренкөл ауылдық округі – 4 161 мың тенге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Казталов аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Н.Кажгалиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Рамазанов
Мәслихат хатшысы С. Мулдашев
Казталов аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 1 қазандағы
№53-1 шешіміне 1-қосымша
Казталов аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 9 қаңтардағы
№43-3 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған Ақпәтер ауылдық округінің бюджеті
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы

Акпатерский сельский округ – 3 400 тысяч тенге;
Брикский сельский округ – 7 272 тысячи тенге;
Болашакский сельский округ – 19 475 тысяч тенге;
Бостандыкский сельский округ – 17 870 тысяч тенге;
Жалпакталский сельский округ – 38 705 тысяч тенге;
Жанажолский сельский округ – 1 339 тысяч тенге;
Казталовский сельский округ – 143 576 тысяч тенге;
Кайындинский сельский округ – 340 тысяч тенге;
Карасуский сельский округ – 10 120 тысяч тенге;
Караобинский сельский округ – 21 762 тысячи тенге;
Караозенский сельский округ – 5 936 тысяч тенге;
Коктерекский сельский округ – 5 112 тысяч тенге;
Кушанколский сельский округ – 7 448 тысяч тенге;
Талдыапанский сельский округ – 17 380 тысяч тенге;
Талдыкудукский сельский округ – 5 385 тысяч тенге;
Теренколский сельский округ – 4 161 тысяча тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Казталовского районного маслихата (Н.Кажгалиев) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии М. Рамазанов
Секретарь маслихата С. Мулдашев
Приложение 1
к решению Казталовского
районного маслихата
от 1 октября 2020 года №53-1
Приложение 1
к решению Казталовского
районного маслихата
от 9 января 2020 года №43-3
Бюджет Акпатерского сельского округа на 2020 год
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование