Шыңғырлау ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 21 қазандағы № 182 "Шыңғырлау ауданының жергілікті атқарушы органдарының қызметкерлерін қызметтік, оның ішінде шет мемлекеттерге іссапарларға арналған шығыстарды өтеудің қағидаларын бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 24 ақпандағы № 20 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 25 ақпанда № 6055 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңын басшылыққа ала отырып, Шыңғырлау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шыңғырлау ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 21 қазандағы № 182 "Шыңғырлау ауданының жергілікті атқарушы органдарының қызметкерлерін қызметтік, оның ішінде шет мемлекеттерге іссапарларға арналған шығыстарды өтеудің қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5844 тіркелген, 2019 жылы 28 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Шыңғырлау ауданы әкімі аппаратының басшысы (Т.М.Сағынгереев) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шыңғырлау ауданы әкімінің орынбасары Ғ.С.Бейсенге жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізілсін.
Әкімнің уақытша міндетін атқарушы А. Бисембаев

О признании утратившим силу постановление акимата Чингирлауского района от 21 октября 2019 года № 182 "Об утверждении Правил возмещения расходов на служебные командировки, в том числе в иностранные государства сотрудников местных исполнительных органов Чингирлауского района"
Постановление акимата Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 24 февраля 2020 года № 20. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 25 февраля 2020 года № 6055
Руководствуясь Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Чингирлауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Чингирлауского района от 21 октября 2019 года № 182 "Об утверждении Правил возмещения расходов на служебные командировки, в том числе в иностранные государства сотрудников местных исполнительных органов Чингирлауского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5844, опубликованное 28 октября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Руководителю аппарата акима Чингирлауского района (Сагингереев Т.М.) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Бейсена Г.С.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Временно исполняющий обязанности акима А. Бисембаев