"Мемлекеттік қорғаныстық тапсырыс шеңберінде ғылыми зерттеулерді ұйымдастыру және жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2019 жылғы 7 қарашадағы № 829 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің м.а. 2021 жылғы 11 тамыздағы № 430 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 11 тамызда № 23958 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Мемлекеттік қорғаныстық тапсырыс шеңберінде ғылыми зерттеулерді ұйымдастыру және жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2019 жылғы 7 қарашадағы № 829 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 19602 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Мемлекеттік қорғаныстық тапсырыс шеңберінде ғылыми зерттеулерді ұйымдастыру және жүргізу қағидаларында:
2-тармақтың 5) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"5) мемлекеттік қорғаныстық тапсырыс шеңберіндегі ғылыми зерттеулер (бұдан әрі – ғылыми зерттеулер) – мемлекеттік қорғаныстық тапсырыс шеңберінде ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет нәтижелеріне қол жеткізу мақсатында мемлекеттің қорғаныс қабілетін арттыруға және ұлттық қауіпсіздігін қамтамасыз етуге бағытталған, ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілері тиісті ғылыми әдістермен және құралдармен жүзеге асыратын қару-жарақтың, әскери техниканың, техникалық және арнайы құралдардың жаңа үлгілерін жасау, жарақтандыруда тұрған қару-жарақ пен әскери техниканың үлгілерін жаңғырту саласындағы қолданбалы және іргелі ғылыми зерттеулер, ғылыми-зерттеу, тәжірибелік-конструкторлық және технологиялық жұмыстар;".
2. Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Қорғаныс-өнеркәсіп кешені департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты ресми жарияланғаннан кейін Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Индустрия және инфрақұрылымдық даму
министрінің міндетін атқарушы
К. Ускенбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі
2021 жылғы "__" ______________
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қорғаныс министрлігі
2021 жылғы "__" ______________
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Төтенше жағдайлар министрлігі
2021 жылғы "__" ______________
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрлігі
2021 жылғы "__" ______________
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрлігі
2021 жылғы "__" ______________
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Мемлекеттік күзет қызметі
2021 жылғы "__" ______________
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық қауіпсіздік комитеті
2021 жылғы "__" ______________

О внесении изменения в приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 7 ноября 2019 года № 829 "Об утверждении Правил организации и проведения научных исследований в рамках государственного оборонного заказа"
Приказ и.о. Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 11 августа 2021 года № 430. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 августа 2021 года № 23958
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 7 ноября 2019 года № 829 "Об утверждении Правил организации и проведения научных исследований в рамках государственного оборонного заказа" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 19602) следующее изменение:
в Правилах организации и проведения научных исследований в рамках государственного оборонного заказа, утвержденных указанным приказом:
подпункт 5) пункта 2 изложить в следующей редакции:
"5) научные исследования в рамках государственного оборонного заказа (далее – научные исследования) – прикладные и фундаментальные научные исследования, научно-исследовательские, опытно-конструкторские и технологические работы в области создания новых образцов вооружения, военной техники, технических и специальных средств, модернизации состоящих на оснащении образцов вооружения и военной техники, направленные на повышение обороноспособности и обеспечение национальной безопасности государства, осуществляемые субъектами научной и (или) научно-технической деятельности надлежащими научными методами и средствами, в целях достижения результатов научной и (или) научно-технической деятельности в рамках государственного оборонного заказа;".
2. Департаменту оборонно-промышленного комплекса Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
исполняющий обязанности
Министра индустрии и инфраструктурного развития
Республики Казахстан
К. Ускенбаев
"СОГЛАСОВАН"
Министерство финансов
Республики Казахстан
"__" ______________ 2021 года
"СОГЛАСОВАН"
Министерство обороны
Республики Казахстан
"__" ______________ 2021 года
"СОГЛАСОВАН"
Министерство по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан
"__" ______________ 2021 года
"СОГЛАСОВАН"
Министерство национальной экономики
Республики Казахстан
"__" ______________ 2021 года
"СОГЛАСОВАН"
Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
"__" ______________ 2021 года
"СОГЛАСОВАН"
Служба государственной охраны
Республики Казахстан
"__" ______________ 2021 года
"СОГЛАСОВАН"
Комитет Национальной Безопасности
Республики Казахстан
"__" ______________ 2021 года