Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің арнаулы оқу орнында іске асырылатын білім беру бағдарламаларының тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің 2021 жылғы 20 тамыздағы № 411 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 24 тамызда № 24092 болып тіркелді.
"Білім туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 5-1-бабының 16) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің арнаулы оқу орнында іске асырылатын білім беру бағдарламаларының тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің Кадр саясаты департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Төтенше жағдайлар министрі
Ю. Ильин
Қазақстан Республикасы
Төтенше жағдайлар министрі
2021 жылғы 20 тамыздағы
№ 411 бұйрығымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің арнаулы оқу орнында іске асырылатын білім беру бағдарламаларының тізбесі

Об утверждении перечня образовательных программ, реализуемых в специальном учебном заведении Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
Приказ Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 20 августа 2021 года № 411. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 августа 2021 года № 24092.
В соответствии с подпунктом 16) статьи 5-1 Закона Республики Казахстан "Об образовании" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый Перечень образовательных программ, реализуемый в специальном учебном заведении Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан.
2. Департаменту кадровой политики Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан
Ю. Ильин
Утвержден приказом
Министра по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан
от 20 августа 2021 года № 411
Перечень образовательных программ, реализуемых в специальном учебном заведении Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан

Ескерту. Тізбеге өзгеріс енгізілді - ҚР Төтенше жағдайлар министрінің 03.08.2022 № 13 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Білім беру бағдарламаларының тізбесі
Бакалавриат білім беру бағдарламалары бойынша берілетін дәреже
Магистратура білім беру бағдарламасы бойынша (бейіндік/ғылыми-педагогикалық бағыт) берілетін дәреже
Философия докторы (PhD) / доктор бейіні бойынша докторантураның білім беру бағдарламалары бойынша берілетін дәреже
1

Сноска. Перечень с изменениями, внесенными приказом Министра по чрезвычайным ситуациям РК от 03.08.2022 № 13 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Перечень образовательных программ
Присуждаемая степень по образовательным программам бакалавриата
Присуждаемая степень по образовательным программам магистратуры (научно-педагогическое направление/ профильное)
Присуждаемая степень по образовательным программам докторантуры доктора философии (PhD)/доктора по профилю
1

"6В12302 - Өрт қауіпсіздігі"
Ұлттық қауіпсіздік және әскери іс бакалавры
2
"6В12303 - Төтенше жағдайларда қорғау"
Ұлттық қауіпсіздік және әскери іс бакалавры
3
"6В12191 - Азаматтық қорғаныс күштерінің командалық тактикалық"
Ұлттық қауіпсіздік және әскери іс бакалавры
4
"6В12304 - Өрт сөндіру және авариялық-құтқару ісі"
Ұлттық қауіпсіздік және әскери іс бакалавры
5
"7М12302 - Өрт қауіпсіздігі" (ғылыми-педагогикалық бағыт)
Ұлттық қауіпсіздік және әскери іс магистрі
6
"7М12303 - Өрт қауіпсіздігі" (бейіндік бағыт)
Ұлттық қауіпсіздік және әскери іс магистрі
6-1

"6В12302 - Пожарная безопасность"
Бакалавр национальной безопасности и военного дела
2
"6В12303 - Защита в чрезвычайных ситуациях"
Бакалавр национальной безопасности и военного дела
3
"6В12191 - Командная тактическая сил гражданской обороны"
Бакалавр национальной безопасности и военного дела
4
"6В12304 - Пожаротушение и аварийно-спасательное дело"
Бакалавр национальной безопасности и военного дела
5
"7М12302 - Пожарная безопасность" (научно-педагогическое направление)
Магистр национальной безопасности и военного дела
6
"7М12303 - Пожарная безопасность" (профильное направление)
Магистр национальной безопасности и военного
6-1

"7М12304 - Төтенше жағдайларда қорғау" (ғылыми-педагогикалық бағыт)
Ұлттық қауіпсіздік және әскери іс магистрі
6-2
"7М12305 - Төтенше жағдайларда қорғау" (бейінді бағыт)
Ұлттық қауіпсіздік және әскери іс магистрі
7
"8D12302 - Өрт қауіпсіздігі" (ғылыми-педагогикалық бағыт)
Философия докторы (PhD) / Ұлттық қауіпсіздік және әскери іс докторы
8
"8D12303 - Өрт қауіпсіздігі" (бейінді бағыт)
Бейіні бойынша доктор / Ұлттық қауіпсіздік және әскери іс докторы
9

"7М12304 - Защита в чрезвычайных ситуациях" (научно-педагогическое направление)
Магистр национальной безопасности и военного дела
6-2
"7М12305 - Защита в чрезвычайных ситуациях" (профильное направление)
Магистр национальной безопасности и военного дела
7
"8D12302 - Пожарная безопасность" (научно-педагогическое направление)
Доктор философии (PhD)/доктор национальной безопасности и военного дела
8
"8D12303 - Пожарная безопасность" (профильное направление)
Доктор по профилю/доктор национальной безопасности и военного дела
9

"8D12304 - Төтенше жағдайларда қорғау" (ғылыми-педагогикалық бағыт)
Философии докторы (PhD)/Ұлттық қауіпсіздік және әскери іс докторы
10
"8D12305 - Төтенше жағдайларда қорғау" (бейінді бағыт)
Бейіні бойынша доктор / Ұлттық қауіпсіздік және әскери іс докторы

"8D12304 - Защита в чрезвычайных ситуациях" (научно-педагогическое направление)
Доктор философии (PhD)/доктор национальной безопасности и военного дела
10
"8D12305 - Защита в чрезвычайных ситуациях" (профильное направление)
Доктор по профилю/доктор национальной безопасности и военного дела