"Техникалық паспорттардың нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің міндетін атқарушының 2007 жылғы 24 тамыздағы № 235 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2021 жылғы 9 қыркүйектегі № 781 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 14 қыркүйекте № 24339 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2023 жылғы 30 маусымдағы № 440 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Әділет министрінің 30.06.2023 № 440 (01.07.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Техникалық паспорттардың нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің міндетін атқарушының 2007 жылғы 24 тамыздағы № 235 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4937 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
Н-15 техникалық паспортының нысаны (желілер, су таратқыштар, коллекторлар және тағы басқалар) осы бұйрықтың қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Тіркеу қызметі және заң қызметін ұйымдастыру департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Әділет вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Әділет министрі
М. Бекетаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Цифрлық даму, инновациялар және
аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2021 жылғы 9 қыркүйектегі
№ 781 бұйрығымен
бекітілген
Қазақстан Республикасының
Әділет министрінің
_________ жылғы
№ ___________бұйрығына
қосымша
Н-15 нысаны
(мемлекеттік кәсіпорынның атауы)
ТЕХНИКАЛЫҚ ПАСПОРТ (Н-15)
____________________________________________________
(желілер, су құбырлары, коллекторлар және тағы басқалар)
1. Облысы ________________________________________________________
2. Ауданы ________________________________________________________
3. Қаласы (кенті, елді мекені) ___________________________________
4. Қаладағы ауданы _______________________________________________
5. Мекен-жайы ____________________________________________________
6. Кадастр нөмірі ________________________________________________
7. Түгендеу нөмірі _______________________________________________
Паспорт
"___"__________________ ______ жылы жағдайы бойынша жасалған
Директор: ______________________
(Т.А.Ә. (ол болған кезде), қолы)
Бөлім бастығы: ______________________ Мөр орны
(Т.А.Ә., қолы)
Орындаушы: ______________________
(Т.А.Ә. (ол болған кезде), қолы)
Берген күні "___"__________________ ______ ж.
Жалпы мәліметтер
р/с
Атауы Өлшем бірліктері Саны, ұзақтығы Ескерту
1 2 3 4 5
СУ ТАРТҚЫШТАР
1
Су тартқыштар (жалпы ұзақтығы)
қума метр
- болат құбырынан
қума метр
- шойын құбырынан
қума метр
- асбестоцемент құбырынан
қума метр
- темірбетон құбырынан
қума метр
-
қума метр
-
қума метр
2
Желі бөлгіш (жалпы ұзақтығы)
қума метр
- болат құбырынан
қума метр
- шойын құбырынан
қума метр
- асбестоцемент құбырынан
қума метр
- полиэтилен құбырынан
қума метр
-
қума метр
-
қума метр
4
Өзге құрылғылар
Көру құдығы
дана
Тартпа d-
дана
" d-
дана
" d-
дана
" d-
дана
Бұрандалар d-
дана
" d-
дана
" d-
дана
" d-
дана
" d-
дана
Кран d-
дана
" d-
дана
" d-
дана
" d-
дана
" d-
дана
Гидрант
дана
Су құбыры шүмегі
дана
Су бөлгіш колонка
дана
Болат футляр
дана
Ішетін су бүргіш
дана
Жалпы мәліметтер
№ р/с Атауы Өлшем бірліктері Саны, ұзақтығы Ескерту
1 2 3 4 5
КӘРІЗ
1
Коллекторлар (жалпы ұзақтығы)
қума метр
- керамика құбырларынан
қума метр
- болат құбырларынан
қума метр
- бетон құбырларынан
қума метр
- асбестоцемент құбырларынан (атқылаусыз)
қума метр
- темірбетон құбырынан (атқылаусыз)
қума метр
-
қума метр
-
қума метр
2
Кәріз желісі (жалпы ұзақтығы)
қума метр
- керамика құбырларынан
қума метр
- болат құбырларынан
қума метр
- бетон құбырларынан
қума метр
- асбестоцемент құбырларынан (атқылаусыз)
қума метр
- темірбетон құбырынан (атқылаусыз)
қума метр
-
қума метр
-
қума метр
4
Өзге құрылғылар
Көру құдығы
дана
Шығарылым
дана
КӨРУГЕ БОЛМАЙТЫН ҚҰБЫР ЖЕЛІЛЕРІН,
ФУТЛЯРЛАРДЫ ЖӘНЕ Т.Б. ТОЗЫҒЫН АЙҚЫНДАУ
Күні Учаскелердің № Құбыр желілерінің, футлярлардың және тағы басқалардың атаулары, олардың қысқа сипаттамасы Құбырлардың, футлярлардың диаметрлері, арналар үшін қиылыстар (миллиметр) Нақты қызмет еткен уақыты, жылы
кестенің жалғасы
Қалған қызмет мерзімі, жылы Орташа нормативтік қызмет мерзімі, жылы Тозу, % Ескерту
Орындаған маман _____________ Бөлім бастығы: ________________ (Т.А.Ә. (ол болған кезде), қолы) (Т.А.Ә. (ол болған кезде), қолы)
"____" _____________ ______ ж.
ҚҰДЫҚТЫ ТЕХНИКАЛЫҚ ЕСЕПКЕ АЛУДЫҢ
ТҮГЕНДЕУ КАРТОЧКАСЫ
_______________ қаласы _________________________________ көшесі (өтпелі)
кадастр нөмірі _______________________________ түгендеу N_________
Құдықтың көлденең кескіні Масштабы ______
Құдықтың тік кескіні Масштабы______
ЕРЕКШЕЛІГІ
№ р/с Атауы Маркасы Материалы Диаметрі (өлшемі), миллиметр Жалпы көлемі, метр Саны Ескерту
Салынған жылы
Тозу, %
Құдықты тұрақты бағдар-нүктесіне байлап қою сызбасы
Мемлекеттік кәсіпорынның атауы
Су құбырлы (кәріз) құдығының N
Масштабы ___
Парақ №
күні
қызметі
Т.А.Ә. (ол болған кезде)
Қолы
Орындады:
Тексерді:

О внесении изменения в приказ исполняющего обязанности Министра юстиции Республики Казахстан от 24 августа 2007 года № 235 "Об утверждении форм технического паспорта"
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 9 сентября 2021 года № 781. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 сентября 2021 года № 24339. Утратил силу приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 30 июня 2023 года № 440.
Сноска. Утратил силу приказом Министра юстиции РК от 30.06.2023 № 440 (вводится в действие с 01.07.2023).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ исполняющего обязанности Министра юстиции Республики Казахстан от 24 августа 2007 года № 235 "Об утверждении форм технического паспорта" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4937), следующее изменение:
форму технического паспорта Ф-15 (сети, водоводы, коллекторы и тому подобное) изложить в редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту регистрационной службы и организации юридических услуг Министерства юстиции Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа;
2) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства юстиции Республики Казахстан;
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра юстиции Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования..
Министр юстиции
Республики Казахстан
М. Бекетаев
"СОГЛАСОВАН"
Министерство цифрового развития, инноваций
и аэрокосмической промышленности
Республики Казахстан
Утвержден
приказом Министра юстиции
Республики Казахстан
от 9 сентября 2021 года № 781
Утвержден приказом
Министра юстиции
Республики Казахстан
от 24 августа 2007 года № 235
Форма Ф-15
____________________________________________________________________
(наименование государственного предприятия)
ТЕХНИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ (Ф-15)
на _____________________________________________________________
(сети, водоводы, коллекторы и тому подобное)
1. Область ______________________________________________________
2. Район ________________________________________________________
3. Город (поселок, населенный пункт) _______________________________
4. Район в городе ________________________________________________
5. Адрес ________________________________________________________
6. Кадастровый номер земельного участка ___________________________
7. Инвентарный номер ____________________________________________
Паспорт составлен по состоянию
на "___"__________________ ______ года
Директор: ______________________
(Ф.И.О. (при его наличии), подпись)
Начальник отдела: ______________________ Место печати
(Ф.И.О. (при его наличии), подпись)
Исполнитель: ______________________
(Ф.И.О. (при его наличии), подпись)
Дата выдачи "___"__________________ ______ года
Общие сведения
п/п
Наименование
Единицы измерения
Количество, протяженность
Примечание
1
2
3
4
5
ВОДОПРОВОД
1
Водоводы (общая протяженность)
погонный метр
- из стальных труб
погонный метр
- из чугунных труб
погонный метр
- из асбестоцементных труб
погонный метр
- из железобетонных труб
погонный метр
-
погонный метр
-
погонный метр
2
Распределительная сеть (общая протяженность)
погонный метр
- из стальных труб
погонный метр
- из чугунных труб
погонный метр
- из асбестоцементных труб
погонный метр
- из полиэтиленовых труб
погонный метр
-
погонный метр
-
погонный метр
4
Прочие устройства
Смотровой колодец
штук
Задвижка d-
штук
" d-
штук
" d-
штук
" d-
штук
Вентили d-
штук
" d-
штук
" d-
штук
" d-
штук
" d-
штук
Кран d-
штук
" d-
штук
" d-
штук
" d-
штук
" d-
штук
Гидрант
штук
Водопроводный ввод
штук
Водоразборная колонка
штук
Стальной футляр
штук
Питьевой фонтанчик
штук
Общие сведения
п/п
Наименование
Единицы измерения
Количество, протяженность
Примечание
1
2
3
4
5
КАНАЛИЗАЦИЯ
1
Коллекторы (общая протяженность)
погонный метр
- из керамических труб
погонный метр
- из чугунных труб
погонный метр
- из бетонных труб
погонный метр
- из асбестоцементных труб (безнапорная)
погонный метр
- из железобетонных труб (безнапорная)
погонный метр
-
погонный метр
-
погонный метр
2
Канализационная сеть (общая протяженность)
погонный метр
- из керамических труб
погонный метр
- из чугунных труб
погонный метр
- из бетонных труб
погонный метр
- из асбестоцементных труб (безнапорная)
погонный метр
- из железобетонных труб (безнапорная)
погонный метр
-
погонный метр
-
погонный метр
4
Прочие устройства
Смотровой колодец
штук
Выпуск
штук
ОПРЕДЕЛЕНИЕ ИЗНОСА НЕДОСТУПНЫХ ОСМОТРУ ТРУБОПРОВОДОВ, ФУТЛЯРОВ И Т.П.
дата
№ участков
Наименование трубопроводов, футляров и т.п., их краткая характеристика
Диаметр труб, футляров, сечение для каналов (миллиметр)
Фактически прослуженное время, лет
Остаточный срок службы, лет
Средний нормативный срок службы, лет
Износ, %
Примечание
Выполнил специалист ______________ Начальник отдела: _______________
(Ф.И.О. (при его наличии), подпись) (Ф.И.О., подпись)
"____" _____________ ______ г.
ИНВЕНТАРИЗАЦИОННАЯ КАРТОЧКА ТЕХНИЧЕСКОГО УЧЕТА КОЛОДЦА
Город _________________ улица (проезд) ________________________________
кадастровый номер _____________________________ инвентарный № ________
_________________________________ ____________________________________
| Горизонтальный разрез колодца | | Вертикальный разрез колодца |
| Масштаб ______ | | Масштаб ______ |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
|_________________________________| |______________________________|
СПЕЦИФИКАЦИЯ
п/п
Наименование
Марка
Материал
Диаметр (размеры), миллиметр
Общая площадь, метр
Количество
Примечание
Год постройки
Износ, %
Схема привязки колодца к постоянным точкам-ориентирам
___________________________________________________________________
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
|__________________________________________________________________|
Наименование государственного предприятия
Водопроводный (канализационный) колодец №
Масштаб ____
Лист №
дата
должность
Ф.И.О. (при его наличии)
подпись
Исполнил:
Проверил: