Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2021 жылғы 16 қыркүйектегі № 472 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 18 қыркүйекте № 24429 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Орта, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарының педагогтері жүргізу үшін міндетті құжаттардың тізбесін және олардың нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2020 жылғы 6 сәуірдегі № 130 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20317 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қоса беріліп отырған:
1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес орта білім беру ұйымдарының педагогтері жүргізу үшін міндетті құжаттардың тізбесі;
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес орта білім беру ұйымдарының педагогтері жүргізу үшін міндетті құжаттардың нысандары;
3) осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарының педагогтері жүргізу үшін міндетті құжаттардың тізбесі;
4) осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарының педагогтері жүргізу үшін міндетті құжаттардың нысандары бекітілсін.";
осы бұйрыққа 1, 2, 3, 4-қосымшалар осы бұйрыққа 1, 2, 3, 4-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 және 49-қосымшалар алынып тасталсын.
2. "Білім беру ұйымдары білім беру қызметінде пайдаланатын қатаң есептіліктегі құжаттардың нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің міндетін атқарушының 2007 жылғы 23 қазандағы № 502 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4991 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасы алынып тасталсын.
3. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Техникалық және кәсіптік білім департаменті заңнамада белгіленген тәртiппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелуін;
2) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.

О внесении изменений в некоторые приказы Министра образования и науки Республики Казахстан
Приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 16 сентября 2021 года № 472. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 сентября 2021 года № 24429
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 6 апреля 2020 года № 130 "Об утверждении Перечня документов, обязательных для ведения педагогами организаций среднего, технического и профессионального, послесреднего образования, и их формы" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 20317) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить прилагаемые:
1) перечень документов, обязательных для ведения педагогами организаций среднего образования, согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) формы документов, обязательных для ведения педагогами организаций среднего образования, согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) перечень документов, обязательных для ведения педагогами организаций технического и профессионального, послесреднего образования, согласно приложению 3 к настоящему приказу;
4) формы документов, обязательных для ведения педагогами организаций технического и профессионального, послесреднего образования, согласно приложению 4 к настоящему приказу.";
приложения 1, 2, 3, 4 к указанному приказу изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему приказу;
приложения 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 и 49 исключить.
2. Внести в приказ исполняющего обязанности Министра образования и науки Республики Казахстан от 23 октября 2007 года № 502 "Об утверждении формы документов строгой отчетности, используемых организациями образования в образовательной деятельности" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4991) следующее изменение:
подпункт 1) пункта 1 исключить.
3. Департаменту технического и профессионального образования Министерства образования и науки Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства образования и науки Республики Казахстан после его официального опубликования;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа представление в Юридический департамент Министерства образования и науки Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.

4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Білім және ғылым вице-министріне жүктелсін.
5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Білім және ғылым министрі
А. Аймагамбетов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және спорт министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Қорғаныс министрлігі
Қазақстан Республикасының
Білім және ғылым министрі
2021 жылғы 16 қыркүйектегі
№ 472 Бұйрығына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 6 сәуірдегі
№ 130 бұйрығына
1-қосымша
Орта білім беру ұйымдарының педагогтері жүргізу үшін міндетті құжаттардың тізбесі
Құжаттарды педагогтер қағаз немесе (білім беру ұйымы электрондық жүйеге қосылған жағдайда) электрондық форматында толтырады. Электрондық форматта толтыратын жағдайда қағаз нұсқа талап етілмейді.
Электрондық цифрлық қол электрондық жүйеге қосылған және құжаттар электрондық форматта жүргізілген жағдайда, мөр мен қолға теңестіріледі.
Барлық оқу пәндерінің педагогтері:
күн сайын, сабақ кестесіне сәйкес:
1) 1-4 сыныптарға арналған cынып журналын, 5-11 (12) сыныптарға арналған сынып журналын, факультативтік сабақтар, үйде оқыту журналын, мектепалды сыныптардың журналын (қағаз немесе электрондық форматта);
2) қысқа мерзімді (сабақ) жоспарды (қағаз немесе электрондық word немесе pdf форматында) жүргізеді.
оқу жылы басталғанға дейін бір рет:
1) пәндер бойынша орта мерзімді (күнтізбелік-тақырыптық) жоспарды (қағаз немесе электрондық word немесе pdf форматында);
2) тәлімгерлік жоспарын (қағаз немесе электрондық word немесе pdf форматында) әзірлейді.
тоқсандық қорытындысы бойынша:
автоматтандырылған ақпараттық жүйеден автоматты түрде жасалатын және бөлім бойынша жиынтық бағалау мен тоқсандық жиынтық бағалау нәтижелері бойынша талдауды жүргізеді (қағаз немесе электрондық word немесе pdf форматында);
оқу жылының қорытындысы бойынша бір рет:
9 (10), 11 (12) сынып білім алушыларын қорытынды аттестаттау хаттамаларын (қағаз немесе электрондық word немесе pdf форматында);
2. Сынып жетекшісі:
оқу жылы басталғанға дейін бір рет және оқу жылы ішінде:
сынып жеткшісінің жұмыс жоспарын (қағаз немесе электрондық word немесе pdf форматында) әзірлейді және іске асырады;
тоқсандық және оқу жылының қорытындысы бойынша:
1) 1-4 сынып білім алушысының үлгерім табелін, 5-11 (12) сынып білім алушысының үлгерім табелін (қағаз немесе электрондық word немесе pdf форматында);
2) білім алушының жеке іс қағазын (қағаз немесе электрондық форматында) жүргізеді.

4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра образования и науки Республики Казахстан.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр образования и науки
Республики Казахстан
А. Аймагамбетов
"СОГЛАСОВАН"
Министерство здравоохранения
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство культуры и спорта
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство обороны
Республики Казахстан
Приложение 1 к приказу
Министр образования и науки
Республики Казахстан
от 16 сентября 2021 года № 472
Приложение 1 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 6 апреля 2020 года № 130
Перечень документов, обязательных для ведения педагогами организаций среднего образования
Документы заполняются педагогами в бумажном или электронном (при подключении организации образования к электронной системе) форматах. При заполнении в электронном формате бумажный вариант не требуется.
Электронная цифровая подпись будет приравнена к подписи и печати при ведении документов в электронном формате и подключении к электронной системе.
1. Педагоги всех учебных предметов:
ежедневно согласно расписанию ведут:
1) классный журнал для 1-4 классов, классный журнал для 5-11 (12) классов, журнал факультативных занятий, надомного обучения, журнал предшкольных классов (бумажный или электронный формат);
2) краткосрочный (поурочный) план (в бумажном или электронном формате word или pdf).
один раз до начала учебного года разрабатывают:
1) среднесрочный (календарно-тематический) план по предметам (в бумажном или электронном формате word или pdf);
2) план наставничества (в бумажном или электронном формате word или pdf ).
по итогам четверти проводят:
анализ по итогам проведения суммативного оценивания за раздел и суммативного оценивания за четверть, который формируется автоматически из автоматизированной информационной системы (в бумажном или электронном формате word или pdf);
один раз по итогам учебного года:
ведут протокол итоговой аттестации обучающихся 9 (10), 11 (12) классов (в бумажном или электронном формате word или pdf);
Классный руководитель:
один раз до начала учебного года разрабатывает и в течение учебного года реализует:
план работы классного руководителя (в бумажном или электронном формате word или pdf);
по итогам четверти и учебного года ведет:
1) табеля успеваемости обучающихся 1-4 классов, табеля успеваемости обучающихся 5-11 (12) классов (в бумажном или электронном формате word или pdf);
2) личное дело обучающегося (в бумажном или электронном формате word или pdf).

3. Әлеуметтік педагог:
оқу жылы басталғанға дейін бір рет және оқу жылы ішінде әлеуметтік педогогтің оқу жылына арналған жұмыс жоспарын (қағаз немесе электрондық word немесе pdf форматында) әзірлейді және іске асырады;
оқу жылы ішінде:
1) мектептің әлеуметтік паспортын (қағаз немесе электрондық word немесе pdf форматында);
2) мектептегі білім алушылар туралы мәліметті (қағаз немесе электрондық word немесе pdf форматында) жүргізеді.
4. Педагог-психолог:
оқу жылы басталғанға дейін бір рет және оқу жылы ішінде:
педагог-психологтің оқу жылына арналған жұмыс жоспарын (қағаз немесе электрондық word немесе pdf форматында) әзірлейді және іске асырады;
оқу жылы ішінде:
1) психологиялық қызметтің топтық және жеке жұмысын есепке алу журналын (қағаз немесе электрондық word немесе pdf форматында);
2) педагог-психологтің консультациясын есепке алу журналын (қағаз немесе электрондық форматта сөз немесе pdf форматында) жүргізеді.
5. Басшының (директордың) қызмет бағыттары бойынша (оқу, тәрбие жұмысы, бейіндік оқыту, ақпараттық технологиялар жөніндегі) орынбасары:
оқу жылы басталғанға дейін бір рет:
1) тәрбие жұмысы жоспарын (қағаз немесе электрондық word немесе pdf форматында);
2) Мектептің даму бағдарламасы (қағаз немесе электрондық word немесе pdf форматында);
3) педагогтердің оқу жүктемесі (тарифтеу) туралы мәліметтерді (қағаз немесе электрондық word немесе pdf форматында);
4) мектепішілік бақылау жоспарын (қағаз немесе электрондық word немесе pdf форматында);
5) оқу жұмыс жоспарын (қағаз немесе электрондық word немесе pdf форматында);
6) педагогтердің жеке құрамын есепке алу кітабын (қағаз немесе электрондық word немесе pdf форматында);
7) оқу-тәрбие жұмысы жоспарын (қағаз немесе электрондық word немесе pdf форматында) әзірлейді/толтырады.
оқу жылының ішінде қажеттілігіне қарай:
1) ауыстырылған сабақтарды есепке алу журналын (қағаз немесе электрондық форматта);
2) білім алушыларды жазатын алфавиттік кітапты (қағаз немесе электрондық форматында);
3) кеткен және келген білім алушыларды есепке алу кітабын (қағаз немесе электрондық форматында);
4) бұйрықтарды тіркеу кітабын (негізгі қызмет, жеке құрам, оқушылар қозғалысы бойынша) (қағаз немесе электрондық word немесе pdf форматында);
5) педагогикалық және ғылыми-әдістемелік кеңес хаттамаларын әзірлейді/жүргізілуін қадағалайды.
оқу жылының соңында бір рет:
1) негізгі орта мектепті бітіргендігі туралы аттестатты есепке алу және беру кітабын (қағаз немесе электрондық форматында);
2) жалпы орта білім туралы аттестатты есепке алу және беру кітабын (қағаз немесе электрондық форматында);

3. Социальный педагог:
один раз до начала учебного года разрабатывает и в течение учебного года реализует:
план работы социального педагога на учебный год (в бумажном или электронном формате word или pdf);
в течение учебного года ведет:
1) социальный паспорт школы (в бумажном или электронном формате word или pdf);
2) сведения об обучающихся школы (в бумажном или электронном формате word или pdf).
4. Педагог-психолог:
один раз до начала учебного года разрабатывает и в течение учебного года реализует:
план работы педагога-психолога на учебный год (в бумажном или электронном формате word или pdf);
в течение учебного года ведет:
1) журнал учета групповой и индивидуальной работы психологической службы (в бумажном или электронном формате word или pdf);
2) журнал учета консультаций педагога-психолога (в бумажном или электронном формате word или pdf).
5. Заместитель руководителя (директора) по направлениям деятельности (учебной, воспитательной, по профильному обучению, по информационным технологиям):
один раз до начала учебного года разрабатывает/заполняет:
1) план воспитательной работы (в бумажном или электронном формате word или pdf);
2) Программу развития школы (в бумажном или электронном формате word или pdf);
3) сведения об учебной нагрузке педагогов (тарификация) (в бумажном или электронном формате word или pdf);
4) план внутришкольного контроля (в бумажном или электронном формате word или pdf);
5) рабочий учебный план (в бумажном или электронном формате);
6) книгу учета личного состава педагогов (в бумажном или электронном формате);
7) план учебно-воспитательной работы (в бумажном или электронном формате word или pdf).
по мере необходимости в течение учебного года заполняет (отслеживает ведение):
1) журнал учета замещенных уроков (в бумажном или электронном формате);
2) алфавитную книгу записи обучающихся (в бумажном или электронном формате);
3) книгу учета выбывших и прибывших обучающихся (в бумажном или электронном формате);
4) книгу регистрации приказов (по основной деятельности, по личному составу, по движению учащихся) (в бумажном или электронном формате word или pdf);
5) протоколы педагогического и научно-методического советов.
один раз в конце учебного года заполняет:
1) книгу учета и выдачи аттестатов об окончании основной средней школы (в бумажном или электронном формате);
2) книгу учета и выдачи аттестатов об окончании общего среднего образования (в бумажном или электронном формате);

3) білім алушылардың үлгерім табельдерін есепке алу кітабын (қағаз немесе электрондық форматында);
4) мақтау қағаздарын және мақтау грамоталарын беруді есепке алу кітабын (қағаз немесе электрондық форматында) толтырады.
6. Басшы (директор):
оқу жылы басталғанға дейін бір рет: тәрбие жұмысы жоспарын, мектептің дамыту бағдарламасын, оқу-тәрбие жұмысы жоспарын, мектепішілік бақылау жоспарын, жұмыс оқу жоспарын бекітеді (қағаз түрінде немесе word немесе pdf электрондық форматта);
Тәлімгерлік жоспарын Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2020 жылғы 24 сәуірдегі № 160 бұйрығымен бекітілген Тәлімгерлікті ұйымдастыру қағидаларын және тәлімгерлікті жүзеге асыратын педагогтерге қойылатын талаптарына (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20486 болып тіркелген) сәйкес қосымша ақы алатын педагог толтырады.
Ата-аналар жиналысының, педагогикалық және ғылыми-әдістемелік кеңестің хаттамалары Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 31 қазандағы № 703 қаулысымен бекітілген Мемлекеттік және мемлекеттік емес ұйымдарда құжаттама жасау, құжаттаманы басқару және электрондық құжат айналымы жүйелерін пайдалану қағидаларына сәйкес (қағаз немесе электрондық word немесе pdf форматында) жүргізіледі.
Қортытынды аттестаттау хаттамалары "Орта, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдары үшін білім алушылардың үлгеріміне ағымдағы бақылауды, оларды аралық және қорытынды аттестаттауды өткізудің үлгілік қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2008 жылғы 18 наурыздағы № 125 бұйрығымен (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5191 болып тіркелген) бекітілген 3-қосымша нысанына сәйкес жүргізіледі.
Қазақстан Республикасының
Білім және ғылым министрі
2021 жылғы 16 қыркүйектегі
№ 472 Бұйрығына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 6 сәуірдегі
№ 130 бұйрығына
2-қосымша
Орта білім беру ұйымдарының педагогтері жүргізу үшін міндетті құжаттардың нысандары
Нысан
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
1-4-сыныптарға арналған сынып журналы
__________________________________________________________________________
(облыс, республикалық маңызы бар қала және астана)
__________________________________________________________________________
(аудан, қала (ауыл))
__________________________________________________________________________
(орта білім беру ұйымының атауы)
___________________________________________________________________(сынып)
_________________________________________________________________оқу жылы
Ескерту: Сынып журналы – әрбір педагог жүргізуге міндетті болып табылатын қатаң есептіліктегі құжат.
Сынып журналы орта білім беру ұйымы электрондық жүйеге қосылған жағдайда электрондық форматта ғана толтырылады, оны қағаз нұсқада толтыруға жол берілмейді.
Пәннің аты_______________________
№ р/с
Білім алушының тегі, аты
Айы, күні
одан әрі, 26-ға дейін
Барлығы
(сол жақ беті)
Педагогтің Т.А.Ә. (болған жағдайда) ____________________________
Тоқсандық бағалау көрсеткіші
Күні, айы
Тақырып тары
Үй тапсырмасы
Оқу бағдарламалары бөлімдері үшін тоқсандық ЖБ балы
ТЖБ балы
БЖБ % (ең жоғары 50%)
ТЖБ % (ең жоғары 50%)
Жиынтығы %
Тоқсандық баға лау
БЖБ 1
БЖБ 2
БЖБ 3
БЖБ 4
Ең жоғары балдар
Нысан
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі

3) книгу учета табелей успеваемости обучающихся (в бумажном или электронном формате);
4) книгу учета выдачи похвальных листов и похвальных грамот (в бумажном или электронном формате).
6. Руководитель (директор):
один раз до начала учебного года:
утверждает план воспитательной работы, план развития школы, план учебно-воспитательной работы, план внутришкольного контроля, рабочие учебные планы (в бумажном или электронном формате word или pdf).
План наставничества заполняет педагог, получающий доплату за наставничество в соответствии с Правилами организации наставничества и требований к педагогам, осуществляющим наставничество, утвержденными приказом Министра образования и науки Республики Казахстан от 24 апреля 2020 года № 160 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 20486).
Протоколы родительского собрания, педагогического и научно-методического советов ведутся в соответствии с Правилами документирования, управления документацией и использования систем электронного документооборота в государственных и негосударственных организациях, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2018 года № 703 (в бумажном или электронном формате word или pdf).
Протокол итоговой аттестации ведется в соответствии с формой Приложения 3, утвержденной приказом Министра образования и науки Республики Казахстан от 18 марта 2008 года № 125 "Об утверждении Типовых правил проведения текущего контроля успеваемости, промежуточной и итоговой аттестации обучающихся для организаций среднего, технического и профессионального, послесреднего образования" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5191).
Приложение 2 к приказу
Министр образования и науки
Республики Казахстан
от 16 сентября 2021 года № 472
Приложение 2 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 6 апреля 2020 года № 130
Формы документов, обязательных для ведения педагогами организаций среднего образования
Форма
Министерство образования и науки Республики Казахстан
Классный журнал для 1-4 классов
_____________________________________________________________
(область, город республиканского значения, столица)
______________________________________________________________
(район, город (село))
______________________________________________________________
(наименование организации среднего образования)
_____________________________________________________________
(класс)
_________________________________________________ учебный год
Примечание: Классный журнал является документом строгой отчетности, ведение
которого обязательно для каждого педагога.
Классный журнал при подключении организации образования к электронной системе
заполняется только в электронном формате, заполнение его в бумажном варианте не
допускается.
Наименование предмета _______________________
№ п/п
Фамилия, имя обучающегося
Месяц, число
и далее до 26
Всего
(левая сторона)
Ф.И.О. (при его наличии) педагога ____________________________
Расчет оценки за четверть
Число, месяц
Темы
Домашнее задание
Баллы СО за разделы учебной программы в четверти
Балл СОЧ
% СОР (макс 50%)
% СОЧ (макс 50%)
Сумма %
Оценка за четверть
СОР 1
СОР 2
СОР 3
СОР 4
Максимальные баллы
Форма
Министерство образования и науки Республики Казахстан

5-11 (12)-сыныптарға арналған сынып журналы __________________________________________________________________________
(облыс, республикалық маңызы бар қала және астана)
_____________________________________________________________________________
(аудан, қала (ауыл))
_____________________________________________________________________________
(орта білім беру ұйымының атауы)
_______________________________________________________________________
сынып ___________________________________________________________оқу жылы
Ескерту: Сынып журналы әрбір педагог және сынып жетекшісі үшін жүргізуге міндетті қатаң есептіліктегі құжат болып табылады.
Сынып журналы білім беру ұйымы электрондық жүйеге қосылған жағдайда электрондық форматта ғана толтырылады, оны қағаз нұсқада толтыруға жол берілмейді.
Пән атауы _______________________________
№ р/с
Білім алушының тегі, аты
Айы, күні
Одан әрі, 26-ға дейін
Одан әрі (оң жақ беті)
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) _______________________
Тоқсандық бағалау көрсеткіші
Күні, айы
Тақырыбы
Үй тап сырма сы
Оқу бағдарламалары бөлімдері үшін тоқсандық ЖБ балы
ТЖБ баллы
БЖБ % (ең жоғары 50%)
ТЖБ % (ең жоғары 50%)
Жиынтық %
Тоқсандық бағалау
БЖБ 1
БЖБ 2
БЖБ 3
БЖБ 4
Ең жоғары балдар
Дене шынықтыру дайындығынан Президенттік тест тапсыру туралы мәлімет (5, 10 және 12-сыныптарда дене тәрбиесі пәнінің педагогі толтырады)
Білім алушылардың тегі, аты
Дене дайындығының деңгейі
Белгі түрі және грамоталар
Президенттік тесті тапсырған күні
Президенттік деңгей
Ұлттық деңгей
1
2
3
Одан әрі (сол жақ беті)
Нысан
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі Факультативтік сабақтар немесе үйде оқыту журналы _________________________________________________________________________
(облыс, республикалық маңызы бар қала және астана)
________________________________________________________________________________
(аудан, қала (ауыл))
________________________________________________________________________________
(орта білім беру ұйымының атауы) ____________________ сынып __________________ оқу
жылы (сол жақ беті) Факультативтік курстың атауы _____________________
№ р/с
Білім алушының тегі, аты
Айы, күні
одан әрі барлығы 26 баған
Одан әрі беттің соңына дейін
(оң жақ беті)
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
_____________________
Айы, күні
Факультативтік сабақтың тақырыбы
Тапсырмалар
Педагогтің өлшемшарты
Одан әрі, беттің соңына дейін
Ескерту: Факультативтік сабақтар немесе үйде оқыту журналы факультативтік топтардың жұмысын есепке алатын негізгі құжат болып табылады және әрбір факультативтік курс бойынша негізгі және орта мектептерде жүргізіледі. Факультативтік сабақтар/үйде оқыту журналы білім беру ұйымы электрондық жүйеге қосылған жағдайда, электрондық форматта ғана толтырылады, оның қағаз нұсқада толтырылуына жол берілмейді.
Нысан
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
Мектепалды сыныптардың журналы __________________________________________________________
(облыс, республикалық маңызы бар қала және астана) __________________________________________________________
(аудан, қала (ауыл)) __________________________________________________________
(орта білім беру ұйымының атауы) ________________ сынып ______________ оқу жылы
Ескерту: Мектепалды сыныптардың журналы мектепалды даярлық сыныптары бар орта білім беру ұйымдарында жүргізіледі.
Мектепалды сыныптардың журналы білім беру ұйымы электронды жүйеге қосылған жағдайда электрондық форматта толтырылады, оны қағаз түрінде толтыруға жол берілмейді.
Мазмұны
Атауы
беті

Классный журнал для 5-11 (12) классов
_________________________________________________________________________
(область, город республиканского значения, столица)
_______________________________________________________________________
(район, город (село))
______________________________________________________________________
(название организации среднего образования)
_______________________________________________________________________
(класс)       ____________________________________ учебный год
Примечание: Классный журнал является документом строгой отчетности, ведение
которого обязательно для каждого педагога и классного руководителя.
Классный журнал при подключении организации образования к электронной системе
заполняется только в электронном формате, заполнение его в бумажном варианте не
допускается.
№ п/п
Наименование предмета _______________________________
Фамилия, имя обучающегося
Число, месяц
и далее до 26
и далее
(правая сторона)
Ф.И.О. (при его наличии) педагога ____________________________
Расчет оценки за четверть
Число, месяц
Темы
Домашнее задание
Баллы СО за разделы учебной программы в четверти
Балл СОЧ
% СОР (макс 50%)
% СОЧ (макс 50%)
Сумма %
Оценка за четверть
СОР 1
СОР 2
СОР 3
СОР 4
Максимальные баллы
Сведения о сдаче Президентских тестов физической подготовленности (заполняется
педагогом физической культуры в 5-ых, 10-ых и 12-ых классах)
Фамилия, имя обучающегося
Уровни физической подготовленности
Вид значка и грамоты
Дата сдачи президентских тестов
Президентский уровень
Национальный уровень
1
2
3
и далее
(левая сторона)
Форма
Министерство образования и науки Республики Казахстан
Журнал факультативных занятий, надомного обучения
_______________________________________________
(область, город республиканского значения, столица)
_____________________________________________________
(район, город, село)
________________________________________________________
(название организации среднего образования)
____________________________________________________________
(класс) ________________________ ________________
учебный год (левая сторона)
Наименование факультативного курса ______________________
№ п/п
Фамилия, имя обучающегося
Месяц, число
и далее, всего 26 колонок
и далее до конца страницы.
(правая сторона)
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) педагога_______________________
Месяц, день
Тема факультативного занятия
Задания
Критерии педагога
и далее до конца страницы.
Примечание: Журнал факультативных занятий, надомного обучения является
основным документом учета работы факультативных групп и ведется в основных и средних
школах по каждому факультативному курсу. Журнал факультативных занятий, надомного
обучения при подключении организации образования к электронной системе заполняется
только в электронном формате, заполнение его в бумажном варианте не допускается.
Форма
Министерство образования и науки Республики Казахстан
Журнал предшкольных классов
______________________________________________________________
(область, город республиканского значения, столица)
__________________________________________________________
(район, город (село))
__________________________________________________________
(название организации среднего образования)
__________________________________________________________
(класс)
________________________ ______________учебный год
Примечание: Журнал предшкольных классов ведется в организациях среднего
образования, имеющих классы предшкольной подготовки.
Классный журнал предшкольных классов при подключении организации образования
к электронной системе заполняется только в электронном формате, заполнение его в
бумажном варианте не допускается.
Оглавление Наименование

1. Дене шынықтыру. Қауіпсіз мінез-құлық негіздері
2. Сөйлеуді дамыту
3. Көркем әдебиет
4. Сауат ашу негіздері
5. Қазақ тілі (орыс тілінде оқытатын топтарда)
6. Орыс тілі (қазақ тілінде оқытатын топтарда)
7. Шет тілдерінің бірі
8. Драма
9. Қарапайым математикалық ұғымдарды қалыптастыру
10. Құрастыру
11. Жаратылыстану
12. Сурет салу
13. Мүсіндеу
14. Аппликация
15. Музыка
16. Өзін-өзі тану
17. Қоршаған ортамен танысу
18. Экология негіздері
19. Тәрбиеленушілер туралы жалпы мәлімет
20. Оқушылар денсаулығының көрсеткіштері
21. Тәрбиеленушілердің жіберген күндерінің саны туралы мәлімет
22. Сынып журналының жүргізілуі туралы ескертулер
1-жартыжылдыққа арналған сабақ кестесі
Күні Сабақ уақыты
Дүйсенбі
Сейсенбі
Сәрсенбі
Бейсенбі
Жұма
Сенбі
1-сабақ ___сағ.__мин. ___сағ.__мин.
2-сабақ ___сағ.__мин. ___сағ.__мин.
3-сабақ ___сағ.__мин. ___сағ.__мин.
4-сабақ ___сағ.__мин. ___сағ.__мин.
5-сабақ ___сағ.__мин. ___сағ.__мин.
2-жартыжылдыққа арналған сабақ кестесі
Күні Сабақ уақыты
Дүйсенбі
Сейсенбі
Сәрсенбі
Бейсенбі
Жұма
Сенбі
1-сабақ ___сағ.__мин. ___сағ.__мин.
2-сабақ ___сағ.__мин. ___сағ.__мин.
3-сабақ ___сағ.__мин. ___сағ.__мин.
4-сабақ ___сағ.__мин. ___сағ.__мин.
5-сабақ ___сағ.__мин. ___сағ.__мин.
(оң жақ беті)
Мектепалды сыныптардағы күн тәртібі
1-тоқсан
______________________________________________________________
______________________________________________________________
______________________________________________________________
2-тоқсан
______________________________________________________________
______________________________________________________________
______________________________________________________________
3-тоқсан
______________________________________________________________
______________________________________________________________
______________________________________________________________
4-тоқсан
______________________________________________________________
______________________________________________________________
______________________________________________________________
(сол жақ беті)
Атауы
Тәрбиеленушінің тегі, аты
Айы, күні
Одан әрі, 25-ке дейін
1
2
3
4
Беттің соңына дейін және одан әрі 30-ға дейін. (оң жақ беті)
Тәрбиешінің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) ____________________
Айы және күні
Сабақта не өтілді
Тапсырма
Тәрбиешінің белгілері
Беттің соңына дейін және одан әрі 30-ға дейін. (сол жақ беті) Білім алушылар туралы жалпы мәліметтер
№ р/с
Тәрбиеленушінің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Туған жылы
Үйінің мекенжайы
Қабылданған күні
Кеткен күні
1
2
3
4
5
6
Одан әрі 30-ға дейін. (оң жақ беті)
Әке-шешесінің немесе оларды ауыстыратын адамның тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Ата-анасының жұмыс орны, қызметі, телефоны
Үйінің мекенжайы, телефоны
Ескерту
7
8
9
10
Одан әрі 30-ға дейін. (сол жақ беті) Тәрбиеленушілердің денсаулық көрсеткіштері
№ р/с
Тәрбиеленушінің тегі, аты
Туған жылы, айы, күні
1
2
3
1
2
3
Одан әрі 30-ға дейін. (оң жақ беті)
Денсаулық жағдайы (нормадан ауытқушылық)
Медициналық топ
Тәрбиешінің белгілері
4
5
6
Білім алушының тегі және аты
Қыркүйек
Қазан
Қараша
1-тоқсан
Барлық күндер
оның ішін де, денсаулығына байланысты
Бар лық күн дер
оның ішін де, ден саулығына байланысты
Барлық күндер
оның ішінде, денсаулығына байланысты
Барлық күндер
оның ішінде, денсаулығына байланысты
Одан әрі 30-ға дейін. (сол жақ беті) Жіберілген күндер мен сабақтардың саны туралы мәліметтер
Одан әрі 30-ға дейін. Барлығы (тоқсандық және оқу жылы бойынша) (оң жақ беті)
Білім алушының тегі және аты
Қараша
Желтоқсан
2-тоқсан
Барлық күндер
оның ішінде, денсаулығына байланысты
Барлық күндер
оның ішінде, денсаулығына байланысты
Барлық күндер
оның ішінде, денсаулығына байланысты
Одан әрі 30-ға дейін Барлығы (тоқсандық және оқу жылы бойынша) (сол жақ беті)
Білім алушының тегі және аты
Қаңтар
Ақпан
Наурыз
3-тоқсан
Барлық күндер
оның ішінде, денсаулығына байланысты
Барлық күндер
оның ішінде, денсаулығына байланысты
Барлық күндер
оның ішінде, денсаулығына байланысты
Барлық күндер
оның ішінде, денсаулығына байланысты
Одан әрі 30-ға дейін Барлығы (тоқсандық және оқу жылы бойынша) (оң жақ беті)
Білім алушының тегі және аты
Сәуір
Мамыр
4-тоқсан
Жылдық
Барлық күндер
оның ішінде, денсаулығына байланысты
Барлық күндер
оның ішінде, денсаулығына байланысты
Барлық күндер
оның ішінде, денсаулығына байланысты
Барлық күндер
оның ішінде, денсаулығына байланысты
және одан әрі 30-ға дейін Барлығы (тоқсандық және оқу жылы бойынша) Журналдың жүргізілуі бойынша ескертулер (директордың оқу-тәрбие жұмысы жөніндегі орынбасары немесе директор толтырады)
Күні және айы
Тексерушінің ұсыныстары мен ескертулері
Орындалғаны туралы белгі
Беттің соңына дейін.
Нысан
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
___________________________________________
(білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
___________________________________________
(сабақтың тақырыбы)
Бөлім:
Педагогтің Т.А.Ә. (болған жағдайда)
Күні:
Сынып:
Қатысушылар саны:
Қатыспағандар саны:
Сабақтың тақырыбы
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары
Сабақтың мақсаты
Сабақтың барысы
Сабақтың кезеңі/ уақыт
Педагогтің әрекеті
Оқушының әрекеті
Бағалау
Ресурстар
Сабақ жоспарының аталған тармақтары міндетті болып табылады. "Педагог мәртебесі туралы" Қазақстан Республикасының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 293-VІ Заңының 7-бабы 1-тармағы 1-тармақшасына сәйкес педагог кәсіптік қызметін жүзеге асыру кезінде "Қазақстан Республикасының Білім берудің барлық деңгейінің мемлекеттік жалпыға міндетті білім беру стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2018 жылғы 31 қазандағы № 604 бұйрығымен (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 17669 болып тіркелген) бекітілген тиісті білім беру деңгейінің мемлекеттік жалпыға міндетті стандартының талаптары сақталған кезде кәсіптік қызметті ұйымдастырудың тәсілдері мен нысандарын еркін таңдауға құқықығы бар.
Егер сыныпта мүмкіндігі шектеулі оқушылар болса, әдістемелік бірлестіктермен мақұлданған жеке бағдарламаларды бейімдеу және жүзеге асыру бойынша әрекет қарастырылған.
"Өзін-өзі тану" пәні бойынша қысқа мерзімді (сабақ) жоспар(ы)
Мектеп_______________Күні____________Педагог___________________
Сынып____________Оқушылар саны___________
Тақырып_____________________________________
Құндылық____________________________________
Қасиеттер ____________________________________
Мақсаты:
Міндеттері:
Ресурстар: (материалдар, дереккөздер)
Сабақтың барысы:
Ұйымдастыру кезеңi. Сергіту сәтi
Үй тапсырмасын тексеру
Ескерту
Позитивті мәлімдеме (дәйексөз)
Оқиғаларды әңгiмелеу (әңгімелесу)
Шығармашылық іс-әрекет
Топпен ән айту
Үй тапсырмасы
Сабақтың соңғы минуты
Нысан
Пәндер бойынша орта мерзімді (күнтізбелік-тақырыптық)
жоспар ____________пәні___________сыныбы
Барлығы:____сағат, аптасына:___сағат
№р/с
Бөлім/Ауыспалы тақырыптар
Сабақтың тақырыбы
Оқу мақсаттары
Сағат саны
Мерзімі
Ескер ту
І тоқсан
ІІ тоқсан
ІІІ тоқсан
ІV тоқсан
Нысан
Тәлімгерлік жоспары ___________ оқу жылы
Жас маман туралы мәлімет
Тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)
Білімі
Қандай оқу орнын қашан бітірді
Педагогикалық практика қорытындысы
Лауазымы
Жас педагогтің жұмыс істейтін сыныптары
Сынып жетекшілігі
Тәлімгерлікті іске асыратын педагог туралы мәлімет
Тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)
Білімі
Қандай оқу орнын қашан бітірді
Дипломы бойынша мамандығы
Педагогикалық өтілі
Лауазымы
Тәлімгер жұмыс істейтін сыныптар
Біліктілік санаты
Жұмыс мақсаты
Міндеттері
Жұмыстың негізгі бағыттары
-жұмыста пайдаланылатын нормативтік-құқықтық құжаттамамен жұмыс;
-мектеп құжаттамасымен жұмыс істеуге көмек;
-жұмыс бағдарламаларын, сабақ жоспарларын жасау және іске асыру бойынша кеңес беру;
-оқу сабақтарын ұйымдастыруға көмек;
-диагностикалық жұмыстар жасауға және талдауға көмек;
-өзара сабаққа қатысу.
Қорытынды
Жас маманның педагогикалық қызметін бағалау. Жүргізілген жұмыс туралы бірлескен есеп
Тәлімгерлікті іске асыратын педагогтің қызметін жоспарлау, ұйымдастыру және оның мазмұны бойынша іс-шаралар
Қызмет мазмұны
Жұмыс нысаны
Мерзімі
Нысан
____________________________________________
(білім беру ұйымының атауы)
_________________________________________________________________________
Автоматтандырылған ақпараттық жүйеден автоматты түрде жасалатын түсініктемелері бар бөлім бойынша жиынтық бағалау мен тоқсандық жиынтық бағалау нәтижелері бойынша талдау (ақпараттық жүйе болмаған жағдайда, қағаз түрінде)
______ тоқсан ____________ пәні бойынша
Сынып:
Оқушылар саны:
Педагог:
Мақсаты:
БЖБ және ТЖБ нәтижелерін талдау
Пән
Оқушы
Жоғары балл
ЖБ балдарының пайыздық мазмұны
Са па %
Үлгерім %
төмен
орта
жоғары

1. Физическая культура. Основы безопасного поведения
2. Развитие речи
3. Художественная литература
4. Основы грамоты
5. Казахский язык (в группах с русским языком обучения)
6. Русский язык (в группах с казахским языком обучения)
7. Один из иностранных языков
8. Драма
9. Формирование элементарных математических представлений
10. Конструирование
11. Естествознание
12. Рисование
13. Лепка
14. Аппликация
15. Музыка
16. Самопознание
17. Ознакомление с окружающим миром
18. Основы экологии
19. Общие сведения о воспитанниках
20. Показатели здоровья воспитанников
21. Сведения о количестве дней, пропущенных воспитанниками
22. Замечания о ведении классного журнала
Сетка занятий на 1-е полугодие
Дни, часы занятий
Понедельник
Вторник
Среда
Четверг
Пятница
Суббота
1 урок с __ч.__м. до_ ч.__м.
2 урок с __ч.__м. до_ ч.__м.
3 урок с __ч.__м. до_ ч.__м.
4 урок с __ч.__м. до_ ч.__м.
5 урок с __ч.__м. до_ ч.__м.
Сетка занятий на 2-е полугодие
Дни, часы занятий
Понедельник
Вторник
Среда
Четверг
Пятница
Суббота
1 урок с __ч.__м. до_ ч.__м.
2 урок с __ч.__м. до_ ч.__м.
3 урок с __ч.__м. до_ ч.__м.
4 урок с __ч.__м. до_ ч.__м.
5 урок с __ч.__м. до_ ч.__м.
(правая сторона)
Режим в предшкольном классе
1 четверть
______________________________________________________________
______________________________________________________________
______________________________________________________________
2 четверть
______________________________________________________________
______________________________________________________________
______________________________________________________________
______________________________________________________________
3 четверть
______________________________________________________________
______________________________________________________________
______________________________________________________________
______________________________________________________________
4 четверть
______________________________________________________________
______________________________________________________________
______________________________________________________________
(левая сторона)
Наименование
Фамилия, имя воспитанника
Месяц, число
и далее до 25
1
2
3
4
до конца страницы до 30.
(правая сторона)
Фамилия, имя, отчество воспитателя (при его наличии) ___________________________
Число, месяц
Что пройдено на занятии
Задание
Заметки воспитателя
до конца страницы, всего 30 строк.
(левая сторона)
Общие сведения об обучающихся
№ п/п
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Год рождения
Домашний адрес
Дата зачисления
Дата выбытия
1
2
3
4
5
6
и далее до 30.
(правая сторона)
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) отца, матери или лиц, их заменяющих
Место работы родителей, занимаемая должность, телефон
Домашний адрес, телефон
Примечание
7
8
9
10
и далее до 30.
(левая сторона)
Показатели здоровья
№ п/п
Фамилия, имя воспитанника
Год рождения
1
2
3
1
2
3
и далее до 30.
(правая сторона)
Состояние здоровья (отклонение от норм)
Медицинская группа
Заметки воспитателя
4
5
6
и далее до 30.
(левая сторона)
Сведения о количестве пропущенных дней и занятий
№ п/п
Фамилия, имя обучающегося
Сентябрь
Октябрь
Ноябрь
1 четверть
всего дней
в том числе по болезни
всего дней
в том числе по болезни
всего дней
в том числе по болезни
всего дней
в том числе по болезни
и далее до 30.
Итого (данные только по четвертям и за учебный год)
(правая сторона)
№ п/п
Фамилия, имя обучающегося
Ноябрь
Декабрь
2 четверть
всего дней
в том числе по болезни
всего дней
в том числе по болезни
всего дней
в том числе по болезни
и далее до 30.
Итого (данные только по четвертям и за учебный год)
(левая сторона)
№ п/п
Фамилия, имя обучающего ся
Январь
Февраль
Март
3 четверть
всего дней
в том числе по болезни
всего дней
в том числе по болезни
Всего дней
в том числе по болезни
всего дней
в том числе по болезни
и далее до 30.
Итого (данные только по четвертям и за учебный год)
(правая сторона)
№ п/п
Фамилия, имя обучающегося
Апрель
Май
4 четверть
Всего за год
всего дней
в том числе по болезни
всего дней
в том числе по болезни
всего дней
в том числе по болезни
всего дней
в том числе по болезни
и далее до 30.
Итого (данные только по четвертям и за учебный год)
Замечания по ведению журнала (заполняется заместителем директора по учебно-
воспитательной работе или директором)
Число и месяц
Замечания и предложения проверяющих
Отметки о выполнении
До конца страницы.
Форма
___________________________________________
(наименование организации образования)
Краткосрочный (поурочный) план
___________________________________________
(тема урока)
Раздел
Ф.И.О (при его наличии) педагога
Дата
Класс
Количество присутствующих
Количество отсутствующих
Тема урока
Цели обучения в соответствии с учебной программой
Цели урока
Ход урока
Этап урока/ Время
Действия педагога
Действия ученика
Оценивание
Ресурсы
Данные пункты плана урока являются обязательными. Согласно подпункту 1) пункта
1 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О статусе педагога" педагог имеет право на
свободный выбор способов и форм организации профессиональной деятельности при
условии соблюдения требований государственного общеобязательного стандарта
соответствующего уровня образования, утвержденного приказом Министра образования и
науки Республики Казахстан от 31 октября 2018 года № 604 "Об утверждении
государственных общеобязательных стандартов образования всех уровней образования"
(зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под
№ 17669).
При наличии в классе обучающихся с особыми образовательными потребностями
предусматриваются действия по адаптации и реализации индивидуальных программ,
одобренных методическими объединениями.
Краткосрочный (поурочный) план по предмету "Самопознание"
Школа ___________________ Дата __________ Педагог
Класс _______ Количество учащихся _______
Тема
Ценность ____________________
Качества
Цель
Задачи
Ресурсы (материалы, источники)
Ход урока:
Организационный момент. Позитивный настрой
Проверка домашнего задания
Примечания
Позитивное высказывание (цитата)
Рассказывание истории (беседа)
Творческая деятельность
Групповое пение
Домашнее задание
Заключительная минута урока
Форма
Среднесрочный (календарно-тематический) план по предметам
____________ дисциплина ___________ класс
Итого: _____ часов, в неделю:___часов
№ п/п
Раздел/ Сквозные темы
Тема урока
Цели обучения
Количество часов
Сроки
Примечание
І четверть
ІІ четверть
ІІІ четверть
ІV четверть
Форма
План наставничества
на ___________ учебный год
Сведения о молодом специалисте
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Образование
Какое учебное заведение окончил, когда
Итоги педагогической практики
Должность
Классы, в которых работает молодой педагог
Классное руководство
Сведения о педагоге, практикующем наставничество
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Образование
Какое учебное заведение и когда окончил
Специальность по диплому
Педагогический стаж
Должность
Классы, в которых работает наставник
Квалификационная категория
Цель работы
Задачи
Основные направления работы
- работа с нормативной правовой документацией, используемой в работе;
- помощь в работе со школьной документацией;
- консультации по составлению и реализации рабочей программы, планов учебных занятий;
- помощь в организации учебных занятий;
- помощь в составлении и анализе диагностических работ;
- взаимопосещение уроков и т.д.
Итог
Оценка педагогической деятельности молодого специалиста. Совместный отчет о проделанной работе
Мероприятия
по планированию, организации и содержанию деятельности
педагога, практикующего наставничество
Содержание деятельности
Формы работы
Сроки
Форма
____________________________________
(наименование организации образования)
Анализ по итогам проведения суммативного оценивания за раздел и
суммативного оценивания за четверть, который
формируется автоматически из автоматизированной информационной системы
(в случае отсутствия информационных систем – бумажно)
за ______ четверть по предмету ____________
Класс
Количество учащихся
Педагог
Цель
Анализ результатов СОР и СОЧ
Предмет
Ученик
Макс. балл
Процентное содержание баллов суммативного оценивания
% качества
% успеваемости
низкий
средний
высокий

0-39%
40-84%
85-100%
Оқушылар саны
БЖБ 1
БЖБ 2
ТЖБ
Қол жеткізілген мақсаттар
Қиындық тудырған мақсаттар
БЖБ 1
БЖБ 2
ТЖБ
1. БЖБ және ТЖБ нәтижелерін талдау білім алушылардың мынадай білім деңгейін көрсетті: жоғары (В): 85-100% орта (С): 40-84% төмен (Н): 0-39%
2. Тапсырмаларды орындау барысында білім алушыларда туындаған қиындықтар тізбесі: _____________________________________________________________________
3. Тапсырмаларды орындау барысында білім алушыларда туындаған қиындықтардың себептері: _____________________________________________________________________
4. БЖБ және ТЖБ нәтижелерін талдау қорытындысы бойынша жоспарланған жұмыс (қажет болған жағдайда білім алушылардың ТАӘ көрсетумен) :_________________________
Күні________________Педагогтің (Т.А.Ә.(болған жағдайда)____________
Нысан
Сынып жетекшісінің жұмыс жоспары
Іс-шаралар
Орындау мерзімдері
Аяқтау нысандары
1
Орта білім беру ұйымының оқу- тәрбие жұмысы жоспарының негізінде сынып тәрбие жұмысының жоспарын жасау (тәрбие жоспарының нысанын мектеп сынып жетекшілерінің әдістемелік бірлестігі айқындайды)
Оқу жылы басталғанға дейін
Жоспар (қағаз немесе электрондық форматта)
2
Білім беру ұйымының басшысы бекіткен нысан бойынша Сыныптың әлеуметтік паспортын жасау
Қыркүйек
Әлеуметтік паспорт (қағаз немесе электрондық форматта)
3
Сыныптағы білім алушыларға педагогикалық, әлеуметтік, психологиялық, дене зерттеулерін жүргізу
Қажеттілігіне қарай, оқу жылының ішінде
Талдау материалдары (қағаз немесе электрондық форматта)
4
Ата-аналармен жұмыс
Қажеттілігіне қарай, оқу жылының ішінде
Ата-аналар жиналыстарының хаттамалары (қағаз немесе электрондық форматта)
5
Балалармен тәрбие іс-шараларын өткізу
Қажеттілігіне қарай, оқу жылының ішінде
Іс- шаралардың материалдары (қағаз немесе электрондық форматта)
6
Әдістемелік жұмыс жүргізу
Қажеттілігіне қарай, оқу жылының ішінде
Әдістемелік жұмыс материалдары (қағаз немесе электрондық форматта)
7
Тәрбие жұмысын талдау
Қажеттілігіне қарай, оқу жылының ішінде
Талдау (қағаз немесе электрондық форматта)
8
Сынып журналын жүргізу
Ұдайы
Сынып журналы (қағаз немесе электрондық форматта)
Нысан
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі 1-4 сынып білім алушысының үлгерім табелі
__________________________________________________________
(облыс, республикалық маңызы бар қала және астана, аудан, қала, ауыл)
__________________________________________________________
(орта білім беру ұйымының атауы)
_________________________________________________________
(білім алушының тегі және аты)
"_______"______________ сынып
______________ оқу жылы
(сол жақ беті)
Оқу жылының кезеңдері
Сауат ашу
Ана тілі
Әдебиет
Қазақ тілі
Орыс тілі
Шетел тілі
Математика
Жаратылыстану
Дүниетану
Өзін-өзі тану
Музыка
Бейнелеу өнері
Көркем еңбек
Дене шынықтыру
1-тоқсан
2-тоқсан
3-тоқсан
4-тоқсан
Қорытынды баға
Педа гогика лық кеңес тің ше шімі
Жалғасы Орта білім беру ұйымының басшысы_________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) (қолы)
Сынып жетекшісі _____________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) (қолы)
Мөрдің орны
(оң жақ беті)
Информатика (ИКТ)
Таңдау бойынша пәндер
Тәртібі
Сабақтар саны
Ата-аналардың қолы
Педагогтің қолы
барлығы
оның ішінде
Ескерту: Білім алушылардың үлгерімі туралы табельдер орта білім беру ұйымы электронды жүйеге қосылған болса, электрондық форматта толтырылады, оны қағаз түрінде толтыруға жол берілмейді.
Оқу жылының қорытындысы бойынша білім алушылардың үлгерімі туралы табельдер ақпараттық жүйеден жүктеліп, оған директордың қолы қойылады және білім беру мекемесінің мөрі басылады.
Нысан

0-39%
40-84%
85-100%
1
2
3
4
5
6
7
8
Количество учеников
СОР 1
СОР 2
СОЧ
Достигнутые цели
Цели, вызвавшие затруднения
СОР 1
СОР 2
СОЧ
1. Анализ результатов СОР и СОЧ показал следующий уровень знаний у
обучающихся:
высокий (В): 85-100%
средний (С): 40-84%
низкий (Н): 0-39%
2. Перечень затруднений, которые возникли у обучающихся при выполнении заданий:
__________________________________________________
3. Причины указанных выше затруднений у обучающихся при выполнении заданий:
__________________________________________________
4. Планируемая работа по итогам анализа результатов СОР и СОЧ (при
необходимости с указанием ФИО (при его наличии) обучающихся)
________________________________________________________________
Дата____________________________ ФИО (при его наличии) педагога________
Форма
План работы классного руководителя
Мероприятия
Сроки выполнения
Форма завершения
1
Составление плана воспитательной работы класса на основе учебно-воспитательного плана работы организации среднего образования (форма плана воспитательной работы определяется школьным методическим объединением классных руководителей)
До начала учебного года
План (в бумажном или электронном формате)
2
Составление социального паспорта класса по утвержденной руководителем организации образования форме
Сентябрь
Социальный паспорт (в бумажном или электронном формате)
3
Проведение педагогического, социологического, психологического, физического исследования обучающихся класса
По мере необходимости в течение учебного года
Аналитические материалы (в бумажном или электронном формате )
4
Работа с родителями
По мере необходимости в течение учебного года
Протоколы родительских собраний (в бумажном или электронном формате)
5
Проведение воспитательных мероприятий с детьми
По мере необходимости в течение учебного года
Материалы мероприятий (в бумажном или электронном формате)
6
Ведение методической работы
По мере необходимости в течение учебного года
Материалы по методической работе (в бумажном или электронном формате)
7
Анализ воспитательной работы
По мере необходимости в течение учебного года
Анализ (в бумажном или электронном формате)
8
Ведение классного журнала
Постоянно
Классный журнал (в бумажном или электронном формате)
Форма
Министерство образования и науки Республики Казахстан
Табель успеваемости обучающегося 1-4 классов ____________________________________
(область, город республиканского значения, столица, район, город, село)
______________________________________
(наименование организации среднего образования)
______________________________________________________________
(фамилия и имя обучающегося) "______" ________ класс/учебный год
(левая сторона)
Периоды учебного года
Обучение грамоте
Родной язык
Родная литература
Казахский язык
Русский язык
Иностранный язык
Математика
Естествозание
Познание мира
Музыка
Художественный труд
Физкультура
1 четверть
2 четверть
3 четверть
4 четверть
Итоговая оценка
Решение педагогического совета
Продолжение
Руководитель организации среднего образования
______________________________________ ______________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)) (подпись)
Классный руководитель ___________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)) (подпись)
Место печати
(правая сторона)
Информатика (ИКТ)
Предметы по выбору
Поведение
Количество уроков
Подпись родителя
Подпись педагога
всего
из них
Примечание: Табель успеваемости обучающегося при подключении организации
образования к электронной системе заполняется в электронном формате, заполнение его в
бумажном варианте не допускается.
По итогам учебного года табель успеваемости обучающегося выгружается из
информационной системы, заверяется подписью директора и печатью организации
образования.
Форма
Министерство образования и науки Республики Казахстан

Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі 5-11 (12) сынып білім алушысының үлгерім табелі __________________________________________________________
(облыс, республикалық маңызы бар қала және астана, аудан, қала, ауыл)
_________________________________________________________
(орта білім беру ұйымының атауы)
_________________________________________________________
(білім алушының тегі, аты)
"___"______________ сынып
______________ оқу жылы
(сол жақ)
Оқу жылының кезеңдері
Пәндер атауы
Қазақ тілі
Қазақ әдебиеті
Орыс тілі
Орыс әдебиеті
Ана тілі
Әдебиет
Шетел тілі
Математика
Алгебра және ана лиз бастамалары
Геометрия
Ин форматика
Жаратылыстану
Геогра фия
1-тоқсан
2-тоқсан
3-тоқсан
4-тоқсан
Жылдық баға
Емтихан бағасы
Қорытынды баға
Педагогикалық кеңестің шешімі
Орта білім беру ұйымының директоры ________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)) (қолы)
Сынып жетекшісі _________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)) (қолы)
Мөр орны
(оң жақ)
Биология
Химия
Физика
Қазақстан тарихы
Дүние жүзі тарихы
Құқық негіздері
Өзін-өзі тану
Музыка
Көркем еңбек
Дене тәрбиесі
Алғашқы әскери және технологиялық даярлық
кестенің жалғасы
Таңдау бойынша пәндер
Тәртібі
Ата-аналардың қолы
Сынып жетекшісінің қолы
Ескерту: Білім алушының үлгерім табелі орта білім беру ұйымы электрондық жүйеге қосылған жағдайда электрондық форматта толтырылады, оны қағаз түрінде толтыруға жол берілмейді.
Оқу жылының қорытындысы бойынша білім алушының үлгерім табелі ақпараттық жүйеден жүктеліп, оған директордың қолы қойылады және білім беру мекемесінің мөрі басылады.
Нысан
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
Суреттің орны
Білім алушының жеке іс қағазы
Тегі___________________________________________________________
Аты ___________________________________________________________
Әкесінің аты (болған жағдайда)____________________________________
Туған күні, айы, жылы ____________________________________________
Мекен-жайы ___________________________________________________
1. Жынысы: ер, әйел _______ (астын сызу)
2.___________________________________________________________туған
(күні, айы, жылы)
Негізі:
Туу туралы куәлік № ___ берілген күні __________ серия №_______

Табель успеваемости обучающегося 5-11 (12) классов
___________________________________________________
(область, город республиканского значения, столица, район, город, село)
___________________________________________________________
(наименование организации среднего образования)
___________________________________________________________
(фамилия и имя обучающегося) "______" ________ класс/учебный год
(левая сторона)
Периоды учебного года
Наименование предметов
Казахский язык
Казахская литература
Русский язык
Русская литература
Родной язык
Родная
литература
1 четверть
2 четверть
3 четверть
4 четверть
Годовая оценка
Экзаменационная оценка
Итоговая оценка
Решение педагогического совета
Продолжение
Периоды учебного года
Наименование предметов
Иностранный язык
Математика
Алгебра и начала анализа
Геометрия
Информатика
Естествознание
География
1 четверть
2 четверть
3 четверть
4 четверть
Годовая оценка
Экзаменационная оценка
Итоговая оценка
Решение педагогического совета
Директор организации среднего образования
__________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)) (подпись)
Классный руководитель ______________________________ _______________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)) (подпись)
Место печати
(правая сторона)
Наименование предметов
Биология
Химия
Физика
История Казахстана
Всемирная история
Основы права
продолжение таблицы
Самопознание
Музыка
Художественный труд
Физическая культура
Начальная военная и технологическая подготовка
продолжение таблицы
Предметы по выбору
Поведение
Подпись родителя
Подпись классного руководителя
Примечание: Табель успеваемости обучающегося при подключении организации
образования к электронной системе заполняется в электронном формате, заполнение его в
бумажном варианте не допускается.
По итогам учебного года табель успеваемости обучающегося выгружается из
информационной системы, заверяется подписью директора и печатью организации
образования.
Форма
Министерство образования и науки Республики Казахстан
Место для фотографии
Личное дело обучающегося № ________
Фамилия________________________________________________________
Имя ____________________________________________________________
Отчество (при его наличии) ________________________________________
Число, месяц, год рождения _______________________________________
Домашний адрес_________________________________________________
1. Пол: мужской, женский___________ (подчеркнуть)
2. Родился_______________________________________(число, месяц, год)
Основание:
Свидетельство о рождении № ___ от ____________ серия № ___________

3. Ата-анасының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
_________________________________________________
немесе заңды өкілдерінің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
_________________________________________________________________
4. Ұлты ______________________________________________________
5. Бірінші сыныпқа қабылданғанға дейін қай жерде тәрбиеленді/оқыды/
______________________________________________________________
______________________________________________________________
6. Орта білім беру ұйымынан кету туралы белгі (қашан, қайда, себептері)
_____________________________________________________________
Ескерту: Білім алушының жеке іс қағазы (бұдан әрі – Жеке іс қағазы) орта білім беру ұйымына қабылданған кезден бастап мектеп бітіргенше (мектептен шыққанша) әрбір оқушыға жүргізіледі.
10-11 (12) сынып оқушыларының білім алу кезеңінде негізгі орта мектепті бітіргені туралы аттестат Жеке іс қағазында болады.
1-4 сынып оқушыларының жеке іс қағаздарын педагогтер, 5-11 (12) сыныптарда сынып жетекшілері жүргізеді.
Білім алушының жеке іс қағазы оқушының білім алуы кезінде және мектепті бітіргеннен кейін үш жылға дейін мектепте сақталады.
Білім алушының Жеке іс қағазына:
1) Туу туралы куәліктің көшірмесі;
2) 2 дана 3х4 көлеміндегі фотосурет;
3) мектептің медициналық кабинетінде сақталатын медициналық карта (мектепке қабылданған кезде талап етіледі);
4) әрбір сыныптағы үлгерім табелі тіркеледі.
Оқу жылының соңында Жеке іс қағазына барлық пәндер бойынша бағалары туралы жазбалар, білім алушылардың жетістіктері мен жіберген сабақтарының саны жазылады.
Бір мектептен екінші мектепке ауысқан кезде "_________мектептен кетті" деген жазба жазылып, директордың қолы қойылып, мектептің мөрі басылып, Жеке іс қағазы ата-анаға немесе өзге де заңды өкіліне беріледі.
"Алфавиттік кітапқа" тіркеу үшін әрбір білім алушының Жеке іс қағазы нөмірленеді.
Жеке іс қағаздары мектеп директорының бұйрығымен бекітілген жауапты адамда сақталады.
Білім беру ұйымы электронды жүйеге қосылған жағдайда Жеке іс қағазы электрондық форматта толтырылады, оны қағаз түрінде толтыру талап етілмейді.
Нысан
Әлеуметтік педогогтің оқу жылына арналған жұмыс жоспары
№ р/с
Іс-шаралар
Орындау мерзімдері
Жауаптылар
Есеп беру нысандары
І. Сыныптарға, мектепке әлеуметтік паспорттауды жүргізу
II. Балалық құқығын қорғау жұмысы
IІІ. Әртүрлі есепте тұрған оқушылармен жеке-профилактикалық жұмыс
ІV. Педагогикалық ұжыммен және сыртқы ұйымдармен (кәмелетке толмағандардың ісі жөніндегі бөлім, кәмелетке толмағандардың ісі жөніндегі комиссия, қамқоршылық және қорғаншылық және т.б.) өзара іс-қимыл жүргізу жұмысы
V. Білім алушылардың ата-аналарымен (отбасыларымен) профилактикалық жұмыс
VI. Диагностикалау-талдау қызметі
Нысан
Мектептің әлеуметтік паспорты
Әлеуметтік санаттар
саны
%
Барлық оқушылар
Отбасы түрі бойынша:
1.
Толық отбасылар
2.
Толық емес отбасылар
3.
Анасы жоқ балалар
4.
Әкесі жоқ балалар
5.
Көп балалы отбасы
6.
Аз қамтамасыз етілген отбасы
7.
Жетім балалар, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балалар
8.
Мүгедек балалар, мүмкіндіктері шектеулі балалар
9.
Азаматтығы жоқ білім алушылар
10.
Басқа мемлекеттің азаматы болып табылатын білім алушылар
11.
Кәмелетке толмағандар ісі жөніндегі бөлімде есепте тұрғандар
12.
Мектепішілік бақылау есебінде тұрғандар
Ата-аналарының білімі:
1.
Жоғары, жоғары білімнен кейінгі
2.
Техникалық және кәсіптік
3.
Орта
Нысан
Мектептегі оқушылар туралы мәлімет
Оқушы ның аты-жөні (болған жағдайда)
Туған жылы
Ұл ты
Ата-анасының аты-жөні (болған жағдайда)
Білімі
Жұмыс орны
Мекен жайы, телефоны
Әлеуметтік мәртебесі
Отбасы құрамы (са ны)
1
Нысан
Педагог-психологтің оқу жылына арналған жұмыс жоспары
Мақсаттар:
Міндеттер:
№ р/с
Іс-шаралар
Жұмыс түрлері
Нысананалы топ
Орындау мерзімі
Ескерту лер
Есеп тілік ныса ны
І. Диагностикалау
ІІ. Түзету-дамыту жұмысы
III. Профилактика және психологиялық ағарту
IV. Консультация беру
V. Ұйымдастыру-әдістемелік жұмыс
VI. Жыл бойынша психологиялық қызмет туралы талдамалық есептер
Нысан
Психологиялық қызметтің топтық және жеке жұмысын есепке алу журналы
Оқушының ТАӘ (болған жағдайда)
Дәріс күндері
Жұмыс динамикасы
Дәріс тақырыбы
"Жұмыс" динамикасы" бағанында мәлімет таңбалармен (+, -, =) көрсетіледі, түзеу жұмысы аяқталғаннан кейін немесе жыл қорытындысы бойынша оқушының дамуындағы ілгерілеу.
Журналға білім беру процесіне қатысушылардың барлығымен жасалған жұмыстардың барлық түрлері енгізіледі.
Педагог-психологтің консультацияларын есепке алу журналы
Күні
Консультация алушы
Жүгі ну себебі
Проблема
Консультация нәтижесі
Консультант
Жасы (сыны бы)
Жынысы
Есімі
1
2
3
4
5
6
7
8
"Консультация нәтижесі" бағанында жұмыс процесі мен нәтижесі қысқаша сипатталады.
Білім беру ұйымындағы психологтар санына қарамастан ортақ журнал жүргізіледі.
Нысан
____________________________________________
(білім беру ұйымының атауы)
Бекітемін
Басшы ____________
20__ж "___" ____________
Тәрбие жұмысы жоспары (Орта, техниқалық және кәсіптік білім, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарына арналған)
_______________ оқу жылына
Педагог____________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда))
Тобы/сыныбы_______________________________________________________
(топтың/сыныбын атауын көрсету) Тәрбие жұмысының бағыттары бойынша іс-шаралар жоспары
Тәрбие жұмысының атауы
Аяқтау нысаны
Жауаптылар
Орындау мерзімі
I. Тәрбиені нормативтік құқықтық қамтамасы зету
ІІ. Ғылыми-әдістемелік және ақпараттық қамтамасыз ету
ІII. Іске асыру тетіктері: тәрбиенің басым бағыттары бойынша іс-шаралар

3. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) родителей
________________________________________________________________
и иных законных представителей ___________________________________
4. Национальность ________________________________________________
5. Где воспитывался /обучался до поступления в первый класс
________________________________________________________________
6. Отметка о выбытии из организации среднего образования: когда, куда, причины
________________________________________________________________
Примечание: Личное дело обучающегося (далее – Личное дело) ведется на каждого
ученика с момента поступления в организацию среднего образования и до ее
окончания (выбытия).
В период обучения в 10-11 (12) классах аттестат об окончании основной средней
школы обучающегося находится в Личном деле.
Личные дела в 1-4 классах ведутся педагогами, 5-11 (12) классах – классными
руководителями.
Личное дело обучающегося хранится в школе в течение обучения учащегося и три
года после окончания школы.
К личному делу обучающихся прилагаются:
1) копия свидетельства о рождении;
2) 2 фотографии размером 3х4;
3) медицинская карта (требуется при поступлении в школу), хранящаяся в
медицинском кабинете школы;
4) табель успеваемости в каждом классе.
В конце учебного года в Личное дело заносится запись в соответствии с оценками по
всем предметам; успехи, достигнутые обучающимися, и количество пропущенных уроков.
При переходе из одной школы в другую, родителям, иным законным представителям
передается Личное дело с записью "Выбыл из ________ школы", закрепленной подписью
директора и печатью школы.
Для регистрации в алфавитной книге Личное дело каждого обучающегося
пронумеровывается.
Личные дела хранятся у ответственного лица, определенного приказом директора
школы.
Личное дело при подключении организации образования к электронной системе
заполняется только в электронном формате, заполнение его в бумажном варианте не
требуется.
Форма
План работы социального педагога на учебный год
№ п/п
Мероприятия
Сроки выполнения
Ответственные
Формы отчета
І. Проведение социальной паспортизации классов, школы
II. Работа по охране прав детства
III. Индивидуально-профилактическая работа с учащимися, состоящими на разных формах учета
IV. Работа по взаимодействию с педагогическим коллективом и взаимодействию с внешними организациями (отдел по делам несовершеннолетных, Комиссия по делам несовершеннолетных, органы опеки и попечительства и др.)
V. Профилактическая работа с родителями (семьей) обучающихся
VI. Диагностико - аналитическая деятельность
Форма
Социальный паспорт школы
№ п/п
Социальные категории
количество
%
Всего учащихся
По типу семьи:
1
Полные семьи
2
Неполные семьи
3
Нет матери
4
Нет отца
5
Многодетные
6
Малообеспеченные
7
Сироты, дети, оставшиеся без попечения родителей
8
Дети-инвалиды, дети с особыми образовательными потребностями
9
Учащиеся, не имеющие гражданства
10
Учащиеся – граждане другого государства
11
Стоит на учете в отделе по делам несовершеннолетних
12
Стоит на учете внутришкольного контроля
Образование родителей:
1
Высшее, послевузовское
2
Техническое и профессиональное
3
Среднее
Форма
Сведения об учащихся школы
ФИО (при его наличии) ребенка
Дата рождения
Национальность
ФИО (при его наличии) родите лей
Образование
Место работы
Адрес, теле фон
Социа льный статус
Состав семьи (кол-во)
1
Форма
План работы педагога-психолога на учебный год
Цели
Задачи
№п/п
Мероприятия
Вид работы
Целевая группа
Срок исполнения
Примечания
Форма отчетности
І. Диагностика
ІІ. Коррекционно-развивающая работа
III. Профилактика и психологическое просвещение
IV. Консультирование
V. Организационно-методическая работа
VI. Аналитические отчеты о деятельности психологической службы за год
Форма
Журнал учета групповой и индивидуальной работы психологической службы
ФИО (при его наличии) учащегося
Даты занятий
Динамика работы
Тема занятия
В графе "Динамика работы" указываются знаки (+, -, =), отражающие продвижение в
развитии ученика после завершения коррекционной работы или по итогам года.
В журнал вносятся все виды работ со всеми участниками образовательного процесса.
Форма
Журнал учета консультациий педагога-психолога
Дата
Консультируемый
Повод обращения
Проблема
Результат консультирования
Консультант
Возраст (класс)
Пол
Имя
1
2
3
4
5
6
7
8
В графе "Результат консультирования" кратко описывается процесс и результат
работы.
Ведется единый журнал вне зависимости от количества психологов в организации
образования.
Форма
Титульный лист
___________________________________________
(наименование организации образования)
УТВЕРЖДАЮ
Руководитель
"____" ___________20___г.
План воспитательной работы
(для организаций среднего, технического и профессионального,
послесреднего образования)
на ________учебный год
Педагог_________________________________________________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии))
Группа/Класс_____________________________________________________
(указать наименование группы/класса)
План мероприятий по направлениям воспитательной работы
Наименование мероприятия
Форма завершения
Ответственные исполнители
Срок исполнения
I. Нормативное правовое обеспечение воспитания
II. Научно-методическое и информационное обеспечение
III. Механизмы реализации: мероприятия по приоритетным направлениям воспитания

1. Бағыты: қазақстандық патриотизм мен азаматтықты тәрбиелеу, құқықтық тәрбие
Мақсаты: балалар мен жастардың патриоттық сана-сезімі мен өзіндік сана-сезімін қалыптастыру, Қазақстан Республикасының Конституциясына, мемлекеттік рәміздерге құрметпен қарауды тәрбиелеу, құқықтық мәдениетті қалыптастыру, олардың құқықтары мен міндеттеріне саналы көзқарас.
2. Бағыты: рухани-адамгершілік тәрбие
Мақсаты: жеке тұлғаның рухани-адамгершілік және этикалық принциптерін, оның адамгершілік қасиеттері мен көзқарастарын қайта құру туралы қазақстандық қоғам өмірінің жалпыадамзаттық құндылықтарына, нормалары мен дәстүрлеріне сәйкес келетін "Рухани жағырудың" құндылық негіздері туралы терең түсінік қалыптастыру; "Өзін-өзі тану" негізінде рухани-адамгершілік тәрбие беру.
3. Бағыты: ұлттық тәрбие
Мақсаты: жеке тұлғаны жалпыадамзаттық және ұлттық құндылықтарға, мемлекеттік тілге, Қазақстан халқының мәдениетіне құрмет көрсетуге бағыттау.
4. Бағыты: Отбасылық тәрбие
Мақсаты: неке және отбасы мүшелерін құрметтеу құндылықтарын тәрбиелеу; отбасылық культ; толыққанды отбасын құру үшін денсаулық құндылықтары; отбасы мен достарына деген адалдық; отбасылық дәстүрлер; жәдігерлер мен әдет-ғұрыптарды құрметтеу; ана болудың қасиеттілігі; сезім құндылықтары - сүйіспеншілік, адалдық, достық, ата-аналарды тәрбиелеу, олардың психологиялық-педагогикалық құзыреттілігі мен балаларды тәрбиелеу жауапкершілігін арттыру.
5. Бағыты: Еңбек, экономикалық және экологиялықтәрбие
Мақсаты: кәсіби өзін-өзі анықтауға саналы қатынасты қалыптастыру, жеке тұлғаның экономикалық ойлауы мен экологиялық мәдениетін дамыту, қайталанбас құндылық ретінде табиғатты сүю; кіші Отан ретінде туған табиғатқа деген сүйіспеншілік.
6. Бағыты: Интеллектуалды тәрбие, ақпараттық мәдениетті тәрбиелеу
Мақсаты: әр адамның интеллектуалдық мүмкіндіктерін, көшбасшылық қасиеттері мен дарындылығын, сондай-ақ ақпараттық мәдениетті, соның ішінде балалардың кибер мәдениеті мен кибер гигиенасын дамытуды қамтамасыз ететін мотивациялық кеңістікті қалыптастыру.
7. Бағыты: көпмәдениеттік және көркем-эстетикалық тәрбие
Мақсаты: Жалпы мәдени мінез-құлық дағдыларын қалыптастыру, жеке тұлғаның өнер мен шынайылыққа эстетикалық объектілерді қабылдауға, меңгеруге, бағалауға дайындығын дамыту, оның ішінде "Ұшқыр ой алаңы" мектеп оқушыларының дебаттық қозғалысы" жалпыұлттық мәдени-білім беру жобасын іске асыру арқылы білім беру ұйымдарында полимәдени орта құру, эстетикалық талғам мен сезімнің эстетикалық санасын, халықтардың ұлттық мәдениеттері құндылықтарына көркемдік-эстетикалық сезімталдықты қалыптастыру.

1. Направление: Воспитание казахстанского патриотизма и гражданственности, правовое воспитание
Цель: Формирование патриотического сознания и самосознания детей и молодежи, воспитание уважения к Конституции Республики Казахстан, государственной символике, формирование правовой культуры, осознанного отношения к своим правам и обязанностям.
2. Направление: Духовно-нравственное воспитание
Цель: Формирование глубокого понимания ценностных основ "Рухани жаңғыру" о возрождении духовно-нравственных и этических принципов личности, ее моральных качеств и установок, согласующихся с общечеловеческими ценностями, нормами и традициями жизни казахстанского общества, духовно-нравственного воспитания на основе предмета "Самопознание".
3. Направление: Национальное воспитание
Цель: Ориентация личности на общечеловеческие и национальные ценности, уважение к государственному языку, культуре народа Казахстана.
4. Направление: Семейное воспитание
Цель: Формирование ценностей брака и уважения к членам семьи; культа семьи; понимания ценности здоровья для построения полноценной семьи; развитие преданности по отношению к родным и близким; формирование семейных традиций; бережного отношения к реликвиям и обычаям, святости материнства, ценности чувств – любви, верности, дружбы; просвещение родителей, повышение их психолого-педагогической компетентности и ответственности за воспитание детей.
5. Направление: Трудовое, экономическое и экологическое воспитание
Цель: Формирование осознанного отношения к профессиональному самоопределению, развитие экономического мышления и экологической культуры личности, любви к природе как к уникальной ценности; любви к родной природе как к малой Родине.
6. Направление: Интеллектуальное воспитание, воспитание информационной культуры
Цель: Формирование мотивационного пространства, обеспечивающего развитие интеллектуальных возможностей, лидерских качеств и одаренности каждой личности, а также информационной культуры, в том числе по киберкультуре и кибергигиене детей.
7. Направление: Поликультурное и художественно-эстетическое воспитание
Цель: Формирование общекультурных навыков поведения, развитие готовности личности к восприятию, освоению, оценке эстетических объектов в искусстве и действительности, создание в организациях образования поликультурной среды, в том числе через реализацию общенационального культурно-образовательного проекта "Дебатное движение школьников "Ұшқыр ой алаңы", формирование эстетического сознания, эстетического вкуса и чувства, художественно-эстетической восприимчивости к ценностям национальных культур народов.

9 (10)-сыныпты бітірушінің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Туған жылы, айы, күні
Осы орта білім беру ұйымына қабылданған жылы
Пәндер бойынша білім бағасы
1
2
3
4
5
6
Беттің соңына дейін
(оң жақ беті)
№ р/с
Марапаттау
Негізгі орта білім беру ұйымын бітіргені туралы педагогикалық кеңес шешімінің жылы, айы, күні
Негізгі орта білім беру ұйымын бітіргені туралы аттестатты алу жөніндегі қолхат
Кітаптың соңғы беті
Осы кітапта ____________________ (жазбаша) бет нөмірленген, тігілген және мөрмен бекітілген.
Орта білім беру ұйымының басшысы _________________________ (қолы)
Мөрдің орны
________ жылғы "_____" ______________
Ескерту: Негізгі мектепті бітіру туралы аттестаттарды есепке алу және беру кітабы (бұдан әрі – Кітап) негізгі орта және жалпы орта мектептерде жүргізіледі.
Арнайы түзету мектебінде (қосалқы) Кітап оқушылардың аталған мектептің толық курсын аяқтағандығы туралы белгіленген үлгіде жүргізіледі.
Жалпы білім беретін мектептерде оқитын ерекше білім беру қажеттіліктері бар оқушыларға "Білім туралы құжаттардың түрлерін, білім туралы мемлекеттік үлгідегі құжаттардың нысандарын және оларды есепке алу мен беру қағидаларын, білім туралы өзіндік үлгідегі құжаттардың мазмұнына қойылатын негізгі талаптарды және оларды есепке алу мен беру қағидаларын, сондай-ақ білім беру ұйымдарында білім алуды аяқтамаған адамдарға берілетін анықтаманың нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2015 жылғы 28 қаңтардағы № 39 бұйрығына 5-қосымшаға (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10348 болып тіркелген) сәйкес БТ сериялы аттестат беріледі және Оқушылардың осы мектептің толық немесе толық емес курсын аяқтағаны туралы белгіленген үлгідегі кітапқа мәлімет енгізіледі.
Қалған таза және бүлінген аттестат бланкілерінің сериясы мен нөмірі көрсетіле отырып, аудандық (қалалық) білім бөліміне тапсырылады. Кітапта бланкілерді тапсыру туралы тиісті жазба жазылады.
Кітаптың бірінші бөлігінде сериялары мен нөмірлері көрсетіле отырып, негізгі орта мектепті аяқтағандығы туралы алынған және берілген аттестаттардың саны ескеріледі.
Негізгі мектепті бітіргені туралы аттестаттың телнұсқасын беру туралы жазба осы Кітаптағы кезекті нөмір бойынша жүргізіледі, онда 4-23 бағандар мынадай мәтінді жазу үшін пайдаланылады: "_____ жылғы ______ (күні) ______ (айы), берілген №______ сериясы ________ жоғалған түпнұсқаның орнына берілген телнұсқаны ______ жылғы ____ (күні) _____ (айы) алдым", ал жоғары жағында 2-жолда №______ сериясы ________ телнұсқаны беру туралы белгі қойылады.
Қате толтырылғанның орнына негізгі мектепті бітіргені туралы аттестат беру туралы жазба Кітаптағы кезекті нөмір бойынша жүргізіледі, онда 4-23 бағандар мынадай мәтінді жазу үшін пайдаланылады: "_____ жылғы ______ (күні) ______ (айы), берілген №______ сериясы ________ қате толтырылған түпнұсқаның орнына ______ жылғы ____ (күні) _____ (айы) алдым", ал жоғары жағында 2-жолда №______ сериясы ________ қайта аттестат беру туралы белгі қойылады.
Экстернге негізгі мекепті бітіргені туралы аттестат беру туралы жазба осы Кітаптың "Осы мектепке қабылданған жылы" деген 5-бағанында жазылады – "экстерн".
Мектепті осы жылы бітіргендер тізімінің соңында барлық аттестат алғандардың қолы болуы тиіс.
Кітаптың беттері нөмірленіп, тігіледі және аудандық (қалалық) білім бөлімі меңгерушісінің мөрімен және қолымен бекітіледі.
Кітап білім беру ұйымы электрондық жүйеге қосылған жағдайда электрондық форматта толтырылады, оны қағаз түрінде толтыру талап етілмейді.
Кітап оқу жылының қорытындысы бойынша ақпараттық жүйеден жүктеліп, кітаптың беттері нөмірленіп, тігіліп, мектеп директорының қолымен және білім беру ұйымының мөрімен бекітіліп, сақталуы қамтамасыз етіледі.
Нысан
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі Жалпы орта білім туралы аттестатты есепке алу және беру кітабы __________________________________________________________
(облыс, республикалық маңызы бар қала және астана)
__________________________________________________________
(аудан, қала (ауыл)
__________________________________________________________
(орта білім беру ұйымының атауы) Кітап ____________________жылы басталды Кітап ___________________ жылы аяқталды
1-бөлім. Жалпы орта білім туралы аттестаттарды есепке алу Кітаптың ішкі беті (сол жақ беті)
Кіріс
№ р/с
Аттестаттардың атауы, сериясы, нөмірі
Саны
Кіріске тіркеу үшін негіздеме және алған күні
Беттің соңына дейін (оң жақ беті)
№ р/с
Аттестаттардың атауы, нөмірі, сериясы
Саны
Беру үшін негіздеме және берілген күні
Аудандық (қалалық) білім бөлімі меңгерушісінің немесе мектептің құжаттамасымен айналысатын адамның қалған, сондай-ақ бүлінген бланкілердің нөмірін көрсете отырып, оларды алғаны туралы қолы
Беттің соңына дейін 2-бөлім. Жалпы орта білім туралы аттестаттарды беру есебі Кітаптың ішкі беті (сол жақ беті)
№ р/с
Жалпы орта білім туралы аттестаттың сериясы және нөмірі
Орта мектепті бітірушінің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Туған жылы, айы, күні
Осы орта білім беру ұйымына қабылданған жылы
Пәндер бойынша білім бағасы
Беттің соңына дейін (оң жақ беті)
№ р/с
Мара паттау
Орта мектепті бітіргені туралы педагогикалық кеңес шешімінің жылы, айы, күні
Жалпы орта білім туралы аттестатты алу жөніндегі қолхат
Кітаптың соңғы беті
Осы кітапта ____________________бет (жазбаша) нөмірленген, тігілген және мөрмен бекітілген.
Орта білім беру ұйымының басшысы _________________________ (қолы)
________ жылғы " _____" ______________
Ескерту: Жалпы орта білім туралы аттестат беру және бланкілерді есепке алу кітабы (бұдан әрі – Кітап) жалпы орта мектепте жүргізіледі.
Бірінші бөлімде жай аттестаттың, үздік аттестаттың және ерекше үлгідегі "Алтын белгі" аттестатының сериясы мен нөмірлері көрсетіле отырып, жалпы орта білім туралы аттестаттардың алынған және берілген бланкілерінің саны жеке ескеріледі.
Аттестаттардың таза және бүлінген бланкілерінің қалдығы олардың сериясы мен нөмірлері көрсетіле отырып, аудандық білім бөліміне тапсырылады. Кітапта бұл туралы тиісті жазба жасалады.
Кітаптың екінші бөлімінде орта мектепті бітірген білім алушылар туралы толық мәліметтер жазылады.
Тиісті бағандарда аттестатта көрсетілген пәндер бойынша бағалар қойылады, мақтау грамотасымен наградтау туралы мәліметтер жазылады, аттестат беру туралы педагогикалық кеңестің шешімінің күні көрсетіледі, жалпы орта білім туралы аттестатты алғаны туралы қолы қойылады.
Осы Кітапта бір немесе бірнеше оқу пәндері бойынша қанағаттанарлықсыз бағалары бар 11-сынып білім алушыларына анықтама, жалпы орта білім туралы аттестаттың телнұсқаларын, экстерн аттестаттарын беру туралы белгі қойылады.
Кітапта бір немесе бірнеше оқу пәндері бойынша қанағаттанарлықсыз бағалары бар білім алушыларға анықтама беру туралы да жазба жүргізіледі.
Жалпы орта білім туралы аттестаттың телнұсқасын беру туралы жазба осы Кітаптағы кезекті нөмір бойынша жүргізіледі, онда 4-29 бағандар мынадай мәтінді жазу үшін пайдаланылады: "_____ жылғы ______ (күні) ______ (айы), берілген №______ сериясы ________ жоғалған түпнұсқаның орнына берілген телнұсқаны ______ жылғы ____ (күні) _____ (айы) алдым", ал жоғары жағында 2-жолда №______ сериясы ________ телнұсқаны беру туралы белгі қойылады.
Қате толтырылғанның орнына аттестат беру туралы жазба Кітаптағы кезекті нөмір бойынша жүргізіледі, онда 4-29 бағандар мынадай мәтінді жазу үшін пайдаланылады: "_____ жылғы ______ (күні) ______ (айы), берілген №______ сериясы ________ қате толтырылған түпнұсқаның орнына ______ жылғы ____ (күні) _____ (айы) алдым", ал жоғары жағында 2-жолда №______ сериясы ________ қайта аттестат беру туралы белгі қойылады.
Экстернге жалпы орта білім туралы аттестат беру туралы жазба осы Кітаптың "Осы мектепке қабылданған жылы" деген бағанында жазылады – "экстерн".
Кітаптің беттері нөмірленеді, тігіледі және аудандық (қалалық) білім бөлімі меңгерушісінің мөрімен және қолымен бекітіледі.
Білім беру ұйымы электрондық жүйеге қосылған кезде Кітап электрондық форматта ғана толтырылады, оны қағаз нұсқада толтыру талап етілмейді.
Кітап оқу жылының қорытындысы бойынша ақпараттық жүйеден жүктеліп, беттері нөмірленіп, тігіліп, мектеп директорының қолымен және білім беру ұйымының мөрімен бекітіліп, сақталуы қамтамасыз етіледі.
Нысан
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі Білім алушылардың үлгерім табельдерін есепке алу кітабы __________________________________________________________
(облыс, республикалық маңызы бар қала және астана)
__________________________________________________________
(аудан, қала (ауыл))
__________________________________________________________
(орта білім беру ұйымының атауы)
Кітап___________________ жылы басталды
Кітап___________________ жылы аяқталды
Тіркеу нөмірі __________________________________________________
Берілген күні___________________________________________________
Берді __________________________________________________________
(облыстың, республикалық маңызы бар қаланың және астананың
білім басқармасы, қалалық, аудандық білім бөлімі)
Басшы __________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда))
___________________ "_____"_____________ 20__ ж. (қолы)
Алды __________________________________________________________
(облыс, республикалық маңызы бар қала, аудан)
Орта білім беру ұйымының басшысы
__________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда))
______________________ "____"_____________ 20__ ж. (қолы)
Мөрдің орны
20__/20__ оқу жылы 1-сынып жетекшісі_______________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда))
Білім алушының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Табельдің тіркелген нөмірі
Беріл ген күні
Білім алушының басқа білім беру ұйымына кетуі (бұйрық №, кеткен күні)
Сынып жетекшісінің қолы
1
2
3
4
5
6
Беттің соңына дейін
_____сынып жетекшісі ____________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда))
Білім алушының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Табельдің тіркелген нөмірі
Беріл ген күні
Білім алушының басқа орта білім беру ұйымына кетуі (бұйрық №, кеткен күні)
Сынып жетекшісінің қолы
1
2
3
4
5
6
Беттің соңына дейін
Жыл басында берілгені____________________________________________
(саны)
Жыл бойында қосымша берілгені____________________________________
(саны)
Барлық берілгені__________________________________________________
(саны)
Орта білім беру ұйымының директоры _______________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)) (қолы)
Хатшы ______________________________ ___________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда))            (қолы)
Ескерту: Білім алушылардың үлгерім табельдерін есепке алу кітабы орта білім беру ұйымының барлығында жүргізіледі. Білім алушылардың үлгерім табельдерінде тіркеу нөмері көрсетіледі және олар жеке іс қағазында сақталады. Білім алушылардың үлгерім табельдерін есепке алу кітабы орта білім беру ұйымы электронды жүйеге қосылған жағдайда электрондық форматта толтырылады, оны қағаз түрінде толтыру талап етілмейді.
Нысан
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі Мақтау қағаздарын және мақтау грамоталарын беруді есепке алу кітабы ______________________________________________________ (облыс, республикалық маңызы бар қала және астана) ____________________________________________________________ (аудан, қала (ауыл)) ____________________________________________________________ (орта білім беру ұйымының атауы)
Кітап ___________________ жылы басталды
Кітап ___________________ жылы аяқталды
№ р/с
Марапатталушының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Нешінші сыныпты бітірді
Марапатталған күні, айы және жылы
Награда алғаны жөніндегі қолхат
Кітаптың соңғы беті
Осы кітапта _____________________ бет (жазбаша) нөмірленген, тігілген және мөрмен бекітілген
Орта білім беру ұйымының директоры ___________________ (қолы)
Мөрдің орны
_____ жылғы "_____" _______________
Ескерту: Мақтау грамоталарын және мақтау қағаздарын беруді есепке алу кітабы орта білім беру ұйымы электрондық жүйеге қосылған жағдайда электронды форматта ғана толтырылады, оның қағаз нұсқасын толтыру талап етілмейді.
Қазақстан Республикасының
Білім және ғылым министрі
2021 жылғы 16 қыркүйектегі
№ 472
Бұйрығына 3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 6 сәуірдегі
№130 бұйрығына 3-қосымша
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарының педагогтері жүргізу үшін міндетті құжаттардың тізбесі
Педагогтер құжаттарды қағаз және/немесе (білім беру ұйымы электрондық жүйеге қосылған жағдайда) электрондық форматта толтырады.

Ф.И.О. (при его наличии) окончившего 9 (10) классов
Число, месяц и год рождения
Год поступления в данную организацию среднего образования
Оценка знаний по предметам
1
2
3
4
5
6
До конца страницы
(правая сторона)
№ п/п
Награждение
Год, месяц, число решения педсовета об окончании организации основного среднего образования
Расписка в получении аттестатов об окончании основной средней школы
Последняя страница книги
В настоящей книге, пронумерованной, прошнурованной и скрепленной
печатью, _____________ страниц (прописью)
Руководитель организации среднего образования (подпись)
Место печати
"_____" ____________ ____ года
Примечание: Книга учета и выдачи аттестатов об окончании основной средней школы (далее – Книга) ведется в основной средней и общей средней школах.
В специальной организации образования, реализующей учебные программы начального, основного среднего и общего среднего образования, ведется Книга установленного образца об окончании обучающимися полного курса данной школы.
Детям с особыми образовательными потребностями, обучающимся в общеобразовательных школах, выдается аттестат серии БТ в соответствии с приложением 5 к приказу Министра образования и науки Республики Казахстан от 28 января 2015 года № 39 "Об утверждении видов документов об образовании, форм документов об образовании государственного образца и правил их учета и выдачи, основных требований к содержанию документов об образовании собственного образца и правил их учета и выдачи, а также формы справки, выдаваемой лицам, не завершившим образование в организациях образования" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10348), и сведения вносятся в Книгу установленного образца об окончании обучающимися полного или неполного курса данной школы.
Остаток чистых и испорченных бланков аттестатов с указанием их серии и номеров сдается в районные (городские) отделы образования. О сдаче бланков в Книге делается соответствующая запись.
В первой части Книги отдельно учитывается количество полученных и выданных аттестатов об окончании основной средней школы с указанием их серии и номеров.
Запись о выдаче дубликата аттестата об окончании основной школы производится в этой же Книге под очередным номером, где графы 4-23 включительно используются для записи следующего текста: "Дубликат взамен утерянного подлинника №___ (серия) _____, выданного ______ (числа) _______ (месяца) _____ года, получил(а) _____ числа _______(месяца) ______ года", а выше, в строке 2, делается отметка о выдаче дубликата №______ (серия).
Запись о выдаче аттестата об окончании основной школы взамен неправильно заполненного производится в Книге под очередным номером, где графы 4-23 используются для записи следующего текста: "Взамен испорченного подлинника №_____ (серия) ______, выданного _____ (числа) ______ (месяца) ______ года, получил(а) ______ числа _______(месяца) _____ года", а выше, в строке 2, делается отметка о выдаче повторного аттестата № _____ (серия) _____. Запись о выдаче аттестата об окончании основной школы экстерну заносится в эту же Книгу с указанием "экстерн" в графе 5 "Год поступления в данную школу".
В конце списка всех окончивших школу в данном году должны быть росписи лиц, получивших аттестаты.
Книга постранично пронумеровывается, прошнуровывается и скрепляется печатью и подписью заведующего районным (городским) отделом образования.
Книга при подключении организации образования к электронной системе заполняется в электронном формате, заполнение ее в бумажном варианте не требуется.
Книга по итогам года выгружается из информационной системы, страницы прошнуровываются, пронумеровываются, заверяются подписью директора и печатью организации образования. Обеспечивается ее хранение.
Форма
Министерство образования и науки Республики Казахстан
Книга учета и выдачи аттестатов об окончании общего среднего образовании
______________________________________
(наименование организации среднего образования)
___________________________________________________________
(города, села, района)
___________________________________________________________
(области, города республиканского значения, столицы)
Книга начата в _______________ году
Книга окончена в _____________ году
1 часть. Учет аттестатов об общем среднем образовании
(левая сторона)
Внутренние страницы книги
Приход
№ п/п
Наименование, серия, номер аттестата
Количество
Дата получения и основание для оприходования
До конца страницы
(правая сторона)
№ п/п
Наименование, серия, номер аттестата об общем среднем образовании
Количество
Основание для выдачи, дата выдачи
Подпись заведующего районным (городским) отделом образования или лица, занимающегося школьной документацией, о получении оставшихся бланков, а также испорченных с указанием их номеров
До конца страницы 2 часть.
Учет выдачи аттестатов об общем среднем образовании
Внутренняя сторона книги
(левая сторона)
№ п/п
Серия и номер аттестата об общем среднем образовании
Ф.И.О. (при его наличии) окончившего среднюю школу
Число, месяц и год рождения
Год поступления в данную организацию среднего образования
Оценка знаний по предметам
До конца страницы (правая сторона)
№ п/п
Награждение
Год, месяц, число решения педсовета об окончании средней школы
Расписка в получении аттестата об общем среднем образовании
Последняя страница книги
В настоящей книге, пронумерованной, прошнурованной и
скрепленной печатью, _____________ страниц (прописью)
Руководитель организации среднего образования _____________________
(подпись)
Место печати "_____" ____________ _____ года
Примечание: Книга учета бланков и выдачи аттестатов об общем среднем образовании (далее – Книга) ведется в общей средней школе.
В первой части отдельно учитывается количество полученных и выданных бланков аттестатов об общем среднем образовании с указанием серии и номеров обычного аттестата, аттестата с отличием и аттестата особого образца "Алтын белгi".
Остаток чистых и испорченных бланков аттестатов с указанием их серии и номеров сдаются в районный отдел образования. В Книге об этом делается соответствующая запись.
Во второй части Книги записываются полные сведения об обучающихся, окончивших среднюю школу.
В соответствующих графах проставляются оценки по предметам, указанным в аттестате, записываются сведения о награждении похвальной грамотой, указывается дата решения педагогического совета о выдаче аттестата, ставится роспись в получении аттестата об общем среднем образовании.
В этой же Книге делается отметка о выдаче справок обучающимся 11-ых классов, имеющим неудовлетворительные оценки по одному или нескольким учебным предметам, дубликатов аттестата об общем среднем образовании, а также аттестатов экстерну.
Запись о выдаче дубликата аттестата об общем среднем образовании производится в этой же книге под очередным номером, где графы 4-29 включительно используются для записи следующего текста: "Дубликат взамен утерянного подлинника №______ серия ________, выданного ______ (числа) ______ (месяца)_____ г., получил(а) _______ (числа) _______(месяца) ____ г., а выше, в строке 2, делается отметка о выдаче дубликата №_______(серия) _______.
Запись о выдаче аттестата, взамен неправильно заполненного также производится в Книге под очередным номером, где графы 4-29 используются для записи следующего текста: Взамен неправильно заполненного подлинника №______ (серия) ______, выданного_____ (числа)_______ (месяца) _____ года, получил(а) _______ (числа), _______ (месяца) _____ г., а выше, в строке 2, делается отметка о выдаче повторного аттестата №____(серия) _______.
Запись о выдаче аттестата о среднем общем образовании экстерну заносится также в эту Книгу с указанием "экстерн" в графе "Год поступления в данную школу".
Книга постранично пронумеровывается, прошнуровывается и скрепляется печатью организации образования и подписью заведующего районного (городского) отдела образования.
Книга при подключении организации образования к электронной системе заполняется только в электронном формате, заполнение ее в бумажном варианте не требуется.
Книга по итогам года выгружается из информационной системы, страницы прошнуровываются, пронумеровываются, заверяются подписью директора и печатью организации образования. Обеспечивается ее хранение.
Форма
Министерство образования и науки Республики Казахстан
Книга учета табелей успеваемости обучающихся
_____________________________________
(область, город республиканского значения, столица)
________________________________________________________
(район, город (село))
________________________________________________________
(название организации среднего образования)
Книга начата в _______________ году
Книга окончена в _____________ году
Регистрационный номер ________________________________________
Дата выдачи __________________________________________________
Выдал ________________________________________________________
(областное, городское республиканского значения, столицы, городское
управление, районный (отдел) образования)
Руководитель _________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии))
______________________ "_____" ______________ 20____ г.
(подпись)
Получил______________________________________________________
(область, город республиканского значения, столица, город, район)
Руководитель организации среднего образования
______________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии))
_______________________________ "_____" ___________ 20__ г.
(подпись)
Место печати
20__/20__учебный год
1 класс
Классный руководитель __________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
№ п/п
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) обучающегося
№ регистрации табеля
Дата выдачи
Выбыл в другую школу (№ приказа, дата убытия)
Подпись классного руководителя
1
2
3
4
5
6
Далее до конца страницы. _____ класс
Классный руководитель ____________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии))
№ п/п
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) обучающегося
№ регистрации табеля
Дата выдачи
Выбыл в другую школу (№ приказа, дата убытия)
Подпись классного руководителя
1
2
3
4
5
6
Далее до конца страницы.
Выдано на начало года __________________________________________
(количество)
Выдано дополнительно в течение года _____________________________
(количество)
Всего выдано __________________________________________________
(количество)
Директор организации среднего образования________________________
__________________________________________________ ____________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии))                   (подпись)
Секретарь _________________________________________ ____________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии))       (подпись)
Примечание: Книга учета табелей успеваемости, обучающихся ведется во всех организациях среднего образования. В табелях успеваемости обучающихся указывается регистрационный номер. Они хранятся в личных делах. Книга учета табелей успеваемости обучающихся при подключении организации образования к электронной системе заполняется только в электронном формате, заполнение ее в бумажном варианте не допускается.
Форма
Министерство образования и науки Республики Казахстан
Книга учета выдачи похвальных листов и похвальных грамот
________________________________________________________
(наименование организации среднего образования)
________________________________________________________
(города, села, района)
_________________________________________________________
(области, города республиканского значения, столицы)
Книга начата в _______________ году
Книга окончена в _____________ году
№ п/п
Фамилия, имя и отчество (при его наличии) награжденного
Какой класс окончил
Год, месяц и число получения награды
Расписка в получении награды
Последняя страница книги.
В настоящей книге, пронумерованной, прошнурованной и скрепленной
печатью, _____________ страниц (прописью)
Директор организации среднего образования ___________________
(подпись)
Место печати
"_____" ____________ ____ г.
Примечание: Книга учета выдачи грамот при подключении организации образования
к электронной системе заполняется только в электронном формате, заполнение ее в
бумажном варианте не требуется.
Приложение 3 к приказу
Министр образования и науки
Республики Казахстан
от 16 сентября 2021 года № 472
Приложение 3 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 6 апреля 2020 года № 130
Перечень документов, обязательных для ведения педагогами организаций технического и профессионального, послесреднего образования
Документы заполняются педагогами в бумажном и/или электронном (при подключении организации образования к электронной системе) форматах.

1. Жалпы білім беретін, арнайы пәндердің оқытушысы, өндірістік оқыту шебері:
күн сайын сабақ кестесі мен оқу процесінің кестесіне сәйкес:
1) оқу сабағының жоспарын (теориялық немесе өндірістік оқыту) (қағаз немесе электрондық word немесе pdf форматында);
2) теориялық оқытуды есепке алу журналын, жеке сабақтарды есепке алу журналын, өндірістік оқытуды есепке алу журналын (қағаз немесе электрондық форматта) әзірлейді/жүргізеді.
білім алушыларды аралық аттестаттау/білім алушыларды кредиттік және (немесе) модульдік оқыту технологиясы бойынша аралық аттестаттау кезінде:
1) емтихан ведомосын (қағаз немесе автоматтандырылған жүйеден жүктеу жолымен электрондық форматта);
2) емтихан ведомосын (білім алушыларды кредиттік және (немесе) модульдік оқыту технологиясы бойынша аралық аттестаттау үшін) (қағаз немесе автоматтандырылған жүйеден шығару арқылы электрондық форматта) толтырады.
оқу жылының басында жылына бір рет:
пән/модуль/өндірістік оқыту және кәсіптік практика бойынша оқу жұмыс бағдарламасын (қағаз немесе электрондық форматта) әзірлейді.
2. Оқу тобының жетекшісі (куратор):
оқу жылының басында жылына бір рет:
топтың оқу жылына арналған тәрбие жұмысының жоспарын (қағаз немесе электрондық форматта) әзірлейді.
3. Әлеуметтік педагог:
ай сайын, оқу жылы ішінде:
девиантты мінез-құлықты білім алушыларды есепке алу журналын (қағаз немесе электрондық word немесе pdf форматында) жүргізеді;
оқу жылының басында жылына бір рет:
әлеуметтік педагогтің оқу жылына арналған жұмыс жоспарын (қағаз немесе электрондық word немесе pdf форматында) әзірлейді.
4. Жатақхана тәрбиешісі:
оқу жылының басында жылына бір рет:
жатақхана тәрбиешісінің оқу жылына арналған жұмыс жоспарын (қағаз немесе электрондық word немесе pdf форматында) әзірлейді.
5. Оқу бөлімінің меңгерушісі:
ай сайын:
педагог жұмысының әрбір айға арналған оқу уақытын есепке алу ведомосін (сағатпен және (немесе) кредитпен) (қағаз немесе автоматтандырылған жүйеден жүктеу жолымен электрондық форматта) толтырады;
оқу жылы ішінде қажет болған жағдайда:
1) білім алушылар контингенті бойынша бұйрықтарды тіркеу кітабын (қағаз және/немесе электрондық word немесе pdf форматында);
2) білім алушылардың атаулы кітабын (қағаз және/немесе автоматтандырылған жүйеден жүктеу жолымен электрондық форматта);
3) академиялық анықтама беру кітабын (қағаз және/немесе электрондық word немесе pdf форматында);
4) дипломдардың телнұсқаларын беру кітабын (қағаз және/немесе электрондық word немесе pdf форматында) жүргізеді.
оқу жылының басында жылына бір рет:

1. Преподаватель общеобразовательных, специальных дисциплин, мастер производственного обучения:
ежедневно согласно расписанию и графику учебного процесса разрабатывает/ведет:
1) план учебного занятия (теоретического или производственного обучения) (в бумажном или электронном формате word или pdf);
2) журнал учета теоретического обучения, журнал учета индивидуальных занятий, журнал учета производственного обучения (в бумажном или электронном формате word или pdf).
при проведении промежуточной аттестации обучающихся/ промежуточной аттестации обучающихся по кредитной и (или) модульной технологии обучения заполняет:
1) экзаменационную ведомость (в бумажном или электронном формате путем выгрузки из автоматизированной системы);
2) экзаменационную ведомость (для промежуточной аттестации обучающихся по кредитной и (или) модульной технологии обучения) (в бумажном или электронном формате путем выгрузки из автоматизированной системы).
один раз в год в начале учебного года разрабатывает:
рабочую учебную программу по дисциплине/модулю/ производственному обучению и профессиональной практике (в бумажном или электронном формате word или pdf).
2. Руководитель учебной группы (куратор):
один раз в год в начале учебного года разрабатывает:
план воспитательной работы в группе на учебный год (в бумажном или электронном формате word или pdf).
3. Социальный педагог:
ежемесячно в течение учебного года ведет:
журнал учета обучающихся с девиантным поведением (в бумажном или электронном формате word или pdf);
один раз в год в начале учебного года разрабатывает:
план работы социального педагога на учебный год (в бумажном или электронном формате word или pdf).
4. Воспитатель общежития:
один раз в год в начале учебного года разрабатывает:
план работы воспитателя общежития на учебный год (в бумажном или электронном формате word или pdf).
5. Заведующий учебной частью:
ежемесячно заполняет:
ведомость учета учебного времени работы педагога за каждый месяц (в часах и (или) кредитах) (в бумажном или электронном формате путем выгрузки из автоматизированной системы);
по мере необходимости в течение учебного года ведет:
1) книгу регистрации приказов по контингенту обучающихся (в бумажном и/или электронном формате word или pdf);
2) поименную книгу обучающихся (в бумажном и/или электронном формате путем выгрузки из автоматизированной системы);
3) книгу выдачи академической справки (в бумажном и/или электронном формате word или pdf);
4) книгу выдачи дубликатов дипломов (в бумажном и/или электронном формате word или pdf).
один раз в год в начале учебного года организует оформление:

1) білім алушының үлгерім кітапшасын (қағаз және/немесе электрондық word немесе pdf форматта);
2) білім алушының студенттік билетін ресімдеуді ұйымдастырады.
оқу жылының аяғында жылына бір рет:
1) диплом бланкілерін есепке алу журналын;
2) диплом беру кітабын (қағаз және/немесе автоматтандырылған жүйеден жүктеу жолымен электрондық форматта) толтырады.
6. Бөлім меңгерушісі:
оқу жылының басында жылына бір рет:
бөлім меңгерушісінің оқу жылына арналған жұмыс жоспарын әзірлейді.
7. Басшының оқу, оқу-әдістемелік немесе оқу-тәрбие жұмысы жөніндегі орынбасары:
оқу жылының басында жылына бір рет:
1) педагогикалық кеңестің оқу жылына арналған жұмыс жоспарын (қағаз немесе электрондық word немесе pdf форматында);
2) оқу жұмыс жоспарын (қағаз немесе электрондық word немесе pdf форматында);
3) педагогтердің тарификациялық тізімін (қағаз және/немесе электрондық форматта);
4) оқу жылына арналған (қызмет бағыттары бойынша) жұмыс жоспарын (қағаз немесе электрондық word немесе pdf форматында);
5) оқу жылына арналған колледжішілік бақылау жоспарын (қағаз немесе электрондық word немесе pdf форматында) әзірлейді.
оқу жылының аяғында жылына бір рет:
педагогтің бір жылдағы оқу уақытын есепке алу ведомосын (сағатпен және (немесе) кредитпен) (қағаз немесе автоматтандырылған жүйеден жүктеу жолымен электрондық форматта) толтырады.
8. Басшының оқу-әдістемелік, ғылыми-әдістемелік жұмыс жөніндегі орынбасары:
оқу жылының басында жылына бір рет:
1) оқу жылына арналған оқу-әдістемелік жұмыс жоспарын (қағаз немесе электрондық word немесе pdf форматында);
2) оқытушылардың кәсіби өсуі үшін даярлау және біліктілікті арттыру жоспарын әзірлейді.
9. Басшының тәрбие немесе оқу-тәрбие жұмысы жөніндегі орынбасары:
оқу жылының басында жылына бір рет:
оқу жылына арналған тәрбие жұмысының жоспарын (қағаз немесе электрондық word немесе pdf форматында) әзірлейді.
10. Басшының ақпараттық технологиялар жөніндегі орынбасары:
оқу жылының басында жылына бір рет:
оқу жылына арналған оқу-тәрбие процесін ақпараттандыруды дамыту бойынша жұмыс жоспарын әзірлейді.
11. Басшы (директор):
оқу жылы басталғанға дейін бір рет:
(қызмет бағыттары бойынша) жұмыс жоспарын, колледжішілік бақылау жоспарын, оқу жұмыс жоспарын (қағаз немесе электрондық word немесе pdf форматтарында) бекітеді.
Педагогикалық және әдістемелік кеңестердің хаттамалары Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 31 қазандағы № 703 қаулысымен бекітілген Мемлекеттік және мемлекеттік емес ұйымдарда құжаттама жасау, құжаттаманы басқару және электрондық құжат айналымы жүйесін пайдалану қағидаларына сәйкес (қағаз немесе электрондық word немесе pdf форматтарында) жүргізіледі.

1) книжки успеваемости обучающегося (в бумажном и/или электронном формате word или pdf);
2) студенческого билета, обучающегося.
один раз в год в конце учебного года заполняет:
1) журнал учета бланков дипломов;
2) книгу выдачи дипломов (в бумажном и/или электронном формате путем выгрузки из автоматизированной системы).
6. Заведующий отделением:
один раз в год в начале учебного года разрабатывает:
план работы заведующего отделением на учебный год.
7. Заместитель руководителя по учебной, учебно-методической или учебно-воспитательной работе:
один раз в год в начале учебного года разрабатывает:
1) план работы педагогического совета на учебный год (в бумажном или электронном формате word или pdf);
2) рабочий учебный план (в бумажном или электронном формате word или pdf);
3) тарификационный список педагогов (в бумажном или электронном формате word или pdf);
4) план работы (по направлениям деятельности) на учебный год (в бумажном или электронном формате word или pdf);
5) план внутриколледжного контроля на учебный год (в бумажном или электронном формате word или pdf).
один раз в год в конце учебного года заполняет:
ведомость учета учебного времени педагога за год (в часах и (или) кредитах) (в бумажном или электронном формате путем выгрузки из автоматизированной системы).
8. Заместитель руководителя по учебно-методической, научно-методической работе:
один раз в год в начале учебного года разрабатывает:
1) план учебно-методической работы на учебный год (в бумажном или электронном формате word или pdf);
2) план подготовки и повышения квалификации преподавателей для профессионального роста.
9. Заместитель руководителя по воспитательной или учебно-воспитательной работе:
один раз в год в начале учебного года разрабатывает:
план воспитательной работы на учебный год (в бумажном или электронном формате word или pdf).
10. Заместитель руководителя по информационным технологиям:
один раз в год в начале учебного года разрабатывает:
план работы по развитию информатизации учебно-воспитательного процесса на учебный год.
11. Руководитель (директор):
один раз в начале учебного года:
утверждает план работы (по направлениям деятельности), план внутриколледжного контроля, рабочие учебные планы (в бумажном или электронном формате word или pdf).
Протоколы заседаний педагогического и методического советов ведутся в соответствии с Правилами документирования, управления документацией и использования систем электронного документооборота в государственных и негосударственных организациях, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2018 года № 703 (в бумажном или электронном формате word или pdf).

Педагогикалық кеңестің отырыстарын өткізу кезеңділігі Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің міндетін атқарушының 2007 жылғы 24 қазандағы № 506 бұйрығымен бекітілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 4993 болып тіркелген) Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарының педагогтік кеңесінің жұмысын ұйымдастырудың үлгілік қағидаларында айқындалған.
Әдістемелік кеңестің отырыстарын өткізу кезеңділігі Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің міндетін атқарушының 2007 жылғы 21 желтоқсандағы № 644 бұйрығымен бекітілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 5090 болып тіркелген) Әдістемелік (оқу-әдістемелік, ғылыми-әдістемелік) кеңес қызметі және оны сайлау тәртібінің үлгі ережесінде айқындалған.
Қазақстан Республикасының
Білім және ғылым министрі
2021 жылғы 16 қыркүйектегі
№ 472 Бұйрығына
4-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2020 жылғы 6 сәуірдегі
№130 бұйрығына 4-қосымша
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарының педагогтері жүргізу үшін міндетті құжаттардың нысандары
Нысан
________________________________________________
(білім беру ұйымының атауы) Оқу сабағының жоспары (теориялық немесе өндірістік оқыту)
_____________________________________________________________
(сабақ тақырыбы)
Модуль /пән атауы___________________________________________
Педагог ___________________________________________ дайындады
20_ жылғы "__" ____________
1. Жалпы мәліметтер
Курс, топ __________________
Сабақтың түрі
2. Мақсаты, міндеттері
3. Оқу-жаттығу процесінде білім алушылар меңгеретін күтілетін нәтижелер және (немесе) кәсіби дағдылар тізбесі
4. Қажетті ресурстар
5. Сабақтың барысы
"Педагог мәртебесі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес педагог тиісті білім беру деңгейінің мемлекеттік жалпыға міндетті стандартына сәйкес және пәннің немесе модульдің ерекшеліктері мен білім алушылардың қажеттіліктерін ескере отырып, қосымша элементтерді енгізуге құқылы.
Нысан
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі Теориялық оқытуды есепке алу журналы
Оқу тобы _________________________
Оқу курсы _________________________
Мамандығы _______________________
Біліктілігі __________________________

Периодичность проведения заседаний педагогического совета определена Типовыми правилами организации работы педагогического совета организации технического и профессионального, послесреднего образования, утвержденными приказом исполняющего обязанности Министра образования и науки Республики Казахстан от 24 октября 2007 года № 506 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4993).
Периодичность проведения заседаний методического совета определена Типовыми правилами деятельности методического (учебно-методического, научно-методического) совета и порядка его избрания, утвержденными приказом исполняющего обязанности Министра образования и науки Республики Казахстан от 21 декабря 2007 года № 644 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5090).
Приложение 4 к приказу
Министр образования и науки
Республики Казахстан
от 16 сентября 2021 года № 472
Приложение 4 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 6 апреля 2020 года № 130
Формы документов, обязательных для ведения педагогами организаций технического и профессионального, послесреднего образования
Форма
___________________________________________
(наименование организации образования)
План учебного занятия
(теоретического или производственного обучения)
_____________________________________________________
(тема занятия)
Наименование модуля /дисциплины____________________________
Подготовил педагог _________________________________________
"__" ____________20_ года
1. Общие сведения
Курс, группа __________________
Тип занятия
2. Цели, задачи
3. Перечень ожидаемых результатов и (или) профессиональных умений, которыми
овладеют обучающиеся в процессе учебного занятия
4. Необходимые ресурсы
5. Ход занятия
Данные пункты учебного занятия являются обязательными. Согласно подпункту 1)
пункта 1 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О статусе педагога" педагог имеет право
внести дополнительные элементы в соответствии с государственным общеобязательным
стандартом соответствующего уровня образования и с учетом особенностей дисциплины или
модуля и потребностей обучающихся.
Форма
Министерство образования и науки Республики Казахстан
Журнал учета теоретического обучения
Учебная группа _________
Курс обучения ________________
Специальность _______________________
Квалификации___________________________

№ 5.2-нысан. ТОПТАҒЫ БІЛІМ АЛУШЫЛАР ТУРАЛЫ МӘЛІМЕТТЕР
(сол жақ беті)
№ р/с
Білім алушының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Туған жылы, айы және күні
Атаулы кітаптағы нөмірі
Оқуға қабылдау туралы бұйрықтың күні мен №
Топтың жетекшісі (тьютор) __________________________________________________
тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
ТОПТАҒЫ БІЛІМ АЛУШЫЛАР ТУРАЛЫ МӘЛІМЕТТЕР
(оң жақ беті)
№ р/с
Білім алушының үйінің мекенжайы
Телефоны
Контингент қозғалысы
Қосымша мәліметтер
№ 5.3-нысан. БІЛІМ АЛУШЫЛАРДЫҢ САБАҚҚА ҚАТЫСУЫ МЕН ҮЛГЕРІМІН ЕСЕПКЕ АЛУ
(Сол жақ беті) (Оң жақ беті)
Ескерту: Журналдағы өткен оқу материалын жазуға, білім алушының сабаққа қатысуын және үлгерімін есепке алуға арналған парақтар саны оқу жоспарына сәйкес топта оқытылатын пәндер және (немесе) модульдер санына, оның оқу ұзақтығына байланысты оқу сабақтары журналының бланкілерін басып шығару кезінде белгіленеді.
Бір модульді бірнеше оқытушы оқытқан жағдайда, бұл нысанды оқытушылар оқу сабақтарының кестесіне сәйкес кезекпен толтырады. Модуль бойынша оқыту бағдарламасының теориялық бөлімі аяқталғаннан кейін (соңғы сабақты жүргізетін оқытушы) модуль бағдарламасының теориялық бөлігінің іс жүзінде орындалуын көрсете отырып, сағат және (немесе) кредит түрінде "Модуль бойынша қорытынды" жазады.
Әр семестрдің қорытындысы бойынша (соңғы сабақты жүргізетін оқытушы) оқу жұмыс жоспарына сәйкес модуль бойынша жалпы орташа баға қойылады.
Модульдің индексі
____________
Пән және (немесе) модуль атауы ____________
Оқытушылардың тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) __________________________________
№ р/с
Білім алушының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Айы, күні
Сабақ өткізу күні
Оқу сағатының саны
Сабақтың тақырыбы/бағалау критерийлері
Үйге не тапсырылды
Оқытушының қолы
1
2
3
№ 5.4-нысан. БІЛІМ АЛУШЫЛАРДЫҢ МЕДИЦИНАЛЫҚ ТЕКСЕРУ НӘТИЖЕЛЕРІ
№ р/с
Білім алушылардың тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Тексерілген күні
Медициналық топ (негізгі, дайындық, арнайы)
Ескерту
№ 5.5-нысан. ОҚУ-ТӘРБИЕ ЖҰМЫСТАРЫНЫҢ ҚОРЫТЫНДЫСЫ
№ р/с
Білім алушылардың аты-жөні
Модуль индексі_______ Өндірістік оқу
1-жартыжылдық (семестр)
2-жартыжылдық (семестр)
Жылдық баға
Емтихан бағасы
Қорытынды баға
Оқу жоспары бойынша сағат және (немесе) кредит саны
Іс жүзінде жүргізілген сағаттар және (немесе) кредиттер
Кестенің жалғасы
Модуль индексі_______ Пән және (немесе) модуль атауы
Сабаққа қатыспаған сағат саны
Жарты жылдық семестр
Жарты жылдық семестр
Жылдық баға – сынақ
Емтихан бағасы
1-жартыжылдық (1-семестрде)
2-жартыжылдық (2-семестрде)
бір жылда
барлығы
барлығы
оның ішінде себепсіз
барлығы
оның ішінде себепсіз
барлығы
оның ішінде себепсіз
Топ жетекшісінің (шебердің), оқытушылардың қолы ___________
Басшының оқу ісі жөніндегі орынбасары __________________
Ескерту: "Пән және (немесе) модуль атауы" деген бағанның саны оқу жоспары мен бағдарламаларына сәйкес журнал бланкілерін басып шығару кезінде белгіленеді. Емтихан сеcсиясына шығарылған пәндер және (немесе) модульдер бойынша емтихандар мен сынақтарда алынған бағалар қойылады.
Журналды толтыру бойынша ескертулер мен ұсыныстар
Күні
Ескертулер мен ұсыныстардың мазмұны
Журналды тексерушінің аты-жөні, лауазымы және қолы
Ескерту:
Журналды толтыру қағидалары

Форма № 5.2. СВЕДЕНИЯ ОБ ОБУЧАЮЩИХСЯ ГРУППЫ
(Левая сторона)
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) обучающегося
Число, месяц, год рождения
Номер по поименной книге
Дата
и № приказа о зачислении
Руководитель группы (тьютор)
__________________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии)
СВЕДЕНИЯ ОБ ОБУЧАЮЩИХСЯ ГРУППЫ (Правая сторона)
Домашний адрес обучающегося
Телефон
Движение контингента
Дополнительные сведения
Форма № 5.3. УЧЕТ ПОСЕЩАЕМОСТИ ЗАНЯТИЙ И УСПЕВАЕМОСТИ ОБУЧАЮЩИХСЯ
(Левая сторона) (Правая сторона)
Примечание: Количество страниц в журнале для записи пройденного учебного материала и учета посещаемости и успеваемости обучающихся устанавливается при печатании бланков журнала учебных занятий в зависимости от количества дисциплин и (или) модулей, изучаемых в группе согласно учебному плану, и продолжительности их изучения.
В случае преподавания одного модуля несколькими преподавателями данная форма заполняется поочередно каждым преподавателем согласно расписанию учебных занятий. По завершении теоретической части программы обучения по модулю (преподавателем, ведущим последнюю пару) ведется запись работ с указанием фактического выполнения теоретической части программы модуля "Итого по модулю" в часах и /или кредитах.
По итогам каждого семестра (преподавателем, ведущим последнюю пару) выставляется общая средняя оценка по модулю в соответствии с рабочим учебным планом.
Индекс модуля _____________________________ Наименование дисциплины и (или) модуля __________________________
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) преподавателей___________________________
№п/п
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) обучающегося
Месяц, число
Дата проведения занятия
Количество учебных часов
Тема занятия/ критерии оценки
Что задано
Подпись преподавателя
Подпись концертмейстера
1
2
3
Форма № 5.4. РЕЗУЛЬТАТЫ МЕДИЦИНСКОГО ОСМОТРА ОБУЧАЮЩИХСЯ
№ п/п
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) обучающегося
Дата осмотра
Медгруппа (основная, подготовительная, специальная)
Примечание
Форма № 5.5. ИТОГИ УЧЕБНО-ВОСПИТАТЕЛЬНОЙ РАБОТЫ
№ п/п
Фамилия и инициалы обучающегося
Индекс модуля_______
Производственное обучение
1-е полугодие (семестр)
2-е полугодие (семестр)
Годовая оценка
Экзамен
Итоговая оценка
Количество часов и (или) кредитов по учебному плану
Фактически дано часов и (или) кредитов
Продолжение таблицы
Индекс модуля_______ Наименование дисциплины и (или) модуля
Пропущено часов
за полугодие (семестр)
за полугодие (семестр)
годовая оценка (зачетная)
Экзаменационная
В 1 полугодии (за 1-й семестр)
во 2 полугодии (за 2-й семестр)
за год
Итоговая оценка
всего
в том числе по неуважительным причинам
всего
в том числе по неуважительным причинам
всего
в том числе по неуважительным причинам
Подписи руководителя (мастера) группы, преподавателей_____________
Заместитель руководителя по учебной работе _______________________
Примечание: Количество граф "Наименование дисциплин и (или) модулей" устанавливается при печатании бланков журнала в зависимости от учебного плана и программ. По дисциплинам и (или) модулям, вынесенным на экзаменационную сессию, проставляются оценки, полученные обучающимися на экзаменах и зачетах.
Замечания и предложения по ведению журнала:
Дата
Содержание замечаний и предложений
Фамилия и инициалы проверившего журнал, должность и подпись
Примечание:
Правила ведения журнала:

1. Журнал теориялық оқытуды есепке алу және оқу-тәрбиелік жұмысты қорытындылау үшін қатаң есептіліктегі құжат болып табылады.
2. Оқытушылар журналды бір оқу тобына және бір оқу жылына толтырады.
3. Топтағы білім алушылар туралы мәліметтерді (№ 5.2-нысан) атаулы кітапқа, бұйрықтар кітабына және білім алушының жеке ісіне сәйкес оқу бөлімі толтырады. "Үйінің мекенжайы" деген бағанда білім алушының ата-анасының немесе оларды алмастыратын тұлғалардың мекенжайы көрсетіледі.
4. № 5.3-нысанда білім алушылардың сабаққа қатысуы және ағымдағы үлгерімі, өткізілген сабақтардың және үйге берілген тапсырманың мазмұны, жұмсалған сағат саны көрсетіледі.
Әрбір оқу пәніне және (немесе) модульге қажетті парақ, оған бөлінген оқу сағаттары мен консультациялардың санына байланысты бөлінеді. Консультациялар пәнге және (немесе) модульге бөлінген соңғы парақтарда ескеріледі.
Бақылау, зертханалық және басқа да жұмыстардың бағалары, олардың өткізген күнгі бағанға қойылады.
Білім алушының сабаққа немесе консультацияға қатыспауы "ж" әрпімен белгіленеді.
1- "Өнер" бейіні бойынша білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарында концертмейстердің сабақты сүйемелдеуі кезінде толтырылады.
5. Білім алушылардың медициналық тексеріс нәтижесі туралы мәліметтерді медициналық қызметкер № 5.4-нысанында толтырады.
6. Жартыжылдықтағы (семестрдегі) және оқу жылындағы үлгерім бағалары, сондай-ақ оқу жоспарын орындағаны туралы мәліметті оқытушылар "Оқу-тәрбие жұмыстарының қорытындысы" (№ 5.5-нысан) парағында толтырады. Өндірістік оқыту бойынша бағаларды сол парақта әр топтың шеберлері немесе оқытушылары қояды. Әр білім алушының теориялық оқу бойынша сабаққа қатыспаған сағаттарының жалпы санын топ жетекшісі (шебері) қояды.
7. Журналдағы барлық жазбалар анық, ұқыпты түрде көк түсті сиямен жазылады. Түзетулерге тыйым салынады.
8. Журналдың толтырылуын бақылауды басшының оқу және (немесе) оқу-әдістемелік жұмыс жөніндегі орынбасарлары, оқу-тәрбие процесінің мониторингін бөлім меңгерушілері жүзеге асырады. Олардың ескертулері мен ұсыныстары журналдың соңындағы тиісті парақта жазылады.
Нысан
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі Жеке сабақтарды есепке алу журналы
Оқытушы _________________________

1. Журнал является документом строгой отчетности для учета теоретического обучения и подведения итогов учебно-воспитательной работы.
2. Журнал ведется на одну учебную группу преподавателями и рассчитан на один учебный год.
3. Сведения об обучающихся группы (форма № 5.2.) заполняется учебной частью в соответствии с поименной книгой, книгой регистрации приказов по контингенту и личным делом обучающегося. В графе "Домашний адрес" указывается адрес, по которому проживают родители обучающегося или лица, их заменяющие.
4. По форме № 5.3. учитывается посещаемость и текущая успеваемость обучающихся, записывается содержание проведенных занятий и домашних заданий, количество затраченных часов.
На каждую учебную дисциплину и (или) модуль выделяется необходимое число страниц в зависимости от количества отводимых на него учебных часов и консультаций. Консультации учитываются на последних страницах, отведенных для данной дисциплины и (или) модуля.
Оценка за контрольные, лабораторные и другие виды работ выставляется в графе в день проведения.
Отсутствие обучающего на уроке или консультации отмечается буквой "н".
1-заполняется при сопровождении урока концертмейстером организациями, реализующими образовательные программы по профилю "Искусство".
5. Сведения о результатах медицинского осмотра, обучающегося записываются медицинским работником в форме № 5.4.
6. Оценки успеваемости за полугодие (семестр) и учебный год, а также сведения о выполнении учебных планов преподаватели заносят на страницы "Итоги учебно-воспитательной работы" (форма № 5.5). Оценки по производственному обучению выставляются на этих страницах мастером группы или преподавателем. Общее количество часов, пропущенных каждым обучающимся по теоретическому обучению, проставляется руководителем (мастером) группы.
7. Все записи в журнале ведутся четко, аккуратно шариковой ручкой с чернилами синего цвета. Не допускается исправление.
8. Контроль за ведением журнала осуществляется заместителями руководителя по учебной и (или) учебно-методической работе, мониторинг учебно-воспитательного процесса – заведующими отделениями. Замечания и предложения записываются ими на соответствующей странице в конце журнала.
Форма
Министерство образования и науки Республики Казахстан
Журнал учета индивидуальных занятий
Преподаватель _________________________

20___/20___ оқу жылы
№ 5.1.1-нысан. БІЛІМ АЛУШЫЛАРДЫҢ САБАҚҚА ҚАТЫСУЫН ЖӘНЕ ҮЛГЕРІМІН ЕСЕПКЕ АЛУ
(Сол жақ беті) (Оң жақ беті)
№ р/с
Білім алушының тегі және аты-жөні
Курс, мамандық
Пәннің және (немесе) модульдің атауы
Айы, күні
Оқу сағаттарының саны
Оқытушының қолы
Тьютордың (концертмейстердің) қолы
1
2
3
…
Ескерту: Журналдағы парақтар саны оқу сабақтары журналы бланкілерін басу кезінде пәндер және (немесе) модульдер санына қарай оқу жоспарына сәйкес және олардың өту мерзіміне бекітіледі.

20___/20___ учебный год
Форма № 5.1.1. УЧЕТ ПОСЕЩАЕМОСТИ ЗАНЯТИЙ И УСПЕВАЕМОСТИ ОБУЧАЮЩИХСЯ
(Левая сторона)                                           (Правая сторона)
№ п/п
Фамилия и инициалы обучающегося
Курс, специальность
Наименование дисциплины и (или) модуля
Месяц, число
Количество учебных часов
Подпись преподавателя
Подпись тьютора (концертмейстера)
1
2
3
Примечание: Количество страниц в журнале устанавливается при печатании бланков журнала учебных занятий в зависимости от количества дисциплин и (или) модулей, изучаемых согласно учебному плану, и продолжительности их изучения.

2. Журналды оқытушы педагогикалық жүктемесіне сәйкес толтырады және ол бір оқу жылына есептелген.
3. № 5.1.1-нысан бойынша білім алушылардың сабаққа қатысуы мен ағымдағы үлгерімі есепке алынады, жұмсалған сағат саны мен сабақ өткізу күні жазылады. Сабақта болмаған білім алушы "ж" әрпімен белгіленеді.
4. Білім алушылардың аты-жөнін журналдағы тізімге қосуды, сондай-ақ тізімнен алуды директордың тиісті бұйрығы шыққаннан кейін оқу бөлімі жүргізеді. Бұйрықтың номірі мен күні білім алушының аты-жөнінің тұсына жазылады.
5. № 5.1.2-нысанда оқытушы оқу жылына берілген сағаттар жиынтығын жасау үшін, ай сайын орындалған сағаттарды жазып отырады.
6. Журналдағы барлық жазбалар анық, ұқыпты, көк түсті ұшы дөңгеленген сиямен жүргізіледі. Түзетулерге тыйым салынады.
7. Журналдың жүргізілуін бақылауды бөлім меңгерушілері, директордың оқу және (немесе) оқу-әдістемелік жұмыс жөніндегі орынбасарлары жүзеге асырады. Ескертулер мен ұсыныстар журналдың соңындағы тиісті парақта жазылады.
Нысан
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі Өндірістік оқытуды есепке алу журналы
Топ № __________
Мамандығы____________
Біліктілігі ______________
Оқу курсы _____________
20___/20___ оқу жылы
Практика жетекшісі_____________________________________________
Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Мазмұны
№ р/с
Өндірістік оқыту және (немесе) кәсіптік практика атауы
Өндірістік оқыту шеберінің немесе әдіскердің немесе практика жетекшісінің аты-жөні (болған жағдайда)
Парақтар
1
2
3
4
5
№ 6.1-нысан. ТОПТАҒЫ БІЛІМ АЛУШЫЛАР ТУРАЛЫ МӘЛІМЕТТЕР
№ р/с
Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Атаулы кітап бойынша нөмірі
Туған күні, айы және жылы
Мекенжайы
Қосымша мәліметтер
№ 6.2-нысан ӨНДІРІСТІК ОҚЫТУДЫ ЕСЕПКЕ АЛУ
Модульдің индексі (пән атауы) ________________________
Өндірістік оқыту және (немесе) кәсіптік практика атауы ____________
(Сол жақ беті)
№ р/с
Білім алушының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Күні
(Оң жақ беті)
№ р/с
Сабақ күні
Сағаттар саны
Сабақтың тақырыбы/бағалау критерийі
Оқытушының қолы
Практика жетекшісі (өндірістік оқыту шебері, оқытушы немесе әдіскер) __________________ қолы
№ 6.2.1-нысан. *ПРАКТИКАНЫ ЕСЕПКЕ АЛУ
(педагогикалық мамандықтар бойынша білім беру бағдарламаларын іске асыратын техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдары үшін)
Модуль индексі ________________________
Көрнекі сабақтар ____________
(Сол жақ беті)
№ р/с
Білім алушының аты-жөні
Айы, күні
(Оң жақ беті)
Семестр _________________ оқу жылы _____ сағат саны
Әдіскер _____________________________________________________
№ р/с
Күні
Педагогтің (тәрбиешінің) тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Тақырыбы
Мектеп, сынып (МДБМ, топ)
Сағат саны
Әдіскердің қолы
Ескерту:
*- Нысанды педагогикалық мамандықтар бойынша білім беру бағдарламаларын іске асыратын техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдары қолданады.
Парақтардың саны оқу жоспары мен бағдарламаларына сәйкес журнал бланкілерін басып шығару барысында белгіленеді.

2. Журнал ведется преподавателем согласно педагогической нагрузке и рассчитан на один учебный год.
3. В форме № 5.1.1. учитывается посещаемость и текущая успеваемость обучающегося, записывается количество затраченных часов и дата проведения занятия. Отсутствие обучающегося на занятии отмечается буквой "н".
4. Включение фамилии обучающегося в список журнала, а также исключение фамилии из списка журнала производится учебной частью только после соответствующего приказа директора с указанием номера и даты приказа против фамилии обучающегося.
5. В форме № 5.1.2. преподаватель ежемесячно прописывает выполненные часы в месяц, формируя свод часов за учебный год.
6. Все записи в журнале ведутся четко, аккуратно, шариковой ручкой с чернилами синего цвета. Не допускается исправление.
7. Контроль за ведением журнала осуществляется заведующими отделениями, заместителями директора по учебной и (или) учебно-методической работе. Замечания и предложения записываются ими на соответствующей странице в конце журнала.
Форма
Министерство образования и науки Республики Казахстан
Журнал учета производственного обучения
Группа № __________
Специальность______________
Квалификация ______________
Курс обучения ____________________
20___/20___ учебный год
Руководитель практики ________________________________________
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Содержание
№ п/п
Наименование производственного обучения и (или) профессиональной практики
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) руководителя практики (мастер производственного обучения, преподаватель или методист)
Страницы
1
2
3
4
5
Форма № 6.1. СВЕДЕНИЯ ОБ ОБУЧАЮЩИХСЯ ГРУППЫ
№ п/п
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Номер по поименной книге
Число, месяц и год рождения
Домашний адрес
Дополнительные сведения
Форма № 6.2. УЧЕТ ПРОИЗВОДСТВЕННОГО ОБУЧЕНИЯ
Индекс модуля (наименование дисциплины) ________________________
Наименование производственного обучения и (или) профессиональной практики ____________
(Левая сторона)
№ п/п
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) обучающегося
Дата
(Правая сторона)
№ п/п
Дата занятия
Количество часов
Тема занятия/ критерии оценки
Подпись руководителя практики
Руководитель практики (мастер производственного обучения, преподаватель или методист) __________________ подпись
Форма № 6.2.1* УЧЕТ ПРАКТИКИ (для организаций технического и профессионального, послесреднего образования, реализующих образовательные программы по педагогическим специальностям)
Индекс модуля ________________________
Показательные уроки ____________
(Левая сторона)
№ п/п
Фамилия и инициалы обучающегося
Месяц, число
(Правая сторона)
Семестр_________________ учебный год _____ количество часов
Методист________________________________________________________
№ п/п
Дата
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) педагога (воспитателя)
Тема
Школа, класс (ДОУ, группа)
Кол-во часов
Подпись методиста
Примечание:
*Форма применяется организациями технического и профессионального, послесреднего образования, реализующими образовательные программы по педагогическим специальностям.
Количество страниц устанавливается при печатании бланков журнала в зависимости от учебного плана и программ.

№ 6.2.2-нысан. *ӘДІСКЕР КЕҢЕСІ
Пәннің және (немесе) модульдің атауы __________________________
______________________________________________________________
№ р/с
Білім алушының аты-жөні
Айы және күні
(оң жақ беті)
Семестр_________________ оқу жылы _____сағат саны
Әдіскер_____________________________________________________
№ р/с
Күні
Білім алушының аты-жөні
Тақырыбы
Мектеп, сынып (МДБМ, топ)
Сағат саны
Әдіскердің қолы
Ескерту:
*- Нысанды педагогикалық мамандықтар бойынша білім беру бағдарламаларын іске асыратын техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдары қолданады.
Парақтардың саны оқу жоспары мен бағдарламаларына сәйкес журнал бланкілерін басып шығару барысында белгіленеді.
№ 6.2.3-нысан*
Практиканың атауы _______________________________
(сол жақ беті)
№ р/с
Білім алушының аты-жөні
Айы және күні
(оң жақ беті)
Семестр_________________ оқу жылы _____ сағат саны
Әдіскер_____________________________________________________
№р/с
Күні
Білім алушының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Тақырыбы
Мектеп, сынып (МДБМ, топ)
Педагогтің (тәрбиешінің) тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Сағат саны
Әдіскердің қолы
әдіскер
педагог тәрбиеші
*- Нысанды педагогикалық мамандықтар бойынша білім беру бағдарламаларын іске асыратын техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдары қолданады.
Ескерту: Парақтардың саны оқу жоспары мен бағдарламаларына сәйкес журнал бланкілерін басып шығару барысында белгіленеді.
№ 6.3-нысан. ӨНДІРІСТІК ОҚЫТУДЫҢ ___________ ЖАРТЫЖЫЛДЫҚ (семестр) ҚОРЫТЫНДЫЛАРЫ
№ р/с
Білім алушының аты-жөні
Оқу жоспарының орындалуы
Модульдің атауы
Жұмсалған сағат саны
Баға
Кестенің жалғасы
Тексеру жұмыстары
Жарты жылдық бағасы
Жіберілген сағаттар
Уақыт (өндірім) мөлшері
Нақты жұмсалған уақыт
Уақыт (өндірім) мөлшері нормасын орындау %
Баға
Барлығы
оның ішінде негізсіз себептер бойынша
№ 6.3-нысанның парақтар саны екі жартыжылдықты ескере отырып белгіленеді. № 6.4 нысан. ӨНДІРІСТІК ОҚЫТУ ҚОРЫТЫНДЫЛАРЫ __________________________________________
№ р/с
Білім алушының аты-жөні
Өндірістік оқыту қорытындылары
Жыл ішінде босатылған сағаттар
I-жартыжылдықтың (1-семестрдің) бағасы
Барлық жіберілген сағат
оның ішінде дәлелсіз себептер бойынша
II- жартыжылдықтың (2-семестрдің) бағасы
Барлық жіберілген сағат
оның ішінде дәлелсіз себептер бойынша
Барлығы
оның ішінде дәлелсіз себептер бойынша
Ескерту: Нысанды педагогикалық мамандықтар бойынша білім беру бағдарламаларын іске асыратын ұйымдарды қоспағанда, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдары қолданады.

Форма № 6.2.2* КОНСУЛЬТАЦИЯ МЕТОДИСТА
Название дисциплины и (или) модуля____________________________
_____________________________________________________________
№ п/п
Фамилия и инициалы обучающегося
Месяц и число
(правая сторона)
Семестр_________________ учебный год _____ количество часов
Методист________________________________________________________
№ п/п
Дата
Фамилия и инициалы обучающегося
Тема
Школа, класс (ДОУ, группа)
Кол-во часов
Подпись методиста
Примечание:
* Форма применяется организациями технического и профессионального, послесреднего образования, реализующими образовательные программы по педагогическим специальностям.
Количество страниц устанавливается при печатании бланков журнала в зависимости от учебного плана и программ.
Форма № 6.2.3* Название практики __________________________________________________________________
(левая сторона)
№ п/п
Фамилия и инициалы обучающегося
Месяц и число
(правая сторона)
Семестр_________________ учебный год _____ количество часов
Методист______________________________________________________
№ п/п
Дата
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) обучающегося
Тема
Школа, класс (ДОУ, группа)
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) педагога (воспитателя)
Кол-во часов
Подпись методиста
методист
педагог- воспитатель
* Форма применяется организациями технического и профессионального, послесреднего образования, реализующими образовательные программы по педагогическим специальностям.
Примечание: Количество страниц устанавливается при печатании бланков журнала в зависимости от учебного плана и программ.
Форма № 6.3. ИТОГИ ПРОИЗВОДСТВЕННОГО ОБУЧЕНИЯ ЗА _______ ПОЛУГОДИЕ (семестр)
№ п/п
Фамилия и инициалы обучающегося
Выполнение учебного плана
Наименование модуля
Затрат -час
Оценка
Продолжение таблицы
Проверочные работы
Оценка за полугодие (семестр)
Пропущено часов
Норма времени (выработки)
Фактически затрачено времени
% выполнения нормы времени (выработки)
Оценка
Всего
в том числе по неуважительным причинам
Количество страниц
Форма № 6.3. устанавливается с учетом двух полугодий.
Форма № 6.4 ИТОГИ ПРОИЗВОДСТВЕННОГО ОБУЧЕНИЯ
________________________________________________________
№ п/п
Фамилия и инициалы обучающегося
Итоги производственного обучения
Пропущено часов за год
оценка за I полугодие (1 семестр)
всего пропущено часов
в том числе по неуважительным причинам
оценка за II полугодие (2 семестр)
всего пропущено часов
в том числе по неуважительным причинам
всего
в в том числе по неуважительным причинам
Примечание: Форма применяется организациями технического и профессионального, послесреднего образования, за исключением организаций, реализующих образовательные программы по педагогическим специальностям.

№ 6.5 нысан. КӘСІПТІК ПРАКТИКАНЫҢ ҚОРЫТЫНДЫЛАРЫ___________
№ р/с
Білім алушының аты-жөні
Кәсіптік практиканың қорытындылары
Жыл ішінде босатылған сағаттар
I- жартыжылдықтың (1-семестрдің) бағасы
Барлық жіберілген сағат
оның ішінде дәлелсіз себептер бойынша
II- жартыжылдықтың (2-семестрдің) бағасы
Барлық жіберілген сағат
оның ішінде дәлелсіз себептер бойынша
Барлығы
оның ішінде дәлелсіз себептер бойынша
Журналды жүргізу бойынша ескертулер мен ұсыныстар
Күні
Ескертулер мен ұсыныстардың мазмұны
Журналды тексерген адамның аты-жөні, лауазымы және қолы
Өндірістік оқытуды есепке алу журналын жүргізу қағидасы
1. Журнал өндірістік оқыту мен кәсіптік практиканы есепке алуға және өндірістік оқыту мен кәсіптік практика қорытындыларын шығаруға арналған қатаң есептіліктегі құжат болып табылады.
2. Журналды өндірістік оқыту шебері және (немесе) оқытушы бір оқу тобына жүргізеді және бір оқу жылына есептелген.
3. Журналдағы барлық жазбалар анық және ұқыпты, түзетусіз, көк түсті қаламсаппен толтырылады.
4. Оқу-өндірістік шеберханалардағы өндірістік оқытуды есепке алу журналын (№ 6.2 нысан) практика жетекшісі (өндірістік оқыту шебері, оқытушы немесе әдіскер) сабақ өткізілетін күні толтырады. Тақырыптардың атауы және олар бойынша орындалған оқу-өндірістік жұмыстардың қысқаша мазмұны, жұмсалған сағаттар саны жазылады. Білім алушылардың сабақтан себепсіз қалуы "ж" әрпімен белгіленеді.
5. № 6.2 нысанда журналдың оң жақ бетіндегі сабақ тақырыптарының жазбалары арасында бос жол және сол жақ беттегі күндер арасында бос торкөзді қалдыруға рұқсат етілмейді.
6. Журналдың жүргізілуін бақылауды білім беру ұйымының басшысы, директордың оқу-өндірістік жұмыс жөніндегі орынбасарлары, өндірістік оқыту және кәсіптік практика мониторингін – аға шебер немесе практика жетекшісі жүзеге асырады.
Ескертулер мен ұсыныстар журналдың соңында тиісті парақта жазылады.
Нысан
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Емтихан ведомосы (білім алушыларды аралық аттестаттау үшін) _________________________________________________________ техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім білім беру ұйымының атауы Емтихан ведомосы (білім алушыларды аралық аттестаттау үшін)
_________курсы ________ тобы_____________ пәні бойынша
мамандық _____________________________________
емтихан алушы_______________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда))
№ р/с
Емтихан билетінің нөмірі
Eмтихан алушының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Емтихандар бойынша баға
Емтихан алушының қолы
жазбаша
ауызша
жалпы
"____" ______________ 20___ г.
Емтиханды өткізу уақыты
Жазбаша ____________ басталуы _________ аяқталуы
Ауызша________________ басталуы _________ аяқталуы
Емтихан өткізуге арналған барлық сағат ______ сағат_____ мин ________
Емтихан алушының қолы_______________________________
Нысан
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Емтихан ведомосы (білім алушыларды кредиттік және (немесе) модульдік оқыту технологиясы бойынша аралық аттестаттау үшін) _________________________________________________________ техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымының атауы Емтихан ведомосы (білім алушыларды аралық аттестаттау үшін)
Модуль немесе пән бойынша модуль индексі______ ___ курс ______ топ
мамандық ________________________________________________________
біліктілік _________________________________________________________
емтихан алушы____________________________________________________
(Т.А.Ә. (болған жағдайда))
№р/с
Емтиханға жіберу рейтингі
Емтихан билетінің нөмірі
Емтихан алушының Т.А.Ә. (болған жағдайда)
Емтихандар бойынша бағалар
Емтихан алушының қолы
жазбаша
ауызша
жалпы
Әріптік
Сандық эквивалент
Әріптік
Сандық эквивалент
Әріптік
Сандық эквивалент
Әріптік
Сандық эквивалент
"____" ______________ 20___ ж
Емтиханды өткізу уақыты
жазбаша емтиханның басталуы _________ аяқталуы_____________
ауызша емтиханның басталуы _________ аяқталуы _____________
Емтихан өткізуге арналған барлық сағат ______ сағат_____ мин ________
Емтихан алушының қолы _________________________________________
Офис-тіркеуші _______________________________ (қолы /подпись)
Бағалардың саны:
А, А-____________,
В+, В, В -, С+, __________,
С, С-, D+, D __________,
F_________________.
Нысан
__________________________________________
(білім беру ұйымының атауы)
БЕКІТЕМІН
Басшы ______________________
Т.А.Ә. (болған жағдайда)
"____" ____________20___ж.
Пән/модуль/өндірістік оқыту мен кәсіптік практика бойынша оқу жұмыс бағдарламасы ____________________________________________________________
(модуль немесе пән атауы)
Мамандық_______________________________________________________
(коды және атауы)
Біліктілік _________________________________________________________
(коды және атауы)
Оқыту нысаны ________ орта білім базасында
Жалпы сағат саны ________, кредит саны _____________________________
Әзірлеуші (-лер) ___________ _______________________________________
(қолы) Т.А.Ә. (болған жағдайда)
Түсіндірме жазба
Пән/модуль сипаттамасы
Қалыптастырылатын құзыреттіліктер
Пререквизиттер
Постреквизиттер
Оқытуға қажетті құралдар, жабдықтар
Оқытушының байланыс құралдары:
Т.А.Ә. (болған жағдайда)
тел.:
е-mail:
Семестр бойынша сағаттарды бөлу
Пән/модульдің коды және атауы
Модульдегі барлық сағат саны
Соның ішінде
1 курс
2 курс
3 курс
4 курс
1 семестр
2 семестр
3 семестр
4 семестр
5 семестр
6 семестр
7 семестр
8 семестр
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Барлығы:
Пән/модуль бойынша оқытуға берілетін жалпы сағат саны
Оқу жұмыс бағдарламасының мазмұны
Тараулар/ оқыту нәтижелері
Тақырыптар/ бағалау өлшемдері
Барлық сағат саны
Оның ішінде
Сабақ түрі
Бағалау тапсырмалары
Теориялық
Зертханалық тәжірибелік
Жеке
1
2
N
Курстық жоба/жұмыс (егер жоспарланған болса)
Барлық сағат саны:
1- жеке сабақ сағаттарын қарастыратын оқыту, ерекше білім беру қажеттілігі бар тұлғаларды оқыту кезінде және "Өнер" бейіні бойынша білім беру бағдарламаларын жүзеге асыратын білім беру ұйымдарымен толтырылады.

Форма № 6.5. ИТОГИ ПРОФЕССИОНАЛЬНОЙ ПРАКТИКИ
____________________________________________________________________________
№ п/п
Фамилия и инициалы обучающегося
Итоги профессиональной практики
Пропущено часов за год
оценка за I полугодие (1 семестр)
всего пропущено часов
в том числе по неуважительным причинам
оценка за II полугодие (2 семестр)
всего пропущено часов
в том числе по неуважительным причинам
всего
в в том числе по неуважительным причинам
Замечания и предложения по ведению журнала
Дата
Содержание замечаний и предложений
Фамилия и инициалы проверившего журнал, должность и подпись
Правила ведения журнала учета производственного обучения
1. Журнал является документом строгой отчетности для учета производственного обучения и профессиональной практики, и подведения итогов производственного обучения и профессиональной практики.
2. Журнал ведется мастером производственного обучения и (или) преподавателем на одну учебную группу и рассчитан на один учебный год.
3. Все записи в журнале ведутся четко и аккуратно, без исправлений шариковой ручкой синего цвета.
4. Учет производственного обучения в учебно-производственных мастерских (форма № 6.2) заполняется руководителем практики (мастер производственного обучения, преподаватель или методист) в день проведения занятий. Записывается наименование тем и краткое содержание выполненных по ним учебно-производственных работ, количество затраченных часов. Отсутствие обучающихся на занятиях по неуважительной причине отмечается буквой "н".
5. Не допускаются пропуски пустых строк в форме № 6.2 между записями тем занятий на правой стороне журнала и клеток между датами на левой стороне.
6. Контроль за ведением журнала осуществляется руководителем организации образования, заместителями директора по учебно-производственной работе, мониторинг производственного обучения и профессиональной практики – старшим мастером или руководителем практики.
Замечания и предложения записываются ими на соответствующей странице в конце журнала.
Форма
Министерство образования и науки Республики Казахстан
Экзаменационная ведомость (для промежуточной аттестации обучающихся)
_________________________________________________________
наименование организации технического и профессионального, послесреднего
образования
ЭКЗАМЕНАЦИОННАЯ ВЕДОМОСТЬ
(для промежуточной аттестации обучающихся)
по дисциплине_________ ____ курса _________________ группы
специальность ______________________________________________
экзаменатор ________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии))
№ п/п
Номер экзаменационного билета
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) экзаменующегося
Оценки по экзаменам
Подпись экзаменатора
письменно
устно
общая
"____" ______________ 20___ г.
Время проведения экзаменов:
Письменного ____________ начало _________ окончание _____________
Устного ________________ начало _________ окончание _____________
Всего часов на проведение экзаменов ______ час _____ мин ___________
Подпись экзаменатора ___________________________________________
Форма
Министерство образования и науки Республики Казахстан
Экзаменационная ведомость (для промежуточной аттестации
обучающихся по кредитной и (или) модульной технологии
обучения)
____________________________________________________________________
наименование организации технического и профессионального, послесреднего
образования
ЭКЗАМЕНАЦИОННАЯ ВЕДОМОСТЬ
(для промежуточной аттестации обучающихся)
Индекс модуля, по дисциплине и (или) модулю ___ ___ курса ____ группы
специальность ________________________________________________________
квалификация _________________________________________________________
экзаменатор ___________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии))
№п/п
Рейтинг допуска к экзамену
Номер экзаменационного билета
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) экзаменующегося
Оценки по экзаменам
Подпись экзаменатора
Письменно
Устно
Общая
Буквенная
Цифровой эквивалент
буквенная
цифровой эквивалент
буквенная
цифровой эквивалент
буквенная
цифровой эквивалент
"____" ______________ 20___ г.
Время проведения экзаменов:
Письменного ____________ начало _________ окончание _____________
Устного ________________ начало _________ окончание _____________
Всего часов на проведение экзаменов ______ час _____ мин ________
Подпись экзаменатора ________________________________________
Офис Регистратора _______________________________ (подпись)
Количество оценок:
А, А-____________,
В+, В, В-, С+ __________,
С, С-, D+, D __________,
F_________________.
Форма
__________________________________________
(наименование организации образования)
УТВЕРЖДАЮ
Руководитель
______________________
Ф.И.О. (при его наличии)
"____" ____________20___г.
Рабочая учебная программа по дисциплине/модулю/производственному
обучению и профессиональной практике
________________________________________________________
(наименование модуля или дисциплины)
Специальность__________________________________________________
(код и наименование)
Квалификация ___________________________________________________
(код и наименование)
Форма обучения________ на базе __________ среднего образования
Общее количество часов________, кредитов _________
Разработчик (-и) ______________ _______________________________
(подпись)             Ф.И.О. (при его наличии)
Пояснительная записка
Описание дисциплины/модуля
Формируемые компетенции
Пререквизиты
Постреквизиты
Необходимые средства обучения, оборудование
Контактная информация преподавателя (ей):
Ф.И.О. (при его наличии)
тел.:
е-mail:
Распределение часов по семестрам
Дисциплина/ код и наименование модуля
Всего часов в модуле
В том числе
1 курс
2 курс
3 курс
4 курс
1 семестр
2 семестр
3 семестр
4 семестр
5 семестр
6 семестр
7 семестр
8 семестр
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Всего:
Итого на обучение по дисциплине/модулю
Содержание рабочей учебной программы
Разделы/результаты обучения
Темы / критерии оценки
Всего часов
Из них
Тип занятия
Оценочные задания
теоретические
лабораторно-практические
индивидуальные
1
2
N
Курсовой проект/работа (если запланировано)
-
-
-
Итого часов
1- заполняется при обучении лиц с особыми образовательными потребностями и организациями, реализующими образовательные программы по профилю "Искусство", обучение которых (по которым) предусматривает часы индивидуальных занятий.

*Аталған оқу жұмыс бағдарламасының бөлімдері міндетті болып табылады. "Педагог мәртебесі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес педагог тиісті білім беру деңгейінің мемлекеттік жалпыға міндетті стандартына сәйкес және пән/модуль ерекшеліктері мен білім алушылардың қажеттіліктерін ескере отырып қосымша элементтер енгізуге құқылы.
Медициналық мамандықтар үшін
___________________________________________
(білім беру ұйымының атауы)
"Бекітемін"
Басшының (директордың)
оқу ісі жөніндегі орынбасары
____________________________
Т.А.Ә. (болған жағдайда)
"____" ____________ 20____ж
ПӘН/МОДУЛЬ/КЛИНИКАЛЫҚ ЖӘНЕ КӘСІБИ ПРАКТИКА БОЙЫНША ОҚУ ЖҰМЫС ЖОСПАРЫ Пән/модуль: код "Пән/модуль атауы" Мамандық: Шифр "Мамандық атауы Біліктілік: Шифр "Біліктілік атауы"
Курс
Семестр
Бақылау түрі
Барлық сағат/кредит KZ көлемі
БӨЖ
БОӨЖ
Аудиторлық
Симуляциялық
Клиникадағы практика
1.1. Кіріспе
1.2. Пән/модуль мақсаты:
1.3. Пән/модуль міндеттері:
1.4. Оқытудың соңғы нәтижелері:
1.5. Пререквизиттер:
1.6. Постреквизиттер:
1.7. Тақырыптық жоспар:
1.7.1. БӨЖ тақырыптық жоспары
№ р/с
Тақырып/тақырыпшалар
Тапсырма/ жүргізу түрі
Бақылау түрі
Бақылау кестесі
Сағат саны
1
2
1.7.2. БОӨЖ тақырыптық жоспары
Тақырып атауы
Мазмұны
Сағат саны
1.7.3. Аудиториялық абақтың тақырыптық жоспары
Тақырып атауы
Мазмұны
Сағат саны
1.7.4. Симуляциялық сабақтың тақырыптық жоспары
Тақырып атауы
Мазмұны
Сағат саны
1.7.5. Клиникадағы сабақтың тақырыптық жоспары
Тақырып атауы
Мазмұны
Сағат саны
1.7.5.1 меңгерілетін және/немесе бекітілетін клиникалық дағдылардың тізімі
Бағдарламаға сәйкес орындалуға тиісті дағдылар
Саны
1.8. Оқыту әдістері (шағын топша, дискуссия, презентация, кейс-стади, жобалау және т.б.).
1.9. Білімгерлердің білімін және дағдыларын бағалау әдістері: тестілеу, ауызша сұрау, ағдаяттық есептер, ОСКЭ, бағаланатын сұхбат және т.б.
1.10. Материалды-техникалық жабдықтау
1.10.1 Негізгі әдебиетттер
1. …
1.10.2 Қосымша әдебиеттер
1.…
1.10.3 Интернет-ресурстар
Нысан
Титул парағы ___________________________________________
(техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымының атауы)
Бекітемін
Колледж басшысы
____________
"___" ___________ 20__ ж.
______оқу жылына арналған (қызмет бағыттары бойынша) жұмыс жоспары
Педагогикалық кеңестің отырысында қаралды және мақұлданды
20__жылғы "____"________ № __ хаттама
Мазмұны
1.
Колледж туралы қысқаша анықтама
2.
Колледждің миссиясы, пайымдауы, стратегиялық мақсаты мен міндеттері
3.
Қызмет бағыттары бойынша жұмыс жоспарлары
4.
Педагогикалық кеңестің жұмыс жоспары
5.
Оқу-әдістемелік кеңестің жұмыс жоспары
Ескерту: колледждің бағыттары бойынша жұмыс жоспарларының нысаны, оның ішінде топтың тәрбие жұмысының, әлеуметтік педагогтің, жатақхана тәрбиешісінің, бөлім меңгерушісінің, оқу-әдістемелік жұмысының, тәрбие жұмысының, оқу-тәрбие процесін ақпараттандыруды дамыту бойынша, оқытушылардың кәсіби өсуі үшін даярлау және біліктілікті арттыру жоспарлары
(құрылымдық бөлімшенің атауы)
Мақсаты
Міндеттері
Жұмыс бағыттары
Қаралатын мәселелердің, жұмыстардың атауы
Орындау мерзімі
Индикаторлар/Соңғы нәтиже
Жауаптылар
1.
Нысан
Девиантты мінез-құлықты білім алушыларды есепке алу журналы
Білім алушының ТАӘ (болған жағдайда)
топ
Есепте тұр
Есепке қойылған күні
Есепке қою себебі
Ата-анасының Т.А.Ә. (болған жағдайда)
Үйінің мекенжайы
Нысан
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі __________________________________________________________________

*Данные пункты рабочей учебной программы являются обязательными. Согласно подпункту 1 пункта 1 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О статусе педагога" педагог имеет право внести дополнительные элементы в соответствии с государственным общеобязательным стандартом соответствующего уровня образования и с учетом особенностей дисциплины/модуля и потребностей обучающихся.
Для медицинских специальностей
__________________________________________
(наименование организации образования)
УТВЕРЖДАЮ
Заместитель руководителя
(директора) по УР
______________________
Ф.И.О. (при его наличии)
"____" ____________20___г.
Рабочая учебная программа по дисциплине/модулю/клинической
и профессиональной практике
Дисциплины/модули: код "Наименование дисциплины/модуля"
Специальность: Шифр "Наименование специальности"
Квалификация: Шифр "Наименование квалификации"
Курс
Семестр
Форма контроля
Общая трудоемкость всего часов/кредитов KZ
СРО
СРОП
Аудиторные
Симуляция
Практика в клинике
1.1. Введение
1.2. Цель дисциплины/модуля
1.3. Задачи дисциплины/модуля
1.4. Конечные результаты обучения
1.5. Пререквизиты
1.6. Постреквизиты
1.7. Тематический план
1.7.1. Тематический план СРО
№ п/п
Тема/подтемы
Задания/ формы проведения
Формы контроля
График контроля
Количество часов
1
2
1.7.2. Тематический план СРОП
Наименование тем
Содержание
Количество часов
1.7.3. Тематический план аудиторных занятий
Наименование тем
Содержание
Количество часов
1.7.4. Тематический план симуляционных занятий
Наименование тем
Содержание
Количество часов
1.7.5. Тематический план занятий в клинике
Наименование тем
Содержание
Количество часов
1.7.5.1 Перечень практических навыков, которые необходимо освоить и/или закрепить
Практические навыки, подлежащие формированию в соответствии с программой
Количество
1.8. Методы обучения и преподавания (малые группы, дискуссия, презентации,
кейс-стадии, проектирование и т.д.).
1.9. Методы оценки знаний и навыков обучающихся: тестирование, устный опрос,
ситуационные задачи, ОСКЭ, оценочное собеседование и др.
1.10. Материально-техническое обеспечение
1.10.1 Основная литература
1.…
1.10.2 Дополнительная литература
1.…
1.10.3 Интернет-ресурс
Форма
Титульный лист
___________________________________________
(наименование организации технического и профессионального, послесреднего образования)
УТВЕРЖДАЮ
Руководитель колледжа
____________
"___" ___________ 20__ г.
План работы (по направлениям деятельности) на учебный год
Рассмотрен и одобрен на заседании педагогического совета
Протокол № "__" от ______ 20__г.
Содержание
1.
Краткая справка о колледже
2.
Миссия, видение, стратегическая цель и задачи колледжа
3.
Планы работ по направлениям деятельности колледжа
4.
План работы педагогического совета
5.
План работы учебно-методического совета
Примечание: форма планов работ по направлениям деятельности колледжа включает
планы воспитательной работы в группе, социального педагога, воспитателя общежития,
заведующего отделением, педагогического совета, учебно-методической работы,
воспитательной работы, по развитию информатизации учебно-воспитательного процесса, по
подготовке и повышению квалификации для профессионального роста.
(название структурного подразделения)
Цели
Задачи
Направления работы
Наименование работ, рассматриваемых вопросов
Срок исполнения
Индикаторы/ Конечный результат
Ответственные
1.
Форма
Журнал учета обучающихся с девиантным поведением
ФИО (при его наличии) обучающегося
Группа
Состоит на учете
Дата постановки на учет
Причина постановки на учет
ФИО (при его наличии) родителей
Домашний адрес
Форма
Министерство образования и науки Республики Казахстан
__________________________________________________________________
(наименование организации образования)
Ведомость учета учебного времени работы педагога
за каждый месяц (в часах и (или) кредитах)

1. Білім алушылардың атаулы кітабы білім алушылардың жеке құрамын есепке алуға арналған қатаң есептіліктегі құжат болып табылады. Білім алушылардың атаулы кітабы білім алушылардың контингенті бойынша статистикалық және қаржылық есептілікті жасауға негіз болады.
2. Білім алушылардың атаулы кітабын білім беру ұйымы басшысының қадағалауымен директордың оқу-өндірістік жұмыс жөніндегі орынбасары толтырады.
3. Білім алушылардың атаулы кітабы тігілуі, нөмірленуі, мөрмен және білім беру ұйымының басшысының қолымен бекітілуі тиіс.
4. Білім алушылардың атаулы кітабы үнемі білім беру ұйымында сақталады.
5. Білім алушылардың атаулы кітабы қатаң түрде бұйрыққа сәйкес толтырылады.
6. Күндізгі, сырттай және кешкі бөлімдерде білім алушылардың контингенті үшін Білім алушылардың атаулы кітабы жеке толтырылады.
7. Білім алушыларды қабылдау аяқталған соң шектемелік сызба сызылады және "20___ ж. ________ ________ (жазумен) білім алушы адам қабылданды" деген жазба жазылып, білім беру ұйымы басшысының, басшының оқу-өндірістік жұмыс жөніндегі орынбасары мен бухгалтердің қолымен және мөрмен бекітіледі.
8. Білім алушылардың атаулы кітаптары анық, ұқыпты, тазартусыз және түзетулерсіз толтырылуы тиіс; жіберілген қателер басшы мен бухгалтердің қолы қойылған түсіндірмемен қате жазбаны және түзету жазбасын сызып тастау арқылы түзетілуі тиіс.
9. Білім алушылардың атаулы кітабын бөлімдерге бөлу, беттер мен жолдарды, оның ішінде оқуға қабылданған білім алушы мен қорытынды сызба арасында бос жол қалдыруға рұқсат етілмейді. Кітапта әр білім алушыны жазу үшін екі қатар жол беріледі.
10. Атаулы кітапқа білім беру ұйымына оқу жылының басында немесе ортасында қабылданғанына қарамастан, барлық білім алушылар енгізіледі.
Нысан
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі Академиялық анықтама беру кітабы ______________________________________ (білім беру ұйымының атауы)
__________________басталды
_________________аяқталды
Реттік тіркеу нөмірі
Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Анықтаманың нөмірі
Анықтаманың берілген күні
Анықтаманы алу туралы қолы
Нысан
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі Дипломдардың телнұсқаларын беру кітабы
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымының толық атауы
_________________________оқу нысаны
__________________________ басталды
__________________________ аяқталды
Реттік тіркеу нөмірі
Дипломның сериясы және №
Диплом берілген күн
Білім беру ұйымын бітірушінің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
кестенің жалғасы
Мамандықтың атауы
Берілген біліктілік
Қорытынды аттестаттауды өткізу комиссиясы отырысы хаттамасының № және күні
Алғаны туралы қолы
Білім беру ұйымы басшысының қолы
Нысан
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Білім алушының үлгерім кітапшасы
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдары білім
алушыларының үлгерім кітапшасы
Фотосурет орны МО
Білім алушының қолы _________________________________________________
__________________________________________________________________________
(білім беру ұйымының атауы)
Білім алушының үлгерім кітапшасы № ______________________________________
__________________________________________________________________________
(Т.А.Ә. (болған жағдайда))
Мамандық (біліктілік) _____________________________________________________
20___ ж. "____"_________________ № _______ бұйрықпен қабылданған.
Басшы _____________________________________________ (қолы)
(берген күні)

1. Поименная книга обучающихся является документом строгой отчетности для учета личного состава обучающихся. Поименная книга обучающихся служит основанием к составлению статистической и финансовой отчетности по контингенту обучающихся.
2. Поименная книга обучающихся ведется заместителем руководителя по учебно-производственной работе под контролем руководителя организации образования.
3. Поименная книга обучающихся должна быть прошнурована, пронумерована, скреплена печатью и подписью руководителя организации образования.
4. Поименная книга обучающихся хранится постоянно в организации образования.
5. Поименная книга обучающихся заполняется строго в соответствии с приказами.
6. Для контингентов обучающихся очного, заочного и вечернего отделений ведутся отдельные Поименные книги обучающихся.
7. По окончании приема обучающихся подводится черта и делается запись:
"Зачислено_________________________ 20_________г. ___________________ (прописью) человек обучающихся", которая скрепляется подписями руководителя, заместителя руководителя по учебно-производственной работе и бухгалтера организации образования и печатью.
8. Поименные книги обучающихся должны заполняться четко, аккуратно, без подчисток и помарок; допущенные ошибки должны исправляться путем перечеркивания ошибочной записи и надписи исправления с пояснением за подписью руководителя и бухгалтера.
9. Разделение поименных книг, обучающихся на части, пропуски страниц и строк, в том числе и между последней фамилией зачисленного и итоговой чертой, запрещается. Для записи каждого обучающегося в книгах отводится две строки.
10. В Поименную книгу вносятся все обучающиеся, независимо от того, когда они поступили в организацию образования, в начале или в середине учебного года.
Форма
Министерство образования и науки Республики Казахстан
Книга выдачи академической справки
______________________________________________________________
(наименование организации образования)
Начата ___________________
Окончена _________________
Порядковый регистрационный номер
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Номер справки
Дата выдачи справки
Роспись в получении справки
Форма
Министерство образования и науки Республики Казахстан
Книга выдачи дубликатов дипломов
Полное наименование организации технического и профессионального,
послесреднего образования
_____________________________________________ ______________форма обучения
Начата ___________________________
Окончена __________________
Порядковый регистрационный номер
Серия и № диплома
Дата выдачи диплома
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) окончившего организацию образования
продолжение таблицы
Наименование специальности
Присвоена квалификация
Дата и № протокола заседания комиссии по проведению итоговой аттестации
Роспись в получении
Подпись руководителя организации образования
Форма
Министерство образования и науки Республики Казахстан
Книжка успеваемости обучающегося
Книжка успеваемости обучающегося организации технического и
профессионального, послесреднего образования
Место для фотографической карточки Подпись обучающегося
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
(наименование организации образования)
Книжка успеваемости обучающегося № _____________________
__________________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии))
Специальность (квалификация) ________________________________________
Зачислен приказом № ______________ от "_______"_________________20_______ г.
"________" _______________20_______г.
Руководитель ________________________ (подпись)
(дата выдачи)

20_____/20_____ оқу жылы _______ курс ________ семестр
__________________________________________________________________________
(білім алушының аты-жөні)
модуль индексі
Емтихан сессиясына шығарылатын пәндер және (немесе) модульдер бойынша емтихан бағалары
Емтихан алушының қолы
Пәннің және (немесе) модульдің атауы
Рұқсат рейтингісі (Оқытудың кредиттік технологиясы кезінде)
Оқу сағаттарындағы және (немесе) кредиттердегі көлемі
Емтихан бағасы
Емтихан күні
Қорытынды баға
әріптік
Сандық эквивалент
әріптік
сандық эквивалент
әріптік
сандық эквивалент
кестенің жалғасы
Емтихан сессиясына шығарылмайтын пәндер және (немесе) модульдер бойынша сынақ бағалары
Модуль индексі
Пән және (немесе) модуль атауы
Оқу сағаттарындағы және (немесе) кредиттердегі көлемі
Рұқсат рейтингі (оқытудың кредиттік технологиясы кезінде)
Баға
Күні
Оқытушының қолы
Әріптік
Сандық эквивалент
Әріптік
Сандық эквивалент
кестенің жалғасы
Зертханалық жұмыстар
Курстық жұмыстар және жобалар
Модуль индексі
Пән және (немесе) модуль атауы
Оқу сағаттарындағы және (немесе) кредиттердегі көлемі
Баға
Күні
Оқытушының қолы
Модуль индексі
Пән және (немесе) модуль атауы
Жұмыстың немесе жобаның атауы
Баға
Күні
Оқытушының қолы
әріптік
сандық эквивалент
әріптік
сандық эквивалент
Топ жетекшісінің қолы _______________________________
20___ жылғы "___"_______№ ____ бұйрықпен ____ курсқа ауыстырылды. Басшының
оқу жұмысы жөніндегі орынбасары____________________ (қолы)
Ескертпе: Білім алушының үлгерім кітапшасын дайындау кезінде аталған беттер осы
білім беру ұйымындағы оқу мерзіміне байланысты 3, 4 немесе 5 рет қайталанады.
_________________________________________________________________________
(білім алушының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда))
Өндірістік оқыту (ӨО) мен кәсіби практика
Модуль индексі
Курс
Семестр
Практика атауы мен сипаттамасы
Практика өтетін орын
Практиканың сағат және (немесе) кредит бойынша ұзақтығы
Жұмыс орны немесе сынып, тобы
Меңгерілген біліктілік (болған жағдайды: дәреже, сынып, санат)
Баға
Күні
Қолы
Дипломдық жобалау
Жобалауға тапсырма 20_____ жылғы "____" ___________ берілді.
Жоба тақырыбы:_______________________________________________
_______________________________________________________________
Жоба жетекшісі _________________________________________________
(аты-жөні)
Орындау мерзімі ________________________________________________
Басшының оқу жұмысы жөніндегі орынбасары ______________ (қолы)
Білім алушы __________________________________________________
(аты-жөні)
дипломдық жобаны қорғауға жіберілді.
Басшының оқу жұмысы жөніндегі орынбасары ______________ (қолы)
М.о.
"______" ____________ 20____ ж.
Дипломдық жобаны қорғау
_________________________ тақырыбындағы дипломдық жобаны қорғау
20__ ж. "______" _______________ өткізілді.
Баға __________________________________
М.О.
Қорытынды аттестаттау комиссиясының төрағасы _______ (қолы)
Қорытынды аттестаттау емтихандары
Білім алушы ___________________________________________
(аты-жөні)
Қорытынды емтиханды тапсыруға жіберілді.
Басшының оқу жұмысы жөніндегі орынбасары _____________ (қолы)
М.О.
"______" ____________ 20____ ж.
Қорытынды емтиханда алынған бағалар
Модуль индексі
Пән және (немесе) модуль атауы
Курс көлемі, оқу сағаттары
Баға
Күні
Қорытынды аттестаттау комиссиясы төрағасының қолы
Әріптік
Сандық эквивалент
Біліктілік емтихандарының қорытындысы
Модуль индексі
Пән және (немесе) модуль атауы
Баға
Күні
Тағайындалған жұмыс біліктілігінің атауы
Біліктілік комиссиясы төрағасының қолы
әріптік
Сандық эквивалент
Біліктілік комисиясының 20___ жылғы "___" _________ (хаттама №___ )
шешімі бойынша біліктілік берілді____________________________________________
(мамандық, разряд, класс, санат (бар болса)
Кәсіби дайындық туралы куәлік берілді № ___________
"________" ________________ 20_____ ж.
Қорытынды аттестаттау комиссиясының 20___ жылғы "___"_______(хаттама №____)
шешімі бойынша біліктілік берілді___________________________________________
(мамандық)
Диплом берілді № ___________ "________" ________________ 20_____ ж.
Офис-тіркеуші ______________ (қолы /подпись)
М.о. Басшы _________________________________(қолы)
Диплом алған кезде үлгерім кітапшасы оқу орнына тапсырылады.
Ескерту:

20_______/20_______ учебный год _______курс _________________________ семестр
__________________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) обучающегося)
Индекс модуля
Экзаменационные оценки по дисциплинам и (или) модулям, выносимым на экзаменационную сессию
Подпись экзаменатора
Наименование дисциплины и (или) модуля
Рейтинг допуска (при кредитной технологии обучения)
Объем в учебных часах и (или) кредитах
Экзаменационная оценка
Дата экзамена
Итоговая оценка
буквенная
цифровой эквивалент
буквенная
цифровой эквивалент
буквенная
цифровой эквивалент
продолжение таблицы
Зачетные оценки по дисциплинам и (или) модулям, не выносимым на экзаменационную сессию
Индекс модуля
Наименование дисциплины и (или) модуля
Объем в учебных часах и (или) кредитах
Рейтинг допуска (при кредитной технологии обучения)
Оценка
Дата
Подпись преподавателя
буквенная
цифровой эквивалент
буквенная
цифровой эквивалент
продолжение таблицы
Лабораторные работы
Курсовые работы и проекты
Индекс модуля
Наименование дисциплины и (или) модуля
Объем работы в часах и (или) кредитах
Оценка
Дата
Подпись преподавателя
Индекс модуля
Наименование дисциплины и (или) модуля
Наименование работы или проекта
Оценка
Дата
Подпись преподавателя
буквенная
цифровой эквивалент
буквенная
цифровой эквивалент
Подпись руководителя группы _______________________________
Приказом № ____ от "___" _______ 20___ г. переведен ____ на _____ курс.
Заместитель руководителя по учебной работе ____________________
(подпись)
Примечание: При изготовлении книжки успеваемости обучающегося упомянутые
страницы повторяются 3, 4 или 5 раз в зависимости от сроков обучения в данной
организации образования.
__________________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) обучающегося)
Производственное обучение (ПО) и профессиональная практика
Индекс модуля
Курс
Семестр
Наименование и характер практики
Место прохождения практики
Продолжительность практики, в часах и (или) кредитах
Рабочее место или класс, группа
Освоенная квалификация (указать при наличии: разряд, класс, категорию)
Оценка/ баллы
Дата
Подпись
Дипломное проектирование
Задание на проектирование выдано "_______" ___________ 20______ г.
Тема проекта ___________________________________________________
_______________________________________________________________
Руководитель проекта ___________________________________________
(фамилия и инициалы)
Срок выполнения _______________________________________________
Заместитель руководителя по учебной работе ______________
(подпись)
Обучающийся _________________________________________________
(фамилия и инициалы)
допущен _____ к защите дипломного проекта.
Заместитель руководителя по учебной работе _____________ (подпись)
М.П.
"______" ____________ 20____ г.
Защита дипломного проекта
Защита дипломного проекта на тему ___________________________
________________________________________________________________
состоялась "______" __________________ 20__ г.
Оценка __________________________________
М.П.
Председатель итоговой аттестационной комиссии _______ (подпись)
Экзамены итоговой аттестации
Обучающийся _______________________________________________
(фамилия и инициалы)
допущен _____ к сдаче итоговых экзаменов.
Заместитель руководителя по учебной работе _______________ (подпись)
М.П.
"______" ____________ 20____ г.
Оценки, полученные на итоговых экзаменах
Индекс модуля
Наименование дисциплины и (или) модуля
Объем курса, учебные часы
Оценка
Дата
Подпись председателя итоговой аттестационной комиссии
буквенная
цифровой эквивалент
Итоги квалификационных экзаменов
Индекс модуля
Наименование дисциплины и (или) модуля
Оценка
Дата
Наименование присвоенной рабочей квалификации
Подпись председателя квалификационной комиссии
буквенная
цифровой эквивалент
Решением квалификационной комиссии от "___" ___ 20___ г. (протокол №____)
присвоена квалификация ____________________________________________________
(специальность, разряд, класс, категория (при наличии))
Выдано свидетельство о профессиональной подготовке № ___________ "________"
________________ 20_____ г.
Решением итоговой аттестационной комиссии от "__" ___ 20__ г. (протокол №____)
присвоена квалификация ____________________________________________________
(специальность)
Выдан диплом № ___________ "________" ________________ 20_____ г.
Офис Регистратора ______________ (подпись)
М.П.
Руководитель _________________________________(подпись)
При получении диплома книжка успеваемости сдается в учебное заведение.
Примечание:

1. Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдары білім алушыларының үлгерім кітапшасы жаңадан қабылданған білім алушыларға оқудың бірінші семестрі ішінде, бірақ қысқы емтихан сессиясы басталғанға дейін бір айдан кешіктірілмей беріледі.
2. Үлгерім кітапшалары қолмен толтырылады. Үлгерім кітапшасында өшіруге, қолмен жөндеуге және келісілмеген түзетулерге жол берілмейді.
3. Үлгерім кітапшасына емтихан өткізуді көздемейтін және/немесе келесі семестрге ауысатын барлық пәндер және (немесе) модульдер бойынша сараланған сынақ бағалары қойылады.
Емтихан сессиясына шығарылған пәндер және (немесе) модульдер бойынша білім алушылардың емтихандарда алған бағалары қойылады, қорытынды баға И = 0,6 х (РО 1+…+РО N)/N+ 0,4 х Э формулаға сәйкес есептеу нәтижелері бойынша қойылады, онда:
РО – оқыту нәтижесі;
N – оқыту нәтижелерінің саны;
Э – емтихан бағасы.
4. Жалпы емтихан бағасы емтихандар жазбаша және ауызша (қазақ тілі және басқа тілдер, әдебиет, математика және оқу жоспарына сәйкес басқалар) өткізілетін пәндер және (немесе) модульдер бойынша ғана қойылады. Тек ауызша емтихан өткізілетін пәндер және (немесе) модульдер бойынша баға ауызша емтихан үшін бөлінген бағанға қойылады; басқа бағандарға сызықша қойылады.
5. Қайта тапсыру кезінде білім алушылардың алған бағаларын емтихан алушы осы пәнді және (немесе) модульді немесе пән бөлімін өту семестріне сәйкес келетін үлгерім кітапшасының бетіне еркін жолға пәннің және (немесе) модульдің атауын қайта жазу арқылы қояды.
6. 18 жасқа толған білім алушылар үшін ата-аналардың немесе оларды алмастыратын адамдардың қолы міндетті емес.
7. Үлгерім кітапшасының телнұсқасын беру басшының немесе оның оқу жұмысы жөніндегі орынбасарының өкімі бойынша ғана жүргізіледі.
Үлгерім кітапшасы телнұсқасының титулдық бетінде "Телнұсқа" деген жазу жазылады.
Білім алушының телнұсқаны беру сәтіне дейінгі бүкіл оқу кезеңіндегі үлгерімі туралы барлық деректер оқу бөлімінде сақталатын барлық алдыңғы семестрлер үшін түпнұсқа емтихан және семестрлік ведомостардың негізінде кітапшаның телнұсқасына енгізіледі.
8. Білім алушы оқу курсы аяқталғанға дейін білім беру ұйымынан шыққан жағдайда үлгерім кітапшасы білім беру ұйымына тапсырылады, ол білім алушыға әрбір пәннің көлемін сағатпен және алынған бағаларды көрсете отырып, білім беру ұйымында болған уақытында өзі тапсырған пәндер және (немесе) модульдер туралы анықтама береді.
9. Диплом алған кезде үлгерім кітапшасы білім беру ұйымына тапсырылады.

1. Книжка успеваемости обучающегося организации технического и профессионального, послесреднего образования выдается вновь принятым обучающимся в течение первого семестра обучения, но не позднее чем за месяц до начала зимней экзаменационной сессии.
2. Книжка успеваемости заполняется от руки. Подчистка, помарка и неоговоренные исправления в книжке успеваемости не допускаются.
3. В книжку успеваемости проставляются оценки дифференцированного зачета по всем дисциплинам и (или) модулям, не предусматривающим проведения экзамена и/или переходящим на последующие семестры.
По дисциплинам и (или) модулям, вынесенным на экзаменационную сессию, проставляются оценки, полученные обучающимися на экзаменах, итоговая оценка выставляется по результатам подсчета согласно формуле: И = 0,6 х (РО 1+…+РО N) /N+ 0,4 х Э, где:
РО – результат обучения;
N – количество результатов обучения;
Э – экзаменационная оценка.
4. Общая экзаменационная оценка проставляется только по дисциплинам и (или) модулям, по которым экзамены проводятся письменно и устно (Казахский язык, другие языки, Литература, Математика и другие согласно учебному плану). По дисциплинам и (или) модулям, по которым проводится только устный экзамен, оценка проставляется в графе, отведенной для устного экзамена, в других графах ставится прочерк.
5. Оценки, полученные обучающимися при повторной сдаче, проставляются экзаменатором на странице книжки успеваемости, соответствующей семестру прохождения данной дисциплины и (или) модуля или раздела дисциплины, путем повторной записи наименования дисциплины и (или) модуля на свободной строке.
6. Подпись родителей или лиц, их заменяющих, для обучающихся, достигших 18 лет, не обязательна.
7. Выдача дубликата книжки успеваемости производится только по распоряжению руководителя или его заместителя по учебной работе.
На титульной странице дубликата книжки успеваемости делается надпись "Дубликат".
Все данные об успеваемости обучающегося за весь период обучения до момента выдачи ему дубликата вносятся в дубликат книжки на основании подлинных экзаменационных и семестровых ведомостей за все предыдущие семестры, хранящихся в учебной части.
8. В случае выбытия обучающегося из организации образования до окончания курса обучения книжка успеваемости сдается в организацию образования, которая выдает обучающемуся справку о сданных им за время пребывания в организации образования дисциплин и (или) модулей с указанием объема каждой дисциплины в часах и полученных оценок.
9. При получении диплома книжка успеваемости сдается в организацию образования.

10. Білім алушылардың толық оқу курсын бітіруіне немесе білім беру ұйымынан шығуына байланысты тапсыратын үлгерім кітапшаларын білім беру ұйымы білім алушылардың жеке істерінде сақтайды.
Нысан
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі Білім алушының студенттік билеті
Ескерту:
1. Билет басшының қолы, білім беру ұйымының мөрі, білім алушының фотосуреті болған жағдайда жарамды. Білім алушы білім беру ұйымынан шыққан кезде билет оқу бөліміне қайтарылуы тиіс.
2. Билеттің ішкі бөлігінің сол жақ жоғары жағына оқу нысаны (күндізгі, сырттай, кешкі) көрсетілген мөртабан қойылады.
Нысан
Диплом бланкілерін есепке алу ЖУРНАЛЫ
Келіп түскені
Келіп түскен күні
Ілеспе құжаттың нөмірі
Қайдан келіп түсті
Саны, дана
Бланктердің сериясы мен нөмірі
Кестенің жалғасы
Берілуі
Берілген күні
Беруге арналған құжаттың күні мен нөмірі
Кімге берілді
Бөлімше атауы
Алушының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Кестенің жалғасы
Берілуі
Саны, дана
Бланктердің сериясы мен нөмірі
Алушының қолы
Ескерту (жою туралы белгі және т. б.))
Нысан
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Диплом беру кітабы
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымының толық атауы Оқыту нысаны____________________басталды___________________ аяқталды
Реттік тіркеу нөмірі
Диплом сериясы мен №
Дипломды берген күн
Білім беру ұйымын бітірушінің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Кестенің жалғасы
Мамандық атауы
Берілген біліктілік
Қорытынды аттестаттауды өткізу жөніндегі комиссия отырысы хаттамасының күні және №
Алған туралы қолы
Білім беру ұйымы басшысының қолы
Ескерту: Білім алушыларға берілген дипломдар әрбір білім беру ұйымында ұсынылған нысан бойынша дайындалған кітапта тіркеледі.
Берілген дипломдарды тіркеу кітаптарының әрбір парағы нөмірленеді, тігіледі, мөрмен бекітіледі және білім беру ұйымының басшысында сақталады.
Нысан
Титул парағы ___________________________________________
(білім беру ұйымдарының атауы)
Бекітемін
Басшы___________________
Т.А.Ә. (болған жағдайда)
"___" ___________ 20__ ж.
Оқу жұмыс жоспары
Мамандық_________________________________________________________________
(код және атауы)
Біліктілік _________________________________________________________________
(код және атауы)
Оқыту нысаны____________________________________________________________
Білім беру бағдарламасын меңгеру мерзімі____________________________________
Оқу процесінің графигі
Курстар
апталар
қыркүйек
қазан
қараша
желтоқсан
қаңтар
ақпан
I
II
III
IV
Кестенің жалғасы
наурыз
сәуір
мамыр
маусым
шілде
тамыз
Шартты белгілер:
ТО – теориялық оқыту
ӨО – өндірістік оқыту
КП – кәсіби практика
АА – аралық аттестаттау
ДЖ – дипломдық жобалау (егер жоспарланса)
К – каникулдар
Мк – мерекелік күндер
ҚА – қорытынды аттестаттау
ДЖ – далалық жиындар
Уақыт бюджеті бойынша жиынтық мәліметтер
Курс
Теориялық оқыту
Аралық аттестаттау
Өндірістік оқыту және кәсіби практика
Дипломдық жобалау (егер жоспарланса)
Қорытынды аттестаттау
Мерекелік күндер
Каникулдар
Оқу жылындағы барлық апта
апта
сағаттар
кредиттер
I
II
III
IV
Барлығы
Оқу жұмыс жоспарының құрылымы
Индекс
Модульдердің / пәндердің атауы
Бақылау формасы
Оқу уақытының көлемі
Емтихан
Сынақ
Бақылау жұмысы
Кредиттер
Барлық сағат
Соның ішінде
Теориялық
Зертханалық-практикалық
Курстық жоба/жұмыс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Кестенің жалғасы
Оқу уақытының көлемі
Курстар және семестрлер бойынша бөлу
оның ішінде
1-курс
2-курс
….
N
Өндірістік оқыту/ кәсіби практика
Жеке
Семестрлер
1
2
3
4
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
1- ерекше білім беру қажеттіліктері бар адамдарды және оқыту жеке сабақ сағаттарын көздейтін "Өнер" бейіні бойынша білім беру бағдарламаларын іске асыратын ұйымдарда оқыту кезінде толтырылады
Нысан
Педагогтердің тарификациялық тізімі ___________ оқу жылы
№р/с
Т.А.Ә. (болған жағдайда)
Штаттық немесе штаттан тыс
Штаттық кесте бойынша атқаратын қызметі
Білімі, бітірген жылы
Диплом бойынша мамандығы
Диплом бойынша біліктілігі
Оқытатын пән немесе модуль
Жалпы өтілі
Педагогикалық өтілі
Санаты
Барлық сағаты
Нысан
___________________________________________ (білім беру ұйымының атауы)
Педагогикалық кеңес отырысында
мақұлданды және бекітілді
Төрағасы_________Т.А.Ә.
(болған жағдайда)
Хаттама № ___________
"____" ____________20___ж.
Бекітемін
Басшы_________
Т.А.Ә.(бар болған жағдайда)
"____" ____________20___ж
Оқу жылына арналған колледжішілік бақылау жоспары
Колледжішілік бақылаудың мақсаты
Колледжішілік бақылаудың міндеттері
№ р/с
Бақылаудың мазмұны
Бақылаудың мақсаты
Бақылау объектілері
Бақылау мерзімдері
Бақылауға жауаптылар
Қаралатын/талқыланатын орны
Бақылау нәтижелерін тарату/қорытындыларын шығару нысаны
1
2
3
4
5
6
7
8
*Басшының (директордың) орынбасарларымен қызмет бағыттарына сәйкес толтырылады
Нысан
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Педагогтің бір жылдағы оқу уақытын есепке алу ведомосы (сағатпен және (немесе) кредитпен) _______________________________________________________________
(білім беру ұйымының атауы)
20____/____ оқу жылында педагог берген сағаттарды және (немесе) кредиттерді жылдық есепке алу
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) (толық)_________________
____________________________________________________________________
Модуль индексі және пәндердің және (немесе) модульдің атауы (практика атауы)
Топтар
Айлар
Қыркүйек
Қазан...
....
Емтихандар (емтихан ведомосының негізінде енгізіледі)
Консультациялар
Барлығы жоспарланған, сағат
Нақты орындалған, сағат
Жоспар бойынша барлық сағаттар:
Сағаттардың орындалмағаны:
Жоспардан тыс сағаттар берілді:
Барлығы бір жыл ішінде берілген сағаттар:
Басшының оқу жұмысы жөніндегі орынбасары _____________ (қолы)
Педагог сағаттарының жылдық есебіне қосымша мәліметтер ____________________
оқу тобының№
Пәннің және (немесе) модульдердің атауы
Сағат саны
оның ішіндегі
Жалпы сағат саны
факультативатер
консультациялар
емтихандар
жоспар
нақты
жоспар
нақты
жоспар
нақты
жоспар
нақты
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда) (толық)
____________________________________________________________________________
(қолы)
Офис тіркеуші____________________________________________________________
Тексерілді_________________________________________________________________
Басшының оқу жұмысы жөніндегі орынбасары _____________ (қолы)
Ескерту: Педагогтердің оқу уақытының жылдық есебін оқу бөлімі нысан деректерінің негізінде сағатпен және (немесе) кредитпен жүргізеді.

10. Книжки успеваемости, сдаваемые обучающимися в связи с окончанием полного курса обучения или выбытия из организации образования, хранятся организацией образования в личных делах обучающихся.
Форма
Министерство образования и науки Республики Казахстан
Студенческий билет обучающегося
Примечание:
1. Студенческий билет действителен при наличии подписи руководителя, печати организации образования, фотокарточки обучающегося. При выбытии обучающегося из организации образования билет должен быть возвращен в учебную часть.
2. Вверху на левой стороне внутренней части билета ставится штамп с указанием формы обучения (очное, заочное, вечернее).
Форма
ЖУРНАЛ
учета бланков дипломов
Поступление
Дата поступления
Номер сопроводительного документа
Откуда поступили
Количество экз.
Серия и номера бланков
Продолжение таблицы
Выдача
Дата выдачи
Дата и номер документа на выдачу
Кому выдано
Наименование подразделения
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) получившего
Продолжение таблицы
Выдача
Количество экз.
Серия и номер бланков
Роспись в получении
Примечание (отметка об уничтожении и т.д.)
Форма
Министерство образования и науки Республики Казахстан
Книга выдачи дипломов
Полное наименование организации технического и профессионального,
послесреднего образования
Форма обучения
Начата ______________________
Окончена ____________________
Порядковый регистрационный номер
Серия и № диплома
Дата выдачи диплома
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) окончившего организацию образования
Продолжение таблицы
Наименование специальности
Присвоена квалификация
Дата и № протокола заседания комиссии по проведению итоговой аттестации
Роспись в получении
Подпись руководителя организации образования
Примечание: Дипломы, выданные обучающимся, регистрируются в книге, которая заводится в каждой организации образования по прилагаемой форме.
Книга регистрации выданных дипломов пронумеровывается постранично, прошнуровывается, скрепляется печатью и хранится у руководителя организации образования.
Форма
Титульный лист
___________________________________________
(наименование организации образования)
УТВЕРЖДАЮ
Руководитель
________________
Ф.И.О. (при его наличии)
"____" ____________20___г.
Рабочий учебный план
Специальность___________________________________________________
(код и наименование)
Квалификация ___________________________________________________
(код и наименование)
Форма обучения__________________________________________________
Срок освоения образовательной программы _________________________
График учебного процесса
Курсы
недели
Сентябрь
Октябрь
Ноябрь
Декабрь
Январь
Февраль
I
II
III
IV
Продолжение таблицы
Март
Апрель
Май
Июнь
Июль
Август
Условные обозначения:
ТО – теоретическое обучение
ПО – производственное обучение
ПП – профессиональная практика
ПА – промежуточная аттестация
ДП – дипломное проектирование (если запланировано)
К – каникулы
Пдн – праздничные дни
ИА – итоговая аттестация
ПС – полевые сборы
Сводные данные по бюджету времени
Курс
Теоретическое обучение
Промежуточная аттестация
Производственное обучение и профессиональная практика
Дипломное проектирование (если запланировано)
Итоговая аттестация
Праздничные дни
Каникулы
Всего недель в учебном году
недель
часов
кредитов1
I
II
III
IV
Итого
Структура рабочего учебного плана
Индекс
Наименование модулей / дисциплин
Формы контроля
Объем учебного времени
экзамен
зачет
контрольная работа
Кредиты
Всего часов
в том числе
теоретические
лабораторно-практические
курсовой проект/работа
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Продолжение таблицы
Объем учебного времени
Распределение по курсам и семестрам
в том числе
1 курс
2 курс
N
Производственное обучение/ Профессиональная практика
Индивидуальные1
Семестры
1
2
3
4
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
1- заполняется при обучении лиц с особыми образовательными потребностями и организациями, реализующими образовательные программы по профилю "Искусство", обучение которых (по которым) предусматривает часы индивидуальных занятий
Форма
Тарификационный список педагогов
на ___________ учебный год
№ п/п
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Штатный или внештатный
Занимаемая должность по штатному расписанию
Образование, год окончания
Специальность по диплому
Квалификация по диплому
Преподаваемая дисциплина или модуль
Общий стаж
Педагогический стаж
Категория
Всего часов
Форма
___________________________________________
(наименование организации образования)
Рассмотрен и одобрен педагогическим советом
Председатель_________Ф.И.О.
(при его наличии)
Протокол № ___________
от "____" ____________20___г.
УТВЕРЖДАЮ
Руководитель_________
Ф.И.О. (при его наличии)
"____" ____________20___г.
План внутриколледжного контроля на учебный год
Цель внутриколледжного контроля
Задачи внутриколледжного контроля
№п/п
Содержание контроля
Цель контроля
Объекты контроля
Сроки контроля
Ответственные за контроль
Где рассматривается/обсуждается
Форма обобщения результатов/подведения итогов контроля
1
2
3
4
5
6
7
8
*Заполняется заместителями руководителя (директора) согласно направлениям деятельности
Форма
Министерство образования и науки Республики Казахстан
Ведомость учета учебного времени педагога за год
(в часах и (или) кредитах) (наименование организации образования)
____________________________________________________________
Годовой учет часов и (или) кредитов, проведенных педагогом в 20____/____ учебном
году
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) педагога (полностью)
____________________________________________
Индекс модуля и наименование дисциплин и (или) модуля (наименование практики)
Группы
Месяцы
Сентябрь
Октябрь...
….
Экзамены (заносятся на основании экзаменационной ведомости)
Консультации
Всего запланировано, часов
Фактически выполнено, часов
Всего часов по плану:
Не выполнено часов:
Дано часов сверх плана:
Всего дано за год часов:
Заместитель руководителя по учебной работе _____________
(подпись)
Дополнительные сведения к годовому учету часов педагога
_____________________________________________________________
№ учебной группы
Наименование дисциплины и (или) модулей
Количество
часов
Из них часы
Общее количество часов
факультатива
консультаций
экзаменов
план
факт
план
факт
план
факт
план
факт
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) педагога (полностью)
_________________________________________________________
(подпись)
Офис Регистратора ___________________________________________________
Проверено ___________________________________________________________
Заместитель директора по учебной работе _______________________________
(подпись)
Примечание: годовой учет учебного времени педагогов ведет учебная часть в часах и
(или) кредитах на основании данных формы.