Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2021 жылғы 2 наурыздағы № 98 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 4 наурызда № 22298 болып тіркелді
"Мемлекеттік статистика туралы" 2010 жылғы 19 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 16-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес "Құрылыс машиналары мен тетіктерін жалға беру құны мен сату бағасы және құрылысшы-жұмысшылардың еңбек ақысы туралы мәліметтер" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрі
Б. Атамкулов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Стратегиялық жоспарлау
және реформалар агенттігі
Ұлттық статистика бюросы
Қазақстан Республикасының
Индустрия және
инфрақұрылымдық
даму министірінің
2021 жылғы 2 наурыздағы
№ 98 бұйрығына
қосымша
"Құрылыс машиналары мен механизмдерін жалға беру құны мен сату бағасы, құрылыс-жұмысшыларының еңбек ақысы туралы мәліметтер" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Есепті кезең: 20___ж.
Индекс: 1-СММ
Кезеңділік: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуіші кодтарына сәйкес қызметінің негізгі және (немесе) қосалқы түрлері 26.6, 27, 28, 41-43, 45, 77.32.1 болып табылатын іріктемеге түскен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, жеке кәсіпкерлер.
Нысан қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігіне.
Тапсыру мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі 20 ақпанға (қоса алғанда) дейін.
Әкімшілік деректерге арналған нысан Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылған.
БСН коды
ЖСН коды
1–кесте
Коды
Машина мен механизмдердің атауы
Есепті жылдағы құн
нақты жалға беру
ұсыну (прайс-парақша бойынша)
1
2
3
4
2–кесте
Коды
Машина мен механизмдердің атауы
Есепті жылдағы құн
нақты сату
ұсыну (прайс-парақша бойынша)
1
2
3
4
3–кесте
Коды
Құрылыс жұмысының түрі
Өлшем бірлігі
Нақты орындалған жұмыс
Жоспарлы-есеп көрсеткіштері
құрылыс жұмыстарының орташа жылдық құны, теңге
орташа жалақы (кесімді еңбек ақы бойынша), теңге
құрылыс жұмыстарының орташа жылдық құны, теңге
орташа жалақы (кесімді еңбек ақы бойынша), теңге
1
2
3
4
5
6
7
Атауы ___________________________________________________________________
Мекенжайы (респонденттің) ________________________________________________
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға:
_______________________________________________ _________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда)             қолы
Орындаушы: ___________________________________ _________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда)             қолы
Орындаушының телефон нөмірі, электрондық мекен-жайы _______________________
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме осы Нысанға қосымшада келтірілген.
"Құрылыс машиналары мен
механизмдерін жалға беру құны
мен сату бағасы, құрылыс-
жұмысшыларының еңбек ақысы
туралы мәліметтер" әкімшілік
деректерді жинауға арналған
нысаныға
қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме "Құрылыс машиналары мен механизмдерін жалға беру құны мен сату бағасы, құрылыс-жұмысшыларының еңбек ақысы туралы мәліметтер"

Об утверждении формы, предназначенной для сбора административных данных
Приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 2 марта 2021 года № 98. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 марта 2021 года № 22298
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 19 марта 2010 года "О государственной статистике" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить форму, предназначенную для сбора административных данных "Сведения о стоимости аренды и ценах реализации строительных машин и механизмов и оплате труда рабочих-строителей", согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр индустрии и
инфраструктурного развития
Республики Казахстан
Б. Атамкулов
"СОГЛАСОВАНО"
Бюро национальной статистики
Агентства по стратегическому
планированию и реформам
Республики Казахстан
Приложение к приказу
Министра индустрии и
инфраструктурного развития
Республики Казахстан
от 2 марта 2021 года № 98
Форма, предназначенная для сбора административных данных "Сведения о стоимости аренды и ценах реализации строительных машин и механизмов, оплате труда рабочих-строителей"
Отчетный период: 20___г.
Индекс: 1-СММ
Периодичность: годовая
Круг лиц, представляющих информацию: Попавшие в выборку юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, индивидуальные предприниматели с основным и (или) вторичным видами деятельности согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности: 26.6, 27, 28, 41-43, 45, 77.32.1.
Куда представляется форма: в Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан.
Срок представления: до 20 февраля (включительно) после отчетного периода.
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан.
код БИН
код ИИН
Таблица 1
Код
Наименование машин и механизмов
Стоимость в отчетном году
фактической сдачи в аренду
предложения (по прайс-листу)
1
2
3
4
Таблица 2
Код
Наименование машин и механизмов
Цена в отчетном году
фактической реализации
предложения (по прайс-листу)
1
2
3
4
Таблица 3
Код
Вид строительной работы
Единица измерения
Фактически выполненной работы
Планово-расчетные показатели
среднегодовая стоимость строительных работ, тенге
средняя заработная плата (по сдельной оплате труда), тенге
среднегодовая стоимость строительных работ, тенге
средняя заработная плата (по сдельной оплате труда), тенге
1
2
3
4
5
6
7
Наименование _____________________________________________________________
Адрес (респондента) ______________________________________________________________
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности:
____________________________________________________ ____________________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)            подпись
Исполнитель: ________________________________________ ____________________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
Номер телефона, электронный адрес исполнителя: _____________________________________
Пояснение по заполнению формы предназначенной для сбора административных данных приведено в приложении к настоящей Форме.
Приложение
к форме, предназначенной для
сбора административных данных
"Сведения о стоимости аренды и ценах
реализации строительных машин и механизмов,
оплате труда рабочих-строителей"
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Сведения о стоимости аренды и ценах реализации строительных машин и механизмов, оплате труда рабочих-строителей"

1. Осы "Құрылыс машиналары мен механизмдерін жалға беру құны мен сату бағасы, құрылыс-жұмысшыларының еңбек ақысы туралы мәліметтер" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды (бұдан әрі – Нысан) толтыру жөніндегі түсіндірме құрылыс машиналары мен механизмдерін жалға беру құны мен сату бағасының, құрылыс-жұмысшыларының еңбек ақысының мониторингін жүргізу мақсатында әзірленді.
2. Осы Нысандағы ақпаратты Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуіші кодтарына сәйкес қызметінің негізгі және (немесе) қосалқы түрлері 26.6, 27, 28, 41-43, 45, 77.32.1 болып табылатын іріктемеге түскен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, жеке кәсіпкерлер (бұдан әрі – респонденттер) есепті кезеңнен кейінгі 20 ақпанға (қоса алғанда) дейін ұсынады.
Құрылыс құрылыс машиналары мен механизмдерін жалға беру құны мен сату бағасын, құрылыс-жұмысшыларының еңбек ақысын байқау үшін заңды және жеке тұлғаларды мақсатты түрде іріктеу олардың Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішіне сәйкес қызмет түрін ескере отырып жүзеге асырылады.
3. Осы Нысан үш кестеден тұрады, олар келесі тәртіпте толтырылады:
1) 1-кестені – экономикалық қызмет түрі 41-43 "Құрылыс", 77.32.1 "Құрылыс машиналары мен жабдықтарын жалдау" болып табылатын заңды тұлғалар мен жеке кәсіпкерлер толтырады.
1 және 2-бағандарда Машиналар мен механизмдердің тізбесіне сәйкес Нысанның 2-қосымшасына сай код және машиналар мен механизмдердің атауы көрсетіледі.
3-бағанда машиналар мен механизмдердің 1 данасын есептi кезеңде жалға беру құны 1 машина-сағат үшін машинаны басқаратын жұмысшының жалақысын, жанар-жағар майға жұмсалатын шығынды және машиналар мен механизмдерге техникалық қызмет көрсетуді есепке ала отырып, қосылған құн салығының есебінсіз көрсетіледі.
4-баған есепті кезеңде машиналар мен механизмдерді жалға беру бойынша деректер болмаған жағдайда толтырылады, ол жерде есептi кезеңде машиналар мен механизмдерді жалға ұсыну бағасы (прайс-парақшалар көрсетілген баға) 1 машина-сағатына машинаны басқаратын жұмысшының жалақысын, жанар-жағар майға жұмсалатын шығынды және машиналар мен механизмдерге техникалық қызмет көрсетуді есепке ала отырып, қосылған құн салығының есебінсіз көрсетіледі.
2) 2-кестені – экономикалық қызмет түрі 26.6 "Сәулесоққыш, электромедициналық және электротерапевтік жабдықтар өндіру", 27 "Электр жабдықтарын өндіру" және 28 "Басқа топтамаларға енгізілмеген машиналар мен жабдықтар өндіру", 45 "Автомобильдер мен мотоциклдерді көтерме және бөлшек саудада сату" болып табылатын заңды тұлғалар толтырады.

1. Настоящее пояснение по заполнению формы административных данных "Сведения о стоимости аренды и ценах реализации строительных машин и механизмов, оплате труда рабочих-строителей" (далее – Форма) разработана с целью мониторинга стоимости аренды и цен реализации строительных машин и механизмов, оплате труда рабочих-строителей.
2. Информация по данной Форме представляется попавшими в выборку юридическими лицами и (или) их структурными и обособленными подразделениями, индивидуальными предпринимателями с основными и (или) вторичными видами деятельности согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности: 26.6, 27, 28, 41-43, 45, 77.32.1 (далее – респонденты) до 20 февраля (включительно) после отчетного периода.
Выборка юридических и физических лиц для наблюдения за ценами на строительные машины и механизмы осуществляется целенаправленно с учетом их вида деятельности в соответствии с Общим классификатором видов экономической деятельности.
3. Настоящая Форма содержит три таблицы, которые заполняются в следующем порядке:
1) таблица 1 – заполняется юридическими лицами и индивидуальными предпринимателями с видом экономической деятельности 41-43 "Строительство", 77.32.1 "Аренда строительных машин и оборудования".
В столбцах 1 и 2 указываются код и наименование машин и механизмов в соответствии с Перечнем машин и механизмов согласно Приложению 2 к Форме.
В столбце 3 указывается стоимость фактической сдачи в аренду 1 единицы машин и механизмов, за 1 машино-час с учетом оплаты труда рабочего, управляющего машиной, затрат на горюче-смазочные материалы и техническое обслуживание машин и механизмов, без учета налога на добавленную стоимость.
Столбец 4 заполняется в случае отсутствия фактической сдачи в аренду 1 единицы машин и механизмов в отчетном периоде, где указывается цена предложений на аренду машин и механизмов в отчетном периоде (цены указанные в прайс листах) за 1 машино-час с учетом оплаты труда рабочего, управляющего машиной, затрат на горюче-смазочные материалы и техническое обслуживание машин и механизмов, без учета налога на добавленную стоимость.
2) таблица 2 – заполняется юридическими лицами с видами экономической деятельности 26.6 "Производство облучающего, электромедицинского и электротерапевтического оборудования", 27 "Производство электрического оборудования" и 28 "Производство машин и оборудования, не включенных в другие группировки", 45 "Оптовая и розничная торговля автомобилями и мотоциклами и их ремонт".

1 және 2-бағандарда Құрылысқа арналған машиналар мен механизмдердің тізбесіне сәйкес машиналар мен механизмдердің коды және атауы көрсетіледі.
3-бағанда машиналар мен механизмдердің 1 данасын есептi кезеңде нақты сату бағасы қосылған құн салығын ескере отырып көрсетіледі.
4-баған есепті кезеңде машиналар мен механизмдерді нақты сату бойынша деректер болмаған жағдайда толтырылады, ол жерде есептi кезеңде машиналар мен механизмдерді ұсыну бағасы (прайс-парақшалар көрсетілген баға) қосылған құн салығын ескере отырып көрсетіледі.
3) 3-кестені – экономикалық қызмет түрі 41-43 "Құрылыс" болып табылатын заңды тұлғалар толтырады.
1, 2, 3-бағандарда Құрылыс жұмыстарының тізбесіне сәйкес Нысанның 3-қосымшасына сай код, құрылыс жұмыстарының атауы және өлшем бірлігі көрсетіледі.
4-бағанда есептi кезеңде нақты орындалған құрылыс жұмыстарының орташа жылдық құны Құрылыс жұмыстары түрлерінің тізбесінде белгіленген өлшем бірлігіне теңгемен, қосылған құн салығының есебінсіз көрсетіледі. Орындалған жұмыстардың құны ресурстық әдісті пайдалана отырып, сметалар бойынша жасалған орындалған жұмыстар актілерінің негізінде көрсетіледі. Ол құрылыс материалдары, конструкциялар және жабдықтарға жұмсалатын шығындардың есебінсіз жұмысшылардың еңбек ақысын, машиналар мен механизмдерді пайдалануға жұмсалған шығындарды, қосалқы материалдарға жұмсалған шығындарды, үстеме шығындарды, кәсіпорынның пайдасын қамтиды.
Екі және одан да көп облыстар аумағында құрылысты жүзеге асыратын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері статистикалық нысанды әрбір аумақ бойынша ақпаратты бөліп көрсете отырып, жеке бланкілерде тапсырады, яғни деректер құрылыс жұмыстарын орындау орны бойынша көрсетіледі.
5-бағанда өтемақы төлемдерін ескере отырып, бірақ ынталандыру сипатындағы төлемдерді (сыйлықақылар, бонустар) есепке алмағанда, Құрылыс жұмыстары түрлерінің тізбесінде белгіленген өлшем бірлігіне нақты орындалған құрылыс жұмысының түрі үшін есептелген жалақы (кесімді еңбекақы бойынша) көрсетіледі.
6-баған есепті кезеңде 4-баған бойынша деректер болмаған жағдайда толтырылады. Құрылыс жұмыстарының түрін орындау үшін жоспарлы-есеп көрсеткіші Құрылыс жұмыстары түрлерінің тізбесінде белгіленген өлшем бірлігіне, қосылған құн салығының есебінсіз көрсетіледі. Құрылыс жұмыстары құрылыс материалдары, конструкциялар және жабдықтарға жұмсалатын шығындардың есебінсіз жұмысшылардың еңбек ақысын, машиналар мен механизмдерді пайдалануға жұмсалған шығындарды, қосалқы материалдарға жұмсалған шығындарды, үстеме шығындарды, кәсіпорынның пайдасын қамтиды.

В столбцах 1 и 2 указываются код и наименование машин и механизмов в соответствии с Перечнем машин и механизмов для строительства.
В столбце 3 указывается цена фактической реализации 1 единицы машин и механизмов, с учетом налога на добавленную стоимость.
Столбец 3 заполняется в случае отсутствия фактической реализации 1 единицы машин и механизмов в отчетном периоде, где указывается цена предложений на машины и механизмы в отчетном периоде (цены указанные в прайс листах), с учетом налога на добавленную стоимость.
3) таблица 3 – заполняется юридическими лицами с видом экономической деятельности 41-43 "Строительство".
В столбцах 1, 2, 3 указываются код, наименование и единица измерения строительных работ в соответствии с Перечнем строительных работ согласно Приложению 3 к Форме.
В столбце 4 указывается среднегодовая стоимость фактически выполненного вида строительной работы, в тенге за единицу измерения, установленную в Перечне видов строительных работ, без учета налога на добавленную стоимость. Стоимость выполненных работ указывается на основе актов выполненных работ, составленных по сметам с использованием ресурсного метода. Она включает в себя оплату труда рабочих, затраты на эксплуатацию машин и механизмов, затраты на вспомогательные материалы, накладные расходы, прибыль, без учета затрат на строительные материалы, конструкции и оборудование.
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, осуществляющие строительство на территории двух и более областей, представляют статистическую форму, выделяя информацию по каждой территории на отдельных бланках, то есть данные отражаются по месту выполнения строительных работ.
В столбце 5 указывается начисленная заработная плата (по сдельной оплате труда) за фактически выполненный вид строительной работы на единицу измерения, установленную в Перечне видов строительных работ с учетом компенсационных выплат, но без учета выплат стимулирующего характера (премии, бонусы).
Столбец 6 заполняется в случае отсутствия данных по столбцу 4 в отчетном периоде. Указывается планово-расчетный показатель для выполнения вида строительной работы за единицу измерения, установленную в Перечне видов строительных работ, без учета налога на добавленную стоимость. Стоимость работ включает в себя оплату труда рабочих, затраты на эксплуатацию машин и механизмов, затраты на вспомогательные материалы, накладные расходы, прибыль, без учета затрат на строительные материалы, конструкции и оборудование.

7-баған есепті кезеңде 5-баған бойынша деректер болмаған жағдайда толтырылады. Құрылыс жұмыстарының түрін орындау үшін еңбек ақының жоспарлы-есеп көрсеткіші Құрылыс жұмыстары түрлерінің тізбесінде белгіленген өлшем бірлігіне көрсетіледі.
4. Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды ұсыну қағаз тасығышта немесе электронды түрде жүзеге асырылады. Әкімшілік деректер электронды түрде толтыру www.stat.kazniisa.kz интернет-ресурсында он-лайн режимде жүзеге асырылады.
"Құрылыс машиналары мен
механизмдерін жалға беру құны
мен сату бағасы, құрылыс-
жұмысшыларының еңбек ақысы
туралы мәліметтер" әкімшілік
деректерді жинауға арналған
нысаныға
2-қосымша
Машиналар мен механизмдердің тізбесі
Код
Машиналар мен механизмдердің атауы
1-бөлім Жалпы мақсаттағы құрылыс машиналары
01-бөлімше Жер қазу және тау-кен-аршу жұмыстарына арналған машиналар
01-кіші бөлім Жер қазу-көлік машиналары

Столбец 7 заполняется в случае отсутствия данных по столбцу 5 в отчетном периоде. Указывается планово-расчетный показатель оплаты труда для выполнения вида строительной работы за единицу измерения, установленную в Перечне видов строительных работ.
4. Представление формы административных данных осуществляется на бумажном носителе или в электронном виде. Заполнение формы административных данных в электронном виде осуществляется в режиме он-лайн на интернет-ресурсе www.stat.kazniisa.kz.
Приложение 2
к форме, предназначенной для
сбора административных данных
"Сведения о стоимости аренды и ценах
реализации строительных машин и механизмов,
оплате труда рабочих-строителей"
Перечень машин и механизмов
Код Наименование машин и механизмов
Отдел-1 Машины строительные общего назначения
Раздел-01 Машины для земляных и горно-вскрышных работ
Подраздел-01 Землеройно-транспортные машины

3101-0101-0101
Бульдозерлер, 37 кВт (50 а.к.)
3101-0101-0102
Бульдозерлер, 59 кВт (80 а.к.)
3101-0101-0103
Бульдозерлер, 79 кВт (108 а.к.)
3101-0101-0104
Бульдозерлер, 96 кВт (130 а.к.)
3101-0101-0105
Бульдозерлер, 118 кВт (160 а.к.)
3101-0101-0106
Бульдозерлер, 121 кВт (165 а.к.)
3101-0101-0107
Бульдозерлер, 132 кВт (180 а.к.)
3101-0101-0108
Бульдозерлер, 243 кВт (330 а.к.)
3101-0101-0405
Магистральды құбырлар салуға арналған бульдозерлер, 228 кВт (310 а.к.)
3101-0101-0406
Магистральды құбырлар салуға арналған бульдозерлер, 303 кВт (410 а.к.)
3101-0101-0407
Магистральды құбырлар салуға арналған бульдозерлер, 340 кВт (450 а.к.)
3101-0101-0501
Трактордағы қопсытқыш-бульдозерлер, 79 кВт (108 а.к.)
3101-0101-0502
Трактордағы қопсытқыш-бульдозерлер, 121 кВт (165 а.к.)
3101-0101-0503
Трактордағы қопсытқыш-бульдозерлер, 132 кВт (180 а.к.)
3101-0102-0101
Шынжыр табанды тракторы бар скреперлер, 3 м³
3101-0102-0102
Шынжыр табанды тракторы бар скреперлер, 4,5 м³
3101-0102-0103
Шынжыр табанды тракторы бар скреперлер, 7 м³
3101-0102-0104
Шынжыр табанды тракторы бар скреперлер, 8 м³
3101-0102-0105
Шынжыр табанды тракторы бар скреперлер, 10 м³
3101-0102-0106
Шынжыр табанды тракторы бар скреперлер, 15 м³
3101-0102-0301
Дөңгелекті тартқыштардағы өздігінен жүретін скреперлер, 8 м³
3101-0102-0302
Дөңгелекті тартқыштардағы өздігінен жүретін скреперлер, 10 м³
3101-0102-0303
Дөңгелекті тартқыштардағы өздігінен жүретін скреперлер, 15 м³
3101-0102-0701
Тау-кен үңгу жұмыстарын жүргізу кезіндегі скреперлік кешендер, 0,5 м³ дейін
3101-0102-0702
Тау-кен үңгу жұмыстарын жүргізу кезіндегі скреперлік кешендер, 0,8 м³ дейін
3101-0102-0801
Тау-кен аршу жұмыстарын жүргізу кезінде өздігінен жүретін дөңгелекті скреперлер, 10 м³
3101-0102-0802
Тау-кен аршу жұмыстарын жүргізу кезінде өздігінен жүретін дөңгелекті скреперлер, 15 м³
3101-0102-0803
Тау-кен аршу жұмыстарын жүргізу кезінде өздігінен жүретін дөңгелекті скреперлер, 25 м³
3101-0103-0101
Жеңіл типті автогрейдерлер, 66,2 кВт (90 а.к.)
3101-0103-0201
Орта типті автогрейдерлер, 99 кВт (135 а.к.)
3101-0103-0301
Орта типтегі тіркеме грейдерлер
3101-0103-0401
Ауыр типтегі тіркеме грейдерлер
3101-0104-0101
Трактордағы кротодренаж машиналары, 59 кВт (80 а.к.)
3101-0104-0201
Тракторда танаптарды дайындау тереңдігі 79кВт машиналар (108 а.к.)
3101-0104-0202
Тракторда танаптарды дайындау тереңдігі 103кВт машиналар (140 а.к.)
3101-0104-0301
Тракторда танаптарды дайындау тереңдігі 79кВт машиналар (108 а.к.)
3101-0104-0401
Планировщики длиннобазовые (без трактора)
3101-0104-0501
Установки двухбаровые на тракторе 79 кВт (108 л.с.)
3101-0104-0502

3101-0101-0101
Бульдозеры, 37 кВт (50 л.с.)
3101-0101-0102
Бульдозеры, 59 кВт (80 л.с.)
3101-0101-0103
Бульдозеры, 79 кВт (108 л.с.)
3101-0101-0104
Бульдозеры, 96 кВт (130 л.с.)
3101-0101-0105
Бульдозеры, 118 кВт (160 л.с.)
3101-0101-0106
Бульдозеры, 121 кВт (165 л.с.)
3101-0101-0107
Бульдозеры, 132 кВт (180 л.с.)
3101-0101-0108
Бульдозеры, 243 кВт (330 л.с.)
3101-0101-0405
Бульдозеры при сооружении магистральных трубопроводов, 228 кВт (310 л.с.)
3101-0101-0406
Бульдозеры при сооружении магистральных трубопроводов, 303 кВт (410 л.с.)
3101-0101-0407
Бульдозеры при сооружении магистральных трубопроводов, 340 кВт (450 л.с.)
3101-0101-0501
Бульдозеры-рыхлители на тракторе, 79 кВт (108 л.с.)
3101-0101-0502
Бульдозеры-рыхлители на тракторе, 121 кВт (165 л.с.)
3101-0101-0503
Бульдозеры-рыхлители на тракторе, 132 кВт (180 л.с.)
3101-0102-0101
Скреперы прицепные с гусеничным трактором, 3 м³
3101-0102-0102
Скреперы прицепные с гусеничным трактором, 4,5 м³
3101-0102-0103
Скреперы прицепные с гусеничным трактором, 7 м³
3101-0102-0104
Скреперы прицепные с гусеничным трактором, 8 м³
3101-0102-0105
Скреперы прицепные с гусеничным трактором, 10 м³
3101-0102-0106
Скреперы прицепные с гусеничным трактором, 15 м³
3101-0102-0301
Скреперы самоходные на колесных тягачах, 8 м³
3101-0102-0302
Скреперы самоходные на колесных тягачах, 10 м³
3101-0102-0303
Скреперы самоходные на колесных тягачах, 15 м³
3101-0102-0701
Комплексы скреперные при производстве горнопроходческих работ, до 0,5 м³
3101-0102-0702
Комплексы скреперные при производстве горнопроходческих работ, до 0,8 м³
3101-0102-0801
Скреперы самоходные колесные при производстве горновскрышных работ, 10 м³
3101-0102-0802
Скреперы самоходные колесные при производстве горновскрышных работ, 15 м³
3101-0102-0803
Скреперы самоходные колесные при производстве горновскрышных работ, 25 м³
3101-0103-0101
Автогрейдеры легкого типа, 66,2 кВт (90 л.с.)
3101-0103-0201
Автогрейдеры среднего типа, 99 кВт (135 л.с.)
3101-0103-0301
Грейдеры прицепные среднего типа
3101-0103-0401
Грейдеры прицепные тяжелого типа
3101-0104-0101
Машины кротодренажные на тракторе, 59 кВт (80 л.с.)
3101-0104-0201
Машины глубинной подготовки полей на тракторе 79 кВт (108 л.с.)
3101-0104-0202
Машины глубинной подготовки полей на тракторе 103 кВт (140 л.с.)
3101-0104-0301
Планировщики длиннобазовые (без трактора)
3101-0104-0401
Установки двухбаровые на тракторе 79 кВт (108 л.с.)
3101-0104-0501

Установки однобаровые на тракторе 79 кВт (108 л.с.), ширина щели 14 см
3101-0105-0101
Барраждық машина
3101-0105-0201
Грейферы широкозахватные на базе экскаватора для проходки траншей противофильтрационных завес
3101-0105-0301
Установка с плоским грейфером для проходки траншей
3101-0105-0401
Ені 0,5-0,7 м, тереңдігі 50 м дейінгі орларды игеруге арналған агрегаттар
3101-0105-0402
Траншеекопатель цепной малогабаритный, на базе одноосного мотоблока
3101-0105-0501
Установка с плоским грейфером на напорной штанге для устройства сооружений типа "стена в грунте"
3101-0105-0601
Электрлі нығыздағыштар
02-кіші бөлім Экскаваторлар
3101-0201-0101
Шынжыр табанды жүрісті дизельді бір ожаулы экскаватор, 0,4 м³
3101-0201-0102
Шынжыр табанды жүрісті дизельді бір ожаулы экскаватор, 0,5 м³
3101-0201-0103
Шынжыр табанды жүрісті дизельді бір ожаулы экскаватор, 0,65 м³
3101-0201-0104
Шынжыр табанды жүрісті дизельді бір ожаулы экскаватор, 1 м³
3101-0201-0105
Шынжыр табанды жүрісті дизельді бір ожаулы экскаватор, 1,25 м³
3101-0201-0106
Шынжыр табанды жүрісті дизельді бір ожаулы экскаватор, 1,6 м³
3101-0201-0402
Магистральдық құбырларды салу кезінде шынжыр табанды жүрісті дизельді бір ожаулы экскаваторлар, 0,25 м³
3101-0201-0501
Электрлі шынжыр табанды бір ожаулы экскаваторлар, 1,25 м³
3101-0201-0502
Электрлі шынжыр табанды бір ожаулы экскаваторлар, 2,5 м³
3101-0201-0701
Тік қалақ ұзартылған жұмыс жабдығы бар электрлі шынжыр табанды бір ожаулы экскаваторлар, аршығыш, 4 м³
3101-0201-0702
Тік қалақ ұзартылған жұмыс жабдығы бар электрлі шынжыр табанды бір ожаулы экскаваторлар, аршығыш, 6,3 м³
3101-0201-0703
Тік қалақ ұзартылған жұмыс жабдығы бар электрлі шынжыр табанды бір ожаулы экскаваторлар, аршығыш, 15 м³
3101-0201-0801
Тік қалақ жұмыс жабдығы бар электрлі шынжыр табанды бір ожаулы экскаваторлар, аршығыш, 4,6 м³
3101-0201-0802
Тік қалақ жұмыс жабдығы бар электрлі шынжыр табанды бір ожаулы экскаваторлар, аршығыш, 5,2 м³
3101-0201-0803
Тік қалақ жұмыс жабдығы бар электрлі шынжыр табанды бір ожаулы экскаваторлар, аршығыш, 6,3 м³
3101-0201-0804
Тік қалақ жұмыс жабдығы бар электрлі шынжыр табанды бір ожаулы экскаваторлар, аршығыш, 8 м³
3101-0201-0805
Тік қалақ жұмыс жабдығы бар электрлі шынжыр табанды бір ожаулы экскаваторлар, аршығыш, 10 м³
3101-0201-0806
Тік қалақ жұмыс жабдығы бар электрлі шынжыр табанды бір ожаулы экскаваторлар, аршығыш, 12,5 м³

Установки однобаровые на тракторе 79 кВт (108 л.с.), ширина щели 14 см
3101-0104-0502
Установки однобаровые на тракторе 79 кВт (108 л.с.), ширина щели 54 см
3101-0105-0101
Барражная машина
3101-0105-0201
Грейферы широкозахватные на базе экскаватора для проходки траншей противофильтрационных завес
3101-0105-0301
Установка с плоским грейфером для проходки траншей
3101-0105-0401
Агрегаты для разработки траншей шириной 0,5 -0,7 м, глубиной до 50 м
3101-0105-0402
Траншеекопатель цепной малогабаритный, на базе одноосного мотоблока
3101-0105-0501
Установка с плоским грейфером на напорной штанге для устройства сооружений типа "стена в грунте"
3101-0105-0601
Трамбовки электрические
Подраздел-02 Экскаваторы
3101-0201-0101
Экскаваторы одноковшовые дизельные на гусеничном ходу, 0,4 м³
3101-0201-0102
Экскаваторы одноковшовые дизельные на гусеничном ходу, 0,5 м³
3101-0201-0103
Экскаваторы одноковшовые дизельные на гусеничном ходу, 0,65 м³
3101-0201-0104
Экскаваторы одноковшовые дизельные на гусеничном ходу, 1 м³
3101-0201-0105
Экскаваторы одноковшовые дизельные на гусеничном ходу, 1,25 м³
3101-0201-0106
Экскаваторы одноковшовые дизельные на гусеничном ходу, 1,6 м³
3101-0201-0402
Экскаваторы одноковшовые дизельные на гусеничном ходу при сооружении магистральных трубопроводов, 0,25 м³
3101-0201-0501
Экскаваторы одноковшовые электрические на гусеничном ходу, 1,25 м³
3101-0201-0502
Экскаваторы одноковшовые электрические на гусеничном ходу, 2,5 м³
3101-0201-0701
Экскаваторы одноковшовые электрические гусеничные с удлиненным рабочим оборудованием "прямая лопата", вскрышные, 4 м³
3101-0201-0702
Экскаваторы одноковшовые электрические гусеничные с удлиненным рабочим оборудованием "прямая лопата", вскрышные, 6,3 м³
3101-0201-0703
Экскаваторы одноковшовые электрические гусеничные с удлиненным рабочим оборудованием "прямая лопата", вскрышные, 15 м³
3101-0201-0801
Экскаваторы одноковшовые электрические гусеничные с рабочим оборудованием "прямая лопата", вскрышные, 4,6 м³
3101-0201-0802
Экскаваторы одноковшовые электрические гусеничные с рабочим оборудованием "прямая лопата", вскрышные, 5,2 м³
3101-0201-0803
Экскаваторы одноковшовые электрические гусеничные с рабочим оборудованием "прямая лопата", вскрышные, 6,3 м³
3101-0201-0804
Экскаваторы одноковшовые электрические гусеничные с рабочим оборудованием "прямая лопата", вскрышные, 8 м³
3101-0201-0805
Экскаваторы одноковшовые электрические гусеничные с рабочим оборудованием "прямая лопата", вскрышные, 10 м³
3101-0201-0806
Экскаваторы одноковшовые электрические гусеничные с рабочим оборудованием "прямая лопата", вскрышные, 12,5 м³

3101-0201-0807
Тік қалақ жұмыс жабдығы бар электрлі шынжыр табанды бір ожаулы экскаваторлар, аршығыш, 15 м³
3101-0201-0808
Тік қалақ жұмыс жабдығы бар электрлі шынжыр табанды бір ожаулы экскаваторлар, аршығыш, 20 м³
3101-0201-0901
"HITACHI" типтес импорттық өндірістің шынжыр табанды жүрісті экскаваторлары, 0,15 м³
3101-0201-0902
"HITACHI" типтес импорттық өндірістің шынжыр табанды жүрісті экскаваторлары, 0,25 м³
3101-0201-0903
"HITACHI" типтес импорттық өндірістің шынжыр табанды жүрісті экскаваторлары, 0,4 м³
3101-0201-0904
"HITACHI" типтес импорттық өндірістің шынжыр табанды жүрісті экскаваторлары, 0,5 м³
3101-0201-0905
"HITACHI" типтес импорттық өндірістің шынжыр табанды жүрісті экскаваторлары, 0,65 м³
3101-0201-0906
"HITACHI" типтес импорттық өндірістің шынжыр табанды жүрісті экскаваторлары, 1 м³
3101-0201-0907
"HITACHI" типтес импорттық өндірістің шынжыр табанды жүрісті экскаваторлары, 1,25 м³
3101-0201-0908
"HITACHI" типтес импорттық өндірістің шынжыр табанды жүрісті экскаваторлары, 1,6 м³
3101-0201-0909
"HITACHI" типтес импорттық өндірістің шынжыр табанды жүрісті экскаваторлары, 2,5 м³
3101-0202-0101
Гидроэнергетикалық құрылыста жұмыс кезіндегі карьерлік электрлі бір ожаулы экскаваторлар, 4,6 м³
3101-0202-0102
Гидроэнергетикалық құрылыста жұмыс кезіндегі карьерлік электрлі бір ожаулы экскаваторлар, 5,2 м³
3101-0202-0103
Гидроэнергетикалық құрылыста жұмыс кезіндегі карьерлік электрлі бір ожаулы экскаваторлар, 6,3 м³
3101-0202-0104
Гидроэнергетикалық құрылыста жұмыс кезіндегі карьерлік электрлі бір ожаулы экскаваторлар, 8 м³
3101-0202-0201
Гидроэнергетикалық құрылыста жұмыс кезіндегі қадамдағыш электрлі бір ожаулы экскаваторлар, 5-6 м³
3101-0202-0202
Гидроэнергетикалық құрылыста жұмыс кезіндегі қадамдағыш электрлі бір ожаулы экскаваторлар, 6,3 м³
3101-0202-0203
Гидроэнергетикалық құрылыста жұмыс кезіндегі қадамдағыш электрлі бір ожаулы экскаваторлар, 10 м³
3101-0202-0204
Гидроэнергетикалық құрылыста жұмыс кезіндегі қадамдағыш электрлі бір ожаулы экскаваторлар, 15 м³
3101-0202-0205
Гидроэнергетикалық құрылыста жұмыс кезіндегі қадамдағыш электрлі бір ожаулы экскаваторлар, 20 м³
3101-0202-0301
Драглайн жұмыс жабдығы бар электрлі қадамдағыш бір ожаулы экскаваторлар, аршығыш, 4 м³
3101-0202-0302
Драглайн жұмыс жабдығы бар электрлі қадамдағыш бір ожаулы экскаваторлар, аршығыш, 6,5 м³
3101-0202-0303
Драглайн жұмыс жабдығы бар электрлі қадамдағыш бір ожаулы экскаваторлар, аршығыш, 10 м³
3101-0202-0304
Драглайн жұмыс жабдығы бар электрлі қадамдағыш бір ожаулы экскаваторлар, аршығыш, 13 м³

3101-0201-0807
Экскаваторы одноковшовые электрические гусеничные с рабочим оборудованием "прямая лопата", вскрышные, 15 м³
3101-0201-0808
Экскаваторы одноковшовые электрические гусеничные с рабочим оборудованием "прямая лопата", вскрышные, 20 м³
3101-0201-0901
Экскаваторы на гусеничном ходу импортного производства типа "HITACHI", 0,15 м³
3101-0201-0902
Экскаваторы на гусеничном ходу импортного производства типа "HITACHI", 0,25 м³
3101-0201-0903
Экскаваторы на гусеничном ходу импортного производства типа "HITACHI", 0,4 м³
3101-0201-0904
Экскаваторы на гусеничном ходу импортного производства типа "HITACHI", 0,5 м³
3101-0201-0905
Экскаваторы на гусеничном ходу импортного производства типа "HITACHI", 0,65 м³
3101-0201-0906
Экскаваторы на гусеничном ходу импортного производства типа "HITACHI", 1 м³
3101-0201-0907
Экскаваторы на гусеничном ходу импортного производства типа "HITACHI", 1,25 м³
3101-0201-0908
Экскаваторы на гусеничном ходу импортного производства типа "HITACHI", 1,6 м³
3101-0201-0909
Экскаваторы на гусеничном ходу импортного производства типа "HITACHI", 2,5 м³
3101-0202-0101
Экскаваторы одноковшовые электрические карьерные при работе на гидроэнергетическом строительстве, 4,6 м³
3101-0202-0102
Экскаваторы одноковшовые электрические карьерные при работе на гидроэнергетическом строительстве, 5,2 м³
3101-0202-0103
Экскаваторы одноковшовые электрические карьерные при работе на гидроэнергетическом строительстве, 6,3 м³
3101-0202-0104
Экскаваторы одноковшовые электрические карьерные при работе на гидроэнергетическом строительстве, 8 м³
3101-0202-0201
Экскаваторы одноковшовые электрические шагающие при работе на гидроэнергетическом строительстве, 5-6 м³
3101-0202-0202
Экскаваторы одноковшовые электрические шагающие при работе на гидроэнергетическом строительстве, 6,3 м³
3101-0202-0203
Экскаваторы одноковшовые электрические шагающие при работе на гидроэнергетическом строительстве, 10 м³
3101-0202-0204
Экскаваторы одноковшовые электрические шагающие при работе на гидроэнергетическом строительстве, 15 м³
3101-0202-0205
Экскаваторы одноковшовые электрические шагающие при работе на гидроэнергетическом строительстве, 20 м³
3101-0202-0301
Экскаваторы одноковшовые электрические шагающие с рабочим оборудованием "драглайн", вскрышные, 4 м³
3101-0202-0302
Экскаваторы одноковшовые электрические шагающие с рабочим оборудованием "драглайн", вскрышные, 6,5 м³
3101-0202-0303
Экскаваторы одноковшовые электрические шагающие с рабочим оборудованием "драглайн", вскрышные, 10 м³
3101-0202-0304
Экскаваторы одноковшовые электрические шагающие с рабочим оборудованием "драглайн", вскрышные, 13 м³

3101-0202-0305
Драглайн жұмыс жабдығы бар электрлі қадамдағыш бір ожаулы экскаваторлар, аршығыш, 15 м³
3101-0202-0306
Драглайн жұмыс жабдығы бар электрлі қадамдағыш бір ожаулы экскаваторлар, аршығыш, 20 м³
3101-0202-0307
Драглайн жұмыс жабдығы бар электрлі қадамдағыш бір ожаулы экскаваторлар, аршығыш, 25 м³
3101-0202-0308
Драглайн жұмыс жабдығы бар электрлі қадамдағыш бір ожаулы экскаваторлар, аршығыш, 40 м³
3101-0203-0101
Пневмодөңгелекті жүрісті дизельді бір ожаулы экскаваторлар, 0,25 м³
3101-0203-0102
Пневмодөңгелекті жүрісті дизельді бір ожаулы экскаваторлар, 0,4 м³
3101-0203-0103
Пневмодөңгелекті жүрісті дизельді бір ожаулы экскаваторлар, 0,5 м³
3101-0203-0104
Пневмодөңгелекті жүрісті дизельді бір ожаулы экскаваторлар, 0,65 м³
3101-0203-0201
Су шаруашылығы құрылысында жұмыс кезінде пневмодөңгелекті жүрісті дизельді бір ожаулы экскаваторлар, 0,15 м³
3101-0203-0402
Магистральды құбырларды салу кезіндегі пневмодөңгелекті жүрісті дизельді бір ожаулы экскаваторлар, 0,8 м³
3101-0204-0101
Су шаруашылығы құрылысында жұмыс кезіндегі дренаж төсегіш-экскаваторлар, 40 кВт (55 а.к.)
3101-0204-0102
Су шаруашылығы құрылысында жұмыс кезіндегі дренаж төсегіш-экскаваторлар, 79 кВт (108 а.к.)
3101-0204-0103
Су шаруашылығы құрылысында жұмыс кезіндегі дренаж төсегіш-экскаваторлар, 118 кВт (160 а.к.)
3101-0204-0201
Тарқышы бар дренаж төсегіштер (орсыз), 118 кВт (160 а.к.)
3101-0205-0101
Шынжырлы көп ожаулы ор қазу экскаваторлары, 12 л
3101-0205-0102
Шынжырлы көп ожаулы ор қазу экскаваторлары, 15 л
3101-0205-0103
Шынжырлы көп ожаулы ор қазу экскаваторлары, 23 л
3101-0205-0104
Шынжырлы көп ожаулы ор қазу экскаваторлары, 35 л
3101-0205-0105
Шынжырлы көп ожаулы ор қазу экскаваторлары, 45 л
3101-0206-0101
Ені мен тереңдігі 280-1300 мм орларға арналған роторлы экскаваторлар
3101-0206-0102
Ені мен тереңдігі800-2200 мм орларға арналған роторлы экскаваторлар
3101-0206-0103
Ені мен тереңдігі 1200-2200 мм орларға арналған роторлы экскаваторлар
3101-0206-0104
Ені мен тереңдігі 1500-2200 мм орларға арналған роторлы экскаваторлар
3101-0206-0105
Ені мен тереңдігі 1100-2500 мм орларға арналған роторлы экскаваторлар
3101-0206-0201
Су шаруашылығы құрылысында жұмыс кезіндегі екі роторлы экскаваторлар
3101-0206-0301
Трактордағы шнекті-роторлы экскаваторлар, 79 кВт (108 а.к.)
3101-0206-0302
Трактордағы шнекті-роторлы экскаваторлар, 118 кВт (160 а.к.)
3101-0206-0303
Трактордағы шнекті-роторлы экскаваторлар, 132 кВт (180 а.к.)
3101-0206-0304
Трактордағы шнекті-роторлы экскаваторлар, 220 кВт (300 а.к.)
3101-0207-0101
Жерасты жұмыстарына арналған экскаваторлар, 1,2 м³

3101-0202-0305
Экскаваторы одноковшовые электрические шагающие с рабочим оборудованием "драглайн", вскрышные, 15 м³
3101-0202-0306
Экскаваторы одноковшовые электрические шагающие с рабочим оборудованием "драглайн", вскрышные, 20 м³
3101-0202-0307
Экскаваторы одноковшовые электрические шагающие с рабочим оборудованием "драглайн", вскрышные, 25 м³
3101-0202-0308
Экскаваторы одноковшовые электрические шагающие с рабочим оборудованием "драглайн", вскрышные, 40 м³
3101-0203-0101
Экскаваторы одноковшовые дизельные на пневмоколесном ходу, 0,25 м³
3101-0203-0102
Экскаваторы одноковшовые дизельные на пневмоколесном ходу, 0,4 м³
3101-0203-0103
Экскаваторы одноковшовые дизельные на пневмоколесном ходу, 0,5 м³
3101-0203-0104
Экскаваторы одноковшовые дизельные на пневмоколесном ходу, 0,65 м³
3101-0203-0201
Экскаваторы одноковшовые дизельные на пневмоколесном ходу при работе на водохозяйственном строительстве, 0,15 м³
3101-0203-0402
Экскаваторы одноковшовые дизельные на пневмоколесном ходу при сооружении магистральных трубопроводов, 0,8 м³
3101-0204-0101
Экскаваторы-дреноукладчики при работе на водохозяйственном строительстве, 40 кВт (55 л.с.)
3101-0204-0102
Экскаваторы-дреноукладчики при работе на водохозяйственном строительстве, 79 кВт (108 л.с.)
3101-0204-0103
Экскаваторы-дреноукладчики при работе на водохозяйственном строительстве, 118 кВт (160 л.с.)
3101-0204-0201
Дреноукладчики (бестраншейные) с тягачом, 118 кВт (160 л.с.)
3101-0205-0101
Экскаваторы траншейные многоковшовые цепные, 12 л
3101-0205-0102
Экскаваторы траншейные многоковшовые цепные, 15 л
3101-0205-0103
Экскаваторы траншейные многоковшовые цепные, 23 л
3101-0205-0104
Экскаваторы траншейные многоковшовые цепные, 35 л
3101-0205-0105
Экскаваторы траншейные многоковшовые цепные, 45 л
3101-0206-0101
Экскаваторы роторные для траншей шириной и глубиной 280-1300 мм
3101-0206-0102
Экскаваторы роторные для траншей шириной и глубиной 800-2200 мм
3101-0206-0103
Экскаваторы роторные для траншей шириной и глубиной 1200-2200 мм
3101-0206-0104
Экскаваторы роторные для траншей шириной и глубиной 1500-2200 мм
3101-0206-0105
Экскаваторы роторные для траншей шириной и глубиной 2100-2500 мм
3101-0206-0201
Экскаваторы двухроторные при работе на водохозяйственном строительстве
3101-0206-0301
Экскаваторы шнекороторные на тракторе, 79 кВт (108 л.с.)
3101-0206-0302
Экскаваторы шнекороторные на тракторе, 118 кВт (160 л.с.)
3101-0206-0303
Экскаваторы шнекороторные на тракторе, 132 кВт (180 л.с.)
3101-0206-0304
Экскаваторы шнекороторные на тракторе, 220 кВт (300 л.с.)
3101-0207-0101
Экскаваторы для подземных работ, 1,2 м³

3101-0208-0101
Пневматикалық жүрісті экскаватор-сүргіштер
3101-0208-0201
Су шаруашылығы құрылысында жұмыс кезіндегі шынжырлы шөмішсіз экскаваторлар, 118 кВт (160 л.с.)
03-кіші бөлім Бұрғылау жұмыстарына арналған машиналар мен жабдық
3101-0301-0101
Роторлық бұрғылауға арналған автомобильдер базасындағы бұрғылау қондырғылары мен агрегаттары, бұрғылау тереңдігі 100-200 м дейін, ұңғылардың бастапқы диаметрі 190 мм дейін, түпкілікті диаметрі 93-118 мм дейін, жүк көтергіштігі 4 т
3101-0301-0102
Роторлық бұрғылауға арналған автомобильдер базасындағы бұрғылау қондырғылары мен агрегаттары, бұрғылау тереңдігі 500 м дейін, ұңғылардың бастапқы диаметрі 394 мм дейін, түпкілікті диаметрі 190 мм дейін, жүк көтергіштігі 12,5 т
3101-0301-0103
Роторлық бұрғылауға арналған автомобильдер базасындағы бұрғылау қондырғылары мен агрегаттары, бұрғылау тереңдігі 600 м дейін, ұңғылардың бастапқы диаметрі 490 мм дейін, түпкілікті диаметрі 214 мм дейін, жүк көтергіштігі 32 т
3101-0301-0104
Роторлық бұрғылауға арналған автомобильдер базасындағы бұрғылау қондырғылары мен агрегаттары, бұрғылау тереңдігі 700 м дейін, ұңғылардың бастапқы диаметрі 249 мм дейін, түпкі диаметрі 93 мм дейін, жүк көтергіштігі 13 т
3101-0301-0201
Автомобиль базасындағы соққылы-арқанды бұрғылау қондырғылары мен станоктары, бұрғылау тереңдігі 50 м дейін, ұңғы диаметрі 200 мм дейін
3101-0301-0301
Автомобиль базасындағы шнекті бұрғылау жабдығы кешені, бұрғылау тереңдігі 50 м дейін, ұңғы диаметрі: бастапқы 198 мм, түпкі 151 мм дейін
3101-0302-0101
Қадаға арналған ұңғыларды шөміштік бұрғылау қондырғылары, бұрғылау тереңдігі 20 м дейін, диаметрі 800, 1000, 1300 мм дейін
3101-0302-0102
Қадаға арналған ұңғыларды шөміштік бұрғылау қондырғылары, бұрғылау тереңдігі 24 м дейін, диаметр 1200 мм дейін
3101-0302-0201
Қадаларға ұңғыларды шнектік бұрғылауға арналған қондырғылар, бұрғылау тереңдігі 20 м дейін, диаметрі 800, 1000, 1300 мм дейін
3101-0302-0202
Қадаларға ұңғыларды шнектік бұрғылауға арналған қондырғылар, бұрғылау тереңдігі 30 м дейін, диаметр 600 мм дейін
3101-0302-0203
Қадаларға ұңғыларды шнектік бұрғылауға арналған қондырғылар, бұрғылау тереңдігі 30 м дейін, диаметрі 1000-1100 мм дейін
3101-0302-0301
Қадаға арналған ұңғыларды соққылы-арқанды бұрғылау қондырғылары, бұрғылау тереңдігі 20 м дейін, диаметрі 1200 мм дейін
3101-0302-0302
Қадаға арналған ұңғыларды соққылы-арқанды бұрғылау қондырғылары, бұрғылау тереңдігі 30 м дейін, диаметрі 1000-1100 мм дейін
3101-0302-0401
Ұзындығы 20 м, диаметрі 1200 мм дейінгі бұрғылап қағу қадаларына арналған ұңғыларды шнектік бұрғылау қондырғылары

3101-0208-0101
Экскаваторы-планировщики на пневмоколесном ходу
3101-0208-0201
Экскаваторы цепные безковшовые при работе на водохозяйственном строительстве, 118 кВт (160 л.с.)
Подраздел-03 Машины и оборудование для буровых работ
3101-0301-0101
Установки и агрегаты буровые на базе автомобилей для роторного бурения, глубина бурения до 100-200 м, начальный диаметр скважин до 190 мм, конечный диаметр до 93-118 мм, грузоподъемность 4 т
3101-0301-0102
Установки и агрегаты буровые на базе автомобилей для роторного бурения, глубина бурения до 500 м, начальный диаметр скважин до 394 мм, конечный диаметр до 190 мм, грузоподъемность 12,5 т
3101-0301-0103
Установки и агрегаты буровые на базе автомобилей для роторного бурения, глубина бурения до 600 м, начальный диаметр скважин до 490 мм, конечный диаметр до 214 мм, грузоподъемность 32 т
3101-0301-0104
Установки и агрегаты буровые на базе автомобилей для роторного бурения, глубина бурения до 700 м, начальный диаметр скважин до 249 мм, конечный диаметр до 93 мм, грузоподъемность 13 т
3101-0301-0201
Установки и станки ударно-канатного бурения на базе автомобиля, глубина бурения до 50 м, диаметр скважин до 200 мм
3101-0301-0301
Комплекты оборудования шнекового бурения на базе автомобиля, глубина бурения до 50 м, диаметр скважин: начальный до 198 мм, конечный до 151 мм
3101-0302-0101
Установки ковшового бурения скважин под сваи, глубина бурения до 20 м, диаметр до 800, 1000, 1300 мм
3101-0302-0102
Установки ковшового бурения скважин под сваи, глубина бурения до 24 м, диаметр до 1200 мм
3101-0302-0201
Установки шнекового бурения скважин под сваи, глубина бурения до 20 м, диаметр до 800, 1000, 1300 мм
3101-0302-0202
Установки шнекового бурения скважин под сваи, глубина бурения до 30 м, диаметр до 600 мм
3101-0302-0203
Установки шнекового бурения скважин под сваи, глубина бурения до 30 м, диаметр до 1000-1100 мм
3101-0302-0301
Установки ударно-канатного бурения скважин под сваи, глубина бурения до 20 м, диаметр до 1200 мм
3101-0302-0302
Установки ударно-канатного бурения скважин под сваи, глубина бурения до 30 м, диаметр до 1000-1100 мм
3101-0302-0401
Установки шнекового бурения скважин под буронабивные сваи длиной до 20 м, диаметром до 1200 мм

3101-0302-0402
Ұзындығы 30 м, диаметрі 600 мм дейінгі бұрғылап қағу қадаларына арналған ұңғыларды шнектік бұрғылау қондырғылары
3101-0302-0501
Ұңғыларды бұрғы қағу қадаларымен роторлық бұрғылау жабдығы кешені, бұрғылау тереңдігі 50 м дейін
3101-0303-0101
Трактор базасындағы шарошты бұрғылау машиналары, 118 кВт (160 а.к.), бұрғылау тереңдігі 15 м, ұңғы диаметрі 76-132 мм
3101-0303-0102
Трактор базасындағы шарошты бұрғылау машиналары, 118 кВт (160 а.к.), бұрғылау тереңдігі 32 м, ұңғы диаметрі 160 мм
3101-0303-0103
Трактор базасындағы шарошты бұрғылау машиналары, 118 кВт (160 а.к.), бұрғылау тереңдігі 32 м, ұңғы диаметрі 200 мм
3101-0303-0201
Бұрғылау тереңдігі 1,5-3 м, трактордағы бұрғылау-кран машинасы 66 кВт (90 а.к.)
3101-0303-0301
Бұрғылау тереңдігі 3,5 м, трактордағы бұрғылау-кран машинасы 85 кВт (90 а.к.)
3101-0303-0401
Бұрғылау тереңдігі 3,5 м, автомобильдегі бұрғылау-кран машинасы
3101-0304-0101
Шынжыр табанды жүрісті шарошты бұрғылау машиналары, бұрғылау тереңдігі 36 м, ұңғы диаметрі 215 мм
3101-0304-0102
Шынжыр табанды жүрісті шарошты бұрғылау машиналары, бұрғылау тереңдігі 32 м, ұңғы диаметрі 250 мм
3101-0304-0201
Шынжыр табанды жүрісті тіркемелі соққылы-арқанды бұрғылау қондырғылары мен станоктары, бұрғылау тереңдігі 300 м, ұңғылар диаметрі 300 мм
3101-0304-0301
Өзі жүретін айналмалы бұрғылау станоктары, бұрғылау тереңдігі 23 м дейін, диаметрі 150 мм
3101-0304-0302
Өзі жүретін айналмалы бұрғылау станоктары,бұрғылау тереңдігі 50 м дейін, диаметрі 105 мм
3101-0304-0401
Стационарлы компрессорлардан жұмыс жасау кезінде өзі жүретін соққылы-айналмалы бұрғылау станоктары, бұрғылау тереңдігі 50 м дейін, ұңғы диаметрі 125 мм дейін
3101-0304-0501
Жылжымалы компрессорлардан жұмыс жасау кезінде өзі жүретін соққылы-айналмалы бұрғылау станоктары, бұрғылау тереңдігі 50 м дейін, ұңғы диаметрі 125 мм дейін
3101-0304-0601
150-250 кНм айналмалы сәтпен шыншыр табанмен жүретін бұрғылап қағу қадаларының құрылғысы үшін қондырғылар
3101-0304-0602
250-350 кНм кНм айналмалы сәтпен шыншыр табанмен жүретін бұрғылап қағу қадаларының құрылғысы үшін қондырғылар
3101-0304-0701
Тереңдігі 30 м. дейін, диаметрі 1000 мм дейін, шынжыр табанмен жүретін вибробатырғышмен үздіксіз шнекпен бұрғылап қағу қадаларының құрылғысы үшін қондырғылар
3101-0304-0801
Жаймалау технологиясына арналған жабдық жиынтығымен шынжыр табанды жүрістегі бұрғылау қондырғылары, жаймалағышпен бұрғылау тереңдігі 17 м-ге дейін, диаметрі 400 мм-ге дейін
3101-0304-0802
Жаймалау технологиясына арналған жабдық жиынтығымен шынжыр табанды жүрістегі әмбебап құрамдастырылған қада қағатын және бұрғылау қондырғылары, жаймалағышпен бұрғылау тереңдігі 26 м-ге дейін, диаметрі 400 мм-ге дейін

3101-0302-0402
Установки шнекового бурения скважин под буронабивные сваи длиной до 30 м, диаметром до 600 мм
3101-0302-0501
Комплекты оборудования роторного бурения скважин под буронабивные сваи, глубина бурения до 50 м
3101-0303-0101
Машины шарошечного бурения на базе трактора 118 кВт (160 л.с.), глубина бурения 15 м, диаметр скважин 76-132 мм
3101-0303-0102
Машины шарошечного бурения на базе трактора 118 кВт (160л.с), глубина бурения 32 м, диаметр скважин 160 мм
3101-0303-0103
Машины шарошечного бурения на базе трактора 118 кВт (160 л.с.), глубина бурения 32 м, диаметр скважин 200 мм
3101-0303-0201
Машины бурильно-крановые с глубиной бурения 1,5-3 м на тракторе 66 кВт (90 л.с.)
3101-0303-0301
Машины бурильные с глубиной бурения 3,5 м на тракторе 85 кВт (115 л.с.)
3101-0303-0401
Машины бурильно-крановые с глубиной бурения 3,5 м на автомобиле
3101-0304-0101
Машины шарошечного бурения на гусеничном ходу, глубина бурения 36 м, диаметр скважин 215 мм
3101-0304-0102
Машины шарошечного бурения на гусеничном ходу, глубина бурения 32 м, диаметр скважин 250 мм
3101-0304-0201
Установки и станки ударно-канатного бурения на гусеничном ходу, глубина бурения до 300 м, диаметр скважин до 300 мм
3101-0304-0301
Станки вращательного бурения самоходные, глубина бурения до 23 м, диаметр 150 мм
3101-0304-0302
Станки вращательного бурения самоходные, глубина бурения до 50 м, диаметр 105 мм
3101-0304-0401
Станки ударно-вращательного бурения самоходные при работе от стационарных компрессоров, глубина бурения до 50 м, диаметр скважин до 125 мм
3101-0304-0501
Станки ударно-вращательного бурения самоходные при работе от передвижных компрессоров, глубина бурения до 50 м, диаметр скважин до 125 мм
3101-0304-0601
Установки для устройства буронабивных свай на гусеничном ходу, с крутящим моментом 150-250 кНм
3101-0304-0602
Установки для устройства буронабивных свай на гусеничном ходу, с крутящим моментом 250-350 кНм
3101-0304-0701
Установки для устройства буронабивных свай непрерывным шнеком с вибропогружателем, на гусеничном ходу, глубиной до 30 м., диаметром до 1000 мм
3101-0304-0801
Установки буровые на гусеничном ходу, с комплектом оборудования для технологии раскатки, глубина бурения раскатчиком до 17 м, диаметр до 400 мм
3101-0304-0802
Установки универсальные комбинированные сваебойные и буровые на гусеничном ходу, с комплектом оборудования для технологии раскатки, глубина бурения раскатчиком до 26 м, диаметр до 400 мм

3101-0304-0803
Топырақты ылғалды тереңдете араластыру технологиясына арналған жабдық жиынтығымен шынжыр табанды жүрістегі әмбебап құрамдастырылған қада қағатын және бұрғылау қондырғылары, тереңдігі 20 м-ге дейін, диаметрі 1200 мм-ге дейін
3101-0304-0804
Топырақты ылғалды тереңдете араластыру технологиясына арналған жабдық жиынтығымен шынжыр табанды жүрістегі әмбебап құрамдастырылған қада қағатын және бұрғылау қондырғылары, тереңдігі 26 м-ге дейін, диаметрі 1500 мм-ге дейін
3101-0304-0901
Діріл алмасу технологиясы бойынша грунтты терең күшейту үшін жабдық кешенімен шынжыр табанды жүрістегі қонңдырғылар
3101-0305-0101
Өзі жүрмейтін соққылы-айналмалы бұрғылау станоктары, бұрғылау тереңдігі 24 м дейін, диаметрі 105 мм
3101-0305-0102
Өзі жүрмейтін айналмалы бұрғылау станоктары, бұрғылау тереңдігі 500 м дейін, ұңғы диаметрі 15-142 мм
3101-0305-0201
Тіркемелі соққылы-арқанды бұрғылау қондырғылары мен станоктары, бұрғылау тереңдігі 100 м дейін, ұңғы диаметрі 600 мм дейін
3101-0305-0202
Тіркемелі соққылы-арқанды бұрғылау қондырғылары мен станоктары, бұрғылау тереңдігі 200 м дейін, ұңғы диаметрі 900 мм дейін
3101-0305-0301
Ұңғыларды соққылы-арқанды бұрғылау станоктары, шағын ауқымды
3101-0305-0401
Дизель қозғалтқышы бар, тереңдігі 100 м дейінгі ұңғыларды роторлық бұрғылау жабдығы кешені
3101-0305-0501
Перфераторлық бұрғылаудың бұрғылау қондырғылары, бұрғылау тереңдігі 25 м дейін, диаметрі 48-60 мм
3101-0305-0502
Перфераторлық бұрғылаудың бұрғылау қондырғылары, бұрғылау тереңдігі 30 м дейін, диаметрі 65-76 мм
3101-0305-0601
Соққылы-арқанды бұрғылау қондырғылары мен станоктары, бұрғылау тереңдігі 25 м дейін, ұңғы диаметрі 1000 мм дейін
3101-0306-0101
Стационарлы компрессорлық станциялардан жұмыс істеу кезінде жеңіл бұрғылау балғалары
3101-0306-0201
Жылжымалы компрессорлық станциялардан жұмыс істеу кезінде жеңіл бұрғылау балғалары
3101-0306-0301
Стационарлы компрессорлық станциялардан жұмыс істеу кезінде орташа бұрғылау балғалары
3101-0306-0401
Жылжымалы компрессорлық станциялардан жұмыс істеу кезінде орташа бұрғылау балғалары
3101-0306-0501
Стационарлы компрессорлық станциялардан жұмыс істеу кезінде ауыр бұрғылау балғалары
3101-0306-0601
Жылжымалы компрессорлық станциялардан жұмыс істеу кезінде ауыр бұрғылау балғалары
3101-0307-0101
Жуу сұйығын айдауға арналған бұрғылау сорғысы, беру 0,9-7,2 м³/сағ, қысым 400-200 м
3101-0307-0102
Жуу сұйығын айдауға арналған бұрғылау сорғысы, беру 32 м³/сағ, қысым 400 м
3101-0307-0103
Жуу сұйығын айдауға арналған бұрғылау сорғысы, беру 40 м³/сағ, қысым 630 м
3101-0307-0201
Суды айдауға арналған сорғы, құрамында қатты бөліктер бар, беру 45 м³/сағ, қысым 55 м

3101-0304-0803
Установки универсальные комбинированные сваебойные и буровые на гусеничном ходу, с комплектом оборудования для технологии мокрого глубинного перемешивания грунтов, глубина до 20 м, диаметр до 1200 мм
3101-0304-0804
Установки универсальные комбинированные сваебойные и буровые на гусеничном ходу, с комплектом оборудования для технологии мокрого глубинного перемешивания грунтов, глубина до 26 м, диаметр до 1500 мм
3101-0304-0901
Установки на гусеничном ходу, с комплектом оборудования для глубинного усиления грунта по технологии виброобмена
3101-0305-0101
Станки ударно-вращательного бурения несамоходные, глубина бурения до 24 м, диаметр 105 мм
3101-0305-0102
Станки вращательного бурения несамоходные, глубина бурения до 500 м, диаметр скважин 151-42 мм
3101-0305-0201
Установки и станки ударно-канатного бурения прицепные, глубина бурения до 100 м, диаметр скважин до 600 мм
3101-0305-0202
Установки и станки ударно-канатного бурения прицепные, глубина бурения до 200 м, диаметр скважин до 900 мм
3101-0305-0301
Станки ударно-канатного бурения скважин малогабаритные
3101-0305-0401
Комплекты оборудования роторного бурения скважин глубиной до 100 м с дизельным двигателем
3101-0305-0501
Установки буровые перфораторного бурения, глубина бурения до 25 м, диаметр 48-60 мм
3101-0305-0502
Установки буровые перфораторного бурения, глубина бурения до 30 м, диаметр 65-76 мм
3101-0305-0601
Установки и станки ударно-канатного бурения, глубина бурения до 25 м, диаметр скважин до 1000 мм
3101-0306-0101
Молотки бурильные легкие при работе от стационарных компрессорных станций
3101-0306-0201
Молотки бурильные легкие при работе от передвижных компрессорных станций
3101-0306-0301
Молотки бурильные средние при работе от стационарных компрессорных станций
3101-0306-0401
Молотки бурильные средние при работе от передвижных компрессорных станций
3101-0306-0501
Молотки бурильные тяжелые при работе от стационарных компрессорных станций
3101-0306-0601
Молотки бурильные тяжелые при работе от передвижных компрессорных станций
3101-0307-0101
Насос буровой для нагнетания промывочной жидкости, подача 0,9-7,2 м³/ч, напор 400-200 м
3101-0307-0102
Насос буровой для нагнетания промывочной жидкости, подача 32 м³/ч, напор 400 м
3101-0307-0103
Насос буровой для нагнетания промывочной жидкости, подача 40 м³/ч, напор 630 м
3101-0307-0201
Насос для нагнетания воды, содержащей твердые частицы, подача 45 м³/ч, напор 55 м

3101-0308-0601
Шахта құдықтарын қазғыштар
3101-0308-0701
150 м тереңдікке дейінгі ұңғыларды өңдеуге және жөндеуге арналған агрегаттар
3101-0308-0801
Тереңдігі 150 м дейінгі ұңғыларды өңдеуге арналған пневматикалық ұңғы аппараты
3101-0308-0901
Бұрғы салу станоктары
3101-0308-1001
Жылжымалы кәсіпшілік қондырғылары (бу түзілткіштер)
02-бөлімше Қадақағу машиналары мен жабдық
01-кіші бөлім Ұрғыш әсері бар қадалық батырғыштар
3102-0101-0101
Трактор базасында дизель балғасыз коперлі агрегаттары 80 кВт (108 а.к.)
3102-0101-0201
Экскаватор базасында дизель балғасыз коперлі агрегаттары 1 м³
3102-0101-0202
Экскаватор базасында дизель балғасыз коперлі агрегаттары 1,25 м³
3102-0102-0101
Ұзындығы 12 м дейінгі қадаларға арналған шынжыр табанды коперлер
3102-0102-0102
Ұзындығы 20 м дейінгі қадаларға арналған шынжыр табанды коперлер
3102-0102-0201
2,5 т дизель-балғасы бар әмбебап коперлер
3102-0102-0301
6 т пневматикалық балғасы бар әмбебап коперлер
3102-0102-0302
8 т пневматикалық балғасы бар әмбебап коперлер
3102-0103-0101
Дизель-балғалар, 0,5 т
3102-0103-0102
Дизель-балғалар, 1,25 т
3102-0103-0103
Дизель-балғалар, 1,8 т
3102-0103-0104
Дизель-балғалар, 2,5 т
3102-0103-0105
Дизель-балғалар, 3,5 т
3102-0103-0106
Дизель-балғалар, 5 т
3102-0105-0101
Ұзындығы 22 метр, гидробалғасы 6,4 т қаданы батыру үшін шынжыр табанмен жүретін қондырғылар
02-кіші бөлім Дірілдеткіш әсері бар қадалық батырғыштар
3102-0201-0101
Шпунттар мен қадаларды қағуға арналған жоғары жиілікті дірілмен қаққыштар, 1,5 т дейін
3102-0202-0101
Металл және темір-бетонды қадаларды қағуға арналған төменгі жиілікті дірілмен қаққыштар, 3 т дейін
3102-0202-0102
Қада-қабаттарды қағуға арналған төменгі жиілікті дірілмен қаққыштар
03-бөлімше Бетондық жұмыстар мен конструкцияларға арналған машиналар мен жабдық
01-кіші бөлім Бетонды, ерітіндіні дайындауға арналған машиналар мен жабдық
3103-0101-0101
Гравитациялы жылжымалы бетонараластырғыштар, 65 л
3103-0101-0102
Гравитациялы жылжымалы бетонараластырғыштар, 165 л
3103-0101-0103
Гравитациялы жылжымалы бетонараластырғыштар, 330 л

3101-0308-0601
Копатели шахтных колодцев
3101-0308-0701
Агрегаты для обработки и ремонта скважин глубиной до 150 м
3101-0308-0801
Аппарат скважинный пневматический для обработки скважин глубиной до 150 м
3101-0308-0901
Станки бурозаправочные
3101-0308-1001
Установки промысловые передвижные (парообразователи)
Раздел-02 Машины и оборудование сваебойное
Подраздел-01 Свайные погружатели ударного действия
3102-0101-0101
Агрегаты копровые без дизель-молота на базе трактора 80 кВт (108 л.с.)
3102-0101-0201
Агрегаты копровые без дизель-молота на базе экскаватора 1 м³
3102-0101-0202
Агрегаты копровые без дизель-молота на базе экскаватора 1,25 м³
3102-0102-0101
Копры гусеничные для свай длиной до 12 м
3102-0102-0102
Копры гусеничные для свай длиной до 20 м
3102-0102-0201
Копры универсальные с дизель-молотом, 2,5 т
3102-0102-0301
Копры универсальные с пневматическим молотом, 6 т
3102-0102-0302
Копры универсальные с пневматическим молотом, 8 т
3102-0103-0101
Дизель-молоты, 0,5 т
3102-0103-0102
Дизель-молоты, 1,25 т
3102-0103-0103
Дизель-молоты, 1,8 т
3102-0103-0104
Дизель-молоты, 2,5 т
3102-0103-0105
Дизель-молоты, 3,5 т
3102-0103-0106
Дизель-молоты, 5 т
3102-0104-0101
Мачты копровые с дизель-молотом, 1,25 т
3102-0104-0102
Мачты копровые с дизель-молотом, 1,8 т
3102-0104-0103
Мачты копровые с дизель-молотом, 2,5 т
3102-0104-0104
Мачты копровые с дизель-молотом, 3,5 т
3102-0104-0201
Мачты копровые с полиспастом для извлечения свай
3102-0105-0101
Установки на гусеничном ходу для погружения свай длиной до 22 метров, с гидромолотом 6,4 т
Подраздел-02 Свайные погружатели вибрационного действия
3102-0201-0101
Вибропогружатели высокочастотные для погружения шпунтов и свай, до 1,5 т
3102-0202-0101
Вибропогружатели низкочастотные для погружения металлических и железобетонных свай, до 3 т
3102-0202-0102
Вибропогружатели низкочастотные для погружения свай-оболочек
Подраздел-03 Прочие машины и оборудование
3102-0301-0101
Установка свайно-буровая на базе крана на гусеничном ходу, 25 т
3102-0301-0201
Установка для устройства лучевых дренажных скважин
3102-0301-0301
Установка для погружения железобетонных оболочек диаметром 3,4 м
3102-0301-0401
Установка для устройства буронабивных свай (БСО-1,7) на базе экскаватора 2,5 м³
3102-0301-0501
Сваепогружатели на базе трактора 121 кВт (165 л.с.)
Раздел-03 Машины и оборудование для бетонных работ и конструкций
Подраздел-01 Машины и оборудование для приготовления бетона, раствора
3103-0101-0101
Бетоносмесители гравитационные передвижные, 65 л
3103-0101-0102
Бетоносмесители гравитационные передвижные, 165 л
3103-0101-0103
Бетоносмесители гравитационные передвижные, 330 л

3103-0101-0201
Гравитациялы стационарлы бетонараластырғыштар, 500 л
3103-0101-0202
Гравитациялы стационарлы бетонараластырғыштар, 800 л
3103-0101-0203
Гравитациялы стационарлы бетонараластырғыштар, 1000 л
3103-0101-0204
Гравитациялы стационарлы бетонараластырғыштар, 2000 л
3103-0101-0301
Күштеп жылжытылатын бетонараластырғыштар, 165 л
3103-0101-0302
Күштеп жылжытылатын бетонараластырғыштар, 250 л
3103-0101-0401
Күштеп жылжытылатын стационарлы бетонараластырғыштар, 375 л
3103-0101-0402
Күштеп жылжытылатын стационарлы бетонараластырғыштар, 500 л
3103-0101-0403
Күштеп жылжытылатын стационарлы бетонараластырғыштар, 800 л
3103-0101-0404
Күштеп жылжытылатын стационарлы бетонараластырғыштар, 1000 л
3103-0101-0501
Автоматтандырылған бетон араластырғыш қондырғылар, 500 л
3103-0101-0601
Жылжымалы ерітінді араластырғыштар, 65 л
3103-0101-0602
Жылжымалы ерітінді араластырғыштар, 250 л дейін
3103-0101-0603
Стацонарлы ерітінді араластырғыштар, 500 л дейін
3103-0101-0604
Стацонарлы ерітінді араластырғыштар, до 800 л
3103-0101-0701
Сулы-цементті және басқа да ерітінділерді дайындауға арналған ерітінді араластырғыштар, 350 л дейін
3103-0101-0702
Сулы-цементті және басқа да ерітінділерді дайындауға арналған ерітінді араластырғыштар, 750 л
3103-0101-0703
Сулы-цементті және басқа да ерітінділерді дайындауға арналған ерітінді араластырғыштар, 2000 л дейін
3103-0101-0801
Құрылыс құрамдарын, қоспаларды, ерітінділер мен бетонды төсеу орнына дайындауға және беруге арналған араластырғыш-пневмоайдағыш. Шассиде мобильді, Электр қозғалтқышы бар, компрессорсыз кіріктіріле орнатылған. Тігінен беруі 100 м дейін, көлденеңінен беруі 180 м дейін. Өнімділігі 5 м³ /сағ. Резервуардың сыйымдылығы 0,3 м³
3103-0102-0101
Автоматтандырылған мүккамал бетон зауыттары, 30 м³/сағ
3103-0102-0102
Автоматтандырылған мүккамал бетон зауыттары, 60 м³/сағ
3103-0102-0103
Автоматтандырылған мүккамал бетон зауыттары, 120 м³/сағ
3103-0102-0104
Автоматтандырылған мүккамал бетон зауыттары, 240 м³/сағ
3103-0102-0201
Көпірлер мен құбырларды салуға арналған мүккамал бетон зауыттары, 7,5 м³/сағ
3103-0102-0301
Араластырғыш қондырғыдан, басқару қалқанынан, сорғы қондырғысынан, ерітінді беруге арналған қысымды майысқақ түтіктерден, цементке арналған сүрлемдерден, араластырғышы бар жинақтағыш ыдыстан, суға арналған ыдыстан (қажет болған жағдайда), дизель электр станциясынан тұратын ерітіндіні дайындауға және беруге арналған автоматтандырылған ерітіндіні араластырғыш кешендер (тораптар). Топырақ-цемент қадалары үшін, диаметрі 600 мм, 800 мм.
3103-0102-0302
Араластырғыш қондырғыдан, басқару қалқанынан, сорғы қондырғысынан, ерітінді беруге арналған қысымды майысқақ түтіктерден, цементке арналған сүрлемдерден, араластырғышы бар жинақтағыш ыдыстан, суға арналған ыдыстан (қажет болған жағдайда), дизель электр станциясынан тұратын ерітіндіні дайындауға және беруге арналған автоматтандырылған ерітіндіні араластырғыш кешендер (тораптар). Топырақ-цемент қадалары үшін, диаметрі 2х600 мм ден, 1000 мм.

3103-0101-0201
Бетоносмесители гравитационные стационарные, 500 л
3103-0101-0202
Бетоносмесители гравитационные стационарные, 800 л
3103-0101-0203
Бетоносмесители гравитационные стационарные, 1000 л
3103-0101-0204
Бетоносмесители гравитационные стационарные, 2000 л
3103-0101-0301
Бетоносмесители передвижные принудительного действия, 165 л
3103-0101-0302
Бетоносмесители передвижные принудительного действия, 250 л
3103-0101-0401
Бетоносмесители стационарные принудительного действия, 375 л
3103-0101-0402
Бетоносмесители стационарные принудительного действия, 500 л
3103-0101-0403
Бетоносмесители стационарные принудительного действия, 800 л
3103-0101-0404
Бетоносмесители стационарные принудительного действия, 1000 л
3103-0101-0501
Установки бетоносмесительные автоматизированные, 500 л
3103-0101-0601
Растворосмесители передвижные, 65 л
3103-0101-0602
Растворосмесители передвижные, до 250 л
3103-0101-0603
Растворосмесители стационарные, до 500 л
3103-0101-0604
Растворосмесители стационарные, до 800 л
3103-0101-0701
Растворомешалки для приготовления водоцементных и других растворов, до 350 л
3103-0101-0702
Растворомешалки для приготовления водоцементных и других растворов, 750 л
3103-0101-0703
Растворомешалки для приготовления водоцементных и других растворов, до 2000 л
3103-0101-0801
Смеситель-пневмонагнетатель для приготовления и подачи строительных составов, смесей, растворов и бетона к месту укладки. Мобильный, на шасси. С электродвигателем, без встроенного компрессора. Подача по вертикали до 100 м, подача по горизонтали до 180 м. Производительность до 5 м³/ч. Емкость резервуара 0,3 м³
3103-0102-0101
Заводы бетонные инвентарные автоматизированные, 30 м³/ч
3103-0102-0102
Заводы бетонные инвентарные автоматизированные, 60 м³/ч
3103-0102-0103
Заводы бетонные инвентарные автоматизированные, 120 м³/ч
3103-0102-0104
Заводы бетонные инвентарные автоматизированные, 240 м³/ч
3103-0102-0201
Заводы бетонные инвентарные для строительства мостов и труб, 7,5 м³/ч
3103-0102-0301
Комплексы (узлы) растворосмесительные автоматизированные для приготовления и подачи раствора состоящие из смесительной установки, щита управления, насосной установки, напорных рукавов для подачи раствора, силосов для цемента, емкости-накопителя с мешалкой, емкости для воды (при необходимости), дизельной электростанции. Для грунтоцементных свай диаметром 600 мм., 800 мм.
3103-0102-0302
Комплексы (узлы) растворосмесительные автоматизированные для приготовления и подачи раствора состоящие из смесительной установки, щита управления, насосной установки, напорных рукавов для подачи раствора, силосов для цемента, емкости-накопителя с мешалкой, емкости для воды (при необходимости), дизельной электростанции. Для грунтоцементных свай диаметром 2 по 600 мм., 1000 мм.

3103-0102-0303
Араластырғыш қондырғыдан, басқару қалқанынан, сорғы қондырғысынан, ерітінді беруге арналған қысымды майысқақ түтіктерден, цементке арналған сүрлемдерден, араластырғышы бар жинақтағыш ыдыстан, суға арналған ыдыстан (қажет болған жағдайда), дизель электр станциясынан тұратын ерітіндіні дайындауға және беруге арналған автоматтандырылған ерітіндіні араластырғыш кешендер (тораптар). Топырақ-цемент қадалары үшін, диаметрі 1200 мм, 1500 мм
02-кіші бөлім Бетонды, ерітіндіні тасымалдауға арналған машиналар мен жабдық
3103-0201-0101
Автобетонараластырғыштар, 6 м³
3103-0201-0201
Автомобиль базасындағы автобетонаралстырғыштар, барабан сыйымдылығы 2,7 м³
3103-0201-0202
Автомобиль базасындағы автобетонараластырғыштар, барабан сыйымдылығы 4 м³
3103-0202-0101
Қауға, 2 м³
3103-0202-0102
Қауға, 4 м³
3103-0202-0103
Қауға, 8 м³
3103-0203-0101
Автобетонсорғылар, 65 м³/сағ
3103-0203-0102
Автобетон сорғылары, беру биіктігі 21 м-ге дейін
3103-0203-0103
Автобетон сорғылары, беру биіктігі 38 м-ге дейін
3103-0203-0104
Автобетон сорғылары, беру биіктігі 56 м-ге дейін
3103-0203-0201
Поршенді автобетонсорғылар
3103-0204-0101
Тоннелдер салуға арналған жылжымалы бетонсорғылар , 10 м³/с
3103-0204-0201
Гидроэнергетика құрылысындағы жұмысқа арналған бетонсорғылар, 5-65 м³/с
3103-0204-0301
Стационарлық бетонсорап, 20м³/сағ
3103-0204-0302
Стационарлы бетонсорғы, 80м³/с
3103-0204-0401
80 м³/сағ. шынжыр табанмен жүретін бетонсораптар
3103-0205-0101
Құрылыс ерітінділеріне арналған сорғылар, 4 м³/сағ
3103-0205-0102
Құрылыс ерітінділеріне арналған сорғылар, 5 м³/сағ
3103-0205-0103
Құрылыс ерітінділеріне арналған сорғылар, 6 м³/сағ
3103-0205-0104
Құрылыс ерітінділеріне арналған сорғылар, 16 м³/сағ
3103-0205-0201
Ерітінді сорғылар, 1 м³/сағ
3103-0205-0202
Ерітінді сорғылар, 3 м³/сағ
3103-0208-0201
Ерітінді айдағыштар
03-кіші бөлім Бетон жұмыстарын жүргізуге арналған машиналар мен жабдық
3103-0301-0101
Пневмобетонтөсегіштер, 1,5 м³
3103-0301-0102
Пневмобетонтөсегіштер, 3,3 м³
3103-0302-0101
Тереңдігі 3 м дейінгі каналдарды бетондауға арналған машиналар кешені
3103-0302-0102
Тереңдігі 5 м дейінгі каналдарды бетондауға арналған машиналар кешені
3103-0302-0201
Қабырғаларды бетондауға арналған өзі жүретін агрегаттар
3103-0303-0101
Putzmaister бетон төсегіш
3103-0304-0101
Бетон-шприц-машиналар (бетон бүркуге арналған қондырғылар)
3103-0304-0102
Цемент-атқыштар
3103-0305-0601
Қатты ерітіндіні қабылдау және беру қондырғылары, өнімділігі 22,5 м³/сағ дейін, сыйымдылығы 2,5 м³
3103-0305-0701
Құрғақ қоспалар ерітінділерін дайындау және беру қондырғылары, өнімділігі 3 м³/мин дейін
04-бөлімше Әрлеу машиналары
01-кіші бөлім Бетон өңдеу машиналары
3104-0101-0101
Тереңдік дірілдеткіші
3104-0101-0201
Беткі дірілдеткіш
3104-0101-0301
Пневматикалық тереңдік дірілдеткіші
3104-0101-0401
Кранды дірілдеткіш
3104-0101-0501
Ішкі дірілдеткіш
3104-0101-0601
Діріл тақтайша
3104-0102-0101
Бір роторлы бетон өңдеу машинасы, 600 мм
3104-0102-0201
Бір роторлы бетон өңдеу машинасы, 900 мм
3104-0102-0301
Екі роторлы бетон өңдеу машинасы, 900 мм
3104-0103-0101
СО-177 типтес вакуумды кешендер
3104-0103-0201
Пневмодөңгелекті жүрісті түтікті финишерлер
3104-0103-0301
Үлдір құраушы материалдар жапсыруға арналған машиналар
02-кіші бөлім Сылақ және әрлеу жұмыстарына арналған машиналар
3104-0201-0101
Плунжерлік-диафрагмалық торкрет қондырғы, жалпы орнатылған қуаты 7,75 кВт, өнімділігі сағатына 6 м³/сағ
3104-0201-0102
Электр қозғалтқыштың қуаты 2,2 кВт әрлеуге арналған аппарат, берудің барынша қашықтығы 40 м, берудің биіктігі 20 м
3104-0202-0101
Жылжымалы сылақ-араластырғыш агрегаттар, 2 м³/с дейін

3103-0102-0303
Комплексы (узлы) растворосмесительные автоматизированные для приготовления и подачи раствора состоящие из смесительной установки, щита управления, насосной установки, напорных рукавов для подачи раствора, силосов для цемента, емкости-накопителя с мешалкой, емкости для воды (при необходимости), дизельной электростанции. Для грунтоцементных свай диаметром 1200 мм., 1500 мм.
Подраздел-02 Машины и оборудование для транспортировки бетона, раствора
3103-0201-0101
Автобетоносмесители, 6 м³
3103-0201-0201
Автобетоносмесители на базе автомобиля, вместимость барабана 2,7 м³
3103-0201-0202
Автобетоносмеситель на базе автомобиля, вместимость барабана 4 м³
3103-0202-0101
Бадьи, 2 м³
3103-0202-0102
Бадьи, 4 м³
3103-0202-0103
Бадьи, 8 м³
3103-0203-0101
Автобетононасосы, 65 м³/ч
3103-0203-0102
Автобетононасосы, высота подачи до 21 м
3103-0203-0103
Автобетононасосы, высота подачи до 38 м
3103-0203-0104
Автобетононасосы, высота подачи до 56 м
3103-0203-0201
Автобетононасосы поршневые
3103-0204-0101
Бетононасосы передвижные для строительства тоннелей, 10 м³/ч
3103-0204-0201
Бетононасосы для работы на гидроэнергетическом строительстве, 5-65 м³/ч
3103-0204-0301
Бетононасос стационарный , 20м³/ч
3103-0204-0302
Бетононасос стационарный , 80м³/ч
3103-0204-0401
Бетононасосы на гусеничном ходу, 80 м³/час
3103-0205-0101
Насосы для строительных растворов, 4 м³/ч
3103-0205-0102
Насосы для строительных растворов, 5 м³/ч
3103-0205-0103
Насосы для строительных растворов, 6 м³/ч
3103-0205-0104
Насосы для строительных растворов, 16 м³/ч
3103-0205-0201
Растворонасосы, 1 м³/ч
3103-0205-0202
Растворонасосы, 3 м³/ч
3103-0206-0101
Агрегаты электронасосные с регулированием подачи вручную для строительных растворов, подача 2 м³/ч, напор 150 м
3103-0206-0102
Агрегаты электронасосные с регулированием подачи вручную для строительных растворов, подача 4 м³/ч, напор 150 м
3103-0206-0103
Агрегаты электронасосные с регулированием подачи вручную для строительных растворов, подача 6 м³/ч, напор 150 м
3103-0206-0104
Агрегаты электронасосные с регулированием подачи вручную для нейтральных жидкостей и суспензий, подача 1000 м³/ч, напор 100 м
3103-0206-0201
Агрегаты электронасосные с регулированием подачи вручную для гидросмесей с мелкой фракцией, подача 12 м³/ч, напор 120 м
3103-0206-0202
Агрегаты электронасосные с регулированием подачи вручную для гидросмесей с мелкой твердой фракцией, подача 32 м³/ч, напор 80 м
3103-0206-0203
Агрегаты электронасосные с регулированием подачи вручную для гидросмесей с мелкой твердой фракцией, подача 40 м³/ч, напор 80 м
3103-0206-0204
Агрегаты электронасосные с регулированием подачи вручную для гидросмесей с мелкой твердой фракцией, подача 150 м³/ч, напор 30 м
3103-0206-0205
Агрегаты электронасосные с регулированием подачи вручную для гидросмесей с мелкой твердой фракцией, подача 250 м³/ч, напор 54 м
3103-0207-0101
Машины для внутриблочной перевозки бетона
3103-0208-0101
Глиномешалки, 4 м³
3103-0208-0201
Растворонагнетатели
Подраздел-03 Машины и оборудование для производства бетонных работ
3103-0301-0101
Пневмобетоноукладчики, 1,5 м³
3103-0301-0102
Пневмобетоноукладчики, 3,3 м³
3103-0302-0101
Комплекты машин для бетонирования каналов глубиной до 3 м
3103-0302-0102
Комплекты машин для бетонирования каналов глубиной до 5 м
3103-0302-0201
Агрегаты для бетонирования стен самоходные
3103-0303-0101
Бетоноукладчик "Putzmaister"
3103-0304-0101
Бетон-шприц-машины (установки для набрызгивания бетона)
3103-0304-0102
Цемент-пушки
3103-0305-0101
Виброформы для каналов глубиной до 1 м
3103-0305-0102
Виброформы для каналов глубиной 1,5 м
3103-0305-0201
Цементоукладчики для заделки швов
3103-0305-0301
Установки цементационные, 7,2 м³/ч
3103-0305-0302
Установки цементационные автоматизированные, 15 м³/ч
3103-0305-0401
Опалубка скользящая для возведения железобетонных оболочек градирен
3103-0305-0501
Бункеры-смесители при кладке дымовых кирпичных труб с эстакадой
3103-0305-0601
Установки для приема и подачи жестких растворов, производительность до 22,5 м³/ч, емкость 2,5 м³
3103-0305-0701
Установки по приготовлению и подаче растворов из сухих смесей, производительность до 3 м³/мин
3103-0305-0801
Виброжелоба
3103-0305-0901
Термос 100 л
Раздел-04 Отделочные машины
Подраздел-01 Бетоноотделочные машины
3104-0101-0101
Вибратор глубинный
3104-0101-0201
Вибратор поверхностный
3104-0101-0301
Вибратор глубинный пневматический
3104-0101-0401
Вибратор крановой
3104-0101-0501
Вибратор внутренний
3104-0101-0601
Виброрейка
3104-0102-0101
Машина бетоноотделочная однороторная, 600 мм
3104-0102-0201
Машина бетоноотделочная однороторная, 900 мм
3104-0102-0301
Машина бетоноотделочная двухроторная, 900 мм
3104-0103-0101
Комплексы вакуумные типа СО-177
3104-0103-0201
Финишеры трубчатые на пневмоколесном ходу
3104-0103-0301
Машины для нанесения пленкообразующих материалов
Подраздел-02 Машины для штукатурных и отделочных работ
3104-0201-0101
Торкрет установка плунжерно-диафрагменный, общая установленная мощность 7,75 кВт, производительность до 6 м³/час
3104-0201-0102
Аппарат для штукатурки мощностью электродвигателя 2,2 кВт, максимальная дальность подачи 40 м, высота подачи 20 м
3104-0202-0101
Агрегаты смесительно-штукатурные передвижные, до 2 м³/ч

3105-0402-0204
Тарту күші 29,43 кН (3 т) қол және рычагты шығырлар
3105-0402-0205
Тарту күші 31,29 кН (3,2 т) қол және рычагты шығырлар
3105-0402-0206
Тарту күші 49,05 кН (5 т) қол және рычагты шығырлар
3105-0402-0301
Тарту күші 5,79 кН (0,59 т) электрлі шығырлар
3105-0402-0302
Тарту күші 12,26 кН (1,25 т) электрлі шығырлар
3105-0402-0303
Тарту күші 19,62 кН (2 т) электрлі шығырлар
3105-0402-0304
Тарту күші 31,39 кН (3,2 т) электрлі шығырлар
3105-0402-0305
Тарту күші 49,05 кН (5 т) электрлі шығырлар
3105-0402-0306
Тарту күші 78,48 кН (8 т) электрлі шығырлар
3105-0402-0307
Тарту күші 122,62 кН (12,5 т) электрлі шығырлар
3105-0402-0308
Тарту күші 156,96 кН (16 т) электрлі шығырлар
3105-0402-0309
Тарту күші 313,92 кН (32 т) электрлі шығырлар
3105-0402-0401
Тарту күші 49,05 кН (5 т) үңгу шығырлары
3105-0402-0402
Тарту күші 98,1 кН (10 т) үңгу шығырлары
3105-0402-0403
Тарту күші 176,58 кН (18 т) үңгу шығырлары
3105-0402-0404
Тарту күші 245,25 кН (25 т) үңгу шығырлары
3105-0402-0501
Тарту күші 6,18 кН (0,63 т) қосалқы шахталық шығырлар
3105-0402-0502
Тарту күші 8,83 кН (0,9 т) қосалқы шахталық шығырлар
3105-0402-0503
Тарту күші 13,73 кН (1,4 т) қосалқы шахталық шығырлар
3105-0402-0504
Тарту күші 24,53 кН (2,5 т) қосалқы шахталық шығырлар
3105-0402-0505
Тарту күші 49,05 кН (5 т) қосалқы шахталық шығырлар
3105-0402-0506
Тарту күші 69,65 кН (7,1 т) қосалқы шахталық шығырлар
3105-0402-0507
Тарту күші 137,34 кН (14 т) қосалқы шахталық шығырлар
3105-0402-0601
Бензинді қозғалтқышы бар, тарту күші 0,5 т қосалқы жылжымалы шығырлар, 4 кВт
3105-0402-0702
Дизель қозғалтқышы бар, тарту күші 10 т жылжымалы шығырлар
3105-0402-0801
Вагонеткаларды итеруге арналған шахталық маневрлік шығырлар
3105-0402-0901
Өздігінен жүретін шығырлар, 12,5 т
3105-0402-1001
Тарту күші 10 т электрлік тісті шығырлар
3105-0403-0101
Гидродомкраттардың жетегіне арналған сорғы станциялары
3105-0403-0201
Шығыр станциялары, 0,5т дейін
3105-0403-0301
Коуш монтаждауға арналған механизмдер, 10 т
3105-0403-0401
Манипулятор домкраттар, 5 т
05-кіші бөлім Тиегіштер мен конвейерлер
3105-0501-0101
Автотиегіштер, 5 т
3105-0501-0201
Айыр қармауыштары бар автотиегіштер, 1 т
3105-0501-0202
Айыр қармауыштары бар автотиегіштер, 2 т
3105-0501-0203
Айыр қармауыштары бар автотиегіштер, 3,2 т
3105-0501-0204
Айыр қармауыштары бар автотиегіштер, 4 т
3105-0501-0205
Айыр қармауыштары бар автотиегіштер, 5 т

3105-0402-0204
Лебедки ручные и рычажные тяговым усилием 29,43 кН (3 т)
3105-0402-0205
Лебедки ручные и рычажные тяговым усилием 31,39 кН (3,2 т)
3105-0402-0206
Лебедки ручные и рычажные тяговым усилием 49,05 кН (5 т)
3105-0402-0301
Лебедки электрические тяговым усилием до 5,79 кН (0,59 т)
3105-0402-0302
Лебедки электрические тяговым усилием до 12,26 кН (1,25 т)
3105-0402-0303
Лебедки электрические тяговым усилием 19,62 кН (2 т)
3105-0402-0304
Лебедки электрические тяговым усилием до 31,39 кН (3,2 т)
3105-0402-0305
Лебедки электрические тяговым усилием до 49,05 кН (5 т)
3105-0402-0306
Лебедки электрические тяговым усилием 78,48 кН (8 т)
3105-0402-0307
Лебедки электрические тяговым усилием 122,62 кН (12,5 т)
3105-0402-0308
Лебедки электрические тяговым усилием 156,96 кН (16 т)
3105-0402-0309
Лебедки электрические тяговым усилием 313,92 кН (32 т)
3105-0402-0401
Лебедки проходческие тяговым усилием 49,05 кН (5 т)
3105-0402-0402
Лебедки проходческие тяговым усилием 98,1 кН (10 т)
3105-0402-0403
Лебедки проходческие тяговым усилием 176,58 кН (18 т)
3105-0402-0404
Лебедки проходческие тяговым усилием 245,25 кН (25 т)
3105-0402-0501
Лебедки вспомогательные шахтные тяговым усилием 6,18 кН (0,63 т)
3105-0402-0502
Лебедки вспомогательные шахтные тяговым усилием 8,83 кН (0,9 т)
3105-0402-0503
Лебедки вспомогательные шахтные тяговым усилием до 13,73 кН (1,4 т)
3105-0402-0504
Лебедки вспомогательные шахтные тяговым усилием 24,53 кН (2,5 т)
3105-0402-0505
Лебедки вспомогательные шахтные тяговым усилием до 49,05 кН (5 т)
3105-0402-0506
Лебедки вспомогательные шахтные тяговым усилием 69,65 кН (7,1 т)
3105-0402-0507
Лебедки вспомогательные шахтные тяговым усилием 137,34 кН (14 т)
3105-0402-0601
Лебедки вспомогательные передвижные, тяговым усилием 0,5 т с бензиновым двигателем, 4 кВт
3105-0402-0702
Лебедки передвижные, тяговым усилием 10 т с дизельным двигателем
3105-0402-0801
Лебедки шахтные маневровые для откатки вагонеток
3105-0402-0901
Лебедки самоходные, 12,5 т
3105-0402-1001
Лебедки слиповые электрические тяговым усилием 10 т
3105-0403-0101
Станция насосная для привода гидродомкратов
3105-0403-0201
Лебедочные станции, до 0,5т
3105-0403-0301
Механизмы для монтажа коуша, 10 т
3105-0403-0401
Манипуляторы домкратов, 5 т
Подраздел-05 Погрузчики и конвейеры
3105-0501-0101
Автопогрузчики, 5 т
3105-0501-0201
Автопогрузчики с вилочными подхватами, 1 т
3105-0501-0202
Автопогрузчики с вилочными подхватами, 2 т
3105-0501-0203
Автопогрузчики с вилочными подхватами, 3,2 т
3105-0501-0204
Автопогрузчики с вилочными подхватами, 4 т
3105-0501-0205
Автопогрузчики с вилочными подхватами, 5 т

3105-0501-0206
Айыр қармауыштары бар автотиегіштер, 10 т
3105-0501-0207
Жақ тәріздес қармауыштары бар автотиегіштер, 3 т
3105-0501-0301
Арнайы жебесі мен жылжымалы ілмегі бар автотиегіштер, 1,5 т
3105-0501-0302
Арнайы жебесі мен жылжымалы ілмегі бар автотиегіштер, 3 т
3105-0502-0101
Бір ожаулы пневмодөңгелекті әмбебап қасбет тиегіштер, 2 т
3105-0502-0102
Бір ожаулы пневмодөңгелекті әмбебап қасбет тиегіштер, 3 т
3105-0502-0201
Бір ожаулы шынжыр табанды әмбебап қасбет тиегіштер, 2 т
3105-0502-0202
Бір ожаулы шынжыр табанды әмбебап қасбет тиегіштер, 3 т
3105-0502-0203
Бір ожаулы шынжыр табанды әмбебап қасбет тиегіштер, 4 т
3105-0502-0204
Бір ожаулы шынжыр табанды әмбебап қасбет тиегіштер, 5 т
3105-0502-0301
Пневмодөңгелекті жүрісті бір ожаулы тиегіштер
3105-0502-0401
Ожаулы әмбебап тиегіштер
3105-0502-0501
Негізгі тиеу шөміші бар (МКСМ үлгідегі) жиынтықтағы доңғалақ жүрістегі шағын тиегіш. Жүк көтергіштігі 1 т дейін
3105-0502-0601
Пневматикалық доңғалақ жүрістегі телескопиялық тиегіштер. Көтерілу биіктігі 14 м-ге дейін.Жүк көтергіштігі 3,5 т-ға дейін
3105-0503-0101
Ұзындығы 10 м дейін таспалы жылжитын конвейерлер
3105-0503-0102
Ұзындығы 15 м таспалы жылжитын конвейерлер
3105-0503-0201
Ұзындығы 40 м таспалы секциондық конвейерлер
3105-0503-0301
Қайта тиегіш конвейерлер
06-кіші бөлім Құрылыс көтергіштері
3105-0601-0101
Автогидрокөтергіштер, көтеру биіктігі 12 м
3105-0601-0102
Автогидрокөтергіштер, көтеру биіктігі 18 м
3105-0601-0103
Автогидрокөтергіштер, көтеру биіктігі 22 м
3105-0601-0104
Автогидрокөтергіштер, көтеру биіктігі 28 м
3105-0601-0105
Автогидрокөтергіштер, көтеру биіктігі 35 м астам
3105-0602-0101
Гидравликалық көтергіштер, көтеру биіктігі 10 м дейін
3105-0602-0102
Гидравликалық көтергіштер, көтеру биіктігі 12,5 м
3105-0602-0201
Шынжыр табан жүрісті арнайы гидравликалық көтергіштер
3105-0602-0301
Жүк-жолаушылар көтергіштері, 100 т, көтеру биіктігі 105 м
3105-0602-0401
Мачталық көтергіштер, көтеру биіктігі 50 м
3105-0602-0505
Жүк көтергіштігі 500 кг дейін бір матчталық көтергіштер, көтеру биіктігі 45 м.
3105-0602-0601
Өнеркәсіп құбырларын көтеруге арналған шахталық көтергіштер, биіктігі 120 м
3105-0602-0602
Өнеркәсіп құбырларын көтеруге арналған шахталық көтергіштер, биіктігі 180 м
3105-0602-0603
Өнеркәсіп құбырларын көтеруге арналған шахталық көтергіштер, биіктігі 250 м
3105-0602-0604
Өнеркәсіп құбырларын көтеруге арналған шахталық көтергіштер, биіктігі 330 м
3105-0602-0701
Өнеркәсіп құбырларын өңдеуге арналған шахталық көтергіштер, биіктігі 120 м
3105-0602-0702
Өнеркәсіп құбырларын өңдеуге арналған шахталық көтергіштер, биіктігі 180 м

3105-0501-0206
Автопогрузчики с вилочными подхватами, 10 т
3105-0501-0207
Автопогрузчики с челюстными подхватами, 3 т
3105-0501-0301
Автопогрузчики специальные со стрелой и передвижным крюком, 1,5 т
3105-0501-0302
Автопогрузчики специальные со стрелой и передвижным крюком, 3 т
3105-0502-0101
Погрузчики одноковшовые универсальные фронтальные пневмоколесные, 2 т
3105-0502-0102
Погрузчики одноковшовые универсальные фронтальные пневмоколесные, 3 т
3105-0502-0201
Погрузчики одноковшовые универсальные фронтальные гусеничные, 2 т
3105-0502-0202
Погрузчики одноковшовые универсальные фронтальные гусеничные, 3 т
3105-0502-0203
Погрузчики одноковшовые универсальные фронтальные гусеничные, 4 т
3105-0502-0204
Погрузчики одноковшовые универсальные фронтальные гусеничные, 5 т
3105-0502-0301
Погрузчики одноковшовые на пневмоколесном ходу
3105-0502-0401
Погрузчики ковшовые универсальные
3105-0502-0501
Мини-погрузчик на колесном ходу в комплекте с основным погрузочным ковшом (типа МКСМ). Грузоподъемность до 1 т
3105-0502-0601
Погрузчики телескопические, на пневмоколесном ходу. Высота подъема до 14 м. Грузоподъемность до 3,5 т
3105-0503-0101
Конвейеры ленточные передвижные длиной до 10 м
3105-0503-0102
Конвейеры ленточные передвижные длиной 15 м
3105-0503-0201
Конвейеры ленточные секционные длиной 40 м
3105-0503-0301
Конвейеры-перегружатели
Подраздел-06 Строительные подъемники
3105-0601-0101
Автогидроподъемники, высота подъема 12 м
3105-0601-0102
Автогидроподъемники, высота подъема 18 м
3105-0601-0103
Автогидроподъемники, высота подъема 22 м
3105-0601-0104
Автогидроподъемники, высота подъема 28 м
3105-0601-0105
Автогидроподъемники, высота подъема свыше 35 м
3105-0602-0101
Подъемники гидравлические, высота подъема до 10 м
3105-0602-0102
Подъемники гидравлические, высота подъема 12,5 м
3105-0602-0201
Подъемники гидравлические специальные на гусеничном ходу
3105-0602-0301
Подъемники грузопассажирские, 100 т, высота подъема 105 м
3105-0602-0401
Подъемники мачтовые, высота подъема 50 м
3105-0602-0505
Подъемники грузоподъемностью до 500 кг одномачтовые, высота подъема 45 м
3105-0602-0601
Подъемники шахтные для промышленных труб высотой 120 м
3105-0602-0602
Подъемники шахтные для промышленных труб высотой 180 м
3105-0602-0603
Подъемники шахтные для промышленных труб высотой 250 м
3105-0602-0604
Подъемники шахтные для промышленных труб высотой 330 м
3105-0602-0701
Подъемники шахтные для футеровки промышленных труб высотой 120 м
3105-0602-0702
Подъемники шахтные для футеровки промышленных труб высотой 180 м

3105-0602-0703
Өнеркәсіп құбырларын өңдеуге арналған шахталық көтергіштер, биіктігі 250 м
3105-0602-0704
Өнеркәсіп құбырларын өңдеуге арналған шахталық көтергіштер, биіктігі 330 м
3105-0602-0801
Аспалы көтергіштер
3105-0602-0901
Жүк-жолаушылар көтеретін құрылыс көтергіштері, 0,8 т дейін
3105-0602-0902
Өздігінен жүретін қайшылы көтергіш, көтеру биіктігі 22 м дейін
3105-0602-1001
Екі құрылымды жүк көтергіштер, 2т дейін, көтеру биіктігі 60 м дейін
3105-0602-1101
Телескопиялық мұнаралар, 25 м
3105-0602-1201
Өзі көтеретін бір адамдық аспа бесік, 120 кг
3105-0602-1202
Электр қозғалтқышы бар өздігінен көтерілетін модульдік орындаудағы қасбеттік көтергіш (құрылыс люлькасы). Жүк көтергіштігі 630 кг, жұмыс платформасының ұзындығы 6 м дейін, көтерілу биіктігі 150 м
3105-0602-1301
Өзі жүретін төсеніштер, көтеру биіктігі 12 м
3105-0602-1302
Өзі жүретін төсеніштер, көтеру биіктігі 15 м
3105-0602-1401
Градирняның темір-бетон қабықтарын тұрғызуға арналған өзі көтерілетін төсеніштер
3105-0602-1501
Радиомачтаны монтаждауға арналған порталдар, 100 т
3105-0603-0101
Жалпы мақсаттағы электрлі тальдар, 0,5 т
3105-0603-0102
Жалпы мақсаттағы электрлі тальдар, 1 т
3105-0603-0103
Жалпы мақсаттағы электрлі тальдар, 2 т
3105-0603-0104
Жалпы мақсаттағы электрлі тальдар, 3,2 т
3105-0603-0105
Жалпы мақсаттағы электрлі тальдар, 5 т дейін
3105-0603-0106
Жалпы мақсаттағы электрлі тальдар, 5 т астам
3105-0603-0107
Жалпы мақсаттағы электрлі тальдар, 10 т
3105-0603-0201
Рычагты қол тальдары
3105-0603-0301
Электрлі тельферлер, 0,5 т
3105-0603-0302
Электрлі тельферлер, 1 т
3105-0603-0303
Электрлі тельферлер, 2 т
3105-0603-0304
Электрлі тельферлер, 3,2 т
3105-0603-0305
Электрлі тельферлер, 5 т дейін
06-бөлімше Электр-техникалық, дәнекерлеу және бақылау жабдығы
01-кіші бөлім Электр-техникалық жабдық
3106-0101-0101
Жылжымалы электр станциялары, 4 кВт дейін
3106-0101-0102
Жылжымалы электр станциялары, 30 кВт дейін
3106-0101-0103
Жылжымалы электр станциялары, 60 кВт дейін
3106-0101-0104
Жылжымалы электр станциялары, 100 кВт дейін
3106-0101-0105
Жылжымалы электр станциялары, 200 кВт дейін
3106-0101-0106
Жылжымалы электр станциялары, 500 кВт дейін
3106-0101-0107
Жылжымалы электр станциялары, 1050 кВт (вагонда)
3106-0101-0301
Жылжымалы электр станциялары, 4 кВт дейін
3106-0102-0101
Іштен жану қозғалтқышы бар қысымы 686 кПа (7 атм), өнімділігі 2,2 м³/мин болатын жылжымалы компрессорлар
3106-0102-0102
Іштен жану қозғалтқышы бар қысымы 686 кПа (7 атм), өнімділігі 5 м³/мин болатын жылжымалы компрессорлар
3106-0102-0103
Іштен жану қозғалтқышы бар қысымы 686 кПа (7 атм), өнімділігі 11,2 м³/мин болатын жылжымалы компрессорлар

3105-0602-0703
Подъемники шахтные для футеровки промышленных труб высотой 250 м
3105-0602-0704
Подъемники шахтные для футеровки промышленных труб высотой 330 м
3105-0602-0801
Подъемники скиповые
3105-0602-0901
Подъемники строительные грузопассажирские, до 0,8 т
3105-0602-0902
Самоходный ножничный подъемник, высота подъема до 22 м
3105-0602-1001
Подъемники двухстоечные грузовые, до 2т , высота подъема до 60 м
3105-0602-1101
Вышки телескопические, 25 м
3105-0602-1201
Люлька одноместная самоподъемная, 120 кг
3105-0602-1202
Фасадный подъемник модульного исполнения (люлька строительная), самоподъемная с электродвигателем. Грузоподъемность 630 кг, длина рабочей платформы до 6 м, высота подъема 150 м
3105-0602-1301
Подмости самоходные, высота подъема 12 м
3105-0602-1302
Подмости самоходные, высота подъема 15 м
3105-0602-1401
Подмости самоподъемные для возведения железобетонных оболочек градирен
3105-0602-1501
Порталы для монтажа радиомачт, 100 т
3105-0603-0101
Тали электрические общего назначения, 0,5 т
3105-0603-0102
Тали электрические общего назначения, 1 т
3105-0603-0103
Тали электрические общего назначения, 2 т
3105-0603-0104
Тали электрические общего назначения, 3,2 т
3105-0603-0105
Тали электрические общего назначения, 5 т
3105-0603-0106
Тали электрические общего назначения, свыше 5 т
3105-0603-0107
Тали электрические общего назначения, 10 т
3105-0603-0201
Тали ручные рычажные
3105-0603-0301
Тельферы электрические, 0,5 т
3105-0603-0302
Тельферы электрические, 1 т
3105-0603-0303
Тельферы электрические, 2 т
3105-0603-0304
Тельферы электрические, 3,2 т
3105-0603-0305
Тельферы электрические, до 5 т
Раздел-06 Электротехническое, сварочное и контрольное оборудование
Подраздел-01 Электротехническое оборудование
3106-0101-0101
Электростанции передвижные, до 4 кВт
3106-0101-0102
Электростанции передвижные, до 30 кВт
3106-0101-0103
Электростанции передвижные, до 60 кВт
3106-0101-0104
Электростанции передвижные, до 100 кВт
3106-0101-0105
Электростанции передвижные, до 200 кВт
3106-0101-0106
Электростанции передвижные, до 500 кВт
3106-0101-0107
Электростанции передвижные, 1050 кВт (в вагоне)
3106-0101-0301
Электростанции переносные, до 4 кВт
3106-0102-0101
Компрессоры передвижные с двигателем внутреннего сгорания давлением до 686 кПа (7 атм), 2,2 м³/мин
3106-0102-0102
Компрессоры передвижные с двигателем внутреннего сгорания давлением до 686 кПа (7 атм), 5 м³/мин
3106-0102-0103
Компрессоры передвижные с двигателем внутреннего сгорания давлением до 686 кПа (7 атм), 11,2 м³/мин

3106-0102-0104
Іштен жану қозғалтқышы бар қысымы 686 кПа (7 атм), өнімділігі 50 м³/мин болатын жылжымалы компрессорлар
3106-0102-0105
Іштен жану қозғалтқышы бар қысымы 800 кПа (8 атм), өнімділігі 10 м³/мин болатын жылжымалы компрессорлар
3106-0102-0201
Электрлі қозғалтқышы бар қысымы 600 кПа (6 атм), өнімділігі 0,5 м³/мин болатын жылжымалы компрессорлар
3106-0102-0301
Іштен жану қозғалтқышы бар қысымы 800 кПа (8 атм), өнімділігі 6,3 м³/мин болатын өздігінен жүретін компрессорлар
3106-0102-0401
Қысымы 245 кПа (2,5 атм) компрессор станциялары, 40 м³/мин
3106-0102-0402
Қысымы 245 кПа (2,5 атм) компрессор станциялары, 60-70 м³/мин
3106-0102-0403
Қысымы 245 кПа (2,5 атм) компрессор станциялары, 80-100 м³/мин
3106-0102-0404
Қысымы 981 кПа (10 атм) компрессор станциялары, 20-30 м³/мин
3106-0102-0405
Қысымы 981 кПа (10 атм) компрессор станциялары, 100 м³/мин
3106-0102-0501
Қысымы 680 кПа (6,8 атм) жылжымалы компрессор станциялары, 5,25 м³/мин
3106-0102-0502
Қысымы 7845 кПа (80 атм), 8 м³/мин жылжымалы компрессорлық қондырғылар
3106-0102-0503
Қысымы 9800 кПа (100 атм), 16 м³/мин жылжымалы компрессорлық қондырғылар
3106-0102-0601
Стационарлық компрессор, 15 м³/мин
3106-0102-0701
XANS-175Dd компрессорлары
3106-0102-0801
ATLAS COPCO немесе осыған ұқсас типтегі жылжымалы компрессорлар, қысым 2,5 Мпа дейін, өндіргіштігі 34 м³/мин дейін
3106-0102-0901
Қайнау температурасы 50 °С және конденсация температурасы +35 °С кезінде суық өндіргіштігі 670-1340 кВт (575000-1150000 ккал/сағ) болатын оппозиттік аммиакты бір сатылы компрессорлар
3106-0102-0902
Қайнау температурасы 50 °С және конденсация температурасы +35 °С кезінде суық өндіргіштігі 203-406 кВт (175000-350000 ккал/сағ) болатын оппозиттік аммиакты екі сатылы компрессорлар
3106-0102-1001
Қайнау температурасы 15 °С және конденсация температурасы+30 °С кезінде суық өнімділігі 300 кВт (260000 ккал/сағ) болатын компрессорлы винтті бір сатылы агрегаттар
3106-0102-1002
Қайнау температурасы 15 °С және конденсация температурасы+30 °С кезінде суық өнімділігі 423,5 кВт (365000 ккал/сағ) болатын компрессорлы винтті бір сатылы агрегаттар
3106-0102-1003
Қайнау температурасы 15 °С және конденсация температурасы+30 °С кезінде суық өнімділігі 1750 кВт (1505000 ккал/сағ) болатын компрессорлы винтті бір сатылы агрегаттар
3106-0103-0101
Номиналды дәнекерлеу тоғы 315-500 А болатын бірпостты дәнекерлеу түзеткіштері
3106-0103-0102
Номиналды дәнекерлеу тоғы 1000 А болатын бірпостты дәнекерлеу түзеткіштері
3106-0103-0201
Посттар саны 30-ға дейін көппостты дәнекерлеу түзеткіштері
3106-0103-0301

3106-0102-0104
Компрессоры передвижные с двигателем внутреннего сгорания давлением до 686 кПа (7 атм), 50 м³/мин
3106-0102-0105
Компрессоры передвижные с двигателем внутреннего сгорания давлением 800 кПа (8 атм), 10 м³/мин
3106-0102-0201
Компрессоры передвижные с электродвигателем давлением 600 кПа (6 атм), 0,5 м³/мин
3106-0102-0301
Компрессоры самоходные с двигателем внутреннего сгорания давлением 800 кПа (8 атм), 6,3 м³/мин
3106-0102-0401
Станции компрессорные давлением 245 кПа (2,5 атм), 40 м³/мин
3106-0102-0402
Станции компрессорные давлением 245 кПа (2,5 атм), 60-70 м³/мин
3106-0102-0403
Станции компрессорные давлением 245 кПа (2,5 атм), 80-100 м³/мин
3106-0102-0404
Станции компрессорные давлением 981 кПа (10 атм), 20-30 м³/мин
3106-0102-0405
Станции компрессорные давлением 981 кПа (10 атм), 100 м³/мин
3106-0102-0501
Станции компрессорные передвижные давлением 680 кПа (6,8 атм), 5,25 м³/мин
3106-0102-0502
Установки компрессорные передвижные давлением 7845 кПа (80 атм), 8 м³/мин
3106-0102-0503
Установки компрессорные передвижные давлением 9800 кПа (100 атм), 16 м³/мин
3106-0102-0601
Компрессор стационарный, 15 м³/мин
3106-0102-0701
Компрессоры "XANS-175Dd"
3106-0102-0801
Компрессоры передвижные "ATLAS COPCO" или аналогичного типа,давление до 2,5 Мпа, производительность до 34 м³/мин
3106-0102-0901
Компрессоры оппозитные аммиачные одноступенчатые холодопроизводительностью при температуре кипения 15 °С и температуре конденсации +30 °С, 670-1340 кВт (575000-1150000 ккал/ч)
3106-0102-0902
Компрессоры оппозитные аммиачные двухступенчатые холодопроизводительностью при температуре кипения 50 °С и температуре конденсации +35 °С, 203-406 кВт (175000-350000 ккал/ч)
3106-0102-1001
Агрегаты компрессорные винтовые одноступенчатые холодопроизводительностью при температуре кипения 15 °С и температуре конденсации +30 °С, 300 кВт (260000 ккал/ч)
3106-0102-1002
Агрегаты компрессорные винтовые одноступенчатые холодопроизводительностью при температуре кипения 15 °С и температуре конденсации +30 °С, 423,5 кВт (365000 ккал/ч)
3106-0102-1003
Агрегаты компрессорные винтовые одноступенчатые холодопроизводительностью при температуре кипения 15 °С и температуре конденсации +30 °С, 1750 кВт (1505000 ккал/ч)
3106-0103-0101
Выпрямители сварочные однопостовые с номинальным сварочным током 315-500 А
3106-0103-0102
Выпрямители сварочные однопостовые с номинальным сварочным током 1000 А
3106-0103-0201
Выпрямители сварочные многопостовые с количеством постов до 30
3106-0103-0301

315-500 А номинальды дәнекерлеу тоғы бар трансформаторлар
3106-0103-0401
Номинальды дәнекерлеу тоғы 315-500 А болатын дәнекерлеу түрлендіргіштері
3106-0103-0501
Қолмен доғалық дәнекерлеуге арналған тұрақты тоқ қондырғылары
3106-0103-0601
Дәнекерлеу жалғамаларын термикалық өңдеуге арналған электрлі қыздыру қондырғылары
3106-0103-0701
80-500 °С шегіндегі температурасы реттелетін дәнекерлеу материалдарын кептіруге арналған электрлі пештер
3106-0103-0901
Тоқ жиілігі 50 Гц болатын индукциялық қыздыруға арналған икемді индукторы бар қондырғылар
3106-0103-0902
Тоқ жиілігі 150 Гц болатын индукциялық қыздыруға арналған икемді индукторы бар қондырғылар
3106-0103-0903
Тоқ жиілігі 2400 Гц болатын индукциялық қыздыруға арналған икемді индукторы бар қондырғылар
3106-0103-1001
Май толтырғыш енбелерге арналған ауа кептіргіш
3106-0103-1101
Салынатын электродтар салмағы 5 кг аспайтын термопеналдер
3106-0103-1201
Трансформаторларды жылытуға арналған жартылай өткізгіш түзеткіштер
02-кіші бөлім Дәнекерлеу және бақылау жабдығы
3106-0201-0101
Номиналды дәнекерлеу тоғы 250-400 А, бензин қозғалтқышты жылжымалы дәнекерлеу агрегаттары
3106-0201-0201
Номиналды дәнекерлеу тогы 250-400 А, дизель қозғалтқышты жылжымалы дәнекерлеу агрегаттары
3106-0201-0301
Электрлі-доғалық қолдай дәнекерлеуге арналған бір постылы дәнекерлеу агрегаттары
3106-0201-0401
Автомобиль тіркемесінде қолмен дәнекерлеуге арналған екі постылы дәнекерлеу агрегаттары
3106-0201-0501
Тракторда қолмен дәнекерлеуге арналған екі постылы дәнекерлеу агрегаттары 79 кВт (108 а.к.)
3106-0201-0601
Автомобиль тіркемесінде қолмен дәнекерлеуге арналған төрт постылы дәнекерлеу агрегаттары
3106-0201-0701
Тракторда қолмен дәнекерлеуге арналған төрт постылы дәнекерлеу агрегаттары 132 кВт (180 а.к.)
3106-0201-0801
Номиналды дәнекерлеу тоғы 450-1250 А дәнекерлеу автоматтары
3106-0201-0802
Дәнекерлеу тогының реттеу диапазоны 15 - 400 А, тұрақты токтың дәнекерлеу аппараты (инвертор)
3106-0201-0901
Номинальды дәнекерлеу тоғы 40-500 А дәнекерлеу жартылай автоматы
3106-0202-0101
Су астында дәнекерлеуге және металдарды кесуге арналған электрлі жылжымалы дәнекерлеу агрегаттары
3106-0202-0201
Полиэтилен құбырларды дәнекерлеу агрегаттары
3106-0202-0301
Аргонды-доғалы дәнекерлеуге арналған қондырғылар
3106-0202-0401
Флюс қабатында автоматты түрде дәнекерлеуге арналған қондырғылар
3106-0202-0501
Газбен дәнекерлеуге және кесуге арналған аппарат
3106-0202-0601
Металды ауалы плазмалық кесуге арналған аппараттар
3106-0202-0701
Сфералық резервуарларды дәнекерлеуге арналған әмбебап манипуляторлар, 600 және 2000 м³

Трансформаторы сварочные с номинальным сварочным током 315-500 А
3106-0103-0401
Преобразователи сварочные с номинальным сварочным током 315-500 А
3106-0103-0501
Установки постоянного тока для ручной дуговой сварки
3106-0103-0601
Установки электронагревательные для термической обработки сварных соединений
3106-0103-0701
Электрические печи для сушки сварочных материалов с регулированием температуры в пределах 80-500 °С
3106-0103-0901
Установки с гибким индуктором для индукционного нагрева токами частотой 50 Гц
3106-0103-0902
Установки с гибким индуктором для индукционного нагрева токами частотой 150 Гц
3106-0103-0903
Установки с гибким индуктором для индукционного нагрева токами частотой, 2400 Гц
3106-0103-1001
Воздухоосушитель для маслонаполненных вводов
3106-0103-1101
Термопеналы с массой загружаемых электродов не более 5кг
3106-0103-1201
Выпрямители полупроводниковые для подогрева трансформаторов
Подраздел-02 Сварочное и контрольное оборудование
3106-0201-0101
Агрегаты сварочные передвижные с номинальным сварочным током 250-400 А, с бензиновым двигателем
3106-0201-0201
Агрегаты сварочные передвижные с номинальным сварочным током 250-400 А, с дизельным двигателем
3106-0201-0301
Агрегаты сварочные однопостовые для ручной электродуговой сварки
3106-0201-0401
Агрегаты сварочные двухпостовые для ручной сварки на автомобильном прицепе
3106-0201-0501
Агрегаты сварочные двухпостовые для ручной сварки на тракторе 79 кВт (108 л.с.)
3106-0201-0601
Агрегаты сварочные четырехпостовые для ручной сварки на автомобильном прицепе
3106-0201-0701
Агрегаты сварочные четырехпостовые для ручной сварки на тракторе 132 кВт (180 л.с.)
3106-0201-0801
Автоматы сварочные номинальным сварочным током 450-1250 А
3106-0201-0802
Сварочный аппарат (инвертор) постоянного тока, с диапазоном регулировки сварочного тока 15 - 400 А
3106-0201-0901
Полуавтоматы сварочные с номинальным сварочным током 40-500 А
3106-0202-0101
Агрегаты сварочные электрические передвижные для подводной сварки и резки металлов
3106-0202-0201
Агрегаты для сварки полиэтиленовых труб
3106-0202-0301
Установки для аргонодуговой сварки
3106-0202-0401
Установки для автоматической сварки под слоем флюса
3106-0202-0501
Аппарат для газовой сварки и резки
3106-0202-0601
Аппараты для воздушной плазменной резки металла
3106-0202-0701
Манипуляторы универсальные для сварки сферических резервуаров, 600 и 2000 м³

3106-0202-0801
К345-10 адаптері бар дәнекерлеу оттығы
3106-0202-1001
Металды қолмен плазмалық кесуге арналған қондырғылар
3106-0202-1101
Линолеум жапсыруға арналған машиналар
3106-0202-1201
Полиэтилен үлдірлерін жапсыруға арналған қондырғылар
3106-0202-1301
Пластмассаны дәнекерлеуге арналған электр оттықтар
3106-0202-1501
Жылжымалы электр станцияларынан жұмыс істейтін, диаметрі 40 мм дейін пластикалық құбырларды қолмен дәнекерлеуге арналған аппараттар
3106-0202-1502
Пластикалық құбырларды қолмен дәнекерлеуге арналған аппараттар, диаметрі 110 мм дейін
3106-0202-1601
Жылжымалы электр станцияларынан жұмыс істейтін, диаметрі 630 мм дейін, полиэтилен муфталарды терморезистивтік дәнекерлеуге арналған аппарат
3106-0202-1701
Жылжымалы электр станцияларынан жұмыс істейтін, өнімділігі сағатына 3,5 кг дейін қолмен дәнекерлеу экструдері
3106-0202-1801
Құрамдастырылған сынамен (ыстық ауа; ыстық танап) полимерлер мен геомембраналарға арналған автоматты әмбебап дәнекерлеу аппараттары
3106-0203-0101
Металды көруге арналған рентген аппараттары
3106-0203-0102
Болат көру қалыңдығы 25 мм дейін рентгенді-дефектоскопиялық аппараттар
3106-0203-0103
Болат көру қалыңдығы 60 мм дейін рентгенді-дефектоскопиялық аппараттар
3106-0203-0201
Көрінетін болат қалыңдығы 80 мм дейінгі гамма-дефектоскоптар
3106-0203-0301
Ультрадыбысты дефектоскоптар
3106-0203-0401
Бұйымның көрінетін қалыңдығы 5000 мм болатын ультрадыбысты импульсті дефектоскоптар
3106-0203-0501
Магнитті жылжымалы дефектоскоптар
3106-0203-0601
Жіктердің тұмшалануын бақылауға арналған вакуумды сынама тораптар
2-бөлім Арнайы құрылыс машиналары
01-бөлімше Автожолдар құрылысына арналған машиналар мен жабдық
01-кіші бөлім Жол тегістейтін тығыздағыштар
3201-0101-0101
Өздігінен жүретін тегіс жол тегістейтін тығыздағыштар, 5 т
3201-0101-0102
Өздігінен жүретін тегіс жол тегістейтін тығыздағыштар, 8 т
3201-0101-0103
Өздігінен жүретін тегіс жол тегістейтін тығыздағыштар, 10 т
3201-0101-0104
Өздігінен жүретін тегіс жол тегістейтін тығыздағыштар, 13 т
3201-0101-0105
Өздігінен жүретін тегіс жол тегістейтін тығыздағыштар, 18 т
3201-0101-0201
Пневмодөңгелекті жүрісті өздігінен жүретін жол тегістейтін тығыздағыштар, 16 т
3201-0101-0202
Пневмодөңгелекті жүрісті өздігінен жүретін жол тегістейтін тығыздағыштар, 30 т
3201-0101-0301
Жұмыс массасы 7,1-7,2 т болатын "BOMAG" фирмасы тығыздағыштар типтес өздігінен жүретін үлкен мөлшерлі құрама жол тегістейтін тығыздағыштар
3201-0101-0302
Жұмыс массасы 8,8-9,2 т болатын "BOMAG" фирмасы тығыздағыштар типтес өздігінен жүретін үлкен мөлшерлі құрама жол тегістейтін тығыздағыштар

3106-0202-0801
Горелка сварочная К345-10 с адаптером
3106-0202-1001
Установки для ручной плазменной резки металла
3106-0202-1101
Машины для сварки линолеума
3106-0202-1201
Установки для сварки полиэтиленовой пленки
3106-0202-1301
Горелки электрические для сварки пластмасс
3106-0202-1501
Аппараты для ручной сварки пластиковых труб диаметром до 40 мм, работающих от передвижных электростанций
3106-0202-1502
Аппараты для ручной сварки пластиковых труб диаметром до 110 мм
3106-0202-1601
Аппарат для терморезистивной сварки полиэтиленовых муфт, диаметром до 630 мм, работающий от передвижной электростанции
3106-0202-1701
Ручной сварочный экструдер c производительностью до 3,5 кг/ч, работающий от передвижной электростанции
3106-0202-1801
Сварочные аппараты автоматические универсальные для полимеров и геомембран, с комбинированным клином (горячий воздух; горячий клин)
3106-0203-0101
Аппараты рентгеновские для просвечивания металла
3106-0203-0102
Аппараты рентгено-дефектоскопические с толщиной просвечиваемой стали до 25 мм
3106-0203-0103
Аппараты рентгено-дефектоскопические с толщиной просвечиваемой стали до 60 мм
3106-0203-0201
Гамма-дефектоскопы с толщиной просвечиваемой стали до 80 мм
3106-0203-0301
Дефектоскопы ультразвуковые
3106-0203-0401
Дефектоскопы ультразвуковые импульсные с толщиной просвечиваемого изделия до 5000 мм
3106-0203-0501
Дефектоскопы переносные магнитные
3106-0203-0601
Узлы вакуумные испытательные для контроля герметичности шва
3106-0203-0701
Вакуумагрегаты для контроля сварных соединений с предельным давлением 6х10 МПа
3106-0203-0801
Стилоскопы универсальные
3106-0203-0901
Облучатели ультрафиолетовые
3106-0203-1001
Толщиномеры "Кварц 15"
3106-0203-1101
Перископы
3106-0203-1201
Копры маятниковые для испытания сварных соединений
3106-0203-1301
Прибор для измерения твердости металлов
Отдел-2 Машины строительные специальные
Раздел-01 Машины и оборудование для строительства автодорог
Подраздел-01 Катки дорожные
3201-0101-0101
Катки дорожные самоходные гладкие, 5 т
3201-0101-0102
Катки дорожные самоходные гладкие, 8 т
3201-0101-0103
Катки дорожные самоходные гладкие, 10 т
3201-0101-0104
Катки дорожные самоходные гладкие, 13 т
3201-0101-0105
Катки дорожные самоходные гладкие, 18 т
3201-0101-0201
Катки дорожные самоходные на пневмоколесном ходу, 16 т
3201-0101-0202
Катки дорожные самоходные на пневмоколесном ходу, 30 т
3201-0101-0301
Катки дорожные самоходные комбинированные средних типоразмеров типа катков фирмы "BOMAG" с рабочей массой от 7,1 до 7,2 т
3201-0101-0302
Катки дорожные самоходные комбинированные больших типоразмеров типа катков фирмы "BOMAG" с рабочей массой от 8,8 до 9,2 т

3201-0101-0401
Жұмыс массасы 4,5-7,3 т болатын "BOMAG" фирмасы тығыздағыштар типтес өздігінен жүретін үлкен мөлшерлі қосарлы жол тегістейтін тығыздағыштар
3201-0101-0402
Жұмыс массасы 9,1-10,1 т болатын "BOMAG" фирмасы тығыздағыштар типтес өздігінен жүретін үлкен мөлшерлі қосарлы жол тегістейтін тығыздағыштар
3201-0101-0501
Өздігінен жүретін дірілді жол тегістейтін тығыздағыштар, 2,2 т
3201-0101-0502
Жұдырықшалы өздігінен жүретін дірілдеткіш грунттық жол тегістейтін тығыздағыштар, 18 т
3201-0102-0101
Тіркемелі тегіс жол тегістейтін тығыздағыштар, 5 т
3201-0102-0201
Жұдырықшалы тіркемелі жол тегістейтін тығыздағыштар, 8 т
3201-0102-0202
Жұдырықшалы тіркемелі жол тегістейтін тығыздағыштар, 17 т
3201-0102-0203
Жұдырықшалы тіркемелі жол тегістейтін тығыздағыштар, 28 т
3201-0102-0301
Пневмодөңгелекті жүрісті тіркемелі жол тегістейтін тығыздағыштар, 25 т
3201-0102-0302
Пневмодөңгелекті жүрісті тіркемелі жол тегістейтін тығыздағыштар, 50 т
3201-0102-0303
Пневмодөңгелекті жүрісті тіркемелі жол тегістейтін тығыздағыштар,12,5 т
3201-0102-0401
Тартқышы бар пневмодөңгелекті жүрісті жартылай тіркемелі тығыздағыштар, 15 т
3201-0102-0402
Тартқышы бар пневмодөңгелекті жүрісті жартылай тіркемелі тығыздағыштар, 25 т
3201-0102-0403
Тартқышы бар пневмодөңгелекті жүрісті жартылай тіркемелі тығыздағыштар, 35 т
02-кіші бөлім Автожолдарды салуға арналған өзге машиналар мен жабдық
3201-0201-0101
Жылжымалы битум қазандықтары, 400 л
3201-0201-0102
Жылжымалы битум қазандықтары, 800 л
3201-0201-0103
Жылжымалы битум қазандықтары, 1000 л
3201-0201-0104
Электрлі битум қазандықтары, 1000 л
3201-0201-0201
Стацонарлы битум қазандықтары, 15000 л
3201-0202-0101
Автогудронаторлар, 3500 л
3201-0202-0102
Автогудронаторлар, 7000 л дейін
3201-0202-0201
Автобитумтасығыштар, 15 т
3201-0202-0301
Қол гудронаторлары
3201-0203-0101
Автомобильдегі соқалы қар тазартқыштар
3201-0203-0201
Автомобильдегі шнекті-роторлы қар тазартқыштар
3201-0204-0101
Бетон құю кешеніндегі рельс қалыпты жаңадан құйылған цемент бетон жіктерін кесушілер
3201-0204-0201
Өнімділігі жоғары бетон құю кешенінің қатқан бетондағы көлденең жіктерді кесушілер
3201-0204-0301
Өнімділігі жоғары бетон құю кешенінің қатқан бетондағы бойлық жіктерді кесушілер
3201-0204-0401
Өнімділігі жоғары бетон құю кешенінің қатқан бетондағы бойлық және көлденең жіктерді кесушілер
3201-0204-0501
Қуаты 10 кВт дейін бензин қозғалтқышымен қатқан бетондағы көлденең жіктерді кесушілер
3201-0204-0602
Қуаты 50 кВт дейін дизель қозғалтқышымен қатқан бетондағы бойлық жіктерді кесушілер
3201-0204-0701
Қуаты 5 кВт дейін бензин қозғалтқышымен қатқан бетондағы жіктерді кесушілер

3201-0101-0401
Катки дорожные самоходные тандемные средних типоразмеров типа катков фирмы "BOMAG" с рабочей массой от 4,5 до 7,3 т
3201-0101-0402
Катки дорожные самоходные тандемные больших типоразмеров типа катков фирмы "BOMAG" с рабочей массой от 9,1 до 10,1 т
3201-0101-0501
Катки дорожные самоходные вибрационные, 2,2 т
3201-0101-0502
Катки дорожные самоходные вибрационные грунтовые кулачковые, 18 т
3201-0102-0101
Катки дорожные прицепные гладкие, 5 т
3201-0102-0201
Катки дорожные прицепные кулачковые, 8 т
3201-0102-0202
Катки дорожные прицепные кулачковые, 17 т
3201-0102-0203
Катки дорожные прицепные кулачковые, 28 т
3201-0102-0301
Катки дорожные прицепные на пневмоколесном ходу, 25 т
3201-0102-0302
Катки дорожные прицепные на пневмоколесном ходу, 50 т
3201-0102-0303
Катки дорожные прицепные на пневмоколесном ходу, 12,5 т
3201-0102-0401
Катки полуприцепные на пневмоколесном ходу с тягачом, 15 т
3201-0102-0402
Катки полуприцепные на пневмоколесном ходу с тягачом, 25 т
3201-0102-0403
Катки полуприцепные на пневмоколесном ходу с тягачом, 35 т
Подраздел-02 Прочие машины и оборудование для строительства автодорог
3201-0201-0101
Котлы битумные передвижные, 400 л
3201-0201-0102
Котлы битумные передвижные, 800 л
3201-0201-0103
Котлы битумные передвижные, 1000 л
3201-0201-0104
Котлы битумные электрические, 1000 л
3201-0201-0201
Котлы битумные стационарные, 15000 л
3201-0202-0101
Автогудронаторы, 3500 л
3201-0202-0102
Автогудронаторы, до 7000 л
3201-0202-0201
Автобитумовозы, 15 т
3201-0202-0301
Гудронаторы ручные
3201-0203-0101
Снегоочистители плужные на автомобиле
3201-0203-0201
Снегоочистители шнекороторные на автомобиле
3201-0204-0101
Нарезчики швов в свежеуложенном цементобетоне на рельс-формах в бетоноукладочном комплекте
3201-0204-0201
Нарезчики поперечных швов в затвердевшем бетоне из высокопроизводительного бетоноукладочного комплекта
3201-0204-0301
Нарезчики продольных швов в затвердевшем бетоне из высокопроизводительного бетоноукладочного комплекта
3201-0204-0401
Нарезчики продольных и поперечных швов в затвердевшем бетоне из высокопроизводительного бетоноукладочного комплекта
3201-0204-0501
Нарезчики поперечных швов в затвердевшем бетоне с бензиновым двигателем мощностью до 10 кВт
3201-0204-0602
Нарезчики продольных швов в затвердевшем бетоне с дизельным двигателем мощностью до 50 кВт
3201-0204-0701
Нарезчики швов в затвердевшем бетоне с бензиновым двигателем мощностью до 5 кВт

3201-0205-0101
121,5 кВт (165 а.к.) тракторындағы аспалы жол фрезалары
3201-0205-0201
Тракторсыз (батпақты) аспалы фрезалар
3201-0205-0301
WIRTGEN фирмасының өздігінен жүретін жол фрезалары, барабан ені 350-1000 мм
3201-0205-0302
WIRTGEN фирмасының өздігінен жүретін жол фрезалары, барабан ені 1900-2010 мм
3201-0206-0101
Жылжымалы нысандары бар бетон төсегіш
3201-0206-0201
Жылжымалы қалыптары бар негіздерді профилдеушілер
3201-0206-0301
Бетон қою кешеніндегі рельс-қалыпта негіздерді профилдеушілер
3201-0206-0401
Автомобиль базасындағы жік құюшылар
3201-0206-0501
Ені 12 м дейінгі автожолдардың бетон жабыны үшін бетон төсеу кешені
3201-0206-0502
Ені 16 м дейінгі автожолдардың бетон жабыны үшін бетон төсеу кешені
3201-0206-0503
Төсеу ені 1800 мм дейін, типі SP15, бұрыштық жылжымалы пішімдегі бетон төсеуші
3201-0207-0101
Жылжымалы қалыптары бар цемент-бетонды бөлгіштер
3201-0207-0201
Бетон қою кешеніндегі рельс-қалыпта цемент-бетонды бөлгіштер
3201-0207-0301
Цемент бөлгіштер
3201-0208-0101
Топырақ қоспасын дайындауға арналған қондырғылар, 116 кВт (158 а.к.)
3201-0208-0201
Беткі-белсенді қоспаларды дайындауға арналған қондырғылар
3201-0208-0301
Битум эмульсиясын дайындауға арналған қондырғылар, 3 т/сағ
3201-0208-0401
Қашықтан басқарылатын асфальтты-бетон зауыттары, 50 т/сағ
3201-0209-0101
Асфальт бетонын төсеушілер
3201-0209-0201
Төсеу ені 6,5 м дейінгі "VOGELE" фирмасының орташа мөлшерлі асфальт бетонын төсеушілер
3201-0209-0202
Төсеу ені 12,5 м дейінгі "VOGELE" фирмасының үлкен мөлшерлі асфальт бетонын төсеушілер
3201-0210-0101
Грейдер-элеватор, 121 кВт (165 а.к.)
3201-0210-0301
Т130.1.Г тракторы базасындағы нығыздағыштар
3201-0211-0101
Жолға белгі қою машиналары, маркасы Н-16 "Hofmann", салмағы 4,5 т-дан 7,3 т дейін
3201-0211-0102
Жолға белгі қою машиналары, маркасы Н-16 "Hofmann"
3201-0211-0103
Таңбалау машиналары
3201-0211-0104
Суық пластикті салу үшін жол белгілеу машиналары
3201-0211-0105
Қолмен жағу үшін жол белгілеу машиналары
3201-0211-0201
Cу шашып жуу машиналары, 6000 л
3201-0211-0202
Суару-жуу машиналары, 10000 л
3201-0211-0203
Сыйымдылығы 14000 л суару-жуу машиналары
3201-0212-0101
Малта тас пен қиыршық тас бөлгіштер
3201-0212-0201
Асфальт төсеу жабдығы
3201-0212-0301
Трактордағы аспалы жол шөткелері
3201-0212-0401
Дірілтақта
3201-0212-0501
Тіркемелі буландырғыштар
3201-0212-0701
Арматура батырғыштар
3201-0212-0801
Арматура арбалары
3201-0212-1001
Нығайту жолақтарын орнатуға арналған машиналар
04-бөлімше Инженерлік желілер мен коммуникацияларды төсеуге арналған машиналар мен жабдық
01-кіші бөлім Магистральдық құбырларды төсеуге арналған машиналар мен жабдық

3201-0205-0101
Фрезы дорожные навесные на тракторе 121,5 кВт (165 л.с.)
3201-0205-0201
Фрезы навесные без трактора (болотные)
3201-0205-0301
Фрезы самоходные дорожные фирмы "WIRTGEN", ширина барабана 350-1000 мм
3201-0205-0302
Фрезы самоходные дорожные фирмы "WIRTGEN", ширина барабана 1900-2010 мм
3201-0206-0101
Бетоноукладчики со скользящими формами
3201-0206-0201
Профилировщики основания со скользящими формами
3201-0206-0301
Профилировщики оснований на рельс-формах в бетоноукладочном комплекте
3201-0206-0401
Заливщики швов на базе автомобиля
3201-0206-0501
Бетоноукладочный комплекс со скользящими формами для бетонного покрытия автодорог шириной до 12 м
3201-0206-0502
Бетоноукладочный комплекс со скользящими формами для бетонного покрытия автодорог шириной до 16 м
3201-0206-0503
Бетоноукладчик с боковой скользящей формой, ширина укладки до 1800 мм, типа SP15
3201-0207-0101
Распределители цементобетона со скользящими формами
3201-0207-0201
Распределители цементобетона на рельс-формах в бетоноукладочном комплекте
3201-0207-0301
Распределители цемента
3201-0208-0101
Установки для приготовления грунтовых смесей, 116 кВт (158 л.с.)
3201-0208-0201
Установки для приготовления поверхностно-активных добавок
3201-0208-0301
Установки для приготовления битумной эмульсии, 3 т/ч
3201-0208-0401
Заводы асфальтобетонные с дистанционным управлением, 50 т/ч
3201-0209-0101
Укладчики асфальтобетона
3201-0209-0201
Укладчики асфальтобетона средних типоразмеров фирмы "VOGELE" с шириной укладки до 6,5 м
3201-0209-0202
Укладчики асфальтобетона больших типоразмеров фирмы "VOGELE" с шириной укладки до 12,5 м
3201-0210-0101
Грейдер-элеватор, 121 кВт (165 л.с.)
3201-0210-0301
Трамбовки на базе трактора Т130.1.Г
3201-0211-0101
Машины дорожные разметочные марки Н-16 "Hofmann"
3201-0211-0102
Машины дорожные разметочные марки Н-33 "Hofmann"
3201-0211-0103
Машины маркировочные
3201-0211-0104
Машины дорожные разметочные для нанесения холодного пластика
3201-0211-0105
Машины дорожные разметочные для ручного нанесения
3201-0211-0201
Машины поливомоечные, 6000 л
3201-0211-0202
Машины поливомоечные, 10000 л
3201-0211-0203
Машины поливомоечные, 14000 л
3201-0212-0101
Распределители щебня и гравия
3201-0212-0201
Оборудование асфальтоукладочное
3201-0212-0301
Трактор с щетками дорожными навесными
3201-0212-0401
Виброплита с двигателем внутреннего сгорания
3201-0212-0501
Парообразователи прицепные
3201-0212-0701
Погружатели арматуры
3201-0212-0801
Тележки арматурные
3201-0212-1001
Машины для устройства укрепительных полос
3201-0212-1101
Агрегаты для распределения пленкообразующих материалов по цементно-бетонному покрытию
3201-0212-1201
Машины для отделки цементобетонных покрытий на рельс-формах в бетоноукладочном комплекте
3201-0212-1301
Установки сваебойные самоходные для устройства дорожных барьерных ограждений, мощность молота до 1060 Дж
Раздел-04 Машины и оборудование для прокладки инженерных сетей и коммуникаций
Подраздел-01 Машины и оборудование для прокладки магистральных трубопроводов

3204-0101-0301
Пневмо-соққыш машиналар
3204-0101-0302
Коммуникацияларды орсыз төсеуге арналған пневмотескіш. Ұңғыманың диаметрі 200 м-ге дейін; ұңғыманың ұзындығы 40 м-ге дейін
3204-0101-0401
Диаметрі 325-630 мм құбырларға арналған көлденең бұрғылау қондырғылары
3204-0101-0402
Диаметрі 720-1020 мм құбырларға арналған көлденең бұрғылау қондырғылары
3204-0101-0403
Диаметрі 1220-1420 мм құбырларға арналған көлденең бұрғылау қондырғылары
3204-0101-0404
Диаметрі 1700 мм құбырларға арналған көлденең бұрғылау қондырғылары
3204-0101-0501
Сығу ұзындығы 20 м дейін құбырларға арналған гидравтикалық қондырғылар (УПК2,5)
3204-0101-0502
Сығу ұзындығы 20 м астам құбырларға арналған гидравтикалық қондырғылар (УПК20)
3204-0101-0601
Диаметрі 800 мм дейінгі құбырларды траншеяларсыз төсеу үшін бұрғышнекті гидравликалық қондырғылар
3204-0101-0701
Ұңғымы диаметрі 325 мм, гидравликалық станция қуаты 25 л.с., басқарылатын тесу қондырғысы
3204-0101-0801
12 тс тарту күшімен, көлденең бағытталған бұрғылау қондырғысы
3204-0101-0802
25 тс тарту күшімен, көлденең бағытталған бұрғылау қондырғысы
3204-0102-0101
Диаметрі 400 мм дейінгі құбырларға арналған құбырсалғыштар, 6,3 т
3204-0102-0102
Диаметрі 700 мм дейінгі құбырларға арналған құбырсалғыштар, 12,5 т
3204-0102-0103
Диаметрі 800-1000 мм құбырларға арналған құбырсалғыштар, 35 т
3204-0102-0104
Диаметрі 1200 мм құбырларға арналған құбырсалғыштар, 50 т
3204-0102-0105
Диаметрі 1400 мм құбырларға арналған құбырсалғыштар, 69-90 т
3204-0103-0101
Битумқұйғыштар, 4 т
3204-0103-0102
Битумқұйғыштар, 6 т
3204-0103-0201
Битумқұйғыштар, 4 т тракторда
3204-0104-0301
Rotaloc көбейту қондырғысы бар құбырлар санациясына арналған ұтқыр кешен
3204-0104-0401
Полимер жеңді жинауға арналған станоктар
3204-0104-0501
Телеинспекциялық кешен
3204-0104-0601
Бу түзілткіштермен, су тазарту қондырғысымен, суға арналған бакпен, электр генераторымен контейнерблоктары
3204-0105-0201
Толтырғыш-тұщытқыш агрегаттар, 25 м³/ч
3204-0105-0202
Толтырғыш-тұщытқыш агрегаттар, 70 м³/с дейін
3204-0105-0203
Толтырғыш-тұщытқыш агрегаттар, 300 м³/ч дейін
3204-0105-0204
Толтырғыш-тұщытқыш агрегаттар, 500 м³/сағ дейін
3204-0105-0301
Дәнекерлеу жалғамаларын бақылауға арналған, өткіштігі жоғары жылжымалы зертханалар
3204-0105-0401
Дәнекерлеу жалғамаларын бақылауға арналған, жартылай стацонарлы зертханалар
3204-0105-0501
Құбырларды гидравликалық сынауға арналған қондырғы, айдау қысымы МПа (кгс/см2): төмені 0,1 (1), жоғарысы 10 (100)
3204-0105-0601
Шекті қысымы 63 МПа (630 кгс/см2) болатын құбыр сынауға арналған электрлі сорғы агрегаттары
3204-0105-0801

3204-0101-0301
Пневмоударные машины
3204-0101-0302
Пневмопробойник для бестраншейной прокладки коммуникаций. Диаметр скважины до 200 мм; длина скважины до 40 м
3204-0101-0401
Установки горизонтального бурения для труб диаметром 325-630 мм
3204-0101-0402
Установки горизонтального бурения для труб диаметром 720-1020 мм
3204-0101-0403
Установки горизонтального бурения для труб диаметром 1220-1420 мм
3204-0101-0404
Установки горизонтального бурения для труб диаметром 1700 мм
3204-0101-0501
Установки гидравлические для труб длиной продавливания до 20 м (УПК2,5)
3204-0101-0502
Установки гидравлические для труб длиной продавливания более 20 м (УПК20)
3204-0101-0601
Установки бурошнековые гидравлические для бестраншейной прокладки труб диаметром до 800 мм
3204-0101-0701
Установки управляемого прокола, диаметр скважины до 325 мм, мощность гидравлической станции 25 л.с.
3204-0101-0801
Установки горизонтального направленного бурения, с тяговым усилием 12 тс
3204-0101-0802
Установки горизонтального направленного бурения, с тяговым усилием 25 тс
3204-0102-0101
Трубоукладчики для труб диаметром до 400 мм, 6,3 т
3204-0102-0102
Трубоукладчики для труб диаметром до 700 мм, 12,5 т
3204-0102-0103
Трубоукладчики для труб диаметром 800-1000 мм, 35 т
3204-0102-0104
Трубоукладчики для труб диаметром 1200 мм, 50 т
3204-0102-0105
Трубоукладчики для труб диаметром 1400 мм, 63-90 т
3204-0103-0101
Битумозаправщики, 4 т
3204-0103-0102
Битумозаправщики, 6 т
3204-0103-0201
Битумозаправщики, 4 т на тракторе
3204-0104-0301
Комплекс мобильный для санации трубопроводов c навивной установкой
3204-0104-0401
Станок для складывания полимерного рукава
3204-0104-0501
Телеинспекционный комплекс
3204-0104-0601
Контейнерблоки с парогенератором, водоочистительной установкой, баком для воды, электрическим генератором
3204-0105-0201
Агрегаты наполнительно-опрессовочные, 25 м³/ч
3204-0105-0202
Агрегаты наполнительно-опрессовочные, до 70 м³/ч
3204-0105-0203
Агрегаты наполнительно-опрессовочные, до 300 м³/ч
3204-0105-0204
Агрегаты наполнительно-опрессовочные, до 500 м³/ч
3204-0105-0301
Лаборатории для контроля сварных соединений, высокопроходимые передвижные
3204-0105-0401
Лаборатории для контроля сварных соединений, полустационарные
3204-0105-0501
Установка для гидравлических испытаний трубопроводов, давление нагнетания от 0,1 МПа (1 кгс/см2) до 10 МПа (100 кгс/см2)
3204-0105-0601
Агрегаты электронасосные для испытаний трубопроводов, с предельным давлением 63 МПа (630 кгс/см2)
3204-0105-0801

3403-0102-0101
Электр дискілік ара
3403-0102-0102
Дискілік электрлік батыру арасы, 1,4 квт
3403-0102-0103
Электрлі кішкене ара, тұтынатын қуаты 0,45 кВт, болат арасындағы пропил тереңдігі 6 мм
3403-0102-0201
Электрлі шынжырлы ара
3403-0102-0301
Электрлі тақта кескіш
3403-0102-0401
Карбюраторлы қозғалтқышы бар ара
3403-0102-0501
Қолмен электрлі атыз жасағыштар
03-кіші бөлім Бұрғылау және бекіту құралдары
3403-0301-0101
Электрлі бұрғылау машиналары
3403-0301-0102
Электромагниттік негіздегі бұрғы машинасы МС-36
3403-0301-0201
Жылжымалы компрессорлардан жұмыс істеу кезінде пнавматикалық бұрғылау машиналары
3403-0301-0301
Темір-бетонда диаметрі 160 мм дейінгі саңылау бұрғылауға арналған қондырғы
3403-0301-0302
Кірпіштегі (блоктағы), бетондағы, темірбетондағы алмас бұрғылауын (алмас тесу дрелі) орнату. Тесіктердің диаметрі 300 мм дейін. Қолмен немесе тұғырда (тіректе) бекітумен пайдалану
3403-0302-0101
Электр перфоратор
3403-0302-0201
Жылжымалы компрессорлардан жұмыс жасайтын пневматикалық перфоратор
3403-0302-0301
Электр бұрғылар
3403-0302-0401
Жылжымалы компрессорлардан жұмыс жасайтын пневматикалық бұрғылар
3403-0302-0501
Құрылыс-монтаждау бұрама шегелерді бұрағыштар
3403-0302-0601
Пневматикалық сомын бұрағыш
3403-0302-0701
Электрлі сомын бұрағыш
3403-0302-0801
Құрылыс-монтаж пистолеттері
3403-0302-0802
Газ монтаждау пистолеті, қуаты 100 Дж дейін, бекіту элементінің диапазоны 14-39 мм
3403-0302-0901
Металл-кабельді іздестіргіш
04-кіші бөлім Пневматикалық аспап
3403-0401-0101
Тойтару балғалары
3403-0401-0201
Пневматикалық тойтару балғалары

3403-0102-0101
Пила дисковая электрическая
3403-0102-0102
Пила дисковая погружная электрическая, 1,4 квт
3403-0102-0103
Электролобзиковая пила, потребляемая мощность 0,45 кВт, глубина пропила стали 6 мм
3403-0102-0201
Пилы электрические цепные
3403-0102-0301
Электроплиткорез
3403-0102-0401
Пила с карбюраторным двигателем
3403-0102-0501
Бороздоделы ручные электрические
Подраздел-03 Инструмент сверления и крепления
3403-0301-0101
Машины сверлильные электрические
3403-0301-0102
Сверлильная машина на электромагнитном основании МС-36
3403-0301-0201
Машины сверлильные пневматические при работе от передвижных компрессоров
3403-0301-0301
Установка для сверления отверстий диаметром до 160 мм в железобетоне
3403-0301-0302
Установка алмазного бурения (дрель алмазного сверления) в кирпиче (блоке), бетоне, железобетоне. Диаметр отверстий до 300 мм. Ручного использования или с креплением на станине (стойке)
3403-0302-0101
Перфоратор электрический
3403-0302-0201
Перфоратор пневматический при работе от передвижных компрессоров
3403-0302-0301
Дрели электрические
3403-0302-0401
Дрели пневматические при работе от передвижных компрессоров
3403-0302-0501
Шуруповерты строительно-монтажные
3403-0302-0601
Гайковерт пневматический
3403-0302-0701
Гайковерт электрический
3403-0302-0801
Пистолеты строительно-монтажные
3403-0302-0802
Газовый монтажный пистолет, мощностью до 100 Дж, диапазон крепежного элемента 14-39 мм
3403-0302-0901
Металло-кабельный искатель
Подраздел-04 Пневматический инструмент
3403-0401-0101
Молотки клепальные
3403-0401-0201
Молотки клепальные пневматические

3403-0401-0301
Жылжымалы компрессорлық станциялардан жұмыс істеу кезінде кен балғалары
3403-0401-0401
Стацонарлы компрессорлық станциялардан жұмыс істеу кезінде кен балғалары
3403-0402-0101
Компрессордан жұмыс жасау кезінде пневматикалық нығыздағыштар
3403-0403-0101
ПУМ-3 пневматикалық машиналары
05-кіші бөлім Қол аспабы
3403-0501-0101
Өнеркәсіп шаң сорғыштары
3403-0503-0101
Жоғары қысымды жуу аппараты, қуаты 1,6 кВт

3403-0401-0301
Молотки отбойные пневматические при работе от передвижных компрессорных станций
3403-0401-0401
Молотки отбойные пневматические при работе от стационарных компрессорных станций
3403-0402-0101
Трамбовки пневматические при работе от компрессора
3403-0403-0101
Машины пневматические ПУМ-3
Подраздел-05 Ручной инструмент
3403-0501-0101
Пылесосы промышленные
3403-0503-0101
Моечный аппарат высокого давления, мощностью 1,6 кВт

3403-0503-0201
Бүріккіштер, бензин, бак көлемі 20 л
3403-0504-0101
Ауаны тікелей қыздыру жылытқышы, өнімділігі сағатына 1000 м³ (жылу зеңбірегі)
"Құрылыс машиналары мен
механизмдерін жалға беру құны
мен сату бағасы, құрылыс-
жұмысшыларының еңбек ақысы
туралы мәліметтер" әкімшілік
деректерді жинауға арналған
нысаныға
3-қосымша
Құрылыс жұмыстарының тізбесі
Код
Құрылыс жұмыстарының тізбесінің атауы
Өлшем бірлігі
1101-бөлімі құрылыс жер жұмыстары

3403-0503-0201
Опрыскиватели, бензиновые, объем бака 20 л
3403-0504-0101
Обогреватель воздуха прямого нагрева, производительность 1000 м³/час (тепловая пушка)
Приложение 3
к форме, предназначенной для
сбора административных данных
"Сведения о стоимости аренды и ценах
реализации строительных машин и механизмов,
оплате труда рабочих-строителей"
Перечень строительных работ
Код
Наименование строительных работ
Единица измерения
Раздел 1101 Работы строительные земляные

110101010208
Топырақтар. "Драглайн", "кері күрек" экскаваторлөарымен үйіндіге әзірлеу"
текше метр топырақ
110101010320
Топырақтар. "HITACHI" типті экскаваторлармен үйіндіге қазу"
текше метр топырақ
110101010338
Көлемі 1000 м3 дейінгі қазаншұңқырлардағы топырақ. "Драглайн", "кері күрек" немесе "HITACHI" түріндегі экскаваторлармен үйіндіге әзірлеу"
текше метр топырақ
110101010355
Траншеялардағы топырақ. Кері күрек "экскаваторларымен үйіндіге қазу"
текше метр топырақ
110101010401
Топырақтар. "Драглайн", "кері күрек" экскаваторларымен үйіндіге қазу дағдыға айналды
текше метр топырақ
110101010428
Траншеялардағы топырақ. Кері күрек "экскаваторларымен үйіндіге қазу"
текше метр топырақ
110101010502
Ені 1,2 м, тереңдігі 1,4 м дейінгі траншеялардағы топырақ.
текше метр топырақ
110101020201
Топырақтар. Өзі аударғыш автомобильдерге экскаваторлармен тией отырып әзірлеу
текше метр топырақ
110101020226
Топырақтар. "HITACHI" типті экскаваторлармен өзі аударғыш автомобильдерге тией отырып әзірлеу"
текше метр топырақ
110101020362
Көлемі 3000-нан 7000 м3 дейінгі қазаншұңқырлардағы топырақ. Өзі аударғыш автомобильдерге экскаваторлармен тией отырып әзірлеу
текше метр топырақ
110101020380
Траншеялардағы топырақ. Кері күрек "экскаваторлармен өзі аударғыш автомобильдерге тией отырып әзірлеу"
текше метр топырақ
110101020501
Жолдар жер асты. Жөндеу және ұстау
текше метр топырақ
110101020601
Топырақтар. Үйіндідегі жұмыс
текше метр топырақ
110101030105
Топырақтар. Топырақты 100 м-ге дейін жылжыту кезінде тіркемелі қырғыштарды әзірлеу
текше метр топырақ
110101030201
Топырақтар. Топырақты 300 м-ге дейін жылжыту кезінде өздігінен жүретін скреперлермен өңдеу
текше метр топырақ
110101030205
Топырақтар. Өздігінен жүретін скреперлермен өңдеу . Өтпелі жабындары бар жолдар бойынша жылжу кезінде әрбір келесі 100 м-ге қосу
текше метр топырақ
110101030209
Топырақтар. Өздігінен жүретін скреперлермен өңдеу. Төменгі типті жабындармен жолдар бойынша жылжу кезінде әрбір келесі 100 м қосу
текше метр топырақ
110101040101
Топырақтар. Топырақты 10 м-ге дейін жылжыту кезінде бульдозерлермен өңдеу
текше метр топырақ
110101040109
Топырақтар. Бульдозерлердің дамуы. Әр келесі 10 м топырақ қозғалысына қосыңыз
текше метр топырақ
110101040401
Траншеялар мен шұңқырлар. Топырақты 5 м-ге дейін жылжыту кезінде бульдозерлермен толтыру
текше метр топырақ
110101040407
Траншеялар мен шұңқырлар. Бульдозерлермен толтыру, топырақтың әр келесі 5 м қозғалысына қосыңыз
текше метр топырақ
110101040701
Алаң. Бульдозерлермен жоспарлау
бульдозердің өтуі үшін жоспарланған бетінің шаршы метрі
110101050106
Ойықтар. Драглайн экскаваторларымен кавальерлерге топырақ себу арқылы өңдеу"
текше метр топырақ

110101010208
Грунты. Разработка в отвал экскаваторами "Драглайн", "Обратная лопата"
куб. метр грунта
110101010320
Грунты. Разработка в отвал экскаваторами типа "HITACHI"
куб. метр грунта
110101010338
Грунты в котлованах объемом до 1000 м3. Разработка в отвал экскаваторами "Драглайн", "Обратная лопата" или типа "HITACHI"
куб. метр грунта
110101010355
Грунты в траншеях. Разработка в отвал экскаваторами "Обратная лопата"
куб. метр грунта
110101010401
Грунты. Разработка в отвал экскаваторами "Драглайн", "Обратная лопата" навымет
куб. метр грунта
110101010428
Грунты в траншеях. Разработка в отвал экскаваторами "Обратная лопата"
куб. метр грунта
110101010502
Грунты в траншеях шириной 1,2 м, глубиной до 1,4 м. Разработка траншейными роторными экскаваторами
куб. метр грунта
110101020201
Грунты. Разработка с погрузкой на автомобили-самосвалы экскаваторами
куб. метр грунта
110101020226
Грунты. Разработка с погрузкой на автомобили-самосвалы экскаваторами типа "HITACHI"
куб. метр грунта
110101020362
Грунты в котлованах объемом свыше 3000 до 7000 м3. Разработка с погрузкой на автомобили-самосвалы экскаваторами
куб. метр грунта
110101020380
Грунты в траншеях. Разработка с погрузкой на автомобили-самосвалы экскаваторами "Обратная лопата"
куб. метр грунта
110101020501
Дороги грунтовые землевозные. Ремонт и содержание
куб. метр грунта
110101020601
Грунты. Работа на отвале
куб. метр грунта
110101030105
Грунты. Разработка скреперами прицепными при перемещении грунта до 100 м
куб. метр грунта
110101030201
Грунты. Разработка скреперами самоходными при перемещении грунта до 300 м
куб. метр грунта
110101030205
Грунты. Разработка скреперами самоходными . Добавлять на каждые последующие 100 м при перемещении по дорогам с покрытиями переходными
куб. метр грунта
110101030209
Грунты. Разработка скреперами самоходными. Добавлять на каждые последующие 100 м при перемещении по дорогам с покрытиями низшего типа
куб. метр грунта
110101040101
Грунты. Разработка бульдозерами при перемещении грунта до 10 м
куб. метр грунта
110101040109
Грунты. Разработка бульдозерами. Добавлять на каждые последующие 10 м перемещения грунта
куб. метр грунта
110101040401
Траншеи и котлованы. Засыпка бульдозерами при перемещении грунта до 5 м
куб. метр грунта
110101040407
Траншеи и котлованы. Засыпка бульдозерами, добавлять на каждые последующие 5 м перемещения грунта
куб. метр грунта
110101040701
Площади. Планировка бульдозерами
квадратный метр спланированной поверхности за проход бульдозера
110101050106
Выемки. Разработка с отсыпкой грунта в кавальеры экскаваторами "Драглайн"
куб. метр грунта

110101050301
Үйіндінің. Резервтерден "Драглайн" экскаваторларымен салу"
текше метр топырақ
110101050501
Жол үйінділері. Топырақты 20 м дейін жылжытатын бульдозерлермен орнату
текше метр топырақ
110101050504
Жол үйінділері. Топырақты әрбір келесі 10 м орын ауыстыруға бульдозерлермен орнату
текше метр топырақ
110101050601
Су төгетін призмалар және ойықтардағы кюветтер. Құрылғы
текше метр топырақ
110101050701
Су бұрғыш және таулы бойлық жыралар. Әзірлеу
текше метр топырақ
110101050801
Ойықтар. Топырақтың жетіспеушілігін кесу
топырақтың текше метрі
110101060102
Диаметрі 300-700 ММ құбырларға арналған тереңдігі 1,6 м орлар қазу және роторлы экскаваторлармен толтыру
бір шақырым траншея
110101060106
Диаметрі 300-700 ММ құбырларға арналған орлар. Траншеяның тереңдігі өзгерген жағдайда әрбір 0,2 м қосу немесе алып тастау
бір шақырым траншея
110101063302
Траншеялар мен шұңқырлар. Топырақты 5 м-ге дейін ауыстыру кезінде қуаты 303 кВт (410 л с) бульдозерлермен себу
текше метр топырақ
110101063308
Траншеялар мен шұңқырлар. Қуаты 303 кВт (410 л с) бульдозерлермен себу, топырақтың әрбір келесі 5 м орын ауыстыруына қосу
текше метр топырақ
110101070111
Арналар, топырақ үйіп бекітілген бөгеттер. Сыйымдылығы 0,65 м3 шөміші бар бір шөмішті экскаваторлармен орнату
текше метр топырақ
110101070801
Қимасы 0,75 м2 асатын каналдар. Трассаны алдын ала тегістемей, бір тракторы бар соқалы жыра қазғыштарды орнату
арна метр
110101070902
Арналар. Трассаны алдын ала тегістемей, Тракторда фрезерлік жырашық қазғыштармен орнату
текше метр топырақ
110101071301
Кавальерлер (үйінділер). Топырақты 10 м-ге дейін жылжыту кезінде бульдозерлермен тегістеу
текше метр топырақ
110101071310
Кавальерлер (үйінділер). Бульдозерлермен тегістеу, топырақты жылжыту кезінде келесі 10 м сайын қосыңыз
текше метр топырақ
110101071503
Үйіндінің қырқалары мен еңістері. Тіркеме грейдерлердің орналасуы орташа. Топырақ тобы 1-3
жоспарланған бетінің шаршы метрі
110101071601
Ойықтар мен үйінділердің еңістері. Экскаваторлармен жоспарлау. 1-2 топырақ тобы
жоспарланған бетінің шаршы метрі
110101071802
Арналар ойықтарының түбі мен еңістері. Қолмен жоспарлау. Топырақ тобы 2
жоспарланған бетінің шаршы метрі
110101071804
Арналар ойықтарының түбі мен еңістері. Қолмен жоспарлау. Топырақ тобы 4
жоспарланған бетінің шаршы метрі
110101071806
Бөгеттер мен жер жастықтарының жоталары мен беткейлері. Қолмен жоспарлау. Топырақ тобы 2
жоспарланған бетінің шаршы метрі
110101073201
Арналардың еңістері. 1 м3 экскаваторлармен білікті тегістеуіштермен нығыздау
жоспарланған бетінің шаршы метрі

110101050301
Насыпи. Возведение из резервов экскаваторами "Драглайн"
куб. метр грунта
110101050501
Насыпи дорожные. Устройство бульдозерами с перемещением грунта до 20 м
куб. метр грунта
110101050504
Насыпи дорожные. Устройство бульдозерами, на каждые последующие 10 м перемещения грунта
куб. метр грунта
110101050601
Призмы сливные и кюветы в выемках. Устройство
куб. метр грунта
110101050701
Канавы продольные водоотводные и нагорные. Разработка
куб. метр грунта
110101050801
Выемки. Срезка недобора грунта
куб. метр грунта недобора
110101060102
Траншеи глубиной 1,6 м для трубопроводов диаметром 300-700 мм. Рытье и засыпка роторными экскаваторами
километр траншеи
110101060106
Траншеи для трубопроводов диаметром 300-700 мм. Рытье и засыпка роторными экскаваторами. При изменении глубины траншеи на каждые 0,2 м добавлять или исключать
километр траншеи
110101063302
Траншеи и котлованы. Засыпка бульдозерами мощностью 303 кВт (410 л с) при перемещении грунта до 5 м
куб. метр грунта
110101063308
Траншеи и котлованы. Засыпка бульдозерами мощностью 303 кВт (410 л с), добавлять на каждые последующие 5 м перемещения грунта
куб. метр грунта
110101070111
Каналы, дамбы обвалования. Устройство одноковшовыми экскаваторами с ковшом вместимостью 0,65 м3
куб. метр грунта
110101070801
Каналы сечением свыше 0,75 м2. Устройство плужными канавокопателями с одним трактором без предварительного выравнивания трассы
метр канала
110101070902
Каналы. Устройство канавокопателями фрезерными на тракторе, без предварительного выравнивания трассы
куб. метр грунта
110101071301
Кавальеры (отвалы). Разравнивание бульдозерами при перемещении грунта до 10 м
куб. метр грунта
110101071310
Кавальеры (отвалы). Разравнивание бульдозерами, добавлять на каждые последующие 10 м при перемещении грунта
куб. метр грунта
110101071503
Гребни и откосы насыпи. Планировка прицепными грейдерами средними. Группа грунтов 1-3
квадратный метр спланированной поверхности
110101071601
Откосы выемок и насыпей. Планировка экскаваторами. Группа грунтов 1-2
квадратный метр спланированной поверхности
110101071802
Дно и откосы выемок каналов. Планировка вручную. Группа грунтов 2
квадратный метр спланированной поверхности
110101071804
Дно и откосы выемок каналов. Планировка вручную. Группа грунтов 4
квадратный метр спланированной поверхности
110101071806
Гребень и откосы дамб и земляных подушек. Планировка вручную. Группа грунтов 2
квадратный метр спланированной поверхности
110101073201
Откосы каналов. Уплотнение экскаваторами 1 м3 оборудованными вальцовыми трамбовками
квадратный метр уплотненной поверхности

110102010101
Топырақ. Пневмодөңгелек жүрісті тіркеме катоктармен тығыздау 25 т
текше метр тығыздалған топырақ
110102010107
Топырақ. Пневмодөңгелек жүрісті тіркемелі катоктармен тығыздау 25 т. әрбір келесі өту үшін бір із бойынша
текше метр тығыздалған топырақ
110102010201
Топырақ. 8 т тіркемелі жұдырықшалы катоктармен тығыздау
текше метр тығыздалған топырақ
110102010301
Топырақ. 2,2 т өздігінен жүретін тербелмелі катоктармен тығыздау
текше метр тығыздалған топырақ
110102010307
Топырақ. Өздігінен жүретін діріл роликтерімен тығыздау 2,2 т. әрбір келесі өту үшін бір із
текше метр тығыздалған топырақ
110102010401
Топырақ. Еркін құлайтын плиталары бар топырақты тығыздайтын машиналармен тығыздау. Тығыздалған қабаттың қалыңдығы 30 см
текше метр тығыздалған топырақ
110102010501
Топырақ. Пневматикалық нығыздағыштармен нығыздау
текше метр тығыздалған топырақ
110102010601
Үйінділердің топырағы тығыздалған. Сумен суару
текше метр тығыздалған топырақ
110102010701
Өнеркәсіптік цехтардың едендеріне негіз топырағы. Тығыздау
тығындалған негіз ауданының шаршы метрі
110102010801
Өнеркәсіптік цехтардың едендерінің негізі. Сумен суару
тығындалған негіз ауданының шаршы метрі
110102010901
Түбі бойынша ауданы 100 м2 асатын қазаншұңқырлардағы ғимараттың негізі астындағы топырақ. Бір із бойынша 6-9 соққы кезінде нығыздаушы плиталармен нығыздау
тығындалған негіз ауданының шаршы метрі
110102010908
Түбі бойынша ауданы 100 м2 кем қазаншұңқырлардағы ғимараттың негізі астындағы топырақ. Бір із бойынша 10-14 соққы кезінде нығыздаушы плиталармен нығыздау
тығындалған негіз ауданының шаршы метрі
110102011001
Шөгетін топырақтардағы топырақ жастықтары. Қабатты илектеу әдісімен құрылғы
топырақ жастығының текше метрі
110102030101
Алаң. Механикаландырылған тәсілмен жоспарлау.
жоспарланған алаңның шаршы метрі
110102030104
Алаң. Қолмен жоспарлау.
жоспарланған алаңның шаршы метрі
110102030108
Беткейлер мен ойықтар. Механикаландырылған тәсілмен жоспарлау.
жоспарланған алаңның шаршы метрі
110102030111
Беткейлер мен жағалаулар. Механикаландырылған тәсілмен жоспарлау.
жоспарланған алаңның шаршы метрі
110102030115
Ойықтардың еңістері. Экскаватормен жоспарлау. Топырақ тобы 2
жоспарланған алаңның шаршы метрі
110102030117
Үйінділердің еңістері. Экскаватормен жоспарлау.
жоспарланған алаңның шаршы метрі
110102030201
Кең табанды темір жолдың жер төсемі. Тұрақты пайдалануға тапсырар алдында жол жиегін өңдеу: кюветтерді тазалау, ойықтардағы жол жиектерін кесу және жоспарлау
километр кенептің шеті
110102030202
Кең табанды темір жолдың жер төсемі. Тұрақты пайдалануға тапсырар алдында жол жиегін өңдеу: үйінділердегі жол жиектерін кесу және жоспарлау
километр кенептің шеті

110102010101
Грунт. Уплотнение прицепными катками на пневмоколесном ходу 25 т
куб. метр уплотненного грунта
110102010107
Грунт. Уплотнение прицепными катками на пневмоколесном ходу 25 т. На каждый последующий проход по одному следу
куб. метр уплотненного грунта
110102010201
Грунт. Уплотнение прицепными кулачковыми катками 8 т
куб. метр уплотненного грунта
110102010301
Грунт. Уплотнение самоходными вибрационными катками 2,2 т
куб. метр уплотненного грунта
110102010307
Грунт. Уплотнение самоходными вибрационными катками 2,2 т. На каждый последующий проход по одному следу
куб. метр уплотненного грунта
110102010401
Грунт. Уплотнение грунтоуплотняющими машинами со свободно падающими плитами. Толщина уплотняемого слоя 30 см
куб. метр уплотненного грунта
110102010501
Грунт. Уплотнение пневматическими трамбовками
куб. метр уплотненного грунта
110102010601
Грунт насыпей уплотняемый. Полив водой
куб. метр уплотненного грунта
110102010701
Грунт оснований под полы промышленных цехов. Уплотнение
квадратный метр уплотненной площади основания
110102010801
Основание под полы промышленных цехов. Полив водой
квадратный метр уплотненной площади основания
110102010901
Грунт под основание здания в котлованах площадью по дну свыше 100 м2. Уплотнение трамбующими плитами при 6-9 ударах по одному следу
квадратный метр уплотненной поверхности основания
110102010908
Грунт под основание здания в котлованах площадью по дну менее 100 м2. Уплотнение трамбующими плитами при 10-14 ударах по одному следу
квадратный метр уплотненной поверхности основания
110102011001
Подушки грунтовые на просадочных грунтах. Устройство методом послойной укатки
куб. метр грунтовой подушки
110102030101
Площади. Планировка механизированным способом.
квадратный метр спланированной площади
110102030104
Площади. Планировка ручным способом.
квадратный метр спланированной площади
110102030108
Откосы и полотно выемок. Планировка механизированным способом.
квадратный метр спланированной площади
110102030111
Откосы и полотно насыпей. Планировка механизированным способом.
квадратный метр спланированной площади
110102030115
Откосы выемок. Планировка экскаватором-планировщиком. Группа грунтов 2
квадратный метр спланированной площади
110102030117
Откосы насыпей. Планировка экскаватором-планировщиком.
квадратный метр спланированной площади
110102030201
Полотно земляное железнодорожного пути широкой колеи. Отделка путевым стругом перед сдачей в постоянную эксплуатацию: очистка кюветов, срезка и планировка обочин в выемках
километр бровки полотна
110102030202
Полотно земляное железнодорожного пути широкой колеи. Отделка путевым стругом перед сдачей в постоянную эксплуатацию: срезка и планировка обочин на насыпях
километр бровки полотна

110102030302
Үйінділердің еңістері бойынша кемерлер. Құрылғы
кертпеш топырағының текше метрі
110102030501
Шұңқырлар, тереңдігі 2 м дейін, тракторда бұрғылау-кран машиналарымен бұрғылау
шұңқыр
110102030503
Шұңқырлар, тереңдігі 2 м дейін. бұрғылау-кран машиналарымен автомобильде бұрғылау
шұңқыр
110102030601
Топырақтар. Бульдозер-қопсытқыштармен қопсыту.
текше метр топырақ
110102040101
Жер құрылыстары еңістерінің жиектері. Шөпті таспамен нығайту
қас өлшегіші
110102040201
Жер құрылыстарының еңістері. Көп жылдық шөптерді себумен өсімдік топырағын себумен, қолмен нығайту
шаршы метр
110102040202
Жер құрылыстарының еңістері. Көп жылдық шөптерді механикалық тәсілмен егу арқылы нығайту
шаршы метр
110102040301
Жер құрылыстарының еңістері. Шөп дақылдарын сумен суару
шаршы метр
110102040401
Жер құрылыстарының еңістері. 10 км дейін тасымалдаумен" жолдан " жұмыс кезінде гидропосевпен нығайту
шаршы метр
110102040403
Жер құрылыстарының еңістері. 5 км дейін тасымалдаумен" алаңнан " жұмыс кезінде гидропосевпен нығайту
шаршы метр
110102040502
Үйіндінің еңістері. Тас қабатының қалыңдығы 0,2 м жалғыз төсем
төсемнің шаршы метрі
110102040507
Кюветтердің түбі мен еңістері. Тас және қиыршық тас төсеу
төсемнің шаршы метрі
110102040601
Нобай немесе призма тас. Құрылғы
текше метр тас (істе)
110102040701
Беткейлердің негізіндегі аялдамалар. Қиыршық тасты жалғыз төсеу құрылғысы. Тас қабатының қалыңдығы 0,15 м, астыңғы қабатының қалыңдығы 0,1 м
тірек метр
110102040801
Жер төсемінің еңістері. Қалыңдығы 8 см-ге дейін құрастырмалы бетон плиталармен нығайту
нығайтылатын беттің шаршы метрі
110102040802
Жер төсемінің еңістері. Қалыңдығы 8 см-ге дейін бетон плиталарымен нығайтыңыз, әр 1 см қалыңдығына өзгерістер қосыңыз
нығайтылатын беттің шаршы метрі
110102040803
Жер төсемінің еңістері. Қалыңдығы 16 см-ге дейін құрастырмалы бетон плиталармен нығайту
нығайтылатын беттің шаршы метрі
110102040804
Жер төсемінің еңістері. Қалыңдығы 16 см-ге дейін бетон плиталарымен нығайтыңыз, әр 1 см қалыңдығына өзгерістер қосыңыз
нығайтылатын беттің шаршы метрі
110102040805
Жер төсемінің еңістері. Қалыңдығы 10 см-ге дейін монолитті бетон плиталармен нығайту
нығайтылатын беттің шаршы метрі
110102040806
Жер төсемінің еңістері. Қалыңдығы 10 см-ге дейін монолитті бетон плиталарымен нығайту. әр 1 см қалыңдығына өзгерістер қосыңыз
нығайтылатын беттің шаршы метрі
110102040901
Құрама аялдамалар. Жер төсемінің еңістерін қалыңдығы 8 см дейін бетон плиталармен нығайтудағы құрылғы
тірек метр
110102040902
Құрама аялдамалар. Жер төсемінің еңістерін қалыңдығы 16 см дейінгі бетон плиталармен нығайтудағы құрылғы
тірек метр

110102030302
Уступы по откосам насыпей. Устройство
куб. метр грунта уступа
110102030501
Ямы, глубина до 2 м. Бурение бурильно-крановыми машинами на тракторе
яма
110102030503
Ямы, глубина до 2 м. Бурение бурильно-крановыми машинами на автомобиле
яма
110102030601
Грунты. Рыхление бульдозерами-рыхлителями.
куб. метр грунта
110102040101
Бровки откосов земляных сооружений. Укрепление дерновой лентой
метр бровки
110102040201
Откосы земляных сооружений. Укрепление посевом многолетних трав с подсыпкой растительной земли, вручную
квадратный метр
110102040202
Откосы земляных сооружений. Укрепление посевом многолетних трав, механизированным способом
квадратный метр
110102040301
Откосы земляных сооружений. Полив посевов трав водой
квадратный метр
110102040401
Откосы земляных сооружений. Укрепление гидропосевом при работе "с пути" с транспортированием до 10 км
квадратный метр
110102040403
Откосы земляных сооружений. Укрепление гидропосевом при работе "с поля" с транспортированием до 5 км
квадратный метр
110102040502
Откосы насыпи. Мощение одиночное при толщине слоя камня 0,2 м
квадратный метр мощения
110102040507
Дно и откосы кюветов. Мощение камнем и щебнем
квадратный метр мощения
110102040601
Наброска или призма каменная. Устройство
куб. метр камня (в деле)
110102040701
Упоры в основании откосов. Устройство при одиночном мощении на щебне. Толщина слоя камня 0,15 м, толщина подстилающего слоя 0,1 м
метр упора
110102040801
Откосы земляного полотна. Укрепление бетонными плитами сборными при толщине до 8 см
квадратный метр укрепляемой поверхности
110102040802
Откосы земляного полотна. Укрепление бетонными плитами сборными при толщине до 8 см. Добавлять на каждый 1 см изменения толщины
квадратный метр укрепляемой поверхности
110102040803
Откосы земляного полотна. Укрепление бетонными плитами сборными при толщине до 16 см
квадратный метр укрепляемой поверхности
110102040804
Откосы земляного полотна. Укрепление бетонными плитами сборными при толщине до 16 см. Добавлять на каждый 1 см изменения толщины
квадратный метр укрепляемой поверхности
110102040805
Откосы земляного полотна. Укрепление бетонными плитами монолитными при толщине до 10 см
квадратный метр укрепляемой поверхности
110102040806
Откосы земляного полотна. Укрепление бетонными плитами монолитными при толщине до 10 см. Добавлять на каждый 1 см изменения толщины
квадратный метр укрепляемой поверхности
110102040901
Упоры сборные. Устройство при укреплении откосов земляного полотна бетонными плитами толщиной до 8 см
метр упора
110102040902
Упоры сборные. Устройство при укреплении откосов земляного полотна бетонными плитами толщиной до 16 см
метр упора

110102040903
Аялдамалар монолитті. Жер төсемінің еңістерін бетон плиталармен нығайту кезіндегі құрылғы
тірек метр
110102041001
Таулы және су бұрғыш жыралар, кюветтер. Науа-науалармен нығайту
тірек метр
110102041101
Оголовки. Науа-науалардағы құрылғы
бас киім
110102050101
Топырақтар. Ені 2 м-ге дейін, тереңдігі 2 м-ге дейін траншеяларда бекіткіштермен қолмен әзірлеу
текше метр топырақ
110102050107
Топырақтар. Ені 2 м-ге дейін, тереңдігі 3 м-ге дейін траншеяларда бекіткіштермен қолмен өңдеу
текше метр топырақ
110102050201
Топырақтар. Ені 2 м-ден астам траншеяларда және Қима ауданы 5 м2-ге дейінгі, тереңдігі 2 м-ге дейінгі қазаншұңқырларда бекіткіштермен қолмен әзірлеу
текше метр топырақ
110102050207
Топырақтар. Ені 2 м астам траншеяларда және Қима ауданы 5 м2 дейінгі, тереңдігі 3 м дейінгі қазаншұңқырларда бекіткіштермен қолмен әзірлеу
текше метр топырақ
110102050301
Топырақтар. Тереңдігі 2 м дейінгі траншеяларда беткейлері бар бекіткіштерсіз қолмен әзірлеу
текше метр топырақ
110102050401
Тіректер мен тіректерге арналған шұңқырлар. Тереңдігі 0,7 м дейін еңістерсіз бекіткішсіз қолмен қазу
текше метр топырақ
110102050405
Тіректер мен тіректерге арналған шұңқырлар. Тереңдігі 1,5 м дейін еңістері бар бекітпесіз қолмен қазу
текше метр топырақ
110102050501
Траншеялар, шұңқырлар мен шұңқырлардың синустары. Қолмен толтыру
текше метр топырақ
110102050601
Топырақтар. Жұмыс істеп тұрған темір жолдағы траншеяларда жолдар астында қолмен әзірлеу
текше метр топырақ
110102050607
Топырақтар. Жол аралығындағы қолданыстағы темір жолдағы траншеяларда қолмен өңдеу
текше метр топырақ
110102050609
Топырақтар. Жұмыс істеп тұрған темір жолдағы траншеяларда кәбілді жолдар астына және жол аралығына төсеу кезінде қолмен әзірлеу
текше метр топырақ
110102050801
Топырақтар. Жылжымалы транспортерлерді жылжыта отырып, қазаншұңқырларда қолмен әзірлеу
текше метр топырақ
110102050902
Топырақ жартасты. Әзірлеу шой балға
текше метр топырақ
110102051001
Траншеялардың қабырғалары ені 2 м-ге дейін. Топырақ тұрақсыз және дымқыл
бекіткіштердің шаршы метрі
110102051002
Траншеялардың қабырғалары ені 2 м-ге дейін. Тұрақты топырақтар
бекіткіштердің шаршы метрі
110102051101
Шұңқырлар мен траншеялардың қабырғалары ені 2 м-ден асады, тереңдігі 3 м-ге дейін. Топырақ тұрақсыз
бекіткіштердің шаршы метрі
110102051102
Шұңқырлар мен траншеялардың қабырғалары ені 2 м-ден асады, тереңдігі 3 м-ге дейін. Тұрақты топырақтар
бекіткіштердің шаршы метрі
110102051105
Қазаншұңқырлар мен траншеялардың қабырғалары ені 2 м-ден, тереңдігі 3 м-ден асады. Тұрақты топырақтар
бекіткіштердің шаршы метрі

110102040903
Упоры монолитные. Устройство при укреплении откосов земляного полотна бетонными плитами
метр упора
110102041001
Канавы нагорные и водоотводные, кюветы. Укрепление лотками-желобами
метр лотка
110102041101
Оголовки. Устройство при лотках-желобах
оголовок
110102050101
Грунты. Разработка вручную с креплениями в траншеях шириной до 2 м, глубиной до 2 м
куб. метр грунта
110102050107
Грунты. Разработка вручную с креплениями в траншеях шириной до 2 м, глубиной до 3 м
куб. метр грунта
110102050201
Грунты. Разработка вручную с креплениями в траншеях шириной более 2 м и котлованах площадью сечения до 5 м2, глубиной до 2 м
куб. метр грунта
110102050207
Грунты. Разработка вручную с креплениями в траншеях шириной более 2 м и котлованах площадью сечения до 5 м2, глубиной до 3 м
куб. метр грунта
110102050301
Грунты. Разработка вручную в траншеях глубиной до 2 м без креплений с откосами
куб. метр грунта
110102050401
Ямы для стоек и столбов. Копание вручную без креплений без откосов глубиной до 0,7 м
куб. метр грунта
110102050405
Ямы для стоек и столбов. Копание вручную без креплений с откосами глубиной до 1,5 м
куб. метр грунта
110102050501
Траншеи, пазухи котлованов и ямы. Засыпка вручную
куб. метр грунта
110102050601
Грунты. Разработка вручную в траншеях на действующей железной дороге под путями
куб. метр грунта
110102050607
Грунты. Разработка вручную в траншеях на действующей железной дороге в междупутье
куб. метр грунта
110102050609
Грунты. Разработка вручную в траншеях на действующей железной дороге при прокладке кабеля под путями и в междупутье
куб. метр грунта
110102050801
Грунты. Разработка вручную в котлованах с перемещением передвижными транспортерами
куб. метр грунта
110102050902
Грунт скальный. Разработка отбойными молотками
куб. метр грунта
110102051001
Стенки траншей шириной до 2 м. Крепление инвентарными щитами. Грунты неустойчивые и мокрые
квадратный метр креплений
110102051002
Стенки траншей шириной до 2 м. Крепление инвентарными щитами. Грунты устойчивые
квадратный метр креплений
110102051101
Стенки котлованов и траншей шириной более 2 м, глубиной до 3 м. Крепление досками. Грунты неустойчивые
квадратный метр креплений
110102051102
Стенки котлованов и траншей шириной более 2 м, глубиной до 3 м. Крепление досками. Грунты устойчивые
квадратный метр креплений
110102051105
Стенки котлованов и траншей шириной более 2 м, глубиной более 3 м. Крепление досками. Грунты устойчивые
квадратный метр креплений

110102051201
Траншеялар. Сутөкпе
текше метр ылғалды топырақ
110102051202
Қазаншұңқырлар. Сутөкпе
текше метр ылғалды топырақ
110102051301
Топырақ тығыз емес. Қатарлар мен үйінділерден көлік құралдарына қолмен тиеу
текше метр топырақ
110102070101
Жұмсақ тұқымды ағаштар, діңдерінің диаметрі 16 см дейін.
ағаш
110102070105
Жұмсақ тұқымды ағаштар, діңдерінің диаметрі 32 см дейін.
ағаш
110102070204
Сүрек, оқпандардың диаметрі 20 см дейін, қуаты 79 кВт (108 л с) тракторлармен 300 м дейінгі қашықтыққа сүйреу)
құйрық
110102070210
Сүрек, оқпандардың диаметрі 20 см дейін, қуаты 79 кВт (108 л с) тракторлармен сүйреу. Әрбір келесі 100 м қосу
құйрық
110102070306
Ағашты құлатудан алынған ағаш. Бөлу. Жұмсақ жыныстар, балқарағайдан басқа, диаметрі 32 см-ге дейін
ағаш
110102070701
Диаметрі 24 см-ге дейінгі түбірлер, түбірлерді 5 м-ге дейін жылжыта отырып, 79 кВт (108 л с) трактордағы түбіт-жинағыштармен табиғи жатқан топырақта түбірлерді жұлу
түбір
110102070702
Диаметрі 32 см-ге дейінгі түбірлер, түбірлерді 5 м-ге дейін жылжыта отырып, 79 кВт (108 л с) трактордағы түбіт-жинағыштармен табиғи жатқан топырақта түбірлерді жұлу
түбір
110102070704
Диаметрі 24 см-ге дейінгі түбірлер.Тракторда 79 кВт (108 л с) табиғи жатқан жер қыртысында тамыр жинағыш-тамырлармен жұлу. Әрбір келесі 10 м қосу
түбір
110102071001
Диаметрі 24 см-ге дейін тамырдан жұлынған түбірлер, Тракторда 79 кВт (108 л с)
түбір
110102071201
Диаметрі 32 см-ге дейінгі түбірлер, 100 м-ге дейінгі қашықтыққа 2 т трактор тіркемелерімен әкету
түбір
110102071203
Диаметрі 32 см-ге дейін, трактор тіркемелерімен тасымалдау 2 тонна, келесі 100 м сайын қосыңыз
түбір
110102071502
Бұталар мен кішкентай ормандар орташа. Тракторда 79 кВт (108 л с)
га
110102072403
Алаң. 40 кВт (55 л с) тракторы бар тас жинайтын машиналармен тастарды 100 м-ге дейін жылжытып жұлу және жинау)
текше метр тас
110102072406
Алаң. Тастарды жұлу және жинау, тастарды тракторы 40 кВт (55 л с) тас жинайтын машиналармен ауыстыру кезінде әрбір келесі 50 м қосу)
текше метр тас
110102080101
Ине сүзгілері жеңіл, ұзындығы 4 м дейін, батыру гидравликалық және себу құрылғысы бар 2 топ топырақтарына орнату
иглофильтр
110102080105
Ине сүзгілері жеңіл, ұзындығы 4 м-ге дейін, гидравликалық батыру және себу құрылғысынсыз 2 топтағы топыраққа орнату
иглофильтр
110102080110
Құбырлар корпусты. Оларға себу құрылғысымен ұзындығы 7 м дейін ине сүзгілерін орната отырып, гидрожүктеу
иглофильтр
110102080112
Инеофильтрлер, ұзындығы 7 м дейін, себу құрылғысынсыз алдын ала бұрғыланған ұңғымаларға орнату
иглофильтр

110102051201
Траншеи. Водоотлив
куб. метр мокрого грунта
110102051202
Котлованы. Водоотлив
куб. метр мокрого грунта
110102051301
Грунт неуплотненный. Погрузка вручную из штабелей и отвалов в транспортные средства
куб. метр грунта
110102070101
Деревья мягких пород, диаметр стволов до 16 см. Валка с корня
дерево
110102070105
Деревья мягких пород, диаметр стволов до 32 см. Валка с корня
дерево
110102070204
Древесина, диаметр стволов до 20 см. Трелевка на расстояние до 300 м тракторами мощностью 79 кВт (108 л с)
хвост
110102070210
Древесина, диаметр стволов до 20 см. Трелевка тракторами мощностью 79 кВт (108 л с). Добавлять на каждые последующие 100 м
хвост
110102070306
Древесина, полученная от валки леса. Разделка. Мягкие породы, кроме лиственницы, диаметр стволов до 32 см
дерево
110102070701
Пни диаметром до 24 см. Корчевка в грунтах естественного залегания корчевателями-собирателями на тракторе 79 кВт (108 л с) с перемещением пней до 5 м
пень
110102070702
Пни диаметром до 32 см. Корчевка в грунтах естественного залегания корчевателями-собирателями на тракторе 79 кВт (108 л с) с перемещением пней до 5 м
пень
110102070704
Пни диаметром до 24 см. Корчевка в грунтах естественного залегания корчевателями-собирателями на тракторе 79 кВт (108 л с). Добавлять на каждые последующие 10 м
пень
110102071001
Пни выкорчеванные диаметром до 24 см. Обивка земли корчевателями-собирателями на тракторе 79 кВт (108 л с)
пень
110102071201
Пни диаметром до 32 см. Вывозка тракторными прицепами 2 т на расстояние до 100 м
пень
110102071203
Пни диаметром до 32 см. Вывозка тракторными прицепами 2 т. Добавлять на каждые последующие 100 м
пень
110102071502
Кустарники и мелколесье средние. Корчевка в грунтах естественного залегания корчевателями-собирателями на тракторе 79 кВт (108 л с)
га
110102072403
Площади. Корчевка и уборка камней с перемещением до 100 м камнеуборочными машинами с трактором 40 кВт (55 л с)
куб. метр камня
110102072406
Площади. Корчевка и уборка камней, добавлять на каждые последующие 50 м при перемещении камней камнеуборочными машинами с трактором 40 кВт (55 л с)
куб. метр камня
110102080101
Иглофильтры легкие, длина до 4 м. Погружение гидравлическое и установка в грунтах 2 группы с устройством обсыпки
иглофильтр
110102080105
Иглофильтры легкие, длина до 4 м. Погружение гидравлическое и установка в грунтах 2 группы без устройства обсыпки
иглофильтр
110102080110
Трубы обсадные. Гидропогружение с установкой в них иглофильтров длиной до 7 м с устройством обсыпки
иглофильтр
110102080112
Иглофильтры, длина до 7 м. Установка в предварительно пробуренные скважины без устройства обсыпки
иглофильтр

110102080201
Ұзындығы 4 м-ге дейін жеңіл ине сүзгіштер.
иглофильтр
110102080202
Ұзындығы 7 м-ге дейін жеңіл ине сүзгіштер.
иглофильтр
110102080301
Сорғыш Коллектор. Монтаждау
М коллектор
110102080302
Сорғыш Коллектор. Бөлшектеу
М коллектор
1103-бөлім бұрғылау-жару құрылыс жұмыстары
110301010101
Топырақ 4-5 топ. Кемердің биіктігі 0,5 м болған кезде теспелік зарядтармен қопсыту (бетін жоспарлау)
текше метр
110301010103
Топырақ 8 топ. Кемердің биіктігі 0,5 м болған кезде теспелік зарядтармен қопсыту (бетін жоспарлау)
текше метр
110301010203
Топырақ 8 топ. Биіктігі 0,5-тен 1 м-ге дейін кемерді Теспе зарядтарымен қопсыту
текше метр
110303010305
Топырақ 8 топ. Өздігінен жүретін соққылы-айналмалы бұрғылау станоктарымен диаметрі 105 мм Ұңғымаларды бұрғылау кезінде биіктігі 4-тен 15 м-ге дейінгі кемердің ұңғымалық зарядтарымен қопсыту
текше метр
110306010101
Топырақ 4-5 топ. Бір жалаңаш беті бар ойықтардағы ұңғымалық зарядтармен қопсыту
текше метр
110311010202
Ұңғымалық жару әдісі кезінде алынған 5-топтағы габаритті емес топырақ кесектері. Сыйымдылығы 1,25 текше метрге дейінгі экскаватормен қазу үшін теспелік зарядтармен ұсақтау
текше метр
110311010205
Ұңғымалық жару әдісімен алынған 8 топтағы габаритті емес топырақ кесектері. Сыйымдылығы 1,25 текше метрге дейінгі экскаватормен қазу үшін теспелік зарядтармен ұсақтау
текше метр
1104-бөлім Ұңғымаларды орналастыру бойынша құрылыс жұмыстары
110401010102
Тереңдігі 50 м дейінгі ұңғымалар, дизельді қозғалтқышы бар станоктармен тікелей жуу арқылы роторлы бұрғылау
М бұрғылау
110401010202
Тереңдігі 100 м дейінгі ұңғымалар, дизельді қозғалтқышы бар станоктармен тікелей жуу арқылы роторлы бұрғылау
М бұрғылау
110401010303
Тереңдігі 200 м дейінгі ұңғымалар, дизельді қозғалтқышы бар станоктармен тікелей жуу арқылы роторлы бұрғылау
М бұрғылау
110401010601
Бұрғылау тереңдігі 50 м-ге дейін ұңғымалар, орталықтан тепкіш және вакуумдық сорғыларды қолдана отырып, дизельді қозғалтқышы бар станоктармен кері жуу арқылы айналмалы бұрғылау. 1 топ топырағы
М бұрғылау
110401011703
Бұрғылау тереңдігі 40 м дейінгі ұңғымалар, БС-1М типті станоктармен соққы-арқан бұрғылау
М бұрғылау
110401012301
Бұрғылау тереңдігі 10 м дейінгі ұңғымалар. 1 топ топырағы
М бұрғылау
110401012701
Тереңдігі 12 м дейінгі ұңғымалар. 1 топ топырағы
М бұрғылау
110401013204
Тереңдігі 50 м дейінгі ұңғымалар. 7 топ топырағы
М бұрғылау
110401013301
Тереңдігі 5 м дейінгі ұңғымалар.
М бұрғылау
110402010102
Тереңдігі 50 м дейінгі ұңғымалар, айналмалы бұрғылау кезінде муфталы қосылыстары бар құбырлармен бекіту
бекітілген ұңғыманың м
110402010105
Тереңдігі 200 м дейінгі ұңғымалар, айналмалы бұрғылау кезінде муфталы қосылыстары бар құбырлармен бекіту
м

110102080201
Иглофильтры легкие длиной до 4 м. Извлечение
иглофильтр
110102080202
Иглофильтры легкие длиной до 7 м. Извлечение
иглофильтр
110102080301
Коллектор всасывающий. Монтаж
м коллектора
110102080302
Коллектор всасывающий. Демонтаж
м коллектора
Раздел 1103 Работы строительные буровзрывные
110301010101
Грунты 4-5 группы. Разрыхление шпуровыми зарядами при высоте уступа 0,5 м (планировка поверхности)
куб. метр
110301010103
Грунты 8 группы. Разрыхление шпуровыми зарядами при высоте уступа 0,5 м (планировка поверхности)
куб. метр
110301010203
Грунты 8 группы. Разрыхление шпуровыми зарядами уступа высотой более 0,5 до 1 м
куб. метр
110303010305
Грунты 8 группы. Разрыхление скважинными зарядами уступа высотой более 4 до 15 м при бурении скважин диаметром 105 мм самоходными станками ударно-вращательного бурения
куб. метр
110306010101
Грунты 4-5 группы. Разрыхление скважинными зарядами в выемках при одной обнаженной поверхности
куб. метр
110311010202
Куски негабаритные грунта 5 группы, полученные при скважинном методе взрывания. Дробление шпуровыми зарядами для разработки экскаватором емкостью до 1,25 куб. метр
куб. метр
110311010205
Куски негабаритные грунта 8 группы, полученные при скважинном методе взрывания. Дробление шпуровыми зарядами для разработки экскаватором емкостью до 1,25 куб. метр
куб. метр
Раздел 1104 Работы строительные по устройству скважин
110401010102
Скважины глубиной до 50 м. Бурение роторное с прямой промывкой станками с дизельным двигателем
м бурения
110401010202
Скважины глубиной до 100 м. Бурение роторное с прямой промывкой станками с дизельным двигателем
м бурения
110401010303
Скважины глубиной до 200 м. Бурение роторное с прямой промывкой станками с дизельным двигателем
м бурения
110401010601
Скважины глубиной бурения до 50 м. Бурение роторное с обратной промывкой станками с дизельным двигателем с применением центробежного и вакуумного насосов. Грунты 1 группы
м бурения
110401011703
Скважины глубиной бурения до 40 м. Бурение ударно-канатное станками типа БС-1м
м бурения
110401012301
Скважины глубиной бурения до 10 м. Бурение шнековое станками типа ЛБУ-50. Грунты 1 группы
м бурения
110401012701
Скважины глубиной до 12 м. Бурение шнековое станками типа СО-2. Грунты 1 группы
м бурения
110401013204
Скважины глубиной до 50 м. Бурение ударно-вращательное. Грунты 7 группы
м бурения
110401013301
Скважины глубиной до 5 м. Бурение перфораторное.
м бурения
110402010102
Скважины глубиной до 50 м. Крепление трубами с муфтовым соединением при роторном бурении
м закрепленной скважины
110402010105
Скважины глубиной до 200 м. Крепление трубами с муфтовым соединением при роторном бурении
м

110402010108
Тереңдігі 300 м дейінгі ұңғымалар, айналмалы бұрғылау кезінде муфталы байланысы бар құбырлармен бекіту. Тұрақтылық бойынша 2 топ топырағы
бекітілген ұңғыманың м
110402010401
Муфталы қосылымы бар шегендеу құбырлары (сүзгі үстіндегі құбырлар). Жүк көтергіштігі 12,5 т автомобильдер базасында бұрғылау қондырғыларымен және агрегаттармен айналмалы бұрғылау кезінде үлкен диаметрлі құбырларда еркін түсу немесе көтеру
М құбырларды түсіру немесе көтеру
110403010103
Ұңғымалар. Отырғызу тереңдігі 200 м дейінгі колоннаның құбыр сыртындағы кеңістігін бұрғылау қондырғыларымен және роторлы бұрғылау агрегаттарымен және цементтелетін бөліктің 1 м құрғақ қоспаның шығынымен 400 кг-ға дейін немесе 400 кг-нан астам бұрғылау қондырғысымен цементтеу
баған
110404010101
Сүзгілер. Колоннада тереңдігі 500 м дейінгі су көтергіш құбырларды бұрғылау қондырғыларымен және роторлы бұрғылау агрегаттарымен орнату
М құбырлар
110404010301
Кеңістік құбыраралық ұңғыма. Қиыршық тасты толтыру
текше метр
110404010302
Кеңістік құбыраралық ұңғыма. Құмды толтыру
текше метр
110405010101
Тереңдігі 300 м дейінгі ұңғымалар, роторлы бұрғылау жабдығы және Іштен жану қозғалтқышынан жұмыс істейтін компрессоры бар эрлифтпен суды сору
сору күні
110405010104
Тереңдігі 300 м дейінгі ұңғымалар, Роторлық бұрғылау жабдығы және электр қозғалтқышынан жұмыс істейтін компрессоры бар эрлифтпен суды сору
сору күні
1105-бөлім қадалық құрылыс жұмыстары, топырақты бекіту, түсіру құдықтарын орнату
110501010104
Ұзындығы 8 м-ге дейін темірбетон қадалар. 2 топ топырағы
темірбетон текше метрі
110501010201
Ұзындығы 6 м дейін темірбетон қадалар, экскаваторда дизель-балғамен батыру
темірбетон текше метрі
110501010203
Ұзындығы 8 м дейін темірбетон қадалар экскаваторда дизель-балғамен батыру
темірбетон текше метрі
110501010205
Ұзындығы 12 м дейін темірбетон қадалар экскаваторда дизель-балғамен батыру
темірбетон текше метрі
110501010207
Ұзындығы 16 м дейін темірбетон қадалар экскаваторда дизель-балғамен батыру
темірбетон текше метрі
110501010301
Ұзындығы 6 м-ге дейін темірбетон қадалары.
темірбетон текше метрі
110501010303
Ұзындығы 8 м-ге дейінгі темірбетон қадалары.
темірбетон текше метрі
110501010305
Ұзындығы 12 м-ге дейінгі темірбетон қадалары.
темірбетон текше метрі
110501010307
Ұзындығы 16 м-ге дейінгі темірбетон қадалары.
темірбетон текше метрі
110501010501
Ұзындығы 10 м дейін тұтас темірбетон қадалары.
темірбетон текше метрі
110501010902
Диаметрі 80 см-ден асатын қуыс қадалар мен қадалар-қабықтар, бетонмен толтыру
текше метр бетон қуыс қадалар

110402010108
Скважины глубиной до 300 м. Крепление трубами с муфтовым соединением при роторном бурении. Грунты 2 группы по устойчивости
м закрепленной скважины
110402010401
Трубы обсадные (надфильтровые трубы) с муфтовым соединением. Спуск или подъем свободные в трубах большего диаметра при вращательном бурении буровыми установками и агрегатами на базе автомобилей грузоподъемностью 12,5 т
м спуска или подъема труб
110403010103
Скважины. Цементация затрубного пространства колонны с глубиной посадки до 200 м буровыми установками и агрегатами роторного бурения и цементационной установкой с расходом сухой смеси на 1 м цементируемой части до 400 кг или более 400 кг
колонна
110404010101
Фильтры. Установка на колонне водоподъемных труб глубиной до 500 м буровыми установками и агрегатами роторного бурения
м труб
110404010301
Пространство межтрубное скважины. Засыпка гравия
куб. метр
110404010302
Пространство межтрубное скважины. Засыпка песка
куб. метр
110405010101
Скважины глубиной до 300 м. Откачка воды эрлифтом с оборудованием роторного бурения и компрессором, работающим от двигателя внутреннего сгорания
сутки откачки
110405010104
Скважины глубиной до 300 м. Откачка воды эрлифтом с оборудованием роторного бурения и компрессором, работающим от электродвигателя
сутки откачки
Раздел 1105 Работы строительные свайные, закрепление грунтов, устройство опускных колодцев
110501010104
Сваи железобетонные длиной до 8 м. Погружение дизель-молотом на тракторе. Грунты группы 2
куб. метр железобетона
110501010201
Сваи железобетонные длиной до 6 м. Погружение дизель-молотом на экскаваторе
куб. метр железобетона
110501010203
Сваи железобетонные длиной до 8 м. Погружение дизель-молотом на экскаваторе
куб. метр железобетона
110501010205
Сваи железобетонные длиной до 12 м. Погружение дизель-молотом на экскаваторе
куб. метр железобетона
110501010207
Сваи железобетонные длиной до 16 м. Погружение дизель-молотом на экскаваторе
куб. метр железобетона
110501010301
Сваи железобетонные длиной до 6 м. Погружение дизель-молотом на гусеничном копре
куб. метр железобетона
110501010303
Сваи железобетонные длиной до 8 м. Погружение дизель-молотом на гусеничном копре
куб. метр железобетона
110501010305
Сваи железобетонные длиной до 12 м. Погружение дизель-молотом на гусеничном копре
куб. метр железобетона
110501010307
Сваи железобетонные длиной до 16 м. Погружение дизель-молотом на гусеничном копре
куб. метр железобетона
110501010501
Сваи железобетонные сплошные длиной до 10 м. Погружение вибропогружателем
куб. метр железобетона
110501010902
Сваи и сваи-оболочки полые диаметром свыше 80 см. Заполнение бетоном
куб. метр бетона полости сваи

110501011001
Қимасы 0,1 м2 дейінгі темірбетон қадалар. Арматуралық қаңқадан бетонды шабу
қада
110501011002
Қимасының ауданы 0,1 м2 жоғары темірбетон қадалар. Арматуралық қаңқадан бетонды шабу
қада
110501011004
Диаметрі 0,8 м жоғары қуыс темірбетон қадалар, арматуралық қаңқадан бетонды шабу
қада
110501011102
Салмағы 1 м-ден 50 кг-ға дейін ұзындығы 8 м-ге дейін шпунтты қадалар. 2 топ топырағы
т қада
110501011110
Салмағы 1 м, ұзындығы 70 кг-нан 8 м-ге дейін шпунтты қадалар тракторға дизель-балғамен батыру. 2 топ топырағы
т қада
110501011112
Салмағы 1 м астам 70 кг астам ұзындығы 8 м асатын шпунтты қадалар тракторға дизель-балғамен батыру. 2 топ топырағы
т қада
110501011210
Салмағы 1 м 70 кг-нан жоғары шпунтты Болат қадалар, 5 м дейінгі тереңдікке вибропогружательмен батыру
т қада
110501011212
Салмағы 1 м 70 кг-нан жоғары шпунтты Болат қадалар, 15 м дейінгі тереңдікке вибропогружательмен батыру
т қада
110501011302
Салмағы 1 м-ден 50 кг-ға дейін, ұзындығы 10 м-ге дейін болат қадалар. 2 топ топырағы
т алынған қадалар
110501011304
Салмағы 1 м-ден 50 кг-ға дейін, ұзындығы 15 м-ге дейін болат қадалар. 2 топ топырағы
т алынған қадалар
110501011312
Салмағы 1 м-ден 70 кг-ға дейін, ұзындығы 10 м-ге дейін болат қадалар. 2 топ топырағы
т алынған қадалар
110501011402
Қазаншұңқырлардың қоршауы Болат шпунтты. Көпір тіректерінің астына бекіту
т металл конструкцияларын бекіту
110501012101
Ұзындығы 6 м-ге дейінгі ұңғысыз темірбетон қадалар экскаваторда дизель-балғамен батыру
текше метр қадалар
110501012103
Ұзындығы 8 м-ге дейінгі ұңғысыз темірбетон қадалар экскаваторда дизель-балғамен батыру
текше метр қадалар
110501012105
Ұзындығы 12 м-ге дейінгі ұңғысыз темірбетон қадалар экскаваторда дизель-балғамен батыру
текше метр қадалар
110501012107
Ұзындығы 16 м дейінгі ұңғысыз темірбетон қадалар экскаваторда дизель-балғамен батыру
текше метр қадалар
110501012202
Ұзындығы 6 м-ге дейін темірбетон қадалар. 2 топ топырағы
текше метр қадалар
110501012301
Саптамалар-темірбетон стақандар. Орнату
саптама-шыны
110501012501
Ұзындығы 12 м-ге дейін бұрғыланатын қадалар, диаметрі 1000 мм-ге дейін Ұңғымаларды айналмалы (шөмішті) тәсілмен Бұрғылау құрылғысы. 1-3 топтағы құрғақ төзімді топырақтар
қаданың конструктивті көлемінің текше метрі
110501012601
Ұзындығы 12 м дейін бұрғылап толтырылатын темірбетон қадалар, диаметрі 600 мм дейінгі Ұңғымаларды айналмалы (шнекті) тәсілмен Бұрғылау құрылғысы
қаданың конструктивті көлемінің текше метрі
110501012604
Ұзындығы 24 м дейін бұрғылап толтырылатын темірбетон қадалары, диаметрі 600 мм дейінгі Ұңғымаларды айналмалы (шнекті) тәсілмен Бұрғылау құрылғысы
қаданың конструктивті көлемінің текше метрі

110501011001
Сваи железобетонные площадью сечения до 0,1 м2. Вырубка бетона из арматурного каркаса
свая
110501011002
Сваи железобетонные площадью сечения свыше 0,1 м2. Вырубка бетона из арматурного каркаса
свая
110501011004
Сваи железобетонные полые диаметром свыше 0,8 м. Вырубка бетона из арматурного каркаса
свая
110501011102
Сваи шпунтовые массой 1 м до 50 кг длиной до 8 м. Погружение дизель-молотом на тракторе. Грунты группы 2
т свай
110501011110
Сваи шпунтовые массой 1 м свыше 70 кг длиной до 8 м. Погружение дизель-молотом на тракторе. Грунты группы 2
т свай
110501011112
Сваи шпунтовые массой 1 м свыше 70 кг длиной свыше 8 м. Погружение дизель-молотом на тракторе. Грунты группы 2
т свай
110501011210
Сваи стальные шпунтовые массой 1 м свыше 70 кг. Погружение вибропогружателем на глубину до 5 м
т свай
110501011212
Сваи стальные шпунтовые массой 1 м свыше 70 кг. Погружение вибропогружателем на глубину до 15 м
т свай
110501011302
Сваи стальные шпунтовые массой 1 м до 50 кг, длиной до 10 м. Извлечение. Грунты группы 2
т извлеченных свай
110501011304
Сваи стальные шпунтовые массой 1 м до 50 кг, длиной до 15 м. Извлечение. Грунты группы 2
т извлеченных свай
110501011312
Сваи стальные шпунтовые массой 1 м свыше 70 кг, длиной до 10 м. Извлечение. Грунты группы 2
т извлеченных свай
110501011402
Ограждение котлованов шпунтовое стальное. Крепление под опоры мостов
т металлоконструкций крепления
110501012101
Сваи железобетонные безростверковые длиной до 6 м. Погружение дизель-молотом на экскаваторе
куб. метр свай
110501012103
Сваи железобетонные безростверковые длиной до 8 м. Погружение дизель-молотом на экскаваторе
куб. метр свай
110501012105
Сваи железобетонные безростверковые длиной до 12 м. Погружение дизель-молотом на экскаваторе
куб. метр свай
110501012107
Сваи железобетонные безростверковые длиной до 16 м. Погружение дизель-молотом на экскаваторе
куб. метр свай
110501012202
Сваи железобетонные безростверковые длиной до 6 м. Погружение дизель-молотом на гусеничном копре. Грунты группы 2
куб. метр свай
110501012301
Насадки-стаканы железобетонные. Установка
насадка-стакан
110501012501
Сваи буронабивные длиной до 12 м. Устройство с бурением скважин диаметром до 1000 мм вращательным (ковшовым) способом. Сухие устойчивые грунты 1-3 групп
куб. метр конструктивного объема сваи
110501012601
Сваи железобетонные буронабивные длиной до 12 м. Устройство с бурением скважин диаметром до 600 мм вращательным (шнековым) способом
куб. метр конструктивного объема сваи
110501012604
Сваи железобетонные буронабивные длиной до 24 м. Устройство с бурением скважин диаметром до 600 мм вращательным (шнековым) способом
куб. метр конструктивного объема сваи

110501012702
Диаметрі 630 мм дейін бұрғылап толтырылатын темірбетон қадалары. 3 топ топырағы
қаданың конструктивті көлемінің текше метрі
110501013302
Диаметрі 900-1000 мм, ұзындығы 25 м дейін темірбетон қадалар. 2 топтың тұрақты топырақтары
қаданың конструктивті көлемінің текше метрі
110501014401
Диаметрі 250 мм ұңғымалар. соққы-арқан әдісімен бұрғылау. 1-2 топ топырағы
М ұңғыма
110501015701
Қаңқасы арматураланған. Ұңғымаға орнату
ұңғыма
110501015801
Қадалар. Бетондау
қаданың конструктивті көлемінің текше метрі
110501015901
Ұңғыманың қабырғасы мен қаданың денесі арасындағы Бос орындар. Ерітіндімен толтыру
қуыстардың конструктивті көлемінің текше метрі
110501016108
Тереңдігі 15 м дейінгі траншеялар, траншеяның ені 800 мм. тегіс грейфермен қондырғымен дамыту. 2 топ топырағы
траншеялардың конструктивті көлемінің текше метрі
110501017001
Диаметрі 450 мм, ұзындығы 12 м дейін бұрғылау қадалары, топырақта қуыс бұранданы қолдана отырып, айналмалы әдіспен үздіксіз Бұрғылау құрылғысы
қаданың конструктивті көлемінің текше метрі
110502010101
Ауданы 300 м2 дейінгі монолитті темірбетон құдықтары. Қалқан қалыптағы қабырғалар мен пышақ конструкцияларын салу
темірбетон текше метрі
110502010501
Форшахта. Құрылғы
форшахттағы тірек сақина бетонының текше метрі
1106-бөлім бетон және темірбетон монолитті конструкцияларының құрылымы бойынша құрылыс жұмыстары
110601010101
Дайындау бетон. Құрылғы
текше метр
110601010102
Жалпы мақсаттағы іргетастар көлемі 3 текше метрге дейінгі бағандар астындағы бетон. метр. Құрылғы
текше метр
110601010103
Жалпы мақсаттағы іргетастар көлемі 5 текше метрге дейінгі бағандар астындағы бетон.метр. Құрылғы
текше метр
110601010105
Жалпы мақсаттағы іргетастар-көлемі 3 текше метрге дейінгі бағандар астындағы темірбетон. метр. Құрылғы
текше метр
110601010106
Жалпы мақсаттағы іргетастар көлемі 5 текше метрге дейінгі бағандар астындағы темірбетон. метр. Құрылғы
текше метр
110601010107
Жалпы мақсаттағы іргетастар көлемі 10 текше метрге дейінгі бағандар астындағы темірбетон. метр. Құрылғы
текше метр
110601010108
Жалпы мақсаттағы іргетастар-көлемі 25 текше метрге дейінгі бағандар астындағы темірбетон. метр. Құрылғы
текше метр
110601010109
Жалпы мақсаттағы іргетастар көлемі 25 текше метрден асатын бағандар үшін темірбетон болып табылады.метр. Құрылғы
текше метр
110601010110
Жалпы мақсаттағы іргетастар подколонниктің биіктігі 2-ден 4 м-ге дейін, периметрі 5 м-ге дейін темірбетон болып табылады.
текше метр
110601010113
Іргетастар-бетон тіректер. Құрылғы
текше метр
110601010114
Бетонды тегіс іргетасты тақталар. Құрылғы
текше метр

110501012702
Сваи железобетонные буронабивные диаметром до 630 мм. Устройство ударно-канатным способом. Грунты группы 3
куб. метр конструктивного объема сваи
110501013302
Сваи железобетонные буронабивные диаметром 900-1000 мм, длиной до 25 м. Устройство свайно-буровой установкой. Устойчивые грунты 2 группы
куб. метр конструктивного объема сваи
110501014401
Скважины диаметром 250 мм. Бурение ударно-канатным способом. Грунты группы 1-2
м скважины
110501015701
Каркас арматурный. Установка в скважину
скважина
110501015801
Сваи. Бетонирование
куб. метр конструктивного объема сваи
110501015901
Пустоты между стенкой скважины и телом сваи. Заполнение раствором
куб. метр конструктивного объема пустот
110501016108
Траншеи глубиной до 15 м, ширина траншеи 800 мм. Разработка установкой с плоским грейфером. Грунты группы 2
куб. метр конструктивного объема траншеи
110501017001
Сваи буропрессионные диаметром 450 мм длиной до 12 м. Устройство непрерывным бурением вращательным способом с использованием полого шнека в грунтах
куб. метр конструктивного объема сваи
110502010101
Колодцы опускные монолитные железобетонные площадью до 300 м2. Возведение конструкций стен и ножа в щитовой опалубке
куб. метр железобетона
110502010501
Форшахта. Устройство
куб. метр бетона опорного кольца форшахты
Раздел 1106 Работы строительные по устройству конструкций бетонных и железобетонных монолитных
110601010101
Подготовка бетонная. Устройство
куб. метр
110601010102
Фундаменты общего назначения бетонные под колонны объемом до 3 куб. метр. Устройство
куб. метр
110601010103
Фундаменты общего назначения бетонные под колонны объемом до 5 куб. метр. Устройство
куб. метр
110601010105
Фундаменты общего назначения железобетонные под колонны объемом до 3 куб. метр. Устройство
куб. метр
110601010106
Фундаменты общего назначения железобетонные под колонны объемом до 5 куб. метр. Устройство
куб. метр
110601010107
Фундаменты общего назначения железобетонные под колонны объемом до 10 куб. метр. Устройство
куб. метр
110601010108
Фундаменты общего назначения железобетонные под колонны объемом до 25 куб. метр. Устройство
куб. метр
110601010109
Фундаменты общего назначения железобетонные под колонны объемом более 25 куб. метр. Устройство
куб. метр
110601010110
Фундаменты общего назначения железобетонные с подколонниками при высоте подколонника от 2 до 4 м, периметром до 5 м. Устройство
куб. метр
110601010113
Фундаменты-столбы бетонные. Устройство
куб. метр
110601010114
Плиты фундаментные бетонные плоские. Устройство
куб. метр

110601010115
Тегіс темірбетон негіз плиталары. Құрылғы
текше метр
110601010116
Биіктігі 2 м-ге дейін, қалыңдығы 1000 мм-ге дейін ойықтары, стақандары және бағандары бар темірбетон іргетас плиталары
текше метр
110601010117
Биіктігі 2 м-ге дейін, қалыңдығы 1000 мм-ден астам ойықтары, стақандары және бағандары бар темірбетон іргетас плиталары
текше метр
110601010118
Қабырғалары жоғары қарай темірбетон іргетас плиталары. Құрылғы
текше метр
110601010119
Бетон таспалы іргетастар. Құрылғы
текше метр
110601010120
Үстіңгі бетінің ені 1000 мм-ге дейін темірбетон таспалы іргетастар.
текше метр
110601010121
Үстіңгі бетінің ені 1000 мм-ден асатын темірбетон таспалы іргетастар.
текше метр
110601010201
Көлемі 50 текше метрге дейінгі бетон зауыт-зауыт құбырларының іргетастары. Құрылғы
текше метр
110601010202
Көлемі 100 куб. метрге дейін темірбетон фабрика-зауыт құбырларына арналған іргетастар. Құрылғы
текше метр
110602010101
Жалпы мақсаттағы іргетастар көлемі 5 текше метрге дейінгі бетон. метр. Құрылғы
текше метр
110602010102
Жалпы мақсаттағы іргетастар көлемі 25 текше метрге дейінгі бетон. метр. Құрылғы
текше метр
110602010103
Жалпы мақсаттағы іргетастар көлемі 25 текше метрден асатын бетон. метр. Құрылғы
текше метр
110602010104
Жалпы мақсаттағы іргетастар көлемі 5 текше метрге дейінгі темірбетон. метр. Құрылғы
текше метр
110602010105
Жалпы мақсаттағы іргетастар-көлемі 25 текше метрге дейінгі темірбетон. метр. Құрылғы
текше метр
110602010106
Жалпы мақсаттағы іргетастар көлемі 25 текше метрден асатын темірбетон. метр. Құрылғы
текше метр
110602010107
Анкерлік болттар үшін құдықтар. Қосымша құрылғы шығындары
текше метр
110602010108
Іргетастар Күрделі. Қосымша құрылғы шығындары
текше метр
110602010504
Целлюлоза және қағаз өнеркәсібі кәсіпорындарында қалыңдығы 200 мм-ге дейін қалыңдататын ванналар мен сүзгі ванналары. Тұрғызу
текше метр
110603010101
Жоғары грильдерге арналған қалыптар (төменнен) және оны қолдайтын құрылымдар. Құрылғы
грильдердің көлденең проекциясы ауданының шаршы метрі
110603010201
Қалыңдығы 20 мм жабдықтың астына құю. құрылғы
шаршы метр
110603010202
Жабдыққа арналған тұздық. Құрылғы. Әрбір 10 мм қалыңдығының өзгеруіне 1106-0301-0201 нормасына қосу немесе алып тастау
шаршы метр
110603010301
Қабаттасу. Қалыңдығы 100 мм бетон төсеу
шаршы метр
110603010302
Қабаттасу. Бетон төсеу. Әрбір 10 мм қалыңдығының өзгеруіне 1106-0301-0301 нормасына қосу немесе алып тастау
шаршы метр
110603010401
Анкерлік болттар. Ұзындығы 1 м дейін бітейтін дайын ұяларға орнату
т.
110603010402
Анкерлік болттар. Ұзындығы 1 м астам бітеуі бар дайын ұяларға орнату
т.

110601010115
Плиты фундаментные железобетонные плоские. Устройство
куб. метр
110601010116
Плиты фундаментные железобетонные с пазами, стаканами и подколонниками, высотой до 2 м, толщиной до 1000 мм. Устройство
куб. метр
110601010117
Плиты фундаментные железобетонные с пазами, стаканами и подколонниками, высотой до 2 м, толщиной более 1000 мм. Устройство
куб. метр
110601010118
Плиты фундаментные железобетонные с ребрами вверх. Устройство
куб. метр
110601010119
Фундаменты ленточные бетонные. Устройство
куб. метр
110601010120
Фундаменты ленточные железобетонные при ширине поверху до 1000 мм. Устройство
куб. метр
110601010121
Фундаменты ленточные железобетонные при ширине поверху более 1000 мм. Устройство
куб. метр
110601010201
Фундаменты под фабрично-заводские трубы бетонные объемом до 50 куб. метр. Устройство
куб. метр
110601010202
Фундаменты под фабрично-заводские трубы железобетонные объемом до 100 куб. метр. Устройство
куб. метр
110602010101
Фундаменты общего назначения бетонные объемом до 5 куб. метр. Устройство
куб. метр
110602010102
Фундаменты общего назначения бетонные объемом до 25 куб. метр. Устройство
куб. метр
110602010103
Фундаменты общего назначения бетонные объемом более 25 куб. метр. Устройство
куб. метр
110602010104
Фундаменты общего назначения железобетонные объемом до 5 куб. метр. Устройство
куб. метр
110602010105
Фундаменты общего назначения железобетонные объемом до 25 куб. метр. Устройство
куб. метр
110602010106
Фундаменты общего назначения железобетонные объемом более 25 куб. метр. Устройство
куб. метр
110602010107
Колодцы для анкерных болтов. Дополнительные затраты на устройство
куб. метр
110602010108
Фундаменты сложные. Дополнительные затраты на устройство
куб. метр
110602010504
Ванны-сгустители и ванны-фильтры с толщиной стен до 200 мм на предприятиях целлюлозно-бумажной промышленности. Возведение
куб. метр
110603010101
Опалубка (снизу) и поддерживающие ее конструкции для высоких ростверков. Устройство
квадратный метр площади горизонтальной проекции ростверков
110603010201
Подливка под оборудование толщиной 20 мм. Устройство
квадратный метр
110603010202
Подливка под оборудование. Устройство. Добавлять или исключать к норме 1106-0301-0201 на каждые 10 мм изменения толщины
квадратный метр
110603010301
Перекрытия. Укладка бетона толщиной 100 мм
квадратный метр
110603010302
Перекрытия. Укладка бетона. Добавлять или исключать к норме 1106-0301-0301 на каждые 10 мм изменения толщины
квадратный метр
110603010401
Болты анкерные. Установка в готовые гнезда с заделкой длиной до 1 м
т
110603010402
Болты анкерные. Установка в готовые гнезда с заделкой длиной более 1 м
т

110603010403
Арматурадан жасалған байланысы бар анкерлік болттар. Бетондау кезінде орнату
т.
110603010404
Тірек конструкцияларына якорь болттары. Бетондау кезінде орнату
т.
110603010405
Дәнекерленген жақтаулар түріндегі анкерлік болттар. Бетондау кезінде орнату
т.
110603010406
Бетон денесінде қалған болат конструкциялар. Орнату
т.
110603010407
Салмағы 4 кг дейінгі ипотека бөлшектері. орнату
т.
110603010408
Салмағы 20 кг дейінгі ипотека бөлшектері. орнату
т.
110603010409
Салмағы 20 кг-нан асатын ипотека бөлшектері. орнату
т.
110603010410
Төменгі қабаттар мен жапқыштар. Арматура
т.
110603010501
Диаметрі 25 мм дейінгі Арматура.
буын
110603010601
Арматуралық торлар тегіс. Диаметрі 16 мм дейінгі арматурадан құрылыс жағдайларында дайындау
т.
110603010602
Арматуралық торлар тегіс. Диаметрі 25 мм дейінгі арматурадан құрылыс жағдайларында дайындау
т.
110603010701
Арматуралық кеңістік қаңқалары. Диаметрі 25 мм дейінгі арматурадан құрылыс жағдайларында дайындау
т.
110603010702
Арматуралық кеңістік қаңқалары. Диаметрі 32 мм дейінгі арматурадан құрылыс жағдайларында дайындау
т.
110604010101
Жертөле қабырғалары мен тіреу қабырғалары бетон. Құрылғы
текше метр
110604010102
Жертөле қабырғалары мен тіреу қабырғалары биіктігі 3 м-ге дейін, қалыңдығы 300 мм-ге дейін темірбетон.
текше метр
110604010103
Жертөле қабырғалары мен тіреу қабырғалары биіктігі 3 м-ге дейін, қалыңдығы 500 мм-ге дейін темірбетон.
текше метр
110604010104
Жертөле қабырғалары мен тіреу қабырғалары биіктігі 3 м-ге дейін, қалыңдығы 1000 мм-ге дейін темірбетон.
текше метр
110604010105
Жертөле қабырғалары мен тіреу қабырғалары биіктігі 6 м-ге дейін, қалыңдығы 300 мм-ге дейін темірбетон болып табылады.
текше метр
110604010106
Жертөле қабырғалары мен тіреу қабырғалары биіктігі 6 м-ге дейін, қалыңдығы 500 мм-ге дейін темірбетон.
текше метр
110604010107
Жертөле қабырғалары мен тіреу қабырғалары биіктігі 6 м-ге дейін, қалыңдығы 1000 мм-ге дейін темірбетон.
текше метр
110604010109
Жертөле қабырғалары және биіктігі 6 м-ден астам, қалыңдығы 300 мм-ге дейінгі темірбетон тіреу қабырғалары.
текше метр
110604010111
Жертөле қабырғалары және биіктігі 6 м-ден астам, қалыңдығы 1000 мм-ге дейінгі темірбетон тіреу қабырғалары.
текше метр
110605010101
Биіктігі 4 м-ге дейін, периметрі 2 м-ге дейін ағаш қалыптағы бетон бағаналар.
текше метр
110605010103
Биіктігі 4 м-ге дейін, периметрі 3 м-ден асатын ағаш қалыптағы бетон бағаналар.
текше метр
110605010104
Биіктігі 4 м-ге дейін, периметрі 2 м-ге дейін ағаш қалыптағы темірбетон бағаналар.
текше метр
110605010105
Биіктігі 4 м-ге дейін, периметрі 3 м-ге дейін ағаш қалыптағы темірбетон бағаналар.
текше метр

110603010403
Болты анкерные со связями из арматуры. Установка при бетонировании
т
110603010404
Болты анкерные на поддерживающие конструкции. Установка при бетонировании
т
110603010405
Болты анкерные в виде сваренных каркасов. Установка при бетонировании
т
110603010406
Конструкции стальные, остающиеся в теле бетона. Установка
т
110603010407
Детали закладные весом до 4 кг. Установка
т
110603010408
Детали закладные весом до 20 кг. Установка
т
110603010409
Детали закладные весом более 20 кг. Установка
т
110603010410
Слои подстилающие и набетонки. Армирование
т
110603010501
Арматура диаметром до 25 мм. Сварка ванным способом
стык
110603010601
Сетки арматурные плоские. Изготовление в построечных условиях из арматуры диаметром до 16 мм
т
110603010602
Сетки арматурные плоские. Изготовление в построечных условиях из арматуры диаметром до 25 мм
т
110603010701
Каркасы арматурные пространственные. Изготовление в построечных условиях из арматуры диаметром до 25 мм
т
110603010702
Каркасы арматурные пространственные. Изготовление в построечных условиях из арматуры диаметром до 32 мм
т
110604010101
Стены подвалов и подпорные стены бетонные. Устройство
куб. метр
110604010102
Стены подвалов и подпорные стены железобетонные высотой до 3 м, толщиной до 300 мм. Устройство
куб. метр
110604010103
Стены подвалов и подпорные стены железобетонные высотой до 3 м, толщиной до 500 мм. Устройство
куб. метр
110604010104
Стены подвалов и подпорные стены железобетонные высотой до 3 м, толщиной до 1000 мм. Устройство
куб. метр
110604010105
Стены подвалов и подпорные стены железобетонные высотой до 6 м, толщиной до 300 мм. Устройство
куб. метр
110604010106
Стены подвалов и подпорные стены железобетонные высотой до 6 м, толщиной до 500 мм. Устройство
куб. метр
110604010107
Стены подвалов и подпорные стены железобетонные высотой до 6 м, толщиной до 1000 мм. Устройство
куб. метр
110604010109
Стены подвалов и подпорные стены железобетонные высотой более 6 м, толщиной до 300 мм. Устройство
куб. метр
110604010111
Стены подвалов и подпорные стены железобетонные высотой более 6 м, толщиной до 1000 мм. Устройство
куб. метр
110605010101
Колонны бетонные в деревянной опалубке высотой до 4 м, периметром до 2 м. Устройство
куб. метр
110605010103
Колонны бетонные в деревянной опалубке высотой до 4 м, периметром более 3 м. Устройство
куб. метр
110605010104
Колонны железобетонные в деревянной опалубке высотой до 4 м, периметром до 2 м. Устройство
куб. метр
110605010105
Колонны железобетонные в деревянной опалубке высотой до 4 м, периметром до 3 м. Устройство
куб. метр

110605010106
Биіктігі 4 м-ге дейін, периметрі 3 м-ден асатын ағаш қалыптағы темірбетон колонналар.
текше метр
110605010107
Биіктігі 6 м-ге дейін, периметрі 2 м-ге дейін ағаш қалыптағы темірбетон бағаналар.
текше метр
110605010108
Биіктігі 6 м-ге дейін, периметрі 3 м-ге дейін ағаш қалыптағы темірбетон бағаналар.
текше метр
110605010111
Биіктігі 6 м-ден асатын, периметрі 2 м-ге дейінгі ағаш қалыптағы темірбетон колонналар.
текше метр
110605010112
Биіктігі 6 м-ден асатын, периметрі 3 м-ге дейінгі ағаш қалыптағы темірбетон колонналар.
текше метр
110605010113
Биіктігі 6 м-ден асатын, периметрі 4 м-ге дейінгі ағаш қалыптағы темірбетон колонналар.
текше метр
110605010115
Периметрі 2 м-ге дейінгі Болат өзекшелері (қатты арматурасы) бар ағаш қалыптағы колонналар, өзекшенің немесе қатты арматураның көлемі колонналардың көлеміне қатысты 10% - ға дейін. Құрылғы
текше метр
110605010201
Металл қалыптағы азаматтық ғимараттардың бағандары. Құрылғы
текше метр
110606010101
Қабырғалары мен аралықтары биіктігі 3 м-ге дейін, қалыңдығы 100 мм-ге дейін бетон.
текше метр
110606010103
Қабырғалары мен аралықтары биіктігі 3 м-ге дейін, қалыңдығы 200 мм-ге дейін бетон.
текше метр
110606010104
Қабырғалары мен аралықтары биіктігі 3 м-ге дейін, қалыңдығы 300 мм-ге дейін бетон.
текше метр
110606010105
Қабырғалары мен аралықтары биіктігі 3 м-ге дейін, қалыңдығы 500 мм-ге дейін бетон.
текше метр
110606010107
Қабырғалары мен аралықтары биіктігі 6 м-ге дейін, қалыңдығы 150 мм-ге дейін бетон.
текше метр
110606010115
Қабырғалары мен аралықтары биіктігі 3 м-ге дейін, қалыңдығы 300 мм-ге дейін жеңіл бетон.
текше метр
110606010201
Биіктігі 3 м-ге дейін, қалыңдығы 100 мм-ге дейін темірбетон қабырғалар мен қалқалар
текше метр
110606010202
Биіктігі 3 м-ге дейін, қалыңдығы 150 мм-ге дейін темірбетон қабырғалар мен қалқалар
текше метр
110606010203
Биіктігі 3 м-ге дейін, қалыңдығы 200 мм-ге дейін темірбетон қабырғалар мен қалқалар
текше метр
110606010204
Қабырғалары мен аралықтары биіктігі 3 м-ге дейін, қалыңдығы 300 мм-ге дейін темірбетон.
текше метр
110606010205
Биіктігі 3 м-ге дейін, қалыңдығы 500 мм-ге дейін темірбетон қабырғалар мен қалқалар
текше метр
110606010207
Биіктігі 6 м-ге дейін, қалыңдығы 150 мм-ге дейін темірбетон қабырғалар мен қалқалар
текше метр
110606010208
Биіктігі 6 м-ге дейін, қалыңдығы 200 мм-ге дейін темірбетон қабырғалар мен қалқалар
текше метр
110606010209
Қабырғалары темірбетон және қалқалар биіктігі 6 м дейін, қалыңдығы 300 мм дейін.
текше метр
110606010210
Биіктігі 6 м-ге дейін, қалыңдығы 500 мм-ге дейін темірбетон қабырғалар мен қалқалар
текше метр

110605010106
Колонны железобетонные в деревянной опалубке высотой до 4 м, периметром более 3 м. Устройство
куб. метр
110605010107
Колонны железобетонные в деревянной опалубке высотой до 6 м, периметром до 2 м. Устройство
куб. метр
110605010108
Колонны железобетонные в деревянной опалубке высотой до 6 м, периметром до 3 м. Устройство
куб. метр
110605010111
Колонны железобетонные в деревянной опалубке высотой более 6 м, периметром до 2 м. Устройство
куб. метр
110605010112
Колонны железобетонные в деревянной опалубке высотой более 6 м, периметром до 3 м. Устройство
куб. метр
110605010113
Колонны железобетонные в деревянной опалубке высотой более 6 м, периметром до 4 м. Устройство
куб. метр
110605010115
Колонны в деревянной опалубке со стальными сердечниками (жесткой арматурой) периметром до 2 м, при отношении объема сердечника или жесткой арматуры к объему колонн до 10%. Устройство
куб. метр
110605010201
Колонны гражданских зданий в металлической опалубке. Устройство
куб. метр
110606010101
Стены и перегородки бетонные высотой до 3 м, толщиной до 100 мм. Устройство
куб. метр
110606010103
Стены и перегородки бетонные высотой до 3 м, толщиной до 200 мм. Устройство
куб. метр
110606010104
Стены и перегородки бетонные высотой до 3 м, толщиной до 300 мм. Устройство
куб. метр
110606010105
Стены и перегородки бетонные высотой до 3 м, толщиной до 500 мм. Устройство
куб. метр
110606010107
Стены и перегородки бетонные высотой до 6 м, толщиной до 150 мм. Устройство
куб. метр
110606010115
Стены и перегородки легкобетонные высотой до 3 м, толщиной до 300 мм. Устройство
куб. метр
110606010201
Стены и перегородки железобетонные высотой до 3 м, толщиной до 100 мм. Устройство
куб. метр
110606010202
Стены и перегородки железобетонные высотой до 3 м, толщиной до 150 мм. Устройство
куб. метр
110606010203
Стены и перегородки железобетонные высотой до 3 м, толщиной до 200 мм. Устройство
куб. метр
110606010204
Стены и перегородки железобетонные высотой до 3 м, толщиной до 300 мм. Устройство
куб. метр
110606010205
Стены и перегородки железобетонные высотой до 3 м, толщиной до 500 мм. Устройство
куб. метр
110606010207
Стены и перегородки железобетонные высотой до 6 м, толщиной до 150 мм. Устройство
куб. метр
110606010208
Стены и перегородки железобетонные высотой до 6 м, толщиной до 200 мм. Устройство
куб. метр
110606010209
Стены железобетонные и перегородки высотой до 6 м, толщиной до 300 мм. Устройство
куб. метр
110606010210
Стены и перегородки железобетонные высотой до 6 м, толщиной до 500 мм. Устройство
куб. метр

110606010211
Биіктігі 6 м-ге дейін, қалыңдығы 1000 мм-ге дейін темірбетон қабырғалар мен қалқалар
текше метр
110606010212
Биіктігі 6 м-ден астам, қалыңдығы 150 мм-ге дейінгі темірбетон қабырғалар мен қалқалар
текше метр
110606010213
Биіктігі 6 м-ден астам, қалыңдығы 200 мм-ге дейінгі темірбетон қабырғалар мен қалқалар
текше метр
110606010214
Биіктігі 6 м-ден астам, қалыңдығы 300 мм-ге дейінгі темірбетон қабырғалар мен қалқалар
текше метр
110606010215
Биіктігі 6 м-ден астам, қалыңдығы 500 мм-ге дейінгі темірбетон қабырғалар мен қалқалар
текше метр
110607010101
Негізгі арқалықтар. Құрылғы
текше метр
110607010102
Аражабынға арналған арқалықтар, кран асты және бекіткіш биіктігі 500 мм дейін, тірек алаңынан 6 м дейінгі биіктікте орнату
текше метр
110607010103
Аражабынға арналған арқалықтар, кран асты және бекіткіш биіктігі 800 мм дейін, тірек алаңынан 6 м дейінгі биіктікте орнату
текше метр
110607010104
Аражабындарға арналған арқалықтар, кран асты және бекіткіш биіктігі 800 мм-ден астам, тірек алаңынан 6 м-ге дейінгі биіктікте орнату
текше метр
110607010105
Аражабынға арналған арқалықтар, кран асты және биіктігі 800 мм-ге дейін байлау, тірек алаңынан 6 м-ден астам биіктікте орнату
текше метр
110607010107
Биіктігі 900 мм дейін қатты арматурасы бар арқалықтар.
қатты арматура көлемін шегергендегі текше метр
110607010109
Секіргіштер. Құрылғы
текше метр
110607010201
Қалыптағы белдіктер. Құрылғы
текше метр
110607010202
Пішіні жоқ белбеу. Құрылғы
текше метр
110607010301
Негізгі арқалықтар. Құм себу құрылғысы
текше метр
110607010401
Металл қалыптағы азаматтық ғимараттардың тіректері. Құрылғы
текше метр
110608010101
Қалыңдығы 200 мм-ге дейін арқалықсыз жабындар. тірек алаңынан 6 м-ге дейінгі биіктікте құрылғы
текше метр
110608010102
Қалыңдығы 200 мм-ге дейін арқалықсыз жабындар, тірек алаңынан 6 м-ден астам биіктікте құрылғы
текше метр
110608010103
Қалыңдығы 200 мм-ден асатын Төбесіз жабындар, тірек алаңынан 6 м-ге дейінгі биіктікте құрылғы
текше метр
110608010104
Қалыңдығы 200 мм-ден асатын арқалықсыз жабындар, тірек алаңынан 6 м-ден астам биіктіктегі құрылғы
текше метр
110608010105
Қабаттасулар қабырғалы. Тірек алаңынан 6 м дейінгі биіктікте орнату
текше метр
110608010106
Қабаттасулар қабырғалы. Тірек алаңынан 6 м астам биіктіктегі құрылғы
текше метр
110608010107
Қалыңдығы 100 мм-ге дейін келтірілген, ауданы 5 шаршы метрге дейінгі құрастырмалы темірбетон жабыны бар болат арқалықтар мен монолитті учаскелер бойынша жабындар.
текше метр
110608010108
Қалыңдығы 150 мм-ге дейін келтірілген, ауданы 5 шаршы метрге дейінгі құрастырмалы темірбетон жабыны бар болат арқалықтар мен монолитті учаскелер бойынша жабындар.
текше метр

110606010211
Стены и перегородки железобетонные высотой до 6 м, толщиной до 1000 мм. Устройство
куб. метр
110606010212
Стены и перегородки железобетонные высотой более 6 м, толщиной до 150 мм. Устройство
куб. метр
110606010213
Стены и перегородки железобетонные высотой более 6 м, толщиной до 200 мм. Устройство
куб. метр
110606010214
Стены и перегородки железобетонные высотой более 6 м, толщиной до 300 мм. Устройство
куб. метр
110606010215
Стены и перегородки железобетонные высотой более 6 м, толщиной до 500 мм. Устройство
куб. метр
110607010101
Балки фундаментные. Устройство
куб. метр
110607010102
Балки для перекрытий, подкрановые и обвязочные высотой до 500 мм. Устройство на высоте от опорной площадки до 6 м
куб. метр
110607010103
Балки для перекрытий, подкрановые и обвязочные высотой до 800 мм. Устройство на высоте от опорной площадки до 6 м
куб. метр
110607010104
Балки для перекрытий, подкрановые и обвязочные высотой более 800 мм. Устройство на высоте от опорной площадки до 6 м
куб. метр
110607010105
Балки для перекрытий, подкрановые и обвязочные высотой до 800 мм. Устройство на высоте от опорной площадки более 6 м
куб. метр
110607010107
Балки с жесткой арматурой высотой до 900 мм. Устройство
куб. метр за вычетом объема жесткой арматуры
110607010109
Перемычки. Устройство
куб. метр
110607010201
Пояса в опалубке. Устройство
куб. метр
110607010202
Пояса без опалубки. Устройство
куб. метр
110607010301
Балки фундаментные. Устройство засыпки песком
куб. метр
110607010401
Ригели гражданских зданий в металлической опалубке. Устройство
куб. метр
110608010101
Перекрытия безбалочные толщиной до 200 мм. Устройство на высоте от опорной площади до 6 м
куб. метр
110608010102
Перекрытия безбалочные толщиной до 200 мм. Устройство на высоте от опорной площади более 6 м
куб. метр
110608010103
Перекрытия безбалочные толщиной более 200 мм. Устройство на высоте от опорной площади до 6 м
куб. метр
110608010104
Перекрытия безбалочные толщиной более 200 мм. Устройство на высоте от опорной площади более 6 м
куб. метр
110608010105
Перекрытия ребристые. Устройство на высоте от опорной площади до 6 м
куб. метр
110608010106
Перекрытия ребристые. Устройство на высоте от опорной площади более 6 м
куб. метр
110608010107
Перекрытия по стальным балкам и монолитные участки при сборном железобетонном перекрытии площадью до 5 квадратный метр, приведенной толщиной до 100 мм. Устройство
куб. метр
110608010108
Перекрытия по стальным балкам и монолитные участки при сборном железобетонном перекрытии площадью до 5 квадратный метр, приведенной толщиной до 150 мм. Устройство
куб. метр

110608010109
Қалыңдығы 200 мм-ге дейін келтірілген, ауданы 5 шаршы метрге дейінгі құрастырмалы темірбетон жабын кезіндегі Болат арқалықтар бойынша жабындар және монолитті учаскелер.
текше метр
110608010110
Қалыңдығы 100 мм-ге дейін келтірілген, ауданы 5 шаршы метрден астам құрастырмалы темірбетон жабын кезіндегі Болат арқалықтар бойынша жабындар және монолитті учаскелер.
текше метр
110608010111
Қалыңдығы 150 мм-ге дейін келтірілген, ауданы 5 шаршы метрден астам құрама темірбетон жабыны бар болат арқалықтар мен монолитті учаскелер бойынша жабындар.
текше метр
110608010112
Қалыңдығы 200 мм-ге дейін келтірілген, ауданы 5 шаршы метрден астам құрама темірбетон жабын кезіндегі Болат арқалықтар бойынша жабындар және монолитті учаскелер.
текше метр
110608010113
Арналардың қабаттасуы. Құрылғы
текше метр
110610010101
Биіктігі еніне 1-ге дейін, қабырғаларының қалыңдығы 300 мм-ге дейін болған кезде қабырғалар, түптер мен жабындар
текше метр
110610010102
Биіктігі еніне 1-ге дейін, қабырғаларының қалыңдығы 500 мм-ге дейін болған кезде қабырғалар, түптер мен жабындар
текше метр
110610010107
Биіктігі еніне 1-ге дейін, қабырғаларының қалыңдығы 300 мм-ге дейін болған кезде қабырғалар мен түпшелер
текше метр
110610010108
Биіктігі еніне 1-ге дейін, қабырғаларының қалыңдығы 500 мм-ге дейін болған кезде қабырғалар мен түпшелер
текше метр
110610010110
Қабырғалардың қалыңдығы 300 мм-ге дейін, биіктіктің еніне 1-ден астам қатынасы кезінде қабырғалар мен түптер, құрылғы
текше метр
110610010111
Қабырғалардың қалыңдығы 500 мм-ге дейін, биіктіктің еніне 1-ден астам қатынасы кезінде қабырғалар мен түптер, құрылғы
текше метр
110612010605
Қалыңдығы 250 мм-ге дейін тіреу қабырғалары. көлденең жылжымалы қалыптағы құрылғы
текше метр
110613010101
Қалыңдығы 150 мм дейінгі дөңгелек құрылыстардың қабырғалары мен жалпақ түптері
текше метр
110613010102
Қалыңдығы 150 мм-ден асатын дөңгелек құрылыстардың қабырғалары мен жалпақ түптері
текше метр
110613010103
Тік бұрышты құрылыстардың қабырғалары мен жалпақ түптері қалыңдығы 150 мм дейін.
текше метр
110613010104
Қалыңдығы 150 мм-ден асатын тік бұрышты құрылыстардың қабырғалары мен жалпақ түптері
текше метр
110613010105
Бункерлік типтегі түптердегі темірбетон конструкциялар, тұндырғыштар, резервуарлар және өзге де құрылыстар. Құрылғы
текше метр
110613010106
Сүзгілер мен тазартқыштар. Құрылғы
текше метр
110613010108
Құм тұтқыштар тікбұрышты. Құрылғы
текше метр
110613010201
Сорғы станцияларының түбі, қалыңдығы 400 мм дейін.
текше метр
110613010202
Сорғы станцияларының түбі, қалыңдығы 400 мм-ден астам, құрылыс
текше метр

110608010109
Перекрытия по стальным балкам и монолитные участки при сборном железобетонном перекрытии площадью до 5 квадратный метр, приведенной толщиной до 200 мм. Устройство
куб. метр
110608010110
Перекрытия по стальным балкам и монолитные участки при сборном железобетонном перекрытии площадью более 5 квадратный метр, приведенной толщиной до 100 мм. Устройство
куб. метр
110608010111
Перекрытия по стальным балкам и монолитные участки при сборном железобетонном перекрытии площадью более 5 квадратный метр, приведенной толщиной до 150 мм. Устройство
куб. метр
110608010112
Перекрытия по стальным балкам и монолитные участки при сборном железобетонном перекрытии площадью более 5 квадратный метр, приведенной толщиной до 200 мм. Устройство
куб. метр
110608010113
Перекрытия каналов. Устройство
куб. метр
110610010101
Стены, днища и перекрытия при отношении высоты к ширине до 1, при толщине стен до 300 мм. Устройство
куб. метр
110610010102
Стены, днища и перекрытия при отношении высоты к ширине до 1, при толщине стен до 500 мм. Устройство
куб. метр
110610010107
Стены и днища при отношении высоты к ширине до 1, при толщине стен до 300 мм. Устройство
куб. метр
110610010108
Стены и днища при отношении высоты к ширине до 1, при толщине стен до 500 мм. Устройство
куб. метр
110610010110
Стены и днища при отношении высоты к ширине более 1, при толщине стен до 300 мм. Устройство
куб. метр
110610010111
Стены и днища при отношении высоты к ширине более 1, при толщине стен до 500 мм. Устройство
куб. метр
110612010605
Стены подпорные толщиной до 250 мм. Устройство в горизонтально-скользящей опалубке
куб. метр
110613010101
Стены и плоские днища круглых сооружений при толщине до 150 мм. Устройство
куб. метр
110613010102
Стены и плоские днища круглых сооружений при толщине более 150 мм. Устройство
куб. метр
110613010103
Стены и плоские днища прямоугольных сооружений при толщине до 150 мм. Устройство
куб. метр
110613010104
Стены и плоские днища прямоугольных сооружений при толщине более 150 мм. Устройство
куб. метр
110613010105
Конструкции железобетонные, отстойники, резервуары и прочие сооружения при днищах бункерного типа. Устройство
куб. метр
110613010106
Фильтры и осветлители. Устройство
куб. метр
110613010108
Песколовки прямоугольные. Устройство
куб. метр
110613010201
Днища насосных станций, толщиной до 400 мм. Строительство
куб. метр
110613010202
Днища насосных станций, толщиной более 400 мм. Строительство
куб. метр

110619040101
Биіктігі 4 м-ге дейінгі қабырға құрылымдары Өнеркәсіптік қалыптағы монолитті темірбетон болып табылады. Арматура
т
110619040102
Биіктігі 4 м-ден асатын қабырға құрылымдары Өнеркәсіптік қалыптағы монолитті темірбетон болып табылады. Арматура
т
110619040201
Биіктігі 4 м-ге дейінгі қабырға құрылымдары Өнеркәсіптік қалыптағы монолитті темірбетон болып табылады. Қалыптарды монтаждау
шаршы метр
110619040202
Биіктігі 4 м-ден асатын қабырға құрылымдары Өнеркәсіптік қалыптағы монолитті темірбетон болып табылады. Қалыптарды монтаждау
шаршы метр
110619040301
Биіктігі 4 м-ге дейінгі қабырға құрылымдары Өнеркәсіптік қалыптағы монолитті темірбетон болып табылады. Қалыптарды бөлшектеу
шаршы метр
110619040302
Биіктігі 4 м-ден асатын қабырға құрылымдары Өнеркәсіптік қалыптағы монолитті темірбетон болып табылады. Қалыптарды бөлшектеу
шаршы метр
110619040401
Биіктігі 4 м-ге дейінгі қабырға құрылымдары Өнеркәсіптік қалыптағы монолитті темірбетон болып табылады. "Кран-қауғалар" сызбасы бойынша бетондау"
текше метр
110619040402
Биіктігі 4 м-ге дейінгі қабырға құрылымдары Өнеркәсіптік қалыптағы монолитті темірбетон болып табылады. Бетон сорғымен бетондау
текше метр
110619040403
Биіктігі 4 м-ден асатын қабырға құрылымдары Өнеркәсіптік қалыптағы монолитті темірбетон болып табылады. "Кран-қауғалар" сызбасы бойынша бетондау"
текше метр
110619040404
Биіктігі 4 м-ден асатын қабырға құрылымдары Өнеркәсіптік қалыптағы монолитті темірбетон болып табылады. Бетон сорғымен бетондау
текше метр
110619050105
Периметрі 1,6 м-ге дейін, биіктігі 6 м-ге дейін шаршы қималы бағаналардың конструкциялары өнеркәсіптік қалыптағы монолитті темірбетон болып табылады. Дайын арматуралық қаңқаларды орната отырып арматуралау
т
110619050106
Периметрі 1,6-дан 2,0 м-ге дейін, биіктігі 6 м-ге дейін шаршы қималы бағаналардың конструкциялары өнеркәсіптік қалыптағы монолитті темірбетон болып табылады. Дайын арматуралық қаңқаларды орната отырып арматуралау
т
110619050109
Периметрі 2,0 м-ге дейін, биіктігі 6 м-ге дейін тік бұрышты қималы бағаналардың конструкциялары өнеркәсіптік қалыптағы монолитті темірбетон болып табылады. Дайын арматуралық қаңқаларды орната отырып арматуралау
т
110619050112
Бағандар құрылымы. Арматураны диаметрі 12-ден 18 мм-ге дейінгі жеке өзектермен орната отырып арматуралау
т
110619050113
Бағандар құрылымы. Арматураны диаметрі 18 мм жоғары жеке өзектермен орната отырып арматуралау
т
110619050205
Биіктігі 6 м-ге дейін төртбұрышты және тікбұрышты қималы бағаналардың конструкциялары өнеркәсіптік қалыптағы монолитті темірбетон болып табылады. Қалыптарды монтаждау
шаршы метр

110619040101
Конструкции стен высотой до 4 м монолитные железобетонные в индустриальной опалубке. Армирование
т
110619040102
Конструкции стен высотой свыше 4 м монолитные железобетонные в индустриальной опалубке. Армирование
т
110619040201
Конструкции стен высотой до 4 м монолитные железобетонные в индустриальной опалубке. Монтаж опалубки
квадратный метр
110619040202
Конструкции стен высотой свыше 4 м монолитные железобетонные в индустриальной опалубке. Монтаж опалубки
квадратный метр
110619040301
Конструкции стен высотой до 4 м монолитные железобетонные в индустриальной опалубке. Демонтаж опалубки
квадратный метр
110619040302
Конструкции стен высотой свыше 4 м монолитные железобетонные в индустриальной опалубке. Демонтаж опалубки
квадратный метр
110619040401
Конструкции стен высотой до 4 м монолитные железобетонные в индустриальной опалубке. Бетонирование по схеме "Кран-бадья"
куб. метр
110619040402
Конструкции стен высотой до 4 м монолитные железобетонные в индустриальной опалубке. Бетонирование бетононасосом
куб. метр
110619040403
Конструкции стен высотой свыше 4 м монолитные железобетонные в индустриальной опалубке. Бетонирование по схеме "Кран-бадья"
куб. метр
110619040404
Конструкции стен высотой свыше 4 м монолитные железобетонные в индустриальной опалубке. Бетонирование бетононасосом
куб. метр
110619050105
Конструкции колонн квадратного сечения периметром до 1,6 м высотой до 6 м монолитные железобетонные в индустриальной опалубке. Армирование с установкой готовых арматурных каркасов
т
110619050106
Конструкции колонн квадратного сечения периметром от 1,6 до 2,0 м высотой до 6 м монолитные железобетонные в индустриальной опалубке. Армирование с установкой готовых арматурных каркасов
т
110619050109
Конструкции колонн прямоугольного сечения периметром до 2,0 м высотой до 6 м монолитные железобетонные в индустриальной опалубке. Армирование с установкой готовых арматурных каркасов
т
110619050112
Конструкции колонн. Армирование с установкой арматуры отдельными стержнями диаметром от 12 до 18 мм
т
110619050113
Конструкции колонн. Армирование с установкой арматуры отдельными стержнями диаметром свыше 18 мм
т
110619050205
Конструкции колонн квадратного и прямоугольного сечения высотой до 6 м монолитные железобетонные в индустриальной опалубке. Монтаж опалубки
квадратный метр

110619050305
Биіктігі 6 м-ге дейін төртбұрышты және тікбұрышты қималы бағаналардың конструкциялары өнеркәсіптік қалыптағы монолитті темірбетон болып табылады. Қалыптарды бөлшектеу
шаршы метр
110619050405
Периметрі 1,6 м-ге дейін, биіктігі 6 м-ге дейін шаршы қималы бағаналардың конструкциялары өнеркәсіптік қалыптағы монолитті темірбетон болып табылады. "Кран-қауғалар" сызбасы бойынша бетондау"
текше метр
110619050406
Периметрі 1,6-дан 2,0 м-ге дейін, биіктігі 6 м-ге дейін шаршы қималы бағаналардың конструкциялары өнеркәсіптік қалыптағы монолитті темірбетон болып табылады. "Кран-қауғалар" сызбасы бойынша бетондау"
текше метр
110619050409
Периметрі 2,0 м-ге дейін, биіктігі 6 м-ге дейін тік бұрышты қималы бағаналардың конструкциялары өнеркәсіптік қалыптағы монолитті темірбетон болып табылады. "Кран-қауғалар" сызбасы бойынша бетондау"
текше метр
110619060201
Тіреу бетінен 4 м-ге дейінгі биіктіктегі шатырсыз төбелердің конструкциялары өнеркәсіптік қалыптағы монолитті темірбетон болып табылады. Телескопиялық тіреулер негізінде қалыптарды монтаждау
қабаттасудың шаршы метрі
110619060301
Тіреу бетінен 4 м-ге дейінгі биіктіктегі шатырсыз төбелердің конструкциялары өнеркәсіптік қалыптағы монолитті темірбетон болып табылады. Телескоптық тіреулер негізінде қалыптарды демонтаждау
қабаттасудың шаршы метрі
110619060401
Тіреу бетінен 4 м-ге дейінгі биіктіктегі шатырсыз төбелердің конструкциялары өнеркәсіптік қалыптағы монолитті темірбетон болып табылады. Арматура
т
110619060501
Тіреу бетінен 4 м-ге дейінгі биіктіктегі шатырсыз төбелердің конструкциялары өнеркәсіптік қалыптағы монолитті темірбетон болып табылады. "Кран-қауғалар" сызбасы бойынша бетондау"
текше метр
110619060502
Тіреу бетінен 4 м-ге дейінгі биіктіктегі шатырсыз төбелердің конструкциялары өнеркәсіптік қалыптағы монолитті темірбетон болып табылады. Бетон сорғымен бетондау
текше метр
110619060509
Өнеркәсіптік қалыптағы монолитті едендердің конструкциялары. Бетон сорғымен бетондау
текше метр
110619070101
Тірек бетінен 6 м дейінгі биіктіктегі арқалықтардың конструкциялары өнеркәсіптік қалыптағы монолитті темірбетон болып табылады. Арматура
т
110619070201
Тірек бетінен 6 м дейінгі биіктіктегі арқалықтардың конструкциялары өнеркәсіптік қалыптағы монолитті темірбетон болып табылады. Қалыптарды монтаждау
шаршы метр
110619070301
Тірек бетінен 6 м дейінгі биіктіктегі арқалықтардың конструкциялары өнеркәсіптік қалыптағы монолитті темірбетон болып табылады. Қалыптарды бөлшектеу
шаршы метр
110619070401
Тірек бетінен 6 м дейінгі биіктіктегі арқалықтардың конструкциялары өнеркәсіптік қалыптағы монолитті темірбетон болып табылады. "Кран-қауғалар" сызбасы бойынша бетондау"
текше метр

110619050305
Конструкции колонн квадратного и прямоугольного сечения высотой до 6 м монолитные железобетонные в индустриальной опалубке. Демонтаж опалубки
квадратный метр
110619050405
Конструкции колонн квадратного сечения периметром до 1,6 м высотой до 6 м монолитные железобетонные в индустриальной опалубке. Бетонирование по схеме "Кран-бадья"
куб. метр
110619050406
Конструкции колонн квадратного сечения периметром от 1,6 до 2,0 м высотой до 6 м монолитные железобетонные в индустриальной опалубке. Бетонирование по схеме "Кран-бадья"
куб. метр
110619050409
Конструкции колонн прямоугольного сечения периметром до 2,0 м высотой до 6 м монолитные железобетонные в индустриальной опалубке. Бетонирование по схеме "Кран-бадья"
куб. метр
110619060201
Конструкции перекрытий безбалочных на высоте от опорной поверхности до 4 м монолитные железобетонные в индустриальной опалубке. Монтаж опалубки на основе телескопических стоек
квадратный метр перекрытия
110619060301
Конструкции перекрытий безбалочных на высоте от опорной поверхности до 4 м монолитные железобетонные в индустриальной опалубке. Демонтаж опалубки на основе телескопических стоек
квадратный метр перекрытия
110619060401
Конструкции перекрытий безбалочных на высоте от опорной поверхности до 4 м монолитные железобетонные в индустриальной опалубке. Армирование
т
110619060501
Конструкции перекрытий безбалочных на высоте от опорной поверхности до 4 м монолитные железобетонные в индустриальной опалубке. Бетонирование по схеме "Кран-бадья"
куб. метр
110619060502
Конструкции перекрытий безбалочных на высоте от опорной поверхности до 4 м монолитные железобетонные в индустриальной опалубке. Бетонирование бетононасосом
куб. метр
110619060509
Конструкции перекрытий монолитных в индустриальной опалубке. Бетонирование автобетононасосом
куб. метр
110619070101
Конструкции балок на высоте от опорной поверхности до 6 м монолитные железобетонные в индустриальной опалубке. Армирование
т
110619070201
Конструкции балок на высоте от опорной поверхности до 6 м монолитные железобетонные в индустриальной опалубке. Монтаж опалубки
квадратный метр
110619070301
Конструкции балок на высоте от опорной поверхности до 6 м монолитные железобетонные в индустриальной опалубке. Демонтаж опалубки
квадратный метр
110619070401
Конструкции балок на высоте от опорной поверхности до 6 м монолитные железобетонные в индустриальной опалубке. Бетонирование по схеме "Кран-бадья"
куб. метр

110619070402
Тірек бетінен 6 м дейінгі биіктіктегі арқалықтардың конструкциялары өнеркәсіптік қалыптағы монолитті темірбетон болып табылады. Бетон сорғымен бетондау
текше метр
110619080402
Конструкцияның армированного белдеуін монолитті темір бетон индустриялық опалубке. Бетон сорғымен бетондау
текше метр
110619090101
Конструкцияның баспалдақ алаңдарының және баспалдақ индустриялық опалубке. Қалыптарды монтаждау
бетон текше метрі
110619090201
Конструкцияның баспалдақ алаңдарының және баспалдақ индустриялық опалубке. Қалыптарды бөлшектеу
бетон текше метрі
110619090301
Конструкцияның баспалдақ алаңдарының және баспалдақ индустриялық опалубке. Құрылғы
бетон текше метрі
110619100101
Индустриялық қалыптағы лифт шахталарының конструкциялары. Арматура
т.
110619100201
Индустриялық қалыптағы лифт шахталарының конструкциялары. Қалыптарды монтаждау
шаршы метр
110619100301
Индустриялық қалыптағы лифт шахталарының конструкциялары. Қалыптарды бөлшектеу
шаршы метр
110619100401
Индустриялық қалыптағы лифт шахталарының конструкциялары. "Кран-қауғалар" сызбасы бойынша бетондау"
текше метр
1107-бөлім бетон және темірбетон құрама конструкцияларының құрылымы бойынша құрылыс жұмыстары
110701010101
Жолақты Іргетастардың блоктары мен плиталары, құрылымдардың массасы 0,5 Т дейін, шұңқырдың тереңдігі 4 м дейін төсеу
құрастырмалы құрастырмалар
110701010102
Жолақты Іргетастардың блоктары мен плиталары, құрылымдардың массасы 1,5 т дейін, шұңқырдың тереңдігі 4 м дейін төсеу
құрастырмалы құрастырмалар
110701010103
Жолақты Іргетастардың блоктары мен плиталары, құрылымдардың массасы 3,5 т дейін, шұңқырдың тереңдігі 4 м дейін төсеу
құрастырмалы құрастырмалар
110701010104
Жолақты Іргетастардың блоктары мен плиталары, құрылымдардың массасы 3,5 т-дан асады, шұңқырдың тереңдігі 4 м-ге дейін төсеу
құрастырмалы құрастырмалар
110701010105
Колонна астындағы іргетастар, құрылымдардың массасы 1,5 т дейін, шұңқырдың тереңдігі 4 м дейін төсеу
құрастырмалы құрастырмалар
110701010106
Колонна астындағы іргетастар, құрылымдардың массасы 3,5 т дейін, шұңқырдың тереңдігі 4 м дейін төсеу
құрастырмалы құрастырмалар
110701010107
Колонна астындағы іргетастар, құрылымдардың массасы 3,5 т-дан асады, шұңқырдың тереңдігі 4 м-ге дейін төсеу
құрастырмалы құрастырмалар
110701010115
Ұзындығы 6 м дейінгі іргетас арқалықтары. төсеу
құрастырмалы құрастырмалар
110701010201
Іргетастар. Табан астындағы ерітіндінің қабаты
Іргетастардың табанының шаршы метрі
110701020101
Салмағы 5 тоннаға дейін тіреуіштер, монтаждау элементтерінің ең үлкен массасы 5 тоннаға дейін
құрастырмалы құрастырмалар

110619070402
Конструкции балок на высоте от опорной поверхности до 6 м монолитные железобетонные в индустриальной опалубке. Бетонирование бетононасосом
куб. метр
110619080402
Конструкции армированного пояса монолитные железобетонные в индустриальной опалубке. Бетонирование бетононасосом
куб. метр
110619090101
Конструкции лестничных площадок и маршей в индустриальной опалубке. Монтаж опалубки
куб. метр бетона
110619090201
Конструкции лестничных площадок и маршей в индустриальной опалубке. Демонтаж опалубки
куб. метр бетона
110619090301
Конструкции лестничных площадок и маршей в индустриальной опалубке. Устройство
куб. метр бетона
110619100101
Конструкции лифтовых шахт в индустриальной опалубке. Армирование
т
110619100201
Конструкции лифтовых шахт в индустриальной опалубке. Монтаж опалубки
квадратный метр
110619100301
Конструкции лифтовых шахт в индустриальной опалубке. Демонтаж опалубки
квадратный метр
110619100401
Конструкции лифтовых шахт в индустриальной опалубке. Бетонирование по схеме "Кран-бадья"
куб. метр
Раздел 1107 Работы строительные по устройству конструкций бетонных и железобетонных сборных
110701010101
Блоки и плиты ленточных фундаментов, масса конструкций до 0,5 т. Укладка при глубине котлована до 4 м
шт. сборных конструкций
110701010102
Блоки и плиты ленточных фундаментов, масса конструкций до 1,5 т. Укладка при глубине котлована до 4 м
шт. сборных конструкций
110701010103
Блоки и плиты ленточных фундаментов, масса конструкций до 3,5 т. Укладка при глубине котлована до 4 м
шт. сборных конструкций
110701010104
Блоки и плиты ленточных фундаментов, масса конструкций более 3,5 т. Укладка при глубине котлована до 4 м
шт. сборных конструкций
110701010105
Фундаменты под колонны, масса конструкций до 1,5 т. Укладка при глубине котлована до 4 м
шт. сборных конструкций
110701010106
Фундаменты под колонны, масса конструкций до 3,5 т. Укладка при глубине котлована до 4 м
шт. сборных конструкций
110701010107
Фундаменты под колонны, масса конструкций более 3,5 т. Укладка при глубине котлована до 4 м
шт. сборных конструкций
110701010115
Балки фундаментные длиной до 6 м. Укладка
шт. сборных конструкций
110701010201
Фундаменты. Устройство прослойки из раствора под подошвы
квадратный метр площади подошвы фундаментов
110701020101
Ригели массой до 5 т. Укладка при наибольшей массе монтажных элементов до 5 т
шт. сборных конструкций

110701020104
Ауданы 5 шаршы метрге дейінгі жабын плиталары. Монтаждау элементтерінің ең көп массасы 5 т дейін қалау
құрастырмалы құрастырмалар
110701020105
Ауданы 5 шаршы метрге дейінгі жабын плиталары. Монтаждау элементтерінің ең көп массасы 5 т астам болған кезде төсеу
құрастырмалы құрастырмалар
110701020106
Ауданы 5 шаршы метрден астам жабын плиталары. Монтаждау элементтерінің ең көп массасы 5 т дейін қалау
құрастырмалы құрастырмалар
110701020107
Ауданы 5 шаршы метрден астам жабын плиталары. Монтаждау элементтерінің ең көп массасы 5 т астам болған кезде төсеу
құрастырмалы құрастырмалар
110701020108
Ауданы 8 шаршы метрге дейінгі қабырға панельдері. Монтаждау элементтерінің ең көп массасы 5 т дейін болған кезде орнату
құрастырмалы құрастырмалар
110701030101
Салмағы 1 тоннаға дейін тікбұрышты қиманың бағандары. Бағаналарды бітеу тереңдігі 0,7 м дейін
құрастырмалы құрастырмалар
110701030102
Салмағы 2 тоннаға дейін тікбұрышты қиманың бағандары. Бағаналарды бітеу тереңдігі 0,7 м дейін
құрастырмалы құрастырмалар
110701030110
Салмағы 3 тоннаға дейін тікбұрышты қиманың бағандары. Бағаналарды бітеу тереңдігі 0,7 м астам
құрастырмалы құрастырмалар
110701030117
Салмағы 2 тоннаға дейін тікбұрышты қиманың бағандары, құрылымдардың іргетастарын стақандарға орнату
құрастырмалы құрастырмалар
110701030406
Салмағы 2 тоннаға дейінгі бағандар, төменгі бағандарға орнату. Ғимараттағы монтаж элементтерінің ең үлкен массасы 8 тоннаға дейін
құрастырмалы құрастырмалар
110701040101
Салмағы 1 тоннаға дейінгі аражабындардың арқалықтары, бір қабатты ғимараттар мен құрылыстарға төсеу (еркін тіреу кезінде). Ғимараттың биіктігі 15 м дейін
құрастырмалы құрастырмалар
110701040102
Салмағы 1 тоннаға дейінгі аражабындардың арқалықтары, бір қабатты ғимараттар мен құрылыстарға төсеу (еркін тіреу кезінде). Ғимараттың биіктігі 25 м дейін
құрастырмалы құрастырмалар
110701040104
Салмағы 3 тоннаға дейінгі аражабындардың арқалықтары, бір қабатты ғимараттар мен құрылыстарға төсеу (еркін тіреу кезінде). Ғимараттың биіктігі 25 м дейін
құрастырмалы құрастырмалар
110701040106
Салмағы 5 тоннаға дейінгі аражабындардың арқалықтары, бір қабатты ғимараттар мен құрылыстарға төсеу (еркін тіреу кезінде). Ғимараттың биіктігі 25 м дейін
құрастырмалы құрастырмалар
110701040201
Ұзындығы 6 м дейін жабындар мен жабындардың тіректері тікбұрышты. Қатты тораптары бар көп қабатты ғимараттарға төсеу. Ғимараттағы монтаж элементтерінің ең үлкен массасы 5 тоннаға дейін
құрастырмалы құрастырмалар
110701040301
Салмағы 0,3-тен 0,7 Т дейін секіргіштер. Ғимараттағы монтаж элементтерінің ең үлкен массасы 5 тоннаға дейін
құрастырмалы құрастырмалар

110701020104
Плиты перекрытий площадью до 5 квадратный метр. Укладка при наибольшей массе монтажных элементов до 5 т
шт. сборных конструкций
110701020105
Плиты перекрытий площадью до 5 квадратный метр. Укладка при наибольшей массе монтажных элементов более 5 т
шт. сборных конструкций
110701020106
Плиты перекрытий площадью более 5 квадратный метр. Укладка при наибольшей массе монтажных элементов до 5 т
шт. сборных конструкций
110701020107
Плиты перекрытий площадью более 5 квадратный метр. Укладка при наибольшей массе монтажных элементов более 5 т
шт. сборных конструкций
110701020108
Панели стеновые площадью до 8 квадратный метр. Установка при наибольшей массе монтажных элементов до 5 т
шт. сборных конструкций
110701030101
Колонны прямоугольного сечения массой до 1 т. Установка в стаканы фундаментов зданий. Глубина заделки колонн до 0,7 м
шт. сборных конструкций
110701030102
Колонны прямоугольного сечения массой до 2 т. Установка в стаканы фундаментов зданий. Глубина заделки колонн до 0,7 м
шт. сборных конструкций
110701030110
Колонны прямоугольного сечения массой до 3 т. Установка в стаканы фундаментов зданий. Глубина заделки колонн более 0,7 м
шт. сборных конструкций
110701030117
Колонны прямоугольного сечения массой до 2 т. Установка в стаканы фундаментов сооружений
шт. сборных конструкций
110701030406
Колонны массой до 2 т. Установка на нижестоящие колонны. Наибольшая масса монтажных элементов в здании до 8 т
шт. сборных конструкций
110701040101
Балки перекрытий массой до 1 т. Укладка в одноэтажных зданиях и сооружениях (при свободном опирании). Высота здания до 15 м
шт. сборных конструкций
110701040102
Балки перекрытий массой до 1 т. Укладка в одноэтажных зданиях и сооружениях (при свободном опирании). Высота здания до 25 м
шт. сборных конструкций
110701040104
Балки перекрытий массой до 3 т. Укладка в одноэтажных зданиях и сооружениях (при свободном опирании). Высота здания до 25 м
шт. сборных конструкций
110701040106
Балки перекрытий массой до 5 т. Укладка в одноэтажных зданиях и сооружениях (при свободном опирании). Высота здания до 25 м
шт. сборных конструкций
110701040201
Ригели перекрытий и покрытий длиной до 6 м, прямоугольные. Укладка в многоэтажных зданиях при жестких узлах. Наибольшая масса монтажных элементов в здании до 5 т
шт. сборных конструкций
110701040301
Перемычки массой от 0,3 до 0,7 т. Укладка. Наибольшая масса монтажных элементов в здании до 5 т
шт. сборных конструкций

110701040302
Салмағы 1 тоннаға дейін секіргіштер. Ғимараттағы монтаж элементтерінің ең үлкен массасы 5 тоннаға дейін
құрастырмалы құрастырмалар
110701040303
Салмағы 1,5 т дейін секіргіштер. Ғимараттағы монтаж элементтерінің ең үлкен массасы 5 тоннаға дейін
құрастырмалы құрастырмалар
110701040304
Салмағы 1,5 т астам бөгеттер. Ғимараттағы монтаж элементтерінің ең үлкен массасы 5 тоннаға дейін
құрастырмалы құрастырмалар
110701040305
Салмағы 0,3-тен 0,7 Т дейін секіргіштер. Ғимараттағы монтаж элементтерінің ең үлкен массасы 8 тоннаға дейін
құрастырмалы құрастырмалар
110701040405
Арқалықтар ұзындығы 12 м-ге дейін, салмағы 10 т-ға дейін, бір қабатты ғимараттарда орнату. Жабын плиталарының ұзындығы 6 м дейін, ғимараттың биіктігі 25 м дейін
құрастырмалы құрастырмалар
110701050101
Ұзындығы 6 м-ге дейін, ауданы 10 шаршы метрге дейін жабын плиталары. Бір қабатты ғимараттар мен құрылыстарға төсеу. Итарқа және итарқа астындағы құрылымдардың салмағы 10 т дейін, ғимараттың биіктігі 25 м дейін
құрастырмалы құрастырмалар
110701050104
Ұзындығы 6 м-ге дейін, ауданы 10 шаршы метрге дейін жабын плиталары. Бір қабатты ғимараттар мен құрылыстарға төсеу. Итарқа және итарқа астындағы құрылымдардың салмағы 20 т дейін, ғимараттың биіктігі 15 м дейін
құрастырмалы құрастырмалар
110701050106
Ұзындығы 6 м-ге дейін, ауданы 10 шаршы метрге дейін жабын плиталары. Бір қабатты ғимараттар мен құрылыстарға төсеу. Итарқа және итарқа астындағы құрылымдардың салмағы 20 т дейін, ғимараттың биіктігі 35 м дейін
құрастырмалы құрастырмалар
110701050107
Ұзындығы 6 м-ге дейін, ауданы 20 шаршы метрге дейін жабын плиталары. Бір қабатты ғимараттар мен құрылыстарға төсеу. Итарқа және итарқа астындағы құрылымдардың салмағы 10 т дейін, ғимараттың биіктігі 25 м дейін
құрастырмалы құрастырмалар
110701050113
Ұзындығы 12 м-ге дейін, ауданы 20 шаршы метрге дейін жабын плиталары. Бір қабатты ғимараттар мен құрылыстарға төсеу. Итарқа және итарқа астындағы құрылымдардың салмағы 10 т дейін, ғимараттың биіктігі 25 м дейін
құрастырмалы құрастырмалар
110701050117
Ұзындығы 12 м-ге дейін, ауданы 40 шаршы метрге дейін жабын плиталары. Бір қабатты ғимараттар мен құрылыстарға төсеу. Итарқа және итарқа астындағы құрылымдардың салмағы 15 т дейін, ғимараттың биіктігі 25 м дейін
құрастырмалы құрастырмалар
110701050201
Ауданы 1 шаршы метрге дейінгі жабын плиталары. Төсеу. Итарқа және итарқа астындағы құрылымдардың салмағы 10 т дейін, ғимараттың биіктігі 25 м дейін
құрастырмалы құрастырмалар
110701050202
Ауданы 1 шаршы метрге дейінгі жабын плиталары. Төсеу. Итарқа және итарқа астындағы құрылымдардың салмағы 15 т дейін, ғимараттың биіктігі 25 м дейін
құрастырмалы құрастырмалар

110701040302
Перемычки массой до 1 т. Укладка. Наибольшая масса монтажных элементов в здании до 5 т
шт. сборных конструкций
110701040303
Перемычки массой до 1,5 т. Укладка. Наибольшая масса монтажных элементов в здании до 5 т
шт. сборных конструкций
110701040304
Перемычки массой более 1,5 т. Укладка. Наибольшая масса монтажных элементов в здании до 5 т
шт. сборных конструкций
110701040305
Перемычки массой от 0,3 до 0,7 т. Укладка. Наибольшая масса монтажных элементов в здании до 8 т
шт. сборных конструкций
110701040405
Балки стропильные пролетом до 12 м, массой до 10 т. Установка в одноэтажных зданиях. Длина плит покрытий до 6 м, высота здания до 25 м
шт. сборных конструкций
110701050101
Плиты покрытий длиной до 6 м, площадью до 10 квадратный метр. Укладка в одноэтажных зданиях и сооружениях. Масса стропильных и подстропильных конструкций до 10 т, высота здания до 25 м
шт. сборных конструкций
110701050104
Плиты покрытий длиной до 6 м, площадью до 10 квадратный метр. Укладка в одноэтажных зданиях и сооружениях. Масса стропильных и подстропильных конструкций до 20 т, высота здания до 15 м
шт. сборных конструкций
110701050106
Плиты покрытий длиной до 6 м, площадью до 10 квадратный метр. Укладка в одноэтажных зданиях и сооружениях. Масса стропильных и подстропильных конструкций до 20 т, высота здания до 35 м
шт. сборных конструкций
110701050107
Плиты покрытий длиной до 6 м, площадью до 20 квадратный метр. Укладка в одноэтажных зданиях и сооружениях. Масса стропильных и подстропильных конструкций до 10 т, высота здания до 25 м
шт. сборных конструкций
110701050113
Плиты покрытий длиной до 12 м, площадью до 20 квадратный метр. Укладка в одноэтажных зданиях и сооружениях. Масса стропильных и подстропильных конструкций до 10 т, высота здания до 25 м
шт. сборных конструкций
110701050117
Плиты покрытий длиной до 12 м, площадью до 40 квадратный метр. Укладка в одноэтажных зданиях и сооружениях. Масса стропильных и подстропильных конструкций до 15 т, высота здания до 25 м
шт. сборных конструкций
110701050201
Плиты покрытий площадью до 1 квадратный метр. Укладка. Масса стропильных и подстропильных конструкций до 10 т, высота здания до 25 м
шт. сборных конструкций
110701050202
Плиты покрытий площадью до 1 квадратный метр. Укладка. Масса стропильных и подстропильных конструкций до 15 т, высота здания до 25 м
шт. сборных конструкций

110701050206
Ауданы 2 шаршы метрге дейінгі жабын плиталары. Төсеу. Итарқа және итарқа астындағы құрылымдардың салмағы 10 т дейін, ғимараттың биіктігі 25 м дейін
құрастырмалы құрастырмалар
110701050211
Желдету құрылғыларына арналған тіреуіш стақандар. Орнату. Ғимараттың биіктігі 25 м дейін
құрастырмалы құрастырмалар
110701050212
Желдету құрылғыларына арналған тіреуіш стақандар. Орнату. Ғимараттың биіктігі 35 м дейін
құрастырмалы құрастырмалар
110701050301
Аражабындар мен бағанасыз жабын плиталары. Көп қабатты ғимараттарға төсеу. Ғимараттағы монтаж элементтерінің ең үлкен массасы 5 тоннаға дейін
құрастырмалы құрастырмалар
110701050302
Аражабындар мен жабындардың аражабыны жоқ аралық плиталары. Көп қабатты ғимараттарға төсеу. Ғимараттағы монтаж элементтерінің ең үлкен массасы 5 тоннаға дейін
құрастырмалы құрастырмалар
110701050324
Ені 1,5 м аралық жабындар мен жабындардың плиталары тік бұрышты ригельдерге төсеу. Монтаждау элементтерінің ең үлкен массасы 5 т дейін
құрастырмалы құрастырмалар
110701060101
Ұзындығы 7 м-ге дейін, ауданы 10 шаршы метрге дейін бір қабатты ғимараттардың сыртқы қабырғаларының панельдері. Орнату. Ғимараттың биіктігі 25 м дейін
құрастырмалы құрастырмалар
110701060103
Ұзындығы 7 м-ге дейін, ауданы 10 шаршы метрден асатын бір қабатты ғимараттардың сыртқы қабырғаларының панельдері. Орнату. Ғимараттың биіктігі 25 м дейін
құрастырмалы құрастырмалар
110701060119
Бір қабатты ғимараттардың сыртқы қабырғаларының бұрыштық блоктары. Орнату. Ғимараттың биіктігі 25 м дейін
құрастырмалы құрастырмалар
110701060207
Карниз панельдері. Орнату. Ғимараттағы монтаж элементтерінің ең үлкен массасы 5 тоннаға дейін
құрастырмалы құрастырмалар
110701060214
Карниз панельдері. Орнату. Ғимараттағы монтаж элементтерінің ең үлкен массасы 8 тоннаға дейін
құрастырмалы құрастырмалар
110701060301
Бір қабатты ғимараттардың панельдері, панельдердің ауданы 10 шаршы метрге дейін. Көлденең жіктер мен жіктерді ерітіндімен толтыру кезінде орнату
құрастырмалы құрастырмалар
110701060305
Бір қабатты ғимараттардың панельдері, панельдердің ауданы 2 шаршы метрге дейін. Тік жіктер мен жіктерді ерітіндімен толтыру кезінде орнату
құрастырмалы құрастырмалар
110701060401
Қабырға панельдері. Тік жіктерді цемент ерітіндісімен толтыру
м тігіс
110701060402
Қабырға панельдері. Тік жіктерді серпімді төсемдермен толтыру
м тігіс
110701060403
Қабырға панельдері. Көлденең тігістерді мастикамен герметизациялау
м тігіс
110701060404
Қабырға панельдері. Тік тігістерді мастикамен тығыздау
м тігіс
110701070101
Жапсарлы арматуралық жапсырмалар. Орнату
т болат элементтері

110701050206
Плиты покрытий площадью до 2 квадратный метр. Укладка. Масса стропильных и подстропильных конструкций до 10 т, высота здания до 25 м
шт. сборных конструкций
110701050211
Стаканы опорные для вентиляционных устройств. Установка. Высота здания до 25 м
шт. сборных конструкций
110701050212
Стаканы опорные для вентиляционных устройств. Установка. Высота здания до 35 м
шт. сборных конструкций
110701050301
Плиты перекрытий и покрытий безбалочные надколонные. Укладка в многоэтажных зданиях. Наибольшая масса монтажных элементов в здании до 5 т
шт. сборных конструкций
110701050302
Плиты перекрытий и покрытий безбалочные пролетные. Укладка в многоэтажных зданиях. Наибольшая масса монтажных элементов в здании до 5 т
шт. сборных конструкций
110701050324
Плиты перекрытий и покрытий пролетные шириной 1,5 м. Укладка по ригелям прямоугольным. Наибольшая масса монтажных элементов до 5 т
шт. сборных конструкций
110701060101
Панели наружных стен одноэтажных зданий длиной до 7 м, площадью до 10 квадратный метр. Установка. Высота здания до 25 м
шт. сборных конструкций
110701060103
Панели наружных стен одноэтажных зданий длиной до 7 м, площадью более 10 квадратный метр. Установка. Высота здания до 25 м
шт. сборных конструкций
110701060119
Блоки угловые наружных стен одноэтажных зданий. Установка. Высота здания до 25 м
шт. сборных конструкций
110701060207
Панели карнизные. Установка. Наибольшая масса монтажных элементов в здании до 5 т
шт. сборных конструкций
110701060214
Панели карнизные. Установка. Наибольшая масса монтажных элементов в здании до 8 т
шт. сборных конструкций
110701060301
Панели перегородок одноэтажных зданий, площадь панелей до 10 квадратный метр. Установка при горизонтальных стыках и заполнении швов раствором
шт. сборных конструкций
110701060305
Панели перегородок одноэтажных зданий, площадь панелей до 2 квадратный метр. Установка при вертикальных стыках и заполнении швов раствором
шт. сборных конструкций
110701060401
Панели стеновые. Заполнение вертикальных швов цементным раствором
м шва
110701060402
Панели стеновые. Заполнение вертикальных швов упругими прокладками
м шва
110701060403
Панели стеновые. Герметизация мастикой горизонтальных швов
м шва
110701060404
Панели стеновые. Герметизация мастикой вертикальных швов
м шва
110701070101
Накладки арматурные стыковые. Установка
т стальных элементов

110701070102
Аспалы жолдарды бекітуге арналған болат конструкциялар. Орнату
т болат элементтері
110701070103
Салмағы 20 кг дейінгі монтаждық бұйымдар. орнату
т болат элементтері
110701070104
Салмағы 20 кг жоғары монтаждық бұйымдар, орнату
т болат элементтері
110701080101
Алаңдар сатылы. Қабырғаға тіреуіші бар қондырғы. Ғимараттағы монтаж элементтерінің ең үлкен массасы 5 тоннаға дейін
құрастырмалы құрастырмалар
110701080102
Алаңдар сатылы. Қабырғаға және сәулеге тіреуіші бар қондырғы. Ғимараттағы монтаж элементтерінің ең үлкен массасы 5 тоннаға дейін
құрастырмалы құрастырмалар
110701080103
Баспалдақ марштары. Орнату. Ғимараттағы монтаж элементтерінің ең үлкен массасы 5 тоннаға дейін
құрастырмалы құрастырмалар
110701080106
Алаңдар сатылы. Қабырғаға және сәулеге тіреуіші бар қондырғы. Ғимараттағы монтаж элементтерінің ең үлкен массасы 8 тоннаға дейін
құрастырмалы құрастырмалар
110701080107
Баспалдақ марштары. Орнату. Ғимараттағы монтаж элементтерінің ең үлкен массасы 8 тоннаға дейін
құрастырмалы құрастырмалар
110701110101
Ұзындығы 4 м панельдерден жасалған темірбетон қоршаулар. орнату
м қоршау
110701110102
Ұзындығы 3 м панельдерден жасалған темірбетон қоршаулар. орнату
м қоршау
110701110103
Бағаналардың адымы 2,4 м болған кезде ұзындығы 4,8 м панельдерден жасалған темірбетон дуалдар.
м қоршау
110701110104
Биіктігі 1,5 м-ге дейін тордан жасалған темір қоршаулар темір-бетон панельдерден жасалған ірге тасы бар темір-бетон бағаналар бойынша. Орнату
м қоршау
110701110105
Биіктігі 1,6 м-ге дейін торлы панельдерден жасалған темір қоршаулар темір бетон панельдерден жасалған ірге тасы бар темір бетон бағаналар бойынша. Орнату
м қоршау
110701110106
Биіктігі 2 м-ге дейін торлы панельдерден жасалған темір қоршаулар темір бетон панельдерден жасалған ірге тасы бар темір бетон бағаналар бойынша. Орнату
м қоршау
110701110107
Қоршаулары тордан жасалған, биіктігі 1,2 м дейін темір-бетон бағаналар бойынша ірге тасы жоқ. Орнату
м қоршау
110701110108
Қоршаулары тордан жасалған, биіктігі 1,7 м дейін темір-бетон бағаналар бойынша ірге тасы жоқ. Орнату
м қоршау
110701110109
Металл қоршаулар тордан жасалған, биіктігі 2,2 м дейін темір бетон бағаналар бойынша цоколсыз. Орнату
м қоршау
110701110110
Металл қоршаулар торлы панельдерден жасалған, биіктігі 1,2 м-ге дейін, темірбетон тіректерінде негізі жоқ. Орнату
м қоршау
110701110111
Металл қоршаулар торлы панельдерден жасалған, биіктігі 1,7 м-ге дейін, темірбетон тіректерінде негізі жоқ. Орнату
м қоршау
110701110112
Металл қоршаулар торлы панельдерден жасалған, биіктігі 2,2 м-ге дейін, темірбетон тіректерінде негізі жоқ. Орнату
м қоршау

110701070102
Конструкции стальные для крепления подвесных путей. Установка
т стальных элементов
110701070103
Изделия монтажные массой до 20 кг. Установка
т стальных элементов
110701070104
Изделия монтажные массой свыше 20 кг. Установка
т стальных элементов
110701080101
Площадки лестничные. Установка с опиранием на стену. Наибольшая масса монтажных элементов в здании до 5 т
шт. сборных конструкций
110701080102
Площадки лестничные. Установка с опиранием на стену и балку. Наибольшая масса монтажных элементов в здании до 5 т
шт. сборных конструкций
110701080103
Марши лестничные. Установка. Наибольшая масса монтажных элементов в здании до 5 т
шт. сборных конструкций
110701080106
Площадки лестничные. Установка с опиранием на стену и балку. Наибольшая масса монтажных элементов в здании до 8 т
шт. сборных конструкций
110701080107
Марши лестничные. Установка. Наибольшая масса монтажных элементов в здании до 8 т
шт. сборных конструкций
110701110101
Ограды железобетонные из панелей длиной 4 м. Установка
м оград
110701110102
Ограды железобетонные из панелей длиной 3 м. Установка
м оград
110701110103
Ограды железобетонные из панелей длиной 4,8 м при шаге столбов 2,4 м. Установка
м оград
110701110104
Ограды металлические из сетки высотой до 1,5 м по железобетонным столбам с цоколем из железобетонных панелей. Установка
м оград
110701110105
Ограды металлические из сетчатых панелей высотой до 1,6 м по железобетонным столбам с цоколем из железобетонных панелей. Установка
м оград
110701110106
Ограды металлические из сетчатых панелей высотой до 2 м по железобетонным столбам с цоколем из железобетонных панелей. Установка
м оград
110701110107
Ограды металлические из сетки, высотой до 1,2 м по железобетонным столбам без цоколя. Установка
м оград
110701110108
Ограды металлические из сетки, высотой до 1,7 м по железобетонным столбам без цоколя. Установка
м оград
110701110109
Ограды металлические из сетки, высотой до 2,2 м по железобетонным столбам без цоколя. Установка
м оград
110701110110
Ограды металлические из сетчатых панелей, высотой до 1,2 м по железобетонным столбам без цоколя. Установка
м оград
110701110111
Ограды металлические из сетчатых панелей, высотой до 1,7 м по железобетонным столбам без цоколя. Установка
м оград
110701110112
Ограды металлические из сетчатых панелей, высотой до 2,2 м по железобетонным столбам без цоколя. Установка
м оград

110701110113
Темір бетон бағаналары бойынша тікенді сымнан жасалған металл қоршаулар. Орнату
м қоршау
110701110201
Қақпа бұралмалы. Металл бағаналары орнатылған құрылғы
дана
110701110203
Қақпа бұралмалы. Бетон бағаналарын орнату құрылғысы
дана
110701110206
Қақпа бұралмалы. Іргетастары мен жалған қақпалары бар темірбетон бағаналарын орнатумен құрылғы
дана
110701110207
Калитки. Бетон бағаналарын орнату құрылғысы
дана
110701110208
Калитки. Металл бағаналары орнатылған құрылғы
дана
110701110209
Калитки. Металл қоршаулар мен панельдерден жасалған қоршаулар кезінде бағаналарды орнатпай орнату
дана
110701110210
Калитки. Бағандары бар темір-бетон қоршаулары кезінде бағандарды орнатпай орнату
дана
110701110211
Тіректер қосымша темірбетон. Орнату
дана
110701120101
Құрастырмалы темірбетон конструкциялар. Торлар мен өзекті арматуралардың қаңқаларын орнатуды күшейту
т арматуры
110701120102
Құрастырмалы темірбетон конструкциялар. Болтты қосу арқылы күшейту
т болтов
110701120201
Ригельдер. Монолизация
істе бетон текше метр
110701120301
Қалыңдығы 30 мм резеңке төсемдер. төсеу
ауданның шаршы метрі төсеу
110701120401
Тігістер сейсмикаға қарсы. Құрылғы
м тігіс
110702010101
Ауданы 6 шаршы метрге дейінгі қабырға панельдері. Бетонмен монолиттелетін тік түйісулер кезінде орнату
құрастырмалы темірбетон конструкцияларының текше метрі
110702010103
Ауданы 12 шаршы метрге дейінгі қабырға панельдері. Бетонмен монолиттелетін тік түйісулер кезінде орнату
құрастырмалы темірбетон конструкцияларының текше метрі
110702010104
Ауданы 15 шаршы метрге дейінгі қабырға панельдері. Бетонмен монолиттелетін тік түйісулер кезінде орнату
құрастырмалы темірбетон конструкцияларының текше метрі
110702010106
Ауданы 6 шаршы метрге дейінгі қабырға панельдері. Ерітіндімен инъекциялық тік жапсарлар (кілттік тип) кезінде орнату
құрастырмалы темірбетон конструкцияларының текше метрі
110702010108
Ауданы 12 шаршы метрге дейінгі қабырға панельдері. Ерітіндімен инъекциялық тік жапсарлар (кілттік тип) кезінде орнату
құрастырмалы темірбетон конструкцияларының текше метрі
110702010112
Панельдің тік проекциясының ауданы 12 шаршы метрге дейін тірек бестен тұратын қабырға панельдері. Кілтекті және сына тәрізді типті тік түйісулер кезінде орнату
құрастырмалы темірбетон конструкцияларының текше метрі
110702010201
Диаметрі 1000 мм дейінгі плиталар мен сақиналардан жасалған тіректер. орнату
құрастырмалы темірбетон конструкцияларының текше метрі
110702010202
Диаметрі 1000 мм-ден астам плиталар мен сақиналардан жасалған тіректер. орнату
құрастырмалы темірбетон конструкцияларының текше метрі

110701110113
Ограды металлические из колючей проволоки по железобетонным столбам. Установка
м оград
110701110201
Ворота распашные. Устройство с установкой столбов металлических
шт.
110701110203
Ворота распашные. Устройство с установкой столбов бетонных
шт.
110701110206
Ворота распашные. Устройство с установкой столбов железобетонных с фундаментами и ложными калитками
шт.
110701110207
Калитки. Устройство с установкой столбов бетонных
шт.
110701110208
Калитки. Устройство с установкой столбов металлических
шт.
110701110209
Калитки. Устройство без установки столбов при металлических оградах и оградах из панелей
шт.
110701110210
Калитки. Устройство без установки столбов при железобетонных оградах со столбами
шт.
110701110211
Столбы дополнительные железобетонные. Установка
шт.
110701120101
Конструкции сборные железобетонные. Усиление установкой каркасов сеток и стержневой арматуры
т арматуры
110701120102
Конструкции сборные железобетонные. Усиление соединением болтами
т болтов
110701120201
Ригели. Замоноличивание
куб. метр бетона в деле
110701120301
Прокладки резиновые толщиной 30 мм. Укладка
квадратный метр площади прокладок
110701120401
Швы антисейсмические. Устройство
м шва
110702010101
Панели стен площадью до 6 квадратный метр. Установка при вертикальных стыках, замоноличиваемых бетоном
куб. метр сборных железобетонных конструкций
110702010103
Панели стен площадью до 12 квадратный метр. Установка при вертикальных стыках, замоноличиваемых бетоном
куб. метр сборных железобетонных конструкций
110702010104
Панели стен площадью до 15 квадратный метр. Установка при вертикальных стыках, замоноличиваемых бетоном
куб. метр сборных железобетонных конструкций
110702010106
Панели стен площадью до 6 квадратный метр. Установка при вертикальных стыках (шпоночного типа), инъецируемых раствором
куб. метр сборных железобетонных конструкций
110702010108
Панели стен площадью до 12 квадратный метр. Установка при вертикальных стыках (шпоночного типа), инъецируемых раствором
куб. метр сборных железобетонных конструкций
110702010112
Панели стен с опорной пятой при площади вертикальной проекции панели до 12 квадратный метр. Установка при вертикальных стыках шпоночного и клиновидного типа
куб. метр сборных железобетонных конструкций
110702010201
Опоры из плит и колец диаметром до 1000 мм. Установка
куб. метр сборных железобетонных конструкций
110702010202
Опоры из плит и колец диаметром более 1000 мм. Установка
куб. метр сборных железобетонных конструкций

110702010203
Қимасы 0,2 шаршы метрге дейінгі бұрыштық науалар. Құрылыстарда орнату
құрастырмалы темірбетон конструкцияларының текше метрі
110702010205
Қимасы 0,2 шаршы метрге дейін тік бұрышты науалар. Құрылыстарда орнату
құрастырмалы темірбетон конструкцияларының текше метрі
110702010206
Қимасы 0,2 шаршы метрден асатын тік бұрышты науалар. Құрылыстарда орнату
құрастырмалы темірбетон конструкцияларының текше метрі
110702010207
Қимасы 0,5 шаршы метрге дейінгі науалар. Құрылыстар арасында орнату
құрастырмалы темірбетон конструкцияларының текше метрі
110702020104
Арқалықтар. Төсеу
құрастырмалы құрастырмалар
110702020108
Жабын тақталары. Төсеу
құрастырмалы құрастырмалар
110704030101
Салмағы 20 Т дейін ригельдер.
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
110704030103
Салмағы 7 тоннаға дейінгі арқалықтар.
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
110704040101
Еден плиталары. Төсеу
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
110704040102
Жабын тақталары. Орнату
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
110705010101
Салмағы 0,5 Т дейін жертөле қабырғаларының блоктары.
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
110705010102
Салмағы 1 тоннаға дейін жертөле қабырғаларының блоктары.
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
110705010103
Салмағы 1,5 т дейін жертөле қабырғаларының блоктары.
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
110705010104
Салмағы 1,5 т астам жертөле қабырғаларының блоктары. орнату
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
110705020101
Салмағы 2 тоннаға дейінгі бағандар.
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
110705020102
Салмағы 3 тоннаға дейінгі бағандар.
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
110705020103
Салмағы 4 тоннаға дейінгі бағандар.
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
110705020104
Салмағы 2 т дейінгі колонналар, төмен тұрған колонналарға орнату
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
110705020105
Салмағы 3 т-ға дейінгі колонналар, төмен тұрған колонналарға орнату
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
110705020106
Салмағы 4 тоннаға дейінгі бағандар, төменгі бағандарға орнату
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
110705030101
Грильяж арқалықтары, салмағы 1 т дейін.
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
110705030102
Грильяж арқалықтары, салмағы 3 т дейін.
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
110705030103
Аражабындар арқалықтары, салмағы 1 т дейін.
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
110705030104
Аражабындар арқалықтары, салмағы 3 т дейін.
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
110705030105
Ригельдер, салмағы 1 т дейін, төсеу
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі

110702010203
Лотки угловые сечением до 0,2 квадратный метр. Установка в сооружениях
куб. метр сборных железобетонных конструкций
110702010205
Лотки прямоугольные сечением до 0,2 квадратный метр. Установка в сооружениях
куб. метр сборных железобетонных конструкций
110702010206
Лотки прямоугольные сечением более 0,2 квадратный метр. Установка в сооружениях
куб. метр сборных железобетонных конструкций
110702010207
Лотки сечением до 0,5 квадратный метр. Установка между сооружениями
куб. метр сборных железобетонных конструкций
110702020104
Балки. Укладка
шт. сборных конструкций
110702020108
Плиты покрытия. Укладка
шт. сборных конструкций
110704030101
Ригели массой до 20 т. Установка
куб. метр сборных конструкций
110704030103
Балки массой до 7 т. Установка
куб. метр сборных конструкций
110704040101
Плиты перекрытий. Укладка
куб. метр сборных конструкций
110704040102
Плиты покрытий. Установка
куб. метр сборных конструкций
110705010101
Блоки стен подвалов массой до 0,5 т. Установка
шт. сборных конструкций
110705010102
Блоки стен подвалов массой до 1 т. Установка
шт. сборных конструкций
110705010103
Блоки стен подвалов массой до 1,5 т. Установка
шт. сборных конструкций
110705010104
Блоки стен подвалов массой более 1,5 т. Установка
шт. сборных конструкций
110705020101
Колонны массой до 2 т. Установка в стаканы фундаментов
шт. сборных конструкций
110705020102
Колонны массой до 3 т. Установка в стаканы фундаментов
шт. сборных конструкций
110705020103
Колонны массой до 4 т. Установка в стаканы фундаментов
шт. сборных конструкций
110705020104
Колонны массой до 2 т. Установка на нижестоящие колонны
шт. сборных конструкций
110705020105
Колонны массой до 3 т. Установка на нижестоящие колонны
шт. сборных конструкций
110705020106
Колонны массой до 4 т. Установка на нижестоящие колонны
шт. сборных конструкций
110705030101
Балки ростверка, масса до 1 т. Укладка
шт. сборных конструкций
110705030102
Балки ростверка, масса до 3 т. Укладка
шт. сборных конструкций
110705030103
Балки перекрытий, масса до 1 т. Укладка
шт. сборных конструкций
110705030104
Балки перекрытий, масса до 3 т. Укладка
шт. сборных конструкций
110705030105
Ригели, масса до 1 т. Укладка
шт. сборных конструкций

110705030106
Ригельдер, салмағы 2 т дейін.
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
110705030107
Ригельдер, салмағы 3 т дейін.
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
110705030108
Ригельдер, салмағы 5 т дейін, төсеу
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
110705030110
Линтельдер, салмағы 0,3 Т дейін, төсеу
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
110705040101
Ауданы 5 шаршы метрге дейінгі жабын панельдері. Контур бойынша тіреулермен орнату
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
110705040102
Ауданы 15 шаршы метрге дейінгі жабын панельдері. Контур бойынша тіреулермен орнату
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
110705040105
Ауданы 5 шаршы метрге дейінгі жабын панельдері. Екі жағына сүйенген қондырғы
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
110705040106
Ауданы 10 шаршы метрге дейінгі жабын панельдері. Екі жағына сүйенген қондырғы
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
110705040107
Ауданы 5 шаршы метрге дейін қабырғалы жабын панельдері. Орнату
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
110705040108
Ауданы 10 шаршы метрге дейін қабырғалы жабын панельдері. Орнату
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
110705040110
Ауданы 25 шаршы метрге дейінгі ТТ типті жабын панельдері. Орнату
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
110705050101
Ауданы 15 шаршы метрге дейінгі жабын панельдері. Контур бойынша тіреулермен орнату
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
110705050102
Ауданы 20 шаршы метрге дейінгі жабын панельдері. Контур бойынша тіреулермен орнату
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
110705050103
Ауданы 25 шаршы метрге дейінгі жабын панельдері. Контур бойынша тіреулермен орнату
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
110705050104
Ауданы 5 шаршы метрге дейінгі жабын панельдері. Екі жағына сүйенген қондырғы
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
110705050105
Ауданы 10 шаршы метрге дейінгі жабын панельдері. Екі жағына сүйенген қондырғы
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
110705050107
Ауданы 10 шаршы метрге дейін қабырғалы жабын панельдері. Орнату
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
110705060101
Салмағы 1 т-ға дейінгі басқыш алаңдары
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
110705060102
Салмағы 1 т-дан асатын басқыш алаңдары
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
110705060104
Салмағы 1 т астам баспалдақ марштары, дәнекерлеусіз орнату
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
110705060105
Салмағы 1 т дейінгі баспалдақ марштары.
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
110705060106
Салмағы 1 т астам баспалдақ-марш алаңдары
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі

110705030106
Ригели, масса до 2 т. Укладка
шт. сборных конструкций
110705030107
Ригели, масса до 3 т. Укладка
шт. сборных конструкций
110705030108
Ригели, масса до 5 т. Укладка
шт. сборных конструкций
110705030110
Перемычки, масса до 0,3 т. Укладка
шт. сборных конструкций
110705040101
Панели перекрытий площадью до 5 квадратный метр. Установка с опиранием по контуру
шт. сборных конструкций
110705040102
Панели перекрытий площадью до 15 квадратный метр. Установка с опиранием по контуру
шт. сборных конструкций
110705040105
Панели перекрытий площадью до 5 квадратный метр. Установка с опиранием на две стороны
шт. сборных конструкций
110705040106
Панели перекрытий площадью до 10 квадратный метр. Установка с опиранием на две стороны
шт. сборных конструкций
110705040107
Панели покрытий ребристые площадью до 5 квадратный метр. Установка
шт. сборных конструкций
110705040108
Панели покрытий ребристые площадью до 10 квадратный метр. Установка
шт. сборных конструкций
110705040110
Панели покрытий типа ТТ площадью до 25 квадратный метр. Установка
шт. сборных конструкций
110705050101
Панели перекрытий площадью до 15 квадратный метр. Установка с опиранием по контуру
шт. сборных конструкций
110705050102
Панели перекрытий площадью до 20 квадратный метр. Установка с опиранием по контуру
шт. сборных конструкций
110705050103
Панели перекрытий площадью до 25 квадратный метр. Установка с опиранием по контуру
шт. сборных конструкций
110705050104
Панели перекрытий площадью до 5 квадратный метр. Установка с опиранием на две стороны
шт. сборных конструкций
110705050105
Панели перекрытий площадью до 10 квадратный метр. Установка с опиранием на две стороны
шт. сборных конструкций
110705050107
Панели покрытий ребристые площадью до 10 квадратный метр. Установка
шт. сборных конструкций
110705060101
Площадки лестничные массой до 1 т. Установка
шт. сборных конструкций
110705060102
Площадки лестничные массой более 1 т. Установка
шт. сборных конструкций
110705060104
Марши лестничные массой более 1 т. Установка без сварки
шт. сборных конструкций
110705060105
Марши лестничные массой до 1 т. Установка со сваркой
шт. сборных конструкций
110705060106
Марши-площадки лестничные массой более 1 т. Установка
шт. сборных конструкций

110705070104
Салмағы 1 тоннаға дейінгі сыртқы қабырғалардың блоктары.
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
110705070106
Салмағы 2,5 тоннадан асатын сыртқы қабырғалардың блоктары.
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
110705070110
Салмағы 1 тоннаға дейінгі парапет блоктары.
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
110705080101
Ауданы 12 шаршы метрге дейінгі сыртқы қабырға панельдері. Ғимараттарда жертөлелерді орнату
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
110705080102
Ауданы 20 шаршы метрге дейінгі сыртқы қабырға панельдері. Ғимараттарда жертөлелерді орнату
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
110705080103
Ауданы 6 шаршы метрге дейінгі сыртқы қабырға панельдері. Ғимараттарда еденге кесілген қаңқасыз-панельді орнату
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
110705080104
Ауданы 15 шаршы метрге дейінгі сыртқы қабырға панельдері. Ғимараттарда еденге кесілген қаңқасыз-панельді орнату
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
110705080105
Ауданы 25 шаршы метрге дейінгі сыртқы қабырға панельдері. Ғимараттарда еденге кесілген қаңқасыз-панельді орнату
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
110705080107
Ауданы 15 шаршы метрге дейінгі сыртқы қабырға панельдері. Ғимараттарда белдікті және пилонды кесу арқылы қаңқасыз-панельді орнату
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
110705080108
Ауданы 6 шаршы метрге дейінгі сыртқы қабырға панельдері. Ғимараттарда қаңқалы-панельді қондырғылар
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
110705090101
Ішкі ауданы 6 шаршы метрге дейінгі қабырға панельдері. Орнату
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
110705090102
Ішкі ауданы 10 шаршы метрге дейінгі қабырға панельдері. Орнату
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
110705090103
Ішкі ауданы 15 шаршы метрге дейінгі қабырға панельдері. Орнату
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
110705090104
Ішкі ауданы 25 шаршы метрге дейінгі қабырға панельдері. Орнату
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
110705090105
Диафрагманың қаттылығы биіктігі 3,6 м дейін, ауданы 10 шаршы метрге дейін. Орнату
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
110705090106
Диафрагманың қаттылығы биіктігі 3,6 м дейін, ауданы 15 шаршы метрге дейін. Орнату
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
110705090108
Диафрагманың қаттылығы биіктігі 4,8 м-ге дейін, ауданы 15 шаршы метрге дейін. Орнату
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
110705090109
Диафрагманың қаттылығы биіктігі 4,8 м дейін, ауданы 25 шаршы метрге дейін. Орнату
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
110705100101
Ауданы 6 шаршы метрге дейінгі сыртқы қабырға панельдері. Ғимараттарда қаңқасыз-панельді орнату
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі

110705070104
Блоки наружных стен массой до 1 т. Установка
шт. сборных конструкций
110705070106
Блоки наружных стен массой более 2,5 т. Установка
шт. сборных конструкций
110705070110
Блоки парапетные массой до 1 т. Установка
шт. сборных конструкций
110705080101
Панели стеновые наружные площадью до 12 квадратный метр. Установка в зданиях цокольных
шт. сборных конструкций
110705080102
Панели стеновые наружные площадью до 20 квадратный метр. Установка в зданиях цокольных
шт. сборных конструкций
110705080103
Панели стеновые наружные площадью до 6 квадратный метр. Установка в зданиях бескаркасно-панельных с разрезкой на этаж
шт. сборных конструкций
110705080104
Панели стеновые наружные площадью до 15 квадратный метр. Установка в зданиях бескаркасно-панельных с разрезкой на этаж
шт. сборных конструкций
110705080105
Панели стеновые наружные площадью до 25 квадратный метр. Установка в зданиях бескаркасно-панельных с разрезкой на этаж
шт. сборных конструкций
110705080107
Панели стеновые наружные площадью до 15 квадратный метр. Установка в зданиях бескаркасно-панельных с разрезкой поясной и пилонной
шт. сборных конструкций
110705080108
Панели стеновые наружные площадью до 6 квадратный метр. Установка в зданиях каркасно-панельных
шт. сборных конструкций
110705090101
Панели стеновые внутренние площадью до 6 квадратный метр. Установка
шт. сборных конструкций
110705090102
Панели стеновые внутренние площадью до 10 квадратный метр. Установка
шт. сборных конструкций
110705090103
Панели стеновые внутренние площадью до 15 квадратный метр. Установка
шт. сборных конструкций
110705090104
Панели стеновые внутренние площадью до 25 квадратный метр. Установка
шт. сборных конструкций
110705090105
Диафрагмы жесткости высотой до 3,6 м, площадью до 10 квадратный метр. Установка
шт. сборных конструкций
110705090106
Диафрагмы жесткости высотой до 3,6 м, площадью до 15 квадратный метр. Установка
шт. сборных конструкций
110705090108
Диафрагмы жесткости высотой до 4,8 м, площадью до 15 квадратный метр. Установка
шт. сборных конструкций
110705090109
Диафрагмы жесткости высотой до 4,8 м, площадью до 25 квадратный метр. Установка
шт. сборных конструкций
110705100101
Панели стеновые наружные площадью до 6 квадратный метр. Установка в зданиях бескаркасно-панельных
шт. сборных конструкций

110705100102
Ауданы 15 шаршы метрге дейінгі сыртқы қабырға панельдері. Ғимараттарда қаңқасыз-панельді орнату
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
110705100103
Ауданы 20 шаршы метрге дейінгі сыртқы қабырға панельдері. Ғимараттарда қаңқасыз-панельді орнату
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
110705100107
Ішкі ауданы 10 шаршы метрге дейінгі қабырға панельдері. Орнату
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
110705100108
Ішкі ауданы 15 шаршы метрге дейінгі қабырға панельдері. Орнату
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
110705110101
Ауданы 6 шаршы метрге дейінгі ірі панельді темірбетон қалқалар. Орнату
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
110705110102
Ауданы 10 шаршы метрге дейінгі ірі панельді темірбетон қалқалар. Орнату
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
110705120101
Ауданы 5 шаршы метрге дейінгі Лоджиялар плиталары. Ғимараттарда панельді қондырғылар
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
110705120102
Ауданы 10 шаршы метрге дейінгі Лоджиялар плиталары. Ғимараттарда панельді қондырғылар
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
110705120104
Ауданы 10 шаршы метрге дейінгі Лоджиялар плиталары. Ғимараттарда кірпіш және блок орнату
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
110705120105
Ауданы 5 шаршы метрге дейінгі балкондар мен күнқағарлар тақталары. Ғимараттарда панельді қондырғылар
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
110705120106
Ауданы 5 шаршы метрге дейінгі балкондар мен күнқағарлар тақталары. Ғимараттарда кірпіш және блок орнату
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
110705120107
5 шаршы метрге дейінгі аумақты бөлетін қабырғалар. Орнату
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
110705120108
Ауданы 10 шаршы метрге дейінгі қоршау экрандары. Орнату
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
110705120109
Салмағы 0,5 т дейінгі парапет плиталары, орнату
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
110705120110
Салмағы 0,5 т астам парапет плиталары, орнату
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
110705120111
Шағын құрылымдар (терезе төсеніштері, қара өрік, парапеттер және басқалар), салмағы 0,5 тоннаға дейін.
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
110705130101
Көлемді блоктар қарапайым. Ғимараттарға орнату. Қабаттар саны 5-ке дейін
дана
110705140103
Салмағы 2,5 т дейінгі лифт шахталары, орнату
дана
110705140104
Салмағы 2,5 т астам лифт шахталары, қондырғы
дана
110705140105
Салмағы 1 тоннаға дейінгі желдету блоктары.
дана
110705140106
Салмағы 2,5 Т дейін желдеткіш блоктар.
дана
110705150101
Ғимараттар үлкен панельді. Деформациялық тік жіктердің құрылысы
м тігіс
110705150102
Ғимараттың кірпіш және крупноблочные. Деформациялық тік жіктердің құрылысы
м тігіс

110705100102
Панели стеновые наружные площадью до 15 квадратный метр. Установка в зданиях бескаркасно-панельных
шт. сборных конструкций
110705100103
Панели стеновые наружные площадью до 20 квадратный метр. Установка в зданиях бескаркасно-панельных
шт. сборных конструкций
110705100107
Панели стеновые внутренние площадью до 10 квадратный метр. Установка
шт. сборных конструкций
110705100108
Панели стеновые внутренние площадью до 15 квадратный метр. Установка
шт. сборных конструкций
110705110101
Перегородки крупнопанельные железобетонные площадью до 6 квадратный метр. Установка
шт. сборных конструкций
110705110102
Перегородки крупнопанельные железобетонные площадью до 10 квадратный метр. Установка
шт. сборных конструкций
110705120101
Плиты лоджий площадью до 5 квадратный метр. Установка в зданиях панельных
шт. сборных конструкций
110705120102
Плиты лоджий площадью до 10 квадратный метр. Установка в зданиях панельных
шт. сборных конструкций
110705120104
Плиты лоджий площадью до 10 квадратный метр. Установка в зданиях кирпичных и блочных
шт. сборных конструкций
110705120105
Плиты балконов и козырьков площадью до 5 квадратный метр. Установка в зданиях панельных
шт. сборных конструкций
110705120106
Плиты балконов и козырьков площадью до 5 квадратный метр. Установка в зданиях кирпичных и блочных
шт. сборных конструкций
110705120107
Стенки разделительные площадью до 5 квадратный метр. Установка
шт. сборных конструкций
110705120108
Экраны ограждений площадью до 10 квадратный метр. Установка
шт. сборных конструкций
110705120109
Плиты парапета массой до 0,5 т. Установка
шт. сборных конструкций
110705120110
Плиты парапета массой более 0,5 т. Установка
шт. сборных конструкций
110705120111
Конструкции мелкие (подоконники, сливы, парапеты и другие) массой до 0,5 т. Установка
шт. сборных конструкций
110705130101
Блоки объемные рядовые. Установка в зданиях. Число этажей до 5
шт.
110705140103
Шахты лифта массой до 2,5 т. Установка
шт.
110705140104
Шахты лифта массой более 2,5 т. Установка
шт.
110705140105
Блоки вентиляционные массой до 1 т. Установка
шт.
110705140106
Блоки вентиляционные массой до 2,5 т. Установка
шт.
110705150101
Здания крупнопанельные. Устройство деформационных вертикальных швов
м шва
110705150102
Здания кирпичные и крупноблочные. Устройство деформационных вертикальных швов
м шва

110705160101
Қабырға панельдері. Көлденең және тік буындарды бір қатарға желіммен тығыздағыштармен герметизациялау
м тігіс
110705160102
Қабырға панельдері. Көлденең буындарды минералды жүн пакеттерімен герметизациялау
м тігіс
110705160103
Қабырға панельдері. Тік буындарды минералды жүн пакеттерімен герметизациялау
м тігіс
110705160104
Қабырға панельдері. Көлденең буындарды полистирол көбікімен тығыздау
м тігіс
110705160105
Қабырға панельдері. Тік буындарды полистирол көбікімен тығыздау
м тігіс
110705160106
Қабырға панельдері. Вулканизацияланатын тиокол мастикасымен көлденең және тік жапсарларды герметизациялау
м тігіс
110705160107
Қабырға панельдері. Тығыздайтын қатпайтын мастикамен көлденең және тік буындарды герметизациялау
м тігіс
110705160108
Терезелер мен балкон есіктерінің қораптары. Вулканизацияланатын тиоколдық мастикамен герметизациялау
м тігіс
110705160109
Терезелер мен балкон есіктерінің қораптары. Герметикалайтын қатпайтын мастикамен герметизациялау
м тігіс
110705160110
Қабырға панельдері. Тік жіктердің су қайтарғыш таспасының құрылысы
м тігіс
110705160111
Қабырға панельдері. Тік түйіспелердің су бұрғыш алжапқыш құрылғысы
м тігіс
110705160113
Қабырға панельдері. ПВХ бояуларымен (бутадионстирольдік немесе кумаронокаучуктік) Күн Қорғанысы құрылғысы)
м тігіс
110705160114
Жертөле панельдері. Тігістерді ішкі жағынан ерітіндімен нақыштау және тігу құрылғысы
м тігіс
110705160115
Еден панельдері. Тігістерді төменнен ерітіндімен жағу және тігу
м тігіс
110705170101
Жүк-жолаушы көтергіштері. Өнеркәсіп кәсіпорындарының тұрғын, қоғамдық және әкімшілік-тұрмыстық ғимараттарында бірінші 9 қабатқа пайдалану
квадратный метр площади застройки
110705170104
Жүк-жолаушы көтергіштері. Биіктігі 30 м дейін көп қабатты өндірістік ғимараттарда пайдалану
құрылыс алаңының шаршы метрі
110705180101
Жеке сатылардың баспалдақтары тегіс. Дайын негіз бойынша құрылғы
М қадамдар
110705180102
Мозаикалық жабыны бар жеке баспалдақтардан жасалған баспалдақтар. Дайын негіз бойынша құрылғы
М қадамдар
110705190101
Қатты ағаштан жасалған тұтқалары бар металл қоршаулар. Орнату
м қоршау
110705190102
Қылқанды ағаштардан жасалған тұтқалары бар металл қоршаулар. Орнату
м қоршау
110705190103
Поливинилхлоридтен жасалған тұтқалары бар металл қоршаулар. Орнату
м қоршау
110705190104
Тұтқасыз металл қоршаулар. Орнату
м қоршау
110706010101
Арналар бір-біріне өтпейтін, қабаттасқан немесе плиталарға негізделген. Құрылғы
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
110706010102
Жоғарғы және төменгі науа элементтерінен жиналған өтпейтін бір жақты арналар. Құрылғы
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі

110705160101
Панели стеновые. Герметизация горизонтальных и вертикальных стыков прокладками на клее в один ряд
м шва
110705160102
Панели стеновые. Герметизация горизонтальных стыков минераловатными пакетами
м шва
110705160103
Панели стеновые. Герметизация вертикальных стыков минераловатными пакетами
м шва
110705160104
Панели стеновые. Герметизация горизонтальных стыков пенополистиролом
м шва
110705160105
Панели стеновые. Герметизация вертикальных стыков пенополистиролом
м шва
110705160106
Панели стеновые. Герметизация горизонтальных и вертикальных стыков вулканизирующейся тиоколовой мастикой
м шва
110705160107
Панели стеновые. Герметизация горизонтальных и вертикальных стыков герметизирующей нетвердеющей мастикой
м шва
110705160108
Коробки окон и балконных дверей. Герметизация мастикой вулканизующейся тиоколовой
м шва
110705160109
Коробки окон и балконных дверей. Герметизация мастикой герметизирующей нетвердеющей
м шва
110705160110
Панели стеновые. Устройство водоотбойной ленты вертикальных стыков
м шва
110705160111
Панели стеновые. Устройство водоотводящего фартука вертикальных стыков
м шва
110705160113
Панели стеновые. Устройство солнцезащиты красками ПВХ (бутадионстирольными или кумаронокаучуковыми)
м шва
110705160114
Панели цокольные. Устройство чеканки и расшивки швов с внутренней стороны раствором
м шва
110705160115
Панели перекрытий. Промазка и расшивка швов снизу раствором
м шва
110705170101
Подъемники грузопассажирские. Эксплуатация в жилых, общественных и административно-бытовых зданиях промышленных предприятий на первые 9 этажей
квадратный метр площади застройки
110705170104
Подъемники грузопассажирские. Эксплуатация в многоэтажных производственных зданиях высотой до 30 м
квадратный метр площади застройки
110705180101
Лестницы из отдельных ступеней гладкие. Устройство по готовому основанию
м ступеней
110705180102
Лестницы из отдельных ступеней с мозаичным покрытием. Устройство по готовому основанию
м ступеней
110705190101
Ограждения металлические с поручнями из твердолиственных пород. Установка
м ограждения
110705190102
Ограждения металлические с поручнями из хвойных пород. Установка
м ограждения
110705190103
Ограждения металлические с поручнями из поливинилхлорида. Установка
м ограждения
110705190104
Ограждения металлические без поручня. Установка
м ограждения
110706010101
Каналы непроходные одноячейковые, перекрываемые или опирающиеся на плиты. Устройство
куб. метр сборных конструкций
110706010102
Каналы непроходные одноячейковые, собираемые из верхних и нижних лотковых элементов. Устройство
куб. метр сборных конструкций

110706010201
Бетон блоктарының қабырғалары бар камералар. Құрылғы
текше метр құрылыс
110706010202
Қабырғалары монолитті бетоннан жасалған камералар. Құрылғы
текше метр құрылыс
110706010203
Монолитті темір бетоннан жасалған қозғалмайтын қалқанды тіректер. Құрылғы
текше метр құрылыс
110706010204
Құрастырмалы темірбетон конструкциялардан жасалған қозғалмайтын қалқанды тіректер. Құрылғы
текше метр құрылыс
110707010103
Бір қабатты өнеркәсіптік жылытылмайтын ғимараттардағы біріктірілген профильдегі асбест-цемент парақтарының қабырғалары. Раманың Болат ригельдері бойынша құрылғы
қабырғалардың шаршы метрі (ойықтарды шегергенде))
110707010104
Бір қабатты өнеркәсіптік жылытылмайтын ғимараттардағы біріктірілген профильдегі асбест-цемент парақтарының қабырғалары. Жақтаудың ағаш ригельдері бойынша құрылғы
қабырғалардың шаршы метрі (ойықтарды шегергенде))
110707010201
Өнеркәсіптік өндірістік ғимараттардағы асбест-цемент тақталарынан жасалған жабындар. Құрылғы
шаршы метр жабу
110707010302
Панельдердің ауданы 5-тен 10 шаршы метрге дейін болған кезде Болат бекіткіштегі жалпақ асбест-цемент табақтардан жасалған панельді қалқалар. Бір қабатты өндірістік ғимараттарда орнату
арақабырғалардың шаршы метрі (ойықтарды шегергенде))
110708010401
Металл жақтаудағы бөлімдер оқшаулағыш төсемсіз бір қабатты қаптамамен Ішкі болып табылады. Тұрғын үй ғимараттарында орнату
арақабырғалардың шаршы метрі (ойықтарды шегергенде))
110708010402
Металл жақтаудағы бөлімдер оқшаулағыш төсемі бар бір қабатты қаптамамен Ішкі болып табылады. Тұрғын үй ғимараттарында орнату
арақабырғалардың шаршы метрі (ойықтарды шегергенде))
1108-бөлім кірпіштен және блоктардан жасалған конструкцияларды орнату бойынша құрылыс жұмыстары
110801010101
Тас тастан жасалған таспалы іргетастар. Құрылғы
текше метр қалау
110801010102
Діңгек тастан жасалған іргетастар. Құрылғы
текше метр қалау
110801010104
Қабырғалар тастан жасалған. Қабат биіктігі 4 м дейін қаптаусыз қалау
текше метр қалау
110801010107
Қабырғалар тастан жасалған. Еденнің биіктігі 4 м-ден жоғары болған кезде тек ойықтарды кірпішпен қаптау
текше метр қалау
110801010201
Іргетастардың негізі құмды. Құрылғы
текше метр негізі
110801010202
Іргетастардың негізі қиыршық тасты. Құрылғы
текше метр негізі
110801010203
Іргетастардың негізі қиыршық тасты. Құрылғы
текше метр негізі
110801010301
Қабырғалар, іргетастар. Сұйық әйнегі бар көлденең цемент гидрооқшаулағышы
шаршы метр беті
110801010302
Қабырғалар, іргетастар. 1 қабатқа жапсырылған көлденең гидрооқшаулағыш
шаршы метр беті
110801010303
Қабырғалар, іргетастар. 2 қабатта желімделген көлденең гидрооқшаулағыш
шаршы метр беті

110706010201
Камеры со стенками из бетонных блоков. Устройство
куб. метр конструкции
110706010202
Камеры со стенками из монолитного бетона. Устройство
куб. метр конструкции
110706010203
Опоры неподвижные щитовые из монолитного железобетона. Устройство
куб. метр конструкции
110706010204
Опоры неподвижные щитовые из сборных железобетонных конструкций. Устройство
куб. метр конструкции
110707010103
Стены из асбестоцементных листов унифицированного профиля в одноэтажных промышленных неотапливаемых зданиях. Устройство по стальным ригелям каркаса
квадратный метр стен за (вычетом проемов)
110707010104
Стены из асбестоцементных листов унифицированного профиля в одноэтажных промышленных неотапливаемых зданиях. Устройство по деревянным ригелям каркаса
квадратный метр стен за (вычетом проемов)
110707010201
Покрытия из плит асбестоцементных в промышленных производственных зданиях. Устройство
квадратный метр покрытия
110707010302
Перегородки панельные из плоских асбестоцементных листов в стальной обвязке при площади панелей от 5 до 10 квадратный метр. Устройство в одноэтажных производственных зданиях
квадратный метр перегородок (за вычетом проемов)
110708010401
Перегородки на металлическом каркасе межкомнатные с однослойной обшивкой без изоляционной прокладки. Устройство в жилых зданиях
квадратный метр перегородок (за вычетом проемов)
110708010402
Перегородки на металлическом каркасе межкомнатные с однослойной обшивкой с изоляционной прокладкой. Устройство в жилых зданиях
квадратный метр перегородок (за вычетом проемов)
Раздел 1108 Работы строительные по устройству конструкций из кирпича и блоков
110801010101
Фундаменты ленточные из бутового камня. Устройство
куб. метр кладки
110801010102
Фундаменты столбовые из бутового камня. Устройство
куб. метр кладки
110801010104
Стены из бутового камня. Кладка без облицовки при высоте этажа до 4 м
куб. метр кладки
110801010107
Стены из бутового камня. Кладка с облицовкой кирпичом только проемов при высоте этажа свыше 4 м
куб. метр кладки
110801010201
Основание под фундаменты песчаное. Устройство
куб. метр основания
110801010202
Основание под фундаменты щебеночное. Устройство
куб. метр основания
110801010203
Основание под фундаменты гравийное. Устройство
куб. метр основания
110801010301
Стены, фундаменты. Гидроизоляция горизонтальная цементная с жидким стеклом
квадратный метр поверхности
110801010302
Стены, фундаменты. Гидроизоляция горизонтальная оклеечная в 1 слой
квадратный метр поверхности
110801010303
Стены, фундаменты. Гидроизоляция горизонтальная оклеечная в 2 слоя
квадратный метр поверхности

110801010304
Қабырғалар, іргетастар. Сұйық әйнегі бар бүйірлі цементті гидрооқшаулау
шаршы метр беті
110801010305
Қабырғалар, іргетастар. Бут қалауының тегістелген беті, кірпіш және бетон бойынша 2 қабатты гидрооқшаулағыш
шаршы метр беті
110801010306
Қабырғалар, іргетастар. Гидрооқшаулағыш қоқыс кірпішінің, кірпіштің және бетонның тегістелген бетіне жапсырылған. 2-ден асатын әр қабат үшін 1108-0101-0305 нормасына қосыңыз
шаршы метр беті
110801010307
Қабырғалар, іргетастар. Гидрооқшаулағыш битумды бүйірлі жағу 2 қабат, кесек қалауының тегістелген беті, кірпіш, бетон бойынша
шаршы метр беті
110801010308
Қабырғалар, іргетастар. Бут қалауының бетін тегістей отырып, бүйірден гидрооқшаулау
шаршы метр беті
110801010311
Қабырғалар, іргетастар монолитті. Бір қабатқа балқитын материалдармен гидрооқшаулау
шаршы метр беті
110801010312
Қабырғалар, іргетастар монолитті. Гидрооқшаулағыш бір қабатты материалдармен қапталған. Әрбір келесі қабат үшін 1108-0101-0311 нормасына қосыңыз
шаршы метр беті
110801010401
Қабырғалар мен іргетастар. Бүйірлік сазды оқшаулау
оқшаулағыш қабаттың текше метрі
110802010101
Сыртқы қабырғалары қарапайым кірпіштен жасалған. Еден биіктігі 4 м дейін қалау
текше метр қалау
110802010102
Сыртқы қабырғалары қарапайым кірпіштен жасалған. Еден биіктігі 4 м жоғары болған жағдайда қалау
текше метр қалау
110802010103
Сыртқы қабырғалары орташа күрделі кірпіштен жасалған. Еден биіктігі 4 м дейін қалау
текше метр қалау
110802010104
Сыртқы қабырғалары орташа күрделі кірпіштен жасалған. Еден биіктігі 4 м жоғары болған жағдайда қалау
текше метр қалау
110802010105
Қабырғалары кірпіштен қаланған. Еден биіктігі 4 м дейін қалау
текше метр қалау
110802010106
Қабырғалары кірпіштен қаланған. Еден биіктігі 4 м жоғары болған жағдайда қалау
текше метр қалау
110802010107
Қабырғалары кірпіштен қаланған. Еден биіктігі 4 м дейін қалау
текше метр қалау
110802010108
Қабырғалары кірпіштен қаланған. Еден биіктігі 4 м жоғары болған жағдайда қалау
текше метр қалау
110802010109
Шұңқырлардың қабырғалары мен кірпіш каналдары. Қалау
текше метр қалау
110802010110
Рамалық ғимараттардың қабырғалары. Еденнің биіктігі 4 м-ге дейін кірпішпен толтыру
текше метр қалау
110802010111
Рамалық ғимараттардың қабырғалары. Еденнің биіктігі 4 м-ден жоғары болған кезде кірпішпен толтыру
текше метр қалау
110802010201
Қалыңдығы 1/4 кірпіштің арматураланған арақабырғалары еденнің биіктігі 4 м дейін болғанда қалау
арақабырғалардың шаршы метрі (ойықтарды шегергенде))
110802010203
Қалыңдығы 1/2 кірпіштің арматураланған арақабырғалары қабаттың биіктігі 4 м дейін болғанда қалау
арақабырғалардың шаршы метрі (ойықтарды шегергенде))

110801010304
Стены, фундаменты. Гидроизоляция боковая цементная с жидким стеклом
квадратный метр поверхности
110801010305
Стены, фундаменты. Гидроизоляция боковая оклеечная по выровненной поверхности бутовой кладки, кирпичу и бетону в 2 слоя
квадратный метр поверхности
110801010306
Стены, фундаменты. Гидроизоляция боковая оклеечная по выровненной поверхности бутовой кладки, кирпичу и бетону. На каждый слой сверх 2-х добавлять к норме 1108-0101-0305
квадратный метр поверхности
110801010307
Стены, фундаменты. Гидроизоляция боковая обмазочная битумная в 2 слоя по выровненной поверхности бутовой кладки, кирпичу, бетону
квадратный метр поверхности
110801010308
Стены, фундаменты. Гидроизоляция боковая с выравниванием поверхности бутовой кладки
квадратный метр поверхности
110801010311
Стены, фундаменты монолитные. Гидроизоляция боковая наплавляемыми материалами в один слой
квадратный метр поверхности
110801010312
Стены, фундаменты монолитные. Гидроизоляция боковая наплавляемыми материалами в один слой. На каждый следующий слой добавлять к норме 1108-0101-0311
квадратный метр поверхности
110801010401
Стены и фундаменты. Боковая изоляция глиной
куб. метр изолирующего слоя
110802010101
Стены наружные простые из кирпича. Кладка при высоте этажа до 4 м
куб. метр кладки
110802010102
Стены наружные простые из кирпича. Кладка при высоте этажа свыше 4 м
куб. метр кладки
110802010103
Стены наружные средней сложности из кирпича. Кладка при высоте этажа до 4 м
куб. метр кладки
110802010104
Стены наружные средней сложности из кирпича. Кладка при высоте этажа свыше 4 м
куб. метр кладки
110802010105
Стены наружные сложные из кирпича. Кладка при высоте этажа до 4 м
куб. метр кладки
110802010106
Стены наружные сложные из кирпича. Кладка при высоте этажа свыше 4 м
куб. метр кладки
110802010107
Стены внутренние из кирпича. Кладка при высоте этажа до 4 м
куб. метр кладки
110802010108
Стены внутренние из кирпича. Кладка при высоте этажа свыше 4 м
куб. метр кладки
110802010109
Стены приямков и каналов из кирпича. Кладка
куб. метр кладки
110802010110
Стены каркасных зданий. Заполнение кирпичом при высоте этажа до 4 м
куб. метр кладки
110802010111
Стены каркасных зданий. Заполнение кирпичом при высоте этажа свыше 4 м
куб. метр кладки
110802010201
Перегородки армированные толщиной в 1/4 кирпича при высоте этажа до 4 м. Кладка
квадратный метр перегородок (за вычетом проемов)
110802010203
Перегородки армированные толщиной в 1/2 кирпича при высоте этажа до 4 м. Кладка
квадратный метр перегородок (за вычетом проемов)

110802010204
Қабаттың биіктігі 4 м-ден жоғары болған кезде қалыңдығы 1/2 кірпішпен арматураланған арақабырғалар қалау
арақабырғалардың шаршы метрі (ойықтарды шегергенде))
110802010205
Қабаттың биіктігі 4 м дейін болған кезде қалыңдығы 1/2 кірпішпен қапталмаған қалқалар қалау
арақабырғалардың шаршы метрі (ойықтарды шегергенде))
110802010206
Қабат биіктігі 4 м-ден жоғары болған кезде қалыңдығы 1/2 кірпіштің арматураланбаған арақабырғалары қалау
арақабырғалардың шаршы метрі (ойықтарды шегергенде))
110802010301
Тікбұрышты бағаналар кірпіштен арматураланған. Еден биіктігі 4 м дейін қалау
текше метр қалау
110802010302
Тікбұрышты бағаналар кірпіштен арматураланған. Еден биіктігі 4 м жоғары болған жағдайда қалау
текше метр қалау
110802010303
Тік бұрышты бағаналар кірпіштен арқауланбаған. Еден биіктігі 4 м дейін қалау
текше метр қалау
110802010305
Дөңгелек бағаналар кірпіштен жасалған. Еден биіктігі 4 м дейін қалау
текше метр қалау
110802010307
Перголалар, портиктер және кірпіштен жасалған басқа сәндік құрылымдар. Биіктігі 4 м дейін қалау
текше метр қалау
110802010401
Қалыңдығы 1/2 кірпіштің цилиндрлік аркалары. Қалау
қабаттасудың немесе жабынның көлденең проекциясының шаршы метрі
110802010501
Қабырғалары кірпіштен қаланған. Қабат биіктігі 4 м-ге дейін 7-8 балл сейсмикалығы бар аудандарда қалау
текше метр қалау
110802010503
Сыртқы қабырғалары кірпіштен жасалған орташа күрделіліктегі арматураланған. Қабат биіктігі 4 м-ге дейін 7-8 балл сейсмикалығы бар аудандарда қалау
текше метр қалау
110802010601
Кірпіш қалау. Тігістерді тігу
қабырғалардың шаршы метрі (ойықтарды есептемегенде)
110802010602
Керамикалық және ұсақ блоктық тастардан қалау. Тігістерді тігу
қабырғалардың шаршы метрі (ойықтарды есептемегенде)
110802010701
Қабырғалар және басқа құрылымдар. Қалауды арматуралау
т металл бұйымдары
110802010702
Аркалар. Болат тартқыштармен бекіту
т металл бұйымдары
110802010703
Шұңқырлардың торлары металл. Орнату
т металл бұйымдары
110802010801
Қабырғалары қарапайым керамикалық тастан жасалған. Еден биіктігі 4 м дейін қалау
текше метр қалау
110802010901
Қалыңдығы 120 мм қалқалар еденнің биіктігі 4 м-ге дейін арматураланған.
арақабырғалардың шаршы метрі (ойықтарды шегергенде))
110802010902
Қалыңдығы 120 мм қалқалар еденнің биіктігі 4 м-ден жоғары болған кезде арматураланған.
арақабырғалардың шаршы метрі (ойықтарды шегергенде))
110802011001
Сыртқы қабырғалары кірпіштен жасалған, қалыңдығы 380 мм. қалау бетпе-бет кірпішпен қаптаумен еденнің биіктігі 4 м дейін
текше метр қалау
110802011002
Сыртқы қабырғалар кірпіштен жасалған, қалыңдығы 380 мм. еден биіктігі 4 м-ден жоғары болған кезде бет кірпішімен қаптай отырып қалау
текше метр қалау

110802010204
Перегородки армированные толщиной в 1/2 кирпича при высоте этажа свыше 4 м. Кладка
квадратный метр перегородок (за вычетом проемов)
110802010205
Перегородки неармированные толщиной в 1/2 кирпича при высоте этажа до 4 м. Кладка
квадратный метр перегородок (за вычетом проемов)
110802010206
Перегородки неармированные толщиной в 1/2 кирпича при высоте этажа свыше 4 м. Кладка
квадратный метр перегородок (за вычетом проемов)
110802010301
Столбы прямоугольные армированные из кирпича. Кладка при высоте этажа до 4 м
куб. метр кладки
110802010302
Столбы прямоугольные армированные из кирпича. Кладка при высоте этажа свыше 4 м
куб. метр кладки
110802010303
Столбы прямоугольные неармированные из кирпича. Кладка при высоте этажа до 4 м
куб. метр кладки
110802010305
Столбы круглые из кирпича. Кладка при высоте этажа до 4 м
куб. метр кладки
110802010307
Беседки, портики и другие декоративные конструкции из кирпича. Кладка высотой до 4 м
куб. метр кладки
110802010401
Своды цилиндрические толщиной в 1/2 кирпича. Кладка
квадратный метр горизонтальной проекции перекрытия или покрытия
110802010501
Стены наружные армированные простые из кирпича. Кладка в районах с сейсмичностью 7-8 баллов при высоте этажа до 4 м
куб. метр кладки
110802010503
Стены наружные армированные средней сложности из кирпича. Кладка в районах с сейсмичностью 7-8 баллов при высоте этажа до 4 м
куб. метр кладки
110802010601
Кладка из кирпича. Расшивка швов
квадратный метр стен (без вычета проемов)
110802010602
Кладка из керамических и мелкоблочных камней. Расшивка швов
квадратный метр стен (без вычета проемов)
110802010701
Стены и другие конструкции. Армирование кладки
т металлических изделий
110802010702
Своды. Крепление стальными затяжками
т металлических изделий
110802010703
Решетки приямков металлические. Установка
т металлических изделий
110802010801
Стены наружные простые из камней керамических. Кладка при высоте этажа до 4 м
куб. метр кладки
110802010901
Перегородки толщиной 120 мм армированные при высоте этажа до 4 м. Кладка
квадратный метр перегородок (за вычетом проемов)
110802010902
Перегородки толщиной 120 мм армированные при высоте этажа свыше 4 м. Кладка
квадратный метр перегородок (за вычетом проемов)
110802011001
Стены наружные из кирпича, толщиной 380 мм. Кладка с облицовкой лицевым кирпичом при высоте этажа до 4 м
куб. метр кладки
110802011002
Стены наружные из кирпича, толщиной 380 мм. Кладка с облицовкой лицевым кирпичом при высоте этажа свыше 4 м
куб. метр кладки

110802011003
Сыртқы қабырғалары кірпіштен жасалған, қалыңдығы 510 мм. қалау бетпе-бет кірпішпен қаптаумен еденнің биіктігі 4 м дейін
текше метр қалау
110802011005
Сыртқы қабырғалары кірпіштен жасалған, қалыңдығы 640 мм. қалау бетпе-бет кірпішпен қаптаумен еденнің биіктігі 4 м дейін
текше метр қалау
110802011031
Сыртқы қабырғалары бет кірпішінен қалыңдығы 250 мм. қалау кезінде еден биіктігі 4 м-ге дейін
текше метр қалау
110802011101
Карниздер, белбеулер және осыған ұқсас қабырғалар кірпіштен жасалған, қалыңдығы 380 мм. еден биіктігі 4 м-ге дейін бет пішінді кірпішпен қаптаумен қалау
текше метр қалау
110802011103
Қалыңдығы 510 мм кірпіштен жасалған қабырғалардың карниздері, белдеулері және сол сияқты учаскелері.
текше метр қалау
110802011301
Қабырғалары сыртқы қалыңдығы 2 кірпіш. Қабаттың биіктігі 4 м-ге дейін болған кезде керамикалық плиталармен қаптаумен қалау
қабырғалардың шаршы метрі (саңылауларды шегергенде)
110802011402
Сыртқы және ішкі қабырғалары қалыңдығы 380 мм кірпіш-бетон, еден биіктігі 4 м жоғары болған кезде жеңіл бетонмен толтырылған қалау
текше метр қалау
110802011407
Сыртқы және ішкі кірпіш құдықтың қабырғалары қалыңдығы 380 мм. еден биіктігі 4 м дейін болған кезде толтыру материалдарымен қалау
текше метр қалау
110802011411
Сыртқы және ішкі кірпіш құдықтың қабырғалары қалыңдығы 640 мм. еден биіктігі 4 м-ге дейін болған кезде толтыру материалдарымен қалау
текше метр қалау
110802011501
Сыртқы және ішкі қабырғалар ауа қабаты бар кірпіштен жасалған. Еден биіктігі 4 м дейін қалау
текше метр қалау
110802011506
Жалпы қалыңдығы 380 мм жылу оқшаулағыш плиталары бар сыртқы және ішкі кірпіш қабырғалар, қабаттың биіктігі 4 м жоғары болған кезде қалау
текше метр қалау
110802011507
Жалпы қалыңдығы 510 мм жылу оқшаулағыш плиталары бар сыртқы және ішкі кірпіш қабырғалар, еден биіктігі 4 м дейін қалау
текше метр қалау
110802011508
Жалпы қалыңдығы 510 мм жылу оқшаулағыш плиталары бар сыртқы және ішкі кірпіш қабырғалар, қабаттың биіктігі 4 м жоғары болған кезде қалау
текше метр қалау
110802011601
Қабырғалар битум мастикасындағы 1/2 кірпіштегі Гидроизоляцияны басады. Қалау
қабырғаның шаршы метрі
110802011602
Қабырғалары 1/4 кірпішке бекітілмеген. Қалау
қабырғаның шаршы метрі
110802011703
Қабырғалары үш қабатты кірпішті қаптаумен және жылытумен, қалындығы қалау көтергіш бөлігі 510 мм, қаптау 120 мм. қалау кезінде еден биіктігі 4 м дейін
текше метр қалау
110803010101
Қабырғалары жеңіл бетон тастардан жасалған. Қабат биіктігі 4 м дейін қаптаусыз қалау
текше метр қалау
110803010102
Қабырғалары жеңіл бетон тастардан жасалған. Қабаттың биіктігі 4 м жоғары болған кезде қаптаусыз қалау
текше метр қалау

110802011003
Стены наружные из кирпича, толщиной 510 мм. Кладка с облицовкой лицевым кирпичом при высоте этажа до 4 м
куб. метр кладки
110802011005
Стены наружные из кирпича, толщиной 640 мм. Кладка с облицовкой лицевым кирпичом при высоте этажа до 4 м
куб. метр кладки
110802011031
Стены наружные из лицевого кирпича толщиной 250 мм. Кладка при высоте этажа до 4 м
куб. метр кладки
110802011101
Карнизы, пояски и тому подобные участки стен из кирпича, толщиной 380 мм. Кладка с облицовкой кирпичом лицевым профильным при высоте этажа до 4 м
куб. метр кладки
110802011103
Карнизы, пояски и тому подобные участки стен из кирпича, толщиной 510 мм. Кладка с облицовкой кирпичом лицевым профильным при высоте этажа до 4 м
куб. метр кладки
110802011301
Стены наружные толщиной в 2 кирпича. Кладка с облицовкой керамическими плитами при высоте этажа до 4 м
квадратный метр стен (за вычетом проемов)
110802011402
Стены наружные и внутренние кирпично-бетонные толщиной 380 мм. Кладка с заполнением легким бетоном при высоте этажа свыше 4 м
куб. метр кладки
110802011407
Стены наружные и внутренние кирпичные колодцевые толщиной 380 мм. Кладка с заполнением засыпными материалами при высоте этажа до 4 м
куб. метр кладки
110802011411
Стены наружные и внутренние кирпичные колодцевые толщиной 640 мм. Кладка с заполнением засыпными материалами при высоте этажа до 4 м
куб. метр кладки
110802011501
Стены наружные и внутренние из кирпича с воздушной прослойкой. Кладка при высоте этажа до 4 м
куб. метр кладки
110802011506
Стены наружные и внутренние кирпичные с теплоизоляционными плитами общей толщиной 380 мм. Кладка при высоте этажа свыше 4 м
куб. метр кладки
110802011507
Стены наружные и внутренние кирпичные с теплоизоляционными плитами общей толщиной 510 мм. Кладка при высоте этажа до 4 м
куб. метр кладки
110802011508
Стены наружные и внутренние кирпичные с теплоизоляционными плитами общей толщиной 510 мм. Кладка при высоте этажа свыше 4 м
куб. метр кладки
110802011601
Стенки прижимные гидроизоляции в 1/2 кирпича на битумной мастике. Кладка
квадратный метр стенки
110802011602
Стенки прижимные неармированные в 1/4 кирпича. Кладка
квадратный метр стенки
110802011703
Стены трехслойные кирпичные с облицовкой и утеплением, толщина кладки несущей части 510 мм, облицовки 120 мм. Кладка при высоте этажа до 4 м
куб. метр кладки
110803010101
Стены из легкобетонных камней. Кладка без облицовки при высоте этажа до 4 м
куб. метр кладки
110803010102
Стены из легкобетонных камней. Кладка без облицовки при высоте этажа свыше 4 м
куб. метр кладки

110803010103
Рамалар мен жартылай есіктер. Қабаттың биіктігі 4 м дейін жеңіл бетонды тастардан толтыру
текше метр қалау
110803010104
Рамалар мен жартылай есіктер. Қабаттың биіктігі 4 м жоғары болған кезде жеңіл бетонды тастардан толтыру
текше метр қалау
110803010105
Қалыңдығы 320 мм жеңіл бетон тастардан жасалған қабырғалар, еденнің биіктігі 4 м-ге дейін кірпішпен (1/2 кірпішпен) Қаптау
текше метр қалау
110803010107
Қалыңдығы 520 мм жеңіл бетон тастардан жасалған қабырғалар, еден биіктігі 4 м дейін кірпішпен (1/2 кірпішпен) қапталған қалау
текше метр қалау
110803010111
Тастардағы Бос орындар. Себу
текше метр қалау
110803010112
Қабырғалары ұялы бетон блоктарымен. Еденнің биіктігі 4 м-ге дейін жылы кірпішпен (1/2 кірпішпен) қаптау
текше метр қалау
110803010201
Қабырғалары әктас тастарынан жасалған. Еден биіктігі 4 м-ге дейін қалыпты төсеу
текше метр қалау
110803010203
Қабырғалары әктас тастарынан жасалған. Қабат биіктігі 4 м дейін қатардағы қалау
текше метр қалау
110803010204
Қабырғалары әктас тастарынан жасалған. Қабат биіктігі 4 м жоғары қатардағы қалау
текше метр қалау
110803010205
Қабырғалары әктас тастарынан жасалған. Еден биіктігі 4 м дейін таза қалау
текше метр қалау
110803010207
Қабат биіктігі 4 м дейін әктас тақталарынан арматураланбаған бөлімдер.
текше метр қалау
110803010209
Қабырғалары әктасты тастардан қалыңдығы 520 мм. қалау кірпішпен қаптаумен еден биіктігі 4 м дейін
текше метр қалау
110803010301
Қалыңдығы 500 мм аспалы сыртқы қабырғалар, қабаттың биіктігі 4 м дейін желімде ұяшықты бетон блоктарымен қалау
текше метр
110803010303
Темірбетон монолитті рамалық ғимараттардың қабырғалары. Қабаттың биіктігі 4 м-ге дейін желімде қуысты бетоннан жасалған блоктармен толтыру
текше метр
110803010401
Түйіспелер. Монтаж көбікімен бітеу
М түйісу
110804010101
Қалқалар бірі гипс плиталарды 1 қабаты. Еденнің биіктігі 4 м-ге дейін орнату
арақабырғалардың шаршы метрі (ойықтарды шегергенде))
110804010103
Қалқалар бірі гипс плиталарды 2 қабат. Еденнің биіктігі 4 м-ге дейін орнату
арақабырғалардың шаршы метрі (ойықтарды шегергенде))
110804010105
Қалқалар бірі легкобетонных плиталарды 1 қабаты. Еденнің биіктігі 4 м-ге дейін орнату
арақабырғалардың шаршы метрі (ойықтарды шегергенде))
110804010109
Гипсті пазогребнев тақталарынан 1 қабатты қалқалар. Еденнің биіктігі 4 м-ге дейін орнату
арақабырғалардың шаршы метрі (ойықтарды шегергенде))
110804010111
2 қабаттағы гипс-ойық плиталардан жасалған бөлімдер. Еденнің биіктігі 4 м-ге дейін орнату
арақабырғалардың шаршы метрі (ойықтарды шегергенде))
110804010201
Шыны блоктардан жасалған бөлімдер. Еденнің биіктігі 4 м-ге дейін орнату
арақабырғалардың шаршы метрі (ойықтарды шегергенде))

110803010103
Каркасы и фахверки. Заполнение из легкобетонных камней при высоте этажа до 4 м
куб. метр кладки
110803010104
Каркасы и фахверки. Заполнение из легкобетонных камней при высоте этажа свыше 4 м
куб. метр кладки
110803010105
Стены из легкобетонных камней толщиной 320 мм. Кладка с облицовкой кирпичом (в 1/2 кирпича) при высоте этажа до 4 м
куб. метр кладки
110803010107
Стены из легкобетонных камней толщиной 520 мм. Кладка с облицовкой кирпичом (в 1/2 кирпича) при высоте этажа до 4 м
куб. метр кладки
110803010111
Пустоты в камнях. Засыпка
куб. метр кладки
110803010112
Стены блоками из ячеистого бетона. Кладка с облицовкой кирпичом (в 1/2 кирпича), с утеплением при высоте этажа до 4 м
куб. метр кладки
110803010201
Стены из камней известняковых. Кладка обычная при высоте этажа до 4 м
куб. метр кладки
110803010203
Стены из камней известняковых. Кладка рядовая при высоте этажа до 4 м
куб. метр кладки
110803010204
Стены из камней известняковых. Кладка рядовая при высоте этажа свыше 4 м
куб. метр кладки
110803010205
Стены из камней известняковых. Кладка чистая при высоте этажа до 4 м
куб. метр кладки
110803010207
Перегородки неармированные из плит известняковых при высоте этажа до 4 м. Кладка
куб. метр кладки
110803010209
Стены из камней известняковых толщиной 520 мм. Кладка с облицовкой кирпичом при высоте этажа до 4 м
куб. метр кладки
110803010301
Стены наружные навесные толщиной 500 мм. Кладка блоками из ячеистого бетона на клее при высоте этажа до 4 м
куб. метр
110803010303
Стены железобетонных монолитных каркасных зданий. Заполнение блоками из ячеистого бетона на клее, при высоте этажа до 4 м
куб. метр
110803010401
Стыки. Заделка монтажной пеной
м стыка
110804010101
Перегородки из гипсовых плит в 1 слой. Установка при высоте этажа до 4 м
квадратный метр перегородок (за вычетом проемов)
110804010103
Перегородки из гипсовых плит в 2 слоя. Установка при высоте этажа до 4 м
квадратный метр перегородок (за вычетом проемов)
110804010105
Перегородки из легкобетонных плит в 1 слой. Установка при высоте этажа до 4 м
квадратный метр перегородок (за вычетом проемов)
110804010109
Перегородки из гипсовых пазогребневых плит в 1 слой. Установка при высоте этажа до 4 м
квадратный метр перегородок (за вычетом проемов)
110804010111
Перегородки из гипсовых пазогребневых плит в 2 слоя. Установка при высоте этажа до 4 м
квадратный метр перегородок (за вычетом проемов)
110804010201
Перегородки из стеклянных блоков. Установка при высоте этажа до 4 м
квадратный метр перегородок (за вычетом проемов)

110804010203
Ойықтар. Қабат биіктігі 4 м дейін шыны блоктармен толтыру
ойықтардың шаршы метрі
110804010301
Бөлімдер қалыңдығы 1/4 кірпішпен нығайтылған. Еден биіктігі 4 м дейін қалау
арақабырғалардың шаршы метрі (ойықтарды шегергенде))
110804010303
Бөлімдер қалыңдығы 1/2 кірпішпен нығайтылған. Еден биіктігі 4 м дейін қалау
арақабырғалардың шаршы метрі (ойықтарды шегергенде))
110804010304
Бөлімдер қалыңдығы 1/2 кірпішпен нығайтылған. Еден биіктігі 4 м жоғары болған жағдайда қалау
арақабырғалардың шаршы метрі (ойықтарды шегергенде))
110804010305
Қалындығы 1/2 кірпішпен қапталмаған қалқалар. Еден биіктігі 4 м дейін қалау
арақабырғалардың шаршы метрі (ойықтарды шегергенде))
110804010306
Қалындығы 1/2 кірпішпен қапталмаған қалқалар. Еден биіктігі 4 м жоғары болған жағдайда қалау
арақабырғалардың шаршы метрі (ойықтарды шегергенде))
110804010403
Қалыңдығы 120 мм тастардан жасалған қалқалар, қабаттың биіктігі 4 м дейін қалау
арақабырғалардың шаршы метрі (ойықтарды шегергенде))
110804010405
Әктас тақталарынан арматураланбаған бөлімдер. Еден биіктігі 4 м-ге дейін қалау.
текше метр қалау
110804010406
Әктас тақталарынан арматураланбаған бөлімдер. Еден биіктігі 4 м-ден жоғары болған кезде қалау.
текше метр қалау
110805010102
Тегіс темір бетонды подоконды тақталар. Төсеу
плиталардың шаршы метрі (істе)
110806010101
Жалпы биіктігі 25 м, 9 қабатты ғимараттарда диаметрі 400 мм бес клапанды асбест-цемент құбырларынан жасалған оқпаны бар қоқыс құбыры
қоқыс құбыры
110806010201
Қоқыс құбыры. Монтаждау. 1108-0601-0101 нормасына әрбір қабатқа тоғыздан жоғары немесе одан төмен қосу немесе алып тастау
қабат
110806010301
Қоқыс құбыры. Монтаждау. 1108-0601-0101 нормасына қабаттың биіктігі 2,8 м артық болған кезде қоқыс құбырының діңін 1 м ұзартуға қосу немесе алып тастау
М оқпан
110806010401
Қоқыс құбыры. Монтаждау. 1108-0601-0101 нормасына бір қосымша қабылдау клапанын орнатуға қосу
қабылдау клапаны
110806010501
9 қабатты ғимараттардағы бес клапанды қоқыс құбыры. Металл бөлшектерін бояу
қоқыс құбыры
110806010601
Қоқыс құбыры. Металл бөлшектерін бояу. 1108-0601-0501 нормасына әр қабатқа тоғыздан жоғары немесе одан аз бояу кезінде қосу немесе алып тастау
қабат
110806010701
Қоқыс құбыры. Металл бөлшектерін бояу. 1108-0601-0501 нормасына бір қосымша клапанды бояуға қосу
қабылдау клапаны
110807010101
Қалауға және қаптауға арналған биіктігі 16 м-ге дейін құбырлы сыртқы мүкәммалдық ормандар. Орнату және бөлшектеу
тік проекцияның шаршы метрі
110807010102
Өзге де әрлеу жұмыстарына арналған биіктігі 16 м-ге дейін құбырлы сыртқы мүкәммалдық ормандар. Орнату және бөлшектеу
тік проекцияның шаршы метрі

110804010203
Проемы. Заполнение стеклянными блоками при высоте этажа до 4 м
квадратный метр проемов
110804010301
Перегородки армированные толщиной в 1/4 кирпича. Кладка при высоте этажа до 4 м
квадратный метр перегородок (за вычетом проемов)
110804010303
Перегородки армированные толщиной в 1/2 кирпича. Кладка при высоте этажа до 4 м
квадратный метр перегородок (за вычетом проемов)
110804010304
Перегородки армированные толщиной в 1/2 кирпича. Кладка при высоте этажа свыше 4 м
квадратный метр перегородок (за вычетом проемов)
110804010305
Перегородки неармированные толщиной в 1/2 кирпича. Кладка при высоте этажа до 4 м
квадратный метр перегородок (за вычетом проемов)
110804010306
Перегородки неармированные толщиной в 1/2 кирпича. Кладка при высоте этажа свыше 4 м
квадратный метр перегородок (за вычетом проемов)
110804010403
Перегородки неармированные из камней толщиной 120 мм. Кладка при высоте этажа до 4 м
квадратный метр перегородок (за вычетом проемов)
110804010405
Перегородки неармированные из плит известняковых. Кладка при высоте этажа до 4 м.
куб. метр кладки
110804010406
Перегородки неармированные из плит известняковых. Кладка при высоте этажа свыше 4 м.
куб. метр кладки
110805010102
Плиты подоконные железобетонные гладкие. Укладка
квадратный метр плит (в деле)
110806010101
Мусоропровод со стволом из асбестоцементных труб диаметром 400 мм с пятью клапанами в 9-этажных зданиях, общей высотой 25 м. Монтаж
мусоропровод
110806010201
Мусоропровод. Монтаж. Добавлять или исключать к норме 1108-0601-0101 на каждый этаж сверх или менее девяти
этаж
110806010301
Мусоропровод. Монтаж. Добавлять или исключать на 1 м удлинения ствола мусоропровода при высоте этажа более 2,8 м к норме 1108-0601-0101
м ствола
110806010401
Мусоропровод. Монтаж. Добавлять на установку одного дополнительного приемного клапана к норме 1108-0601-0101
приемный клапан
110806010501
Мусоропровод с пятью клапанами в 9-этажных зданиях. Окраска металлических деталей
мусоропровод
110806010601
Мусоропровод. Окраска металлических деталей. Добавлять или исключать при окраске на каждый этаж сверх или менее девяти к норме 1108-0601-0501
этаж
110806010701
Мусоропровод. Окраска металлических деталей. Добавлять на окраску одного дополнительного клапана к норме 1108-0601-0501
приемный клапан
110807010101
Леса наружные инвентарные высотой до 16 м трубчатые для кладки и облицовки. Установка и разборка
квадратный метр вертикальной проекции
110807010102
Леса наружные инвентарные высотой до 16 м трубчатые для прочих отделочных работ. Установка и разборка
квадратный метр вертикальной проекции

110807010103
Сыртқы инвентарлық биіктігі 16 м-ге дейін аспалы ормандар. Орнату және бөлшектеу
тік проекцияның шаршы метрі
110807010104
Сыртқы мүкәммалдық ормандар. Орнату және бөлшектеу. 1108-0701-0101, 1108-0701-0102 нормаларына 16 м-ден жоғары құбырлы ормандардың әрбір келесі 4 м биіктігіне қосу
тік проекцияның шаршы метрі
110807010105
Сыртқы мүкәммалдық ормандар. Орнату және бөлшектеу. 1108-0701-0103 нормасына 16-дан жоғары аспалы ормандардың әрбір келесі 4 м биіктігіне қосу
тік проекцияның шаршы метрі
110807010201
Ішкі мүкәммалдық құбырлы ормандар. Орнату және бөлшектеу. Үй-жайдың биіктігі 6 м дейін
көлденең проекцияның шаршы метрі
110807010202
Ішкі мүкәммалдық құбырлы ормандар. Үй-жайлардың биіктігі 6 м-ге дейін орнату және бөлшектеу 1108-0701-0201 нормасына үй-жайлардың әрбір келесі 4 м биіктігіне қосу
көлденең проекцияның шаршы метрі
110808010101
Пеш астындағы негіздер, ошақ және ғимараттың төменгі қабатындағы құбырлар, Бут. Құрылғы
текше метр негізі
110808010501
Түтіндік кірпіш құбырлар. Қалау
текше метр қалау (бос жерлерді есептемегенде)
110808010602
Пештер. Торсыз сыланған саз ерітіндісімен әрлеу
шаршы метр беті
1109-бөлім металл конструкцияларының құрылымы бойынша құрылыс жұмыстары
110901010101
Бір қабатты өндірістік ғимараттардың қаңқалары Ұзындығы 24 м - ге дейін, биіктігі 15 м-ге дейін, крандарсыз бір және көп аралықты шамдарсыз. Монтаждау
т конструкциялар
110901010108
Өндірістік биіктігі 40 м дейін көп қабатты ғимараттардың қаңқалары.
т конструкциялар
110901010112
Азаматтық биіктігі 25 м-ге дейінгі көп қабатты ғимараттардың қаңқалары
т конструкциялар
110901010201
Өндірістік және азаматтық ғимараттардың қаңқалары. Жеңіл болат жұқа қабырғалы конструкцияларды (ЛСТК) құрастыру және монтаждау)
т конструкциялар
110901020102
48 м дейінгі аралық аркалы ғимараттардың қаңқалары.
т конструкциялар
110901020103
Рамалы қораптық қималы ғимараттардың қаңқалары. Монтаждау
т конструкциялар
110901020104
Байланысы бар бағандар. Монтаждау
т конструкциялар
110901020201
Қуаты 500 МВт МАЭС машиналық, қазандық және бункерлік-деаэраторлық бөлімшелерінің ғимараттары. Монтаждау
т конструкциялар
110901020203
ЖЭО машина, қазандық және бункерлік-деаэраторлық бөлімшелерінің ғимараттары. Монтаждау
т конструкциялар
110902010101
Салмағы 0,1 Т дейін жұқа табақты болаттан жасалған бункерлер.
т конструкциялар
110902010104
Бункерлер мен силостар стационарлық. Монтаждау
т конструкциялар
110902010202
Бункерлер темірбетон. Болттарда ауыстырмалы табақты болатпен қорғау
т конструкциялар
110902010203
Металл бункерлер. Дәнекерлеуде табақты болатпен қорғау
т конструкциялар

110807010103
Леса наружные инвентарные высотой до 16 м подвесные. Установка и разборка
квадратный метр вертикальной проекции
110807010104
Леса наружные инвентарные. Установка и разборка. Добавлять на каждые последующие 4 м высоты трубчатых лесов сверх 16 м к нормам 1108-0701-0101, 1108-0701-0102
квадратный метр вертикальной проекции
110807010105
Леса наружные инвентарные. Установка и разборка. Добавлять на каждые последующие 4 м высоты лесов подвесных сверх 16 к норме 1108-0701-0103
квадратный метр вертикальной проекции
110807010201
Леса внутренние инвентарные трубчатые. Установка и разборка. Высота помещений до 6 м
квадратный метр горизонтальной проекции
110807010202
Леса внутренние инвентарные трубчатые. Установка и разборка при высоте помещений до 6 м. Добавлять на каждые последующие 4 м высоты помещений к норме 1108-0701-0201
квадратный метр горизонтальной проекции
110808010101
Основания под печи, очаги и трубы в нижних этажах зданий, бутовые. Устройство
куб. метр основания
110808010501
Трубы дымовые кирпичные. Кладка
куб. метр кладки (без вычета пустот)
110808010602
Печи. Отделка штукатурным глиняным раствором без сетки
квадратный метр поверхности
Раздел 1109 Работы строительные по устройству конструкций металлических
110901010101
Каркасы одноэтажных производственных зданий одно- и многопролетных без фонарей пролетом до 24 м, высотой до 15 м без кранов. Монтаж
т конструкций
110901010108
Каркасы многоэтажных зданий производственных высотой до 40 м. Монтаж
т конструкций
110901010112
Каркасы многоэтажных зданий гражданских высотой до 25 м. Монтаж
т конструкций
110901010201
Каркасы производственных и гражданских зданий. Сборка и монтаж из легких стальных тонкостенных конструкций (ЛСТК)
т конструкций
110901020102
Каркасы зданий арочных пролетом до 48 м. Монтаж
т конструкций
110901020103
Каркасы зданий рамных коробчатого сечения. Монтаж
т конструкций
110901020104
Колонны со связями. Монтаж
т конструкций
110901020201
Здания машинного, котельного и бункерно-деаэраторного отделений ГРЭС мощностью 500 МВт. Монтаж
т конструкций
110901020203
Здания машинного, котельного и бункерно-деаэраторного отделений ТЭЦ. Монтаж
т конструкций
110902010101
Бункеры из тонколистовой стали массой до 0,1 т. Монтаж
т конструкций
110902010104
Бункеры и силосы стационарные. Монтаж
т конструкций
110902010202
Бункеры железобетонные. Защита листовой сталью сменной на болтах
т конструкций
110902010203
Бункеры металлические. Защита листовой сталью на сварке
т конструкций

110902020101
Мұнай мен мұнай өнімдеріне арналған сыйымдылығы 1000 текше метрге дейінгі понтонсыз тік цилиндрлік Болат резервуарлар. Орам әдісімен монтаждау
т конструкциялар
110902020201
Сфералық резервуарлар сыйымдылығы 600 куб.метр қысымға 0,8 МПа. Монтаждау
т конструкциялар
110902030201
Бір деңгейлі 18 м-ге дейінгі аралықпен біріктірілген эстакадалар. Монтаждау
т конструкциялар
110902040101
Биіктігі 40 м-ге дейін тұрақты шахталық коперлердің қаңқалары бір білікті. Монтаждау
т конструкциялар
110902050202
Профильді алюминий парақтардан жасалған карбамид қоймаларының қабырғалары. Монтаждау
шаршы метр
110903010101
Салмағы 0,1 Т дейін өңделген беті бар тірек тақталар, монтаждау
т конструкциялар
110903010103
Салмағы 1 тоннаға дейін өңделген беті бар тірек тақталар
т конструкциялар
110903010201
Бір қабатты және көп қабатты ғимараттар мен кран эстакадаларының бағандары, биіктігі 25 м дейін, салмағы 1 тоннаға дейін.
т конструкциялар
110903010202
Бір қабатты және көп қабатты ғимараттар мен кран эстакадаларының бағандары, биіктігі 25 м дейін, салмағы 3 тоннаға дейін.
т конструкциялар
110903010204
Бір қабатты және көп қабатты ғимараттар мен кран эстакадаларының бағандары, биіктігі 25 м дейін, салмағы 3 тоннаға дейін.
т конструкциялар
110903010206
Бір қабатты және көп қабатты ғимараттар мен кран эстакадаларының бағандары, биіктігі 25 м дейін, салмағы 15 Т дейін.
т конструкциялар
110903010207
Бір қабатты және көп қабатты ғимараттар мен кран эстакадаларының бағандары, биіктігі 25 м-ге дейін, салмағы 15 тоннадан асады.
т конструкциялар
110903010210
Биіктігі 25 м-ге дейін әртүрлі мақсаттағы көп қабатты ғимараттардың бағандары
т конструкциялар
110903010212
Биіктігі 25 м-ге дейін көп қабатты ғимараттардың жабдықтарын орнатуға арналған аражабындар, жабындар, жабындар
т конструкциялар
110903010301
Салмағы 1 т-ға дейінгі жеке кран асты арқалықтар, 25 м-ге дейінгі белгіде монтаждау
т конструкциялар
110903010302
Салмағы 2 т-ға дейінгі жеке кран асты арқалықтар, 25 м-ге дейінгі белгіде монтаждау
т конструкциялар
110903010303
Салмағы 2 т астам жеке кран асты арқалықтар, 25 м дейінгі белгіде монтаждау
т конструкциялар
110903010312
Кран арқалықтары бойынша қоршаулар. Монтаждау
т конструкциялар
110903010501
Р типті рельстерге арналған металл кран арқалықтары бойынша кран асты жолдары.
бір жіпке М рельс
110903010601
Металл тіректері бойынша тік сызықты тельферлерге арналған аспалы жолдар мен монорельстер, арқалықтардың нөмірлері 24 М. 25 м дейінгі биіктікте монтаждау
бір жіпке М рельс
110903010602
Металл тіректері бойынша тік сызықты тельферлерге арналған аспалы жолдар мен монорельстер, арқалықтардың нөмірлері 36 М, 25 м дейінгі биіктікте монтаждау
бір жіпке М рельс

110902020101
Резервуары стальные вертикальные цилиндрические для нефти и нефтепродуктов без понтона вместимостью до 1000 куб. метр. Монтаж рулонным методом
т конструкций
110902020201
Резервуары сферические вместимостью 600 куб. метр на давление 0,8 МПа. Монтаж
т конструкций
110902030201
Эстакады унифицированные пролетом до 18 м одноярусные. Монтаж
т конструкций
110902040101
Каркасы постоянных шахтных копров высотой до 40 м одноукосные. Монтаж
т конструкций
110902050202
Стены складов карбамида из профилированных алюминиевых листов. Монтаж
квадратный метр
110903010101
Плиты опорные с обработанной поверхностью массой до 0,1 т. Монтаж
т конструкций
110903010103
Плиты опорные с обработанной поверхностью массой до 1 т. Монтаж
т конструкций
110903010201
Колонны одноэтажных и многоэтажных зданий и крановых эстакад высотой до 25 м цельного сечения массой до 1 т. Монтаж
т конструкций
110903010202
Колонны одноэтажных и многоэтажных зданий и крановых эстакад высотой до 25 м цельного сечения массой до 3 т. Монтаж
т конструкций
110903010204
Колонны одноэтажных и многоэтажных зданий и крановых эстакад высотой до 25 м составного сечения массой до 3 т. Монтаж
т конструкций
110903010206
Колонны одноэтажных и многоэтажных зданий и крановых эстакад высотой до 25 м составного сечения массой до 15 т. Монтаж
т конструкций
110903010207
Колонны одноэтажных и многоэтажных зданий и крановых эстакад высотой до 25 м составного сечения массой более 15 т. Монтаж
т конструкций
110903010210
Колонны многоэтажных зданий различного назначения высотой до 25 м. Монтаж
т конструкций
110903010212
Балки, ригели перекрытия, покрытия и под установку оборудования многоэтажных зданий высотой до 25 м. Монтаж
т конструкций
110903010301
Балки одиночные подкрановые массой до 1 т. Монтаж на отметке до 25 м
т конструкций
110903010302
Балки одиночные подкрановые массой до 2 т. Монтаж на отметке до 25 м
т конструкций
110903010303
Балки одиночные подкрановые массой более 2 т. Монтаж на отметке до 25 м
т конструкций
110903010312
Ограждения по подкрановым балкам. Монтаж
т конструкций
110903010501
Пути подкрановые по металлическим подкрановым балкам для рельсов типа Р. Монтаж
м рельса в одну нитку
110903010601
Пути подвесные и монорельсы для тельферов прямолинейных по металлическим опорам, номера балок 24 М. Монтаж на высоте до 25 м
м рельса в одну нитку
110903010602
Пути подвесные и монорельсы для тельферов прямолинейных по металлическим опорам, номера балок 36 М. Монтаж на высоте до 25 м
м рельса в одну нитку

110903010604
Темірбетон тіректері бойынша тік сызықты тельферлерге арналған аспалы жолдар мен монорельстер, арқалықтардың нөмірлері 24 М. 25 м дейінгі биіктікте монтаждау
бір жіпке М рельс
110903010607
Металл тіректері бойынша қисық сызықты тельферлерге арналған аспалы жолдар мен монорельстер, арқалықтардың нөмірлері 24 М. 25 м дейінгі биіктікте монтаждау
бір жіпке М рельс
110903020101
Ұзындығы 24 м-ге дейін, салмағы 3 т-ға дейін фермалар, 25 м-ге дейін биіктікте орнату
т конструкциялар
110903020102
Ұзындығы 24 м-ге дейін, салмағы 5 т-ға дейін фермалар, 25 м-ге дейін биіктікте орнату
т конструкциялар
110903020103
Ұзындығы 24 м-ге дейін, салмағы 5 т-дан асатын фермалар, 25 м-ге дейінгі биіктікте орнату
т конструкциялар
110903020104
Ұзындығы 36 м-ге дейін, салмағы 5 т-ға дейін фермалар, 25 м-ге дейін биіктікте орнату
т конструкциялар
110903020105
Ұзындығы 36 м-ге дейін, салмағы 8 т-ға дейін фермалар, 25 м-ге дейін биіктікте орнату
т конструкциялар
110903020108
Ұзындығы 48 м-ге дейін, салмағы 8 т-ға дейін фермалар, 25 м биіктікте орнату
т конструкциялар
110903020109
Ұзындығы 48 м-ге дейін, салмағы 10 т-ға дейін фермалар, 25 м биіктікте орнату
т конструкциялар
110903020112
24 м-ге дейінгі аралықтарға арналған тірек тіректері.
т конструкциялар
110903020113
48 м дейінгі аралықтарға арналған тірек тіректері.
т конструкциялар
110903020201
Ғимараттың биіктігі 25 м-ге дейін 24 м-ге дейінгі аралықтарға арналған фермалар түріндегі тік байланыстар.
т конструкциялар
110903020203
Ғимараттың биіктігі 25 м-ге дейін 24 м-ден асатын аралықтарға арналған фермалар түріндегі тік байланыстар.
т конструкциялар
110903020301
Ғимараттың биіктігі 25 м-ге дейін 24 м-ге дейінгі аралықтарға арналған жеке және жұптық бұрыштардан жасалған байланыстар мен кергіштер, иілген дәнекерленген профильдер.
т конструкциялар
110903020302
Ғимараттың биіктігі 50 м-ге дейін 24 м-ге дейінгі аралықтарға арналған жеке және жұптық бұрыштардан жасалған байланыстар мен кергіштер, иілген дәнекерленген профильдер.
т конструкциялар
110903020303
Ғимараттың биіктігі 25 м-ге дейін болған кезде 24 м-ден астам аралықтарға арналған жеке және жұптық бұрыштардан жасалған байланыстар мен кергіштер, иілген дәнекерленген профильдер.
т конструкциялар
110903020304
Ғимараттың биіктігі 50 м-ге дейін болған кезде 24 м-ден астам аралықтарға арналған жеке және жұптық бұрыштардан жасалған байланыстар мен кергіштер, иілген дәнекерленген профильдер.
т конструкциялар
110903020401
Ғимараттың биіктігі 25 м-ге дейін 12 м-ге дейінгі фермаларды жүргізу.
т конструкциялар
110903020402
Ғимараттың биіктігі 50 м-ге дейін 12 м-ге дейінгі фермаларды жүргізу.
т конструкциялар

110903010604
Пути подвесные и монорельсы для тельферов прямолинейных по железобетонным опорам, номера балок 24 М. Монтаж на высоте до 25 м
м рельса в одну нитку
110903010607
Пути подвесные и монорельсы для тельферов криволинейных по металлическим опорам, номера балок 24 М. Монтаж на высоте до 25 м
м рельса в одну нитку
110903020101
Фермы стропильные и подстропильные пролетом до 24 м, массой до 3 т. Монтаж на высоте до 25 м
т конструкций
110903020102
Фермы стропильные и подстропильные пролетом до 24 м, массой до 5 т. Монтаж на высоте до 25 м
т конструкций
110903020103
Фермы стропильные и подстропильные пролетом до 24 м, массой более 5 т. Монтаж на высоте до 25 м
т конструкций
110903020104
Фермы стропильные и подстропильные пролетом до 36 м, массой до 5 т. Монтаж на высоте до 25 м
т конструкций
110903020105
Фермы стропильные и подстропильные пролетом до 36 м, массой до 8 т. Монтаж на высоте до 25 м
т конструкций
110903020108
Фермы стропильные и подстропильные пролетом до 48 м, массой до 8 т. Монтаж на высоте 25 м
т конструкций
110903020109
Фермы стропильные и подстропильные пролетом до 48 м, массой до 10 т. Монтаж на высоте 25 м
т конструкций
110903020112
Стойки опорные для пролетов до 24 м. Монтаж
т конструкций
110903020113
Стойки опорные для пролетов до 48 м. Монтаж
т конструкций
110903020201
Связи вертикальные в виде ферм для пролетов до 24 м при высоте здания до 25 м. Монтаж
т конструкций
110903020203
Связи вертикальные в виде ферм для пролетов более 24 м при высоте здания до 25 м. Монтаж
т конструкций
110903020301
Связи и распорки из одиночных и парных уголков, гнутосварные профили для пролетов до 24 м при высоте здания до 25 м. Монтаж
т конструкций
110903020302
Связи и распорки из одиночных и парных уголков, гнутосварные профили для пролетов до 24 м при высоте здания до 50 м. Монтаж
т конструкций
110903020303
Связи и распорки из одиночных и парных уголков, гнутосварные профили для пролетов более 24 м при высоте здания до 25 м. Монтаж
т конструкций
110903020304
Связи и распорки из одиночных и парных уголков, гнутосварные профили для пролетов более 24 м при высоте здания до 50 м. Монтаж
т конструкций
110903020401
Прогоны при шаге ферм до 12 м при высоте здания до 25 м. Монтаж
т конструкций
110903020402
Прогоны при шаге ферм до 12 м при высоте здания до 50 м. Монтаж
т конструкций

110903030101
Биіктігі 25 м-ге дейін, фермалардың қадамы 6 м-ге дейін ғимараттарға арналған аэрациялық және жарық аэрациялық фонарьлардың қаңқалары
т конструкциялар
110903030102
Биіктігі 25 м-ге дейін, фермалардың қадамы 12 м-ге дейін ғимараттарға арналған аэрациялық және жарық аэрациялық фонарьлардың қаңқалары.
т конструкциялар
110903030201
Бір деңгейлі терезе шамдары. Монтаждау
шаршы метр
110903030203
Пластикалық немесе алюминий бекіткіштегі тұмшаланған бір-екі камералы шыныпакеттерден шыныланған терезе төсеніштері. Монтаждау
шаршы метр
110903030204
Поликарбонатты және акрилді тақталардан жасалған бүйірлік тақталармен, профильдермен және резеңке тығыздағыштармен терезе шамдары. Монтаждау
шаршы метр
110903040101
Тік және қисық сызықты сатылар, қоршауы бар өрт сөндірушілер. Монтаждау
т конструкциялар
110903040201
Жайма, кедір-бұдырлы, кесілген және дөңгелек болаттан жасалған төсеніші мен қоршауы бар алаңдар. Монтаждау
т конструкциялар
110903040301
Жайма болаттан жасалған төсеніші, қаттылық қабырғалары, құрамдас қимасы бар жапсарлас алаңшалардың қалқандары мен блоктары. Монтаждау
т конструкциялар
110903050101
Ұзындығы 24 м-ге дейін қорап секциясының рамалары.
т конструкциялар
110903050201
Табақ болат пен прокаттан жасалған көпбұрышты және қисық сызықты пішінді аркалар. Монтаждау
т конструкциялар
110903050301
Салмағы 0,1 Т дейінгі ғимараттар мен құрылыстардың ішіндегі Құбырларды бекітуге арналған тірек конструкциялары
т конструкциялар
110903050302
Салмағы 0,5 т дейінгі ғимараттар мен құрылыстардың ішіндегі Құбырларды бекітуге арналған тірек конструкциялары.
т конструкциялар
110903050303
Салмағы 2 тоннаға дейінгі ғимараттар мен құрылыстардың ішіндегі Құбырларды бекітуге арналған тірек конструкциялары.
т конструкциялар
110903050304
Ғимараттар мен құрылыстардың ішіндегі Құбырларды бекітуге арналған тіреуіш аспалар мен қамыттардың конструкциялары. Монтаждау
т конструкциялар
110903050305
Қабатты типтегі тірек конструкциялары. Монтаждау
т конструкциялар
110903050401
Қорғаныс жабдықтарының қоршаулары. Монтаждау
т конструкциялар
110903060101
Алюминий қорытпаларынан жасалған әйнектелген құрастырмалы-жиналмалы қалқалар. Монтаждау
шаршы метр
110903060102
Алюминий қорытпаларынан жасалған дыбыс өткізбейтін қалқалар. Монтаждау
шаршы метр
110903060103
Қалқалар болаттан жасалған консольді торлы. Монтаждау
шаршы метр
110903060201
Аспалы төбелердің қаңқалары аспалармен және бекіту бөлшектерімен. Монтаждау
т конструкциялар
110903060301
Алюминий табақтармен қапталған аралас Болат аспалы төбелер. Монтаждау
шаршы метр
110903060302
Төбелері аспалы алюминий панельді перфорацияланған (алюминий шығыны 1 шаршы метр төбе 2,4 кг дейін). Монтаждау
шаршы метр

110903030101
Каркасы фонарей аэрационных и светоаэрационных для зданий высотой до 25 м с шагом ферм до 6 м. Монтаж
т конструкций
110903030102
Каркасы фонарей аэрационных и светоаэрационных для зданий высотой до 25 м с шагом ферм до 12 м. Монтаж
т конструкций
110903030201
Панели оконные фонарные одноярусные. Монтаж
квадратный метр
110903030203
Покрытия оконные фонарные остекленные из герметичных одно-двухкамерных стеклопакетов в пластиковой или алюминиевой обвязке. Монтаж
квадратный метр
110903030204
Покрытия оконные фонарные из поликарбонатных и акриловых плит с боковыми планками, профилями и резиновыми прокладками. Монтаж
квадратный метр
110903040101
Лестницы прямолинейные и криволинейные, пожарные с ограждением. Монтаж
т конструкций
110903040201
Площадки с настилом и ограждением из листовой, рифленой, просечной и круглой стали. Монтаж
т конструкций
110903040301
Щиты и блоки встроенных площадок с настилом из листовой стали, ребрами жесткости, составного сечения. Монтаж
т конструкций
110903050101
Рамы коробчатого сечения пролетом до 24 м. Монтаж
т конструкций
110903050201
Арки полигонального и криволинейного очертания из листовой стали и проката. Монтаж
т конструкций
110903050301
Конструкции опорные для крепления трубопроводов внутри зданий и сооружений массой до 0,1 т. Монтаж
т конструкций
110903050302
Конструкции опорные для крепления трубопроводов внутри зданий и сооружений массой до 0,5 т. Монтаж
т конструкций
110903050303
Конструкции опорные для крепления трубопроводов внутри зданий и сооружений массой до 2 т. Монтаж
т конструкций
110903050304
Конструкции опорные подвесок и хомутов для крепления трубопроводов внутри зданий и сооружений. Монтаж
т конструкций
110903050305
Конструкции опорные этажерочного типа. Монтаж
т конструкций
110903050401
Ограждения защитные оборудования. Монтаж
т конструкций
110903060101
Перегородки из алюминиевых сплавов сборно-разборные с остеклением. Монтаж
квадратный метр
110903060102
Перегородки звукоизоляционные из алюминиевых сплавов. Монтаж
квадратный метр
110903060103
Перегородки стальные консольные сетчатые. Монтаж
квадратный метр
110903060201
Каркасы подвесных потолков с подвесками и деталями крепления. Монтаж
т конструкций
110903060301
Потолки подвесные комбинированные стальные с облицовкой алюминиевыми листами. Монтаж
квадратный метр
110903060302
Потолки подвесные алюминиевые панельные перфорированные (при расходе алюминия на 1 квадратный метр потолка до 2,4 кг). Монтаж
квадратный метр

110903060303
"Сэндвич" типті панельдерден жасалған төбелер. Монтаждау
шаршы метр
110903060401
Көлемі 500х500 мм қалыпталған Болат плиталардан жасалған алмалы-салмалы металл едендер, монтаждау
шаршы метр еден
110903060501
Иілген профильден жасалған болат юбка тақталары. Монтаждау
м
110904010101
Көлемі 3х12 М иілген профильдерден жасалған қаптамасы бар биіктігі 25 м дейінгі ғимараттардың жабын қалқандары
т конструкциялар
110904010102
Көлемі 3х6 М жұқа табақты болаттан жасалған қаптамамен биіктігі 25 м дейін ғимараттардың жабындарының қалқандары
т конструкциялар
110904010201
Ғимараттың биіктігі 25 м дейін Профильді парақтан жасалған шатыр жабыны.
шаршы метр жабу
110904010202
Ғимараттың биіктігі 50 м дейін Профильді парақтан жасалған шатыр жабыны.
шаршы метр жабу
110904010203
Ғимараттың биіктігі 50 м дейін зауытта дайындалған көп қабатты панельдерден жасалған шатыр жабыны.
шаршы метр жабу
110904010205
Ғимараттың биіктігі 20 м дейін көп қабатты панельдерден жасалған шатыр жабыны.
шаршы метр жабу
110904020101
Фахверк. Монтаждау
т конструкциялар
110904020102
Ғимараттың биіктігі 30 м-ге дейін Профильді Болат табақтан қабырғаларды қоршау құрылымдары.
шаршы метр
110904020104
Ғимараттың биіктігі 50 м-ге дейін зауытта дайындалған көп қабатты панельдерден қабырғаларды қоршау конструкциялары.
шаршы метр
110904020105
Ғимараттың биіктігі 90 м-ге дейін Профильді алюминий парағынан қабырғаларды қоршау құрылымдары.
шаршы метр
110904020106
Ғимараттың биіктігі 20 м-ге дейін көп қабатты панельдерден қоршау қабырғалары.
шаршы метр
110904020108
Ғимараттың биіктігі 20 м-ге дейін көп қабатты панельдерден қабырғаларды қоршау конструкциялары.
М пішінді (қосымша) элементтер
110904030101
Ғимараттың биіктігі 50 м-ге дейін болатпен қапталған болат терезе блоктары.
т конструкциялар
110904030103
Алюминийден жасалған сілтемелері бар терезе алюминий блоктары. Монтаждау
т конструкциялар
110904030104
Герметикалық шыныпакеттері бар алюминий көп камералы профильдерден жасалған терезе блоктары. Монтаждау
шаршы метр
110904030201
Көп қабатты ғимараттарға арналған екі немесе бір шынылы витраждар, витриналар. Монтаждау
т конструкциялар
110904030202
Бір қабатты ғимараттардағы витраждар, жалғыз әйнектелген витриналар. Монтаждау
т конструкциялар
110904030203
Пластик немесе алюминий бекіткіште герметикалық шыныпакеттерден жасалған аспалы панельдер. Монтаждау
шаршы метр
110904030301
Үлкен аралықты ғимараттардың, ангарлардың және басқа да ашылу механизмдерінсіз қақпалардың қаңқалары. Монтаждау
т конструкциялар
110904030401
2 шаршы метрге дейін бір қабатты Болат есік блоктары. Кірпіш қабырғаға орнату
шаршы метр

110903060303
Потолки из панелей типа "сэндвич". Монтаж
квадратный метр
110903060401
Полы съемные металлические из стальных штампованных плит размером 500х500 мм. Монтаж
квадратный метр пола
110903060501
Плинтусы стальные из гнутого профиля. Монтаж
м
110904010101
Щиты покрытий зданий высотой до 25 м с обшивкой из гнутых профилей размером 3х12 м. Монтаж
т конструкций
110904010102
Щиты покрытий зданий высотой до 25 м с обшивкой из тонколистовой стали размером 3х6 м. Монтаж
т конструкций
110904010201
Покрытие кровельное из профилированного листа при высоте здания до 25 м. Монтаж
квадратный метр покрытия
110904010202
Покрытие кровельное из профилированного листа при высоте здания до 50 м. Монтаж
квадратный метр покрытия
110904010203
Покрытие кровельное из многослойных панелей заводской готовности при высоте здания до 50 м. Монтаж
квадратный метр покрытия
110904010205
Покрытие кровельное из многослойных панелей при высоте здания до 20 м. Монтаж
квадратный метр покрытия
110904020101
Фахверк. Монтаж
т конструкций
110904020102
Конструкции ограждающие стен из профилированного стального листа при высоте здания до 30 м. Монтаж
квадратный метр
110904020104
Конструкции ограждающие стен из многослойных панелей заводской готовности при высоте здания до 50 м. Монтаж
квадратный метр
110904020105
Конструкции ограждающие стен из профилированного алюминиевого листа при высоте здания до 90 м. Монтаж
квадратный метр
110904020106
Конструкции ограждающие стен из многослойных панелей при высоте здания до 20 м. Монтаж стен отдельными панелями
квадратный метр
110904020108
Конструкции ограждающие стен из многослойных панелей при высоте здания до 20 м. Установка фасонных (доборных) элементов
м фасонных (доборных) элементов
110904030101
Блоки оконные стальные с нащельниками из стали при высоте здания до 50 м. Монтаж
т конструкций
110904030103
Блоки оконные алюминиевые с нащельниками из алюминия. Монтаж
т конструкций
110904030104
Блоки оконные из алюминиевых многокамерных профилей с герметичными стеклопакетами. Монтаж
квадратный метр
110904030201
Витражи, витрины с двойным или одинарным остеклением для высотных зданий. Монтаж
т конструкций
110904030202
Витражи, витрины с одинарным остеклением в одноэтажных зданиях. Монтаж
т конструкций
110904030203
Панели навесные из герметичных стеклопакетов в пластиковой или алюминиевой обвязке. Монтаж
квадратный метр
110904030301
Каркасы ворот большепролетных зданий, ангаров и других без механизмов открывания. Монтаж
т конструкций
110904030401
Блоки дверные стальные однопольные площадью до 2 квадратный метр. Установка в кирпичных стенах
квадратный метр

110904030402
2 шаршы метрге дейін бір қабатты Болат есік блоктары. Бетон қабырғаларға орнату
шаршы метр
110904030403
Ауданы 2 шаршы метрден асатын екі қабатты Болат есік блоктары. Кірпіш қабырғаға орнату
шаршы метр
110904030404
Ауданы 2 шаршы метрден асатын екі қабатты Болат есік блоктары. Бетон қабырғаларға орнату
шаршы метр
110904030501
Есік жапқыштары. Орнату
дана
110905010101
Қақпа. Болат пішінді табақпен қаптау
шаршы метр
110905010201
Тұтас алғанда бір қабатты өндірістік ғимараттардың қаңқалары. Орнату кезінде электр доғалы дәнекерлеу
т.
110905010202
Бір қабатты өндірістік ғимараттардың тірек қаңқаларының бөліктері (бағандар, кран асты арқалықтары). Орнату кезінде электр доғалы дәнекерлеу
т.
110905010203
Бір қабатты өндірістік ғимараттардың қоршаулары. Орнату кезінде электр доғалы дәнекерлеу
т.
110905010204
Бір қабатты өндірістік ғимараттардың жабындары (фермалар, арқалықтар). Орнату кезінде электр доғалы дәнекерлеу
т.
110905010301
Бір қабатты өндірістік ғимараттардың конструкциялары. Гайкалармен және шайбалармен құрылыс болттарын орнату
болт
110905010302
Бір қабатты өндірістік ғимараттардың конструкциялары. Беріктігі жоғары болттарды қою
болт
110905010402
Бір қабатты өндірістік ғимараттардың конструкциялары. Тігістің төменгі және тік күйінде дәнекерленген қосылыстардың ультрадыбыстық сапасын бақылау. Металл қалыңдығы 20 мм дейін
м тігіс
110905010406
Бір қабатты өндірістік ғимараттардың конструкциялары. Дәнекерленген қосылыстардың ультрадыбыстық сапасын бақылау, тігістің төбеге орналасуы. Металл қалыңдығы 20 мм дейін
м тігіс
110905010601
Профильді Болат еден. Кесу
М кесу
110906010101
Есіктердің, люктердің, автокоптилкалар мен бу қайнататын камераларға арналған лаздардың конструкциялары. Монтаждау
т конструкциялар
110906010102
Жолақты және жұқа табақты болаттан жасалған науалар, торлар, бекітпелер. Монтаждау
т конструкциялар
110906010103
Ғимараттар ішіндегі іргетастарға бекітілген сөрелер мен басқа құрылымдар. Монтаждау
т конструкциялар
110906010104
Тоқтатқыш құрылғылар мен аспалы жолдардың бұрылыстары қоршауларының конструкциялары. Монтаждау
т конструкциялар
110906010201
Жолдар аспалармен, жебелермен және жолақты болаттан жасалған бекіту бөлшектерімен ілулі. Монтаждау
м
110906010202
Жолдар аспалы, жебелермен және құбырлардан бекіту бөлшектерімен. Монтаждау
м
110906020101
Тұрақты сахналардың, жел тартқыштардың, штанкет алаңдарының, жұмыс галереялары мен көпірлердің конструкциялары. Монтаждау
т конструкциялар
110906020102
Тұрақты сахна конструкциялары, оттан қорғайтын перде ілмегінің арқалықтары. Монтаждау
т конструкциялар

110904030402
Блоки дверные стальные однопольные площадью до 2 квадратный метр. Установка в бетонных стенах
квадратный метр
110904030403
Блоки дверные стальные двупольные площадью более 2 квадратный метр. Установка в кирпичных стенах
квадратный метр
110904030404
Блоки дверные стальные двупольные площадью более 2 квадратный метр. Установка в бетонных стенах
квадратный метр
110904030501
Доводчики дверные. Установка
шт.
110905010101
Ворота. Облицовка стальным профилированным листом
квадратный метр
110905010201
Каркасы в целом одноэтажных производственных зданий. Электродуговая сварка при монтаже
т
110905010202
Части опорные каркасов (колонны, подкрановые балки) одноэтажных производственных зданий. Электродуговая сварка при монтаже
т
110905010203
Ограждения одноэтажных производственных зданий. Электродуговая сварка при монтаже
т
110905010204
Покрытия (фермы, балки) одноэтажных производственных зданий. Электродуговая сварка при монтаже
т
110905010301
Конструкции одноэтажных производственных зданий. Постановка болтов строительных с гайками и шайбами
болт
110905010302
Конструкции одноэтажных производственных зданий. Постановка болтов высокопрочных
болт
110905010402
Конструкции одноэтажных производственных зданий. Контроль ультразвуковой качества сварных соединений при нижнем и вертикальном положении шва. Толщина металла до 20 мм
м шва
110905010406
Конструкции одноэтажных производственных зданий. Контроль ультразвуковой качества сварных соединений, положение шва потолочное. Толщина металла до 20 мм
м шва
110905010601
Настил стальной профилированный. Резка
м реза
110906010101
Конструкции дверей, люков, лазов для автокоптилок и пароварочных камер. Монтаж
т конструкций
110906010102
Лотки, решетки, затворы из полосовой и тонколистовой стали. Монтаж
т конструкций
110906010103
Стеллажи и другие конструкции, закрепляемые на фундаментах внутри зданий. Монтаж
т конструкций
110906010104
Конструкции стопорных устройств и ограждений поворотов подвесных путей. Монтаж
т конструкций
110906010201
Пути подвесные с подвесками, стрелками и деталями крепления из полосовой стали. Монтаж
м
110906010202
Пути подвесные с подвесками, стрелками и деталями крепления из труб. Монтаж
м
110906020101
Конструкции стационарные сцены, колосников, штанкетных площадок, рабочих галерей и мостиков. Монтаж
т конструкций
110906020102
Конструкции стационарные сцены, балки подвеса огнезащитного занавеса. Монтаж
т конструкций

110906020103
Конструкциялар-қоршаулардың қаңқалары бар тұрақты көріністер. Монтаждау
т конструкциялар
110906020104
Сахна құрылғыларының қаңқалары, оттан қорғайтын есіктер, перделер мен перделер. Монтаждау
т конструкциялар
110906020105
Сахналық құрылғылардың қаңқалары, түтін люктерінің клапандары, софиттік фермалардың Жарық рамалары, ықтырмалар. Монтаждау
т конструкциялар
110906020107
Сахналық құрылғылардың қаңқалары, жылжымалы горизонттардың жолдары, панорамалар, үзілмелі-жылжымалы және жоспарлы шымылдықтар, декорациялық көтергіштердің штангалары. Монтаждау
т конструкциялар
110906030101
Биіктігі 25 м-ге дейін еркін тұрған тіректер.
т конструкциялар
110906030105
Сақтандырғыш станциялар, көпірлер және эстакадалар. Монтаждау
т конструкциялар
110906040105
С-8бм типті электролизерлердің қоршаулары, сатылары, сүйеніштері, траптары. Монтаждау
т конструкциялар
110906050201
Электровоз вагонының және Кокс итергіштің троллейлері. Қоршау торларын орнату
шаршы метр тор
110906060101
Жылыту пештерінің қаңқалары. Монтаждау
т конструкциялар
110906060102
Өзге де пештер мен жылжымалы тұғырлардың қаңқалары. Монтаждау
т конструкциялар
110906060104
Цилиндрлік пештер мен кептіргіштер болаттан жасалған. Монтаждау
т конструкциялар
110906060105
Рекуператорлар, экрандар,қораптар, тиеу және түсіру камералары, айналмалы пештер және болаттан жасалған кептіргіш. Монтаждау
т конструкциялар
110906060109
Болат шпалдары мен бекітпелері бар жерасты рельстері. Монтаждау
т конструкциялар
110906060110
Баспалдақтар, алаңдар, қоршаулар, панельдер және жылу оқшаулағыш қаптамалары бар есіктер. Монтаждау
т конструкциялар
110906060112
Сорттық болаттан жасалған бесіктер,сөрелер және басқа да бөлшектер. Монтаждау
т конструкциялар
110906060113
Қабырғалар мен күмбездердің кронштейндері мен аспалары, терезе жапқыштары мен жиектемелері, амбразуралар, жанарғылар және көлденең қимасы 0,5 шаршы метрге дейінгі форсункалар. Монтаждау
т конструкциялар
110906060114
Арқалықтары бар желтартқыштар, жағу есіктері, клапандар және терезе жақтаулары, амбразуралар, шілтерлер және қимасы 0,5 шаршы метрден астам жарықтағы форсункалар. Монтаждау
т конструкциялар
110906070101
Биіктігі 250 м дейін соратын, желдеткіш және түтін құбырларының қаңқалары мен оқпандары.
т.
110907010101
Массасы 0,5 т-дан жоғары табақ конструкциялар (бункерлер, жинағыштар, тұндырғыштар, ішкі құрылғыларсыз өлшегіштер және т.б.). Автомобиль жүрісіндегі кранның көмегімен құрастыру
т конструкциялар
110907010102
Монорельстер, арқалықтар және өнеркәсіптік ғимараттардың басқа да ұқсас конструкциялары. Автомобиль жүрісіндегі кранның көмегімен құрастыру
т конструкциялар

110906020103
Конструкции стационарные сцены, направляющие с каркасами ограждений. Монтаж
т конструкций
110906020104
Каркасы сценических устройств, огнезащитные двери, занавеси и шторы. Монтаж
т конструкций
110906020105
Каркасы сценических устройств, клапаны дымовых люков, световые рамы софитных ферм, кулисы. Монтаж
т конструкций
110906020107
Каркасы сценических устройств, дороги раздвижных горизонтов, панорамы, антрактно-раздвижные и поплановые занавеси, штанги декорационных подъемов. Монтаж
т конструкций
110906030101
Опоры свободно стоящие высотой до 25 м. Монтаж
т конструкций
110906030105
Станции предохранительные, мосты и эстакады. Монтаж
т конструкций
110906040105
Ограждения, лестницы, перила, трапы электролизеров типа С-8БМ. Монтаж
т конструкций
110906050201
Троллеи электровозного вагона и коксовыталкивателя. Монтаж ограждающих сеток
квадратный метр сетки
110906060101
Каркасы нагревательных печей. Монтаж
т конструкций
110906060102
Каркасы прочих печей и выдвижных подов. Монтаж
т конструкций
110906060104
Кожухи цилиндрические печей и сушил из листовой стали. Монтаж
т конструкций
110906060105
Рекуператоры, экраны, коробки, загрузочные и разгрузочные камеры, вращающиеся печи и сушила из листовой стали. Монтаж
т конструкций
110906060109
Рельсы подподовые со стальными шпалами и креплениями. Монтаж
т конструкций
110906060110
Лестницы, площадки, ограждения, панели и дверки с теплоизоляционной обшивкой. Монтаж
т конструкций
110906060112
Люльки, этажерки сушил и другие детали из сортовой стали. Монтаж
т конструкций
110906060113
Кронштейны и подвески стен и сводов, заслонки и обрамления окон, амбразуры, горелки и форсунки сечением в свету до 0,5 квадратный метр. Монтаж
т конструкций
110906060114
Колосники с балками, топочные дверцы, клапаны и обрамления окон, амбразуры, горелки и форсунки сечением в свету более 0,5 квадратный метр. Монтаж
т конструкций
110906070101
Каркасы и стволы вытяжных, вентиляционных и дымовых труб высотой до 250 м. Монтаж
т
110907010101
Конструкции листовые массой свыше 0,5 т (бункеры, сборники, отстойники, мерники без внутренних устройств и др.). Сборка с помощью крана на автомобильном ходу
т конструкций
110907010102
Монорельсы, балки и другие аналогичные конструкции промышленных зданий. Сборка с помощью крана на автомобильном ходу
т конструкций

110907010103
Торлы құрылымдар (тіректер, тіректер, фермалар және т.б.). Автомобиль жүрісіндегі кранның көмегімен құрастыру
т конструкциялар
110907010104
Жабдықтар мен құбырларға қызмет көрсетуге арналған алаңдар. Автомобиль жүрісіндегі кранның көмегімен құрастыру
т конструкциялар
110907010105
Қоршауы бар тік және қисық сызықты сатылар. Автомобиль жүрісіндегі кранның көмегімен құрастыру
т конструкциялар
110907010106
Құбырлар астындағы эстакадалар, галереялар. Автомобиль жүрісіндегі кранның көмегімен құрастыру
т конструкциялар
110907010107
Массасы 0,5 т дейінгі табақ конструкциялар (бөшкелер, эструстар, құйғыштар, науалар, науалар және т.б.). Автомобиль жүрісіндегі кранның көмегімен құрастыру
т конструкциялар
110907010108
Басқыштар, байланыстар, кронштейндер, тежегіш конструкциялар және т. б. кранның көмегімен автомобиль жүрісінде құрастыру
т конструкциялар
110907010115
Массасы 0,5 т дейінгі табақ конструкциялар (бөшкелер, эструстар, құйғыштар, науалар, науалар және т.б.). Көпірлі кранның көмегімен құрастыру
т конструкциялар
110907010119
Торлы құрылымдар (тіректер, тіректер, фермалар және т.б.). Электр шығырларының көмегімен құрастыру (оларды жұмыс процесінде орнату және алып тастау)
т конструкциялар
110907010122
Құбырлар астындағы эстакадалар, галереялар. Электр шығырларының көмегімен құрастыру (оларды жұмыс процесінде орнату және алып тастау)
т конструкциялар
110907010125
Массасы 0,5 т дейінгі табақ конструкциялар (бункерлер, жинағыштар, тұндырғыштар, ішкі құрылғыларсыз өлшегіштер және т.б.). Қол шығырларының көмегімен (оларды жұмыс процесінде орната және алып тастай отырып) немесе қолмен (ұсақ бөлшектерді) құрастыру)
т конструкциялар
110907010126
Монорельстер, арқалықтар және өнеркәсіптік ғимараттардың басқа да ұқсас конструкциялары. Қол шығырларының көмегімен (оларды жұмыс процесінде орната және алып тастай отырып) немесе қолмен (ұсақ бөлшектерді) құрастыру)
т конструкциялар
110907010127
Торлы құрылымдар (тіректер, тіректер, фермалар және т.б.). Қол шығырларының көмегімен (оларды жұмыс процесінде орната және алып тастай отырып) немесе қолмен (ұсақ бөлшектерді) құрастыру)
т конструкциялар
110907010131
Массасы 0,5 т дейінгі табақ конструкциялар (бөшкелер, эструстар, құйғыштар, науалар, науалар және т.б.). Қол шығырларының көмегімен (оларды жұмыс процесінде орната және алып тастай отырып) немесе қолмен (ұсақ бөлшектерді) құрастыру)
т конструкциялар
110907010132
Басқыштар, байланыстар, кронштейндер, тежегіш конструкциялар және т. б. қол шығырларының көмегімен (оларды жұмыс барысында орната және алып тастай отырып) немесе қолмен (ұсақ бөлшектерді) құрастыру)
т конструкциялар

110907010103
Конструкции решетчатые (стойки, опоры, фермы и пр.). Сборка с помощью крана на автомобильном ходу
т конструкций
110907010104
Площадки для обслуживания оборудования и трубопроводов. Сборка с помощью крана на автомобильном ходу
т конструкций
110907010105
Лестницы прямолинейные и криволинейные с ограждением. Сборка с помощью крана на автомобильном ходу
т конструкций
110907010106
Эстакады под трубопроводы, галереи. Сборка с помощью крана на автомобильном ходу
т конструкций
110907010107
Конструкции листовые массой до 0,5 т (бачки, течки, воронки, желоба, лотки и пр.). Сборка с помощью крана на автомобильном ходу
т конструкций
110907010108
Стремянки, связи, кронштейны, тормозные конструкции и пр. Сборка с помощью крана на автомобильном ходу
т конструкций
110907010115
Конструкции листовые массой до 0,5 т (бачки, течки, воронки, желоба, лотки и пр.). Сборка с помощью крана мостового
т конструкций
110907010119
Конструкции решетчатые (стойки, опоры, фермы и пр.). Сборка с помощью лебедок электрических (с установкой и снятием их в процессе работы)
т конструкций
110907010122
Эстакады под трубопроводы, галереи. Сборка с помощью лебедок электрических (с установкой и снятием их в процессе работы)
т конструкций
110907010125
Конструкции листовые массой до 0,5 т (бункеры, сборники, отстойники, мерники без внутренних устройств и др.). Сборка с помощью лебедок ручных (с установкой и снятием их в процессе работы) или вручную (мелких деталей)
т конструкций
110907010126
Монорельсы, балки и другие аналогичные конструкции промышленных зданий. Сборка с помощью лебедок ручных (с установкой и снятием их в процессе работы) или вручную (мелких деталей)
т конструкций
110907010127
Конструкции решетчатые (стойки, опоры, фермы и пр.). Сборка с помощью лебедок ручных (с установкой и снятием их в процессе работы) или вручную (мелких деталей)
т конструкций
110907010131
Конструкции листовые массой до 0,5 т (бачки, течки, воронки, желоба, лотки и пр.). Сборка с помощью лебедок ручных (с установкой и снятием их в процессе работы) или вручную (мелких деталей)
т конструкций
110907010132
Стремянки, связи, кронштейны, тормозные конструкции и пр. Сборка с помощью лебедок ручных (с установкой и снятием их в процессе работы) или вручную (мелких деталей)
т конструкций

1110-бөлім ағаш, ағаш-композитті және пластмасса конструкцияларының құрылымы бойынша құрылыс жұмыстары
111001010101
Ұзындығы 18 м металл тартқышы бар сегменттік аркалар мен фермалардың конструкциялары.
конструкциясы
111001020201
Қабырғалары кесілген. Тақталармен қаптау
қабырғалардың, фронтондардың (ойықтарды шегергенде) және карниздердің жайылған бетінің шаршы метрі
111001020202
Қабырғалар. Острожка діңгектер
қабырғалардың, фронтондардың (ойықтарды шегергенде) және карниздердің жайылған бетінің шаршы метрі
111001020204
Қабырғалар. Педименттер құрылғысы
педименттердің шаршы метрі (ойықтарды шегергенде) және карниздердің жайылған беті
111001020205
Қабырғалар. Карниздер құрылғысы
қабырғалардың, фронтондардың (ойықтарды шегергенде) және карниздердің жайылған бетінің шаршы метрі
111001020206
Қабырғалар. Киіз бойынша мырышталмаған болат жабынмен қаптау
қабырғалардың, фронтондардың (ойықтарды шегергенде) және карниздердің жайылған бетінің шаршы метрі
111001020207
Қабырғалар. Асбест бойынша мырышталмаған болат жабынмен қаптау
қабырғалардың, фронтондардың (ойықтарды шегергенде) және карниздердің жайылған бетінің шаршы метрі
111001020208
Қабырғалар. Киіз бойынша мырышталған болат жабынмен қаптау
қабырғалардың, фронтондардың (ойықтарды шегергенде) және карниздердің жайылған бетінің шаршы метрі
111001020209
Қабырғалар. Асбест бойынша мырышталған болат жабынмен қаптау
қабырғалардың, фронтондардың (ойықтарды шегергенде) және карниздердің жайылған бетінің шаршы метрі
111001020401
Жолақтардан жасалған жақтау элементтері. Орнату
құрылымдағы текше метр ағаш
111001020402
Бөренелер мен плиталардан жасалған жақтау элементтері. Орнату
құрылымдағы текше метр ағаш
111001020501
Қабырғалары қаңқалы-плиталы. Жақтауды 1 қабатты фибролит плиталарымен толтыратын құрылғы
қабырғалардың шаршы метрі (саңылауларды шегергенде)
111001020601
Қабырғалары рамалық. Қаптау тақталарымен қаптау
қабырға қаптамасының шаршы метрі (ойықтарды шегергенде)
111001020602
Қабырғалары рамалық. Қалыңдығы 5 мм қатты ағаш-талшықты тақталармен қаптау
қабырға қаптамасының шаршы метрі (ойықтарды шегергенде)
111001020603
Қабырғалары рамалық. Қалыңдығы 16 мм ағаш-жоңқа тақталармен қаптау
қабырға қаптамасының шаршы метрі (ойықтарды шегергенде)
111001020604
Қабырғалары рамалық. Сылақ тақталарымен қаптау
қабырға қаптамасының шаршы метрі (ойықтарды шегергенде)
111001020605
Қабырғалары рамалық. Пергаминмен қаптау
қабырға қаптамасының шаршы метрі (ойықтарды шегергенде)
111001030201
Қалқалар таза қалқанды (әйнектеуге бітеу, металл тормен, панельді). Құрылғы
арақабырғалардың шаршы метрі (ойықтарды шегергенде))

Раздел 1110 Работы строительные по устройству конструкций деревянных, древеснокомпозитных и пластмассовых
111001010101
Конструкции арок и ферм сегментных с металлической затяжкой пролетом 18 м. Сборка укрупнительная и установка
конструкция
111001020201
Стены рубленые. Обшивка досками
квадратный метр стен, фронтонов (за вычетом проемов) и развернутой поверхности карнизов
111001020202
Стены. Острожка брусьев
квадратный метр стен, фронтонов (за вычетом проемов) и развернутой поверхности карнизов
111001020204
Стены. Устройство фронтонов
квадратный метр фронтонов (за вычетом проемов) и развернутой поверхности карнизов
111001020205
Стены. Устройство карнизов
квадратный метр стен, фронтонов (за вычетом проемов) и развернутой поверхности карнизов
111001020206
Стены. Обивка кровельной сталью неоцинкованной по войлоку
квадратный метр стен, фронтонов (за вычетом проемов) и развернутой поверхности карнизов
111001020207
Стены. Обивка кровельной сталью неоцинкованной по асбесту
квадратный метр стен, фронтонов (за вычетом проемов) и развернутой поверхности карнизов
111001020208
Стены. Обивка кровельной сталью оцинкованной по войлоку
квадратный метр стен, фронтонов (за вычетом проемов) и развернутой поверхности карнизов
111001020209
Стены. Обивка кровельной сталью оцинкованной по асбесту
квадратный метр стен, фронтонов (за вычетом проемов) и развернутой поверхности карнизов
111001020401
Элементы каркаса из брусьев. Установка
куб. метр древесины в конструкции
111001020402
Элементы каркаса из бревен и пластин. Установка
куб. метр древесины в конструкции
111001020501
Стены каркасно-плитные. Устройство с заполнением каркаса плитами фибролитовыми в 1 слой
квадратный метр стен (за вычетом проемов)
111001020601
Стены каркасные. Обшивка досками обшивки
квадратный метр обшивки стен (за вычетом проемов)
111001020602
Стены каркасные. Обшивка плитами древесно-волокнистыми твердыми толщиной 5 мм
квадратный метр обшивки стен (за вычетом проемов)
111001020603
Стены каркасные. Обшивка плитами древесно-стружечными толщиной 16 мм
квадратный метр обшивки стен (за вычетом проемов)
111001020604
Стены каркасные. Обшивка досками под штукатурку
квадратный метр обшивки стен (за вычетом проемов)
111001020605
Стены каркасные. Обшивка пергамином
квадратный метр обшивки стен (за вычетом проемов)
111001030201
Перегородки чистые щитовые (глухие под остекление, с металлической сеткой, филенчатые). Устройство
квадратный метр перегородок (за вычетом проемов)

111001030202
Бөлімдер таза тақтай бір қабатты. Құрылғы
арақабырғалардың шаршы метрі (ойықтарды шегергенде))
111001030203
Бөлімдер таза жақтау. Екі жағынан фанерамен қапталған құрылғы
арақабырғалардың шаршы метрі (ойықтарды шегергенде))
111001030204
Бөлімдер таза жақтау. Бір жағынан фанерамен қапталған құрылғы
арақабырғалардың шаршы метрі (ойықтарды шегергенде))
111001030301
Қабырғалар каркасты-филенчатые да дәретханаларда қарастырылады. Құрылғы
бөлімдердің шаршы метрі
111001030302
Киім бөлмелеріндегі кедергілер. Құрылғы
кедергілердің шаршы метрі
111001040103
Тақтайлардан жасалған тас қабырғаларға арқалықтар төсеу арқылы аражабындар. Құрылғы
қабаттасудың шаршы метрі
111001040104
Тас қабырғалар бойымен арқалықтарды төсеу арқылы тақталар. Құрылғы
қабаттасудың шаршы метрі
111001040201
Төбелер. Қаптау тақтайларымен тігу
төбелердің шаршы метрі
111001040202
Төбелер. Сылақтың астына тігу
төбелердің шаршы метрі
111001040203
Төбелер. Қалыңдығы 5 мм қатты ағаш-талшықты тақталармен тігу
төбелердің шаршы метрі
111001040204
Төбелер. Ағаш бойынша мырышталмаған жабындық болатпен тігу
төбелердің шаршы метрі
111001040206
Төбелер. Ағаш бойынша мырышталған шатырлы болатпен тігу
төбелердің шаршы метрі
111001040207
Төбелер. Асбест бойынша мырышталған жабындық болатпен тігу
төбелердің шаршы метрі
111001040301
Жүру тақталары. Төсеу
М.
111001050101
Рафтерлер. Дайындаумен орнату
құрылымдағы текше метр ағаш
111001060101
Терезелер есту. Құрылғы
есту терезесі
111001060201
Тұрғын және қоғамдық ғимараттардың тас қабырғаларында ауданы 2 шаршы метрге дейінгі терезе ойықтары. Қосарланған түптері бар блоктарды орнату
шаршы метр
111001060202
Тұрғын және қоғамдық ғимараттардың тас қабырғаларында ауданы 2 шаршы метрден асатын терезе ойықтары. Қосарланған түптері бар блоктарды орнату
шаршы метр
111001060203
Тұрғын және қоғамдық ғимараттардың тас қабырғаларында ауданы 2 шаршы метрге дейінгі терезе ойықтары. Бөлек (бөлек-қосарланған) түптеулері бар блоктарды орнату)
шаршы метр
111001060209
Тұрғын және қоғамдық ғимараттардың ағаш бұзылмаған қабырғаларында ауданы 2 шаршы метрге дейінгі терезе ойықтары. Қосарланған түптері бар блоктарды орнату
шаршы метр
111001060301
Өнеркәсіптік ғимараттардың тас қабырғаларында ауданы 5 шаршы метрге дейінгі терезе саңылаулары. Бір және қосарланған түптеулері бар блоктарды орнату
шаршы метр
111001060401
Фрамужные аспаптар. Орнату
жинақ
111001060402
Құрылғылар терезе. Орнату
жинақ
111001060601
Өнеркәсіптік ғимараттардың тас қабырғаларында ауданы 5 шаршы метрге дейінгі терезе саңылаулары. Бір тұйық түптермен толтыру
шаршы метр

111001030202
Перегородки чистые дощатые однослойные. Устройство
квадратный метр перегородок (за вычетом проемов)
111001030203
Перегородки чистые каркасные. Устройство с обшивкой фанерой с двух сторон
квадратный метр перегородок (за вычетом проемов)
111001030204
Перегородки чистые каркасные. Устройство с обшивкой фанерой с одной стороны
квадратный метр перегородок (за вычетом проемов)
111001030301
Перегородки каркасно-филенчатые в санузлах. Устройство
квадратный метр перегородок
111001030302
Барьеры в гардеробных. Устройство
квадратный метр барьеров
111001040103
Перекрытия с укладкой балок по каменным стенам с накатом из досок. Устройство
квадратный метр перекрытия
111001040104
Перекрытия с укладкой балок по каменным стенам с несущей подшивкой из досок. Устройство
квадратный метр перекрытия
111001040201
Потолки. Подшивка досками обшивки
квадратный метр потолков
111001040202
Потолки. Подшивка под штукатурку
квадратный метр потолков
111001040203
Потолки. Подшивка плитами древесно-волокнистыми твердыми толщиной 5 мм
квадратный метр потолков
111001040204
Потолки. Подшивка сталью кровельной неоцинкованной по дереву
квадратный метр потолков
111001040206
Потолки. Подшивка сталью кровельной оцинкованной по дереву
квадратный метр потолков
111001040207
Потолки. Подшивка сталью кровельной оцинкованной по асбесту
квадратный метр потолков
111001040301
Доски ходовые. Укладка
м ходов
111001050101
Стропила. Установка с изготовлением
куб. метр древесины в конструкции
111001060101
Окна слуховые. Устройство
слуховое окно
111001060201
Проемы оконные площадью до 2 квадратный метр в каменных стенах жилых и общественных зданий. Установка блоков с переплетами спаренными
квадратный метр
111001060202
Проемы оконные площадью более 2 квадратный метр в каменных стенах жилых и общественных зданий. Установка блоков с переплетами спаренными
квадратный метр
111001060203
Проемы оконные площадью до 2 квадратный метр в каменных стенах жилых и общественных зданий. Установка блоков с переплетами раздельными (раздельно-спаренными)
квадратный метр
111001060209
Проемы оконные площадью до 2 квадратный метр в деревянных нерубленых стенах жилых и общественных зданий. Установка блоков с переплетами спаренными
квадратный метр
111001060301
Проемы оконные площадью до 5 квадратный метр в каменных стенах промышленных зданий. Установка блоков с одинарными и спаренными переплетами
квадратный метр
111001060401
Приборы фрамужные. Установка
комплект
111001060402
Приборы оконные. Установка
комплект
111001060601
Проемы оконные площадью до 5 квадратный метр в каменных стенах промышленных зданий. Заполнение переплетами одинарными глухими
квадратный метр

111001060603
Өнеркәсіптік ғимараттардың тас қабырғаларында ауданы 5 шаршы метрге дейінгі терезе саңылаулары. Бір ашылатын түптермен толтыру
шаршы метр
111001060701
Ағаш кесілген қабырғалардағы ауданы 2 шаршы метрге дейінгі терезе саңылаулары,. Бір түптермен толтыру
шаршы метр
111001060703
Ағаш кесілген қабырғалардағы ауданы 2 шаршы метрге дейінгі терезе саңылаулары. Бөлек түптермен толтыру
шаршы метр
111001060801
Ағаш терезе тақталары. Тас қабырғаларға орнату. Ойықтың биіктігі 1 м дейін
ойықтардың шаршы метрі
111001060802
Ағаш терезе тақталары. Тас қабырғаларға орнату. Ойықтың биіктігі 2 м дейін
ойықтардың шаршы метрі
111001060803
Ағаш терезе тақталары. Тас қабырғаларға орнату. Ойықтың биіктігі 2 м-ден астам
ойықтардың шаршы метрі
111001070101
Тас қабырғалардағы ауданы 3 шаршы метрге дейінгі сыртқы есік саңылаулары. Блоктарды орнату
шаршы метр
111001070102
Тас қабырғалардағы ауданы 3 шаршы метрден асатын сыртқы есік саңылаулары. Блоктарды орнату
шаршы метр
111001070103
Сыртқы және ішкі есік ойықтары, ауданы 3 шаршы метрге дейін ағаш сынған қабырғаларда. Блоктарды орнату
шаршы метр
111001070104
Сыртқы және ішкі есік ойықтары ауданы 3 шаршы метрден астам ағаш сынған қабырғаларда. Блоктарды орнату
шаршы метр
111001070105
Төбелердегі ауданы 2 шаршы метрге дейінгі ойықтар. Люк блоктарын орнату
шаршы метр
111001070106
Ішкі қабырғалар мен аралықтарда ауданы 3 шаршы метрге дейінгі есік ойықтары. Блоктарды кергіш дюбельдерге орнату
шаршы метр
111001070107
Ішкі қабырғалар мен аралықтарда ауданы 3 шаршы метрден астам есік ойықтары. Блоктарды кергіш дюбельдерге орнату
шаршы метр
111001070201
Ағаш кесілген қабырғалардағы 2 шаршы метрге дейінгі сыртқы және ішкі есіктер. Жеке элементтермен толтыру
шаршы метр
111001070202
Ағаш кесілген қабырғалардағы 3 шаршы метрге дейінгі сыртқы және ішкі есіктер. Жеке элементтермен толтыру
шаршы метр
111001070301
Тұрғын және қоғамдық ғимараттардың тас қабырғаларында ауданы 3 шаршы метрге дейінгі балкон ойықтары. Қосарланған төсемі бар есік блоктарымен толтыру
шаршы метр
111001070303
Тұрғын және қоғамдық ғимараттардың тас қабырғаларында ауданы 3 шаршы метрге дейінгі балкон ойықтары. Бөлек (бөлек-қосарланған) төсемі бар есік блоктарымен толтыру)
шаршы метр
111001070501
Ағаш кесілген қабырғалардағы ауданы 2 шаршы метрге дейінгі терезе саңылаулары. Қораптарды орнату
шаршы метр
111001070601
Есіктер. Екі жағынан киіз бойынша жабындық мырышталмаған болатпен қаптау
шаршы метр

111001060603
Проемы оконные площадью до 5 квадратный метр в каменных стенах промышленных зданий. Заполнение переплетами одинарными открывающимися
квадратный метр
111001060701
Проемы оконные площадью до 2 квадратный метр в деревянных рубленых стенах,. Заполнение переплетами одинарными
квадратный метр
111001060703
Проемы оконные площадью до 2 квадратный метр в деревянных рубленых стенах. Заполнение переплетами раздельными
квадратный метр
111001060801
Доски деревянные подоконные. Установка в каменных стенах. Высота проема до 1 м
квадратный метр проемов
111001060802
Доски деревянные подоконные. Установка в каменных стенах. Высота проема до 2 м
квадратный метр проемов
111001060803
Доски деревянные подоконные. Установка в каменных стенах. Высота проема более 2 м
квадратный метр проемов
111001070101
Проемы дверные наружные площадью до 3 квадратный метр в каменных стенах. Установка блоков
квадратный метр
111001070102
Проемы дверные наружные площадью более 3 квадратный метр в каменных стенах. Установка блоков
квадратный метр
111001070103
Проемы дверные наружные и внутренние площадью до 3 квадратный метр в деревянных нерубленных стенах. Установка блоков
квадратный метр
111001070104
Проемы дверные наружные и внутренние площадью более 3 квадратный метр в деревянных нерубленных стенах. Установка блоков
квадратный метр
111001070105
Проемы площадью до 2 квадратный метр в перекрытиях. Установка блоков люков
квадратный метр
111001070106
Проемы дверные площадью до 3 квадратный метр во внутренних стенах и перегородках. Установка блоков на распорных дюбелях
квадратный метр
111001070107
Проемы дверные площадью более 3 квадратный метр во внутренних стенах и перегородках. Установка блоков на распорных дюбелях
квадратный метр
111001070201
Проемы дверные наружные и внутренние площадью до 2 квадратный метр в деревянных рубленых стенах. Заполнение отдельными элементами
квадратный метр
111001070202
Проемы дверные наружные и внутренние площадью до 3 квадратный метр в деревянных рубленых стенах. Заполнение отдельными элементами
квадратный метр
111001070301
Проемы балконные площадью до 3 квадратный метр в каменных стенах жилых и общественных зданий. Заполнение блоками дверными с полотнами спаренными
квадратный метр
111001070303
Проемы балконные площадью до 3 квадратный метр в каменных стенах жилых и общественных зданий. Заполнение блоками дверными с полотнами раздельными (раздельно-спаренными)
квадратный метр
111001070501
Проемы оконные площадью до 2 квадратный метр в деревянных рубленых стенах. Установка коробок
квадратный метр
111001070601
Двери. Обивка кровельной неоцинкованной сталью по войлоку с двух сторон
квадратный метр

111001130102
Биіктігі 1,2 м-ге дейін торлы қоршаулар.
қоршаудың шаршы метрі
111001130103
Биіктігі 1,6 м-ге дейін торлы қоршаулар.
қоршаудың шаршы метрі
111001130104
Биіктігі 2 м-ге дейінгі торлы қоршаулар.
қоршаудың шаршы метрі
111001130108
Биіктігі 2 м-ге дейін торлы дуалдар орнатылған бағаналары бар құрылғы
қоршаудың шаршы метрі
111001130303
Биіктігі 1,6 м дейін торлы қақпалар.
Қақпаның шаршы метрі
111001130401
Саңырау қалқандардан қоршаулар. Тіректерді орнату құрылғысы
қоршаудың шаршы метрі
111001130608
Биіктігі 2 м-ге дейін торлы дайын жаймалардан жасалған қақпалар.
Қақпаның шаршы метрі
111001140101
Тереңдігі 1,5 м дейінгі төсек орындықтары. орнату
құрылымдағы текше метр ағаш
111001140401
Тақталардан жүгіру. Фермалар бойынша төсеу
құрылымдағы текше метр ағаш
111001140402
Жайылымды из брусьев. Фермалар бойынша төсеу
құрылымдағы текше метр ағаш
111001140501
Плиталы жылытқышы бар ағаш қалқандардан жасалған төсем. Ферма құрылғысы
шаршы метр жабу
111001140502
Қалыңдығы 25 мм жұқарған жұмыс төсемі. Ферма құрылғысы
шаршы метр жабу
111001140503
Еден жұмыс қалыңдығы 25 мм тұтас. Ферма құрылғысы
шаршы метр жабу
111001140504
Қалыңдығы 40 мм жұқарған жұмыс төсемі. Ферма құрылғысы
шаршы метр жабу
111001140505
Еден жұмыс қалыңдығы 40 мм тұтас. Ферма құрылғысы
шаршы метр жабу
111001140506
Қалыңдығы 50 мм жұқарған жұмыс төсемі. Ферма құрылғысы
шаршы метр жабу
111001140507
Еден жұмыс қалыңдығы 50 мм тұтас. Ферма құрылғысы
шаршы метр жабу
111001140508
Қорғаныш төсем. Ферма құрылғысы
шаршы метр жабу
111001150101
Ағаш фермалар, аркалар, арқалықтар, рафтерлер, мауерлаттар. Огнезащита
құрылымдағы текше метр ағаш
111001150102
Ағаш қаңқалардың, эстакадалардың конструкциялары. Огнезащита
құрылымдағы текше метр ағаш
111001150201
Шатыр астындағы жәшік, фермалар бойынша жабындар мен төсемдер. Огнезащита
өңделген беттің шаршы метрі
111001160101
Қабырғалар. Су ерітінділерімен антисептик
қабырғалардың шаршы метрі (саңылауларды шегергенде)
111001160102
Қалқалар. Су ерітінділерімен антисептик
арақабырғалардың шаршы метрі (ойықтарды шегергенде))
111001160103
Фермалар бойынша жабындар. Су ерітінділерімен антисептик
фермалар бойынша жабынның шаршы метрі
111001160201
Қабырғалары кесілген. Пастамен антисептик
қабырғалардың шаршы метрі
111001160202
Ашық жүгіру бойынша төбелер. Пастамен антисептик
қабаттасудың шаршы метрі

111001130102
Заборы решетчатые высотой до 1,2 м. Устройство с установкой столбов
квадратный метр забора
111001130103
Заборы решетчатые высотой до 1,6 м. Устройство с установкой столбов
квадратный метр забора
111001130104
Заборы решетчатые высотой до 2 м. Устройство с установкой столбов
квадратный метр забора
111001130108
Заборы решетчатые высотой до 2 м. Устройство при установленных столбах
квадратный метр забора
111001130303
Ворота решетчатые высотой до 1,6 м. Устройство с установкой столбов
квадратный метр ворот
111001130401
Заборы из щитов глухих. Устройство с установкой столбов
квадратный метр забора
111001130608
Ворота из готовых полотен решетчатых высотой до 2 м. Устройство при установленных столбах
квадратный метр ворот
111001140101
Стулья на лежнях глубиной заложения до 1,5 м. Установка
куб. метр древесины в конструкции
111001140401
Прогоны из досок. Укладка по фермам
куб. метр древесины в конструкции
111001140402
Прогоны из брусьев. Укладка по фермам
куб. метр древесины в конструкции
111001140501
Настил из щитов деревянных с плитным утеплителем. Устройство по фермам
квадратный метр покрытия
111001140502
Настил рабочий толщиной 25 мм разреженный. Устройство по фермам
квадратный метр покрытия
111001140503
Настил рабочий толщиной 25 мм сплошной. Устройство по фермам
квадратный метр покрытия
111001140504
Настил рабочий толщиной 40 мм разреженный. Устройство по фермам
квадратный метр покрытия
111001140505
Настил рабочий толщиной 40 мм сплошной. Устройство по фермам
квадратный метр покрытия
111001140506
Настил рабочий толщиной 50 мм разреженный. Устройство по фермам
квадратный метр покрытия
111001140507
Настил рабочий толщиной 50 мм сплошной. Устройство по фермам
квадратный метр покрытия
111001140508
Настил защитный. Устройство по фермам
квадратный метр покрытия
111001150101
Конструкции деревянные ферм, арок, балок, стропил, мауэрлатов. Огнезащита
куб. метр древесины в конструкции
111001150102
Конструкции деревянные каркасов, эстакад. Огнезащита
куб. метр древесины в конструкции
111001150201
Обрешетка под кровлю, покрытия и настилы по фермам. Огнезащита
квадратный метр обработанной поверхности
111001160101
Стены. Антисептирование водными растворами
квадратный метр стен (за вычетом проемов)
111001160102
Перегородки. Антисептирование водными растворами
квадратный метр перегородок (за вычетом проемов)
111001160103
Покрытия по фермам. Антисептирование водными растворами
квадратный метр покрытия по фермам
111001160201
Стены рубленые. Антисептирование пастами
квадратный метр стен
111001160202
Перекрытия по открытым прогонам. Антисептирование пастами
квадратный метр перекрытия

111001160203
Арқандар, арқалықтар, төсеніштер. Пастамен антисептик
қабаттасудың шаршы метрі
111001160204
Екі жағынан бөлімдер. Пастамен антисептик
бөлімдердің шаршы метрі
111001160205
Фермаларды жабу. Пастамен антисептик
шаршы метр жабу
111002010101
Қалқандар. Жер асты арналарының үстіне төсеу
шаршы метр
111002030103
Жабу цокольді бойынша балкам с төсемдермен бірі нестроганных тақта. Құрастыру
қабаттасудың шаршы метрі
111002040101
Қалқан конструкциясының қабырғалары сыртқы тақтайлармен қапталған. Құрастыру
қабырғалардың шаршы метрі (ойықтарды есептемегенде)
111002050101
Қабырғалар. Маяк рельстерін шегелеу
шаршы метр
111002060101
Ауданы 5 шаршы метрге дейінгі панельдерден бөлімдер. Құрастыру
қалқалардың шаршы метрі (ойықтарды есептемегенде)
111002060103
Бөлімдер тақтайша қалқанды. Құрастыру
қалқалардың шаршы метрі (ойықтарды есептемегенде)
111002110101
Ілмектерді, тіреулерді, аралықтарды орнатумен, торлама орнатумен және толқынды асбест-цемент парақтарымен жабумен төбе. Құрастыру
шатырдың шаршы метрі
111002110102
Карниздер. Құрастыру
карниздің кеңейтілген бетінің шаршы метрі
111002110103
Фронтоны бірі строганых тақта. Құрастыру
шаршы метр педименттер
111002120201
Алаңдар сатылы. Қоршаулармен қоршау
М таянышы
111002130102
Террастар. Құрастыру
шаршы метр еден
111002130202
Кіреберістің үстіндегі қақпақ жоқ. Құрастыру
дана
111002140101
Блоктар (контейнерлер). Жапсарларды бітемей орнату
текше метр блок
111003010301
Қалқалар желді. Қалқандарды қаптау элементтерін орнату
қалқандардың шаршы метрі
111004010101
Тұрғын және қоғамдық ғимараттар үшін қалыңдығы 78 мм оқшаулағыш төсемсіз бір қабатта гипсокартон парақтарымен қапталған бөлімдер. Буындарды суға төзімді бітеуішпен бітейтін құрылғы
бөлімдердің шаршы метрі
111004010102
Тұрғын және қоғамдық ғимараттар үшін қалыңдығы 108 мм оқшаулағыш төсемсіз бір қабатта гипсокартон парақтарымен қапталған бөлімдер. Буындарды суға төзімді бітеуішпен бітейтін құрылғы
бөлімдердің шаршы метрі
111004010103
Тұрғын және қоғамдық ғимараттар үшін қалыңдығы 106 мм оқшаулағыш төсемсіз екі қабатты гипсокартон парақтарымен қапталған бөлімдер. Буындарды суға төзімді бітеуішпен бітейтін құрылғы
бөлімдердің шаршы метрі
111004010105
Тұрғын және қоғамдық ғимараттар үшін қалыңдығы 78 мм оқшаулағыш төсемі бар бір қабаттағы гипсокартон парақтарымен қапталған бөлімдер. Буындарды суға төзімді бітеуішпен бітейтін құрылғы
бөлімдердің шаршы метрі
111004010106
Тұрғын және қоғамдық ғимараттар үшін қалыңдығы 108 мм оқшаулағыш төсемі бар бір қабаттағы гипсокартон парақтарымен қапталған бөлімдер. Буындарды суға төзімді бітеуішпен бітейтін құрылғы
бөлімдердің шаршы метрі

111001160203
Перекрытия прогонов, балки, накаты. Антисептирование пастами
квадратный метр перекрытия
111001160204
Перегородки с двух сторон. Антисептирование пастами
квадратный метр перегородок
111001160205
Покрытия прогонов по фермам. Антисептирование пастами
квадратный метр покрытия
111002010101
Щиты. Укладка над подпольными каналами
квадратный метр
111002030103
Перекрытия цокольные по балкам с настилами из нестроганных досок. Сборка
квадратный метр перекрытия
111002040101
Стены щитовой конструкции наружные с обшивкой досками строгаными. Сборка
квадратный метр стен (без вычета проемов)
111002050101
Стены. Прибивка маячных реек
квадратный метр
111002060101
Перегородки из панелей площадью до 5 квадратный метр. Сборка
квадратный метр перегородок (без вычета проемов)
111002060103
Перегородки дощатые щитовые. Сборка
квадратный метр перегородок (без вычета проемов)
111002110101
Кровля с установкой стропил, подкосов, прогонов, устройством обрешетки и покрытием волнистыми асбестоцементными листами. Сборка
квадратный метр кровли
111002110102
Карнизы. Сборка
квадратный метр развернутой поверхности карниза
111002110103
Фронтоны из строганых досок. Сборка
квадратный метр фронтонов
111002120201
Площадки лестничные. Ограждение перилами
м перил
111002130102
Террасы. Сборка
квадратный метр пола
111002130202
Козырек над входом без покрытия. Сборка
шт.
111002140101
Блоки (контейнеры). Установка без заделки стыков
куб. метр блока
111003010301
Перегородки ветровые. Установка элементов обшивки щитов
квадратный метр щитов
111004010101
Перегородки с обшивкой гипсокартонными листами в один слой без изоляционной прокладки толщиной 78 мм для жилых и общественных зданий. Устройство с заделкой стыков водостойкой шпаклевкой
квадратный метр перегородок
111004010102
Перегородки с обшивкой гипсокартонными листами в один слой без изоляционной прокладки толщиной 108 мм для жилых и общественных зданий. Устройство с заделкой стыков водостойкой шпаклевкой
квадратный метр перегородок
111004010103
Перегородки с обшивкой гипсокартонными листами в два слоя без изоляционной прокладки толщиной 106 мм для жилых и общественных зданий. Устройство с заделкой стыков водостойкой шпаклевкой
квадратный метр перегородок
111004010105
Перегородки с обшивкой гипсокартонными листами в один слой с изоляционной прокладкой толщиной 78 мм для жилых и общественных зданий. Устройство с заделкой стыков водостойкой шпаклевкой
квадратный метр перегородок
111004010106
Перегородки с обшивкой гипсокартонными листами в один слой с изоляционной прокладкой толщиной 108 мм для жилых и общественных зданий. Устройство с заделкой стыков водостойкой шпаклевкой
квадратный метр перегородок

111004010107
Тұрғын және қоғамдық ғимараттар үшін қалыңдығы 106 мм оқшаулағыш төсемі бар екі қабатты гипсокартон парақтарымен қапталған бөлімдер. Буындарды суға төзімді бітеуішпен бітейтін құрылғы
бөлімдердің шаршы метрі
111004010203
Қалыңдығы 78 мм оқшаулағыш төсемі бар бір қабаттағы гипсокартон парақтарымен қапталған бөлімдер.
бөлімдердің шаршы метрі
111004010204
Қалыңдығы 98 мм оқшаулағыш төсемі бар екі қабатты гипсокартон парақтарымен қапталған бөлімдер.
бөлімдердің шаршы метрі
111004020101
Өнеркәсіптік кәсіпорындардың ғимараттарында оқшауланбаған бөлімдер. Құрылғы
арақабырғалардың шаршы метрі (ойықтарды шегергенде))
111004020102
Өнеркәсіптік кәсіпорындардың ғимараттарында қалыңдығы 50 мм оқшаулағыш төсемі бар бөлімдер. Құрылғы
арақабырғалардың шаршы метрі (ойықтарды шегергенде))
111004020103
Өнеркәсіптік кәсіпорындардың ғимараттарында қалыңдығы 75 мм оқшаулағыш төсемі бар бөлімдер. Құрылғы
арақабырғалардың шаршы метрі (ойықтарды шегергенде))
111004020105
Өнеркәсіптік кәсіпорындардың ғимараттарында қалыңдығы 100 мм оқшаулағыш төсемі бар бөлімдер. Құрылғы
арақабырғалардың шаршы метрі (ойықтарды шегергенде))
111004020402
ПС-3 және ПН-3 Болат профильдерінен жасалған қаңқалы өнеркәсіптік кәсіпорындар ғимараттарының арақабырғаларындағы есік ойықтары. Безендіру (өңдеу)
ойығы
111004020501
Аралықтағы есік ойықтары. Ағаш блоктарды орнату
ойықтардың шаршы метрі
111004020502
Аралықтағы есік ойықтары. Металл қораптарды кенеп ілмегімен орнату
ойықтардың шаршы метрі
111004020601
Екі жағынан гипсокартон табақтарымен бір қабатты қаптамамен бір металл қаңқалы арақабырғалар. Бөлімнің жалпы қалыңдығы 75-125 ММ.саңырау. Құрылғы
арақабырғалардың шаршы метрі (ойықтарды шегергенде)
111004020602
Екі жағынан гипсокартон табақтарымен бір қабатты қаптамамен бір металл қаңқалы арақабырғалар. Бөлімнің жалпы қалыңдығы 75-125 мм.бір есікпен. Құрылғы
арақабырғалардың шаршы метрі (ойықтарды шегергенде)
111004020603
Екі жағынан гипсокартон табақтарымен бір қабатты қаптамамен бір металл қаңқалы арақабырғалар. Бөлімнің жалпы қалыңдығы 75-125 мм. екі есікпен. Құрылғы
арақабырғалардың шаршы метрі (ойықтарды шегергенде)
111004020701
Екі жағынан гипсокартон табақтарымен екі қабатты қаптамамен бір металл қаңқалы арақабырғалар. Бөлімнің жалпы қалыңдығы 100-150 мм.саңырау. Құрылғы
арақабырғалардың шаршы метрі (ойықтарды шегергенде)
111004020702

111004010107
Перегородки с обшивкой гипсокартонными листами в два слоя с изоляционной прокладкой толщиной 106 мм для жилых и общественных зданий. Устройство с заделкой стыков водостойкой шпаклевкой
квадратный метр перегородок
111004010203
Перегородки с обшивкой гипсокартонными листами в один слой с изоляционной прокладкой толщиной 78 мм. Устройство с заделкой стыков гермитом по периметру
квадратный метр перегородок
111004010204
Перегородки с обшивкой гипсокартонными листами в два слоя с изоляционной прокладкой толщиной 98 мм. Устройство с заделкой стыков гермитом по периметру
квадратный метр перегородок
111004020101
Перегородки без изоляции в зданиях промышленных предприятий. Устройство
квадратный метр перегородок (за вычетом проемов)
111004020102
Перегородки с изоляционной прокладкой толщиной 50 мм в зданиях промышленных предприятий. Устройство
квадратный метр перегородок (за вычетом проемов)
111004020103
Перегородки с изоляционной прокладкой толщиной 75 мм в зданиях промышленных предприятий. Устройство
квадратный метр перегородок (за вычетом проемов)
111004020105
Перегородки с изоляционной прокладкой толщиной 100 мм в зданиях промышленных предприятий. Устройство
квадратный метр перегородок (за вычетом проемов)
111004020402
Проемы дверные в перегородках зданий промышленных предприятий с каркасом из стальных профилей ПС-3 и ПН-3. Оформление (обделка)
проем
111004020501
Проемы дверные в перегородках. Установка деревянных блоков
квадратный метр проемов
111004020502
Проемы дверные в перегородках. Установка коробок металлических с навеской полотен
квадратный метр проемов
111004020601
Перегородки с одинарным металлическим каркасом с однослойной обшивкой с двух сторон гипсокартонными листами. Общая толщина перегородки 75-125 мм. Глухие. Устройство
квадратный метр перегородок (за вычетом проемов)
111004020602
Перегородки с одинарным металлическим каркасом с однослойной обшивкой с двух сторон гипсокартонными листами. Общая толщина перегородки 75-125 мм. С одним дверным проемом. Устройство
квадратный метр перегородок (за вычетом проемов)
111004020603
Перегородки с одинарным металлическим каркасом с однослойной обшивкой с двух сторон гипсокартонными листами. Общая толщина перегородки 75-125 мм. С двумя дверными проемами. Устройство
квадратный метр перегородок (за вычетом проемов)
111004020701
Перегородки с одинарным металлическим каркасом с двухслойной обшивкой с двух сторон гипсокартонными листами. Общая толщина перегородки 100-150 мм. Глухие. Устройство
квадратный метр перегородок (за вычетом проемов)
111004020702

Екі жағынан гипсокартон табақтарымен екі қабатты қаптамамен бір металл қаңқалы арақабырғалар. Бөлімнің жалпы қалыңдығы 100-150 мм.бір есікпен. Құрылғы
арақабырғалардың шаршы метрі (ойықтарды шегергенде)
111004020703
Екі жағынан гипсокартон табақтарымен екі қабатты қаптамамен бір металл қаңқалы арақабырғалар. Бөлімнің жалпы қалыңдығы 100-150 мм. екі есікпен. Құрылғы
арақабырғалардың шаршы метрі (ойықтарды шегергенде)

Перегородки с одинарным металлическим каркасом с двухслойной обшивкой с двух сторон гипсокартонными листами. Общая толщина перегородки 100-150 мм. С одним дверным проемом. Устройство
квадратный метр перегородок (за вычетом проемов)
111004020703
Перегородки с одинарным металлическим каркасом с двухслойной обшивкой с двух сторон гипсокартонными листами. Общая толщина перегородки 100-150 мм. С двумя дверными проемами. Устройство
квадратный метр перегородок (за вычетом проемов)

111004020901
Бөлімдер екі жағынан гипсокартон парақтарымен екі қабатты қапталған Қос металл жақтауымен саңырау. Құрылғы. Бөлімнің жалпы қалыңдығы 155-255 мм
арақабырғалардың шаршы метрі (ойықтарды шегергенде)
111004020903
Екі жағынан гипсокартон табақтарымен екі қабатты қаптамасы бар қос металл қаңқалы екі есік ойығы бар арақабырғалар. Құрылғы. Бөлімнің жалпы қалыңдығы 155-255 мм
арақабырғалардың шаршы метрі (ойықтарды шегергенде)
111004030101
Төбелер бір қабатты гипсокартон парақтарымен қапталған бір деңгейлі металл жақтауға ілулі. Тікелей суспензиядағы құрылғы
төбенің шаршы метрі
111004030102
Төбелер бір қабатты гипсокартон парақтарымен қапталған бір деңгейлі металл жақтауға ілулі. Анкерлік аспалардағы құрылғы
төбенің шаршы метрі
111004030201
Төбелер бір қабатты гипсокартон парақтарымен қапталған екі деңгейлі металл жақтауға ілулі. Тікелей суспензиядағы құрылғы
төбенің шаршы метрі
111004030202
Төбелер бір қабатты гипсокартон парақтарымен қапталған екі деңгейлі металл жақтауға ілулі. Анкерлік аспалардағы құрылғы
төбенің шаршы метрі
111004040101
Қабырғалар. Саңырау. Гипсокартон табақтарының бір қабатымен пп-профильден жасалған бір металл каркас бойынша қаптау
қабырғалардың шаршы метрі (саңылауларды шегергенде)
111004040102
Қабырғалар. Саңырау. Гипсокартон табақтарының екі қабатымен пп-профильден жасалған бір металл каркас бойынша қаптау
қабырғалардың шаршы метрі (саңылауларды шегергенде)
111004040103
Қабырғалар. С оконным проемом. Гипсокартон табақтарының бір қабатымен пп-профильден жасалған бір металл каркас бойынша қаптау
қабырғалардың шаршы метрі (саңылауларды шегергенде)
111004040105
Қабырғалар. С дверным проемом. Гипсокартон табақтарының бір қабатымен пп-профильден жасалған бір металл каркас бойынша қаптау
қабырғалардың шаршы метрі (саңылауларды шегергенде)
111004040201
Қабырғалар. Саңырау. Гипсокартон табақтарының бір қабатымен ПН және ПС профильдерінен базалық қабырғадан жатқызылған бір металл каркас бойынша қаптау
қабырғалардың шаршы метрі (саңылауларды шегергенде)
111004040202
Қабырғалар. Саңырау. Гипсокартон табақтарының екі қабатымен ПН және ПС профильдерінен базалық қабырғадан жатқызылған бір металл каркас бойынша қаптау
қабырғалардың шаршы метрі (саңылауларды шегергенде)
111004050101
Есік және терезе ойықтарының еңістері. Металл каркас бойынша гипсокартон парақтарымен қаптау
көлбеу м
111004050102
Есік және терезе ойықтарының еңістері. Желімге гипсокартон парақтарымен қаптау
көлбеу м
111004050201
Гипсокартон және гипс-талшықты табақтардан жасалған конструкциялардың сыртқы бұрыштарына әрлеуге арналған бұрыштар. Есік және терезе ойықтарының сыртқы бұрыштарына орнату
М бұрышы

111004020901
Перегородки глухие с двойным металлическим каркасом с двухслойной обшивкой с двух сторон гипсокартонными листами. Устройство. Общая толщина перегородки 155-255 мм
квадратный метр перегородок (за вычетом проемов)
111004020903
Перегородки с двумя дверными проемами с двойным металлическим каркасом с двухслойной обшивкой с двух сторон гипсокартонными листами. Устройство. Общая толщина перегородки 155-255 мм
квадратный метр перегородок (за вычетом проемов)
111004030101
Потолки подвесные на одноуровневом металлическом каркасе с однослойной обшивкой гипсокартонными листами. Устройство на прямых подвесах
квадратный метр потолка
111004030102
Потолки подвесные на одноуровневом металлическом каркасе с однослойной обшивкой гипсокартонными листами. Устройство на анкерных подвесах
квадратный метр потолка
111004030201
Потолки подвесные на двухуровневом металлическом каркасе с однослойной обшивкой гипсокартонными листами. Устройство на прямых подвесах
квадратный метр потолка
111004030202
Потолки подвесные на двухуровневом металлическом каркасе с однослойной обшивкой гипсокартонными листами. Устройство на анкерных подвесах
квадратный метр потолка
111004040101
Стены. Глухие. Обшивка по одинарному металлическому каркасу из ПП-профиля одним слоем гипсокартонных листов
квадратный метр стен (за вычетом проемов)
111004040102
Стены. Глухие. Обшивка по одинарному металлическому каркасу из ПП-профиля двумя слоями гипсокартонных листов
квадратный метр стен (за вычетом проемов)
111004040103
Стены. С оконным проемом. Обшивка по одинарному металлическому каркасу из ПП-профиля одним слоем гипсокартонных листов
квадратный метр стен (за вычетом проемов)
111004040105
Стены. С дверным проемом. Обшивка по одинарному металлическому каркасу из ПП- профиля одним слоем гипсокартонных листов
квадратный метр стен (за вычетом проемов)
111004040201
Стены. Глухие. Обшивка по одинарному металлическому каркасу, отнесенному от базовой стены, из ПН и ПС профилей одним слоем гипсокартонных листов
квадратный метр стен (за вычетом проемов)
111004040202
Стены. Глухие. Обшивка по одинарному металлическому каркасу, отнесенному от базовой стены, из ПН и ПС профилей двумя слоями гипсокартонных листов
квадратный метр стен (за вычетом проемов)
111004050101
Откосы дверных и оконных проемов. Облицовка по металлическому каркасу гипсокартонными листами
м откоса
111004050102
Откосы дверных и оконных проемов. Облицовка на клее гипсокартонными листами
м откоса
111004050201
Уголки под отделку на внешние углы конструкций из гипсокартонных и гипсоволокнистых листов. Установка на внешние углы откосов дверных и оконных проемов
м уголка

111005010101
Ауданы 2 шаршы метрге дейінгі терезе ойықтары. Саңыраулардың ПВХ профильдерінен блоктарды орнату
шаршы метр
111005010102
Ауданы 2 шаршы метрден астам терезе ойықтары. Саңыраулардың ПВХ профильдерінен блоктарды орнату
шаршы метр
111005010103
Ауданы 2 шаршы метрге дейінгі терезе ойықтары. Бұрылмалы (қайырмалы, бұрылмалы-қайырмалы) бір жапырақты ПВХ профильдерінен блоктарды орнату
шаршы метр
111005010104
Ауданы 2 шаршы метрден астам терезе ойықтары. Бұрылмалы (қайырмалы, бұрылмалы-қайырмалы) бір жапырақты ПВХ профильдерінен блоктарды орнату
шаршы метр
111005010105
Ауданы 2 шаршы метрге дейінгі терезе ойықтары. ПВХ профильдерінен бұрылмалы (қайырмалы, бұрылмалы-қайырмалы) қос қанатты блоктарды орнату
шаршы метр
111005010106
Ауданы 2 шаршы метрден астам терезе ойықтары. ПВХ профильдерінен бұрылмалы (қайырмалы, бұрылмалы-қайырмалы) қос қанатты блоктарды орнату
шаршы метр
111005010107
Ауданы 2 шаршы метрге дейінгі терезе ойықтары. Бұрылмалы (қайырмалы, бұрылмалы-қайырмалы) үш қанатты (оның ішінде бітеу шынылау жармалары болған кезде) ПВХ профильдерінен блоктар орнату)
шаршы метр
111005010108
Ауданы 2 шаршы метрден астам терезе ойықтары. Бұрылмалы (қайырмалы, бұрылмалы-қайырмалы) үш қанатты (оның ішінде бітеу шынылау жармалары болған кезде) ПВХ профильдерінен блоктар орнату)
шаршы метр
111005010201
Тас қабырғалардағы сыртқы және ішкі есіктер 3 шаршы метрге дейін. ПВХ профильдерін орнату
шаршы метр
111005010202
Тас қабырғалардағы ауданы 3 шаршы метрден асатын сыртқы және ішкі есіктердің ойықтары. ПВХ профильдерін орнату
шаршы метр
111005010203
Аралықтарда және ағаш сынған қабырғаларда ауданы 3 шаршы метрге дейінгі есік ойықтары. ПВХ профильдерін орнату
шаршы метр
111005010204
Аралықтарда және ағаш сынған қабырғаларда ауданы 3 шаршы метрден асатын есік ойықтары. ПВХ профильдерін орнату
шаршы метр
111005010301
Ауданы 3 шаршы метрге дейінгі балкон ойықтары. ПВХ профильдерінен есік блоктарын орнату
шаршы метр
111005010302
Ауданы 3 шаршы метрден астам балкон ойықтары. ПВХ профильдерінен есік блоктарын орнату
шаршы метр
111005010401
ПВХ терезе тақталары. Қабырғаларға қалыңдығы 0,51 м дейін тас орнату
м
111005010402
ПВХ терезе тақталары. Қабырғаларға қалыңдығы 0,51 М астам тас орнату
м
111005010403
ПВХ терезе тақталары. Қабырғаларға панельді орнату
м
111005010501
Биіктігі 5 м дейін саңылаулар, ПВХ витражды блоктарын орнату
шаршы метр
111005010704
Тас және бетон қабырғалардағы ауданы 3 шаршы метрден асатын терезе саңылаулары. Екі қабатты терезелері бар алюминий профильдерден блоктарды орнату
шаршы метр

111005010101
Проемы оконные площадью до 2 квадратный метр. Установка блоков из ПВХ профилей глухих
квадратный метр
111005010102
Проемы оконные площадью более 2 квадратный метр. Установка блоков из ПВХ профилей глухих
квадратный метр
111005010103
Проемы оконные площадью до 2 квадратный метр. Установка блоков из ПВХ профилей поворотных (откидных, поворотно-откидных) одностворчатых
квадратный метр
111005010104
Проемы оконные площадью более 2 квадратный метр. Установка блоков из ПВХ профилей поворотных (откидных, поворотно-откидных) одностворчатых
квадратный метр
111005010105
Проемы оконные площадью до 2 квадратный метр. Установка блоков из ПВХ профилей поворотных (откидных, поворотно-откидных) двухстворчатых
квадратный метр
111005010106
Проемы оконные площадью более 2 квадратный метр. Установка блоков из ПВХ профилей поворотных (откидных, поворотно-откидных) двухстворчатых
квадратный метр
111005010107
Проемы оконные площадью до 2 квадратный метр. Установка блоков из ПВХ профилей поворотных (откидных, поворотно-откидных) трехстворчатых (в том числе при наличии створок глухого остекления)
квадратный метр
111005010108
Проемы оконные площадью более 2 квадратный метр. Установка блоков из ПВХ профилей поворотных (откидных, поворотно-откидных) трехстворчатых (в том числе при наличии створок глухого остекления)
квадратный метр
111005010201
Проемы дверные наружные и внутренние площадью до 3 квадратный метр в каменных стенах. Установка блоков из ПВХ профилей
квадратный метр
111005010202
Проемы дверные наружные и внутренние площадью более 3 квадратный метр в каменных стенах. Установка блоков из ПВХ профилей
квадратный метр
111005010203
Проемы дверные площадью до 3 квадратный метр в перегородках и деревянных нерубленных стенах. Установка блоков из ПВХ профилей
квадратный метр
111005010204
Проемы дверные площадью более 3 квадратный метр в перегородках и деревянных нерубленных стенах. Установка блоков из ПВХ профилей
квадратный метр
111005010301
Проемы балконные площадью до 3 квадратный метр. Установка дверных блоков из ПВХ профилей
квадратный метр
111005010302
Проемы балконные площадью более 3 квадратный метр. Установка дверных блоков из ПВХ профилей
квадратный метр
111005010401
Доски подоконные из ПВХ. Установка в стенах каменных толщиной до 0,51 м
м
111005010402
Доски подоконные из ПВХ. Установка в стенах каменных толщиной свыше 0,51 м
м
111005010403
Доски подоконные из ПВХ. Установка в стенах панельных
м
111005010501
Проемы высотой до 5 м. Установка витражных блоков из ПВХ
квадратный метр
111005010704
Проемы оконные площадью более 3 квадратный метр в каменных и бетонных стенах. Установка блоков из алюминиевых профилей со стеклопакетами
квадратный метр

111005010802
Тас қабырғалардағы ауданы 3 шаршы метрден асатын сыртқы есік саңылаулары. Алюминий профильдерден блоктарды орнату
шаршы метр
111005010804
Тас қабырғалар мен аралықтарда ауданы 3 шаршы метрден асатын ішкі есік ойықтары. Алюминий профильдерден блоктарды орнату
шаршы метр
1111-бөлім едендерді орнату бойынша құрылыс жұмыстары
111101010101
Топырақ. Қиыршық тасты тығыздау
тығыздау алаңының шаршы метрі
111101010102
Топырақ. Қиыршық тасты тығыздау
тығыздау алаңының шаршы метрі
111101010201
Қабаттар құмды. Нығыздағыш нығыздағышы бар құрылғы
текше метр төсек қабаты
111101010202
Қож астындағы қабаттар. Нығыздағыш нығыздағышы бар құрылғы
текше метр төсек қабаты
111101010203
Қиыршық тасты төсейтін қабаттар. Нығыздағыш нығыздағышы бар құрылғы
текше метр төсек қабаты
111101010204
Қиыршық тасты төсейтін қабаттар. Нығыздағыш нығыздағышы бар құрылғы
текше метр төсек қабаты
111101010205
Қоспасыз сазбалшықты төсейтін қабаттар. Нығыздағыш нығыздағышы бар құрылғы
текше метр төсек қабаты
111101010206
Майлы қоспалары бар балшықтан жасалған қабаттар. Нығыздағыш нығыздағышы бар құрылғы
текше метр төсек қабаты
111101010207
Қиыршық тас қосылған саз балшықты қабаттар. Нығыздағыш нығыздағышы бар құрылғы
текше метр төсек қабаты
111101010209
Бетон астындағы қабаттар. Құрылғы
текше метр төсек қабаты
111101010302
Қиыршық тасты төсейтін қабаттар. Өздігінен жүретін катоктармен нығыздалған құрылғы
текше метр төсек қабаты
111101010303
Қиыршық тасты төсейтін қабаттар. Өздігінен жүретін катоктармен нығыздалған құрылғы
текше метр төсек қабаты
111101010401
Битум мастикасындағы орама материалдармен гидрооқшаулау. Бірінші қабатты құрылғы
оқшауланған бетінің шаршы метрі
111101010402
Битум мастикасындағы орама материалдармен гидрооқшаулау. Келесі қабаттың құрылғысы
оқшауланған бетінің шаршы метрі
111101010403
Резеңке-битум мастикасында орама материалдармен гидрооқшаулау. Бірінші қабатты құрылғы
оқшауланған бетінің шаршы метрі
111101010404
Резеңке-битум мастикасында орама материалдармен гидрооқшаулау. Келесі қабаттың құрылғысы
оқшауланған бетінің шаршы метрі
111101010405
Қалыңдығы 2 мм битум мастикасымен гидрооқшаулағыш. бір қабаттағы құрылғы
оқшауланған бетінің шаршы метрі
111101010406
Гидрооқшаулағыш жабыны. Құрылғы. Қалыңдығы 1 мм болатын әрбір келесі қабатқа 1111-0101-0405 нормасына қосыңыз
оқшауланған бетінің шаршы метрі
111101010501
Шатыр материалымен қорғалған бутил каучук желімінде полиэтилен үлдірден гидрооқшаулау. Бірінші қабатты құрылғы
оқшауланған бетінің шаршы метрі

111005010802
Проемы дверные наружные площадью более 3 квадратный метр в каменных стенах. Установка блоков из алюминиевых профилей
квадратный метр
111005010804
Проемы дверные внутренние площадью более 3 квадратный метр в каменных стенах и перегородках. Установка блоков из алюминиевых профилей
квадратный метр
Раздел 1111 Работы строительные по устройству полов
111101010101
Грунт. Уплотнение гравием
квадратный метр площади уплотнения
111101010102
Грунт. Уплотнение щебнем
квадратный метр площади уплотнения
111101010201
Слои подстилающие песчаные. Устройство с уплотнением трамбовками
куб. метр подстилающего слоя
111101010202
Слои подстилающие шлаковые. Устройство с уплотнением трамбовками
куб. метр подстилающего слоя
111101010203
Слои подстилающие гравийные. Устройство с уплотнением трамбовками
куб. метр подстилающего слоя
111101010204
Слои подстилающие щебеночные. Устройство с уплотнением трамбовками
куб. метр подстилающего слоя
111101010205
Слои подстилающие глинобитные без добавок. Устройство с уплотнением трамбовками
куб. метр подстилающего слоя
111101010206
Слои подстилающие глинобитные с маслянистыми добавками. Устройство с уплотнением трамбовками
куб. метр подстилающего слоя
111101010207
Слои подстилающие глинобитные с добавкой щебня. Устройство с уплотнением трамбовками
куб. метр подстилающего слоя
111101010209
Слои подстилающие бетонные. Устройство
куб. метр подстилающего слоя
111101010302
Слои подстилающие гравийные. Устройство с уплотнением самоходными катками
куб. метр подстилающего слоя
111101010303
Слои подстилающие щебеночные. Устройство с уплотнением самоходными катками
куб. метр подстилающего слоя
111101010401
Гидроизоляция оклеечная рулонными материалами на битумной мастике. Устройство первого слоя
квадратный метр изолируемой поверхности
111101010402
Гидроизоляция оклеечная рулонными материалами на битумной мастике. Устройство последующего слоя
квадратный метр изолируемой поверхности
111101010403
Гидроизоляция оклеечная рулонными материалами на резино-битумной мастике. Устройство первого слоя
квадратный метр изолируемой поверхности
111101010404
Гидроизоляция оклеечная рулонными материалами на резино-битумной мастике. Устройство последующего слоя
квадратный метр изолируемой поверхности
111101010405
Гидроизоляция обмазочная битумной мастикой толщиной 2 мм. Устройство в один слой
квадратный метр изолируемой поверхности
111101010406
Гидроизоляция обмазочная. Устройство. Добавлять на каждый последующий слой толщиной 1 мм к норме 1111-0101-0405
квадратный метр изолируемой поверхности
111101010501
Гидроизоляция из полиэтиленовой пленки на бутилкаучуковом клее с защитой рубероидом. Устройство первого слоя
квадратный метр изолируемой поверхности

111101010502
Шатыр материалымен қорғалған бутил каучук желімінде полиэтилен үлдірден гидрооқшаулау. Келесі қабаттың құрылғысы
оқшауланған бетінің шаршы метрі
111101010503
Полиэтилен пленкасынан гидрооқшаулағыш құрғақ. Бір қабатты құрылғы
оқшауланған бетінің шаршы метрі
111101010601
ГКЖ-10 қабатының қалыңдығы 30 мм полимерцементті құраммен гидрооқшаулау
шаршы метр беті
111101010602
СКС-65-ГП латексіндегі қалыңдығы 30 мм полимерцементті құраммен гидрооқшаулау. құрылғы
шаршы метр беті
111101010701
Гидрооқшаулағыш беті. Құм бітеу
шұңқырдың шаршы метрі
111101010801
Жылу және дыбыс оқшаулағышы құмды. Құрылғы
текше метр оқшаулау
111101010802
Жылу және дыбыс оқшаулағышы қож. Құрылғы
текше метр оқшаулау
111101010803
Жылу және дыбыс оқшаулағышы кеңейтілген саз. Құрылғы
текше метр оқшаулау
111101010901
Минералды мақта немесе шыны талшықты тақталардан немесе төсеніштерден жасалған жылу және дыбыс оқшаулауы. Құрылғы
оқшауланған бетінің шаршы метрі
111101010902
Ағаш талшықты тақталардан жасалған жылу және дыбыстық оқшаулау. Құрылғы
оқшауланған бетінің шаршы метрі
111101011001
Ағаш талшықты тақталардан бөренелер астындағы жылу және дыбыстық оқшаулау таспасы. Құрылғы
шаршы метр еден
111101011101
Қалыңдығы 20 мм цемент тұтастырғыштар.
шаршы метр тұтастырғыш
111101011102
Цемент экрандары. Құрылғы. 1111-0101-1101 нормасына әрбір 5 мм тұтастырғыш қалыңдығының өзгеруін қосу немесе алып тастау
шаршы метр тұтастырғыш
111101011103
Қалыңдығы 20 мм бетон тұтастырғыштар.
шаршы метр тұтастырғыш
111101011104
Бетон экрандары. Құрылғы. 1111-0101-1103 нормасына әрбір 5 мм тұтастырғыш қалыңдығының өзгеруін қосу немесе алып тастау
шаршы метр тұтастырғыш
111101011105
Қалыңдығы 20 мм жеңіл бетон экрандар. құрылғы
шаршы метр тұтастырғыш
111101011106
Жеңіл бетон экрандары. Құрылғы. 1111-0101-1105 нормасына әрбір 5 мм тұтастырғыш қалыңдығының өзгеруін қосу немесе алып тастау
шаршы метр тұтастырғыш
111101011107
Стяжки плиталардан ағаш талшықты. Құрылғы
шаршы метр тұтастырғыш
111101011108
Тартпа керамзитобетонная. Полимерцементті бітеуіш, қалыңдығы 1 мм
шаршы метр тұтастырғыш
111101011109
Бетон және цемент негіздері (экрандар). Еден үстін тегістейтін қоспалармен тегістеу қабат қалыңдығы 5 мм
шаршы метр тұтастырғыш
111101011110
Бетон және цемент негіздері (экрандар). Еден астындағы беттерді тегістейтін қоспалармен тегістеу. 1111-0101-1109 нормасына әрбір 1 мм қабат қалыңдығының өзгеруін қосу немесе алып тастау
шаршы метр тұтастырғыш
111101011201
Лагтар. Кірпіш бағаналарға төсеу
шаршы метр еден

111101010502
Гидроизоляция из полиэтиленовой пленки на бутилкаучуковом клее с защитой рубероидом. Устройство последующего слоя
квадратный метр изолируемой поверхности
111101010503
Гидроизоляция из полиэтиленовой пленки насухо. Устройство в один слой
квадратный метр изолируемой поверхности
111101010601
Гидроизоляция полимерцементным составом на ГКЖ-10 толщиной слоя 30 мм. Устройство
квадратный метр поверхности
111101010602
Гидроизоляция полимерцементным составом на латексе СКС-65-ГП толщиной слоя 30 мм. Устройство
квадратный метр поверхности
111101010701
Поверхность гидроизоляции. Затирка песком
квадратный метр затирки
111101010801
Тепло- и звукоизоляция засыпная песчаная. Устройство
куб. метр изоляции
111101010802
Тепло- и звукоизоляция засыпная шлаковая. Устройство
куб. метр изоляции
111101010803
Тепло- и звукоизоляция засыпная керамзитовая. Устройство
куб. метр изоляции
111101010901
Тепло- и звукоизоляция сплошная из плит или матов минераловатных или стекловолокнистых. Устройство
квадратный метр изолируемой поверхности
111101010902
Тепло- и звукоизоляция сплошная из плит древесноволокнистых. Устройство
квадратный метр изолируемой поверхности
111101011001
Тепло- и звукоизоляция ленточная под лаги из плит древесноволокнистых. Устройство
квадратный метр пола
111101011101
Стяжки цементные толщиной 20 мм. Устройство
квадратный метр стяжки
111101011102
Стяжки цементные. Устройство. Добавлять или исключать на каждые 5 мм изменения толщины стяжки к норме 1111-0101-1101
квадратный метр стяжки
111101011103
Стяжки бетонные толщиной 20 мм. Устройство
квадратный метр стяжки
111101011104
Стяжки бетонные. Устройство. Добавлять или исключать на каждые 5 мм изменения толщины стяжки к норме 1111-0101-1103
квадратный метр стяжки
111101011105
Стяжки легкобетонные толщиной 20 мм. Устройство
квадратный метр стяжки
111101011106
Стяжки легкобетонные. Устройство. Добавлять или исключать на каждые 5 мм изменения толщины стяжки к норме 1111-0101-1105
квадратный метр стяжки
111101011107
Стяжки из плит древесноволокнистых. Устройство
квадратный метр стяжки
111101011108
Стяжка керамзитобетонная. Полимерцементная шпаклевка, толщина 1 мм
квадратный метр стяжки
111101011109
Основания (стяжки) бетонные и цементные. Выравнивание поверхностей под полы выравнивающими смесями толщина слоя 5 мм
квадратный метр стяжки
111101011110
Основания (стяжки) бетонные и цементные. Выравнивание поверхностей под полы выравнивающими смесями. Добавлять или исключать на каждый 1 мм изменения толщины слоя к норме 1111-0101-1109
квадратный метр стяжки
111101011201
Лаги. Укладка по кирпичным столбикам
квадратный метр пола

111101011202
Лагтар. Кірпіш төсемдерге төсеу
шаршы метр еден
111101011203
Лагтар. Еден плиталарына төсеу
шаршы метр еден
111101011301
Құм қоспалары жоқ жер жабындары. Құрылғы
шаршы метр жабу
111101011302
Құм қоспаларымен жақсартылған жер жамылғысы (20%). Құрылғы
шаршы метр жабу
111101011303
Битуммен сіңдірілген қиыршық тас жабындары. Құрылғы
шаршы метр жабу
111101011401
Қалыңдығы 100 мм бетон едендер. вакуумдау әдісімен орындалатын құрылғы
шаршы метр еден
111101011406
Бетон едендер қалыңдығы 110 мм беттік беріктендірумен арматураланған.
шаршы метр еден
111101011407
Бетон едендер беткі беріктендірумен арматураланған. Құрылғы. 1111-0101-1406 нормасына еден қалыңдығы 10 мм өзгерген кезде қосу немесе алып тастау
шаршы метр еден
111101011501
Бетон жабындары, қалыңдығы 30 мм. құрылғы
шаршы метр жабу
111101011502
Бетон жабындары. Құрылғы. 1111-0101-1501 нормасына әрбір 5 мм қалыңдығының өзгеруін қосу немесе алып тастау
шаршы метр жабу
111101011503
Цемент жабындары, қалыңдығы 20 мм. құрылғы
шаршы метр жабу
111101011504
Цемент жабындары. Құрылғы. 1111-0101-1503 нормасына әрбір 5 мм қалыңдығының өзгеруін қосу немесе алып тастау
шаршы метр жабу
111101011507
Бетон және металл цемент жабындары. Тегістеу
шаршы метр жабу
111101011508
Цемент жабындары. Железнение
шаршы метр жабу
111101011601
Қалыңдығы 40 мм қышқылға төзімді бетоннан жасалған жабындар. құрылғы
шаршы метр жабу
111101011603
Қышқылға төзімді бетоннан жасалған жабындар. Құрылғы. 1111-0101-1601 нормасына әрбір 10 мм қалыңдығының өзгеруін қосу немесе алып тастау
шаршы метр жабу
111101011701
Жабу мозаикалық (типті "Брекчия" қазақстан ұрыс мраморных плит. Құрылғы
шаршы метр жабу
111101011702
Мозаикалық жабындар (terrazzo) қалыңдығы 20 мм өрнегі жоқ. құрылғы
шаршы метр жабу
111101011703
Мозаикалық жабындар (terrazzo) қалыңдығы 20 мм өрнекпен. құрылғы
шаршы метр жабу
111101011704
Мозаикалық жабындар (terrazzo). Құрылғы. 1111-0101-1702, 1111-0101-1703 нормаларына 20 мм-ден артық әрбір 5 мм қалыңдығының өзгеруін қосу
шаршы метр жабу
111101011802
Жабындар мозаикалық. Жез веналарын орнату
М Венок
111101011803
Жабындар мозаикалық. Алюминий тарамдарын орнату
М Венок
111101011901
Қалыңдығы 25 мм құйылған асфальтбетонды жабындар
шаршы метр жабу
111101011902
Асфальтбетонды құйма жабындар. Құрылғы. 1111-0101-1901 нормасына әрбір 5 мм қалыңдығының өзгеруін қосу немесе алып тастау
шаршы метр жабу

111101011202
Лаги. Укладка по кирпичным подкладкам
квадратный метр пола
111101011203
Лаги. Укладка по плитам перекрытий
квадратный метр пола
111101011301
Покрытия земляные без добавок песка. Устройство
квадратный метр покрытия
111101011302
Покрытия земляные, улучшенные добавками песка (20%). Устройство
квадратный метр покрытия
111101011303
Покрытия щебеночные с пропиткой битумом. Устройство
квадратный метр покрытия
111101011401
Полы бетонные толщиной 100 мм. Устройство, выполняемое методом вакуумирования
квадратный метр пола
111101011406
Полы бетонные армированные с поверхностным упрочнением толщиной 110 мм. Устройство
квадратный метр пола
111101011407
Полы бетонные армированные с поверхностным упрочнением. Устройство. Добавлять или исключать при изменении толщины пола на 10 мм к норме 1111-0101-1406
квадратный метр пола
111101011501
Покрытия бетонные, толщина 30 мм. Устройство
квадратный метр покрытия
111101011502
Покрытия бетонные. Устройство. Добавлять или исключать на каждые 5 мм изменения толщины к норме 1111-0101-1501
квадратный метр покрытия
111101011503
Покрытия цементные, толщина 20 мм. Устройство
квадратный метр покрытия
111101011504
Покрытия цементные. Устройство. Добавлять или исключать на каждые 5 мм изменения толщины к норме 1111-0101-1503
квадратный метр покрытия
111101011507
Покрытия бетонные и металлоцементные. Шлифовка
квадратный метр покрытия
111101011508
Покрытия цементные. Железнение
квадратный метр покрытия
111101011601
Покрытия из бетона кислотоупорного толщиной 40 мм. Устройство
квадратный метр покрытия
111101011603
Покрытия из бетона кислотоупорного. Устройство. Добавлять или исключать на каждые 10 мм изменения толщины к норме 1111-0101-1601
квадратный метр покрытия
111101011701
Покрытия мозаичные (типа "Брекчия") из боя мраморных плит. Устройство
квадратный метр покрытия
111101011702
Покрытия мозаичные (терраццо) без рисунка толщиной 20 мм. Устройство
квадратный метр покрытия
111101011703
Покрытия мозаичные (терраццо) с рисунком толщиной 20 мм. Устройство
квадратный метр покрытия
111101011704
Покрытия мозаичные (терраццо). Устройство. Добавлять на каждые 5 мм изменения толщины сверх 20 мм к нормам 1111-0101-1702, 1111-0101-1703
квадратный метр покрытия
111101011802
Покрытия мозаичные. Установка жилок латунных
м жилок
111101011803
Покрытия мозаичные. Установка жилок алюминиевых
м жилок
111101011901
Покрытия асфальтобетонные литые толщиной 25 мм. Устройство
квадратный метр покрытия
111101011902
Покрытия асфальтобетонные литые. Устройство. Добавлять или исключать на каждые 5 мм изменения толщины к норме 1111-0101-1901
квадратный метр покрытия

111101011903
Қалыңдығы 25 мм қатты асфальтбетонды жабындар
шаршы метр жабу
111101011904
Асфальтбетонды жабындар қатты. Құрылғы. 1111-0101-1903 нормасына әрбір 5 мм қалыңдығының өзгеруін қосу немесе алып тастау
шаршы метр жабу
111101012001
Қалыңдығы 15 мм ксилолитті жабындар. құрылғы
шаршы метр жабу
111101012003
Жабын поливинилацетат қалыңдығы 3 мм. құрылғы
шаршы метр жабу
111101012004
Поливинилацетатты жабындар. Құрылғы. 1111-0101-2003 нормасына әрбір 1 мм қалыңдығының өзгеруін қосу немесе алып тастау
шаршы метр жабу
111101012101
Қалыңдығы 4 мм бір қабатты құймалы полимерцементті жабындар
шаршы метр жабу
111101012102
Қалыңдығы 8 мм бір қабатты пластикалық полимерцементті жабындар.
шаршы метр жабу
111101012103
Қалыңдығы 12 мм екі қабатты құймалы полимерцементті жабындар
шаршы метр жабу
111101012301
Қалыңдығы 5 мм эпоксидті-полиэфирлі жіксіз жабындар.
шаршы метр жабу
111101012302
Қалыңдығы 5 мм эпоксидті-полиамидті жіксіз жабындар.
шаршы метр жабу
111101012303
Қалыңдығы 5 мм эпоксидті-карбамидті жіксіз жабындар
шаршы метр жабу
111101012304
Қалыңдығы 5 мм жіксіз эпоксидті-фуранды жабындар
шаршы метр жабу
111101012305
Қалыңдығы 5 мм жіксіз эпоксидті-Каучукты жабындар.
шаршы метр жабу
111101012501
Төсем жабыны. Жіктері құммен толтырылған дайын төсеме қабат бойынша құрылғы
шаршы метр жабу
111101012502
Төсем жабыны. Тігістерді толтыра отырып, цемент ерітіндісіндегі құрылғы
шаршы метр жабу
111101012701
Цемент ерітіндісіндегі бетон, цемент немесе мозаикалық плиткалардан жасалған жабындар. Құрылғы
шаршы метр жабу
111101012702
Цемент ерітіндісіндегі көп түсті немесе бір түсті едендерге арналған керамикалық плиткалардың жабыны. Құрылғы
шаршы метр жабу
111101012703
Цемент ерітіндісінде бояуы бар бір түсті едендерге арналған керамикалық плиткалардың жабыны. Құрылғы
шаршы метр жабу
111101012704
Цемент ерітіндісіндегі керамикалық плиткалардан жасалған кілем жабыны. Құрылғы
шаршы метр жабу
111101012705
Құрғақ қоспалардан жасалған желімде көп түсті немесе бір түсті плиткалардан жасалған жабындар. Құрылғы
шаршы метр жабу
111101012706
Құрғақ қоспадан жасалған ерітіндіде бояғышы бар бір түсті плиткалардан жасалған жабындар. Құрылыс жағдайында ерітінді дайындайтын құрылғы
шаршы метр жабу
111101012707
Құрғақ қоспалардан жасалған желімдегі фарфордан жасалған плиталардан жасалған жабындар. Құрылғы
шаршы метр жабу

111101011903
Покрытия асфальтобетонные жесткие толщиной 25 мм. Устройство
квадратный метр покрытия
111101011904
Покрытия асфальтобетонные жесткие. Устройство. Добавлять или исключать на каждые 5 мм изменения толщины к норме 1111-0101-1903
квадратный метр покрытия
111101012001
Покрытия ксилолитовые толщиной 15 мм. Устройство
квадратный метр покрытия
111101012003
Покрытия поливинилацетатные толщиной 3 мм. Устройство
квадратный метр покрытия
111101012004
Покрытия поливинилацетатные. Устройство. Добавлять или исключать на каждый 1 мм изменения толщины к норме 1111-0101-2003
квадратный метр покрытия
111101012101
Покрытия полимерцементные однослойные наливные толщиной 4 мм. Устройство
квадратный метр покрытия
111101012102
Покрытия полимерцементные однослойные пластичные толщиной 8 мм. Устройство
квадратный метр покрытия
111101012103
Покрытия полимерцементные двухслойные наливные толщиной 12 мм. Устройство
квадратный метр покрытия
111101012301
Покрытия бесшовные эпоксидно-полиэфирные толщиной 5 мм. Устройство
квадратный метр покрытия
111101012302
Покрытия бесшовные эпоксидно-полиамидные толщиной 5 мм. Устройство
квадратный метр покрытия
111101012303
Покрытия бесшовные эпоксидно-карбамидные толщиной 5 мм. Устройство
квадратный метр покрытия
111101012304
Покрытия бесшовные эпоксидно-фурановые толщиной 5 мм. Устройство
квадратный метр покрытия
111101012305
Покрытия бесшовные эпоксидно-каучуковые толщиной 5 мм. Устройство
квадратный метр покрытия
111101012501
Покрытия из брусчатки. Устройство по готовому подстилающему слою с заполнением швов песком
квадратный метр покрытия
111101012502
Покрытия из брусчатки. Устройство на цементном растворе с заполнением швов
квадратный метр покрытия
111101012701
Покрытия из плиток бетонных, цементных или мозаичных на цементном растворе. Устройство
квадратный метр покрытия
111101012702
Покрытия из плиток керамических для полов многоцветных или одноцветных на цементном растворе. Устройство
квадратный метр покрытия
111101012703
Покрытия из плиток керамических для полов одноцветных с красителем на цементном растворе. Устройство
квадратный метр покрытия
111101012704
Покрытия ковровые из плиток керамических на цементном растворе. Устройство
квадратный метр покрытия
111101012705
Покрытия из плиток многоцветных или одноцветных на клее из сухих смесей. Устройство
квадратный метр покрытия
111101012706
Покрытия из плиток одноцветных с красителем на растворе из сухой смеси. Устройство с приготовлением раствора в построечных условиях
квадратный метр покрытия
111101012707
Покрытия из плит керамогранитных на клее из сухих смесей. Устройство
квадратный метр покрытия

111101012802
Битум мастикасындағы көп түсті едендерге арналған керамикалық плиткалардан жасалған жабындар. Құрылғы
шаршы метр жабу
111101012803
Битум мастикасында бояғышы бар бір түсті едендерге арналған керамикалық плиткалардан жасалған жабындар. Құрылғы
шаршы метр жабу
111101013001
Бетон қабатындағы Болат штампталған перфорацияланған плиталардан жасалған жабындар. Құрылғы
шаршы метр жабу
111101013103
Покрытия из мраморных плит. Құрылғы. 1 шаршы метрге плиталардың саны 4 данаға дейін
шаршы метр жабу
111101013107
Гранит плиталарынан жасалған жабындар. Құрылғы. 1 шаршы метрге плиталардың саны 3 данаға дейін
шаршы метр жабу
111101013108
Гранит плиталарынан жасалған жабындар. Құрылғы. 1 шаршы метрге плиталардың саны 4 данаға дейін
шаршы метр жабу
111101013109
Гранит плиталарынан жасалған жабындар. Құрылғы. 1 шаршы метрге плиталардың саны 10 данаға дейін
шаршы метр жабу
111101013201
Мастика қабатындағы соңғы дойбыдан жасалған жабындар. Құрылғы
шаршы метр жабу
111101013301
Қалыңдығы 28 мм тақтай жабындар. құрылғы
шаршы метр жабу
111101013302
Қалыңдығы 36 мм тақтай жабындар. құрылғы
шаршы метр жабу
111101013303
Жолақтардың жабындары. Құрылғы
шаршы метр жабу
111101013401
Паркет тақталарынан жасалған жабындар. Құрылғы
шаршы метр жабу
111101013402
Мозаикалық паркет жабыны. Құрылғы
шаршы метр жабу
111101013403
Веналары жоқ паркет жабыны. Құрылғы
шаршы метр жабу
111101013404
Таркетт типті көп қабатты паркет тақталарынан жасалған жабындар. "Жүзбелі" тәсілмен дыбыс өткізбейтін төсем құрылғысы бар дайын негіз бойынша құрылғы
шаршы метр жабу
111101013405
Таркетт типті көп қабатты паркет тақталарынан жасалған жабындар. Желісіз (құлыптық) қосылу тәсілімен дыбыс оқшаулағыш төсем құрылғысы бар дайын негіз бойынша құрылғы
шаршы метр жабу
111101013406
Таркетт типті көп қабатты паркет тақталарынан жасалған жабындар. Тақталарды барлық аудан бойынша дайын негізге жабыстыру құрылғысы
шаршы метр жабу
111101013407
Ламинатталған еден жабыны. Желім әдісімен төсеу
шаршы метр жабу
111101013408
Ламинатталған еден жабыны. Желімделмеген (құлып) тәсілмен төсеу
шаршы метр жабу
111101013501
Паркет қалқандарының жабындары. Құрылғы
шаршы метр жабу
111101013502
Ағаштан жасалған тақталардан жасалған жабындар. Құрылғы
шаршы метр жабу
111101013503
Ағаш талшықты тақталардан жасалған жабындар. Құрылғы
шаршы метр жабу
111101013504
Жабу ағаш жоңқалы плиталардан. Құрылғы
шаршы метр жабу

111101012802
Покрытия из плиток керамических для полов многоцветных на битумной мастике. Устройство
квадратный метр покрытия
111101012803
Покрытия из плиток керамических для полов одноцветных с красителем на битумной мастике. Устройство
квадратный метр покрытия
111101013001
Покрытия из стальных штампованных перфорированных плит на прослойке из бетона. Устройство
квадратный метр покрытия
111101013103
Покрытия из мраморных плит. Устройство. Количество плит на 1 квадратный метр до 4 шт
квадратный метр покрытия
111101013107
Покрытия из гранитных плит. Устройство. Количество плит на 1 квадратный метр до 3 шт
квадратный метр покрытия
111101013108
Покрытия из гранитных плит. Устройство. Количество плит на 1 квадратный метр до 4 шт
квадратный метр покрытия
111101013109
Покрытия из гранитных плит. Устройство. Количество плит на 1 квадратный метр до 10 шт
квадратный метр покрытия
111101013201
Покрытия из торцовой шашки на прослойке из мастики. Устройство
квадратный метр покрытия
111101013301
Покрытия дощатые толщиной 28 мм. Устройство
квадратный метр покрытия
111101013302
Покрытия дощатые толщиной 36 мм. Устройство
квадратный метр покрытия
111101013303
Покрытия из брусков. Устройство
квадратный метр покрытия
111101013401
Покрытия из досок паркетных. Устройство
квадратный метр покрытия
111101013402
Покрытия из паркета мозаичного. Устройство
квадратный метр покрытия
111101013403
Покрытия из паркета штучного без жилок. Устройство
квадратный метр покрытия
111101013404
Покрытия из многослойных паркетных досок типа Таrkett. Устройство по готовому основанию с устройством звукоизоляционной прокладки "плавающим" способом
квадратный метр покрытия
111101013405
Покрытия из многослойных паркетных досок типа Таrkett. Устройство по готовому основанию с устройством звукоизоляционной прокладки способом бесклеевого (замкового) соединения
квадратный метр покрытия
111101013406
Покрытия из многослойных паркетных досок типа Таrkett. Устройство наклеиванием досок по всей площади к готовому основанию
квадратный метр покрытия
111101013407
Покрытие ламинированное напольное. Укладка клеевым способом
квадратный метр покрытия
111101013408
Покрытие ламинированное напольное. Укладка бесклеевым (замковым) способом
квадратный метр покрытия
111101013501
Покрытия из щитов паркетных. Устройство
квадратный метр покрытия
111101013502
Покрытия из щитов деревянных реечных. Устройство
квадратный метр покрытия
111101013503
Покрытия из плит древесноволокнистых. Устройство
квадратный метр покрытия
111101013504
Покрытия из плит древесностружечных. Устройство
квадратный метр покрытия

111101013601
Линолеум жабыны. Бустилат " желіміндегі құрылғы"
шаршы метр жабу
111101013602
Линолеум жабыны. КН-2 мастикасындағы құрылғы
шаршы метр жабу
111101013603
Бөлмеге дайын кілемдерден линолеум жабыны. Құрылғы құрғақ
шаршы метр жабу
111101013604
Линолеум жабыны. Құрылғы құрғақтай-бабына свариванием ендік түйіскен жерлеріндегі
шаршы метр жабу
111101013605
Бөлмеге дайын кілемдерден жасалған жабындар. Бустилат " желіміндегі құрылғы"
шаршы метр жабу
111101013606
Бөлмеге дайын кілемдерден жасалған жабындар. КН-2 мастикасындағы құрылғы
шаршы метр жабу
111101013607
Кілем жабыны. Буындарға "Бустилат" желімімен желімдей отырып құрғақ орнату"
шаршы метр жабу
111101013608
Кілем жабыны. КН-2 мастикасымен жапсырылған құрғақ құрылғы
шаршы метр жабу
111101013609
Бөлмеге дайын кілемдерден жасалған кілем жабыны. Құрылғы құрғақ
шаршы метр жабу
111101013701
"Релин" жабындылары. Бустилат " желіміндегі құрылғы"
шаршы метр жабу
111101013702
"Релин" жабындылары. КН-2 мастикасындағы құрылғы
шаршы метр жабу
111101013801
Поливинилхлоридті плиткалардан жасалған жабындар. "Изол" мастикасындағы құрылғы"
шаршы метр жабу
111101013802
Поливинилхлоридті плиткалардан жасалған жабындар. КН-2 желіміндегі құрылғы
шаршы метр жабу
111101013803
Поливинилхлоридті плиткалардан жасалған жабындар. Кн-3 мастикасындағы құрылғы
шаршы метр жабу
111101013901
Плинтуса ағаш. Құрылғы
М плинтус
111101013902
Цемент тақталары. Құрылғы
М плинтус
111101013903
Плинтуса бірі терраццевого ерітінді. Құрылғы
М плинтус
111101013904
Керамикалық плиткалардан жасалған юбка тақталары. Құрылғы
М плинтус
111101013905
Фарфор плиткалары. Құрылғы
м
111101014001
Плинтус поливинилхлориді. КН-2, КН-3 мастикасындағы құрылғы
М плинтус
111101014003
Плинтус поливинилхлориді. Өздігінен кесетін бұрандаларға орнату
М плинтус
111101014101
Плинтуса бірі мраморных плит. Орнату
шаршы метр бетінің плинтусов
111101014301
Эпоксидті шайырдағы Эд 20 құймалы жабындар қалыңдығы 3 мм "Диапол 320" және қалыңдығы 0,5 мм "Диапол 112" грунтовкамен.
шаршы метр
111101014602
Құймалы полимерлік едендер. Едендерді орнату кезінде жіктерді герметикпен толтыра отырып, бетондағы жіктерді кесу
м
111101014701
Жабынның қалыңдығы 3 мм екі компонентті полиуретаннан жасалған құймалы полимерлік едендер.
шаршы метр
1112-бөлім шатырларды орнату бойынша құрылыс жұмыстары
111201010101
Төбелері битум мастикасында үш қабатты шатырлы орам материалдарынан жасалған. Құрылғы
шатырдың шаршы метрі

111101013601
Покрытия из линолеума. Устройство на клее "Бустилат"
квадратный метр покрытия
111101013602
Покрытия из линолеума. Устройство на мастике КН-2
квадратный метр покрытия
111101013603
Покрытия из линолеума из готовых ковров на комнату. Устройство насухо
квадратный метр покрытия
111101013604
Покрытия из линолеума. Устройство насухо со свариванием полотнищ в стыках
квадратный метр покрытия
111101013605
Покрытия из готовых ковров на комнату. Устройство на клее "Бустилат"
квадратный метр покрытия
111101013606
Покрытия из готовых ковров на комнату. Устройство на мастике КН-2
квадратный метр покрытия
111101013607
Покрытия ковровые. Устройство насухо с проклееванием на стыках клеем "Бустилат"
квадратный метр покрытия
111101013608
Покрытия ковровые. Устройство насухо с проклееванием на стыках мастикой КН-2
квадратный метр покрытия
111101013609
Покрытия ковровые из готовых ковров на комнату. Устройство насухо
квадратный метр покрытия
111101013701
Покрытия из "Релина". Устройство на клее "Бустилат"
квадратный метр покрытия
111101013702
Покрытия из "Релина". Устройство на мастике КН-2
квадратный метр покрытия
111101013801
Покрытия из плиток поливинилхлоридных. Устройство на мастике "Изол"
квадратный метр покрытия
111101013802
Покрытия из плиток поливинилхлоридных. Устройство на клее КН-2
квадратный метр покрытия
111101013803
Покрытия из плиток поливинилхлоридных. Устройство на мастике КН-3
квадратный метр покрытия
111101013901
Плинтуса деревянные. Устройство
м плинтусов
111101013902
Плинтуса цементные. Устройство
м плинтусов
111101013903
Плинтуса из терраццевого раствора. Устройство
м плинтусов
111101013904
Плинтуса из плиток керамических. Устройство
м плинтусов
111101013905
Плинтуса керамогранитные. Устройство
м
111101014001
Плинтуса поливинилхлоридные. Устройство на мастике КН-2, КН-3
м плинтусов
111101014003
Плинтуса поливинилхлоридные. Установка на самонарезающих винтах
м плинтусов
111101014101
Плинтуса из мраморных плит. Установка
квадратный метр поверхности плинтусов
111101014301
Покрытия наливные на эпоксидной смоле ЭД 20 составом "Диапол 320" толщиной 3 мм и грунтовкой "Диапол 112" толщиной 0,5 мм. Устройство
квадратный метр
111101014602
Полы полимерные наливные. Нарезка швов в бетоне с заполнением швов герметиком при устройстве полов
м
111101014701
Полы полимерные наливные из полиуретана двухкомпонентного толщиной покрытия 3 мм. Устройство
квадратный метр
Раздел 1112 Работы строительные по устройству кровель
111201010101
Кровли скатные из трех слоев кровельных рулонных материалов на битумной мастике. Устройство
квадратный метр кровли

111201010102
Төбелері битум мастикасында қиыршық тастан жасалған қорғаныш қабаты бар битум мастикасында шатырлы орам материалдарының үш қабатынан жасалған. Құрылғы
шатырдың шаршы метрі
111201010103
Төбелері битум мастикасында қиыршық тастан жасалған қорғаныш қабаты бар үш қабатқа құйылған. Құрылғы
шатырдың шаршы метрі
111201010104
Шатырдың скатные бірі наплавляемых материалдар. Үш қабатты құрылғы
шатырдың шаршы метрі
111201010105
Шатырдың скатные бірі наплавляемых материалдар. Екі қабатты құрылғы
шатырдың шаршы метрі
111201010106
Шатырдың скатные бірі наплавляемых материалдар. Бір қабатты құрылғы
шатырдың шаршы метрі
111201010107
Шатырдың скатные. Кілемді битум мастикасында қиыршық таспен қорғау
шатырдың шаршы метрі
111201010201
Төбелері антисептикалық битум мастикасында қиыршық тастан жасалған қорғаныш қабаты бар битум мастикасында орамды шатыр материалдарынан жасалған төрт қабатты жалпақ. Құрылғы
шатырдың шаршы метрі
111201010202
Төбесін жалпақ четырехслойные келген орама жабын материалдарының на мастике битум антисептированной қорғаныш қабатымен бірі қиыршық тас арналған битум антисептированной мастике. Құрылғы
шатырдың шаршы метрі
111201010203
Төбелері тегіс төрт қабатты, кейіннен цемент ерітіндісінен қорғаныш қабаты бар қалыңдығы 2 мм антисептикалық битум мастикасын қолдана отырып, битум мастикасындағы орамдық шатыр материалдарынан тұрады. Құрылғы
шатырдың шаршы метрі
111201010207
Төбелері битум-полимер мастикасындағы орамды жабын материалдарынан жасалған жалпақ үш қабатты. Құрылғы
шатырдың шаршы метрі
111201010208
Төбесі жалпақ материалдардан жасалған. Үш қабатты құрылғы
шатырдың шаршы метрі
111201010209
Төбесі жалпақ материалдардан жасалған. Екі қабатты құрылғы
шатырдың шаршы метрі
111201010210
Төбесі жалпақ материалдардан жасалған. Бір қабатты құрылғы
шатырдың шаршы метрі
111201010211
Төбесі тегіс. Кілемді битум мастикасында қиыршық таспен қорғау
шатырдың шаршы метрі
111201010212
Төбесі тегіс, екі қабатты, балқытылған битум-полимерлі материалдардан жасалған. Құрылғы
шатырдың шаршы метрі
111201010213
Төбесі тегіс, екі қабатты, балқытылған битум-полимерлі материалдардан жасалған. Әрбір келесі қабатқа 1112-0101-0212 нормасына қосу (Алып тастау)
шатырдың шаршы метрі
111201010301
Төбелері үш қабатты мастикалық, екі қабатты битум мастикасынан жасалған шыны тормен күшейтілген. Құрылғы
шатырдың шаршы метрі
111201010401
Орамды және мастикалық шатырлардың биіктігі 600 мм дейінгі қабырғалар мен парапеттерге жанасуы.
М
111201010402
Рулонды және мастикалық шатырлардың биіктігі 600 мм-ден асатын қабырғалар мен парапеттерге жанасуы, бір алжапқышы бар құрылғы
М

111201010102
Кровли скатные из трех слоев кровельных рулонных материалов на битумной мастике с защитным слоем из гравия на битумной мастике. Устройство
квадратный метр кровли
111201010103
Кровли скатные из наплавляемых материалов в три слоя с защитным слоем из гравия на битумной мастике. Устройство
квадратный метр кровли
111201010104
Кровли скатные из наплавляемых материалов. Устройство в три слоя
квадратный метр кровли
111201010105
Кровли скатные из наплавляемых материалов. Устройство в два слоя
квадратный метр кровли
111201010106
Кровли скатные из наплавляемых материалов. Устройство в один слой
квадратный метр кровли
111201010107
Кровли скатные. Защита ковра гравием на битумной мастике
квадратный метр кровли
111201010201
Кровли плоские четырехслойные из рулонных кровельных материалов на мастике битумной с защитным слоем из гравия на битумной антисептированной мастике. Устройство
квадратный метр кровли
111201010202
Кровли плоские четырехслойные из рулонных кровельных материалов на мастике битумной антисептированной с защитным слоем из гравия на битумной антисептированной мастике. Устройство
квадратный метр кровли
111201010203
Кровли плоские четырехслойные из рулонных кровельных материалов на мастике битумной с последующим нанесением антисептированной битумной мастики толщиной 2 мм с защитным слоем из раствора цементного. Устройство
квадратный метр кровли
111201010207
Кровли плоские трехслойные из рулонных кровельных материалов на мастике битумно-полимерной. Устройство
квадратный метр кровли
111201010208
Кровли плоские из наплавляемых материалов. Устройство в три слоя
квадратный метр кровли
111201010209
Кровли плоские из наплавляемых материалов. Устройство в два слоя
квадратный метр кровли
111201010210
Кровли плоские из наплавляемых материалов. Устройство в один слой
квадратный метр кровли
111201010211
Кровли плоские. Защита ковра гравием на битумной мастике
квадратный метр кровли
111201010212
Кровли плоские двухслойные из наплавляемых битумно-полимерных материалов. Устройство
квадратный метр кровли
111201010213
Кровли плоские двухслойные из наплавляемых битумно-полимерных материалов. На каждый следующий слой добавлять (исключать) к норме 1112-0101-0212
квадратный метр кровли
111201010301
Кровли трехслойные мастичные, армированные двумя слоями стеклосетки из мастики битумной. Устройство
квадратный метр кровли
111201010401
Примыкания рулонных и мастичных кровель к стенам и парапетам высотой до 600 мм. Устройство без фартуков
м примыканий
111201010402
Примыкания рулонных и мастичных кровель к стенам и парапетам высотой более 600 мм. Устройство с одним фартуком
м примыканий

111201010403
Екі алжапқышы бар құрылғы, биіктігі 600 мм-ден асатын қабырғалар мен парапеттерге орамдық және мастикалық шатырлардың жанасуы
М
111201010404
Қалқыма материалдардан жасалған шатырлардың биіктігі 600 мм дейінгі қабырғалар мен парапеттерге жанасуы.
М
111201010407
Қалқыма битум-полимерлі материалдардан жасалған шатырлардың қабырғалары мен парапеттеріне жанасу. Алжапқышы жоқ құрылғы
М
111201010408
Қалқыма битум-полимерлі материалдардан жасалған шатырлардың қабырғалары мен парапеттеріне жанасу. Бір алжапқышы бар құрылғы
М
111201010409
Қалқыма битум-полимерлі материалдардан жасалған шатырлардың қабырғалары мен парапеттеріне жанасу. Екі алжапқышы бар құрылғы
М
111201010410
Мырышталған табақтан жасалған шатырлардың қабырғалары мен парапеттеріне жанасу. Құрылғы
М
111201010505
Эндов. Балқытылатын битум-полимерлі материалдардан жасалған қосымша екі қабатты кілеммен қорғау
м ендов
111201010506
Шатырлардың төменгі және жоғарғы жақтары мырышталған табақтан жасалған. Орнату
м ендов
111201010601
Тігістер деформацияланған. Битум мастикасында орамды шатыр материалының қосымша қабаттарын жапсыратын құрылғы
М деформациялық жіктер
111201010603
Тігістер деформацияланған. Балқытылатын битум-полимерлі материалдардан жасалған қосымша қабаттарды жапсыратын құрылғы
М деформациялық жіктер
111201010701
Толқынды асбест-цемент парақтарының төбелері, қарапайым профиль. Құрылғысы бар ағаш торлама бойынша құрылғы
шатырдың шаршы метрі
111201010702
Толқынды асбест-цемент парақтарының төбелері, орташа профиль. Құрылғысы бар ағаш торлама бойынша құрылғы
шатырдың шаршы метрі
111201010703
Толқынды асбест-цемент парақтарының төбелері, бірыңғай профиль. Дайын жұмыс істейтін құрылғы
шатырдың шаршы метрі
111201010704
Шатыр. Асбест-цемент парақтары арасындағы қосылыстарды герметизациялау. 1112-0101-0701-1112-0101-0703 нормаларына қосыңыз
шатырдың шаршы метрі
111201010705
Есту терезелері жоқ металл плиткамен қапталған жабын. Құрылғысы бар ағаш торлама бойынша құрылғы
шатырдың шаршы метрі
111201010706
Терезелер есту. Металл жабынымен жабу құрылғысы
шатырдың шаршы метрі
111201010707
Суағар сыртқы. Шатырды металл плиткамен жабу кезіндегі құрылғы
М құбырлар
111201010710
Жолақты битум шатырлары. Төсеме жабындағы тұтас қаптамадағы құрылғы, оның құрылғысы жоқ
шатырдың шаршы метрі
111201010711
Мырышталған болаттан жасалған шатырлар. Қабырға ойықтары жоқ құрылғы
шатырдың шаршы метрі
111201010716
Мырышталған табақтан жасалған шатыр жабындары. Құрылғы
шатырдың шаршы метрі

111201010403
Примыкания рулонных и мастичных кровель к стенам и парапетам высотой более 600 мм. Устройство с двумя фартуками
м примыканий
111201010404
Примыкания кровель из наплавляемых материалов к стенам и парапетам высотой до 600 мм. Устройство без фартуков
м примыканий
111201010407
Примыкания к стенам и парапетам кровель из наплавляемых битумно-полимерных материалов. Устройство без фартуков
м примыканий
111201010408
Примыкания к стенам и парапетам кровель из наплавляемых битумно-полимерных материалов. Устройство с одним фартуком
м примыканий
111201010409
Примыкания к стенам и парапетам кровель из наплавляемых битумно-полимерных материалов. Устройство с двумя фартуками
м примыканий
111201010410
Примыкания к стенам и парапетам кровель из профилированного оцинкованного листа. Устройство
м примыканий
111201010505
Ендовы. Защита дополнительным двухслойным ковром из наплавляемых битумно-полимерных материалов
м ендовы
111201010506
Разжелобки (ендовы) кровель нижние и верхние из профилированного оцинкованного листа. Установка
м ендовы
111201010601
Швы деформационные. Устройство с наклейкой дополнительных слоев рулонного кровельного материала на битумной мастике
м деформационных швов
111201010603
Швы деформационные. Устройство с наклейкой дополнительных слоев из наплавляемых битумно-полимерных материалов
м деформационных швов
111201010701
Кровли из волнистых асбестоцементных листов, профиль обыкновенный. Устройство по деревянной обрешетке с ее устройством
квадратный метр кровли
111201010702
Кровли из волнистых асбестоцементных листов, профиль средний. Устройство по деревянной обрешетке с ее устройством
квадратный метр кровли
111201010703
Кровли из волнистых асбестоцементных листов, профиль унифицированный. Устройство по готовым прогонам
квадратный метр кровли
111201010704
Кровли. Герметизация соединений между асбестоцементными листами. Добавлять к нормам 1112-0101-0701 по 1112-0101-0703
квадратный метр кровли
111201010705
Покрытие кровельное металлочерепицей без слуховых окон. Устройство по деревянной обрешетке с ее устройством
квадратный метр кровли
111201010706
Окна слуховые. Устройство покрытия металлочерепицей
квадратный метр кровли
111201010707
Водосток наружный. Устройство при покрытии кровли металлочерепицей
м труб
111201010710
Кровли из черепицы полосной битумной. Устройство на скатной кровле по сплошной обшивке без ее устройства
квадратный метр кровли
111201010711
Кровли из оцинкованной стали. Устройство без настенных желобов
квадратный метр кровли
111201010716
Покрытия кровельные из профилированного оцинкованного листа. Устройство
квадратный метр кровли

111201010719
Икемді битумдық черепицадан жасалған шатыр жабындары. Дайын негіз бойынша құрылғы
шатырдың шаршы метрі
111201010801
Су ағатын құбырлары бар қасбеттердегі қаптамалар (сыртқы терезе алды тақтайлары, белдіктер, балкондар және басқалар). Құбыр элементтерін дайындаумен құрылғы
қасбеттің шаршы метрі (ойықтарды есептемегенде)
111201010802
Су ағатын құбырларсыз қасбеттердегі қаптамалар (сыртқы терезе алды тақтайлары, белдіктер, балкондар және басқалар). Құрылғы
қасбеттің шаршы метрі (ойықтарды есептемегенде)
111201010901
Қабырға ойықтары. Құрылғы
М.
111201010902
Науалар ілулі. Құрылғы
М.
111201011001
Жабу ұсақ (брандмауэр, жақтаулар, опырылу, свесы және тағы сол сияқтылар) және қаңылтыр мырышпен қапталған болат. Құрылғы
шаршы метр жабу
111201011101
Шахталардың үстіндегі қақпақтар. Екі арнадағы құрылғы
қалпақ
111201011102
Шахталардың үстіндегі қақпақтар. Құрылғы. Әрбір келесі екі арнаға 1112-0101-1101 нормасына екіден артық қосу
қалпақ
111201011201
Шатыр. Қоршаулармен қоршау
м қоршау
111201011301
Жабындар. Битум мастикасында полистирол көбік тақталарымен бір қабатқа оқшаулау
жылытылатын жабынның шаршы метрі
111201011302
Жабындар. Әрбір келесі қабатқа битум мастикасында полистирол көбік тақталарымен оқшаулау
жылытылатын жабынның шаршы метрі
111201011303
Жабындар. Битум мастикасында минералды мақта немесе перлит плиталарымен бір қабатқа оқшаулау
жылытылатын жабынның шаршы метрі
111201011304
Жабындар. Битум мастикасында минералды мақта немесе перлит плиталарымен оқшаулау, әрбір келесі қабат үшін
жылытылатын жабынның шаршы метрі
111201011305
Жабындар. Жеңіл (ұялы) бетоннан немесе фибролиттен жасалған плиталармен құрғақтай жылылау
жылытылатын жабынның шаршы метрі
111201011401
Жабындар. Жеңіл (ұялы) бетонмен оқшаулау
текше метр оқшаулау
111201011402
Жабындар. Кеңейтілген сазды оқшаулау
текше метр оқшаулау
111201011501
Бу тосқауылы желімделген. Бір қабатты құрылғы
оқшауланған бетінің шаршы метрі
111201011502
Бу тосқауылы желімделген. Әрбір келесі қабатқа арналған құрылғы
оқшауланған бетінің шаршы метрі
111201011503
Бу тосқауылы төселген. Бір қабатты құрылғы
оқшауланған бетінің шаршы метрі
111201011504
Бу тосқауыл жабыны. Бір қабатты құрылғы
оқшауланған бетінің шаршы метрі
111201011505
Бу тосқауыл жабыны. Әрбір келесі қабатқа арналған құрылғы
оқшауланған бетінің шаршы метрі
111201011601
Су өткізбейтін шатыр кілемінің астындағы бетоннан немесе ерітіндіден жасалған негіздер. Битумды грунтовкамен оны дайындаумен тегістеу
шатырдың шаршы метрі
111201011602
Су өткізбейтін шатыр кілемінің астындағы бетоннан немесе ерітіндіден жасалған негіздер. Дайын битумды эмульсиямен тегістеу
шатырдың шаршы метрі

111201010719
Покрытия кровельные из черепицы гибкой битумной. Устройство по готовому основанию
квадратный метр кровли
111201010801
Обделки на фасадах (наружные подоконники, пояски, балконы и другое) с водосточными трубами. Устройство с изготовлением элементов труб
квадратный метр фасада (без вычета проемов)
111201010802
Обделки на фасадах (наружные подоконники, пояски, балконы и другое) без водосточных труб. Устройство
квадратный метр фасада (без вычета проемов)
111201010901
Желоба настенные. Устройство
м желобов
111201010902
Желоба подвесные. Устройство
м желобов
111201011001
Покрытия мелкие (брандмауэры, парапеты, свесы и тому подобное) из листовой оцинкованной стали. Устройство
квадратный метр покрытия
111201011101
Колпаки над шахтами. Устройство в два канала
колпак
111201011102
Колпаки над шахтами. Устройство. Добавлять на каждые последующие два канала сверх двух к норме 1112-0101-1101
колпак
111201011201
Кровли. Ограждение перилами
м ограждения
111201011301
Покрытия. Утепление плитами из пенопласта полистирольного на битумной мастике в один слой
квадратный метр утепляемого покрытия
111201011302
Покрытия. Утепление плитами из пенопласта полистирольного на битумной мастике, на каждый последующий слой
квадратный метр утепляемого покрытия
111201011303
Покрытия. Утепление плитами из минеральной ваты или перлита на битумной мастике в один слой
квадратный метр утепляемого покрытия
111201011304
Покрытия. Утепление плитами из минеральной ваты или перлита на битумной мастике, на каждый последующий слой
квадратный метр утепляемого покрытия
111201011305
Покрытия. Утепление плитами из легких (ячеистых) бетонов или фибролита насухо
квадратный метр утепляемого покрытия
111201011401
Покрытия. Утепление легким (ячеистым) бетоном
куб. метр утеплителя
111201011402
Покрытия. Утепление керамзитом
куб. метр утеплителя
111201011501
Пароизоляция оклеечная. Устройство в один слой
квадратный метр изолируемой поверхности
111201011502
Пароизоляция оклеечная. Устройство на каждый последующий слой
квадратный метр изолируемой поверхности
111201011503
Пароизоляция прокладная. Устройство в один слой
квадратный метр изолируемой поверхности
111201011504
Пароизоляция обмазочная. Устройство в один слой
квадратный метр изолируемой поверхности
111201011505
Пароизоляция обмазочная. Устройство на каждый последующий слой
квадратный метр изолируемой поверхности
111201011601
Основания из бетона или раствора под водоизоляционный кровельный ковер. Огрунтовка битумной грунтовкой с ее приготовлением
квадратный метр кровли
111201011602
Основания из бетона или раствора под водоизоляционный кровельный ковер. Огрунтовка готовой эмульсией битумной
квадратный метр кровли

111201011701
Қалыңдығы 15 мм цемент-құмды тегістейтін экрандар. құрылғы
шаршы метр тұтастырғыш
111201011702
Цемент-құмды тегістейтін экрандар. Құрылғы. 1112-0101-1701 нормасына әрбір 1 мм қалыңдығының өзгеруін қосу немесе алып тастау
шаршы метр тұтастырғыш
111201011703
Қалыңдығы 15 мм асфальтбетонды тегістейтін тұтастырғыштар.
шаршы метр тұтастырғыш
111201011704
Асфальтбетонды тегістейтін кертпештер. Құрылғы. 1112-0101-1703 нормасына әрбір 1 мм қалыңдығының өзгеруін қосу немесе алып тастау
шаршы метр тұтастырғыш
111201011705
Жалпақ асбестцемент табақтардан жасалған құрама тегістейтін тұтастырғыштар. Құрылғы
шаршы метр тұтастырғыш
111201011804
Зениттік шамдар көзілдірігі. Шыны пакеттерді немесе табақ шыныны қолдана отырып, Профильді төсемнен жасалған жабындысы бар ғимараттарда шатырлардың оларға жанасуын қаптай отырып оқшаулау
стақандардың сыртқы шеңбері бойынша шам периметрінің м
111201011901
Аэраторлар. Құрылғы
дана
111201012001
Мырышталған табақтан жасалған шатырлардың ұштары (жел). Құрылғы
М планкалар
111201012002
Мырышталған табақтан жасалған карнизді шатыр планкалары. Құрылғы
М планкалар
111201012003
Профильді мырышталған парақтан жасалған шатыр жоталары. Құрылғы
М планкалар
111201012101
Шатырдағы ішкі суағардың құйғыштары орамды шатыр материалдарынан жасалған. Орнату
1 шұңқыр
1113-бөлім Құрылыс конструкциялары мен жабдықтарын коррозиядан қорғау жөніндегі құрылыс жұмыстары
111301010101
Құрылыс конструкциялары мен жабдықтарының беттері. Қалыңдығы 20 мм қышқылға төзімді (керамикалық) плиткамен силикатты қышқылға төзімді замазкада футерлеу
шаршы метр
111301010201
Құрылыс конструкциялары мен жабдықтарының беттері. Қышқылға төзімді Силикат ерітіндісінде қалыңдығы 20 мм қышқылға төзімді (керамикалық) плиткамен шегендеу
шаршы метр
111301010401
Құрылыс конструкциялары мен жабдықтарының беттері. Цемент ерітіндісінде қалыңдығы 20 мм қышқылға төзімді (керамикалық) плиткамен шегендеу
шаршы метр
111303010101
Беттері бетон және сыланған. Битум праймермен тегістеу, бірінші қабат
шаршы метр
111303010102
Беттері бетон және сыланған. Битум праймермен тегістеу, кейінгі қабат
шаршы метр
111303010103
Беттері бетон және сыланған. БТ-577 лакпен қаптау, бірінші қабат
шаршы метр
111303010104
Беттері бетон және сыланған. БТ-577 лакпен қаптау, келесі қабат
шаршы метр
111303010105
Беттері бетон және сыланған. ХС-76 лакпен бояу, бірінші қабат
шаршы метр
111303010107
Беттері бетон және сыланған. ХВ-784 лакпен қаптау, бірінші қабат
шаршы метр

111201011701
Стяжки выравнивающие цементно-песчаные толщиной 15 мм. Устройство
квадратный метр стяжки
111201011702
Стяжки выравнивающие цементно-песчаные. Устройство. Добавлять или исключать на каждый 1 мм изменения толщины к норме 1112-0101-1701
квадратный метр стяжки
111201011703
Стяжки выравнивающие асфальтобетонные толщиной 15 мм. Устройство
квадратный метр стяжки
111201011704
Стяжки выравнивающие асфальтобетонные. Устройство. Добавлять или исключать на каждый 1 мм изменения толщины к норме 1112-0101-1703
квадратный метр стяжки
111201011705
Стяжки выравнивающие сборные из плоских асбестоцементных листов. Устройство
квадратный метр стяжки
111201011804
Стаканы зенитных фонарей. Изоляция с обделкой примыканий кровель к ним в зданиях с покрытием из профилированного настила с применением стеклопакетов или листового стекла
м периметра фонарей по наружному обводу стаканов
111201011901
Аэраторы. Устройство
шт.
111201012001
Планки кровель торцевые (ветровые) из профилированного оцинкованного листа. Устройство
м планки
111201012002
Планки кровель карнизные из профилированного оцинкованного листа. Устройство
м планки
111201012003
Планки кровель коньковые из профилированного оцинкованного листа. Устройство
м планки
111201012101
Воронки внутреннего водостока на кровле из рулонных кровельных материалов. Установка
1 воронка
Раздел 1113 Работы строительные по защите строительных конструкций и оборудования от коррозии
111301010101
Поверхности строительных конструкций и оборудования. Футеровка плиткой кислотоупорной (керамической) толщиной 20 мм на силикатной кислотоупорной замазке
квадратный метр
111301010201
Поверхности строительных конструкций и оборудования. Футеровка плиткой кислотоупорной (керамической) толщиной 20 мм на кислотоупорном силикатном растворе
квадратный метр
111301010401
Поверхности строительных конструкций и оборудования. Футеровка плиткой кислотоупорной (керамической) толщиной 20 мм на цементном растворе
квадратный метр
111303010101
Поверхности бетонные и оштукатуренные. Огрунтовка битумной грунтовкой, первый слой
квадратный метр
111303010102
Поверхности бетонные и оштукатуренные. Огрунтовка битумной грунтовкой, последующий слой
квадратный метр
111303010103
Поверхности бетонные и оштукатуренные. Огрунтовка лаком БТ-577, первый слой
квадратный метр
111303010104
Поверхности бетонные и оштукатуренные. Огрунтовка лаком БТ-577, последующий слой
квадратный метр
111303010105
Поверхности бетонные и оштукатуренные. Огрунтовка лаком ХС-76, первый слой
квадратный метр
111303010107
Поверхности бетонные и оштукатуренные. Огрунтовка лаком ХВ-784, первый слой
квадратный метр

111303010108
Беттері бетон және сыланған. ХВ-784 лакпен бояу, кейінгі қабат
шаршы метр
111303010109
Беттері бетон және сыланған. Толтырғышпен ХВ-784 лакпен қаптау, бірінші қабат
шаршы метр
111303010110
Беттері бетон және сыланған. Толтырғышпен ХВ-784 лакпен грунттау, келесі қабат
шаршы метр
111303010111
Беттері бетон және сыланған. ЭП-0010 бітеуішімен топырақты грунттау, бірінші қабат
шаршы метр
111303010112
Беттері бетон және сыланған. ЭП-0010 бітеуішімен топырақты грунттау, кейінгі қабат
шаршы метр
111303010114
Беттері бетон және сыланған. Эд-20 компаундымен астарлау, келесі қабат
шаршы метр
111303010201
Беттері бетон және сыланған. Этинольді лакпен қаптау
шаршы метр
111303010401
Беттері металл. ХС-010 астарымен бір уақытта тегістеу
шаршы метр
111303010403
Беттері металл. Бір уақытта мырыш протекторлы қылқаламмен грунтовкамен тегістеу
шаршы метр
111303010404
Беттері металл. ЖТ-ОЗК астарымен бір уақытта тегістеу
шаршы метр
111303010405
Беттері металл. ХС-059 астарымен бір уақытта тегістеу
шаршы метр
111303010406
Беттері металл. ГФ-021 астарымен бір уақытта тегістеу
шаршы метр
111303010407
Беттері металл. ВЛ-02 астарымен бір уақытта тегістеу
шаршы метр
111303010408
Беттері металл. АК-070 астарымен бір уақытта тегістеу
шаршы метр
111303010409
Беттері металл. ЭП-057 грунтовкамен бір уақытта тегістеу
шаршы метр
111303010410
Беттері металл. БТ-577 лакпен бір уақытта тегістеу
шаршы метр
111303010412
Беттері металл. Эд-20 компаундымен астарлау
шаршы метр
111303010501
Беттері металл. ПФ-020 астарымен бір уақытта тегістеу
шаршы метр
111303010502
Беттері металл. ПФ-0142 астарымен бір уақытта тегістеу
шаршы метр
111303010503
Беттері металл. ВЛ-023 астарымен бір уақытта грунттау
шаршы метр
111303010504
Беттері металл. ГФ-017 грунттарымен бір уақытта грунттау
шаршы метр
111303010505
Беттері металл. ГФ-0163 грунттарымен бір уақытта грунттау
шаршы метр
111303010602
Беттері металл. ГФ-0119 грунттарымен бір уақытта грунттау
шаршы метр
111303010801
Беткі қабаты бетонды және сыланған. ХВ-784 лактарымен бояу
шаршы метр
111303010806
Беткі қабаты бетонды және сыланған. БТ-177 бояуларымен бояу
шаршы метр

111303010108
Поверхности бетонные и оштукатуренные. Огрунтовка лаком ХВ-784, последующий слой
квадратный метр
111303010109
Поверхности бетонные и оштукатуренные. Огрунтовка лаком ХВ-784 с наполнителем, первый слой
квадратный метр
111303010110
Поверхности бетонные и оштукатуренные. Огрунтовка лаком ХВ-784 с наполнителем, последующий слой
квадратный метр
111303010111
Поверхности бетонные и оштукатуренные. Огрунтовка грунт-шпаклевкой ЭП-0010, первый слой
квадратный метр
111303010112
Поверхности бетонные и оштукатуренные. Огрунтовка грунт-шпаклевкой ЭП-0010, последующий слой
квадратный метр
111303010114
Поверхности бетонные и оштукатуренные. Огрунтовка компаундом ЭД-20, последующий слой
квадратный метр
111303010201
Поверхности бетонные и оштукатуренные. Огрунтовка лаком этинолевый
квадратный метр
111303010401
Поверхности металлические. Огрунтовка грунтовкой ХС-010 за один раз
квадратный метр
111303010403
Поверхности металлические. Огрунтовка грунтовкой цинковой протекторной кистью за один раз
квадратный метр
111303010404
Поверхности металлические. Огрунтовка грунтовкой ФЛ-ОЗК за один раз
квадратный метр
111303010405
Поверхности металлические. Огрунтовка грунтовкой ХС-059 за один раз
квадратный метр
111303010406
Поверхности металлические. Огрунтовка грунтовкой ГФ-021 за один раз
квадратный метр
111303010407
Поверхности металлические. Огрунтовка грунтовкой ВЛ-02 за один раз
квадратный метр
111303010408
Поверхности металлические. Огрунтовка грунтовкой АК-070 за один раз
квадратный метр
111303010409
Поверхности металлические. Огрунтовка грунтовкой ЭП-057 за один раз
квадратный метр
111303010410
Поверхности металлические. Огрунтовка лаком БТ-577 за один раз
квадратный метр
111303010412
Поверхности металлические. Огрунтовка компаундом ЭД-20
квадратный метр
111303010501
Поверхности металлические. Огрунтовка грунтовками ПФ-020 за один раз
квадратный метр
111303010502
Поверхности металлические. Огрунтовка грунтовками ПФ-0142 за один раз
квадратный метр
111303010503
Поверхности металлические. Огрунтовка грунтовками ВЛ-023 за один раз
квадратный метр
111303010504
Поверхности металлические. Огрунтовка грунтовками ГФ-017 за один раз
квадратный метр
111303010505
Поверхности металлические. Огрунтовка грунтовками ГФ-0163 за один раз
квадратный метр
111303010602
Поверхности металлические. Огрунтовка грунтовками ГФ-0119 за один раз
квадратный метр
111303010801
Поверхности огрунтованные бетонные и оштукатуренные. Окраска лаками ХВ-784
квадратный метр
111303010806
Поверхности огрунтованные бетонные и оштукатуренные. Окраска красками БТ-177
квадратный метр

111303011421
Металл беттері тегістелген. БТ-177 күміс бояумен бояу
шаршы метр
111303011422
Металл беттері тегістелген. ЭП-0010 топырақты бітеуішпен бояу
шаршы метр
111303011501
Металл беттері тегістелген. УРФ-1128 эмальдарымен бояу
шаршы метр
111303011502
Металл беттері тегістелген. ПФ-1126 эмальдарымен бояу
шаршы метр
111303011601
Металл беттері тегістелген. ХВ-16 эмальдарымен бояу
шаршы метр
111303011602
Металл беттері тегістелген. ХВ-110 эмальдарымен бояу
шаршы метр
111303011604
Металл беттері тегістелген. ЭП-755 эмальдарымен бояу
шаршы метр
111303011702
Металл беттері тегістелген. ХВ-1120 эмальдарымен бояу
шаршы метр
111303011703
Металл беттері тегістелген. Ко-811 эмальдарымен бояу
шаршы метр
111303011704
Металл беттері тегістелген. ОС-12-01 композициясымен бояу
шаршы метр
111303011705
Металл беттері тегістелген. ОС-51-03 композициясымен бояу
шаршы метр
111303011706
Металл беттері тегістелген. Оттан қорғайтын ВПМ-2 пастасымен бояу
шаршы метр
111303011707
Металл беттері тегістелген. Оттан қорғау құрамдарымен бояу. Отқа төзімділік шегі R-30
шаршы метр
111303011708
Металл беттері тегістелген. Оттан қорғау құрамдарымен бояу. Отқа төзімділік шегі R-45
шаршы метр
111303011709
Металл беттері тегістелген. Оттан қорғау құрамдарымен бояу. Отқа төзімділік шегі R-60
шаршы метр
111303011803
Металл беттері тегістелген. ЭП-5116 эмальмен бояу
шаршы метр
111303011804
Металл беттері тегістелген. ЭП-730 лакпен бояу
шаршы метр
111303011901
Бетінің. Қабаттың қалыңдығы 3 мм" Битуминоль " мастикасымен бітеу
шаршы метр
111303011902
Бетінің. "Битуминол" мастикасымен бітеу. 1113-0301-1901 нормаларына әрбір келесі ММ қабатты ұлғайту үшін қосыңыз
шаршы метр
111303011903
Бетінің. Қабаттың қалыңдығы 3 мм силикатты тегістеуішпен бітеу
шаршы метр
111303011906
Бетінің. Эд-20 (ЭД-16) шайырлары негізіндегі құраммен бітеу)
шаршы метр
111303011909
Бетінің. Қабаттың қалыңдығы 2 мм ЭП-0010 эпоксидті тегістеуішпен бітеу
шаршы метр
111304010108
Диаметрі 500 мм жоғары жабдықтар мен құбырлар, эбонит қабаты бойынша 2 қабатта ИРП-1390-6 (2-607) резеңкемен 2572-1 желіммен металға бекіте және желіммен 4508 қайталай отырып, 51-1627 төсеу
шаршы метр
111304010501
Құрылыс конструкциялары мен жабдықтарының беттері. Қалыңдығы 1,5 мм, У-30м герметик жағумен ерітінділерден гуммирлеу
шаршы метр

111303011421
Поверхности металлические огрунтованные. Окраска краской БТ-177 серебристой
квадратный метр
111303011422
Поверхности металлические огрунтованные. Окраска грунт-шпаклевкой ЭП-0010
квадратный метр
111303011501
Поверхности металлические огрунтованные. Окраска эмалями УРФ-1128
квадратный метр
111303011502
Поверхности металлические огрунтованные. Окраска эмалями ПФ-1126
квадратный метр
111303011601
Поверхности металлические огрунтованные. Окраска эмалями ХВ-16
квадратный метр
111303011602
Поверхности металлические огрунтованные. Окраска эмалями ХВ-110
квадратный метр
111303011604
Поверхности металлические огрунтованные. Окраска эмалями ЭП-755
квадратный метр
111303011702
Поверхности металлические огрунтованные. Окраска эмалями ХВ-1120
квадратный метр
111303011703
Поверхности металлические огрунтованные. Окраска эмалями КО-811
квадратный метр
111303011704
Поверхности металлические огрунтованные. Окраска композицией ОС-12-01
квадратный метр
111303011705
Поверхности металлические огрунтованные. Окраска композицией ОС-51-03
квадратный метр
111303011706
Поверхности металлические огрунтованные. Окраска пастой огнезащитной ВПМ-2
квадратный метр
111303011707
Поверхности металлические огрунтованные. Окраска огнезащитными составами. Предел огнестойкости R-30
квадратный метр
111303011708
Поверхности металлические огрунтованные. Окраска огнезащитными составами. Предел огнестойкости R-45
квадратный метр
111303011709
Поверхности металлические огрунтованные. Окраска огнезащитными составами. Предел огнестойкости R-60
квадратный метр
111303011803
Поверхности металлические огрунтованные. Окраска эмалью ЭП-5116
квадратный метр
111303011804
Поверхности металлические огрунтованные. Окраска лаком ЭП-730
квадратный метр
111303011901
Поверхности. Шпатлевка мастикой "Битуминоль" толщиной слоя 3 мм
квадратный метр
111303011902
Поверхности. Шпатлевка мастикой "Битуминоль". Добавлять на каждый следующий мм увеличения слоя к нормам 1113-0301-1901
квадратный метр
111303011903
Поверхности. Шпатлевка силикатной шпатлевкой толщиной слоя 3 мм
квадратный метр
111303011906
Поверхности. Шпатлевка составом на основе смол ЭД-20 (ЭД-16)
квадратный метр
111303011909
Поверхности. Шпатлевка эпоксидной шпатлевкой ЭП-0010 толщиной слоя 2 мм
квадратный метр
111304010108
Оборудование и трубы диаметром свыше 500 мм. Обкладка резиной ИРП-1390-6 (2-607) в 2 слоя по подслою эбонита 51-1627 с креплением к металлу клеем 2572-1 и дублированием клеем 4508
квадратный метр
111304010501
Поверхности строительных конструкций и оборудования. Гуммирование из растворов с нанесением герметика У-30М, толщиной 1,5 мм
квадратный метр

111304010502
Құрылыс конструкциялары мен жабдықтарының беттері. Қалыңдығы 1,5 мм, 51-Г-10 герметик жағумен ерітінділерден гуммирлеу
шаршы метр
111304010503
Құрылыс конструкциялары мен жабдықтарының беттері. Қалыңдығы 3 мм полан-2м гуммирлеу құрамын жағумен ерітінділерден гуммирлеу
шаршы метр
111305010101
Бетінің. Рубероидпен немесе гидроизолмен 1 қабатқа желімдеу
шаршы метр
111305010102
Бетінің. Рубероидпен немесе гидроизолмен желімдеу. 1113-0501-0101 стандарттарына әрбір келесі қабатқа қосыңыз
шаршы метр
111305010103
Бетінің. Шыны стероидпен 1 қабатқа желімдеу
шаршы метр
111305010207
Беттері бетон. 88-СА желімінде қалыңдығы 2,5 мм полиизобутилен пластиналармен 1 қабатты пастамен желімдеу
шаршы метр
111305010301
Беті металл. Эпоксидті бітеуіште шыны матамен 1 қабатқа желімдеу
шаршы метр
111305010302
Беті бетон. Эпоксидті бітеуіште шыны матамен 1 қабатқа желімдеу
шаршы метр
111305010303
Бетінің. Желімдеу стеклотканью арналған нефтебитуме, бірінші қабаты
шаршы метр
111305010304
Бетінің. Желімдеу стеклотканью арналған нефтебитуме, келесі қабаты
шаршы метр
111305010305
Бетінің. Резеңке битум мастикасында шыны матамен желімдеу, бірінші қабат
шаршы метр
111305010306
Бетінің. Резеңке битум мастикасында шыны матамен желімдеу, келесі қабат
шаршы метр
111305010401
Бетінің. ЭД-20 эпоксидті шайырға шыны матамен желімдеу, бірінші қабат
шаршы метр
111305010501
Бетінің. Қалыңдығы 5 мм жайма асбестпен силикатты сылаққа желімдеу
шаршы метр
111306010101
Беттері бетон. Бутил каучук желіміне полиэтилен үлдірмен желімдеу, бірінші қабат
шаршы метр
111306010102
Беттері бетон. Бутил каучук желіміне полиэтилен үлдірмен желімдеу, келесі қабат
шаршы метр
111306010201
Диаметрі 500 мм астам ішкі жабдықтар мен құбырлардың беттері, металл құммен тазалау
шаршы метр
111306010202
Диаметрі 500 мм-ден кем жабдықтар мен құбырлардың және ұсақ бұйымдардың ішкі беттері. Металл құммен тазалау
шаршы метр
111306010205
Беті қатты сыртқы. Кварц құмын тазарту
шаршы метр
111306010206
Диаметрі 500 мм дейінгі құбырлардың және ұсақ бұйымдардың беттері. Кварц құмын тазарту
шаршы метр
111306010207
Беттері металл. Щеткамен тазалау
шаршы метр
111306010208
Беттері металл. Улау
шаршы метр
111306010209
Беттері металл. Шаңсыздандыру
шаршы метр
111306010301
Диаметрі 500 мм-ге дейінгі аппараттар мен құбырлардың беттері, бензинмен майсыздандыру
шаршы метр

111304010502
Поверхности строительных конструкций и оборудования. Гуммирование из растворов с нанесением герметика 51-Г-10, толщиной 1,5 мм
квадратный метр
111304010503
Поверхности строительных конструкций и оборудования. Гуммирование из растворов с нанесением гуммировочного состава Полан-2М, толщиной 3 мм
квадратный метр
111305010101
Поверхности. Оклейка рубероидом или гидроизолом в 1 слой
квадратный метр
111305010102
Поверхности. Оклейка рубероидом или гидроизолом. Добавлять на каждый последующий слой к нормам 1113-0501-0101
квадратный метр
111305010103
Поверхности. Оклейка стеклорубероидом в 1 слой
квадратный метр
111305010207
Поверхности бетонные. Оклейка полиизобутиленовыми пластинами толщиной 2,5 мм на клее 88-СА с пастой в 1 слой
квадратный метр
111305010301
Поверхность металлическая. Оклейка стеклотканью на эпоксидной шпаклевке в 1 слой
квадратный метр
111305010302
Поверхность бетонная. Оклейка стеклотканью на эпоксидной шпаклевке в 1 слой
квадратный метр
111305010303
Поверхности. Оклейка стеклотканью на нефтебитуме, первый слой
квадратный метр
111305010304
Поверхности. Оклейка стеклотканью на нефтебитуме, последующий слой
квадратный метр
111305010305
Поверхности. Оклейка стеклотканью на резинобитумной мастике, первый слой
квадратный метр
111305010306
Поверхности. Оклейка стеклотканью на резинобитумной мастике, последующий слой
квадратный метр
111305010401
Поверхности. Оклейка стеклотканью на эпоксидной смоле ЭД-20, первый слой
квадратный метр
111305010501
Поверхности. Оклейка листовым асбестом толщиной 5 мм на силикатной замазке
квадратный метр
111306010101
Поверхности бетонные. Оклейка полиэтиленовой пленкой на бутилкаучуковом клее, первый слой
квадратный метр
111306010102
Поверхности бетонные. Оклейка полиэтиленовой пленкой на бутилкаучуковом клее, последующий слой
квадратный метр
111306010201
Поверхности внутренние оборудования и труб диаметром более 500 мм. Очистка металлическим песком
квадратный метр
111306010202
Поверхности внутренние оборудования и труб диаметром менее 500 мм и мелких изделий. Очистка металлическим песком
квадратный метр
111306010205
Поверхности сплошные наружные. Очистка кварцевым песком
квадратный метр
111306010206
Поверхности труб диаметром до 500 мм и мелких изделий. Очистка кварцевым песком
квадратный метр
111306010207
Поверхности металлические. Очистка щетками
квадратный метр
111306010208
Поверхности металлические. Протравливание
квадратный метр
111306010209
Поверхности металлические. Обеспыливание
квадратный метр
111306010301
Поверхности аппаратов и трубопроводов диаметром до 500 мм. Обезжиривание бензином
квадратный метр

111306010302
Диаметрі 500 мм дейінгі аппараттар мен құбырлардың беттері.
шаршы метр
111306010305
Диаметрі 500 мм-ден жоғары аппараттар мен құбырлардың беттері.
шаршы метр
111306010306
Диаметрі 500 мм-ден жоғары аппараттар мен құбырлардың беттері, Этил спиртімен майсыздандыру
шаршы метр
111307010101
Штуцер. Арзамит-5 сылағында сымдық асбестпен тығыздау
дана
111307010401
Түптің аппараттар. Битуминоль Н-2 " қиыршық тасты мастикамен сіңдіру"
текше метр
111307010601
Полиизобутилен жабыны. Су құюмен су өткізбеушілікке сынау
текше метр
111307010701
Беттері бетон. ГКЖ-10 су ерітіндісімен Гидрофобизация
шаршы метр
111307010702
Беттері бетон. Уайт-спириттегі ГКЖ-94 ерітіндісімен Гидрофобизация
шаршы метр
111307010703
Беттері бетон. 27% концентрациядағы кремнефторлы сутек қышқылымен флюаттану
шаршы метр
111307011001
Беттері бетон. ГКЖ-10 қабатының қалыңдығы 20 мм полимерцементті құраммен гидрооқшаулау
шаршы метр
111307011002
Беттері бетон. СКС-65-ГП латексінде қабат қалыңдығы 20 мм полимерцементті құраммен гидрооқшаулау
шаршы метр
111307011003
Беттері бетон. Zes майымен гидрооқшаулағыш. Бірінші қабат
шаршы метр
111307011004
Беттері бетон. Zes майымен гидрооқшаулағыш. Келесі қабат
шаршы метр
111307011202
Колонналардың, байланыстардың, арқалықтардың, фахверктің металл конструкцияларын және ғимараттар мен құрылыстардың басқа элементтерін бояуға арналған тарту құралдары. Құрылғы және бөлшектеу
т боялған конструкциялар
111308010203
Торлы металл конструкциялары. Құрылыс-монтаждау алаңында жұмыстар жүргізу кезінде диаметрі 1,5 мм дейін алюминий сыммен жабу
шаршы метр
111308010204
Ішкі ыдыстардың беттері. Құрылыс-монтаждау алаңында жұмыстар жүргізу кезінде диаметрі 1,5 мм дейін алюминий сыммен жабу
шаршы метр
111308010209
Құрылыс-монтаждау алаңында жұмыстар жүргізу кезінде диаметрі 500 мм дейін құбыр жолдары, диаметрі 1,5 мм дейін алюминий сыммен жабу
шаршы метр
1114-бөлім ауыл құрылысындағы конструкциялар бойынша құрылыс жұмыстары
111401010901
Көң шығару каналдарындағы тікбұрышты монолитті бетон шұңқырлар. Құрылғы
бетон текше метрі
111401011301
Қалқандар ағаш. Көң шығару шұңқырлары мен каналдарының үстінен дайындау және төсеу
қалқандардың шаршы метрі
111401011501
Ішкі қимасы 200х200 мм және клапанды жеке қолмен ашатын желдеткіш шахталары. Біріктірілген жабыны бар ғимараттағы құрылғы
шахтаның ішкі бетінің шаршы метрі

111306010302
Поверхности аппаратов и трубопроводов диаметром до 500 мм. Обезжиривание уайт-спиритом
квадратный метр
111306010305
Поверхности аппаратов и трубопроводов диаметром свыше 500 мм. Обезжиривание уайт-спиритом
квадратный метр
111306010306
Поверхности аппаратов и трубопроводов диаметром свыше 500 мм. Обезжиривание этиловым спиртом
квадратный метр
111307010101
Штуцера. Уплотнение шнуровым асбестом на замазке Арзамит-5
шт.
111307010401
Днища аппаратов. Пропитка щебня мастикой "Битуминоль Н-2"
куб. метр
111307010601
Покрытие полиизобутиленовое. Испытание на непроницаемость наливом воды
куб. метр
111307010701
Поверхности бетонные. Гидрофобизация водным раствором ГКЖ-10
квадратный метр
111307010702
Поверхности бетонные. Гидрофобизация раствором ГКЖ-94 в уайт-спирите
квадратный метр
111307010703
Поверхности бетонные. Флюатирование кислотой кремнефтористоводородной 27% концентрации
квадратный метр
111307011001
Поверхности бетонные. Гидроизоляция полимерцементным составом толщиной слоя 20 мм на ГКЖ-10
квадратный метр
111307011002
Поверхности бетонные. Гидроизоляция полимерцементным составом толщиной слоя 20 мм на латексе СКС-65-ГП
квадратный метр
111307011003
Поверхности бетонные. Гидроизоляция смазкой ЗЭС. Первый слой
квадратный метр
111307011004
Поверхности бетонные. Гидроизоляция смазкой ЗЭС. Последующий слой
квадратный метр
111307011202
Средства подмащивания для окраски металлоконструкций колонн, связей, балок, фахверка и других элементов зданий и сооружений. Устройство и разборка
т окрашиваемых конструкций
111308010203
Металлоконструкции решетчатые. Покрытие алюминиевой проволокой диаметром до 1,5 мм при производстве работ на строительно-монтажной площадке
квадратный метр
111308010204
Поверхности емкостей внутренних. Покрытие алюминиевой проволокой диаметром до 1,5 мм при производстве работ на строительно-монтажной площадке
квадратный метр
111308010209
Трубопроводы диаметром до 500 мм. Покрытие алюминиевой проволокой диаметром до 1,5 мм при производстве работ на строительно-монтажной площадке
квадратный метр
Раздел 1114 Работы строительные по устройству конструкций в сельском строительстве
111401010901
Приямки монолитные бетонные прямоугольные в каналах навозоудаления. Устройство
куб. метр бетона
111401011301
Щиты деревянные. Изготовление и настилка над приямками и каналами навозоудаления
квадратный метр щитов
111401011501
Шахты вытяжные вентиляционные внутренним сечением 200х200 мм и индивидуальным ручным открыванием клапана. Устройство в здании с совмещенным покрытием
квадратный метр внутренней поверхности шахты

111401011502
Ішкі қимасы 400х400 мм және клапанды жеке қолмен ашатын желдеткіш шахталары. Біріктірілген жабыны бар ғимараттағы құрылғы
шахтаның ішкі бетінің шаршы метрі
111401011503
Ішкі қимасы 600х600 мм және клапанды жеке қолмен ашатын желдеткіш шахталары. Біріктірілген жабыны бар ғимараттағы құрылғы
шахтаның ішкі бетінің шаршы метрі
111401011504
Ішкі қимасы 1000х1000 мм және клапанды жеке қолмен ашатын желдеткіш шахталары. Біріктірілген жабыны бар ғимараттағы құрылғы
шахтаның ішкі бетінің шаршы метрі
111401012201
Тақталардан жасалған рамка бойымен металл тордан жасалған бөлімдер. Құрылғы
бөлімдердің шаршы метрі
111402010401
Жылыжайлар қысқы шыны блок. Өлшеуіш әйнекпен шынылау
шаршы метр шынылау
111402020401
Жылыжайлар пленкалы. Пленкалы жылыжайлардың қабырғалары мен шатырларын пленкамен жабу
шаршы метр жабу
1115-бөлім Әрлеу құрылыс жұмыстары
111501010101
Қабырғалар. Плиталардың саны 1 шаршы метрден 2-ге дейін болған кезде қалыңдығы 40 мм жылтыратылған гранит плиталармен қаптау
қаптау бетінің шаршы метрі
111501010102
Қабырғалар. Плиталардың саны 1 шаршы метрден 3-ке дейін болған кезде қалыңдығы 40 мм жылтыратылған гранит плиталармен қаптау
қаптау бетінің шаршы метрі
111501010103
Қабырғалар. Плиталардың саны 1 шаршы метрден 4 метрге дейін болған кезде қалыңдығы 40 мм жылтыратылған гранит плиталармен қаптау
қаптау бетінің шаршы метрі
111501010104
Қабырғалар. Плиталардың саны 1 шаршы метрден 6-ға дейін болған кезде қалыңдығы 40 мм жылтыратылған гранит плиталармен қаптау
қаптау бетінің шаршы метрі
111501010105
Қабырғалар. Плиталардың саны 1 шаршы метрге 6-дан артық болған кезде қалыңдығы 40 мм жылтыратылған гранит плиталармен қаптау
қаптау бетінің шаршы метрі
111501010109
Қабырғалар. Плиталардың саны 1 шаршы метрден 6-ға дейін болғанда қалыңдығы 100 мм таза иленген гранит плиталармен қаптау
қаптау бетінің шаршы метрі
111501010115
Қабырғалар. Плиталардың саны 1 шаршы метрден 6 артық болған кезде қалыңдығы 150 мм "жартастың астында" беті бар гранит плиталармен қаптау
қаптау бетінің шаршы метрі
111501010203
Қабырғалар. Тақталардың саны 1 шаршы метрден 4-ке дейін болғанда қалыңдығы 60 мм әктастан жасалған тақталармен қаптау
қаптау бетінің шаршы метрі
111501010205
Қабырғалар. Плиталардың саны 1 шаршы метрге 6-дан артық болған кезде қалыңдығы 60 мм әктастан жасалған тақталармен қаптау
қаптау бетінің шаршы метрі
111501010206
Қабырғалар. Плиталардың саны 1 шаршы метрден 2-ге дейін болған кезде қалыңдығы 25 мм мәрмәрден немесе травертинден (жылтыратылған) жасалған плиталармен қаптау
қаптау бетінің шаршы метрі

111401011502
Шахты вытяжные вентиляционные внутренним сечением 400х400 мм и индивидуальным ручным открыванием клапана. Устройство в здании с совмещенным покрытием
квадратный метр внутренней поверхности шахты
111401011503
Шахты вытяжные вентиляционные внутренним сечением 600х600 мм и индивидуальным ручным открыванием клапана. Устройство в здании с совмещенным покрытием
квадратный метр внутренней поверхности шахты
111401011504
Шахты вытяжные вентиляционные внутренним сечением 1000х1000 мм и индивидуальным ручным открыванием клапана. Устройство в здании с совмещенным покрытием
квадратный метр внутренней поверхности шахты
111401012201
Перегородки из металлической сетки по каркасу из досок. Устройство
квадратный метр перегородок
111402010401
Теплицы зимние остекленные блочные. Остекление мерным стеклом
квадратный метр остекления
111402020401
Теплицы пленочные. Покрытие пленкой стен и кровель пленочных теплиц
квадратный метр покрытия
Раздел 1115 Работы строительные отделочные
111501010101
Стены. Облицовка гранитными плитами полированными толщиной 40 мм при числе плит в 1 квадратный метр до 2
квадратный метр поверхности облицовки
111501010102
Стены. Облицовка гранитными плитами полированными толщиной 40 мм при числе плит в 1 квадратный метр до 3
квадратный метр поверхности облицовки
111501010103
Стены. Облицовка гранитными плитами полированными толщиной 40 мм при числе плит в 1 квадратный метр до 4
квадратный метр поверхности облицовки
111501010104
Стены. Облицовка гранитными плитами полированными толщиной 40 мм при числе плит в 1 квадратный метр до 6
квадратный метр поверхности облицовки
111501010105
Стены. Облицовка гранитными плитами полированными толщиной 40 мм при числе плит в 1 квадратный метр более 6
квадратный метр поверхности облицовки
111501010109
Стены. Облицовка гранитными плитами чистотесаными толщиной 100 мм при числе плит в 1 квадратный метр до 6
квадратный метр поверхности облицовки
111501010115
Стены. Облицовка гранитными плитами с поверхностью "под скалу" толщиной 150 мм при числе плит в 1 квадратный метр более 6
квадратный метр поверхности облицовки
111501010203
Стены. Облицовка плитами из известняка толщиной 60 мм при числе плит в 1 квадратный метр до 4
квадратный метр поверхности облицовки
111501010205
Стены. Облицовка плитами из известняка толщиной 60 мм при числе плит в 1 квадратный метр более 6
квадратный метр поверхности облицовки
111501010206
Стены. Облицовка плитами из мрамора или травертина (полированного) толщиной 25 мм при числе плит в 1 квадратный метр до 2
квадратный метр поверхности облицовки

111501010207
Қабырғалар. Плиталардың саны 1 шаршы метрден 3-ке дейін болған кезде қалыңдығы 25 мм мәрмәрден немесе травертинден (жылтыратылған) жасалған плиталармен қаптау
қаптау бетінің шаршы метрі
111501010208
Қабырғалар. Плиталардың саны 1 шаршы метрден 4-ке дейін болған кезде қалыңдығы 25 мм мәрмәрден немесе травертинден (жылтыратылған) жасалған плиталармен қаптау
қаптау бетінің шаршы метрі
111501010209
Қабырғалар. Плиталардың саны 1 шаршы метрден 6-ға дейін болған кезде қалыңдығы 25 мм мәрмәрден немесе травертинден (жылтыратылған) жасалған плиталармен қаптау
қаптау бетінің шаршы метрі
111501010210
Қабырғалар. Плиталардың саны 1 шаршы метрге 6-дан артық болған кезде қалыңдығы 25 мм мәрмәрден немесе травертиннен (жылтыратылған) жасалған плиталармен қаптау
қаптау бетінің шаршы метрі
111501020102
Бағандар тетраэдрлік. Плиталардың саны 1 шаршы метрден 4 метрге дейін болған кезде қалыңдығы 40 мм жылтыратылған гранит плиталармен қаптау
қаптау бетінің шаршы метрі
111501020209
Бағандар тетраэдрлік. Плиталардың саны 1 шаршы метрден 3-ке дейін болған кезде қалыңдығы 25 мм мәрмәрден немесе травертинден (жылтыратылған) жасалған плиталармен қаптау
қаптау бетінің шаршы метрі
111501020212
Бағандар тетраэдрлік. Плиталардың саны 1 шаршы метрге 6-дан артық болған кезде қалыңдығы 25 мм мәрмәрден немесе травертиннен (жылтыратылған) жасалған плиталармен қаптау
қаптау бетінің шаршы метрі
111501020213
Колоннаның многогранные. Плиталардың саны 1 шаршы метрден 3-ке дейін болған кезде бағаналардың қалыңдығы 25 мм мәрмәрден немесе травертиннен (жылтыратылған) жасалған плиталармен қаптау
қаптау бетінің шаршы метрі
111501020301
Қабырғалар мен бағандар. Жылтыратылған гранитпен қаптау. Тақталар қалыңдығының өзгеруінің әрбір 10 мм түзету, 11-150101-0100, 11-150102-0100 кестелердің нормаларына қосу немесе алып тастау
қаптау бетінің шаршы метрі
111501020303
Қабырғалар мен бағандар. Әктаспен қаптау. Тақталар қалыңдығының өзгеруінің әрбір 10 мм түзету, 11-150101-0200, 11-150102-0200 кестелердің нормаларына қосу немесе алып тастау
қаптау бетінің шаршы метрі
111501030101
Бетінің. Тастың үлкен жағының ені 150 мм-ге дейін гранитті сызықтық жылтыратылған фасонды тастармен қаптау
қаптау бетінің шаршы метрі
111501030206
Бетінің. Үлкен жағының ені 450 мм-ге дейін әктасты сызықты таза сүргіленген фасонды тастармен қаптау
қаптау бетінің шаршы метрі
111501040101
Бетінің. Плиталардың саны 1 шаршы метрден 6-ға дейін болған кезде қалыңдығы 10 мм мәрмәрден немесе травертинден жасалған жылтыратылған плиталармен қаптау
қаптау бетінің шаршы метрі

111501010207
Стены. Облицовка плитами из мрамора или травертина (полированного) толщиной 25 мм при числе плит в 1 квадратный метр до 3
квадратный метр поверхности облицовки
111501010208
Стены. Облицовка плитами из мрамора или травертина (полированного) толщиной 25 мм при числе плит в 1 квадратный метр до 4
квадратный метр поверхности облицовки
111501010209
Стены. Облицовка плитами из мрамора или травертина (полированного) толщиной 25 мм при числе плит в 1 квадратный метр до 6
квадратный метр поверхности облицовки
111501010210
Стены. Облицовка плитами из мрамора или травертина (полированного) толщиной 25 мм при числе плит в 1 квадратный метр более 6
квадратный метр поверхности облицовки
111501020102
Колонны четырехгранные. Облицовка гранитными плитами полированными толщиной 40 мм при числе плит в 1 квадратный метр до 4
квадратный метр поверхности облицовки
111501020209
Колонны четырехгранные. Облицовка плитами из мрамора или травертина (полированного) толщиной 25 мм при числе плит в 1 квадратный метр до 3
квадратный метр поверхности облицовки
111501020212
Колонны четырехгранные. Облицовка плитами из мрамора или травертина (полированного) толщиной 25 мм при числе плит в 1 квадратный метр более 6
квадратный метр поверхности облицовки
111501020213
Колонны многогранные. Облицовка плитами из мрамора или травертина (полированного) толщиной 25 мм колонн при числе плит в 1 квадратный метр до 3
квадратный метр поверхности облицовки
111501020301
Стены и колонны. Облицовка гранитом полированным. Поправка на каждые 10 мм изменения толщины плит, добавлять или исключать к нормам таблиц 11-150101-0100, 11-150102-0100
квадратный метр поверхности облицовки
111501020303
Стены и колонны. Облицовка известняком. Поправка на каждые 10 мм изменения толщины плит, добавлять или исключать к нормам таблиц 11-150101-0200, 11-150102-0200
квадратный метр поверхности облицовки
111501030101
Поверхности. Облицовка линейными полированными фасонными камнями гранитными при ширине большей стороны камня до 150 мм
квадратный метр поверхности облицовки
111501030206
Поверхности. Облицовка линейными чистотесаными фасонными камнями известняковыми при ширине большей стороны до 450 мм
квадратный метр поверхности облицовки
111501040101
Поверхности. Облицовка полированными плитами толщиной 10 мм из мрамора или травертина при числе плит в 1 квадратный метр до 6
квадратный метр поверхности облицовки

111501050101
Қадамдар мен көтергіштер. Мәрмәр жылтыратылған плиталармен қаптау
қаптау бетінің шаршы метрі
111501050102
Жалтыратылған мраморлы подоконды тақталар. Төсеу
қаптау бетінің шаршы метрі
111501060101
Қабырғалар мен бағандар. Полимерцемент мастикасында керамикалық жеке тақтайшалармен бетон беті бойынша сыртқы қаптау
қаптау бетінің шаршы метрі
111501060102
Қабырғалар. Цемент ерітіндісінде керамикалық жеке тақтайшалармен бетон беті бойынша сыртқы қаптау
қаптау бетінің шаршы метрі
111501060103
Бағандар. Цемент ерітіндісінде керамикалық жеке тақтайшалармен бетон беті бойынша сыртқы қаптау
қаптау бетінің шаршы метрі
111501060201
Қабырғалар. Бетон беті бойынша қасбеттік керамикалық түрлі-түсті тақтайшалармен сыртқы қаптау ("Қабаншық" типті)")
қаптау бетінің шаршы метрі
111501060202
Бағандар. Бетон беті бойынша қасбеттік керамикалық түрлі-түсті тақтайшалармен сыртқы қаптау ("Қабаншық" типті)")
қаптау бетінің шаршы метрі
111501060301
Қабырғалар. Бетон беті бойынша ұсақ керамикалық плиткалардан жасалған кілемдермен сыртқы қаптау
қаптау бетінің шаршы метрі
111501060401
Қабырғалар мен бағандар. Металл каркаста қалыңдығы 50 мм сплиттерлік тақтайшамен бетон беті бойынша сыртқы қаптау (цоколь)
қаптау бетінің шаршы метрі
111501060403
Қабырғалар мен бағандар. Цокольді сплиттерлі плиткамен қаптаған кезде жабу элементінің құрылғысы
М жабу элементі
111501060501
Қабырғалар. Тор бойынша сплиттерлі тақтайшалармен қаптау
қаптау бетінің шаршы метрі
111501070101
Қабырғалар, бағаналар, пилястрлар және еңістер. Кірпіш және бетон бойынша цемент ерітіндісінде керамикалық плиткалармен қаптау
қаптау бетінің шаршы метрі
111501070103
Қабырғалар, бағаналар, пилястрлар және еңістер. Дәретхана гарнитурасының плиткаларын цемент ерітіндісіне кірпіш пен бетонға орнату арқылы тегіс қаптау
қаптау бетінің шаршы метрі
111501070105
Қабырғалар. Дайын негіз бойынша құрғақ қоспалардан жасалған желімде керамикалық плиткалармен қаптау
қаптау бетінің шаршы метрі
111501070106
Қабырғалар, бағаналар, пилястрлар және еңістер. Ағашқа құрғақ қоспалардан жасалған желімде керамикалық плиткалармен қаптау
қаптау бетінің шаршы метрі
111501070107
Қабырғалар, бағаналар, пилястрлар және еңістер (карнизді, плинтусты және бұрыштық тақтайшаларсыз). Дәретхана гарнитурасының плиткаларын құрғақ қоспалардан жасалған желімге кірпіш пен бетон бойынша орната отырып, тегіс қаптау
қаптау бетінің шаршы метрі
111501070201
Тұрғын үй ғимараттарындағы карнизді, плинтусты және бұрыштық Плиткалары бар қабырғалар. Цемент ерітіндісінде кірпіш және бетон бойынша қаптау
қаптау бетінің шаршы метрі

111501050101
Ступени и подступенки. Облицовка мраморными полированными плитами
квадратный метр поверхности облицовки
111501050102
Плиты подоконные мраморные полированные. Укладка
квадратный метр поверхности облицовки
111501060101
Стены и колонны. Облицовка наружная по бетонной поверхности керамическими отдельными плитками на полимерцементной мастике
квадратный метр поверхности облицовки
111501060102
Стены. Облицовка наружная по бетонной поверхности керамическими отдельными плитками на цементном растворе
квадратный метр поверхности облицовки
111501060103
Колонны. Облицовка наружная по бетонной поверхности керамическими отдельными плитками на цементном растворе
квадратный метр поверхности облицовки
111501060201
Стены. Облицовка наружная по бетонной поверхности фасадными керамическими цветными плитками (типа "Кабанчик")
квадратный метр поверхности облицовки
111501060202
Колонны. Облицовка наружная по бетонной поверхности фасадными керамическими цветными плитками (типа "Кабанчик")
квадратный метр поверхности облицовки
111501060301
Стены. Облицовка наружная по бетонной поверхности коврами из мелких керамических плиток
квадратный метр поверхности облицовки
111501060401
Стены и колонны. Облицовка наружная (цоколь) по бетонной поверхности сплиттерной плиткой толщиной 50 мм на металлическом каркасе
квадратный метр поверхности облицовки
111501060403
Стены и колонны. Устройство накрывочного элемента при облицовке цоколя сплиттерной плиткой
м накрывочного элемента
111501060501
Подпорные стенки. Облицовка сплиттерной плиткой по сетке
квадратный метр поверхности облицовки
111501070101
Стены, столбы, пилястры и откосы. Облицовка керамическими плитками на цементном растворе по кирпичу и бетону
квадратный метр поверхности облицовки
111501070103
Стены, столбы, пилястры и откосы. Облицовка гладкая с установкой плиток туалетного гарнитура на цементном растворе по кирпичу и бетону
квадратный метр поверхности облицовки
111501070105
Стены. Облицовка керамическими плитками на клее из сухих смесей по готовому основанию
квадратный метр поверхности облицовки
111501070106
Стены, столбы, пилястры и откосы. Облицовка керамическими плитками на клее из сухих смесей по дереву
квадратный метр поверхности облицовки
111501070107
Стены, столбы, пилястры и откосы (без карнизных, плинтусных и угловых плиток). Облицовка гладкая с установкой плиток туалетного гарнитура на клее из сухих смесей по кирпичу и бетону
квадратный метр поверхности облицовки
111501070201
Стены с карнизными, плинтусными и угловыми плитками в жилых зданиях. Облицовка на цементном растворе по кирпичу и бетону
квадратный метр поверхности облицовки

111501070203
Қоғамдық ғимараттарда карниз, юбка тақталары және бұрыштық Плиткалары бар қабырғалар. Цемент ерітіндісінде кірпіш және бетон бойынша қаптау
қаптау бетінің шаршы метрі
111501070209
Тұрғын үй ғимараттарындағы карнизді, плинтусты және бұрыштық Плиткалары бар қабырғалар. Құрғақ қоспалардан жасалған желімге кірпіш пен бетон бойынша қаптау
қаптау бетінің шаршы метрі
111501070211
Қоғамдық ғимараттарда карниз, юбка тақталары және бұрыштық Плиткалары бар қабырғалар. Құрғақ қоспалардан жасалған желімге кірпіш пен бетон бойынша қаптау
қаптау бетінің шаршы метрі
111501070213
Өнеркәсіптік ғимараттардағы қабырғалар-бұл өнеркәсіптік ғимараттарда карниз, юбка тақталары және бұрыштық плиткалар. Құрғақ қоспалардан жасалған желімге кірпіш пен бетон бойынша қаптау
қаптау бетінің шаршы метрі
111501080303
Қабырғалар. Қалыңдығы 30 мм-ге дейін жылтыратылған мәрмәр плиталармен қаптау, 1 шаршы метр плиталардың саны 4-ке дейін
қаптау бетінің шаршы метрі
111501080309
Қабырғалар. Қалыңдығы 40 мм-ге дейін жылтыратылған гранит плиталармен қаптау, 1 шаршы метр плиталардың саны 2-ге дейін
қаптау бетінің шаршы метрі
111501080310
Қабырғалар. Қалыңдығы 40 мм дейін жылтыратылған гранит плиталармен қаптау, 1 шаршы метр плиталардың саны 3-ке дейін
қаптау бетінің шаршы метрі
111501080311
Қабырғалар. Қалыңдығы 40 мм дейін жылтыратылған гранит плиталармен қаптау, 1 шаршы метр плиталардың саны 4-ке дейін
қаптау бетінің шаршы метрі
111501080312
Қабырғалар. Қалыңдығы 40 мм-ге дейін жылтыратылған гранит плиталармен қаптау, 1 шаршы метр плиталардың саны 6-ға дейін
қаптау бетінің шаршы метрі
111501080314
Қабырғалар. Қалыңдығы 40 мм-ге дейін жылтыратылған гранит плиталармен қаптау, 1 шаршы метрге 10-ға дейін плиталар саны
қаптау бетінің шаршы метрі
111501080401
Бағандар тетраэдрлік. Қалыңдығы 30 мм дейін жылтыратылған гранит плиталармен қаптау, плиталар саны 1 шаршы метр 3 дейін
қаптау бетінің шаршы метрі
111501080416
Бағандар тетраэдрлік. Қалыңдығы 20 мм дейін жылтыратылған мәрмәр плиталармен қаптау, 1 шаршы метр плиталардың саны 4-ке дейін
қаптау бетінің шаршы метрі
111501080422
Колоннаның многогранные. Қалыңдығы 20 мм дейін жылтыратылған мәрмәр плиталармен қаптау, 1 шаршы метр плиталардың саны 4-ке дейін
қаптау бетінің шаршы метрі
111501080702
Едендер. Түрлі пішінді гранит "брекчия" түріндегі жылтыратылған плиталардан жасалған құрылғы"
еденнің шаршы метрі
111501080704
Едендер. Мәрмәрлі-гранитті түрлі пішіндегі жылтыратылған плиталардан жасалған құрылғы, плиталардың саны 1 шаршы метрге дейін 4
еденнің шаршы метрі
111501080901
Парапет қақпақтары. Қалыңдығы 40-60 ММ гранит жылтыратылған плиталармен қаптау, 1 шаршы метр плиталардың саны 4-ке дейін
шаршы метр қаптау

111501070203
Стены с карнизными, плинтусными и угловыми плитками в общественных зданиях. Облицовка на цементном растворе по кирпичу и бетону
квадратный метр поверхности облицовки
111501070209
Стены с карнизными, плинтусными и угловыми плитками в жилых зданиях. Облицовка на клее из сухих смесей по кирпичу и бетону
квадратный метр поверхности облицовки
111501070211
Стены с карнизными, плинтусными и угловыми плитками в общественных зданиях. Облицовка на клее из сухих смесей по кирпичу и бетону
квадратный метр поверхности облицовки
111501070213
Стены в промышленных зданиях с карнизными, плинтусными и угловыми плитками в промышленных зданиях. Облицовка на клее из сухих смесей по кирпичу и бетону
квадратный метр поверхности облицовки
111501080303
Стены. Облицовка полированными плитами мраморными толщиной до 30 мм, число плит в 1 квадратный метр до 4
квадратный метр поверхности облицовки
111501080309
Стены. Облицовка полированными плитами гранитными толщиной до 40 мм, число плит в 1 квадратный метр до 2
квадратный метр поверхности облицовки
111501080310
Стены. Облицовка полированными плитами гранитными толщиной до 40 мм, число плит в 1 квадратный метр до 3
квадратный метр поверхности облицовки
111501080311
Стены. Облицовка полированными плитами гранитными толщиной до 40 мм, число плит в 1 квадратный метр до 4
квадратный метр поверхности облицовки
111501080312
Стены. Облицовка полированными плитами гранитными толщиной до 40 мм, число плит в 1 квадратный метр до 6
квадратный метр поверхности облицовки
111501080314
Стены. Облицовка полированными плитами гранитными толщиной до 40 мм, число плит в 1 квадратный метр до 10
квадратный метр поверхности облицовки
111501080401
Колонны четырехгранные. Облицовка полированными гранитными плитами толщиной до 30 мм, число плит в 1 квадратный метр до 3
квадратный метр поверхности облицовки
111501080416
Колонны четырехгранные. Облицовка полированными мраморными плитами толщиной до 20 мм, число плит в 1 квадратный метр до 4
квадратный метр поверхности облицовки
111501080422
Колонны многогранные. Облицовка полированными мраморными плитами толщиной до 20 мм, число плит в 1 квадратный метр до 4
квадратный метр поверхности облицовки
111501080702
Полы. Устройство из полированных плит различной формы гранитных типа "брекчия"
квадратный метр полов
111501080704
Полы. Устройство из полированных плит различной формы мраморно-гранитных, число плит в 1 квадратный метр до 4
квадратный метр полов
111501080901
Крышки парапета. Облицовка гранитными полированными плитами толщиной 40-60 мм, число плит в 1 квадратный метр до 4
квадратный метр облицовки

111501080902
Парапет қақпақтары. Қалыңдығы 40-60 ММ гранитті жылтыратылған плиталармен қаптау, 1 шаршы метр плиталардың саны 6-ға дейін
шаршы метр қаптау
111501081001
Сатысы. Гранит плиталармен қаптау
шаршы метр қаптау
111501081101
Қалыңдығы 150 мм тұтас гранит сатылар. орнату
қадамдардың шаршы метрі
111501081205
Едендері тегіс немесе өрнектелген. Жылтыратылған гранит плиталардан жасалған құрылғы, плиталар саны 1 шаршы метр 4-ке дейін
еденнің шаршы метрі
111501081302
Пилястрлар, беткейлер. Мәрмәрдан жасалған жылтыратылған плиталармен қаптау, плиталардың саны 1 шаршы метрге 6-ға дейін
шаршы метр қаптау
111501081401
Сәндік-акустикалық плиталардан аспалы төбелер. Құрылғы
шаршы метр
111501081503
Қабырғалары саңырау. Желімде гипсокартон парақтарымен қаптау
қабырғалардың шаршы метрі (саңылауларды шегергенде)
111501081602
Төбелер. 5 см қатарындағы ағаш каркас бойынша Ақмигран типті тақталармен қаптау
шаршы метр
111501081603
Төбелер. Акмигран типті тақталармен ағаш каркас бойынша және алюминий бағыттағыштармен төсемсіз қаптау
шаршы метр
111501081604
Төбелер. 5 см қатарындағы ағаш каркас бойынша гипсокартон парақтарымен қаптау, сілтегіштер орнату
шаршы метр
111501081605
Төбелер. 5 см қатқыл, ашық рустағы ағаш каркас бойынша гипсокартон парақтарымен қаптау
шаршы метр
111501081606
Төбелер. 10 см қаусырмалы ағаш каркас бойынша гипсқатырма парақтармен қаптау
шаршы метр
111501081607
Төбелер. Ашық рустпен 10 см қатарындағы ағаш каркас бойынша гипсокартон парақтарымен қаптау
шаршы метр
111501081608
Төбелер. 6 см болған кезде ағаш қаңқа бойынша алюминий плиталармен қаптау
шаршы метр
111501081609
Төбелер. Металл каркас бойынша өлшемі 600х600 мм минералды талшық тақталарымен қаптау
шаршы метр
111501081701
Ғимараттардың қасбеттерінің қабырғалары. Металл қаңқадағы жасанды тақталармен қаптау
қаптау бетінің шаршы метрі
111501081801
Ғимараттың қасбеті алюминий панельдерден жасалған. Г-тәрізді профильден 600 мм қадаммен көтергіш қаңқаның құрылғысы
шаршы метр
111501081802
Ғимараттың қасбеті алюминий панельдерден жасалған. U - тәрізді профильден 600 мм қадаммен тірек рамасының құрылғысы
шаршы метр
111501081803
Ғимараттың қасбеті алюминий панельдерден жасалған. Г-тәрізді профильден 1000 мм қадаммен көтергіш қаңқаның құрылғысы
шаршы метр
111501081805
Ғимараттың қасбеті алюминий панельдерден жасалған. Г-тәрізді профильден 1200 мм қадаммен көтергіш қаңқаның құрылғысы
шаршы метр
111501081807
Ғимараттың қасбеті алюминий панельдерден жасалған. 100 мм жылу оқшаулағыш қабатының құрылғысы
шаршы метр

111501080902
Крышки парапета. Облицовка гранитными полированными плитами толщиной 40-60 мм, число плит в 1 квадратный метр до 6
квадратный метр облицовки
111501081001
Ступени. Облицовка гранитными плитами
квадратный метр облицовки
111501081101
Ступени цельные гранитные толщиной 150 мм. Установка
квадратный метр ступеней
111501081205
Полы гладкие или орнаментированные. Устройство из полированных плит гранитных, число плит в 1 квадратный метр до 4
квадратный метр полов
111501081302
Пилястры, откосы. Облицовка полированными плитами из мрамора, число плит в 1 квадратный метр до 6
квадратный метр облицовки
111501081401
Потолки подвесные из декоративно-акустических плит. Устройство
квадратный метр
111501081503
Стены глухие. Облицовка гипсокартонными листами на клее
квадратный метр стен (за вычетом проемов)
111501081602
Потолки. Облицовка плитами типа Акмигран по деревянному каркасу с относом 5 см
квадратный метр
111501081603
Потолки. Облицовка плитами типа Акмигран по деревянному каркасу и алюминиевым направляющим без относа
квадратный метр
111501081604
Потолки. Облицовка гипсокартонными листами по деревянному каркасу с относом 5 см с установкой нащельников
квадратный метр
111501081605
Потолки. Облицовка гипсокартонными листами по деревянному каркасу с относом 5 см, с открытым рустом
квадратный метр
111501081606
Потолки. Облицовка гипсокартонными листами по деревянному каркасу с относом 10 см с установкой нащельников
квадратный метр
111501081607
Потолки. Облицовка гипсокартонными листами по деревянному каркасу с относом 10 см с открытым рустом
квадратный метр
111501081608
Потолки. Облицовка алюминиевыми плитами по деревянному каркасу при относе 6 см
квадратный метр
111501081609
Потолки. Облицовка плитами из минерального волокна размером 600х600 мм по металлическому каркасу
квадратный метр
111501081701
Стены фасадов зданий. Облицовка искусственными плитами на металлическом каркасе
квадратный метр поверхности облицовки
111501081801
Фасад здания из алюминиевых панелей. Устройство несущего каркаса с шагом 600 мм из Г-образного профиля
квадратный метр
111501081802
Фасад здания из алюминиевых панелей. Устройство несущего каркаса с шагом 600 мм из П-образного профиля
квадратный метр
111501081803
Фасад здания из алюминиевых панелей. Устройство несущего каркаса с шагом 1000 мм из Г-образного профиля
квадратный метр
111501081805
Фасад здания из алюминиевых панелей. Устройство несущего каркаса с шагом 1200 мм из Г-образного профиля
квадратный метр
111501081807
Фасад здания из алюминиевых панелей. Устройство теплоизоляционного слоя 100 мм
квадратный метр

111501081808
Ғимараттың қасбеті алюминий панельдерден жасалған. Қасбеттік панельдермен қаптау
шаршы метр
111501081901
Ені 250 мм полимерлі жабындысы бар мырышталған болаттан жасалған сыртқы терезе жақтаулары.
м
111501081902
Ені 250 мм полимерлі жабындысы бар мырышталған болаттан жасалған сыртқы терезе төсеніштері.
м
111501082001
Төбелер керіп кигізілген бір деңгейлі. Поливинилхлоридті үлдірден (ПВХ) жасалған құрылғы)
шаршы метр
111501082003
Қисық учаскелердегі созылған төбелер. Поливинилхлоридті үлдірден (ПВХ) жасалған құрылғы)
шаршы метр
111501090101
Қасбеттер металл жақтауда желдетіледі. Бесігі бар фиброцементті плиталармен қапталған құрылғы
қаптау бетінің шаршы метрі
111501090201
Қасбеттер желдетіледі. Керамогранит плиталарымен қапталған және жылу оқшаулағыш қабаты бар құрылғы
қаптау бетінің шаршы метрі
111501090202
Қасбеттер желдетіледі. Жылу оқшаулағыш қабаты жоқ фарфордан жасалған плиталармен қапталған құрылғы
қаптау бетінің шаршы метрі
111501090401
Қасбеттер желдетіледі. Құрылғы ветрогидрозащитного қабатын паропроницаемой мембраналар
қаптау бетінің шаршы метрі
111502010101
Қабырғалар. Тасқа цемент-әк ерітіндісімен жақсартылған сылақ
сыланған бетінің шаршы метрі
111502010103
Бағандар тікбұрышты. Тасқа цемент-әк ерітіндісімен жақсартылған сылақ
сыланған бетінің шаршы метрі
111502010107
Карниздер, тартқыштар және платондар қисық сызықты. Тасқа цемент-әк ерітіндісімен жақсартылған сылақ
сыланған бетінің шаршы метрі
111502010201
Қабырғалары тегіс. Тасқа жоғары сапалы цемент-әк ерітіндісімен сылақ
сыланған бетінің шаршы метрі
111502010202
Қабырғалары қиылған рустармен. Тасқа жоғары сапалы цемент-әк ерітіндісімен сылақ
сыланған бетінің шаршы метрі
111502010301
Ені 200 мм-ге дейін тегіс беткейлер. тасқа жоғары сапалы цемент-әк ерітіндісімен сылақ
М беткейлері
111502010302
Ені 200 мм дейін қисық сызықты еңістер, тас бойынша жоғары сапалы цемент-әк ерітіндісімен сылақ
М беткейлері
111502010303
Ені 200 мм-ден асатын жалпақ беткейлер, тасқа жоғары сапалы цемент-әк ерітіндісімен сылақ
М беткейлері
111502010501
Қабырғалары тегіс. Тасқа сәндік ерітіндімен жоғары сапалы сылақ
сыланған бетінің шаршы метрі
111502010502
Қабырғалары қиылған рустармен. Тасқа сәндік ерітіндімен жоғары сапалы сылақ
сыланған бетінің шаршы метрі
111502010503
Бағандар дөңгелек (Цилиндрлік және ауыспалы) тегіс. Тасқа сәндік ерітіндімен жоғары сапалы сылақ
сыланған бетінің шаршы метрі

111501081808
Фасад здания из алюминиевых панелей. Облицовка фасадными панелями
квадратный метр
111501081901
Откосы оконные наружные из оцинкованной стали с полимерным покрытием шириной 250 мм. Устройство
м
111501081902
Отливы оконные наружные из оцинкованной стали с полимерным покрытием шириной 250 мм. Устройство
м
111501082001
Потолки натяжные одноуровневые. Устройство из поливинилхлоридной пленки (ПВХ)
квадратный метр
111501082003
Потолки натяжные на криволинейных участках. Устройство из поливинилхлоридной пленки (ПВХ)
квадратный метр
111501090101
Фасады вентилируемые на металлическом каркасе. Устройство с облицовкой фиброцементными плитами с люлек
квадратный метр поверхности облицовки
111501090201
Фасады вентилируемые. Устройство с облицовкой керамогранитными плитами и теплоизоляционным слоем
квадратный метр поверхности облицовки
111501090202
Фасады вентилируемые. Устройство с облицовкой керамогранитными плитами без теплоизоляционного слоя
квадратный метр поверхности облицовки
111501090401
Фасады вентилируемые. Устройство ветрогидрозащитного слоя из паропроницаемой мембраны
квадратный метр поверхности облицовки
111502010101
Стены. Штукатурка улучшенная цементно-известковым раствором по камню
квадратный метр оштукатуриваемой поверхности
111502010103
Колонны прямоугольные. Штукатурка улучшенная цементно-известковым раствором по камню
квадратный метр оштукатуриваемой поверхности
111502010107
Карнизы, тяги и наличники криволинейные. Штукатурка улучшенная цементно-известковым раствором по камню
квадратный метр оштукатуриваемой поверхности
111502010201
Стены гладкие. Штукатурка высококачественная цементно-известковым раствором по камню
квадратный метр оштукатуриваемой поверхности
111502010202
Стены с прорезными рустами. Штукатурка высококачественная цементно-известковым раствором по камню
квадратный метр оштукатуриваемой поверхности
111502010301
Откосы плоские при ширине до 200 мм. Штукатурка высококачественная цементно-известковым раствором по камню
м откосов
111502010302
Откосы криволинейные при ширине до 200 мм. Штукатурка высококачественная цементно-известковым раствором по камню
м откосов
111502010303
Откосы плоские при ширине более 200 мм. Штукатурка высококачественная цементно-известковым раствором по камню
м откосов
111502010501
Стены гладкие. Штукатурка высококачественная декоративным раствором по камню
квадратный метр оштукатуриваемой поверхности
111502010502
Стены с прорезными рустами. Штукатурка высококачественная декоративным раствором по камню
квадратный метр оштукатуриваемой поверхности
111502010503
Колонны круглые (цилиндрические и переменного сечения) гладкие. Штукатурка высококачественная декоративным раствором по камню
квадратный метр оштукатуриваемой поверхности

111502010601
Ені 200 мм-ге дейін жалпақ беткейлер. тасқа жоғары сапалы сәндік ерітіндімен сылақ
М беткейлері
111502010603
Ені 200 мм-ден асатын жалпақ беткейлер. тасқа жоғары сапалы сәндік ерітіндімен сылақ
М беткейлері
111502020101
Қасбеттер. Мәрмәр чиптерімен безендірілген
өңделетін беттің шаршы метрі
111502030101
Ғимараттар ішіндегі қабырғалар. Тас пен бетонға қарапайым әк ерітіндісімен сылау
сыланған бетінің шаршы метрі
111502030102
Төбелер. Тас пен бетонға қарапайым әк ерітіндісімен сылау
сыланған бетінің шаршы метрі
111502030105
Ғимараттар ішіндегі қабырғалар. Тас пен бетонға жақсартылған әк ерітіндісімен сылау
сыланған бетінің шаршы метрі
111502030106
Төбелер. Тас пен бетонға жақсартылған әк ерітіндісімен сылау
сыланған бетінің шаршы метрі
111502030109
Ғимараттар ішіндегі қабырғалар. Тас пен бетонға жоғары сапалы әк ерітіндісімен сылақ
сыланған бетінің шаршы метрі
111502030110
Төбелер. Тас пен бетонға жоғары сапалы әк ерітіндісімен сылақ
сыланған бетінің шаршы метрі
111502030201
Ғимараттар ішіндегі қабырғалар. Тас пен бетонға цемент-әк немесе цемент ерітіндісімен сылау қарапайым
сыланған бетінің шаршы метрі
111502030202
Төбелер. Тас пен бетонға цемент-әк немесе цемент ерітіндісімен сылау қарапайым
сыланған бетінің шаршы метрі
111502030203
Ғимараттар ішіндегі қабырғалар. Жақсартылған тас пен бетонға цемент-әк немесе цемент ерітіндісімен сылау
сыланған бетінің шаршы метрі
111502030204
Төбелер. Жақсартылған тас пен бетонға цемент-әк немесе цемент ерітіндісімен сылау
сыланған бетінің шаршы метрі
111502030205
Ғимараттар ішіндегі қабырғалар. Тас пен бетонға жоғары сапалы цемент-әк немесе цемент ерітіндісімен сылау
сыланған бетінің шаршы метрі
111502030206
Төбелер. Тас пен бетонға жоғары сапалы цемент-әк немесе цемент ерітіндісімен сылау
сыланған бетінің шаршы метрі
111502030402
Қабырғалары сыртқы. Ішкі беттерді цемент-әк немесе цемент ерітіндісімен тас пен бетонға сылау (қалған беттер сыланбаған кезде) жақсартылған
сыланған бетінің шаршы метрі
111502030501
Қабырғалар. Бетон беттерін цемент-әк ерітіндісімен тұтас тегістеу (бір қабатты сылау)
сыланған бетінің шаршы метрі

111502010601
Откосы плоские при ширине до 200 мм. Штукатурка высококачественная декоративным раствором по камню
м откосов
111502010603
Откосы плоские при ширине более 200 мм. Штукатурка высококачественная декоративным раствором по камню
м откосов
111502020101
Фасады. Отделка фактурная мраморной крошкой
квадратный метр отделываемой поверхности
111502030101
Стены внутри зданий. Штукатурка известковым раствором простая по камню и бетону
квадратный метр оштукатуриваемой поверхности
111502030102
Потолки. Штукатурка известковым раствором простая по камню и бетону
квадратный метр оштукатуриваемой поверхности
111502030105
Стены внутри зданий. Штукатурка известковым раствором улучшенная по камню и бетону
квадратный метр оштукатуриваемой поверхности
111502030106
Потолки. Штукатурка известковым раствором улучшенная по камню и бетону
квадратный метр оштукатуриваемой поверхности
111502030109
Стены внутри зданий. Штукатурка известковым раствором высококачественная по камню и бетону
квадратный метр оштукатуриваемой поверхности
111502030110
Потолки. Штукатурка известковым раствором высококачественная по камню и бетону
квадратный метр оштукатуриваемой поверхности
111502030201
Стены внутри зданий. Оштукатуривание цементно-известковым или цементным раствором по камню и бетону простое
квадратный метр оштукатуриваемой поверхности
111502030202
Потолки. Оштукатуривание цементно-известковым или цементным раствором по камню и бетону простое
квадратный метр оштукатуриваемой поверхности
111502030203
Стены внутри зданий. Оштукатуривание цементно-известковым или цементным раствором по камню и бетону улучшенное
квадратный метр оштукатуриваемой поверхности
111502030204
Потолки. Оштукатуривание цементно-известковым или цементным раствором по камню и бетону улучшенное
квадратный метр оштукатуриваемой поверхности
111502030205
Стены внутри зданий. Оштукатуривание цементно-известковым или цементным раствором по камню и бетону высококачественное
квадратный метр оштукатуриваемой поверхности
111502030206
Потолки. Оштукатуривание цементно-известковым или цементным раствором по камню и бетону высококачественное
квадратный метр оштукатуриваемой поверхности
111502030402
Стены наружные. Оштукатуривание внутренних поверхностей цементно-известковым или цементным раствором по камню и бетону (когда остальные поверхности не оштукатуриваются) улучшенное
квадратный метр оштукатуриваемой поверхности
111502030501
Стены. Сплошное выравнивание бетонных поверхностей (однослойное оштукатуривание) цементно-известковым раствором
квадратный метр оштукатуриваемой поверхности

111502030502
Төбелер. Бетон беттерін цемент-әк ерітіндісімен тұтас тегістеу (бір қабатты сылау)
сыланған бетінің шаршы метрі
111502030503
Қабырғалар. Қалыңдығы 10 мм дейін құрғақ ерітінді қоспаларынан бетон беттерін тұтас тегістеу (бір қабатты сылау)
сыланған бетінің шаршы метрі
111502030504
Төбелер. Қалыңдығы 10 мм дейін құрғақ ерітінді қоспаларынан бетон беттерін тұтас тегістеу (бір қабатты сылау)
сыланған бетінің шаршы метрі
111502030505
Беткейлер жалпақ терезе және есік. Қалыңдығы 10 мм дейін құрғақ ерітінді қоспаларынан бетон беттерін тұтас тегістеу (бір қабатты сылау)
сыланған бетінің шаршы метрі
111502030601
Қабырғалары ішкі. Қалыңдығы 10 мм дейін гипс негізіндегі құрғақ қоспалармен беттерді сылау
сыланған бетінің шаршы метрі
111502030701
Терезе және есік беткейлері. Ішкі беттерін қалыңдығы 10 мм дейін құрғақ қоспалармен сылау
сыланған бетінің шаршы метрі
111502040101
Беткейлер жалпақ терезе және есік. Бетон және тас бойынша беттерді сылау
сыланған бетінің шаршы метрі
111502040102
Қисық сызықты терезе және есік беткейлері. Бетон және тас бойынша беттерді сылау
сыланған бетінің шаршы метрі
111502040103
Заглушины төменгі. Құрылғы
сыланған бетінің шаршы метрі
111502040108
Қабырғалар. Бетін керту
сыланған бетінің шаршы метрі
111502040201
Платондар созылған. Құрылғы
созылған платондардың қабырғасындағы шаршы метр проекция
111502040301
Бетінің. Оқшаулағыш материалмен қаптау
сыланған бетінің шаршы метрі
111502050102
Баспалдақтар мен алаңдар. Косурлар мен арқалықтарды тартусыз әрлеумен жақсартылған сылау
көлденең проекцияның шаршы метрі (қабат бойынша)
111502060101
Қабырғалар мен бөлімдер панельді. Беттерді бояуға немесе тұсқағаздармен жабыстыруға арналған әрлеу
өңделетін беттің шаршы метрі
111502060102
Блоктар мен плиталардан жасалған қабырғалар мен қалқалар. Беттерді бояуға немесе тұсқағаздармен жабыстыруға арналған әрлеу
өңделетін беттің шаршы метрі
111502060103
Құрастырмалы панельді төбелер. Беттерді бояуға немесе тұсқағаздармен жабыстыруға арналған әрлеу
өңделетін беттің шаршы метрі
111502060104
Плиталар құрама төбелері. Беттерді бояуға немесе тұсқағаздармен жабыстыруға арналған әрлеу
өңделетін беттің шаршы метрі
111502060201
Қабырғалар. Ішкі сыланған (құрғақ қоспалардан жасалған ерітінділермен) беттерді қаптау немесе тұсқағаздармен желімдеу үшін өңдеу. Гипс негізіндегі құрғақ қоспалармен
өңделетін беттің шаршы метрі

111502030502
Потолки. Сплошное выравнивание бетонных поверхностей (однослойное оштукатуривание) цементно-известковым раствором
квадратный метр оштукатуриваемой поверхности
111502030503
Стены. Сплошное выравнивание бетонных поверхностей (однослойное оштукатуривание) из сухих растворных смесей толщиной до 10 мм
квадратный метр оштукатуриваемой поверхности
111502030504
Потолки. Сплошное выравнивание бетонных поверхностей (однослойное оштукатуривание) из сухих растворных смесей толщиной до 10 мм
квадратный метр оштукатуриваемой поверхности
111502030505
Откосы плоские оконные и дверные. Сплошное выравнивание бетонных поверхностей (однослойное оштукатуривание) из сухих растворных смесей толщиной до 10 мм
квадратный метр оштукатуриваемой поверхности
111502030601
Стены внутренние. Оштукатуривание поверхностей сухими смесями на гипсовой основе толщиной до 10 мм
квадратный метр оштукатуриваемой поверхности
111502030701
Откосы оконные и дверные. Оштукатуривание внутренних поверхностей сухими смесями толщиной до 10 мм
квадратный метр оштукатуриваемой поверхности
111502040101
Откосы плоские оконные и дверные. Штукатурка поверхностей по бетону и камню
квадратный метр оштукатуриваемой поверхности
111502040102
Откосы криволинейные оконные и дверные. Штукатурка поверхностей по бетону и камню
квадратный метр оштукатуриваемой поверхности
111502040103
Заглушины нижние. Устройство
квадратный метр оштукатуриваемой поверхности
111502040108
Стены. Насечка поверхности
квадратный метр оштукатуриваемой поверхности
111502040201
Наличники тянутые. Устройство
квадратный метр проекции на стену тянутых наличников
111502040301
Поверхности. Обивка изоляционным материалом
квадратный метр оштукатуриваемой поверхности
111502050102
Марши лестничные и площадки. Оштукатуривание улучшенное с отделкой косоуров и балок без тяг
квадратный метр горизонтальной проекции (поэтажно)
111502060101
Стены и перегородки панельные. Отделка поверхностей под окраску или оклейку обоями
квадратный метр отделываемой поверхности
111502060102
Стены и перегородки из блоков и плит. Отделка поверхностей под окраску или оклейку обоями
квадратный метр отделываемой поверхности
111502060103
Потолки сборные панельные. Отделка поверхностей под окраску или оклейку обоями
квадратный метр отделываемой поверхности
111502060104
Потолки сборные из плит. Отделка поверхностей под окраску или оклейку обоями
квадратный метр отделываемой поверхности
111502060201
Стены. Отделка внутренних оштукатуренных (растворами из сухих смесей) поверхностей под облицовку или оклейку обоями. Сухими смесями на гипсовой основе
квадратный метр отделываемой поверхности

111502060202
Қабырғалар. Ішкі сыланған (цемент-құм ерітінділерімен) беттерді қаптауға немесе тұсқағаздармен жабыстыруға өңдеу. Гипс негізіндегі құрғақ қоспалармен
өңделетін беттің шаршы метрі
111502060203
Қабырғалар. Ішкі сыланған (құрғақ қоспалардан жасалған ерітінділермен) беттерді бояуға өңдеу. Гипс негізіндегі құрғақ қоспалармен
өңделетін беттің шаршы метрі
111502060204
Қабырғалар. Ішкі сыланған (цемент-құм ерітінділерімен) беттерді бояуға өңдеу. Гипс негізіндегі құрғақ қоспалармен
өңделетін беттің шаршы метрі
111502060205
Төбелер. Ішкі беттерді бір уақытта әрлеу. Гипс негізіндегі құрғақ қоспалармен
өңделетін беттің шаршы метрі
111502060206
Төбелер. Ішкі беттерді екі рет әрлеу. Гипс негізіндегі құрғақ қоспалармен
өңделетін беттің шаршы метрі
111502060207
Төбелер. Гипсокартон парақтарымен қапталған ішкі беттерді әрлеу. Гипс негізіндегі құрғақ қоспалармен
өңделетін беттің шаршы метрі
111502060208
Қабырғалар. Гипсокартон парақтарымен қапталған ішкі беттерді әрлеу. Гипс негізіндегі құрғақ қоспалармен
өңделетін беттің шаршы метрі
111502070101
Қабырғалар. Жақсартылған жақтау құрылғысынсыз тор бойынша сылау
сыланған бетінің шаршы метрі
111502070102
Төбелер. Жақсартылған жақтау құрылғысынсыз тор бойынша сылау
сыланған бетінің шаршы метрі
111502070103
Қабырғалар. Каркас құрылғысы жоқ тор бойынша сылау жоғары сапалы
сыланған бетінің шаршы метрі
111502070104
Төбелер. Жоғары сапалы қаңқалы құрылғысыз тор бойынша сылау. Жақсартылған жақтау құрылғысынсыз тор бойынша сылау
сыланған бетінің шаршы метрі
111502070105
Төбелер. Жақсартылған жақтау құрылғысынсыз тор бойынша сылау
сыланған бетінің шаршы метрі
111502070106
Қабырғалар. Каркас құрылғысы жоқ тор бойынша сылау жоғары сапалы
сыланған бетінің шаршы метрі
111502070201
Төбелер. Каркас құрылғысы жоқ тор бойынша сылау жоғары сапалы
сыланған бетінің шаршы метрі
111502070202
Бағандар. Каркас құрылғысы жоқ тор бойынша сылау жоғары сапалы
сыланған бетінің шаршы метрі
111502080101
Карниздер мен тартқыштар. Каркас құрылғысы жоқ тор бойынша сылау жоғары сапалы
сыланған бетінің шаршы метрі
111502090101
Қабырғалар. Сыланған кезде раманың құрылысы
сыланған бетінің шаршы метрі
111502090102
Төбелер. Сыланған кезде раманың құрылысы
сыланған бетінің шаршы метрі

111502060202
Стены. Отделка внутренних оштукатуренных (цементно-песчаными растворами) поверхностей под облицовку или оклейку обоями. Сухими смесями на гипсовой основе
квадратный метр отделываемой поверхности
111502060203
Стены. Отделка внутренних оштукатуренных (растворами из сухих смесей) поверхностей под окраску. Сухими смесями на гипсовой основе
квадратный метр отделываемой поверхности
111502060204
Стены. Отделка внутренних оштукатуренных (цементно-песчаными растворами) поверхностей под окраску. Сухими смесями на гипсовой основе
квадратный метр отделываемой поверхности
111502060205
Потолки. Отделка внутренних поверхностей за один раз. Сухими смесями на гипсовой основе
квадратный метр отделываемой поверхности
111502060206
Потолки. Отделка внутренних поверхностей за два раза. Сухими смесями на гипсовой основе
квадратный метр отделываемой поверхности
111502060207
Потолки. Отделка внутренних поверхностей облицованных гипсокартонными листами. Сухими смесями на гипсовой основе
квадратный метр отделываемой поверхности
111502060208
Стены. Отделка внутренних поверхностей облицованных гипсокартонными листами. Сухими смесями на гипсовой основе
квадратный метр отделываемой поверхности
111502070101
Стены. Оштукатуривание по сетке без устройства каркаса улучшенное
квадратный метр оштукатуриваемой поверхности
111502070102
Потолки. Оштукатуривание по сетке без устройства каркаса улучшенное
квадратный метр оштукатуриваемой поверхности
111502070103
Стены. Оштукатуривание по сетке без устройства каркаса высококачественное
квадратный метр оштукатуриваемой поверхности
111502070104
Потолки. Оштукатуривание по сетке без устройства каркаса высококачественное
квадратный метр оштукатуриваемой поверхности
111502070105
Колонны. Оштукатуривание по сетке без устройства каркаса высококачественное
квадратный метр оштукатуриваемой поверхности
111502070106
Карнизы и тяги. Оштукатуривание по сетке без устройства каркаса высококачественное
квадратный метр оштукатуриваемой поверхности
111502070201
Стены. Устройство каркаса при оштукатуривании
квадратный метр оштукатуриваемой поверхности
111502070202
Потолки. Устройство каркаса при оштукатуривании
квадратный метр оштукатуриваемой поверхности
111502080101
Поверхности. Оштукатуривание цементно-церезитовое по камню и бетону
квадратный метр оштукатуриваемой поверхности
111502090101
Стены. Оштукатуривание рентгенозащитным раствором по бетону, камню или кирпичу толщиной 30 мм
квадратный метр оштукатуриваемой поверхности
111502090102
Стены. Оштукатуривание рентгенозащитным раствором, при увеличении толщины грунта на каждые 10 мм сверх 30 мм добавлять к норме 11-150209-0101
квадратный метр оштукатуриваемой поверхности

111502090103
Бетінің. Цемент-церезитті тас пен бетонға сылау
сыланған бетінің шаршы метрі
111502090104
Қабырғалар. Қалыңдығы 30 мм бетонға, тасқа немесе кірпішке рентгендік қорғаныш ерітіндісімен сылау
сыланған бетінің шаршы метрі
111502120101
Қабырғалар. Рентген қорғаныш ерітіндісімен сылау, топырақ қалыңдығы әрбір 10 мм-ге 30 мм-ден артық ұлғайған кезде 11-150209-0101 нормаға қосу
өңделетін беттің шаршы метрі
111502120201
Ғимараттардың қасбеттері. Шағын түйіршікті минералдан жасалған толтырғышы бар құраммен өңдеу, астық мөлшері 0,7 мм-ге дейін
өңделетін беттің шаршы метрі
111502120202
Ғимараттардың қасбеттері. Ұсақ түйіршікті минералдан жасалған толтырғышы бар құраммен өңдеу, дән мөлшері 1,8 мм-ге дейін
өңделетін беттің шаршы метрі
111502120203
Ғимараттардың қасбеттері. Орташа дәнді минералдан жасалған толтырғышы бар құраммен өңдеу, дән мөлшері 3 мм-ге дейін
өңделетін беттің шаршы метрі
111502120205
Қабырғалары ішкі. Шағын түйіршікті минералдан жасалған толтырғышы бар құраммен өңдеу, астық мөлшері 0,7 мм-ге дейін
өңделетін беттің шаршы метрі
111502120209
Төбелер. Шағын түйіршікті минералдан жасалған толтырғышы бар құраммен өңдеу, астық мөлшері 0,7 мм-ге дейін
өңделетін беттің шаршы метрі
111502120301
Қабырғалары ішкі. Астық ірілігі 1,5 мм дейін құрғақ минералды қоспалардан жасалған сәндік сылақпен әрлеу
шаршы метр
111502120302
Қабырғалары ішкі. Астық ірілігі 2,5 мм-ге дейінгі құрғақ минералды қоспалардан жасалған сәндік сылақпен әрлеу
шаршы метр
111502120303
Қабырғалары ішкі. Астық ірілігі 3,5 мм-ге дейінгі құрғақ минералды қоспалардан жасалған сәндік сылақпен әрлеу
шаршы метр
111502120304
Ғимараттың қасбеті. Астық ірілігі 1,5 мм дейін құрғақ минералды қоспалардан жасалған сәндік сылақпен әрлеу
шаршы метр
111502120305
Ғимараттың қасбеті. Астық ірілігі 2,5 мм-ге дейінгі құрғақ минералды қоспалардан жасалған сәндік сылақпен әрлеу
шаршы метр
111502120306
Ғимараттың қасбеті. Астық ірілігі 3,5 мм-ге дейінгі құрғақ минералды қоспалардан жасалған сәндік сылақпен әрлеу
шаршы метр
111502130101
Ғимараттың қасбеттері. Қабырғалар кірпіштен және ұялы бетоннан жасалған. Ормандардан арматуралайтын қабаты бар сыртқы жылу оқшаулағышты орнату
шаршы метр
111502130102
Ғимараттың қасбеттері. Қабырғалар кірпіштен және ұялы бетоннан жасалған. Бесігі бар арматуралайтын қабаты бар сыртқы жылу оқшаулағышының құрылғысы
шаршы метр
111502130103
Ғимараттың қасбеттері. Бетон қабырғалары. Ормандардан арматуралайтын қабаты бар сыртқы жылу оқшаулағышты орнату
шаршы метр
111502130104
Ғимараттың қасбеттері. Бетон қабырғалары. Бесігі бар арматуралайтын қабаты бар сыртқы жылу оқшаулағышының құрылғысы
шаршы метр

111502090103
Стяжка под полы. Устройство из рентгенозащитного раствора по бетону толщиной 30 мм
квадратный метр оштукатуриваемой поверхности
111502090104
Стяжка под полы. Устройство из рентгенозащитного раствора. При увеличении толщины грунта на каждые 10 мм сверх 30 мм добавлять к норме 11-150209-0103
квадратный метр оштукатуриваемой поверхности
111502120101
Стены. Отделка поверхности механизированная под фактуру шагрень
квадратный метр отделываемой поверхности
111502120201
Фасады зданий. Отделка составом с наполнителем из минерала микрозернистого, размер зерна до 0,7 мм
квадратный метр отделываемой поверхности
111502120202
Фасады зданий. Отделка составом с наполнителем из минерала мелкозернистого, размер зерна до 1,8 мм
квадратный метр отделываемой поверхности
111502120203
Фасады зданий. Отделка составом с наполнителем из минерала среднезернистого, размер зерна до 3 мм
квадратный метр отделываемой поверхности
111502120205
Стены внутренние. Отделка составом с наполнителем из минерала микрозернистого, размер зерна до 0,7 мм
квадратный метр отделываемой поверхности
111502120209
Потолки. Отделка составом с наполнителем из минерала микрозернистого, размер зерна до 0,7 мм
квадратный метр отделываемой поверхности
111502120301
Стены внутренние. Отделка декоративной штукатуркой из сухих минеральных смесей крупностью зерна до 1,5 мм
квадратный метр
111502120302
Стены внутренние. Отделка декоративной штукатуркой из сухих минеральных смесей крупностью зерна до 2,5 мм
квадратный метр
111502120303
Стены внутренние. Отделка декоративной штукатуркой из сухих минеральных смесей крупностью зерна до 3,5 мм
квадратный метр
111502120304
Фасад здания. Отделка декоративной штукатуркой из сухих минеральных смесей крупностью зерна до 1,5 мм
квадратный метр
111502120305
Фасад здания. Отделка декоративной штукатуркой из сухих минеральных смесей крупностью зерна до 2,5 мм
квадратный метр
111502120306
Фасад здания. Отделка декоративной штукатуркой из сухих минеральных смесей крупностью зерна до 3,5 мм
квадратный метр
111502130101
Фасады здания. Стены из кирпича и ячеистого бетона. Устройство наружной теплоизоляции с армирующим слоем с лесов
квадратный метр
111502130102
Фасады здания. Стены из кирпича и ячеистого бетона. Устройство наружной теплоизоляции с армирующим слоем с люлек
квадратный метр
111502130103
Фасады здания. Стены из бетона. Устройство наружной теплоизоляции с армирующим слоем с лесов
квадратный метр
111502130104
Фасады здания. Стены из бетона. Устройство наружной теплоизоляции с армирующим слоем с люлек
квадратный метр

111502130105
Қабырғалар. Ормандардан сәндік-қорғаныш қабаты алдында астар жағу. Қосу қажет болған жағдайда
шаршы метр
111502130106
Қабырғалар. Бесігі бар сәндік-қорғаныш қабаты алдында астарды жағу. Қосу қажет болған жағдайда
шаршы метр
111502130201
Жертөле жолағы. Ағаштар мен бесіктерден сәндік-қорғаныш қабаты бар ғимараттардың сыртқы жылу оқшаулағышын орнату кезінде орнату
м
111502130301
Ғимараттың қасбеттері. 2,5 м биіктікке қосымша арматуралайтын қабатты орнату
шаршы метр
111502130401
Ғимараттың қасбеттері. Ғимараттың сыртқы бұрыштарын, терезе және есік ойықтарын ормандардан қосымша арматуралау
м
111502130501
Ғимараттың қасбеттері. Ені орманнан 0,2 м дейінгі терезе және есік жақтауларында арматуралайтын қабаты бар сыртқы жылу оқшаулағышты орнату
м
111502130502
Ғимараттың қасбеттері. Бесігі бар ені 0,2 м дейінгі терезе және есік жақтауларында арматуралайтын қабаты бар сыртқы жылу оқшаулағышты орнату
м
111502130601
Ғимараттың қасбеттері. Терезе және есік жақтауларының айналасына қосымша арматуралайтын жапсырмалар (орамалдар) орнату
дана
111502130701
Ғимараттардың жылу оқшаулауы сәндік-қорғаныш қабаты бар сыртқы болып табылады. Тік жіктерді ормандардан герметикамен герметизациялау
м тігіс
111502130703
Ғимараттардың жылу оқшаулауы сәндік-қорғаныш қабаты бар сыртқы болып табылады. Көлденең жіктерді ормандардан герметикамен герметизациялау
м тігіс
111503010101
Бөлшектері гипс қуысты өрнектелген жалпақ, дөңес, бедерлі, қарапайым немесе күрделі сурет (кесу, белбеу, фриздер, тамшылар және т. б.) биіктігі 100 мм дейін. орнату
М бөлшектер
111503010102
Бөлшектері гипс погонды биіктігі 250 мм-ге дейін өрнектелген жалпақ, дөңес, бедерлі, қарапайым немесе күрделі сурет (кесу, белбеу, фриздер, тамшылар және сол сияқтылар). орнату
М бөлшектер
111503010103
500 мм-ге дейін қарапайым немесе күрделі суретті (кесу, белбеу, фриздер, тамшылар және сол сияқтылар) өрнектелген жалпақ, дөңес, бедерлі гипсті погонды Бөлшектер. орнату
М бөлшектер
111503010104
Бөлшектер гипс погонды өрнектелген жалпақ, дөңес, бедерлі, қарапайым немесе күрделі сурет (кесу, белбеу, фриздер, тамшылар және т. б.) биіктігі 750 мм-ге дейін. орнату
М бөлшектер
111503020101
Гипс розеткалары (кессонды, төбелік дөңгелек, көп қырлы) диаметрі 250 мм-ге дейінгі Қарапайым, орташа және күрделі суреттер. орнату
бөлшек
111503020308
Ауданы 0,1 шаршы метрге дейінгі гипс желдету торлары. Орнату
бөлшек
111503020311
Биіктігі 1000 мм дейін тегіс гипс вазалар. орнату
бөлшек
111503030102
Биіктігі 250 мм-ге дейін жалпақ, дөңес, бедерлі, қарапайым немесе күрделі өрнекті (кесіктер, белдіктер, фриздер, тамшылар және сол сияқтылар) цементті қума Бөлшектер. орнату
М бөлшектер

111502130105
Стены. Нанесение грунтовки перед декоративно-защитным слоем с лесов. Добавлять при необходимости
квадратный метр
111502130106
Стены. Нанесение грунтовки перед декоративно-защитным слоем с люлек. Добавлять при необходимости
квадратный метр
111502130201
Планка цокольная. Установка при устройстве наружной теплоизоляции зданий с декоративно-защитным слоем с лесов и люлек
м
111502130301
Фасады здания. Устройство дополнительного армирующего слоя на высоту 2,5 м
квадратный метр
111502130401
Фасады здания. Дополнительное армирование внешних углов здания, оконных и дверных проемов с лесов
м
111502130501
Фасады здания. Устройство наружной теплоизоляции с армирующим слоем на оконных и дверных откосах шириной до 0,2 м с лесов
м
111502130502
Фасады здания. Устройство наружной теплоизоляции с армирующим слоем на оконных и дверных откосах шириной до 0,2 м с люлек
м
111502130601
Фасады здания. Установка дополнительных армирующих накладок (косынок) вокруг оконных и дверных откосов с лесов
шт.
111502130701
Теплоизоляция зданий наружная с декоративно-защитным слоем. Герметизация вертикальных швов герметиком с лесов
м шва
111502130703
Теплоизоляция зданий наружная с декоративно-защитным слоем. Герметизация горизонтальных швов герметиком с лесов
м шва
111503010101
Детали гипсовые погонные орнаментированные плоские, выпуклые, рельефные, простого или сложного рисунка (порезки, пояса, фризы, капли и тому подобное) высотой до 100 мм. Установка
м деталей
111503010102
Детали гипсовые погонные орнаментированные плоские, выпуклые, рельефные, простого или сложного рисунка (порезки, пояса, фризы, капли и тому подобное) высотой до 250 мм. Установка
м деталей
111503010103
Детали гипсовые погонные орнаментированные плоские, выпуклые, рельефные, простого или сложного рисунка (порезки, пояса, фризы, капли и тому подобное) высотой до 500 мм. Установка
м деталей
111503010104
Детали гипсовые погонные орнаментированные плоские, выпуклые, рельефные, простого или сложного рисунка (порезки, пояса, фризы, капли и тому подобное) высотой до 750 мм. Установка
м деталей
111503020101
Розетки гипсовые (кессонные, потолочные круглые, многогранные) простого, среднего и сложного рисунков диаметром до 250 мм. Установка
деталь
111503020308
Решетки гипсовые вентиляционных площадью до 0,1 квадратный метр. Установка
деталь
111503020311
Вазы гипсовые гладкие высотой до 1000 мм. Установка
деталь
111503030102
Детали цементные погонные орнаментированные плоские, выпуклые, рельефные, простого или сложного рисунка (порезки, пояса, фризы, капли и тому подобное) высотой до 250 мм. Установка
м деталей

111503030103
Биіктігі 500 мм-ге дейін жалпақ, дөңес, бедерлі, қарапайым немесе күрделі өрнекті (кесіктер, белдіктер, фриздер, тамшылар және сол сияқтылар) цементті қума Бөлшектер. орнату
М бөлшектер
111503030104
Биіктігі 750 мм-ге дейін жалпақ, дөңес, бедерлі, қарапайым немесе күрделі өрнекті (кесіктер, белдіктер, фриздер, тамшылар және сол сияқтылар) цементті қума Бөлшектер. орнату
М бөлшектер
111503030105
Ою-өрнегі жоқ кез келген бейіндегі цементті тұтқалар мен адырналар. Орнату
М бөлшектер
111503040102
Биіктігі 650 мм-ге дейін кәдімгі цементті тегіс және өрнектелген, шөлмекті немесе ою-өрнегі жоқ ұстағышы бар балясиндер. орнату
бөлшек
111503040202
Биіктігі 750 мм-ге дейінгі тегіс және өрнекті дорик, тоскандық бағаналардағы цемент капителдері. орнату
бөлшек
111503040203
Биіктігі 500 мм-ге дейін құрастырмалы бағаналардағы цементтік капительдер. орнату
бөлшек
111503040205
Биіктігі 2000 мм-ге дейін құрама бағаналардағы цементтік капительдер. орнату
бөлшек
111503040210
Ұзындығы 200 мм-ге дейін тегіс цемент кронштейндері мен модульдері. орнату
бөлшек
111503040301
Биіктігі 500 мм дейін тегіс цемент базалары. орнату
бөлшек
111503040302
Биіктігі 1000 мм дейін тегіс цемент базалары. орнату
бөлшек
111503040306
Биіктігі 1500 мм дейінгі цемент елтаңбалары. орнату
бөлшек
111504010101
Бетінің ішіндегі үй-жайлар. Желім қарапайым су қосылыстарымен бояу
боялған бетінің шаршы метрі
111504010102
Бетінің ішіндегі үй-жайлар. Жақсартылған желім су құрамымен бояу
боялған бетінің шаршы метрі
111504010103
Бетінің ішіндегі үй-жайлар. Сылағы бойынша жоғары сапалы Желімді су құрамдарымен бояу
боялған бетінің шаршы метрі
111504010201
Бетінің ішіндегі үй-жайлар. Сылақ бойынша әк су құрамдарымен бояу
боялған бетінің шаршы метрі
111504010202
Бетінің ішіндегі үй-жайлар. Кірпіш және бетон бойынша әк су құрамдарымен бояу
боялған бетінің шаршы метрі
111504010203
Бетінің ішіндегі үй-жайлар. Ағаштағы әк су қосылыстарымен бояу
боялған бетінің шаршы метрі
111504010204
Бетінің ішіндегі үй-жайлар. Сылағы мен кірпіші бойынша силикатты су құрамдарымен бояу
боялған бетінің шаршы метрі
111504010301
Ағаш сегменттелген фермалар. Силикатты бояу барлық жағынан 2 рет
сегменттелген фермалардың тік проекциясының шаршы метрі
111504020101
Қасбеттер. Бетін дайындай отырып, ормандардан бояу, әк
қасбеттің шаршы метрі
111504020102
Қасбеттер. Бетін дайындай отырып, ормандардан бояу, силикатты
қасбеттің шаршы метрі

111503030103
Детали цементные погонные орнаментированные плоские, выпуклые, рельефные, простого или сложного рисунка (порезки, пояса, фризы, капли и тому подобное) высотой до 500 мм. Установка
м деталей
111503030104
Детали цементные погонные орнаментированные плоские, выпуклые, рельефные, простого или сложного рисунка (порезки, пояса, фризы, капли и тому подобное) высотой до 750 мм. Установка
м деталей
111503030105
Поручни и тетивы цементные любого профиля без орнамента. Установка
м деталей
111503040102
Балясины цементные круглые гладкие и орнаментированные, бутылочные или с перехватом без орнамента рядовые высотой до 650 мм. Установка
деталь
111503040202
Капители цементные на колоннах гладкие и орнаментальные дорические, тосканские высотой до 750 мм. Установка
деталь
111503040203
Капители цементные на колоннах сборные высотой до 500 мм. Установка
деталь
111503040205
Капители цементные на колоннах сборные высотой до 2000 мм. Установка
деталь
111503040210
Кронштейны и модульоны цементные гладкие длиной большей стороны до 200 мм. Установка
деталь
111503040301
Базы цементные гладкие высотой до 500 мм. Установка
деталь
111503040302
Базы цементные гладкие высотой до 1000 мм. Установка
деталь
111503040306
Гербы цементные высотой до 1500 мм. Установка
деталь
111504010101
Поверхности внутри помещений. Окраска водными составами клеевая простая
квадратный метр окрашиваемой поверхности
111504010102
Поверхности внутри помещений. Окраска водными составами клеевая улучшенная
квадратный метр окрашиваемой поверхности
111504010103
Поверхности внутри помещений. Окраска водными составами клеевая высококачественная по штукатурке
квадратный метр окрашиваемой поверхности
111504010201
Поверхности внутри помещений. Окраска водными составами известковая по штукатурке
квадратный метр окрашиваемой поверхности
111504010202
Поверхности внутри помещений. Окраска водными составами известковая по кирпичу и бетону
квадратный метр окрашиваемой поверхности
111504010203
Поверхности внутри помещений. Окраска водными составами известковая по дереву
квадратный метр окрашиваемой поверхности
111504010204
Поверхности внутри помещений. Окраска водными составами силикатная по штукатурке и кирпичу
квадратный метр окрашиваемой поверхности
111504010301
Фермы деревянные сегментные. Окраска силикатная со всех сторон за 2 раза
квадратный метр вертикальной проекции сегментных ферм
111504020101
Фасады. Окраска с лесов с подготовкой поверхности, известковая
квадратный метр фасада
111504020102
Фасады. Окраска с лесов с подготовкой поверхности, силикатная
квадратный метр фасада

111504020103
Қасбеттер. Бетін дайындай отырып, ормандардан бояу, цементтік
қасбеттің шаршы метрі
111504020201
Қасбеттер. Үстіңгі бетін дайындай отырып, ормандардан бояу, перхлорвинилді
боялған бетінің шаршы метрі
111504020202
Қасбеттер. Бетін дайындай отырып, ормандардан бояу, кремний органикалық
боялған бетінің шаршы метрі
111504020203
Қасбеттер. Үстіңгі бетін дайындай отырып, ормандардан бояу, поливинилацетатты
боялған бетінің шаршы метрі
111504020301
Қасбеттер. Дайындалған беті бойынша ормандардан бояу, әк
қасбеттің шаршы метрі
111504020302
Қасбеттер. Дайындалған беті бойынша ормандардан бояу, силикатты
қасбеттің шаршы метрі
111504020303
Қасбеттер. Дайындалған беті бойынша ормандардан бояу, цемент
қасбеттің шаршы метрі
111504020401
Қасбеттер. Дайындалған беті бойынша ормандардан бояу, перхлорвинилді
боялған бетінің шаршы метрі
111504020402
Қасбеттер. Дайындалған беті бойынша ормандардан бояу, кремний органикалық
боялған бетінің шаршы метрі
111504020403
Қасбеттер. Дайындалған беті бойынша ормандардан бояу, поливинилацетатты
боялған бетінің шаршы метрі
111504020404
Қасбеттер. Дайындалған бет бойынша ормандардан акрилді құрамдармен бояу
боялған бетінің шаршы метрі
111504020601
Қасбеттер. Бетін дайындай отырып, бесіктен бояу, перхлорвинилді
боялған бетінің шаршы метрі
111504020602
Қасбеттер. Бетін дайындай отырып, бесіктен бояу, кремний органикалық
боялған бетінің шаршы метрі
111504020702
Қасбеттер. Дайындалған беті бойынша бесіктен бояу, силикатты
қасбеттің шаршы метрі
111504020801
Қасбеттер. Дайындалған беті бойынша бесіктен бояу, перхлорвинилді
боялған бетінің шаршы метрі
111504020802
Қасбеттер. Дайындалған беті бойынша бесіктен бояу, кремнийорганикалық
боялған бетінің шаршы метрі
111504020803
Қасбеттер. Дайындалған беті бойынша бесіктен бояу, поливинилацетатты
боялған бетінің шаршы метрі
111504020804
Қасбеттер. Дайындалған бетке бесіктен акрил композицияларымен бояу
боялған бетінің шаршы метрі
111504030101
Қабырғалар. Ағашқа қарапайым майлы қосылыстармен бояу
боялған бетінің шаршы метрі
111504030102
Төбелер. Ағашқа қарапайым майлы қосылыстармен бояу
боялған бетінің шаршы метрі
111504030103
Едендер. Ағашқа қарапайым майлы қосылыстармен бояу
боялған бетінің шаршы метрі
111504030104
Есік ойықтарын толтыру. Ағашқа қарапайым майлы қосылыстармен бояу
боялған бетінің шаршы метрі

111504020103
Фасады. Окраска с лесов с подготовкой поверхности, цементная
квадратный метр фасада
111504020201
Фасады. Окраска с лесов с подготовкой поверхности, перхлорвиниловая
квадратный метр окрашиваемой поверхности
111504020202
Фасады. Окраска с лесов с подготовкой поверхности, кремнийорганическая
квадратный метр окрашиваемой поверхности
111504020203
Фасады. Окраска с лесов с подготовкой поверхности, поливинилацетатная
квадратный метр окрашиваемой поверхности
111504020301
Фасады. Окраска с лесов по подготовленной поверхности, известковая
квадратный метр фасада
111504020302
Фасады. Окраска с лесов по подготовленной поверхности, силикатная
квадратный метр фасада
111504020303
Фасады. Окраска с лесов по подготовленной поверхности, цементная
квадратный метр фасада
111504020401
Фасады. Окраска с лесов по подготовленной поверхности, перхлорвиниловая
квадратный метр окрашиваемой поверхности
111504020402
Фасады. Окраска с лесов по подготовленной поверхности, кремнийорганическая
квадратный метр окрашиваемой поверхности
111504020403
Фасады. Окраска с лесов по подготовленной поверхности, поливинилацетатная
квадратный метр окрашиваемой поверхности
111504020404
Фасады. Окраска акриловыми составами с лесов по подготовленной поверхности
квадратный метр окрашиваемой поверхности
111504020601
Фасады. Окраска с люлек с подготовкой поверхности, перхлорвиниловая
квадратный метр окрашиваемой поверхности
111504020602
Фасады. Окраска с люлек с подготовкой поверхности, кремнийорганическая
квадратный метр окрашиваемой поверхности
111504020702
Фасады. Окраска с люлек по подготовленной поверхности, силикатная
квадратный метр фасада
111504020801
Фасады. Окраска с люлек по подготовленной поверхности, перхлорвиниловая
квадратный метр окрашиваемой поверхности
111504020802
Фасады. Окраска с люлек по подготовленной поверхности, кремнийорганическая
квадратный метр окрашиваемой поверхности
111504020803
Фасады. Окраска с люлек по подготовленной поверхности, поливинилацетатная
квадратный метр окрашиваемой поверхности
111504020804
Фасады. Окраска акриловыми составами с люлек по подготовленной поверхности
квадратный метр окрашиваемой поверхности
111504030101
Стены. Окраска простая масляными составами по дереву
квадратный метр окрашиваемой поверхности
111504030102
Потолки. Окраска простая масляными составами по дереву
квадратный метр окрашиваемой поверхности
111504030103
Полы. Окраска простая масляными составами по дереву
квадратный метр окрашиваемой поверхности
111504030104
Заполнения проемов дверных. Окраска простая масляными составами по дереву
квадратный метр окрашиваемой поверхности

111504030105
Терезе ойықтарын толтыру. Ағашқа қарапайым майлы қосылыстармен бояу
боялған бетінің шаршы метрі
111504030107
Екінші бояуға дайындалған терезе блоктары. Ағашқа қарапайым майлы қосылыстармен бояу
боялған бетінің шаршы метрі
111504030108
Қабырғалар. Сылаққа және бояуға дайындалған құрама құрылымдарға қарапайым майлы қосылыстармен бояу
боялған бетінің шаршы метрі
111504030109
Төбелер. Сылаққа және бояуға дайындалған құрама құрылымдарға қарапайым майлы қосылыстармен бояу
боялған бетінің шаршы метрі
111504030203
Есік ойықтарын толтыру. Ағашқа қарапайым ақ бояу
боялған бетінің шаршы метрі
111504030301
Қабырғалар. Ағаштағы майлы қосылыстармен жақсартылған бояу
боялған бетінің шаршы метрі
111504030302
Төбелер. Ағаштағы майлы қосылыстармен жақсартылған бояу
боялған бетінің шаршы метрі
111504030303
Едендер. Ағаштағы майлы қосылыстармен жақсартылған бояу
боялған бетінің шаршы метрі
111504030304
Есік ойықтарын толтыру. Ағаштағы майлы қосылыстармен жақсартылған бояу
боялған бетінің шаршы метрі
111504030305
Терезе ойықтарын толтыру. Ағаштағы майлы қосылыстармен жақсартылған бояу
боялған бетінің шаршы метрі
111504030306
Екінші бояуға дайындалған есік блоктары. Ағаштағы майлы қосылыстармен жақсартылған бояу
боялған бетінің шаршы метрі
111504030307
Екінші бояуға дайындалған терезе блоктары. Ағаштағы майлы қосылыстармен жақсартылған бояу
боялған бетінің шаршы метрі
111504030308
Қабырғалар. Сылақ бойынша майлы құрамдармен жақсартылған бояу
боялған бетінің шаршы метрі
111504030309
Төбелер. Сылақ бойынша майлы құрамдармен жақсартылған бояу
боялған бетінің шаршы метрі
111504030310
Қабырғалар. Бояуға дайындалған құрама құрылымдар бойынша майлы құрамдармен жақсартылған бояу
боялған бетінің шаршы метрі
111504030311
Төбелер. Бояуға дайындалған құрама құрылымдар бойынша майлы құрамдармен жақсартылған бояу
боялған бетінің шаршы метрі
111504030403
Есік ойықтарын толтыру. Ағаш ақтарымен жақсартылған бояу
боялған бетінің шаршы метрі
111504030404
Терезе ойықтарын толтыру. Ағаш ақтарымен жақсартылған бояу
боялған бетінің шаршы метрі
111504030405
Екінші бояуға дайындалған есік блоктары. Ағаш ақтарымен жақсартылған бояу
боялған бетінің шаршы метрі
111504030407
Қабырғалар. Сылақтың ақтарымен жақсартылған бояу
боялған бетінің шаршы метрі

111504030105
Заполнения проемов оконных. Окраска простая масляными составами по дереву
квадратный метр окрашиваемой поверхности
111504030107
Блоки оконные, подготовленные под вторую окраску. Окраска простая масляными составами по дереву
квадратный метр окрашиваемой поверхности
111504030108
Стены. Окраска простая масляными составами по штукатурке и сборным конструкциям, подготовленным под окраску
квадратный метр окрашиваемой поверхности
111504030109
Потолки. Окраска простая масляными составами по штукатурке и сборным конструкциям, подготовленным под окраску
квадратный метр окрашиваемой поверхности
111504030203
Заполнения проемов дверных. Окраска простая белилами по дереву
квадратный метр окрашиваемой поверхности
111504030301
Стены. Окраска улучшенная масляными составами по дереву
квадратный метр окрашиваемой поверхности
111504030302
Потолки. Окраска улучшенная масляными составами по дереву
квадратный метр окрашиваемой поверхности
111504030303
Полы. Окраска улучшенная масляными составами по дереву
квадратный метр окрашиваемой поверхности
111504030304
Заполнения проемов дверных. Окраска улучшенная масляными составами по дереву
квадратный метр окрашиваемой поверхности
111504030305
Заполнения проемов оконных. Окраска улучшенная масляными составами по дереву
квадратный метр окрашиваемой поверхности
111504030306
Блоки дверные, подготовленные под вторую окраску. Окраска улучшенная масляными составами по дереву
квадратный метр окрашиваемой поверхности
111504030307
Блоки оконные, подготовленные под вторую окраску. Окраска улучшенная масляными составами по дереву
квадратный метр окрашиваемой поверхности
111504030308
Стены. Окраска улучшенная масляными составами по штукатурке
квадратный метр окрашиваемой поверхности
111504030309
Потолки. Окраска улучшенная масляными составами по штукатурке
квадратный метр окрашиваемой поверхности
111504030310
Стены. Окраска улучшенная масляными составами по сборным конструкциям, подготовленным под окраску
квадратный метр окрашиваемой поверхности
111504030311
Потолки. Окраска улучшенная масляными составами по сборным конструкциям, подготовленным под окраску
квадратный метр окрашиваемой поверхности
111504030403
Заполнения проемов дверных. Окраска улучшенная белилами по дереву
квадратный метр окрашиваемой поверхности
111504030404
Заполнения проемов оконных. Окраска улучшенная белилами по дереву
квадратный метр окрашиваемой поверхности
111504030405
Блоки дверные, подготовленные под вторую окраску. Окраска улучшенная белилами по дереву
квадратный метр окрашиваемой поверхности
111504030407
Стены. Окраска улучшенная белилами по штукатурке
квадратный метр окрашиваемой поверхности

111504030408
Төбелер. Сылақтың ақтарымен жақсартылған бояу
боялған бетінің шаршы метрі
111504030409
Қабырғалар. Бояуға дайындалған құрама құрылымдар бойынша ақтармен жақсартылған бояу
боялған бетінің шаршы метрі
111504030502
Төбелер. Бояу жоғары сапалы майлы составами ағаш бойынша
боялған бетінің шаршы метрі
111504030503
Едендер. Бояу жоғары сапалы майлы составами ағаш бойынша
боялған бетінің шаршы метрі
111504030506
Қабырғалар. Сылақ бойынша майлы құрамдармен жоғары сапалы бояу
боялған бетінің шаршы метрі
111504030507
Төбелер. Сылақ бойынша майлы құрамдармен жоғары сапалы бояу
боялған бетінің шаршы метрі
111504030508
Қабырғалар. Бояуға дайындалған құрама құрылымдар бойынша майлы құрамдармен жоғары сапалы бояу
боялған бетінің шаршы метрі
111504030509
Төбелер. Бояуға дайындалған құрама құрылымдар бойынша майлы құрамдармен жоғары сапалы бояу
боялған бетінің шаршы метрі
111504030705
Қабырғалар. Сылаққа және бояуға дайындалған құрама құрылымдарға жоғары сапалы бояу кезінде үшінші бітеуіш
боялған бетінің шаршы метрі
111504030706
Төбелер. Сылаққа және бояуға дайындалған құрама құрылымдарға жоғары сапалы бояу кезінде үшінші бітеуіш
боялған бетінің шаршы метрі
111504030902
Едендер. 2 рет лакпен жабу
өңделетін беттің шаршы метрі
111504031001
Металл беттері (шатырлардан басқа) үлкен. Майлы бояу, түстер саны 1
боялған бетінің шаршы метрі
111504031002
Металл беттері (шатырлардан басқа) үлкен. Майлы бояу, түстер саны 2
боялған бетінің шаршы метрі
111504031003
Арқалықтар, болат құбырлар, диаметрі 50 мм және т.б. Майлы бояу, түстер саны 2
боялған бетінің шаршы метрі
111504031004
Диаметрі 50 мм-ден кем торлар, жақтаулар, радиаторлар, құбырлар және сол сияқтылар. Майлы бояу, түстер саны 2
боялған бетінің шаршы метрі
111504031005
Құбырлар. Оқшаулау бойынша майлы құрамдармен бояу
боялған бетінің шаршы метрі
111504031104
Металл торлардың, түптердің, радиаторлардың, құбырлардың диаметрі 50 мм-ден кем және сол сияқтылардың беттері. Сурикпен бояу, түстер саны 2
боялған бетінің шаршы метрі
111504031302
Су ағатын құбырларсыз қасбеттердегі Болат қаптамалар. Сурикпен бояу
қасбеттің шаршы метрі (ойықтарды есептемегенде)
111504040101
Қабырғалар. Бетін дайындай отырып, ағашқа эмаль құрамдарымен бояу
боялатын беттің немесе жабынның шаршы метрі

111504030408
Потолки. Окраска улучшенная белилами по штукатурке
квадратный метр окрашиваемой поверхности
111504030409
Стены. Окраска улучшенная белилами по сборным конструкциям, подготовленным под окраску
квадратный метр окрашиваемой поверхности
111504030502
Потолки. Окраска высококачественная масляными составами по дереву
квадратный метр окрашиваемой поверхности
111504030503
Полы. Окраска высококачественная масляными составами по дереву
квадратный метр окрашиваемой поверхности
111504030506
Стены. Окраска высококачественная масляными составами по штукатурке
квадратный метр окрашиваемой поверхности
111504030507
Потолки. Окраска высококачественная масляными составами по штукатурке
квадратный метр окрашиваемой поверхности
111504030508
Стены. Окраска высококачественная масляными составами по сборным конструкциям, подготовленным под окраску
квадратный метр окрашиваемой поверхности
111504030509
Потолки. Окраска высококачественная масляными составами по сборным конструкциям, подготовленным под окраску
квадратный метр окрашиваемой поверхности
111504030705
Стены. Шпаклевка третья при высококачественной окраске по штукатурке и сборным конструкциями, подготовленным под окраску
квадратный метр окрашиваемой поверхности
111504030706
Потолки. Шпаклевка третья при высококачественной окраске по штукатурке и сборным конструкциями, подготовленным под окраску
квадратный метр окрашиваемой поверхности
111504030902
Полы. Покрытие лаком за 2 раза
квадратный метр отделываемой поверхности
111504031001
Поверхности (кроме кровель) металлические большие. Окраска масляная, количество окрасок 1
квадратный метр окрашиваемой поверхности
111504031002
Поверхности (кроме кровель) металлические большие. Окраска масляная, количество окрасок 2
квадратный метр окрашиваемой поверхности
111504031003
Балки, трубы стальные, диаметром от 50 мм и тому подобное. Окраска масляная, количество окрасок 2
квадратный метр окрашиваемой поверхности
111504031004
Решетки, переплеты, радиаторы, трубы, диаметром менее 50 мм и тому подобное. Окраска масляная, количество окрасок 2
квадратный метр окрашиваемой поверхности
111504031005
Трубопроводы. Окраска масляная составами по изоляции
квадратный метр окрашиваемой поверхности
111504031104
Поверхности металлические решеток, переплетов, радиаторов, труб, диаметром менее 50 мм и тому подобное. Окраска суриком, количество окрасок 2
квадратный метр окрашиваемой поверхности
111504031302
Обделки стальные на фасадах без водосточных труб. Окраска суриком
квадратный метр фасада (без вычета проемов)
111504040101
Стены. Окраска эмалевыми составами по дереву с подготовкой поверхности
квадратный метр окрашиваемой поверхности или покрытия

111504040103
Терезе ойықтарын толтыру. Бетін дайындай отырып, ағашқа эмаль құрамдарымен бояу
боялатын беттің немесе жабынның шаршы метрі
111504040104
Қабырғалар. Майлы немесе спиртті лактармен сырланатын немесе төсеме бет бойынша 1 рет қаптау
боялатын беттің немесе жабынның шаршы метрі
111504040106
Есік ойықтарын толтыру. Майлы немесе спиртті лактармен сырланатын немесе төсеме бет бойынша 1 рет қаптау
боялатын беттің немесе жабынның шаршы метрі
111504040107
Терезе ойықтарын толтыру. Майлы немесе спиртті лактармен сырланатын немесе төсеме бет бойынша 1 рет қаптау
боялатын беттің немесе жабынның шаршы метрі
111504040108
Қабырғалар. Майлы немесе спиртті лактармен сырланатын немесе төсеме бет бойынша 2 рет жабу
боялатын беттің немесе жабынның шаршы метрі
111504040109
Төбелер. Майлы немесе спиртті лактармен сырланатын немесе төсеме бет бойынша 2 рет жабу
боялатын беттің немесе жабынның шаршы метрі
111504040110
Есік ойықтарын толтыру. Майлы немесе спиртті лактармен сырланатын немесе төсеме бет бойынша 2 рет жабу
боялатын беттің немесе жабынның шаршы метрі
111504040201
Қабырғалардың беті созылған. 1 рет майлы немесе спиртті лактармен жабу
шаршы метр жабу
111504040203
Есік ойықтарын толтыру беті жалтыратылған. Майланған беті бойынша 1 рет майлы немесе спиртті лактармен жабу
шаршы метр жабу
111504040204
Терезе саңылауларын толтыру беті жылтыратылған. 1 рет майлы немесе спиртті лактармен жабу
шаршы метр жабу
111504040205
Қабырғалардың беті созылған. Майлы немесе спиртті лактармен 2 рет жабу
шаршы метр жабу
111504040206
Төбелердің беті жылтыратылған. Майлы немесе спиртті лактармен 2 рет жабу
шаршы метр жабу
111504040304
Қабырғалар. Кузбасс лакпен 1 рет металды бояу
боялған бетінің шаршы метрі
111504040306
Терезе ойықтары мен торларды толтыру. Кузбасс лакпен 1 рет металды бояу
боялған бетінің шаршы метрі
111504040402
Есіктер мен пештерді толтыру. Металды 2 рет пеш лакпен бояу
боялған бетінің шаршы метрі
111504040403
Терезе ойықтарын, торларды және пеш құбырларын толтыру. Металды 2 рет пеш лакпен бояу
боялған бетінің шаршы метрі
111504040404
Қабырғалар. Кузбасс лакпен 2 рет металды бояу
боялған бетінің шаршы метрі

111504040103
Заполнения проемов оконных. Окраска эмалевыми составами по дереву с подготовкой поверхности
квадратный метр окрашиваемой поверхности или покрытия
111504040104
Стены. Покрытие масляными или спиртовыми лаками по окрашиваемой или огрунтованной поверхности за 1 раз
квадратный метр окрашиваемой поверхности или покрытия
111504040106
Заполнения проемов дверных. Покрытие масляными или спиртовыми лаками по окрашиваемой или огрунтованной поверхности за 1 раз
квадратный метр окрашиваемой поверхности или покрытия
111504040107
Заполнения проемов оконных. Покрытие масляными или спиртовыми лаками по окрашиваемой или огрунтованной поверхности за 1 раз
квадратный метр окрашиваемой поверхности или покрытия
111504040108
Стены. Покрытие масляными или спиртовыми лаками по окрашиваемой или огрунтованной поверхности за 2 раза
квадратный метр окрашиваемой поверхности или покрытия
111504040109
Потолки. Покрытие масляными или спиртовыми лаками по окрашиваемой или огрунтованной поверхности за 2 раза
квадратный метр окрашиваемой поверхности или покрытия
111504040110
Заполнения проемов дверных. Покрытие масляными или спиртовыми лаками по окрашиваемой или огрунтованной поверхности за 2 раза
квадратный метр окрашиваемой поверхности или покрытия
111504040201
Поверхность стен проолифленная. Покрытие масляными или спиртовыми лаками за 1 раз
квадратный метр покрытия
111504040203
Поверхность заполнения дверных проемов проолифленная. Покрытие масляными или спиртовыми лаками по проолифленной поверхности за 1 раз
квадратный метр покрытия
111504040204
Поверхность заполнения оконных проемов проолифленная. Покрытие масляными или спиртовыми лаками за 1 раз
квадратный метр покрытия
111504040205
Поверхность стен проолифленная. Покрытие масляными или спиртовыми лаками за 2 раза
квадратный метр покрытия
111504040206
Поверхность потолков проолифленная. Покрытие масляными или спиртовыми лаками за 2 раза
квадратный метр покрытия
111504040304
Стены. Окраска по металлу за 1 раз кузбасским лаком
квадратный метр окрашиваемой поверхности
111504040306
Заполнения оконных проемов и решетки. Окраска по металлу за 1 раз кузбасским лаком
квадратный метр окрашиваемой поверхности
111504040402
Заполнения дверных проемов и печи. Окраска по металлу за 2 раза печным лаком
квадратный метр окрашиваемой поверхности
111504040403
Заполнения оконных проемов, решетки и печные трубы. Окраска по металлу за 2 раза печным лаком
квадратный метр окрашиваемой поверхности
111504040404
Стены. Окраска по металлу за 2 раза кузбасским лаком
квадратный метр окрашиваемой поверхности

111504040406
Терезе ойықтары мен торларды толтыру. Кузбасс лакпен 2 рет металды бояу
боялған бетінің шаршы метрі
111504050101
Бояуға дайындалған қабырғалар. Поливинилацетатты су эмульсиялы құрамдармен бояу сылақ және құрама конструкциялар бойынша қарапайым
боялған бетінің шаршы метрі
111504050102
Бояуға дайындалған төбелер. Поливинилацетатты су эмульсиялы құрамдармен бояу сылақ және құрама конструкциялар бойынша қарапайым
боялған бетінің шаршы метрі
111504050103
Қабырғалар. Сылақ бойынша жақсартылған поливинилацетатты су эмульсиялы құрамдармен бояу
боялған бетінің шаршы метрі
111504050104
Төбелер. Сылақ бойынша жақсартылған поливинилацетатты су эмульсиялы құрамдармен бояу
боялған бетінің шаршы метрі
111504050105
Бояуға дайындалған қабырғалар. Құрама конструкциялар бойынша жақсартылған поливинилацетатты су эмульсиялы құрамдармен бояу
боялған бетінің шаршы метрі
111504050106
Бояуға дайындалған төбелер. Құрама конструкциялар бойынша жақсартылған поливинилацетатты су эмульсиялы құрамдармен бояу
боялған бетінің шаршы метрі
111504050107
Қабырғалар. Поливинилацетатты су эмульсиялы құрамдармен бояу жоғары сапалы сылақ бойынша
боялған бетінің шаршы метрі
111504050108
Төбелер. Поливинилацетатты су эмульсиялы құрамдармен бояу жоғары сапалы сылақ бойынша
боялған бетінің шаршы метрі
111504050109
Бояуға дайындалған қабырғалар. Поливинилацетатты су эмульсиялы құрамдармен бояу құрама конструкциялар бойынша жоғары сапалы
боялған бетінің шаршы метрі
111504050110
Бояуға дайындалған төбелер. Поливинилацетатты су эмульсиялы құрамдармен бояу құрама конструкциялар бойынша жоғары сапалы
боялған бетінің шаршы метрі
111504050111
Бояуға дайындалған қабырғалар. Бір уақытта акрилді су негізіндегі қосылыстармен бояу
боялған бетінің шаршы метрі
111504050112
Бояуға дайындалған қабырғалар. Акрилді су негізіндегі композициялармен бояу. Келесі қабатқа 11-150405-0111 нормасына қосыңыз
боялған бетінің шаршы метрі
111504050113
Бояуға дайындалған төбелер. Бір уақытта акрилді су негізіндегі қосылыстармен бояу
боялған бетінің шаршы метрі
111504050114
Бояуға дайындалған төбелер. Акрилді су негізіндегі композициялармен бояу. Келесі қабатқа 11-150405-0113 нормасына қосыңыз
боялған бетінің шаршы метрі
111504060102
Бетінің. Сәндік мәрмәр майы
өңделетін беттің шаршы метрі

111504040406
Заполнения оконных проемов и решетки. Окраска по металлу за 2 раза кузбасским лаком
квадратный метр окрашиваемой поверхности
111504050101
Стены, подготовленные под окраску. Окраска поливинилацетатными водоэмульсионными составами простая по штукатурке и сборным конструкциям
квадратный метр окрашиваемой поверхности
111504050102
Потолки, подготовленные под окраску. Окраска поливинилацетатными водоэмульсионными составами простая по штукатурке и сборным конструкциям
квадратный метр окрашиваемой поверхности
111504050103
Стены. Окраска поливинилацетатными водоэмульсионными составами улучшенная по штукатурке
квадратный метр окрашиваемой поверхности
111504050104
Потолки. Окраска поливинилацетатными водоэмульсионными составами улучшенная по штукатурке
квадратный метр окрашиваемой поверхности
111504050105
Стены, подготовленные под окраску. Окраска поливинилацетатными водоэмульсионными составами улучшенная по сборным конструкциям
квадратный метр окрашиваемой поверхности
111504050106
Потолки, подготовленные под окраску. Окраска поливинилацетатными водоэмульсионными составами улучшенная по сборным конструкциям
квадратный метр окрашиваемой поверхности
111504050107
Стены. Окраска поливинилацетатными водоэмульсионными составами высококачественная по штукатурке
квадратный метр окрашиваемой поверхности
111504050108
Потолки. Окраска поливинилацетатными водоэмульсионными составами высококачественная по штукатурке
квадратный метр окрашиваемой поверхности
111504050109
Стены, подготовленные под окраску. Окраска поливинилацетатными водоэмульсионными составами высококачественная по сборным конструкциям
квадратный метр окрашиваемой поверхности
111504050110
Потолки, подготовленные под окраску. Окраска поливинилацетатными водоэмульсионными составами высококачественная по сборным конструкциям
квадратный метр окрашиваемой поверхности
111504050111
Стены, подготовленные под окраску. Окраска акриловыми водоэмульсионными составами за один раз
квадратный метр окрашиваемой поверхности
111504050112
Стены, подготовленные под окраску. Окраска акриловыми водоэмульсионными составами. Добавлять на следующий слой к норме 11-150405-0111
квадратный метр окрашиваемой поверхности
111504050113
Потолки, подготовленные под окраску. Окраска акриловыми водоэмульсионными составами за один раз
квадратный метр окрашиваемой поверхности
111504050114
Потолки, подготовленные под окраску. Окраска акриловыми водоэмульсионными составами. Добавлять на следующий слой к норме 11-150405-0113
квадратный метр окрашиваемой поверхности
111504060102
Поверхности. Отделка декоративная под мрамор масляная
квадратный метр отделываемой поверхности

111504060109
Бетінің. Сәндік Желімді өңдеу-эскиздер бойынша кесу, күрделілік санаты 1
өңделетін беттің шаршы метрі
111504060201
Бетінің. Пенополистиролдан (немесе пенополиуретаннан) ені 160 мм дейін галтельдерді (карниздерді) орнату)
1 м карниз (галтели)
111505010101
Бір бағытта ашылатын екі байланыстырғыш терезелер. Терезе әйнегінің қалыңдығы 3 мм
қораптардың сыртқы қоршауы бойынша ойықтар алаңының шаршы метрі
111505010102
Әр түрлі бағытта ашылатын екі байланыстырғыш терезелер. Терезе әйнегінің қалыңдығы 3 мм
қораптардың сыртқы қоршауы бойынша ойықтар алаңының шаршы метрі
111505010103
Терезенің бір түйілген. Терезе әйнегінің қалыңдығы 3 мм
қораптардың сыртқы қоршауы бойынша ойықтар алаңының шаршы метрі
111505010104
Терезе-бабына қосақталған түйілген. Терезе әйнегінің қалыңдығы 3 мм
қораптардың сыртқы қоршауы бойынша ойықтар алаңының шаршы метрі
111505010105
Бір байланыстырғыш фрамугалар. Терезе әйнегінің қалыңдығы 3 мм
қораптардың сыртқы қоршауы бойынша ойықтар алаңының шаршы метрі
111505010201
Басқа есіктер. Терезе әйнегімен бітеу бойынша штапиктерде әйнектеу
әйнектеу ауданының шаршы метрі
111505010202
Басқа есіктер. Серпімді төсемдерде терезе әйнегімен әйнектеу
әйнектеу ауданының шаршы метрі
111505010203
Есіктер. Икемді төсемдерде Витриналық әйнекпен әйнектеу
әйнектеу ауданының шаршы метрі
111505010204
Металл байланыстырғыштары бар витриналар. Икемді төсемдерде Витриналық әйнекпен әйнектеу
әйнектеу ауданының шаршы метрі
111505010301
Бір бағытта ашылатын екі байланыстырғыш терезелер. Терезе әйнегінің қалыңдығы 4 мм
қораптардың сыртқы қоршауы бойынша ойықтар алаңының шаршы метрі
111505010302
Әр түрлі бағытта ашылатын екі байланыстырғыш терезелер. Терезе әйнегінің қалыңдығы 4 мм
қораптардың сыртқы қоршауы бойынша ойықтар алаңының шаршы метрі
111505010303
Терезенің бір түйілген. Терезе әйнегінің қалыңдығы 4 мм
қораптардың сыртқы қоршауы бойынша ойықтар алаңының шаршы метрі
111505010304
Терезе-бабына қосақталған түйілген. Терезе әйнегінің қалыңдығы 4 мм
қораптардың сыртқы қоршауы бойынша ойықтар алаңының шаршы метрі
111505010305
Бір байланыстырғыш фрамугалар. Терезе әйнегінің қалыңдығы 4 мм
қораптардың сыртқы қоршауы бойынша ойықтар алаңының шаршы метрі
111505010401
Екі жұпталған байланыстырғыштағы ағаш терезелер. Үш қабатты терезе әйнегінің қалыңдығы 3 мм
қораптардың сыртқы қоршауы бойынша ойықтар алаңының шаршы метрі
111505010601
Жалғыз есік жапырақтары. Шыны қалыңдығы 4 мм-ден 6 мм-ге дейін шынылау
әйнектеу ауданының шаршы метрі

111504060109
Поверхности. Отделка декоративная клеевая - разделка по эскизам, категория сложности 1
квадратный метр отделываемой поверхности
111504060201
Поверхности. Установка галтелей (карнизов) шириной до 160 мм из пенополистирола (или пенополиуретана)
1 м карниза (галтели)
111505010101
Окна в два переплета, открывающиеся в одну сторону. Остекление оконным стеклом толщиной 3 мм
квадратный метр площади проемов по наружному обводу коробок
111505010102
Окна в два переплета, открывающиеся в разные стороны. Остекление оконным стеклом толщиной 3 мм
квадратный метр площади проемов по наружному обводу коробок
111505010103
Окна с одинарным переплетом. Остекление оконным стеклом толщиной 3 мм
квадратный метр площади проемов по наружному обводу коробок
111505010104
Окна со спаренным переплетом. Остекление оконным стеклом толщиной 3 мм
квадратный метр площади проемов по наружному обводу коробок
111505010105
Фрамуги с одинарным переплетом. Остекление оконным стеклом толщиной 3 мм
квадратный метр площади проемов по наружному обводу коробок
111505010201
Двери прочие. Остекление оконным стеклом на штапиках по замазке
квадратный метр площади остекления
111505010202
Двери прочие. Остекление оконным стеклом на эластичных прокладках
квадратный метр площади остекления
111505010203
Двери. Остекление витринным стеклом на эластичных прокладках
квадратный метр площади остекления
111505010204
Витрины с металлическими переплетами. Остекление витринным стеклом на эластичных прокладках
квадратный метр площади остекления
111505010301
Окна в два переплета, открывающиеся в одну сторону. Остекление оконным стеклом толщиной 4 мм
квадратный метр площади проемов по наружному обводу коробок
111505010302
Окна в два переплета, открывающиеся в разные стороны. Остекление оконным стеклом толщиной 4 мм
квадратный метр площади проемов по наружному обводу коробок
111505010303
Окна с одинарным переплетом. Остекление оконным стеклом толщиной 4 мм
квадратный метр площади проемов по наружному обводу коробок
111505010304
Окна со спаренным переплетом. Остекление оконным стеклом толщиной 4 мм
квадратный метр площади проемов по наружному обводу коробок
111505010305
Фрамуги с одинарным переплетом. Остекление оконным стеклом толщиной 4 мм
квадратный метр площади проемов по наружному обводу коробок
111505010401
Переплеты деревянные окон в два спаренных переплета. Остекление тройное оконным стеклом толщиной 3 мм
квадратный метр площади проемов по наружному обводу коробок
111505010601
Полотна дверные одинарные. Остекление при толщине стекла свыше 4 мм до 6 мм
квадратный метр площади остекления

111505020101
Қораптарға орнатылған ағаш байланыстырғыштар. Терезе әйнегімен әйнектеу
қораптардың сыртқы қоршауы бойынша ойықтар алаңының шаршы метрі
111505020102
Қораптарсыз орнатылған ағаш байланыстырғыштар. Терезе әйнегімен әйнектеу
қораптардың сыртқы қоршауы бойынша ойықтар алаңының шаршы метрі
111505020201
Қабырғалық Болат қапсырмалар. Терезе әйнегімен әйнектеу
түптеулердің сыртқы қоршауы бойынша ойықтар алаңының шаршы метрі
111505020203
Қабырғалық Болат қапсырмалар. Арматураланған әйнекпен шынылау
түптеулердің сыртқы қоршауы бойынша ойықтар алаңының шаршы метрі
111505030201
Қалқалар. Қорап қимасының Профильді әйнегімен бір қабатқа әйнектеу
арақабырғалардың шаршы метрі (ойықтарды шегергенде))
111505030301
Металл қапсырмалар. Ауданы 0,5 шаршы метрге дейінгі екі қабатты шыныпакеттермен құрылыс жағдайларында шынылау
екі қабатты терезелердің шаршы метрі
111505030302
Металл қапсырмалар . Ауданы 1 шаршы метрге дейінгі екі қабатты шыныпакеттермен құрылыс жағдайларында шынылау
екі қабатты терезелердің шаршы метрі
111505030303
Металл қапсырмалар. Ауданы 2 шаршы метрге дейінгі екі қабатты шыныпакеттермен құрылыс жағдайларында шынылау
екі қабатты терезелердің шаршы метрі
111505030304
Металл қапсырмалар. Ауданы 3 шаршы метрге дейінгі екі қабатты шыныпакеттермен құрылыс жағдайларында шынылау
екі қабатты терезелердің шаршы метрі
111505040101
Кіреберіс күнқағарлар ("Горка", "Арка", "үй"сияқты). Поликарбонат парақтарымен қаптау
күнқағар бетінің шаршы метрі
111506010101
Қабырғалар. Монолитті сылақ және бетон бойынша қарапайым және орташа тығыздықтағы тұсқағаздармен желімдеу
желімделетін бетінің шаршы метрі
111506010103
Қабырғалар. Монолитті сылақ және бетон бойынша линкрустпен желімдеу
желімделетін бетінің шаршы метрі
111506010107
Қабырғалар. Дайындалған бет бойынша түсқағаздармен желімдеу
желімделетін бетінің шаршы метрі
111506010201
Қабырғалар. Қағаз негізіндегі жуылатын тұсқағаздармен сылақ және бетон бойынша желімдеу
желімделетін бетінің шаршы метрі
111506010202
Қабырғалар. Сылақ пен бетонға мата негізіндегі жуылатын түсқағаздармен желімдеу
желімделетін бетінің шаршы метрі
111506010301
Қабырғалар. Поливинилхлоридті сәндік-әрлеу өздігінен жабысатын пленкамен сылақ пен бетонға желімдеу
желімделетін бетінің шаршы метрі
111506010303
Қабырғалар. Поливинилхлоридті өздігінен жабысатын сәндік-өңдеу үлдірін Парақ материалдары бойынша желімдеу
желімделетін бетінің шаршы метрі
1116-бөлім құбырлардың ішкі жүйелерін орнату бойынша құрылыс жұмыстары
111601010103
Қысымды қоңыраулы шойын құбырлар, диаметрі 100 мм дейін, траншеяларда төсеу
М құбырлар

111505020101
Переплеты деревянные, установленные в коробках. Остекление стеклом оконным
квадратный метр площади проемов по наружному обводу коробок
111505020102
Переплеты деревянные, установленные без коробок. Остекление стеклом оконным
квадратный метр площади проемов по наружному обводу коробок
111505020201
Переплеты стальные стеновые. Остекление стеклом оконным
квадратный метр площади проемов по наружному обводу переплетов
111505020203
Переплеты стальные стеновые. Остекление стеклом армированным
квадратный метр площади проемов по наружному обводу переплетов
111505030201
Перегородки. Остекление профильным стеклом коробчатого сечения в один слой
квадратный метр перегородок (за вычетом проемов)
111505030301
Переплеты металлические. Остекление в построечных условиях двухслойными стеклопакетами площадью до 0,5 квадратный метр
квадратный метр стеклопакетов
111505030302
Переплеты металлические . Остекление в построечных условиях двухслойными стеклопакетами площадью до 1 квадратный метр
квадратный метр стеклопакетов
111505030303
Переплеты металлические. Остекление в построечных условиях двухслойными стеклопакетами площадью до 2 квадратный метр
квадратный метр стеклопакетов
111505030304
Переплеты металлические. Остекление в построечных условиях двухслойными стеклопакетами площадью до 3 квадратный метр
квадратный метр стеклопакетов
111505040101
Козырьки входные (типа "Горка", "Арочный", "Домик"). Облицовка поликарбонатными листами
квадратный метр поверхности козырька
111506010101
Стены. Оклейка обоями по монолитной штукатурке и бетону простыми и средней плотности
квадратный метр оклеиваемой поверхности
111506010103
Стены. Оклейка по монолитной штукатурке и бетону линкрустом
квадратный метр оклеиваемой поверхности
111506010107
Стены. Оклейка обоями по подготовленной поверхности
квадратный метр оклеиваемой поверхности
111506010201
Стены. Оклейка моющимися обоями на бумажной основе по штукатурке и бетону
квадратный метр оклеиваемой поверхности
111506010202
Стены. Оклейка моющимися обоями на тканевой основе по штукатурке и бетону
квадратный метр оклеиваемой поверхности
111506010301
Стены. Оклейка поливинилхлоридной декоративно-отделочной самоклеящейся пленкой по штукатурке и бетону
квадратный метр оклеиваемой поверхности
111506010303
Стены. Оклейка поливинилхлоридной декоративно-отделочной самоклеящейся пленкой по листовым материалам
квадратный метр оклеиваемой поверхности
Раздел 1116 Работы строительные по устройству внутренних систем трубопроводов
111601010103
Трубы чугунные напорные раструбные, диаметр до 100 мм. Прокладка в траншеях
м труб

111601010105
Қысымды қоңыраулы шойын құбырлар, диаметрі 150 мм дейін, траншеяларда төсеу
М құбырлар
111601010201
Қысымды қоңыраулы шойын құбырлар, диаметрі 65 мм дейін, ғимараттардың қабырғалары бойынша және каналдарда төсеу
М құбырлар
111601010203
Қысымды қоңыраулы шойын құбырлар, диаметрі 100 мм дейін, ғимараттардың қабырғалары бойынша және каналдарда төсеу
М құбырлар
111601010205
Қысымды қоңыраулы шойын құбырлар, диаметрі 150 мм дейін, ғимараттардың қабырғалары бойынша және каналдарда төсеу
М құбырлар
111601010301
Арынды шойын фасонды бөлшектер, диаметрі 65 мм дейін. орнату
т пішінді бөліктері
111601010303
Арынды шойын фасонды бөлшектер, диаметрі 100 мм дейін. орнату
т пішінді бөліктері
111602010101
Шойын кәріз құбырларынан жасалған құбырлар, диаметрі 50 мм дейін, траншеяларда төсеу
м Құбыр
111602010102
Шойын кәріз құбырларынан жасалған құбырлар, диаметрі 100 мм дейін, траншеяларда төсеу
м Құбыр
111602010103
Шойын кәріз құбырларынан жасалған құбырлар, диаметрі 150 мм дейін, траншеяларда төсеу
м Құбыр
111602010201
Шойын кәріз құбырларынан жасалған құбырлар, диаметрі 50 мм дейін, ғимараттардың қабырғалары бойынша және каналдарда төсеу
м Құбыр
111602010202
Шойын кәріз құбырларынан жасалған құбырлар, диаметрі 100 мм дейін, ғимараттардың қабырғалары бойынша және каналдарда төсеу
м Құбыр
111602010203
Шойын кәріз құбырларынан жасалған құбырлар, диаметрі 150 мм дейін, ғимараттардың қабырғалары бойынша және каналдарда төсеу
м Құбыр
111603010101
Болат су-газ құбырларынан жасалған жылыту құбырлары мырышталмаған құбырлар, диаметрі 15 мм дейін. төсеу
м Құбыр
111603010102
Болат су-газ құбырларынан жасалған жылыту құбырлары мырышталмаған құбырлар, диаметрі 20 мм дейін. төсеу
м Құбыр
111603010103
Болат су-газ құбырларынан жасалған жылыту құбырлары мырышталмаған құбырлар, диаметрі 25 мм дейін. төсеу
м Құбыр
111603010104
Болат су-газ құбырларынан жасалған жылыту құбырлары мырышталмаған құбырлар, диаметрі 32 мм дейін. төсеу
м Құбыр
111603010105
Болат су-газ құбырларынан жасалған жылыту құбырлары мырышталмаған құбырлар, диаметрі 40 мм дейін. төсеу
м Құбыр
111603010106
Болат су-газ құбырларынан жасалған жылыту құбырлары мырышталмаған құбырлар, диаметрі 50 мм дейін. төсеу
м Құбыр
111603010201
Мырышталған болат су-газ құбырларынан жасалған сумен жабдықтау құбырлары, диаметрі 15 мм дейін. төсеу
м Құбыр
111603010202
Мырышталған болат су-газ құбырларынан жасалған сумен жабдықтау құбырлары, диаметрі 20 мм дейін.
м Құбыр
111603010203
Мырышталған болат су-газ құбырларынан жасалған сумен жабдықтау құбырлары, диаметрі 25 мм дейін. төсеу
м Құбыр

111601010105
Трубы чугунные напорные раструбные, диаметр до 150 мм. Прокладка в траншеях
м труб
111601010201
Трубы чугунные напорные раструбные, диаметр до 65 мм. Прокладка по стенам зданий и в каналах
м труб
111601010203
Трубы чугунные напорные раструбные, диаметр до 100 мм. Прокладка по стенам зданий и в каналах
м труб
111601010205
Трубы чугунные напорные раструбные, диаметр до 150 мм. Прокладка по стенам зданий и в каналах
м труб
111601010301
Части фасонные чугунные напорные, диаметр до 65 мм. Установка
т фасонных частей
111601010303
Части фасонные чугунные напорные, диаметр до 100 мм. Установка
т фасонных частей
111602010101
Трубопроводы из чугунных канализационных труб, диаметр до 50 мм. Прокладка в траншеях
м трубопровода
111602010102
Трубопроводы из чугунных канализационных труб, диаметр до 100 мм. Прокладка в траншеях
м трубопровода
111602010103
Трубопроводы из чугунных канализационных труб, диаметр до 150 мм. Прокладка в траншеях
м трубопровода
111602010201
Трубопроводы из чугунных канализационных труб, диаметр до 50 мм. Прокладка по стенам зданий и в каналах
м трубопровода
111602010202
Трубопроводы из чугунных канализационных труб, диаметр до 100 мм. Прокладка по стенам зданий и в каналах
м трубопровода
111602010203
Трубопроводы из чугунных канализационных труб, диаметр до 150 мм. Прокладка по стенам зданий и в каналах
м трубопровода
111603010101
Трубопроводы отопления из стальных водогазопроводных неоцинкованных труб, диаметр до 15 мм. Прокладка
м трубопровода
111603010102
Трубопроводы отопления из стальных водогазопроводных неоцинкованных труб, диаметр до 20 мм. Прокладка
м трубопровода
111603010103
Трубопроводы отопления из стальных водогазопроводных неоцинкованных труб, диаметр до 25 мм. Прокладка
м трубопровода
111603010104
Трубопроводы отопления из стальных водогазопроводных неоцинкованных труб, диаметр до 32 мм. Прокладка
м трубопровода
111603010105
Трубопроводы отопления из стальных водогазопроводных неоцинкованных труб, диаметр до 40 мм. Прокладка
м трубопровода
111603010106
Трубопроводы отопления из стальных водогазопроводных неоцинкованных труб, диаметр до 50 мм. Прокладка
м трубопровода
111603010201
Трубопроводы водоснабжения из стальных водогазопроводных оцинкованных труб, диаметр до 15 мм. Прокладка
м трубопровода
111603010202
Трубопроводы водоснабжения из стальных водогазопроводных оцинкованных труб, диаметр до 20 мм. Прокладка
м трубопровода
111603010203
Трубопроводы водоснабжения из стальных водогазопроводных оцинкованных труб, диаметр до 25 мм. Прокладка
м трубопровода

111603010204
Мырышталған болат су-газ құбырларынан жасалған сумен жабдықтау құбырлары, диаметрі 32 мм дейін. төсеу
м Құбыр
111603010205
Мырышталған болат су-газ құбырларынан жасалған сумен жабдықтау құбырлары, диаметрі 40 мм дейін. төсеу
м Құбыр
111603010206
Мырышталған болат су-газ құбырларынан жасалған сумен жабдықтау құбырлары, диаметрі 50 мм дейін.
м Құбыр
111603010207
Мырышталған болат су-газ құбырларынан жасалған сумен жабдықтау құбырлары, диаметрі 65 мм дейін.
м Құбыр
111603010208
Мырышталған болат су-газ құбырларынан жасалған сумен жабдықтау құбырлары, диаметрі 80 мм дейін.
м Құбыр
111603010209
Мырышталған болат су-газ құбырларынан жасалған сумен жабдықтау құбырлары, диаметрі 90 мм дейін.
м Құбыр
111603010210
Мырышталған болат су-газ құбырларынан жасалған сумен жабдықтау құбырлары, диаметрі 100 мм дейін. төсеу
м Құбыр
111603010211
Мырышталған болат су-газ құбырларынан жасалған сумен жабдықтау құбырлары, диаметрі 125 мм дейін. төсеу
м Құбыр
111603010212
Мырышталған болат су-газ құбырларынан жасалған сумен жабдықтау құбырлары, диаметрі 150 мм дейін.
м Құбыр
111603010301
Болат су-газ құбырларынан жасалған газбен жабдықтау құбырлары мырышталмаған құбырлар, диаметрі 15 мм дейін. төсеу
м Құбыр
111603010302
Болат су-газ құбырларынан жасалған газбен жабдықтау құбырлары мырышталмаған құбырлар, диаметрі 20 мм дейін. төсеу
м Құбыр
111603010303
Болат су-газ құбырларынан жасалған газбен жабдықтау құбырлары мырышталмаған құбырлар, диаметрі 25 мм дейін. төсеу
м Құбыр
111603010304
Болат су-газ құбырларынан жасалған газбен жабдықтау құбырлары мырышталмаған құбырлар, диаметрі 32 мм дейін. төсеу
м Құбыр
111603010305
Болат су-газ құбырларынан жасалған газбен жабдықтау құбырлары мырышталмаған құбырлар, диаметрі 40 мм дейін. төсеу
м Құбыр
111603010306
Болат су-газ құбырларынан жасалған газбен жабдықтау құбырлары мырышталмаған құбырлар, диаметрі 50 мм дейін. төсеу
м Құбыр
111604010101
Жіксіз болат құбырлардан жасалған жылыту және газбен жабдықтау құбырлары, диаметрі 50 мм дейін. төсеу
м Құбыр
111604010102
Жіксіз болат құбырлардан жасалған жылыту және газбен жабдықтау құбырлары, диаметрі 65 мм дейін. төсеу
м Құбыр
111604010103
Жіксіз болат құбырлардан жасалған жылыту және газбен жабдықтау құбырлары, диаметрі 80 мм дейін. төсеу
м Құбыр
111604010104
Жіксіз болат құбырлардан жасалған жылыту және газбен жабдықтау құбырлары, диаметрі 100 мм дейін. төсеу
м Құбыр
111604010105
Жіксіз болат құбырлардан жасалған жылыту және газбен жабдықтау құбырлары, диаметрі 125 мм дейін. төсеу
м Құбыр

111603010204
Трубопроводы водоснабжения из стальных водогазопроводных оцинкованных труб, диаметр до 32 мм. Прокладка
м трубопровода
111603010205
Трубопроводы водоснабжения из стальных водогазопроводных оцинкованных труб, диаметр до 40 мм. Прокладка
м трубопровода
111603010206
Трубопроводы водоснабжения из стальных водогазопроводных оцинкованных труб, диаметр до 50 мм. Прокладка
м трубопровода
111603010207
Трубопроводы водоснабжения из стальных водогазопроводных оцинкованных труб, диаметр до 65 мм. Прокладка
м трубопровода
111603010208
Трубопроводы водоснабжения из стальных водогазопроводных оцинкованных труб, диаметр до 80 мм. Прокладка
м трубопровода
111603010209
Трубопроводы водоснабжения из стальных водогазопроводных оцинкованных труб, диаметр до 90 мм. Прокладка
м трубопровода
111603010210
Трубопроводы водоснабжения из стальных водогазопроводных оцинкованных труб, диаметр до 100 мм. Прокладка
м трубопровода
111603010211
Трубопроводы водоснабжения из стальных водогазопроводных оцинкованных труб, диаметр до 125 мм. Прокладка
м трубопровода
111603010212
Трубопроводы водоснабжения из стальных водогазопроводных оцинкованных труб, диаметр до 150 мм. Прокладка
м трубопровода
111603010301
Трубопроводы газоснабжения из стальных водогазопроводных неоцинкованных труб, диаметр до 15 мм. Прокладка
м трубопровода
111603010302
Трубопроводы газоснабжения из стальных водогазопроводных неоцинкованных труб, диаметр до 20 мм. Прокладка
м трубопровода
111603010303
Трубопроводы газоснабжения из стальных водогазопроводных неоцинкованных труб, диаметр до 25 мм. Прокладка
м трубопровода
111603010304
Трубопроводы газоснабжения из стальных водогазопроводных неоцинкованных труб, диаметр до 32 мм. Прокладка
м трубопровода
111603010305
Трубопроводы газоснабжения из стальных водогазопроводных неоцинкованных труб, диаметр до 40 мм. Прокладка
м трубопровода
111603010306
Трубопроводы газоснабжения из стальных водогазопроводных неоцинкованных труб, диаметр до 50 мм. Прокладка
м трубопровода
111604010101
Трубопроводы отопления и газоснабжения из стальных бесшовных труб, диаметр до 50 мм. Прокладка
м трубопровода
111604010102
Трубопроводы отопления и газоснабжения из стальных бесшовных труб, диаметр до 65 мм. Прокладка
м трубопровода
111604010103
Трубопроводы отопления и газоснабжения из стальных бесшовных труб, диаметр до 80 мм. Прокладка
м трубопровода
111604010104
Трубопроводы отопления и газоснабжения из стальных бесшовных труб, диаметр до 100 мм. Прокладка
м трубопровода
111604010105
Трубопроводы отопления и газоснабжения из стальных бесшовных труб, диаметр до 125 мм. Прокладка
м трубопровода

111604010106
Жіксіз болат құбырлардан жасалған жылыту және газбен жабдықтау құбырлары, диаметрі 150 мм дейін. төсеу
м Құбыр
111604010107
Жіксіз болат құбырлардан жасалған жылыту және газбен жабдықтау құбырлары, диаметрі 200 мм дейін. төсеу
м Құбыр
111604010108
Жіксіз болат құбырлардан жасалған жылыту және газбен жабдықтау құбырлары, диаметрі 250 мм дейін. төсеу
м Құбыр
111604010109
Жіксіз болат құбырлардан жасалған жылыту және газбен жабдықтау құбырлары, диаметрі 300 мм дейін. төсеу
м Құбыр
111604010201
Болат электрмен дәнекерленген құбырлардан жасалған жылыту және сумен жабдықтау құбырлары, диаметрі 40 мм дейін. төсеу
м Құбыр
111604010202
Болат электрмен дәнекерленген құбырлардан жасалған жылыту және сумен жабдықтау құбырлары, диаметрі 50 мм дейін. төсеу
м Құбыр
111604010203
Болат электрмен дәнекерленген құбырлардан жасалған жылыту және сумен жабдықтау құбырлары, диаметрі 65 мм дейін. төсеу
м Құбыр
111604010204
Болат электрмен дәнекерленген құбырлардан жасалған жылыту және сумен жабдықтау құбырлары, диаметрі 80 мм дейін. төсеу
м Құбыр
111604010205
Болат электрмен дәнекерленген құбырлардан жасалған жылыту және сумен жабдықтау құбырлары, диаметрі 100 мм дейін. төсеу
м Құбыр
111604010206
Болат электрмен дәнекерленген құбырлардан жасалған жылыту және сумен жабдықтау құбырлары, диаметрі 125 мм дейін. төсеу
м Құбыр
111604010207
Болат электрмен дәнекерленген құбырлардан жасалған жылыту және сумен жабдықтау құбырлары, диаметрі 150 мм дейін. төсеу
м Құбыр
111604010208
Болат электрмен дәнекерленген құбырлардан жасалған жылыту және сумен жабдықтау құбырлары, диаметрі 200 мм дейін. төсеу
м Құбыр
111604010209
Болат электрмен дәнекерленген құбырлардан жасалған жылыту және сумен жабдықтау құбырлары, диаметрі 250 мм дейін. төсеу
м Құбыр
111604010210
Болат электрмен дәнекерленген құбырлардан жасалған жылыту және сумен жабдықтау құбырлары, диаметрі 300 мм дейін. төсеу
м Құбыр
111604010211
Болат электрмен дәнекерленген құбырлардан жасалған жылыту және сумен жабдықтау құбырлары, диаметрі 350 мм дейін. төсеу
м Құбыр
111604010212
Болат электрмен дәнекерленген құбырлардан жасалған жылыту және сумен жабдықтау құбырлары, диаметрі 400 мм дейін. төсеу
м Құбыр
111604010301
Қазандықтарды, су жылытқыштарды және жіксіз болат және электрмен дәнекерленген құбырлардан жасалған сорғыларды байлау құбырлары, диаметрі 40 мм дейін.
м Құбыр
111604010302
Қазандықтарды, су жылытқыштарды және жіксіз болат және электрмен дәнекерленген құбырлардан жасалған сорғыларды байлау құбырлары, диаметрі 50 мм дейін.
м Құбыр
111604010303
Қазандарды, су жылытқыштарды және жіксіз болат және электрмен дәнекерленген құбырлардан жасалған сорғыларды байлау құбырлары, диаметрі 80 мм дейін.
м Құбыр

111604010106
Трубопроводы отопления и газоснабжения из стальных бесшовных труб, диаметр до 150 мм. Прокладка
м трубопровода
111604010107
Трубопроводы отопления и газоснабжения из стальных бесшовных труб, диаметр до 200 мм. Прокладка
м трубопровода
111604010108
Трубопроводы отопления и газоснабжения из стальных бесшовных труб, диаметр до 250 мм. Прокладка
м трубопровода
111604010109
Трубопроводы отопления и газоснабжения из стальных бесшовных труб, диаметр до 300 мм. Прокладка
м трубопровода
111604010201
Трубопроводы отопления и водоснабжения из стальных электросварных труб, диаметр до 40 мм. Прокладка
м трубопровода
111604010202
Трубопроводы отопления и водоснабжения из стальных электросварных труб, диаметр до 50 мм. Прокладка
м трубопровода
111604010203
Трубопроводы отопления и водоснабжения из стальных электросварных труб, диаметр до 65 мм. Прокладка
м трубопровода
111604010204
Трубопроводы отопления и водоснабжения из стальных электросварных труб, диаметр до 80 мм. Прокладка
м трубопровода
111604010205
Трубопроводы отопления и водоснабжения из стальных электросварных труб, диаметр до 100 мм. Прокладка
м трубопровода
111604010206
Трубопроводы отопления и водоснабжения из стальных электросварных труб, диаметр до 125 мм. Прокладка
м трубопровода
111604010207
Трубопроводы отопления и водоснабжения из стальных электросварных труб, диаметр до 150 мм. Прокладка
м трубопровода
111604010208
Трубопроводы отопления и водоснабжения из стальных электросварных труб, диаметр до 200 мм. Прокладка
м трубопровода
111604010209
Трубопроводы отопления и водоснабжения из стальных электросварных труб, диаметр до 250 мм. Прокладка
м трубопровода
111604010210
Трубопроводы отопления и водоснабжения из стальных электросварных труб, диаметр до 300 мм. Прокладка
м трубопровода
111604010211
Трубопроводы отопления и водоснабжения из стальных электросварных труб, диаметр до 350 мм. Прокладка
м трубопровода
111604010212
Трубопроводы отопления и водоснабжения из стальных электросварных труб, диаметр до 400 мм. Прокладка
м трубопровода
111604010301
Трубопроводы обвязки котлов, водонагревателей и насосов из стальных бесшовных и электросварных труб, диаметр до 40 мм. Прокладка
м трубопровода
111604010302
Трубопроводы обвязки котлов, водонагревателей и насосов из стальных бесшовных и электросварных труб, диаметр до 50 мм. Прокладка
м трубопровода
111604010303
Трубопроводы обвязки котлов, водонагревателей и насосов из стальных бесшовных и электросварных труб, диаметр до 80 мм. Прокладка
м трубопровода

111604010304
Қазандарды, су жылытқыштарды және жіксіз болат және электрмен дәнекерленген құбырлардан жасалған сорғыларды байлау құбырлары, диаметрі 100 мм дейін.
м Құбыр
111604010305
Қазандарды, су жылытқыштарды және жіксіз болат және электрмен дәнекерленген құбырлардан жасалған сорғыларды байлау құбырлары, диаметрі 150 мм дейін.
м Құбыр
111604010306
Қазандарды, су жылытқыштарды және жіксіз болат және электрмен дәнекерленген құбырлардан жасалған сорғыларды байлау құбырлары, диаметрі 200 мм дейін.
м Құбыр
111604010401
Диаметрі 50 мм дейін болат құбырлар, ернемек қосылыстарын орнату
біріктіру
111604010402
Диаметрі 65 мм дейін болат құбырлар.
біріктіру
111604010403
Диаметрі 80 мм дейін болат құбырлар.
біріктіру
111604010404
Диаметрі 100 мм дейін болат құбырлар.
біріктіру
111604010405
Диаметрі 125 мм дейін болат құбырлар.
біріктіру
111604010406
Диаметрі 150 мм дейін болат құбырлар.
біріктіру
111604010407
Диаметрі 200 мм дейін болат құбырлар.
біріктіру
111604010408
Диаметрі 250 мм дейін болат құбырлар.
біріктіру
111604010409
Диаметрі 300 мм дейін болат құбырлар.
біріктіру
111604010410
Диаметрі 350 мм дейін болат құбырлар.
біріктіру
111605010101
Тығыздығы жоғары полиэтилен құбырларынан жасалған кәріз құбырлары, диаметрі 50 мм дейін. төсеу
м Құбыр
111605010102
Тығыздығы жоғары полиэтилен құбырларынан жасалған кәріз құбырлары, диаметрі 100 мм дейін. төсеу
м Құбыр
111605010201
Арынды полимерлік құбырлардан жасалған сумен жабдықтау құбырлары, сыртқы диаметрі 20 мм.
м Құбыр
111605010202
Арынды полимерлік құбырлардан жасалған сумен жабдықтау құбырлары, сыртқы диаметрі 25 мм.
м Құбыр
111605010203
Арынды полимерлік құбырлардан жасалған сумен жабдықтау құбырлары, сыртқы диаметрі 32 мм.
м Құбыр
111605010204
Арынды полимерлік құбырлардан жасалған сумен жабдықтау құбырлары, сыртқы диаметрі 40 мм.
м Құбыр
111605010205
Арынды полимерлік құбырлардан жасалған сумен жабдықтау құбырлары, сыртқы диаметрі 50 мм.
м Құбыр
111605010206
Арынды полимерлік құбырлардан жасалған сумен жабдықтау құбырлары, сыртқы диаметрі 63 мм дейін, дәнекерленген қосылыстарда төсеу
м Құбыр

111604010304
Трубопроводы обвязки котлов, водонагревателей и насосов из стальных бесшовных и электросварных труб, диаметр до 100 мм. Прокладка
м трубопровода
111604010305
Трубопроводы обвязки котлов, водонагревателей и насосов из стальных бесшовных и электросварных труб, диаметр до 150 мм. Прокладка
м трубопровода
111604010306
Трубопроводы обвязки котлов, водонагревателей и насосов из стальных бесшовных и электросварных труб, диаметр до 200 мм. Прокладка
м трубопровода
111604010401
Трубопроводы стальные диаметром до 50 мм. Установка фланцевых соединений
соединение
111604010402
Трубопроводы стальные диаметром до 65 мм. Установка фланцевых соединений
соединение
111604010403
Трубопроводы стальные диаметром до 80 мм. Установка фланцевых соединений
соединение
111604010404
Трубопроводы стальные диаметром до 100 мм. Установка фланцевых соединений
соединение
111604010405
Трубопроводы стальные диаметром до 125 мм. Установка фланцевых соединений
соединение
111604010406
Трубопроводы стальные диаметром до 150 мм. Установка фланцевых соединений
соединение
111604010407
Трубопроводы стальные диаметром до 200 мм. Установка фланцевых соединений
соединение
111604010408
Трубопроводы стальные диаметром до 250 мм. Установка фланцевых соединений
соединение
111604010409
Трубопроводы стальные диаметром до 300 мм. Установка фланцевых соединений
соединение
111604010410
Трубопроводы стальные диаметром до 350 мм. Установка фланцевых соединений
соединение
111605010101
Трубопроводы канализации из полиэтиленовых труб высокой плотности, диаметр до 50 мм. Прокладка
м трубопровода
111605010102
Трубопроводы канализации из полиэтиленовых труб высокой плотности, диаметр до 100 мм. Прокладка
м трубопровода
111605010201
Трубопроводы водоснабжения из напорных полимерных труб, наружный диаметр 20 мм. Прокладка на сварных соединениях в раструб
м трубопровода
111605010202
Трубопроводы водоснабжения из напорных полимерных труб, наружный диаметр 25 мм. Прокладка на сварных соединениях в раструб
м трубопровода
111605010203
Трубопроводы водоснабжения из напорных полимерных труб, наружный диаметр 32 мм. Прокладка на сварных соединениях в раструб
м трубопровода
111605010204
Трубопроводы водоснабжения из напорных полимерных труб, наружный диаметр 40 мм. Прокладка на сварных соединениях в раструб
м трубопровода
111605010205
Трубопроводы водоснабжения из напорных полимерных труб, наружный диаметр 50 мм. Прокладка на сварных соединениях в раструб
м трубопровода
111605010206
Трубопроводы водоснабжения из напорных полимерных труб, наружный диаметр до 63 мм. Прокладка на сварных соединениях
м трубопровода

111605010207
Арынды полимерлік құбырлардан жасалған сумен жабдықтау құбырлары, сыртқы диаметрі 75 мм дейін, дәнекерленген қосылыстарда төсеу
м Құбыр
111605010208
Арынды полимерлік құбырлардан жасалған сумен жабдықтау құбырлары, сыртқы диаметрі 90 мм дейін, дәнекерленген қосылыстарда төсеу
м Құбыр
111605010209
Арынды полимерлік құбырлардан жасалған сумен жабдықтау құбырлары, сыртқы диаметрі 110 мм дейін, дәнекерленген қосылыстарда төсеу
м Құбыр
111605010210
Арынды полимерлік құбырлардан жасалған сумен жабдықтау құбырлары, сыртқы диаметрі 140 мм дейін, дәнекерленген қосылыстарда төсеу
м Құбыр
111605010211
Арынды полимерлік құбырлардан жасалған сумен жабдықтау құбырлары, сыртқы диаметрі 160 мм дейін, дәнекерленген қосылыстарда төсеу
м Құбыр
111605010212
Су бөлетін арматураға икемді сұйық сүрмелер. Монтаждау
м Құбыр
111605010402
Қысымды полимерлі құбырлардан жасалған сумен жабдықтау құбырлары, сыртқы диаметрі 20 мм.
м Құбыр
111605010403
Қысымды полимерлік құбырлардан жасалған сумен жабдықтау құбырлары, сыртқы диаметрі 25 мм.
м Құбыр
111605010502
Қысымды полимерлі құбырлардан жасалған сумен жабдықтау құбырлары, сыртқы диаметрі 20 мм. компрессиялық фитингтерде жалғауы бар төсем
м Құбыр
111605010503
Қысымды полимерлі құбырлардан жасалған сумен жабдықтау құбырлары, сыртқы диаметрі 25 мм. компрессиялық фитингтерде қосылған төсем
м Құбыр
111605010504
Қысымды полимерлі құбырлардан жасалған сумен жабдықтау құбырлары, сыртқы диаметрі 32 мм. компрессиялық фитингтерде қосылған төсем
м Құбыр
111605010601
Қысымды полимерлі құбырлардан жылыту құбырлары, сыртқы диаметрі 15 мм. пресс фитингтерде жалғанған төсем
м Құбыр
111605010602
Қысымды полимерлі құбырлардан жылыту құбырлары, сыртқы диаметрі 20 мм. пресс фитингтерде жалғанған төсем
м Құбыр
111605010603
Қысымды полимерлі құбырлардан жылыту құбырлары, сыртқы диаметрі 25 мм. пресс фитингтерде жалғанған төсем
м Құбыр
111605010604
Қысымды полимерлі құбырлардан жылыту құбырлары, сыртқы диаметрі 32 мм. пресс фитингтерде жалғанған төсем
м Құбыр
111605010703
Қысымды полимерлі құбырлардан жылыту құбырлары, сыртқы диаметрі 25 мм. компрессиялық фитингтерде жалғанған төсем
м Құбыр
111605010801
Арынды полимерлі құбырлардан жылыту құбырлары, сыртқы диаметрі 20 мм.
м Құбыр
111605010802
Арынды полимерлі құбырлардан жылыту құбырлары, сыртқы диаметрі 25 мм.
м Құбыр

111605010207
Трубопроводы водоснабжения из напорных полимерных труб, наружный диаметр до 75 мм. Прокладка на сварных соединениях
м трубопровода
111605010208
Трубопроводы водоснабжения из напорных полимерных труб, наружный диаметр до 90 мм. Прокладка на сварных соединениях
м трубопровода
111605010209
Трубопроводы водоснабжения из напорных полимерных труб, наружный диаметр до 110 мм. Прокладка на сварных соединениях
м трубопровода
111605010210
Трубопроводы водоснабжения из напорных полимерных труб, наружный диаметр до 140 мм. Прокладка на сварных соединениях
м трубопровода
111605010211
Трубопроводы водоснабжения из напорных полимерных труб, наружный диаметр до 160 мм. Прокладка на сварных соединениях
м трубопровода
111605010212
Подводки гибкие к водоразборной арматуре. Монтаж
м подводок
111605010402
Трубопроводы водоснабжения из напорных полимерных труб, наружный диаметр 20 мм. Прокладка с соединением на прессовых фитингах
м трубопровода
111605010403
Трубопроводы водоснабжения из напорных полимерных труб, наружный диаметр 25 мм. Прокладка с соединением на прессовых фитингах
м трубопровода
111605010502
Трубопроводы водоснабжения из напорных полимерных труб, наружный диаметр 20 мм. Прокладка с соединением на компрессионных фитингах
м трубопровода
111605010503
Трубопроводы водоснабжения из напорных полимерных труб, наружный диаметр 25 мм. Прокладка с соединением на компрессионных фитингах
м трубопровода
111605010504
Трубопроводы водоснабжения из напорных полимерных труб, наружный диаметр 32 мм. Прокладка с соединением на компрессионных фитингах
м трубопровода
111605010601
Трубопроводы отопления из напорных полимерных труб, наружный диаметр 15 мм. Прокладка с соединением на прессовых фитингах
м трубопровода
111605010602
Трубопроводы отопления из напорных полимерных труб, наружный диаметр 20 мм. Прокладка с соединением на прессовых фитингах
м трубопровода
111605010603
Трубопроводы отопления из напорных полимерных труб, наружный диаметр 25 мм. Прокладка с соединением на прессовых фитингах
м трубопровода
111605010604
Трубопроводы отопления из напорных полимерных труб, наружный диаметр 32 мм. Прокладка с соединением на прессовых фитингах
м трубопровода
111605010703
Трубопроводы отопления из напорных полимерных труб, наружный диаметр 25 мм. Прокладка с соединением на компрессионных фитингах
м трубопровода
111605010801
Трубопроводы отопления из напорных полимерных труб, наружный диаметр 20 мм. Прокладка на сварных соединениях в раструб
м трубопровода
111605010802
Трубопроводы отопления из напорных полимерных труб, наружный диаметр 25 мм. Прокладка на сварных соединениях в раструб
м трубопровода

111605010803
Арынды полимерлі құбырлардан жылыту құбырлары, сыртқы диаметрі 32 мм.
м Құбыр
111605010804
Арынды полимерлік құбырлардан жылыту құбырлары, сыртқы диаметрі 40 мм.
м Құбыр
111605010805
Арынды полимерлі құбырлардан жылыту құбырлары, сыртқы диаметрі 50 мм.
м Құбыр
111606010101
Диаметрі 25 мм дейінгі болат құбырлардан жасалған құбырлардағы вентильдер, ысырмалар, ысырмалар, кері клапандар, өту крандары, орнату
дана
111606010102
Диаметрі 50 мм дейінгі болат құбырлардан жасалған құбырлардағы вентильдер, ысырмалар, ысырмалар, кері клапандар, өту крандары, орнату
дана
111606010103
Диаметрі 100 мм дейінгі болат құбырлардан жасалған құбырлардағы вентильдер, ысырмалар, ысырмалар, кері клапандар, өту крандары, орнату
дана
111606010104
Диаметрі 125 мм дейінгі болат құбырлардан жасалған құбырлардағы вентильдер, ысырмалар, ысырмалар, кері клапандар, өту крандары, орнату
дана
111606010105
Диаметрі 150 мм дейінгі болат құбырлардан жасалған құбырлардағы вентильдер, ысырмалар, ысырмалар, кері клапандар, өту крандары, орнату
дана
111606010106
Диаметрі 200 мм дейінгі болат құбырлардан жасалған құбырлардағы вентильдер, ысырмалар, ысырмалар, кері клапандар, өту крандары, орнату
дана
111606010107
Диаметрі 250 мм дейінгі болат құбырлардан жасалған құбырлардағы вентильдер, ысырмалар, ысырмалар, кері клапандар, өту крандары, орнату
дана
111606010108
Диаметрі 300 мм дейінгі болат құбырлардан жасалған құбырлардағы вентильдер, ысырмалар, ысырмалар, кері клапандар, өту крандары, орнату
дана
111606010201
Вентильдер, ысырмалар, ысырмалар, кері клапандар, диаметрі 65 мм дейін шойын арынды ернемек құбырларындағы өту крандары. орнату
дана
111606010202
Вентильдер, ысырмалар, ысырмалар, кері клапандар, диаметрі 100 мм дейін шойын арынды ернемек құбырларындағы өту крандары. орнату
дана
111606010203
Вентильдер, ысырмалар, ысырмалар, кері клапандар, диаметрі 125 мм дейін шойын арынды ернемек құбырларындағы өту крандары, орнату
дана
111606010204
Вентильдер, ысырмалар, ысырмалар, кері клапандар, диаметрі 150 мм дейін шойын арынды ернемек құбырларындағы өту крандары. орнату
дана
111606010205
Вентильдер, ысырмалар, ысырмалар, кері клапандар, диаметрі 200 мм дейін шойын арынды ернемек құбырларындағы өту крандары. орнату
дана
111606010206
Вентильдер, ысырмалар, ысырмалар, кері клапандар, диаметрі 250 мм дейін шойын арынды ернемек құбырларындағы өту крандары. орнату
дана

111605010803
Трубопроводы отопления из напорных полимерных труб, наружный диаметр 32 мм. Прокладка на сварных соединениях в раструб
м трубопровода
111605010804
Трубопроводы отопления из напорных полимерных труб, наружный диаметр 40 мм. Прокладка на сварных соединениях в раструб
м трубопровода
111605010805
Трубопроводы отопления из напорных полимерных труб, наружный диаметр 50 мм. Прокладка на сварных соединениях в раструб
м трубопровода
111606010101
Вентили, задвижки, затворы, клапаны обратные, краны проходные на трубопроводах из стальных труб диаметром до 25 мм. Установка
шт.
111606010102
Вентили, задвижки, затворы, клапаны обратные, краны проходные на трубопроводах из стальных труб диаметром до 50 мм. Установка
шт.
111606010103
Вентили, задвижки, затворы, клапаны обратные, краны проходные на трубопроводах из стальных труб диаметром до 100 мм. Установка
шт.
111606010104
Вентили, задвижки, затворы, клапаны обратные, краны проходные на трубопроводах из стальных труб диаметром до 125 мм. Установка
шт.
111606010105
Вентили, задвижки, затворы, клапаны обратные, краны проходные на трубопроводах из стальных труб диаметром до 150 мм. Установка
шт.
111606010106
Вентили, задвижки, затворы, клапаны обратные, краны проходные на трубопроводах из стальных труб диаметром до 200 мм. Установка
шт.
111606010107
Вентили, задвижки, затворы, клапаны обратные, краны проходные на трубопроводах из стальных труб диаметром до 250 мм. Установка
шт.
111606010108
Вентили, задвижки, затворы, клапаны обратные, краны проходные на трубопроводах из стальных труб диаметром до 300 мм. Установка
шт.
111606010201
Вентили, задвижки, затворы, клапаны обратные, краны проходные на трубопроводах из чугунных напорных фланцевых труб диаметром до 65 мм. Установка
шт.
111606010202
Вентили, задвижки, затворы, клапаны обратные, краны проходные на трубопроводах из чугунных напорных фланцевых труб диаметром до 100 мм. Установка
шт.
111606010203
Вентили, задвижки, затворы, клапаны обратные, краны проходные на трубопроводах из чугунных напорных фланцевых труб диаметром до 125 мм. Установка
шт.
111606010204
Вентили, задвижки, затворы, клапаны обратные, краны проходные на трубопроводах из чугунных напорных фланцевых труб диаметром до 150 мм. Установка
шт.
111606010205
Вентили, задвижки, затворы, клапаны обратные, краны проходные на трубопроводах из чугунных напорных фланцевых труб диаметром до 200 мм. Установка
шт.
111606010206
Вентили, задвижки, затворы, клапаны обратные, краны проходные на трубопроводах из чугунных напорных фланцевых труб диаметром до 250 мм. Установка
шт.

111609010202
Монтаждау орнына блоктарға жиналған, енгізу диаметрі 150 мм-ге дейін, су өлшегіш диаметрі 100 мм-ге дейін айналма сызығы бар су өлшегіш тораптар. орнату
торабы
111609010203
торабы
111609010501
есептегіш (су өлшегіш)
111609010502
Монтаждау орнына блоктарға жиналған, енгізу диаметрі 150 мм-ге дейін, су өлшегіш диаметрі 100 мм-ге дейін айналма желісіз жеткізілетін су өлшегіш тораптар. орнату
есептегіш (су өлшегіш)
111609010503
Санауыштар (су өлшегіштер), диаметрі 40 мм дейін. орнату
есептегіш (су өлшегіш)
111609010504
Санауыштар (су өлшегіштер), диаметрі 50 мм дейін. орнату
есептегіш (су өлшегіш)
111609010505
Санауыштар (су өлшегіштер), диаметрі 80 мм дейін. орнату
есептегіш (су өлшегіш)
111610010101
Санауыштар (су өлшегіштер), диаметрі 100 мм дейін. орнату
ойма
111610010102
Санауыштар (су өлшегіштер), диаметрі 150 мм дейін. орнату
ойма
111610010103
Диаметрі 15 мм дейін жылыту және сумен жабдықтау құбырлары.
ойма
111610010106
Диаметрі 20 мм дейінгі жылыту және сумен жабдықтау құбырлары.
ойма
111610010107
Диаметрі 25 мм дейінгі жылыту және сумен жабдықтау құбырлары.
ойма
111610010111
Диаметрі 50 мм дейінгі жылыту және сумен жабдықтау құбырлары.
ойма
111611010101
Диаметрі 80 мм дейін жылыту және сумен жабдықтау құбырлары.
м Құбыр
111611010102
Диаметрі 200 мм дейінгі жылыту және сумен жабдықтау құбырлары.
м Құбыр
111611010103
Диаметрі 50 мм дейінгі жылыту, су құбыры және ыстық сумен жабдықтау жүйелерінің құбырлары.
м Құбыр
111611010104
Диаметрі 100 мм дейінгі жылыту, су құбыры және ыстық сумен жабдықтау жүйелерінің құбырлары.
м Құбыр
111612010101
Диаметрі 200 мм дейінгі жылыту, су құбыры және ыстық сумен жабдықтау жүйелерінің құбырлары.
сальник
111612010102
Сальники. Құбыр диаметрі 200 мм дейінгі іргетастар немесе жертөле қабырғалары арқылы құбырларды өткізу кезінде бітеу
сальник
111612010103
Сальники. Құбыр диаметрі 300 мм-ге дейінгі іргетастар немесе жертөле қабырғалары арқылы құбырларды өткізу кезінде бітеу
сальник
111612010104
Сальники. Құбырлардың диаметрі 400 мм-ге дейінгі іргетастар немесе жертөле қабырғалары арқылы өту кезінде бітеу
сальник
111613010101
Диаметрі 15 мм дейінгі көп қабатты металл-полимерлі құбырлардан жылыту құбырлары.
м Құбыр

111609010202
Узлы водомерные, поставляемые на место монтажа собранными в блоки, без обводной линиидиаметром ввода до 100 мм, диаметром водомера до 80 мм. Установка
узел
111609010203
Узлы водомерные, поставляемые на место монтажа собранными в блоки, без обводной линии диаметром ввода до 150 мм, диаметром водомера до 100 мм. Установка
узел
111609010501
Счетчики (водомеры), диаметр до 40 мм. Установка
счетчик (водомер)
111609010502
Счетчики (водомеры), диаметр до 50 мм. Установка
счетчик (водомер)
111609010503
Счетчики (водомеры), диаметр до 80 мм. Установка
счетчик (водомер)
111609010504
Счетчики (водомеры), диаметр до 100 мм. Установка
счетчик (водомер)
111609010505
Счетчики (водомеры), диаметр до 150 мм. Установка
счетчик (водомер)
111610010101
Трубопроводы отопления и водоснабжения диаметром до 15 мм. Врезки в действующие внутренние сети
врезка
111610010102
Трубопроводы отопления и водоснабжения диаметром до 20 мм. Врезки в действующие внутренние сети
врезка
111610010103
Трубопроводы отопления и водоснабжения диаметром до 25 мм. Врезки в действующие внутренние сети
врезка
111610010106
Трубопроводы отопления и водоснабжения диаметром до 50 мм. Врезки в действующие внутренние сети
врезка
111610010107
Трубопроводы отопления и водоснабжения диаметром до 80 мм. Врезки в действующие внутренние сети
врезка
111610010111
Трубопроводы отопления и водоснабжения диаметром до 200 мм. Врезки в действующие внутренние сети
врезка
111611010101
Трубопроводы систем отопления, водопровода и горячего водоснабжения диаметром до 50 мм. Испытание гидравлическое
м трубопровода
111611010102
Трубопроводы систем отопления, водопровода и горячего водоснабжения диаметром до 100 мм. Испытание гидравлическое
м трубопровода
111611010103
Трубопроводы систем отопления, водопровода и горячего водоснабжения диаметром до 200 мм. Испытание гидравлическое
м трубопровода
111611010104
Трубопроводы систем отопления, водопровода и горячего водоснабжения диаметром до 400 мм. Испытание гидравлическое
м трубопровода
111612010101
Сальники. Заделка при проходе труб через фундаменты или стены подвала диаметром труб до 100 мм
сальник
111612010102
Сальники. Заделка при проходе труб через фундаменты или стены подвала диаметром труб до 200 мм
сальник
111612010103
Сальники. Заделка при проходе труб через фундаменты или стены подвала диаметром труб до 300 мм
сальник
111612010104
Сальники. Заделка при проходе труб через фундаменты или стены подвала диаметром труб до 400 мм
сальник
111613010101
Трубопроводы отопления из многослойных металл-полимерных труб диаметром до 15 мм. Прокладка при стояковой системе
м трубопровода

111802010103
Су жылытқыштар жоғары жылдамдықты, бір секциялы, бір секцияның қыздыру беті 12 шаршы метрге дейін. Орнату
су жылытқыш
111802010105
Су жылытқыштар жылдам, бір секциялы, бір секцияның қыздыру беті 30 шаршы метрге дейін. Орнату
су жылытқыш
111802010201
Жоғары жылдамдықты Су жылытқыштар секциялары, бір секцияның қыздыру беті 4 шаршы метрге дейін. Орнату
секция
111802010301
Сыйымдылығы 1 текше метрге дейінгі су жылытқыштар. Орнату
су жылытқыш
111802010302
Сыйымдылығы 2 текше метрге дейін су жылытқыштар. Орнату
су жылытқыш
111802010303
Сыйымдылығы 4 текше метрге дейін су жылытқыштар. Орнату
су жылытқыш
111802010304
Сыйымдылығы 6 текше метрге дейін су жылытқыштар. Орнату
су жылытқыш
111803010101
Радиаторлар шойын. Орнату
кВт
111803010102
Панельді болат радиаторлар. Орнату
кВт
111803010103
Конвекторлар. Орнату
кВт
111803010104
Биметалды радиаторлар (алюминий). Орнату
кВт
111803010201
Қабырғалы шойын құбырлар, ұзындығы 0,5 м. орнату
шт.
111803010202
Қабырғалы шойын құбырлар, ұзындығы 1 М. орнату
шт.
111803010203
Қабырғалы шойын құбырлар, ұзындығы 1,5 м. орнату
шт.
111803010401
Болат құбырлардан жасалған су-газ өткізгіш регистрлер, жіптің диаметрі 20 мм. орнату
М құбырлар жіп Регистр
111803010402
Болат құбырлардан жасалған су-газ өткізгіш регистрлер, жіптің диаметрі 25 мм. орнату
М құбырлар жіп Регистр
111803010403
Болат құбырлардан жасалған су-газ өткізгіш регистрлер, жіптің диаметрі 32 мм. орнату
М құбырлар жіп Регистр
111803010404
Болат құбырлардан жасалған су-газ өткізгіш регистрлер, жіптің диаметрі 40 мм. орнату
М құбырлар жіп Регистр
111803010405
Дәнекерленген болат құбырлардан жасалған регистрлер, жіптің диаметрі 50 мм. орнату
М құбырлар жіп Регистр
111803010406
Дәнекерленген болат құбырлардан жасалған регистрлер, жіптің диаметрі 70 мм. орнату
М құбырлар жіп Регистр
111803010407
Дәнекерленген болат құбырлардан жасалған регистрлер, жіптің диаметрі 80 мм. орнату
М құбырлар жіп Регистр
111803010408
Дәнекерленген болат құбырлардан жасалған регистрлер, жіптің диаметрі 100 мм. орнату
М құбырлар жіп Регистр
111804010101
Дөңгелек және тікбұрышты кеңейту бактары, сыйымдылығы 0,1 текше метр. Орнату
бак
111804010102
Дөңгелек және тікбұрышты кеңейту бактары, сыйымдылығы 0,15 текше метр. Орнату
бак
111804010103
Дөңгелек және тікбұрышты кеңейту бактары, сыйымдылығы 0,2 текше метр. Орнату
бак
111804010104
Дөңгелек және тікбұрышты кеңейту бактары, сыйымдылығы 0,3 текше метр. Орнату
бак
111804010105
Дөңгелек және тікбұрышты кеңейту бактары, сыйымдылығы 0,4 текше метр. Орнату
бак
111804010106
Дөңгелек және тікбұрышты кеңейту бактары, сыйымдылығы 0,5 текше метр. Орнату
бак

111802010103
Водоподогреватели скоростные, односекционные, поверхность нагрева одной секции до 12 квадратный метр. Установка
водоподогреватель
111802010105
Водоподогреватели скоростные, односекционные, поверхность нагрева одной секции до 30 квадратный метр. Установка
водоподогреватель
111802010201
Секции скоростных водоподогревателей, поверхность нагрева одной секции до 4 квадратный метр. Установка
секция
111802010301
Водоподогреватели емкостные, вместимость до 1 куб. метр. Установка
водоподогреватель
111802010302
Водоподогреватели емкостные, вместимость до 2 куб. метр. Установка
водоподогреватель
111802010303
Водоподогреватели емкостные, вместимость до 4 куб. метр. Установка
водоподогреватель
111802010304
Водоподогреватели емкостные, вместимость до 6 куб. метр. Установка
водоподогреватель
111803010101
Радиаторы чугунные. Установка
кВт
111803010102
Радиаторы стальные панельные. Установка
кВт
111803010103
Конвекторы. Установка
кВт
111803010104
Радиаторы биметаллические (алюминиевые). Установка
кВт
111803010201
Трубы чугунные ребристые, длина 0,5 м. Установка
шт.
111803010202
Трубы чугунные ребристые, длина 1 м. Установка
шт.
111803010203
Трубы чугунные ребристые, длина 1,5 м. Установка
шт.
111803010401
Регистры из стальных труб водогазопроводных, диаметр нитки 20 мм. Установка
м труб нитки регистра
111803010402
Регистры из стальных труб водогазопроводных, диаметр нитки 25 мм. Установка
м труб нитки регистра
111803010403
Регистры из стальных труб водогазопроводных, диаметр нитки 32 мм. Установка
м труб нитки регистра
111803010404
Регистры из стальных труб водогазопроводных, диаметр нитки 40 мм. Установка
м труб нитки регистра
111803010405
Регистры из стальных труб сварных, диаметр нитки 50 мм. Установка
м труб нитки регистра
111803010406
Регистры из стальных труб сварных, диаметр нитки 70 мм. Установка
м труб нитки регистра
111803010407
Регистры из стальных труб сварных, диаметр нитки 80 мм. Установка
м труб нитки регистра
111803010408
Регистры из стальных труб сварных, диаметр нитки 100 мм. Установка
м труб нитки регистра
111804010101
Баки расширительные круглые и прямоугольные, вместимость 0,1 куб. метр. Установка
бак
111804010102
Баки расширительные круглые и прямоугольные, вместимость 0,15 куб. метр. Установка
бак
111804010103
Баки расширительные круглые и прямоугольные, вместимость 0,2 куб. метр. Установка
бак
111804010104
Баки расширительные круглые и прямоугольные, вместимость 0,3 куб. метр. Установка
бак
111804010105
Баки расширительные круглые и прямоугольные, вместимость 0,4 куб. метр. Установка
бак
111804010106
Баки расширительные круглые и прямоугольные, вместимость 0,5 куб. метр. Установка
бак

111804010107
Дөңгелек және тікбұрышты кеңейту бактары, сыйымдылығы 0,6 текше метр. Орнату
бак
111804010108
Дөңгелек және тікбұрышты кеңейту бактары, сыйымдылығы 0,8 текше метр. Орнату
бак
111804010109
Дөңгелек және тікбұрышты кеңейту бактары, сыйымдылығы 1 текше метр. Орнату
бак
111804010111
Дөңгелек және тікбұрышты кеңейту бактары, сыйымдылығы 1,5 текше метр. Орнату
бак
111804010112
Дөңгелек және тікбұрышты кеңейту бактары, сыйымдылығы 2 текше метр. Орнату
бак
111804010114
Дөңгелек және тікбұрышты кеңейту бактары, сыйымдылығы 3 текше метр. Орнату
бак
111804010116
Дөңгелек және тікбұрышты кеңейту бактары, сыйымдылығы 4 текше метр. Орнату
бак
111804010117
Сыйымдылығы 1 куб.метр, құю багы бар Кеңейткіш бактар. Орнату
бак
111804010118
Сыйымдылығы 1,5 куб. метр, құю багы бар біріздендірілген кеңейту бактары. Орнату
бак
111804010201
Конденсациялық бактар, сыйымдылығы 0,3 текше метр. Орнату
бак
111804010203
Конденсациялық бактар, сыйымдылығы 0,6 текше метр. Орнату
бак
111804010205
Конденсациялық бактар, сыйымдылығы 1 текше метр. Орнату
бак
111804010209
Конденсациялық бактар, сыйымдылығы 3 текше метр. Орнату
бак
111804010301
Бактарға арналған металл тұғырықтар, сыйымдылығы 2 текше метрге дейін. Орнату
табандық
111805010101
Электр қозғалтқышы бар орталықтан тепкіш сорғылар, қондырғының массасы 0,1 тоннаға дейін.
насос
111805010102
Электр қозғалтқышы бар орталықтан тепкіш сорғылар, қондырғының массасы 0,2 тоннаға дейін.
насос
111805010104
Электр қозғалтқышы бар орталықтан тепкіш сорғылар, қондырғының массасы 0,5 тоннаға дейін.
насос
111805010105
Электр қозғалтқышы бар орталықтан тепкіш сорғылар, қондырғының массасы 0,75 Т дейін.
насос
111805010201
Сорғыларға дірілді оқшаулайтын ендірмелер, қысым 1 Мпа, диаметрі 125 мм. орнату
кірістір
111805010202
Сорғыларға дірілді оқшаулайтын ендірмелер, қысым 1 Мпа, диаметрі 150 мм. орнату
кірістір
111805010203
Сорғыларға дірілді оқшаулайтын ендірмелер, қысым 1,6 Мпа, диаметрі 50 мм. орнату
кірістір
111805010204
Сорғыларға дірілді оқшаулайтын ендірмелер, қысым 1,6 Мпа, диаметрі 65 мм. орнату
кірістір
111805010205
Сорғыларға дірілді оқшаулайтын ендірмелер, қысым 1,6 Мпа, диаметрі 80 мм. орнату
кірістір
111805010206
Сорғыларға дірілді оқшаулайтын ендірмелер, қысым 1,6 Мпа, диаметрі 100 мм. орнату
кірістір
111805010207
Сорғыларға дірілді оқшаулайтын ендірмелер, қысым 1,6 Мпа, диаметрі 150 мм. орнату
кірістір
111805010208
Сорғыларға дірілді оқшаулайтын ендірмелер, қысым 1,6 Мпа, диаметрі 200 мм. орнату
кірістір
111806010101
Болат құбырлардан жасалған бу-су таратқыш тарақтар, корпустың сыртқы диаметрі 108 мм. орнату
дана

111804010107
Баки расширительные круглые и прямоугольные, вместимость 0,6 куб. метр. Установка
бак
111804010108
Баки расширительные круглые и прямоугольные, вместимость 0,8 куб. метр. Установка
бак
111804010109
Баки расширительные круглые и прямоугольные, вместимость 1 куб. метр. Установка
бак
111804010111
Баки расширительные круглые и прямоугольные, вместимость 1,5 куб. метр. Установка
бак
111804010112
Баки расширительные круглые и прямоугольные, вместимость 2 куб. метр. Установка
бак
111804010114
Баки расширительные круглые и прямоугольные, вместимость 3 куб. метр. Установка
бак
111804010116
Баки расширительные круглые и прямоугольные, вместимость 4 куб. метр. Установка
бак
111804010117
Баки расширительные унифицированные с переливным бачком, вместимость 1 куб. метр. Установка
бак
111804010118
Баки расширительные унифицированные с переливным бачком, вместимость 1,5 куб. метр. Установка
бак
111804010201
Баки конденсационные, вместимость 0,3 куб. метр. Установка
бак
111804010203
Баки конденсационные, вместимость 0,6 куб. метр. Установка
бак
111804010205
Баки конденсационные, вместимость 1 куб. метр. Установка
бак
111804010209
Баки конденсационные, вместимость 3 куб. метр. Установка
бак
111804010301
Поддоны металлические для баков, вместимость до 2 куб. метр. Установка
поддон
111805010101
Насосы центробежные с электродвигателем, масса агрегата до 0,1 т. Установка
насос
111805010102
Насосы центробежные с электродвигателем, масса агрегата до 0,2 т. Установка
насос
111805010104
Насосы центробежные с электродвигателем, масса агрегата до 0,5 т. Установка
насос
111805010105
Насосы центробежные с электродвигателем, масса агрегата до 0,75 т. Установка
насос
111805010201
Вставки виброизолирующие к насосам, давление 1 Мпа, диаметр 125 мм. Установка
вставка
111805010202
Вставки виброизолирующие к насосам, давление 1 Мпа, диаметр 150 мм. Установка
вставка
111805010203
Вставки виброизолирующие к насосам, давление 1,6 Мпа, диаметр 50 мм. Установка
вставка
111805010204
Вставки виброизолирующие к насосам, давление 1,6 Мпа, диаметр 65 мм. Установка
вставка
111805010205
Вставки виброизолирующие к насосам, давление 1,6 Мпа, диаметр 80 мм. Установка
вставка
111805010206
Вставки виброизолирующие к насосам, давление 1,6 Мпа, диаметр 100 мм. Установка
вставка
111805010207
Вставки виброизолирующие к насосам, давление 1,6 Мпа, диаметр 150 мм. Установка
вставка
111805010208
Вставки виброизолирующие к насосам, давление 1,6 Мпа, диаметр 200 мм. Установка
вставка
111806010101
Гребенки пароводораспределительные из стальных труб, наружный диаметр корпуса 108 мм. Установка
шт.

111908010101
Газды механикалық қоспалардан тазартуға арналған сүзгілер, диаметрі 50 мм дейін. орнату
сүзгі
111908010102
Газды механикалық қоспалардан тазартуға арналған сүзгілер, диаметрі 100 мм дейін. орнату
сүзгі
111909010101
Құбыр желісі. Вентильді орнату арқылы газды іріктеу
құрылғы
111910010101
Басы әуе. Орнату
аспап
111910010202
Гидравликалық ысырмалар, диаметрі 100 мм дейін. орнату
аспап
111910010203
Гидравликалық ысырмалар, диаметрі 150 мм дейін. орнату
аспап
111910010205
Бақылау-өлшеу аспаптарына арналған болат қалқандар (БӨА), өлшемі 400х300 ММ. орнату
құрылғы
111910010206
Бақылау-өлшеу аспаптарына арналған болат қалқандар (БӨА), өлшемі 700х600 ММ. орнату
құрылғы
111910010207
Бақылау-өлшеу аспаптарына арналған болат қалқандар (БӨА), өлшемі 1200х900 ММ. орнату
құрылғы
111910010208
Пәтер бойынша газды есептегіштер. Орнату
санауыш
111911010101
Газ құбырлары. Пневматикалық сынақ
М.
111913010101
Сұйытылған газға арналған баллондар. Ас үйге орнату
орнату
111913010201
Сұйытылған газға арналған баллондар. Шкафта орнату. Баллондар саны 2 данаға дейін.
орнату
111913010203
Сұйытылған газға арналған баллондар. Шкафта орнату. Баллондар саны 6 данаға дейін.
орнату
1120-бөлім ішкі желдету және ауаны баптау жүйелерінің құрылғысы бойынша құрылыс жұмыстары
112001010101
1120-бөлім, қалыңдығы 0,5 мм, диаметрі 200 мм дейін табақты болаттан жасалған н (қалыпты) класты воздуховодтар ішкі желдету және ауа баптау жүйелерін орнату бойынша құрылыс жұмыстары. төсеу
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі
112001010102
Қалыңдығы 0,5 мм, периметрі 600 мм-ге дейінгі табақты болаттан жасалған Н класты (қалыпты) ауа өткізгіштер. төсеу
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі
112001010103
Қалыңдығы 0,5 мм, периметрі 800, 1000 мм қаңылтыр болаттан жасалған Н класты (қалыпты) ауа өткізгіштер.
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі
112001010104
Қалыңдығы 0,6 мм, диаметрі 250 мм дейін табақты болаттан жасалған Н класты (қалыпты) ауа өткізгіштер. төсеу
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі
112001010105
Қалыңдығы 0,6 мм, диаметрі 355 мм дейін табақты болаттан жасалған Н класты (қалыпты) ауа өткізгіштер. төсеу
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі
112001010106
Қалыңдығы 0,6 мм, диаметрі 450 мм дейін табақты болаттан жасалған Н класты (қалыпты) ауа өткізгіштер. төсеу
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі
112001010107
Қалыңдығы 0,7 мм, диаметрі 500-ден 560 мм-ге дейінгі табақты болаттан жасалған Н класты (қалыпты) ауа өткізгіштер.
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі
112001010108
Қалыңдығы 0,7 мм, диаметрі 800 мм дейін табақты болаттан жасалған Н класты (қалыпты) ауа өткізгіштер. төсеу
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі

111908010101
Фильтры для очистки газа от механических примесей, диаметр до 50 мм. Установка
фильтр
111908010102
Фильтры для очистки газа от механических примесей, диаметр до 100 мм. Установка
фильтр
111909010101
Трубопровод. Отбор газа с установкой вентиля
устройство
111910010101
Головка воздушная. Установка
прибор
111910010202
Затворы гидравлические, диаметр до 100 мм. Установка
прибор
111910010203
Затворы гидравлические, диаметр до 150 мм. Установка
прибор
111910010205
Щитки стальные для контрольно-измерительных приборов (КИП), размер 400х300 мм. Установка
устройство
111910010206
Щитки стальные для контрольно-измерительных приборов (КИП), размер 700х600 мм. Установка
устройство
111910010207
Щитки стальные для контрольно-измерительных приборов (КИП), размер 1200х900 мм. Установка
устройство
111910010208
Счетчики газовые поквартирные. Установка
счетчик
111911010101
Газопроводы. Испытание пневматическое
м газопровода
111913010101
Баллоны для сжиженного газа. Установка на кухне
установка
111913010201
Баллоны для сжиженного газа. Установка в шкафу. Количество баллонов до 2 шт.
установка
111913010203
Баллоны для сжиженного газа. Установка в шкафу. Количество баллонов до 6 шт.
установка
Раздел 1120 Работы строительные по устройству внутренних систем вентиляции и кондиционирования воздуха
112001010101
Воздуховоды класса Н (нормальные) из листовой стали, толщина 0,5 мм, диаметр до 200 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов
112001010102
Воздуховоды класса Н (нормальные) из листовой стали, толщина 0,5 мм, периметр до 600 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов
112001010103
Воздуховоды класса Н (нормальные) из листовой стали, толщина 0,5 мм, периметр 800, 1000 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов
112001010104
Воздуховоды класса Н (нормальные) из листовой стали, толщина 0,6 мм, диаметр до 250 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов
112001010105
Воздуховоды класса Н (нормальные) из листовой стали, толщина 0,6 мм, диаметр до 355 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов
112001010106
Воздуховоды класса Н (нормальные) из листовой стали, толщина 0,6 мм, диаметр до 450 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов
112001010107
Воздуховоды класса Н (нормальные) из листовой стали, толщина 0,7 мм, диаметр от 500 до 560 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов
112001010108
Воздуховоды класса Н (нормальные) из листовой стали, толщина 0,7 мм, диаметр до 800 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов

112001010109
Қалыңдығы 0,7 мм, периметрі 900 мм табақты болаттан жасалған Н класты (қалыпты) ауа өткізгіштер. төсеу
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі
112001010110
Қалыңдығы 0,7 мм, периметрі 1100-ден 1600 мм-ге дейінгі Н класындағы (қалыпты) ауа өткізгіштер. төсеу
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі
112001010111
Қалыңдығы 0,7 мм, периметрі 2400 мм-ге дейін қаңылтыр болаттан жасалған Н класты (қалыпты) ауа өткізгіштер.
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі
112001010112
Қалыңдығы 0,7 мм, периметрі 3200 мм-ге дейін қаңылтыр болаттан жасалған Н класты (қалыпты) ауа өткізгіштер.
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі
112001010113
Қалыңдығы 0,7 мм, периметрі 3600 мм-ге дейін қаңылтыр болаттан жасалған Н класты (қалыпты) ауа өткізгіштер.
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі
112001010114
Қалыңдығы 0,7 мм, периметрі 4000 мм табақты болаттан жасалған Н класты (қалыпты) ауа өткізгіштер. төсеу
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі
112001010115
Қалыңдығы 0,9 мм, периметрі 3700 мм Н класындағы (қалыпты) ауа өткізгіштер; 4100-ден 4500 мм-ге дейін.
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі
112001010116
Қалыңдығы 0,9 мм, периметрі 5200 мм-ге дейін қаңылтыр болаттан жасалған Н класты (қалыпты) ауа өткізгіштер.
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі
112001010118
Қаңылтыр болаттан жасалған Н класты (қалыпты) ауа өткізгіштер, қалыңдығы 1 мм, диаметрі 900-ден 1000 мм дейін.
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі
112001010119
Қалыңдығы 1 мм, диаметрі 1250 мм дейін қаңылтыр болаттан жасалған Н класты (қалыпты) ауа өткізгіштер.
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі
112001010201
Қалыңдығы 0,5 мм, диаметрі 200 мм дейін қаңылтыр болаттан жасалған П (тығыз) сыныпты ауа өткізгіштер. төсеу
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі
112001010202
Қалыңдығы 0,5 мм, периметрі 600 мм дейін қаңылтыр болаттан жасалған П (тығыз) сыныпты ауа өткізгіштер. төсеу
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі
112001010203
Қалыңдығы 0,5 мм, периметрі 800, 1000 мм дейін қаңылтыр болаттан жасалған п (тығыз) сыныпты ауа өткізгіштер.
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі
112001010204
Қалыңдығы 0,6 мм, диаметрі 250 мм дейін қаңылтыр болаттан жасалған п (тығыз) класты ауа өткізгіштер. төсеу
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі
112001010205
Қалыңдығы 0,6 мм, диаметрі 355 мм дейін қаңылтыр болаттан жасалған п (тығыз) класты ауа өткізгіштер. төсеу
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі
112001010206
Қалыңдығы 0,6 мм, диаметрі 450 мм дейін қаңылтыр болаттан жасалған п (тығыз) класты ауа өткізгіштер. төсеу
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі
112001010207
Қалыңдығы 0,7 мм, диаметрі 500-ден 560 мм-ге дейін қаңылтыр болаттан жасалған п класындағы (тығыз) ауа өткізгіштер.
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі

112001010109
Воздуховоды класса Н (нормальные) из листовой стали, толщина 0,7 мм, периметр 900 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов
112001010110
Воздуховоды класса Н (нормальные) из листовой стали, толщина 0,7 мм, периметр от 1100 до 1600 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов
112001010111
Воздуховоды класса Н (нормальные) из листовой стали, толщина 0,7 мм, периметр до 2400 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов
112001010112
Воздуховоды класса Н (нормальные) из листовой стали, толщина 0,7 мм, периметр до 3200 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов
112001010113
Воздуховоды класса Н (нормальные) из листовой стали, толщина 0,7 мм, периметр до 3600 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов
112001010114
Воздуховоды класса Н (нормальные) из листовой стали, толщина 0,7 мм, периметр 4000 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов
112001010115
Воздуховоды класса Н (нормальные) из листовой стали, толщина 0,9 мм, периметр 3700 мм; от 4100 до 4500 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов
112001010116
Воздуховоды класса Н (нормальные) из листовой стали, толщина 0,9 мм, периметр до 5200 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов
112001010118
Воздуховоды класса Н (нормальные) из листовой стали, толщина 1 мм, диаметр от 900 до 1000 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов
112001010119
Воздуховоды класса Н (нормальные) из листовой стали, толщина 1 мм, диаметр до 1250 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов
112001010201
Воздуховоды класса П (плотные) из листовой стали, толщина 0,5 мм, диаметр до 200 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов
112001010202
Воздуховоды класса П (плотные) из листовой стали, толщина 0,5 мм, периметр до 600 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов
112001010203
Воздуховоды класса П (плотные) из листовой стали, толщина 0,5 мм, периметр до 800, 1000 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов
112001010204
Воздуховоды класса П (плотные) из листовой стали, толщина 0,6 мм, диаметр до 250 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов
112001010205
Воздуховоды класса П (плотные) из листовой стали, толщина 0,6 мм, диаметр до 355 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов
112001010206
Воздуховоды класса П (плотные) из листовой стали, толщина 0,6 мм, диаметр до 450 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов
112001010207
Воздуховоды класса П (плотные) из листовой стали, толщина 0,7 мм, диаметр от 500 до 560 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов

112001010208
Қалыңдығы 0,7 мм, диаметрі 800 мм дейін қаңылтыр болаттан жасалған П класындағы (тығыз) ауа өткізгіштер. төсеу
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі
112001010209
Қалыңдығы 0,7 мм, периметрі 900 мм қаңылтыр болаттан жасалған П (тығыз) сыныпты ауа өткізгіштер. төсеу
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі
112001010210
Қалыңдығы 0,7 мм, периметрі 1100-ден 1600 мм-ге дейін қаңылтыр болаттан жасалған п класындағы (тығыз) ауа өткізгіштер.
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі
112001010211
Қалыңдығы 0,7 мм, периметрі 2400 мм-ге дейін қаңылтыр болаттан жасалған П класындағы (тығыз) ауа өткізгіштер.
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі
112001010212
Қалыңдығы 0,7 мм, периметрі 3200 мм-ге дейін қаңылтыр болаттан жасалған П класындағы (тығыз) ауа өткізгіштер. төсеу
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі
112001010213
Қалыңдығы 0,7 мм, периметрі 3600 мм-ге дейін қаңылтыр болаттан жасалған П класындағы (тығыз) ауа өткізгіштер. төсеу
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі
112001010214
Қалыңдығы 0,7 мм, периметрі 4000 мм қаңылтыр болаттан жасалған П класындағы (тығыз) ауа өткізгіштер. төсеу
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі
112001010215
Қалыңдығы 0,9 мм, периметрі 3700 мм; 4100-ден 4500 мм-ге дейін қаңылтыр болаттан жасалған п (тығыз) класты ауа өткізгіштер
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі
112001010216
Қалыңдығы 0,9 мм, периметрі 5200 мм-ге дейін қаңылтыр болаттан жасалған П класындағы (тығыз) ауа өткізгіштер. төсеу
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі
112001010217
Қалыңдығы 0,9 мм, периметрі 7200 мм-ге дейін қаңылтыр болаттан жасалған П класындағы (тығыз) ауа өткізгіштер.
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі
112001010218
Қалыңдығы 1 мм, диаметрі 900-ден 1000 мм-ге дейін қаңылтыр болаттан жасалған п класындағы (тығыз) ауа өткізгіштер.
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі
112001010219
Қалыңдығы 1 мм, диаметрі 1250 мм дейін қаңылтыр болаттан жасалған п (тығыз) сыныпты ауа өткізгіштер. төсеу
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі
112001010220
Қалыңдығы 1,2 мм, диаметрі 1400 мм қаңылтыр болаттан жасалған П класындағы (тығыз) ауа өткізгіштер. төсеу
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі
112001010221
Қалыңдығы 1,2 мм, диаметрі 1600 мм қаңылтыр болаттан жасалған П класындағы (тығыз) ауа өткізгіштер. төсеу
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі
112001010301
Мырышталған болаттан жасалған Н класты (қалыпты) ауа өткізгіштер, қалыңдығы 0,5 мм, диаметрі 200 мм дейін.
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі
112001010302
Мырышталған болаттан жасалған Н класты (қалыпты) ауа өткізгіштер, қалыңдығы 0,5 мм, периметрі 600 мм дейін. төсеу
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі

112001010208
Воздуховоды класса П (плотные) из листовой стали, толщина 0,7 мм, диаметр до 800 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов
112001010209
Воздуховоды класса П (плотные) из листовой стали, толщина 0,7 мм, периметр 900 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов
112001010210
Воздуховоды класса П (плотные) из листовой стали, толщина 0,7 мм, периметр от 1100 до 1600 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов
112001010211
Воздуховоды класса П (плотные) из листовой стали, толщина 0,7 мм, периметр до 2400 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов
112001010212
Воздуховоды класса П (плотные) из листовой стали, толщина 0,7 мм, периметр до 3200 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов
112001010213
Воздуховоды класса П (плотные) из листовой стали, толщина 0,7 мм, периметр до 3600 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов
112001010214
Воздуховоды класса П (плотные) из листовой стали, толщина 0,7 мм, периметр 4000 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов
112001010215
Воздуховоды класса П (плотные) из листовой стали, толщина 0,9 мм, периметр 3700 мм; от 4100 до 4500 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов
112001010216
Воздуховоды класса П (плотные) из листовой стали, толщина 0,9 мм, периметр до 5200 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов
112001010217
Воздуховоды класса П (плотные) из листовой стали, толщина 0,9 мм, периметр до 7200 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов
112001010218
Воздуховоды класса П (плотные) из листовой стали, толщина 1 мм, диаметр от 900 до 1000 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов
112001010219
Воздуховоды класса П (плотные) из листовой стали, толщина 1 мм, диаметр до 1250 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов
112001010220
Воздуховоды класса П (плотные) из листовой стали, толщина 1,2 мм, диаметр 1400 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов
112001010221
Воздуховоды класса П (плотные) из листовой стали, толщина 1,2 мм, диаметр 1600 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов
112001010301
Воздуховоды класса Н (нормальные) из оцинкованной стали, толщина 0,5 мм, диаметр до 200 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов
112001010302
Воздуховоды класса Н (нормальные) из оцинкованной стали, толщина 0,5 мм, периметр до 600 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов

112001010303
Мырышталған болаттан жасалған Н класты (қалыпты) ауа өткізгіштер, қалыңдығы 0,5 мм, периметрі 800, 1000 мм. төсеу
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі
112001010304
Мырышталған болаттан жасалған Н класты (қалыпты) ауа өткізгіштер, қалыңдығы 0,6 мм, диаметрі 250 мм дейін.
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі
112001010305
Мырышталған болаттан жасалған Н класты (қалыпты) ауа өткізгіштер, қалыңдығы 0,6 мм, диаметрі 355 мм дейін.
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі
112001010306
Мырышталған болаттан жасалған Н класты (қалыпты) ауа өткізгіштер, қалыңдығы 0,6 мм, диаметрі 450 мм дейін.
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі
112001010307
Мырышталған болаттан жасалған Н класты (қалыпты) ауа өткізгіштер, қалыңдығы 0,7 мм, диаметрі 500-ден 560 мм дейін.
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі
112001010308
Мырышталған болаттан жасалған Н класты (қалыпты) ауа өткізгіштер, қалыңдығы 0,7 мм, диаметрі 800 мм дейін.
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі
112001010309
Мырышталған болаттан жасалған Н класты (қалыпты) ауа өткізгіштер, қалыңдығы 0,7 мм, периметрі 900 мм. төсеу
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі
112001010310
Мырышталған болаттан жасалған Н класты (қалыпты) ауа өткізгіштер, қалыңдығы 0,7 мм, периметрі 1100-ден 1600 мм-ге дейін.
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі
112001010311
Мырышталған болаттан жасалған Н класты (қалыпты) ауа өткізгіштер, қалыңдығы 0,7 мм, периметрі 2400 мм дейін. төсеу
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі
112001010312
Мырышталған болаттан жасалған Н класты (қалыпты) ауа өткізгіштер, қалыңдығы 0,7 мм, периметрі 3200 мм дейін. төсеу
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі
112001010313
Мырышталған болаттан жасалған Н класты (қалыпты) ауа өткізгіштер, қалыңдығы 0,7 мм, периметрі 3600 мм дейін. төсеу
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі
112001010314
Мырышталған болаттан жасалған Н класты (қалыпты) ауа өткізгіштер, қалыңдығы 0,7 мм, периметрі 4000 мм. төсеу
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі
112001010315
Мырышталған болаттан жасалған Н класты (қалыпты) ауа өткізгіштер, қалыңдығы 0,9 мм, периметрі 3700; 4100-ден 4500 мм-ге дейін.
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі
112001010316
Мырышталған болаттан жасалған Н класты (қалыпты) ауа өткізгіштер, қалыңдығы 0,9 мм, периметрі 5200 мм дейін. төсеу
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі
112001010317
Мырышталған болаттан жасалған Н класты (қалыпты) ауа өткізгіштер, қалыңдығы 0,9 мм, периметрі 7200 мм дейін. төсеу
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі
112001010318
Мырышталған болаттан жасалған Н класты (қалыпты) ауа өткізгіштер, қалыңдығы 1 мм, диаметрі 900-ден 1000 мм дейін.
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі

112001010303
Воздуховоды класса Н (нормальные) из оцинкованной стали, толщина 0,5 мм, периметр 800, 1000 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов
112001010304
Воздуховоды класса Н (нормальные) из оцинкованной стали, толщина 0,6 мм, диаметр до 250 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов
112001010305
Воздуховоды класса Н (нормальные) из оцинкованной стали, толщина 0,6 мм, диаметр до 355 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов
112001010306
Воздуховоды класса Н (нормальные) из оцинкованной стали, толщина 0,6 мм, диаметр до 450 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов
112001010307
Воздуховоды класса Н (нормальные) из оцинкованной стали, толщина 0,7 мм, диаметр от 500 до 560 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов
112001010308
Воздуховоды класса Н (нормальные) из оцинкованной стали, толщина 0,7 мм, диаметр до 800 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов
112001010309
Воздуховоды класса Н (нормальные) из оцинкованной стали, толщина 0,7 мм, периметр 900 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов
112001010310
Воздуховоды класса Н (нормальные) из оцинкованной стали, толщина 0,7 мм, периметр от 1100 до 1600 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов
112001010311
Воздуховоды класса Н (нормальные) из оцинкованной стали, толщина 0,7 мм, периметр до 2400 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов
112001010312
Воздуховоды класса Н (нормальные) из оцинкованной стали, толщина 0,7 мм, периметр до 3200 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов
112001010313
Воздуховоды класса Н (нормальные) из оцинкованной стали, толщина 0,7 мм, периметр до 3600 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов
112001010314
Воздуховоды класса Н (нормальные) из оцинкованной стали, толщина 0,7 мм, периметр 4000 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов
112001010315
Воздуховоды класса Н (нормальные) из оцинкованной стали, толщина 0,9 мм, периметр 3700; от 4100 до 4500 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов
112001010316
Воздуховоды класса Н (нормальные) из оцинкованной стали, толщина 0,9 мм, периметр до 5200 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов
112001010317
Воздуховоды класса Н (нормальные) из оцинкованной стали, толщина 0,9 мм, периметр до 7200 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов
112001010318
Воздуховоды класса Н (нормальные) из оцинкованной стали, толщина 1 мм, диаметр от 900 до 1000 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов

112001010319
Мырышталған болаттан жасалған Н класты (қалыпты) ауа өткізгіштер, қалыңдығы 1 мм, диаметрі 1250 мм дейін.
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі
112001010401
Мырышталған болаттан жасалған П класының ауа жолдары (тығыз), қалыңдығы 0,5 мм, диаметрі 200 мм дейін.
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі
112001010402
Мырышталған болаттан жасалған П класының ауа жолдары (тығыз), қалыңдығы 0,5 мм, периметрі 600 мм дейін. төсеу
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі
112001010403
Мырышталған болаттан жасалған П класының ауа жолдары (тығыз), қалыңдығы 0,5 мм, периметрі 800, 1000 мм. төсеу
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі
112001010404
Мырышталған болаттан жасалған П класының ауа жолдары (тығыз), қалыңдығы 0,6 мм, диаметрі 250 мм дейін.
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі
112001010405
Мырышталған болаттан жасалған П класының ауа жолдары (тығыз), қалыңдығы 0,6 мм, диаметрі 355 мм дейін.
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі
112001010406
Мырышталған болаттан жасалған П класының ауа жолдары (тығыз), қалыңдығы 0,6 мм, диаметрі 450 мм дейін.
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі
112001010407
Мырышталған болаттан жасалған П класының ауа жолдары (тығыз), қалыңдығы 0,7 мм, диаметрі 500-ден 560 мм-ге дейін.
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі
112001010408
Мырышталған болаттан жасалған П класының ауа жолдары (тығыз), қалыңдығы 0,7 мм, диаметрі 800 мм дейін.
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі
112001010409
Мырышталған болаттан жасалған П класының ауа жолдары (тығыз), қалыңдығы 0,7 мм, периметрі 900 мм. төсеу
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі
112001010410
Мырышталған болаттан жасалған П класының ауа жолдары (тығыз), қалыңдығы 0,7 мм, периметрі 1100-ден 1600 мм-ге дейін.
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі
112001010411
Мырышталған болаттан жасалған П класының ауа жолдары (тығыз), қалыңдығы 0,7 мм, периметрі 2400 мм дейін.
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі
112001010412
Мырышталған болаттан жасалған П класының ауа жолдары (тығыз), қалыңдығы 0,7 мм, периметрі 3200 мм дейін.
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі
112001010413
Мырышталған болаттан жасалған П класының ауа жолдары (тығыз), қалыңдығы 0,7 мм, периметрі 3600 мм дейін.
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі
112001010414
Мырышталған болаттан жасалған П класының ауа жолдары (тығыз), қалыңдығы 0,7 мм, периметрі 4000 мм. төсеу
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі
112001010415
Мырышталған болаттан жасалған П класының ауа жолдары (тығыз), қалыңдығы 0,9 мм, периметрі 3700 мм, 4100-ден 4500 мм-ге дейін.
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі
112001010416
Мырышталған болаттан жасалған П класының ауа жолдары (тығыз), қалыңдығы 0,9 мм, периметрі 5200 мм дейін.
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі

112001010319
Воздуховоды класса Н (нормальные) из оцинкованной стали, толщина 1 мм, диаметр до 1250 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов
112001010401
Воздуховоды класса П (плотные) из оцинкованной стали, толщина 0,5 мм, диаметр до 200 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов
112001010402
Воздуховоды класса П (плотные) из оцинкованной стали, толщина 0,5 мм, периметр до 600 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов
112001010403
Воздуховоды класса П (плотные) из оцинкованной стали, толщина 0,5 мм, периметр 800, 1000 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов
112001010404
Воздуховоды класса П (плотные) из оцинкованной стали, толщина 0,6 мм, диаметр до 250 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов
112001010405
Воздуховоды класса П (плотные) из оцинкованной стали, толщина 0,6 мм, диаметр до 355 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов
112001010406
Воздуховоды класса П (плотные) из оцинкованной стали, толщина 0,6 мм, диаметр до 450 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов
112001010407
Воздуховоды класса П (плотные) из оцинкованной стали, толщина 0,7 мм, диаметр от 500 до 560 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов
112001010408
Воздуховоды класса П (плотные) из оцинкованной стали, толщина 0,7 мм, диаметр до 800 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов
112001010409
Воздуховоды класса П (плотные) из оцинкованной стали, толщина 0,7 мм, периметр 900 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов
112001010410
Воздуховоды класса П (плотные) из оцинкованной стали, толщина 0,7 мм, периметр от 1100 до 1600 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов
112001010411
Воздуховоды класса П (плотные) из оцинкованной стали, толщина 0,7 мм, периметр до 2400 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов
112001010412
Воздуховоды класса П (плотные) из оцинкованной стали, толщина 0,7 мм, периметр до 3200 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов
112001010413
Воздуховоды класса П (плотные) из оцинкованной стали, толщина 0,7 мм, периметр до 3600 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов
112001010414
Воздуховоды класса П (плотные) из оцинкованной стали, толщина 0,7 мм, периметр 4000 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов
112001010415
Воздуховоды класса П (плотные) из оцинкованной стали, толщина 0,9 мм, периметр 3700 мм, от 4100 до 4500 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов
112001010416
Воздуховоды класса П (плотные) из оцинкованной стали, толщина 0,9 мм, периметр до 5200 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов

112001010417
Мырышталған болаттан жасалған П класының ауа жолдары (тығыз), қалыңдығы 0,9 мм, периметрі 7200 мм дейін.
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі
112001010418
Мырышталған болаттан жасалған П класты (тығыз) ауа өткізгіштер, қалыңдығы 1 мм, диаметрі 900-ден 1000 мм дейін.
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі
112001010419
Мырышталған болаттан жасалған П класты (тығыз) ауа өткізгіштер, қалыңдығы 1 мм, диаметрі 1250 мм дейін.
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі
112001010420
Мырышталған болаттан жасалған П класты (тығыз) ауа өткізгіштер, қалыңдығы 1,2 мм, диаметрі 1400 мм. төсеу
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі
112001010501
Коррозияға төзімді болаттан жасалған Н класты (қалыпты) ауа өткізгіштер, қалыңдығы 0,5 мм, диаметрі 200 мм дейін.
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі
112001010505
Коррозияға төзімді болаттан жасалған Н класты (қалыпты) ауа өткізгіштер, қалыңдығы 0,6 мм, диаметрі 355 мм дейін.
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі
112001010507
Коррозияға төзімді болаттан жасалған Н класты (қалыпты) ауа өткізгіштер, қалыңдығы 0,7 мм, диаметрі 500-ден 560 мм дейін.
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі
112001010509
Коррозияға төзімді болаттан жасалған Н класты (қалыпты) ауа өткізгіштер, қалыңдығы 0,7 мм, периметрі 900 мм. төсеу
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі
112001010510
Коррозияға төзімді болаттан жасалған Н класты (қалыпты) ауа өткізгіштер, қалыңдығы 0,7 мм, периметрі 1100-ден 1600 мм-ге дейін.
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі
112001010602
Коррозияға төзімді болаттан жасалған П (тығыз) класты ауа өткізгіштер, қалыңдығы 0,5 мм, периметрі 600 мм дейін.
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі
112001010603
Коррозияға төзімді болаттан жасалған П (тығыз) класты ауа өткізгіштер, қалыңдығы 0,5 мм, периметрі 800, 1000 мм. төсеу
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі
112001010604
Коррозияға төзімді болаттан жасалған П (тығыз) класты ауа өткізгіштер, қалыңдығы 0,6 диаметрі 250 мм дейін.
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі
112001010609
Коррозияға төзімді болаттан жасалған П (тығыз) класты ауа өткізгіштер, қалыңдығы 0,7 мм, периметрі 900 мм. төсеу
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі
112001010610
Коррозияға төзімді болаттан жасалған П (тығыз) класты ауа өткізгіштер, қалыңдығы 0,7 мм, периметрі 1100-ден 1600 мм-ге дейін.
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі
112001010611
Коррозияға төзімді болаттан жасалған П (тығыз) класты ауа өткізгіштер, қалыңдығы 0,7 мм, периметрі 2400 мм дейін.
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі
112001010612
Коррозияға төзімді болаттан жасалған П (тығыз) класты ауа өткізгіштер, қалыңдығы 0,7 мм, периметрі 3200 мм дейін.
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі

112001010417
Воздуховоды класса П (плотные) из оцинкованной стали, толщина 0,9 мм, периметр до 7200 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов
112001010418
Воздуховоды класса П (плотные) из оцинкованной стали, толщина 1 мм, диаметр от 900 до 1000 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов
112001010419
Воздуховоды класса П (плотные) из оцинкованной стали, толщина 1 мм, диаметр до 1250 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов
112001010420
Воздуховоды класса П (плотные) из оцинкованной стали, толщина 1,2 мм, диаметр 1400 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов
112001010501
Воздуховоды класса Н (нормальные) из коррозионностойкой стали, толщина 0,5 мм, диаметр до 200 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов
112001010505
Воздуховоды класса Н (нормальные) из коррозионностойкой стали, толщина 0,6 мм, диаметр до 355 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов
112001010507
Воздуховоды класса Н (нормальные) из коррозионностойкой стали, толщина 0,7 мм, диаметр от 500 до 560 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов
112001010509
Воздуховоды класса Н (нормальные) из коррозионностойкой стали, толщина 0,7 мм, периметр 900 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов
112001010510
Воздуховоды класса Н (нормальные) из коррозионностойкой стали, толщина 0,7 мм, периметр от 1100 до 1600 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов
112001010602
Воздуховоды класса П (плотные) из коррозионностойкой стали, толщина 0,5 мм, периметр до 600 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов
112001010603
Воздуховоды класса П (плотные) из коррозионностойкой стали, толщина 0,5 мм, периметр 800, 1000 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов
112001010604
Воздуховоды класса П (плотные) из коррозионностойкой стали, толщина 0,6 диаметр до 250 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов
112001010609
Воздуховоды класса П (плотные) из коррозионностойкой стали, толщина 0,7 мм, периметр 900 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов
112001010610
Воздуховоды класса П (плотные) из коррозионностойкой стали, толщина 0,7 мм, периметр от 1100 до 1600 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов
112001010611
Воздуховоды класса П (плотные) из коррозионностойкой стали, толщина 0,7 мм, периметр до 2400 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов
112001010612
Воздуховоды класса П (плотные) из коррозионностойкой стали, толщина 0,7 мм, периметр до 3200 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов

112001010615
Коррозияға төзімді болаттан жасалған П (тығыз) класты ауа өткізгіштер, қалыңдығы 0,9 мм, периметрі 3700; 4100-ден 4500 мм-ге дейін.
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі
112001010616
Коррозияға төзімді болаттан жасалған П (тығыз) класты ауа өткізгіштер, қалыңдығы 0,9 мм, периметрі 5200 мм дейін.
ауа өткізгіштер бетінің шаршы метрі
112002010101
Жұмыс аймағына ауа жіберуге арналған ауа таратқыштар, салмағы 20 кг дейін. орнату
ауа диффузоры
112002010102
Жұмыс аймағына ауаны жеткізуге арналған ауа таратқыштар, салмағы 50 кг дейін. орнату
ауа диффузоры
112002010103
Жұмыс аймағына ауаны жеткізуге арналған ауа таратқыштар, салмағы 70 кг дейін. орнату
ауа диффузоры
112002010105
Жұмыс аймағына ауа жіберуге арналған ауа таратқыштар, салмағы 125 кг дейін. орнату
ауа диффузоры
112002010106
Жұмыс аймағына ауа жіберуге арналған ауа таратқыштар, салмағы 150 кг дейін. орнату
ауа диффузоры
112002010107
Жұмыс аймағына ауа жіберуге арналған ауа таратқыштар, салмағы 250 кг дейін. орнату
ауа диффузоры
112002010108
Ауаны жоғарғы аймаққа беруге арналған ауа таратқыштар, салмағы 10 кг дейін. орнату
ауа диффузоры
112002010110
Ауаны жоғарғы аймаққа жеткізуге арналған ауа таратқыштар, салмағы 50 кг дейін. орнату
ауа диффузоры
112002010112
Ауаны жоғарғы аймаққа беруге арналған ауа таратқыштар, салмағы 150 кг дейін. орнату
ауа диффузоры
112002010113
Ауаны жоғарғы аймаққа беруге арналған ауа таратқыштар, салмағы 250 кг дейін. орнату
ауа диффузоры
112003010101
Жалюзи торлары, жарықтағы ауданы 0,5 шаршы метрге дейін. Орнату
тор
112003010102
Жалюзи торлары, жарықтағы ауданы 1 шаршы метрге дейін. Орнату
тор
112003010103
Жалюзи торлары, жарықтағы ауданы 1,5 шаршы метрге дейін. Орнату
тор
112003010104
Жалюзи торлары, жарықтағы ауданы 2,5 шаршы метрге дейін. Орнату
тор
112003010105
Жалюзи торлары, жарықтағы ауданы 3,5 шаршы метрге дейін. Орнату
тор
112003010106
Жалюзи торлары, жарықтағы ауданы 5 шаршы метрге дейін. Орнату
тор
112003010107
Жалюзи торлары, жарықтағы ауданы 6,5 шаршы метрге дейін. Орнату
тор
112003010201
Болат жалюзді, қозғалмайтын бір секциялы торлар, өлшемі 150х490 ММ. орнату
тор
112003010202
Болат жалюзді, қозғалмайтын бір секциялы торлар, өлшемі 150х580 ММ. орнату
тор
112003010203
Нөмірі 150, өлшемі 200х200 ММ, штампталмаған Болат жалюзиялық торлар (РШ)
тор

112001010615
Воздуховоды класса П (плотные) из коррозионностойкой стали, толщина 0,9 мм, периметр 3700; от 4100 до 4500 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов
112001010616
Воздуховоды класса П (плотные) из коррозионностойкой стали, толщина 0,9 мм, периметр до 5200 мм. Прокладка
квадратный метр поверхности воздуховодов
112002010101
Воздухораспределители, предназначенные для подачи воздуха в рабочую зону, масса до 20 кг. Установка
воздухораспределитель
112002010102
Воздухораспределители, предназначенные для подачи воздуха в рабочую зону, масса до 50 кг. Установка
воздухораспределитель
112002010103
Воздухораспределители, предназначенные для подачи воздуха в рабочую зону, масса до 70 кг. Установка
воздухораспределитель
112002010105
Воздухораспределители, предназначенные для подачи воздуха в рабочую зону, масса до 125 кг. Установка
воздухораспределитель
112002010106
Воздухораспределители, предназначенные для подачи воздуха в рабочую зону, масса до 150 кг. Установка
воздухораспределитель
112002010107
Воздухораспределители, предназначенные для подачи воздуха в рабочую зону, масса до 250 кг. Установка
воздухораспределитель
112002010108
Воздухораспределители, предназначенные для подачи воздуха в верхнюю зону, масса до 10 кг. Установка
воздухораспределитель
112002010110
Воздухораспределители, предназначенные для подачи воздуха в верхнюю зону, масса до 50 кг. Установка
воздухораспределитель
112002010112
Воздухораспределители, предназначенные для подачи воздуха в верхнюю зону, масса до 150 кг. Установка
воздухораспределитель
112002010113
Воздухораспределители, предназначенные для подачи воздуха в верхнюю зону, масса до 250 кг. Установка
воздухораспределитель
112003010101
Решетки жалюзийные, площадь в свету до 0,5 квадратный метр. Установка
решетка
112003010102
Решетки жалюзийные, площадь в свету до 1 квадратный метр. Установка
решетка
112003010103
Решетки жалюзийные, площадь в свету до 1,5 квадратный метр. Установка
решетка
112003010104
Решетки жалюзийные, площадь в свету до 2,5 квадратный метр. Установка
решетка
112003010105
Решетки жалюзийные, площадь в свету до 3,5 квадратный метр. Установка
решетка
112003010106
Решетки жалюзийные, площадь в свету до 5 квадратный метр. Установка
решетка
112003010107
Решетки жалюзийные, площадь в свету до 6,5 квадратный метр. Установка
решетка
112003010201
Решетки жалюзийные стальные, неподвижные односекционные, размер 150х490 мм. Установка
решетка
112003010202
Решетки жалюзийные стальные, неподвижные односекционные, размер 150х580 мм. Установка
решетка
112003010203
Решетки жалюзийные стальные, штампованные нерегулируемые (РШ), номер 150, размер 200х200 мм. Установка
решетка

112005010106
Ауа жапқыштары немесе Қол жетегі бар СРК ауа клапандары, периметрі 1000 мм дейін. орнату
заслонка
112005010107
Ауа жапқыштары немесе Қол жетегі бар СРК ауа клапандары, периметрі 1600 мм дейін. орнату
заслонка
112005010108
Ауа жапқыштары немесе Қол жетегі бар СРК ауа клапандары, периметрі 2400 мм дейін. орнату
заслонка
112005010109
Ауа жапқыштары немесе Қол жетегі бар СРК ауа клапандары, периметрі 4000 мм дейін. орнату
заслонка
112005010201
Электр немесе пневматикалық жетегі бар ауа жапқыштары немесе СРК ауа клапандары, диаметрі 250 мм дейін. орнату
заслонка
112005010202
Электр немесе пневматикалық жетегі бар ауа жапқыштары немесе СРК ауа клапандары, диаметрі 355 мм дейін. орнату
заслонка
112005010203
Электр немесе пневматикалық жетегі бар ауа жапқыштары немесе СРК ауа клапандары, диаметрі 560 мм дейін. орнату
заслонка
112005010204
Электр немесе пневматикалық жетегі бар ауа жапқыштары немесе СРК ауа клапандары, диаметрі 800 мм дейін. орнату
заслонка
112005010206
Электр немесе пневматикалық жетегі бар ауа жапқыштары немесе СРК ауа клапандары, периметрі 1000 мм дейін. орнату
заслонка
112005010207
Электр немесе пневматикалық жетегі бар ауа жапқыштары немесе СРК ауа клапандары, периметрі 1600 мм-ге дейін. орнату
заслонка
112005010208
Электр немесе пневматикалық жетегі бар ауа жапқыштары немесе СРК ауа клапандары, периметрі 2400 мм дейін. орнату
заслонка
112005010209
Электр немесе пневматикалық жетегі бар ауа жапқыштары немесе ауа клапандары, периметрі 4000 мм-ге дейін. орнату
заслонка
112005010301
Электр немесе пневматикалық жетегі бар КВУ жылы ауа клапандары, периметрі 3200 мм дейін. орнату
клапан
112005010302
Электр немесе пневматикалық жетегі бар КВУ жылы ауа клапандары, периметрі 5600 мм дейін. орнату
клапан
112005010304
Электр немесе пневматикалық жетегі бар КВУ жылы ауа клапандары, периметрі 7600 мм дейін. орнату
клапан
112006010101
Жабдықтан сору. Орнату
кг сору
112006010102
Борттық сорғыштар. Орнату
кг сору
112007010101
Дөңгелек қималы табақты болаттан жасалған қолшатырлар, диаметрі 200 мм. шахталардың үстіне орнату
қолшатыр
112007010102
Дөңгелек қималы табақты болаттан жасалған қолшатырлар, диаметрі 250 мм. шахталардың үстіне орнату
қолшатыр
112007010103
Дөңгелек қималы табақты болаттан жасалған қолшатырлар, диаметрі 315 мм. шахталардың үстіне орнату
қолшатыр
112007010104
Дөңгелек қималы табақты болаттан жасалған қолшатырлар, диаметрі 400 мм. шахталардың үстіне орнату
қолшатыр
112007010105
Дөңгелек қималы табақты болаттан жасалған қолшатырлар, диаметрі 450 мм. шахталардың үстіне орнату
қолшатыр

112005010106
Заслонки воздушные или клапаны воздушные КВР с ручным приводом, периметр до 1000 мм. Установка
заслонка
112005010107
Заслонки воздушные или клапаны воздушные КВР с ручным приводом, периметр до 1600 мм. Установка
заслонка
112005010108
Заслонки воздушные или клапаны воздушные КВР с ручным приводом, периметр до 2400 мм. Установка
заслонка
112005010109
Заслонки воздушные или клапаны воздушные КВР с ручным приводом, периметр до 4000 мм. Установка
заслонка
112005010201
Заслонки воздушные или клапаны воздушные КВР с электрическим или пневматическим приводом, диаметр до 250 мм. Установка
заслонка
112005010202
Заслонки воздушные или клапаны воздушные КВР с электрическим или пневматическим приводом, диаметр до 355 мм. Установка
заслонка
112005010203
Заслонки воздушные или клапаны воздушные КВР с электрическим или пневматическим приводом, диаметр до 560 мм. Установка
заслонка
112005010204
Заслонки воздушные или клапаны воздушные КВР с электрическим или пневматическим приводом, диаметр до 800 мм. Установка
заслонка
112005010206
Заслонки воздушные или клапаны воздушные КВР с электрическим или пневматическим приводом, периметр до 1000 мм. Установка
заслонка
112005010207
Заслонки воздушные или клапаны воздушные КВР с электрическим или пневматическим приводом, периметр до 1600 мм. Установка
заслонка
112005010208
Заслонки воздушные или клапаны воздушные КВР с электрическим или пневматическим приводом, периметр до 2400 мм. Установка
заслонка
112005010209
Заслонки воздушные или клапаны воздушные КВР с электрическим или пневматическим приводом, периметр до 4000 мм. Установка
заслонка
112005010301
Клапаны воздушные утепленные КВУ с электрическим или пневматическим приводом, периметр до 3200 мм. Установка
клапан
112005010302
Клапаны воздушные утепленные КВУ с электрическим или пневматическим приводом, периметр до 5600 мм. Установка
клапан
112005010304
Клапаны воздушные утепленные КВУ с электрическим или пневматическим приводом, периметр до 7600 мм. Установка
клапан
112006010101
Отсосы от оборудования. Установка
кг отсосов
112006010102
Отсосы бортовые. Установка
кг отсосов
112007010101
Зонты из листовой стали круглого сечения, диаметр 200 мм. Установка над шахтами
зонт
112007010102
Зонты из листовой стали круглого сечения, диаметр 250 мм. Установка над шахтами
зонт
112007010103
Зонты из листовой стали круглого сечения, диаметр 315 мм. Установка над шахтами
зонт
112007010104
Зонты из листовой стали круглого сечения, диаметр 400 мм. Установка над шахтами
зонт
112007010105
Зонты из листовой стали круглого сечения, диаметр 450 мм. Установка над шахтами
зонт

112007010106
Дөңгелек қималы табақты болаттан жасалған қолшатырлар, диаметрі 500 мм. шахталардың үстіне орнату
қолшатыр
112007010107
Дөңгелек қималы табақты болаттан жасалған қолшатырлар, диаметрі 630 мм. шахталардың үстіне орнату
қолшатыр
112007010108
Дөңгелек қималы табақты болаттан жасалған қолшатырлар, диаметрі 710 мм. шахталардың үстіне орнату
қолшатыр
112007010109
Дөңгелек қималы табақты болаттан жасалған қолшатырлар, диаметрі 800 мм. шахталардың үстіне орнату
қолшатыр
112007010110
Дөңгелек қималы табақты болаттан жасалған қолшатырлар, диаметрі 1000 мм. шахталардың үстіне орнату
қолшатыр
112007010201
Тік бұрышты қималы табақты болаттан жасалған қолшатырлар, периметрі 1000 мм. шахталардың үстіне орнату
қолшатыр
112007010202
Тік бұрышты қималы табақты болаттан жасалған қолшатырлар, периметрі 1300 мм. шахталардың үстіне орнату
қолшатыр
112007010203
Тік бұрышты қималы табақты болаттан жасалған қолшатырлар, периметрі 1600 мм. шахталардың үстіне орнату
қолшатыр
112007010204
Тік бұрышты қималы табақты болаттан жасалған қолшатырлар, периметрі 2000 мм. шахталардың үстіне орнату
қолшатыр
112007010205
Тік бұрышты қималы табақты болаттан жасалған қолшатырлар, периметрі 2600 ММ. шахталардың үстіне орнату
қолшатыр
112007010206
Тік бұрышты қималы табақты болаттан жасалған қолшатырлар, периметрі 3200 ММ. шахталардың үстіне орнату
қолшатыр
112007010207
Тік бұрышты қималы табақты болаттан жасалған қолшатырлар, периметрі 3600 ММ. шахталардың үстіне орнату
қолшатыр
112007010208
Тік бұрышты қималы табақты болаттан жасалған қолшатырлар, периметрі 4000 мм. шахталардың үстіне орнату
қолшатыр
112007010301
Дөңгелек қималы мырышталған болаттан жасалған қолшатырлар, диаметрі 200 мм. шахталардың үстіне орнату
қолшатыр
112007010302
Дөңгелек қималы мырышталған болаттан жасалған қолшатырлар, диаметрі 250 мм. шахталардың үстіне орнату
қолшатыр
112007010303
Дөңгелек қималы мырышталған болаттан жасалған қолшатырлар, диаметрі 315 мм. шахталардың үстіне орнату
қолшатыр
112007010304
Дөңгелек қималы мырышталған болаттан жасалған қолшатырлар, диаметрі 400 мм. шахталардың үстіне орнату
қолшатыр
112007010305
Дөңгелек қималы мырышталған болаттан жасалған қолшатырлар, диаметрі 450 мм. шахталардың үстіне орнату
қолшатыр
112007010306
Дөңгелек қималы мырышталған болаттан жасалған қолшатырлар, диаметрі 500 мм. шахталардың үстіне орнату
қолшатыр
112007010307
Дөңгелек қималы мырышталған болаттан жасалған қолшатырлар, диаметрі 630 мм. шахталардың үстіне орнату
қолшатыр
112007010308
Дөңгелек қималы мырышталған болаттан жасалған қолшатырлар, диаметрі 710 мм. шахталардың үстіне орнату
қолшатыр

112007010106
Зонты из листовой стали круглого сечения, диаметр 500 мм. Установка над шахтами
зонт
112007010107
Зонты из листовой стали круглого сечения, диаметр 630 мм. Установка над шахтами
зонт
112007010108
Зонты из листовой стали круглого сечения, диаметр 710 мм. Установка над шахтами
зонт
112007010109
Зонты из листовой стали круглого сечения, диаметр 800 мм. Установка над шахтами
зонт
112007010110
Зонты из листовой стали круглого сечения, диаметр 1000 мм. Установка над шахтами
зонт
112007010201
Зонты из листовой стали прямоугольного сечения, периметр 1000 мм. Установка над шахтами
зонт
112007010202
Зонты из листовой стали прямоугольного сечения, периметр 1300 мм. Установка над шахтами
зонт
112007010203
Зонты из листовой стали прямоугольного сечения, периметр 1600 мм. Установка над шахтами
зонт
112007010204
Зонты из листовой стали прямоугольного сечения, периметр 2000 мм. Установка над шахтами
зонт
112007010205
Зонты из листовой стали прямоугольного сечения, периметр 2600 мм. Установка над шахтами
зонт
112007010206
Зонты из листовой стали прямоугольного сечения, периметр 3200 мм. Установка над шахтами
зонт
112007010207
Зонты из листовой стали прямоугольного сечения, периметр 3600 мм. Установка над шахтами
зонт
112007010208
Зонты из листовой стали прямоугольного сечения, периметр 4000 мм. Установка над шахтами
зонт
112007010301
Зонты из листовой оцинкованной стали круглого сечения, диаметр 200 мм. Установка над шахтами
зонт
112007010302
Зонты из листовой оцинкованной стали круглого сечения, диаметр 250 мм. Установка над шахтами
зонт
112007010303
Зонты из листовой оцинкованной стали круглого сечения, диаметр 315 мм. Установка над шахтами
зонт
112007010304
Зонты из листовой оцинкованной стали круглого сечения, диаметр 400 мм. Установка над шахтами
зонт
112007010305
Зонты из листовой оцинкованной стали, круглого сечения, диаметр 450 мм. Установка над шахтами
зонт
112007010306
Зонты из листовой оцинкованной стали, круглого сечения, диаметр 500 мм. Установка над шахтами
зонт
112007010307
Зонты из листовой оцинкованной стали, круглого сечения, диаметр 630 мм. Установка над шахтами
зонт
112007010308
Зонты из листовой оцинкованной стали, круглого сечения, диаметр 710 мм. Установка над шахтами
зонт

112007010309
Дөңгелек қималы мырышталған болаттан жасалған қолшатырлар, диаметрі 800 мм. шахталардың үстіне орнату
қолшатыр
112007010311
Дөңгелек қималы мырышталған болаттан жасалған қолшатырлар, диаметрі 1250 мм. шахталардың үстіне орнату
қолшатыр
112007010401
Мырышталған болаттан жасалған қолшатырлар, тікбұрышты қима, периметрі 1000 мм. шахталардың үстіне орнату
қолшатыр
112007010402
Мырышталған болаттан жасалған қолшатырлар, тікбұрышты қима, периметрі 1300 мм. шахталардың үстіне орнату
қолшатыр
112007010403
Мырышталған болаттан жасалған қолшатырлар, тікбұрышты қима, периметрі 1600 мм. шахталардың үстіне орнату
қолшатыр
112007010404
Мырышталған болаттан жасалған қолшатырлар, тікбұрышты қима, периметрі 2000 мм. шахталардың үстіне орнату
қолшатыр
112007010405
Мырышталған болаттан жасалған қолшатырлар, тікбұрышты қима, периметрі 2600 ММ. шахталардың үстіне орнату
қолшатыр
112007010406
Мырышталған болаттан жасалған қолшатырлар, тікбұрышты қима, периметрі 3200 ММ. шахталардың үстіне орнату
қолшатыр
112007010407
Мырышталған болаттан жасалған қолшатырлар, тікбұрышты қима, периметрі 3600 ММ. шахталардың үстіне орнату
қолшатыр
112007010408
Мырышталған болаттан жасалған қолшатырлар, тікбұрышты қима, периметрі 4000 мм. шахталардың үстіне орнату
қолшатыр
112007010501
Қолшатырлар. Жабдықтың үстіне орнату
қолшатыр бетінің шаршы метрі
112008010101
Дефлекторлар, келте құбырдың диаметрі 280 мм. орнату
дефлектор
112008010102
Дефлекторлар, келте құбырдың диаметрі 400 мм. орнату
дефлектор
112008010103
Дефлекторлар, келте құбырдың диаметрі 500 мм. орнату
дефлектор
112008010104
Дефлекторлар, келте құбырдың диаметрі 630 мм. орнату
дефлектор
112008010105
Дефлекторлар, келте құбырдың диаметрі 710 мм. орнату
дефлектор
112008010106
Дефлекторлар, келте құбырдың диаметрі 800 мм. орнату
дефлектор
112008010107
Дефлекторлар, келте құбырдың диаметрі 900 мм. орнату
дефлектор
112008010108
Дефлекторлар, келте құбырдың диаметрі 1000 мм. орнату
дефлектор
112009010101
Сору желдеткіш шахталары өтетін тораптар, келте құбырдың диаметрі 250 мм дейін. орнату
торабы
112009010102
Сору желдеткіш шахталары өтетін тораптар, келте құбырдың диаметрі 355 мм дейін. орнату
торабы
112009010103
Сору желдеткіш шахталары өтетін тораптар, келте құбырдың диаметрі 560 мм дейін. орнату
торабы
112009010104
Сору желдеткіш шахталары өтетін тораптар, келте құбырдың диаметрі 800 мм дейін. орнату
торабы
112009010105
Сору желдеткіш шахталары өтетін тораптар, келте құбырдың диаметрі 1000 мм дейін. орнату
торабы
112009010106
Сору желдеткіш шахталары өтетін тораптар, келте құбырдың диаметрі 1250 мм дейін. орнату
торабы

112007010309
Зонты из листовой оцинкованной стали, круглого сечения, диаметр 800 мм. Установка над шахтами
зонт
112007010311
Зонты из листовой оцинкованной стали, круглого сечения, диаметр 1250 мм. Установка над шахтами
зонт
112007010401
Зонты из листовой оцинкованной стали, прямоугольного сечения, периметр 1000 мм. Установка над шахтами
зонт
112007010402
Зонты из листовой оцинкованной стали, прямоугольного сечения, периметр 1300 мм. Установка над шахтами
зонт
112007010403
Зонты из листовой оцинкованной стали, прямоугольного сечения, периметр 1600 мм. Установка над шахтами
зонт
112007010404
Зонты из листовой оцинкованной стали, прямоугольного сечения, периметр 2000 мм. Установка над шахтами
зонт
112007010405
Зонты из листовой оцинкованной стали, прямоугольного сечения, периметр 2600 мм. Установка над шахтами
зонт
112007010406
Зонты из листовой оцинкованной стали, прямоугольного сечения, периметр 3200 мм. Установка над шахтами
зонт
112007010407
Зонты из листовой оцинкованной стали, прямоугольного сечения, периметр 3600 мм. Установка над шахтами
зонт
112007010408
Зонты из листовой оцинкованной стали, прямоугольного сечения, периметр 4000 мм. Установка над шахтами
зонт
112007010501
Зонты. Установка над оборудованием
квадратный метр поверхности зонта
112008010101
Дефлекторы, диаметр патрубка 280 мм. Установка
дефлектор
112008010102
Дефлекторы, диаметр патрубка 400 мм. Установка
дефлектор
112008010103
Дефлекторы, диаметр патрубка 500 мм. Установка
дефлектор
112008010104
Дефлекторы, диаметр патрубка 630 мм. Установка
дефлектор
112008010105
Дефлекторы, диаметр патрубка 710 мм. Установка
дефлектор
112008010106
Дефлекторы, диаметр патрубка 800 мм. Установка
дефлектор
112008010107
Дефлекторы, диаметр патрубка 900 мм. Установка
дефлектор
112008010108
Дефлекторы, диаметр патрубка 1000 мм. Установка
дефлектор
112009010101
Узлы прохода вытяжных вентиляционных шахт, диаметр патрубка до 250 мм. Установка
узел
112009010102
Узлы прохода вытяжных вентиляционных шахт, диаметр патрубка до 355 мм. Установка
узел
112009010103
Узлы прохода вытяжных вентиляционных шахт, диаметр патрубка до 560 мм. Установка
узел
112009010104
Узлы прохода вытяжных вентиляционных шахт, диаметр патрубка до 800 мм. Установка
узел
112009010105
Узлы прохода вытяжных вентиляционных шахт, диаметр патрубка до 1000 мм. Установка
узел
112009010106
Узлы прохода вытяжных вентиляционных шахт, диаметр патрубка до 1250 мм. Установка
узел

112010010101
Диаметрі 125 мм ГТК 1-1 типті дөңгелек қималы желдеткіш қондырғылардың шуын бәсеңдеткіштер, орнату
шуды бәсеңдеткіш
112010010102
Диаметрі 200 мм ГТК 1-2 типті дөңгелек қималы желдеткіш қондырғылардың шуын бәсеңдеткіштер, орнату
шуды бәсеңдеткіш
112010010103
Диаметрі 250 мм ГТК 1-3 типті дөңгелек қималы желдеткіш қондырғылардың шуын бәсеңдеткіштер, орнату
шуды бәсеңдеткіш
112010010104
Диаметрі 315 мм ГТК 1-4 типті дөңгелек қималы желдеткіш қондырғылардың шуын бәсеңдеткіштер, орнату
шуды бәсеңдеткіш
112010010105
Диаметрі 400 мм ГТК 1-5 типті дөңгелек қималы желдеткіш қондырғылардың шуын бәсеңдеткіштер, орнату
шуды бәсеңдеткіш
112010010106
Диаметрі 500 мм ГТК 1-6 типті дөңгелек қималы желдеткіш қондырғылардың шуын бәсеңдеткіштер, орнату
шуды бәсеңдеткіш
112010010107
Диаметрі 125 мм ГТК 2-1 типті дөңгелек қималы желдеткіш қондырғылардың шуын бәсеңдеткіштер, орнату
шуды бәсеңдеткіш
112010010108
Диаметрі 200 мм ГТК 2-2 типті дөңгелек қималы желдеткіш қондырғылардың шуын бәсеңдеткіштер, орнату
шуды бәсеңдеткіш
112010010110
Диаметрі 315 мм ГТК 2-4 типті дөңгелек қималы желдеткіш қондырғылардың шуын бәсеңдеткіштер, орнату
шуды бәсеңдеткіш
112010010111
Диаметрі 400 мм ГТК 2-5 типті дөңгелек қималы желдеткіш қондырғылардың шуын бәсеңдеткіштер, орнату
шуды бәсеңдеткіш
112010010112
Диаметрі 500 мм ГТК 2-6 типті дөңгелек қималы желдеткіш қондырғылардың шуын бәсеңдеткіштер, орнату
шуды бәсеңдеткіш
112010010201
Қимасы 200х100 ММ ГТП 1-1 типті құбырлы желдеткіш қондырғылардың шуын бәсеңдеткіштер, орнату
шуды бәсеңдеткіш
112010010202
Қимасы 300х200 ММ ГТП 1-2 типті құбырлы желдеткіш қондырғылардың шуын бәсеңдеткіштер, орнату
шуды бәсеңдеткіш
112010010203
Қимасы 400х200 ММ ГТП 1-3 типті құбырлы желдеткіш қондырғылардың шуын бәсеңдеткіштер, орнату
шуды бәсеңдеткіш
112010010204
Қимасы 400х300 ММ ГТП 1-4 типті құбырлы желдеткіш қондырғылардың шуын бәсеңдеткіштер, орнату
шуды бәсеңдеткіш
112010010205
Қимасы 400х400 ММ ГТП 1-5 типті құбырлы желдеткіш қондырғылардың шуын бәсеңдеткіштер, орнату
шуды бәсеңдеткіш
112010010206
Қимасы 200х100 ММ ГТП 2-1 типті құбырлы желдеткіш қондырғылардың шуын бәсеңдеткіштері, орнату
шуды бәсеңдеткіш
112010010207
Қимасы 300х200 ММ ГТП 2-2 типті құбырлы желдеткіш қондырғылардың шуын бәсеңдеткіштері, орнату
шуды бәсеңдеткіш
112010010209
Қимасы 400х300 ММ ГТП 2-4 типті құбырлы желдеткіш қондырғылардың шуын бәсеңдеткіштері, орнату
шуды бәсеңдеткіш

112010010101
Глушители шума вентиляционных установок, трубчатые круглого сечения типа ГТК 1-1 диаметром обечайки 125 мм. Установка
глушитель шума
112010010102
Глушители шума вентиляционных установок, трубчатые круглого сечения типа ГТК 1-2 диаметром обечайки 200 мм. Установка
глушитель шума
112010010103
Глушители шума вентиляционных установок, трубчатые круглого сечения типа ГТК 1-3 диаметром обечайки 250 мм. Установка
глушитель шума
112010010104
Глушители шума вентиляционных установок, трубчатые круглого сечения типа ГТК 1-4 диаметром обечайки 315 мм. Установка
глушитель шума
112010010105
Глушители шума вентиляционных установок, трубчатые круглого сечения типа ГТК 1-5 диаметром обечайки 400 мм. Установка
глушитель шума
112010010106
Глушители шума вентиляционных установок, трубчатые круглого сечения типа ГТК 1-6 диаметром обечайки 500 мм. Установка
глушитель шума
112010010107
Глушители шума вентиляционных установок, трубчатые круглого сечения типа ГТК 2-1 диаметром обечайки 125 мм. Установка
глушитель шума
112010010108
Глушители шума вентиляционных установок, трубчатые круглого сечения типа ГТК 2-2 диаметром обечайки 200 мм. Установка
глушитель шума
112010010110
Глушители шума вентиляционных установок, трубчатые круглого сечения типа ГТК 2-4 диаметром обечайки 315 мм. Установка
глушитель шума
112010010111
Глушители шума вентиляционных установок, трубчатые круглого сечения типа ГТК 2-5 диаметром обечайки 400 мм. Установка
глушитель шума
112010010112
Глушители шума вентиляционных установок, трубчатые круглого сечения типа ГТК 2-6 диаметром обечайки 500 мм. Установка
глушитель шума
112010010201
Глушители шума вентиляционных установок, трубчатые типа ГТП 1-1 сечением 200х100 мм. Установка
глушитель шума
112010010202
Глушители шума вентиляционных установок, трубчатые типа ГТП 1-2 сечением 300х200 мм. Установка
глушитель шума
112010010203
Глушители шума вентиляционных установок, трубчатые типа ГТП 1-3 сечением 400х200 мм. Установка
глушитель шума
112010010204
Глушители шума вентиляционных установок, трубчатые типа ГТП 1-4 сечением 400х300 мм. Установка
глушитель шума
112010010205
Глушители шума вентиляционных установок, трубчатые типа ГТП 1-5 сечением 400х400 мм. Установка
глушитель шума
112010010206
Глушители шума вентиляционных установок, трубчатые типа ГТП 2-1 сечением 200х100 мм. Установка
глушитель шума
112010010207
Глушители шума вентиляционных установок, трубчатые типа ГТП 2-2 сечением 300х200 мм. Установка
глушитель шума
112010010209
Глушители шума вентиляционных установок, трубчатые типа ГТП 2-4 сечением 400х300 мм. Установка
глушитель шума

112010010210
Қимасы 400х400 ММ ГТП 2-5 типті құбырлы желдеткіш қондырғылардың шуын бәсеңдеткіштері, орнату
шуды бәсеңдеткіш
112010010301
Пп, ВП үлгісіндегі 1-1 пластиналар өлшеміндегі 100х500х750 ММ желдеткіш қондырғылардың шуын бәсеңдеткіштері, орнату
пластина
112010010302
Пп, ВП үлгісіндегі 1-2 пластиналар өлшеміндегі 100х500х1000 ММ желдеткіш қондырғылардың шуын бәсеңдеткіштері, орнату
пластина
112010010303
Пп, ВП үлгісіндегі 1-3 пластиналардың өлшемі 100х1000х1000 ММ желдеткіш қондырғылардың шуын бәсеңдеткіштері, орнату
пластина
112010010304
Пп, ВП типті 2-1 пластиналардың өлшемі 200х500х750 ММ желдеткіш қондырғылардың шуын бәсеңдеткіштері, орнату
пластина
112010010305
Пп, ВП үлгісіндегі 2-2 пластиналар өлшеміндегі 200х500х1000 ММ желдеткіш қондырғылардың шуын бәсеңдеткіштері, орнату
пластина
112010010306
Пп, ВП үлгісіндегі 2-3 пластиналардың өлшемі 200х1000х1000 ММ желдеткіш қондырғылардың шуын бәсеңдеткіштері, орнату
пластина
112010010307
Пп, ВП үлгісіндегі 3-1 пластиналар өлшеміндегі 400х500х750 ММ желдеткіш қондырғылардың шуын бәсеңдеткіштері, орнату
пластина
112010010308
Пп, ВП үлгісіндегі 3-2 пластиналар өлшеміндегі 400х500х1000 ММ желдеткіш қондырғылардың шуын бәсеңдеткіштері, орнату
пластина
112010010309
Пп, ВП үлгісіндегі 3-3 пластиналар өлшеміндегі 400х1000х1000 ММ желдеткіш қондырғылардың шуын бәсеңдеткіштері, орнату
пластина
112011010101
Мөрленген мөрленген есіктер, өлшемі 1250х500 ММ. орнату
есік
112011010103
Герметикалық жылытылмаған есіктер, өлшемі 1250х500 ММ. орнату
есік
112011010105
Герметикалық жылы есіктер, өлшемі 1250х500 ММ. орнату
есік
112011010106
Герметикалық жылы есіктер, өлшемі 900х400 ММ. орнату
есік
112011010107
Герметикалық люктер. Орнату
люк
112012010101
Кірістіру радиалды желдеткіштерге икемді. Орнату
шаршы метр
112013010101
Желдету жабдығының кронштейндері. Орнату
кг бұйымдар
112014010101
Радиалды желдеткіштер, салмағы 0,05 Т дейін.
желдеткіш
112014010102
Радиалды желдеткіштер, салмағы 0,12 Т дейін.
желдеткіш
112014010103
Радиалды желдеткіштер, салмағы 0,2 Т дейін.
желдеткіш
112014010104
Радиалды желдеткіштер, салмағы 0,4 Т дейін.
желдеткіш
112014010105
Радиалды желдеткіштер, салмағы 0,6 Т дейін.
желдеткіш
112014010106
Радиалды желдеткіштер, салмағы 0,9 Т дейін.
желдеткіш
112015010101
Осьтік желдеткіштер, салмағы 0,025 Т дейін.
желдеткіш
112015010102
Осьтік желдеткіштер, салмағы 0,05 Т дейін.
желдеткіш
112015010103
Осьтік желдеткіштер, салмағы 0,1 Т дейін.
желдеткіш
112015010104
Осьтік желдеткіштер, салмағы 0,2 тоннаға дейін.
желдеткіш

112010010210
Глушители шума вентиляционных установок, трубчатые типа ГТП 2-5 сечением 400х400 мм. Установка
глушитель шума
112010010301
Глушители шума вентиляционных установок, пластинчатые типа ПП, ВП 1-1 размером пластин 100х500х750 мм. Установка
пластина
112010010302
Глушители шума вентиляционных установок, пластинчатые типа ПП, ВП 1-2 размером пластин 100х500х1000 мм. Установка
пластина
112010010303
Глушители шума вентиляционных установок, пластинчатые типа ПП, ВП 1-3 размером пластин 100х1000х1000 мм. Установка
пластина
112010010304
Глушители шума вентиляционных установок, пластинчатые типа ПП, ВП 2-1 размером пластин 200х500х750 мм. Установка
пластина
112010010305
Глушители шума вентиляционных установок, пластинчатые типа ПП, ВП 2-2 размером пластин 200х500х1000 мм. Установка
пластина
112010010306
Глушители шума вентиляционных установок, пластинчатые типа ПП, ВП 2-3 размером пластин 200х1000х1000 мм. Установка
пластина
112010010307
Глушители шума вентиляционных установок, пластинчатые типа ПП, ВП 3-1 размером пластин 400х500х750 мм. Установка
пластина
112010010308
Глушители шума вентиляционных установок, пластинчатые типа ПП, ВП 3-2 размером пластин 400х500х1000 мм. Установка
пластина
112010010309
Глушители шума вентиляционных установок, пластинчатые типа ПП, ВП 3-3 размером пластин 400х1000х1000 мм. Установка
пластина
112011010101
Двери герметические штампованные, размер 1250х500 мм. Установка
дверь
112011010103
Двери герметические неутепленные, размер 1250х500 мм. Установка
дверь
112011010105
Двери герметические утепленные, размер 1250х500 мм. Установка
дверь
112011010106
Двери герметические утепленные, размер 900х400 мм. Установка
дверь
112011010107
Люки герметические. Установка
люк
112012010101
Вставки гибкие к радиальным вентиляторам. Установка
квадратный метр
112013010101
Кронштейны под вентиляционное оборудование. Установка
кг изделия
112014010101
Вентиляторы радиальные, масса до 0,05 т. Установка
вентилятор
112014010102
Вентиляторы радиальные, масса до 0,12 т. Установка
вентилятор
112014010103
Вентиляторы радиальные, масса до 0,2 т. Установка
вентилятор
112014010104
Вентиляторы радиальные, масса до 0,4 т. Установка
вентилятор
112014010105
Вентиляторы радиальные, масса до 0,6 т. Установка
вентилятор
112014010106
Вентиляторы радиальные, масса до 0,9 т. Установка
вентилятор
112015010101
Вентиляторы осевые, масса до 0,025 т. Установка
вентилятор
112015010102
Вентиляторы осевые, масса до 0,05 т. Установка
вентилятор
112015010103
Вентиляторы осевые, масса до 0,1 т. Установка
вентилятор
112015010104
Вентиляторы осевые, масса до 0,2 т. Установка
вентилятор

112026010301
Ауа сүзгілері (құрғақ), өнімділігі сағатына 10 мың текше метрге дейін. Орнату
сүзгі
112026010302
Ауа сүзгілері (құрғақ), өнімділігі сағатына 20 мың текше метрге дейін. Орнату
сүзгі
112026010303
Ауа сүзгілері (құрғақ), өнімділігі сағатына 31,5 мың текше метрге дейін. Орнату
сүзгі
112026010401
Айналма арнаға арналған ауа жылытқыштар бір қатарлы, өнімділігі сағатына 10 мың текше метрге дейін. Орнату
ауа жылытқышы
112026010405
Айналма арнаға арналған ауа жылытқыштар бір қатарлы, өнімділігі сағатына 63 мың текше метрге дейін. Орнату
ауа жылытқышы
112026010801
Қызмет көрсету камералары, өнімділігі сағатына 10 мың текше метрге дейін. Орнату
камера
112026010901
Ауа камералары ВК-0,5 (в-622 мм), өнімділігі сағатына 10 мың текше метрге дейін. Орнату
камера
112026010906
Ауа камералары ВК-0,5 (в-622 мм), өнімділігі сағатына 250 мың текше метрге дейін. Орнату
камера
112026011001
Ауа клапандары к-0,5 (Н-503 мм), өнімділігі сағатына 20 мың текше метрге дейін. Орнату
клапан
112026011005
Ауа клапандары к-1 (Н-1003 мм), өнімділігі сағатына 40 мың текше метрге дейін. Орнату
клапан
112026011101
Жылу және масса алмасу блоктары, өнімділігі сағатына 10 мың текше метрге дейін. Орнату
блок
112026011110
Жылу-масса алмасу блоктары, өнімділігі сағатына 250 мың текше метрге дейін. Орнату
блок
112026011201
Өнімділігі сағатына 20 мың текше метрге дейін жылу-масса алмасу блогының суландыру жүйесі. Құбырларды қосу
блок
112026011301
Желдеткіш қондырғылары, өнімділігі сағатына 10 мың текше метрге дейін. Орнату
агрегат
112026011302
Желдеткіш қондырғылары, өнімділігі сағатына 20 мың текше метрге дейін. Орнату
агрегат
112026011303
Желдеткіш қондырғылары, өнімділігі сағатына 40 мың текше метрге дейін. Орнату
агрегат
112026011401
БП-1 қосылу блоктары, өнімділігі сағатына 10 мың текше метрге дейін. Орнату
блок
112026011403
БП-1 қосылу блоктары, өнімділігі сағатына 31,5 мың текше метрге дейін. Орнату
блок
112026011501
Қабылдау блоктары, өнімділігі сағатына 10 мың текше метрге дейін. Орнату
блок
112026011503
Қабылдау блоктары, өнімділігі сағатына 31,5 мың текше метрге дейін. Орнату
блок
112026011603
Қуаты 5 кВт дейінгі ішкі блогы бар Сплит-жүйелер. Қабырғаға орнату
1 сплит жүйесі
112026011604
Қуаты 8 кВт дейінгі ішкі блогы бар Сплит-жүйелер. Қабырғаға орнату
1 сплит жүйесі
112027010101
Фанкойлдар, жылу салқындату өнімділігі 10 кВт дейін. Монтаждау
фанкойл
112027010201
Салқындатқыштар, өнімділігі 5300 кВт дейін. Монтаждау
чиллер
1121-бөлім электр жарығының ішкі жүйелерінің құрылғысы бойынша құрылыс жұмыстары
112101010101
Диаметрі 25 мм дейін болат құбырлар, бекіткіші бар қабырғалар бойынша Ашық төсем
м

112026010301
Фильтры воздушные (сухие), производительность до 10 тыс куб. метр/час. Установка
фильтр
112026010302
Фильтры воздушные (сухие), производительность до 20 тыс куб. метр/час. Установка
фильтр
112026010303
Фильтры воздушные (сухие), производительность до 31,5 тыс куб. метр/час. Установка
фильтр
112026010401
Воздухонагреватели для обводного канала однорядные, производительность до 10 тыс куб. метр/час. Установка
воздухонагреватель
112026010405
Воздухонагреватели для обводного канала однорядные, производительность до 63 тыс куб. метр/час. Установка
воздухонагреватель
112026010801
Камеры обслуживания, производительность до 10 тыс куб. метр/час. Установка
камера
112026010901
Камеры воздушные ВК-0,5 (В-622 мм), производительность до 10 тыс куб. метр/час. Установка
камера
112026010906
Камеры воздушные ВК-0,5 (В-622 мм), производительность до 250 тыс куб. метр/час. Установка
камера
112026011001
Клапаны воздушные К-0,5 (Н-503 мм), производительность до 20 тыс куб. метр/час. Установка
клапан
112026011005
Клапаны воздушные К-1 (Н-1003 мм), производительность до 40 тыс куб. метр/час. Установка
клапан
112026011101
Блоки тепломассообмена, производительность до 10 тыс куб. метр/час. Установка
блок
112026011110
Блоки тепломассообмена, производительность до 250 тыс куб. метр/час. Установка
блок
112026011201
Система оросительная блока тепломассообмена производительностью до 20 тыс куб. метр-час. Присоединение трубопроводов
блок
112026011301
Агрегаты вентиляторные, производительность до 10 тыс куб. метр/час. Установка
агрегат
112026011302
Агрегаты вентиляторные, производительность до 20 тыс куб. метр/час. Установка
агрегат
112026011303
Агрегаты вентиляторные, производительность до 40 тыс куб. метр/час. Установка
агрегат
112026011401
Блоки присоединительные БП-1, производительность до 10 тыс куб. метр/час. Установка
блок
112026011403
Блоки присоединительные БП-1, производительность до 31,5 тыс куб. метр/час. Установка
блок
112026011501
Блоки приемные, производительность до 10 тыс куб. метр/час. Установка
блок
112026011503
Блоки приемные, производительность до 31,5 тыс куб. метр/час. Установка
блок
112026011603
Сплит-системы с внутренним блоком мощностью до 5 кВт. Установка на стене
1 сплит-система
112026011604
Сплит-системы с внутренним блоком мощностью до 8 кВт. Установка на стене
1 сплит-система
112027010101
Фанкойлы, теплохолодопризводительность до 10 кВт. Монтаж
фанкойл
112027010201
Чиллеры, производительность до 5300 кВт. Монтаж
чиллер
Раздел 1121 Работы строительные по устройству внутренних систем электроосвещения
112101010101
Трубы стальные диаметром до 25 мм. Прокладка открытая по стенам с креплением
м

112101010102
Диаметрі 40 мм дейін болат құбырлар, бекіткіші бар қабырғалар бойынша Ашық төсем
м
112101010104
Диаметрі 80 мм дейін болат құбырлар, бекіткіші бар қабырғалар бойынша Ашық төсем
м
112101010105
Диаметрі 25 мм-ге дейінгі болат құбырлар, еденнің негізі бойынша дайын ойықтарда төсеу
м
112101010201
Диаметрі 25 мм дейінгі полимерлі құбырлар, бекіткіші бар қабырғаларға ашық төсем
м
112101010202
Диаметрі 32 мм дейінгі полимерлі құбырлар, бекіткіші бар қабырғалар бойынша ашық төсем
м
112101010204
Диаметрі 63 мм дейінгі полимерлі құбырлар, бекіткіші бар қабырғалар бойынша ашық төсем
м
112101010205
Диаметрі 25 мм-ге дейінгі полимерлі құбырлар, еденнің негізі бойынша дайын ойықтарда төсеу
м
112101010206
Диаметрі 32 мм-ге дейінгі полимерлі құбырлар, еденнің негізі бойынша дайын ойықтарда төсеу
м
112101010207
Диаметрі 50 мм-ге дейінгі полимерлі құбырлар, еденнің негізі бойынша дайын ойықтарда төсеу
м
112101010208
Диаметрі 63 мм-ге дейінгі полимерлі құбырлар, еденнің негізі бойынша дайын ойықтарда төсеу
м
112102020201
Бір кілтті және екі кілтті ажыратқыштар, жасырын сымдарға арналған штепсельдік розеткалар. Орнату
дана
112102020202
Бір кілтті және екі кілтті ажыратқыштар, ашық сымдарға арналған штепсельді розеткалар. Орнату
дана
112104010101
Жарықдиодты шамдарға арналған шамдар. Ортаның қалыпты жағдайлары бар үй-жайларда ілгекті ілмегі бар қондырғы
дана
112104010401
Қабырғалық Жарық көрсеткіштері. Орнату
дана
1122-бөлім сумен жабдықтаудың сыртқы желілерін орнату бойынша құрылыс жұмыстары
112201010101
Асбестцементті су құбыры, құбырлардың диаметрі 100 мм, муфталардың көмегімен жалғаумен төсеу
құбыр желісі километр
112201010102
Асбестцементті су құбыры, құбырлардың диаметрі 150 мм, муфталардың көмегімен жалғаумен төсеу
құбыр желісі километр
112201010103
Асбестцементті су құбыры, құбырлардың диаметрі 200 мм, муфталардың көмегімен жалғаумен төсеу
құбыр желісі километр
112201010104
Асбестцементті су құбыры, құбырлардың диаметрі 250 мм, муфталардың көмегімен жалғаумен төсеу
құбыр желісі километр
112201010105
Асбестцементті су құбыры, құбырлардың диаметрі 300 мм, муфталардың көмегімен жалғаумен төсеу
құбыр желісі километр
112201010107
Асбестцементті су құбыры, құбырлардың диаметрі 400 мм, муфталардың көмегімен жалғаумен төсеу
құбыр желісі километр
112201010108
Асбестцементті су құбыры, құбырлардың диаметрі 500 мм, муфталардың көмегімен жалғаумен төсеу
құбыр желісі километр
112202010102
Шүмектерді асбестцементпен бітеу кезінде төсеу
құбыр желісі километр
112202010103
Шүмектерді асбестцементпен бітеу кезінде төсеу
құбыр желісі километр

112101010102
Трубы стальные диаметром до 40 мм. Прокладка открытая по стенам с креплением
м
112101010104
Трубы стальные диаметром до 80 мм. Прокладка открытая по стенам с креплением
м
112101010105
Трубы стальные диаметром до 25 мм. Прокладка в готовых бороздах, по основанию пола
м
112101010201
Трубы полимерные диаметром до 25 мм. Прокладка открытая по стенам с креплением
м
112101010202
Трубы полимерные диаметром до 32 мм. Прокладка открытая по стенам с креплением
м
112101010204
Трубы полимерные диаметром до 63 мм. Прокладка открытая по стенам с креплением
м
112101010205
Трубы полимерные диаметром до 25 мм. Прокладка в готовых бороздах, по основанию пола
м
112101010206
Трубы полимерные диаметром до 32 мм. Прокладка в готовых бороздах, по основанию пола
м
112101010207
Трубы полимерные диаметром до 50 мм. Прокладка в готовых бороздах, по основанию пола
м
112101010208
Трубы полимерные диаметром до 63 мм. Прокладка в готовых бороздах, по основанию пола
м
112102020201
Выключатели одноклавишные и двухклавишные, штепсельные розетки для скрытой проводки. Установка
шт.
112102020202
Выключатели одноклавишные и двухклавишные, штепсельные розетки для открытой проводки. Установка
шт.
112104010101
Светильники для ламп светодиодных. Установка с подвесом на крюках в помещениях с нормальными условиями среды
шт.
112104010401
Указатели световые настенные. Установка
шт.
Раздел 1122 Работы строительные по устройству наружных сетей водоснабжения
112201010101
Трубы водопроводные асбестоцементные, диаметр труб 100 мм. Укладка с соединением при помощи муфт
километр трубопровода
112201010102
Трубы водопроводные асбестоцементные, диаметр труб 150 мм. Укладка с соединением при помощи муфт
километр трубопровода
112201010103
Трубы водопроводные асбестоцементные, диаметр труб 200 мм. Укладка с соединением при помощи муфт
километр трубопровода
112201010104
Трубы водопроводные асбестоцементные, диаметр труб 250 мм. Укладка с соединением при помощи муфт
километр трубопровода
112201010105
Трубы водопроводные асбестоцементные, диаметр труб 300 мм. Укладка с соединением при помощи муфт
километр трубопровода
112201010107
Трубы водопроводные асбестоцементные, диаметр труб 400 мм. Укладка с соединением при помощи муфт
километр трубопровода
112201010108
Трубы водопроводные асбестоцементные, диаметр труб 500 мм. Укладка с соединением при помощи муфт
километр трубопровода
112202010102
Трубы водопроводные чугунные напорные раструбные, диаметр 80 мм. Укладка при заделке раструбов асбестоцементом
километр трубопровода
112202010103
Трубы водопроводные чугунные напорные раструбные, диаметр 100 мм. Укладка при заделке раструбов асбестоцементом
километр трубопровода

112202010105
Шүмектерді асбестцементпен бітеу кезінде төсеу
құбыр желісі километр
112202010106
Шүмектерді асбестцементпен бітеу кезінде төсеу
құбыр желісі километр
112202010108
Шүмектерді асбестцементпен бітеу кезінде төсеу
құбыр желісі километр
112202010110
Шүмектерді асбестцементпен бітеу кезінде төсеу
құбыр желісі километр
112202010201
Арынды шойын су құбыры, диаметрі 65 мм. розеткаларды резеңке тығыздағыш манжеттермен бітеу кезінде төсеу
құбыр желісі километр
112202010202
Арынды шойын су құбыры, диаметрі 80 мм. розеткаларды резеңке тығыздағыш манжеттермен бітеу кезінде төсеу
құбыр желісі километр
112202010203
Арынды шойын су құбыры, диаметрі 100 мм. розеткаларды резеңке тығыздағыш манжеттермен бітеу кезінде төсеу
құбыр желісі километр
112202010204
Арынды шойын су құбыры, диаметрі 150 мм. розеткаларды резеңке тығыздағыш манжеттермен бітеу кезінде төсеу
құбыр желісі километр
112202010205
Қысымды шойын су құбыры, диаметрі 200 мм. розеткаларды резеңке тығыздағыш манжеттермен бітеу кезінде төсеу
құбыр желісі километр
112202010206
Қысымды шойын су құбыры, диаметрі 250 мм. розеткаларды резеңке тығыздағыш манжеттермен бітеу кезінде төсеу
құбыр желісі километр
112202010207
Арынды шойын су құбыры, диаметрі 300 мм. розеткаларды резеңке тығыздағыш манжеттермен бітеу кезінде төсеу
құбыр желісі километр
112203010101
Гидравликалық сынаумен төсеу, диаметрі 50 мм болат су құбыры құбырлары
құбыр желісі километр
112203010102
Болат су құбыры, диаметрі 75 мм, гидравликалық сынаумен төсеу
құбыр желісі километр
112203010103
Гидравликалық сынаумен төсеу, диаметрі 100 мм болат су құбыры құбырлары
құбыр желісі километр
112203010104
Гидравликалық сынаумен төсеу, диаметрі 125 мм болат су құбыры құбырлары
құбыр желісі километр
112203010105
Гидравликалық сынаумен төсеу, диаметрі 150 мм болат су құбыры құбырлары
құбыр желісі километр
112203010106
Гидравликалық сынаумен төсеу, диаметрі 200 мм болат су құбыры құбырлары
құбыр желісі километр
112203010107
Гидравликалық сынаумен төсеу, диаметрі 250 мм болат су құбыры құбырлары
құбыр желісі километр
112203010108
Гидравликалық сынаумен төсеу, диаметрі 300 мм болат су құбыры құбырлары
құбыр желісі километр

112202010105
Трубы водопроводные чугунные напорные раструбные, диаметр 150 мм. Укладка при заделке раструбов асбестоцементом
километр трубопровода
112202010106
Трубы водопроводные чугунные напорные раструбные, диаметр 200 мм. Укладка при заделке раструбов асбестоцементом
километр трубопровода
112202010108
Трубы водопроводные чугунные напорные раструбные, диаметр 300 мм. Укладка при заделке раструбов асбестоцементом
километр трубопровода
112202010110
Трубы водопроводные чугунные напорные раструбные, диаметр 400 мм. Укладка при заделке раструбов асбестоцементом
километр трубопровода
112202010201
Трубы водопроводные чугунные напорные, диаметр 65 мм. Укладка при заделке раструбов резиновыми уплотнительными манжетами
километр трубопровода
112202010202
Трубы водопроводные чугунные напорные, диаметр 80 мм. Укладка при заделке раструбов резиновыми уплотнительными манжетами
километр трубопровода
112202010203
Трубы водопроводные чугунные напорные, диаметр 100 мм. Укладка при заделке раструбов резиновыми уплотнительными манжетами
километр трубопровода
112202010204
Трубы водопроводные чугунные напорные, диаметр 150 мм. Укладка при заделке раструбов резиновыми уплотнительными манжетами
километр трубопровода
112202010205
Трубы водопроводные чугунные напорные, диаметр 200 мм. Укладка при заделке раструбов резиновыми уплотнительными манжетами
километр трубопровода
112202010206
Трубы водопроводные чугунные напорные, диаметр 250 мм. Укладка при заделке раструбов резиновыми уплотнительными манжетами
километр трубопровода
112202010207
Трубы водопроводные чугунные напорные, диаметр 300 мм. Укладка при заделке раструбов резиновыми уплотнительными манжетами
километр трубопровода
112203010101
Трубы водопроводные стальные, диаметр 50 мм. Укладка с гидравлическим испытанием
километр трубопровода
112203010102
Трубы водопроводные стальные, диаметр 75 мм. Укладка с гидравлическим испытанием
километр трубопровода
112203010103
Трубы водопроводные стальные, диаметр 100 мм. Укладка с гидравлическим испытанием
километр трубопровода
112203010104
Трубы водопроводные стальные, диаметр 125 мм. Укладка с гидравлическим испытанием
километр трубопровода
112203010105
Трубы водопроводные стальные, диаметр 150 мм. Укладка с гидравлическим испытанием
километр трубопровода
112203010106
Трубы водопроводные стальные, диаметр 200 мм. Укладка с гидравлическим испытанием
километр трубопровода
112203010107
Трубы водопроводные стальные, диаметр 250 мм. Укладка с гидравлическим испытанием
километр трубопровода
112203010108
Трубы водопроводные стальные, диаметр 300 мм. Укладка с гидравлическим испытанием
километр трубопровода

112203010109
Гидравликалық сынаумен төсеу, диаметрі 350 мм болат су құбыры құбырлары
құбыр желісі километр
112203010110
Гидравликалық сынаумен төсеу, диаметрі 400 мм болат су құбыры құбырлары
құбыр желісі километр
112203010111
Диаметрі 500 мм су құбырынан жасалған болат құбырлар, Гидравликалық сынаумен төсеу
құбыр желісі километр
112203010112
Диаметрі 600 мм су құбырлық болат құбырлар, Гидравликалық сынаумен төсеу
құбыр желісі километр
112203010114
Гидравликалық сынаумен төсеу, диаметрі 800 мм болат су құбыры құбырлары
құбыр желісі километр
112203010116
Болат су құбыры, диаметрі 1000 мм, гидравликалық сынаумен төсеу
құбыр желісі километр
112203010201
Болат су құбыры, диаметрі 50 мм, пневматикалық сынаумен төсеу
құбыр желісі километр
112203010202
Болат су құбыры, диаметрі 75 мм, пневматикалық сынаумен төсеу
құбыр желісі километр
112203010203
Болат су құбыры, диаметрі 100 мм, пневматикалық сынаумен төсеу
құбыр желісі километр
112203010205
Болат су құбыры, диаметрі 150 мм, пневматикалық сынаумен төсеу
құбыр желісі километр
112203010206
Болат су құбыры, диаметрі 200 мм, пневматикалық сынаумен төсеу
құбыр желісі километр
112203010207
Болат су құбыры, диаметрі 250 мм, пневматикалық сынаумен төсеу
құбыр желісі километр
112203010208
Болат су құбыры, диаметрі 300 мм, пневматикалық сынаумен төсеу
құбыр желісі километр
112203010209
Болат су құбыры, диаметрі 350 мм, пневматикалық сынаумен төсеу
құбыр желісі километр
112203010210
Болат су құбыры, диаметрі 400 мм, пневматикалық сынаумен төсеу
құбыр желісі километр
112203010211
Болат су құбыры, диаметрі 500 мм, пневматикалық сынаумен төсеу
құбыр желісі километр
112204010106
Арынды темірбетон құбырлар, диаметрі 1000 мм. төсеу
құбыр желісі километр
112205010101
Полиэтиленді құбырлардан жасалған құбырлар, диаметрі 50 мм. төсеу
құбыр желісі километр
112205010102
Полиэтиленді құбырлардан жасалған құбырлар, диаметрі 65 мм. төсеу
құбыр желісі километр
112205010103
Полиэтиленді құбырлардан жасалған құбырлар, диаметрі 100 мм. төсеу
құбыр желісі километр
112205010104
Полиэтиленді құбырлардан жасалған құбырлар, диаметрі 125 мм. төсеу
құбыр желісі километр
112205010105
Полиэтиленді құбырлардан жасалған құбырлар, диаметрі 150 мм. төсеу
құбыр желісі километр
112205010106
Полиэтиленді құбырлардан жасалған құбырлар, диаметрі 200 мм. төсеу
құбыр желісі километр
112205010107
Полиэтиленді құбырлардан жасалған құбырлар, диаметрі 250 мм. төсеу
құбыр желісі километр

112203010109
Трубы водопроводные стальные, диаметр 350 мм. Укладка с гидравлическим испытанием
километр трубопровода
112203010110
Трубы водопроводные стальные, диаметр 400 мм. Укладка с гидравлическим испытанием
километр трубопровода
112203010111
Трубы водопроводные стальные, диаметр 500 мм. Укладка с гидравлическим испытанием
километр трубопровода
112203010112
Трубы водопроводные стальные, диаметр 600 мм. Укладка с гидравлическим испытанием
километр трубопровода
112203010114
Трубы водопроводные стальные, диаметр 800 мм. Укладка с гидравлическим испытанием
километр трубопровода
112203010116
Трубы водопроводные стальные, диаметр 1000 мм. Укладка с гидравлическим испытанием
километр трубопровода
112203010201
Трубы водопроводные стальные, диаметр 50 мм. Укладка с пневматическим испытанием
километр трубопровода
112203010202
Трубы водопроводные стальные, диаметр 75 мм. Укладка с пневматическим испытанием
километр трубопровода
112203010203
Трубы водопроводные стальные, диаметр 100 мм. Укладка с пневматическим испытанием
километр трубопровода
112203010205
Трубы водопроводные стальные, диаметр 150 мм. Укладка с пневматическим испытанием
километр трубопровода
112203010206
Трубы водопроводные стальные, диаметр 200 мм. Укладка с пневматическим испытанием
километр трубопровода
112203010207
Трубы водопроводные стальные, диаметр 250 мм. Укладка с пневматическим испытанием
километр трубопровода
112203010208
Трубы водопроводные стальные, диаметр 300 мм. Укладка с пневматическим испытанием
километр трубопровода
112203010209
Трубы водопроводные стальные, диаметр 350 мм. Укладка с пневматическим испытанием
километр трубопровода
112203010210
Трубы водопроводные стальные, диаметр 400 мм. Укладка с пневматическим испытанием
километр трубопровода
112203010211
Трубы водопроводные стальные, диаметр 500 мм. Укладка с пневматическим испытанием
километр трубопровода
112204010106
Трубы железобетонные напорные, диаметр 1000 мм. Укладка
километр трубопровода
112205010101
Трубопроводы из полиэтиленовых труб, диаметр 50 мм. Укладка
километр трубопровода
112205010102
Трубопроводы из полиэтиленовых труб, диаметр 65 мм. Укладка
километр трубопровода
112205010103
Трубопроводы из полиэтиленовых труб, диаметр 100 мм. Укладка
километр трубопровода
112205010104
Трубопроводы из полиэтиленовых труб, диаметр 125 мм. Укладка
километр трубопровода
112205010105
Трубопроводы из полиэтиленовых труб, диаметр 150 мм. Укладка
километр трубопровода
112205010106
Трубопроводы из полиэтиленовых труб, диаметр 200 мм. Укладка
километр трубопровода
112205010107
Трубопроводы из полиэтиленовых труб, диаметр 250 мм. Укладка
километр трубопровода

112205010108
Полиэтиленді құбырлардан жасалған құбырлар, диаметрі 300 мм. төсеу
құбыр желісі километр
112205010109
Полиэтиленді құбырлардан жасалған құбырлар, диаметрі 350 мм. төсеу
құбыр желісі километр
112205010110
Полиэтиленді құбырлардан жасалған құбырлар, диаметрі 400 мм. төсеу
құбыр желісі километр
112205010111
Полиэтиленді құбырлардан жасалған құбырлар, диаметрі 500 мм. төсеу
құбыр желісі километр
112205010112
Полиэтиленді құбырлардан жасалған құбырлар, диаметрі 600 мм. төсеу
құбыр желісі километр
112205010202
Полимерлік кең қонышты құбырлардан (ПВХ-О) жасалған құбырлар, диаметрі 110 мм. қалау
құбыр желісі километр
112205010203
Полимерлік кең қонышты құбырлардан (ПВХ-О) жасалған құбырлар, диаметрі 160 мм. қалау
құбыр желісі километр
112205010204
Полимерлік кең қонышты құбырлардан (ПВХ-О) жасалған құбырлар, диаметрі 225 мм. қалау
құбыр желісі километр
112206010101
Диаметрі 50 мм болат құбырлар, қалыпты тоттануға қарсы битум-резеңке немесе битум-полимерлі оқшаулауды жағу
құбыр желісі километр
112206010102
Диаметрі 75 мм болат құбырлар, қалыпты тоттануға қарсы битум-резеңке немесе битум-полимерлі оқшаулауды жағу
құбыр желісі километр
112206010103
Диаметрі 100 мм болат құбырлар, қалыпты тоттануға қарсы битум-резеңке немесе битум-полимерлі оқшаулауды жағу
құбыр желісі километр
112206010104
Диаметрі 125 мм болат құбырлар, қалыпты тоттануға қарсы битум-резеңке немесе битум-полимерлі оқшаулауды жағу
құбыр желісі километр
112206010105
Диаметрі 150 мм болат құбырлар, қалыпты тоттануға қарсы битум-резеңке немесе битум-полимерлі оқшаулауды жағу
құбыр желісі километр
112206010106
Диаметрі 200 мм болат құбырлар, қалыпты тоттануға қарсы битум-резеңке немесе битум-полимерлі оқшаулауды жағу
құбыр желісі километр
112206010108
Диаметрі 300 мм болат құбырлар, қалыпты тоттануға қарсы битум-резеңке немесе битум-полимерлі оқшаулауды жағу
құбыр желісі километр
112206010109
Диаметрі 350 мм болат құбырлар, қалыпты тоттануға қарсы битум-резеңке немесе битум-полимерлі оқшаулауды жағу
құбыр желісі километр
112206010201
Диаметрі 50 мм болат құбырлар, күшейтілген тоттануға қарсы битум-резеңке немесе битум-полимерлі оқшаулауды жағу
құбыр желісі километр
112206010202
Диаметрі 75 мм болат құбырлар, күшейтілген тоттануға қарсы битум-резеңке немесе битум-полимерлі оқшаулауды жағу
құбыр желісі километр
112206010203
Диаметрі 100 мм болат құбырлар, күшейтілген тоттануға қарсы битум-резеңке немесе битум-полимерлі оқшаулау жағу
құбыр желісі километр

112205010108
Трубопроводы из полиэтиленовых труб, диаметр 300 мм. Укладка
километр трубопровода
112205010109
Трубопроводы из полиэтиленовых труб, диаметр 350 мм. Укладка
километр трубопровода
112205010110
Трубопроводы из полиэтиленовых труб, диаметр 400 мм. Укладка
километр трубопровода
112205010111
Трубопроводы из полиэтиленовых труб, диаметр 500 мм. Укладка
километр трубопровода
112205010112
Трубопроводы из полиэтиленовых труб, диаметр 600 мм. Укладка
километр трубопровода
112205010202
Трубопроводы из полимерных раструбных труб (ПВХ-О), диаметр 110 мм. Укладка
километр трубопровода
112205010203
Трубопроводы из полимерных раструбных труб (ПВХ-О), диаметр 160 мм. Укладка
километр трубопровода
112205010204
Трубопроводы из полимерных раструбных труб (ПВХ-О), диаметр 225 мм. Укладка
километр трубопровода
112206010101
Трубопроводы стальные диаметром 50 мм. Нанесение нормальной антикоррозионной битумно-резиновой или битумно-полимерной изоляции
километр трубопровода
112206010102
Трубопроводы стальные диаметром 75 мм. Нанесение нормальной антикоррозионной битумно-резиновой или битумно-полимерной изоляции
километр трубопровода
112206010103
Трубопроводы стальные диаметром 100 мм. Нанесение нормальной антикоррозионной битумно-резиновой или битумно-полимерной изоляции
километр трубопровода
112206010104
Трубопроводы стальные диаметром 125 мм. Нанесение нормальной антикоррозионной битумно-резиновой или битумно-полимерной изоляции
километр трубопровода
112206010105
Трубопроводы стальные диаметром 150 мм. Нанесение нормальной антикоррозионной битумно-резиновой или битумно-полимерной изоляции
километр трубопровода
112206010106
Трубопроводы стальные диаметром 200 мм. Нанесение нормальной антикоррозионной битумно-резиновой или битумно-полимерной изоляции
километр трубопровода
112206010108
Трубопроводы стальные диаметром 300 мм. Нанесение нормальной антикоррозионной битумно-резиновой или битумно-полимерной изоляции
километр трубопровода
112206010109
Трубопроводы стальные диаметром 350 мм. Нанесение нормальной антикоррозионной битумно-резиновой или битумно-полимерной изоляции
километр трубопровода
112206010201
Трубопроводы стальные диаметром 50 мм. Нанесение усиленной антикоррозионной битумно-резиновой или битумно-полимерной изоляции
километр трубопровода
112206010202
Трубопроводы стальные диаметром 75 мм. Нанесение усиленной антикоррозионной битумно-резиновой или битумно-полимерной изоляции
километр трубопровода
112206010203
Трубопроводы стальные диаметром 100 мм. Нанесение усиленной антикоррозионной битумно-резиновой или битумно-полимерной изоляции
километр трубопровода

112206010204
Диаметрі 125 мм болат құбырлар, күшейтілген тоттануға қарсы битум-резеңке немесе битум-полимерлі оқшаулауды жағу
құбыр желісі километр
112206010205
Диаметрі 150 мм болат құбырлар, күшейтілген тоттануға қарсы битум-резеңке немесе битум-полимерлі оқшаулау жағу
құбыр желісі километр
112206010206
Диаметрі 200 мм болат құбырлар, күшейтілген тоттануға қарсы битум-резеңке немесе битум-полимерлі оқшаулау жағу
құбыр желісі километр
112206010207
Диаметрі 250 мм болат құбырлар, күшейтілген тоттануға қарсы битум-резеңке немесе битум-полимерлі оқшаулауды жағу
құбыр желісі километр
112206010208
Диаметрі 300 мм болат құбырлар, күшейтілген тоттануға қарсы битум-резеңке немесе битум-полимерлі оқшаулауды жағу
құбыр желісі километр
112206010209
Диаметрі 350 мм болат құбырлар, күшейтілген тоттануға қарсы битум-резеңке немесе битум-полимерлі оқшаулауды жағу
құбыр желісі километр
112206010210
Диаметрі 400 мм болат құбырлар, күшейтілген тоттануға қарсы битум-резеңке немесе битум-полимерлі оқшаулау жағу
құбыр желісі километр
112206010211
Диаметрі 500 мм болат құбырлар, күшейтілген тоттануға қарсы битум-резеңке немесе битум-полимерлі оқшаулау жағу
құбыр желісі километр
112206010301
Диаметрі 50 мм болат құбырлар, өте күшейтілген коррозияға қарсы битум-резеңке немесе битум-полимерлі оқшаулау
құбыр желісі километр
112206010302
Диаметрі 75 мм болат құбырлар, өте күшейтілген коррозияға қарсы битум-резеңке немесе битум-полимерлі оқшаулау
құбыр желісі километр
112206010303
Диаметрі 100 мм болат құбырлар, өте күшейтілген коррозияға қарсы битум-резеңке немесе битум-полимерлі оқшаулау
құбыр желісі километр
112206010304
Диаметрі 125 мм болат құбырлар, өте күшейтілген коррозияға қарсы битум-резеңке немесе битум-полимерлі оқшаулау
құбыр желісі километр
112206010305
Диаметрі 150 мм болат құбырлар, өте күшейтілген коррозияға қарсы битум-резеңке немесе битум-полимерлі оқшаулау
құбыр желісі километр
112206010306
Диаметрі 200 мм болат құбырлар, өте күшейтілген тоттануға қарсы битум-резеңке немесе битум-полимерлі оқшаулау жағу
құбыр желісі километр
112206010307
Диаметрі 250 мм болат құбырлар, өте күшейтілген тоттануға қарсы битум-резеңке немесе битум-полимерлі оқшаулау жағу
құбыр желісі километр
112206010308
Диаметрі 300 мм болат құбырлар, өте күшейтілген коррозияға қарсы битум-резеңке немесе битум-полимерлі оқшаулау
құбыр желісі километр

112206010204
Трубопроводы стальные диаметром 125 мм. Нанесение усиленной антикоррозионной битумно-резиновой или битумно-полимерной изоляции
километр трубопровода
112206010205
Трубопроводы стальные диаметром 150 мм. Нанесение усиленной антикоррозионной битумно-резиновой или битумно-полимерной изоляции
километр трубопровода
112206010206
Трубопроводы стальные диаметром 200 мм. Нанесение усиленной антикоррозионной битумно-резиновой или битумно-полимерной изоляции
километр трубопровода
112206010207
Трубопроводы стальные диаметром 250 мм. Нанесение усиленной антикоррозионной битумно-резиновой или битумно-полимерной изоляции
километр трубопровода
112206010208
Трубопроводы стальные диаметром 300 мм. Нанесение усиленной антикоррозионной битумно-резиновой или битумно-полимерной изоляции
километр трубопровода
112206010209
Трубопроводы стальные диаметром 350 мм. Нанесение усиленной антикоррозионной битумно-резиновой или битумно-полимерной изоляции
километр трубопровода
112206010210
Трубопроводы стальные диаметром 400 мм. Нанесение усиленной антикоррозионной битумно-резиновой или битумно-полимерной изоляции
километр трубопровода
112206010211
Трубопроводы стальные диаметром 500 мм. Нанесение усиленной антикоррозионной битумно-резиновой или битумно-полимерной изоляции
километр трубопровода
112206010301
Трубопроводы стальные диаметром 50 мм. Нанесение весьма усиленной антикоррозионной битумно-резиновой или битумно-полимерной изоляции
километр трубопровода
112206010302
Трубопроводы стальные диаметром 75 мм. Нанесение весьма усиленной антикоррозионной битумно-резиновой или битумно-полимерной изоляции
километр трубопровода
112206010303
Трубопроводы стальные диаметром 100 мм. Нанесение весьма усиленной антикоррозионной битумно-резиновой или битумно-полимерной изоляции
километр трубопровода
112206010304
Трубопроводы стальные диаметром 125 мм. Нанесение весьма усиленной антикоррозионной битумно-резиновой или битумно-полимерной изоляции
километр трубопровода
112206010305
Трубопроводы стальные диаметром 150 мм. Нанесение весьма усиленной антикоррозионной битумно-резиновой или битумно-полимерной изоляции
километр трубопровода
112206010306
Трубопроводы стальные диаметром 200 мм. Нанесение весьма усиленной антикоррозионной битумно-резиновой или битумно-полимерной изоляции
километр трубопровода
112206010307
Трубопроводы стальные диаметром 250 мм. Нанесение весьма усиленной антикоррозионной битумно-резиновой или битумно-полимерной изоляции
километр трубопровода
112206010308
Трубопроводы стальные диаметром 300 мм. Нанесение весьма усиленной антикоррозионной битумно-резиновой или битумно-полимерной изоляции
километр трубопровода

112206010309
Диаметрі 350 мм болат құбырлар, өте күшейтілген коррозияға қарсы битум-резеңке немесе битум-полимерлі оқшаулау
құбыр желісі километр
112206010310
Диаметрі 400 мм болат құбырлар, өте күшейтілген коррозияға қарсы битум-резеңке немесе битум-полимерлі оқшаулау
құбыр желісі километр
112206010311
Диаметрі 500 мм болат құбырлар, өте күшейтілген коррозияға қарсы битум-резеңке немесе битум-полимерлі оқшаулау
құбыр желісі километр
112206010312
Диаметрі 600 мм болат құбырлар, өте күшейтілген коррозияға қарсы битум-резеңке немесе битум-полимерлі оқшаулау
құбыр желісі километр
112206010314
Диаметрі 800 мм болат құбырлар, өте күшейтілген коррозияға қарсы битум-резеңке немесе битум-полимерлі оқшаулау
құбыр желісі километр
112206010401
Диаметрі 50 мм болат құбырлардың жіктері мен фасонды бөліктері, қалыпты тоттануға қарсы битум-резеңке немесе битум-полимерлі оқшаулауды жағу
құбыр желісі километр
112206010403
Диаметрі 100 мм болат құбырлардың жіктері мен фасонды бөліктері, қалыпты тоттануға қарсы битум-резеңке немесе битум-полимерлі оқшаулауды жағу
құбыр желісі километр
112206010501
Диаметрі 50 мм болат құбырлардың жіктері мен фасонды бөліктері, күшейтілген тоттануға қарсы битум-резеңке немесе битум-полимерлі оқшаулау жағу
құбыр желісі километр
112206010503
Диаметрі 100 мм болат құбырлардың жіктері мен фасонды бөліктері, күшейтілген тоттануға қарсы битум-резеңке немесе битум-полимерлі оқшаулау жағу
құбыр желісі километр
112206010504
Диаметрі 125 мм болат құбырлардың жіктері мен фасонды бөліктері, күшейтілген тоттануға қарсы битум-резеңке немесе битум-полимерлі оқшаулау жағу
құбыр желісі километр
112206010505
Диаметрі 150 мм болат құбырлардың жіктері мен фасонды бөліктері, күшейтілген тоттануға қарсы битум-резеңке немесе битум-полимерлі оқшаулау жағу
құбыр желісі километр
112206010506
Диаметрі 200 мм болат құбырлардың жіктері мен фасонды бөліктері, күшейтілген тоттануға қарсы битум-резеңке немесе битум-полимерлі оқшаулау жағу
құбыр желісі километр
112206010601
Диаметрі 50 мм болат құбырлардың буындары мен фасонды бөліктері.
құбыр желісі километр
112206010603
Диаметрі 100 мм болат құбырлардың түйіспелері мен фасонды бөліктері.
құбыр желісі километр
112206010703
Диаметрі 1200 мм-ден асатын болат құбырлар. битум-резеңке немесе битум-полимерлі оқшаулауды күшейту
құбыр желісі километр

112206010309
Трубопроводы стальные диаметром 350 мм. Нанесение весьма усиленной антикоррозионной битумно-резиновой или битумно-полимерной изоляции
километр трубопровода
112206010310
Трубопроводы стальные диаметром 400 мм. Нанесение весьма усиленной антикоррозионной битумно-резиновой или битумно-полимерной изоляции
километр трубопровода
112206010311
Трубопроводы стальные диаметром 500 мм. Нанесение весьма усиленной антикоррозионной битумно-резиновой или битумно-полимерной изоляции
километр трубопровода
112206010312
Трубопроводы стальные диаметром 600 мм. Нанесение весьма усиленной антикоррозионной битумно-резиновой или битумно-полимерной изоляции
километр трубопровода
112206010314
Трубопроводы стальные диаметром 800 мм. Нанесение весьма усиленной антикоррозионной битумно-резиновой или битумно-полимерной изоляции
километр трубопровода
112206010401
Стыки и фасонные части стальных трубопроводов диаметром 50 мм. Нанесение нормальной антикоррозионной битумно-резиновой или битумно-полимерной изоляции
километр трубопровода
112206010403
Стыки и фасонные части стальных трубопроводов диаметром 100 мм. Нанесение нормальной антикоррозионной битумно-резиновой или битумно-полимерной изоляции
километр трубопровода
112206010501
Стыки и фасонные части стальных трубопроводов диаметром 50 мм. Нанесение усиленной антикоррозионной битумно-резиновой или битумно-полимерной изоляции
километр трубопровода
112206010503
Стыки и фасонные части стальных трубопроводов диаметром 100 мм. Нанесение усиленной антикоррозионной битумно-резиновой или битумно-полимерной изоляции
километр трубопровода
112206010504
Стыки и фасонные части стальных трубопроводов диаметром 125 мм. Нанесение усиленной антикоррозионной битумно-резиновой или битумно-полимерной изоляции
километр трубопровода
112206010505
Стыки и фасонные части стальных трубопроводов диаметром 150 мм. Нанесение усиленной антикоррозионной битумно-резиновой или битумно-полимерной изоляции
километр трубопровода
112206010506
Стыки и фасонные части стальных трубопроводов диаметром 200 мм. Нанесение усиленной антикоррозионной битумно-резиновой или битумно-полимерной изоляции
километр трубопровода
112206010601
Стыки и фасонные части стальных трубопроводов диаметром 50 мм. Нанесение весьма усиленной антикоррозионной битумно-резиновой или битумно-полимерной изоляции
километр трубопровода
112206010603
Стыки и фасонные части стальных трубопроводов диаметром 100 мм. Нанесение весьма усиленной антикоррозионной битумно-резиновой или битумно-полимерной изоляции
километр трубопровода
112206010703
Трубопроводы стальные диаметром более 1200 мм. Нанесение весьма усиленной битумно-резиновой или битумно-полимерной изоляции
квадратный метр трубопровода

112206010809
Диаметрі 350 мм болат құбырлар, полимерлі жабысқақ таспалардан жасалған қалыпты тоттануға қарсы оқшаулауды жағу
құбыр желісі километр
112206010901
Диаметрі 50 мм болат құбырлар, полимерлі жабысқақ таспалардан жасалған күшейтілген тоттануға қарсы оқшаулауды жағу
құбыр желісі километр
112206010903
Диаметрі 100 мм болат құбырлар, полимерлі жабысқақ таспалардан жасалған күшейтілген тоттануға қарсы оқшаулауды жағу
құбыр желісі километр
112206010906
Диаметрі 200 мм болат құбырлар, полимерлі жабысқақ таспалардан жасалған күшейтілген тоттануға қарсы оқшаулауды жағу
құбыр желісі километр
112206010907
Диаметрі 250 мм болат құбырлар, полимерлі жабысқақ таспалардан жасалған күшейтілген тоттануға қарсы оқшаулауды жағу
құбыр желісі километр
112206011001
Диаметрі 50 мм болат құбырлар. полимерлі жабысқақ таспалардан жасалған өте күшейтілген коррозияға қарсы оқшаулауды жағу
құбыр желісі километр
112206011002
Диаметрі 75 мм болат құбырлар. полимерлі жабысқақ таспалардан жасалған өте күшейтілген коррозияға қарсы оқшаулауды жағу
құбыр желісі километр
112206011003
Диаметрі 100 мм болат құбырлар. полимерлі жабысқақ таспалардан жасалған өте күшейтілген коррозияға қарсы оқшаулауды жағу
құбыр желісі километр
112206011005
Диаметрі 150 мм болат құбырлар, полимерлі жабысқақ таспалардан жасалған өте күшейтілген коррозияға қарсы оқшаулауды жағу
құбыр желісі километр
112206011006
Диаметрі 200 мм болат құбырлар, полимерлі жабысқақ таспалардан жасалған өте күшейтілген коррозияға қарсы оқшаулауды жағу
құбыр желісі километр
112206011007
Диаметрі 250 мм болат құбырлар, полимерлі жабысқақ таспалардан жасалған өте күшейтілген коррозияға қарсы оқшаулауды жағу
құбыр желісі километр
112206011008
Диаметрі 300 мм болат құбырлар, полимерлі жабысқақ таспалардан жасалған өте күшейтілген коррозияға қарсы оқшаулауды жағу
құбыр желісі километр
112206011009
Диаметрі 350 мм болат құбырлар, полимерлі жабысқақ таспалардан жасалған өте күшейтілген коррозияға қарсы оқшаулауды жағу
құбыр желісі километр
112206011010
Диаметрі 400 мм болат құбырлар, полимерлі жабысқақ таспалардан жасалған өте күшейтілген коррозияға қарсы оқшаулауды жағу
құбыр желісі километр
112206011011
Диаметрі 500 мм болат құбырлар, полимерлі жабысқақ таспалардан жасалған өте күшейтілген коррозияға қарсы оқшаулауды жағу
құбыр желісі километр
112206011102
Диаметрі 75 мм болат құбырлардың жіктері мен фасонды бөліктері, полимерлі жабысқақ таспалардан жасалған қалыпты тоттануға қарсы оқшаулауды жағу
құбыр желісі километр
112207010101
Диаметрі 50-65 мм құбырлар, дезинфекциялаумен жуу
құбыр желісі километр

112206010809
Трубопроводы стальные диаметром 350 мм. Нанесение нормальной антикоррозионной изоляции из полимерных липких лент
километр трубопровода
112206010901
Трубопроводы стальные диаметром 50 мм. Нанесение усиленной антикоррозионной изоляции из полимерных липких лент
километр трубопровода
112206010903
Трубопроводы стальные диаметром 100 мм. Нанесение усиленной антикоррозионной изоляции из полимерных липких лент
километр трубопровода
112206010906
Трубопроводы стальные диаметром 200 мм. Нанесение усиленной антикоррозионной изоляции из полимерных липких лент
километр трубопровода
112206010907
Трубопроводы стальные диаметром 250 мм. Нанесение усиленной антикоррозионной изоляции из полимерных липких лент
километр трубопровода
112206011001
Трубопроводы стальные диаметром 50 мм. Нанесение весьма усиленной антикоррозионной изоляции из полимерных липких лент
километр трубопровода
112206011002
Трубопроводы стальные диаметром 75 мм. Нанесение весьма усиленной антикоррозионной изоляции из полимерных липких лент
километр трубопровода
112206011003
Трубопроводы стальные диаметром 100 мм. Нанесение весьма усиленной антикоррозионной изоляции из полимерных липких лент
километр трубопровода
112206011005
Трубопроводы стальные диаметром 150 мм. Нанесение весьма усиленной антикоррозионной изоляции из полимерных липких лент
километр трубопровода
112206011006
Трубопроводы стальные диаметром 200 мм. Нанесение весьма усиленной антикоррозионной изоляции из полимерных липких лент
километр трубопровода
112206011007
Трубопроводы стальные диаметром 250 мм. Нанесение весьма усиленной антикоррозионной изоляции из полимерных липких лент
километр трубопровода
112206011008
Трубопроводы стальные диаметром 300 мм. Нанесение весьма усиленной антикоррозионной изоляции из полимерных липких лент
километр трубопровода
112206011009
Трубопроводы стальные диаметром 350 мм. Нанесение весьма усиленной антикоррозионной изоляции из полимерных липких лент
километр трубопровода
112206011010
Трубопроводы стальные диаметром 400 мм. Нанесение весьма усиленной антикоррозионной изоляции из полимерных липких лент
километр трубопровода
112206011011
Трубопроводы стальные диаметром 500 мм. Нанесение весьма усиленной антикоррозионной изоляции из полимерных липких лент
километр трубопровода
112206011102
Стыки и фасонные части стальных трубопроводов диаметром 75 мм. Нанесение нормальной антикоррозионной изоляции из полимерных липких лент
километр трубопровода
112207010101
Трубопроводы диаметром 50-65 мм. Промывка с дезинфекцией
километр трубопровода

112208010203
Полиэтиленнің фасонды бөліктері: айқастырма. Орнату
дана
112209010101
Диаметрі 50 мм шойын кері ысырмалар немесе клапандар. орнату
Ысырма немесе клапан
112209010102
Диаметрі 80 мм шойын кері ысырмалар немесе клапандар. орнату
Ысырма немесе клапан
112209010103
Диаметрі 100 мм шойын кері ысырмалар немесе клапандар. орнату
Ысырма немесе клапан
112209010104
Диаметрі 125 мм шойын кері ысырмалар немесе клапандар. орнату
Ысырма немесе клапан
112209010105
Диаметрі 150 мм шойын кері ысырмалар немесе клапандар. орнату
Ысырма немесе клапан
112209010106
Диаметрі 200 мм шойын кері ысырмалар немесе клапандар. орнату
Ысырма немесе клапан
112209010107
Диаметрі 250 мм шойын кері ысырмалар немесе клапандар. орнату
Ысырма немесе клапан
112209010108
Диаметрі 300 мм шойын кері ысырмалар немесе клапандар. орнату
Ысырма немесе клапан
112209010109
Диаметрі 350 мм шойын кері ысырмалар немесе клапандар. орнату
Ысырма немесе клапан
112209010110
Диаметрі 400 мм шойын кері ысырмалар немесе клапандар. орнату
Ысырма немесе клапан
112209010111
Диаметрі 500 мм шойын кері ысырмалар немесе клапандар. орнату
Ысырма немесе клапан
112209010112
Диаметрі 600 мм шойын кері ысырмалар немесе клапандар. орнату
Ысырма немесе клапан
112209010201
Диаметрі 50 мм болат ысырмалар немесе кері клапандар. орнату
Ысырма немесе клапан
112209010202
Диаметрі 100 мм болат ысырмалар немесе кері клапандар. орнату
Ысырма немесе клапан
112209010203
Диаметрі 150 мм болат ысырмалар немесе кері клапандар. орнату
Ысырма немесе клапан
112209010204
Диаметрі 200 мм болат ысырмалар немесе кері клапандар. орнату
Ысырма немесе клапан
112209010205
Диаметрі 250 мм болат ысырмалар немесе кері клапандар. орнату
Ысырма немесе клапан
112209010207
Диаметрі 400 мм болат ысырмалар немесе кері клапандар. орнату
Ысырма немесе клапан
112210010101
Плунжерлер жалғыз. Орнату
дана
112210010103
Өрт гидранттары. Орнату
дана
112210010104
Су колонкалары. Орнату
дана
112211010101
Болат штуцерлер (келте құбырлар), диаметрі 50 мм. болат құбырлардан жасалған қолданыстағы желілерге ойып салу
ойма
112211010102
Болат штуцерлер (келте құбырлар), диаметрі 80 мм. болат құбырлардан жасалған қолданыстағы желілерге ойып салу
ойма
112211010103
Болат штуцерлер (келте құбырлар), диаметрі 100 мм. болат құбырлардан жасалған қолданыстағы желілерге ойып салу
ойма
112211010104
Болат штуцерлер (келте құбырлар), диаметрі 150 мм. болат құбырлардан жасалған қолданыстағы желілерге ойып салу
ойма
112211010105
Болат штуцерлер (келте құбырлар), диаметрі 200 мм. болат құбырлардан жасалған қолданыстағы желілерге ойып салу
ойма
112211010106
Болат штуцерлер (келте құбырлар), диаметрі 250 мм. болат құбырлардан жасалған қолданыстағы желілерге ойып салу
ойма

112208010203
Фасонные части полиэтиленовые: крестовины. Установка
шт.
112209010101
Задвижки или клапаны обратные чугунные диаметром 50 мм. Установка
задвижка или клапан
112209010102
Задвижки или клапаны обратные чугунные диаметром 80 мм. Установка
задвижка или клапан
112209010103
Задвижки или клапаны обратные чугунные диаметром 100 мм. Установка
задвижка или клапан
112209010104
Задвижки или клапаны обратные чугунные диаметром 125 мм. Установка
задвижка или клапан
112209010105
Задвижки или клапаны обратные чугунные диаметром 150 мм. Установка
задвижка или клапан
112209010106
Задвижки или клапаны обратные чугунные диаметром 200 мм. Установка
задвижка или клапан
112209010107
Задвижки или клапаны обратные чугунные диаметром 250 мм. Установка
задвижка или клапан
112209010108
Задвижки или клапаны обратные чугунные диаметром 300 мм. Установка
задвижка или клапан
112209010109
Задвижки или клапаны обратные чугунные диаметром 350 мм. Установка
задвижка или клапан
112209010110
Задвижки или клапаны обратные чугунные диаметром 400 мм. Установка
задвижка или клапан
112209010111
Задвижки или клапаны обратные чугунные диаметром 500 мм. Установка
задвижка или клапан
112209010112
Задвижки или клапаны обратные чугунные диаметром 600 мм. Установка
задвижка или клапан
112209010201
Задвижки или клапаны обратные стальные диаметром 50 мм. Установка
задвижка или клапан
112209010202
Задвижки или клапаны обратные стальные диаметром 100 мм. Установка
задвижка или клапан
112209010203
Задвижки или клапаны обратные стальные диаметром 150 мм. Установка
задвижка или клапан
112209010204
Задвижки или клапаны обратные стальные диаметром 200 мм. Установка
задвижка или клапан
112209010205
Задвижки или клапаны обратные стальные диаметром 250 мм. Установка
задвижка или клапан
112209010207
Задвижки или клапаны обратные стальные диаметром 400 мм. Установка
задвижка или клапан
112210010101
Вантузы одинарные. Установка
шт.
112210010103
Гидранты пожарные. Установка
шт.
112210010104
Колонки водоразборные. Установка
шт.
112211010101
Штуцеры (патрубки) стальные, диаметр 50 мм. Врезка в существующие сети из стальных труб
врезка
112211010102
Штуцеры (патрубки) стальные, диаметр 80 мм. Врезка в существующие сети из стальных труб
врезка
112211010103
Штуцеры (патрубки) стальные, диаметр 100 мм. Врезка в существующие сети из стальных труб
врезка
112211010104
Штуцеры (патрубки) стальные, диаметр 150 мм. Врезка в существующие сети из стальных труб
врезка
112211010105
Штуцеры (патрубки) стальные, диаметр 200 мм. Врезка в существующие сети из стальных труб
врезка
112211010106
Штуцеры (патрубки) стальные, диаметр 250 мм. Врезка в существующие сети из стальных труб
врезка

112211010107
Болат штуцерлер (келте құбырлар), диаметрі 300 мм. болат құбырлардан жасалған қолданыстағы желілерге ойып салу
ойма
112211010108
Болат штуцерлер (келте құбырлар), диаметрі 400 мм. болат құбырлардан жасалған қолданыстағы желілерге ойып салу
ойма
112211010109
Болат штуцерлер (келте құбырлар), диаметрі 500 мм. болат құбырлардан жасалған қолданыстағы желілерге ойып салу
ойма
112211010110
Болат штуцерлер (келте құбырлар), диаметрі 600 мм. болат құбырлардан жасалған қолданыстағы желілерге ойып салу
ойма
112211010201
Шойын үшайырлар, диаметрі 50 мм. шойын құбырлардан жасалған қолданыстағы желілерге ойып салу
ойма
112211010203
Шойын үшайырлар, диаметрі 100 мм. шойын құбырлардан жасалған қолданыстағы желілерге ойып салу
ойма
112211010205
Шойын үшайырлар, диаметрі 150 мм. шойын құбырлардан жасалған қолданыстағы желілерге ойып салу
ойма
112211010206
Шойын үшайырлар, диаметрі 200 мм. шойын құбырлардан жасалған қолданыстағы желілерге ойып салу
ойма
112211010208
Шойын үшайырлар, диаметрі 300 мм. шойын құбырлардан жасалған қолданыстағы желілерге ойып салу
ойма
112212010101
Диаметрі 50 мм болат құбырларға фланецтер дәнекерлеу
фланец
112212010102
Диаметрі 80 мм болат құбырларға фланецтер дәнекерлеу
фланец
112212010103
Диаметрі 100 мм болат құбырларға фланецтер дәнекерлеу
фланец
112212010104
Диаметрі 125 мм болат құбырларға фланецтер дәнекерлеу
фланец
112212010105
Диаметрі 150 мм болат құбырларға фланецтер дәнекерлеу
фланец
112212010106
Диаметрі 200 мм болат құбырларға фланецтер дәнекерлеу
фланец
112212010107
Диаметрі 250 мм болат құбырларға фланецтер дәнекерлеу
фланец
112212010108
Диаметрі 300 мм болат құбырларға фланецтер дәнекерлеу
фланец
112212010109
Диаметрі 350 мм болат құбырларға фланецтер дәнекерлеу
фланец
112212010110
Диаметрі 400 мм болат құбырларға фланецтер дәнекерлеу
фланец
112212010111
Диаметрі 500 мм болат құбырларға фланецтер дәнекерлеу
фланец
112212010112
Диаметрі 600 мм болат құбырларға фланецтер дәнекерлеу
фланец
112213010101
Құрама темірбетоннан жасалған дөңгелек құдықтар. Құрғақ топырақтардағы құрылғы
құдықтың темірбетон және бетон конструкцияларының текше метрі
112213010102
Құрама темірбетоннан жасалған дөңгелек құдықтар. Ылғал топырақтардағы құрылғы
құдықтың темірбетон және бетон конструкцияларының текше метрі
112213010301
Монолитті қабырғалары және темірбетоннан жасалған жабыны бар дөңгелек бетонды су құбыры құдықтары. Құрғақ топырақтардағы құрылғы
құдықтың темірбетон және бетон конструкцияларының текше метрі
112213010302
Монолитті қабырғалары және темірбетоннан жасалған жабыны бар дөңгелек бетонды су құбыры құдықтары. Ылғал топырақтардағы құрылғы
құдықтың темірбетон және бетон конструкцияларының текше метрі

112211010107
Штуцеры (патрубки) стальные, диаметр 300 мм. Врезка в существующие сети из стальных труб
врезка
112211010108
Штуцеры (патрубки) стальные, диаметр 400 мм. Врезка в существующие сети из стальных труб
врезка
112211010109
Штуцеры (патрубки) стальные, диаметр 500 мм. Врезка в существующие сети из стальных труб
врезка
112211010110
Штуцеры (патрубки) стальные, диаметр 600 мм. Врезка в существующие сети из стальных труб
врезка
112211010201
Тройники чугунные, диаметр 50 мм. Врезка в существующие сети из чугунных труб
врезка
112211010203
Тройники чугунные, диаметр 100 мм. Врезка в существующие сети из чугунных труб
врезка
112211010205
Тройники чугунные, диаметр 150 мм. Врезка в существующие сети из чугунных труб
врезка
112211010206
Тройники чугунные, диаметр 200 мм. Врезка в существующие сети из чугунных труб
врезка
112211010208
Тройники чугунные, диаметр 300 мм. Врезка в существующие сети из чугунных труб
врезка
112212010101
Фланцы к стальным трубопроводам диаметром 50 мм. Приварка
фланец
112212010102
Фланцы к стальным трубопроводам диаметром 80 мм. Приварка
фланец
112212010103
Фланцы к стальным трубопроводам диаметром 100 мм. Приварка
фланец
112212010104
Фланцы к стальным трубопроводам диаметром 125 мм. Приварка
фланец
112212010105
Фланцы к стальным трубопроводам диаметром 150 мм. Приварка
фланец
112212010106
Фланцы к стальным трубопроводам диаметром 200 мм. Приварка
фланец
112212010107
Фланцы к стальным трубопроводам диаметром 250 мм. Приварка
фланец
112212010108
Фланцы к стальным трубопроводам диаметром 300 мм. Приварка
фланец
112212010109
Фланцы к стальным трубопроводам диаметром 350 мм. Приварка
фланец
112212010110
Фланцы к стальным трубопроводам диаметром 400 мм. Приварка
фланец
112212010111
Фланцы к стальным трубопроводам диаметром 500 мм. Приварка
фланец
112212010112
Фланцы к стальным трубопроводам диаметром 600 мм. Приварка
фланец
112213010101
Колодцы круглые из сборного железобетона. Устройство в грунтах сухих
куб. метр железобетонных и бетонных конструкций колодца
112213010102
Колодцы круглые из сборного железобетона. Устройство в грунтах мокрых
куб. метр железобетонных и бетонных конструкций колодца
112213010301
Колодцы водопроводные бетонные круглые с монолитными стенами и покрытием из сборного железобетона. Устройство в грунтах сухих
куб. метр железобетонных и бетонных конструкций колодца
112213010302
Колодцы водопроводные бетонные круглые с монолитными стенами и покрытием из сборного железобетона. Устройство в грунтах мокрых
куб. метр железобетонных и бетонных конструкций колодца

112213010303
Монолитті қабырғалары және құрама темірбетоннан жасалған жабыны бар тік бұрышты бетон су құбыры құдықтары. Құрғақ топырақтардағы құрылғы
құдықтың темірбетон және бетон конструкцияларының текше метрі
112213010304
Монолитті қабырғалары және құрама темірбетоннан жасалған жабыны бар тік бұрышты бетон су құбыры құдықтары. Ылғал топырақтардағы құрылғы
құдықтың темірбетон және бетон конструкцияларының текше метрі
112214010201
Диаметрі 100 мм құбырлар, ұзындығы 10 м дейін топырақты өңдемей (теспей) басу
М басу
112214010202
Диаметрі 150 мм құбырлар, ұзындығы 10 м дейін топырақты өңдемей (теспей) басу
М басу
112214010205
Диаметрі 300 мм құбырлар, ұзындығы 10 м дейін топырақты өңдемей (теспей) басу
М басу
112214010208
Диаметрі 100 мм құбырлар, ұзындығы 30 м дейін топырақты өңдемей (теспей) басу
М басу
112214010209
Диаметрі 150 мм құбырлар, ұзындығы 30 м дейін топырақты өңдемей (теспей) басу
М басу
112214010212
Диаметрі 300 мм құбырлар, ұзындығы 30 м дейін топырақты өңдемей (теспей) басу
М басу
112214010214
Диаметрі 400 мм құбырлар, ұзындығы 30 м дейін топырақты өңдемей (теспей) басу
М басу
112214010215
Диаметрі 100 мм құбырлар, ұзындығы 50 м дейін топырақты өңдемей (теспей) басу
М басу
112214010301
Диаметрі 100 мм болат құбырлар.
М қапқа салынған құбыр
112214010302
Диаметрі 150 мм болат құбырлар.
М қапқа салынған құбыр
112214010303
Диаметрі 200 мм болат құбырлар.
М қапқа салынған құбыр
112214010304
Диаметрі 250 мм болат құбырлар.
М қапқа салынған құбыр
112214010305
Диаметрі 300 мм болат құбырлар.
М қапқа салынған құбыр
112214010306
Диаметрі 350 мм болат құбырлар.
М қапқа салынған құбыр
112214010307
Диаметрі 400 мм болат құбырлар.
М қапқа салынған құбыр
112214010308
Диаметрі 450 мм болат құбырлар.
М қапқа салынған құбыр
112214010309
Диаметрі 500 мм болат құбырлар.
М қапқа салынған құбыр
112214010310
Диаметрі 600 мм болат құбырлар.
М қапқа салынған құбыр
112214010401
Диаметрі 800 мм футлярдың ұштары битуммен және жіппен бітеу
құты
112214010501
Диаметрі 400 мм болат Футляр, Ұзындығы 30 м дейін бұрғы машиналарымен траншеясыз төсеу
М құты
112214010503
Диаметрі 600 мм болат Футляр, Ұзындығы 30 м дейін бұрғы машиналарымен тассыз төсеу
М құты

112213010303
Колодцы водопроводные бетонные прямоугольные с монолитными стенами и покрытием из сборного железобетона. Устройство в грунтах сухих
куб. метр железобетонных и бетонных конструкций колодца
112213010304
Колодцы водопроводные бетонные прямоугольные с монолитными стенами и покрытием из сборного железобетона. Устройство в грунтах мокрых
куб. метр железобетонных и бетонных конструкций колодца
112214010201
Трубы диаметром 100 мм. Продавливание без разработки грунта (прокол) на длину до 10 м
м продавливания
112214010202
Трубы диаметром 150 мм. Продавливание без разработки грунта (прокол) на длину до 10 м
м продавливания
112214010205
Трубы диаметром 300 мм. Продавливание без разработки грунта (прокол) на длину до 10 м
м продавливания
112214010208
Трубы диаметром 100 мм. Продавливание без разработки грунта (прокол) на длину до 30 м
м продавливания
112214010209
Трубы диаметром 150 мм. Продавливание без разработки грунта (прокол) на длину до 30 м
м продавливания
112214010212
Трубы диаметром 300 мм. Продавливание без разработки грунта (прокол) на длину до 30 м
м продавливания
112214010214
Трубы диаметром 400 мм. Продавливание без разработки грунта (прокол) на длину до 30 м
м продавливания
112214010215
Трубы диаметром 100 мм. Продавливание без разработки грунта (прокол) на длину до 50 м
м продавливания
112214010301
Трубы стальные диаметром 100 мм. Протаскивание в футляр
м трубы, уложенной в футляре
112214010302
Трубы стальные диаметром 150 мм. Протаскивание в футляр
м трубы, уложенной в футляре
112214010303
Трубы стальные диаметром 200 мм. Протаскивание в футляр
м трубы, уложенной в футляре
112214010304
Трубы стальные диаметром 250 мм. Протаскивание в футляр
м трубы, уложенной в футляре
112214010305
Трубы стальные диаметром 300 мм. Протаскивание в футляр
м трубы, уложенной в футляре
112214010306
Трубы стальные диаметром 350 мм. Протаскивание в футляр
м трубы, уложенной в футляре
112214010307
Трубы стальные диаметром 400 мм. Протаскивание в футляр
м трубы, уложенной в футляре
112214010308
Трубы стальные диаметром 450 мм. Протаскивание в футляр
м трубы, уложенной в футляре
112214010309
Трубы стальные диаметром 500 мм. Протаскивание в футляр
м трубы, уложенной в футляре
112214010310
Трубы стальные диаметром 600 мм. Протаскивание в футляр
м трубы, уложенной в футляре
112214010401
Концы футляра диаметром 800 мм. Заделка битумом и прядью
футляр
112214010501
Футляр стальной диаметром 400 мм. Прокладка бестраншейная бурошнековыми машинами на длину до 30 м
м футляра
112214010503
Футляр стальной диаметром 600 мм. Прокладка бестраншейная бурошнековыми машинами на длину до 30 м
м футляра

112214010504
Диаметрі 700 мм болат Футляр, Ұзындығы 30 м дейін бұрғы машиналарымен тассыз төсеу
М құты
112214010505
Диаметрі 800 мм болат Футляр, Ұзындығы 30 м дейін бұрғы машиналарымен тассыз төсеу
М құты
112215010101
Коммуникациялар жерасты. Оларды құбыр трассасымен кесіп өту кезінде ілу. Қораптардың Қима ауданы 0,1 шаршы метрге дейін
М қорап
112215010102
Коммуникациялар жерасты. Оларды құбыр трассасымен кесіп өту кезінде ілу. Қораптардың Қима ауданы 0,25 шаршы метрге дейін
М қорап
112215010103
Коммуникациялар жерасты. Оларды құбыр трассасымен кесіп өту кезінде ілу. Қораптардың Қима ауданы 0,4 шаршы метрге дейін
М қорап
112215010201
Құбырдағы тұрақты бетон тіреулер, құбыр диаметрі 100 мм. құрылғы
құбыр желісі километр
112215010202
Құбырдағы тұрақты бетон тіреулер, құбыр диаметрі 125; 150 мм. құрылғы
құбыр желісі километр
112215010203
Құбырдағы тұрақты бетон тіреулер, құбыр диаметрі 200 мм. құрылғы
құбыр желісі километр
112215010204
Құбырдағы тұрақты бетон тіреулер, құбыр диаметрі 250 мм. құрылғы
құбыр желісі километр
112215010205
Құбырдағы тұрақты бетон тіреулер, құбыр диаметрі 300 мм. құрылғы
құбыр желісі километр
1123-бөлім кәріздің сыртқы желілерін орнату бойынша құрылыс жұмыстары
112301010101
Құбырлардың негізі құмды. Құрылғы
текше метр негізі
112301010102
Құбырлардың негізі қиыршық тас. Құрылғы
текше метр негізі
112301010103
Құбырларға негіз қиыршықтас. Құрылғы
текше метр негізі
112301010104
Құбырлардың негізі бетон. Құрылғы
текше метр негізі
112302010101
Арынсыз құбырлардан жасалған асбестцемент құбырлары, диаметрі 150 мм. төсеу
құбыр желісі километр
112302010102
Арынсыз құбырлардан жасалған асбестцемент құбырлары, диаметрі 200 мм. төсеу
құбыр желісі километр
112302010103
Арынсыз құбырлардан жасалған асбестцемент құбырлары, диаметрі 300 мм. төсеу
құбыр желісі километр
112302010104
Арынсыз құбырлардан жасалған асбестцемент құбырлары, диаметрі 400 мм. төсеу
құбыр желісі километр
112304010103
Темір бетонды қысымсыз кең қонышты құбырлардан жасалған құбырлар, диаметрі 600 мм. төсеу
м Құбыр
112304010105
Темір бетонды қысымсыз кең қонышты құбырлардан жасалған құбырлар, диаметрі 1000 мм. төсеу
м Құбыр
112304010203
Бетон кең қонышты құбырлардан жасалған құбырлар, диаметрі 300 мм. төсеу
м Құбыр
112306010101
Дөңгелек құрастырмалы темірбетон кәріз құдықтары, диаметрі 0,7 м. Құрғақ топырақтар
құдық конструкциясының текше метрі

112214010504
Футляр стальной диаметром 700 мм. Прокладка бестраншейная бурошнековыми машинами на длину до 30 м
м футляра
112214010505
Футляр стальной диаметром 800 мм. Прокладка бестраншейная бурошнековыми машинами на длину до 30 м
м футляра
112215010101
Коммуникации подземные. Подвешивание при пересечении их трассой трубопровода. Площадь сечения коробов до 0,1 квадратный метр
м короба
112215010102
Коммуникации подземные. Подвешивание при пересечении их трассой трубопровода. Площадь сечения коробов до 0,25 квадратный метр
м короба
112215010103
Коммуникации подземные. Подвешивание при пересечении их трассой трубопровода. Площадь сечения коробов до 0,4 квадратный метр
м короба
112215010201
Упоры постоянные бетонные на трубопроводе, диаметр трубопровода 100 мм. Устройство
километр трубопровода
112215010202
Упоры постоянные бетонные на трубопроводе, диаметр трубопровода 125; 150 мм. Устройство
километр трубопровода
112215010203
Упоры постоянные бетонные на трубопроводе, диаметр трубопровода 200 мм. Устройство
километр трубопровода
112215010204
Упоры постоянные бетонные на трубопроводе, диаметр трубопровода 250 мм. Устройство
километр трубопровода
112215010205
Упоры постоянные бетонные на трубопроводе, диаметр трубопровода 300 мм. Устройство
километр трубопровода
Раздел 1123 Работы строительные по устройству наружных сетей канализации
112301010101
Основание под трубопроводы песчаное. Устройство
куб. метр основания
112301010102
Основание под трубопроводы щебеночное. Устройство
куб. метр основания
112301010103
Основание под трубопроводы гравийное. Устройство
куб. метр основания
112301010104
Основание под трубопроводы бетонное. Устройство
куб. метр основания
112302010101
Трубопроводы из асбестоцементных безнапорных труб, диаметр 150 мм. Укладка
километр трубопровода
112302010102
Трубопроводы из асбестоцементных безнапорных труб, диаметр 200 мм. Укладка
километр трубопровода
112302010103
Трубопроводы из асбестоцементных безнапорных труб, диаметр 300 мм. Укладка
километр трубопровода
112302010104
Трубопроводы из асбестоцементных безнапорных труб, диаметр 400 мм. Укладка
километр трубопровода
112304010103
Трубопроводы из железобетонных безнапорных раструбных труб, диаметр 600 мм. Укладка
м трубопровода
112304010105
Трубопроводы из железобетонных безнапорных раструбных труб, диаметр 1000 мм. Укладка
м трубопровода
112304010203
Трубопроводы из бетонных раструбных труб, диаметр 300 мм. Укладка
м трубопровода
112306010101
Колодцы канализационные круглые сборные железобетонные, диаметр 0,7 м. Устройство. Грунты сухие
куб. метр конструкций колодца

112306010103
Дөңгелек құрастырмалы темірбетон кәріз құдықтары, диаметрі 1 М. Құрғақ топырақтар
құдық конструкциясының текше метрі
112306010104
Дөңгелек құрастырмалы темірбетон кәріз құдықтары, диаметрі 1 М. Топырақ дымқыл
құдық конструкциясының текше метрі
112306010105
Дөңгелек құрастырмалы темірбетон кәріз құдықтары, диаметрі 1,5 м. Құрғақ топырақтар
құдық конструкциясының текше метрі
112306010106
Дөңгелек құрастырмалы темірбетон кәріз құдықтары, диаметрі 1,5 м. Топырақ дымқыл
құдық конструкциясының текше метрі
112306010107
Дөңгелек құрастырмалы темірбетон кәріз құдықтары, диаметрі 2 м. Құрғақ топырақтар
құдық конструкциясының текше метрі
112306010108
Дөңгелек құрастырмалы темірбетон кәріз құдықтары, диаметрі 2 м. Топырақ дымқыл
құдық конструкциясының текше метрі
112306010202
Құрастырмалы темірбетоннан жасалған жабыны бар дөңгелек кірпішті кәріз құдықтар, диаметрі 1 М. құрылғы. Құрғақ топырақтар
құдық конструкциясының текше метрі
112307010101
Диаметрі 0,7 м құрастырмалы темірбетоннан жасалған жаңбыр кәрізіне арналған дөңгелек жаңбыр қабылдағыш құдықтар. Құрғақ топырақтар
құдық конструкциясының текше метрі
112307010103
Диаметрі 1 м құрастырмалы темірбетоннан жасалған жаңбыр кәрізіне арналған дөңгелек жаңбыр қабылдағыш құдықтар. Құрғақ топырақтар
құдық конструкциясының текше метрі
112307010104
Диаметрі 1 м құрастырмалы темірбетоннан жасалған жаңбыр кәрізіне арналған дөңгелек жаңбыр қабылдағыш құдықтар. Топырақ дымқыл
құдық конструкциясының текше метрі
112309010102
Тұнба алаңшаларының астына Сүзгіш негіздер және сүзгілеу алаңдары ұсақталған. Құрылғы
құдық конструкциясының текше метрі
112310010201
Асбестцементті дренажды құбырлар, диаметрі 100 мм. лай алаңдарына төсеу
м Құбыр
112311010101
Кәріз құбырлары. Қолданыстағы Желіге қосылу. Құрғақ топырақтар
ойма
112311010102
Кәріз құбырлары. Қолданыстағы Желіге қосылу. Топырақ дымқыл
ойма
112312010101
Люктер. Орнату
дана
1124-бөлім жылумен және газбен жабдықтаудың сыртқы желілерін орнату бойынша құрылыс жұмыстары
112401010101
Құбыр диаметрі 50 мм 115°с дейінгі температурада 0,6 МПа шартты қысым кезінде жер үсті және каналдардағы құбырлар.
құбыр желісі километр
112401010102
Құбыр диаметрі 70 мм 115°с дейінгі температурада 0,6 МПа шартты қысым кезінде жер үсті және каналдардағы құбырлар.
құбыр желісі километр
112401010103
Құбыр диаметрі 80 мм 115°с дейінгі температурада 0,6 МПа шартты қысым кезінде жер үсті және каналдардағы құбырлар.
құбыр желісі километр
112401010104
Құбыр диаметрі 100 мм 115°с дейінгі температурада 0,6 МПа шартты қысымда жер үсті және каналдардағы құбырлар.
құбыр желісі километр

112306010103
Колодцы канализационные круглые сборные железобетонные, диаметр 1 м. Устройство. Грунты сухие
куб. метр конструкций колодца
112306010104
Колодцы канализационные круглые сборные железобетонные, диаметр 1 м. Устройство. Грунты мокрые
куб. метр конструкций колодца
112306010105
Колодцы канализационные круглые сборные железобетонные, диаметр 1,5 м. Устройство. Грунты сухие
куб. метр конструкций колодца
112306010106
Колодцы канализационные круглые сборные железобетонные, диаметр 1,5 м. Устройство. Грунты мокрые
куб. метр конструкций колодца
112306010107
Колодцы канализационные круглые сборные железобетонные, диаметр 2 м. Устройство. Грунты сухие
куб. метр конструкций колодца
112306010108
Колодцы канализационные круглые сборные железобетонные, диаметр 2 м. Устройство. Грунты мокрые
куб. метр конструкций колодца
112306010202
Колодцы канализационные круглые кирпичные с покрытием из сборного железобетона, диаметр 1 м. Устройство. Грунты сухие
куб. метр конструкций колодца
112307010101
Колодцы дождеприемные круглые для дождевой канализации из сборного железобетона диаметром 0,7 м. Устройство. Грунты сухие
куб. метр конструкций колодца
112307010103
Колодцы дождеприемные круглые для дождевой канализации из сборного железобетона диаметром 1 м. Устройство. Грунты сухие
куб. метр конструкций колодца
112307010104
Колодцы дождеприемные круглые для дождевой канализации из сборного железобетона диаметром 1 м. Устройство. Грунты мокрые
куб. метр конструкций колодца
112309010102
Основания фильтрующие под иловые площадки и поля фильтрации щебеночные. Устройство
куб. метр фильтрующего основания
112310010201
Трубы дренажные асбестоцементные, диаметр 100 мм. Укладка на иловых площадках
м трубопровода
112311010101
Трубопроводы канализационные. Присоединение к существующей сети. Грунты сухие
врезка
112311010102
Трубопроводы канализационные. Присоединение к существующей сети. Грунты мокрые
врезка
112312010101
Люки. Установка
шт.
Раздел 1124 Работы строительные по устройству наружных сетей теплоснабжения и газоснабжения
112401010101
Трубопроводы надземные и в каналах при условном давлении 0,6 МПа, температуре до 115°С диаметром труб 50 мм. Прокладка
километр трубопровода
112401010102
Трубопроводы надземные и в каналах при условном давлении 0,6 МПа, температуре до 115°С диаметром труб 70 мм. Прокладка
километр трубопровода
112401010103
Трубопроводы надземные и в каналах при условном давлении 0,6 МПа, температуре до 115°С диаметром труб 80 мм. Прокладка
километр трубопровода
112401010104
Трубопроводы надземные и в каналах при условном давлении 0,6 МПа, температуре до 115°С диаметром труб 100 мм. Прокладка
километр трубопровода

112401010105
Құбыр диаметрі 125 мм 115°с дейінгі температурада 0,6 МПа шартты қысым кезінде жер үсті және каналдардағы құбырлар.
құбыр желісі километр
112401010106
Құбыр диаметрі 150 мм 115°с дейінгі температурада, 0,6 МПа шартты қысымда жер үсті және каналдардағы құбырлар.
құбыр желісі километр
112401010107
Құбыр диаметрі 200 мм 115°с дейінгі температурада 0,6 МПа шартты қысымда жер үсті және каналдардағы құбырлар.
құбыр желісі километр
112401010108
Құбыр диаметрі 250 мм 115°с дейінгі температурада 0,6 МПа шартты қысым кезінде жер үсті және каналдардағы құбырлар.
құбыр желісі километр
112401010201
Құбыр диаметрі 50 мм 150°с дейінгі температурада 1,6 МПа шартты қысым кезінде өтпейтін арнадағы құбырлар.
құбыр желісі километр
112401010202
Құбыр диаметрі 70 мм 150°с дейінгі температурада 1,6 МПа шартты қысым кезінде өтпейтін арнадағы құбырлар.
құбыр желісі километр
112401010203
Құбыр диаметрі 80 мм 150°с дейінгі температурада 1,6 МПа шартты қысым кезінде өтпейтін арнадағы құбырлар.
құбыр желісі километр
112401010204
Құбыр диаметрі 100 мм 150°с дейінгі температурада 1,6 МПа шартты қысым кезінде өтпейтін арнадағы құбырлар.
құбыр желісі километр
112401010205
Құбыр диаметрі 125 мм 150°с дейінгі температурада 1,6 МПа шартты қысым кезінде өтпейтін арнадағы құбырлар.
құбыр желісі километр
112401010206
Құбыр диаметрі 150 мм 150°с дейінгі температурада 1,6 МПа шартты қысым кезінде өтпейтін арнадағы құбырлар.
құбыр желісі километр
112401010207
Құбыр диаметрі 200 мм 150°с дейінгі температурада 1,6 МПа шартты қысым кезінде өтпейтін арнадағы құбырлар.
құбыр желісі километр
112401010208
Құбыр диаметрі 250 мм 150°с дейінгі температурада, шартты қысым 1,6 МПа кезінде өтпейтін арнадағы құбырлар.
құбыр желісі километр
112401010301
Құбыр диаметрі 50 мм 150°с дейінгі температурада 1,6 МПа шартты қысым кезінде өтетін арнадағы құбырлар.
құбыр желісі километр
112401010302
Құбыр диаметрі 70 мм 150°с дейінгі температурада, шартты қысым 1,6 МПа кезінде өту каналындағы құбырлар.
құбыр желісі километр
112401010304
Құбыр диаметрі 100 мм 150°с дейінгі температурада 1,6 МПа шартты қысым кезінде өтетін арнадағы құбырлар.
құбыр желісі километр
112401010306
Құбыр диаметрі 150 мм 150°с дейінгі температурада 1,6 МПа шартты қысым кезінде өтетін арнадағы құбырлар.
құбыр желісі километр
112401010401
Құбыр диаметрі 50 мм 150°с дейінгі температурада 1,6 МПа шартты қысымда жер үсті құбырлары. төсеу
құбыр желісі километр

112401010105
Трубопроводы надземные и в каналах при условном давлении 0,6 МПа, температуре до 115°С диаметром труб 125 мм. Прокладка
километр трубопровода
112401010106
Трубопроводы надземные и в каналах при условном давлении 0,6 МПа, температуре до 115°С диаметром труб 150 мм. Прокладка
километр трубопровода
112401010107
Трубопроводы надземные и в каналах при условном давлении 0,6 МПа, температуре до 115°С диаметром труб 200 мм. Прокладка
километр трубопровода
112401010108
Трубопроводы надземные и в каналах при условном давлении 0,6 МПа, температуре до 115°С диаметром труб 250 мм. Прокладка
километр трубопровода
112401010201
Трубопроводы в непроходном канале при условном давлении 1,6 МПа, температуре до 150°С диаметром труб 50 мм. Прокладка
километр трубопровода
112401010202
Трубопроводы в непроходном канале при условном давлении 1,6 МПа, температуре до 150°С диаметром труб 70 мм. Прокладка
километр трубопровода
112401010203
Трубопроводы в непроходном канале при условном давлении 1,6 МПа, температуре до 150°С диаметром труб 80 мм. Прокладка
километр трубопровода
112401010204
Трубопроводы в непроходном канале при условном давлении 1,6 МПа, температуре до 150°С диаметром труб 100 мм. Прокладка
километр трубопровода
112401010205
Трубопроводы в непроходном канале при условном давлении 1,6 МПа, температуре до 150°С диаметром труб 125 мм. Прокладка
километр трубопровода
112401010206
Трубопроводы в непроходном канале при условном давлении 1,6 МПа, температуре до 150°С диаметром труб 150 мм. Прокладка
километр трубопровода
112401010207
Трубопроводы в непроходном канале при условном давлении 1,6 МПа, температуре до 150°С диаметром труб 200 мм. Прокладка
километр трубопровода
112401010208
Трубопроводы в непроходном канале при условном давлении 1,6 МПа, температуре до 150°С диаметром труб 250 мм. Прокладка
километр трубопровода
112401010301
Трубопроводы в проходном канале при условном давлении 1,6 МПа, температуре до 150°С диаметром труб 50 мм. Прокладка
километр трубопровода
112401010302
Трубопроводы в проходном канале при условном давлении 1,6 МПа, температуре до 150°С диаметром труб 70 мм. Прокладка
километр трубопровода
112401010304
Трубопроводы в проходном канале при условном давлении 1,6 МПа, температуре до 150°С диаметром труб 100 мм. Прокладка
километр трубопровода
112401010306
Трубопроводы в проходном канале при условном давлении 1,6 МПа, температуре до 150°С диаметром труб 150 мм. Прокладка
километр трубопровода
112401010401
Трубопроводы надземные при условном давлении 1,6 МПа, температуре до 150°С диаметром труб 50 мм. Прокладка
километр трубопровода

112401010402
Құбыр диаметрі 70 мм 150°с дейінгі температурада 1,6 МПа шартты қысымда жер үсті құбырлары. төсеу
құбыр желісі километр
112401010403
Құбыр диаметрі 80 мм 150°с дейінгі температурада 1,6 МПа шартты қысымда жер үсті құбырлары. төсеу
құбыр желісі километр
112401010404
Құбыр диаметрі 100 мм 150°с дейінгі температурада 1,6 МПа шартты қысымда жер үсті құбырлары. төсеу
құбыр желісі километр
112401010405
Құбыр диаметрі 125 мм 150°с дейінгі температурада 1,6 МПа шартты қысымда жер үсті құбырлары.
құбыр желісі километр
112401010406
Құбыр диаметрі 150 мм 150°с дейінгі температурада 1,6 МПа шартты қысымда жер үсті құбырлары.
құбыр желісі километр
112401010407
Құбыр диаметрі 200 мм 150°с дейінгі температурада 1,6 МПа шартты қысымда жер үсті құбырлары. төсеу
құбыр желісі километр
112401010409
Құбыр диаметрі 300 мм 150°с дейінгі температурада, шартты қысым 1,6 МПа кезінде жер үсті құбырлары
құбыр желісі километр
112401010411
1,6 МПа шартты қысымда, 150°с дейінгі температурада құбыр диаметрі 400 мм жер үсті құбырлары. төсеу
құбыр желісі километр
112401020101
Құбыр диаметрі 50 мм 150°с дейінгі температурада 1,6 МПа шартты қысым кезінде битумоперлитті оқшаулаудағы құбырлар.
құбыр желісі километр
112401020103
Құбыр диаметрі 80 мм 150°с дейінгі температурада 1,6 МПа шартты қысым кезінде битумоперлитті оқшаулаудағы құбырлар.
құбыр желісі километр
112401020104
Құбыр диаметрі 100 мм 150°с дейінгі температурада 1,6 МПа шартты қысым кезінде битумоперлитті оқшаулаудағы құбырлар.
құбыр желісі километр
112401020107
Құбыр диаметрі 200 мм 150°с дейінгі температурада 1,6 МПа шартты қысым кезінде битумоперлитті оқшаулаудағы құбырлар.
құбыр желісі километр
112401030101
Шартты қысымы 1,6 МПа, диаметрі 50 мм 150°С дейінгі температурада беретін және кері армопенобетонды оқшаулаудағы құбырлар.
құбыр желісі километр
112401030102
Шартты қысымы 1,6 МПа, диаметрі 70 мм 150°с дейінгі температурада беретін және кері армопенобетонды оқшаулаудағы құбырлар.
құбыр желісі километр
112401030103
1,6 МПа шартты қысымда, диаметрі 80 мм 150°С дейінгі температурада беретін және кері армопенобетонды оқшаулаудағы құбырлар.
құбыр желісі километр
112401040101
Құбыр диаметрі 100 мм тығыздама компенсаторлар. орнату
компенсатор
112401040103
Құбыр диаметрі 200 мм тығыздама компенсаторлар. орнату
компенсатор

112401010402
Трубопроводы надземные при условном давлении 1,6 МПа, температуре до 150°С диаметром труб 70 мм. Прокладка
километр трубопровода
112401010403
Трубопроводы надземные при условном давлении 1,6 МПа, температуре до 150°С диаметром труб 80 мм. Прокладка
километр трубопровода
112401010404
Трубопроводы надземные при условном давлении 1,6 МПа, температуре до 150°С диаметром труб 100 мм. Прокладка
километр трубопровода
112401010405
Трубопроводы надземные при условном давлении 1,6 МПа, температуре до 150°С диаметром труб 125 мм. Прокладка
километр трубопровода
112401010406
Трубопроводы надземные при условном давлении 1,6 МПа, температуре до 150°С диаметром труб 150 мм. Прокладка
километр трубопровода
112401010407
Трубопроводы надземные при условном давлении 1,6 МПа, температуре до 150°С диаметром труб 200 мм. Прокладка
километр трубопровода
112401010409
Трубопроводы надземные при условном давлении 1,6 МПа, температуре до 150°С диаметром труб 300 мм. Прокладка
километр трубопровода
112401010411
Трубопроводы надземные при условном давлении 1,6 МПа, температуре до 150°С диаметром труб 400 мм. Прокладка
километр трубопровода
112401020101
Трубопроводы в битумоперлитовой изоляции при условном давлении 1,6 МПа, температуре до 150°С диаметром труб 50 мм. Прокладка бесканальная
километр трубопровода
112401020103
Трубопроводы в битумоперлитовой изоляции при условном давлении 1,6 МПа, температуре до 150°С диаметром труб 80 мм. Прокладка бесканальная
километр трубопровода
112401020104
Трубопроводы в битумоперлитовой изоляции при условном давлении 1,6 МПа, температуре до 150°С диаметром труб 100 мм. Прокладка бесканальная
километр трубопровода
112401020107
Трубопроводы в битумоперлитовой изоляции при условном давлении 1,6 МПа, температуре до 150°С диаметром труб 200 мм. Прокладка бесканальная
километр трубопровода
112401030101
Трубопроводы в армопенобетонной изоляции подающие и обратные при условном давлении 1,6 МПа, температуре до 150°С диаметром труб 50 мм. Прокладка бесканальная
километр трубопровода
112401030102
Трубопроводы в армопенобетонной изоляции подающие и обратные при условном давлении 1,6 МПа, температуре до 150°С диаметром труб 70 мм. Прокладка бесканальная
километр трубопровода
112401030103
Трубопроводы в армопенобетонной изоляции подающие и обратные при условном давлении 1,6 МПа, температуре до 150°С диаметром труб 80 мм. Прокладка бесканальная
километр трубопровода
112401040101
Компенсаторы сальниковые диаметром труб 100 мм. Установка
компенсатор
112401040103
Компенсаторы сальниковые диаметром труб 200 мм. Установка
компенсатор

112401050101
Құбыр диаметрі 50 мм П-тәрізді компенсаторлар. орнату
компенсатор
112401050102
Құбыр диаметрі 70 мм П-тәрізді компенсаторлар. орнату
компенсатор
112401050103
Құбыр диаметрі 80 мм П-тәрізді компенсаторлар. орнату
компенсатор
112401050104
Құбыр диаметрі 100 мм П-тәрізді компенсаторлар. орнату
компенсатор
112401050105
Құбыр диаметрі 125 мм П-тәрізді компенсаторлар. орнату
компенсатор
112401050106
Құбыр диаметрі 150 мм П-тәрізді компенсаторлар. орнату
компенсатор
112401050107
Құбыр диаметрі 200 мм П-тәрізді компенсаторлар. орнату
компенсатор
112401050108
Құбыр диаметрі 250 мм П-тәрізді компенсаторлар. орнату
компенсатор
112401060101
Диаметрі 50 мм ыстық суға және буға арналған болат ысырмалар немесе клапандар. орнату
жинақ
112401060102
Диаметрі 80 мм ыстық суға және буға арналған болат ысырмалар немесе клапандар. орнату
жинақ
112401060103
Диаметрі 100 мм ыстық суға және буға арналған болат ысырмалар немесе клапандар. орнату
жинақ
112401060104
Диаметрі 150 мм ыстық суға және буға арналған болат ысырмалар немесе клапандар. орнату
жинақ
112401060105
Диаметрі 200 мм ыстық суға және буға арналған болат ысырмалар немесе клапандар. орнату
жинақ
112401060106
Диаметрі 250 мм ыстық суға және буға арналған болат ысырмалар немесе клапандар. орнату
жинақ
112401060107
Диаметрі 300 мм ыстық суға және буға арналған болат ысырмалар немесе клапандар. орнату
жинақ
112401060108
Диаметрі 400 мм ыстық суға және буға арналған болат ысырмалар немесе клапандар. орнату
жинақ
112401080101
Құбыр диаметрі 50 мм 140° дейінгі температурада 1,6 МПа шартты қысымда полиэтиленнен жасалған термоұстағыш муфталармен буындарды оқшаулаумен алдын ала оқшауланған пенополиуретанмен болат құбырлардан жасалған құбырлар.
бір шақырым құбыр
112401080102
Құбыр диаметрі 70 мм 140° дейінгі температурада 1,6 МПа шартты қысымда полиэтиленнен жасалған термоұстағыш муфталармен буындарды оқшаулаумен алдын ала оқшауланған пенополиуретанмен болат құбырлардан жасалған құбырлар.
бір шақырым құбыр
112401080103
Құбыр диаметрі 80 мм 140° дейінгі температурада 1,6 МПа шартты қысымда полиэтиленнен жасалған термоұстағыш муфталармен буындарды оқшаулаумен алдын ала оқшауланған пенополиуретанмен болат құбырлардан жасалған құбырлар.
бір шақырым құбыр
112401080104
Құбыр диаметрі 100 мм 140° дейінгі температурада 1,6 МПа шартты қысымда полиэтиленнен жасалған термоұстағыш муфталармен жапсарларды оқшаулаумен алдын ала оқшауланған пенополиуретанмен болат құбырлардан жасалған құбырлар.
бір шақырым құбыр
112401080105
Құбыр диаметрі 125 мм 140° дейінгі температурада 1,6 МПа шартты қысымда полиэтиленнен жасалған термоұстағыш муфталармен жапсарларды оқшаулаумен алдын ала оқшауланған пенополиуретанмен болат құбырлардан жасалған құбырлар.
бір шақырым құбыр

112401050101
Компенсаторы П-образные диаметром труб 50 мм. Установка
компенсатор
112401050102
Компенсаторы П-образные диаметром труб 70 мм. Установка
компенсатор
112401050103
Компенсаторы П-образные диаметром труб 80 мм. Установка
компенсатор
112401050104
Компенсаторы П-образные диаметром труб 100 мм. Установка
компенсатор
112401050105
Компенсаторы П-образные диаметром труб 125 мм. Установка
компенсатор
112401050106
Компенсаторы П-образные диаметром труб 150 мм. Установка
компенсатор
112401050107
Компенсаторы П-образные диаметром труб 200 мм. Установка
компенсатор
112401050108
Компенсаторы П-образные диаметром труб 250 мм. Установка
компенсатор
112401060101
Задвижки или клапаны стальные для горячей воды и пара диаметром 50 мм. Установка
комплект
112401060102
Задвижки или клапаны стальные для горячей воды и пара диаметром 80 мм. Установка
комплект
112401060103
Задвижки или клапаны стальные для горячей воды и пара диаметром 100 мм. Установка
комплект
112401060104
Задвижки или клапаны стальные для горячей воды и пара диаметром 150 мм. Установка
комплект
112401060105
Задвижки или клапаны стальные для горячей воды и пара диаметром 200 мм. Установка
комплект
112401060106
Задвижки или клапаны стальные для горячей воды и пара диаметром 250 мм. Установка
комплект
112401060107
Задвижки или клапаны стальные для горячей воды и пара диаметром 300 мм. Установка
комплект
112401060108
Задвижки или клапаны стальные для горячей воды и пара диаметром 400 мм. Установка
комплект
112401080101
Трубопроводы из стальных труб предварительно изолированных пенополиуретаном с изоляцией стыков термоусаживаемыми муфтами из полиэтилена при условном давлении 1,6 МПа, температуре до 140° диаметром труб 50 мм. Прокладка бесканальная
километр труб
112401080102
Трубопроводы из стальных труб предварительно изолированных пенополиуретаном с изоляцией стыков термоусаживаемыми муфтами из полиэтилена при условном давлении 1,6 МПа, температуре до 140° диаметром труб 70 мм. Прокладка бесканальная
километр труб
112401080103
Трубопроводы из стальных труб предварительно изолированных пенополиуретаном с изоляцией стыков термоусаживаемыми муфтами из полиэтилена при условном давлении 1,6 МПа, температуре до 140° диаметром труб 80 мм. Прокладка бесканальная
километр труб
112401080104
Трубопроводы из стальных труб предварительно изолированных пенополиуретаном с изоляцией стыков термоусаживаемыми муфтами из полиэтилена при условном давлении 1,6 МПа, температуре до 140° диаметром труб 100 мм. Прокладка бесканальная
километр труб
112401080105
Трубопроводы из стальных труб предварительно изолированных пенополиуретаном с изоляцией стыков термоусаживаемыми муфтами из полиэтилена при условном давлении 1,6 МПа, температуре до 140° диаметром труб 125 мм. Прокладка бесканальная
километр труб

112401080106
Құбыр диаметрі 150 мм 140° дейінгі температурада 1,6 МПа шартты қысымда полиэтиленнен жасалған термоұстағыш муфталармен жапсарларды оқшаулаумен алдын ала оқшауланған пенополиуретанмен болат құбырлардан жасалған құбырлар.
бір шақырым құбыр
112401080107
Құбыр диаметрі 200 мм 140° дейінгі температурада 1,6 МПа шартты қысымда полиэтиленнен жасалған термоұстағыш муфталармен жапсарларды оқшаулаумен алдын ала оқшауланған пенополиуретанмен болат құбырлардан жасалған құбырлар.
бір шақырым құбыр
112401080108
Құбыр диаметрі 250 мм 140° дейінгі температурада 1,6 МПа шартты қысымда полиэтиленнен жасалған термоұстағыш муфталармен жапсарларды оқшаулаумен алдын ала оқшауланған пенополиуретанмен болат құбырлардан жасалған құбырлар.
бір шақырым құбыр
112401080109
Құбыр диаметрі 300 мм 140° дейінгі температурада 1,6 МПа шартты қысымда полиэтиленнен жасалған термоұстағыш муфталармен жапсарларды оқшаулаумен алдын ала оқшауланған пенополиуретанмен болат құбырлардан жасалған құбырлар.
бір шақырым құбыр
112401080110
1,6 МПа шартты қысымда, диаметрі 140° дейін температурада 400 мм полиэтиленнен жасалған термоұстағыш муфталары бар буындарды оқшаулаумен алдын ала оқшауланған пенополиуретанмен болат құбырлардан жасалған құбырлар, арнасыз төсеу
бір шақырым құбыр
112401080111
Құбыр диаметрі 500 мм 140° дейінгі температурада 1,6 МПа шартты қысымда полиэтиленнен жасалған термоұстағыш муфталармен буындарды оқшаулаумен алдын ала оқшауланған пенополиуретанмен болат құбырлардан жасалған құбырлар.
бір шақырым құбыр
112401080114
Құбыр диаметрі 800 мм 140° дейінгі температурада 1,6 МПа шартты қысымда полиэтиленнен жасалған термоұстағыш муфталармен буындарды оқшаулаумен алдын ала оқшауланған пенополиуретанмен болат құбырлардан жасалған құбырлар.
бір шақырым құбыр
112401080201
1,6 МПа шартты қысымда, диаметрі 50 мм 140° дейінгі температурада полиэтиленнен жасалған термоұстағыш муфталармен жапсарларды оқшаулаумен алдын ала оқшауланған пенополиуретанмен болаттан жасалған фасонды бұйымдар. орнату
дана
112401080202
1,6 МПа шартты қысымда, диаметрі 70 мм 140° дейінгі температурада полиэтиленнен жасалған термоұстағыш муфталармен жапсарларды оқшаулаумен алдын ала оқшауланған пенополиуретанмен болаттан жасалған фасонды бұйымдар. орнату
дана
112401080203
1,6 МПа шартты қысымда, диаметрі 80 мм 140° дейінгі температурада полиэтиленнен жасалған термоұстағыш муфталармен жапсарларды оқшаулаумен алдын ала оқшауланған пенополиуретанмен болаттан жасалған фасонды бұйымдар. орнату
дана
112401080204
Шартты қысымы 1,6 МПа, диаметрі 100 мм 140° дейінгі температурада полиэтиленнен жасалған термоұстағыш муфталармен түйіскен жерлерін оқшаулайтын алдын ала оқшауланған пенополиуретанмен болаттан жасалған фасонды бұйымдар. орнату
дана

112401080106
Трубопроводы из стальных труб предварительно изолированных пенополиуретаном с изоляцией стыков термоусаживаемыми муфтами из полиэтилена при условном давлении 1,6 МПа, температуре до 140° диаметром труб 150 мм. Прокладка бесканальная
километр труб
112401080107
Трубопроводы из стальных труб предварительно изолированных пенополиуретаном с изоляцией стыков термоусаживаемыми муфтами из полиэтилена при условном давлении 1,6 МПа, температуре до 140° диаметром труб 200 мм. Прокладка бесканальная
километр труб
112401080108
Трубопроводы из стальных труб предварительно изолированных пенополиуретаном с изоляцией стыков термоусаживаемыми муфтами из полиэтилена при условном давлении 1,6 МПа, температуре до 140° диаметром труб 250 мм. Прокладка бесканальная
километр труб
112401080109
Трубопроводы из стальных труб предварительно изолированных пенополиуретаном с изоляцией стыков термоусаживаемыми муфтами из полиэтилена при условном давлении 1,6 МПа, температуре до 140° диаметром труб 300 мм. Прокладка бесканальная
километр труб
112401080110
Трубопроводы из стальных труб предварительно изолированных пенополиуретаном с изоляцией стыков термоусаживаемыми муфтами из полиэтилена при условном давлении 1,6 МПа, температуре до 140° диаметром труб 400 мм. Прокладка бесканальная
километр труб
112401080111
Трубопроводы из стальных труб предварительно изолированных пенополиуретаном с изоляцией стыков термоусаживаемыми муфтами из полиэтилена при условном давлении 1,6 МПа, температуре до 140° диаметром труб 500 мм. Прокладка бесканальная
километр труб
112401080114
Трубопроводы из стальных труб предварительно изолированных пенополиуретаном с изоляцией стыков термоусаживаемыми муфтами из полиэтилена при условном давлении 1,6 МПа, температуре до 140° диаметром труб 800 мм. Прокладка бесканальная
километр труб
112401080201
Фасонные изделия стальные предварительно изолированные пенополиуретаном с изоляцией стыков термоусаживаемыми муфтами из полиэтилена при условном давлении 1,6 МПа, температуре до 140° диаметром 50 мм. Установка
шт.
112401080202
Фасонные изделия стальные предварительно изолированные пенополиуретаном с изоляцией стыков термоусаживаемыми муфтами из полиэтилена при условном давлении 1,6 МПа, температуре до 140° диаметром 70 мм. Установка
шт.
112401080203
Фасонные изделия стальные предварительно изолированные пенополиуретаном с изоляцией стыков термоусаживаемыми муфтами из полиэтилена при условном давлении 1,6 МПа, температуре до 140° диаметром 80 мм. Установка
шт.
112401080204
Фасонные изделия стальные предварительно изолированные пенополиуретаном с изоляцией стыков термоусаживаемыми муфтами из полиэтилена при условном давлении 1,6 МПа, температуре до 140° диаметром 100 мм. Установка
шт.

112401080205
Шартты қысымы 1,6 МПа, диаметрі 125 мм 140° дейінгі температурада полиэтиленнен жасалған термоұстағыш муфталармен түйіскен жерлерін оқшаулайтын алдын ала оқшауланған пенополиуретанмен болаттан жасалған фасонды бұйымдар. орнату
дана
112401080206
Шартты қысымы 1,6 МПа, диаметрі 150 мм 140° дейінгі температурада полиэтиленнен жасалған термоұстағыш муфталармен түйіскен жерлерін оқшаулайтын алдын ала оқшауланған пенополиуретанмен болаттан жасалған фасонды бұйымдар. орнату
дана
112401080207
1,6 МПа шартты қысымда, диаметрі 200 мм 140° дейінгі температурада полиэтиленнен жасалған термоұстағыш муфталармен түйіскен жерлерін оқшаулайтын алдын ала оқшауланған пенополиуретанмен болаттан жасалған фасонды бұйымдар. орнату
дана
112401080208
1,6 МПа шартты қысымда, диаметрі 250 мм 140° дейінгі температурада полиэтиленнен жасалған термоұстағыш муфталармен түйіскен жерлерін оқшаулайтын алдын ала оқшауланған пенополиуретанмен болаттан жасалған фасонды бұйымдар. орнату
дана
112401080210
1,6 МПа шартты қысымда, диаметрі 50 мм 140° дейінгі температурада полиэтиленнен жасалған термооқшаулағыш муфталармен буындарды оқшаулаумен алдын ала оқшауланған болаттан жасалған фасонды бұйымдар.
дана
112401080211
1,6 МПа шартты қысымда, диаметрі 70 мм 140° дейінгі температурада полиэтиленнен жасалған термоусаживаемыми муфталармен буындарды оқшаулаумен алдын ала оқшауланған Болат фасонды бұйымдар.
дана
112401080212
1,6 МПа шартты қысымда, диаметрі 80 мм 140° дейінгі температурада полиэтиленнен жасалған термооқшаулағыш муфталармен буындарды оқшаулаумен алдын ала оқшауланған болаттан жасалған фасонды бұйымдар.
дана
112401080214
1,6 МПа шартты қысымда, диаметрі 125 мм 140° дейінгі температурада полиэтиленнен жасалған термооқшаулағыш муфталармен буындарды оқшаулаумен алдын ала оқшауланған болаттан жасалған фасонды бұйымдар.
дана
112401080215
1,6 МПа шартты қысымда, диаметрі 150 мм 140° дейінгі температурада полиэтиленнен жасалған термооқшаулағыш муфталармен буындарды оқшаулаумен алдын ала оқшауланған болаттан жасалған фасонды бұйымдар.
дана
112401080216
1,6 МПа шартты қысымда, диаметрі 200 мм 140° дейінгі температурада полиэтиленнен жасалған термооқшаулағыш муфталармен буындарды оқшаулаумен алдын ала оқшауланған болаттан жасалған фасонды бұйымдар.
дана
112401080217
1,6 МПа шартты қысымда, диаметрі 250 мм 140° дейінгі температурада полиэтиленнен жасалған термооқшаулағыш муфталармен буындарды оқшаулаумен алдын ала оқшауланған болаттан жасалған фасонды бұйымдар.
дана

112401080205
Фасонные изделия стальные предварительно изолированные пенополиуретаном с изоляцией стыков термоусаживаемыми муфтами из полиэтилена при условном давлении 1,6 МПа, температуре до 140° диаметром 125 мм. Установка
шт.
112401080206
Фасонные изделия стальные предварительно изолированные пенополиуретаном с изоляцией стыков термоусаживаемыми муфтами из полиэтилена при условном давлении 1,6 МПа, температуре до 140° диаметром 150 мм. Установка
шт.
112401080207
Фасонные изделия стальные предварительно изолированные пенополиуретаном с изоляцией стыков термоусаживаемыми муфтами из полиэтилена при условном давлении 1,6 МПа, температуре до 140° диаметром 200 мм. Установка
шт.
112401080208
Фасонные изделия стальные предварительно изолированные пенополиуретаном с изоляцией стыков термоусаживаемыми муфтами из полиэтилена при условном давлении 1,6 МПа, температуре до 140° диаметром 250 мм. Установка
шт.
112401080210
Фасонные изделия стальные предварительно изолированные пенополиуретаном с изоляцией стыков термоусаживаемыми муфтами из полиэтилена при условном давлении 1,6 МПа, температуре до 140° диаметром 50 мм. Добавлять на изоляцию каждого следующего стыка
шт.
112401080211
Фасонные изделия стальные предварительно изолированные пенополиуретаном с изоляцией стыков термоусаживаемыми муфтами из полиэтилена при условном давлении 1,6 МПа, температуре до 140° диаметром 70 мм. Добавлять на изоляцию каждого следующего стыка
шт.
112401080212
Фасонные изделия стальные предварительно изолированные пенополиуретаном с изоляцией стыков термоусаживаемыми муфтами из полиэтилена при условном давлении 1,6 МПа, температуре до 140° диаметром 80 мм. Добавлять на изоляцию каждого следующего стыка
шт.
112401080214
Фасонные изделия стальные предварительно изолированные пенополиуретаном с изоляцией стыков термоусаживаемыми муфтами из полиэтилена при условном давлении 1,6 МПа, температуре до 140° диаметром 125 мм. Добавлять на изоляцию каждого следующего стыка
шт.
112401080215
Фасонные изделия стальные предварительно изолированные пенополиуретаном с изоляцией стыков термоусаживаемыми муфтами из полиэтилена при условном давлении 1,6 МПа, температуре до 140° диаметром 150 мм. Добавлять на изоляцию каждого следующего стыка
шт.
112401080216
Фасонные изделия стальные предварительно изолированные пенополиуретаном с изоляцией стыков термоусаживаемыми муфтами из полиэтилена при условном давлении 1,6 МПа, температуре до 140° диаметром 200 мм. Добавлять на изоляцию каждого следующего стыка
шт.
112401080217
Фасонные изделия стальные предварительно изолированные пенополиуретаном с изоляцией стыков термоусаживаемыми муфтами из полиэтилена при условном давлении 1,6 МПа, температуре до 140° диаметром 250 мм. Добавлять на изоляцию каждого следующего стыка
шт.

112401080219
1,6 МПа шартты қысымда, диаметрі 400 мм 140° дейінгі температурада полиэтиленнен жасалған термоұстағыш муфталармен түйіскен жерлерін оқшаулайтын алдын ала оқшауланған пенополиуретанмен болаттан жасалған фасонды бұйымдар. орнату
дана
112401080301
Диаметрі 50 мм 140° дейінгі температурада 1,6 МПа шартты қысымда полиэтиленнен жасалған термоұстағыш муфталармен жапсарларды оқшаулаумен алдын ала оқшауланған Болат ысырмалар (шарлы крандар). орнату
дана
112401080302
Диаметрі 70 мм 140° дейінгі температурада 1,6 МПа шартты қысымда полиэтиленнен жасалған термоұстағыш муфталармен жапсарларды оқшаулаумен алдын ала оқшауланған Болат ысырмалар (шарлы крандар). орнату
дана
112401080303
Диаметрі 80 мм 140° дейінгі температурада 1,6 МПа шартты қысымда полиэтиленнен жасалған термоұстағыш муфталармен түйіскен жерлерін оқшаулайтын алдын ала оқшауланған Болат ысырмалар (шарлы крандар). орнату
дана
112401080304
Диаметрі 100 мм 140° дейінгі температурада 1,6 МПа шартты қысымда полиэтиленнен жасалған термоұстағыш муфталармен жапсарларды оқшаулаумен алдын ала оқшауланған Болат ысырмалар (шарлы крандар). орнату
дана
112401080305
Диаметрі 125 мм 140° дейінгі температурада 1,6 МПа шартты қысымда полиэтиленнен жасалған термоұстағыш муфталармен жапсарларды оқшаулаумен алдын ала оқшауланған Болат ысырмалар (шарлы крандар). орнату
дана
112401080306
Диаметрі 150 мм 140° дейінгі температурада 1,6 МПа шартты қысымда полиэтиленнен жасалған термоұстағыш муфталармен жапсарларды оқшаулаумен алдын ала оқшауланған Болат ысырмалар (шарлы крандар). орнату
дана
112401080307
Диаметрі 200 мм 140° дейінгі температурада, шартты қысым кезінде 1,6 МПа полиэтиленнен жасалған муфталармен буындарды оқшаулаумен алдын ала оқшауланған Болат ысырмалар (шарлы крандар). орнату
дана
112402010101
Диаметрі 50 мм жертөле газ құбырын ғимараттарға енгізу. Құрылғы
газды енгізу
112402010102
Ғимаратқа диаметрі 80 мм жертөле газ құбырын енгізу. Құрылғы
газды енгізу
112402010103
Диаметрі 100 мм жертөле газ құбырын ғимараттарға енгізу. Құрылғы
газды енгізу
112402020101
Диаметрі 70 мм-ге дейін ойылатын газ құбырлары, қысымы төмендеген газ астындағы жұмыс істеп тұрған төмен қысымды болат газ құбырларына штуцермен ойып салу
ойма
112402020102
Диаметрі 80 мм-ге дейін ойылатын газ құбырлары, қысымы төмендеген газ астындағы жұмыс істеп тұрған төмен қысымды болат газ құбырларына штуцермен ойып салу
ойма
112402020103
Диаметрі 100 мм-ге дейін ойылатын газ құбырлары, қысымы төмендеген газ астындағы жұмыс істеп тұрған төмен қысымды болат газ құбырларына штуцермен ойып салу
ойма

112401080219
Фасонные изделия стальные предварительно изолированные пенополиуретаном с изоляцией стыков термоусаживаемыми муфтами из полиэтилена при условном давлении 1,6 МПа, температуре до 140° диаметром 400 мм. Установка
шт.
112401080301
Задвижки (шаровые краны) стальные предварительно изолированные пенополиуретаном с изоляцией стыков термоусаживаемыми муфтами из полиэтилена при условном давлении 1,6 МПа, температуре до 140° диаметром 50 мм. Установка
шт.
112401080302
Задвижки (шаровые краны) стальные предварительно изолированные пенополиуретаном с изоляцией стыков термоусаживаемыми муфтами из полиэтилена при условном давлении 1,6 МПа, температуре до 140° диаметром 70 мм. Установка
шт.
112401080303
Задвижки (шаровые краны) стальные предварительно изолированные пенополиуретаном с изоляцией стыков термоусаживаемыми муфтами из полиэтилена при условном давлении 1,6 МПа, температуре до 140° диаметром 80 мм. Установка
шт.
112401080304
Задвижки (шаровые краны) стальные предварительно изолированные пенополиуретаном с изоляцией стыков термоусаживаемыми муфтами из полиэтилена при условном давлении 1,6 МПа, температуре до 140° диаметром 100 мм. Установка
шт.
112401080305
Задвижки (шаровые краны) стальные предварительно изолированные пенополиуретаном с изоляцией стыков термоусаживаемыми муфтами из полиэтилена при условном давлении 1,6 МПа, температуре до 140° диаметром 125 мм. Установка
шт.
112401080306
Задвижки (шаровые краны) стальные предварительно изолированные пенополиуретаном с изоляцией стыков термоусаживаемыми муфтами из полиэтилена при условном давлении 1,6 МПа, температуре до 140° диаметром 150 мм. Установка
шт.
112401080307
Задвижки (шаровые краны) стальные предварительно изолированные пенополиуретаном с изоляцией стыков термоусаживаемыми муфтами из полиэтилена при условном давлении 1,6 МПа, температуре до 140° диаметром 200 мм. Установка
шт.
112402010101
Ввод цокольный газопровода диаметром 50 мм в здания. Устройство
газовый ввод
112402010102
Ввод цокольный газопровода диаметром 80 мм в здания. Устройство
газовый ввод
112402010103
Ввод цокольный газопровода диаметром 100 мм в здания. Устройство
газовый ввод
112402020101
Газопроводы врезаемые диаметром до 70 мм. Врезка штуцером в действующие стальные газопроводы низкого давления под газом со снижением давления
врезка
112402020102
Газопроводы врезаемые диаметром до 80 мм. Врезка штуцером в действующие стальные газопроводы низкого давления под газом со снижением давления
врезка
112402020103
Газопроводы врезаемые диаметром до 100 мм. Врезка штуцером в действующие стальные газопроводы низкого давления под газом со снижением давления
врезка

112402020201
Диаметрі 75 мм-ге дейін ойылатын газ құбырлары, қысымды төмендететін газ астындағы жұмыс істеп тұрған төмен қысымды болат газ құбырларына муфтамен ойып салу
ойма
112402030101
Диаметрі 50 мм-ге дейін ойылатын газ құбырлары, қысымды төмендетпей газ астындағы жұмыс істеп тұрған төмен қысымды болат газ құбырларына штуцермен ойып салу
ойма
112402030102
Диаметрі 70 мм-ге дейін ойылатын газ құбырлары, қысымды төмендетпей газ астындағы жұмыс істеп тұрған төмен қысымды болат газ құбырларына штуцермен ойып салу
ойма
112402040102
Диаметрі 63-75 ММ жұмыс істейтін болат газ құбырлары.
өшіру
112402060101
Шартты диаметрі 50 мм газ білтелері. орнату
свеча
112402070201
Бақылау түтігі. Құрылғы
дана
112402070202
Бақылау пункті. Құрылғы
дана
112403010101
Салмағы 0,3 Т дейін құрастырмалы темірбетон элементтерден жасалған күл-қож өткізгіштерге арналған жатық тіректер
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
1125-бөлім газ-мұнай өнімдерінің магистральдық және кәсіпшілік құбырларын салу жөніндегі құрылыс жұмыстары
112501080101
Диаметрі 350 мм газ-мұнай өнімдерінің құбырлары, қолданыстағы коммуникациялармен (құбырлармен, кәбіл желілерімен, 35 кВ дейінгі ЭБЖ) қиылысу)
қиылысу
112501090101
Диаметрі 500 мм қаптамалар, көлденең бұрғылау тәсілімен траншеясыз төсеу
М кожуха
112501190101
Диаметрі 500 мм дейінгі құбыр, қаптама арқылы сүйреген кезде механикалық зақымданудан ағаш рейкалармен Футерлеу
шаршы метр төсеніш
112501260101
Диаметрі 350 мм құбыр желісі, ауамен үрлеу
құбыр желісі километр
112501270101
Диаметрі 350 мм құбыр өткізгіш, жылжымалы компрессорлық қондырғылардан 6 МПа дейінгі қысымға ауамен сынау
құбыр желісі километр
112501270501
Құбыр диаметрі 350 мм. гидравликалық сынау
құбыр желісі километр
112501270502
Диаметрі 400 мм құбыр, гидравликалық сынау
құбыр желісі километр
112501270503
Диаметрі 500 мм құбыр, гидравликалық сынау
құбыр желісі километр
112501270506
Құбыр диаметрі 800 мм. гидравликалық сынау
құбыр желісі километр
112501280101
Диаметрі 350 мм 1-4 санатты құбырлар, радиографиялау әдісімен дәнекерленген қосылыстардың сапасын бақылау
буын
112501280201
Диаметрі 350 мм 1-4 санатты құбырлар, дәнекерленген қосылыстардың сапасын магнитографиялау әдісімен бақылау
буын
112501290501
Протектор. Тану белгісін орнату
белгісі
112501300101
Ғимараттың бірі многобоксовых блоктар. Орнату
т блок-бокстар
112501300102
Қосарланған және жалғыз блок-бокстардан жасалған ғимараттар. Орнату
т блок-бокстар
112501300401
Аражабындар мен жабындар плиталары. Төсеу
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі

112402020201
Газопроводы врезаемые диаметром до 75 мм. Врезка муфтой в действующие стальные газопроводы низкого давления под газом со снижением давления
врезка
112402030101
Газопроводы врезаемые диаметром до 50 мм. Врезка штуцером в действующие стальные газопроводы низкого давления под газом без снижения давления
врезка
112402030102
Газопроводы врезаемые диаметром до 70 мм. Врезка штуцером в действующие стальные газопроводы низкого давления под газом без снижения давления
врезка
112402040102
Газопроводы действующие стальные диаметром 63-75 мм. Отключение и заглушка под газом
отключение
112402060101
Свечи газовые условным диаметром 50 мм. Установка
свеча
112402070201
Трубка контрольная. Устройство
шт.
112402070202
Пункт контрольный. Устройство
шт.
112403010101
Опоры лежневые для золошлакопроводов из сборных железобетонных элементов массой до 0,3 т. Укладка
куб. метр сборных конструкций
Раздел 1125 Работы строительные по устройству магистральных и промысловых трубопроводов газонефтепродуктов
112501080101
Трубопроводы газонефтепродуктов диаметром 350 мм. Пересечение с действующими коммуникациями (трубопроводами, кабельными линиями, ЛЭП до 35 кВ)
пересечение
112501090101
Кожухи диаметром 500 мм. Прокладка бестраншейная способом горизонтального бурения
м кожуха
112501190101
Трубопровод диаметром до 500 мм. Футеровка деревянными рейками от механических повреждений при протаскивании через кожух
квадратный метр футеровки
112501260101
Трубопровод диаметром 350 мм. Продувка воздухом
километр трубопровода
112501270101
Трубопровод диаметром 350 мм. Испытание воздухом от передвижных компрессорных установок на давление до 6 МПа
километр трубопровода
112501270501
Трубопровод диаметром 350 мм. Испытание гидравлическое
километр трубопровода
112501270502
Трубопровод диаметром 400 мм. Испытание гидравлическое
километр трубопровода
112501270503
Трубопровод диаметром 500 мм. Испытание гидравлическое
километр трубопровода
112501270506
Трубопровод диаметром 800 мм. Испытание гидравлическое
километр трубопровода
112501280101
Трубопроводы 1-4 категории диаметром 350 мм. Контроль качества сварных соединений методом радиографирования
стык
112501280201
Трубопроводы 1-4 категории диаметром 350 мм. Контроль качества сварных соединений методом магнитографирования
стык
112501290501
Протектор. Установка опознавательного знака
знак
112501300101
Здания из многобоксовых блоков. Установка
т блок-боксов
112501300102
Здания из спаренных и одиночных блок-боксов. Установка
т блок-боксов
112501300401
Плиты перекрытий и покрытий. Укладка
куб. метр сборных конструкций

112502040102
Диаметрі 400 мм болат қаптамалар, көлденең бұрғылау тәсілімен траншеясыз төсеу
М кожуха
112502050101
Диаметрі 100 мм дейінгі құбыр.
М кожуха
112502050102
Диаметрі 200 мм құбыр.
М кожуха
112502090401
Құбыр диаметрі 50 мм. орауыш бір қабаттағы оқшаулағыш жабындардың қосымша қорғаныш қабаты
құбыр желісі километр
112502100101
Диаметрі 100 мм дейінгі кәсіпшілік құбырлар, 8 МПа (80 кгс/сквадрат метр) дейінгі қысыммен жылжымалы компрессорлық қондырғылардан қуысты тазарту және ауаның беріктігі мен саңылаусыздығын сынау)
құбыр желісі километр
112502100105
Диаметрі 250 мм кәсіпшілік құбырлар, 8 МПа (80 кгс/сквадрат метр) дейінгі қысыммен жылжымалы компрессорлық қондырғылардан қуысты тазарту және ауаның беріктігі мен саңылаусыздығын сынау)
құбыр желісі километр
112502100201
Диаметрі 100 мм дейінгі құбырлар, 10 МПа (100 кгс/сквадрат метр) дейінгі гидравликалық қысыммен сынау)
құбыр желісі километр
112502100202
Құбырлар диаметрі 125 мм. сынау гидравликалық қысыммен 10 МПа (100 кгс/сквадратный метр)
құбыр желісі километр
112502100203
Құбырлар диаметрі 150 мм. сынау гидравликалық қысыммен 10 МПа (100 кгс/сквадратный метр)
құбыр желісі километр
112502100204
Құбырлар диаметрі 200 мм. сынау гидравликалық қысыммен 10 МПа (100 кгс/сквадратный метр)
құбыр желісі километр
112502100208
Құбырлар диаметрі 400 мм. сынау гидравликалық қысыммен 10 МПа (100 кгс/сквадратный метр)
құбыр желісі километр
112502110101
Диаметрі 100 мм дейінгі құбырлар, радиографиялау әдісімен дәнекерленген қосылыстардың сапасын бақылау, ортаның артық қысымы 10 МПа (100 кгс/сквадрат метр)
буын
112502110103
Диаметрі 150 мм құбырлар, радиографиялау әдісімен дәнекерленген қосылыстардың сапасын бақылау, ортаның артық қысымы 10 МПа (100 кгс/сквадрат метр) дейін)
буын
112502110104
Диаметрі 200 мм құбыр жолдары, радиографиялау әдісімен дәнекерленген қосылыстардың сапасын бақылау, ортаның артық қысымы 10 МПа (100 кгс/сквадраттық метр)
буын
112502110201
Диаметрі 100 мм-ге дейінгі құбырлар, магнетографиялау әдісімен дәнекерленген қосылыстардың сапасын бақылау, ортаның артық қысымы 10 МПа-ға дейін (100 кгс/сквадраттық метр)
буын
1126-бөлім жылу оқшаулағыш құрылыс жұмыстары
112601010101
Құбырлар. Синтетикалық байланыстырғышта минералды мақта цилиндрлері негізінде жылу оқшаулағыш толық құрылымдармен оқшаулау
текше метр оқшаулау
112601010201
Құбырлар, диаметрі 350 мм дейін.
текше метр оқшаулау

112502040102
Кожухи стальные диаметром 400 мм. Прокладка бестраншейная способом горизонтального бурения
м кожуха
112502050101
Трубопровод диаметром до 100 мм. Протаскивание плетей через кожух
м кожуха
112502050102
Трубопровод диаметром 200 мм. Протаскивание плетей через кожух
м кожуха
112502090401
Трубопровод диаметром 50 мм. Обертка дополнительная защитная изоляционных покрытий в один слой
километр трубопровода
112502100101
Трубопроводы промысловые диаметром до 100 мм. Очистка полости и испытание на прочность и герметичность воздухом от передвижных компрессорных установок давлением до 8 МПа (80 кгс/сквадратный метр)
километр трубопровода
112502100105
Трубопроводы промысловые диаметром 250 мм. Очистка полости и испытание на прочность и герметичность воздухом от передвижных компрессорных установок давлением до 8 МПа (80 кгс/сквадратный метр)
километр трубопровода
112502100201
Трубопроводы диаметром до 100 мм. Испытание гидравлическое давлением до 10 МПа (100 кгс/сквадратный метр)
километр трубопровода
112502100202
Трубопроводы диаметром 125 мм. Испытание гидравлическое давлением до 10 МПа (100 кгс/сквадратный метр)
километр трубопровода
112502100203
Трубопроводы диаметром 150 мм. Испытание гидравлическое давлением до 10 МПа (100 кгс/сквадратный метр)
километр трубопровода
112502100204
Трубопроводы диаметром 200 мм. Испытание гидравлическое давлением до 10 МПа (100 кгс/сквадратный метр)
километр трубопровода
112502100208
Трубопроводы диаметром 400 мм. Испытание гидравлическое давлением до 10 МПа (100 кгс/сквадратный метр)
километр трубопровода
112502110101
Трубопроводы диаметром до 100 мм. Контроль качества сварных соединений методом радиографирования, избыточное давление среды до 10 МПа (100 кгс/сквадратный метр)
стык
112502110103
Трубопроводы диаметром 150 мм. Контроль качества сварных соединений методом радиографирования, избыточное давление среды до 10 МПа (100 кгс/сквадратный метр)
стык
112502110104
Трубопроводы диаметром 200 мм. Контроль качества сварных соединений методом радиографирования, избыточное давление среды до 10 МПа (100 кгс/сквадратный метр)
стык
112502110201
Трубопроводы диаметром до 100 мм. Контроль качества сварных соединений методом магнитографирования, избыточное давление среды до 10 МПа (100 кгс/сквадратный метр)
стык
Раздел 1126 Работы строительные теплоизоляционные
112601010101
Трубопроводы. Изоляция конструкциями теплоизоляционными комплектными на основе цилиндров минераловатных на синтетическом связующем
куб. метр изоляции
112601010201
Трубопроводы, диаметр до 350 мм. Изоляция цилиндрами, полуцилиндрами и сегментами из пенопласта
куб. метр изоляции

112601010301
Құбырлар. Синтетикалық тоқитын минералды мақтадан жасалған цилиндрлермен және жартылай цилиндрлермен оқшаулау
текше метр оқшаулау
112601010401
Құбырлар. Битумды байланыстырғышта минералды мақта бұйымдарымен (сегменттермен) оқшаулау
текше метр оқшаулау
112601010501
Құбырлар. Жеке жылу оқшаулағыш сегменттермен (перлитцементті, перлитті, вермикулитті, әк-кремнеземді) оқшаулау)
текше метр
112601010502
Құбырлар. Оқшаулау даналы теплоизоляционными полуцилиндрами (перлитоцементными, перлитовыми, вермикулитовыми, әкті-кремнеземистыми)
текше метр
112601010504
Беттері тегіс және қисық. Плиталармен (перлитцементті, перлитті, вермикулитті, әк-кремнеземді) оқшаулау)
текше метр
112601010601
Құбырлар. Шыны талшықты кенеппен, ПХСТ маркалы шыны талшықты кенеппен, ИПСТ маркалы инемен тесетін шыны кенеппен оқшаулау
текше метр оқшаулау
112601010701
Құбырлар. Асбест сымымен оқшаулау
текше метр оқшаулау
112601010702
Құбырлар. Түбіт асбест сымымен оқшаулау
текше метр оқшаулау
112601010801
Құбырлар. Маттармен және супер жұқа талшықтан (шыны және базальт) жасалған кенептермен, дыбыс сіңіретін маттармен оқшаулау
текше метр оқшаулау
112601010901
Құбырлар. 75, 100 маркалы минералды мақта маталарымен, 75 маркалы минералды мақта плиталарымен оқшаулау
текше метр оқшаулау
112601010902
Құбырлар. ППТ шыны штапельді талшықтан жасалған плиталармен оқшаулау
текше метр оқшаулау
112601011001
Құбырлар. 125 маркалы қаптамасыз тігісті минералды мақта маталарымен, гофрленген құрылымы бар минералды мақта бұйымдарымен оқшаулау
текше метр оқшаулау
112601011002
Құбырлар. Шыны штапельді талшықтан жасалған маталармен оқшаулау
текше метр оқшаулау
112601011101
Беттері тегіс және қисық. М-125 маркалы синтетикалық байланыстырғыштағы минералды мақта маталарымен, синтетикалық байланыстырғыштағы шыны штапельді талшықтан жасалған жартылай қатты тақталармен жапсырмасыз және шыны матадан немесе металл тордан жасалған төсемдермен оқшаулау
текше метр оқшаулау
112601011102
Беттері пішінді. Шыны матадан немесе металл тордан жасалған төсемдердегі тігісті минералды мақта маталарымен, М-125 маркалы синтетикалық байланыстырғыш минералды мақта плиталарымен, синтетикалық байланыстырғыш шыны штапельді талшықтан жасалған жартылай қатты плиталармен оқшаулау
текше метр оқшаулау
112601011201
Фланецті Арматура мен қосылыстар, құбырлардың шартты диаметрі 200 мм-ге дейін, алмалы-салмалы жартылай флюлярлармен минералды мақталы тігісті төсеніштерден және алюминий қорытпалардан жасалған табақтардан оқшаулау
арматура және ернемек қосылыстары

112601010301
Трубопроводы. Изоляция цилиндрами и полуцилиндрами из минеральной ваты на синтетическом вязующем
куб. метр изоляции
112601010401
Трубопроводы. Изоляция изделиями (сегментами) минераловатными на битумном связующем
куб. метр изоляции
112601010501
Трубопроводы. Изоляция штучными теплоизоляционными сегментами (перлитоцементными, перлитовыми, вермикулитовыми, известково-кремнеземистыми)
куб. метр
112601010502
Трубопроводы. Изоляция штучными теплоизоляционными полуцилиндрами (перлитоцементными, перлитовыми, вермикулитовыми, известково-кремнеземистыми)
куб. метр
112601010504
Поверхности плоские и криволинейные. Изоляция плитами (перлитоцементными, перлитовыми, вермикулитовыми, известково-кремнеземистыми)
куб. метр
112601010601
Трубопроводы. Изоляция холстами стекловолокнистыми, полотном холстопрошивным стекловолокнистым марки ПХСТ, полотном иглопробивным стеклянным марки ИПСТ
куб. метр изоляции
112601010701
Трубопроводы. Изоляция шнурами асбестовыми
куб. метр изоляции
112601010702
Трубопроводы. Изоляция шнурами асбестовыми пуховыми
куб. метр изоляции
112601010801
Трубопроводы. Изоляция матами и холстами из супертонкого волокна (стеклянного и базальтового), матами звукопоглощающими
куб. метр изоляции
112601010901
Трубопроводы. Изоляция матами минераловатными марок 75, 100, плитами минераловатными марки 75
куб. метр изоляции
112601010902
Трубопроводы. Изоляция плитами из стеклянного штапельного волокна ППТ
куб. метр изоляции
112601011001
Трубопроводы. Изоляция матами минераловатными прошивными безобкладочными и в обкладках марки 125, изделиями минераловатными с гофрированной структурой
куб. метр изоляции
112601011002
Трубопроводы. Изоляция матами из стеклянного штапельного волокна
куб. метр изоляции
112601011101
Поверхности плоские и криволинейные. Изоляция матами минераловатными прошивными безобкладочными и в обкладках из стеклоткани или металлической сетки, плитами минераловатными на синтетическом связующем марки М-125, плитами полужесткими из стеклянного штапельного волокна на синтетическом связующем
куб. метр изоляции
112601011102
Поверхности фасонные. Изоляция матами минераловатными прошивными в обкладках из стеклоткани или металлической сетки, плитами минераловатными на синтетическом связующем марки М-125, плитами полужесткими из стеклянного штапельного волокна на синтетическом связующем
куб. метр изоляции
112601011201
Арматура и соединения фланцевые, условный диаметр трубопроводов до 200 мм. Изоляция съемными полуфутлярами из матов минераловатных прошивных и листов из алюминиевых сплавов
шт. арматуры и фланцевых соединений

112601011301
Фланецті Арматура мен қосылыстар, құбырлардың шартты диаметрі 200 мм-ге дейін.
арматура және ернемек қосылыстары
112601011503
Құбырлар. Алюминий қорытпаларының табақтарынан жасалған жабыны бар шыны штапельді талшықтан жасалған маттар негізінде толық құрастырмалы конструкциялармен оқшаулау
текше метр оқшаулау
112601011601
Құбырлар. Мырышталған болатпен қапталған 75 маркалы минералды мақта плиталарының негізінде толық құрастырмалы конструкциялармен оқшаулау
текше метр оқшаулау
112601011701
Диаметрі 160 мм дейінгі құбырлар, көбіктенген каучуктан жасалған түтіктермен оқшаулау
м Құбыр
112601011702
Диаметрі 180 мм дейінгі құбырлар, көбіктенген каучуктан жасалған пластиналармен (плиталармен) оқшаулау
м Құбыр
112601011801
Беттері тегіс және қисық. Көбіктенген каучуктан жасалған орама материалмен оқшаулау
оқшауланған бетінің шаршы метрі
112601011901
Арматура және фланецті қосылыстар. Көбіктенген каучуктан жасалған орама материалмен оқшаулау
арматура және ернемек қосылыстары
112601012101
Беттері тегіс және қисық. Тозаңдату әдісімен пенополиуретаннан жасалған оқшаулау
текше метр оқшаулау
112601012201
Құбырлардың беттері. Жартылай цилиндрлермен және пенополиуретаннан жасалған сегменттермен дара оқшаулау
текше метр оқшаулау
112601012202
Беттері тегіс және қисық. Полиуретанды көбіктен жасалған даналы плиталармен оқшаулау
текше метр оқшаулау
112601012301
Тірек металл сақиналар және түсіру құрылғылары, құбыр диаметрі 200 мм дейін.
текше метр оқшаулау
112601012401
Бу және газ турбиналарының беттері. Тозаңдату әдісімен асбоперлитті оқшаулау
текше метр
112601012402
Қазандық агрегаттарының беті. Тозаңдату әдісімен асбоперлитті оқшаулау
текше метр
112601012403
Қосалқы жабдықтардың беттері. Тозаңдату әдісімен асбоперлитті оқшаулау
текше метр
112602010101
Қабырғалар мен бағандардың беттері тікбұрышты, суық. Талшықты және түйіршікті материалдардан жасалған бұйымдарды битуммен оқшаулау
текше метр оқшаулау
112602010102
Жабындар мен жабындардың беттері, суық. Жоғарыдан талшықты және түйіршікті материалдардан жасалған бұйымдармен битумда оқшаулау
текше метр оқшаулау
112602010103
Жабындар мен жабындардың беттері, суық. Төменнен битумдағы талшықты және түйіршікті материалдардан жасалған бұйымдармен оқшаулау
текше метр оқшаулау
112602010104
Бөлімдердің беттері, суық. Талшықты және түйіршікті материалдардан жасалған бұйымдарды битуммен оқшаулау
текше метр оқшаулау
112602010201
Өртке қарсы белдіктер. Ерітіндідегі ұялы материалдардан жасалған құрылғы
текше метр оқшаулау
112602010301
Жабындар мен жабындар. Талшықты және түйіршікті материалдардан жасалған бұйымдармен құрғатып оқшаулау
текше метр оқшаулау

112601011301
Арматура и соединения фланцевые, условный диаметр трубопроводов до 200 мм. Изоляция съемными полуфутлярами из матов минераловатных прошивных и листов оцинкованной стали
шт. арматуры и фланцевых соединений
112601011503
Трубопроводы. Изоляция конструкциями полносборными на основе матов из стеклянного штапельного волокна с покрытием из листов алюминиевых сплавов
куб. метр изоляции
112601011601
Трубопроводы. Изоляция конструкциями полносборными на основе плит минераловатных марки 75 с покрытием сталью оцинкованной
куб. метр изоляции
112601011701
Трубопроводы диаметром до 160 мм. Изоляция трубками из вспененного каучука
м трубопровода
112601011702
Трубопроводы диаметром до 180 мм. Изоляция пластинами (плитами) из вспененного каучука
м трубопровода
112601011801
Поверхности плоские и криволинейные. Изоляция рулонным материалом из вспененного каучука
квадратный метр изолируемой поверхности
112601011901
Соединения арматурные и фланцевые. Изоляция рулонным материалом из вспененного каучука
шт. арматуры и фланцевых соединений
112601012101
Поверхности плоские и криволинейные. Изоляция из пенополиуретана методом напыления
куб. метр изоляции
112601012201
Поверхности трубопроводов. Изоляция штучными полуцилиндрами и сегментами из пенополиуретана
куб. метр изоляции
112601012202
Поверхности плоские и криволинейные. Изоляция штучными плитами из пенополиуретана
куб. метр изоляции
112601012301
Кольца металлические опорные и устройства разгружающие, диаметр трубопровода до 200 мм. Установка с изготовлением
куб. метр изоляции
112601012401
Поверхности паровых и газовых турбин. Изоляция асбоперлитовая методом напыления
куб. метр
112601012402
Поверхности котлоагрегатов. Изоляция асбоперлитовая методом напыления
куб. метр
112601012403
Поверхности вспомогательного оборудования. Изоляция асбоперлитовая методом напыления
куб. метр
112602010101
Поверхности стен и колонн прямоугольных, холодные. Изоляция изделиями из волокнистых и зернистых материалов на битуме
куб. метр изоляции
112602010102
Поверхности покрытий и перекрытий, холодные. Изоляция сверху изделиями из волокнистых и зернистых материалов на битуме
куб. метр изоляции
112602010103
Поверхности покрытий и перекрытий, холодные. Изоляция снизу изделиями из волокнистых и зернистых материалов на битуме
куб. метр изоляции
112602010104
Поверхности перегородок, холодные. Изоляция изделиями из волокнистых и зернистых материалов на битуме
куб. метр изоляции
112602010201
Пояса противопожарные. Устройство из ячеистых материалов на растворе
куб. метр изоляции
112602010301
Покрытия и перекрытия. Изоляция изделиями из волокнистых и зернистых материалов насухо
куб. метр изоляции

112602010401
Өртке қарсы белдіктер. Ерітіндідегі талшықты және түйіршікті материалдардан жасалған құрылғы
текше метр оқшаулау
112602010501
Қабырғалар мен бағандардың беттері тікбұрышты, суық. Битумдағы пенопласттан жасалған бұйымдармен оқшаулау
текше метр оқшаулау
112602010502
Жабындар мен жабындардың беттері, суық. Битумдағы көбіктен жасалған бұйымдармен жоғарыдан оқшаулау
текше метр оқшаулау
112602010504
Бөлімдердің беттері суық. Битумдағы пенопласттан жасалған бұйымдармен оқшаулау
текше метр оқшаулау
112602010505
Жабындар мен жабындардың беттері, суық. Көбіктен жасалған бұйымдармен оқшаулау
текше метр оқшаулау
112602010601
Жылу оқшауланған есіктер. Кірпіш бөлімдерде орнату
қораптардың сыртқы қоршауы бойынша ойықтардың шаршы метрі
112602010602
Жылу оқшауланған есіктер. Кірпіш қабырғаға орнату
қораптардың сыртқы қоршауы бойынша ойықтардың шаршы метрі
112603010101
Құбырлар. Сымнан жасалған оқшаулау қаңқасының құрылғысы
оқшауланған бетінің шаршы метрі
112603010102
Құбырлар. Тордан оқшаулау қаңқасының құрылғысы
оқшауланған бетінің шаршы метрі
112603010103
Беттері тегіс және қисық. Сымнан жасалған оқшаулау қаңқасының құрылғысы
оқшауланған бетінің шаршы метрі
112603010104
Беттері тегіс және қисық. Тордан оқшаулау қаңқасының құрылғысы
оқшауланған бетінің шаршы метрі
112603010201
Құбырларды оқшаулау беті. Алюминий қорытпаларының табақтарымен қаптау
оқшаулау жабыны бетінің шаршы метрі
112603010202
Құбырларды оқшаулау беті. Мырышталған болат жабыны
оқшаулау жабыны бетінің шаршы метрі
112603010203
Құбырларды оқшаулау беті. Металлопластпен жабу
оқшаулау жабыны бетінің шаршы метрі
112603010301
Құбырларды оқшаулау беті. Дубляждалған алюминий фольгамен жабу
оқшаулау жабыны бетінің шаршы метрі
112603010401
Құбырларды оқшаулау беті. Шыны цементті текстолитпен, шыны пластикпен жабу (РСТ шыны пластикінен басқа)
оқшаулау жабыны бетінің шаршы метрі
112603010501
Құбырларды оқшаулау беті. РСТ шыны пластиктерімен, шыны маталармен қаптау
оқшаулау жабыны бетінің шаршы метрі
112603010502
Құбырларды оқшаулау беті. ПВХ пленкаларымен, армопластпен жабу
оқшаулау жабыны бетінің шаршы метрі
112603010601
Жазық (қисық сызықты) беттерді оқшаулау. Жабын дайындамасы бар табақ металмен қаптау
оқшаулау жабыны бетінің шаршы метрі
112603010602
Фасонды беттерді оқшаулау. Жабын дайындамасы бар табақ металмен қаптау
оқшаулау жабыны бетінің шаршы метрі

112602010401
Пояса противопожарные. Устройство из волокнистых и зернистых материалов на растворе
куб. метр изоляции
112602010501
Поверхности стен и колонн прямоугольных, холодные. Изоляция изделиями из пенопласта на битуме
куб. метр изоляции
112602010502
Поверхности покрытий и перекрытий, холодные. Изоляция сверху изделиями из пенопласта на битуме
куб. метр изоляции
112602010504
Поверхности перегородок холодные. Изоляция изделиями из пенопласта на битуме
куб. метр изоляции
112602010505
Поверхности покрытий и перекрытий, холодные. Изоляция изделиями из пенопласта насухо
куб. метр изоляции
112602010601
Двери с тепловой изоляцией. Установка в кирпичных перегородках
квадратный метр проемов по наружному обводу коробок
112602010602
Двери с тепловой изоляцией. Установка в кирпичных стенах
квадратный метр проемов по наружному обводу коробок
112603010101
Трубопроводы. Устройство каркаса изоляции из проволоки
квадратный метр изолируемой поверхности
112603010102
Трубопроводы. Устройство каркаса изоляции из сетки
квадратный метр изолируемой поверхности
112603010103
Поверхности плоские и криволинейные. Устройство каркаса изоляции из проволоки
квадратный метр изолируемой поверхности
112603010104
Поверхности плоские и криволинейные. Устройство каркаса изоляции из сетки
квадратный метр изолируемой поверхности
112603010201
Поверхность изоляции трубопроводов. Покрытие листами алюминиевых сплавов
квадратный метр поверхности покрытия изоляции
112603010202
Поверхность изоляции трубопроводов. Покрытие сталью оцинкованной
квадратный метр поверхности покрытия изоляции
112603010203
Поверхность изоляции трубопроводов. Покрытие металлопластом
квадратный метр поверхности покрытия изоляции
112603010301
Поверхность изоляции трубопроводов. Покрытие фольгой алюминиевой дублированной
квадратный метр поверхности покрытия изоляции
112603010401
Поверхность изоляции трубопроводов. Покрытие стеклоцементом текстолитовым, стеклопластиком (кроме стеклопластика РСТ)
квадратный метр поверхности покрытия изоляции
112603010501
Поверхность изоляции трубопроводов. Покрытие стеклопластиками РСТ, тканями стеклянными
квадратный метр поверхности покрытия изоляции
112603010502
Поверхность изоляции трубопроводов. Покрытие пленками ПВХ, армопластами
квадратный метр поверхности покрытия изоляции
112603010601
Изоляция поверхностей плоских (криволинейных). Покрытие листовым металлом с заготовкой покрытия
квадратный метр поверхности покрытия изоляции
112603010602
Изоляция поверхностей фасонных. Покрытие листовым металлом с заготовкой покрытия
квадратный метр поверхности покрытия изоляции

112603010701
Оқшаулау беті. Жіктерді желімдей отырып, орама материалдармен құрғатып орау
оқшаулау жабыны бетінің шаршы метрі
112603010702
Оқшаулау беті. Битум мастикасында орама материалдармен желімдеу
квадратный метр поверхности покрытия изоляции
112603010703
Оқшаулау беті. ПВА желімінде шыны, мақта-мата маталармен желімдеу
оқшаулау жабыны бетінің шаршы метрі
112603010801
Полиэтилен пленкасынан бу тосқауылы қабаты. Орнату
оқшаулау жабыны бетінің шаршы метрі
112603010802
Полиэтилен үлдірінен жасалған бу тосқауылы қабаты (шыны талшықты материалдарсыз). Орнату
оқшаулау жабыны бетінің шаршы метрі
1127-бөлім автомобиль жолдарын салу жөніндегі құрылыс жұмыстары
112701010101
Қалыңдығы 20 см-ге дейін бір қабатты негіздер мен жабындар. топырақты битуммен (битум эмульсиясымен) араластыру арқылы бекіту
негіздің немесе жабынның шаршы метрі
112701010201
Қалыңдығы 15 см болатын негіздер мен жабындар. автогрейдерді қолдана отырып, құмды, құмды топырақтардан дайындаған кезде дайын битум-топырақ қоспасынан жасалған құрылғы
негіздің немесе жабынның шаршы метрі
112701010202
Қалыңдығы 15 см негіздер мен жабындар, автогрейдерді қолдана отырып, дайын битум-топырақ қоспасынан жасалған құрылғы, оны қиыршықтас, қиыршықтас, қиыршық тас (қиыршықтас)-құм және күл-шлак қоспаларынан дайындау кезінде
негіздің немесе жабынның шаршы метрі
112701020101
Қалыңдығы 20 см-ге дейін бір қабатты негіздер мен жабындар. топырақты цементпен араластыра отырып, ілулі диірмендермен нығайту
негіздің немесе жабынның шаршы метрі
112701020201
Құмды, құмды-сазды топырақтардан дайындалған дайын цемент-топырақ қоспасынан қалыңдығы 15 см негіздер мен жабындар. Автогрейдер құрылғысы
негіздің немесе жабынның шаршы метрі
112701020202
Қиыршық тас, қиыршық тас, қиыршық тас (қиыршық тас)-құм және күл-шлак қоспаларынан дайындалған дайын цемент-топырақ қоспасынан жасалған қалыңдығы 15 см негіздер мен жабындар. Автогрейдер құрылғысы
негіздің немесе жабынның шаршы метрі
112701020203
Құмды, құмды-сазды топырақтардан дайындалған дайын цемент-топырақ қоспасынан қалыңдығы 15 см негіздер мен жабындар. Профильді құрылғы
негіздің немесе жабынның шаршы метрі
112701020204
Қиыршықтас, қиыршықтас, қиыршықтас (қиыршықтас)-құм және күл-шлак қоспаларынан дайындалған дайын цемент-топырақ қоспасынан жасалған қалыңдығы 15 см негіздер мен жабындар. Профильді құрылғы
негіздің немесе жабынның шаршы метрі
112702010104
Екі жақты шығарумен көлденең дренаждар. Құрылғы
М дренаж

112603010701
Поверхность изоляции. Обертывание рулонными материалами насухо с проклейкой швов
квадратный метр поверхности покрытия изоляции
112603010702
Поверхность изоляции. Оклеивание рулонными материалами на битумной мастике
квадратный метр поверхности покрытия изоляции
112603010703
Поверхность изоляции. Оклеивание тканями стеклянными, хлопчатобумажными на клее ПВА
квадратный метр поверхности покрытия изоляции
112603010801
Слой пароизоляционный из пленки полиэтиленовой. Установка
квадратный метр поверхности покрытия изоляции
112603010802
Слой пароизоляционный из пленки полиэтиленовой (без стекловолокнистых материалов). Установка
квадратный метр поверхности покрытия изоляции
Раздел 1127 Работы строительные по сооружению автомобильных дорог
112701010101
Основания и покрытия однослойные толщиной до 20 см. Укрепление грунтов смешением с битумом (битумной эмульсией) фрезами навесными
квадратный метр основания или покрытия
112701010201
Основания и покрытия толщиной 15 см. Устройство из готовой битумно-грунтовой смеси, при приготовлении ее из песчаных, супесчаных грунтов, с применением автогрейдера
квадратный метр основания или покрытия
112701010202
Основания и покрытия толщиной 15 см. Устройство из готовой битумно-грунтовой смеси, при приготовлении ее из щебеночных, гравийных, гравийно (щебеночно)-песчаных и золошлаковых смесей, с применением автогрейдера
квадратный метр основания или покрытия
112701020101
Основания и покрытия однослойные толщиной до 20 см. Укрепление грунтов смешением с цементом фрезами навесными
квадратный метр основания или покрытия
112701020201
Основания и покрытия толщиной 15 см из готовой цементно-грунтовой смеси, приготовленной из песчаных, супесчаных грунтов. Устройство автогрейдером
квадратный метр основания или покрытия
112701020202
Основания и покрытия толщиной 15 см из готовой цементно-грунтовой смеси, приготовленной из щебеночных, гравийных, гравийно (щебеночно)-песчаных и золошлаковых смесей,. Устройство автогрейдером
квадратный метр основания или покрытия
112701020203
Основания и покрытия толщиной 15 см из готовой цементно-грунтовой смеси, приготовленной из песчаных, супесчаных грунтов. Устройство профилировщиком
квадратный метр основания или покрытия
112701020204
Основания и покрытия толщиной 15 см из готовой цементно-грунтовой смеси, приготовленной из щебеночных, гравийных, гравийно (щебеночно)-песчаных и золошлаковых смесей. Устройство профилировщиком
квадратный метр основания или покрытия
112702010104
Дренажи поперечные с выпуском двусторонним. Устройство
м дренажа

112702010401
Науалардан өтетін бөліктен су ағызатын құрылыстар. Үйінді еңістеріндегі құрылғы
М науа
112702010501
Құрама бетоннан жасалған ұзына бойы науалардан жасалған жүріс бөлігінен су ағызатын құрылыстар. Құрылғы
текше метр науа
112702010601
Су қабылдау бетон құдықтарынан өтетін бөліктен су ағызатын құрылыстар. Құрылғы
құдық
112702010701
Құрылыстар жүріс бөлігінен ашық науалардан су ағызатын. Жол жиегіндегі құрылғы
су ағызудың текше метрі
112702010801
Жүріс бөлігінен сөндіргіштерден су ағызатын құрылыстар. Құрылғы
сөндіргіш
112702011001
Ернеулі бетон тастар. Цемент-бетон жабындылары кезінде орнату
м борт тасы
112702011002
Ернеулі бетон тастар. Жабындардың басқа түрлері кезінде орнату
м борт тасы
112702011004
Табиғи борттық тастар. Жабындардың басқа түрлері кезінде орнату
м борт тасы
112703010102
Қиыршық тас негіздері. Жаңа материалды қоспай Профильді түзету
негіз алаңының шаршы метрі
112703010201
Қабаттың қалыңдығы 8 см болатын негіздер мен жабындар. жаңа материалдардан жасалған битумды қолдана отырып, автогрейдерлермен араластырумен өңделетін құм-қиыршық қоспалардан жасалған құрылғы
шаршы метр жабыны мен негізі
112703010301
Негіздер мен жабындар. Орнында битумды қолдана отырып автогрейдерлермен араластырумен өңделетін құм-қиыршықтас қоспаларынан, жаңа материалдардан жасалған құрылғы. 1127-0301-0201 нормаларына қабат қалыңдығының өзгерістерін әрбір 1 см қосу немесе алып тастау
шаршы метр жабыны мен негізі
112703010401
Асфальт-бетон қоспасынан тегістейтін қабат. Асфальтбетон төсегіштерін қолданатын құрылғы
т қоспасы
112703020102
Қиыршықтасты жабындар мен негіздер. Бөлшектеу
текше метр құрылыс
112703020103
Жабындар мен негіздер қара қиыршық тас. Бөлшектеу
текше метр құрылыс
112703020104
Жабындар мен негіздер асфальтбетонды. Бөлшектеу
текше метр құрылыс
112703020201
Бетон негізіндегі борттық тастар. Бөлшектеу
м
112703020402
Қабатының қалыңдығы 10 см-ге дейін асфальтбетонды жабын, барабанның ені 350-1000 мм өздігінен жүретін жол фрезаларымен фрезерлеу
шаршы метр жабу
112704010101
Негіздердің қабаттары төселіп, құмнан тегістеледі. Құрылғы
тығыз денеде негіз материалының текше метрі
112704010102
Құм-қиыршықтас қоспасынан, ұсақ тастан жасалған және тегістейтін негіз қабаттары. Құрылғы
тығыз денеде негіз материалының текше метрі
112704010104
Негіздердің қабаттары қож қиыршықтасынан төселеді және тегістеледі. Құрылғы
тығыз денеде негіз материалының текше метрі
112704020101
Қалыңдығы 12 см бір қабатты құм-қиыршықтас немесе қиыршықтас-құм қоспаларынан жасалған негіздер мен жабындар
негіздің немесе жабынның шаршы метрі

112702010401
Сооружения водосбросные с проезжей части из лотков. Устройство в откосах насыпи
м лотка
112702010501
Сооружения водосбросные с проезжей части из продольных лотков из сборного бетона. Устройство
куб. метр лотка
112702010601
Сооружения водосбросные с проезжей части из водоприемных бетонных колодцев. Устройство
колодец
112702010701
Сооружения водосбросные с проезжей части из открытых лотков. Устройство на обочинах
куб. метр водосброса
112702010801
Сооружения водосбросные с проезжей части из гасителей. Устройство
гаситель
112702011001
Камни бортовые бетонные. Установка при цементно-бетонных покрытиях
м бортового камня
112702011002
Камни бортовые бетонные. Установка при других видах покрытий
м бортового камня
112702011004
Камни бортовые природные. Установка при других видах покрытий
м бортового камня
112703010102
Основания щебеночные. Исправление профиля без добавления нового материала
квадратный метр площади основания
112703010201
Основания и покрытия толщиной слоя 8 см. Устройство из песчано-гравийных смесей, обрабатываемых смешением на месте автогрейдерами с применением битума, из новых материалов
квадратный метр покрытия и основания
112703010301
Основания и покрытия. Устройство из песчано-гравийных смесей, обрабатываемых смешением на месте автогрейдерами с применением битума, из новых материалов. Добавлять или исключать на каждый 1 см изменения толщины слоя к нормам 1127-0301-0201
квадратный метр покрытия и основания
112703010401
Слой выравнивающий из асфальтобетонной смеси. Устройство с применением укладчиков асфальтобетона
т смеси
112703020102
Покрытия и основания щебеночные. Разборка
куб. метр конструкции
112703020103
Покрытия и основания черные щебеночные. Разборка
куб. метр конструкции
112703020104
Покрытия и основания асфальтобетонные. Разборка
куб. метр конструкции
112703020201
Камни бортовые на бетонном основании. Разборка
м
112703020402
Покрытие асфальтобетонное, толщиной слоя до 10 см. Фрезерование самоходными дорожными фрезами шириной барабана 350-1000 мм
квадратный метр покрытия
112704010101
Слои оснований подстилающие и выравнивающие из песка. Устройство
куб. метр материала основания в плотном теле
112704010102
Слои оснований подстилающие и выравнивающие из песчано-гравийной смеси, дресвы. Устройство
куб. метр материала основания в плотном теле
112704010104
Слои оснований подстилающие и выравнивающие из щебня шлакового. Устройство
куб. метр материала основания в плотном теле
112704020101
Основания и покрытия из песчано-гравийных или щебеночно-песчаных смесей однослойные толщиной 12 см. Устройство
квадратный метр основания или покрытия

112704020102
Құм-қиыршықтас немесе қиыршықтас-құм қоспаларынан жасалған негіздер мен жабындар екі қабатты, төменгі қабаты қалыңдығы 12 см. құрылғы
негіздің немесе жабынның шаршы метрі
112704020103
Құм-қиыршық тас немесе қиыршық тас-құм қоспаларынан жасалған негіздер мен жабындар екі қабатты, жоғарғы қабаты қалыңдығы 10 см. құрылғы
негіздің немесе жабынның шаршы метрі
112704030101
Фракциясы 40-70 мм, бір қабатты, қалыңдығы 15 см қиыршық тастан жасалған негіздер, сығуға беріктік шегі 98,1 МПа (1000 кгс/сквадрат метр) асатын тас материалдарды домалату кезіндегі құрылғы)
негіздің шаршы метрі
112704030102
Фракциясы 40-70 мм ұсақ тастан жасалған негіздер екі қабатты, жоғарғы қабаты қалыңдығы 15 см. сығуға беріктік шегі 98,1 МПа (1000 кгс/сквадрат метр) асатын тас материалдарды домалату кезіндегі құрылғы)
негіздің шаршы метрі
112704030103
Фракциясы 40-70 мм ұсақ тастан жасалған негіздер екі қабатты, төменгі қабаты қалыңдығы 15 см. сығуға беріктік шегі 98,1 МПа (1000 кгс/сквадрат метр) асатын тас материалдарды домалату кезіндегі құрылғы)
негіздің шаршы метрі
112704030104
40-70 мм фракцияның қиыршық тастарынан жасалған негіздер. сығуға беріктік шегі 98,1 МПа (1000 кгс/сквадрат метр) асатын тас материалдарды домалату кезіндегі құрылғы. 1127-0403-0101, 1127-0403-0102, 1127-0403-0103 нормаларына әрбір 1 см қабат қалыңдығының өзгеруін қосу немесе алып тастау
негіздің шаршы метрі
112704030201
Фракциясы 40-70 мм бір қабатты, қалыңдығы 15 см қиыршық тастан жасалған негіздер, сығуға беріктік шегі 68,6-дан 98,1 МПа-ға дейін (700-ден 1000 кгс-ға дейін/сквадратты метр) тас материалдарын домалату кезінде құрылғы)
негіздің шаршы метрі
112704030202
40-70 мм фракциялы қиыршық тастан жасалған негіздер екі қабатты, жоғарғы қабаты қалыңдығы 15 см. сығуға беріктік шегі 68,6-дан 98,1 МПа-ға дейін (700-ден 1000 кгс-ға дейін / сквадраттық метр)
негіздің шаршы метрі
112704030203
Фракциясы 40-70 мм ұсақ тастан жасалған негіздер екі қабатты, төменгі қабаты қалыңдығы 15 см. сығуға беріктік шегі 68,6-дан 98,1 МПа-ға дейін (700-ден 1000 кгс-ға дейін / сквадраттық метр)
негіздің шаршы метрі
112704030204
40-70 мм фракцияның қиыршық тастарынан жасалған негіздер, сығуға беріктік шегі 68,6-дан 98,1 МПа-ға дейін (700-ден 1000 кгс/сквадрат метр) тас материалдарды домалату кезінде құрылғы. 1127-0403-0201, 1127-0403-0202, 1127-0403-0203 нормаларына әрбір 1 см қабат қалыңдығының өзгеруін қосу немесе алып тастау
негіздің шаршы метрі
112704030301
40-70 мм фракциялы қиыршық тастан жасалған негіздер бір қабатты, қалыңдығы 15 см. сығуға беріктік шегі 68,6 МПа (700 кгс/сквадраттық метр) дейін тас материалдарды домалату кезіндегі құрылғы)
негіздің шаршы метрі

112704020102
Основания и покрытия из песчано-гравийных или щебеночно-песчаных смесей двухслойные, нижний слой толщиной 12 см. Устройство
квадратный метр основания или покрытия
112704020103
Основания и покрытия из песчано-гравийных или щебеночно-песчаных смесей двухслойные, верхний слой толщиной 10 см. Устройство
квадратный метр основания или покрытия
112704030101
Основания из щебня фракции 40-70 мм, однослойные, толщиной 15 см. Устройство при укатке каменных материалов с пределом прочности на сжатие свыше 98,1 МПа (1000 кгс/сквадратный метр)
квадратный метр основания
112704030102
Основания из щебня фракции 40-70 мм двухслойные, верхний слой толщиной 15 см. Устройство при укатке каменных материалов с пределом прочности на сжатие свыше 98,1 МПа (1000 кгс/сквадратный метр)
квадратный метр основания
112704030103
Основания из щебня фракции 40-70 мм двухслойные, нижний слой толщиной 15 см. Устройство при укатке каменных материалов с пределом прочности на сжатие свыше 98,1 МПа (1000 кгс/сквадратный метр)
квадратный метр основания
112704030104
Основания из щебня фракции 40-70 мм. Устройство при укатке каменных материалов с пределом прочности на сжатие свыше 98,1 МПа (1000 кгс/сквадратный метр). Добавлять или исключать на каждый 1 см изменения толщины слоя к нормам 1127-0403-0101, 1127-0403-0102, 1127-0403-0103
квадратный метр основания
112704030201
Основания из щебня фракции 40-70 мм однослойные, толщиной 15 см. Устройство при укатке каменных материалов с пределом прочности на сжатие свыше 68,6 до 98,1 МПа (свыше 700 до 1000 кгс/сквадратный метр)
квадратный метр основания
112704030202
Основания из щебня фракции 40-70 мм двухслойные, верхний слой толщиной 15 см. Устройство при укатке каменных материалов с пределом прочности на сжатие свыше 68,6 до 98,1 МПа (свыше 700 до 1000 кгс/сквадратный метр)
квадратный метр основания
112704030203
Основания из щебня фракции 40-70 мм двухслойные, нижний слой толщиной 15 см. Устройство при укатке каменных материалов с пределом прочности на сжатие свыше 68,6 до 98,1 МПа (свыше 700 до 1000 кгс/сквадратный метр)
квадратный метр основания
112704030204
Основания из щебня фракции 40-70 мм. Устройство при укатке каменных материалов с пределом прочности на сжатие свыше 68,6 до 98,1 МПа (свыше 700 до 1000 кгс/сквадратный метр). Добавлять или исключать на каждый 1 см изменения толщины слоя к нормам 1127-0403-0201, 1127-0403-0202, 1127-0403-0203
квадратный метр основания
112704030301
Основания из щебня фракции 40-70 мм однослойные, толщиной 15 см. Устройство при укатке каменных материалов с пределом прочности на сжатие до 68,6 МПа (700 кгс/сквадратный метр)
квадратный метр основания

112704030304
Фракциясы 40-70 мм қиыршық тастан жасалған негіздер. сығылу беріктігі 68,6 МПа (700 кгс/сквадрат метр) дейінгі тас материалдарды домалату кезіндегі құрылғы. 1127-0403-0301, 1127-0403-0302, 1127-0403-0303 нормаларына әрбір 1 см қабат қалыңдығының өзгеруін қосу немесе алып тастау
негіздің шаршы метрі
112704030401
40-70 мм фракцияның қиыршық тас негіздері.құрылғы. 1127-0403-0100, 1127-0403-0200, 1127-0403-0300 кестелерге бір қабатты және екі қабатты негіздердің жоғарғы қабатын жұмыс толық аяқталғанға дейін көлік қозғалысына қосу
негіздің шаршы метрі
112704030501
Қалыңдығы 12 см фракцияның қиыршық тастарынан 70 мм-ден асатын негіздер, бір қабатты. Құрылғы
негіздің шаршы метрі
112704030502
Қалыңдығы 12 см қиыршық тастан жасалған негіздер 70 мм-ден асады, екі қабатты, жоғарғы қабаты. Құрылғы
негіздің шаршы метрі
112704030503
Қалыңдығы 12 см фракцияның қиыршық тастарынан 70 мм-ден асатын негіздер.құрылғы. 1127-0403-0501, 1127-0403-0502 нормаларына әрбір 1 см қабат қалыңдығының өзгеруін қосу немесе алып тастау
негіздің шаршы метрі
112704030504
Қалыңдығы 12 см қиыршық тастан жасалған негіздер 70 мм-ден асады, екі қабатты, төменгі қабат. Құрылғы
негіздің шаршы метрі
112704030702
Үйінді Домна шлактарының негізі, екі қабатты, қалыңдығы 20 см. құрылғы
негіздің шаршы метрі
112704030801
Қалыңдығы 15 см, бір қабатты жабындар. Сығуға беріктік шегі 98,1 МПа (1000 кгс/сквадрат метр) астам қиыршық тасты домалату құрылғысы)
шаршы метр жабу
112704030802
Қалыңдығы 15 см, екі қабатты, жоғарғы қабаты. Сығуға беріктік шегі 98,1 МПа (1000 кгс/сквадрат метр) астам қиыршық тасты домалату құрылғысы)
шаршы метр жабу
112704030803
Қалыңдығы 15 см, екі қабатты, төменгі қабаты. Сығуға беріктік шегі 98,1 МПа (1000 кгс/сквадрат метр) астам қиыршық тасты домалату құрылғысы)
шаршы метр жабу
112704030804
98,1 МПа (1000 кгс/сквадрат метр) астам сығуға беріктік шегі бар қиыршықтасты домалату кезінде құрылғы. 1127-0403-0801, 1127-0403-0802, 1127-0403-0803 нормаларына әрбір 1 см қабат қалыңдығының өзгеруін қосу немесе алып тастау
шаршы метр жабу
112704030901
Қалыңдығы 15 см, бір қабатты жабындар. Сығуға беріктік шегі 68,6 МПа-дан 98,1 МПа-ға дейін (700-ден 1000 кгс-ға дейін/сквадрат метр) қиыршық тасты домалату кезіндегі құрылғы)
шаршы метр жабу
112704031001
Қалыңдығы 15 см, бір қабатты жабындар. Сығуға беріктік шегі 68,6 МПа (700 кгс/сквадрат метр) дейінгі қиыршық тасты домалату кезіндегі құрылғы)
шаршы метр жабу
112704031101
Жоғарғы бөлігінде құм-цемент қоспасымен өңделген, қабатының қалыңдығы 18 см қиыршық тас негіздері.
негіздің шаршы метрі

112704030304
Основания из щебня фракции 40-70 мм. Устройство при укатке каменных материалов с пределом прочности на сжатие до 68,6 МПа (700 кгс/сквадратный метр). Добавлять или исключать на каждый 1 см изменения толщины слоя к нормам 1127-0403-0301, 1127-0403-0302, 1127-0403-0303
квадратный метр основания
112704030401
Основания из щебня фракции 40-70 мм. Устройство. Добавлять к таблицам 1127-0403-0100, 1127-0403-0200, 1127-0403-0300 при использовании однослойных и верхнего слоя двухслойных оснований под движение транспорта до полного окончания работ
квадратный метр основания
112704030501
Основания толщиной 12 см из щебня фракции свыше 70 мм, однослойные. Устройство
квадратный метр основания
112704030502
Основания толщиной 12 см из щебня фракции свыше 70 мм, двухслойные, верхний слой. Устройство
квадратный метр основания
112704030503
Основания толщиной 12 см из щебня фракции свыше 70 мм. Устройство. Добавлять или исключать на каждый 1 см изменения толщины слоя к нормам 1127-0403-0501, 1127-0403-0502
квадратный метр основания
112704030504
Основания толщиной 12 см из щебня фракции свыше 70 мм, двухслойные, нижний слой. Устройство
квадратный метр основания
112704030702
Основания из отвальных доменных шлаков, двухслойные, толщиной 20 см. Устройство
квадратный метр основания
112704030801
Покрытия толщиной 15 см, однослойные. Устройство при укатке щебня с пределом прочности на сжатие свыше 98,1 МПа (1000 кгс/сквадратный метр)
квадратный метр покрытия
112704030802
Покрытия толщиной 15 см, двухслойные, верхний слой. Устройство при укатке щебня с пределом прочности на сжатие свыше 98,1 МПа (1000 кгс/сквадратный метр)
квадратный метр покрытия
112704030803
Покрытия толщиной 15 см, двухслойные, нижний слой. Устройство при укатке щебня с пределом прочности на сжатие свыше 98,1 МПа (1000 кгс/сквадратный метр)
квадратный метр покрытия
112704030804
Покрытия толщиной 15 см. Устройство при укатке щебня с пределом прочности на сжатие свыше 98,1 МПа (1000 кгс/сквадратный метр). Добавлять или исключать на каждый 1 см изменения толщины слоя к нормам 1127-0403-0801, 1127-0403-0802, 1127-0403-0803
квадратный метр покрытия
112704030901
Покрытия толщиной 15 см, однослойные. Устройство при укатке щебня с пределом прочности на сжатие свыше 68,6 до 98,1 МПа (свыше 700 до 1000 кгс/сквадратный метр)
квадратный метр покрытия
112704031001
Покрытия толщиной 15 см, однослойные. Устройство при при укатке щебня с пределом прочности на сжатие до 68,6 МПа (700 кгс/сквадратный метр)
квадратный метр покрытия
112704031101
Основания щебеночные, обработанные в верхней части пескоцементной смесью, толщиной слоя 18 см. Устройство с уплотнением катками на пневмомашинах
квадратный метр основания

112704031102
Жоғарғы бөлігінде құм-цемент қоспасымен өңделген, қабатының қалыңдығы 18 см қиыршық тас негіздері.
негіздің шаршы метрі
112704031103
Жоғарғы бөлігінде құм-цемент қоспасымен өңделген, қабатының қалыңдығы 20 см қиыршық тас негіздері.
негіздің шаршы метрі
112704031201
Жолақтармен тоқылмаған синтетикалық материалдан (ЖЖМ) жасалған қабат. Құрама темірбетон плиталарынан жасалған жабын астындағы құрылғы
шаршы метр беті
112704031202
Тоқылмаған синтетикалық материалдан (ЖЖМ) жасалған қабат тұтас. Құрама темірбетон плиталарынан жасалған жабын астындағы құрылғы
шаршы метр беті
112704031203
Тоқылмаған синтетикалық материалдан (НСМ) жасалған қабат "құрсаудағы"топырақ. Құрама темірбетон плиталарынан жасалған жабын астындағы құрылғы
шаршы метр беті
112704031204
Тоқылмаған синтетикалық материалдан (ЖЖМ) жасалған қабат тұтас. Жер төсеміндегі құрылғы
шаршы метр беті
112704031205
"Обоймадағы"тоқылмаған синтетикалық материалдан (НСМ) жасалған қабат. Жер төсеміндегі құрылғы
шаршы метр беті
112704031206
Болғанымен нетканогосынан синтетикалық материал (НСМ) неподтопляемая. Құламаларды бекіту кезіндегі құрылғы
шаршы метр беті
112704031207
Болғанымен нетканогосынан синтетикалық материал (НСМ) подтопляемая. Құламаларды бекіту кезіндегі құрылғы
шаршы метр беті
112704031301
Геокомпозит қабаты. Монолитті бетон жабынына арналған құрылғы
жол бетінің негізінің шаршы метрі
112705010201
Көпірлі брусчатые, биіктігі брусчатки 10 см. құрылғы толтыру жіктердің битумной мастикамен
шаршы метр көпір
112705010202
Көпірлі мозаикалық, мозаикалық Дойбының биіктігі 10 см. цемент ерітіндісімен буындарды толтыратын құрылғы
шаршы метр көпір
112705020101
Соқырлар мен соқырлар төселген. Құрылғы
шаршы метр подзор және соқыр аймақ
112706010101
Құрама алты қырлы темірбетон плиталардан жасалған жол жабындары. Құрылғы
құрастырмалы темірбетон плиталарының текше метрі
112706010102
Ауданы 3 шаршы метрге дейінгі құрастырмалы тікбұрышты темірбетон плиталардан жасалған жол төсемдері. Құрылғы
құрастырмалы темірбетон плиталарының текше метрі
112706010103
Ауданы 10,5 шаршы метрге дейінгі құрастырмалы тікбұрышты темірбетон плиталардан жасалған жол төсемдері. Құрылғы
құрастырмалы темірбетон плиталарының текше метрі
112706010104
Ауданы 10,5 шаршы метрден астам құрастырмалы тікбұрышты темірбетон плиталардан жасалған жол төсемдері. Құрылғы
құрастырмалы темірбетон плиталарының текше метрі
112706010201
Цементбетонды жабындар немесе негіздер. Мастикамен толтырылған қатайған бетондағы көлденең жіктерді кесу
м тігіс

112704031102
Основания щебеночные, обработанные в верхней части пескоцементной смесью, толщиной слоя 18 см. Устройство с уплотнением виброкатками
квадратный метр основания
112704031103
Основания щебеночные, обработанные в верхней части пескоцементной смесью, толщиной слоя 20 см. Устройство с уплотнением кулачковыми катками
квадратный метр основания
112704031201
Прослойка из нетканого синтетического материала (НСМ) полосами. Устройство под покрытием из сборных железобетонных плит
квадратный метр поверхности
112704031202
Прослойка из нетканого синтетического материала (НСМ) сплошная. Устройство под покрытием из сборных железобетонных плит
квадратный метр поверхности
112704031203
Прослойка из нетканого синтетического материала (НСМ) грунт в "обойме". Устройство под покрытием из сборных железобетонных плит
квадратный метр поверхности
112704031204
Прослойка из нетканого синтетического материала (НСМ) сплошная. Устройство в земляном полотне
квадратный метр поверхности
112704031205
Прослойка из нетканого синтетического материала (НСМ) в "обойме". Устройство в земляном полотне
квадратный метр поверхности
112704031206
Прослойка из нетканого синтетического материала (НСМ) неподтопляемая. Устройство при укрепление откосов
квадратный метр поверхности
112704031207
Прослойка из нетканого синтетического материала (НСМ) подтопляемая. Устройство при укрепление откосов
квадратный метр поверхности
112704031301
Прослойка из геокомпозита. Устройство под монолитное бетонное покрытие
квадратный метр основания дорожной поверхности
112705010201
Мостовые брусчатые, высота брусчатки 10 см. Устройство с заполнением швов битумной мастикой
квадратный метр мостовой
112705010202
Мостовые мозаиковые, высота мозаиковой шашки 10 см. Устройство с заполнением швов цементным раствором
квадратный метр мостовой
112705020101
Подзоры и отмостки мощеные. Устройство
квадратный метр подзоров и отмосток
112706010101
Покрытия дорожные из сборных шестигранных железобетонных плит. Устройство
куб. метр сборных железобетонных плит
112706010102
Покрытия дорожные из сборных прямоугольных железобетонных плит площадью до 3 квадратный метр. Устройство
куб. метр сборных железобетонных плит
112706010103
Покрытия дорожные из сборных прямоугольных железобетонных плит площадью до 10,5 квадратный метр. Устройство
куб. метр сборных железобетонных плит
112706010104
Покрытия дорожные из сборных прямоугольных железобетонных плит площадью свыше 10,5 квадратный метр. Устройство
куб. метр сборных железобетонных плит
112706010201
Покрытия или основания цементобетонные. Нарезка поперечных швов в бетоне затвердевшем с заполнением мастикой
м шва

112706010202
Цементбетонды жабындар немесе негіздер. Жаңа салынған бетондағы жіктерді кесу
м тігіс
112706010301
Цемент-бетон жабындары. Металл торды төсеу
шаршы метр жабу
112706010401
Бір қабатты цемент-бетон жабындар, қалыңдығы 20 см. құрылғы
шаршы метр жабу
112706010501
Монолитті бетон жабындары, екі қабатты, қалыңдығы 25-27 см. жылжымалы формалары бар жоғары өнімді бетон төсейтін кешендердің құрылысы
шаршы метр
112706010601
Кеңейту тігістері. Құрылғы
шаршы метр жабу
112706010701
Жасанды құрылымдарға іргелес қабаттың қалыңдығы 20 см. Шағын механикаландыру құралдарымен орналастыру
шаршы метр жабу
112706010703
Жасанды құрылымдарға іргелес қабаттың қалыңдығы 24 см. Шағын механикаландыру құралдарымен орналастыру
шаршы метр жабу
112706020101
Қара қиыршық тас жабыны, тас материалдарының тығыздығы 2,5-2,9 т/текше метр, қалыңдығы 6 см. құрылғы
шаршы метр
112706020102
Қара қиыршық тас жабыны, тас материалдарының тығыздығы 3 т/текше метр және одан көп, қалыңдығы 6 см. құрылғы
шаршы метр
112706020103
Қара қиыршық тастан жасалған негіз, тас материалдарының тығыздығы 2,5-2,9 т/текше метр, қалыңдығы 6 см. құрылғы
шаршы метр
112706020104
Қара қиыршық тастан жасалған негіз, тас материалдарының тығыздығы 3 т/текше метр және одан көп, қалыңдығы 6 см. құрылғы
шаршы метр
112706020201
Қалыңдығы 3 см болатын Бх типті суық асфальтбетон қоспаларынан жасалған жабындар
шаршы метр жабу
112706020202
Қалыңдығы 3 см болатын вх типті суық асфальтбетон қоспаларынан жасалған жабындар
шаршы метр жабу
112706020204
Бх типті суық асфальтбетон қоспаларынан жасалған жабындар. Құрылғы. Әрбір 0,5 см қалыңдығының өзгеруіне 1127-0602-0201 нормаларына қосу немесе алып тастау
шаршы метр жабу
112706020301
Тығыз ұсақ түйіршікті АБВ ыстық асфальтбетон қоспаларынан жасалған қалыңдығы 4 см жабындар, тас материалдарының тығыздығы 2,5-2,9 т/текше метр. Құрылғы
шаршы метр жабу
112706020302
Тығыз ұсақ түйіршікті АБВ ыстық асфальтбетон қоспаларынан жасалған қалыңдығы 4 см жабындар, тас материалдардың тығыздығы 3 т/текше метр және одан астам. Құрылғы
шаршы метр жабу
112706020303
Қалың ірі түйіршікті АБ ыстық асфальтбетон қоспаларынан жасалған қалыңдығы 4 см жабындар, тас материалдарының тығыздығы 2,5-2,9 т/текше метр. Құрылғы
шаршы метр жабу
112706020305
Тығыз құмды ГД ыстық асфальтбетон қоспаларынан жасалған қалыңдығы 4 см жабындар, тас материалдарының тығыздығы 2,5-2,9 т/текше метр. Құрылғы
шаршы метр жабу
112706020306
Кеуекті ірі түйірлі ыстық асфальтбетон қоспаларынан жасалған қалыңдығы 4 см жабындар, тас материалдарының тығыздығы 2,5-2,9 т/текше метр. Құрылғы
шаршы метр жабу

112706010202
Покрытия или основания цементобетонные. Нарезка швов в бетоне свежеуложенном
м шва
112706010301
Покрытия цементобетонные. Укладка металлической сетки
квадратный метр покрытия
112706010401
Покрытия однослойные цементобетонные, толщиной слоя 20 см. Устройство
квадратный метр покрытия
112706010501
Монолитные бетонные покрытия, двухслойные, толщиной 25-27 см. Устройство высокопроизводительными бетоноукладочными комплексами со скользящими формами
квадратный метр
112706010601
Швы расширения. Устройство
квадратный метр покрытия
112706010701
Покрытия толщиной слоя 20 см при примыкании к искусственным сооружениям. Устройство средствами малой механизации
квадратный метр покрытия
112706010703
Покрытия толщиной слоя 24 см при примыкании к искусственным сооружениям. Устройство средствами малой механизации
квадратный метр покрытия
112706020101
Покрытие из черного щебня, плотность каменных материалов 2,5-2,9 т/куб. метр, толщина 6 см. Устройство
квадратный метр
112706020102
Покрытие из черного щебня, плотность каменных материалов 3 т/куб. метр и более, толщина 6 см. Устройство
квадратный метр
112706020103
Основание из черного щебня, плотность каменных материалов 2,5-2,9 т/куб. метр, толщина 6 см. Устройство
квадратный метр
112706020104
Основание из черного щебня, плотность каменных материалов 3 т/куб. метр и более, толщина 6 см. Устройство
квадратный метр
112706020201
Покрытия из холодных асфальтобетонных смесей типа БХ толщиной 3 см. Устройство
квадратный метр покрытия
112706020202
Покрытия из холодных асфальтобетонных смесей типа ВХ толщиной 3 см. Устройство
квадратный метр покрытия
112706020204
Покрытия из холодных асфальтобетонных смесей типа БХ. Устройство. На каждый 0,5 см изменения толщины добавлять или исключать к нормам 1127-0602-0201
квадратный метр покрытия
112706020301
Покрытия толщиной 4 см из горячих асфальтобетонных смесей плотных мелкозернистых АБВ, плотность каменных материалов 2,5-2,9 т/куб. метр. Устройство
квадратный метр покрытия
112706020302
Покрытия толщиной 4 см из горячих асфальтобетонных смесей плотных мелкозернистых АБВ, плотность каменных материалов 3 т/куб. метр и более. Устройство
квадратный метр покрытия
112706020303
Покрытия толщиной 4 см из горячих асфальтобетонных смесей плотных крупнозернистых АБ, плотность каменных материалов 2,5-2,9 т/куб. метр. Устройство
квадратный метр покрытия
112706020305
Покрытия толщиной 4 см из горячих асфальтобетонных смесей плотных песчаных ГД, плотность каменных материалов 2,5-2,9 т/куб. метр. Устройство
квадратный метр покрытия
112706020306
Покрытия толщиной 4 см из горячих асфальтобетонных смесей пористых крупнозернистых, плотность каменных материалов 2,5-2,9 т/куб. метр. Устройство
квадратный метр покрытия

112706020307
Кеуекті ірі түйірлі ыстық асфальтбетон қоспаларынан жасалған қалыңдығы 4 см жабындар, тас материалдарының тығыздығы 3 т/текше метр және одан астам. Құрылғы
шаршы метр жабу
112706020308
Кеуекті ұсақ түйіршікті ыстық асфальтбетон қоспаларынан жасалған қалыңдығы 4 см жабындар, тас материалдарының тығыздығы 2,5-2,9 т/текше метр. Құрылғы
шаршы метр жабу
112706020309
Кеуекті ұсақ түйіршікті ыстық асфальтбетон қоспаларынан жасалған қалыңдығы 4 см жабындар, тас материалдардың тығыздығы 3 т/текше метр және одан астам. Құрылғы
шаршы метр жабу
112706020310
Қалыңдығы 4 см жоғары кеуекті ірі түйірлі ыстық асфальт-бетон қоспаларынан жасалған жабындар, тас материалдарының тығыздығы 2,5-2,9 т/текше метр. Құрылғы
шаршы метр жабу
112706020312
Қалыңдығы 4 см жоғары кеуекті ұсақ түйіршікті ыстық асфальт-бетон қоспаларынан жасалған жабындар, тас материалдарының тығыздығы 2,5-2,9 т/текше метр. Құрылғы
шаршы метр жабу
112706020314
Қалыңдығы 4 см жоғары кеуекті құмды ыстық асфальтбетон қоспаларынан жасалған жабындар, тас материалдарының тығыздығы 2,5-2,9 т/текше метр. Құрылғы
шаршы метр жабу
112706020401
Ыстық асфальтбетон қоспаларынан жасалған жабындар. Құрылғы. 1127-0602-0301 нормаларына жабын қалыңдығының өзгерістерін әрбір 0,5 см қосу немесе алып тастау
шаршы метр жабу
112706020402
Ыстық асфальтбетон қоспаларынан жасалған жабындар. Құрылғы. 1127-0602-0302 нормаларына жабын қалыңдығының өзгерістерін әрбір 0,5 см қосу немесе алып тастау
шаршы метр жабу
112706020403
Ыстық асфальтбетон қоспаларынан жасалған жабындар. Құрылғы. 1127-0602-0303 нормаларына жабын қалыңдығының өзгерістерін әрбір 0,5 см қосу немесе алып тастау
шаршы метр жабу
112706020406
Ыстық асфальтбетон қоспаларынан жасалған жабындар. Құрылғы. 1127-0602-0306 нормаларына жабын қалыңдығының өзгерістерін әрбір 0,5 см қосу немесе алып тастау
шаршы метр жабу
112706020407
Ыстық асфальтбетон қоспаларынан жасалған жабындар. Құрылғы. 1127-0602-0307 нормаларына жабын қалыңдығының өзгерістерін әрбір 0,5 см қосу немесе алып тастау
шаршы метр жабу
112706020408
Ыстық асфальтбетон қоспаларынан жасалған жабындар. Құрылғы. 1127-0602-0308 нормаларына жабын қалыңдығының өзгерістерін әрбір 0,5 см қосу немесе алып тастау
шаршы метр жабу
112706020409
Ыстық асфальтбетон қоспаларынан жасалған жабындар. Құрылғы. 1127-0602-0309 нормаларына жабын қалыңдығының өзгерістерін әрбір 0,5 см қосу немесе алып тастау
шаршы метр жабу
112706020412
Ыстық асфальтбетон қоспаларынан жасалған жабындар. Құрылғы. 1127-0602-0312 нормаларына жабын қалыңдығының өзгерістерін әрбір 0,5 см қосу немесе алып тастау
шаршы метр жабу

112706020307
Покрытия толщиной 4 см из горячих асфальтобетонных смесей пористых крупнозернистых, плотность каменных материалов 3 т/куб. метр и более. Устройство
квадратный метр покрытия
112706020308
Покрытия толщиной 4 см из горячих асфальтобетонных смесей пористых мелкозернистых, плотность каменных материалов 2,5-2,9 т/куб. метр. Устройство
квадратный метр покрытия
112706020309
Покрытия толщиной 4 см из горячих асфальтобетонных смесей пористых мелкозернистых, плотность каменных материалов 3 т/куб. метр и более. Устройство
квадратный метр покрытия
112706020310
Покрытия толщиной 4 см из горячих асфальтобетонных смесей высокопористых крупнозернистых, плотность каменных материалов 2,5-2,9 т/куб. метр. Устройство
квадратный метр покрытия
112706020312
Покрытия толщиной 4 см из горячих асфальтобетонных смесей высокопористых мелкозернистых, плотность каменных материалов 2,5-2,9 т/куб. метр. Устройство
квадратный метр покрытия
112706020314
Покрытия толщиной 4 см из горячих асфальтобетонных смесей высокопористых песчаных, плотность каменных материалов 2,5-2,9 т/куб. метр. Устройство
квадратный метр покрытия
112706020401
Покрытия из горячих асфальтобетонных смесей. Устройство. Добавлять или исключать на каждые 0,5 см изменения толщины покрытия к нормам 1127-0602-0301
квадратный метр покрытия
112706020402
Покрытия из горячих асфальтобетонных смесей. Устройство. Добавлять или исключать на каждые 0,5 см изменения толщины покрытия к нормам 1127-0602-0302
квадратный метр покрытия
112706020403
Покрытия из горячих асфальтобетонных смесей. Устройство. Добавлять или исключать на каждые 0,5 см изменения толщины покрытия к нормам 1127-0602-0303
квадратный метр покрытия
112706020406
Покрытия из горячих асфальтобетонных смесей. Устройство. Добавлять или исключать на каждые 0,5 см изменения толщины покрытия к нормам 1127-0602-0306
квадратный метр покрытия
112706020407
Покрытия из горячих асфальтобетонных смесей. Устройство. Добавлять или исключать на каждые 0,5 см изменения толщины покрытия к нормам 1127-0602-0307
квадратный метр покрытия
112706020408
Покрытия из горячих асфальтобетонных смесей. Устройство. Добавлять или исключать на каждые 0,5 см изменения толщины покрытия к нормам 1127-0602-0308
квадратный метр покрытия
112706020409
Покрытия из горячих асфальтобетонных смесей. Устройство. Добавлять или исключать на каждые 0,5 см изменения толщины покрытия к нормам 1127-0602-0309
квадратный метр покрытия
112706020412
Покрытия из горячих асфальтобетонных смесей. Устройство. Добавлять или исключать на каждые 0,5 см изменения толщины покрытия к нормам 1127-0602-0312
квадратный метр покрытия

112706020414
Ыстық асфальтбетон қоспаларынан жасалған жабындар. Құрылғы. 1127-0602-0314 нормаларына жабын қалыңдығының өзгерістерін әрбір 0,5 см қосу немесе алып тастау
шаршы метр жабу
112706020501
Жаңа шағылтасты (қиыршықтасты) жабындар. Қиыршық тасты қолдана отырып, қос битуммен беттік өңдеу
шаршы метр жабу
112706020507
Жабындар жетілдірілген. Қиыршық тасты қолдана отырып, бір битуммен беттік өңдеу
шаршы метр жабу
112706020508
Жабындар жетілдірілген. Тас материалдарының тығыздығы 2,5-2,9 т/текше метр қара қиыршық тасты қолдана отырып, бір битуммен беттік өңдеу
шаршы метр жабу
112706020511
Жабындар жетілдірілген. Тас материалдарының тығыздығы 2,5-2,9 т/текше метр қара қиыршық тасты қолдана отырып, екі қабатты битуммен өңдеу
шаршы метр жабу
112706020701
Қалыңдығы 5 см қиыршықтас жабындар, битумды қолдана отырып төсеу және жартылай төсеу
шаршы метр жабу
112706020702
Қалыңдығы 5 см қиыршық тас негіздері, битумды қолдана отырып төсеу және жартылай төсеу
негіздің шаршы метрі
112706020703
Қиыршықтасты жабындар немесе негіздер. Битумды қолдана отырып төсеу және жартылай төсеу. Әрбір 1 см қалыңдығының өзгеруіне 1127-0602-0701, 1127-0602-0702 нормаларына қосу немесе алып тастау
жабынның немесе негіздің шаршы метрі
112706020704
Битумды қолдана отырып төсеу және сіңдіру
шаршы метр жабу
112706020705
Қиыршық тасты жабындар. Битумды қолдана отырып төсеу және сіңдіру. Әрбір 1 см қалыңдығының өзгеруіне 1127-0602-0704 нормаларына қосу немесе алып тастау
шаршы метр жабу
112706020706
Қалыңдығы 8 см қиыршық тас негіздері, битумды қолдана отырып төсеу және сіңдіру
негіздің шаршы метрі
112706020707
Қиыршық тас негіздері. Битумды қолдана отырып төсеу және сіңдіру. 1127-0602-0706 нормаларына қабат қалыңдығының өзгерістерін әрбір 1 см қосу немесе алып тастау
негіздің шаршы метрі
112706020708
Қалыңдығы 5 см қиыршық тас жабындар немесе негіздер, битум эмульсиясын қолдана отырып төсеу және жартылай төсеу
жабынның немесе негіздің шаршы метрі
112706020710
Битум эмульсиясын қолдана отырып төсеу және сіңдіру
жабынның немесе негіздің шаршы метрі
112706020801
Қалыңдығы 16 см құм, құмдақ топырақтан дайындалған дайын цемент-топырақ қоспасынан жасалған негіздер.
негіздің шаршы метрі
112706020901
Негіздері. Тұтқыр материалдарды құю
т.
112706021001
Негіздері. Қиыршықтас, құм немесе құм-қиыршықтас қоспасын қосу
бос күйдегі қоспалардың текше метрі

112706020414
Покрытия из горячих асфальтобетонных смесей. Устройство. Добавлять или исключать на каждые 0,5 см изменения толщины покрытия к нормам 1127-0602-0314
квадратный метр покрытия
112706020501
Покрытия новые щебеночные (гравийные). Поверхностная обработка двойная битумом с применением щебня
квадратный метр покрытия
112706020507
Покрытия усовершенствованные. Поверхностная обработка одиночная битумом с применением щебня
квадратный метр покрытия
112706020508
Покрытия усовершенствованные. Поверхностная обработка одиночная битумом с применением черного щебня с плотностью каменных материалов 2,5-2,9 т/куб. метр
квадратный метр покрытия
112706020511
Покрытия усовершенствованные. Поверхностная обработка двойная битумом с применением черного щебня с плотностью каменных материалов 2,5-2,9 т/куб. метр
квадратный метр покрытия
112706020701
Покрытия щебеночные толщиной 5 см. Укладка и полупропитка с применением битума
квадратный метр покрытия
112706020702
Основания щебеночные толщиной 5 см. Укладка и полупропитка с применением битума
квадратный метр основания
112706020703
Покрытия или основания щебеночные. Укладка и полупропитка с применением битума. На каждый 1 см изменения толщины добавлять или исключать к нормам 1127-0602-0701, 1127-0602-0702
квадратный метр покрытия или основания
112706020704
Покрытия щебеночные, толщиной 8 см. Укладка и пропитка с применением битума
квадратный метр покрытия
112706020705
Покрытия щебеночные. Укладка и пропитка с применением битума. На каждый 1 см изменения толщины добавлять или исключать к нормам 1127-0602-0704
квадратный метр покрытия
112706020706
Основания щебеночные толщиной 8 см. Укладка и пропитка с применением битума
квадратный метр основания
112706020707
Основания щебеночные. Укладка и пропитка с применением битума. Добавлять или исключать на каждый 1 см изменения толщины слоя к нормам 1127-0602-0706
квадратный метр основания
112706020708
Покрытия или основания щебеночные толщиной 5 см. Укладка и полупропитка с применением битумной эмульсии
квадратный метр покрытия или основания
112706020710
Покрытия или основания щебеночные толщиной 8 см. Укладка и пропитка с применением битумной эмульсии
квадратный метр покрытия или основания
112706020801
Основания из готовой цементно-грунтовой смеси, приготовленной из песчаных, супесчаных грунтов, толщиной 16 см. Устройство с применением профилировщиков со скользящими формами
квадратный метр основания
112706020901
Основания. Розлив вяжущих материалов
т
112706021001
Основания. Добавка гравия, песка или песчано-гравийной смеси
куб. метр добавок в рыхлом состоянии

112706021102
Негіздері. Ұнтақ қоспаларын автогрейдерлермен тарату
т құрғақ қоспалар
112706021201
Ыстық асфальт-бетон қоспаларынан жасалған жабын, төсеу ені 6 м дейін, қабаттың қалыңдығы 4 см. "VOGELE" типті асфальт төсегіштермен құрылғы"
шаршы метр жабу
112706021202
Ыстық асфальт-бетон қоспаларынан жасалған жабын, төсеу ені 6 м-ден астам, қабаттың қалыңдығы 4 см. "VOGELE" типті асфальт төсегіштермен құрылғы"
шаршы метр жабу
112706021203
Ыстық асфальтбетон қоспаларынан жасалған жабын. "VOGELE"типті асфальт төсегіштермен құрылғы. 1127-0602-1201 нормасына жабын қалыңдығының өзгеруін әрбір 0,5 см қосу немесе алып тастау
шаршы метр жабу
112706021204
Ыстық асфальтбетон қоспаларынан жасалған жабын. "VOGELE"типті асфальт төсегіштермен құрылғы. 1127-0602-1202 нормасына жабын қалыңдығының өзгеруін әрбір 0,5 см қосу немесе алып тастау
шаршы метр жабу
112706021301
Ыстық асфальтбетонды шағылтас-мастикалық қоспалардан жасалған жабын, төсеу ені 6 м дейін, қабаттың қалыңдығы 6 см. "VOGELE" типті асфальтбетондармен құрылғы"
шаршы метр жабу
112706021302
Ыстық асфальтбетонды шағылтас-мастикалық қоспалардан жасалған жабын, төсеу ені 6 м дейін, қабаттың қалыңдығы 6 см. "VOGELE"типті асфальтбетондармен құрылғы. 1127-0602-1301 нормасына жабын қалыңдығының өзгеруін әрбір 0,5 см қосу немесе алып тастау
шаршы метр жабу
112707010101
Қалыңдығы 3 см ұсақ түйірлі құйылған асфальтбетон қоспасынан жасалған бір қабатты асфальтбетон жолдар мен тротуарлардың жабындары
шаршы метр жабу
112707010102
Жолдар мен тротуарлардың төсемдері ұсақ түйіршікті құйылған асфальтбетон қоспасынан жасалған бір қабатты асфальтбетонды. Құрылғы. Әрбір 0,5 см қалыңдығының өзгеруіне 1127-0701-0101 нормаларына қосу немесе алып тастау
шаршы метр жабу
112707010201
Қалыңдығы 12 см кірпіш немесе әктас қиыршық тастан жасалған тротуарлар үшін негіздер. құрылғы
шаршы метр жабу
112707010202
Кірпіш немесе әктас қиыршық тастан жасалған тротуарлар астындағы негіздер. Құрылғы. 1127-0701-0201 нормаларына әрбір 1 см қалыңдығының өзгеруін қосу немесе алып тастау
шаршы метр жабу
112707010301
Бетон плиталы тротуарлар. Тігістерді цемент ерітіндісімен толтыратын құрылғы
тротуардың шаршы метрі
112707010302
Бетон плиталы тротуарлар. Тігістерді құммен толтыратын құрылғы
тротуардың шаршы метрі
112708010101
Асфальтбетоннан жасалған ені 0,5 және 0,75 м, қалыңдығы 5 см нығайтқыш жолақтар
шаршы метр жабу жолақтар
112708010111
Жол жиегі. Қалыңдығы 10 см қиыршық таспен нығайту
жол жиегінің жабынының шаршы метрі
112708010114
Жол жиегі. Қиыршық тасты жылыту арқылы нығайту
жол жиегінің жабынының шаршы метрі

112706021102
Основания. Распределение порошкообразных добавок автогрейдерами
т сухих добавок
112706021201
Покрытие из горячих асфальтобетонных смесей, ширина укладки до 6 м, толщина слоя 4 см. Устройство асфальтоукладчиками типа "VOGELE"
квадратный метр покрытия
112706021202
Покрытие из горячих асфальтобетонных смесей, ширина укладки более 6 м, толщина слоя 4 см. Устройство асфальтоукладчиками типа "VOGELE"
квадратный метр покрытия
112706021203
Покрытие из горячих асфальтобетонных смесей. Устройство асфальтоукладчиками типа "VOGELE". Добавлять или исключать на каждые 0,5 см изменения толщины покрытия к норме 1127-0602-1201
квадратный метр покрытия
112706021204
Покрытие из горячих асфальтобетонных смесей. Устройство асфальтоукладчиками типа "VOGELE". Добавлять или исключать на каждые 0,5 см изменения толщины покрытия к норме 1127-0602-1202
квадратный метр покрытия
112706021301
Покрытие из горячих асфальтобетонных щебеночно-мастичных смесей, ширина укладки до 6 м, толщина слоя 6 см. Устройство асфальтоукладчиками типа "VOGELE"
квадратный метр покрытия
112706021302
Покрытие из горячих асфальтобетонных щебеночно-мастичных смесей, ширина укладки до 6 м, толщина слоя 6 см. Устройство асфальтоукладчиками типа "VOGELE". Добавлять или исключать на каждые 0,5 см изменения толщины покрытия к норме 1127-0602-1301
квадратный метр покрытия
112707010101
Покрытия дорожек и тротуаров асфальтобетонные однослойные из литой мелкозернистой асфальтобетонной смеси толщиной 3 см. Устройство
квадратный метр покрытия
112707010102
Покрытия дорожек и тротуаров асфальтобетонные однослойные из литой мелкозернистой асфальтобетонной смеси. Устройство. На каждый 0,5 см изменения толщины добавлять или исключать к нормам 1127-0701-0101
квадратный метр покрытия
112707010201
Основания под тротуары из кирпичного или известнякового щебня, толщиной 12 см. Устройство
квадратный метр покрытия
112707010202
Основания под тротуары из кирпичного или известнякового щебня. Устройство. Добавлять или исключать на каждый 1 см изменения толщины к нормам 1127-0701-0201
квадратный метр покрытия
112707010301
Тротуары бетонные плитные. Устройство с заполнением швов цементным раствором
квадратный метр тротуара
112707010302
Тротуары бетонные плитные. Устройство с заполнением швов песком
квадратный метр тротуара
112708010101
Полосы укрепительные шириной 0,5 и 0,75 м из асфальтобетона, толщиной 5 см. Устройство
квадратный метр покрытия полосы
112708010111
Обочины. Укрепление щебнем толщиной 10 см
квадратный метр покрытия обочин
112708010114
Обочины. Укрепление втапливанием щебня
квадратный метр покрытия обочин

112709010101
Парапеттер темірбетон. Құрылғы
м
112709010102
Парапеттер бетон. Құрылғы
м
112709010106
Тордан жасалған қоршаулар. Құрылғы
м
112709010108
Жаяу жүргіншілерге арналған металл қоршаулар. Құрылғы
м
112709010201
Парапетті темірбетон қоршаулар. Көпірлер мен жол өтпелеріне кіреберістерде орнату
м
112709010301
Темірбетон сигнал бағаналары. Орнату
дана
112709010501
Биіктігі 0,75 м 11 типті металл тосқауыл қоршаулар. 1 м тірек қадамы
м
112709010502
Биіктігі 0,75 м 11 типті металл тосқауыл қоршаулар. 2 м тірек қадамы
м
112709010506
Биіктігі 0,75 м 11ДД типті металл тосқауыл қоршаулар. 2 м тірек қадамы
м
112709020101
Металл тіреулердегі жол белгілері. Орнату
дана
112709020201
Қалқандар қосымша. Орнату. Нормаға қосу 1127-0902-0101
дана
112709030101
Жүріс бөлігі. Бояумен белгілеу. Сызықтың ені 0,1 м, тұтас
километр желісі
112709030102
Жүріс бөлігі. Бояумен белгілеу. Сызықтың ені 0,2 м, тұтас
километр желісі
112709030103
Жүріс бөлігі. Бояумен белгілеу. Сызықтың ені 0,4 м, тұтас
километр желісі
112709030104
Жүріс бөлігі. Бояумен белгілеу. Сызықтың ені 0,1 м, нүктелі, 1-Қадам:1
километр желісі
112709030105
Жүріс бөлігі. Бояумен белгілеу. Сызықтың ені 0,1 м, нүктелі, 1-Қадам:3
километр желісі
112709030106
Жүріс бөлігі. Бояумен белгілеу. Сызықтың ені 0,1 м, нүктелі, 3-қадам: 1
километр желісі
112709030107
Жүріс бөлігі. Жебелерді, қауіпсіздік аралдарын, әріптерді, сандарды және басқа символдарды бояумен белгілеу
шаршы метр белгілеу
112709030201
Жүріс бөлігі. Н-16 "Hofmann"маркалы жол белгілеу машинасымен шыны жарық шағылыстыратын микрошариктерді қолдана отырып термопластикпен белгілеу. Сызықтың ені 0,1 м, тұтас
километр желісі
112709030202
Жүріс бөлігі. Н-16 "Hofmann"маркалы жол белгілеу машинасымен шыны жарық шағылыстыратын микрошариктерді қолдана отырып термопластикпен белгілеу. Сызықтың ені 0,1 м, нүктелі, 1-Қадам:1
километр желісі
112709030203
Жүріс бөлігі. Н-16 "Hofmann"маркалы жол белгілеу машинасымен шыны жарық шағылыстыратын микрошариктерді қолдана отырып термопластикпен белгілеу. Сызықтың ені 0,1 м, нүктелі, 1-Қадам:3
километр желісі
112709030204
Жүріс бөлігі. Н-16 "Hofmann"маркалы жол белгілеу машинасымен шыны жарық шағылыстыратын микрошариктерді қолдана отырып термопластикпен белгілеу. Сызықтың ені 0,1 м, нүктелі, 3-қадам: 1
километр желісі
112709030205
Жүріс бөлігі. Н-16 "Hofmann"маркалы жол белгілеу машинасымен шыны жарық шағылыстыратын микрошариктерді қолдана отырып термопластикпен белгілеу. Сызықтың ені 0,15 м, тұтас
километр желісі

112709010101
Парапеты железобетонные. Устройство
м
112709010102
Парапеты бетонные. Устройство
м
112709010106
Ограждения из сетки. Устройство
м
112709010108
Ограждения пешеходные металлические. Устройство
м
112709010201
Ограждения железобетонные парапетные. Установка на подходах к мостам и путепроводам
м
112709010301
Столбики сигнальные железобетонные. Установка
шт.
112709010501
Ограждения металлические барьерные типа 11ДО высотой 0,75 м. Устройство механизированным способом. Шаг стоек 1 м
м
112709010502
Ограждения металлические барьерные типа 11ДО высотой 0,75 м. Устройство механизированным способом. Шаг стоек 2 м
м
112709010506
Ограждения металлические барьерные типа 11ДД высотой 0,75 м. Устройство механизированным способом. Шаг стоек 2 м
м
112709020101
Знаки дорожные на металлических стойках. Установка
шт.
112709020201
Щитки дополнительные. Установка. Добавлять к норме 1127-0902-0101
шт.
112709030101
Проезжая часть. Разметка краской. Ширина линии 0,1 м, сплошная
километр линии
112709030102
Проезжая часть. Разметка краской. Ширина линии 0,2 м, сплошная
километр линии
112709030103
Проезжая часть. Разметка краской. Ширина линии 0,4 м, сплошная
километр линии
112709030104
Проезжая часть. Разметка краской. Ширина линии 0,1 м, пунктирная, шаг 1:1
километр линии
112709030105
Проезжая часть. Разметка краской. Ширина линии 0,1 м, пунктирная, шаг 1:3
километр линии
112709030106
Проезжая часть. Разметка краской. Ширина линии 0,1 м, пунктирная, шаг 3:1
километр линии
112709030107
Проезжая часть. Разметка краской стрел, островков безопасности, букв, цифр и прочих символов
квадратный метр разметки
112709030201
Проезжая часть. Разметка термопластиком с применением стеклянных светоотражающих микрошариков дорожной разметочной машиной марки Н-16 "Hofmann". Ширина линии 0,1 м, сплошная
километр линии
112709030202
Проезжая часть. Разметка термопластиком с применением стеклянных светоотражающих микрошариков дорожной разметочной машиной марки Н-16 "Hofmann". Ширина линии 0,1 м, пунктирная, шаг 1:1
километр линии
112709030203
Проезжая часть. Разметка термопластиком с применением стеклянных светоотражающих микрошариков дорожной разметочной машиной марки Н-16 "Hofmann". Ширина линии 0,1 м, пунктирная, шаг 1:3
километр линии
112709030204
Проезжая часть. Разметка термопластиком с применением стеклянных светоотражающих микрошариков дорожной разметочной машиной марки Н-16 "Hofmann". Ширина линии 0,1 м, пунктирная, шаг 3:1
километр линии
112709030205
Проезжая часть. Разметка термопластиком с применением стеклянных светоотражающих микрошариков дорожной разметочной машиной марки Н-16 "Hofmann". Ширина линии 0,15 м, сплошная
километр линии

112710010101
Битум тұтқыр. Қоспаларды енгізбестен сыйымдылығы 15000 л қазандықтарда дайындау
т битум
112710010102
Битум сұйық. Қоспаларды енгізбестен сыйымдылығы 15000 л қазандықтарда дайындау
т битум
112710010106
Битум. Сыйымдылығы 400 л қазандықтарда қыздыру
т битум
112710010501
Аралас емес топырақтардан цемент-топырақ қоспасы. Карьерде орнатылған қондырғыда дайындау
қоспаның текше метрі (бос күйінде)
112710010502
Ірі кесек (грунтогравий) топырақтардан жасалған цемент-топырақ қоспасы. Карьерде орнатылған қондырғыда дайындау
қоспаның текше метрі (бос күйінде)
112710010505
Цементпен битум эмульсиясымен өңделетін байланыссыз Топырақтардың қоспасы. Карьерде орнатылған қондырғыда дайындау
қоспаның текше метрі (бос күйінде)
112711010103
Тақтай қалқандармен қапталған бөренелерден бір қатарлы төсемі бар Жолдар. Құрылғы
шаршы метр жабу
112712010102
Жолдар-ені 7,5 м жер төсемімен профильденген уақытша топырақ. Топырақ санаты 2
бір шақырым жол
112712010401
Қабаттың қалыңдығы 15 см, ені 7,5 м орақ тәрізді бейіндегі уақытша жолдардың жабындары қиыршық тасты. Құрылғы
бір шақырым жол
112713010101
Қалыңдығы 12 мм спорттық жабындар. бетон негізіне арналған құрылғы
шаршы метр жабу
112713010301
Спорттық жабындар. Ойын белгілерін қолмен қолдану
М белгілеу
1128-бөлім темір жолдарды салу жөніндегі құрылыс жұмыстары
112801010302
Бөлек бекіту кезінде ағаш шпалдардағы рельс шпал торының буындары, Р65 рельс түрі, Ұзындығы 25 м, 1 км-ге шпал саны 1840 дана, механикаландырылған құралды қолдана отырып базада құрастыру
бір шақырым жол
112801010402
Темір-бетон шпалдардағы рельс шпал торының буындары, рельстердің типі Р65, ұзындығы 25 м, 1 км-дегі шпалдар саны 1840 дана, механикаландырылған аспапты қолдана отырып базада құрастыру
бір шақырым жол
112801010403
Темір-бетон шпалдардағы рельс шпал торының буындары, рельстердің типі Р65, ұзындығы 25 м, 1 км-дегі шпалдар саны 1600 дана, механикаландырылған аспапты қолдана отырып базада құрастыру
бір шақырым жол
112801040101
Ағаш шпалдардағы жол. Ұзындығы 25 м болатын буындарды орнату крандарымен төсеу
бір шақырым жол
112801040103
Темірбетон шпалдарындағы жол. Ұзындығы 25 м болатын буындарды орнату крандарымен төсеу
бір шақырым жол
112801040104
Темірбетон шпалдарындағы жол. Ұзындығы 12,5 м буындарды орнату крандарымен төсеу
бір шақырым жол
112801040302
Ағаш шпалдардағы жол, рельстердің ұзындығы 25 м, рельстердің түрі Р65, 1 км-дегі шпалдар саны 1840 дана.
бір шақырым жол

112710010101
Битум вязкий. Приготовление в котлах вместимостью 15000 л без введения добавок
т битума
112710010102
Битум жидкий. Приготовление в котлах вместимостью 15000 л без введения добавок
т битума
112710010106
Битум. Разогревание в котлах вместимостью 400 л
т битума
112710010501
Смесь цементно-грунтовая из несвязных грунтов. Приготовление в установке, установленной в карьере
куб. метр смеси (в рыхлом состоянии)
112710010502
Смесь цементно-грунтовая из крупнообломочных (грунтогравийных) грунтов. Приготовление в установке, установленной в карьере
куб. метр смеси (в рыхлом состоянии)
112710010505
Смесь из несвязанных грунтов, обрабатываемых битумной эмульсией с цементом. Приготовление в установке, установленной в карьере
куб. метр смеси (в рыхлом состоянии)
112711010103
Дороги с однорядным настилом из бревен с покрытием из дощатых щитов. Устройство
квадратный метр покрытия
112712010102
Дороги временные грунтовые профилированные с земляным полотном шириной 7,5 м. Устройство при работе в нулевых отметках. Категория грунтов 2
километр дороги
112712010401
Покрытия временных дорог серповидного профиля толщиной слоя 15 см, шириной 7,5 м, щебеночные. Устройство
километр дороги
112713010101
Покрытия спортивные толщиной 12 мм. Устройство на бетонное основание
квадратный метр покрытия
112713010301
Покрытия спортивные. Нанесение игровой разметки вручную
м разметки
Раздел 1128 Работы строительные по сооружению железных дорог
112801010302
Звенья рельсошпальной решетки на деревянных шпалах при раздельном скреплении, тип рельсов Р65, длина 25 м, число шпал на 1 км 1840 шт. Сборка на базе с применением механизированного инструмента
километр пути
112801010402
Звенья рельсошпальной решетки на железобетонных шпалах, тип рельсов Р65, длина 25 м, число шпал на 1 км 1840 шт. Сборка на базе с применением механизированного инструмента
километр пути
112801010403
Звенья рельсошпальной решетки на железобетонных шпалах, тип рельсов Р65, длина 25 м, число шпал на 1 км 1600 шт. Сборка на базе с применением механизированного инструмента
километр пути
112801040101
Путь на деревянных шпалах. Укладка звеньями длиной 25 м кранами укладочными
километр пути
112801040103
Путь на железобетонных шпалах. Укладка звеньями длиной 25 м кранами укладочными
километр пути
112801040104
Путь на железобетонных шпалах. Укладка звеньями длиной 12,5 м кранами укладочными
километр пути
112801040302
Путь на деревянных шпалах, длина рельсов 25 м, тип рельсов Р65, число шпал на 1 км 1840 шт. Укладка отдельными элементами при нераздельном костыльном скреплении
километр пути

112801040305
Ағаш шпалдардағы жол, рельстердің ұзындығы 25 м, рельстердің түрі Р50, 1 км-дегі шпалдар саны 1840 дана.
бір шақырым жол
112801040306
Ағаш шпалдардағы жол, рельстердің ұзындығы 25 м, рельстердің түрі Р50, 1 км-дегі шпалдар саны 1600 дана.
бір шақырым жол
112801040602
Темір-бетон шпалдардағы жол, рельстердің ұзындығы 25 м, рельстердің типі Р65, 1 км-ге шпалдардың саны 1840 дана.
бір шақырым жол
112801040603
Темір-бетон шпалдардағы жол, рельстердің ұзындығы 25 м, рельстердің типі Р65, 1 км-ге шпалдардың саны 1600 дана.
бір шақырым жол
112801060201
Құрылғылар теңестіріледі. Көпірлерге төсеу
жинақ
112801070101
Ұрлыққа қарсы, рельс түрі Р65. Орнату
100 дана ұрлыққа қарсы
112801080101
Жол байланыстары, ағаш шпалдар. Базадағы буындарды Кестелеп бөлшектеу
бір шақырым жол
112801080102
Жол байланыстары, ағаш шпалдар. Тігусіз бөлшектеу
бір шақырым жол
112801080303
Ағаш шпалдардағы жол, рельстердің түрі Р50, 1 км-дегі шпалдар саны 1600 және 1440 дана.
бір шақырым жол
112801090203
Кәдімгі бағыттамалық бұрмалар, Р65 рельстердің түрі, аударма маркасы 1/11. Жебелі крандармен элементтерді төсеу
бағыттамалық бұрма
112801090204
Кәдімгі бағыттамалық бұрмалар, Р65 рельстердің түрі, аударма маркасы 1/9. Жебелі крандармен элементтерді төсеу
бағыттамалық бұрма
112801090303
Кәдімгі бағыттамалық бұрмалар, Р50 рельстердің түрі, аударма маркасы 1/9. Жебелі крандармен элементтерді төсеу
бағыттамалық бұрма
112801120101
Ағаш шпалдардағы жол, қиыршық тас балласты. Балласт жасау машиналарымен балластау
Призмадағы 1000 текше метр балласт
112801130101
Ағаш шпалдардағы жол, қиыршық-құмды балласт. Тұрақты пайдалануға тапсыру алдында түзету
бір шақырым жол
112801130103
Ағаш шпалдардағы жол, қиыршық тас балласты. Тұрақты пайдалануға тапсыру алдында түзету
бір шақырым жол
112801130201
Бір симметриялық бағыттамалық бұрмалар, қиыршық балласт. Түзеу
бағыттамалық бұрма
112801130202
Бір симметриялық бағыттамалық бұрмалар, қиыршық шағылтасты балласт. Түзеу
бағыттамалық бұрма
112801130401
Темірбетон шпалдарындағы жол. Тұрақты пайдалануға тапсыру алдында түзету
бір шақырым жол
112801140101
Жол белгілері. Темірбетон бағаналарына орнату
бір шақырым жол
112801150101
Өткелдің ені 8 м-ге дейін бір жол арқылы ағаш төсеніші бар өткелдер.
көшу
112801150104
Ағаш төсемі бар өткелдер. Құрылғы. Өткелдің ені 10 м-ге дейін және одан артық болатын әрбір келесі (бірден артық) жолға 1128-0115-0102 нормасына қосу
көшу

112801040305
Путь на деревянных шпалах, длина рельсов 25 м, тип рельсов Р50, число шпал на 1 км 1840 шт. Укладка отдельными элементами при нераздельном костыльном скреплении
километр пути
112801040306
Путь на деревянных шпалах, длина рельсов 25 м, тип рельсов Р50, число шпал на 1 км 1600 шт. Укладка отдельными элементами при нераздельном костыльном скреплении
километр пути
112801040602
Путь на железобетонных шпалах, длина рельсов 25 м, тип рельсов Р65, число шпал на 1 км 1840 шт. Укладка отдельными элементами
километр пути
112801040603
Путь на железобетонных шпалах, длина рельсов 25 м, тип рельсов Р65, число шпал на 1 км 1600 шт. Укладка отдельными элементами
километр пути
112801060201
Приборы уравнительные. Укладка на мостах
комплект
112801070101
Противоугоны, тип рельсов Р65. Установка
100 шт. противоугонов
112801080101
Путь звеньями, шпалы деревянные. Разборка с расшивкой звеньев на базе
километр пути
112801080102
Путь звеньями, шпалы деревянные. Разборка без расшивки
километр пути
112801080303
Путь на деревянных шпалах, тип рельсов Р50, число шпал на 1 км 1600 и 1440 шт. Разборка поэлементно
километр пути
112801090203
Переводы стрелочные обыкновенные, тип рельсов Р65, марка перевода 1/11. Укладка поэлементно стреловыми кранами
стрелочный перевод
112801090204
Переводы стрелочные обыкновенные, тип рельсов Р65, марка перевода 1/9. Укладка поэлементно стреловыми кранами
стрелочный перевод
112801090303
Переводы стрелочные обыкновенные, тип рельсов Р50, марка перевода 1/9. Укладка поэлементно стреловыми кранами
стрелочный перевод
112801120101
Путь на деревянных шпалах, балласт щебеночный. Балластировка балластировочными машинами
1000 куб. метр балласта в призме
112801130101
Путь на деревянных шпалах, балласт гравийно-песчаный. Выправка перед сдачей в постоянную эксплуатацию
километр пути
112801130103
Путь на деревянных шпалах, балласт щебеночный. Выправка перед сдачей в постоянную эксплуатацию
километр пути
112801130201
Переводы стрелочные одиночные симметричные, балласт гравийный. Выправка
стрелочный перевод
112801130202
Переводы стрелочные одиночные симметричные, балласт щебеночный. Выправка
стрелочный перевод
112801130401
Путь на железобетонных шпалах. Выправка перед сдачей в постоянную эксплуатацию
километр пути
112801140101
Знаки путевые. Установка на железобетонных столбах
километр пути
112801150101
Переезды с деревянным настилом через один путь при ширине переезда до 8 м. Устройство
переезд
112801150104
Переезды с деревянным настилом. Устройство. На каждый следующий (сверх одного) путь с междупутьем при ширине переезда до 10 м и более добавлять к норме 1128-0115-0102
переезд

112801150208
Бір жол арқылы темірбетон плиталардан жасалған төсеніші бар өткелдер, темірбетон шпалдар, жолдардың қиылысу бұрышы 90°, өткелдің ені 7,5 м.
көшу
112801150308
Екі жол арқылы темірбетон плиталардан жасалған төсеніші бар өткелдер, темірбетон шпалдар, жолдардың қиылысу бұрышы 90°, өткелдің ені 7,5 м.
көшу
112801150408
Темір-бетон плиталардан жасалған төсемі бар бір жол арқылы өтетін өткел учаскесіндегі жол, темір-бетон шпалдар, жолдардың қиылысу бұрышы 90°, өткелдің ені 7,5 м. техникалық талаптарға сәйкес келтіру
көшу
112801150508
Темір-бетон плиталардан жасалған төсемі бар екі жол арқылы өтетін өткел учаскесіндегі жол, темір-бетон шпалдар, жолдардың қиылысу бұрышы 90°, өткелдің ені 7,5 м. техникалық талаптарға сәйкес келтіру
көшу
112801160101
Тұйық рельсті аялдамалар. Құрылғы
тірек
112801180101
Көлемі 2х2 қар қалқандары. Дайындау
1000 қалқан
112801180103
Қар қалқандары мен қазықтар. Орнату
1000 қалқан
112801200101
Жол. 2 м-ге дейін жылжыту.
бір шақырым жол
112801220102
1 км 1840 дана шпалдар саны кезіндегі жолдар, 1 км элементтік төсеу үшін материалдарды салынып жатқан жолдар бойынша тасымалдау
километрді ауыстыру
112801220103
1 км 1600 дана шпалдар саны кезіндегі жолдар, 1 км элементтік төсеу үшін материалдарды салынып жатқан жолдар бойынша тасымалдау
километрді ауыстыру
112801220105
1 км 2000 дана шпалдар саны кезіндегі жолдар, ЖПҚ пайдаланылатын жолдары бойынша 1 км элементтік төсеу үшін материалдарды тасымалдау
километрді ауыстыру
112801220202
Жол. Төсеу. Рельстерді барлық шпалдарға 10 балдақпен бекіту кезіндегі қосымша шығындар, жолдың 1 км-дегі шпалдар саны 1840 дана
бір шақырым жол
112801220203
Жол. Төсеу. Рельстерді барлық шпалдарға 10 балдақпен бекіту кезіндегі қосымша шығындар, жолдың 1 км-дегі шпалдар саны 1600 дана
бір шақырым жол
112801220302
Жол. Төсеу. Жолдың қисық учаскелерінде ағаш шпалдарға ұзартылған төсемдерді салу кезіндегі қосымша шығындар, қисық учаскелердің радиустары 250-500 м, рельстердің типі Р65, жолдың 1 км-дегі шпалдар саны 1840 дана
бір шақырым жол
112801220303
Жол. Төсеу. Жолдың қисық учаскелерінде ағаш шпалдарға ұзартылған төсемдерді салу кезіндегі қосымша шығындар, қисық учаскелердің радиустары 250-500 м, рельстердің типі Р65, жолдың 1 км-дегі шпалдар саны 1600 дана
бір шақырым жол
112801220306
Жол. Төсеу. Жолдың қисық учаскелерінде ағаш шпалдарға ұзартылған төсемдерді салу кезіндегі қосымша шығындар, қисық учаскелердің радиустары 250-500 м, рельстердің типі Р50, жолдың 1 км-дегі шпалдар саны 1600 дана
бір шақырым жол
112801220309
Жол. Төсеу. Жолдың қисық учаскелерінде ағаш шпалдарға ұзартылған төсемдерді салу кезіндегі қосымша шығындар, қисық учаскелердің радиустары 500-800 м, рельстердің типі Р65, жолдың 1 км-дегі шпалдар саны 1600 дана
бір шақырым жол

112801150208
Переезды с настилом из железобетонных плит через один путь, шпалы железобетонные, угол пересечения дорог 90°, ширина переезда 7,5 м. Устройство
переезд
112801150308
Переезды с настилом из железобетонных плит через два пути, шпалы железобетонные, угол пересечения дорог 90°, ширина переезда 7,5 м. Устройство
переезд
112801150408
Путь на участке переезда через один путь с настилом из железобетонных плит, шпалы железобетонные, угол пересечения дорог 90°, ширина переезда 7,5 м. Приведение в соответствие с техническими требованиями
переезд
112801150508
Путь на участке переезда через два пути с настилом из железобетонных плит, шпалы железобетонные, угол пересечения дорог 90°, ширина переезда 7,5 м. Приведение в соответствие с техническими требованиями
переезд
112801160101
Упоры тупиковые рельсовые. Устройство
упор
112801180101
Щиты снеговые размером 2х2. Изготовление
1000 щитов
112801180103
Щиты снеговые и колья. Установка
1000 щитов
112801200101
Путь. Передвижка до 2 м. Балласт щебеночный
километр пути
112801220102
Пути при числе шпал на 1 км 1840 шт. Транспортирование материалов для поэлементной укладки 1 км по строящимся путям
километр перемещения
112801220103
Пути при числе шпал на 1 км 1600 шт. Транспортирование материалов для поэлементной укладки 1 км по строящимся путям
километр перемещения
112801220105
Пути при числе шпал на 1 км 2000 шт. Транспортирование материалов для поэлементной укладки 1 км по эксплуатируемым путям МПС
километр перемещения
112801220202
Путь. Укладка. Затраты дополнительные при прикреплении рельсов на всех шпалах 10 костылями, число шпал на 1 км пути 1840 шт
километр пути
112801220203
Путь. Укладка. Затраты дополнительные при прикреплении рельсов на всех шпалах 10 костылями, число шпал на 1 км пути 1600 шт
километр пути
112801220302
Путь. Укладка. Затраты дополнительные при укладке удлиненных подкладок на деревянных шпалах на кривых участках пути, радиусы кривых участков 250-500 м, тип рельсов Р65, число шпал на 1 км пути 1840 шт
километр пути
112801220303
Путь. Укладка. Затраты дополнительные при укладке удлиненных подкладок на деревянных шпалах на кривых участках пути, радиусы кривых участков 250-500 м, тип рельсов Р65, число шпал на 1 км пути 1600 шт
километр пути
112801220306
Путь. Укладка. Затраты дополнительные при укладке удлиненных подкладок на деревянных шпалах на кривых участках пути, радиусы кривых участков 250-500 м, тип рельсов Р50, число шпал на 1 км пути 1600 шт
километр пути
112801220309
Путь. Укладка. Затраты дополнительные при укладке удлиненных подкладок на деревянных шпалах на кривых участках пути, радиусы кривых участков 500-800 м, тип рельсов Р65, число шпал на 1 км пути 1600 шт
километр пути

112802010111
Жеке дара тіректер. Аралықта немесе станцияда "алаңнан" тірек плиталары бар тамызу арқылы орнатылатын стақанды типті іргетастарға орнату
діңгек
112802010218
Екі жатыны бар тіреу плиталары бар тұтас бір тіреуіштер. Аралықта немесе станцияда "алаңнан" орнату
діңгек
112802040102
Түйіспелі желі тіректерінің астындағы қазаншұңқырлар. Жиналмалы тасты топырақтарда қолмен өңдеу
текше метр шұңқыр
112802050101
Ашық тарату құрылғыларының іргетастарының блоктары. Орнату
конструкциясы
112802050102
Ашық тарату құрылғыларының тіреулері. Орнату
конструкциясы
112803010109
Жылжымалы күшті темірбетон тіректері. Орнату
істе темірбетон текше метрі
112803040102
Сигналдық нүктелерді орнатуға арналған алаңдар. Темірбетон плиталармен нығайтылған үйінділердегі құрылғы
сигнал нүктесі
112803070102
Иілгіш штепсельді рельсті қосқыштар. Орнату
100 дана.
1129-бөлім тоннельдер мен метрополитендер салу жөніндегі құрылыс жұмыстары
112901640902
Баспалдақтар монолитті бетон. Құрылғы
конструкциядағы бетон текше метрі
112901641301
Беттері бетон. Бітеуіш
шаршы метр беті
112901740102
Диаметрі 150 мм болат құбырлардан жасалған гильзалар. орнату
гильза
112901740103
Диаметрі 200 мм болат құбырлардан жасалған гильзалар. орнату
гильза
1130-бөлім көпірлерді, жол өткізгіштерді, су өткізетін құбырларды салу жөніндегі құрылыс жұмыстары
113001010101
Іргетастар астындағы жастықтар, қиыршық тастар. Құрылғы
текше метр жастық
113001010102
Іргетастар астындағы жастықтар құмды, қиыршық тастан, құмнан немесе олардың құм қоспасынан жасалған. Құрылғы
текше метр жастық
113001010103
Іргетастар астындағы жастықтар құм-қиыршық тас. Құрылғы
текше метр жастық
113001010201
Іргетастар астындағы бетон жастықтар. Су асты бетондау құрылғысы
бетон текше метрі
113001020101
Құрама іргетастар. Құрылғы
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
113001020201
Іргетастар монолитті. Құрылғы
істе бетон текше метр
113001020301
Арматуралық торлар. Монолитті іргетастарға орнату
т арматура
113001030101
Көпірлердің тіректері темір жолдар астындағы темірбетон тіректері. Ғимарат
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
113001030102
Көпір тіректері автомобиль жолдары үшін темірбетонды құрама тіреуіштер. Ғимарат
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
113001030103
Тіректер-көпірлердің қабырғалары темірбетонды. Ғимарат
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
113001030201
Контурлық блоктардан тіректер. Тірек өзегін бетонмен толтыру
істе бетон текше метр
113001030301
Монолитті бетон тіректер. Бетонды қаптаусыз құрлықта беру кезіндегі құрылыс
істе бетон текше метр
113001040101
Алаңдар-монолитті темір бетоннан жасалған фермалық және аралық қатарлар. Құрлықтағы құрылғы
істе темірбетон текше метрі

112802010111
Опоры одиночные раздельные. Установка в фундаменты стаканного типа, устанавливаемые закапыванием с опорными плитами "с поля" на перегоне или станции
опора
112802010218
Опоры одиночные цельные с опорными плитами с двумя лежнями. Установка "с поля" на перегоне или станции
опора
112802040102
Котлованы под опоры контактной сети. Разработка вручную в разборно-скальных грунтах
куб. метр котлована
112802050101
Блоки фундаментов открытых распределительных устройств. Установка
конструкция
112802050102
Стойки открытых распределительных устройств. Установка
конструкция
112803010109
Опоры выносные силовые железобетонные. Установка
куб. метр железобетона в деле
112803040102
Площадки для установки сигнальных точек. Устройство на насыпях с укреплением железобетонными плитами
сигнальная точка
112803070102
Соединители рельсовые стрелочные гибкие штепсельные. Установка
100 шт.
Раздел 1129 Работы строительные по возведению тоннелей и метрополитенов
112901640902
Лестницы монолитные бетонные. Устройство
куб. метр бетона в конструкции
112901641301
Поверхности бетонные. Затирка
квадратный метр поверхности
112901740102
Гильзы из стальных труб диаметром 150 мм. Установка
гильза
112901740103
Гильзы из стальных труб диаметром 200 мм. Установка
гильза
Раздел 1130 Работы строительные по возведению мостов, путепроводов, водопропускных труб
113001010101
Подушки под фундаменты, щебеночные. Устройство
куб. метр подушки
113001010102
Подушки под фундаменты песчаные, из гравия, дресвы или их смеси с песком. Устройство
куб. метр подушки
113001010103
Подушки под фундаменты песчано-щебеночные. Устройство
куб. метр подушки
113001010201
Подушки бетонные под фундаменты. Устройство при подводном бетонировании
куб. метр бетона
113001020101
Фундаменты сборные. Устройство
куб. метр сборных конструкций
113001020201
Фундаменты монолитные. Устройство
куб. метр бетона в деле
113001020301
Сетки арматурные. Установка в монолитных фундаментах
т арматуры
113001030101
Опоры мостов сборные железобетонные стоечные под железные дороги. Сооружение
куб. метр сборных конструкций
113001030102
Опоры мостов сборные железобетонные стоечные под автомобильные дороги. Сооружение
куб. метр сборных конструкций
113001030103
Опоры-стенки мостов сборные железобетонные. Сооружение
куб. метр сборных конструкций
113001030201
Опоры из контурных блоков. Заполнение ядра опор бетоном
куб. метр бетона в деле
113001030301
Опоры монолитные бетонные. Сооружение при подаче бетона на суше без облицовки
куб. метр бетона в деле
113001040101
Площадки подферменные и прокладные ряды из монолитного железобетона. Устройство на суше
куб. метр железобетона в деле

113001040103
Іргетастардың қанаттары монолитті темірбетоннан жасалған. Құрылғы
істе темірбетон текше метрі
113001040104
Монолитті темірбетоннан жасалған тротуарлық консольдер. Құрылғы
істе темірбетон текше метрі
113001040201
Фермалар мен ригельдердің конструкциялары бір блокты, автомобиль жолдары үшін құрастырмалы темірбетон. Көпірлерге орнату
құрастырмалы темірбетонның текше метрі
113001040203
Темір жолдар астындағы құрама темірбетон фермалар мен ригельдердің конструкциялары. Көпірлерге орнату
құрастырмалы темірбетонның текше метрі
113001050101
Көпір тіректері. Жаппай қаптау құрылғысы
шаршы метр қаптау
113001060101
Көпірлер мен құбырлардың тіректері. Бетон қалауын бөлшектеу
текше метр қалау
113001060102
Көпірлер мен құбырлардың тіректері. Темірбетон қалауын бөлшектеу
текше метр қалау
113001070101
Тангенциалдық Болат тірек бөліктері. Орнату
тірек бөлігі
113001070102
Секторлық Болат тірек бөліктері. Орнату
тірек бөлігі
113001070201
Полимерлі материалдардан, резеңкеден және фторопласттан жасалған тірек бөліктері. Орнату
тірек бөлігі
113001080101
Ұзындығы 6 м-ге дейінгі аралық құрылыстар.
аралық құрылым
113001080102
Ұзындығы 12 м-ге дейінгі аралық құрылыстар.
аралық құрылым
113001080202
Ұзындығы 12 м-ге дейінгі аралық құрылыстар көпірлерді тіректерге екі қосарланған жебелі крандармен орнату
аралық құрылым
113001080301
Аралық темірбетон құрылымдары. 10 м дейінгі қашықтыққа көлденең жылжыту
аралық құрылыстың арқалығы
113001090201
Ұзындығы 9 м-ге дейінгі аралық плиталы темірбетон құрылыстар, автожол көпірлерінің тіректеріне жебелі крандармен орнату
аралық құрылыстың арқалығы
113001090202
Ұзындығы 15 м-ге дейінгі аралық плиталы темірбетон құрылыстар, автожол көпірлерінің тіректеріне жебелі крандармен орнату
аралық құрылыстың арқалығы
113001090203
Ұзындығы 18 м дейінгі аралық плиталы темірбетон құрылыстар, автожол көпірлерінің тіректеріне жебелі крандармен орнату
аралық құрылыстың арқалығы
113001090206
Ұзындығы 18 м-ге дейінгі аралық темірбетонды құрылыстар, автожол көпірлерінің тіректеріне жебелі крандармен орнату
аралық құрылыстың арқалығы
113001090207
Ұзындығы 21 м-ге дейінгі темірбетонды аралық құрылыстар, автожол көпірлерінің тіректеріне жебелі крандармен орнату
аралық құрылыстың арқалығы
113001090208
Ұзындығы 24 м-ге дейінгі темірбетонды аралық құрылыстар, автожол көпірлерінің тіректеріне жебелі крандармен орнату
аралық құрылыстың арқалығы
113001090217
Ұзындығы 33 м-ге дейінгі темірбетонды аралық құрылыстар, тіректерге автомобиль көпірлерін тіреуіш крандармен орнату
аралық құрылыстың арқалығы
113001100401
Аралық құрылыстар (ПРК). Арматураны монтаждауда керу
т арматура

113001040103
Крылья устоев из монолитного железобетона. Устройство
куб. метр железобетона в деле
113001040104
Консоли тротуарные из монолитного железобетона. Устройство
куб. метр железобетона в деле
113001040201
Конструкции подферменников и ригелей одноблочные, сборные железобетонные под автомобильные дороги. Установка на мостах
куб. метр сборного железобетона
113001040203
Конструкции подферменников и ригелей сборные железобетонные под железные дороги. Установка на мостах
куб. метр сборного железобетона
113001050101
Опоры мостов. Устройство облицовки массивной
квадратный метр облицовки
113001060101
Опоры мостов и труб. Разборка кладки бетонной
куб. метр кладки
113001060102
Опоры мостов и труб. Разборка кладки железобетонной
куб. метр кладки
113001070101
Части опорные тангенциальные стальные. Установка
опорная часть
113001070102
Части опорные секторные стальные. Установка
опорная часть
113001070201
Части опорные из полимерных материалов, резины и фторопласта. Установка
опорная часть
113001080101
Строения пролетные длиной до 6 м. Установка на опоры мостов стреловыми кранами
пролетное строение
113001080102
Строения пролетные длиной до 12 м. Установка на опоры мостов стреловыми кранами
пролетное строение
113001080202
Строения пролетные длиной до 12 м. Установка на опоры мостов двумя спаренными стреловыми кранами
пролетное строение
113001080301
Строения пролетные железобетонные. Поперечная передвижка на расстояние до 10 м
балка пролетного строения
113001090201
Строения пролетные плитные железобетонные длиной до 9 м. Установка на опоры автодорожных мостов стреловыми кранами
балка пролетного строения
113001090202
Строения пролетные плитные железобетонные длиной до 15 м. Установка на опоры автодорожных мостов стреловыми кранами
балка пролетного строения
113001090203
Строения пролетные плитные железобетонные длиной до 18 м. Установка на опоры автодорожных мостов стреловыми кранами
балка пролетного строения
113001090206
Строения пролетные балочные железобетонные длиной до 18 м. Установка на опоры автодорожных мостов стреловыми кранами
балка пролетного строения
113001090207
Строения пролетные балочные железобетонные длиной до 21 м. Установка на опоры автодорожных мостов стреловыми кранами
балка пролетного строения
113001090208
Строения пролетные балочные железобетонные длиной до 24 м. Установка на опоры автодорожных мостов стреловыми кранами
балка пролетного строения
113001090217
Строения пролетные балочные железобетонные длиной до 33 м. Установка на опоры автодорожных мостов козловыми кранами
балка пролетного строения
113001100401
Строения пролетные (ПРК). Натяжение арматуры на монтаже
т арматуры

113001110101
Ұзындығы 5 м дейінгі құрастырмалы-монолитті өтпелі плиталар төсеу
темірбетон конструкцияларының текше метрі
113001110102
Ұзындығы 7 м-ге дейінгі құрастырмалы-монолитті өтпелі плиталар төсеу
темірбетон конструкцияларының текше метрі
113001110103
Ұзындығы 7 м астам құрама-монолитті өтпелі тақталар, төсеу
темірбетон конструкцияларының текше метрі
113001110104
Ұзындығы 5 м дейінгі ауыспалы құрама тақталар, төсеу
темірбетон конструкцияларының текше метрі
113001110105
Ұзындығы 7 м дейінгі ауыспалы құрама тақталар, төсеу
темірбетон конструкцияларының текше метрі
113001110106
Ұзындығы 7 м астам құрама өтпелі тақталар, төсеу
темірбетон конструкцияларының текше метрі
113001120101
Бір тіректі тіректер. Ғимарат
құрастырмалы темірбетонның текше метрі
113001120202
Ұзындығы 15 м дейінгі темір-бетон аралық құрылыстардың арқалықтары.
аралық құрылыстың арқалығы
113001140101
Тротуарлар. Құрылғы
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
113001150202
Ұзындығы 15 м-ге дейінгі аралық темірбетон құрылыстар.
аралық құрылым
113002010202
88 м дейінгі есептік аралықпен Болат аралық құрылыстар, аспалы және жартылай аспалы тәсілмен құрастыру
т аралық құрылыс
113002020201
Ұзындығы 88 м-ге дейінгі аралық құрылыстар.
аралық құрылыстың М төмендеуі
113002030101
Құрастырмалы тротуарлық консольдер мен плиталар, блоктың көлемі 0,2 текше метрге дейін. Темір жол астындағы көпірлердің Болат аралық құрылыстарына орнату
істе темірбетон текше метрі
113002030301
Аралық құрылыстарға арналған қарау құрылғылары, Болат. Құрылғы
т қарау құрылғылары
113004010101
Құбыр буындары астындағы үлгі блоктар, құбыр саңылауы 1 м дейін қалау
темірбетон блоктарының текше метрі
113004010102
Құбыр буындары астындағы үлгі блоктар, құбыр саңылауы 2 м дейін қалау
темірбетон блоктарының текше метрі
113004010201
Бір нүктелі су өткізетін темір-бетонды дөңгелек құбырлардың буындары, саңылауы 0,5 м. темір және автомобиль жолдарының үйінділерінің астына төсеу. Үйіндінің биіктігі 0/0,9 м дейін
темірбетон буындарының текше метрі
113004010203
Бір нүктелі су өткізетін темірбетон дөңгелек құбырлардың буындары, саңылауы 1 м. темір және автомобиль жолдарының үйінділерінің астына төсеу. Үйіндінің биіктігі 3/4 м дейін
темірбетон буындарының текше метрі
113004010204
Бір нүктелі су өткізетін темірбетон дөңгелек құбырлардың буындары, саңылауы 1 м. темір және автомобиль жолдарының үйінділерінің астына төсеу. Үйіндінің биіктігі 6/7 м дейін
темірбетон буындарының текше метрі
113004010205
1,25 м тесігі бар бір нүктелі су өткізетін темірбетон дөңгелек құбырлардың буындары, темір және автомобиль жолдарының үйінділерінің астына төсеу. Үйіндінің биіктігі 6/7 м дейін
темірбетон буындарының текше метрі

113001110101
Плиты переходные сборно-монолитные длиной до 5 м. Укладка
куб. метр железобетонных конструкций
113001110102
Плиты переходные сборно-монолитные длиной до 7 м. Укладка
куб. метр железобетонных конструкций
113001110103
Плиты переходные сборно-монолитные длиной свыше 7 м. Укладка
куб. метр железобетонных конструкций
113001110104
Плиты переходные сборные длиной до 5 м. Укладка
куб. метр железобетонных конструкций
113001110105
Плиты переходные сборные длиной до 7 м. Укладка
куб. метр железобетонных конструкций
113001110106
Плиты переходные сборные длиной свыше 7 м. Укладка
куб. метр железобетонных конструкций
113001120101
Опоры одностоечные. Сооружение
куб. метр сборного железобетона
113001120202
Балки железобетонных пролетных строений длиной до 15 м. Установка
балка пролетного строения
113001140101
Тротуары. Устройство
куб. метр сборных конструкций
113001150202
Строения пролетные железобетонные длиной до 15 м. Установка
пролетное строение
113002010202
Строения пролетные стальные расчетным пролетом до 88 м. Сборка навесным и полунавесным способом
т пролетного строения
113002020201
Строения пролетные длиной до 88 м. Опускание
м опускания пролетного строения
113002030101
Консоли и плиты тротуарные сборные, объем блока до 0,2 куб. метр. Установка на стальные пролетные строения мостов под железную дорогу
куб. метр железобетона в деле
113002030301
Приспособления смотровые для пролетных строений, стальные. Устройство
т смотровых приспособлений
113004010101
Блоки лекальные под звенья труб, отверстие труб до 1 м. Укладка
куб. метр железобетонных блоков
113004010102
Блоки лекальные под звенья труб, отверстие труб до 2 м. Укладка
куб. метр железобетонных блоков
113004010201
Звенья одноочковых водопропускных железобетонных круглых труб отверстием 0,5 м. Укладка под насыпями железных и автомобильных дорог. Высота насыпи до 0/0,9 м
куб. метр железобетона звеньев
113004010203
Звенья одноочковых водопропускных железобетонных круглых труб отверстием 1 м. Укладка под насыпями железных и автомобильных дорог. Высота насыпи до 3/4 м
куб. метр железобетона звеньев
113004010204
Звенья одноочковых водопропускных железобетонных круглых труб отверстием 1 м. Укладка под насыпями железных и автомобильных дорог. Высота насыпи до 6/7 м
куб. метр железобетона звеньев
113004010205
Звенья одноочковых водопропускных железобетонных круглых труб отверстием 1,25 м. Укладка под насыпями железных и автомобильных дорог. Высота насыпи до 6/7 м
куб. метр железобетона звеньев

113004010206
1,25 м тесігі бар бір нүктелі су өткізетін темірбетон дөңгелек құбырлардың буындары, темір және автомобиль жолдарының үйінділерінің астына төсеу. Үйіндінің биіктігі 7/8 м дейін
темірбетон буындарының текше метрі
113004010208
1,5 м тесігі бар бір нүктелі су өткізетін темірбетон дөңгелек құбырлардың буындары, темір және автомобиль жолдарының үйінділерінің астына төсеу. Үйіндінің биіктігі 3/3 м дейін
темірбетон буындарының текше метрі
113004010209
1,5 м тесігі бар бір нүктелі су өткізетін темірбетон дөңгелек құбырлардың буындары, темір және автомобиль жолдарының үйінділерінің астына төсеу. Үйіндінің биіктігі 8/9 м дейін
темірбетон буындарының текше метрі
113004010210
1,5 м тесігі бар бір нүктелі су өткізетін темірбетон дөңгелек құбырлардың буындары, темір және автомобиль жолдарының үйінділерінің астына төсеу. Үйіндінің биіктігі 19/20 м дейін
темірбетон буындарының текше метрі
113004010211
Бір нүктелі су өткізетін темірбетон дөңгелек құбырлардың буындары, саңылауы 2 м. темір және автомобиль жолдарының үйінділерінің астына төсеу. Үйіндінің биіктігі 3/5 м дейін
темірбетон буындарының текше метрі
113004010212
Бір нүктелі су өткізетін темірбетон дөңгелек құбырлардың буындары, саңылауы 2 м. темір және автомобиль жолдарының үйінділерінің астына төсеу. Үйіндінің биіктігі 8/8 м дейін
темірбетон буындарының текше метрі
113004010213
Бір нүктелі су өткізетін темірбетон дөңгелек құбырлардың буындары, саңылауы 2 м. темір және автомобиль жолдарының үйінділерінің астына төсеу. Үйіндінің биіктігі 19/20 м дейін
темірбетон буындарының текше метрі
113004010402
2х1 М тесігі бар екі нүктелі темірбетон дөңгелек құбырлардың буындары. темір және автомобиль жолдарының үйінділерінің астына төсеу. Үйіндінің биіктігі 3/4 м дейін
темірбетон буындарының текше метрі
113004010403
2х1 М тесігі бар екі нүктелі темірбетон дөңгелек құбырлардың буындары. темір және автомобиль жолдарының үйінділерінің астына төсеу. Үйіндінің биіктігі 6/7 м дейін
темірбетон буындарының текше метрі
113004010404
2х1, 25 м тесігі бар екі нүктелі темірбетон дөңгелек құбырлардың буындары, темір және автомобиль жолдарының үйінділерінің астына төсеу. Үйіндінің биіктігі 3/3 м дейін
темірбетон буындарының текше метрі
113004010405
2х1, 25 м тесігі бар екі нүктелі темірбетон дөңгелек құбырлардың буындары, темір және автомобиль жолдарының үйінділерінің астына төсеу. Үйіндінің биіктігі 7/8 м дейін
темірбетон буындарының текше метрі
113004010407
2х1, 5 м тесігі бар екі нүктелі темірбетон дөңгелек құбырлардың буындары, темір және автомобиль жолдарының үйінділерінің астына төсеу. Үйіндінің биіктігі 3/3 м дейін
темірбетон буындарының текше метрі

113004010206
Звенья одноочковых водопропускных железобетонных круглых труб отверстием 1,25 м. Укладка под насыпями железных и автомобильных дорог. Высота насыпи до 7/8 м
куб. метр железобетона звеньев
113004010208
Звенья одноочковых водопропускных железобетонных круглых труб отверстием 1,5 м. Укладка под насыпями железных и автомобильных дорог. Высота насыпи до 3/3 м
куб. метр железобетона звеньев
113004010209
Звенья одноочковых водопропускных железобетонных круглых труб отверстием 1,5 м. Укладка под насыпями железных и автомобильных дорог. Высота насыпи до 8/9 м
куб. метр железобетона звеньев
113004010210
Звенья одноочковых водопропускных железобетонных круглых труб отверстием 1,5 м. Укладка под насыпями железных и автомобильных дорог. Высота насыпи до 19/20 м
куб. метр железобетона звеньев
113004010211
Звенья одноочковых водопропускных железобетонных круглых труб отверстием 2 м. Укладка под насыпями железных и автомобильных дорог. Высота насыпи до 3/5 м
куб. метр железобетона звеньев
113004010212
Звенья одноочковых водопропускных железобетонных круглых труб отверстием 2 м. Укладка под насыпями железных и автомобильных дорог. Высота насыпи до 8/8 м
куб. метр железобетона звеньев
113004010213
Звенья одноочковых водопропускных железобетонных круглых труб отверстием 2 м. Укладка под насыпями железных и автомобильных дорог. Высота насыпи до 19/20 м
куб. метр железобетона звеньев
113004010402
Звенья двухочковых водопропускных железобетонных круглых труб отверстием 2х1 м. Укладка под насыпями железных и автомобильных дорог. Высота насыпи до 3/4 м
куб. метр железобетона звеньев
113004010403
Звенья двухочковых водопропускных железобетонных круглых труб отверстием 2х1 м. Укладка под насыпями железных и автомобильных дорог. Высота насыпи до 6/7 м
куб. метр железобетона звеньев
113004010404
Звенья двухочковых водопропускных железобетонных круглых труб отверстием 2х1,25 м. Укладка под насыпями железных и автомобильных дорог. Высота насыпи до 3/3 м
куб. метр железобетона звеньев
113004010405
Звенья двухочковых водопропускных железобетонных круглых труб отверстием 2х1,25 м. Укладка под насыпями железных и автомобильных дорог. Высота насыпи до 7/8 м
куб. метр железобетона звеньев
113004010407
Звенья двухочковых водопропускных железобетонных круглых труб отверстием 2х1,5 м. Укладка под насыпями железных и автомобильных дорог. Высота насыпи до 3/3 м
куб. метр железобетона звеньев

113004010408
2х1, 5 м тесігі бар екі нүктелі темірбетон дөңгелек құбырлардың буындары, темір және автомобиль жолдарының үйінділерінің астына төсеу. Үйіндінің биіктігі 8/9 м дейін
темірбетон буындарының текше метрі
113004010409
2х1, 5 м тесігі бар екі нүктелі темірбетон дөңгелек құбырлардың буындары, темір және автомобиль жолдарының үйінділерінің астына төсеу. Үйіндінің биіктігі 19/20 м дейін
темірбетон буындарының текше метрі
113004010410
2х2 М тесігі бар екі нүктелі темірбетон дөңгелек құбырлардың буындары. темір және автомобиль жолдарының жағалауларының астына төсеу. Үйіндінің биіктігі 8/9 м дейін
темірбетон буындарының текше метрі
113004010411
2х2 М тесігі бар екі нүктелі темірбетон дөңгелек құбырлардың буындары. темір және автомобиль жолдарының жағалауларының астына төсеу. Үйіндінің биіктігі 19/20 м дейін
темірбетон буындарының текше метрі
113004010602
Үш нүктелі су өткізетін темір бетонды дөңгелек құбырлардың буындары, саңылауы 3х1 М. темір және автомобиль жолдарының үйінділерінің астына төсеу. Үйіндінің биіктігі 3/4 м дейін
темірбетон буындарының текше метрі
113004010603
Үш нүктелі су өткізетін темір бетонды дөңгелек құбырлардың буындары, саңылауы 3х1 М. темір және автомобиль жолдарының үйінділерінің астына төсеу. Үйіндінің биіктігі 6/7 м дейін
темірбетон буындарының текше метрі
113004010604
3х1, 25 м тесігі бар үш нүктелі темірбетон дөңгелек құбырлардың буындары, темір және автомобиль жолдарының үйінділерінің астына төсеу. Үйіндінің биіктігі 3/3 м дейін
темірбетон буындарының текше метрі
113004010607
Тесігі 3х1,5 м үш нүктелі су өткізетін темірбетон дөңгелек құбырлардың буындары. Үйіндінің биіктігі (темір жолдарда; автомобиль жолдарында) 3/3 м дейін
темірбетон буындарының текше метрі
113004010608
3х1, 5 м тесігі бар үш нүктелі су өткізетін темірбетон дөңгелек құбырлардың буындары, темір және автомобиль жолдарының үйінділерінің астына төсеу. Үйіндінің биіктігі 8/9 м дейін
темірбетон буындарының текше метрі
113004010609
3х1, 5 м тесігі бар үш нүктелі су өткізетін темірбетон дөңгелек құбырлардың буындары, темір және автомобиль жолдарының үйінділерінің астына төсеу. Үйіндінің биіктігі 19/20 м дейін
темірбетон буындарының текше метрі
113004010610
Үш нүктелі су өткізетін темірбетон дөңгелек құбырлардың буындары 3х2 М тесікпен темір және автомобиль жолдарының үйінділерінің астына төсеу. Үйіндінің биіктігі 3/5 м дейін
темірбетон буындарының текше метрі
113004010611
Үш нүктелі су өткізетін темірбетон дөңгелек құбырлардың буындары 3х2 М тесікпен темір және автомобиль жолдарының үйінділерінің астына төсеу. Үйіндінің биіктігі 8/8 м дейін"
темірбетон буындарының текше метрі

113004010408
Звенья двухочковых водопропускных железобетонных круглых труб отверстием 2х1,5 м. Укладка под насыпями железных и автомобильных дорог. Высота насыпи до 8/9 м
куб. метр железобетона звеньев
113004010409
Звенья двухочковых водопропускных железобетонных круглых труб отверстием 2х1,5 м. Укладка под насыпями железных и автомобильных дорог. Высота насыпи до 19/20 м
куб. метр железобетона звеньев
113004010410
Звенья двухочковых водопропускных железобетонных круглых труб отверстием 2х2 м. Укладка под насыпями железных и автомобильных дорог. Высота насыпи до 8/9 м
куб. метр железобетона звеньев
113004010411
Звенья двухочковых водопропускных железобетонных круглых труб отверстием 2х2 м. Укладка под насыпями железных и автомобильных дорог. Высота насыпи до 19/20 м
куб. метр железобетона звеньев
113004010602
Звенья трехочковых водопропускных железобетонных круглых труб отверстием 3х1 м. Укладка под насыпями железных и автомобильных дорог. Высота насыпи до 3/4 м
куб. метр железобетона звеньев
113004010603
Звенья трехочковых водопропускных железобетонных круглых труб отверстием 3х1 м. Укладка под насыпями железных и автомобильных дорог. Высота насыпи до 6/7 м
куб. метр железобетона звеньев
113004010604
Звенья трехочковых водопропускных железобетонных круглых труб отверстием 3х1,25 м. Укладка под насыпями железных и автомобильных дорог. Высота насыпи до 3/3 м
куб. метр железобетона звеньев
113004010607
Звенья трехочковых водопропускных железобетонных круглых труб отверстием 3х1,5 м. Укладка. Высота насыпи (на железных дорогах; на автомобильных дорогах) до 3/3 м
куб. метр железобетона звеньев
113004010608
Звенья трехочковых водопропускных железобетонных круглых труб отверстием 3х1,5 м. Укладка под насыпями железных и автомобильных дорог. Высота насыпи до 8/9 м
куб. метр железобетона звеньев
113004010609
Звенья трехочковых водопропускных железобетонных круглых труб отверстием 3х1,5 м. Укладка под насыпями железных и автомобильных дорог. Высота насыпи до 19/20 м
куб. метр железобетона звеньев
113004010610
Звенья трехочковых водопропускных железобетонных круглых труб отверстием 3х2 м. Укладка под насыпями железных и автомобильных дорог. Высота насыпи до 3/5 м
куб. метр железобетона звеньев
113004010611
Звенья трехочковых водопропускных железобетонных круглых труб отверстием 3х2 м. Укладка под насыпями железных и автомобильных дорог. Высота насыпи до 8/8 м"
куб. метр железобетона звеньев

113004010612
Үш нүктелі су өткізетін темірбетон дөңгелек құбырлардың буындары 3х2 М тесікпен темір және автомобиль жолдарының үйінділерінің астына төсеу. Үйіндінің биіктігі 19/20 м дейін
темірбетон буындарының текше метрі
113004020101
Гофрленген металдан жасалған су өткізгіш құбырлар. Қиыршықтас-құм дайындау құрылғысы
дайындықтың текше метрі
113004020201
Гофрленген металдан жасалған бір нүктелі құбырлар, диаметрі 1,5 м. төсеу
м бір нүктелі құбыр
113004030101
Бір нүктелі дөңгелек құбырлардың бастары, саңылауы 0,5 м.
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
113004030103
Бір нүктелі дөңгелек құбырлардың бастары, саңылауы 1-2 м.
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
113004030105
Екі нүктелі дөңгелек құбырлардың бастары, саңылауы 2х1 М.
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
113004030106
Екі нүктелі дөңгелек құбырлардың бастары, саңылауы 2х (1,25-2) м.
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
113004030108
Үш нүктелі дөңгелек құбырлардың бастары, саңылауы 3х1 М.
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
113004030109
Үш нүктелі дөңгелек құбырлардың бастары, саңылауы 3х1, 25 м.
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
113004030110
Үш нүктелі дөңгелек құбырлардың бастары, саңылауы 3х (1,5-2) м.
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
113004040101
Плиталар. Іргетастарға тікбұрышты құбырлардың буындары астына төсеу
темірбетон плиталарының текше метрі
113004040102
Бір нүктелі және екі нүктелі су өткізетін темірбетон тікбұрышты құбырлардың буындары, саңылауы 1 м. темір және автомобиль жолдарының жағалауларының астына төсеу. Үйіндінің биіктігі 7/7 м дейін
текше метр сілтемелер
113004040106
Бір нүктелі және екі нүктелі су өткізетін темірбетон тікбұрышты құбырлардың буындары, саңылауы 1,5 м. темір және автомобиль жолдарының үйінділерінің астына төсеу. Үйіндінің биіктігі 3,5/3,5 м дейін
текше метр сілтемелер
113004040109
Бір нүктелі және екі нүктелі су өткізетін темірбетон тікбұрышты құбырлардың буындары, саңылауы 2 м. темір және автомобиль жолдарының жағалауларының астына төсеу. Үйіндінің биіктігі 3,5/5 м дейін
текше метр сілтемелер
113004040110
Бір нүктелі және екі нүктелі су өткізетін темірбетон тікбұрышты құбырлардың буындары, саңылауы 2 м. темір және автомобиль жолдарының жағалауларының астына төсеу. Үйіндінің биіктігі 9/10 м дейін
текше метр сілтемелер
113004040111
Бір нүктелі және екі нүктелі су өткізетін темірбетон тікбұрышты құбырлардың буындары, саңылауы 2 м. темір және автомобиль жолдарының жағалауларының астына төсеу. Үйіндінің биіктігі 19/20 м дейін
текше метр сілтемелер
113004040112
Бір нүктелі және екі нүктелі су өткізетін темірбетон тікбұрышты құбырлардың буындары, саңылауы 2,5 м. темір және автомобиль жолдарының үйінділерінің астына төсеу. Үйіндінің биіктігі 3,5/5 м дейін
текше метр сілтемелер

113004010612
Звенья трехочковых водопропускных железобетонных круглых труб отверстием 3х2 м. Укладка под насыпями железных и автомобильных дорог. Высота насыпи до 19/20 м
куб. метр железобетона звеньев
113004020101
Трубы водопропускные из гофрированного металла. Устройство гравийно-песчаной подготовки
куб. метр подготовки
113004020201
Трубы одноочковые из гофрированного металла, диаметр 1,5 м. Укладка
м одноочковой трубы
113004030101
Оголовки круглых труб одноочковых, отверстие 0,5 м. Сооружение
куб. метр сборных конструкций
113004030103
Оголовки круглых труб одноочковых, отверстие 1-2 м. Сооружение
куб. метр сборных конструкций
113004030105
Оголовки круглых труб двухочковых, отверстие 2х1 м. Сооружение
куб. метр сборных конструкций
113004030106
Оголовки круглых труб двухочковых, отверстие 2х(1,25-2) м. Сооружение
куб. метр сборных конструкций
113004030108
Оголовки круглых труб трехочковых, отверстие 3х1 м. Сооружение
куб. метр сборных конструкций
113004030109
Оголовки круглых труб трехочковых, отверстие 3х1,25 м. Сооружение
куб. метр сборных конструкций
113004030110
Оголовки круглых труб трехочковых, отверстие 3х(1,5-2) м. Сооружение
куб. метр сборных конструкций
113004040101
Плиты. Укладка на фундаменты под звенья прямоугольных труб
куб. метр железобетона плит
113004040102
Звенья одноочковых и двухочковых водопропускных железобетонных прямоугольных труб отверстием 1 м. Укладка под насыпями железных и автомобильных дорог. Высота насыпи до 7/7 м
куб. метр звеньев
113004040106
Звенья одноочковых и двухочковых водопропускных железобетонных прямоугольных труб отверстием 1,5 м. Укладка под насыпями железных и автомобильных дорог. Высота насыпи до 3,5/3,5 м
куб. метр звеньев
113004040109
Звенья одноочковых и двухочковых водопропускных железобетонных прямоугольных труб отверстием 2 м. Укладка под насыпями железных и автомобильных дорог. Высота насыпи до 3,5/5 м
куб. метр звеньев
113004040110
Звенья одноочковых и двухочковых водопропускных железобетонных прямоугольных труб отверстием 2 м. Укладка под насыпями железных и автомобильных дорог. Высота насыпи до 9/10 м
куб. метр звеньев
113004040111
Звенья одноочковых и двухочковых водопропускных железобетонных прямоугольных труб отверстием 2 м. Укладка под насыпями железных и автомобильных дорог. Высота насыпи до 19/20 м
куб. метр звеньев
113004040112
Звенья одноочковых и двухочковых водопропускных железобетонных прямоугольных труб отверстием 2,5 м. Укладка под насыпями железных и автомобильных дорог. Высота насыпи до 3,5/5 м
куб. метр звеньев

113004040113
Бір нүктелі және екі нүктелі су өткізетін темірбетон тікбұрышты құбырлардың буындары, саңылауы 2,5 м. темір және автомобиль жолдарының үйінділерінің астына төсеу. Үйіндінің биіктігі 9/10 м дейін
текше метр сілтемелер
113004040114
Бір нүктелі және екі нүктелі су өткізетін темірбетон тікбұрышты құбырлардың буындары, саңылауы 2,5 м. темір және автомобиль жолдарының үйінділерінің астына төсеу. Үйіндінің биіктігі 19/20 м дейін
текше метр сілтемелер
113004040115
Бір нүктелі және екі нүктелі су өткізетін темірбетон тікбұрышты құбырлардың буындары, саңылауы 3 м. темір және автомобиль жолдарының үйінділерінің астына төсеу. Үйіндінің биіктігі 9/10 м дейін
текше метр сілтемелер
113004040116
Бір нүктелі және екі нүктелі су өткізетін темірбетон тікбұрышты құбырлардың буындары, саңылауы 3 м. темір және автомобиль жолдарының үйінділерінің астына төсеу. Үйіндінің биіктігі 19/20 м дейін
текше метр сілтемелер
113004040117
Бір нүктелі және екі нүктелі су өткізетін темірбетон тікбұрышты құбырлардың буындары, саңылауы 4 м. темір және автомобиль жолдарының жағалауларының астына төсеу. Үйіндінің биіктігі 9/10 м дейін
текше метр сілтемелер
113004040118
Бір нүктелі және екі нүктелі су өткізетін темірбетон тікбұрышты құбырлардың буындары, саңылауы 4 м. темір және автомобиль жолдарының жағалауларының астына төсеу. Үйіндінің биіктігі 19/20 м дейін
текше метр сілтемелер
113004040301
Бір нүктелі және екі нүктелі құбырлардың бас жақтары кіру, құбырлардың тесігі 1,25 м дейін.
темірбетон конструкцияларының текше метрі
113004040302
Бір нүктелі және екі нүктелі құбырлардың бас жақтары, 2 м-ге дейінгі құбырлардың тесігі.
темірбетон конструкцияларының текше метрі
113004040303
Бір нүктелі және екі нүктелі құбырлардың бас жақтары, 2,5 м дейінгі құбырлардың тесігі.
темірбетон конструкцияларының текше метрі
113004040305
Бір нүктелі және екі нүктелі құбырлардың бастары, құбыр саңылауы 2 м-ге дейін.
темірбетон конструкцияларының текше метрі
113004040306
Бір нүктелі және екі нүктелі құбырлардың бастары, 2,5 м дейінгі құбырлардың тесігі.
темірбетон конструкцияларының текше метрі
113004040307
Бір нүктелі және екі нүктелі құбырлардың бастары, кіру және шығу, 3-4 м дейінгі құбырлардың тесігі.
темірбетон конструкцияларының текше метрі
113004040402
Ұзартылатын бір нүктелі және екі нүктелі құбырлардың бас жақтары, кіру, құбырлардың тесігі 2 м дейін.
темірбетон конструкцияларының текше метрі
113004040405
Ұзартылатын бір нүктелі және екі нүктелі құбырлардың бастиектері, шығыңқы жерлері, құбырлардың тесігі 2 м-ге дейін.
темірбетон конструкцияларының текше метрі

113004040113
Звенья одноочковых и двухочковых водопропускных железобетонных прямоугольных труб отверстием 2,5 м. Укладка под насыпями железных и автомобильных дорог. Высота насыпи до 9/10 м
куб. метр звеньев
113004040114
Звенья одноочковых и двухочковых водопропускных железобетонных прямоугольных труб отверстием 2,5 м. Укладка под насыпями железных и автомобильных дорог. Высота насыпи до 19/20 м
куб. метр звеньев
113004040115
Звенья одноочковых и двухочковых водопропускных железобетонных прямоугольных труб отверстием 3 м. Укладка под насыпями железных и автомобильных дорог. Высота насыпи до 9/10 м
куб. метр звеньев
113004040116
Звенья одноочковых и двухочковых водопропускных железобетонных прямоугольных труб отверстием 3 м. Укладка под насыпями железных и автомобильных дорог. Высота насыпи до 19/20 м
куб. метр звеньев
113004040117
Звенья одноочковых и двухочковых водопропускных железобетонных прямоугольных труб отверстием 4 м. Укладка под насыпями железных и автомобильных дорог. Высота насыпи до 9/10 м
куб. метр звеньев
113004040118
Звенья одноочковых и двухочковых водопропускных железобетонных прямоугольных труб отверстием 4 м. Укладка под насыпями железных и автомобильных дорог. Высота насыпи до 19/20 м
куб. метр звеньев
113004040301
Оголовки одноочковых и двухочковых труб входные, отверстие труб до 1,25 м. Сооружение
куб. метр железобетонных конструкций
113004040302
Оголовки одноочковых и двухочковых труб входные, отверстие труб до 2 м. Сооружение
куб. метр железобетонных конструкций
113004040303
Оголовки одноочковых и двухочковых труб входные, отверстие труб до 2,5 м. Сооружение
куб. метр железобетонных конструкций
113004040305
Оголовки одноочковых и двухочковых труб выходные, отверстие труб до 2 м. Сооружение
куб. метр железобетонных конструкций
113004040306
Оголовки одноочковых и двухочковых труб выходные, отверстие труб до 2,5 м. Сооружение
куб. метр железобетонных конструкций
113004040307
Оголовки одноочковых и двухочковых труб, входные и выходные, отверстие труб до 3-4 м. Сооружение
куб. метр железобетонных конструкций
113004040402
Оголовки удлиняемых одноочковых и двухочковых труб, входные, отверстие труб до 2 м. Сооружение
куб. метр железобетонных конструкций
113004040405
Оголовки удлиняемых одноочковых и двухочковых труб, выходные, отверстие труб до 2 м. Сооружение
куб. метр железобетонных конструкций

113004040407
Ұзартылатын бір нүктелі және екі нүктелі құбырлардың бас жақтары, кіріс және шығыс, құбырлардың саңылауы 3-4 м дейін.
темірбетон конструкцияларының текше метрі
113004050101
Құбырлар мен бастардың қабырғаларының блоктары, бір нүктелі, құбырлардың тесігі 3 м дейін. орнату
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
113004050301
Құбырларды жабу плиталары, тесік 3 м дейін төсеу
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
113004050302
Құбырларды жабу плиталары, 6 м дейін тесік төсеу
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
113004060103
Түп аралық науалар, тереңдігі 0,7 м дейін.
М науа
113005010101
Дәнекерленген болат таяныштар. Орнату
т таянышы
113005010302
Сүйеніштері ағаштан жасалған. Қосымша көлденең қималарды төсей отырып орнату
М таянышы
113005020101
Баспалдақтар темірбетон, баспалдақтардың ені 1 м-ге дейін. Үйіндінің биіктігі немесе қазу тереңдігі 5 м дейін
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
113005020102
Баспалдақтар темірбетон, баспалдақтардың ені 1,5 м дейін. Үйіндінің биіктігі немесе қазу тереңдігі 5 м дейін
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
113005020104
Баспалдақтар темірбетон, баспалдақтардың ені 1 м-ге дейін. Үйіндінің биіктігі немесе қазу тереңдігі 7 м дейін
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
113005020107
Баспалдақтар темірбетон, баспалдақтардың ені 1 м-ге дейін. Үйіндінің биіктігі немесе қазу тереңдігі 9 м дейін
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
113005020110
Баспалдақтар темірбетон, баспалдақтардың ені 1 м-ге дейін. Үйіндінің биіктігі немесе қазу тереңдігі 12 м дейін
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
113005030104
Бетон құрастырмалы блоктардан жасалған тіреу қабырғалары. Құрылғы. Үйіндінің биіктігі 6 м дейін
текше метр
113005030106
Тіреу қабырғалары монолитті темірбетон. Құрылғы
текше метр
113005040101
Көпірлердің жүру бөлігін гидрооқшаулағыш битум. Құрылғы
оқшауланған бетінің шаршы метрі
113005040102
Көпірлер мен құбырлардың желімделген тіректерін гидрооқшаулау. 2 қабатты құрылғы
оқшауланған бетінің шаршы метрі
113005040103
Гидрооқшаулағыш Көпірлер мен құбырлар тіректерінің битум мастикасымен екі қабатты сылау. Құрылғы
оқшауланған бетінің шаршы метрі
113005040105
Гидрооқшаулағыш Көпірлер мен құбырлар тіректерінің эпоксидті мастикасымен екі қабатты. Құрылғы
оқшауланған бетінің шаршы метрі
113005040201
Автомобиль жолдары үшін көпірлер. Қорғаныш қабаты бар битум мастикасында су бұрғыш құрылғысы және өту бөлігін шыны матамен гидрооқшаулау
оқшауланған бетінің шаршы метрі
113005040202
Автомобиль жолдары үшін көпірлер. Қорғаныш қабаты жоқ битум мастикасында су бұрғыш құрылғысы және өту бөлігін шыны матамен гидрооқшаулау
оқшауланған бетінің шаршы метрі

113004040407
Оголовки удлиняемых одноочковых и двухочковых труб, входные и выходные, отверстие труб до 3-4 м. Сооружение
куб. метр железобетонных конструкций
113004050101
Блоки стенок труб и оголовков, одноочковых, отверстие труб до 3 м. Установка
куб. метр сборных конструкций
113004050301
Плиты перекрытия труб, отверстие до 3 м. Укладка
куб. метр сборных конструкций
113004050302
Плиты перекрытия труб, отверстие до 6 м. Укладка
куб. метр сборных конструкций
113004060103
Лотки междушпальные, глубина до 0,7 м. Устройство
м лотка
113005010101
Перила сварные стальные. Установка
т перил
113005010302
Перила деревянные. Установка с укладкой дополнительных поперечин
м перил
113005020101
Сходы лестничные железобетонные, ширина лестничных маршей до 1 м. Устройство на откосах. Высота насыпи или глубина выемки до 5 м
куб. метр сборных конструкций
113005020102
Сходы лестничные железобетонные, ширина лестничных маршей до 1,5 м. Устройство на откосах. Высота насыпи или глубина выемки до 5 м
куб. метр сборных конструкций
113005020104
Сходы лестничные железобетонные, ширина лестничных маршей до 1 м. Устройство на откосах. Высота насыпи или глубина выемки до 7 м
куб. метр сборных конструкций
113005020107
Сходы лестничные железобетонные, ширина лестничных маршей до 1 м. Устройство на откосах. Высота насыпи или глубина выемки до 9 м
куб. метр сборных конструкций
113005020110
Сходы лестничные железобетонные, ширина лестничных маршей до 1 м. Устройство на откосах. Высота насыпи или глубина выемки до 12 м
куб. метр сборных конструкций
113005030104
Стенки подпорные из сборных блоков бетонных. Устройство. Высота насыпи до 6 м
куб. метр
113005030106
Стенки подпорные монолитные железобетонные. Устройство
куб. метр
113005040101
Гидроизоляция битумная проезжей части мостов. Устройство
квадратный метр изолируемой поверхности
113005040102
Гидроизоляция оклеечная опор мостов и труб. Устройство в 2 слоя
квадратный метр изолируемой поверхности
113005040103
Гидроизоляция обмазочная двухслойная битумной мастикой опор мостов и труб. Устройство
квадратный метр изолируемой поверхности
113005040105
Гидроизоляция обмазочная двухслойная эпоксидной мастикой опор мостов и труб. Устройство
квадратный метр изолируемой поверхности
113005040201
Мосты под автомобильные дороги. Устройство водоотвода и гидроизоляция проезжей части стеклотканью на битумной мастике с устройством защитного слоя
квадратный метр изолируемой поверхности
113005040202
Мосты под автомобильные дороги. Устройство водоотвода и гидроизоляция проезжей части стеклотканью на битумной мастике без устройства защитного слоя
квадратный метр изолируемой поверхности

113005040203
Автомобиль жолдары үшін көпірлер. Қорғаныш қабаты бар гидростеклоизолмен су бұрғыш құрылғысы және жүру бөлігін гидрооқшаулау
оқшауланған бетінің шаршы метрі
113005040204
Автомобиль жолдары үшін көпірлер. Қорғаныш қабаты жоқ гидростеклоизолмен су бұрғыш құрылғысы және жүру бөлігін гидрооқшаулау
оқшауланған бетінің шаршы метрі
113005040301
Автомобиль жолдарындағы көпірлердің аралық құрылыстарының жиектемесіз толтырылған деформациялық түйіндесуі. Құрылғы
м тігіс
113005040302
Автомобиль жолдарындағы көпірлердің аралық құрылыстарының жиектемемен толтырылған деформациялық түйісуі. Құрылғы
м тігіс
113005040401
Автомобиль жолдарындағы көпірлердің аралық құрылыстарының сырғымалы түйіндесу парағымен жабылған деформациялық тігіс. Құрылғы
т металл тігіс
113005050101
Көпірлердің артындағы Дренаж. Құрылғы
М дренаж
113005060101
Көпір құрылысы аралық т / б. перхлорвинил бояуларымен бояу
боялған бетінің шаршы метрі
113005060102
Бояуға арналған тіреуіштер. Құрылғы
боялған бетінің шаршы метрі
113006010101
Тіректерді, тіректердің қанаттарын монолитті төсеуге, тіректерді және мұз кескіштерді қаптауға арналған ағаш төсемдер. Құрылғы
ағаш материалдарының текше метрі
113006010301
Инвентарлық конструкциялардан жасалған болат тіреуіштер мен пирстер, биіктігі 12 м дейін құрастыру
т болат конструкциялар
113006010302
Инвентарлық құрылымдардан жасалған мінбелер мен болат пирстер, биіктігі 12 м жоғары құрастыру
т болат конструкциялар
113006010303
Түгендеу конструкцияларынан жасалған болат тіректер мен пирстер. Бөлшектеу
т болат конструкциялар
113006020101
Шпал жасушаларының тіректері. Құрылғы
шпал
113006020102
Шпал жасушаларының тіректері. Бөлшектеу
шпал
113006030102
Жағалау тіректерінің қадалары мен қадаларын батыруға арналған металл бағыттаушы қаңқалар. Орнату және алу (қаңқаның құнынсыз)
т болат конструкциялар
1131-бөлім әуеайлақтарды тұрғызу жөніндегі құрылыс жұмыстары
113106010501
Қалыңдығы 20 см жабындар, қайта құру кезінде тігістерді битум мастикасымен толтыру
м тігіс
113107010601
Кілем (сығылған ауаның жерасты бағанасы). Құрылғы
баған
1133-бөлім электр беру желілерін салу жөніндегі құрылыс жұмыстары
113301010110
Көлемі 0,5 куб. метрге дейінгі темірбетонды анкерлік құрама тақталар. Орнату
текше метр
113301010113
Көлемі 0,1 текше метрге дейінгі темірбетон тіректерге құрама темірбетон ригельдер. Орнату
текше метр
113301010114
Көлемі 0,3 текше метрге дейінгі темірбетон тіректерге құрама темірбетон ригельдер. Орнату
текше метр
113301010201
Болат табандар. Орнату
т.
113301010302
Қазаншұңқырлар. 3 м тереңдікке бұрғылау, топырақ тобы 2
қазаншұңқыр

113005040203
Мосты под автомобильные дороги. Устройство водоотвода и гидроизоляция проезжей части гидростеклоизолом с устройством защитного слоя
квадратный метр изолируемой поверхности
113005040204
Мосты под автомобильные дороги. Устройство водоотвода и гидроизоляция проезжей части гидростеклоизолом без устройства защитного слоя
квадратный метр изолируемой поверхности
113005040301
Шов заполненный деформационный сопряжения пролетных строений мостов на автомобильных дорогах без окаймления. Устройство
м шва
113005040302
Шов заполненный деформационный сопряжения пролетных строений мостов на автомобильных дорогах с окаймлением. Устройство
м шва
113005040401
Шов деформационный перекрытый со скользящим листом сопряжения пролетных строений мостов на автомобильных дорогах. Устройство
т металла шва
113005050101
Дренаж за устоями мостов. Устройство
м дренажа
113005060101
Строения мостов пролетные ж/б. Окраска перхлорвиниловыми красками
квадратный метр окрашиваемой поверхности
113005060102
Подмости для окраски. Устройство
квадратный метр окрашиваемой поверхности
113006010101
Подмости деревянные для монолитной кладки опор, крыльев устоев, облицовки опор и ледорезов. Устройство
куб. метр лесоматериалов подмостей
113006010301
Подмости и пирсы стальные из инвентарных конструкций, высота до 12 м. Сборка
т стальных конструкций
113006010302
Подмости и пирсы стальные из инвентарных конструкций, высота свыше 12 м. Сборка
т стальных конструкций
113006010303
Подмости и пирсы стальные из инвентарных конструкций. Разборка
т стальных конструкций
113006020101
Опоры из шпальных клеток. Устройство
шпала
113006020102
Опоры из шпальных клеток. Разборка
шпала
113006030102
Каркасы направляющие металлические для погружения свай и свай-оболочек береговых опор. Установка и снятие (без стоимости каркаса)
т стальных конструкций
Раздел 1131 Работы строительные по возведению аэродромов
113106010501
Покрытия толщиной 20 см. Заполнение швов битумной мастикой при реконструкции
м шва
113107010601
Ковер (подземная колонка сжатого воздуха). Устройство
колонка
Раздел 1133 Работы строительные по возведению линий электропередач
113301010110
Плиты анкерные сборные железобетонные объемом до 0,5 куб. метр. Установка
куб. метр
113301010113
Ригели сборные железобетонные к железобетонным опорам объемом до 0,1 куб. метр. Установка
куб. метр
113301010114
Ригели сборные железобетонные к железобетонным опорам объемом до 0,3 куб. метр. Установка
куб. метр
113301010201
Подножники стальные. Установка
т
113301010302
Котлованы. Бурение на глубину до 3 м. Группа грунтов 2
котлован

113301030201
Тіректерге арналған болат баспалдақтар. Орнату
т.
113301040101
35-500 кВ ӘЖ аралық бос тұратын, салмағы 2 т дейінгі бір тіректі тіректер, орнату
т.
113301040401
Салмағы 10 тоннаға дейін тіректер, бір уақытта лакпен бояу
т.
113301050103
Қимасы 120 мкВ шаршы метрге дейінгі кернеуі 35 кВ (3 сым) сымдар. Аспа. Анкерлік аралықтың ұзындығы 1 км-ге дейін
километр желісі
113301051001
Сәулелі жерге қосу. Құрылғы. Сәуленің ұзындығы 10 м дейін
м жерге қосу
113301051003
Сәулелі жерге қосу. Құрылғы. Сәуленің ұзындығы 100 м дейін
м жерге қосу
113301051004
Жерге тұйықтағыштарды бітемей контурлы жерге тұйықтау. 1-4 топ топырақтарындағы құрылғы
м жерге қосу
113301051101
Жерге қосқыштар. 5 м тереңдікке дейін механикаландырылған қағу
1 жерлендіргіш
113301051102
Жерге қосқыштар. 3 м тереңдікке қолмен қағу
1 жерлендіргіш
113301060101
Оқшаулағыштар. Қолмен тиеу және түсіру
т.
113301060102
Желілік арматура. Қолмен тиеу және түсіру
т.
113301070101
Салмағы 1,5 т дейін саңырауқұлақ тәріздес құрама темірбетон іргетастар.
құрастырмалы темірбетон конструкцияларының текше метрі
113301070105
Салмағы 0,5 т дейінгі құрама темірбетон іргетас плиталары
құрастырмалы темірбетон конструкцияларының текше метрі
113301070106
Салмағы 0,5 т дейінгі шыны типті құрастырмалы темірбетон іргетастар.
құрастырмалы темірбетон конструкцияларының текше метрі
113301070109
Салмағы 2,5 Т дейін темірбетонды анкерлік құрама тақталар, орнату
құрастырмалы темірбетон конструкцияларының текше метрі
113301070110
Салмағы 0,2 Т дейін темірбетон құрама ригельдер, қондырғы
құрастырмалы темірбетон конструкцияларының текше метрі
113301080101
Салмағы 3,5 т дейін дірілді құрастырмалы темірбетон портал тіреулері ашық қазаншұңқырларға орнату
құрастырмалы темірбетон конструкцияларының текше метрі
113301080110
Салмағы 5 т дейін тартусыз центрифугаланған құрама темірбетон портал тіреулері, бұрғыланған қазаншұңқырларға орнату
құрастырмалы темірбетон конструкцияларының текше метрі
113301080115
Салмағы 0,4 т-ға дейінгі темірбетонды құрама жабдыққа арналған тіреулер, бұрғыланған қазаншұңқырларға орнату
құрастырмалы темірбетон конструкцияларының текше метрі
113301080121
Тіреулерінің биіктігі 30 м дейін құрама темірбетон прожекторлық діңгектер
құрастырмалы темірбетон конструкцияларының текше метрі
113301090101
Салмағы 0,7 Т дейін дәнекерленген болат шиналау порталдарының тіреулері. орнату
т.
113301090106
Салмағы 0,2 Т дейін дәнекерленген болат шиналау порталдарының траверстері
т.
113301090107
Салмағы 0,3 Т дейін дәнекерленген болат шиналау порталдарының траверстері
т
113301090111
Салмағы 0,01 т дейінгі жабдықтың астындағы болат конструкциялар. орнату
т

113301030201
Лестницы стальные для опор. Установка
т
113301040101
Опоры ВЛ 35-500 кВ промежуточные свободностоящие одностоечные массой до 2 т. Установка
т
113301040401
Опоры массой до 10 т. Окраска лаком за один раз
т конструкций
113301050103
Провода напряжением 35 кВ (3 провода) сечением до 120 мквадратный метр. Подвеска. Длина анкерного пролета до 1 км
километр линии
113301051001
Заземление лучевое. Устройство. Длина луча до 10 м
м заземления
113301051003
Заземление лучевое. Устройство. Длина луча до 100 м
м заземления
113301051004
Заземление контурное без забивки заземлителей. Устройство в грунтах 1-4 групп
м заземления
113301051101
Заземлители. Забивка механизированная на глубину до 5 м
1 заземлитель
113301051102
Заземлители. Забивка вручную на глубину до 3 м
1 заземлитель
113301060101
Изоляторы. Погрузка и выгрузка вручную
т
113301060102
Линейная арматура. Погрузка и выгрузка вручную
т
113301070101
Фундаменты сборные железобетонные грибовидные массой до 1,5 т. Установка
куб. метр сборных железобетонных конструкций
113301070105
Плиты фундаментные сборные железобетонные массой до 0,5 т. Установка
куб. метр сборных железобетонных конструкций
113301070106
Фундаменты сборные железобетонные стаканного типа массой до 0,5 т. Установка
куб. метр сборных железобетонных конструкций
113301070109
Плиты анкерные сборные железобетонные массой до 2,5 т. Установка
куб. метр сборных железобетонных конструкций
113301070110
Ригели сборные железобетонные массой до 0,2 т. Установка
куб. метр сборных железобетонных конструкций
113301080101
Стойки порталов сборные железобетонные вибрированные массой до 3,5 т. Установка в отрытые котлованы
куб. метр сборных железобетонных конструкций
113301080110
Стойки порталов сборные железобетонные центрифугированные без оттяжек массой до 5 т. Установка в пробуренные котлованы
куб. метр сборных железобетонных конструкций
113301080115
Стойки под оборудование сборные железобетонные массой до 0,4 т. Установка в пробуренные котлованы
куб. метр сборных железобетонных конструкций
113301080121
Мачты прожекторные сборные железобетонные высотой стоек до 30 м. Установка
куб. метр сборных железобетонных конструкций
113301090101
Стойки порталов ошиновки стальные сварные массой до 0,7 т. Установка
т
113301090106
Траверсы порталов ошиновки стальные сварные массой до 0,2 т. Установка
т
113301090107
Траверсы порталов ошиновки стальные сварные массой до 0,3 т. Установка
т
113301090111
Конструкции стальные под оборудование массой до 0,01 т. Установка
т

113301090112
Салмағы 0,2 т дейінгі жабдықтың астындағы болат конструкциялар. орнату
т
113301090115
Массасы 0,2 Т дейін дәнекерленген болат жайтартқыштар мен тростостойкалар, орнату
т
113301090116
Массасы 0,5 Т дейін дәнекерленген болат жайтартқыштар мен тростостойкалар, орнату
т
113301090117
Салмағы 0,2 Т дейін болат шпильдер. орнату
т
113301090118
Салмағы 0,2 Т дейін болат грильдер
т
113301090119
Алаңдары мен баспалдақтары бар болат прожекторлық діңгектер. Орнату
т
113301090120
Шпилі бар бөлек тұратын болат жайтартқыштар. Орнату
т
113301100201
Құрама темірбетон плиталарындағы көлденең рельс жолдары. Төсеу. Жолтабан өлшемі 2000 мм, плитаның салмағы 2,2 т
М жолдары
113302020101
0,4-10 кВ ӘЖ темірбетон тіректері (траверспен) бір тіректі. Орнату
діңгек
113302020102
0,4-10 кВ ӘЖ темірбетон тіректері (траверспен) бір тіректі бір тіректі. Орнату
діңгек
113302020103
0,4-10 кВ ӘЖ темірбетон тіректері (траверстермен) екі тіректері бар бір тіректі. Орнату
діңгек
113302030102
0,38-10 кВ ӘЖ тіректеріне арналған темірбетон ригельдер. орнату
ригель
113302030201
35 кВ ӘЖ тіректеріне арналған көлемі 0,2 куб. метрге дейінгі анкерлік тақталар. орнату
дана
113302030205
35 кВ ӘЖ тіректеріне арналған көлемі 0,35 текше метрге дейінгі анкерлік тақталар. орнату
дана
113302040101
0,38 кВ оқшауланбаған ӘЖ сымдары (1 км желіде 20 тіректе 1 сым). Механизмдердің көмегімен аспа
километр желісі
113302040103
0,38 кВ ӘЖ сымдары оқшауланған (1 км желіде 20 тіректе 1 сым). Механизмдердің көмегімен аспа
километр желісі
113302040202
6-10 кВ ӘЖ сымдары 35 мкввадратты метрден жоғары елді мекендерде (1 км желіде 10 тіректе 3 сым). Механизмдердің көмегімен аспа
километр желісі
113302040203
ӘЖ сымдары 6-10 кВ сымдардың қимасы 35 мквадраттық метрге дейін елді мекендерде (1 км желіде 10 тіректе 3 сым). Қолмен тоқтата тұру
километр желісі
113302040205
ӘЖ сымдары 6-10 кВ сымдардың қимасы елді мекенде 35 мквадраттық метрге дейін (1 км желіге 10 тіреуде 3 сым). Механизмдердің көмегімен аспа
километр желісі
113302040206
ӘЖ сымдары 6-10 кВ сымдардың қимасы елді мекенде 35 мквадрат метрден жоғары (1 км желіге 10 тіреуде 3 сым). Механизмдердің көмегімен аспа
километр желісі
113302040207
ӘЖ сымдары 6-10 кВ сымдардың қимасы елді мекенде 35 мквадраттық метрге дейін (1 км желіге 10 тіреуде 3 сым). Қолмен тоқтата тұру
километр желісі
113302040208
ӘЖ сымдары 6-10 кВ сымдардың қимасы елді мекенде 35 мквадрат метрден жоғары (1 км желіге 10 тіреуде 3 сым). Қолмен тоқтата тұру
километр желісі
113302050106
1 және 2 санаттағы автожолдар арқылы 6-10 кВ ӘЖ өту. Ұзындығы 250 м дейінгі сымдарды ілу
ауысу

113301090112
Конструкции стальные под оборудование массой до 0,2 т. Установка
т
113301090115
Молниеотводы стальные и тросостойки сварные массой до 0,2 т. Установка
т
113301090116
Молниеотводы стальные и тросостойки сварные массой до 0,5 т. Установка
т
113301090117
Шпили стальные массой до 0,2 т. Установка
т
113301090118
Ростверки стальные массой до 0,2 т. Установка
т
113301090119
Мачты прожекторные стальные с площадками и лестницей. Установка
т
113301090120
Молниеотводы со шпилем стальные отдельностоящие. Установка
т
113301100201
Пути поперечные рельсовые на сборных железобетонных плитах. Укладка. Размер колеи 2000 мм, масса плит 2,2 т
м пути
113302020101
Опоры железобетонные ВЛ 0,4-10 кВ (с траверсами) одностоечные. Установка
опора
113302020102
Опоры железобетонные ВЛ 0,4-10 кВ (с траверсами) одностоечные с одним подкосом. Установка
опора
113302020103
Опоры железобетонные ВЛ 0,4-10 кВ (с траверсами) одностоечные с двумя подкосами. Установка
опора
113302030102
Ригели железобетонные для опор ВЛ 0,38-10 кВ. Установка
ригель
113302030201
Плиты анкерные объемом до 0,2 куб. метр для опор ВЛ 35 кВ. Установка
шт.
113302030205
Плиты анкерные объемом до 0,35 куб. метр для опор ВЛ 35 кВ. Установка
шт.
113302040101
Провода ВЛ 0,38 кВ неизолированные (1 провод при 20 опорах на 1 км линии). Подвеска с помощью механизмов
километр линии
113302040103
Провода ВЛ 0,38 кВ изолированные (1 провод при 20 опорах на 1 км линии). Подвеска с помощью механизмов
километр линии
113302040202
Провода ВЛ 6-10 кВ сечением проводов свыше 35 мквадратный метр в ненаселенной местности (3 провода при 10 опорах на 1 км линии). Подвеска с помощью механизмов
километр линии
113302040203
Провода ВЛ 6-10 кВ сечением проводов до 35 мквадратный метр в ненаселенной местности (3 провода при 10 опорах на 1 км линии). Подвеска вручную
километр линии
113302040205
Провода ВЛ 6-10 кВ сечением проводов до 35 мквадратный метр в населенной местности (3 провода при 10 опорах на 1 км линии). Подвеска с помощью механизмов
километр линии
113302040206
Провода ВЛ 6-10 кВ сечением проводов свыше 35 мквадратный метр в населенной местности (3 провода при 10 опорах на 1 км линии). Подвеска с помощью механизмов
километр линии
113302040207
Провода ВЛ 6-10 кВ сечением проводов до 35 мквадратный метр в населенной местности (3 провода при 10 опорах на 1 км линии). Подвеска вручную
километр линии
113302040208
Провода ВЛ 6-10 кВ сечением проводов свыше 35 мквадратный метр в населенной местности (3 провода при 10 опорах на 1 км линии). Подвеска вручную
километр линии
113302050106
Переходы ВЛ 6-10 кВ через автодороги 1 и 2 категорий. Подвеска проводов длиной до 250 м
переход

113302060101
0,38 кВ ӘЖ-нен ғимараттарға тармақталу. Механизмдердің көмегімен құрылғы. Тармақтағы сымдар саны 1
тармақталуы
113302060102
0,38 кВ ӘЖ-нен ғимараттарға тармақталу. Механизмдердің көмегімен құрылғы. Тармақтағы сымдар саны 2
тармақталуы
113302070101
Қыздыру шамдары бар шамдар. Орнату
светильник
113302070102
Люминесцентті лампалары бар шамдар. Орнату
светильник
113302080101
Ажыратқыштар. Механизмдердің көмегімен орнату
жинақ
113302080102
Ажыратқыштар. Қолмен орнату
жинақ
113302080103
Ажыратқыштар. Механизмдердің көмегімен орнату
жинақ
113302080104
Ажыратқыштар. Қолмен орнату
жинақ
113302080201
Трансформаторлық қосалқы станциялар, қуаты 250 кВА дейін. Орнату. Құрылыс жұмыстары
қосалқы станция
113302080202
Трансформаторлық қосалқы станциялар, қуаты 250 кВА дейін. Орнату. Монтаждау жұмыстары
қосалқы станция
113302080203
Трансформаторлық қосалқы станциялар, қуаты 630 кВА дейін. Орнату. Құрылыс жұмыстары
113302080204
Кабельдік енгізулері бар жиынтық трансформаторлық қосалқы станциялар, қуаты 630 кВА дейін. Орнату. Монтаждау жұмыстары
113302090101
0,38-10 кВ ӘЖ тіректері, жерге тұйықтау контурын монтаждау
қосалқы станция
113303010401
Салмағы 0,5 тоннаға дейін анкерлік болттар саны 8-ге дейін болат тіректер. Алаңнан сыртқы іргетастарға орнату
қосалқы станция
113303010402
Салмағы 1 тоннаға дейін анкерлік болттар саны 12-ге дейін болат тіректер. Алаңнан сыртқы іргетастарға орнату
М шиналар жерге
113303010405
Рельстермен байланысты Болат тіректер. Сыртқы іргетастарға орнату
діңгек
113303030101
Байланыс желісінің тіректері-салмағы 1,5 тоннаға дейінгі темірбетон, монолитті іргетастарға арналған шұңқырларды бұрғылау қондырғысы. Топырақ тобы 1, бұрғылау тереңдігі 2 м
діңгек
113303030109
Байланыс желісінің тіректері салмағы 1 тоннаға дейін болат, монолитті іргетастар үшін шұңқырларды бұрғылау қондырғысы. Топырақ тобы 1, бұрғылау тереңдігі 2 м
діңгек
113303030111
Байланыс желісінің тіректері салмағы 1 тоннаға дейін болат, монолитті іргетастар үшін шұңқырларды бұрғылау қондырғысы. Топырақ тобы 2, бұрғылау тереңдігі 2 м
діңгек
113303030209
Байланыс желісінің тіректері салмағы 1 тоннаға дейін болат, шұңқырларды бұрғылау кезінде Жер жұмыстары. Топырақ тобы 1, бұрғылау тереңдігі 2 м
діңгек
113303030211
Байланыс желісінің тіректері салмағы 1 тоннаға дейін болат, шұңқырларды бұрғылау кезінде Жер жұмыстары. Топырақ тобы 2, бұрғылау тереңдігі 2 м
діңгек
113303030401
Болат құбырлы тіректер. Бетін шүберекпен тазалай отырып, майлы бояумен бояу
діңгек
113303030403
Болат торлы тіректер. Бетін шүберекпен тазалай отырып, майлы бояумен бояу
діңгек

113302060101
Ответвления от ВЛ 0,38 кВ к зданиям. Устройство с помощью механизмов. Количество проводов в ответвлении 1
ответвление
113302060102
Ответвления от ВЛ 0,38 кВ к зданиям. Устройство с помощью механизмов. Количество проводов в ответвлении 2
ответвление
113302070101
Светильники с лампами накаливания. Установка
светильник
113302070102
Светильники с лампами люминесцентными. Установка
светильник
113302080101
Разрядники. Установка с помощью механизмов
комплект
113302080102
Разрядники. Установка вручную
комплект
113302080103
Разъединители. Установка с помощью механизмов
комплект
113302080104
Разъединители. Установка вручную
комплект
113302080201
Подстанции комплектные трансформаторные, мощность до 250 кВА. Установка. Строительные работы
подстанция
113302080202
Подстанции комплектные трансформаторные, мощность до 250 кВА. Установка. Монтажные работы
подстанция
113302080203
Подстанции комплектные трансформаторные, мощность до 630 кВА. Установка. Строительные работы
подстанция
113302080204
Подстанции комплектные трансформаторные с кабельными вводами, мощность до 630 кВА. Установка. Монтажные работы
подстанция
113302090101
Опоры ВЛ 0,38-10 кВ. Монтаж контура заземления
м шин заземления
113303010401
Опоры стальные массой до 0,5 т с количеством анкерных болтов до 8. Установка на наружных фундаментах с поля
опора
113303010402
Опоры стальные массой до 1 т с количеством анкерных болтов до 12. Установка на наружных фундаментах с поля
опора
113303010405
Опоры стальные, связанные с рельсами. Установка на наружных фундаментах
опора
113303030101
Опоры контактной сети железобетонные массой до 1,5 т. Установка с бурением котлованов под монолитные фундаменты. Группа грунта 1, глубина бурения 2 м
опора
113303030109
Опоры контактной сети стальные массой до 1 т. Установка с бурением котлованов под монолитные фундаменты. Группа грунта 1, глубина бурения 2 м
опора
113303030111
Опоры контактной сети стальные массой до 1 т. Установка с бурением котлованов под монолитные фундаменты. Группа грунта 2, глубина бурения 2 м
опора
113303030209
Опоры контактной сети стальные массой до 1 т. Земляные работы при установке с бурением котлованов. Группа грунта 1, глубина бурения 2 м
опора
113303030211
Опоры контактной сети стальные массой до 1 т. Земляные работы при установке с бурением котлованов. Группа грунта 2, глубина бурения 2 м
опора
113303030401
Опоры стальные трубчатые. Окраска масляной краской с очисткой поверхности ветошью
т
113303030403
Опоры стальные решетчатые. Окраска масляной краской с очисткой поверхности ветошью
т

113303030404
Болат торлы тіректер. Бетін металл щеткамен тазалай отырып, майлы бояумен бояу
т.
113303030501
Іргетастар бір белгіге тірекпен көмілген монолитті бетон. Құрылғы
т.
113303030502
Іргетастар монолитті бетон, әр түрлі белгілерге тірекпен көмілген. Құрылғы
т.
113303040101
Іргетастар монолитті темірбетон. Құрылғы
текше метр
113303040201
Кабельді енгізумен бір тіректі темірбетон тіректер. Құрастыру және орнату
діңгек
113303040301
Кабельді және әуе кірмелері бар бір тіректі темірбетон тіректер. Құрастыру және орнату кезіндегі жер жұмыстары
діңгек
1134-бөлім байланыс, радиохабар және теледидар құрылыстарын салу жөніндегі құрылыс жұмыстары
113401010101
Шаршы қиманың толық зауыттық дайындығының бірыңғай секцияларынан жасалған телевизиялық діңгектердің оқпандары, базасы 2,5 м дейін, биіктігі 250 м дейін. орнату
т діңгек конструкциялары
113401010501
Радиомачталар. Тірек оқшаулағышқа орнату
мачта (тірек изоляторы)
113401010601
Электрмен дәнекерленген құбырлардан жасалған 4 диапазонды телевизиялық діңгектердің антенналары. Орнату
т антеннаның металл конструкциялары
113401011101
Болат радиомачталарды төлкемен, муфталармен, радиомачталармен тарту. Орнату
т тартпа жинақта
113401011501
Құбырлардан орнатылған болат радиомачталар. Эмальмен және лакпен екі қабатта бояу
т.
113401011502
Прокат профильдерінен орнатылған болат радиомачталар. Эмальмен және лакпен екі қабатта бояу
т.
113401011508
Прокат профильдерінен орнатылған болат радио мұнаралар. Эмальмен және лакпен үш қабатта бояу
т.
113401020104
Фидерлік желілерге арналған траверсі бар аралық бір тіректі темірбетон тіректер. Орнату
темірбетон конструкцияларының текше метрі
113401040101
Биіктігі 5 м дейін радиобайланысқа арналған ғимараттардың шатырларындағы Болат антенна құрылғыларының тіректері.
діңгек
113401040102
Биіктігі 6 м дейін радиобайланысқа арналған ғимараттардың шатырларындағы Болат антенна құрылғыларының тіректері.
діңгек
113401040103
Биіктігі 8,6 м дейін радиобайланысқа арналған ғимараттардың шатырларындағы Болат антенна құрылыстарының директорлары.
діңгек
113401070101
Еден асты арналары үшін гофрленген болаттан жасалған. Құрылғы
еденнің шаршы метрі
113401080101
Акустикалық соқыр есіктер 3 шаршы метрге дейін ашылады. Құрылғы
ашудың шаршы метрі
113401080301
Ағаш блоктармен металл қабырғалардың акустикалық конструкцияларының рамалары. Құрылғы
ауданның шаршы метрі
113401080302
Ағаш блоктардан қабырғалардың акустикалық конструкцияларының рамалары. Қабырғалардан 5 см қашықтықта орналасқан құрылғы
ауданның шаршы метрі
113401080303
Ағаш блоктардан қабырғалардың акустикалық конструкцияларының рамалары. Қабырғалардан 10 см қашықтықта орналасқан құрылғы
ауданның шаршы метрі

113303030404
Опоры стальные решетчатые. Окраска масляной краской с очисткой поверхности металлической щеткой
т
113303030501
Фундаменты монолитные бетонные заглубленные на одной отметке с опорой. Устройство
куб. метр
113303030502
Фундаменты монолитные бетонные заглубленные на разных отметках с опорой. Устройство
куб. метр
113303040101
Фундаменты железобетонные монолитные. Устройство
опора
113303040201
Опоры железобетонные одностоечные с кабельным вводом. Сборка и установка
опора
113303040301
Опоры железобетонные одностоечные с кабельным и воздушными вводами. Земляные работы при сборке и установке
опора
Раздел 1134 Работы строительные по возведению сооружений связи, радиовещания и телевидения
113401010101
Стволы телевизионных мачт из унифицированных секций полной заводской готовности квадратного сечения, база до 2,5 м, высота до 250 м. Установка
т конструкции ствола мачты
113401010501
Радиомачты. Установка на опорный изолятор
мачта (опорный изолятор)
113401010601
Антенны телевизионных мачт 4 диапазона из электросварных труб. Установка
т металлоконструкций антенны
113401011101
Оттяжки стальных радиомачт с втулками, стяжными муфтами, звеньями радиомачт. Установка
т оттяжек в сборе
113401011501
Радиомачты стальные, установленные из труб. Окраска в два слоя эмалью и лаком
т металлоконструкций
113401011502
Радиомачты стальные, установленные из прокатных профилей. Окраска в два слоя эмалью и лаком
т металлоконструкций
113401011508
Радиобашни стальные, установленные из прокатных профилей. Окраска в три слоя эмалью и лаком
т металлоконструкций
113401020104
Опоры железобетонные промежуточные одностоечные с траверсами для фидерных линий. Установка
куб. метр железобетонных конструкций
113401040101
Опоры стальные антенных устройств на крышах зданий для радиосвязи высотой до 5 м. Устройство
опора
113401040102
Опоры стальные антенных устройств на крышах зданий для радиосвязи высотой до 6 м. Устройство
опора
113401040103
Опоры стальные антенных устройств на крышах зданий для радиосвязи высотой до 8,6 м. Устройство
опора
113401070101
Настил из рифленой стали для подпольных каналов. Устройство
квадратный метр настила
113401080101
Двери акустические глухие площадью проема до 3 квадратный метр. Устройство
квадратный метр проема
113401080301
Каркасы акустических конструкций стен металлических с деревянными брусками. Устройство
квадратный метр площади
113401080302
Каркасы акустических конструкций стен из деревянных брусков. Устройство при относе от стен на 5 см
квадратный метр площади
113401080303
Каркасы акустических конструкций стен из деревянных брусков. Устройство при относе от стен на 10 см
квадратный метр площади

113401080306
Ағаш арқалықтары бар металл төбелердің акустикалық конструкцияларының рамалары. Құрылғы
ауданның шаршы метрі
113401080307
Металл төбелердің акустикалық конструкцияларының рамалары. Құрылғы
ауданның шаршы метрі
113401080308
Ағаш блоктардан жасалған төбелердің акустикалық конструкцияларының рамалары. Төбелерден 5 см қашықтықта орналасқан құрылғы
ауданның шаршы метрі
113401080309
Ағаш блоктардан жасалған төбелердің акустикалық конструкцияларының рамалары. Төбелерден 10 см қашықтықта орналасқан құрылғы
ауданның шаршы метрі
113401080401
Қабырғалардың қаңқасы. Минералды жүн плиталарымен толтыру. Толтыру қалыңдығы 50 мм
шаршы метр беті
113401080402
Қабырғалардың қаңқасы. Минералды жүн плиталарымен толтыру. Толтыру қалыңдығы 100 мм
шаршы метр беті
113401080403
Төбенің рамалары. Минералды жүн плиталарымен толтыру. Толтыру қалыңдығы 50 мм
шаршы метр беті
113401080404
Төбенің рамалары. Минералды жүн плиталарымен толтыру. Толтыру қалыңдығы 100 мм
шаршы метр беті
113401080501
Қабырғалардың қаңқасы. Әр қабатқа шыны матамен желімдеу
шаршы метр беті
113401080502
Төбенің рамалары. Әр қабатқа шыны матамен желімдеу
шаршы метр беті
113401080701
Қабырғалардың қаңқасы. Қалыңдығы 1 мм дюралюминийден жасалған перфорацияланбаған плиталармен қаптау
шаршы метр беті
113401080702
Қабырғалардың қаңқасы. Қалыңдығы 4 мм ДФ-2 маркалы фанерадан жасалған перфорацияланбаған тақталармен қаптау
шаршы метр беті
113401080703
Қабырғалардың қаңқасы. Қалыңдығы 2 мм қағаз-қабатты сәндік пластиктен жасалған перфорацияланбаған плиталармен қаптау
шаршы метр беті
113401080704
Қабырғалардың қаңқасы. Қалыңдығы 19 мм сәндік әрлеуі бар перфорацияланбаған ағаш жоңқалы плиталармен қаптау
шаршы метр беті
113401080705
Қабырғалардың қаңқасы. Перфорацияланбаған акустикалық тақталармен қаптау
шаршы метр беті
113401080706
Қабырғалардың қаңқасы. Қалыңдығы 1 мм дюралюминийден жасалған перфорацияланған плиталармен қаптау
шаршы метр беті
113401080707
Қабырғалардың қаңқасы. Қалыңдығы 4 мм ДФ-2 маркалы фанерадан жасалған перфорацияланған плиталармен қаптау
шаршы метр беті
113401080708
Қабырғалардың қаңқасы. Қалыңдығы 2 мм қағаз қабатты сәндік пластиктен жасалған перфорацияланған плиталармен қаптау
шаршы метр беті
113401080709
Қабырғалардың қаңқасы. Қалыңдығы 19 мм сәндік әрлеуі бар ағаш жоңқалы перфорацияланған тақталармен қаптау
шаршы метр беті
113401080710
Қабырғалардың қаңқасы. Акустикалық перфорацияланған тақталармен қаптау
шаршы метр беті
113401080711
Төбенің рамалары. Қалыңдығы 1 мм дюралюминийден жасалған перфорацияланбаған плиталармен қаптау
шаршы метр беті

113401080306
Каркасы акустических конструкций потолков металлических с деревянными брусками. Устройство
квадратный метр площади
113401080307
Каркасы акустических конструкций потолков металлических. Устройство
квадратный метр площади
113401080308
Каркасы акустических конструкций потолков из деревянных брусков. Устройство при относе от потолков на 5 см
квадратный метр площади
113401080309
Каркасы акустических конструкций потолков из деревянных брусков. Устройство при относе от потолков на 10 см
квадратный метр площади
113401080401
Каркасы стен. Заполнение минераловатными плитами. Толщина заполнения 50 мм
квадратный метр поверхности
113401080402
Каркасы стен. Заполнение минераловатными плитами. Толщина заполнения 100 мм
квадратный метр поверхности
113401080403
Каркасы потолков. Заполнение минераловатными плитами. Толщина заполнения 50 мм
квадратный метр поверхности
113401080404
Каркасы потолков. Заполнение минераловатными плитами. Толщина заполнения 100 мм
квадратный метр поверхности
113401080501
Каркасы стен. Оклейка стеклотканью на каждый слой
квадратный метр поверхности
113401080502
Каркасы потолков. Оклейка стеклотканью на каждый слой
квадратный метр поверхности
113401080701
Каркасы стен. Облицовка неперфорированными плитами из дюралюминия толщиной 1 мм
квадратный метр поверхности
113401080702
Каркасы стен. Облицовка неперфорированными плитами из фанеры марки ДФ-2 толщиной 4 мм
квадратный метр поверхности
113401080703
Каркасы стен. Облицовка неперфорированными плитами из бумажно-слоистого декоративного пластика толщиной 2 мм
квадратный метр поверхности
113401080704
Каркасы стен. Облицовка неперфорированными плитами древесностружечными с декоративной отделкой толщиной 19 мм
квадратный метр поверхности
113401080705
Каркасы стен. Облицовка неперфорированными плитами акустическими
квадратный метр поверхности
113401080706
Каркасы стен. Облицовка перфорированными плитами из дюралюминия толщиной 1 мм
квадратный метр поверхности
113401080707
Каркасы стен. Облицовка перфорированными плитами из фанеры марки ДФ-2 толщиной 4 мм
квадратный метр поверхности
113401080708
Каркасы стен. Облицовка перфорированными плитами из бумажно-слоистого декоративного пластика толщиной 2 мм
квадратный метр поверхности
113401080709
Каркасы стен. Облицовка перфорированными плитами древесностружечными с декоративной отделкой толщиной 19 мм
квадратный метр поверхности
113401080710
Каркасы стен. Облицовка перфорированными плитами акустическими
квадратный метр поверхности
113401080711
Каркасы потолков. Облицовка неперфорированными плитами из дюралюминия толщиной 1 мм
квадратный метр поверхности

113401080713
Төбенің рамалары. Қалыңдығы 2 мм қағаз-қабатты сәндік пластиктен жасалған перфорацияланбаған плиталармен қаптау
шаршы метр беті
113401080714
Төбенің рамалары. Қалыңдығы 19 мм сәндік әрлеуі бар перфорацияланбаған ағаш жоңқалы плиталармен қаптау
шаршы метр беті
113401080715
Төбенің рамалары. Перфорацияланбаған акустикалық тақталармен қаптау
шаршы метр беті
113401080716
Төбенің рамалары. Қалыңдығы 1 мм дюралюминийден жасалған перфорацияланған плиталармен қаптау
шаршы метр беті
113401080720
Төбенің рамалары. Акустикалық перфорацияланған тақталармен қаптау
шаршы метр беті
113401080901
Престелген алюминий құрылымдарынан жасалған аспалы төбенің қаңқасы. Құрылғы
шаршы метр беті
113401081001
Алюминий рельстерден аспалы төбелер. Құрылғы
шаршы метр беті
113401081002
Алюминий панельдерден аспалы төбелер. Құрылғы
шаршы метр беті
113401081101
Қабырғаларды 300х3000 ММ акустикалық дыбыс сіңіретін алюминий рейкалармен қаптау.
шаршы метр беті
113401081103
Қабырғаларды акустикалық дыбыс сіңіретін алюминий панельдермен қаптау 499х499 ММ.
шаршы метр беті
113401090101
Қалыңдығы 0,5 мм мыс табақтармен едендерді экрандау.
квадратный метр экранирования
113401090102
Қабырғаларды қалыңдығы 0,5 мм мыс табақтармен экрандау.
экрандаудың шаршы метрі
113401090103
Төбелерді қалыңдығы 0,5 мм мыс табақтармен экрандау.
экрандаудың шаршы метрі
113401090104
Есік ойықтарын қалыңдығы 0,5 мм мыс табақтармен экрандау.
экрандаудың шаршы метрі
113401090105
Арналар мен шұңқырларды қалыңдығы 0,5 мм мыс табақтармен экрандау.
экрандаудың шаршы метрі
113401090106
Каналдардың қақпақтары мен шұңқырларды қалыңдығы 0,5 мм мыс табақтармен экрандау.
экрандаудың шаршы метрі
113401090107
Қалыңдығы 0,7-0,8 мм болат табақтармен едендерді экрандау.
экрандаудың шаршы метрі
113401090108
Қабырғаларды қалыңдығы 0,7-0,8 мм болат табақтармен экрандау.
экрандаудың шаршы метрі
113401090109
Төбелерді қалыңдығы 0,7-0,8 мм болат табақтармен экрандау.
экрандаудың шаршы метрі
113401090202
Мырышталған сымнан жасалған болат тормен қабырғаларды экрандау, диаметрі 1,2 мм. құрылғы
экрандаудың шаршы метрі
113401090204
Терезе ойықтарын мырышталған сымнан жасалған болат тормен экрандау, диаметрі 1,2 мм. құрылғы
экрандаудың шаршы метрі
113401090205
Желдеткіш саңылауларын мырышталған сымнан жасалған болат тормен экрандау, диаметрі 1,2 мм. құрылғы
экрандаудың шаршы метрі

113401080713
Каркасы потолков. Облицовка неперфорированными плитами из бумажно-слоистого декоративного пластика толщиной 2 мм
квадратный метр поверхности
113401080714
Каркасы потолков. Облицовка неперфорированными плитами древесностружечными с декоративной отделкой толщиной 19 мм
квадратный метр поверхности
113401080715
Каркасы потолков. Облицовка неперфорированными плитами акустическими
квадратный метр поверхности
113401080716
Каркасы потолков. Облицовка перфорированными плитами из дюралюминия толщиной 1 мм
квадратный метр поверхности
113401080720
Каркасы потолков. Облицовка перфорированными плитами акустическими
квадратный метр поверхности
113401080901
Каркас подвесного потолка из прессованных алюминиевых конструкций. Устройство
квадратный метр поверхности
113401081001
Потолки подвесные из алюминиевых реек. Устройство
квадратный метр поверхности
113401081002
Потолки подвесные из алюминиевых панелей. Устройство
квадратный метр поверхности
113401081101
Облицовка стен акустическими звукопоглощающими алюминиевыми рейками 300х3000 мм. Устройство
квадратный метр поверхности
113401081103
Облицовка стен акустическими звукопоглощающими алюминиевыми панелями 499х499 мм. Устройство
квадратный метр поверхности
113401090101
Экранирование полов листами медными толщиной 0,5 мм. Устройство
квадратный метр экранирования
113401090102
Экранирование стен листами медными толщиной 0,5 мм. Устройство
квадратный метр экранирования
113401090103
Экранирование потолков листами медными толщиной 0,5 мм. Устройство
квадратный метр экранирования
113401090104
Экранирование дверных проемов листами медными толщиной 0,5 мм. Устройство
квадратный метр экранирования
113401090105
Экранирование каналов и приямков листами медными толщиной 0,5 мм. Устройство
квадратный метр экранирования
113401090106
Экранирование крышек каналов и приямков листами медными толщиной 0,5 мм. Устройство
квадратный метр экранирования
113401090107
Экранирование полов листами стальными толщиной 0,7-0,8 мм. Устройство
квадратный метр экранирования
113401090108
Экранирование стен листами стальными толщиной 0,7-0,8 мм. Устройство
квадратный метр экранирования
113401090109
Экранирование потолков листами стальными толщиной 0,7-0,8 мм. Устройство
квадратный метр экранирования
113401090202
Экранирование стен сеткой стальной из оцинкованной проволоки, диаметр 1,2 мм. Устройство
квадратный метр экранирования
113401090204
Экранирование оконных проемов сеткой стальной из оцинкованной проволоки, диаметр 1,2 мм. Устройство
квадратный метр экранирования
113401090205
Экранирование вентиляционных отверстий сеткой стальной из оцинкованной проволоки, диаметр 1,2 мм. Устройство
квадратный метр экранирования

113402010101
Асбест-цемент құбырларынан жасалған құбырлар. Болат манжеттермен жалғанған құрылғы. 2 тесікке дейін
Құбыр арнасы-километр
113402010102
Асбест-цемент құбырларынан жасалған құбырлар. Болат манжеттермен жалғанған құрылғы. 2 тесіктен артық
Құбыр арнасы-километр
113402010103
Асбест-цемент құбырларынан жасалған құбырлар. Полиэтиленді манжеттер қосылған құрылғы. 2 тесікке дейін
Құбыр арнасы-километр
113402010104
Асбест-цемент құбырларынан жасалған құбырлар. Полиэтиленді манжеттер қосылған құрылғы. 2 тесіктен артық
Құбыр арнасы-километр
113402010301
Полиэтиленді құбырлардан жасалған құбырлар. Құрылғы. 2 тесікке дейін
Құбыр арнасы-километр
113402010302
Полиэтиленді құбырлардан жасалған құбырлар. Құрылғы. 2 тесіктен артық
Құбыр арнасы-километр
113402010401
Екінші полиэтилен құбырларынан жасалған құбыр. Құрылғы. 2 тесікке дейін
Құбыр арнасы-километр
113402010501
Жаяу жүргіншілер бөлігіне Орнатылатын, трассада жиналған ҚКЖ-5 типті құрастырмалы темірбетон құдықтар. Құрылғы
құдық
113402010503
Жаяу жүргінші бөлігіне Орнатылатын трассада жиналған ҚКЖ-3 типті құрастырмалы темірбетон құдықтар. Құрылғы
құдық
113402010504
Жаяу жүргіншілер бөлігіне Орнатылатын трассада жиналған ҚКЖ-2 типті құрастырмалы темірбетон құдықтар. Құрылғы
құдық
113402010505
Трассада жиналған, жүріс бөлігіне Орнатылатын, ҚКЖ-5 типті құрастырмалы темірбетон құдықтар. Құрылғы
құдық
113402010507
Трассада жиналған, жүріс бөлігіне Орнатылатын, ҚКЖ-3 типті құрастырмалы темірбетон құдықтар. Құрылғы
құдық
113402010508
Трассада жиналған, жүріс бөлігіне Орнатылатын ҚКЖ-2 типті құрастырмалы темірбетон құдықтар. Құрылғы
құдық
113402010603
Зауыт жағдайында жиналған ҚКЖ-3 типті құрастырмалы темірбетон құдықтар. Құрылғы
құдық
113402010604
Зауыт жағдайында жиналған ҚКЖ-2 типті құрастырмалы темірбетон құдықтар. Құрылғы
құдық
113402010704
Жүріс бөлігіне Орнатылатын ҚКЖ-2 типті кірпіш құдықтар. Құрылғы
құдық
113402010705
Жаяу жүргіншілер бөлігіне Орнатылатын ҚКЖ-5 типтік кірпіш құдықтар. Құрылғы
құдық
113402010801
Құдықтар. Жүру бөлігіне Люк орнату
дана
113402010802
Құдықтар. Жаяу жүргіншілер бөлігіне Люк орнату
дана
113402010803
Құдықтар. Кронштейнді орнату
дана
113402010804
Құдықтар. Қабырғаға меңзерді орнату
дана
113402010903
ҚКЖ-3 бұрыштық және тармақталған құдықтарға арналған қондырмалар. Құрылғы
кірістіру
113402011201
Құдықтар. Құбыр енгізу құрылғысы
арна
113402020101
Өтулер. 10 м дейінгі бірінші құбырмен көлденең бұрғылау әдісімен құрылғы
ауысу

113402010101
Трубопроводы из асбестоцементных труб. Устройство с соединением манжетами стальными. До 2-х отверстий
канало-километр трубопровода
113402010102
Трубопроводы из асбестоцементных труб. Устройство с соединением манжетами стальными. Более 2-х отверстий
канало-километр трубопровода
113402010103
Трубопроводы из асбестоцементных труб. Устройство с соединением манжетами полиэтиленовыми. До 2-х отверстий
канало-километр трубопровода
113402010104
Трубопроводы из асбестоцементных труб. Устройство с соединением манжетами полиэтиленовыми. Более 2-х отверстий
канало-километр трубопровода
113402010301
Трубопроводы из полиэтиленовых труб. Устройство. До 2-х отверстий
канало-километр трубопровода
113402010302
Трубопроводы из полиэтиленовых труб. Устройство. Более 2-х отверстий
канало-километр трубопровода
113402010401
Трубопровод из труб вторичного полиэтилена. Устройство. До 2-х отверстий
канало-километр трубопровода
113402010501
Колодцы железобетонные сборные типовые ККС-5, собранные на трассе, устанавливаемые на пешеходной части. Устройство
колодец
113402010503
Колодцы железобетонные сборные типовые ККС-3, собранные на трассе, устанавливаемые на пешеходной части. Устройство
колодец
113402010504
Колодцы железобетонные сборные типовые ККС-2, собранные на трассе, устанавливаемые на пешеходной части. Устройство
колодец
113402010505
Колодцы железобетонные сборные типовые ККС-5, собранные на трассе, устанавливаемые на проезжей части. Устройство
колодец
113402010507
Колодцы железобетонные сборные типовые ККС-3, собранные на трассе, устанавливаемые на проезжей части. Устройство
колодец
113402010508
Колодцы железобетонные сборные типовые ККС-2, собранные на трассе, устанавливаемые на проезжей части. Устройство
колодец
113402010603
Колодцы железобетонные сборные типовые ККС-3, собранные в заводских условиях. Устройство
колодец
113402010604
Колодцы железобетонные сборные типовые ККС-2, собранные в заводских условиях. Устройство
колодец
113402010704
Колодцы кирпичные типовые ККС-2, устанавливаемые на проезжей части. Устройство
колодец
113402010705
Колодцы кирпичные типовые ККС-5, устанавливаемые на пешеходной части. Устройство
колодец
113402010801
Колодцы. Установка люка на проезжей части
шт.
113402010802
Колодцы. Установка люка на пешеходной части
шт.
113402010803
Колодцы. Установка кронштейна
шт.
113402010804
Колодцы. Установка указателя на стене
шт.
113402010903
Вставки для угловых и разветвительных колодцев ККС-3. Устройство
вставка
113402011201
Колодцы. Устройство ввода труб
канал
113402020101
Переходы. Устройство методом горизонтального бурения первой трубой до 10 м
переход

113402020102
Өтулер. Бірінші құбырмен көлденең бұрғылау әдісімен құрылғы. Әрбір келесі 5 м қосу
ауысу
113402020103
Өтулер. 10 м дейінгі келесі құбырлармен көлденең бұрғылау әдісімен құрылғы
ауысу
113402020104
Өтулер. Келесі құбырлармен көлденең бұрғылау әдісімен құрылғы. Әрбір келесі 5 м қосу
ауысу
113402020201
Асбестцементті құбырлар. Металл футлярға қалау. Корпустың диаметрі 820-920 мм
арна-метр
113402030101
Биіктігі 6,5 м дейін жалғыз ағаш тіректер, Шағын механикаландыру құралдарымен орнату
діңгек
113402030102
Биіктігі 8,5 м дейін жалғыз ағаш тіректер, Шағын механикаландыру құралдарымен орнату
діңгек
113402030103
Биіктігі 8,5 м жоғары дара ағаш тіреулер, Шағын механикаландыру құралдарымен орнату
діңгек
113402030104
Биіктігі 8,5 м дейін жартылай анкерлік ағаш тіректер, Шағын механикаландыру құралдарымен орнату
діңгек
113402030106
Биіктігі 8,5 м-ге дейін жалғыз ағаш тіректер бұрғылау-кран машинасымен орнату
діңгек
113402030201
Биіктігі 6,5 м дейін жалғыз темірбетон тіректері, шағын механизация құралдарымен орнату
діңгек
113402030202
Биіктігі 8,5 м-ге дейінгі жалғыз темірбетон тіректері, Шағын механикаландыру құралдарымен орнату
діңгек
113402030401
Биіктігі 8,5 м дейін тіректер мен тіректер.
префикс
113402030402
Биіктігі 8,5 м дейін тіректер мен тіректер.
префикс
113402030501
Биіктігі 8,5 м дейін тіректер.
қолдау
113402040207
Байланыс желілерінің орнатылған ағаш тіректеріндегі 4 істікті жалғыз Болат траверстер. Бір тіректі тіректерге бекіту
траверс
113402050101
Диаметрі 3 мм-ге дейінгі сымдар.Ілмектердегі суспензия. Тірек саны 1 км 12
жүгіріс
113402050103
Диаметрі 3 мм-ге дейінгі сымдар.Ілмектердегі суспензия. 1 км 20 тірек саны
жүгіріс
113402050105
Диаметрі 5 мм-ге дейінгі сымдар. Тірек саны 1 км 16
жүгіріс
113402050106
Диаметрі 5 мм-ге дейінгі сымдар. 1 км 20 тірек саны
бір шақырым сым
113402050108
Диаметрі 5 мм-ге дейінгі сымдар. Тірек саны 1 км 28
бір шақырым сым
113402060401
Жәй тартқыш. Биіктігі 8,5 м дейінгі тіректерге арналған құрылғы
жәй тартқыш
113402060402
Жәй тартқыш. Биіктігі 8,5 м жоғары тіректерге арналған құрылғы
жәй тартқыш
113402070101
240 В дейінгі кернеуге радиотрансляциялық желілерге арналған бір тіреулер, орнату
тірек
113402070201
240 В дейінгі кернеуге біреуден артық қосымша траверстер. орнату
траверса
113402070401
Бір жұптық телефон тіреулері. Орнату
тірек
113402070402
Қоспарлы телефон тіреулері. Орнату
тірек
113402080101
Шатырлардағы люктер. Орнату
құрылғы

113402020102
Переходы. Устройство методом горизонтального бурения первой трубой. Добавлять на каждые последующие 5 м
переход
113402020103
Переходы. Устройство методом горизонтального бурения последующими трубами до 10 м
переход
113402020104
Переходы. Устройство методом горизонтального бурения последующими трубами. Добавлять на каждые последующие 5 м
переход
113402020201
Трубы асбестоцементные. Укладка в металлический футляр. Диаметр футляра 820-920 мм
канало-метр
113402030101
Опоры деревянные одинарные высотой до 6,5 м. Установка средствами малой механизации
опора
113402030102
Опоры деревянные одинарные высотой до 8,5 м. Установка средствами малой механизации
опора
113402030103
Опоры деревянные одинарные высотой свыше 8,5 м. Установка средствами малой механизации
опора
113402030104
Опоры деревянные полуанкерные высотой до 8,5 м. Установка средствами малой механизации
опора
113402030106
Опоры деревянные одинарные высотой до 8,5 м. Установка бурильно-крановой машиной
опора
113402030201
Опоры железобетонные одинарные высотой до 6,5 м. Установка средствами малой механизации
опора
113402030202
Опоры железобетонные одинарные высотой до 8,5 м. Установка средствами малой механизации
опора
113402030401
Опоры и подпоры высотой до 8,5 м. Установка приставок железобетонных одинарных
приставка
113402030402
Опоры и подпоры высотой до 8,5 м. Установка приставок железобетонных двойных
приставка
113402030501
Опоры высотой до 8,5 м. Установка подпоры
подпора
113402040207
Траверсы стальные 4-штырные одинарные на установленных деревянных опорах линий связи. Крепление на одностоечных опорах
траверса
113402050101
Провода диаметром до 3 мм. Подвеска на крюках. Число опор на 1 км 12
километр провода
113402050103
Провода диаметром до 3 мм. Подвеска на крюках. Число опор на 1 км 20
километр провода
113402050105
Провода диаметром до 5 мм. Подвеска на крюках. Число опор на 1 км 16
километр провода
113402050106
Провода диаметром до 5 мм. Подвеска на крюках. Число опор на 1 км 20
километр провода
113402050108
Провода диаметром до 5 мм. Подвеска на крюках. Число опор на 1 км 28
километр провода
113402060401
Молниеотвод. Устройство к опорам высотой до 8,5 м
молниеотвод
113402060402
Молниеотвод. Устройство к опорам высотой свыше 8,5 м
молниеотвод
113402070101
Стойки одинарные для радиотрансляционных сетей на напряжение до 240 В. Установка
стойка
113402070201
Траверсы дополнительные сверх одной на напряжение до 240 В. Установка
траверса
113402070401
Стойки телефонные однопарные. Установка
стойка
113402070402
Стойки телефонные двухпарные. Установка
стойка
113402080101
Люки на крышах. Установка
устройство

113402080102
Сақтандырғыш арқандар. Орнату
құрылғы
113402100105
Темірбетон бөлшектері, құдықтар. 1 км үшін трактормен тасымалдау
т-км
1136-бөлім гидротехникалық құрылыстардың жер құрылымдарын тұрғызу жөніндегі құрылыс жұмыстары
113601010103
Бөгеттер, бөгеттер, қорғандар және экрандар мен өзектердің төменгі бөлігі. Салмағы 16 т дейін катоктармен байланыстырғыш топырақтан құрғатып тұрғызу
текше метр топырақ
113602010106
Көлемі 200 текше метрге дейінгі қуыстар. метр. Байланыстырғыш топырақтардан құю
текше метр топырақ
113602010203
Жер құрылыстары үйінділерінің еңістері. Автогрейдерлердің орналасуы
жоспарланған бетінің шаршы метрі
1137-бөлім гидротехникалық құрылыстардың бетон және темірбетон конструкцияларын тұрғызу жөніндегі құрылыс жұмыстары

113402080102
Канаты предохранительные. Установка
устройство
113402100105
Детали железобетонные НУП, колодцы. Развозка на тракторе за 1-й км
т-км
Раздел 1136 Работы строительные по возведению земляных конструкций гидротехнических сооружений
113601010103
Плотины, дамбы, насыпи и нижняя часть экранов и ядер. Возведение насухо из грунтов связных катками массой до 16 т
куб. метр грунта
113602010106
Пазухи объемом до 200 куб. метр. Засыпка из грунтов связных
куб. метр грунта
113602010203
Откосы насыпей земляных сооружений. Планировка автогрейдерами
квадратный метр спланированной поверхности
Раздел 1137 Работы строительные по возведению бетонных и железобетонных конструкций гидротехнических сооружений

113701030101
Құрылысқа бетон дайындау. Бетон қоспасын самосвалдармен беру құрылғысы
конструкциядағы бетон, қиыршық тас немесе құм текше метрі
113701030103
Құрылыстарға қиыршық тасты дайындау. Құрылғы
конструкциядағы бетон, қиыршық тас немесе құм текше метрі
113704010101
Суару және кептіру жүйелеріндегі монолитті бетоннан жасалған плиталар негіздері. Құрылғы
текше метр құрылыс
113704010102
Суару және кептіру жүйелеріндегі монолитті бетоннан жасалған беткейлер. Құрылғы
текше метр құрылыс
113704010104
Суару және кептіру жүйелеріндегі монолитті бетоннан кіру және шығу бастары. Құрылғы
текше метр құрылыс
113704010201
Суландыру және құрғату жүйелеріндегі іргетасты блоктар, Құрастырмалы темір бетоннан жасалған тірек тақталар. Төсек құрылғысы
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
113704010203
Суару және кептіру жүйелеріндегі темірбетоннан жасалған науалар. Түйіспелерді цемент ерітіндісімен бітейтін құрылғы
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
113704010212
Суару және кептіру жүйелеріндегі темірбетоннан жасалған еден плиталары. Құрылғы
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
113704010301
Суару және кептіру арналарындағы құрылыстарға арналған армосеткалар мен армокаркастар. Орнату
т арматура
113704010303
Суландыру және құрғату арналарындағы құрылыстарға арналған шығарылымдар мен анкерлер. Орнату
т арматура
1139-бөлім гидротехникалық құрылыстардың металл конструкцияларын монтаждау жөніндегі құрылыс жұмыстары
113901010105
Салмағы 15 т дейінгі әртүрлі мақсаттағы ендірілген бөліктер, штрабты тәсілмен орнату
т конструкциялар
113901010201
Механикалық жабдықтар мен металл конструкциялардың ендірілген бөліктері жалпақ жапқыштар мен торларға арналған, 1 жапқыш, 1 тордан 1,5 тоннаға дейін.
т конструкциялар
113904010105
Металл баспалдақтар мен платформалардың конструкциялары. Монтаждау
т конструкциялар
1141-бөлім гидротехникалық құрылыстарда гидрооқшаулағыш орнату бойынша құрылыс жұмыстары
114101010101
Беті бетонды көлденең. 10 мм-ден екі қабатқа құйылған асфальтпен сыланған оқшаулау
шаршы метр
114101010102
Беті бетонды көлденең. 20 мм-ден екі қабатқа құйылған асфальтпен сыланған оқшаулау
шаршы метр
114101010103
Беттері тік бетонды. 5 мм бойынша екі қабаттағы асфальт мастикасымен сылақты оқшаулау
шаршы метр
114101010104
Беттері тік бетонды. 5 мм үш қабаттағы асфальт мастикасымен сылақты оқшаулау
шаршы метр
114101020101
Беті бетонды көлденең. Орама материалмен екі қабатта желімделетін оқшаулау
шаршы метр
114101030102
Беті бетонды көлденең. Үш қабаттағы сұйылтылған битуммен сырлайтын оқшаулау
шаршы метр

113701030101
Подготовка бетонная под сооружения. Устройство при подаче бетонной смеси автосамосвалами
куб. метр бетона, гравия или песка в конструкции
113701030103
Подготовка гравийная под сооружения. Устройство
куб. метр бетона, гравия или песка в конструкции
113704010101
Основания плитные из монолитного бетона на оросительных и осушительных системах. Устройство
куб. метр конструкции
113704010102
Откосы из монолитного бетона на оросительных и осушительных системах. Устройство
куб. метр конструкции
113704010104
Оголовки входные и выходные из монолитного бетона на оросительных и осушительных системах. Устройство
куб. метр конструкции
113704010201
Блоки фундаментные, опорные плиты из сборного железобетона на оросительных и осушительных системах. Устройство с постелью
куб. метр сборных конструкций
113704010203
Лотки из сборного железобетона на оросительных и осушительных системах. Устройство с заделкой стыков цементным раствором
куб. метр сборных конструкций
113704010212
Плиты перекрытий из сборного железобетона на оросительных и осушительных системах. Устройство
куб. метр сборных конструкций
113704010301
Армосетки и армокаркасы для сооружений на оросительных и осушительных каналах. Установка
т арматуры
113704010303
Выпуски и анкера для сооружений на оросительных и осушительных каналах. Установка
т арматуры
Раздел 1139 Работы строительные по монтажу металлических конструкций гидротехнических сооружений
113901010105
Закладные части разного назначения массой до 15 т. Установка бесштрабным способом
т конструкций
113901010201
Закладные части механического оборудования и металлических конструкций для плоских затворов и решеток при массе комплекта закладных частей на 1 затвор, 1 решетку до 1,5 т. Установка в штрабах
т конструкций
113904010105
Конструкции металлические лестниц и площадок. Монтаж
т конструкций
Раздел 1141 Работы строительные по устройству гидроизоляции в гидротехнических сооружениях
114101010101
Поверхности бетонные горизонтальные. Изоляция штукатурная литым асфальтом в два слоя по 10 мм
квадратный метр
114101010102
Поверхности бетонные горизонтальные. Изоляция штукатурная литым асфальтом в два слоя по 20 мм
квадратный метр
114101010103
Поверхности бетонные вертикальные. Изоляция штукатурная мастикой асфальтовой в два слоя по 5 мм
квадратный метр
114101010104
Поверхности бетонные вертикальные. Изоляция штукатурная мастикой асфальтовой в три слоя по 5 мм
квадратный метр
114101020101
Поверхности бетонные горизонтальные. Изоляция оклеечная рулонным материалом в два слоя
квадратный метр
114101030102
Поверхности бетонные горизонтальные. Изоляция окрасочная разжиженным битумом в три слоя
квадратный метр

114101030103
Беті бетонды көлденең. Екі қабаттағы ыстық битуммен сырлайтын оқшаулау
шаршы метр
114101030105
Беттері тік бетонды. Екі қабаттағы сұйылтылған битуммен сырлайтын оқшаулау
шаршы метр
114101030106
Беттері тік бетонды. Үш қабаттағы сұйылтылған битуммен сырлайтын оқшаулау
шаршы метр
114101030108
Беттері тік бетонды. Екі қабатты битум эмульсиясымен сырлайтын оқшаулау
шаршы метр
114101040203
Тігіс деформацияланған. Болат диафрагмадан басқа тік тығыздағыштармен тығыздау
м
114101040204
Тігіс деформацияланған. Тартылған арқаннан басқа тік тығыздағыштармен тығыздау
м
114101040205
Тігіс деформацияланған. Тақталардан басқа тік тығыздағыштармен тығыздау
м
114101050102
Сұйылтылған Битум РБ-1. Дайындау
т
114101050103
Сұйылтылған Битум РБ-2. Дайындау
т
114101050109
Суық асфальт мастикасы. Дайындау
т
114101050110
Асфальт құйылған. Дайындау
т
114102010201
Болат Шпунт. Көмір лакпен жабу
т
1142-бөлім жағалауды нығайтатын құрылыс жұмыстары
114201010404
Төсемесі. Тас нобайынан құрғақ таспен бекіту
текше метр
114201010601
Қалыңдығы 20 см қиыршықтас (қиыршықтас, құм) төсейтін қабат.
астыңғы қабаттың шаршы метрі
114201020602
Арналар. Бетті сумен ылғалдандырған кезде бетонды қолмен қалау
конструкциядағы бетонның немесе темірбетонның текше метрі
114201020604
Арналар. Беті сумен ылғалданған кезде темірбетонды қолмен салу
конструкциядағы бетонның немесе темірбетонның текше метрі
114201020702
Диаметрі 14 мм дейінгі жеке өзекшелерден жасалған Арматура. орнату
т арматура
114201030102
Арналардың түбі мен еңістері. Құрастырмалы темірбетон плиталармен бекіту. Плиталардың салмағы 1,5 т дейін
құрастырмалы конструкциялардың текше метрі
114201030205
Арналардың еңістері. Құрама темірбетон плиталармен бекіту кезінде жіктерді цемент ерітіндісімен бітеу
м тігіс
Раздел 1145 Работы строительные по возведению промышленных печей и труб
114506010402
Ыстыққа төзімді бетонмен қаптау. Қаптау қабаттары арасындағы пергаминді төсеу
шаршы метр беті
114517010201
Пештерді, қазандарды, құбырларды қалау. Асбест сымымен оқшаулау
кг
114520010601
Биіктігі 90 м дейінгі монолитті темірбетон өнеркәсіптік құбырлар, қышқылға төзімді кірпішпен шегендеу
футерлеудің текше метрі
114521010202
Қапсырма шегелер жүріс. Орнату
т бөлшектер
114521010203
Жүріс кронштейндерін қоршау. Орнату
т бөлшектер
1146-бөлім ғимараттар мен құрылыстарды реконструкциялау жөніндегі құрылыс жұмыстары
114601010402
Кірпіш қабырғалардың құрылымдық элементтері. Болат клиптермен күшейту
т.
114601010403
Кірпіш қабырғалардың құрылымдық элементтері. Болат сымдармен күшейту
т.

114101030103
Поверхности бетонные горизонтальные. Изоляция окрасочная горячим битумом в два слоя
квадратный метр
114101030105
Поверхности бетонные вертикальные. Изоляция окрасочная разжиженным битумом в два слоя
квадратный метр
114101030106
Поверхности бетонные вертикальные. Изоляция окрасочная разжиженным битумом в три слоя
квадратный метр
114101030108
Поверхности бетонные вертикальные. Изоляция окрасочная битумной эмульсией в два слоя
квадратный метр
114101040203
Шов деформационный. Уплотнение прочими вертикальными уплотнениями из стальной диафрагмы
м
114101040204
Шов деформационный. Уплотнение прочими вертикальными уплотнениями из просмоленного каната
м
114101040205
Шов деформационный. Уплотнение прочими вертикальными уплотнениями из досок
м
114101050102
Битум разжиженный РБ-1. Приготовление
т
114101050103
Битум разжиженный РБ-2. Приготовление
т
114101050109
Мастика асфальтовая холодная. Приготовление
т
114101050110
Асфальт литой. Приготовление
т
114102010201
Шпунт стальной. Покрытие каменноугольным лаком
т
Раздел 1142 Работы строительные берегоукрепительные
114201010404
Откосы. Крепление камнем насухо из каменной наброски
куб. метр
114201010601
Слой подстилающий из щебня (гравия, песка) толщиной 20 см. Устройство насухо вручную
квадратный метр подстилающего слоя
114201020602
Каналы. Укладка бетона вручную при увлажнении поверхности водой
куб. метр бетона или железобетона в конструкции
114201020604
Каналы. Укладка железобетона вручную при увлажнении поверхности водой
куб. метр бетона или железобетона в конструкции
114201020702
Арматура из отдельных стержней диаметром до 14 мм. Установка
т арматуры
114201030102
Дно и откосы каналов. Крепление сборными железобетонными плитами. Масса плит до 1,5 т
куб. метр сборных конструкций
114201030205
Откосы каналов. Заделка швов цементным раствором при креплении сборными железобетонными плитами
м шва
Раздел 1145 Работы строительные по возведению промышленных печей и труб
114506010402
Обмуровка жаростойким бетоном. Прокладка пергамина между слоями обмуровки
квадратный метр поверхности
114517010201
Кладка печей, котлы, трубопроводы. Изоляция асбестовым шнуром
кг
114520010601
Трубы промышленные монолитные железобетонные высотой до 90 м. Футеровка кислотоупорным кирпичом
куб. метр футеровки
114521010202
Скобы ходовые. Установка
т деталей
114521010203
Ограждение ходовых скоб. Установка
т деталей
Раздел 1146 Работы строительные по реконструкции зданий и сооружений
114601010402
Элементы конструктивные стен кирпичных. Усиление стальными обоймами
т
114601010403
Элементы конструктивные стен кирпичных. Усиление стальными тяжами
т

114601010801
Бағандар. Обетондау
текше метр
114601010803
Төбелердегі жеке орындар. Бетонмен толтыру
текше метр
114601010901
48 м-ге дейінгі аралықтағы торлы ригельдердің, итарқа және итарқа асты фермаларының жоғарғы металл белдігі.
т.
114601011203
Тор. Күшейту
т.
114602010601
Қабырғалары кірпіш. Жекелеген учаскелерді қалау және ойықтарды бітеу. Көлемі қалау бір жерде 5 текше метрге дейін
текше метр
114602010802
Қабырғалар мен төбелер. Сылақты кірпіш беттерден қағу
шаршы метр
114603010101
Конструкциялар темірбетон. Тереңдігі 200 мм диаметрі 20 мм тік тесіктерді салқындатқыш сұйықтықты (суды) қолдана отырып, сақиналы алмазды бұрғылармен бұрғылау
тесік
114603010103
Конструкциялар темірбетон. Тереңдігі 200 мм диаметрі 32 мм тік тесіктерді салқындатқыш сұйықтықты (суды) қолдана отырып, сақиналы алмазды бұрғылармен бұрғылау
тесік
114603010104
Конструкциялар темірбетон. Тереңдігі 200 мм диаметрі 40 мм тік тесіктерді салқындатқыш сұйықтықты (суды) қолдана отырып, сақиналы алмазды бұрғылармен бұрғылау
тесік
114603010106
Конструкциялар темірбетон. Тереңдігі 200 мм диаметрі 50 мм тік тесіктерді салқындатқыш сұйықтықты (суды) қолдана отырып, сақиналы алмазды бұрғылармен бұрғылау
тесік
114603010108
Конструкциялар темірбетон. Тереңдігі 200 мм диаметрі 60 мм тік тесіктерді салқындатқыш сұйықтықты (суды) қолдана отырып, сақиналы алмазды бұрғылармен бұрғылау
тесік
114603010112
Конструкциялар темірбетон. Тереңдігі 200 мм диаметрі 100 мм тік тесіктерді салқындатқыш сұйықтықты (суды) қолдана отырып, сақиналы алмазды бұрғылармен бұрғылау
тесік
114603010117
Конструкциялар темірбетон. Тереңдігі 200 мм тік тесіктерді салқындатқыш сұйықтықты (суды) қолдана отырып сақиналы алмазды бұрғылаумен бұрғылау, диаметрі 20 мм тесік тереңдігінің әрбір 10 мм өзгеруіне 1146-0301-0101 нормаға қосу немесе алып тастау
тесік
114603010119
Конструкциялар темірбетон. Тереңдігі 200 мм тік тесіктерді салқындатқыш сұйықтықты (суды) қолдана отырып сақиналы алмазды бұрғылаумен бұрғылау, диаметрі 32 мм тесік тереңдігінің әрбір 10 мм өзгеруіне 1146-0301-0103 нормаға қосу немесе алып тастау
тесік
114603010120
Конструкциялар темірбетон. Тереңдігі 200 мм тік тесіктерді салқындатқыш сұйықтықты (суды) қолдана отырып сақиналы алмазды бұрғылаумен бұрғылау, диаметрі 40 мм тесік тереңдігінің әрбір 10 мм өзгеруіне 1146-0301-0104 нормаға қосу немесе алып тастау
тесік
114603010122
Конструкциялар темірбетон. Тереңдігі 200 мм тік тесіктерді салқындатқыш сұйықтықты (суды) қолдана отырып сақиналы алмазды бұрғылаумен бұрғылау, диаметрі 50 мм тесік тереңдігінің әрбір 10 мм өзгеруіне 1146-0301-0106 нормаға қосу немесе алып тастау
тесік

114601010801
Колонны. Обетонирование
куб. метр
114601010803
Отдельные места в перекрытиях. Заполнение бетоном
куб. метр
114601010901
Пояс верхний металлический стропильных и подстропильных ферм, решетчатых ригелей пролетом до 48 м. Усиление профильной сталью
т усиления
114601011203
Решетка. Усиление
т усиления
114602010601
Стены кирпичные. Кладка отдельных участков и заделка проемов. Объем кладки в одном месте до 5 куб. метр
куб. метр
114602010802
Стены и потолки. Отбивка штукатурки с кирпичных поверхностей
квадратный метр
114603010101
Конструкции железобетонные. Сверление кольцевыми алмазными сверлами с применением охлаждающей жидкости (воды) вертикальных отверстий глубиной 200 мм диаметром 20 мм
отверстие
114603010103
Конструкции железобетонные. Сверление кольцевыми алмазными сверлами с применением охлаждающей жидкости (воды) вертикальных отверстий глубиной 200 мм диаметром 32 мм
отверстие
114603010104
Конструкции железобетонные. Сверление кольцевыми алмазными сверлами с применением охлаждающей жидкости (воды) вертикальных отверстий глубиной 200 мм диаметром 40 мм
отверстие
114603010106
Конструкции железобетонные. Сверление кольцевыми алмазными сверлами с применением охлаждающей жидкости (воды) вертикальных отверстий глубиной 200 мм диаметром 50 мм
отверстие
114603010108
Конструкции железобетонные. Сверление кольцевыми алмазными сверлами с применением охлаждающей жидкости (воды) вертикальных отверстий глубиной 200 мм диаметром 60 мм
отверстие
114603010112
Конструкции железобетонные. Сверление кольцевыми алмазными сверлами с применением охлаждающей жидкости (воды) вертикальных отверстий глубиной 200 мм диаметром 100 мм
отверстие
114603010117
Конструкции железобетонные. Сверление кольцевыми алмазными сверлами с применением охлаждающей жидкости (воды) вертикальных отверстий глубиной 200 мм. Добавлять или исключать к норме 1146-0301-0101 на каждые 10 мм изменения глубины отверстия диаметром 20 мм
отверстие
114603010119
Конструкции железобетонные. Сверление кольцевыми алмазными сверлами с применением охлаждающей жидкости (воды) вертикальных отверстий глубиной 200 мм. Добавлять или исключать к норме 1146-0301-0103 на каждые 10 мм изменения глубины отверстия диаметром 32 мм
отверстие
114603010120
Конструкции железобетонные. Сверление кольцевыми алмазными сверлами с применением охлаждающей жидкости (воды) вертикальных отверстий глубиной 200 мм. Добавлять или исключать к норме 1146-0301-0104 на каждые 10 мм изменения глубины отверстия диаметром 40 мм
отверстие
114603010122
Конструкции железобетонные. Сверление кольцевыми алмазными сверлами с применением охлаждающей жидкости (воды) вертикальных отверстий глубиной 200 мм. Добавлять или исключать к норме 1146-0301-0106 на каждые 10 мм изменения глубины отверстия диаметром 50 мм
отверстие

114603010128
Конструкциялар темірбетон. Тереңдігі 200 мм тік тесіктерді салқындатқыш сұйықтықты (суды) қолдана отырып, сақиналы алмазды бұрғылаумен бұрғылау, диаметрі 100 мм тесік тереңдігінің әрбір 10 мм өзгеруіне 1146-0301-0112 нормасына қосу немесе алып тастау
тесік
114603010201
Конструкциялар темірбетон. Тереңдігі 200 мм диаметрлі 20 мм көлденең тесіктерді салқындатқыш сұйықтықты (суды) қолдана отырып, сақиналы алмазды бұрғылармен бұрғылау
тесік
114603010203
Конструкциялар темірбетон. Тереңдігі 200 мм диаметрі 32 мм көлденең тесіктерді салқындатқыш сұйықтықты (суды) қолдана отырып, сақиналы алмазды бұрғылармен бұрғылау
тесік
114603010212
Конструкциялар темірбетон. Тереңдігі 200 мм диаметрі 100 мм көлденең тесіктерді салқындатқыш сұйықтықты (суды) қолдана отырып, сақиналы алмазды бұрғылармен бұрғылау
тесік
114603010214
Конструкциялар темірбетон. Диаметрі 125 мм, тереңдігі 200 мм көлденең тесіктерді салқындатқыш сұйықтықты (суды) қолдана отырып, сақиналы алмазды бұрғылармен бұрғылау
тесік
114603010216
Конструкциялар темірбетон. Тереңдігі 200 мм диаметрі 160 мм көлденең тесіктерді салқындатқыш сұйықтықты (суды) қолдана отырып, сақиналы алмазды бұрғылармен бұрғылау
тесік
114603010217
Конструкциялар темірбетон. Тереңдігі 200 мм көлденең тесіктерді салқындатқыш сұйықтықты (суды) қолдана отырып, сақиналы алмазды бұрғылаумен бұрғылау, диаметрі 20 мм тесік тереңдігінің әрбір 10 мм өзгеруіне 1146-0301-0201 нормаға қосу немесе алып тастау
тесік
114603010228
Конструкциялар темірбетон. Тереңдігі 200 мм көлденең тесіктерді салқындатқыш сұйықтықты (суды) қолдана отырып, сақиналы алмазды бұрғылаумен бұрғылау, диаметрі 100 мм тесік тереңдігінің әрбір 10 мм өзгеруіне 1146-0301-0212 нормасына қосу немесе алып тастау
тесік
114603010232
Конструкциялар темірбетон. Тереңдігі 200 мм көлденең тесіктерді салқындатқыш сұйықтықты (суды) қолдана отырып, сақиналы алмазды бұрғылаумен бұрғылау, диаметрі 160 мм тесік тереңдігінің әрбір 10 мм өзгеруіне 1146-0301-0216 нормасына қосу немесе алып тастау
тесік
114603020102
Бетон конструкцияларындағы саңылаулар. Тесу
текше метр
114603020103
Кірпіш конструкциялардағы саңылаулар. Тесу
текше метр
114603020201
Тереңдігі 12 см-ге дейін кірпіш қабырғалардағы тауашалар. құрылғы
НЗМ шаршы метрі
114603020202
Тереңдігі 25 см-ге дейін кірпіш қабырғалардағы тауашалар. құрылғы
НЗМ шаршы метрі
114603020301
Қабырғалары кірпіш. Мөлшері 130х130 мм дейінгі ұяшықтарды тесу
дана
114603020302
Қабырғалары кірпіш. Мөлшері 260х260 мм дейінгі ұяшықтарды тесу
дана
114603020303
Қалыңдығы 25 см-ге дейінгі кірпіш қабырғалар, диаметрі 25 мм-ге дейінгі тесіктерді тесу
дана

114603010128
Конструкции железобетонные. Сверление кольцевыми алмазными сверлами с применением охлаждающей жидкости (воды) вертикальных отверстий глубиной 200 мм. Добавлять или исключать к норме 1146-0301-0112 на каждые 10 мм изменения глубины отверстия диаметром 100 мм
отверстие
114603010201
Конструкции железобетонные. Сверление кольцевыми алмазными сверлами с применением охлаждающей жидкости (воды) горизонтальных отверстий глубиной 200 мм диаметром 20 мм
отверстие
114603010203
Конструкции железобетонные. Сверление кольцевыми алмазными сверлами с применением охлаждающей жидкости (воды) горизонтальных отверстий глубиной 200 мм диаметром 32 мм
отверстие
114603010212
Конструкции железобетонные. Сверление кольцевыми алмазными сверлами с применением охлаждающей жидкости (воды) горизонтальных отверстий глубиной 200 мм диаметром 100 мм
отверстие
114603010214
Конструкции железобетонные. Сверление кольцевыми алмазными сверлами с применением охлаждающей жидкости (воды) горизонтальных отверстий глубиной 200 мм диаметром 125 мм
отверстие
114603010216
Конструкции железобетонные. Сверление кольцевыми алмазными сверлами с применением охлаждающей жидкости (воды) горизонтальных отверстий глубиной 200 мм диаметром 160 мм
отверстие
114603010217
Конструкции железобетонные. Сверление кольцевыми алмазными сверлами с применением охлаждающей жидкости (воды) горизонтальных отверстий глубиной 200 мм. Добавлять или исключать к норме 1146-0301-0201 на каждые 10 мм изменения глубины отверстия диаметром 20 мм
отверстие
114603010228
Конструкции железобетонные. Сверление кольцевыми алмазными сверлами с применением охлаждающей жидкости (воды) горизонтальных отверстий глубиной 200 мм. Добавлять или исключать к норме 1146-0301-0212 на каждые 10 мм изменения глубины отверстия диаметром 100 мм
отверстие
114603010232
Конструкции железобетонные. Сверление кольцевыми алмазными сверлами с применением охлаждающей жидкости (воды) горизонтальных отверстий глубиной 200 мм. Добавлять или исключать к норме 1146-0301-0216 на каждые 10 мм изменения глубины отверстия диаметром 160 мм
отверстие
114603020102
Проемы в конструкциях из бетона. Пробивка
куб. метр
114603020103
Проемы в конструкциях из кирпича. Пробивка
куб. метр
114603020201
Ниши в кирпичных стенах глубиной до 12 см. Устройство
квадратный метр ниш
114603020202
Ниши в кирпичных стенах глубиной до 25 см. Устройство
квадратный метр ниш
114603020301
Стены кирпичные. Пробивка гнезд размером до 130х130 мм
шт.
114603020302
Стены кирпичные. Пробивка гнезд размером до 260х260 мм
шт.
114603020303
Стены кирпичные толщиной до 25 см. Пробивка отверстий диаметром до 25 мм
шт.

114603020304
Қалыңдығы 38 см-ге дейінгі кірпіш қабырғалар, диаметрі 25 мм-ге дейінгі тесіктерді тесу
дана
114603020305
Қалыңдығы 51 см-ге дейінгі кірпіш қабырғалар, диаметрі 25 мм-ге дейінгі тесіктерді тесу
дана
114603020307
Қалыңдығы 38 см-ге дейінгі кірпіш қабырғалар, диаметрі 50 мм-ге дейінгі тесіктерді тесу
дана
114603020308
Қалыңдығы 51 см-ге дейінгі кірпіш қабырғалар, диаметрі 50 мм-ге дейінгі тесіктерді тесу
дана
114603020401
Қалыңдығы 100 мм бетон қабырғалар, едендер, ауданы 20 шаршы метрге дейінгі тесіктерді тесу
тесік
114603020402
Қалыңдығы 100 мм бетон қабырғалар, едендер, ауданы 100 шаршы метрге дейінгі тесіктерді тесу
тесік
114603020403
Қалыңдығы 100 мм бетон қабырғалар, едендер, ауданы 500 шаршы метрге дейінгі тесіктерді тесу
тесік
114603020404
Қалыңдығы 100 мм бетон төбелер, ауданы 20 шаршы метрге дейінгі тесіктерді тесу
тесік
114603020405
Қалыңдығы 100 мм бетон төбелер, ауданы 100 шаршы метрге дейінгі тесіктерді тесу
тесік
114603020406
Қалыңдығы 100 мм бетон төбелер, ауданы 500 шаршы метрге дейінгі тесіктерді тесу
тесік
114603020501
Қабырғалары кірпіш. Қима ауданы 20 шаршы метрге дейін бороздаларды тесу
М борозд
114603020502
Қабырғалары кірпіш. Қима ауданы 50 шаршы метрге дейін бороздаларды тесу
М борозд
114603020503
Қабырғалары кірпіш. Қима ауданы 100 шаршы метрге дейін бороздаларды тесу
М борозд
114603020601
Қабырғалар, едендер бетон. Қима ауданы 20 шаршы метрге дейін бороздаларды тесу
М борозд
114603020602
Қабырғалар, едендер бетон. Қима ауданы 50 шаршы метрге дейін бороздаларды тесу
М борозд
114603020603
Қабырғалар, едендер бетон. Қима ауданы 100 шаршы метрге дейін бороздаларды тесу
М борозд
114603020604
Төбелер бетон. Қима ауданы 20 шаршы метрге дейін бороздаларды тесу
М борозд
114603020605
Төбелер бетон. Қима ауданы 50 шаршы метрге дейін бороздаларды тесу
М борозд
114603030101
Аражабындар темірбетон. Ауданы 0,1 шаршы метрге дейінгі тесіктерді, ұяларды және атыздарды бітеу
текше метр бітеу
114603030102
Аражабындар темірбетон. Ауданы 0,2 шаршы метрге дейінгі тесіктерді, ұяларды және атыздарды бітеу
текше метр бітеу
114603030103
Қабырғалар мен аралықтар темірбетон. Ауданы 0,1 шаршы метрге дейінгі тесіктерді, ұяларды және атыздарды бітеу
текше метр бітеу
114603030104
Қабырғалар мен аралықтар темірбетон. Ауданы 0,2 шаршы метрге дейінгі тесіктерді, ұяларды және атыздарды бітеу
текше метр бітеу
114603030105
Қабырғалар мен бөлімдер бетон. Ауданы 0,1 шаршы метрге дейінгі тесіктерді, ұяларды және атыздарды бітеу
текше метр бітеу
114603030106
Қабырғалар мен бөлімдер бетон. Ауданы 0,2 шаршы метрге дейінгі тесіктерді, ұяларды және атыздарды бітеу
текше метр бітеу

114603020304
Стены кирпичные толщиной до 38 см. Пробивка отверстий диаметром до 25 мм
шт.
114603020305
Стены кирпичные толщиной до 51 см. Пробивка отверстий диаметром до 25 мм
шт.
114603020307
Стены кирпичные толщиной до 38 см. Пробивка отверстий диаметром до 50 мм
шт.
114603020308
Стены кирпичные толщиной до 51 см. Пробивка отверстий диаметром до 50 мм
шт.
114603020401
Стены, полы бетонные толщиной 100 мм. Пробивка отверстий площадью до 20 сквадратный метр
отверстие
114603020402
Стены, полы бетонные толщиной 100 мм. Пробивка отверстий площадью до 100 сквадратный метр
отверстие
114603020403
Стены, полы бетонные толщиной 100 мм. Пробивка отверстий площадью до 500 сквадратный метр
отверстие
114603020404
Потолки бетонные толщиной 100 мм. Пробивка отверстий площадью до 20 сквадратный метр
отверстие
114603020405
Потолки бетонные толщиной 100 мм. Пробивка отверстий площадью до 100 сквадратный метр
отверстие
114603020406
Потолки бетонные толщиной 100 мм. Пробивка отверстий площадью до 500 сквадратный метр
отверстие
114603020501
Стены кирпичные. Пробивка борозд площадью сечения до 20 сквадратный метр
м борозд
114603020502
Стены кирпичные. Пробивка борозд площадью сечения до 50 сквадратный метр
м борозд
114603020503
Стены кирпичные. Пробивка борозд площадью сечения до 100 сквадратный метр
м борозд
114603020601
Стены, полы бетонные. Пробивка борозд площадью сечения до 20 сквадратный метр
м борозд
114603020602
Стены, полы бетонные. Пробивка борозд площадью сечения до 50 сквадратный метр
м борозд
114603020603
Стены, полы бетонные. Пробивка борозд площадью сечения до 100 сквадратный метр
м борозд
114603020604
Потолки бетонные. Пробивка борозд площадью сечения до 20 сквадратный метр
м борозд
114603020605
Потолки бетонные. Пробивка борозд площадью сечения до 50 сквадратный метр
м борозд
114603030101
Перекрытия железобетонные. Заделка отверстий, гнезд и борозд площадью до 0,1 квадратный метр
куб. метр заделки
114603030102
Перекрытия железобетонные. Заделка отверстий, гнезд и борозд площадью до 0,2 квадратный метр
куб. метр заделки
114603030103
Стены и перегородки железобетонные. Заделка отверстий, гнезд и борозд площадью до 0,1 квадратный метр
куб. метр заделки
114603030104
Стены и перегородки железобетонные. Заделка отверстий, гнезд и борозд площадью до 0,2 квадратный метр
куб. метр заделки
114603030105
Стены и перегородки бетонные. Заделка отверстий, гнезд и борозд площадью до 0,1 квадратный метр
куб. метр заделки
114603030106
Стены и перегородки бетонные. Заделка отверстий, гнезд и борозд площадью до 0,2 квадратный метр
куб. метр заделки

114603030107
Ұялар, бороздар және сәулелердің ұштары. Кірпішпен бітеу
текше метр бітеу
114604010102
Іргетастар бетон. Бөлшектеу
текше метр
114604010103
Іргетастар темірбетон. Бөлшектеу
текше метр
114604010104
Қабырғалары кірпіш. Бөлшектеу
текше метр
114604010201
Бетон конструкциялары, көлемі 1 текше метрден астам, В7, 5 класты бетон. Шой балғалардың көмегімен бөлшектеу
текше метр
114604010206
Темірбетон конструкциялар, көлемі 1 текше метрден астам, В7, 5 класты бетон. Шой балғалардың көмегімен бөлшектеу
текше метр
114604010504
Гипс, шлак-бетон және фибролит плиталарынан жасалған ағаш қалқалар. Бөлшектеу
шаршы метр
114604010701
Орам материалдарынан жасалған шатыр жабындары. Бөлшектеу
шаршы метр
114604010801
Бетон негіздері қиыршықтас едендерінің астында. Бөлшектеу
текше метр
114604011002
Ерітіндіге салынған плиткалардың едендерін агрессивті орталары бар ғимараттар мен құрылыстарға жабу. Бөлшектеу
шаршы метр жабу
114604011012
Агрессивті орталары бар ғимараттар мен құрылыстардағы қалыңдығы 25 мм (қышқыл және ыстыққа төзімді бетондар) цементті және бетонды еден жабындары. Бөлшектеу
шаршы метр жабу
114604011014
Агрессивті орталары бар ғимараттар мен құрылыстардағы поливинилхлоридті табақты рулонды материалдардан жасалған еден жабындары. Бөлшектеу
шаршы метр жабу
114604011101
Терезе ойықтарын терезе алды тақтайларымен ағашпен толтыру. Бөлшектеу
шаршы метр
114604011103
Есік және қақпа ойықтарын толтыру ағаштан жасалған. Бөлшектеу
шаршы метр
114604011201
Бір косурадағы баспалдақтар. Бөлшектеу
көлденең проекцияның шаршы метрі
114604011401
Тарылған тастан қаптау. Бөлшектеу
шаршы метр қаптау
114606010104
Кез келген қабатты ағаш ғимараттар. Жарамды материалдарды сақтамай жер үсті бөлігін бөлшектеу
құрылыс көлемінің текше метрі
114606010105
1, 2 қабатты кірпіш ғимараттар. Жарамды материалдарды сақтамай жер үсті бөлігін бөлшектеу
құрылыс көлемінің текше метрі
114606010501
Тұрғын үй ғимараттарының жерасты бөлігінің сатылары. Бөлшектеу
көлденең проекцияның шаршы метрі
114606010902
Ғимараттар кірпіштен жылытылмаған. Бұзу әдісімен бөлшектеу
жертөлені қоса алғанда, құрылыс көлемінің текше метрі
114606010903
Ағаш тұрғын үйлер және өзге де жылытылатын ғимараттар. Бұзу әдісімен бөлшектеу
жертөлені қоса алғанда, құрылыс көлемінің текше метрі
114608010104
Ұзындығы 12,5 м ағаш жарты аралықтағы инвентарлық буындардан мұнаралы крандарға арналған кран жолдары, Р50 рельс түрі, жолтабан ені 6000 мм дейін, қиыршық балласт. Құрылғы және бөлшектеу
ұзындығы 12,5 м буын
114608010401
Мұнара крандарына арналған кран жолдары. Тұйық аялдамаларды орнату
жолы
1147-бөлім, көгалдандыру, көркейту

114603030107
Гнезда, борозды и концы балок. Заделка кирпичом
куб. метр заделки
114604010102
Фундаменты бетонные. Разборка
куб. метр
114604010103
Фундаменты железобетонные. Разборка
куб. метр
114604010104
Стены кирпичные. Разборка
куб. метр
114604010201
Конструкции бетонные, объем более 1 куб. метр, бетон класса В7,5. Разборка при помощи отбойных молотков
куб. метр
114604010206
Конструкции железобетонные, объем более 1 куб. метр, бетон класса В7,5. Разборка при помощи отбойных молотков
куб. метр
114604010504
Перегородки деревянные из гипсовых, шлакобетонных и фибролитовых плит. Разборка
квадратный метр
114604010701
Покрытия кровель из рулонных материалов. Разборка
квадратный метр
114604010801
Основания бетонные под полы на гравии. Разборка
куб. метр
114604011002
Покрытия полов из плиток, уложенных на растворе, в зданиях и сооружения с агрессивными средами. Разборка
квадратный метр покрытия
114604011012
Покрытия полов цементных и бетонных толщиной 25 мм (кислото- и жароупорных бетонов) в зданиях и сооружения с агрессивными средами. Разборка
квадратный метр покрытия
114604011014
Покрытия полов из поливинилхлоридных листовых рулонных материалов в зданиях и сооружения с агрессивными средами. Разборка
квадратный метр покрытия
114604011101
Заполнение оконных проемов деревянное с подоконными досками. Разборка
квадратный метр
114604011103
Заполнение дверных и воротных проемов деревянное. Разборка
квадратный метр
114604011201
Марши лестничные на одном косоуре. Разборка
квадратный метр горизонтальной проекции
114604011401
Облицовка из тесаного камня. Разборка
квадратный метр облицовки
114606010104
Здания деревянные любой этажности. Разборка надземной части без сохранения годных материалов
куб. метр строительного объема
114606010105
Здания кирпичные 1, 2-х этажных. Разборка надземной части без сохранения годных материалов
куб. метр строительного объема
114606010501
Лестницы подземной части жилых зданий. Разборка
квадратный метр горизонтальной проекции
114606010902
Здания кирпичные неотапливаемые. Разборка методом обрушения
куб. метр строительного объема, включая подвал
114606010903
Дома жилые деревянные и прочие отапливаемые здания. Разборка методом обрушения
куб. метр строительного объема, включая подвал
114608010104
Пути подкрановые для башенных кранов из инвентарных звеньев на деревянных полушпалах длиной 12,5 м в две нити, тип рельсов Р50, ширина колеи до 6000 мм, балласт щебеночный. Устройство и разборка
звено длиной 12,5 м
114608010401
Подкрановые пути для башенных кранов. Установка тупиковых упоров
путь
Раздел 1147 Озеленение, благоустройство

114701010101
Көгалдандыруға арналған учаске. Механикаландырылған тәсілмен учаскені жоспарлау
шаршы метр
114701010102
Көгалдандыруға арналған учаске. Сайтты қолмен жоспарлау
шаршы метр
114701010103
Көгалдандыруға арналған учаске. Учаскені бөлу
шаршы метр
114701010104
Көгалдандыруға арналған учаске. Учаскені қоқыстан тазарту
шаршы метр
114701020106
Жердің дөңгелек кесектері бар ағаштар мен бұталар, өлшемдері 0,3х0,3 м.механикаландырылған әдіспен стандартты орындарды дайындау. Табиғи топырақта
шұңқыр
114701020110
Жердің дөңгелек кесектері бар ағаштар мен бұталар, өлшемдері 0,3х0,3 м.механикаландырылған әдіспен стандартты орындарды дайындау. 100-ге дейін өсімдік топырағын қосу%
шұңқыр
114701020111
Жердің дөңгелек кесектері бар ағаштар мен бұталар, өлшемдері 0,5х0,4 м.механикаландырылған әдіспен стандартты орындарды дайындау. Табиғи топырақта
шұңқыр
114701020112
Жердің дөңгелек кесектері бар ағаштар мен бұталар, өлшемдері 0,5х0,4 м.механикаландырылған әдіспен стандартты орындарды дайындау. 25-ке дейін өсімдік топырағын қосу%
шұңқыр
114701020115
Жердің дөңгелек кесектері бар ағаштар мен бұталар, өлшемдері 0,5х0,4 м.механикаландырылған әдіспен стандартты орындарды дайындау. 100-ге дейін өсімдік топырағын қосу%
шұңқыр
114701020116
Жердің дөңгелек кесектері бар ағаштар мен бұталар, өлшемдері 0,8х0,6 м.механикаландырылған әдіспен стандартты орындарды дайындау. Табиғи топырақта
шұңқыр
114701020117
Жердің дөңгелек кесектері бар ағаштар мен бұталар, өлшемдері 0,8х0,6 м.механикаландырылған әдіспен стандартты орындарды дайындау. 25-ке дейін өсімдік топырағын қосу%
шұңқыр
114701020120
Жердің дөңгелек кесектері бар ағаштар мен бұталар, өлшемдері 0,8х0,6 м.механикаландырылған әдіспен стандартты орындарды дайындау. 100-ге дейін өсімдік топырағын қосу%
шұңқыр
114701020201
Шаршы кесек жері бар ағаштар мен бұталар, өлшемдері 0,5х0,5х0,4 м.механикаландырылған әдіспен стандартты орындарды дайындау. Табиғи топырақта
шұңқыр
114701020202
Шаршы кесек жері бар ағаштар мен бұталар, өлшемдері 0,5х0,5х0,4 м.механикаландырылған әдіспен стандартты орындарды дайындау. 25-ке дейін өсімдік топырағын қосу%
шұңқыр
114701020205
Шаршы кесек жері бар ағаштар мен бұталар, өлшемдері 0,5х0,5х0,4 м.механикаландырылған әдіспен стандартты орындарды дайындау. 100-ге дейін өсімдік топырағын қосу%
шұңқыр
114701020206
Шаршы кесек жері бар ағаштар мен бұталар, өлшемдері 0,8х0,8х0,5 м.механикаландырылған әдіспен стандартты орындарды дайындау. Табиғи топырақта
шұңқыр
114701020207
Шаршы кесек жері бар ағаштар мен бұталар, өлшемдері 0,8х0,8х0,5 м.механикаландырылған әдіспен стандартты орындарды дайындау. 25-ке дейін өсімдік топырағын қосу%
шұңқыр

114701010101
Участок для озеленения. Планировка участка механизированным способом
квадратный метр
114701010102
Участок для озеленения. Планировка участка вручную
квадратный метр
114701010103
Участок для озеленения. Разбивка участка
квадратный метр
114701010104
Участок для озеленения. Очистка участка от мусора
квадратный метр
114701020106
Деревья и кустарники с круглым комом земли, размеры 0,3х0,3 м. Подготовка стандартных посадочных мест механизированным способом. В естественном грунте
яма
114701020110
Деревья и кустарники с круглым комом земли, размеры 0,3х0,3 м. Подготовка стандартных посадочных мест механизированным способом. Добавление растительной земли до 100%
яма
114701020111
Деревья и кустарники с круглым комом земли, размеры 0,5х0,4 м. Подготовка стандартных посадочных мест механизированным способом. В естественном грунте
яма
114701020112
Деревья и кустарники с круглым комом земли, размеры 0,5х0,4 м. Подготовка стандартных посадочных мест механизированным способом. Добавление растительной земли до 25%
яма
114701020115
Деревья и кустарники с круглым комом земли, размеры 0,5х0,4 м. Подготовка стандартных посадочных мест механизированным способом. Добавление растительной земли до 100%
яма
114701020116
Деревья и кустарники с круглым комом земли, размеры 0,8х0,6 м. Подготовка стандартных посадочных мест механизированным способом. В естественном грунте
яма
114701020117
Деревья и кустарники с круглым комом земли, размеры 0,8х0,6 м. Подготовка стандартных посадочных мест механизированным способом. Добавление растительной земли до 25%
яма
114701020120
Деревья и кустарники с круглым комом земли, размеры 0,8х0,6 м. Подготовка стандартных посадочных мест механизированным способом. Добавление растительной земли до 100%
яма
114701020201
Деревья и кустарники с квадратным комом земли, размеры 0,5х0,5х0,4 м. Подготовка стандартных посадочных мест механизированным способом. В естественном грунте
яма
114701020202
Деревья и кустарники с квадратным комом земли, размеры 0,5х0,5х0,4 м. Подготовка стандартных посадочных мест механизированным способом. Добавление растительной земли до 25%
яма
114701020205
Деревья и кустарники с квадратным комом земли, размеры 0,5х0,5х0,4 м. Подготовка стандартных посадочных мест механизированным способом. Добавление растительной земли до 100%
яма
114701020206
Деревья и кустарники с квадратным комом земли, размеры 0,8х0,8х0,5 м. Подготовка стандартных посадочных мест механизированным способом. В естественном грунте
яма
114701020207
Деревья и кустарники с квадратным комом земли, размеры 0,8х0,8х0,5 м. Подготовка стандартных посадочных мест механизированным способом. Добавление растительной земли до 25%
яма

114701020208
Шаршы кесек жері бар ағаштар мен бұталар, өлшемдері 0,8х0,8х0,5 м.механикаландырылған әдіспен стандартты орындарды дайындау. 50-ге дейін өсімдік топырағын қосу%
шұңқыр
114701020209
Шаршы кесек жері бар ағаштар мен бұталар, өлшемдері 0,8х0,8х0,5 м.механикаландырылған әдіспен стандартты орындарды дайындау. 75-ке дейін өсімдік топырағын қосу%
шұңқыр
114701020210
Шаршы кесек жері бар ағаштар мен бұталар, өлшемдері 0,8х0,8х0,5 м.механикаландырылған әдіспен стандартты орындарды дайындау. 100-ге дейін өсімдік топырағын қосу%
шұңқыр
114701020211
Шаршы кесек жері бар ағаштар мен бұталар, Өлшемдері 1,0х1,0х0,6 м.механикаландырылған әдіспен стандартты орындарды дайындау. Табиғи топырақта
шұңқыр
114701020212
Шаршы кесек жері бар ағаштар мен бұталар, Өлшемдері 1,0х1,0х0,6 м.механикаландырылған әдіспен стандартты орындарды дайындау. 25-ке дейін өсімдік топырағын қосу%
шұңқыр
114701020215
Шаршы кесек жері бар ағаштар мен бұталар, Өлшемдері 1,0х1,0х0,6 м.механикаландырылған әдіспен стандартты орындарды дайындау. 100-ге дейін өсімдік топырағын қосу%
шұңқыр
114701020217
Шаршы кесек жері бар ағаштар мен бұталар, Өлшемдері 1,3х1,3х0,6 м.механикаландырылған әдіспен стандартты орындарды дайындау. 25-ке дейін өсімдік топырағын қосу%
шұңқыр
114701020301
Жердің дөңгелек кесегі бар ағаштар мен бұталар, өлшемдері 0,2х0,15 м және 0,25х0,2 м.стандартты отырғызу орындарын қолмен дайындау. Табиғи топырақта
шұңқыр
114701020306
Жердің дөңгелек кесектері бар ағаштар мен бұталар, өлшемдері 0,3х0,3 м.стандартты отырғызу орындарын қолмен дайындау. Табиғи топырақта
шұңқыр
114701020310
Жердің дөңгелек кесектері бар ағаштар мен бұталар, өлшемдері 0,3х0,3 м.стандартты отырғызу орындарын қолмен дайындау. 100-ге дейін өсімдік топырағын қосу%
шұңқыр
114701020311
Жердің дөңгелек кесегі бар ағаштар мен бұталар, өлшемдері 0,5х0,4 м.стандартты отырғызу орындарын қолмен дайындау. Табиғи топырақта
шұңқыр
114701020312
Жердің дөңгелек кесегі бар ағаштар мен бұталар, өлшемдері 0,5х0,4 м.стандартты отырғызу орындарын қолмен дайындау. 25-ке дейін өсімдік топырағын қосу%
шұңқыр
114701020313
Жердің дөңгелек кесегі бар ағаштар мен бұталар, өлшемдері 0,5х0,4 м.стандартты отырғызу орындарын қолмен дайындау. 50-ге дейін өсімдік топырағын қосу%
шұңқыр
114701020314
Жердің дөңгелек кесегі бар ағаштар мен бұталар, өлшемдері 0,5х0,4 м.стандартты отырғызу орындарын қолмен дайындау. 75-ке дейін өсімдік топырағын қосу%
шұңқыр
114701020315
Жердің дөңгелек кесегі бар ағаштар мен бұталар, өлшемдері 0,5х0,4 м.стандартты отырғызу орындарын қолмен дайындау. 100-ге дейін өсімдік топырағын қосу%
шұңқыр

114701020208
Деревья и кустарники с квадратным комом земли, размеры 0,8х0,8х0,5 м. Подготовка стандартных посадочных мест механизированным способом. Добавление растительной земли до 50%
яма
114701020209
Деревья и кустарники с квадратным комом земли, размеры 0,8х0,8х0,5 м. Подготовка стандартных посадочных мест механизированным способом. Добавление растительной земли до 75%
яма
114701020210
Деревья и кустарники с квадратным комом земли, размеры 0,8х0,8х0,5 м. Подготовка стандартных посадочных мест механизированным способом. Добавление растительной земли до 100%
яма
114701020211
Деревья и кустарники с квадратным комом земли, размеры 1,0х1,0х0,6 м. Подготовка стандартных посадочных мест механизированным способом. В естественном грунте
яма
114701020212
Деревья и кустарники с квадратным комом земли, размеры 1,0х1,0х0,6 м. Подготовка стандартных посадочных мест механизированным способом. Добавление растительной земли до 25%
яма
114701020215
Деревья и кустарники с квадратным комом земли, размеры 1,0х1,0х0,6 м. Подготовка стандартных посадочных мест механизированным способом. Добавление растительной земли до 100%
яма
114701020217
Деревья и кустарники с квадратным комом земли, размеры 1,3х1,3х0,6 м. Подготовка стандартных посадочных мест механизированным способом. Добавление растительной земли до 25%
яма
114701020301
Деревья и кустарники с круглым комом земли, размеры 0,2х0,15 м и 0,25х0,2 м. Подготовка стандартных посадочных мест вручную. В естественном грунте
яма
114701020306
Деревья и кустарники с круглым комом земли, размеры 0,3х0,3 м. Подготовка стандартных посадочных мест вручную. В естественном грунте
яма
114701020310
Деревья и кустарники с круглым комом земли, размеры 0,3х0,3 м. Подготовка стандартных посадочных мест вручную. Добавление растительной земли до 100%
яма
114701020311
Деревья и кустарники с круглым комом земли, размеры 0,5х0,4 м. Подготовка стандартных посадочных мест вручную. В естественном грунте
яма
114701020312
Деревья и кустарники с круглым комом земли, размеры 0,5х0,4 м. Подготовка стандартных посадочных мест вручную. Добавление растительной земли до 25%
яма
114701020313
Деревья и кустарники с круглым комом земли, размеры 0,5х0,4 м. Подготовка стандартных посадочных мест вручную. Добавление растительной земли до 50%
яма
114701020314
Деревья и кустарники с круглым комом земли, размеры 0,5х0,4 м. Подготовка стандартных посадочных мест вручную. Добавление растительной земли до 75%
яма
114701020315
Деревья и кустарники с круглым комом земли, размеры 0,5х0,4 м. Подготовка стандартных посадочных мест вручную. Добавление растительной земли до 100%
яма

114701020316
Жердің дөңгелек кесегі бар ағаштар мен бұталар, өлшемдері 0,8х0,6 м.стандартты отырғызу орындарын қолмен дайындау. Табиғи топырақта
шұңқыр
114701020319
Жердің дөңгелек кесегі бар ағаштар мен бұталар, өлшемдері 0,8х0,6 м.стандартты отырғызу орындарын қолмен дайындау. 75-ке дейін өсімдік топырағын қосу%
шұңқыр
114701020320
Жердің дөңгелек кесегі бар ағаштар мен бұталар, өлшемдері 0,8х0,6 м.стандартты отырғызу орындарын қолмен дайындау. 100-ге дейін өсімдік топырағын қосу%
шұңқыр
114701020401
Шаршы кесек жері бар ағаштар мен бұталар, өлшемдері 0,5х0,5х0,4 м.стандартты отырғызу орындарын қолмен дайындау. Табиғи топырақта
шұңқыр
114701020403
Шаршы кесек жері бар ағаштар мен бұталар, өлшемдері 0,5х0,5х0,4 м.стандартты отырғызу орындарын қолмен дайындау. 50-ге дейін өсімдік топырағын қосу%
шұңқыр
114701020406
Шаршы кесек жері бар ағаштар мен бұталар, өлшемдері 0,8х0,8х0,5 м.стандартты отырғызу орындарын қолмен дайындау. Табиғи топырақта
шұңқыр
114701020411
Шаршы кесек жері бар ағаштар мен бұталар, Өлшемдері 1,0х1,0х0,6 м.стандартты отырғызу орындарын қолмен дайындау. Табиғи топырақта
шұңқыр
114701020415
Шаршы кесек жері бар ағаштар мен бұталар, Өлшемдері 1,0х1,0х0,6 м.стандартты отырғызу орындарын қолмен дайындау. 100-ге дейін өсімдік топырағын қосу%
шұңқыр
114701020416
Шаршы кесек жері бар ағаштар мен бұталар, Өлшемдері 1,3х1,3х0,6 м.стандартты отырғызу орындарын қолмен дайындау. Табиғи топырақта
шұңқыр
114701020419
Шаршы кесек жері бар ағаштар мен бұталар, Өлшемдері 1,3х1,3х0,6 м.стандартты отырғызу орындарын қолмен дайындау. 75-ке дейін өсімдік топырағын қосу%
шұңқыр
114701020501
Шаршы кесектері бар ағаштар мен бұталар. Стандартты емес отырғызу орындарын механикаландырылған тәсілмен дайындау. Табиғи топырақта
текше метр шұңқыр
114701020505
Шаршы кесектері бар ағаштар мен бұталар. Стандартты емес отырғызу орындарын механикаландырылған тәсілмен дайындау. 100-ге дейін өсімдік топырағын қосу%
текше метр шұңқыр
114701020506
Шаршы кесектері бар ағаштар мен бұталар. Стандартты емес отырғызу орындарын қолмен дайындау. Табиғи топырақта
текше метр шұңқыр
114701020510
Шаршы кесектері бар ағаштар мен бұталар. Стандартты емес отырғызу орындарын қолмен дайындау. 100-ге дейін өсімдік топырағын қосу%
текше метр шұңқыр
114701030101
Жер кесегі бар ағаштар мен бұталар, кома мөлшері 0,2х0,15 және 0,25х0,2 м. отырғызу
дана
114701030102
Жер кесектері бар ағаштар мен бұталар, кома мөлшері 0,3х0,3 м. отырғызу
дана
114701030103
Жер кесектері бар ағаштар мен бұталар, кома мөлшері 0,5х0,4 м. отырғызу
дана
114701030104

114701020316
Деревья и кустарники с круглым комом земли, размеры 0,8х0,6 м. Подготовка стандартных посадочных мест вручную. В естественном грунте
яма
114701020319
Деревья и кустарники с круглым комом земли, размеры 0,8х0,6 м. Подготовка стандартных посадочных мест вручную. Добавление растительной земли до 75%
яма
114701020320
Деревья и кустарники с круглым комом земли, размеры 0,8х0,6 м. Подготовка стандартных посадочных мест вручную. Добавление растительной земли до 100%
яма
114701020401
Деревья и кустарники с квадратным комом земли, размеры 0,5х0,5х0,4 м. Подготовка стандартных посадочных мест вручную. В естественном грунте
яма
114701020403
Деревья и кустарники с квадратным комом земли, размеры 0,5х0,5х0,4 м. Подготовка стандартных посадочных мест вручную. Добавление растительной земли до 50%
яма
114701020406
Деревья и кустарники с квадратным комом земли, размеры 0,8х0,8х0,5 м. Подготовка стандартных посадочных мест вручную. В естественном грунте
яма
114701020411
Деревья и кустарники с квадратным комом земли, размеры 1,0х1,0х0,6 м. Подготовка стандартных посадочных мест вручную. В естественном грунте
яма
114701020415
Деревья и кустарники с квадратным комом земли, размеры 1,0х1,0х0,6 м. Подготовка стандартных посадочных мест вручную. Добавление растительной земли до 100%
яма
114701020416
Деревья и кустарники с квадратным комом земли, размеры 1,3х1,3х0,6 м. Подготовка стандартных посадочных мест вручную. В естественном грунте
яма
114701020419
Деревья и кустарники с квадратным комом земли, размеры 1,3х1,3х0,6 м. Подготовка стандартных посадочных мест вручную. Добавление растительной земли до 75%
яма
114701020501
Деревья и кустарники с квадратным комом земли. Подготовка нестандартных посадочных мест механизированным способом. В естественном грунте
куб. метр ям
114701020505
Деревья и кустарники с квадратным комом земли. Подготовка нестандартных посадочных мест механизированным способом. Добавление растительной земли до 100%
куб. метр ям
114701020506
Деревья и кустарники с квадратным комом земли. Подготовка нестандартных посадочных мест вручную. В естественном грунте
куб. метр ям
114701020510
Деревья и кустарники с квадратным комом земли. Подготовка нестандартных посадочных мест вручную. Добавлениен растительной земли до 100%
куб. метр ям
114701030101
Деревья и кустарники с комом земли, размеры кома 0,2х0,15 и 0,25х0,2 м. Посадка
шт.
114701030102
Деревья и кустарники с комом земли, размеры кома 0,3х0,3 м. Посадка
шт.
114701030103
Деревья и кустарники с комом земли, размеры кома 0,5х0,4 м. Посадка
шт.
114701030104

Жер кесектері бар ағаштар мен бұталар, кома мөлшері 0,8х0,6 м. отырғызу
дана
114701030105
Жер кесегі бар ағаштар мен бұталар, кома мөлшері 0,5х0, 5х0, 4 м. отырғызу
дана
114701030106
Жер кесегі бар ағаштар мен бұталар, кома мөлшері 0,8х0,8х0,5 м. отырғызу
дана
114701030107
1, 0х1,0х0,6 м жер кесектері бар ағаштар мен бұталар,отырғызу
дана
114701030108
1, 3х1,3х0,6 м жер кесектері бар ағаштар мен бұталар,отырғызу
дана

Деревья и кустарники с комом земли, размеры кома 0,8х0,6 м. Посадка
шт.
114701030105
Деревья и кустарники с комом земли, размеры кома 0,5х0,5х0,4 м. Посадка
шт.
114701030106
Деревья и кустарники с комом земли, размеры кома 0,8х0,8х0,5 м. Посадка
шт.
114701030107
Деревья и кустарники с комом земли, размеры кома 1,0х1,0х0,6 м. Посадка
шт.
114701030108
Деревья и кустарники с комом земли, размеры кома 1,3х1,3х0,6 м. Посадка
шт.

114701030201
Жердің кесектері бар ағаштар мен бұталар. Қону. 1147-0103-0101-1147-0103-0110 нормаларға жер көлемінің өзгерістерін әрбір 1 текше метрге қосу
текше метр
114701040101
Ағаш көшеттері. Стандартты отырғызу орындарын механикаландырылған тәсілмен дайындау. Табиғи топырақта
шұңқыр
114701040102
Ағаш көшеттері. Стандартты отырғызу орындарын механикаландырылған тәсілмен дайындау. 25-ке дейін өсімдік топырағын қосу%
шұңқыр
114701040103
Ағаш көшеттері. Стандартты отырғызу орындарын механикаландырылған тәсілмен дайындау. 50-ге дейін өсімдік топырағын қосу%
шұңқыр
114701040104
Ағаш көшеттері. Стандартты отырғызу орындарын механикаландырылған тәсілмен дайындау. 75-ке дейін өсімдік топырағын қосу%
шұңқыр
114701040105
Ағаш көшеттері. Стандартты отырғызу орындарын механикаландырылған тәсілмен дайындау. 100-ге дейін өсімдік топырағын қосу%
шұңқыр
114701040106
Ағаш көшеттері. Стандартты отыратын орындарды қолмен дайындау. Табиғи топырақта
шұңқыр
114701040107
Ағаш көшеттері. Стандартты отыратын орындарды қолмен дайындау. 25-ке дейін өсімдік топырағын қосу%
шұңқыр
114701040108
Ағаш көшеттері. Стандартты отыратын орындарды қолмен дайындау. 50-ге дейін өсімдік топырағын қосу%
шұңқыр
114701040110
Ағаш көшеттері. Стандартты отыратын орындарды қолмен дайындау. 100-ге дейін өсімдік топырағын қосу%
шұңқыр
114701040201
Ағаш көшеттері. Стандартты емес отырғызу орындарын механикаландырылған тәсілмен дайындау. Табиғи топырақта
текше метр шұңқыр
114701040210
Ағаш көшеттері. Стандартты емес отырғызу орындарын қолмен дайындау. 100-ге дейін өсімдік топырағын қосу%
текше метр шұңқыр
114701050101
Жалаңаш тамыр жүйесі бар көшет ағаштары. Шұңқырларға қону. Шұңқырлардың мөлшері 0,7х0, 7 м
дана
114701050102
Жалаңаш тамыр жүйесі бар көшет ағаштары. Шұңқырларға қону. Шұңқырлардың мөлшері 1, 0х0, 8 м
дана
114701060101
Бұталар-бұл топтағы жалаңаш тамыр жүйесі бар көшеттер. Стандартты отырғызу орындарын механикаландырылған тәсілмен дайындау. Табиғи топырақта
шұңқыр
114701060102
Бұталар-бұл топтағы жалаңаш тамыр жүйесі бар көшеттер. Стандартты отырғызу орындарын механикаландырылған тәсілмен дайындау. 25-ке дейін өсімдік топырағын қосу%
шұңқыр
114701060103
Бұталар-бұл топтағы жалаңаш тамыр жүйесі бар көшеттер. Стандартты отырғызу орындарын механикаландырылған тәсілмен дайындау. 50-ге дейін өсімдік топырағын қосу%
шұңқыр
114701060104
Бұталар-бұл топтағы жалаңаш тамыр жүйесі бар көшеттер. Стандартты отырғызу орындарын механикаландырылған тәсілмен дайындау. 75-ке дейін өсімдік топырағын қосу%
шұңқыр
114701060105
Бұталар-бұл топтағы жалаңаш тамыр жүйесі бар көшеттер. Стандартты отырғызу орындарын механикаландырылған тәсілмен дайындау. 100-ге дейін өсімдік топырағын қосу%
шұңқыр

114701030201
Деревья и кустарники с комом земли. Посадка. Добавлять на каждый 1 куб. метр изменения объема земли к нормам 1147-0103-0101 по 1147-0103-0110
куб. метр
114701040101
Деревья-саженцы. Подготовка стандартных посадочных мест механизированным способом. В естественном грунте
яма
114701040102
Деревья-саженцы. Подготовка стандартных посадочных мест механизированным способом. Добавление растительной земли до 25%
яма
114701040103
Деревья-саженцы. Подготовка стандартных посадочных мест механизированным способом. Добавление растительной земли до 50%
яма
114701040104
Деревья-саженцы. Подготовка стандартных посадочных мест механизированным способом. Добавление растительной земли до 75%
яма
114701040105
Деревья-саженцы. Подготовка стандартных посадочных мест механизированным способом. Добавление растительной земли до 100%
яма
114701040106
Деревья-саженцы. Подготовка стандартных посадочных мест вручную. В естественном грунте
яма
114701040107
Деревья-саженцы. Подготовка стандартных посадочных мест вручную. Добавление растительной земли до 25%
яма
114701040108
Деревья-саженцы. Подготовка стандартных посадочных мест вручную. Добавление растительной земли до 50%
яма
114701040110
Деревья-саженцы. Подготовка стандартных посадочных мест вручную. Добавление растительной земли до 100%
яма
114701040201
Деревья-саженцы. Подготовка нестандартных посадочных мест механизированным способом. В естественном грунте
куб. метр ям
114701040210
Деревья-саженцы. Подготовка нестандартных посадочных мест вручную. Добавление растительной земли до 100%
куб. метр ям
114701050101
Деревья-саженцы с оголенной корневой системой. Посадка в ямы. Размер ям 0,7х0,7 м
шт.
114701050102
Деревья-саженцы с оголенной корневой системой. Посадка в ямы. Размер ям 1,0х0,8 м
шт.
114701060101
Кустарники-саженцы с оголенной корневой системой в группы. Подготовка стандартных посадочных мест механизированным способом. В естественном грунте
яма
114701060102
Кустарники-саженцы с оголенной корневой системой в группы. Подготовка стандартных посадочных мест механизированным способом. Добавление растительной земли до 25%
яма
114701060103
Кустарники-саженцы с оголенной корневой системой в группы. Подготовка стандартных посадочных мест механизированным способом. Добавление растительной земли до 50%
яма
114701060104
Кустарники-саженцы с оголенной корневой системой в группы. Подготовка стандартных посадочных мест механизированным способом. Добавление растительной земли до 75%
яма
114701060105
Кустарники-саженцы с оголенной корневой системой в группы. Подготовка стандартных посадочных мест механизированным способом. Добавление растительной земли до 100%
яма

114701060106
Бұталар-бұл топтағы жалаңаш тамыр жүйесі бар көшеттер. Стандартты отыратын орындарды қолмен дайындау. Табиғи топырақта
шұңқыр
114701060107
Бұталар-бұл топтағы жалаңаш тамыр жүйесі бар көшеттер. Стандартты отыратын орындарды қолмен дайындау. 25-ке дейін өсімдік топырағын қосу%
шұңқыр
114701060108
Бұталар-бұл топтағы жалаңаш тамыр жүйесі бар көшеттер. Стандартты отыратын орындарды қолмен дайындау. 50-ге дейін өсімдік топырағын қосу%
шұңқыр
114701060110
Бұталар-бұл топтағы жалаңаш тамыр жүйесі бар көшеттер. Стандартты отыратын орындарды қолмен дайындау. 100-ге дейін өсімдік топырағын қосу%
шұңқыр
114701060201
Бұталар-бұл топтағы жалаңаш тамыр жүйесі бар көшеттер. Стандартты емес отырғызу орындарын механикаландырылған тәсілмен дайындау. Табиғи топырақта
текше метр шұңқыр
114701070101
Бұталар-топтардағы көшеттер. Шұңқырларға қону. Шұңқырлардың мөлшері 0,5х0, 5 м
дана
114701070102
Бұталар-топтардағы көшеттер. Шұңқырларға қону. Шұңқырлардың мөлшері 0,7х0, 5 м
дана
114701080101
Бұталар-бір қатарлы хеджирлеуге арналған көшеттер. Стандартты отырғызу орындарын механикаландырылған тәсілмен дайындау. Табиғи топырақта
М траншеялар
114701080102
Бұталар-бір қатарлы хеджирлеуге арналған көшеттер. Стандартты отырғызу орындарын механикаландырылған тәсілмен дайындау. 25-ке дейін өсімдік топырағын қосу%
М траншеялар
114701080103
Бұталар-бір қатарлы хеджирлеуге арналған көшеттер. Стандартты отырғызу орындарын механикаландырылған тәсілмен дайындау. 50-ге дейін өсімдік топырағын қосу%
М траншеялар
114701080104
Бұталар-бір қатарлы хеджирлеуге арналған көшеттер. Стандартты отырғызу орындарын механикаландырылған тәсілмен дайындау. 75-ке дейін өсімдік топырағын қосу%
М траншеялар
114701080105
Бұталар-бір қатарлы хеджирлеуге арналған көшеттер. Стандартты отырғызу орындарын механикаландырылған тәсілмен дайындау. 100-ге дейін өсімдік топырағын қосу%
М траншеялар
114701080106
Бұталар-екі қатарлы хеджирлеуге арналған көшеттер. Стандартты отырғызу орындарын механикаландырылған тәсілмен дайындау. Табиғи топырақта
М траншеялар
114701080107
Бұталар-екі қатарлы хеджирлеуге арналған көшеттер. Стандартты отырғызу орындарын механикаландырылған тәсілмен дайындау. 25-ке дейін өсімдік топырағын қосу%
М траншеялар
114701080110
Бұталар-екі қатарлы хеджирлеуге арналған көшеттер. Стандартты отырғызу орындарын механикаландырылған тәсілмен дайындау. 100-ге дейін өсімдік топырағын қосу%
М траншеялар
114701080111
Бұталар-бір қатарлы хеджирлеуге арналған көшеттер. Стандартты отыратын орындарды қолмен дайындау. Табиғи топырақта
М траншеялар
114701080112
Бұталар-бір қатарлы хеджирлеуге арналған көшеттер. Стандартты отыратын орындарды қолмен дайындау. 25-ке дейін өсімдік топырағын қосу%
М траншеялар

114701060106
Кустарники-саженцы с оголенной корневой системой в группы. Подготовка стандартных посадочных мест вручную. В естественном грунте
яма
114701060107
Кустарники-саженцы с оголенной корневой системой в группы. Подготовка стандартных посадочных мест вручную. Добавление растительной земли до 25%
яма
114701060108
Кустарники-саженцы с оголенной корневой системой в группы. Подготовка стандартных посадочных мест вручную. Добавление растительной земли до 50%
яма
114701060110
Кустарники-саженцы с оголенной корневой системой в группы. Подготовка стандартных посадочных мест вручную. Добавление растительной земли до 100%
яма
114701060201
Кустарники-саженцы с оголенной корневой системой в группы. Подготовка нестандартных посадочных мест механизированным способом. В естественном грунте
куб. метр ям
114701070101
Кустарники-саженцы в группах. Посадка в ямы. Размер ям 0,5х0,5 м
шт.
114701070102
Кустарники-саженцы в группах. Посадка в ямы. Размер ям 0,7х0,5 м
шт.
114701080101
Кустарники-саженцы для однорядной живой изгороди. Подготовка стандартных посадочных мест механизированным способом. В естественном грунте
м траншеи
114701080102
Кустарники-саженцы для однорядной живой изгороди. Подготовка стандартных посадочных мест механизированным способом. Добавление растительной земли до 25%
м траншеи
114701080103
Кустарники-саженцы для однорядной живой изгороди. Подготовка стандартных посадочных мест механизированным способом. Добавление растительной земли до 50%
м траншеи
114701080104
Кустарники-саженцы для однорядной живой изгороди. Подготовка стандартных посадочных мест механизированным способом. Добавление растительной земли до 75%
м траншеи
114701080105
Кустарники-саженцы для однорядной живой изгороди. Подготовка стандартных посадочных мест механизированным способом. Добавление растительной земли до 100%
м траншеи
114701080106
Кустарники-саженцы для двухрядной живой изгороди. Подготовка стандартных посадочных мест механизированным способом. В естественном грунте
м траншеи
114701080107
Кустарники-саженцы для двухрядной живой изгороди. Подготовка стандартных посадочных мест механизированным способом. Добавление растительной земли до 25%
м траншеи
114701080110
Кустарники-саженцы для двухрядной живой изгороди. Подготовка стандартных посадочных мест механизированным способом. Добавление растительной земли до 100%
м траншеи
114701080111
Кустарники-саженцы для однорядной живой изгороди. Подготовка стандартных посадочных мест вручную. В естественном грунте
м траншеи
114701080112
Кустарники-саженцы для однорядной живой изгороди. Подготовка стандартных посадочных мест вручную. Добавление растительной земли до 25%
м траншеи

114701080113
Бұталар-бір қатарлы хеджирлеуге арналған көшеттер. Стандартты отыратын орындарды қолмен дайындау. 50-ге дейін өсімдік топырағын қосу%
М траншеялар
114701080115
Бұталар-бір қатарлы хеджирлеуге арналған көшеттер. Стандартты отыратын орындарды қолмен дайындау. 100-ге дейін өсімдік топырағын қосу%
М траншеялар
114701080116
Бұталар-екі қатарлы хеджирлеуге арналған көшеттер. Стандартты отыратын орындарды қолмен дайындау. Табиғи топырақта
М траншеялар
114701080117
Бұталар-екі қатарлы хеджирлеуге арналған көшеттер. Стандартты отыратын орындарды қолмен дайындау. 25-ке дейін өсімдік топырағын қосу%
М траншеялар
114701080120
Бұталар-екі қатарлы хеджирлеуге арналған көшеттер. Стандартты отыратын орындарды қолмен дайындау. 100-ге дейін өсімдік топырағын қосу%
М траншеялар
114701080208
Бұталар-хеджирлеуге арналған көшеттер. Стандартты емес отырғызу орындарын қолмен дайындау. 50-ге дейін өсімдік топырағын қосу%
текше метр траншея
114701090101
Бұталар-бұл бір қатарлы және альпинистік өсімдіктердің хеджирлеуіндегі көшеттер. Қону
М.
114701090102
Бұталар-екі қатарлы хеджирлеудегі көшеттер. Қону
М.
114701100102
Кесекпен ағаштар мен бұталар. Табиғи топыраққа отырғызу кезінде органикалық тыңайтқыштарды қолдану
текше метр шұңқыр
114701100103
Жалаңаш тамыр жүйесі бар стандартты көшеттер. Отырғызу кезінде минералды тыңайтқыштарды қолдану
текше метр шұңқыр
114701100104
Кесекпен ағаштар мен бұталар. Табиғи топыраққа отырғызу кезінде минералды тыңайтқыштарды қолдану
текше метр шұңқыр
114701120101
Жер үсті және қарапайым көгалдар. Топырақты механикаландырылған тәсілмен дайындау. Өсімдік топырағын енгізбестен
шаршы метр
114701120102
Жер үсті және қарапайым көгалдар. Топырақты қолмен дайындау. Өсімдік топырағын енгізбестен
шаршы метр
114701120103
Жер үсті және қарапайым көгалдар. Топырақты механикаландырылған тәсілмен дайындау. 15 см қабаты бар өсімдік топырағын енгізумен
шаршы метр
114701120104
Жер үсті және қарапайым көгалдар. Топырақты қолмен дайындау. 15 см қабаты бар өсімдік топырағын енгізумен
шаршы метр
114701120105
Жер үсті және қарапайым көгалдар. Топырақ дайындау. Қабат қалыңдығының әр 5 см өзгеруі үшін: Қосу немесе алып тастау
шаршы метр
114701120106
Жер үсті, мориш және қарапайым көгалдар. Қолмен себу
шаршы метр
114701120107
Дайын орамнан жасалған көгалдар. Құрылғы. 1:2 еңісі бар көлденең беттер мен еңістер
шаршы метр
114701120201
Шабындық көгалдар. Трактор сепкішпен себу
га
114701130101
Гүлзарлар. Тереңдігі 40 см механикаландырылған тәсілмен Астаудың құрылғысы
шаршы метр
114701130102
Гүлзарлар. Тереңдігі 40 см қолмен астау құрылғысы
шаршы метр

114701080113
Кустарники-саженцы для однорядной живой изгороди. Подготовка стандартных посадочных мест вручную. Добавление растительной земли до 50%
м траншеи
114701080115
Кустарники-саженцы для однорядной живой изгороди. Подготовка стандартных посадочных мест вручную. Добавление растительной земли до 100%
м траншеи
114701080116
Кустарники-саженцы для двухрядной живой изгороди. Подготовка стандартных посадочных мест вручную. В естественном грунте
м траншеи
114701080117
Кустарники-саженцы для двухрядной живой изгороди. Подготовка стандартных посадочных мест вручную. Добавление растительной земли до 25%
м траншеи
114701080120
Кустарники-саженцы для двухрядной живой изгороди. Подготовка стандартных посадочных мест вручную. Добавление растительной земли до 100%
м траншеи
114701080208
Кустарники-саженцы для живой изгороди. Подготовка нестандартных посадочных мест вручную. Добавление растительной земли до 50%
куб. метр траншеи
114701090101
Кустарники-саженцы в живой изгороди однорядной и вьющиеся растения. Посадка
м изгороди
114701090102
Кустарники-саженцы в живой изгороди двухрядной. Посадка
м изгороди
114701100102
Деревья и кустарники с комом. Внесение удобрений органических при посадке в естественный грунт
куб. метр ям
114701100103
Саженцы стандартные с оголенной корневой системой. Внесение удобрений минеральных при посадке
куб. метр ям
114701100104
Деревья и кустарники с комом. Внесение удобрений минеральных при посадке в естественный грунт
куб. метр ям
114701120101
Газоны партерные и обыкновенные. Подготовка почвы механизированным способом. Без внесения растительной земли
квадратный метр
114701120102
Газоны партерные и обыкновенные. Подготовка почвы вручную. Без внесения растительной земли
квадратный метр
114701120103
Газоны партерные и обыкновенные. Подготовка почвы механизированным способом. С внесением растительной земли слоем 15 см
квадратный метр
114701120104
Газоны партерные и обыкновенные. Подготовка почвы вручную. С внесением растительной земли слоем 15 см
квадратный метр
114701120105
Газоны партерные и обыкновенные. Подготовка почвы. На каждый 5 см изменения толщины слоя: добавлять или исключать
квадратный метр
114701120106
Газоны партерные, мавританские и обыкновенные. Посев вручную
квадратный метр
114701120107
Газоны из готовых рулонных заготовок. Устройство. Горизонтальные поверхности и откосы с уклоном 1:2
квадратный метр
114701120201
Газоны луговые. Посев тракторной сеялкой
га
114701130101
Цветники. Устройство корыта механизированным способом глубиной 40 см
квадратный метр
114701130102
Цветники. Устройство корыта вручную глубиной 40 см
квадратный метр