Салық салу объектісінің елді мекенде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 21 қазандағы № 123 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 22 қазанда № 6436 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексін және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын басшылыққа ала отырып, Қаратөбе ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған салық салу объектісінің елді мекенде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері бекітілсін.
2. Қаратөбе ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 28 мамырдағы № 72 "Қаратөбе ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5217 тіркелген, 2018 жылғы 7 маусымда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Қаратөбе ауданы әкімі аппаратының басшысы (А.Карменов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ж.Сұлтанға жүктелсін.
5. Осы қаулы 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қаратөбе ауданы әкімінің міндеттерін атқарушы Р. Имангалиев
КЕЛІСІЛДІ:
Батыс Қазақстан облысы
бойынша мемлекеттік кірістер
департаментінің Қаратөбе ауданы
бойынша мемлекеттік кірістер
басқармасының басшысы
_________________А.Н.Тажкенов
" " ____________2020 ж.
Қаратөбе ауданы әкімдігінің

Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте
Постановление акимата Каратобинского района Западно-Казахстанской области от 21 октября 2020 года № 123. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 22 октября 2020 года № 6436
Примечание ИЗПИ!
Настоящее постановление вводится в действие с 01.01.2021.
Руководствуясь Кодексом Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Каратобинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые коэффициенты зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Каратобинского района от 28 мая 2018 года № 72 "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Каратобинского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5217, опубликованное 7 июня 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Руководителю аппарата акима Каратобинского района (А.Карменов) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ж.Султан.
5. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2021 года.
Исполняющий обязанности акима Каратобинского района Р. Имангали
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель управления
государственных доходов по
Каратобинскому району
департамента государственных доходов
по Западно-Казахстанской области
_____________________А.Н.Тажкенов
" " ____________2020 г.
Утверждены
постановлением акимата
Каратобинского района