Кейбір бұйрықтардың күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрінің м.а. 2021 жылғы 19 сәуірдегі № 285-НҚ бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 21 сәуірдегі № 22581 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы бұйрық 01.07.2021 бастап қолданысқа енгізіледі.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес тізбе бойынша кейбір бұйрықтардың күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігінің Техникалық реттеу және метрология комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Сауда және интеграция вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық 2021 жылғы 1 шілдеден бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Қазақстан Республикасының
Сауда және интеграция
министрінің м.а.
Е. Казанбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Индустрия және инфрақұрылымдық
даму министрлігі
Қазақстан Республикасының
Сауда және интеграция
министрінің м.а.
2021 жылғы 19 сәуірдегі
№ 285-НҚ Бұйрығына
қосымша
Күші жойылған кейбір бұйрықтардың тізбесі
1. "Химиялық өнімдерді алдын ала таңбалау кезінде жазылатын қауіптіліктің стандартты белгілерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрінің 2008 жылғы 2 сәуірдегі № 115 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5207 болып тіркелген).
2. "Ойыншықтарды таңбалау, сәйкестік белгісінің кескінін және оған қойылатын талаптар ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрінің 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 480 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5417 болып тіркелген).
3. "Ойыншықтарды таңбалау, сәйкестік белгісінің кескінін және оған қойылатын талаптар ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрінің 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 480 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы және "Атаулы таңбаны уәкілетті ұйымда міндетті тіркеу және уәкілетті органға тіркелген атаулы таңбалар туралы мәліметтерді ұсыну қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2016 жылғы 29 наурыздағы № 299 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрінің 2019 жылғы 14 қарашадағы № 97 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 19615 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых приказов
Приказ и.о. Министра торговли и интеграции Республики Казахстан от 19 апреля 2021 года № 285-НҚ. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 апреля 2021 года № 22581
Настоящий приказ вводится в действие с 1 июля 2021 года.
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы по перечню согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету технического регулирования и метрологии Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра торговли и интеграции Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие с 1 июля 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
И.о. Министра торговли и интеграции
Республики Казахстан
Е. Казанбаев
"СОГЛАСОВАН"
Министерство здравоохранения
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство индустрии
и инфраструктурного развития
Республики Казахстан
Приложение к приказу
И.о. Министра торговли и интеграции
Республики Казахстан
от 19 апреля 2021 года № 285-НҚ
Перечень утративших силу некоторых приказов
1. Приказ Министра индустрии и торговли Республики Казахстан от 2 апреля 2008 года № 115 "Об утверждении Перечня стандартных символов опасности, которые указываются при предупредительной маркировке химической продукции" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5207).
2. Приказ Министра индустрии и торговли Республики Казахстан от 19 декабря 2008 года № 480 "Об утверждении Правил маркировки игрушек, изображения знака соответствия и технические требования к нему" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5417).
3. Приказ Министра торговли и интеграции Республики Казахстан от 14 ноября 2019 года № 97 "О внесении изменения в приказ Министра индустрии и торговли Республики Казахстан от 19 декабря 2008 года № 480 "Об утверждении Правил маркировки игрушек, изображения знака соответствия и технические требования к нему" и признании утратившим силу приказа Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 29 марта 2016 года № 299 "Об утверждении Правил обязательной регистрации в уполномоченной организации именника и представления сведений о зарегистрированных именниках в уполномоченный орган" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 19615).