2022 жылға арналған статистикалық жұмыстар жоспарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі Ұлттық статистика бюросы Басшысының 2021 жылғы 23 қыркүйектегі № 20 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 28 қыркүйекте № 24531 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы бұйрық 01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі
"Мемлекеттік статистика туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 19-бабы 1-тармағына және Қазақстан Республикасы Президентінің 2020 жылғы 5 қазандағы № 427 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі туралы ереженің 17-тармағы 8) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған 2022 жылға арналған статистикалық жұмыстар жоспары бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі Ұлттық статистика бюросының Статистикалық процестерді дамыту департаменті Заң департаментімен бірлесіп заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі Ұлттық статистика бюросының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі Ұлттық статистика бюросының Статистикалық процестерді дамыту департаменті осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі Ұлттық статистика бюросының құрылымдық бөлімшелері мен аумақтық органдарына жұмыс бабында басшылыққа алу және пайдалану үшін жеткізсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі Ұлттық статистика бюросының орынбасарына жүктелсін.
5. Осы бұйрық 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Басшы Н. Айдапкелов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Әділет министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Бас прокуратурасы
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Білім және ғылым министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Индустрия және инфрақұрылымдық
даму министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Мәдениет және спорт министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Сыбайлас жемқорлыққа қарсы
іс-қимыл агенттігі
(Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет)
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Цифрлық даму, инновациялар және
аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Экология, геология және табиғи
ресурстар министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Энергетика министрлігі
Басшысының
2021 жылғы 23 қыркүйектегі
№ 20 бұйрығына
қосымша
2022 жылға арналған статистикалық жұмыстар жоспары

Об утверждении Плана статистических работ на 2022 год
Приказ Руководителя Бюро национальной статистики Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан от 23 сентября 2021 года № 20. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 сентября 2021 года № 24531
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения данного приказа см. п. 5.
В соответствии с пунктом 1 статьи 19 Закона Республики Казахстан "О государственной статистике" и подпунктом 8) пункта 17 Положения об Агентстве по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан, утвержденного Указом Президента Республики Казахстан от 5 октября 2020 года № 427 ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый План статистических работ на 2022 год.
2. Департаменту развития статистических процессов совместно с Юридическим департаментом Бюро национальной статистики Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан обеспечить в установленном законодательством порядке:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Бюро национальной статистики Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан.
3. Департаменту развития статистических процессов Бюро национальной статистики Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан довести настоящий приказ до структурных подразделений и территориальных органов Бюро национальной статистики Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан для руководства и использования в работе.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя руководителя Бюро национальной статистики Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан.
5. Настоящий приказ вводится в действие с 1 января 2022 года и подлежит официальному опубликованию.
Руководитель Н. Айдапкелов
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство сельского хозяйства
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство юстиции
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАНО"
Генеральная Прокуратура
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство образования и науки
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство здравоохранения
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство труда и
социальной защиты населения
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство индустрии и
инфраструктурного развития
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство финансов
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство культуры и спорта
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАНО"
Агентство Республики Казахстан
по противодействию коррупции
(Антикоррупционная служба)
"СОГЛАСОВАНО"
Национальный Банк
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство цифрового развития,
инноваций и аэрокосмической
промышленности
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство экологии, геологии
и природных ресурсов
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство энергетики
Республики Казахстан
Утвержден приказом
План статистических работ на 2022 год

1-бөлім. Статистикалық байқаулар
1-тарау. Жалпымемлекеттік статистикалық байқаулар
Р/с№
Статистикалық нысанның атауы
Статистикалық байқаудың атауы
Кезеңділігі
Алғашқы статистикалық деректерді ұсыну мерзімдері
1
2
3
4
5
Кәсіпорындар статистикасы
1
Жаңа кәсіпорындарға сауал салу
(индексі 1-НП)
жаңа кәсіпорындарға сауал салу
біржолғы
мемлекеттік тіркеуді жүзеге асыратын органдарда немесе "Астана" халықаралық қаржы орталығында мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күнтізбелік 30 күн ішінде
2
Экономикалық қызмет түрлері туралы есеп
(индексі 1-СР)
экономикалық қызмет түрлері туралы
жылына бір рет
есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға (қоса алғанда) дейін
Ауыл, орман, аңшылық және балық шаруашылығы статистикасы
1
Мал шаруашылығының жай-күйі туралы есеп
(индексі 24-сх)
мал шаруашылығының жай-күйі туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 2-күніне (қоса алғанда) дейін
2
Мал шаруашылығының жай-күйі туралы есеп
(индексі 24-сх)
мал шаруашылығының жай-күйі туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 20 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
3
Астықтың қолда бары туралы
(индексі 2-сх (астық))
астықтың қолда бары туралы
айлық
3 қаңтардан басқа есепті кезеңнен кейінгі айдың 3-күніне (қоса алғанда) дейін
4
Астықтың қолда бары және оның қозғалысы туралы
(индексі 2-сх (астық))
астықтың қолда бары және оның қозғалысы туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 10 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
5
Аңшылық пен аулау жөніндегі, осы салалардағы қызмет көрсетуді ұсынуды қоса алғандағы қызмет туралы
(индексі 2-аңшылық)
аңшылық пен аулау жөніндегі, осы салалардағы қызмет көрсетуді ұсынуды қоса алғандағы қызмет туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 23 ақпанға (қоса алғанда) дейін
6
Шағын шаруа немесе фермер қожалықтарында және жұртшылық шаруашылықтарында мал шаруашылығы өнімдерін өндіру
(индексі А-008)
шағын шаруа немесе фермер қожалықтарында және жұртшылық шаруашылықтарында мал шаруашылығы өнімдерін өндіру
тоқсандық
11-інен бастап 25 наурыз,
11-інен бастап 25 маусым,
11-інен бастап 25 қыркүйек,
11-інен бастап 25 желтоқсан аралығындағы кезең
7
Балық аулау мен акваөсіру туралы
(индексі 1-балық)
балық аулау мен акваөсіру туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 25 ақпанға (қоса алғанда) дейін
8
Орман өсіру мен ағаш дайындау қызметі туралы есеп (индексі 1-орман)
орман өсіру мен ағаш дайындау қызметі туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 21 ақпанға (қоса алғанда) дейін
9
Ауыл шаруашылығы құрылымының қызметі туралы есеп
(индексі 1-сх)
ауыл шаруашылығы құрылымының қызметі туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 10 наурызға (қоса алғанда) дейін
10
Егін себу қорытындылары туралы есеп
(индексі 4-сх)
егін себу қорытындылары туралы
жылына
бір рет
есепті кезеңнің 15 маусымына (қоса алғанда) дейін
11
Ауыл шаруашылығы дақылдары түсімін жинау туралы
(индексі 29-сх)
ауыл шаруашылығы дақылдары түсімін жинау туралы
жылына
бір рет
есепті кезеңнің 2 қарашасына (қоса алғанда) дейін
12
Дәнді дақыл түсімділігін зерттеу сауалнамасы
(индексі А-1 (түсімділік)
дәнді дақыл түсімділігін зерттеу
жылдық

Раздел 1. Статистические наблюдения
Глава 1. Общегосударственные статистические наблюдения
№ п/п
Наименование статистической формы
Наименование статистического наблюдения
Периодичность
Сроки представления первичных статистических данных
1
2
3
4
5
Статистика предприятий
1
Опрос новых предприятий
(индекс 1-НП)
опрос новых предприятий
единовременная
в течение 30 календарных дней со дня государственной регистрации в органах, осуществляющих государственную регистрацию или Международном финансовом центре "Астана"
2
Отчет о видах экономической деятельности
(индекс 1-СР)
о видах экономической деятельности
один раз в год
до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Статистика сельского, лесного, охотничьего и рыбного хозяйства
1
Отчет о состоянии животноводства
(индекс 24-сх)
о состоянии животноводства
месячная
до 2 числа (включительно) после отчетного периода
2
Отчет о состоянии животноводства
(индекс 24-сх)
о состоянии животноводства
годовая
до 20 января (включительно) после отчетного периода
3
О наличии зерна
(индекс 2-сх (зерно)
о наличии зерна
месячная
до 3 числа (включительно) после отчетного периода,
кроме 3 января
4
О наличии и движении зерна
(индекс 2-сх (зерно)
о наличии и движении зерна
годовая
до 10 января (включительно) после отчетного периода
5
О деятельности по охоте и отлову, включая предоставление услуг в этих областях
(индекс 2-охота)
о деятельности по охоте и отлову, включая предоставление услуг в этих областях
годовая
до 23 февраля (включительно) после отчетного периода
6
Производство продукции животноводства в мелких крестьянских или фермерских хозяйствах и хозяйствах населения
(индекс А-008)
производство продукции животноводства в мелких крестьянских или фермерских хозяйствах и хозяйствах населения
квартальная
период с 11 по 25 марта,
с 11 по 25 июня,
с 11 по 25 сентября,
с 11 по 25 декабря
7
О рыболовстве и аквакультуре
(индекс 1-рыба)
о рыболовстве и аквакультуре
годовая
до 25 февраля (включительно) после отчетного периода
8
Отчет о деятельности в лесоводстве и лесозаготовках
(индекс 1-лес)
о деятельности в лесоводстве и лесозаготовках
годовая
до 21 февраля (включительно) после отчетного периода
9
Отчет о деятельности сельхозформирования
(индекс 1-сх)
о деятельности сельхозформирования
годовая
до 10 марта (включительно) после отчетного периода
10
Отчет об итогах сева под урожай
(индекс 4-сх)
об итогах сева под урожай
один раз в год
до 15 июня (включительно) отчетного периода
11
О сборе урожая сельскохозяйственных культур
(индекс 29-сх)
о сборе урожая сельскохозяйственных культур
один раз в год
до 2 ноября (включительно) отчетного периода
12
Анкета обследования урожайности зерновой культуры
(индекс А-1 (урожайность)
обследование урожайности зерновой культуры
годовая

1 шілдеден 1 қарашаға дейін
13
Түсім жинау алдындағы ауылшаруашылық дақылының ылғалдылығы мен салмағын зертханалық анықтау бланкісі
(индексі В-1)
14
Түсімді жинағаннан кейін ауылшаруашылық дақылының ылғалдылығын және салмағын зертханалық анықтау бланкісі
(индексі В-2)
15
Жұртшылық шаруашылықтарындағы ауыл шаруашылығы дақылдары түсімін жинау туралы
(индексі А-005)
жұртшылық шаруашылықтарындағы ауыл шаруашылығы дақылдары түсімін жинау туралы
жылына
бір рет
есепті кезеңнің 2 қарашасына (қоса алғанда) дейін
16
Ауыл шаруашылығы кәсіпорындарында ауыл шаруашылығы мақсатындағы құрылыстар мен имараттардың болуы
(индексі 49-сх)
ауыл шаруашылығы кәсіпорындарында ауыл шаруашылығы мақсатындағы құрылыстар мен имараттардың болуы туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 10 сәуірге (қоса алғанда) дейін
17
Майлы дақылдар тұқымдарының қолда бары және оның қозғалысы туралы
(индексі 3-сх (майлы)
майлы дақылдар тұқымдарының қолда бары және оның қозғалысы туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 3-күнге (қоса алғанда) дейін
18
Сервистік-дайындау орталықтарының қызметі туралы
(индексі 1-СЗЦ)
сервистік-дайындау орталықтардың қызметі туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 25 наурызға (қоса алғанда) дейін
19
Ауыл шаруашылығы кооперативінің қызметі туралы
(индексі 1-СПК)
ауыл шаруашылығы кооперативі қызметі туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 28 наурызға (қоса алғанда) дейін
20
Қорғалған топырақтағы ауыл шаруашылығы дақылдарының түсімін жинау туралы (индексі 1-жылыжай)
қорғалған топырақтағы ауыл шаруашылығы дақылдарының түсімін жинау туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 15-күнге (қоса алғанда) дейін
Өнеркәсіптік өндіріс пен қоршаған орта статистикасы
1
Кəсіпорынның өнім (тауарлар, көрсетілетін қызметтер) өндіру жəне жөнелту туралы есебі
(индексі 1-П)
өнім (тауарлар, көрсетілетін қызметтер) өндіру және жөнелту туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 1-күніне (қоса алғанда) дейін
2
Кəсіпорынның өнім (тауарлар, көрсетілетін қызметтер) өндіру туралы есебі
(индексі 1-П)
өнім (тауарлар, көрсетілетін қызметтер) өндіру туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-күніне (қоса алғанда) дейін
3
Кəсіпорынның өнім (тауарлар, көрсетілетін қызметтер) өндіру жəне жөнелту туралы есебі
(индексі 1-П)
өнім (тауарлар, көрсетілетін қызметтер) өндіру және жөнелту туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 14 наурызға (қоса алғанда) дейін
4
Өндірістік қуаттар балансы
(индексі БМ)
өндірістік қуаттар балансы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 25 наурызға (қоса алғанда) дейін
5
Дара кәсіпкердің өнеркәсіп өнімін (тауарлар, көрсетілетін қызметтер) өндіру туралы есебі
(индексі 01-ИП (пром)
дара кәсіпкердің өнеркәсіп өнімін (тауарлар, көрсетілетін қызметтер) өндіруі туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 20 ақпанға (қоса алғанда) дейін
6
Коммуналдық қалдықтарды жинау және шығару туралы есеп
(индексі 1-қалдықтар)
коммуналдық қалдықтарды жинау және шығару туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 1 ақпанға (қоса алғанда) дейін
7
Қалдықтарды қайта өңдеу (сорттау), кәдеге жарату және көму (сақтауға беру) туралы есеп
(индексі 2-қалдықтар)
қалдықтарды қайта өңдеу (сорттау), кәдеге жарату және көму (сақтауға беру) туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 1 ақпанға (қоса алғанда) дейін
8
Атмосфералық ауаны қорғау туралы есеп
(индексі 2-ТП (ауа)
атмосфералық ауаны қорғау туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 10 сәуірге (қоса алғанда) дейін
9
Қоршаған ортаны қорғауға жұмсалған шығындар туралы есеп
(индексі 4-ОС)
қоршаған ортаны қорғауға жұмсалған шығындар туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 15 сәуірге (қоса алғанда) дейін
10
Сумен жабдықтау және (немесе) су бұру жүйелерін пайдалануды жүзеге асыратын кәсіпорындардың жұмысы туралы есеп
(индексі 1-ВК)
сумен жабдықтау және (немесе) су бұру жүйелерін пайдалануды жүзеге асыратын кәсіпорындардың жұмысы туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 22 ақпанға (қоса алғанда) дейін
Энергетика және тауар нарықтары статистикасы
1
Газ кәсіпорындарының қызметі туралы есеп
(индексі 1-ГАЗ)
газ кәсіпорындарының қызметі туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 1 ақпанға (қоса алғанда) дейін
2
Жылу электр станциялары мен қазандықтардың жұмысы туралы есеп
(индексі 6-ТП)
жылу электр станциялары мен қазандықтардың жұмысы туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 16 наурызға (қоса алғанда) дейін
3
Мұнай өндіруші, мұнай өңдеуші кәсіпорындардың және мұнай өнімдерін сататын кәсіпорындардың қызметі туралы есеп
(индексі 1-НЕФТЬ)
мұнай өндіретін, мұнай өңдейтін кәсіпорындардың және мұнай өнімдерін сататын кәсіпорындардың қызметі туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 25 ақпанға (қоса алғанда) дейін
4
Энергияның соңғы тұтынуы
(индексі 1-КПЭ)
энергияның соңғы тұтынуы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 25 наурызға (қоса алғанда) дейін
5
Электр энергиясын өндіру, беру, бөлу және сату туралы есеп
(индексі 1-ЭЛЕКТРОЭНЕРГИЯ)
электр энергиясын өндіру, беру, бөлу және сату туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 25 ақпанға (қоса алғанда) дейін
6
Көмір кәсіпорындарының қызметі туралы есеп
(индексі 1-УГОЛЬ)
көмір өндіретін кәсіпорындардың қызметі туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 25 ақпанға (қоса алғанда) дейін
Инвестициялар және құрылыс статистикасы
1
Негізгі капиталға салынған инвестициялар туралы есеп
(индексі 1-инвест)
негізгі капиталға салынған инвестициялар туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 2-күнге (қоса алғанда) дейін
2
Инвестициялық қызмет туралы есеп (индексі 1-инвест)
инвестициялық қызмет туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 15 сәуірге (қоса алғанда) дейін
3
Жеке құрылыс салушылардың объектілерді пайдалануға беруі туралы есеп (индексі 1-ИС)
жеке құрылыс салушылардың объектілерді пайдалануға беруі туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 2-күнге (қоса алғанда) дейін
4
Жеке құрылыс салушылардың объектілерді пайдалануға беруі туралы есеп (индексі 1-ИС)
жеке құрылыс салушылардың объектілерді пайдалануға беруі туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 1 наурызға (қоса алғанда) дейін
5
Объектілерді пайдалануға беру туралы есеп (индексі 2-КС)
объектілерді пайдалануға беру туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 2-күнге (қоса алғанда) дейін
6
Объектілерді пайдалануға беру туралы есеп
(индексі 2-КС)
объектілерді пайдалануға беру туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 1 наурызға (қоса алғанда) дейін
7
Орындалған құрылыс жұмыстары (көрсетілетін қызметтер) туралы есеп
(индексі 1-КС)
орындалған құрылыс жұмыстары (көрсетілетін қызметтер) туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 4-күнге (қоса алғанда) дейін
8
Орындалған құрылыс жұмыстары (көрсетілетін қызметтер) туралы есеп
(индексі 1-КС (шағын)
орындалған құрылыс жұмыстары (көрсетілетін қызметтер) туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 4-күнге (қоса алғанда) дейін
9
Орындалған құрылыс жұмыстары (көрсетілетін қызметтер) туралы есеп
(индексі 1-КС)
орындалған құрылыс жұмыстары (көрсетілетін қызметтер) туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 31 наурызға (қоса алғанда) дейін
10
Шаруа немесе фермер қожалықтарының негізгі капиталына салынған инвестициялар туралы есеп
(индексі 1-КФХ инвест)
шаруа немесе фермер қожалықтарының негізгі капиталыға салынған инвестициялар туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 2-күнге (қоса алғанда) дейін
Ішкі сауда статистикасы
1
Сауда базарлары туралы есеп
(индексі 12-сауда)
сауда базарлары туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 10 ақпанға (қоса алғанда) дейін
2
Тауар биржасының қызметі туралы есеп
(индексі 1-биржа)
тауар биржасының қызметі туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 20 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
3
Тауарлар мен көрсетілетін қызметтерді өткізу туралы есеп
(индексі 2-сауда)
тауарлар мен көрсетілетін қызметтерді өткізу туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 3-күнге (қоса алғанда) дейін
4
Автожанармай құю, газ құю және газ толтыру станцияларының қызметі туралы есеп
(индексі G-003)
автожанармай құю, газ құю және газ толтыру станцияларының қызметі туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 31 наурызға (қоса алғанда) дейін
5
Тауарлар мен көрсетілетін қызметтерді өткізу туралы есеп
(индексі 1-ВТ)
тауарлар мен көрсетілетін қызметтерді өткізу туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 15 наурызға (қоса алғанда) дейін
6
Электрондық коммерция туралы есеп
(индексі Э-коммерция)
электрондық коммерция туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 25 ақпанға (қоса алғанда) дейін
Сыртқы және өзара сауда статистикасы
1
Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттермен өзара тауарлар саудасы туралы есеп
(индексі 1-ТС)
Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттермен тауарлардың өзара саудасы туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-күніне (қоса алғанда) дейін
Көлік статистикасы
1
Автомобиль және қалалық электр көлігі жұмысы туралы есеп
(индексі 1-ТР (авто, электр)
автомобиль және қалалық электр көлігі жұмысы туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 20 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
2
Көлік жұмысы туралы есеп
(индексі 1-көлік)
көлік жұмысы туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 2-күнге (қоса алғанда) дейін
3
Теміржол көлігінің жылжымалы құрамы мен теміржол желісінің пайдалану ұзындығының қашықтығы туралы есеп
(индексі 1-ЖД)
теміржол көлігінің жылжымалы құрамы мен теміржол желісінің пайдалану ұзындығының қашықтығы туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 15 сәуірге (қоса алғанда) дейін
4
Көліктің қатынас түрлері бойынша жұмысы туралы есеп
(индексі 2-көлік)
көліктің қатынас түрлері бойынша жұмысы туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 10 сәуірге (қоса алғанда) дейін
5
Қосалқы көлік қызметі кәсіпорындары көрсететін қызметтер туралы есеп
(индексі 2-ТР (қосалқы қызмет)
қосалқы көлік қызметі кәсіпорындары көрсететін қызметтер туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 10 сәуірге (қоса алғанда) дейін
6
Кеме қатынасы ішкі су жолдар ұзындығы және ішкі су көлігінің жылжымалы құрамы туралы есеп
(индексі 1-ТР (ішкі су)
кеме қатынасы ішкі су жолдар ұзындығы және ішкі су көлігінің жылжымалы құрамы туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 1 наурызға (қоса алғанда) дейін
7
Автомобиль көлігімен жүк тасымалдауды жүзеге асыратын дара кәсіпкерлердің қызметі туралы есеп
(индексі 1-ДК (автожүктер)
дара кәсіпкерлердің автомобильмен жүк тасымалдауы туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 3-күнге (қоса алғанда) дейін
8
Автомобиль көлігімен жолаушылар тасымалдауды жүзеге асыратын дара кәсіпкерлердің қызметі туралы есеп
(индексі 1-ДК (автожолаушылар)
дара кәсіпкерлердің автомобильмен жолаушыларды тасымалдауы туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 3-күнге (қоса алғанда) дейін
Байланыс статистикасы
1
Пошта мен курьерлік қызмет және байланыс қызметтері туралы есеп
(индексі 3-байланыс)
пошта мен курьерлік қызмет және байланыс қызметтері туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 2-күнге (қоса алғанда) дейін
2
Пошта және курьерлік қызметтің қызмет көрсетулері туралы есеп
(индексі 1-байланыс)
пошта және курьерлік қызметтің қызмет көрсетулері туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 25 наурызға (қоса алғанда) дейін
3
Байланыс қызметтері туралы есеп
(индексі 2-байланыс)
байланыс қызметтері туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 31 наурызға (қоса алғанда) дейін
Көрсетілетін қызмет статистикасы
1
Көрсетілген қызметтердің көлемі туралы есеп
(индексі 2-қызмет көрсету)
көрсетілген қызметтердің көлемі туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 25-күнге (қоса алғанда) дейін
2
Көрсетілген қызметтер көлемі туралы есеп
(индексі 2-қызмет көрсету)
көрсетілген қызметтер көлемі туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 30 наурызға (қоса алғанда) дейін
3
Лизингтік қызмет туралы есеп
(индексі 1-лизинг)
лизингтік қызмет туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 30 наурызға (қоса алғанда) дейін
4
Көрсетілген IT-қызметтердің көлемі туралы есеп
(индексі 2-қызмет көрсету (IT)
көрсетілген ІТ-қызметтердің көлемі туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 30 наурызға (қоса алғанда) дейін
Мәдениет статистикасы
1
Хайуанаттар паркі, океанариум қызметі туралы есеп (индексі 1-хайуанаттар паркі, океанариум)
хайуанаттар паркі, океанариум қызметі туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 13 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
2
Театр қызметі туралы есеп
(индексі 1-театр)
театрлар қызметі туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 16 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
3
Цирк қызметі туралы есеп
(индексі 1-цирк)
цирктер қызметі туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 16 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
4
Ойын-сауық және демалыс саябағының қызметі туралы есеп
(индексі 1-саябақ)
ойын-сауық және демалыс саябақтарының қызметі туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 18 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
5
Музей қызметі туралы есеп
(индексі 1-музей)
музейлер қызметі туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 23 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
6
Мәдени-демалыс ұйымдарының қызметі туралы есеп
(индексі 1-демалыс)
мәдени-демалыс ұйымдарының қызметі туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 19 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
7
Кітапхана қызметі туралы есеп (индексі 1-кітапхана)
кітапханалар қызметі туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 27 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
8
Концерт қызметі туралы есеп
(индексі 1-концерт)
концерт қызметі туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 20 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
9
Кинематографиялық ұйымдардың қызметі туралы есеп
(индексі 1-кино)
Кинематографиялық ұйымдардың қызметі туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 23 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
Туризм статистикасы
1
Орналастыру орындарының қызметі туралы есеп
(индексі 2-туризм)
орналастыру орындарының қызметі туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-күніне (қоса алғанда) дейін
2
Үй шаруашылықтарының сапарларға жұмсаған шығыстары туралы зерттеу сауалнамасы
(индексі Н-050)
үй шаруашылықтарының сапарларға жұмсаған шығыстары туралы зерттеу
жылдық
30 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
3
Келушілерді зерттеу сауалнамасы
(индексі Н-060)
келушілерді зерттеу
жылына екі рет

с 1 июля по 1 ноября
13
Бланк лабораторного определения влажности и веса сельскохозяйственной культуры перед уборкой урожая
(индекс В-1)
14
Бланк лабораторного определения влажности и веса сельскохозяйственной культуры после уборки урожая
(индекс В-2)
15
О сборе урожая сельскохозяйственных культур в хозяйствах населения
(индекс А-005)
о сборе урожая сельскохозяйственных культур в хозяйствах населения
один раз в год
до 2 ноября (включительно) отчетного периода
16
Наличие в сельскохозяйственных предприятиях построек и сооружений сельскохозяйственного назначения
(индекс 49-сх)
о наличии в сельскохозяйственных предприятиях построек и сооружений сельскохозяйственного назначения
годовая
до 10 апреля (включительно) после отчетного периода
17
О наличии и движении семян масличных культур (индекс 3-сх (масличные)
о наличии и движении семян масличных культур
квартальная
до 3 числа (включительно) после отчетного периода
18
О деятельности сервисно-заготовительных центров (индекс1-СЗЦ)
о деятельности сервисно-заготовительных центров
годовая
до 25 марта (включительно) после отчетного периода
19
О деятельности сельскохозяйственного кооператива (индекс 1-СПК)
о деятельности сельскохозяйственного кооператива
годовая
до 28 марта (включительно) после отчетного периода
20
О сборе урожая сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
(индекс 1-теплица)
о сборе урожая сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
квартальная
до 15 числа (включительно) после отчетного периода
Статистика промышленного производства и окружающей среды
1
Отчет предприятия о производстве и отгрузке продукции (товаров, услуг)
(индекс 1-П)
о производстве и отгрузке продукции (товаров, услуг)
месячная
до 1 числа (включительно) после отчетного периода
2
Отчет предприятия о производстве продукции (товаров, услуг)
(индекс 1-П)
о производстве продукции (товаров, услуг)
квартальная
до 25 числа (включительно) после отчетного периода
3
Отчет предприятия о производстве и отгрузке продукции (товаров, услуг)
(индекс 1-П)
о производстве и отгрузке продукции (товаров, услуг)
годовая
до 14 марта (включительно) после отчетного периода
4
Баланс производственных мощностей
(индекс БМ)
баланс производственных мощностей
годовая
до 25 марта (включительно) после отчетного периода
5
Отчет о производстве промышленной продукции (товаров, услуг) индивидуальным предпринимателем
(индекс 01-ИП (пром)
о производстве промышленной продукции (товаров, услуг) индивидуальным предпринимателем
годовая
до 20 февраля (включительно) после отчетного периода
6
Отчет о сборе и вывозе коммунальных отходов
(индекс 1-отходы)
о сборе и вывозе коммунальных отходов
годовая
до 1 февраля (включительно) после отчетного периода
7
Отчет о переработке (сортировке), утилизации и захоронении (депонировании) отходов
(индекс 2-отходы)
о переработке (сортировке), утилизации и захоронении (депонировании) отходов
годовая
до 1 февраля (включительно) после отчетного периода
8
Отчет об охране атмосферного воздуха
(индекс 2-ТП (воздух)
об охране атмосферного воздуха
годовая
до 10 апреля (включительно) после отчетного периода
9
Отчет о затратах на охрану окружающей среды
(индекс 4-ОС)
о затратах на охрану окружающей среды
годовая
до 15 апреля (включительно) после отчетного периода
10
Отчет о работе предприятий, осуществляющих эксплуатацию систем водоснабжения и (или) водоотведения
(индекс 1-ВК)
о работе сооружений систем водоснабжения и водоотведения
годовая
до 22 февраля (включительно) после отчетного периода
Статистика энергетики и товарных рынков
1
Отчет о деятельности газовых предприятий
(индекс 1-ГАЗ)
о деятельности газовых предприятий
годовая
до 1 февраля (включительно) после отчетного периода
2
Отчет о работе тепловых электростанций и котельных (индекс 6-ТП)
о работе тепловых электростанций и котельных
годовая
до 16 марта (включительно) после отчетного периода
3
Отчет о деятельности нефтедобывающих, нефтеперерабатывающих предприятий и предприятий, торгующих нефтепродуктами
(индекс 1-НЕФТЬ)
о деятельности нефтедобывающих, нефтеперерабатывающих предприятий и предприятий, торгующих нефтепродуктами
годовая
до 25 февраля (включительно) после отчетного периода
4
Конечное потребление энергии
(индекс 1-КПЭ)
конечное потребление энергии
годовая
до 25 марта (включительно) после отчетного периода
5
Отчет о выработке, передаче, распределении и продаже электрической энергии
(индекс 1-ЭЛЕКТРОЭНЕРГИЯ)
о выработке, передаче, распределении и продаже электрической энергии
годовая
до 25 февраля (включительно) после отчетного периода
6
Отчет о деятельности угольных предприятий
(индекс 1-УГОЛЬ)
о деятельности угольных предприятий
годовая
до 25 февраля (включительно) после отчетного периода
Статистика инвестиций и строительства
1
Отчет об инвестициях в основной капитал
(индекс 1-инвест)
об инвестициях в основной капитал
месячная
до 2 числа (включительно) после отчетного периода
2
Отчет об инвестиционной деятельности
(индекс 1-инвест)
об инвестиционной деятельности
годовая
до 15 апреля (включительно) после отчетного периода
3
Отчет о вводе в эксплуатацию объектов индивидуальными застройщиками
(индекс 1-ИС)
о вводе в эксплуатацию объектов индивидуальными застройщиками
месячная
до 2 числа (включительно) после отчетного периода
4
Отчет о вводе в эксплуатацию объектов индивидуальными застройщиками
(индекс 1-ИС)
о вводе в эксплуатацию объектов индивидуальными застройщиками
годовая
до 1 марта (включительно) после отчетного периода
5
Отчет о вводе в эксплуатацию объектов
(индекс 2-КС)
о вводе в эксплуатацию объектов
месячная
до 2 числа (включительно) после отчетного периода
6
Отчет о вводе в эксплуатацию объектов (индекс 2-КС)
о вводе в эксплуатацию объектов
годовая
до 1 марта (включительно) после отчетного периода
7
Отчет о выполненных строительных работах (услугах)
(индекс 1-КС)
о выполненных строительных работах (услугах)
месячная
до 4 числа (включительно) после отчетного периода
8
Отчет о выполненных строительных работах (услугах)
(индекс 1-КС (малые)
о выполненных строительных работах (услугах)
квартальная
до 4 числа (включительно) после отчетного периода
9
Отчет о выполненных строительных работах (услугах)
(индекс 1-КС)
о выполненных строительных работах (услугах)
годовая
до 31 марта (включительно) после отчетного периода
10
Отчет об инвестициях в основной капитал крестьянских или фермерских хозяйств (индекс 1-КФХ инвест)
об инвестициях в основной капитал крестьянских и фермерских хозяйств
квартальная
до 2 числа (включительно) после отчетного периода
Статистика внутренней торговли
1
Отчет о торговых рынках
(индекс 12-торговля)
о торговых рынках
годовая
до 10 февраля (включительно) после отчетного периода
2
Отчет о деятельности товарной биржи
(индекс 1-биржа)
о деятельности товарной биржи
годовая
до 20 января (включительно) после отчетного периода
3
Отчет о реализации товаров и услуг
(индекс 2-торговля)
о реализации товаров и услуг
месячная
до 3 числа (включительно) после отчетного периода
4
Отчет о деятельности автозаправочных, газозаправочных и газонаполнительных станций
(индекс G-003)
о деятельности автозаправочных, газозаправочных и газонаполнительных станций
годовая
до 31 марта (включительно) после отчетного периода
5
Отчет о реализации товаров и услуг
(индекс 1-ВТ)
о реализации товаров и услуг
годовая
до 15 марта (включительно) после отчетного периода
6
Отчет об электронной коммерции
(индекс Э-коммерция)
об электронной коммерции
годовая
до 25 февраля (включительно) после отчетного периода
Статистика внешней и взаимной торговли
1
Отчет о взаимной торговле товарами с государствами-членами Евразийского экономического союза
(индекс 1-ТС)
о взаимной торговле товарами с государствами-членами Евразийского экономического союза
месячная
до 20 числа (включительно) после отчетного периода
Статистика транспорта
1
Отчет о работе автомобильного и городского электрического транспорта
(индекс 1-ТР (авто, электро)
о работе автомобильного и городского электрического транспорта
годовая
до 20 января (включительно) после отчетного периода
2
Отчет о работе транспорта
(индекс 1-транспорт)
о работе транспорта
месячная
до 2 числа (включительно) после отчетного периода
3
Отчет о подвижном составе железнодорожного транспорта и протяженности эксплуатационной длины железнодорожных линий
(индекс 1-ЖД)
о подвижном составе железнодорожного транспорта и протяженности эксплуатационной длины железнодорожных линий
годовая
до 15 апреля (включительно) после отчетного периода
4
Отчет о работе транспорта по видам сообщений
(индекс 2-транспорт)
о работе транспорта по видам сообщений
годовая
до 10 апреля (включительно) после отчетного периода
5
Отчет об услугах предприятий вспомогательной транспортной деятельности
(индекс 2-ТР (вспомогательная деятельность)
об услугах предприятий вспомогательной транспортной деятельности
годовая
до 10 апреля (включительно) после отчетного периода
6
Отчет о протяженности судоходных внутренних путей и подвижном составе внутреннего водного транспорта
(индекс 1-ТР (внутренние воды)
о протяженности судоходных внутренних путей и подвижном составе внутреннего водного транспорта
годовая
до 1 марта (включительно) после отчетного периода
7
Отчет о деятельности индивидуальных предпринимателей, осуществляющих перевозки грузов автомобильным транспортом
(индекс 1-ИП (автогрузы)
об автомобильных перевозках грузов индивидуальными предпринимателями
квартальная
до 3 числа (включительно) после отчетного периода
8
Отчет о деятельности индивидуальных предпринимателей, осуществляющих перевозки пассажиров автомобильным транспортом
(индекс 1-ИП (автопассажиры)
об автомобильных перевозках пассажиров индивидуальными предпринимателями
квартальная
до 3 числа (включительно) после отчетного периода
Статистика связи
1
Отчет о почтовой и курьерской деятельности и услугах связи
(индекс 3-связь)
о почтовой и курьерской деятельности и услугах связи
месячная
до 2 числа (включительно) после отчетного периода
2
Отчет об услугах почтовой и курьерской деятельности
(индекс 1-связь)
об услугах почтовой и курьерской деятельности
годовая
до 25 марта (включительно) после отчетного периода
3
Отчет об услугах связи
(индекс 2-связь)
об услугах связи
годовая
до 31 марта (включительно) после отчетного периода
Статистика услуг
1
Отчет об объеме оказанных услуг
(индекс 2-услуги)
об объеме оказанных услуг
квартальная
до 25 числа (включительно) после отчетного периода
2
Отчет об объеме оказанных услуг
(индекс 2-услуги)
об объеме оказанных услуг
годовая
до 30 марта (включительно) после отчетного периода
3
Отчет о лизинговой деятельности
(индекс 1-лизинг)
о лизинговой деятельности
годовая
до 30 марта (включительно) после отчетного периода
4
Отчет об объеме оказанных IT-услуг
(индекс 2-услуги (IT)
об объеме оказанных IТ-услуг
годовая
до 30 марта (включительно) после отчетного периода
Статистика культуры
1
Отчет о деятельности зоопарка, океанариума
(индекс 1-зоопарк, океанариум)
о деятельности зоопарков, океанариума
годовая
до 13 января (включительно) после отчетного периода
2
Отчет о деятельности театра
(индекс 1-театр)
о деятельности театров
годовая
до 16 января (включительно) после отчетного периода
3
Отчет о деятельности цирка
(индекс 1-цирк)
о деятельности цирков
годовая
до 16 января (включительно) после отчетного периода
4
Отчет о деятельности парка развлечений и отдыха
(индекс 1-парк)
о деятельности парков развлечений и отдыха
годовая
до 18 января (включительно) после отчетного периода
5
Отчет о деятельности музея
(индекс 1-музей)
о деятельности музеев
годовая
до 23 января (включительно) после отчетного периода
6
Отчет о деятельности культурно-досуговых организаций
(индекс 1-досуг)
о деятельности культурно-досуговых организаций
годовая
до 19 января (включительно) после отчетного периода
7
Отчет о деятельности библиотеки (индекс 1-библиотека)
о деятельности библиотек
годовая
до 27 января (включительно) после отчетного периода
8
Отчет о концертной деятельности
(индекс 1-концерт)
о концертной деятельности
годовая
до 20 января (включительно) после отчетного периода
9
Отчет о деятельности кинематографических организаций,
(индекс 1-кино)
о деятельности кинематографических организаций
годовая
до 23 января (включительно) после отчетного периода
Статистика туризма
1
Отчет о деятельности мест размещения
(индекс 2-туризм)
о деятельности мест размещения
квартальная
до 25 числа (включительно) после отчетного периода
2
Анкета обследования домашних хозяйств о расходах на поездки
(индекс Н-050)
обследование домашних хозяйств о расходах на поездки
годовая
до 30 января (включительно)
3
Анкета обследования посетителей
(индекс Н-060)
обследование посетителей
два раза в год

20 қаңтарға (қоса алғанда) және 5 шілдеге (қоса алғанда) дейін
Инновациялар статистикасы
1
Инновациялық қызмет туралы есеп (индексі 1-инновация)
кәсіпорындардың инновациялық қызметі туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 25 ақпанға (қоса алғанда) дейін
Ғылым статистикасы
1
Ғылыми-зерттеу және тәжірибелік- конструкторлық жұмыстар туралы есеп
(индексі 1-ғылым)
ғылыми-зерттеу және тәжірибелік-конструкторлық жұмыстар туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 25 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
Ақпараттық-коммуникациялық технологиялар статистикасы
1
Кәсіпорындарда ақпараттық-коммуникациялық технологияларды пайдалану туралы есеп
(индексі 3-ақпарат)
кәсіпорындарда ақпараттық- коммуникациялық технологияларды пайдалану туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 19 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
2
Үй шаруашылығының ақпараттық-коммуникациялық технологияларды пайдалануы жөніндегі зерттеу сауалнамасы
(индексі Н-020)
үй шаруашылықтарының ақпараттық-коммуникациялық технологияларды пайдалануы туралы
жылдық
30 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
Еңбек және жұмыспен қамту статистикасы
1
Еңбек бойынша есеп
(индексі 1-Т)
еңбектің негізгі көрсеткіштері туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күніне (қоса алғанда) дейін
2
Еңбек бойынша есеп
(индексі 1-Т)
еңбектің негізгі көрсеткіштері туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 12 ақпанға (қоса алғанда) дейін
3
Жалақы құрылымы және оны бөлу туралы есеп
(индексі 2-Т (еңбекақы)
жалақы құрылымы және оны бөлу туралы
жылына бір рет
есепті кезеңнің кейінгі 31 мамырына (қоса алғанда) дейін
4
Зиянды және басқа да қолайсыз еңбек жағдайларында жұмыс істейтін жұмыскерлер саны туралы есеп
(индексі 1-Т (Еңбек жағдайы)
зиянды және басқа да қолайсыз еңбек жағдайларында жұмыс істейтін жұмыскерлер саны туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 31 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
5
Ірі және орта кәсіпорындардағы кадрлар саны және оған деген қажеттілік туралы есеп
(индексі 1-Т (бос жұмыс орны)
ірі және орта кәсіпорындардағы кадрлар саны және оған деген қажеттілік туралы
жылына бір рет
есепті кезеңнің кейінгі 20 қаңтарына (қоса алғанда) дейін
6
Халықтың жұмыспен қамтылуын іріктемелі зерттеу сауалнамасы
(индексі Т-001)
халықтың жұмыспен қамтылуын іріктемелі зерттеу
айлық
17 қаңтар,
21 ақпан,
24 наурыз,
18 сәуір,
16 мамыр,
20 маусым,
18 шілде,
15 тамыз,
19 қыркүйек,
17 қазан,
21 қараша,
20 желтоқсан
7
Лайықты еңбек
(индексі Т-004)
лайықты еңбек көрсеткіштері туралы
жылына үш рет
18 шілде,
15 тамыз,
19 қыркүйек
Баға статистикасы
1
20__ жылы тұтыну тауарлары мен ақылы көрсетілетін қызметтердің бағаларын тіркеу дәптері (индексі Ц-101)
Тұтыну тауарлары мен көрсетілетін қызметтердің бағаларын тіркеуге арналған деректерді енгізудің электрондық нысаны (индексі Ц-101э)
тұтыну бағасының индексін есептеу үшін тұтыну тауарлары мен ақылы көрсетілетін қызметтерге бағалар
айлық
есепті кезеңнің

до 20 января (включительно) и до 5 июля (включительно)
Статистика инноваций
1
Отчет об инновационной деятельности (индекс 1-инновация)
об инновационной деятельности предприятий
годовая
до 25 февраля (включительно) после отчетного периода
Статистика науки
1
Отчет о научно-исследовательских и опытно-конструкторских работах
(индекс 1-наука)
о научно-исследовательских и опытно-конструкторских работах
годовая
до 25 января (включительно) после отчетного периода
Статистика информационно-коммуникационных технологий
1
Отчет об использовании информационно-коммуникационных технологий на предприятиях
(индекс 3-информ)
об использовании информационно-коммуникационных технологий на предприятиях
годовая
до 19 января (включительно) после отчетного периода
2
Анкета обследования домашнего хозяйства об использовании информационно-коммуникационных технологий (индекс Н-020)
об использовании домашними хозяйствами информационно-коммуникационных технологий
годовая
до 30 января (включительно)
Статистика труда и занятости
1
Отчет по труду
(индекс 1-Т)
об основных показателях труда
квартальная
до 10 числа (включительно) после отчетного периода
2
Отчет по труду
(индекс 1-Т)
об основных показателях труда
годовая
до 12 февраля (включительно) после отчетного периода
3
Отчет о структуре и распределении заработной платы
(индекс 2-Т (оплата труда)
о структуре и распределении заработной платы
один раз в год
до 31 мая (включительно) после отчетного периода
4
Отчет о численности работников, занятых во вредных и других неблагоприятных условиях труда
(индекс 1-Т (Условия труда)
о численности работников, занятых во вредных и других неблагоприятных условиях труда
годовая
до 31 января (включительно) после отчетного периода
5
Отчет о численности и потребности в кадрах крупных и средних предприятий
(индекс 1-Т (вакансия)
о численности и потребности в кадрах крупных и средних предприятий
один раз в год
до 20 января (включительно) после отчетного периода
6
Анкета выборочного обследования занятости населения
(индекс Т-001)
выборочное обследование занятости населения
месячная
17 января,
21 февраля,
24 марта,
18 апреля,
16 мая,
20 июня,
18 июля,
15 августа,
19 сентября,
17 октября,
21 ноября,
20 декабря
7
Достойный труд
(индекс Т-004)
о показателях достойного труда
три раза в год
18 июля,
15 августа,
19 сентября
Статистика цен
1
Тетрадь регистрации цен на потребительские товары и платные услуги в 20__ году
(индекс Ц-101)
Электронная форма ввода данных для регистрации цен на потребительские товары и услуги
(индекс Ц-101э)
цены на потребительские товары и платные услуги для расчета индекса потребительских цен
месячная

7-25-күндері
қалалар мен аудан орталықтарындағы:
ең төмен күнкөріс деңгейінің шамасы құрамына кіретін жекелеген азық-түлік тауарлар бағасы;
жекелеген тауарлар мен ақылы көрсетілетін қызметтер бағасы
айлық
есепті кезеңнің
10-20-күндері
қалалардағы әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына баға
апта сайын
аптасына бір рет
халықаралық салғастырулар бағдарламасы үшін арнайы тізбе бойынша тұтынатын тауарлар мен көрсетілетін қызметтер бағасы
тоқсандық
тоқсанның соңғы айының 7-28-күндері
2
20__ жылы тұрғын үй бағаларын тіркеу дәптері
(индексі 1-ЦРЖ)
тұрғын үй нарығындағы баға
айлық
есепті кезеңнің 20-күніне (қоса алғанда) дейін
3
Өндірілген өнеркәсіп өнімдер (тауарлар, көрсетілетін қызметтер) бағасы және өндірістік-техникалық мақсаттағы өнімдерді сатып алу бағасы туралы есеп
(индексі 1-ЦП)
өндіруші кәсіпорындардың өнеркәсіп өнімдерге (тауарларға, көрсетілетін қызметтерге) бағасы
айлық
есепті кезеңнің 17-күніне (қоса алғанда) дейін
өнеркәсіптік кәсіпорындардың өндірістік-техникалық мақсаттағы өнімдерді сатып алу бағасы
4
Тауарлардың, өнімдердің экспорттық жеткізілімдер мен импорттық түсімдер бағасы туралы есеп
(индексі 1-Ц (экспорт, импорт)
тауарлардың, өнімдердің экспорттық жеткізілімдер бағасы
айлық
есепті кезеңнің 15-күніне (қоса алғанда) дейін
тауарлардың, өнімдердің импорттық түсімдер бағасы
5
Өңделмеген сүрек және cоған байланысты көрсетілетін қызметтердің бағасы туралы есеп
(индексі 1-ЦП (орман)
өңделмеген сүрек және соған байланысты көрсетілетін қызметтердің бағасы
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 23-күніне (қоса алғанда) дейін
6
Тауарларды, өнімдерді көтерме саудада сату (жеткізілім) бағасы туралы есеп
(индексі 1-Ц (көтерме)
тауарларды, өнімдерді көтерме саудада сату (жеткізілім) бағасы
айлық
есепті кезеңнің 22-күніне (қоса алғанда) дейін
7
Коммерциялық жылжымайтын мүлікті жалға беру бағасы туралы есеп
(индексі 1-Ц (жалға беру)
коммерциялық жылжымайтын мүлікті жалға беру бағасы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 3-күніне (қосаалғанда) дейін
8
Заңды тұлғаларға арналған байланыс қызметтерінің тарифтері туралы есеп
(индексі 1-тариф (байланыс)
заңды тұлғаларға арналған байланыс қызметтерінің тарифтері
айлық
есепті кезеңнің 21-күніне (қоса алғанда) дейін
9
Заңды тұлғаларға арналған пошта қызметтерінің тарифтері туралы есеп
(индексі 1-тариф (пошта)
заңды тұлғаларға арналған пошта қызметтерінің тарифтері
айлық
есепті кезеңнің 21-күніне (қоса алғанда) дейін
10
Заңды тұлғаларға арналған курьерлік қызметтердің тарифтері туралы есеп
(индексі 1-тариф (курьер)
заңды тұлғаларға арналған курьерлік қызметтердің тарифтері
айлық
есепті кезеңнің 21-күніне (қоса алғанда) дейін
11
Әуе көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері туралы есеп
(индексі 1-тариф (әуе)
әуе көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері
айлық
есепті кезеңнің 15-күніне (қоса алғанда) дейін
12
Теміржол көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері туралы есеп
(индексі 1-тариф (теміржол)
теміржол көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері
айлық
есепті кезеңнің 17-күніне (қоса алғанда) дейін
13
Автомобиль көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері туралы есеп
(индексі 1-тариф (автомобиль)
автомобиль көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері
айлық
есепті кезеңнің 16-күніне (қоса алғанда) дейін
14
Құбыр көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері туралы есеп
(индексі 1-тариф (құбыр)
құбыр көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері
айлық
есепті кезеңнің 17-күніне (қоса алғанда) дейін
15
Ішкі су көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері туралы есеп
(индексі 1-тариф (ішкі су)
ішкі су көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері
айлық
есепті кезеңнің 15-күніне (қоса алғанда) дейін
16
Теңіз көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері туралы есеп
(индексі 1-тариф (теңіз)
теңіз көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері
айлық
есепті кезеңнің 15-күніне (қоса алғанда) дейін
17
Сатып алынған құрылыс материалдарының, бөлшектер мен конструкциялардың бағасы туралы есеп
(индексі 1-ЦСМ)
сатып алынған құрылыс материалдарының, бөлшектер мен конструкциялардың бағасы
айлық
есепті кезеңнің 20-күніне (қоса алғанда) дейін
18
Өндірушілердің ауыл шаруашылығы өніміне және сатып алынған көрсетілетін қызметтерге бағасы туралы есеп
(индексі 1-ЦСХ)
өндірушілердің ауыл шаруашылығы өніміне және сатып алынған көрсетілетін қызметтерге бағасы
айлық
есепті кезеңнің 16-күніне (қоса алғанда) дейін
19
Ауыл шаруашылығы өнімі мен оны қайта өңдеу өнімдерінің бағасын тіркеу дәптері
(индексі Ц-200)
Ауыл шаруашылығы өнімі мен оны қайта өңдеу өнімдерінің бағасын тіркеу арналған деректерді енгізудің электрондық нысаны
(индексі Ц-200э)
ауыл шаруашылығы өнімі мен оны қайта өңдеу өнімінің бағасы
айлық

7-25 число отчетного периода
в городах и районных центрах:
цены на продовольственные товары, входящие в состав величины прожиточного минимума;
цены на отдельные товары и платные услуги
месячная
10-20 число отчетного периода
цены на социально-значимые продовольственные товары в городах
еженедельная
один раз в неделю
цены на потребительские товары и услуги по специальному перечню для Программы международных сопоставлений
квартальная
7-28 число последнего месяца квартала
2
Тетрадь регистрации цен на жилье в 20__ году
(индекс 1-ЦРЖ)
цены на рынке жилья
месячная
до 20 числа (включительно) отчетного периода
3
Отчет о ценах на произведенную промышленную продукцию (товары, услуги) и ценах приобретения продукции производственно-технического назначения
(индекс 1-ЦП)
цены предприятий-производителей на промышленнную продукцию (товары, услуги)
месячная
до 17 числа (включительно) отчетного периода
цены приобретения продукции производственно-технического назначения промышленными предприятиями
4
Отчет о ценах экспортных поставок и импортных поступлений товаров, продукции
(индекс 1-Ц (экспорт, импорт)
цены экспортных поставок товаров, продукции
месячная
до 15 числа (включительно) отчетного периода
цены импортных поступлений товаров, продукции
5
Отчет о ценах на древесину необработанную и связанные с ней услуги
(индекс 1-ЦП (лес)
цены на древесину необработанную и связанные с ней услуги
квартальная
до 23 числа (включительно) последнего месяца отчетного периода
6
Отчет о ценах оптовых продаж (поставок) товаров, продукции
(индекс 1-Ц (опт)
цены оптовых продаж (поставок) товаров, продукции
месячная
до 22 числа (включительно) отчетного периода
7
Отчет о ценах на аренду коммерческой недвижимости
(индекс 1-Ц (аренда)
цены на аренду коммерческой недвижимости
квартальная
до 3 числа (включительно) после отчетного периода
8
Отчет о тарифах на услуги связи для юридических лиц
(индекс 1-тариф (связь)
тарифы на услуги связи для юридических лиц
месячная
до 21 числа (включительно) отчетного периода
9
Отчет о тарифах на почтовые услуги для юридических лиц
(индекс 1-тариф (почта)
тарифы на почтовые услуги для юридических лиц
месячная
до 21 числа (включительно) отчетного периода
10
Отчет о тарифах на курьерские услуги для юридических лиц
(индекс 1-тариф (курьер)
тарифы на курьерские услуги для юридических лиц
месячная
до 21 числа (включительно) отчетного периода
11
Отчет о тарифах на перевозку грузов предприятиями воздушного транспорта
(индекс 1-тариф (воздушный)
тарифы на перевозку грузов предприятиями воздушного транспорта
месячная
до 15 числа (включительно) отчетного периода
12
Отчет о тарифах на перевозку грузов предприятиями железнодорожного транспорта
(индекс 1-тариф (железнодорожный)
тарифы на перевозку грузов предприятиями железнодорожного транспорта
месячная
до 17 числа (включительно) отчетного периода
13
Отчет о тарифах на перевозку грузов предприятиями автомобильного транспорта
(индекс 1-тариф (автомобильный)
тарифы на перевозку грузов предприятиями автомобильного транспорта
месячная
до 16 числа (включительно) отчетного периода
14
Отчет о тарифах на транспортировку грузов предприятиями трубопроводного транспорта
(индекс 1-тариф (трубопроводный)
тарифы на транспортировку грузов предприятиями трубопроводного транспорта
месячная
до 17 числа (включительно) отчетного периода
15
Отчет о тарифах на перевозку грузов предприятиями внутреннего водного транспорта
(индекс 1-тариф (внутренний водный)
тарифы на перевозку грузов предприятиями внутреннего водного транспорта
месячная
до 15 числа (включительно) отчетного периода
16
Отчет о тарифах на перевозку грузов предприятиями морского транспорта
(индекс 1-тариф (морской)
тарифы на перевозку грузов предприятиями морского транспорта
месячная
до 15 числа (включительно) отчетного периода
17
Отчет о ценах на приобретенные строительные материалы, детали и конструкции
(индекс 1-ЦСМ)
цены на приобретенные строительные материалы, детали и конструкции
месячная
до 20 числа (включительно) отчетного периода
18
Отчет о ценах производителей на продукцию сельского хозяйства и приобретенные услуги
(индекс 1-ЦСХ)
цены производителей на продукцию сельского хозяйства и приобретенные услуги
месячная
до 16 числа (включительно) отчетного периода
19
Тетрадь регистрации цен на продукцию сельского хозяйства и продукты ее переработки
(индекс Ц-200)
Электронная форма ввода данных для регистрации цен на продукцию сельского хозяйства и продукты ее переработки
(индекс Ц-200э)
цены на продукцию сельского хозяйства и продукты ее переработки
месячная

есепті кезеңнің 7-25-күні
20
Балық аулау және балық өсіру өнімінің бағасы туралы есеп
(индексі 1-ЦП (балық)
балық аулау және балық өсіру өнімінің бағасы
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 25-күніне (қоса алғанда) дейін
21
Тұрақтандыру қорларының әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларын сатып алу және өткізу бағасы мен көлемі туралы есеп
(индексі 1-СФ)
тұрақтандыру қорларының әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларын сатып алу және өткізу бағасы мен көлемі
айлық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 3-күніне (қоса алғанда) дейін
22
Өндірушілердің көрсетілетін қызметтерге бағалары туралы есеп
(индексі 1-Ц (көрсетілетін қызметтер)
өндірушілердің көрсетілетін қызметтерге бағалары
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 5-күніне (қоса алғанда) дейін
Құрылымдық статистика
1
Кәсіпорынның қаржы-шаруашылық қызметі туралы есеп
(индексі 1-ПФ)
кәсіпорынның қаржы-шаруашылық қызметі туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 5 сәуірге (қоса алғанда) дейін
2
Кәсіпорынның қаржы-шаруашылық қызметі туралы есеп
(индексі 1-ПФ)
кәсіпорынның қаржы-шаруашылық қызметі туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 25-күнге (қоса алғанда) дейін
3
Шағын кәсіпорын қызметі туралы есеп
(индексі 2-МП)
шағын кәсіпорын қызметі туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 31 наурызға (қоса алғанда) дейін
4
Шағын кәсіпорын қызметі туралы есеп
(индексі 2-МП)
шағын кәсіпорын қызметі туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 25-күнге (қоса алғанда) дейін
5
Негізгі қорлардың жай-күйі туралы есеп
(индексі 11)
негізгі қорлар жай-күйі туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 15-сәуірге (қоса алғанда) дейін
6
Микрокредиттік қызмет туралы есеп
(индексі 1-МКО)
микрокредиттік қызмет туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 10-сәуірге (қоса алғанда) дейін
Конъюнктуралық зерттеулер статистикасы
1
Өнеркәсіп кәсіпорындарының қызметін конъюнктуралық зерттеу сауалнамасы
(индексі КП-001)
өнеркәсіп кәсіпорындарының қызметін конъюнктуралық зерттеу
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 25-күніне (қоса алғанда) дейін
2
Ауыл шаруашылығы кәсіпорындарының қызметін конъюнктуралық зерттеу сауалнамасы
(индексі КС-001)
ауыл шаруашылығы кәсіпорындарының қызметін конъюнктуралық зерттеу
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 25-күніне (қоса алғанда) дейін
3
Құрылыс ұйымдарының қызметін конъюнктуралық зерттеу сауалнамасы
(индексі КС-002)
құрылыс ұйымдарының қызметін конъюнктуралық зерттеу
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 25-күніне (қоса алғанда) дейін
4
Байланыс кәсіпорындарының қызметін конъюнктуралық зерттеу сауалнамасы
(индексі КСВ-1)
байланыс кәсіпорындарының қызметін конъюнктуралық зерттеу
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 25-күніне (қоса алғанда) дейін
5
Сауда кәсіпорындарының қызметін конъюнктуралық зерттеу сауалнамасы
(индексі КТ-001)
сауда кәсіпорындарының қызметін конъюнктуралық зерттеу
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 25-күніне (қоса алғанда) дейін
6
Көлік кәсіпорындарының қызметін конъюнктуралық зерттеу сауалнамасы
(индексі КТР-1)
көлік кәсіпорындарының қызметін конъюнктуралық зерттеу
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 25-күніне (қоса алғанда) дейін
7
Туристік ұйымдардың қызметін конъюнктуралық зерттеу сауалнамасы
(индексі КТУ-001)
туристік ұйымдардың қызметін конъюнктуралық зерттеу
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 25-күніне (қоса алғанда) дейін
Білім беру статистикасы
1
Жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру туралы есеп
(индексі 1-НК)
жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру туралы
жылына бір рет
есепті кезеңнің 5 қазанына (қоса алғанда) дейін
2
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру туралы есеп (индексі 2-НК)
техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру туралы
жылына бір рет
есепті кезеңнің 10 қазанына (қоса алғанда) дейін
3
Жоғары оқу орнының есебі (индексі 3-НК)
жоғары оқу орындары туралы
жылына бір рет
есепті кезеңнің 5 қазанына (қоса алғанда) дейін
4
Білім беру ұйымының қаржы-шаруашылық қызметінің негізгі көрсеткіштері туралы есеп (индексі Әлеуметтік қаржы (білім беру)
білім беру ұйымдарының қаржы-шаруашылық қызметінің негізгі көрсеткіштері туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 1 сәуірге (қоса алғанда) дейін
5
Білім беру ұйымының көрсетілген қызметтердің көлемі туралы есеп (индексі Білім беру қызметтері)
білім беру ұйымдарының көрсетілген қызметтердің көлемі туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 10-күнге (қоса алғанда) дейін
Денсаулық сақтау статистикасы
1
Денсаулық сақтау ұйымының қаржы-шаруашылық қызметінің негізгі көрсеткіштері туралы есеп
(индексі Әлеуметтік қаржы (денсаулық сақтау)
денсаулық сақтау ұйымдарының қаржы-шаруашылық қызметінің негізгі көрсеткіштері туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 1 сәуірге (қоса алғанда) дейін
2
Денсаулық сақтау және әлеуметтік қызметтер көрсету саласында көрсетілген қызметтердің көлемі туралы есеп (индексі Денсаулық сақтау қызметтері)
денсаулық сақтау және әлеуметтік қызметтер көрсету саласында көрсетілген қызметтердің көлемі туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 10-күнге (қоса алғанда) дейін
3
Санаториялық-курорттық қызмет туралы есеп
(индексі 1-санаторий)
санаториялық-курорттық қызмет туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 25 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
4
Еңбек қызметімен байланысты жарақаттану және кәсіптік аурулар туралы есеп
(индексі 7-ТПЗ)
еңбек қызметімен байланысты жарақаттану және кәсіптік аурулар туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 25 ақпанға (қоса алғанда) дейін
Әлеуметтік қамсыздандыру статистикасы
1
Ұйымның арнаулы әлеуметтік көрсетілетін қызметтерді ұсыну жөніндегі есебі
(индексі 3-әлеуметтік қамсыздандыру)
арнаулы әлеуметтік көрсетілетін қызметтерді ұсыну жөніндегі ұйымдар туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 20 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
Құқық бұзушылықтар статистикасы
1
Халықтың құқық қорғау органдарына деген сенімділік деңгейі
(индексі УДН)
халықтың құқық қорғау органдарына деген сенімділік деңгейі
жылына екі рет
16 мамыр (қоса алғанда) дейін 15 қараша (қоса алғанда) дейін
2
Әйелдердің қауіпсіздігі және өмірлік тәжірибесі (индексі БН)
әйелдердің қауіпсіздігі және өмірлік тәжірибесі
біржолғы
30 қыркүйекке (қоса алғанда) дейін
Тұрмыс деңгейі статистикасы
1
Халықтың тұрмыс сапасы
(индексі D 002)
халықтың тұрмыс сапасы туралы
жылына бір рет
11 наурыз
2
Күнделікті шығыстарды есепке алу күнделігі
(индексі D 003)
үй шаруашылықтарының шығыстары туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 10-күніне (қоса алғанда) дейін
3
Үй шаруашылықтарының тоқсан сайынғы табыстары мен шығыстарын есепке алу журналы
(индексі D 004)
үй шаруашылықтарының шығыстары мен табыстары туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 20-күніне (қоса алғанда) дейін
4
Негізгі сұхбатқа арналған сұрақнама
(индексі D 006)
абаттандыру туралы мәліметтер
жылдық
есепті кезеңнің 30 желтоқсанына (қоса алғанда) дейін
5
Ересек халыққа темекі тұтынуы туралы сауал салу
(индексі D 007)
ересек халықтың темекі тұтынуы туралы
жылына бір рет
11 шілде
6
Үй шаруашылығы құрамының бақылау карточкасы
(индексі D 008)
үй шаруашылықтарының әлеуметтік-демографиялық сипаттамалары
жылдық (тоқсан сайынғы нақтыланумен)

7-25 число отчетного периода
20
Отчет о ценах на продукцию рыболовства и рыбоводства
(индекс 1-ЦП (рыба)
цены на продукцию рыболовства и рыбоводства
квартальная
до 25 числа (включительно) последнего месяца отчетного периода
21
Отчет о ценах и объемах закупа и реализации социально-значимых продовольственных товаров стабилизационных фондов
(индекс 1-СФ)
цены и объемы закупа и реализации социально-значимых продовольственных товаров стабилизационных фондов
месячная
до 3 числа (включительно) после отчетного периода
22
Отчет о ценах производителей на услуги (индекс 1-Ц (услуги)
цены производителей на услуги
квартальная
до 5 числа (включительно) после отчетного периода
Структурная статистика
1
Отчет о финансово-хозяйственной деятельности предприятия
(индекс 1-ПФ)
о финансово-хозяйственной деятельности предприятия
годовая
до 5 апреля (включительно) после отчетного периода
2
Отчет о финансово-хозяйственной деятельности предприятия
(индекс1-ПФ)
о финансово-хозяйственной деятельности предприятия
квартальная
до 25 числа (включительно) после отчетного периода
3
Отчет о деятельности малого предприятия
(индекс 2-МП)
о деятельности малого предприятия
годовая
до 31 марта (включительно) после отчетного периода
4
Отчет о деятельности малого предприятия
(индекс 2-МП)
о деятельности малого предприятия
квартальная
до 25 числа (включительно) после отчетного периода
5
Отчет о состоянии основных фондов
(индекс 11)
о состоянии основных фондов
годовая
до 15 апреля (включительно) после отчетного периода
6
Отчет о микрокредитной деятельности
(индекс 1-МКО)
о микрокредитной деятельности
годовая
до 10 апреля (включительно) после отчетного периода
Статистика конъюнктурных обследований
1
Анкета конъюнктурного обследования деятельности промышленных предприятий
(индекс КП-001)
конъюнктурное обследование деятельности промышленных предприятий
квартальная
до 25 числа (включительно) последнего месяца отчетного периода
2
Анкета конъюнктурного обследования деятельности сельскохозяйственных предприятий
(индекс КС-001)
конъюнктурное обследование деятельности сельскохозяйственных предприятий
квартальная
до 25 числа (включительно) последнего месяца отчетного периода
3
Анкета конъюнктурного обследования деятельности строительных организаций
(индекс КС-002)
конъюнктурное обследование деятельности строительных организаций
квартальная
до 25 числа (включительно) последнего месяца отчетного периода
4
Анкета конъюнктурного обследования деятельности предприятий связи
(индекс КСВ-1)
конъюнктурное обследование деятельности предприятий связи
квартальная
до 25 числа (включительно) последнего месяца отчетного периода
5
Анкета конъюнктурного обследования деятельности торговых предприятий
(индекс КТ-001)
конъюнктурное обследование деятельности торговых предприятий
квартальная
до 25 числа (включительно) последнего месяца отчетного периода
6
Анкета конъюнктурного обследования деятельности предприятий транспорта (индекс КТР-1)
конъюнктурное обследование деятельности предприятий транспорта
квартальная
до 25 числа (включительно) последнего месяца отчетного периода
7
Анкета конъюнктурного обследования деятельности туристских организаций (индекс КТУ-001)
конъюнктурное обследование деятельности туристских организаций
квартальная
до 25 числа (включительно) последнего месяца отчетного периода
Статистика образования
1
Отчет о послевузовском образовании
(индекс 1-НК)
о послевузовском образовании
один раз в год
до 5 октября (включительно) отчетного периода
2
Отчет о техническом и профессиональном, послесреднем образовании
(индекс 2-НК)
о техническом и профессиональном, послесреднем образовании
один раз в год
до 10 октября (включительно) отчетного периода
3
Отчет высшего учебного заведения (индекс 3-НК)
о высших учебных заведениях
один раз в год
до 5 октября (включительно) отчетного периода
4
Отчет об основных показателях финансово-хозяйственной деятельности организации образования
(индекс Соцфин (образование)
об основных показателях финансово-хозяйственной деятельности организации образования
годовая
до 1 апреля (включительно) после отчетного периода
5
Отчет организации образования об объеме оказанных услуг (индекс Услуги образования)
об объеме оказанных услуг организациями образования
квартальная
до 10 числа (включительно) после отчетного периода
Статистика здравоохранения
1
Отчет об основных показателях финансово-хозяйственной деятельности организации здравоохранения (индекс Соцфин (здравоохранение)
об основных показателях финансово-хозяйственной деятельности организаций здравоохранения
годовая
до 1 апреля (включительно) после отчетного периода
2
Отчет об объеме оказанных услуг в области здравоохранения и предоставления социальных услуг (индекс Услуги здравоохранения)
об объеме оказанных услуг в области здравоохранения и предоставления социальных услуг
квартальная
до 10 числа (включительно) после отчетного периода
3
Отчет о санаторно-курортной деятельности
(индекс 1-санаторий)
о санаторно-курортной деятельности
годовая
до 25 января (включительно) после отчетного периода
4
Отчет о травматизме, связанном с трудовой деятельностью, и профессиональных заболеваниях (индекс 7-ТПЗ)
о травматизме, связанном с трудовой деятельностью, и профессиональных заболеваниях
годовая
до 25 февраля (включительно) после отчетного периода
Статистика социального обеспечения
1
Отчет организации по предоставлению специальных социальных услуг
(индекс 3-социальное обеспечение)
об организациях по предоставлению специальных социальных услуг
годовая
до 20 января (включительно) после отчетного периода
Статистика правонарушений
1
Уровень доверия населения к правоохранительным органам
(индекс УДН)
уровень доверия населения к правоохранительным органам
два раза в год
до 16 мая (включительно)
до 15 ноября включительно)
2
Безопасность и жизненный опыт женщин
(индекс БН)
безопасность и жизненный опыт женщин
единовременная
до 30 сентября (включительно)
Статистика уровня жизни
1
Качество жизни населения
(индекс D 002)
о качестве жизни населения
один раз в год
11 марта
2
Дневник учета ежедневных расходов
(индекс D 003)
о расходах домашних хозяйств
квартальная
до 10 числа (включительно) после отчетного периода
3
Журнал учета ежеквартальных расходов и доходов домашних хозяйств
(индекс D 004)
о расходах и доходах домашних хозяйств
квартальная
до 20 числа (включительно) после отчетного периода
4
Вопросник для основного интервью
(индекс D 006)
сведения о благоустройстве
годовая
до 30 декабря (включительно) отчетного периода
5
Опрос взрослого населения о потреблении табака
(индекс D 007)
о потреблении табакавзрослым населением
один раз в год
11 июля
6
Контрольная карточка состава домашнего хозяйства
(индекс D 008)
социально – демографические характеристики домашних хозяйств
годовая
(с ежеквартальным уточнением)

есепті кезеңнің 1 ақпанына (қоса алғанда) дейін (есепті кезеңнен кейінгі 20-күніне (қоса алғанда) дейін)
үй шаруашылықтарының құрамы туралы
2-тарау. Ведомстволық статистикалық байқаулар
Р/с
Статистикалық нысанның атауы
Статистикалық байқаудың атауы
Кезеңділігі
Алғашқы статистикалық деректерді ұсыну мерзімдері
1
2
3
4
5
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жер ресурстарын басқару комитеті
1
Жердiң болуы, оларды санаттар, жер учаскелерiнiң меншiк иелерi, жердi пайдаланушылар мен алқаптар бойынша бөлiнуi туралы ____ жылғы 1 қарашадағы есеп
(индексі 22)
______ жылғы 1 қарашаға жердiң болуы, оларды санаттар, жер учаскелерiнiң меншiк иелерi, жердi пайдаланушылар мен алқаптар бойынша бөлiнуi туралы
жылдық
есепті жылдың 20 қарашасынан кешіктірмей
2
Суармалы жердің болуы және оларды санаттар, жер учаскелерінің меншік иелері, жерді пайдаланушылар мен алқаптар бойынша бөлінуі туралы ____ жылғы 1 қарашадағы есеп
(индексі 22-А)
______ жылғы 1 қарашаға суармалы жердің болуы және оларды санаттар, жер учаскелерінің меншік иелері, жерді пайдаланушылар мен алқаптар бойынша бөлінуі туралы
жылдық
есепті жылдың 20 қарашасынан кешіктірмей
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
1
Мектепке дейінгі білім туралы есеп
(индексі ДО)
Мектепке дейінгі білім туралы мәліметтер
жылына бір рет
есепті кезеңнің 31 қазанына (қоса алғанда) дейін
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
1
Жекелеген инфекциялық және паразиттік аурулар туралы есеп
(индексі 1-ОИПЗ)
жекелеген инфекциялық және паразиттік аурулар туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі келесі айдың 8-күні
2
Анықталған диагнозбен өмірінде алғаш рет тіркелген аурулардың саны туралы есеп
(индексі 7-ЧЗЗВЖУД)
анықталған диагнозбен өмірінде алғаш рет тіркелген аурулардың саны туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі келесі айдың 3-күні
3
Жүкті, босанатын және босанған әйелдерге медициналық көмек көрсету туралы есеп
(индексі 21-БРР)
жүкті, босанатын және босанған әйелдерге медициналық көмек көрсету туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі келесі айдың 10 ақпан күнi
4
Денсаулық сақтау ұйымдарының желісі мен қызметі туралы есеп
(индексі 26-сеть)
денсаулық сақтау ұйымдарының желісі және қызметі туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі келесі айдың 10 ақпан күнi
5
Балалар мүгедектігі туралы есеп
(индексі 27-ДИ)
балалар мүгедектігі туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі келесі айдың 10 ақпан күнi
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
1
Тұрғын үй көмегін тағайындау және төлеу туралы есеп
(индексі 3-тұрғын үй көмегі)
тұрғын үй көмегін тағайындау және төлеу туралы
тоқсандық

до 1 февраля (включительно) отчетного периода (до 20 числа (включительно) после отчетного периода)
о составе домашних хозяйств
Глава 2. Ведомственные статистические наблюдения
№ п/п
Наименование статистической формы
Наименование статистического наблюдения
Периодичность
Сроки представления
первичных
статистических данных
1
2
3
4
5
Комитет по управлению земельными ресурсами Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1
Отчет о наличии земель и распределении их по категориям, собственникам земельных участков, землепользователям и угодьям на 1 ноября ______ года
(индекс 22)
о наличии земель и распределении их по категориям, собственникам земельных участков, землепользователям и угодьям на 1 ноября ______ года
годовая
не позднее 20 ноября отчетного года
2
Отчет о наличии орошаемых земель и распределении их по категориям, собственникам земельных участков, землепользователям и угодьям на 1 ноября _______ года
(индекс 22-А)
о наличии орошаемых земель и распределении их по категориям, собственникам земельных участков,
землепользователям и угодьям на 1 ноября _______ года
годовая
не позднее 20 ноября отчетного года
Министерство образования и науки Республики Казахстан
1
Отчет о дошкольном образовании
(индекс ДО)
сведения о дошкольном образовании
один раз в год
до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
1
Отчет об отдельных инфекционных и паразитарных заболеваниях
(индекс 1-ОИПЗ)
об отдельных инфекционных и паразитарных заболеваниях
месячная
8 числа месяца, следующего за отчетным периодом
2
Отчет о числе заболеваний, зарегистрированных впервые в жизни установленным диагнозом
(индекс 7-ЧЗЗВЖУД)
о числе заболеваний, зарегистрированных впервые в жизни установленным диагнозом
квартальная
3 числа следующего за отчетным кварталом месяца
3
Отчет о медицинской помощи беременным, роженицам и родильницам
(индекс 21-БРР)
о медицинской помощи беременным, роженицам и родильницам
годовая
10 февраля, следующего за отчетным периодом
4
Отчет о сети и деятельности организаций здравоохранения
(индекс 26-сеть)
о сети и деятельности организаций здравоохранения
годовая
10 февраля, следующего за отчетным периодом
5
Отчет по детской инвалидности
(индекс 27-ДИ)
по детской инвалидности
годовая
10 февраля, следующего за отчетным периодом
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
1
Отчет о назначении и выплате жилищной помощи
(индекс 3-жилищная помощь)
о назначении и выплате жилищной помощи
квартальная

есепті тоқсаннан кейінгі айдың 5-ші күніне дейін аудандық (қалалық) халықты жұмыспен қамту жөніндегі уәкілетті органдар - облыстардың, Нұр-сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының халықты жұмыспен қамту жөніндегі уәкілетті органдарына; облыстардың; Нұр-сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының халықты жұмыспен қамту жөніндегі уәкілетті органдары - есепті тоқсаннан кейінгі айдың 15-ші күніне дейін ҚР ЕХӘҚМ ЕРДО АҚ
2
Халықтың жұмыспен қамтылуына жәрдемдесу
іс-шаралары туралы есеп
(индексі 1-Е (жұмысқа орналастыру)
еңбек делдалдығы үшін өтініш берген азаматтардың саны туралы
айлық
аудандық (қалалық) жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі уәкілетті органдар есепті айдан кейінгі айдың 2-күні; облыстық жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі уәкілетті органдар есепті айдан кейінгі айдың 4-күні ҚР ЕХӘҚМ ЕРДО АҚ – есепті айдан кейінгі айдың 7-күні
3
Жасырын жұмыссыздық жөніндегі мәлімет (қысқартылған және жұмыспен ішінара қамтылған қызметкерлер, жалақы бойынша берешек туралы)
(индексі 3-ЕН (жасырын жұмыссыздық)
жасырын жұмыссыздық жөніндегі мәлімет (қысқартылған және жұмыспен ішінара қамтылған қызметкерлер, жалақы бойынша берешек жөнінде)
айлық
заңды тұлғалар және олардың филиалдары мен өкілдіктерінің өздері орналасқан орындары бойынша есепті айдан кейін 3-ші күні; аудандық (қалалық) жұмыспен қамту жөніндегі уәкілетті органдары – есепті айдан кейін 5-ші күні, облыстық жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі уәкілетті органдары – есепті айдан кейін 7-ші күні, ҚР ЕХӘҚМ ЕРДО АҚ – есепті айдан кейін 10-шы күні
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің
Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитеті
1
Құрылыс материалдары, бұйымдары, конструкциялар мен инженерлік жабдықтарына босатылым бағалары туралы есеп
(индексі 1-СМИО)
құрылыс материалдары, бұйымдары, конструкциялар мен инженерлік жабдықтарына босатылым бағалары туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күніне дейін
2
Сатып алынған құрылыс материалдары, бұйымдары, конструкциялар мен инженерлік жабдықтарының нақты құны туралы есеп
(индексі 2-СМИО)
сатып алынған құрылыс материалдары, бұйымдары, конструкциялар мен инженерлік жабдықтарының нақты құны туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күніне дейін
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
1
Үкіметтік және мемлекет кепілдік берген қарыздарды, мемлекет кепілгерлігімен берілетін қарыздарды игеру және өтеу туралы есеп
(индексі 1-ОПЗ)
үкіметтік және мемлекет кепілдік берген, мемлекет кепілгерлігімен берілетін қарыздарды игеру және өтеу туралы
айлық
есепті айдан кейінгі айдың 5-күніне дейін
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
1
Қазақстан Республикасында дене шынықтыру мен спортты дамыту туралы есеп
(индексі 1-ФК)
дене шынықтыру мен спорт саласындағы негізгі көрсеткіштер туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-күніне (қоса алғанда) дейін
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі
1
Резидент еместерге қойылатын қаржылық талаптар және олардың алдындағы міндеттемелер туралы есеп
(индексі 1-ТБ)
резидент еместерге қойылатын қаржылық талаптар және олардың алдындағы міндеттемелер туралы
тоқсандық
есептік кезеңнен кейінгі екінші айдың 10-күнінен кешіктірмей
2
Резидент еместерден алынған (резидент еместерге ұсынылған) көлік қызметтері туралы есеп
(индексі 2-ТБ)
резидент еместерден алынған (резидент еместерге ұсынылған) көлік қызметтері туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейін 30-нан кешіктірмей
3
Резидент еместерден алынған (резидент еместерге ұсынылған) теміржол көлігі қызметтері туралы есеп
(индексі 3-ТБ)
резидент еместерден алынған (резидент еместерге ұсынылған) теміржол көлігі қызметтері туралы
тоқсандық
есептік кезеңнен кейін 30-нан кешіктірмей
4
Резидент емес көлік кәсіпорындарының атынан жүзеге асырылған операциялар туралы есеп (индексі 4-ТБ)
резидент емес көлік кәсіпорындарының атынан жүзеге асырылған операциялар туралы
тоқсандық
есептік кезеңнен кейін 30-нан кешіктірмей
5
Резидент емес көлік кәсіпорындарына ұсынылған қызметтер туралы есеп
(индексі 5-ТБ)
резидент емес көлік кәсіпорындарына ұсынылған қызметтер туралы
тоқсандық
есептік кезеңнен кейін 30-нан кешіктірмей
6
Мемлекеттік басқару секторының халықаралық операциялары, сыртқы активтері және міндеттемелері туралы есеп
(индексі 7-ТБ)
мемлекеттік басқару секторының халықаралық операциялары, сыртқы активтері және міндеттемелері туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі бірінші айдың 30-нан кешіктірмей
7
Резидент еместерге қойылатын қаржылық талаптардың және олардың алдындағы міндеттемелердің жай-күйі туралы есеп
(индексі 9-ТБ)
резидент еместерге қойылатын қаржылық талаптардың және олардың алдындағы міндеттемелердің жай-күйі туралы
тоқсандық
есептік кезеңнен кейінгі бірінші айдың 20-нан кешіктірмей
8
Резидент еместермен халықаралық операциялар туралы есеп
(индексі 10-ТБ)
резидент еместермен халықаралық операциялар туралы
тоқсандық
есептік кезеңнен кейінгі бірінші айдың 30-нан кешіктірмей
9
"Жалпы сақтандыру" саласы бойынша резидент еместерді сақтандыру (қайта сақтандыру) және резидент еместердің тәуекелдерін қайта сақтандыру туралы есеп
(индексі 11-ТБ-ЖС)
"жалпы сақтандыру" саласы бойынша резидент еместерді сақтандыру (қайта сақтандыру) және резидент еместердің тәуекелдерін қайта сақтандыру туралы
тоқсандық
есептік кезеңнен кейінгі бірінші айдың 20-нан кешіктірмей
10
"Өмірді сақтандыру" саласы бойынша резидент еместерді сақтандыру (қайта сақтандыру) және резидент еместердің тәуекелдерін қайта сақтандыру туралы есеп
(индексі 11-ТБ-ӨС)
"өмірді сақтандыру" саласы бойынша резидент еместерді сақтандыру (қайта сақтандыру) және резидент еместердің тәуекелдерін қайта сақтандыру туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі бірінші айдың 20-нан кешіктірмей
11
Мемлекеттік, мемлекет кепілдік берген сыртқы қарыздар және Қазақстан Республикасының кепілдемесімен тартылған қарыздар туралы есеп
(индексі 14-ТБ)
мемлекеттік, мемлекет кепілдік берген сыртқы қарыздар және Қазақстан Республикасының кепілдемесімен тартылған қарыздар туралы
тоқсандық
есептік кезеңнен кейінгі бірінші айдың 30-нан кешіктірмей
12
Резидент еместермен бағалы қағаздар бойынша халықаралық операциялар туралы есеп
(индексі 15-ТБ)
резидент еместермен бағалы қағаздар бойынша халықаралық операциялар туралы
тоқсандық
есептік кезеңнен кейінгі бірінші айдың 20-нан кешіктірмей
13
Резидент еместерге берілген кредиттер туралы есеп
(индексі 17-ТБ)
резидент еместерге берілген кредиттер туралы
тоқсандық
есептік кезеңнен кейінгі бірінші айдың 25-нен кешіктірмей
14
Кәсіпорындарды төлем балансы бойынша тексеру сауалнамасы
(индексі ТБЗ-1)
кәсіпорындарды төлем балансы бойынша тексеру сауалнамасы
ҚР ҰБ аумақтық органының сұрауы бойынша
сауалнамада көрсетілген күнге дейін
15
Экономика секторлары бойынша талаптар мен міндеттемелер туралы есеп
(индексі СО)
экономика секторлары бойынша талаптар мен міндеттемелер туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-не (қоса алғанда) дейін
16
Меншікті активтер бойынша экономика секторларына қарай жіктелген талаптар мен міндеттемелер туралы есеп
(индексі НПФ-СА)
меншікті активтер бойынша экономика секторларына қарай жіктелген талаптар мен міндеттемелер туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-не (қоса алғанда) дейін
17
Зейнетақы активтері бойынша экономика секторларына қарай жіктелген талаптар мен міндеттемелер туралы есеп
(индексі НПФ-ПА)
зейнетақы активтері бойынша экономика секторларына қарай жіктелген талаптар мен міндеттемелер туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-не (қоса алғанда) дейін
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігінің
Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті
1
Ағаш кесу, орманға күтім жасау шаралары, сүрек босату, шырын ағызу және жанама орман пайдалану жөніндегі есеп
(индексі 3 (жылдық)
ағаш кесу, орманға күтім жасау шаралары, сүрек босату, шырын ағызу және жанама орман пайдалану туралы
жылдық

районные (городские) уполномоченные органы по вопросам занятости - областным, городов Нур-Султан Алматы и Шымкент уполномоченным органам по вопросам занятости до 5 числа месяца, следующего после отчетного квартала; областные, городов Нур-Султан, Алматы и Шымкент уполномоченные органы по вопросам занятости в АО ЦРТР МТСЗН РК до 15 числа месяца, следующего после отчетного квартала
2
Отчет о мероприятиях содействия занятости населения
(индекс 1-Т (трудоустройство)
о численности граждан, обратившихся за трудовым посредничеством
месячная
районные (городские) уполномоченные органы по вопросам занятости – 2-го числа после отчетного месяца, областные уполномоченные органы по вопросам занятости – 4-го числа после отчетного месяца, АО ЦРТР МТСЗН РК – 7- го числа после отчетного месяца
3
Сведения о скрытой безработице (о сокращенных и частично занятых работниках, задолженности по заработной плате)
(индекс 3-ТН (скрытая безработица)
сведения о скрытой безработице (о сокращенных и частично занятых работниках, задолженности по заработной плате)
месячная
юридические лица и их филиалы и представительства по месту своего нахождения 3-го числа после отчетного месяца; районные (городские) уполномоченные органы по вопросам занятости – 5-го числа после отчетного месяца; областные уполномоченные органы по вопросам занятости – 7-го числа после отчетного месяца, АО ЦРТР МТСЗН РК – 10-го числа после отчетного месяца
Комитет по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства
Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
1
Отчет об отпускных ценах на строительные материалы, изделия, конструкции и инженерное оборудование
(индекс 1-СМИО)
об отпускных ценах на строительные материалы, изделия, конструкции и инженерное оборудование
квартальная
до 10 числа после отчетного периода
2
Отчет о фактической стоимости приобретенных строительных материалов, изделий, конструкций и инженерного оборудования
(индекс 2-СМИО)
фактическая стоимость приобретенных строительных материалов, изделий, конструкций и инженерного оборудования
квартальная
до 10 числа после отчетного периода
Министерство финансов Республики Казахстан
1
Отчет об освоении и погашении правительственных и гарантированных государством займов, займов под поручительство государства
(индекс 1-ОПЗ)
об освоении и погашении правительственных и гарантированных государством займов, займов под поручительство государства
месячная
до 5 числа месяца после отчетного месяца
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
1
Отчет о развитии физической культуры и спорта в Республике Казахстан
(индекс 1-ФК)
об основных показателях в сфере физической культуры и спорта
годовая
до 15 числа (включительно) после отчетного периода
Национальный Банк Республики Казахстан
1
Отчето финансовых требованиях к нерезидентам и обязательствах перед ними
(индекс 1-ПБ)
о финансовых требованиях к нерезидентам и обязательствах перед ними
квартальная
не позднее 10 числа второго месяца после отчетного периода
2
Отчет об услугах транспорта, полученных от нерезидентов (предоставленных нерезидентам)
(индекс 2-ПБ)
об услугах транспорта, полученных от нерезидентов (предоставленных нерезидентам)
квартальная
не позднее 30 числа после отчетного периода
3
Отчет об услугах железнодорожного транспорта, полученных от нерезидентов (предоставленных нерезидентам)
(индекс 3-ПБ)
об услугах железнодорожного транспорта, полученных от нерезидентов (предоставленных нерезидентам)
квартальная
не позднее 30 числа после отчетного периода
4
Отчет об операциях, осуществленных от имени транспортных предприятий-нерезидентов
(индекс 4-ПБ)
об операциях, осуществленных от имени транспортных предприятий-нерезидентов
квартальная
не позднее 30 числа после отчетного периода
5
Отчет об услугах, предоставленных транспортным предприятиям-нерезидентам
(индекс 5-ПБ)
об услугах, предоставленных транспортным предприятиям-нерезидентам
квартальная
не позднее 30 числа после отчетного периода
6
Отчет о международных операциях, внешних активах и обязательствах сектора государственного управления
(индекс 7-ПБ)
о международных операциях, внешних активах и обязательствах сектора государственного управления
квартальная
не позднее 30 числа первого месяца после отчетного периода
7
Отчет о состоянии финансовых требований к нерезидентам и обязательств перед ними
(индекс 9-ПБ)
о состоянии финансовых требований к нерезидентам и обязательств перед ними
квартальная
не позднее 20 числа первого месяца после отчетного периода
8
Отчет о международных операциях с нерезидентами
(индекс 10-ПБ)
о международных операциях с нерезидентами
квартальная
не позднее 30 числа первого месяца после отчетного периода
9
Отчет о страховании (перестраховании) нерезидентов и перестраховании рисков у нерезидентов по отрасли "общее страхование"
(индекс 11-ПБ-ОС)
о страховании (перестраховании) нерезидентов и перестраховании рисков у нерезидентов по отрасли "общее страхование"
квартальная
не позднее 20 числа первого месяца после отчетного периода
10
Отчет о страховании (перестраховании) нерезидентов и перестраховании рисков у нерезидентов по отрасли "страхование жизни"
(индекс 11-ПБ-СЖ)
о страховании (перестраховании) нерезидентов и перестраховании рисков у нерезидентов по отрасли "страхование жизни"
квартальная
не позднее 20 числа первого месяца после отчетного периода
11
Отчет о внешних государственных, гарантированных государством займах и займах, привлеченных под поручительство Республики Казахстан
(индекс 14-ПБ)
о внешних государственных, гарантированных государством займах и займах, привлеченных под поручительство Республики Казахстан
квартальная
не позднее 30 числа первого месяца после отчетного периода
12
Отчет о международных операциях по ценным бумагам с нерезидентами
(индекс 15-ПБ)
о международных операциях по ценным бумагам с нерезидентами
квартальная
не позднее 20 числа первого месяца после отчетного периода
13
Отчет о кредитах, выданных нерезидентам
(индекс 17-ПБ)
о кредитах, выданных нерезидентам
квартальная
не позднее 25 числа первого месяца после отчетного периода
14
Анкета обследования предприятий по платежному балансу
(индекс ОПБ-1)
анкета обследования предприятий по платежному балансу
по запросу территориального органа НБ РК
до даты, указанной в анкете
15
Отчет о требованиях и обязательствах по секторам экономики
(индекс СО)
о требованиях и обязательствах по секторам экономики
квартальная
до 25 числа (включительно) месяца после отчетного периода
16
Отчет о требованиях и обязательствах по собственным активам, классифицированных по секторам экономики
(индекс НПФ-СА)
о требованиях и обязательствах по собственным активам, классифицированных по секторам экономики
квартальная
до 25 числа (включительно) месяца после отчетного периода
17
Отчет о требованиях и обязательствах по пенсионным активам, классифицированных по секторам экономики
(индекс НПФ-ПА)
о требованиях и обязательствах по пенсионным активам, классифицированных по секторам экономики
квартальная
до 25 числа (включительно) месяца после отчетного периода
Комитет лесного хозяйства и животного мира
Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
1
Отчет порубкам, мерам ухода за лесом, отпуску древесины, подсочке и побочным лесным пользованиям
(индекс 3 (годовая)
о рубках, мерах ухода за лесом, отпуске древесины, подсочке и побочных лесных пользованиях
годовая

мемлекеттік орман иеленушілер – есепті кезеңнен кейінгі 10 қаңтарға дейін, облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциялары – есепті кезеңнен кейінгі 25 ақпанға дейін
2
Орман қорының мемлекеттік есепке алынуы және орман қорын мемлекеттік орман қорының санаттары мен жерлер бойынша бөлу
(индексі 1)
орман қорының мемлекеттік есепке алынуы және орман қорын мемлекеттік орман қорының санаттары мен жерлер бойынша бөлінуі туралы
жылдық
жекеменшік және мемлекеттік орман иеленушілер – есепті кезеңнен кейінгі 20 қаңтарға дейін, облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциялары – есепті кезеңнен кейінгі 1 ақпанға дейін, "Қазақ орман орналастыру кәсіпорыны" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын – есепті кезеңнен кейінгі 20 наурызға дейін
3
Кеспеағаштардағы сүрек қалдықтары және ағаш кесілген жерлерді тазарту туралы есеп
(индексі 4 ОШ (орман шаруашылығы)
кеспеағаштардағы сүрек қалдықтары және ағаш кесілген жерлерді тазарту туралы
жартыжылдық
мемлекеттік орман иеленушілер – есепті кезеңнен кейінгі 10 қаңтарға, 1 шілдеге дейін, облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциялары – есепті кезеңнен кейінгі 25 ақпанға, 10 шілдеге дейін
4
Орман дақылдарымен жұмыс туралы және орманды қалпына келтіру туралы есеп
(индексі 8 ОШ (орман шаруашылығы)
орман дақылдарымен жұмыс туралы және орманды қалпына келтіру туралы
жылдық
орман шаруашылығы мемлекеттік мекемелері, мемлекеттік табиғи қорықтар, мемлекеттік ұлттық табиғи парктер, мемлекеттік орман табиғи резерваттары – есепті кезеңнен кейінгі 10 қарашаға дейін, облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциялары – есепті кезеңнен кейінгі 20 қарашаға дейін, "Қазақ орман орналастыру кәсіпорыны" Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын – есепті кезеңнен кейінгі 15 қаңтарға дейін
5
Кеспеағаш қорын әзірлеу және беру, оның тұқымдық құрамы мен тауарлық құрылымы туралы есеп
(индексі 13 ОШ (орман шаруашылығы)
кеспеағаш қорын әзірлеу және беру, оның тұқымдық құрамы мен тауарлық құрылымы туралы
жылдық
мемлекеттік орман иеленушілер – есепті кезеңнен кейінгі 10 қаңтарға дейін, облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциялары – есепті кезеңнен кейінгі 25 ақпанға дейін
6
Ағаштар мен бұталар тұқымдарының себу сапасы туралы есеп
(индексі 17 ОШ (орман шаруашылығы)
ағаштар мен бұталар тұқымдарының себу сапасы туралы
жылдық
аймақтық орман тұқымы станциялары – есепті кезеңнен кейінгі 10 қаңтарға дейін; Республикалық орман селекциялық тұқым өсіру орталығы - есепті кезеңнен кейінгі 20 қаңтарға дейін
7
Орман өрттері туралы есеп
(индексі 1 өрт (орман)
орман өрттері туралы
онкүндік

государственные лесовладельцы – до 10 января после отчетного периода, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира – до 25 февраля после отчетного периода
2
Государственный учет лесного фонда и распределение лесного фонда по категориям государственного лесного фонда и угодьям
(индекс 1)
о государственном учете лесного фонда и распределении лесного фонда по категориям государственного лесного фонда и угодьям
годовая
частные и государственные лесовладельцы – до 20 января после отчетного периода, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира – до 1 февраля после отчетного периода, Республиканское государственное казенное предприятие "Казахское лесоустроительное предприятие" – до 20 марта после отчетного периода
3
Отчет об остатках древесины на лесосеках и очистке мест рубок
(индекс 4 ЛХ (лесное хозяйство)
об остатках древесины на лесосеках и очистке мест рубок
полугодовая
государственные лесовладельцы – до 10 января, 1 июля после отчетного периода, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира – до 25 февраля, 10 июля после отчетного периода
4
Отчет о работе с лесными культурами и о лесовозобновлении
(индекс 8 ЛХ (лесное хозяйство)
о работе с лесными культурами и лесовозобновлении
годовая
государственные учреждения лесного хозяйства, государственные природные заповедники, государственные национальные природные парки, государственные лесные природные резерваты – до 10 ноября после отчетного периода, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира – до 20 ноября после отчетного периода, Республиканское государственное казенное предприятие "Казахское лесоустроительное предприятие" – до 15 января после отчетного периода
5
Отчет о подготовке и передаче лесосечного фонда, его породном составе и товарной структуре
(индекс 13 ЛХ (лесное хозяйство)
о подготовке и передаче лесосечного фонда, его породном составе и товарной структуре
годовая
государственные лесовладельцы – до 10 января после отчетного периода, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира – до 25 февраля после отчетного периода
6
Отчет о посевных качествах семян древесных и кустарниковых пород
(индекс 17 ЛХ (лесное хозяйство)
о посевных качествах семян древесных и кустарниковых пород
годовая
зональные лесосеменные станции – до 10 января после отчетного периода; Республиканский лесной селекционно-семеноводческий центр – до 20 января после отчетного периода
7
Отчет о лесных пожарах
(индекс 1 пожар (лес)
о лесных пожарах
декадная

мемлекеттік орман иеленушілер – айдың 9, 19, 29 күндері; облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциялары – айдың 10, 20, 30 күндері
8
Орман заңнамасының бұзушылықтары туралы есеп
(индексі 5-орманша)
орман заңнамасының бұзушылықтары туралы
тоқсандық
мемлекеттік орман иеленушілер – есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-күніне дейін, облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциялары – есепті кезеңнен кейінгі айдың 1-күніне дейін
9
Орман ресурстарын босату және орман табысының түсуі туралы есеп
(индексі ЛД)
орман ресурстарын босату және орман табысының түсуі туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-шы күніне дейін
10
Орман қорғау туралы есеп
(индексі 12 ОШ (орман шаруашылығы)
орман қорғау туралы
жартыжылдық
есепті кезеңнен кейінгі 1 ақпанға дейін және 10 шілдеге дейін
11
Ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды есепке алу
(индексі 1-ООПТ)
ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды есепке алу
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 1 ақпанға дейін
12
Орман шаруашылығы бойынша өндірістік жоспарды орындау туралы есеп
(индексі 10 ЛХ (орман шаруашылығы)
орман шаруашылығы бойынша өндірістік жоспарды орындау туралы
жартыжылдық
есепті кезеңнен кейінгі 1 ақпанға және 10 шілдеге дейін
13
Орман тұқымдарын дайындау туралы есеп
(индексі 20 ОШ (орман шаруашылығы)
орман тұқымдарын дайындау туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 1 ақпанға дейін
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігінің Су ресурстары комитеті
1
Су алу, пайдалану және суды бұру туралы есеп
(индексі 2-ТП (сушар)
су алу, пайдалану және суды бұру туралы
жылдық
ауыл шаруашылығы қажеттіліктері үшін суды пайдаланатын су пайдаланушылары есепті кезеңнің 1 желтоқсанынан кешіктірмей, өндірістік, коммуналдық-тұрмыстық қажеттіліктер мен гидроэнергетикада суды пайдаланатын су пайдаланушылар есепті кезеңнен кейінгі 10 қаңтардан кешіктірмей

государственные лесовладельцы – 9, 19, 29 числа месяца, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира – 10, 20, 30 числа месяца
8
Отчет о нарушениях лесного законодательства
(индекс 5-лесхоз)
о нарушениях лесного законодательства
квартальная
государственные лесовладельцы – до 25 числа после отчетного периода, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира – до 1 числа после отчетного периода
9
Отчет об отпуске лесных ресурсов и поступлении лесного дохода
(индекс ЛД)
об отпуске лесных ресурсов и поступлении лесного дохода
квартальная
до 10 числа после отчетного периода
10
Отчет о лесозащите
(индекс 12 ЛХ (лесное хозяйство)
о лесозащите
полугодовая
до 1 февраля и 10 июля после отчетного периода
11
Учет особо охраняемых природных территорий
(индекс 1 ООПТ)
учет особо охраняемых природных территорий
годовая
до 1 февраля после отчетного периода
12
Отчет о выполнении производственного плана по лесному хозяйству
(индекс 10 ЛХ (лесное хозяйство)
о выполнении производственного плана по лесному хозяйству
полугодовая
до 1 февраля и 10 июля после отчетного периода
13
Отчет о заготовке лесных семян
(индекс 20 ЛХ (лесное хозяйство)
о заготовке лесных семян
годовая
до 1 февраля после отчетного периода
Комитет по водным ресурсам Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
1
Отчет о заборе, использовании и водоотведении вод
(индекс 2-ТП (водхоз)
о заборе, использовании и водоотведении вод
годовая
не позднее 1 декабря отчетного периода водопользователи, использующие воду для нужд сельского хозяйства, не позднее 10 января после отчетного периода водопользователи использующие воду производственных, коммунально-бытовых нужд и гидроэнергетики

2-бөлім. Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігінің Ұлттық статистика бюросы қалыптастыратын ресми статистикалық ақпарат
Р/с №
Ресми статистикалық ақпараттың (жарияланымның) атауы
Кезеңділігі
Пайдаланушыларға ресми статистикалық ақпаратты (жарияланымды) ұсыну мерзімдері
Ұсыну нысаны
Дереккөздер
(статистикалық нысанның индексі, басқа ресми дереккөздер)
1
2
3
4
5
6
Ұлттық шоттар статистикасы
1
Қысқа мерзімді экономикалық индикатор (алты базалық салалар бойынша)
айлық
ай сайын 12 күні
"Қазақстан Республикасы-ның әлеуметтік- экономикалық дамуы" баяндамасының бөлімі
салалық статистиканың деректері
2
Өңірлер бөлінісіндегі қысқа мерзімді экономикалық индикатор (алты базалық салалар бойынша)
айлық
ай сайын 14 күні
электрондық кестелер
салалық статистиканың деректері
3
2022 жылғы өндіріс әдісімен есептелген жалпы ішкі өнім (жедел деректер)
тоқсандық
13 мамыр,
15 тамыз,
15 қараша
жедел ақпарат
24-сх, 1-П, 1-КС, 1-ИС, 2-сауда, 1-көлік, 3-байланыс, бюджеттің атқарылуы туралы есеп, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
4
2022 жылғы өндіріс әдісімен есептелген жалпы ішкі өнім (есепті деректер)
тоқсандық
29 маусым,
30 қыркүйек,
28 желтоқсан
жедел ақпарат
1-ПФ, 2-МП, 2-аңшылық, 1-орман, 1-балық, 1-сх, 24-сх, 29-сх, А-008, 1-П, 1-КС, 1-ИС, 2-сауда, 1-көлік, 3-байланыс, 2-қызмет көрсету, Білім беру қызметтері, Денсаулық сақтау қызметтері, 1-Т, D 004, Т-001, бюджеттің атқарылуы туралы есеп, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
5
2022 жылғы табыстар әдісімен есептелген жалпы ішкі өнім (есепті деректер)
тоқсандық
30 маусым,
3 қазан,
29 желтоқсан
жедел ақпарат
1-ПФ, 2-МП, 1-Т, Т-001, бюджеттің атқарылуы туралы есеп, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
6
2021 жылғы 9 айдағы түпкілікті тұтыну әдісімен есептелген жалпы ішкі өнім (есепті деректер)
тоқсандық
12 қаңтар
жедел ақпарат
1-ПФ, 2-МП, 1-инвест, 1-П, 1-КС, 2-КС, 2-қызмет көрсету, Білім беру қызметтері, Денсаулық сақтау қызметтері, 1-ВТ, D 003, D 004, бюджеттің атқарылуы туралы есеп, төлем балансы, кеден статистикасы, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
7
2022 жылғы түпкілікті тұтыну әдісімен есептелген жалпы ішкі өнім (есепті деректер)
тоқсандық
13 шілде,
12 қазан,
жедел ақпарат
1-ПФ, 2-МП, 1-инвест, 1-П, 1-КС, 2-КС, 2-қызмет көрсету, Білім беру қызметтері, Денсаулық сақтау қызметтері, 1-ВТ, D 003, D 004, бюджеттің атқарылуы туралы есеп, төлем балансы, кеден статистикасы, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
8
Қазақстан Республикасының 2021 жылғы 9 айдағы жалпы өңірлік өнімі (есепті деректер)
тоқсандық
12 қаңтар
жедел ақпарат
1-ПФ, 2-МП, 2-аңшылық, 1-орман, 1-балық, 1-сх, 24-сх, 29-сх, А-008, 1-П, 1-КС, 1-инвест, 1-ИС, 2-сауда, 1-көлік, 3-байланыс, 2-қызмет көрсету, Білім беру қызметтері, Денсаулық сақтау қызметтері, 1-Т, D 004, Т-001, бюджеттің атқарылуы туралы есеп, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
9
Қазақстан Республикасының
2022 жылғы жалпы өңірлік өнімі (есепті деректер)
тоқсандық
12 шілде,
11 қазан
жедел ақпарат
1-ПФ, 2-МП, 2-аңшылық, 1-орман, 1-балық, 1-сх, 24-сх, 29-сх, А-008, 1-П, 1-КС, 1-инвест, 1-ИС, 2-сауда, 1-көлік, 3-байланыс, 2-қызмет көрсету, Білім беру қызметтері, Денсаулық сақтау қызметтері, 1-Т, D 004, Т-001, бюджеттің атқарылуы туралы есеп, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
10
2021 жылғы өндіріс әдісімен есептелген жалпы ішкі өнім
жылдық (айлық негізде)
15 ақпан
жедел ақпарат
24-сх, 1-П, 1-КС, 1-ИС, 2-сауда, 1-көлік, 3-байланыс, бюджеттің атқарылуы туралы есеп, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
11
2021 жылғы өндіріс әдісімен есептелген жалпы ішкі өнім
жылдық (тоқсандық негізде)
22 сәуір
жедел ақпарат
1-ПФ, 2-МП, 2-аңшылық, 1-орман, 1-балық, 1-сх, 24-сх, 29-сх, А-008, 1-П, 1-КС, 1-ИС, 2-сауда, 1-көлік, 3-байланыс, 2-қызмет көрсету, Білім беру қызметтері, Денсаулық сақтау қызметтері, 1-Т, D 004, Т-001, бюджеттің атқарылуы туралы есеп, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
12
2021 жылғы табыстар әдісімен есептелген жалпы ішкі өнім
жылдық (тоқсандық негізде)
25 сәуір
жедел ақпарат
1-ПФ, 2-МП, 1-Т, Т-001, бюджеттің атқарылуы туралы есеп, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
13
2021 жылғы түпкілікті тұтыну әдісімен есептелген жалпы ішкі өнім
жылдық (тоқсандық негізде)
29 сәуір
жедел ақпарат
1-ПФ, 2-МП, 1-инвест, 1-П, 1-КС, 2-КС, 2-қызмет көрсету, Білім беру қызметтері, Денсаулық сақтау қызметтері, 1-ВТ, D 003, D 004, бюджеттің атқарылуы туралы есеп, төлем балансы, кеден статистикасы, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
14
Қазақстан Республикасының 2021 жылғы жалпы өңірлік өнімі
жылдық (тоқсандық негізде)
29 сәуір
жедел ақпарат
1-ПФ, 2-МП, 2-аңшылық, 1-орман, 1-балық, 1-сх, 24-сх, 29-сх, А-008, 1-П, 1-КС, 1-инвест, 1-ИС, 2-сауда, 1-көлік, 3-байланыс, 2-қызмет көрсету, Білім беру қызметтері, Денсаулық сақтау қызметтері, 1-Т, D 004, Т-001, бюджеттің атқарылуы туралы есеп, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
15
2021 жылғы ЖІӨ-дегі мұнай-газ секторының үлесін бөліп көрсете отырып өндіріс әдісімен есептелген жалпы ішкі өнім
жылдық (жылдық негізде)
29 шілде
жедел ақпарат

Раздел 2. Официальная статистическая информация, формируемая Бюро национальной статистики Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан
№ п/п
Наименование официальной статистической информации (публикации)
Периодичность
Сроки представления официальной статистической информации (публикации) для пользователей
Форма предоставления
Источники данных (индекс статистической формы, другие официальные источники)
1
2
3
4
5
6
Статистика национальных счетов
1
Краткосрочный экономический индикатор (по шести базовым отраслям)
месячная
ежемесячно 12 числа
раздел доклада "Социально- экономическое развитие Республики Казахстан"
данные отраслевой статистики
2
Краткосрочный экономический индикатор в разрезе регионов
(по шести базовым отраслям)
месячная
ежемесячно 14 числа
электронные таблицы
данные отраслевой статистики
3
Валовой внутренний продукт методом производства за 2022 год (оперативные данные)
квартальная
13 мая,
15 августа,
15 ноября
экспресс-информация
24-сх, 1-П, 1-КС, 1-ИС, 2-торговля, 1-транспорт, 3-связь, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
4
Валовой внутренний продукт методом производства за 2022 год (отчетные данные)
квартальная
29 июня,
30 сентября,
28 декабря
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 2-охота, 1-лес, 1-рыба, 1-сх, 24-сх, 29-сх, А-008, 1-П, 1-КС, 1-ИС, 2-торговля, 1-транспорт, 3-связь, 2-услуги, Услуги образования, Услуги здравоохранения, 1-Т, D 004, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
5
Валовой внутренний продукт методом доходов за 2022 год (отчетные данные)
квартальная
30 июня,
3 октября,
29 декабря
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 1-Т, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
6
Валовой внутренний продукт методом конечного использования за 9 месяцев 2021 года (отчетные данные)
квартальная
12 января
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 1-инвест, 1-П, 1-КС, 2-КС, 2-услуги, Услуги образования, Услуги здравоохранения, 1-ВТ, D 003, D 004, отчет об исполнении бюджета, платежный баланс, таможенная статистика, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
7
Валовой внутренний продукт методом конечного использования за 2022 год (отчетные данные)
квартальная
13 июля,
12 октября
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 1-инвест, 1-П, 1-КС, 2-КС, 2-услуги, Услуги образования, Услуги здравоохранения, 1-ВТ, D 003, D 004, отчет об исполнении бюджета, платежный баланс, таможенная статистика, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
8
Валовой региональный продукт Республики Казахстан за 9 месяцев 2021 года (отчетные данные)
квартальная
12 января
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 2-охота, 1-лес, 1-рыба, 1-сх, 24-сх, 29-сх, А-008, 1-П, 1-КС, 1-инвест, 1-ИС, 2-торговля, 1-транспорт, 3-связь, 2-услуги, Услуги образования, Услуги здравоохранения, 1-Т, D 004, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
9
Валовой региональный продукт Республики Казахстан за 2022 год (отчетные данные)
квартальная
12 июля,
11 октября,
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 2-охота, 1-лес, 1-рыба, 1-сх, 24-сх, 29-сх, А-008, 1-П, 1-КС, 1-инвест, 1-ИС, 2-торговля, 1-транспорт, 3-связь, 2-услуги, Услуги образования, Услуги здравоохранения, 1-Т, D 004, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
10
Валовой внутренний продукт методом производства за 2021 год
годовая (на месячной основе)
15 февраля
экспресс-информация
24-сх, 1-П, 1-КС, 1-ИС, 2-торговля, 1-транспорт, 3-связь, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
11
Валовой внутренний продукт методом производства за 2021 год
годовая (на квартальной основе)
22 апреля
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 2-охота, 1-лес, 1-рыба, 1-сх, 24-сх, 29-сх, А-008, 1-П, 1-КС, 1-ИС, 2-торговля, 1-транспорт, 3-связь, 2-услуги, Услуги образования, Услуги здравоохранения, 1-Т, D 004, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
12
Валовой внутренний продукт методом доходов за 2021 год
годовая (на квартальной основе)
25 апреля
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 1-Т, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
13
Валовой внутренний продукт методом конечного использования за 2021 год
годовая (на квартальной основе)
29 апреля
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 1-инвест, 1-П, 1-КС, 2-КС, 2-услуги, Услуги образования, Услуги здравоохранения, 1-ВТ, D 003, D 004, отчет об исполнении бюджета, платежный баланс, таможенная статистика, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
14
Валовой региональный продукт Республики Казахстан за 2021 год
годовая (на квартальной основе)
29 апреля
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 2-охота, 1-лес, 1-рыба, 1-сх, 24-сх, 29-сх, А-008, 1-П, 1-КС, 1-инвест, 1-ИС, 2-торговля, 1-транспорт, 3-связь, 2-услуги, Услуги образования, Услуги здравоохранения, 1-Т, D 004, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
15
Валовой внутренний продукт методом производства с выделением доли нефтегазового сектора в ВВП за
2021 год
годовая (на годовой основе)
29 июля
экспресс-информация

1-ПФ, 2-МП, 2-аңшылық, 1-орман,1-балық, 24-сх, 29-сх, 1-сх, А-005, А-008, 8-сх (қызмет көрсету), 1-П, 1-КС, 1-ИС, 1-ВТ, 2-көлік, 2-ТР (қосалқы қызмет), 1-байланыс, 2-байланыс, 2-қызмет көрсету, Әлеуметтік қаржы (білім беру), Әлеуметтік қаржы (денсаулық сақтау), 1-Т, D 004, Т-001, бюджеттің атқарылуы туралы есеп, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
16
2021 жылғы табыстар әдісімен есептелген жалпы ішкі өнім
жылдық (жылдық негізде)
2 тамыз
жедел ақпарат
1-ПФ, 2-МП, 1-Т, Т-001, бюджеттің атқарылуы туралы есеп, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
17
2021 жылғы түпкілікті тұтыну әдісімен есептелген жалпы ішкі өнім
жылдық (жылдық негізде)
16 қараша
жедел ақпарат
1-ПФ, 2-МП, 11, 1-инвест, 1-П, 1-КС, 2-КС, Әлеуметтік қаржы (білім беру), Әлеуметтік қаржы (денсаулық сақтау), 2-қызмет көрсету, 1-ВТ, D 003, D 004, бюджеттің атқарылуы туралы есеп, төлем балансы, кеден статистикасы, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
18
Бақыланбайтын экономиканы бөліп көрсете отырып, Қазақстан Республикасының 2021 жылғы жалпы өңірлік өнімі
жылдық (жылдық негізде)
23 тамыз
статистикалық бюллетень
1-ПФ, 2-МП, 2-аңшылық, 1-орман, 1-балық, 24-сх, 29-сх, 1-сх, А-005, А-008, 8-сх (қызмет көрсету), 1-П, 1-КС, 1-инвест, 1-ИС, 1-ВТ, 2-көлік, 2-ТР (қосалқы қызмет), 1-байланыс, 2-байланыс, 2-қызмет көрсету, Әлеуметтік қаржы (білім беру), Әлеуметтік қаржы (денсаулық сақтау), 1-Т, D 004, Т-001, бюджеттің атқарылуы туралы есеп, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
19
2020 жылғы Қазақстан Республикасы туризмінің қосалқы шоты
жылдық
29 сәуір
статистикалық бюллетень
2-туризм, Н-050, 1-Т, 11, Н-060, Т-001, 2-қызмет көрсету, "Ресурстар-Пайдалану" кестелері; Қазақстан Республикасының халықаралық көрсетілетін қызметтер балансы, бюджеттің атқарылуы туралы есеп
20
Ішкі экономиканың 2019 жылғы (түпкілікті есептеу),
2020 жылғы (нақтыланған есептеу), 2021 жылғы (есептік деректер бойынша) ұлттық шоттары
жылдық
6 желтоқсан
статистикалық бюллетень
ҰШЖ көрсеткіштерінің есептеулері бойынша деректер
21
2021 жылғы Қазақстан Республикасының ұлттық байлық элементтері
жылдық
14 желтоқсан
жедел ақпарат
1-ПФ, 2-МП, 1-МКО, 11, "Қазақстанның негізгі қорлары" статистикалық жинағы, ҚР ҰБ статистикалық бюллетені, банк жүйесі бойынша қаржылық активтері мен қаржылық міндеттемелері туралы,басқа қаржы ұйымдарының, сақтандыру ұйымдарының, зейнетақы қорының қаржылық операциялар туралы есептері, төлем балансы, Қазақстан Республикасының Ұлттық қорының, МӘСҚ-ның, ӘМСҚ-ның есептері
22
Қазақстан Республикасының
2021 жылғы "Ресурстар – Пайдалану" кестелері
жылдық
30 қараша
статистикалық бюллетень

1-ПФ, 2-МП, 2-охота, 1-лес, 1-рыба, 24-сх, 29-сх, 1-сх, А-005, А-008, 8-сх (услуги), 1-П, 1-КС, 1- ИС, 1-ВТ, 2-транспорт, 2-ТР (вспомогательная деятельность), 1-связь, 2-связь, 2-услуги, Соцфин (образование), Соцфин (здравоохранение), 1-Т, D 004, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
16
Валовой внутренний продукт методом доходов за 2021 год
годовая (на годовой основе)
2 августа
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 1-Т, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
17
Валовой внутренний продукт методом конечного использования за 2021 год
годовая (на годовой основе)
16 ноября
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 11, 1-инвест, 1-П, 1-КС, 2-КС, Соцфин (образование), Соцфин (здравоохранение), 2-услуги, 1-ВТ, D 003, D 004, отчет об исполнении бюджета, платежный баланс, таможенная статистика, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
18
Валовой региональный продукт Республики Казахстан за 2021 год с выделением ненаблюдаемой экономики
годовая (на годовой основе)
23 августа
статистический бюллетень
1-ПФ, 2-МП, 2-охота, 1-лес, 1-рыба, 24-сх, 29-сх, 1-сх, А-005, А-008, 8-сх (услуги), 1-П, 1-КС, 1-инвест, 1-ИС, 1-ВТ, 2-транспорт, 2-ТР (вспомогательная деятельность), 1-связь, 2-связь, 2-услуги, Соцфин (образование), Соцфин (здравоохранение), 1-Т, D 004, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
19
Вспомогательный счет туризма Республики Казахстан за 2020 год
годовая
29 апреля
статистический бюллетень
2-туризм, Н-050, 1-Т, 11, Н-060, Т-001, 2-услуги, таблицы "Ресурсы – Использование"; Баланс международных услуг Республики Казахстан, отчет об исполнении бюджета
20
Национальные счета внутренней экономики за 2019 год
(окончательный расчет), за 2020 год (уточненный расчет), за 2021 год (по отчетным данным)
годовая
6 декабря
статистический бюллетень
данные по расчетам показателей СНС
21
Элементы национального богатства Республики Казахстан за 2021 год
годовая
14 декабря
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 1-МКО, 11, статистический сборник "Основные фонды Казахстана", статистический бюллетень НБ РК, отчеты о финансовых активах и финансовых обязательствах по банковской системе, о финансовых операциях других финансовых организаций, страховых организаций, пенсионного фонда, платежный баланс, отчеты Национального фонда Республики Казахстан, ГФСС, ФСМС
22
Таблицы "Ресурсы – Использование" Республики Казахстан за 2021 год
годовая
30 ноября
статистический бюллетень

1-ПФ, 2-МП, 11, 1-П, 1-КС, 1-инвест, 2-қызмет көрсету, 1-сх, 8-сх (қызмет көрсету), 24-сх, 2-аңшылық, 1-орман, 1-балық, 1-ВТ, 2-көлік 2-ТР (қосалқы қызмет), 1-байланыс, 2-байланыс, Әлеуметтік қаржы (білім беру), Білім беру қызметтері, Әлеуметтік қаржы (денсаулық сақтау), Денсаулық сақтау қызметтері, 2-туризм, 3-ақпарат, D 003, D 004, H-050, H-060, бюджеттің атқарылуы туралы есеп, кедендік статистикасы, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер, төлем балансы
23
Қазақстан Республикасының
2021жылғы "Шығындар – Шығарылым" кестелері
жылдық
22 желтоқсан
статистикалық бюллетень
"Ресурстар-Пайдалану" кестелерінің деректері
24
Қазақстан Республикасының экономикалық қызмет түрлері бойынша еңбек өнімділігі
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 95 күні
электрондық кестелер
ҰШЖ көрсеткіштерін есептеу бойынша деректер, 1-Т
25
Өңірлер бөлінісіндегі экономикалық қызмет түрлері бойынша еңбек өнімділігі
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 120 күні
электрондық кестелер
ҰШЖ көрсеткіштерін есептеу бойынша деректер, 1-Т
26
Қазақстан Республикасының экономикалық қызмет түрлері бойынша еңбек өнімділігі
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 215 күні
электрондық кестелер
ҰШЖ көрсеткіштерін есептеу бойынша деректер, 1-Т
27
Өңірлер бөлінісіндегі экономикалық қызмет түрлері бойынша еңбек өнімділігі
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 240 күні
электрондық кестелер
ҰШЖ көрсеткіштерін есептеу бойынша деректер, 1-Т
28
ИИДМБ үшін экономиканың басым секторлары бойынша еңбек өнімділігі
тоқсандық
26 қаңтар,
27 шілде,
26 қазан
электрондық кестелер
ҰШЖ көрсеткіштерін есептеу бойынша деректер, 1-Т
29
ИИДМБ үшін экономиканың басым секторлары бойынша еңбек өнімділігі
жылдық
18 мамыр,
8 қыркүйек
электрондық кестелер
ҰШЖ көрсеткіштерін есептеу бойынша деректер, 1-Т
Кәсіпорындар статистикасы
1
Қазақстан Республикасындағы субъектілер санының негізгі көрсеткіштері
айлық
10 қаңтар,
10 ақпан,
10 наурыз,
11 сәуір,
11 мамыр,
10 маусым,
11 шілде,
10 тамыз,
09 қыркүйек,
10 қазан,
10 қараша,
09 желтоқсан
статистикалық бюллетень
статистикалық бизнес-тіркелім
2
Тіркелген және жұмыс істеп тұрған заңды тұлғалардың жылы
айлық
10 қаңтар,
10 ақпан,
10 наурыз,
11 сәуір,
11 мамыр,
10 маусым,
11 шілде,
10 тамыз,
09 қыркүйек,
10 қазан,
10 қараша,
09 желтоқсан
жедел ақпарат
статистикалық бизнес-тіркелім
3
Тіркелген және жұмыс істеп тұрған иесі жасы 29 жасқа дейінгі заңды тұлғалардың (100%) саны
тоқсандық
10 қаңтар,
11 сәуір,
10 тамыз,
10 қазан
жедел ақпарат
статистикалық бизнес-тіркелім
4
Тіркелген және жұмыс істеп тұрған жасы 29 жасқа дейінгі дара кәсіпкерлер саны
тоқсандық
10 қаңтар,
11 сәуір,
10 тамыз,
10 қазан
жедел ақпарат
статистикалық бизнес-тіркелім
5
Шетелдік меншік нысанымен тіркелген және жұмыс істеп тұрған заңды тұлғалар, филиалдар мен шетелдік заңды тұлғалардың филиалдары
айлық
10 қаңтар,
10 ақпан,
10 наурыз,
11 сәуір,
11 мамыр,
10 маусым,
11 шілде,
10 тамыз,
09 қыркүйек,
10 қазан,
10 қараша,
09 желтоқсан
жедел ақпарат
статистикалық бизнес-тіркелім
6
Бірлескен меншік нысанымен тіркелген және жұмыс істеп тұрған заңды тұлғалар мен филиалдар
айлық
10 қаңтар,
10 ақпан,
10 наурыз,
11 сәуір,
11 мамыр,
10 маусым,
11 шілде,
10 тамыз,
09 қыркүйек,
10 қазан,
10 қараша,
09 желтоқсан
жедел ақпарат
статистикалық бизнес-тіркелім
7
Тіркелген заңды тұлғалар саны
айлық
10 қаңтар,
10 ақпан,
10 наурыз,
11 сәуір,
11 мамыр,
10 маусым,
11 шілде,
10 тамыз,
09 қыркүйек,
10 қазан,
10 қараша,
09 желтоқсан
инфографика
статистикалық бизнес-тіркелім
8
Ауыл шаруашылық өнімдерін өндірушілер
жартыжылдық
17 қаңтар,
15 шілде
жедел ақпарат
ауылшаруашылық статистикалық тіркелім
9
Тіркелген ауылшаруашылық өнімдерін өндірушілер саны
жартыжылдық
20 қаңтар,
20 шілде
инфографика
ауылшаруашылық статистикалық тіркелім
10
Қазақстан Республикасындағы тіркелген және жұмыс істеп тұрған шағын және орта кәсіпкерлік субъектілері санының мониторингі
айлық
14 қаңтар,
15 ақпан,
15 наурыз,
15 сәуір,
16 мамыр,
15 маусым,
15 шілде,
15 тамыз,
15 қыркүйек,
14 қазан,
15 қараша,
15 желтоқсан
жедел ақпарат
статистикалық бизнес-тіркелім
11
Қазақстан Республикасындағы шағын және орта кәсіпкерліктің мониторингі
тоқсандық
14 қаңтар,
15 сәуір,
15 шілде,
14 қазан
жедел ақпарат

1-ПФ, 2-МП, 11, 1-П, 1-КС, 1-инвест, 2-услуги, 1-сх, 8-сх (услуги), 24-сх, 2-охота, 1-лес, 1-рыба, 1-ВТ, 2-транспорт, 2-ТР (вспомогательная деятельность), 1-связь, 2-связь, Соцфин (образование), Услуги образования, Соцфин (здравоохранение), Услуги здравоохранения, 2-туризм, 3-информ, D 003, D 004, H-050, H-060, отчет об исполнении бюджета, таможенная статистика, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору, платежный баланс
23
Таблицы "Затраты – Выпуск" Республики Казахстан за 2021 год
годовая
22 декабря
статистический бюллетень
данные таблицы "Ресурсы – Использование"
24
Производительность труда по Республике Казахстан по видам экономической деятельности
квартальная
на 95 день после отчетного периода
электронные таблицы
данные по расчетам показателей СНС, 1-Т
25
Производительность труда в разрезе регионов по видам экономической деятельности
квартальная
на 120 день после отчетного периода
электронные таблицы
данные по расчетам показателей СНС, 1-Т
26
Производительность труда по Республике Казахстан по видам экономической деятельности
годовая
на 215 день после отчетного периода
электронные таблицы
данные по расчетам показателей СНС, 1-Т
27
Производительность труда в разрезе регионов по видам экономической деятельности
годовая
на 240 день после отчетного периода
электронные таблицы
данные по расчетам показателей СНС, 1-Т
28
Производительность труда по приоритетным секторам экономики для ГПИИР
квартальная
26 января,
27 июля,
26 октября
электронные таблицы
данные по расчетам показателей СНС, 1-Т
29
Производительность труда по приоритетным секторам экономики для ГПИИР
годовая
18 мая,
8 сентября
электронные таблицы
данные по расчетам показателей СНС, 1-Т
Статистика предприятий
1
Основные показатели количества субъектов в Республике Казахстан
месячная
10 января,
10 февраля,
10 марта,
11 апреля,
11 мая,
10 июня,
11 июля,
10 августа,
09 сентября,
10 октября,
10 ноября,
09 декабря
статистический бюллетень
статистический
бизнес-регистр
2
Возраст зарегистрированных и действующих юридических лиц
месячная
10 января,
10 февраля,
10 марта,
11 апреля,
11 мая,
10 июня,
11 июля,
10 августа,
09 сентября,
10 октября,
10 ноября,
09 декабря
экспресс-информация
статистический
бизнес-регистр
3
Количество зарегистрированных и действующих юридических лиц, собственниками (100%) которых являются лица в возрасте до 29 лет
квартальная
10 января,
11 апреля,
11 июля,
10 октября
экспресс-информация
статистический
бизнес-регистр
4
Количество зарегистрированных и действующих индивидуальных предпринимателей в возрасте до 29 лет
квартальная
10 января,
11 апреля,
11 июля,
10 октября
экспресс-информация
статистический
бизнес-регистр
5
Зарегистрированные и действующие юридические лица, филиалы и филиалы иностранных юридических лиц с иностранной формой собственности
месячная
10 января,
10 февраля,
10 марта,
11 апреля,
11 мая,
10 июня,
11 июля,
10 августа,
09 сентября,
10 октября,
10 ноября,
09 декабря
экспресс-информация
статистический
бизнес-регистр
6
Зарегистрированные и действующие юридические лица и филиалы с совместной формой собственности
месячная
10 января,
10 февраля,
10 марта,
11 апреля,
11 мая,
10 июня,
11 июля,
10 августа,
09 сентября,
10 октября,
10 ноября,
09 декабря
экспресс-информация
статистический
бизнес-регистр
7
Количество зарегистрированных юридических лиц
месячная
10 января,
10 февраля,
10 марта,
11 апреля,
11 мая,
10 июня,
11 июля,
10 августа,
09 сентября,
10 октября,
10 ноября,
09 декабря
инфографика
статистический
бизнес-регистр
8
Производители сельскохозяйственной продукции
полугодовая
17 января,
15 июля
экспресс-информация
сельскохозяйственный статистический регистр
9
Количество зарегистрированных производителей сельскохозяйственной продукции
полугодовая
20 января,
20 июля
инфографика
сельскохозяйственный статистический регистр
10
Мониторинг количества зарегистрированных и действующих субъектов малого и среднего предпринимательства в Республике Казахстан
месячная
14 января,
15 февраля,
15 марта,
15 апреля,
16 мая,
15 июня,
15 июля,
15 августа,
15 сентября, 14 октября,
15 ноября, 15 декабря
экспресс-информация
статистический
бизнес-регистр
11
Мониторинг малого и среднего предпринимательства в Республике Казахстан
квартальная
14 января,
15 апреля,
15 июля,
14 октября
экспресс-информация

статистикалық бизнес-тіркелім, 2-МП, 1-ПФ, 24-сх, 29-сх, А-005, А-008, Білім беру қызметтері, Денсаулық сақтау қызметтері
12
А-1 (түсімділік) статистикалық нысаны бойынша жалпымемлекеттік статистикалық байқау жүргізу үшін заңды тұлғалардың, филиалдардың мен өкілдіктердің, дара кәсіпкерлердің, оның ішінде шаруа немесе фермер қожалықтарының дәнді дақылдарға арналған егістік алқаптары туралы алдын ала деректер негізінде іріктемелі жиынтықты қалыптастыру
жылдық
жеке сұратулар бойынша
кестелер
әкімшілік дереккөз –жергілікті атқарушы органдар
Ауыл, орман, аңшылық және балық шаруашылығы статистикасы
1
Қазақстан Республикасындағы мал шаруашылығын дамытудың негізгі көрсеткіштері
айлық
13 қаңтар,
11 ақпан,
11 наурыз,
12 сәуір,
13 мамыр,
13 маусым,
12 шілде,
12 тамыз,
13 қыркүйек,
12 қазан,
11қараша,
13 желтоқсан
статистикалық бюллетень
24-сх, А-008
2
Қазақстан Республикасындағы қолда бар дәнді және бұршақ дақылдары
айлық
11 ақпан,
11 наурыз,
12 сәуір,
13 мамыр,
13 маусым,
12 шілде,
12 тамыз,
13 қыркүйек,
12 қазан,
11 қараша,
13 желтоқсан
жедел ақпарат
2-сх (астық)
3
Қазақстан Республикасындағы қолда бар дәнді және бұршақ дақылдары
жылдық
25 қаңтар
жедел ақпарат
2-сх (астық)
4
Қазақстан Республикасындағы ауыл, орман және балық шаруашылығы өнімдерінің (көрсетілетін қызметтерінің) жалпы шығарылымы
айлық
12 қаңтар
11 ақпан,
11 наурыз,
12 сәуір,
12 мамыр,
13 маусым,
12 шілде,
12 тамыз,
13 қыркүйек,
12 қазан,
11 қараша,
13 желтоқсан
жедел ақпарат
24-сх, А-008, 29-сх, А-005, 1-балық, 1-орман, 2-аңшылық, 8-сх (қызмет көрсету)
5
Қазақстан Республикасындағы мал шаруашылығын дамытудың негізгі көрсеткіштері
жылдық
4 сәуір
статистикалық бюллетень
24-сх, А-008, ауылшаруашығың тіркелімінің деректері
6
Қазақстан Республикасындағы балық аулау мен акваөсіруді дамытудың негізгі көрсеткіштері
жылдық
6 сәуір
статистикалық бюллетень
1-балық
7
Қазақстан Республикасындағы орман шаруашылығы
жылдық
28 наурыз
статистикалық бюллетень
1-орман
8
Қазақстан Республикасындағы ауыл шаруашылығы құралымдарының қызметі туралы
жылдық
29 сәуір
статистикалық бюллетень
1-сх
9
Қазақстан Республикасындағы
2022 жылғы егінге ауыл шаруашылығы дақылдарының егістік алқаптары
жылдық
15 шілде
статистикалық бюллетень
4-сх, ауылшаруашылық тіркелімінің деректері
10
Қазақстан Республикасындағы ауыл, орман және балық шаруашылығы өнімдерінің (көрсетілетін қызметтерінің) жалпы шығарылымы
жылдық
27 мамыр
статистикалық бюллетень
24-сх, А-008, 29-сх, А-005, 1-сх, 1-балық, 1-орман, 2-аңшылық, 8-сх (қызмет көрсету)
11
Қазақстан Республикасының негізгі ауыл шаруашылығы өнімдерінің ресурстары мен пайдалану балансы
жылдық
29 тамыз
статистикалық бюллетень

статистический бизнес-регистр, 2-МП, 1-ПФ, 24-сх, 29-сх, А-005, А-008, Услуги образования, Услуги здравоохранения
12
Формирование выборочной совокупности на основе предварительных данных о посевных площадях под зерновыми культурами юридических лиц, филиалов и представительств, индивидуальных предпринимателей, в том числе крестьянских или фермерских хозяйств для проведения общегосударственного статистического наблюдения по статистической форме
А-1 (урожайность)
годовая
по индивидуальным запросам
таблицы
административный источник-местные исполнительные органы
Статистика сельского, лесного, охотничьего и рыбного хозяйства
1
Основные показатели развития животноводства в Республике Казахстан
месячная
13 января,
11 февраля,
11 марта,
12 апреля,
13 мая,
13 июня,
12 июля,
12 августа,
13 сентября,
12 октября,
11 ноября,
13 декабря
статистический бюллетень
24-сх, А-008
2
Наличие зерновых и бобовых культур в Республике Казахстан
месячная
11 февраля,
11 марта,
12 апреля,
13 мая,
13 июня,
12 июля,
12 августа,
13 сентября,
12 октября,
11 ноября,
13 декабря
экспресс-информация
2-сх (зерно)
3
Наличие зерновых и бобовых культур в Республике Казахстан
годовая
25 января
экспресс-информация
2-сх (зерно)
4
Валовый выпуск продукции (услуг) сельского, лесного и рыбного хозяйства в Республике Казахстан
месячная
12 января,
11 февраля,
11 марта,
12 апреля,
12 мая,
13 июня,
12 июля,
12 августа,
13 сентября,
12 октября,
11 ноября,
13 декабря
экспресс-информация
24-сх, А-008, 29-сх, А-005, 1-рыба, 1-лес, 2-охота, 8-сх (услуги)
5
Основные показатели развития животноводства в Республике Казахстан
годовая
4 апреля
статистический бюллетень
24-сх, А-008, данные сельскохозяйственного регистра
6
Основные показатели развития рыболовства и аквакультуры в Республике Казахстан
годовая
6 апреля
статистический бюллетень
1-рыба
7
Лесное хозяйство в Республике Казахстан
годовая
28 марта
статистический бюллетень
1-лес
8
О деятельности сельхозформирований в Республике Казахстан
годовая
29 апреля
статистический бюллетень
1-сх
9
Посевные площади сельскохозяйственных культур под урожай 2022 года в Республике Казахстан
годовая
15 июля
статистический бюллетень
4-сх, данные сельскохозяйственного регистра
10
Валовый выпуск продукции (услуг) сельского, лесного и рыбного хозяйства в Республике Казахстан
годовая
27 мая
статистический бюллетень
24-сх, А-008, 29-сх, А-005, 1-сх, 1-рыба, 1-лес, 2-охота, 8-сх (услуги)
11
Баланс ресурсов и использования основных продуктов сельского хозяйства Республики Казахстан
годовая
29 августа
статистический
бюллетень

24-сх, А-008, 29-сх, А-005, 2-сх (астық), 3-сх (майлы), 1-балық
12
Қазақстан Республикасындағы қолда бар майлы дақылдар тұқымдары
тоқсандық
14 қаңтар,
15 сәуір,
15 шілде,
14 қазан
жедел ақпарат
3-сх (майлы)
13
Сервистік-дайындау орталықтарының қызметі туралы
жылдық
1 маусым
статистикалық бюллетень
1-СЗЦ
14
2021 жылғы Қазақстан Республикасында ауылшаруашылық дақылдарын жаппай жинау
(түпкілікті деректер)
жылдық
31 қаңтар
статистикалық бюллетень
29-сх, А-005,
А-1 (түсімділік)
15
2022 жылғы Қазақстан Республикасында ауылшаруашылық дақылдарын жаппай жинау
(алдын ала деректер)
жылдық
30 желтоқсан
статистикалық бюллетень
29-сх, А-005,
А-1 (түсімділік)
16
Қазақстан Республикасындағы ауылшаруашылық кәсіпорындарында мал мен құсқа жұмсалған жемшөп шығыстары туралы
жылдық
8 сәуір
статистикалық бюллетень
24-сх
17
Қазақстан Республикасының ауылшаруашылық өндірушілерінде ауылшаруашылық мақсатындағы құрылыстар мен имараттардың бар болуы
жылдық
27 мамыр
статистикалық бюллетень
49-сх, ауылшаруашылық тіркелімінің деректері
18
Қазақстан Республикасындағы ауылшаруашылық кооперативтерінің қызметі туралы
жылдық
3 маусым
статистикалық бюллетень
1-СПК
19
2021 жылғы Қазақстан Республикасындағы аңшылық алқаптар алаңы
жылдық
25 наурыз
жедел ақпарат
2-аңшылық
Өнеркәсіп және қоршаған орта статистикасы
1
Қазақстан Республикасының өнеркәсібі жұмысының негізгі көрсеткіштері
айлық
17 қаңтар,
15 ақпан,
15 наурыз,
15 сәуір,
16 мамыр,
15 маусым,
15 шілде,
15 тамыз,
15 қыркүйек,
17 қазан,
15 қараша,
15 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-П (айлық),
1-П (тоқсандық),
1-П (жылдық)
01-ИП (пром),
D 004, 1-ЦП
2
Қазақстан Республикасының өнеркәсібі жұмысының қорытындысы
айлық
14 қаңтар,
14 ақпан,
14 наурыз,
14 сәуір,
16 мамыр,
14 маусым,
14 шілде,
15 тамыз,
14 қыркүйек, 14 қазан,
14 қараша,
14 желтоқсан
жедел ақпарат
1-П (айлық), 1-П (тоқсандық),
1-П (жылдық)
01-ИП (пром),
D 004, 1-ЦП
3
Қазақстан Республикасы өнеркәсібі кәсіпорындарындағы өнімдерді жөнелту және олардың қалдықтары
тоқсандық
25 қаңтар,
25 сәуір,
25 шілде,
25 қазан
статистикалық бюллетень
1-П (айлық)
4
Қазақстан Республикасының өнеркәсібі жұмысының негізгі көрсеткіштері
жылдық
30 маусым
статистикалық бюллетень
1-П (жылдық),
01-ИП (пром),
D 004, 1-ЦП
5
Өндірістік қуаттар балансы
жылдық
5 шілде
статистикалық бюллетень
БМ
6
Қазақстан Республикасының өнеркәсібі жұмысының қорытындылары
жылдық
29 маусым
жедел ақпарат
1-П (жылдық),
01-ИП (пром),
D 004, 1-ЦП
7
Қазақстан Республикасында атмосфералық ауаны қорғаудың жай-күйі туралы
жылдық
29 маусым
статистикалық бюллетень
2-ТП (ауа)
8
Қазақстан Республикасында қоршаған ортаны қорғауға жұмсалған шығындар туралы
жылдық
12 шілде
статистикалық бюллетень
4-ОС
9
Қазақстан Республикасындағы коммуналдық қалдықтармен жұмыс істеу туралы
жылдық
4 мамыр
статистикалық бюллетень
1-қалдықтар,
2-қалдықтар
10
Қазақстан Республикасындағы сумен жабдықтау және су бұру жүйелері құрылғыларының жұмысы туралы
жылдық
18 мамыр
статистикалық бюллетень
1-ВК
11
Қазақстан Республикасындағы атмосфералық ауаға ластаушы заттардың шығарындылары туралы
жылдық
8 тамыз
жедел ақпарат
2-ТП (ауа)
12
Қазақстан Республикасында қоршаған ортаны қорғауға жұмсалған шығындар туралы
жылдық
13 қыркүйек
жедел ақпарат
4-ОС
Энергетика және тауар нарықтары статистикасы
1
Қазақстан Республикасындағы газ кәсіпорындарының қызметі туралы
жылдық
8 сәуір
статистикалық бюллетень
1-ГАЗ
2
Қазақстан Республикасының жылу электр станциялары мен қазандықтарының жұмысы туралы
жылдық
30 мамыр
статистикалық бюллетень
6-ТП
3
Қазақстан Республикасының отын-энергетикалық балансы
жылдық
1 тамыз
статистикалық бюллетень

24-сх, А-008, 29-сх, А-005, 2-сх (зерно), 3-сх (масличные), 1-рыба
12
Наличие семян масличных культур в Республике Казахстан
квартальная
14 января,
15 апреля,
15 июля,
14 октября
экспресс-информация
3-сх (масличные)
13
О деятельности сервисно-заготовительных центров
годовая
1 июня
Статистический
бюллетень
1-СЗЦ
14
Валовый сбор сельскохозяйственных культур в Республике Казахстан за 2021 год (окончательные данные)
годовая
31 января
статистический
бюллетень
29-сх, А-005, А-1 (урожайность)
15
Валовый сбор сельскохозяйственных культур в Республике Казахстан за
2022 год (предварительные данные)
годовая
30 декабря
статистический
бюллетень
29-сх, А-005, А-1 (урожайность)
16
О расходе кормов скоту и птице в сельскохозяйственных предприятиях в Республике Казахстан
годовая
8 апреля
статистический
бюллетень
24-сх
17
Наличие построек и сооружений сельскохозяйственного назначения у сельхозяйственных производителей Республики Казахстан
годовая
27 мая
статистический
бюллетень
49-сх, данные сельскохозяйственного регистра
18
О деятельности сельскохозяйственных кооперативов в Республике Казахстан
годовая
3 июня
статистический
бюллетень
1-СПК
19
Площадь охотничьих угодий в Республике Казахстан за 2021 год
годовая
25 марта
экспресс-информация
2-охота
Статистика промышленности и окружающей среды
1
Основные показатели работы промышленности Республики Казахстан
месячная
17 января,
15 февраля,
15 марта,
15 апреля,
16 мая,
15 июня,
15 июля,
15 августа,
15 сентября,
17 октября,
15 ноября,
15 декабря
статистический бюллетень
1-П (мес), 1-П (кв), 1-П (год), 01-ИП (пром), D 004, 1-ЦП
2
Итоги работы промышленности Республики Казахстан
месячная
14 января,
14 февраля,
14 марта,
14 апреля,
16 мая,
14 июня,
14 июля,
15 августа,
14 сентября,
14 октября,
14 ноября,
14 декабря
экспресс-информация
1-П (мес), 1-П (кв), 1-П (год),01-ИП (пром), D 004, 1-ЦП
3
Отгрузка и остатки продукции на предприятиях промышленности Республики Казахстан
квартальная
25 января,
25 апреля,
25 июля,
25 октября
статистический бюллетень
1-П (мес)
4
Основные показатели работы промышленности Республики Казахстан
годовая
30 июня
статистический бюллетень
1-П (год), 01-ИП (пром), D 004, 1-ЦП
5
Баланс производственных мощностей
годовая
5 июля
статистический бюллетень
БМ
6
Итоги работы промышленности Республики Казахстан
годовая
29 июня
экспресс-информация
1-П (год), 01-ИП (пром), D 004, 1-ЦП
7
О состоянии охраны атмосферного воздуха в Республике Казахстан
годовая
29 июня
статистический бюллетень
2-ТП (воздух)
8
О затратах на охрану окружающей среды в Республике Казахстан
годовая
12 июля
статистический бюллетень
4-ОС
9
Об обращении с коммунальными отходами в Республике Казахстан
годовая
4 мая
статистический бюллетень
1-отходы, 2-отходы
10
О работе сооружений систем водоснабжения и водоотведения в Республике Казахстан
годовая
18 мая
статистический бюллетень
1-ВК
11
О выбросах загрязняющих веществ в атмосферный воздух в Республике Казахстан
годовая
8 августа
экспресс-информация
2-ТП (воздух)
12
О затратах на охрану окружающей среды в Республике Казахстан
годовая
13 сентября
экспресс-информация
4-ОС
Статистика энергетики и товарных рынков
1
О деятельности газовых предприятий в Республике Казахстан
годовая
8 апреля
статистический бюллетень
1-ГАЗ
2
О работе тепловых электростанций и котельных Республики Казахстан
годовая
30 мая
статистический бюллетень
6-ТП
3
Топливно-энергетический баланс Республики Казахстан
годовая
1 августа
статистический бюллетень

1-ГАЗ, 6-ТП, 1-УГОЛЬ,1-КПЭ, 1-ЭЛЕКТРОЭНЕРГИЯ, 1-НЕФТЬ
4
Қазақстан Республикасындағы өнімнің (тауарлардың) және шикізаттың жекелеген түрлерінің ресурстары және пайдалану
айлық
20 қаңтар,
21 ақпан,
24 наурыз,
20 сәуір,
20 мамыр,
20 маусым,
20 шілде,
22 тамыз,
20 қыркүйек,
20 қазан,
21 қараша,
20 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-П (айлық), 24-сх, 1-ТС,
МКК деректері
Инвестициялар және құрылыс статистикасы
1
Қазақстан Республикасындағы негізгі капиталға салынған инвестициялар туралы
айлық
17 қаңтар,
17 ақпан,
18 наурыз,
18 сәуір,
18 мамыр,
17 маусым,
18 шілде,
17 тамыз,
16 қыркүйек, 17 қазан,
17 қараша,
21 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-инвест, 1-ИС, 1-КФХ инвест
2
Қазақстан Республикасында өңдеу өнеркәсібінің негізгі капиталына салынған инвестициялар туралы
айлық
21 қаңтар,
24 ақпан,
25 наурыз,
22 сәуір,
25 мамыр,
22 маусым,
22 шілде,
23 тамыз,
23 қыркүйек,
24 қазан,
23 қараша,
23 желтоқсан
жедел ақпарат
1-инвест, 1-ИС, 1-КФХ инвест
3
Қазақстан Республикасында ауыл, орман және балық шаруашылығының негізгі капиталына салынған инвестициялар туралы
айлық
24 қаңтар,
25 ақпан,
25 наурыз,
25 сәуір,
25 мамыр,
24 маусым,
25 шілде,
24 тамыз,
23 қыркүйек,
25 қазан,
24 қараша,
23 желтоқсан
жедел ақпарат
1-инвест, 1-ИС, 1-КФХ инвест
4
Қазақстан Республикасындағы инвестициялық қызмет туралы
жылдық
4 шілде
статистикалық бюллетень
1-инвест, 1-ИС, 1-КФХ инвест
5
Қазақстан Республикасында құрылыс жұмыстарының орындалуы және объектілерді пайдалануға беру туралы
айлық
17 қаңтар,
15 ақпан,
15 наурыз,
15 сәуір,
16 мамыр,
15 маусым,
15 шілде,
16 тамыз,
15 қыркүйек,
17 қазан,
15 қараша,
15 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-КС, 1-КС (шағын),
2-КС, 1-ИС
6
Қазақстан Республикасында тұрғын үйді пайдалануға беру туралы
айлық
19 қаңтар,
18 ақпан,
18 наурыз,
19 сәуір,
18 мамыр,
17 маусым,
18 шілде,
18 тамыз,
19 қыркүйек,
19 қазан,
18 қараша,
20 желтоқсан
жедел ақпарат
2-КС,
1-ИС
7
Қазақстан Республикасында қуаттарды пайдалануға беру туралы
тоқсандық
25 қаңтар,
25 сәуір,
25 шілде,
25 қазан
статистикалық бюллетень
2-КС,
1-ИС
8
Қазақстан Республикасында құрылыс жұмыстарының орындалуы және объектілерді пайдалануға беру туралы
жылдық
4 шілде
статистикалық бюллетень
1-КС, 2-КС,
1-ИС
Ішкі сауда статистикасы
1
Қазақстан Республикасындағы сауда базарлары туралы
жылдық
30 наурыз
статистикалық бюллетень
12-сауда
2
Қазақстан Республикасындағы тауар биржаларының қызметі туралы
жылдық
10 ақпан
статистикалық бюллетень
1-биржа
3
Қазақстан Республикасындағы тауарлар мен көрсетілетін қызметтерді өткізу көлемі
айлық
12 қаңтар,
14 ақпан,
14 наурыз,
12 сәуір,
12 мамыр,
13 маусым,
12 шілде,
12 тамыз,
12 қыркүйек,
12 қазан,
14 қараша,
12 желтоқсан
статистикалық бюллетень
2-сауда
4
Қазақстан Республикасындағы автожанармай құю, газ құю және газ толтыру станцияларының қызметі туралы
жылдық
6 маусым
G-003
5
Қазақстан Республикасындағы тауарлар мен көрсетілетін қызметтерді өткізу көлемі
жылдық
30 маусым
статистикалық бюллетень
1-ВТ
6
Қазақстан Республикасындағы электрондық коммерция туралы
жылдық
23 мамыр
статистикалық бюллетень
Э-коммерция
Сыртқы және өзара сауда статистикасы
1
ЕАЭО-ға мүше мемлекеттермен Қазақстан Республикасының тауарлармен сыртқы саудасы және өзара саудасы туралы
айлық
13 қаңтар,
11 ақпан,
11 наурыз,
12 сәуір,
12 мамыр,
13 маусым,
12 шілде,
12 тамыз,
12 қыркүйек,
12 қазан,
11 қараша,
12 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-ТС, МКК деректері
2
ЕАЭО-ға мүше мемлекеттермен тауарлармен сыртқы сауда және өзара сауда статистикасы деректерін өзектілендіру (әкімшілік дереккөздер бойынша респонденттердің деректері мен тізбесіне өзектілендіру жүргізу кезінде)
айлық
жыл ішінде
кестелер
1-ТС, МКК деректері
3
ЕАЭО-ға мүше мемлекеттермен тауарлармен сыртқа сауда және өзара сауда статистикасы деректерін өзектілендіру (әкімшілік дереккөздер бойынша респонденттердің деректері мен тізбесін өзектілендіруді жүргізу кезінде)
жылдық
25 шілде
кестелер
1-ТС, МКК деректері
Көлік статистикасы
1
Қазақстан Республикасындағы көлік жұмысының негізгі көрсеткіштері
айлық
12 қаңтар,
14 ақпан,
14 наурыз,
12 сәуір,
12 мамыр,
13 маусым,
12 шілде,
12 тамыз,
12 қыркүйек,
12 қазан,
14 қараша,
12 желтоқсан
статистикалық бюллетень

1-ГАЗ, 6-ТП, 1-УГОЛЬ, 1-КПЭ, 1-ЭЛЕКТРОЭНЕРГИЯ, 1-НЕФТЬ
4
Ресурсы и использование отдельных видов продукции (товаров) и сырья в Республике Казахстан
месячная
20 января,
21февраля,
24 марта,
20 апреля,
20 мая,
20 июня,
20 июля,
22 августа,
20 сентября,
20 октября,
21 ноября,
20 декабря
статистический бюллетень
1-П (мес), 24-СХ, 1-ТС, данные КГД
Статистика инвестиций и строительства
1
Об инвестициях в основной капитал в Республике Казахстан
месячная
17 января,
17 февраля,
18 марта,
18 апреля,
18 мая,
17 июня,
18 июля,
17 августа,
16 сентября,
17 октября,
17 ноября,
21 декабря
статистический бюллетень
1-инвест, 1-ИС, 1-КФХ инвест
2
Об инвестициях в основной капитал в обрабатывающую промышленность в Республике Казахстан
месячная
21 января,
24 февраля,
25 марта,
22 апреля,
25 мая,
22 июня,
22 июля,
23 августа,
23 сентября,
24 октября,
23 ноября,
23 декабря
экспресс-
информация
1-инвест, 1-ИС, 1-КФХ инвест
3
Об инвестициях в основной капитал в сельское, лесное и рыбное хозяйство в Республике Казахстан
месячная
24 января,
25 февраля,
25 марта,
25 апреля,
25 мая,
24 июня,
25 июля,
24 августа,
23 сентября,
25 октября,
24 ноября,
23 декабря
экспресс-
информация
1-инвест, 1-ИС, 1-КФХ инвест
4
Об инвестиционной деятельности в Республике Казахстан
годовая
4 июля
статистический бюллетень
1-инвест, 1-ИС, 1-КФХ инвест
5
О выполнении строительных работ и вводе в эксплуатацию объектов в Республике Казахстан
месячная
17 января,
15 февраля,
15 марта,
15 апреля,
16 мая,
15 июня,
15 июля,
16 августа,
15 сентября,
17 октября,
15 ноября,
15 декабря
статистический бюллетень
1-КС, 1-КС (малые), 2-КС, 1-ИС
6
О вводе в эксплуатацию жилья в Республике Казахстан
месячная
19 января,
18 февраля,
18 марта,
19 апреля,
18 мая,
17 июня,
18 июля,
18 августа,
19 сентября,
19 октября,
18 ноября,
20 декабря
экспресс-
информация
2-КС, 1-ИС
7
О вводе в эксплуатацию мощностей в Республике Казахстан
квартальная
25 января,
25 апреля,
25 июля,
25 октября
статистический бюллетень
2-КС, 1-ИС
8
О выполнении строительных работ и вводе в эксплуатацию объектов в Республике Казахстан
годовая
4 июля
статистический бюллетень
1-КС, 2-КС, 1-ИС
Статистика внутренней торговли
1
О торговых рынках в Республике Казахстан
годовая
30 марта
статистический бюллетень
12-торговля
2
О деятельности товарных бирж в Республике Казахстан
годовая
10 февраля
статистический бюллетень
1-биржа
3
Объем реализации товаров и услуг в Республике Казахстан
месячная
12 января,
14 февраля,
14 марта,
12 апреля,
12 мая,
13 июня,
12 июля,
12 августа,
12 сентября,
12 октября,
14 ноября,
12 декабря
статистический бюллетень
2-торговля
4
О деятельности автозаправочных, газозаправочных и газонаполнительных станций в Республике Казахстан
годовая
6 июня
статистический бюллетень
G-003
5
Объем реализации товаров и услуг в Республике Казахстан
годовая
30 июня
статистический бюллетень
1-ВТ
6
Об электронной коммерции в Республике Казахстан
годовая
23 мая
статистический бюллетень
Э-коммерция
Статистика внешней и взаимной торговли
1
О внешней торговле и взаимной торговле Республики Казахстан товарами с государствами-членами ЕАЭС
месячная
13 января,
11 февраля,
11 марта,
12 апреля,
12 мая,
13 июня,
12 июля,
12 августа,
12 сентября, 12 октября,
11 ноября,
12 декабря
статистический бюллетень
1-ТС, данные КГД
2
Актуализация данных статистики внешней торговли и взаимной торговли товарами с государствами-членами ЕАЭС (при проведении актуализации перечня и данных респондентов по административным источникам)
месячная
в течение года
таблицы
1-ТС, данные КГД
3
Актуализация данных статистики внешней торговли и взаимной торговли товарами с государствами-членами ЕАЭС (при проведении актуализации перечня и данных респондентов по административным источникам)
годовая
25 июля
таблицы
1-ТС, данные КГД
Статистика транспорта
1
Основные показатели работы транспорта в Республике Казахстан
месячная
12 января,
14 февраля,
14 марта,
12 апреля,
12 мая,
13 июня
12 июля,
12 августа,
12 сентября,
12 октября,
14 ноября,
12 декабря
статистический бюллетень

1-көлік, 1-ТР (авто, электр), 1-ТР (ішкі су), 1-ДК (автожүктер), 1-ДК (автожолаушылар)
2
Қазақстан Республикасындағы көлік өнімдері және көрсетілетін қызметтері туралы
жылдық
27 мамыр
статистикалық бюллетень
2-көлік, 2-ТР (қосалқы қызмет) 1-ДК (автожүктер), 1-ДК (автожолаушылар)
3
Қазақстан Республикасындағы теміржол көлігінің қызметі туралы
жылдық
18 мамыр
статистикалық бюллетень
1-ЖД
4
Қазақстан Республикасындағы автокөлік құралдарының саны туралы
айлық
17 қаңтар,
15 ақпан,
15 наурыз,
15 сәуір,
16 мамыр,
15 маусым,
15 шілде,
15 тамыз,
15 қыркүйек,
17 қазан,
15 қараша,
15 желтоқсан
жедел ақпарат
ҚР ІІМ деректер базасы
5
Қазақстан Республикасындағы автомобиль жолдарының ұзындығы
жылдық
27 мамыр
жедел ақпарат
ҚР ИИДМ АЖК деректері
Байланыс статистикасы
1
Қазақстан Республикасындағы байланыс, пошта және курьерлік қызмет кәсіпорындары жұмысының негізгі көрсеткіштері
айлық
14 қаңтар
14 ақпан,
14 наурыз,
13 сәуір,
13 мамыр,
14 маусым,
13 шілде,
12 тамыз,
14 қыркүйек,
14 қазан,
14 қараша,
14 желтоқсан
статистикалық бюллетень
3-байланыс
2
Қазақстан Республикасындағы байланыс, пошта және курьерлік қызмет кәсіпорындары жұмысының негізгі көрсеткіштері
жылдық
20 мамыр
статистикалық бюллетень
1-байланыс,
2-байланыс
Көрсетілетін қызмет статистикасы
1
Қазақстан Республикасындағы көрсетілген қызметтердің көлемі туралы
тоқсандық
28 ақпан,
27 мамыр,
29 тамыз,
28 қараша
статистикалық бюллетень
2-қызмет көрсету
2
Қазақстан Республикасындағы көрсетілген қызметтердің көлемі туралы
жылдық
29 маусым
статистикалық бюллетень
2-қызмет көрсету
3
Қазақстан Республикасындағы көрсетілген IT- қызметтердің көлемі туралы
жылдық
29 маусым
статистикалық бюллетень
2-қызмет көрсету (IT)
4
Қазақстан Республикасындағы лизингтік қызмет туралы
жылдық
23 мамыр
статистикалық бюллетень
1-лизинг
Мәдениет статистикасы
1
Қазақстан Республикасындағы хайуанаттар парктерінің, океанариум қызметі туралы
жылдық
7 ақпан
статистикалық бюллетень
1-хайуанаттар паркі, океанариум
2
Қазақстан Республикасындағы театрлардың қызметі туралы
жылдық
17 ақпан
статистикалық бюллетень
1-театр
3
Қазақстан Республикасындағы цирктердің қызметі туралы
жылдық
15 ақпан
статистикалық бюллетень
1-цирк
4
Қазақстан Республикасындағы ойын-сауық және демалыс саябақтарының қызметі туралы
жылдық
28 ақпан
статистикалық бюллетень
1-саябақ
5
Қазақстан Республикасындағы музейлердің қызметі туралы
жылдық
11 наурыз
статистикалық бюллетень
1-музей
6
Қазақстан Республикасындағы мәдени-демалыс ұйымдарының қызметі туралы
жылдық
18 наурыз
статистикалық бюллетень
1-демалыс
7
Қазақстан Республикасындағы кітапханалардың қызметі туралы
жылдық
30 наурыз
статистикалық бюллетень
1-кітапхана
8
Қазақстан Республикасындағы концерт қызметі туралы
жылдық
8 сәуір
статистикалық бюллетень
1-концерт
9
Қазақстан Республикасындағы кинематографиялық ұйымдардың қызметі туралы
жылдық
18 сәуір
статистикалық бюллетень
1-кино
Туризм статистикасы
1
Қазақстан Республикасындағы орналастыру орындарының қызметі туралы
тоқсандық
31 наурыз,
8 маусым,
2 қыркүйек,
30 қараша
статистикалық бюллетень
2-туризм
2
Қазақстан Республикасындағы үй шаруашылықтарының сапарларға жұмсаған шығыстары туралы
жылдық
15 сәуір
статистикалық бюллетень
Н-050
3
Сырттан келушілерді іріктемелі зерттеу туралы
жылына екі рет
14 наурыз,
13 қыркүйек
статистикалық бюллетень
Н-060
Инновациялар статистикасы
1
Қазақстан Республикасындағы кәсіпорындардың инновациялық қызметі туралы
жылдық
18 мамыр
статистикалық бюллетень
1-инновация
Ғылым статистикасы
1
Қазақстан Республикасындағы ғылыми-зерттеу және тәжірибелік-конструкторлық жұмыстардың негізгі көрсеткіштері
жылдық
18 наурыз
статистикалық бюллетень
1-ғылым
Ақпараттық-коммуникациялық технологиялар статистикасы
1
Қазақстан Республикасының кәсіпорындарында ақпараттық-коммуникациялық технологияларды пайдалану туралы
жылдық
16 наурыз
статистикалық бюллетень
3-ақпарат
2
Қазақстан Республикасындағы үй шаруашылықтарының ақпараттық-коммуникациялық технологияларды пайдалануы туралы
жылдық
28 наурыз
статистикалық бюллетень
Н-020
Еңбек және жұмыспен қамту статистикасы
1
Қазақстан Республикасындағы қызметтерлердің саны және жалақысы
тоқсандық
31 қаңтар,
3 мамыр,
1 тамыз,
31 қазан
статистикалық бюллетень
1-Т (тоқсандық)
2
Қазақстан Республикасының ірі және орта кәсіпорындары бойынша қызметтерлердің саны және жалақысы
тоқсандық
31 қаңтар,
3 мамыр,
1 тамыз,
31 қазан
статистикалық бюллетень
1-Т (тоқсандық)
3
Қазақстан Республикасының кәсіпорындарындағы жұмыс күшінің болуы және қозғалысы
тоқсандық
31 қаңтар,
3 мамыр,
1 тамыз,
31 қазан
статистикалық бюллетень
1-Т (тоқсандық)
4
Қазақстан Республикасындағы еңбек бойынша негізгі көрсеткіштер
жылдық
30 мамыр
статистикалық бюллетень
1-Т (жылдық)
5
Қазақстан Республикасындағы ірі және орта кәсіпорындар бойынша еңбек бойынша негізгі көрсеткіштер
жылдық
30 мамыр
статистикалық бюллетень
1-Т (жылдық)
6
Қазақстан Республикасындағы жұмыс күшін ұстауға жұмсалған шығындар құны
жылдық
7 маусым
статистикалық бюллетень
1-Т (жылдық)
7
Қазақстан Республикасындағы жұмыс күшінің қозғалысы және жалдамалы қызметтерлердің күнтізбелік уақыт қорын пайдалануы
жылдық
14 маусым
статистикалық бюллетень
1-Т (жылдық)
8
Қазақстан Республикасындағы меншік нысандары бойынша қызметтерлердің саны және еңбекақы төлеу
жылдық
17 маусым
статистикалық бюллетень
1-Т (жылдық)
9
Қазақстан Республикасындағы зиянды және басқа да қолайсыз еңбек жағдайларында жұмыс істейтін қызметтерлердің саны
жылдық
6 сәуір
статистикалық бюллетень
1-Т (еңбек жағдайы)
10
Қазақстан Республикасындағы ірі және орта кәсіпорындарындағы кадрлар саны және оған деген қажеттілік
жылына бір рет
12 сәуір
статистикалық бюллетень
1-Т (бос жұмыс орны)
11
Қазақстан Республикасындағы қызметтерлердің жалақысының құрылымы және оны бөлу
жылына бір рет
21 қыркүйек
статистикалық бюллетень
2-Т (еңбекақы)
12
Негізгі кәсіптер мен лауазымдар бойынша Қазақстан Республикасындағы қызметтерлердің жалақысы
жылына бір рет
23 қыркүйек
статистикалық бюллетень
2-Т (еңбекақы)
13
Кәсіпорындар мөлшерлігі бойынша Қазақстан Республикасындағы қызметтерлердің жалақысының құрылымы және оны бөлу
жылына бір рет
27 қыркүйек
статистикалық бюллетень
2-Т (еңбекақы)
14
Меншік нысандары бойынша Қазақстан Республикасындағы қызметтерлердің жалақысының құрылымы және оны бөлу
жылына бір рет
30 қыркүйек
статистикалық бюллетень
2-Т (еңбекақы)
15
Білім деңгейі бойынша Қазақстан Республикасындағы қызметтерлердің жалақысының құрылымы және оны бөлу
жылына бір рет
3 қазан
статистикалық бюллетень
2-Т (еңбекақы)
16
Қазақстан Республикасындағы жалдамалы қызметтерлердің жалақысы
тоқсандық
31 қаңтар,
3 мамыр,
1 тамыз,
31 қазан
жедел ақпарат
1-Т (тоқсандық)
17
Қазақстан Республикасындағы еңбек құнының индексі
жылдық
29 маусым
жедел ақпарат
1-Т (жылдық)
18
Жалдамалы қызметтерлердің жалақысы (кәсіпкерлік қызметпен айналысатын шағын кәсіпорындарды есепке алумен)
тоқсандық
28 наурыз,
28 маусым,
28 қыркүйек,
28 желтоқсан
жедел ақпарат
1-Т (тоқсандық),
2-МП (тоқсандық)
19
Қазақстан Республикасындағы еңбек нарығының негізгі индикаторлары
тоқсандық
11 ақпан,
12 мамыр, 12 тамыз,
11 қараша
статистикалық бюллетень
Т-001
20
Қазақстан Республикасындағы еңбек нарығының негізгі индикаторлары
жылдық
30 наурыз
статистикалық бюллетень
Т-001
21
Қазақстан Республикасындағы бейресми жұмыспен қамтылған халық саны
жылдық
7 сәуір
статистикалық бюллетень
Т-001
22
Қазақстан Республикасындағы лайықты еңбекті өлшеудің статистикалық көрсеткіштері
жылдық
15 ақпан
статистикалық бюллетень
Т-004
23
Қазақстанның өңірлері бойынша аудандар бөлінісінде еңбек нарығының негізгі индикаторлары
жылдық
6 сәуір
статистикалық бюллетень
Т-001
24
Қазақстан Республикасындағы еңбек нарығының жағдайы туралы
тоқсандық
10 ақпан,
11 мамыр, 11 тамыз,
10 қараша
жедел ақпарат
Т-001
Баға статистикасы
1
Қазақстан Республикасындағы инфляция туралы
айлық
5 қаңтар,
1 ақпан,
1 наурыз,
1 сәуір,
3 мамыр,
1 маусым,
1 шілде,
1 тамыз,
1 қыркүйек,
3 қазан,
1 қараша,
2 желтоқсан
жедел ақпарат
Ц-101, Ц-101э
2
Қазақстан Республикасының өңірлеріндегі инфляция туралы
айлық
5 қаңтар,
1 ақпан,
1 наурыз,
1 сәуір,
3 мамыр,
1 маусым,
1 шілде,
1 тамыз,
1 қыркүйек,
3 қазан,
1 қараша,
2 желтоқсан
жедел ақпарат
Ц-101, Ц-101э
3
Қазақстан Республикасындағы және Евразиялық экономикалық одақ елдеріндегі инфляция деңгейі туралы
айлық
21 қаңтар,
21 ақпан,
24 наурыз,
21 сәуір,
23 мамыр,
21 маусым,
21 шілде,
22 тамыз,
21 қыркүйек,
21 қазан,
21 қараша,
21 желтоқсан
жедел ақпарат
Ц-101, Ц-101э, ТМД статистикалық комитетінің деректері, статистикалық ақпаратпен алмасу
4
Қазақстан Республикасындағы тұтыну бағасы индексіндегі жекелеген құрамдас бөліктердің үлесі
айлық
6 қаңтар,
4 ақпан,
4 наурыз,
5 сәуір,
5 мамыр,
6 маусым,
5 шілде,
5 тамыз,
5 қыркүйек,
5қазан,
4 қараша,
5 желтоқсан
электрондық кестелер
Ц-101, Ц-101э
5
Қазақстан Республикасындағы тұтыну бағасының индексі
айлық
6 қаңтар,
4 ақпан,
4 наурыз,
4 сәуір,
5 мамыр,
6 маусым,
4 шілде,
4 тамыз,
5 қыркүйек,
4 қазан,
4 қараша,
5 желтоқсан
статистикалық бюллетень
Ц-101, Ц-101э
6
Қазақстан Республикасындағы орта есеппен жан басына шаққандағы ақшалай табысы әртүрлі деңгейдегі халық топтары үшін баға индексі
айлық
10 қаңтар,
7 ақпан,
7 наурыз,
7 сәуір,
11 мамыр,
7 маусым,
7 шілде,
8 тамыз,
7 қыркүйек,
7 қазан,
7 қараша,
7 желтоқсан
статистикалық бюллетень
Ц-101, Ц-101э
7
Қазақстан Республикасындағы базалық инфляция туралы
айлық
11 қаңтар,
10 ақпан,
10 наурыз,
11 сәуір,
11 мамыр,
10 маусым,
11 шілде,
10 тамыз,
9 қыркүйек,
10 қазан,
10 қараша,
9 желтоқсан
жедел ақпарат
Ц-101, Ц-101э
8
Қазақстан Республикасындағы бөлшек сауда бағасының индексі
айлық
6 қаңтар,
4 ақпан,
4 наурыз,
5 сәуір,
5 мамыр,
6 маусым,
5 шілде,
5 тамыз,
5 қыркүйек,
5 қазан,
4 қараша,
5 желтоқсан
статистикалық бюллетень
Ц-101, Ц-101э
9
Қазақстан Республикасындағы негізгі азық-түлік тауарларына бөлшек сауда бағаcы
айлық
27 қаңтар,
25 ақпан,
29 наурыз,
27 сәуір,
27 мамыр,
27 маусым,
27 шілде,
26 тамыз,
27 қыркүйек,
27 қазан,
25 қараша,
27 желтоқсан
статистикалық бюллетень
Ц-101, Ц-101э
10
Қазақстан Республикасындағы азық-түлік емес тауарлардың және ақылы көрсетілетін қызметтердің жекелеген түрлеріне орташа бағалар (тарифтер)
айлық
6 қаңтар,
8 ақпан,
9 наурыз,
8 сәуір,
6 мамыр,
8 маусым,
8 шілде,
8 тамыз,
8 қыркүйек,
7 қазан,
8 қараша,
8 желтоқсан
статистикалық бюллетень
Ц-101, Ц-101э
11
Қазақстан Республикасында мұнай және мұнай өңдеу өнімдерінің бағасы
айлық
10 қаңтар,
9 ақпан,
10 наурыз,
8 сәуір,
11 мамыр,
8 маусым,
8 шілде,
8 тамыз,
8 қыркүйек,
10 қазан,
8 қараша,
8 желтоқсан
статистикалық бюллетень

1-транспорт, 1-ТР (авто, электро), 1-ТР (внутренние воды), 1-ИП (авторгузы), 1-ИП (автопассажиры)
2
О продукции и услугах транспорта в Республике Казахстан
годовая
27 мая
статистический бюллетень
2-транспорт, 2-ТР (вспомогательная деятельность) 1-ИП (авторгузы), 1-ИП (автопассажиры)
3
О деятельности железнодорожного транспорта в Республике Казахстан
годовая
18 мая
статистический бюллетень
1-ЖД
4
О количестве автотранспортных средств в Республике Казахстан
месячная
17 января,
15 февраля,
15 марта,
15 апреля,
16 мая,
15 июня,
15 июля,
15 августа,
15 сентября,
17 октября,
15 ноября,
15 декабря
экспресс-информация
данные базы МВД РК
5
Протяженность автомобильных дорог Республики Казахстан
годовая
27 мая
экспресс-информация
данные КАД МИИР РК
Статистика связи
1
Основные показатели работы предприятий связи, почтовой и курьерской деятельности в Республике Казахстан
месячная
14 января,
14 февраля,
14 марта,
13 апреля,
13 мая,
14 июня,
13 июля,
12 августа,
14 сентября,
14 октября,
14 ноября,
14 декабря
статистический бюллетень
3-связь
2
Основные показатели работы предприятий связи, почтовой и курьерской деятельности в Республике Казахстан
годовая
20 мая
статистический бюллетень
1-связь, 2-связь
Статистика услуг
1
Об объемах оказанных услуг в Республике Казахстан
квартальная
28 февраля,
27 мая,
29 августа,
28 ноября
статистический бюллетень
2-услуги
2
Об объемах оказанных услуг в Республике Казахстан
годовая
29 июня
статистический бюллетень
2-услуги
3
Об объемах оказанных IT- услуг в Республике Казахстан
годовая
29 июня
статистический бюллетень
2-услуги (IT)
4
О лизинговой деятельности в Республике Казахстан
годовая
23 мая
статистический бюллетень
1-лизинг
Статистика культуры
1
О деятельности зоопарков, океанариума в Республике Казахстан
годовая
7 февраля
статистический бюллетень
1-зоопарк, океанариум
2
О деятельности театров в Республике Казахстан
годовая
17 февраля
статистический бюллетень
1-театр
3
О деятельности цирков в Республике Казахстан
годовая
15 февраля
статистический бюллетень
1-цирк
4
О деятельности парков развлечений и отдыха в Республике Казахстан
годовая
28 февраля
статистический бюллетень
1-парк
5
О деятельности музеев в Республике Казахстан
годовая
11 марта
статистический бюллетень
1-музей
6
О деятельности культурно-досуговых организаций в Республике Казахстан
годовая
18 марта
статистический бюллетень
1-досуг
7
О деятельности библиотек в Республике Казахстан
годовая
30 марта
статистический бюллетень
1-библиотека
8
О концертной деятельности в Республике Казахстан
годовая
8 апреля
статистический бюллетень
1-концерт
9
О деятельности кинематографических организаций Республике Казахстан
годовая
18 апреля
статистический бюллетень
1-кино
Статистика туризма
1
О деятельности мест размещения в Республике Казахстан
квартальная
31 марта,
8 июня,
2 сентября,
30 ноября
статистический бюллетень
2-туризм
2
О расходах домашних хозяйств на поездки в Республике Казахстан
годовая
15 апреля
статистический бюллетень
Н-050
3
О выборочном обследовании въездных посетителей
два раза в год
14 марта,
13 сентября
статистический бюллетень
Н-060
Статистика инноваций
1
Об инновационной деятельности предприятий в Республике Казахстан
годовая
18 мая
статистический бюллетень
1-инновация
Статистика науки
1
Основные показатели научно-исследовательских и опытно-конструкторских работ в Республике Казахстан
годовая
18 марта
статистический бюллетень
1-наука
Статистика информационно-коммуникационных технологий
1
Об использовании информационно-коммуникационных технологий на предприятиях Республики Казахстан
годовая
16 марта
статистический бюллетень
3-информ
2
Об использовании домашними хозяйствами информационно-коммуникационных технологий в Республике Казахстан
годовая
28 марта
статистический бюллетень
Н-020
Статистика труда и занятости
1
Численность и заработная плата работников в Республике Казахстан
квартальная
31 января,
3 мая,
1 августа,
31 октября
статистический бюллетень
1-Т (квартальная)
2
Численность и заработная плата работников по крупным и средним предприятиям Республики Казахстан
квартальная
31 января,
3 мая,
1 августа,
31 октября
статистический бюллетень
1-Т (квартальная)
3
Наличие и движение рабочей силы на предприятиях Республики Казахстан
квартальная
31 января,
3 мая,
1 августа,
31 октября
статистический бюллетень
1-Т (квартальная)
4
Основные показатели по труду в Республике Казахстан
годовая
30 мая
статистический
бюллетень
1-Т (годовая)
5
Основные показатели по труду по крупным и средним предприятиям в Республике Казахстан
годовая
30 мая
статистический
бюллетень
1-Т (годовая)
6
Стоимость затрат на содержание рабочей силы в Республике Казахстан
годовая
7 июня
статистический
бюллетень
1-Т (годовая)
7
Движение рабочей силы и использование календарного фонда времени наемными работниками в Республике Казахстан
годовая
14 июня
статистический
бюллетень
1-Т (годовая)
8
Численность работников и оплата труда по формам собственности в Республике Казахстан
годовая
17 июня
статистический
бюллетень
1-Т (годовая)
9
Численность работников, занятых во вредных и других неблагоприятных условиях труда в Республике Казахстан
годовая
6 апреля
статистический
бюллетень
1-Т (Условия труда)
10
Численность и потребность в кадрах крупных и средних предприятий в Республике Казахстан
один раз в год
12 апреля
статистический
бюллетень
1-Т (вакансия)
11
Структура и распределение заработной платы работников в Республике Казахстан
один раз в год
21 сентября
статистический
бюллетень
2-Т (оплата труда)
12
Заработная плата работников в Республике Казахстан по основным профессиям и должностям
один раз в год
23 сентября
статистический
бюллетень
2-Т (оплата труда)
13
Структура и распределение заработной платы работников в Республике Казахстан по размерности предприятий
один раз в год
27 сентября
статистический
бюллетень
2-Т (оплата труда)
14
Структура и распределение заработной платы работников в Республике Казахстан по формам собственности
один раз в год
30 сентября
статистический
бюллетень
2-Т (оплата труда)
15
Структура и распределение заработной платы работников в Республике Казахстан по уровню образования
один раз в год
3 октября
статистический
бюллетень
2-Т (оплата труда)
16
Заработная плата наемных работников в Республике Казахстан
квартальная
31 января,
3 мая,
1 августа,
31 октября
экспресс-информация
1-Т (квартальная)
17
Индекс стоимости труда в Республике Казахстан
годовая
29 июня
экспресс-информация
1-Т (год)
18
Заработная плата наемных работников (с учетом малых предприятий, занимающихся предпринимательской деятельностью)
квартальная
28 марта,
28 июня,
28 сентября,
28 декабря
экспресс-информация
1-Т (квартальная),
2-МП (квартальная)
19
Основные индикаторы рынка труда в Республике Казахстан
квартальная
11 февраля,
12 мая,
12 августа,
11 ноября
статистический
бюллетень
Т-001
20
Основные индикаторы рынка труда в Республике Казахстан
годовая
30 марта
статистический
бюллетень
Т-001
21
Численность неформально занятого населения в Республике Казахстан
годовая
7 апреля
статистический
бюллетень
Т-001
22
Статистические показатели измерения достойного труда в Республике Казахстан
годовая
15 февраля
статистический
бюллетень
Т-004
23
Основные индикаторы рынка труда по регионам Казахстана в разрезе районов
годовая
6 апреля
статистический
бюллетень
Т-001
24
О ситуации на рынке труда в Республике Казахстан
квартальная
10 февраля,
11 мая,
11 августа,
10 ноября
экспресс-информация
Т-001
Статистика цен
1
Об инфляции в Республике Казахстан
месячная
5 января,
1 февраля,
1 марта,
1 апреля,
3 мая,
1 июня,
1 июля,
1 августа,
1 сентября,
3 октября,
1 ноября,
2 декабря
экспресс-информация
Ц-101, Ц-101э
2
Об инфляции в регионах Республики Казахстан
месячная
5 января,
1 февраля,
1 марта,
1 апреля,
3 мая,
1 июня,
1 июля,
1 августа,
1 сентября,
3 октября,
1 ноября,
2 декабря
экспресс-информация
Ц-101, Ц-101э
3
Об уровне инфляции в Республике Казахстан и странах Евразийского экономического союза
месячная
21 января,
21 февраля,
24 марта,
21 апреля,
23 мая,
21 июня,
21 июля,
22 августа,
21 сентября,
21 октября,
21 ноября,
21 декабря
экспресс-информация
Ц-101, Ц-101э, данные статистического комитета СНГ, обмен статистической информацией
4
Вклад отдельных составляющих в индексе потребительских цен в Республике Казахстан
месячная
6 января,
4 февраля,
4 марта,
5 апреля,
5 мая,
6 июня,
5 июля,
5 августа,
5 сентября,
5 октября,
4 ноября,
5 декабря
электронные таблицы
Ц-101, Ц-101э
5
Индекс потребительских цен в Республике Казахстан
месячная
6 января,
4 февраля,
4 марта,
4 апреля,
5 мая,
6 июня,
4 июля,
4 августа,
5 сентября,
4 октября,
4 ноября,
5 декабря
статистический бюллетень
Ц-101, Ц-101э
6
Индекс цен для групп населения с различным уровнем среднедушевых денежных доходов в Республике Казахстан
месячная
10 января,
7 февраля,
7 марта,
7 апреля,
11 мая,
7 июня,
7 июля,
8 августа,
7 сентября,
7 октября,
7 ноября,
7 декабря
статистический бюллетень
Ц-101, Ц-101э
7
О базовой инфляции в Республике Казахстан
месячная
11 января,
10 февраля,
10 марта,
11 апреля,
11 мая,
10 июня,
11 июля,
10 августа,
9 сентября,
10 октября,
10 ноября,
9 декабря
экспресс-информация
Ц-101, Ц-101э
8
Индекс розничных цен в Республике Казахстан
месячная
6 января,
4 февраля,
4 марта,
5 апреля,
5 мая,
6 июня,
5 июля,
5 августа,
5 сентября,
5 октября,
4 ноября,
5 декабря
статистический бюллетень
Ц-101, Ц-101э
9
Розничные цены на основные продовольственные товары в Республике Казахстан
месячная
27 января,
25 февраля,
29 марта,
27 апреля,
27 мая,
27 июня,
27 июля,
26 августа,
27 сентября,
27 октября,
25 ноября,
27 декабря
статистический бюллетень
Ц-101, Ц-101э
10
Средние цены (тарифы) на отдельные виды непродовольственных товаров и платных услуг в Республике Казахстан
месячная
6 января
8 февраля,
9 марта,
8 апреля,
6 мая,
8 июня,
8 июля,
8 августа,
8 сентября,
7 октября,
8 ноября,
8 декабря
статистический бюллетень
Ц-101, Ц-101э
11
Цены на нефть и продукты нефтепереработки в Республике Казахстан
месячная
10 января,
9 февраля,
10 марта,
8 апреля,
11 мая,
8 июня,
8 июля,
8 августа,
8 сентября,
10 октября,
8 ноября,
8 декабря
статистический бюллетень

Ц-101, Ц-101э, 1-ЦП
12
Қазақстан Республикасының қалалары мен аудан орталықтарындағы жекелеген тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің бөлшек сауда бағалары
айлық
10 қаңтар,
9 ақпан,
10 наурыз,
11 сәуір,
11 мамыр,
9 маусым,
11 шілде,
9 тамыз,
9 қыркүйек,
10 қазан,
9 қараша,
9 желтоқсан
электрондық
кестелер
Ц-101, Ц-101э
13
Қазақстан Республикасындағы тұрғын үй нарығындағы баға
айлық
10 қаңтар,
8 ақпан,
9 наурыз,
8 сәуір,
6 мамыр,
8 маусым,
8 шілде,
8 тамыз,
8 қыркүйек,
7 қазан,
8 қараша,
8 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-ЦРЖ
14
Қазақстан Республикасындағы әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына баға индексі мен орташа бағалар
апта сайын
аптасына бір рет
жедел ақпарат
Ц-101, Ц-101э
15
Қазақстан Республикасындағы өнеркәсіп өнімін (тауарлары, көрсетілетін қызметтерді) өндіруші кәсіпорындардың баға индексі
айлық
5 қаңтар,
4 ақпан,
3 наурыз,
5 сәуір,
4 мамыр,
2 маусым,
4 шілде,
2 тамыз,
2 қыркүйек,
3 қазан,
2 қараша,
2 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-ЦП, 1-Ц (экспорт, импорт)
16
Қазақстан Республикасындағы өндіруші кәсіпорындардың өнеркәсіп өнімдеріне бағасы
айлық
6 қаңтар,
7 ақпан,
4 наурыз,
6 сәуір,
5 мамыр,
3 маусым,
5 шілде,
3 тамыз,
5 қыркүйек,
4 қазан,
3 қараша,
5 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-ЦП, 1-Ц (экспорт, импорт)
17
Қазақстан Республикасындағы өнеркәсіп өнімдерін өндірушілер бағасының базалық индексі
айлық
11 қаңтар,
10 ақпан,
10 наурыз,
11 сәуір,
11 мамыр,
10 маусым,
11 шілде,
10 тамыз,
12 қыркүйек,
10 қазан,
10 қараша,
12 желтоқсан
жедел ақпарат
1-ЦП
18
Қазақстан Республикасындағы және Еуразиялық экономикалық одақ елдеріндегі өнеркәсіптегі бағаның өзгеруі туралы
айлық
28 қаңтар,
28 ақпан,
28 наурыз,
28 сәуір,
30 мамыр,
28 маусым,
28 шілде,
29 тамыз,
28 қыркүйек,
28 қазан,
28 қараша,
28 желтоқсан
жедел ақпарат
1-ЦП, ТМД статистикалық комитетінің деректері
19
Қазақстан Республикасында орман шаруашылығының өнімі мен көрсетілетін қызметтердің баға индексі
тоқсандық
5 қаңтар,
4 сәуір,
4 шілде,
3 қазан
статистикалық бюллетень
1-ЦП (орман)
20
Қазақстан Республикасының өнеркәсіп кәсіпорындарының өндірістік-техникалық мақсаттағы өнімдерді сатып алу бағасы мен баға индексі
айлық
6 қаңтар,
8 ақпан,
9 наурыз,
6 сәуір,
6 мамыр,
6 маусым,
5 шілде,
5 тамыз,
5 қыркүйек,
5 қазан,
7 қараша,
6 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-ЦП, 1-Ц (экспорт, импорт)
21
Қазақстан Республикасында тауарларды, өнімдерді
көтерме саудада сату бағасының индексі
айлық
6 қаңтар,
8 ақпан,
7 наурыз,
7 сәуір,
5 мамыр,
6 маусым,
5 шілде,
5 тамыз,
5 қыркүйек,
5 қазан,
7 қараша,
6 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-Ц (көтерме)
22
Қазақстан Республикасында тауарларды, өнімдерді көтерме саудада сату бағасы
айлық
10 қаңтар,
9 ақпан,
9 наурыз,
8 сәуір,
11 мамыр,
8 маусым,
8 шілде,
8 тамыз,
8 қыркүйек,
10 қазан,
8 қараша,
8 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-Ц (көтерме)
23
Қазақстан Республикасында коммерциялық жылжымайтын мүлікті жалға беру бағасының индексі
тоқсандық
17 қаңтар,
15 сәуір,
15 шілде,
17 қазан
статистикалық бюллетень
1-Ц (жалға беру)
24
Қазақстан Республикасында заңды тұлғаларға арналған байланыс қызметтері тарифтерінің индексі
айлық
4 ақпан,
2 наурыз,
1 сәуір,
3 мамыр,
30 мамыр,
30 маусым,
1 тамыз,
31 тамыз,
30 қыркүйек,
31 қазан,
30 қараша,
30 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-тариф (байланыс)
25
Қазақстан Республикасында заңды тұлғаларға арналған пошта және курьерлік көрсетілетін қызметтер тарифтерінің индексі
айлық
4 ақпан,
2 наурыз,
1 сәуір,
3 мамыр,
30 мамыр,
30 маусым,
1 тамыз,
31 тамыз,
30 қыркүйек,
31 қазан,
30 қараша,
30 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-тариф (пошта),
1-тариф (курьер)
26
Қазақстан Республикасында көліктің барлық түрлерімен жүк тасымалдау тарифтерінің индексі
айлық
3 ақпан,
1 наурыз,
31 наурыз,
27 сәуір,
27 мамыр,
28 маусым,
27 шілде,
29 тамыз,
27 қыркүйек,
27 қазан,
28 қараша,
27 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-тариф (теміржол, әуе, автомобиль, құбыр, ішкі су)
27
Қазақстан Республикасындағы құрылыстағы баға индексі
айлық
5 қаңтар,
7 ақпан,
7 наурыз,
5 сәуір,
5 мамыр,
6 маусым,
5 шілде,
5 тамыз,
5 қыркүйек,
5 қазан,
7 қараша,
5 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-ЦСМ
28
Қазақстан Республикасында құрылыс материалдарының жекелеген түрлерінің бағасы
айлық
11 қаңтар,
11 ақпан,
11 наурыз,
11 сәуір,
11 мамыр,
13 маусым,
11 шілде,
11 тамыз,
12 қыркүйек,
11 қазан,
11 қараша,
12 желтоқсан
электрондық кестелер

Ц-101, Ц-101э, 1-ЦП
12
Розничные цены на отдельные товары и услуги в городах и районных центрах Республики Казахстан
месячная
10 января
9 февраля,
10 марта,
11 апреля,
11 мая,
9 июня,
11 июля,
9 августа,
9 сентября,
10 октября,
9 ноября,
9 декабря
электронные таблицы
Ц-101, Ц-101э
13
Цены на рынке жилья в Республике Казахстан
месячная
10 января
8 февраля,
9 марта,
8 апреля,
6 мая,
8 июня,
8 июля,
8 августа,
8 сентября,
7 октября,
8 ноября,
8 декабря
статистический бюллетень
1-ЦРЖ
14
Индекс цен и средние цены на социально-значимые продовольственные товары в Республике Казахстан
еженедельная
один раз в неделю
экспресс-информация
Ц-101,Ц-101э
15
Индекс цен предприятий-производителей промышленной продукции (товаров, услуг) в Республике Казахстан
месячная
5 января,
4 февраля,
3 марта,
5 апреля,
4 мая,
2 июня,
4 июля,
2 августа,
2 сентября,
3 октября,
2 ноября,
2 декабря
статистический бюллетень
1-ЦП, 1-Ц (экспорт, импорт)
16
Цены предприятий-производителей на промышленную продукцию в Республике Казахстан
месячная
6 января,
7 февраля,
4 марта,
6 апреля,
5 мая,
3 июня,
5 июля,
3 августа,
5 сентября,
4 октября,
3 ноября,
5 декабря
статистический бюллетень
1-ЦП, 1-Ц (экспорт, импорт)
17
Базовый индекс цен производителей промышленной продукции в Республике Казахстан
месячная
11 января,
10 февраля,
10 марта,
11 апреля,
11 мая,
10 июня,
11 июля,
10 августа,
12 сентября,
10 октября,
10 ноября,
12 декабря
экспресс-информация
1-ЦП
18
Об изменении цен в промышленности в Республике Казахстан и странах Евразийского экономического союза
месячная
28 января,
28 февраля,
28 марта,
28 апреля,
30 мая,
28 июня,
28 июля,
29 августа,
28 сентября,
28 октября,
28 ноября,
28 декабря
экспресс-информация
1-ЦП, статистического комитета СНГ
19
Индекс цен на продукцию и услуги лесного хозяйства в Республике Казахстан
квартальная
5 января,
4 апреля,
4 июля,
3 октября
статистический бюллетень
1-ЦП (лес)
20
Индекс цен и цены приобретения продукции производственно-технического назначения промышленными предприятиями Республики Казахстан
месячная
6 января,
8 февраля,
9 марта,
6 апреля,
6 мая,
6 июня,
5 июля,
5 августа,
5 сентября,
5 октября,
7 ноября,
6 декабря
статистический бюллетень
1-ЦП, 1-Ц (экспорт, импорт)
21
Индекс цен оптовых продаж товаров, продукции в Республике Казахстан
месячная
6 января,
8 февраля,
7 марта,
7 апреля,
5 мая,
6 июня,
5 июля,
5 августа,
5 сентября,
5 октября,
7 ноября,
6 декабря
статистический бюллетень
1-Ц (опт)
22
Цены оптовых продаж товаров, продукции в Республике Казахстан
месячная
10 января,
9 февраля,
9 марта,
8 апреля,
11 мая,
8 июня,
8 июля,
8 августа,
8 сентября,
10 октября,
8 ноября,
8 декабря
статистический бюллетень
1-Ц (опт)
23
Индекс цен аренды коммерческой недвижимости в Республике Казахстан
квартальная
17 января,
15 апреля,
15 июля,
17 октября
статистический бюллетень
1-Ц (аренда)
24
Индекс тарифов на услуги связи для юридических лиц в Республике Казахстан
месячная
4 февраля,
2 марта,
1 апреля,
3 мая,
30 мая,
30 июня,
1 августа,
31 августа,
30 сентября,
31 октября,
30 ноября,
30 декабря
статистический бюллетень
1-тариф (связь)
25
Индекс тарифов на услуги почтовые и курьерские для юридических лиц в Республике Казахстан
месячная
4 февраля,
2 марта,
1 апреля,
3 мая,
30 мая,
30 июня,
1 августа,
31 августа,
30 сентября,
31 октября,
30 ноября,
30 декабря
статистический бюллетень
1-тариф (почта),
1-тариф (курьер)
26
Индекс тарифов на перевозку грузов всеми видами транспорта в Республике Казахстан
месячная
3 февраля,
1 марта,
31 марта,
27 апреля,
27 мая,
28 июня,
27 июля,
29 августа,
27 сентября,
27 октября,
28 ноября,
27 декабря
статистический бюллетень
1-тариф
(железнодорожный, воздушный, автомобильный, трубопроводный, внутренний водный)
27
Индекс цен в строительстве в Республике Казахстан
месячная
5 января,
7 февраля,
7 марта,
5 апреля,
5 мая,
6 июня,
5 июля,
5 августа,
5 сентября,
5 октября,
7 ноября,
5 декабря
статистический бюллетень
1-ЦСМ
28
Цены на отдельные виды строительных материалов в Республике Казахстан
месячная
11 января,
11 февраля,
11 марта,
11 апреля,
11 мая,
13 июня,
11 июля,
11 августа,
12 сентября,
11 октября,
11 ноября,
12 декабря
электронные таблицы

Ц-101, Ц-101э, 1-ЦП, 1-Ц (көтерме), 1-ЦСМ, 1-Ц (экспорт, импорт)
29
Қазақстан Республикасында өндірушілердің ауыл шаруашылығы өніміне баға индексі
айлық
5 қаңтар,
7 ақпан,
7 наурыз,
5 сәуір,
5 мамыр,
6 маусым,
5 шілде,
5 тамыз,
5 қыркүйек,
5 қазан,
7 қараша,
5 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-ЦСХ
30
Қазақстан Республикасында ауыл шаруашылығы өнімінің бағалары
айлық
10 қаңтар,
10 ақпан,
10 наурыз,
11 сәуір,
11 мамыр,
10 маусым,
11 шілде,
10 тамыз,
12 қыркүйек,
10 қазан,
10 қараша,
12 желтоқсан
электрондық кестелер
1-ЦСХ, Ц-200
31
Қазақстан Республикасында ауыл шаруашылығы өнімінің орташа жылдық бағалары
жылдық
24 қаңтар
электрондық кестелер
1-ЦСХ, Ц-101,
Ц-101э, Ц-200
32
Қазақстан Республикасында балық аулау және балық өсіру өнімінің баға индексі
тоқсандық
17 қаңтар,
18 сәуір,
18 шілде,
17 қазан
статистикалық бюллетень
1-ЦП (балық)
33
Қазақстан Республикасында ауылшаруашылық өндірушілерінің өнімдерді сатып алу бағасының индексі
жылына бір рет
25 ақпан
электрондық кестелер
1-ЦСХ, 1-ЦСМ, 1-тариф (байланыс), 1-ЦП, 1-Ц (көтерме) 1-Ц (экспорт, импорт)
34
Қазақстан Республикасында өндірушілердің көрсетілетін қызметтерге бағасының өзгеруі туралы
тоқсандық
25 қаңтар,
25 сәуір,
25 шілде,
25 қазан
жедел ақпарат
1-Ц (көрсетілетін қызметтер)
35
Қазақстан Республикасында экономиканың тұтыну және нақты секторларындағы бағаның өзгеруі туралы
айлық
10 қаңтар,
9 ақпан,
9 наурыз,
8 сәуір,
11 мамыр,
8 маусым,
8 шілде,
8 тамыз,
8 қыркүйек,
10 қазан,
8 қараша,
8 желтоқсан
жедел ақпарат
Ц-101, Ц-101э, 1-ЦП, 1-ЦСХ, 1-ЦСМ,1-Ц (көтерме), 1-тариф (пошта), 1-тариф (байланыс), автомобиль, құбыр, ішкі су), 1-Ц (экспорт, импорт), 1-ТС, МКК деректері
36
Қазақстан Республикасы тауарларының, өнімдерінің экспорттық жеткізілімдері бағасының индексі
айлық
12 қаңтар,
14 ақпан,
14 наурыз,
12 сәуір,
12 мамыр,
13 маусым,
12 шілде,
12 тамыз,
12 қыркүйек,
12 қазан,
14 қараша,
12 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-Ц (экспорт, импорт), 1-ТС, МКК деректері
37
Қазақстан Республикасы тауарларының, өнімдерінің импорттық түсімдері бағасының индексі
айлық
12 қаңтар,
14 ақпан,
14 наурыз,
12 сәуір,
12 мамыр,
13 маусым,
12 шілде,
12 тамыз,
12 қыркүйек,
12 қазан,
14 қараша,
12 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-Ц (экспорт, импорт), 1-ТС, МКК деректері
38
Қазақстан Республикасының Еуразиалық экономикалық одаққа мүше мемлекеттермен өзара сауда бағасының индексі
айлық
17 қаңтар,
15 ақпан,
15 наурыз,
15 сәуір,
16 мамыр,
15 маусым,
15 шілде,
15 тамыз,
15 қыркүйек,
17 қазан,
15 қараша,
15 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-Ц (экспорт, импорт), 1-ТС, МКК деректері
39
Тұрақтандыру қорларының көрсеткіштері
айлық
10 қаңтар,
10 ақпан,
10 наурыз,
11 сәуір,
11 мамыр,
10 маусым,
11 шілде,
10 тамыз,
12 қыркүйек,
10 қазан,
10 қараша,
12 желтоқсан
электрондық кестелер
1-СФ
Құрылымдық статистика
1
Қазақстан Республикасындағы ірі және орта кәсіпорындардың қаржы-шаруашылық қызметі
тоқсандық
18 наурыз,
21 маусым,
21 қыркүйек,
21 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-ПФ
2
Қазақстан Республикасындағы шағын кәсіпорындардың қызметі
тоқсандық
16 наурыз,
15 маусым,
16 қыркүйек,
14 желтоқсан
статистикалық бюллетень
2-МП
3
Қазақстан Республикасындағы кәсіпорындардың қаржы-шаруашылық қызметі
жылдық
22 маусым
статистикалық бюллетень

Ц-101, Ц-101э, 1-ЦП, 1-Ц (опт), 1-ЦСМ, 1-Ц (экспорт, импорт)
29
Индекс цен производителей на продукцию сельского хозяйства в Республике Казахстан
месячная
5 января,
7 февраля,
7 марта,
5 апреля,
5 мая,
6 июня,
5 июля,
5 августа,
5 сентября,
5 октября,
7 ноября,
5 декабря
статистический бюллетень
1-ЦСХ
30
Цены на продукцию сельского хозяйства в Республике Казахстан
месячная
10 января,
10 февраля,
10 марта,
11 апреля,
11 мая,
10 июня,
11 июля,
10 августа,
12 сентября,
10 октября,
10 ноября,
12 декабря
электронные таблицы
1-ЦСХ, Ц-200
31
Среднегодовые цены на продукцию сельского хозяйства в Республике Казахстан
годовая
24 января
электронные таблицы
1-ЦСХ, Ц-101, Ц-101э, Ц-200
32
Индекс цен на продукцию рыболовства и рыбоводства в Республике Казахстан
квартальная
17 января
18 апреля,
18 июля,
17 октября
статистический бюллетень
1-ЦП (рыба)
33
Индекс цен приобретения продукции сельхозпроизводителями в Республике Казахстан
один раз в год
25 февраля
электронные таблицы
1-ЦСХ, 1-ЦСМ, 1-тариф (связь), 1-ЦП, 1-Ц (опт), 1-Ц (экспорт, импорт)
34
Об изменении цен производителей на услуги в Республике Казахстан
квартальная
25 января
25 апреля
25 июля
25 октября
экспресс-информация
1-Ц (услуги)
35
Об изменении цен в потребительском и реальном секторах экономики в Республике Казахстан
месячная
10 января,
9 февраля,
9 марта,
8 апреля,
11 мая,
8 июня,
8 июля,
8 августа,
8 сентября,
10 октября,
8 ноября,
8 декабря
экспресс-информация
Ц-101, Ц-101э, 1-ЦП, 1-ЦСХ, 1-ЦСМ, 1-Ц (опт), 1-тариф (почта), 1-тариф (связь), 1-тариф (воздушный, автомобильный, трубопроводный, внутренний водный), 1-Ц (экспорт, импорт), 1-ТС, данные КГД
36
Индекс цен экспортных поставок товаров, продукции Республики Казахстан
месячная
12 января,
14 февраля,
14 марта,
12 апреля,
12 мая,
13 июня,
12 июля,
12 августа,
12 сентября,
12 октября,
14 ноября,
12 декабря
статистический бюллетень
1-Ц (экспорт, импорт), 1-ТС, данные КГД
37
Индекс цен импортных поступлений товаров, продукции Республики Казахстан
месячная
12 января,
14 февраля,
14 марта,
12 апреля,
12 мая,
13 июня,
12 июля,
12 августа,
12 сентября,
12 октября,
14 ноября,
12 декабря
статистический бюллетень
1-Ц (экспорт, импорт), 1-ТС, данные КГД
38
Индекс цен взаимной торговли Республики Казахстан с государствами-членами Евразийского экономического союза
месячная
17 января,
15 февраля,
15 марта,
15 апреля,
16 мая,
15 июня,
15 июля,
15 августа,
15 сентября,
17 октября,
15 ноября,
15 декабря
статистический бюллетень
1-Ц (экспорт, импорт), 1-ТС, данные КГД
39
Показатели стабилизационных фондов
месячная
10 января,
10 февраля,
10 марта,
11 апреля,
11 мая,
10 июня,
11 июля,
10 августа,
12 сентября,
10 октября,
10 ноября,
12 декабря
электронные таблицы
1-СФ
Структурная статистика
1
Финансово-хозяйственная деятельность крупных и средних предприятий в Республике Казахстан
квартальная
18 марта,
21 июня,
21 сентября,
21 декабря
статистический бюллетень
1-ПФ
2
Деятельность малых предприятий в Республике Казахстан
квартальная
16 марта,
15 июня,
16 сентября,
14 декабря
статистический бюллетень
2-МП
3
Финансово-хозяйственная деятельность предприятий в Республике Казахстан
годовая
22 июня
статистический бюллетень

1-ПФ, 2-МП
4
Ұлттық компаниялардың қаржы-шаруашылық қызметі
тоқсандық
18 наурыз,
21 маусым,
21 қыркүйек,
21 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-ПФ
5
Ұлттық компаниялардың қаржы-шаруашылық қызметі
жылдық
22 маусым
статистикалық бюллетень
1-ПФ
6
Қазақстан Республикасындағы микрокредиттік қызмет
жылдық
10 маусым
статистикалық бюллетень
1-МКО
7
Қазақстан Республикасының негізгі қорлары
жылдық
29 шілде
статистикалық бюллетень
11, 2-МП
8
Негізгі құралдар құнының өсу индекстері
жылдық
29 сәуір
жедел ақпарат
1-ЦП
Конъюнктуралық зерттеулер статистикасы
1
Қазақстан кәсіпорындарының іскерлік белсенділігі
тоқсандық
28 қаңтар,
29 сәуір,
29 шілде,
28 қазан
статистикалық бюллетень
КП-001, КС-001, КС-002, КСВ-1, КТР-1, КТ-001, КТУ-001
Демографиялық статистика
1
Қазақстан Республикасы халқының табиғи қозғалысы
тоқсандық
9 ақпан,
12 мамыр,
10 тамыз,
9 қараша
статистикалық бюллетень
әкімшілік дереккөз – жергілікті атқарушы органдар, ҚР ДСМ, ҚР Әділетмині
2
Қазақстан Республикасы халқының табиғи қозғалысы
жылдық
11 сәуір
статистикалық бюллетень
әкімшілік дереккөз – жергілікті атқарушы органдар, ҚР ДСМ, ҚР Әділетмині
3
Қазақстан Республикасы халқының көші-қоны
тоқсандық
9 ақпан,
12 мамыр,
10 тамыз,
9 қараша
статистикалық бюллетень
әкімшілік дереккөз – ҚР ІІМ
4
Қазақстан Республикасы халқының көші-қоны
жылдық
12 сәуір
статистикалық бюллетень
әкімшілік дереккөз – ҚР ІІМ
5
Қазақстан Республикасы халқының саны
айлық
6 қаңтар,
1 ақпан,
1 наурыз, 1 сәуір,
3 мамыр, 1 маусым,
1 шілде,
1 тамыз, 1 қыркүйек,
3 қазан,
1 қараша, 5 желтоқсан
жедел ақпарат
әкімшілік дереккөз – жергілікті атқарушы органдар, ҚР ІІМ, ҚР ДСМ, ҚР Әділетмині
6
Қазақстан Республикасы халқының саны
жылдық
13 сәуір
жедел ақпарат
әкімшілік дереккөз – жергілікті атқарушы органдар, ҚР ІІМ, ҚР ДСМ, ҚР Әділетмині
7
Қазақстан Республикасы халқының жынысы және жергілікті жердің типіне қарай саны
тоқсандық
11 ақпан,
13 мамыр,
12 тамыз,
11 қараша
статистикалық бюллетень
әкімшілік дереккөз – жергілікті атқарушы органдар, ҚР ІІМ, ҚР ДСМ, ҚР Әділетмині
8
Қазақстан Республикасы халқының жынысы және жергілікті жердің типіне қарай саны
жылдық
20 сәуір
статистикалық бюллетень
әкімшілік дереккөз – жергілікті атқарушы органдар, ҚР ІІМ, ҚР ДСМ, ҚР Әділетмині
9
Қазақстан Республикасы халқының жынысы және жекелеген жас топтары бойынша саны
жылдық
21 сәуір
статистикалық бюллетень
әкімшілік дереккөз – жергілікті атқарушы органдар, ҚР ІІМ, ҚР ДСМ, ҚР Әділетмині
10
Қазақстан Республикасы халқының жекелеген этностар бойынша саны
жылдық
27 сәуір
статистикалық бюллетень
әкімшілік дереккөз – жергілікті атқарушы органдар, ҚР ІІМ, ҚР ДСМ, ҚР Әділетмині
11
Туғандағы күтілетін өмір сүру ұзақтығы
жылдық
25 сәуір
жедел ақпарат
әкімшілік дереккөз – жергілікті атқарушы органдар, ҚР ДСМ, ҚР Әділетмині
12
Жас топтары бойынша туу коэффициенттері
жылдық
22 сәуір
жедел ақпарат
әкімшілік дереккөз – жергілікті атқарушы органдар, ҚР ДСМ, ҚР Әділетмині
13
Қазақстан Республикасының өңірлеріндегі стандартталған туу коэффициенттері
жылдық
17 маусым
жедел ақпарат
әкімшілік дереккөз – жергілікті атқарушы органдар, ҚР ДСМ, ҚР Әділетмині
14
Қазақстан Республикасының өңірлеріндегі стандартталған өлім-жітім коэффициенттері
жылдық
24 маусым
жедел ақпарат
әкімшілік дереккөз – жергілікті атқарушы органдар, ҚР ДСМ, ҚР Әділетмині
15
Қазақстан Республикасы бойынша өлім себептерінің негізгі кластары бойынша стандартталған өлім-жітім коэффициенттері
жылдық
25 тамыз
жедел ақпарат
әкімшілік дереккөз – жергілікті атқарушы органдар, ҚР ДСМ, ҚР Әділетмині
16
Қазақстан Республикасының өңірлеріндегі Биллеттер индексі
жылдық
15 маусым
жедел ақпарат
есептік көрсеткіш әкімшілік дереккөз – жергілікті атқарушы органдар, ІІМ, ДМ, Әділетмині
17
Қазақстан Республикасының өңірлеріндегі халықтың қартаю индексі
жылдық
22 маусым
жедел ақпарат
есептік көрсеткіш әкімшілік дереккөз – жергілікті атқарушы органдар, ҚР ІІМ, ҚР ДСМ, ҚР Әділетмині
18
Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық бірліктері
жылдық
17 ақпан
статистикалық бюллетень
ӘАОЖ
19
Ұлттық ӘАОЖ өзектілендіру
түсуіне қарай
түсуіне қарай
электрондық
кестелер
әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктердi құру және тарату, олардың шекараларын белгiлеу және өзгерту, олардың атауы мен атауын өзгерту туралы Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлықтары, Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулылары, жергiлiктi өкiлдiк және атқарушы органдардың бірлескен шешімдері
20
Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық бірліктері
жартыжылдық
17 тамыз
статистикалық бюллетень
ӘАОЖ
Білім беру статистикасы
1
Қазақстан Республикасындағы жоғары оқу орнынан кейінгі білім
жылына бір рет
14 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-НК
2
Қазақстан Республикасындағы техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімнің материалдық-техникалық базасының негізгі сипаттамалары
жылына бір рет
29 желтоқсан
статистикалық бюллетень
2-НК
3
Қазақстан Республикасындағы техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім оқушыларының негізгі сипаттамалары
жылына бір рет
29 желтоқсан
статистикалық бюллетень
2-НК
4
Қазақстан Республикасындағы техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім оқушыларын мамандықтар мен біліктіліктер бойынша бөлу
жылына бір рет
30 желтоқсан
статистикалық бюллетень
2-НК
5
Қазақстан Республикасындағы жоғары оқу орындарының желісі мен контингенті туралы негізгі көрсеткіштер
жылына бір рет
15 желтоқсан
статистикалық бюллетень
3-НК
6
Студенттерді Қазақстан Республикасындағы жоғары оқу орындарындағы мамандықтар бойынша бөлу
жылына бір рет
15 желтоқсан
статистикалық бюллетень
3-НК
7
Қазақстан Республикасындағы білім беру ұйымдарының қаржы-шаруашылық қызметі
жылдық
22 маусым
статистикалық бюллетень
Әлеуметтік қаржы (білім беру)
8
Қазақстан Республикасының білім беру ұйымдары көрсеткен қызметтер көлемі
тоқсандық
1 наурыз,
31 мамыр,
31 тамыз
30 қараша
статистикалық бюллетень
Білім беру қызметтері
9
Қазақстан Республикасының білім беру ұйымдары көрсеткен қызметтер көлемі
жылдық
29 наурыз
статистикалық бюллетень
Білім беру қызметтері
Денсаулық сақтау статистикасы
1
Қазақстан Республикасындағы денсаулық сақтау ұйымдарының қаржы-шаруашылық қызметі
жылдық
22 маусым
статистикалық бюллетень
Әлеуметтік қаржы (денсаулық сақтау)
2
Денсаулық сақтау және әлеуметтік қызметтер көрсету саласында көрсетілген қызметтердің көлемі
тоқсандық
1 наурыз,
31 мамыр,
31 тамыз,
30 қараша
статистикалық бюллетень
Денсаулық сақтау қызметтері
3
Қазақстан Республикасындағы денсаулық сақтау және әлеуметтік қызметтер көрсету саласында көрсетілген қызметтердің көлемі
жылдық
29 наурыз
статистикалық бюллетень
Денсаулық сақтау қызметтері
4
Қазақстан Республикасындағы санаториялық-курорттық қызмет
жылдық
30 наурыз
статистикалық бюллетень
1-санаторий
5
Қазақстан Республикасындағы еңбек қызметіне байланысты жарақаттану және кәсіптік аурулар туралы
жылдық
28 маусым
статистикалық бюллетень
7-ТПЗ
6
Жекелеген инфекциялық аурулармен сырқаттану деңгейі
айлық
5-күнге дейін
электрондық
кестелер
ДСМ ҚДСҰО ШЖҚ РМК"СЭСжМ ҒПО" филиалының әкімшілік деректері
Әлеуметтік қамсыздандыру статистикасы
1
Қазақстан Республикасында арнаулы әлеуметтік көрсетілетін қызметтерді ұсынатын ұйымдар
жылдық
18 наурыз
статистикалық бюллетень
3-әлеуметтік қамсыздандыру
Құқық бұзушылықтар статистикасы
1
Халықтың құқық қорғау органдарына сенімділік деңгейі
жылына екі рет
31 қаңтар,
15 шілде
статистикалық бюллетень
УДН
Тұрмыс деңгейі статистикасы
1
Қазақстан Республикасы үй шаруашылықтарының әлеуметтік-демографиялық сипаттамалары
жылдық
27 сәуір
статистикалық бюллетень
D 008
2
Қазақстан Республикасы үй шаруашылықтарының абаттандырылуы туралы мәліметтер
жылдық
15 сәуір
статистикалық бюллетень
D 006
3
Қазақстан Республикасы халқының шығыстары мен табыстары
жылдық
15 сәуір
статистикалық бюллетень
D 003, D 004, D 008
4
Қазақстан Республикасы үй шаруашылықтарының шығыстары мен табыстары
жылдық
15 сәуір
статистикалық бюллетень
D 003, D 004, D 008
5
Қазақстан Республикасының үй шаруашылықтарында азық-түлік өнімдерін тұтыну
жылдық
18 сәуір
статистикалық бюллетень
D 003, D 004, D 008
6
Қазақстан Республикасындағы үй шаруашылықтарының өндірістік қызметі
жылдық
13 сәуір
статистикалық бюллетень
D 004
7
Қазақстан Республикасы халқының табыстарын саралаудың негізгі көрсеткіштері
жылдық
22 сәуір
статистикалық бюллетень
D 003, D 004, D 008
8
Қазақстанның Республикасы өңірлері бойынша халықтың атаулы ақшалай табысын бағалау
жылдық
7 қазан
жедел ақпарат
D 004, D 008, Т-001, 1-Т, 2-МП, Ц-101, Ц-101э, 1-собес, тұрғын үй көмегі туралы есеп, мемлекеттік АӘК тағайындау және төлеу туралы есеп, 2-шығындарды өтеу, 6-СВ, 1-СБ, сақтандыру төлемдері туралы есеп, төленген Стипендиялар сомасы туралы есеп, демографиялық статисика, жалақы қорын есепке алмау (жасыру) мәніне жете есептеу, ЖӨӨ бойынша деректер
9
Қазақстан Республикасы халқы тұтынатын тамақ өнімдерінің энергетикалық құндылығы туралы
жылдық
29 маусым
жедел ақпарат
D 003, D 004, D 008
10
Қазақстан Республикасындағы халықтың тұрмыс сапасы
жылдық
20 шілде
статистикалық бюллетень
D 002
11
Қазақстан Республикасы үй шаруашылықтарының шығыстары мен табыстары
тоқсандық
11 наурыз,
10 маусым,
12 қыркүйек,
12 желтоқсан
статистикалық бюллетень
D 003, D 004, D 008
12
Қазақстан Республикасы халқының шығыстары мен табыстары
тоқсандық
11 наурыз,
10 маусым,
12 қыркүйек,
12 желтоқсан
статистикалық бюллетень
D 003, D 004, D 008
13
Қазақстан Республикасы халқының табыстарын саралаудың негізгі көрсеткіштері
тоқсандық
16 наурыз,
15 маусым,
14 қыркүйек,
14 желтоқсан
статистикалық бюллетень
D 003, D 004, D 008
14
Қазақстан Республикасының үй шаруашылықтарында азық-түлік өнімдерін тұтыну
тоқсандық
14 наурыз,
14 маусым,
13 қыркүйек,
13 желтоқсан
статистикалық бюллетень
D 003, D 004, D 008
15
Қазақстан Республикасындағы үй шаруашылықтарының өндірістік қызметі
тоқсандық
16 наурыз,
15 маусым,
15 қыркүйек,
15 желтоқсан
статистикалық бюллетень
D 004
16
Қазақстан Республикасының өңірлері бойынша халықтың атаулы ақшалай табысын бағалау
тоқсандық
30 наурыз,
29 маусым,
28 қыркүйек,
27 желтоқсан
жедел ақпарат
D 004, D 008, Т-001, 1-Т, 2-МП, Ц-101, Ц-101э, 1-собес, тұрғын үй көмегі туралы есеп, мемлекеттік АӘК тағайындау және төлеу туралы есеп, 2-шығындарды өтеу, 6-СВ, 1-СБ, сақтандыру төлемдері туралы есеп, төленген Стипендиялар сомасы туралы есеп, демографиялық статисика, жалақы қорын есепке алмау (жасыру) мәніне жете есептеу, ЖӨӨ бойынша деректер
17
Қазақстан Республикасында ересек халықтың темекі тұтынуы
жылдық
11 қазан
статистикалық бюллетень
D 007
18
Қазақстандағы тұрмыс сапасының индексі
жылдық
20 желтоқсан
жедел ақпарат
D 001, D 002, D 004, D 006, Т-001, УДН, "тұрғын үй қоры туралы" жинақ, экономика секторлары бойынша ұлттық байлық элементтері, ҚР Ішкі экономикасының ұлттық шоттары, кірістер әдісімен ЖІӨ, зерттеу нәтижелерінің есебі (PISA), халық санағының деректері, Қазақстан Республикасының қоршаған ортасының жай-күйі туралы есеп, демографиялық статистика, қылмыстық құқық бұзушылық туралы есеп
19
Қазақстан Республикасындағы ең төменгі күнкөріс деңгейінің шамасы
айлық
28 қаңтар,
28 ақпан,
29 наурыз,
28 сәуір,
30 мамыр,
29 маусым,
28 шілде,
29 тамыз,
29 қыркүйек,
28 қазан,
29 қараша,
29 желтоқсан
статистикалық бюллетень

1-ПФ, 2-МП
4
Финансово-хозяйственная деятельность национальных компаний
квартальная
18 марта,
21 июня,
21 сентября,
21 декабря
статистический бюллетень
1-ПФ
5
Финансово-хозяйственная деятельность национальных компаний
годовая
22 июня
статистический бюллетень
1-ПФ
6
Микрокредитная деятельность в Республике Казахстан
годовая
10 июня
статистический бюллетень
1-МКО
7
Основные фонды Республики Казахстан
годовая
29 июля
статистический бюллетень
11, 2-МП
8
Индексы увеличения стоимости основных средств
годовая
29 апреля
экспресс-информация
1-ЦП
Статистика конъюнктурных обследований
1
Деловая активность предприятий Казахстана
квартальная
28 января,
29 апреля,
29 июля,
28 октября
статистическийбюллетень
КП-001, КС-001, КС-002, КТР-1, КСВ-1, КТ-001, КТУ-001
Демографическая статистика
1
Естественное движение населения Республики Казахстан
квартальная
9 февраля,
12 мая,
10 августа,
9 ноября
статистический бюллетень
административный источник – местные исполнительные органы, МЗ РК, МЮ РК
2
Естественное движение населения Республики Казахстан
годовая
11 апреля
статистический бюллетень
административный источник – местные исполнительные органы, МЗ РК, МЮ РК
3
Миграция населения Республики Казахстан
Квартальная
9 февраля,
12 мая,
10 августа,
9 ноября
статистический бюллетень
административный источник – МВД РК
4
Миграция населения Республики Казахстан
годовая
12 апреля
статистический бюллетень
административный источник – МВД РК
5
Численность населения Республики Казахстан
Месячная
6 января,
1 февраля
1 марта, 1 апреля,
3 мая, 1 июня
1 июля,
1 августа 1 сентября,
3 октября,
1 ноября, 5 декабря
экспресс -
информация
административные источники – местные исполнительные органы, МВД РК, МЗ РК, МЮ РК
6
Численность населения Республики Казахстан
годовая
13 апреля
экспресс -
информация
административные источники – местные исполнительные органы, МВД РК, МЗ РК, МЮ РК
7
Численность населения Республики Казахстан по полу и типу местности
квартальная
11 февраля
13 мая,
12 августа,
11 ноября
статистический бюллетень
административные источники – местные исполнительные органы, МВД РК, МЗ РК, МЮ РК
8
Численность населения Республики Казахстан по полу и типу местности
годовая
20 апреля
статистический бюллетень
административные источники – местные исполнительные органы, МВД РК, МЗ РК, МЮ РК
9
Численность населения Республики Казахстан по полу и отдельным возрастным группам
годовая
21 апреля
статистический бюллетень
административные источники – местные исполнительные органы, МВД РК, МЗ РК, МЮ РК
10
Численность населения Республики Казахстан по отдельным этносам
годовая
27 апреля
статистический бюллетень
административные источники – местные исполнительные органы, МВД РК, МЗ РК, МЮ РК
11
Ожидаемая продолжительность жизни при рождении
годовая
25 апреля
экспресс-информация
административный источник – местные исполнительные органы, МЗ РК, МЮ РК
12
Коэффициенты рождаемости по возрастным группам
годовая
22 апреля
экспресс-информация
административный источник – местные исполнительные органы, МЗ РК, МЮ РК
13
Стандартизованные коэффициенты рождаемости в регионах Республики Казахстан
годовая
17 июня
экспресс-информация
административный источник – местные исполнительные органы, МЗ РК, МЮ РК
14
Стандартизованные коэффициенты смертности в регионах Республики Казахстан
годовая
24 июня
экспресс-информация
административный источник – местные исполнительные органы, МЗ РК, МЮ РК
15
Стандартизованные коэффициенты смертности по основным классам причин смерти по Республики Казахстан
годовая
25 августа
экспресс-информация
административный источник – местные исполнительные органы, МЗ РК, МЮ РК
16
Индекс Биллетера в регионах Республики Казахстан
годовая
15 июня
экспресс-информация
административные источники – местные исполнительные органы, МЗ РК, МЮ РК
17
Индекс старения населения в регионах Республики Казахстан
годовая
22 июня
экспресс-информация
административные источники – местные исполнительные органы, МВД РК, МЗ РК, МЮ РК
18
Административно-
территориальные единицы
Республики Казахстан
годовая
17 февраля
статистический
бюллетень
КАТО
19
Актуализация национального КАТО
по мере поступления
по мере поступления
электронные таблицы
указы Президента Республики Казахстан, постановления Правительства Республики Казахстан, совместные решения местных представительных и исполнительных органов об образовании и упразднении административно-территориальных единиц, установлении и изменении их границ, их наименовании и переименовании
20
Административно-
территориальные единицы
Республики Казахстан
полугодовая
17 августа
статистический
бюллетень
КАТО
Статистика образования
1
Послевузовское образование в Республике Казахстан
один раз в год
14 декабря
статистический бюллетень
1-НК
2
Основные характеристики материально – технической базы технического и профессионального, послесреднего образования в Республике Казахстан
один раз в год
29 декабря
статистический бюллетень
2-НК
3
Основные характеристики учащихся технического и профессионального, послесреднего образования в Республике Казахстан
один раз в год
29 декабря
статистический бюллетень
2-НК
4
Распределение учащихся технического и профессионального, послесреднего образования по специальностям и квалификациям в Республике Казахстан
один раз в год
30 декабря
статистический бюллетень
2-НК
5
Основные показатели о сети и контингенте высших учебных заведений в Республике Казахстан
один раз в год
15 декабря
статистический бюллетень
3-НК
6
Распределение студентов по специальностям в высших учебных заведениях в Республике Казахстан
один раз в год
15 декабря
статистический бюллетень
3-НК
7
Финансово-хозяйственная деятельность организаций образования в Республике Казахстан
годовая
22 июня
статистический бюллетень
Соцфин (образование)
8
Объем оказанных услуг организациями образования Республики Казахстан
квартальная
1 марта,
31 мая, 31 августа,
30 ноября
статистический бюллетень
Услуги образования
9
Объем оказанных услуг организациями образования Республики Казахстан
годовая
29 марта
статистический бюллетень
Услуги образования
Статистика здравоохранения
1
Финансово-хозяйственная деятельность организаций здравоохранения в Республике Казахстан
годовая
22 июня
статистический бюллетень
Соцфин (здравоохранение)
2
Объем оказанных услуг в области здравоохранения и предоставления социальных услуг
квартальная
1 марта,
31 мая, 31 августа,
30 ноября
статистический бюллетень
Услуги здравоохранения
3
Объем оказанных услуг в области здравоохранения и предоставления социальных услуг в Республике Казахстан
годовая
29 марта
статистический бюллетень
Услуги здравоохранения
4
Санаторно-курортная деятельность в Республике Казахстан
годовая
30 марта
статистический бюллетень
1-санаторий
5
О травматизме, связанном с трудовой деятельностью, и профессиональных заболеваниях в Республике Казахстан
годовая
28 июня
статистический бюллетень
7-ТПЗ
6
Уровень заболеваемости отдельными инфекционными заболеваниями
ежемесячная
до 5 числа
электронные таблицы
административные данные филиала НПЦСЭЭ и М
РГП на ПХВ НЦОЗ
МЗ РК
Статистика социального обеспечения
1
Организации по предоставлению специальных социальных услуг в Республике Казахстан
годовая
18 марта
статистический бюллетень
3-социальное обеспечение
Статистика правонарушений
1
Уровень доверия населения к правоохранительным органам
два раза в год
31 января,
15 июля
статистический бюллетень
УДН
Статистика уровня жизни
1
Социально-демографические характеристики домашних хозяйств Республики Казахстан
годовая
27 апреля
статистический бюллетень
D 008
2
Сведения о благоустройстве домашних хозяйств Республики Казахстан
годовая
15 апреля
статистический бюллетень
D 006
3
Расходы и доходы населения Республики Казахстан
годовая
15 апреля
статистический бюллетень
D 003, D 004, D 008
4
Расходы и доходы домашних хозяйств Республики Казахстан
годовая
15 апреля
статистический бюллетень
D 003, D 004, D 008
5
Потребление продуктов питания в домашних хозяйствах Республики Казахстан
годовая
18 апреля
статистический бюллетень
D 003, D 004, D 008
6
Производственная деятельность домашних хозяйств в Республике Казахстан
годовая
13 апреля
статистический бюллетень
D 004
7
Основные показатели дифференциации доходов населения Республики Казахстан
годовая
22 апреля
статистический бюллетень
D 003, D 004, D 008
8
Оценка номинальных денежных доходов населения по регионам Республики Казахстана
годовая
7 октября
экспресс-информация
D 004, D 008, Т-001, 1-Т, 2-МП, Ц-101, Ц-101э, 1-собес, отчет о жилищной помощи, отчет о назначении и выплате государственной АСП, 2-возмещение затрат, 6-СВ, 1-СБ, отчет о страховых вылатах, отчет о сумме выплаченных стипендий, демографическая статистика, досчет на недоучет фонда заработной платы (сокрытия), данные по ВРП
9
Об энергетической ценности продуктов питания, потребляемых населением Республики Казахстан
годовая
29 июня
экспресс-информация
D 003, D 004, D 008
10
Качество жизни населения в Республике Казахстан
годовая
20 июля
статистический бюллетень
D 002
11
Расходы и доходы домашних хозяйств Республики Казахстан
квартальная
11 марта,
10 июня,
12 сентября,
12 декабря
статистический бюллетень
D 003, D 004, D 008
12
Расходы и доходы населения Республики Казахстан
квартальная
11 марта,
10 июня,
12 сентября,
12 декабря
статистический бюллетень
D 003, D 004, D 008
13
Основные показатели дифференциации доходов населения Республики Казахстан
квартальная
16 марта,
15 июня,
14 сентября,
14 декабря
статистический бюллетень
D 003, D 004, D 008
14
Потребление продуктов питания в домашних хозяйствах Республики Казахстан
квартальная
14 марта,
14 июня,
13 сентября,
13 декабря
статистический бюллетень
D 003, D 004, D 008
15
Производственная деятельность домашних хозяйств в Республике Казахстан
квартальная
16 марта,
15 июня,
15 сентября,
15 декабря
статистический бюллетень
D 004
16
Оценка номинальных денежных доходов населения по регионам Республики Казахстана
квартальная
30 марта,
29 июня,
28 сентября,
27 декабря
экспресс-информация
D 004, D 008, Т-001, 1-Т, 2-МП, Ц-101, Ц-101э, 1-собес, отчет о жилищной помощи, отчет о назначении и выплате государственной АСП, 2-возмещение затрат, 6-СВ, 1-СБ, отчет о страховых вылатах, отчет о сумме выплаченных стипендий, демографическая статистика, досчет на недоучет фонда заработной платы (сокрытия), данные по ВРП
17
Потребление табака взрослым населением в Республике Казахстан
годовая
11 октября
статистический бюллетень
D 007
18
Индекс качества жизни в Казахстане
годовая
20 декабря
экспресс-информация
D 001, D 002, D 004,
D 006, Т-001, УДН, сборник "О жилищном фонде", элементы национального богатства по секторам экономики, национальные счета внутренней экономики Республики Казахстан, ВВП методом доходов, отчет результатов исследования (PISA), данные переписи населения, отчет о состоянии окружающей среды Республики Казахстан, демографическая статистика, отчет об уголовных правонарушениях
19
Величина прожиточного минимума в Республике Казахстан
месячная
28 января,
28 февраля,
29 марта,
28 апреля,
30 мая,
29 июня,
28 июля,
29 августа,
29 сентября,
28 октября,
29 ноября,
29 декабря
статистический бюллетень

Ц-101, Ц-101э
Тұрғын үй қоры статистикасы
1
Тұрғын үйді сатып алу-сату мәмілелерінің саны
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 12-күнге дейін
баспасөз хабарламасы
әкімшілік дереккөз – Әділетмині
2
Шаруашылық бойынша есепке алу жазбаларын тұрғын үй қорының статистикалық тіркелімі деректерімен салыстыру және нақтылау
жыл ішінде
жеке сұратулар бойынша
электрондық
кестелер
әкімшілік дереккөз – кенттің, ауылдың, ауылдық округтің әкімдері
3
Тұрғын үй қорының статистикалық тіркелімін өзектілендіру үшін шаруашылық бойынша есепке алудың "Тұрғын үй жағдайы" II бөлімі мәліметтері
жыл ішінде
жеке сұратулар бойынша
электрондық кестелер
әкімшілік дереккөз – кенттің, ауылдың, ауылдық округтің әкімдері
4
Тұрғын үй қорының статистикалық тіркелімін өзектілендіру үшін тұрғын үйлердің апаттылығы туралы мәліметтер
жылына бір рет
5 қаңтарға дейін
кестелер
әкімшілік дереккөз – жергілікті атқарушы органдар
Жиынтық статистикалық жарияланымдар
Р/с№
Статистикалық жарияланымның атауы
Шығару кезеңділігі
Пайдаланушылар үшін статистикалық ақпаратты ұсыну мерзімдері
Ұсыну нысаны
1
Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуы
қазақ тілінде
айлық
15-күні
журнал
орыс тілінде
айлық
15-күні
журнал
Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуы
қазақ тілінде
айлық
15-күні
қысқаша бюллетень
орыс тілінде
айлық
15-күні
қысқаша бюллетень
ағылшын тілінде
айлық
15-күні
қысқаша бюллетень
2
Қазақстан Республикасын индустриялық-инновациялық дамыту жөніндегі мемлекеттік бағдарламаның көрсеткіштері
(қазақ және орыс тілдерінде)
тоқсандық
20 қаңтар, 20 сәуір, 20 шілде, 20 қазан
бюллетень
3
Статистикалық көрсеткіштер
(орыс және ағылшын тілдерінде)
тоқсандық
тоқсанына бір рет
бюллетень
4
Ауылды дамыту мониторингі (2 бөлімнен тұрады) (қазақ және орыс тілдерінде)
тоқсандық
тоқсанына екірет
бюллетень
5
"2021 жылғы алдын ала деректер" атты қысқаша статистикалық жылнама
(қазақ және орыс тілдерінде)
жылына бір рет
мамыр
жинақ
6
"Қазақстан 2021 жылы" атты статистикалық жылнама
қазақ және орыс тілдерінде
жылына бірреет
қазан
жинақ
ағылшын тілінде
жылына бірреет
қазан
жинақ
7
"Қазақстан өңірлері 2021 жылы" атты статистикалық жылнама
(қазақ және орыс тілдерінде)
жылына бірреет
қараша
жинақ
8
Қазақстан цифрларда
қазақ тілінде
жылына бір рет
қыркүйек
кітапша
орыс тілінде
жылына бір рет
қыркүйек
кітапша
ағылшын тілінде
жылына бір рет
қыркүйек
кітапша
9
Қазақстан өңірлері
қазақ тілінде
жылына бір рет
қыркүйек
кітапша
орыс тілінде
жылына бір рет
қыркүйек
кітапша
ағылшын тілінде
жылына бір рет
қыркүйек
кітапша
10
Қазақстан бүгін
қазақ тілінде
жылына бір рет
қыркүйек
шағын анықтамалық
орыс тілінде
жылына бір рет
қыркүйек
шағын анықтамалық
ағылшын тілінде
жылына бір рет
қыркүйек
шағын анықтамалық
11
Қазақстан Республикасының тұрғын үй қоры туралы
қазақ және орыс тілдерінде
жылына бір рет
ақпан
жинақ
ағылшын тілінде
жылына бір рет
ақпан
жинақ
12
Қазақстан Республикасының ұлттық шоттары,

Ц-101, Ц-101э
Статистика жилищного фонда
1
Количество сделок купли-продажи жилья
месячная
до 12 числа после отчетного периода
пресс-релиз
административный источник – МЮ РК
2
Сверка и уточнение записей похозяйственного учета с данными статистического регистра жилищного фонда
в течение года
по индивидуальным запросам
электронные таблицы
административный источник – акимы поселка, села, сельского округа
3
Сведения из II раздела похозяйственного учета "Жилищные условия" для актуализации статистического регистра жилищного фонда
в течение года
по индивидуальным запросам
электронные таблицы
административный источник – акимы поселка, села, сельского округа
4
Сведения об аварийности жилья для актуализации статистического регистра жилищного фонда
один раз в год
до 5 января
таблицы
административный источник – местные исполнительные органы
Сводные статистические публикации
п/п
Наименование статистической публикации
Периодичность выпуска
Сроки представления статистической информации для пользователей
Форма представления
1
2
3
4
5
1
Социально-экономическое развитие Республики Казахстан
на казахском языке
месячная
15 числа
журнал
на русском языке
месячная
15 числа
журнал
Социально-экономическое развитие Республики Казахстан
на казахском языке
месячная
15 числа
краткий бюллетень
на русском языке
месячная
15 числа
краткий бюллетень
на английском языке
месячная
15 числа
краткий бюллетень
2
Показатели Государственной программы индустриально-инновационного развития Республики Казахстан
(на казахском и русском языках)
квартальная
20 января,
20 апреля,
20 июля,
20 октября
бюллетень
3
Статистические показатели
(на русском и английском языках)
квартальная
один раз в квартал
бюллетень
4
Мониторинг развития села (в двух частях)
(на казахском и русском языках)
квартальная
два раза в квартал
бюллетень
5
Краткий статистический ежегодник "Предварительные данные за 2021 год"
(на казахском и русском языках)
один раз в год
май
сборник
6
Статистический ежегодник "Казахстан в 2021году"
на казахском и русском языках
один раз в год
октябрь
сборник
на английском языке
один раз в год
октябрь
сборник
7
Статистический ежегодник "Регионы Казахстана в 2021 году"
(на казахском и русском языках)
один раз в год
ноябрь
сборник
8
Казахстан в цифрах
на казахском языке
один раз в год
сентябрь
брошюра
на русском языке
один раз в год
сентябрь
брошюра
на английском языке
один раз в год
сентябрь
брошюра
9
Регионы Казахстана
на казахском языке
один раз в год
сентябрь
брошюра
на русском языке
один раз в год
сентябрь
брошюра
на английском языке
один раз в год
сентябрь
брошюра
10
Казахстан сегодня
на казахском языке
один раз в год
сентябрь
краткий справочник
на русском языке
один раз в год
сентябрь
краткий справочник
на английском языке
один раз в год
сентябрь
краткий справочник
11
О жилищном фонде Республики Казахстан
на казахском и русском языках
один раз в год
февраль
сборник
на английском языке
один раз в год
февраль
сборник
12

2016-2020 жылдар
қазақ және орыс тілдерінде
жылына бір рет
мамыр
жинақ
ағылшын тілінде
жылына бір рет
мамыр
жинақ
13
Қазақстанның негізгі қорлары
қазақ және орыс тілдерінде
жылына бір рет
қазан
жинақ
ағылшын тілінде
жылына бір рет
қазан
жинақ
14
Қазақстан Республикасындағы шағын және орта кәсіпкерлік
қазақ және орыс тілдерінде
жылына бір рет
қараша
жинақ
ағылшын тілінде
жылына бір рет
қараша
жинақ
15
Қазақстан Республикасындағы тұтыну нарығындағы баға
қазақ және орыс тілдерінде
жылына бір рет
шілде
жинақ
ағылшын тілінде
жылына бір рет
шілде
жинақ
16
Қазақстан Республикасындағы өнеркәсіптегі, құрылыстағы және ауыл шаруашылығындағы баға
қазақ және орыс тілдерінде
жылына бір рет
шілде
жинақ
ағылшын тілінде
жылына бір рет
шілде
жинақ
17
Қазақстан Республикасындағы көтерме, сыртқы саудадағы және қызметтер саласындағы бағалар
қазақ және орыс тілдерінде
жылына бір рет
шілде
жинақ
ағылшын тілінде
жылына бір рет
шілде
жинақ
18
1991-2021 жылдардағы Қазақстандағы бағалары (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына бір рет
қыркүйек
жинақ
19
Қазақстан Республикасының өнеркәсібі
қазақ және орыс тілдерінде
жылына бір рет
қазан
жинақ
ағылшын тілінде
жылына бір рет
қазан
жинақ
20
Қазақстан Республикасындағы ауыл, орман және балық шаруашылығы
қазақ және орыс тілдерінде
жылына бір рет
қазан
жинақ
ағылшын тілінде
жылына бір рет
қазан
жинақ
21
Қазақстан Республикасындағы инвестициялық және құрылыс қызметі
қазақ және орыс тілдерінде
жылына бір рет
қазан
жинақ
ағылшын тілінде
жылына бір рет
қазан
жинақ
22
Қазақстан Республикасында қоршаған ортаны қорғау
қазақ және орыс тілдерінде
жылына бір рет
қараша
жинақ
ағылшын тілінде
жылына бір рет
қараша
жинақ
23
Қазақстан Республикасындағы көрсетілетін қызметтер
қазақ және орыс тілдерінде
жылына бір рет
қазан
жинақ
ағылшын тілінде
жылына бір рет
қазан
жинақ
24
Қазақстан Республикасындағы мәдениет
қазақ және орыс тілдерінде
жылына бір рет
қараша
жинақ
ағылшын тілінде
жылына бір рет
қараша
жинақ
25
Қазақстан Республикасындағы көлік
қазақ және орыс тілдерінде
жылына бір рет
қазан
жинақ
ағылшын тілінде
жылына бір рет
қазан
жинақ
26
Қазақстан Республикасында байланыс және ақпараттық-коммуникациялық технологиялардың дамуы
қазақ және орыс тілдерінде
жылына бір рет
қараша
жинақ
ағылшын тілінде
жылына бір рет
қараша
жинақ
27
Қазақстанның ғылымы және инновациялық қызметі (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына бір рет
қараша
жинақ
28
Қазақстан туризмі
қазақ және орыс тілдерінде
жылына бір рет
қыркүйек
жинақ
ағылшын тілінде
жылына бір рет
қыркүйек
жинақ
29
Қазақстан Республикасындағы көтерме және бөлшек сауда
қазақ және орыс тілдерінде
жылына бір рет
қазан
жинақ
ағылшын тілінде
жылына бір рет
қазан
жинақ
30
Қазақстан Республикасының сыртқы саудасы
жылына бір рет
қазақ және орыс тілдерінде
жылына бір рет
қараша
жинақ
ағылшын тілінде
жылына бір рет
қараша
жинақ
31
Қазақстан Республикасының отын-энергетикалық балансы
жылына бір рет
қазақ және орыс тілдерінде
жылына бір рет
қазан
жинақ
ағылшын тілінде
жылына бір рет
қазан
жинақ
32
Қазақстан Республикасы бойынша шикізаттың аса маңызды түрлерінің, өндірістік-техникалық мақсаттағы өнімдердің және тұтыну тауарларының ресурстары мен пайдалану баланстары
(қазақ және орыс тілдерінде)
жылына бір рет
қараша
жинақ
33
Қазақстан Республикасындағы білім беру
қазақ тілінде
жылына бір рет
қараша
жинақ
орыс тілінде
жылына бір рет
қараша
жинақ
34
Қазақстанның демографиялық жылнамасы
қазақ тілінде
жылына бір рет
қыркүйек
жинақ
орыс тілінде
жылына бір рет
қыркүйек
жинақ
ағылшын тілінде
жылына бір рет
қыркүйек
жинақ
35
Қазақстанның әйелдері мен ерлері
қазақ тілінде
жылына бір рет
қазан
жинақ
орыс тілінде
жылына бір рет
қазан
жинақ
ағылшын тілінде
жылына бір рет
қазан
жинақ
36
Қазақстан жастары
қазақ тілінде
жылына бір рет
қараша
жинақ
орыс тілінде
жылына бір рет
қараша
жинақ
ағылшын тілінде
жылына бір рет
қараша
жинақ
37
Қазақстан балалары
қазақ тілінде
жылына бір рет
желтоқсан
жинақ
орыс тілінде
жылына бір рет
желтоқсан
жинақ
ағылшын тілінде
жылына бір рет
желтоқсан
жинақ
38
Қазақстан Республикасының егде жастағы халқы
қазақ тілінде
жылына бір рет
желтоқсан
жинақ
орыс тілінде
жылына бір рет
желтоқсан
жинақ
39
Қазақстандағы ОДМ
қазақ тілінде
жылына бір рет
қараша
жинақ
орыс тілінде
жылына бір рет
қараша
жинақ
ағылшын тілінде
жылына бір рет
қараша
жинақ
40
Қазақстандағы жұмыспен қамтылу
қазақ және орыс тілдерінде
жылына бір рет
шілде
жинақ
ағылшын тілінде
жылына бір рет
шілде
жинақ
41
Қазақстандағы еңбекақы
қазақ және орыс тілдерінде
жылына бір рет
тамыз
жинақ
ағылшын тілінде
жылына бір рет
тамыз
жинақ
42
Қазақстандағы халықтың тұрмыс деңгейі
қазақ және орыс тілдерінде
жылына бір рет
қазан
жинақ
ағылшын тілінде
жылына бір рет
қазан
жинақ
43
Статистикалық жұмыстар жоспары
қазақ тілінде
жылына бір рет
ақпан
кітапша
орыс тілінде
жылына бір рет
ақпан
кітапша
ағылшын тілінде
жылына бір рет
ақпан
кітапша
44
Респонденттердің алғашқы статистикалық деректерді ұсыну графигі
(қазақ және орыс тілдерінде)
жылына бір рет
ақпан
электрондық кестелер
45
Ресми статистикалық ақпаратты тарату графигі
(қазақ және орыс тілдерінде)
жылына бір рет
ақпан
электрондық кестелер
46
Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі Ұлттық статистика бюросының 2021 жылғы қызметі туралы есеп
қазақ тілінде
жылына бір рет
қаңтар
кітапша
орыс тілінде
жылына бір рет
қаңтар
кітапша
ағылшын тілінде
жылына бір рет
қаңтар
кітапша
47
"е-Статистика" интеграцияланған ақпараттық жүйесі
қазақ тілінде
жылына бір рет
тамыз
буклет
орыс тілінде
жылына бір рет
тамыз
буклет
ағылшын тілінде
жылына бір рет
тамыз
буклет
48
Экономика салалары бойынша буклеттер
қазақ тілінде (10 атау)
жылына бір рет
тамыз
буклет
орыс тілінде (10 атау)
жылына бір рет
тамыз
буклет
ағылшын тілінде (10 атау)
жылына бір рет
тамыз
буклет

Национальные счета Республики Казахстан, 2016-2020 годы
на казахском и русском языках
один раз в год
май
сборник
на английском языке
один раз в год
май
сборник
13
Основные фонды Казахстана
на казахском и русском языках
один раз в год
октябрь
сборник
на английском языке
один раз в год
октябрь
сборник
14
Малое и среднее предпринимательство в Республике Казахстане
на казахском и русском языках
один раз в год
ноябрь
сборник
на английском языке
один раз в год
ноябрь
сборник
15
Цены на потребительском рынке в Республике Казахстан
на казахском и русском языках
один раз в год
июль
сборник
на английском языке
один раз в год
июль
сборник
16
Цены в промышленности, строительстве и сельском хозяйстве в Республике Казахстан
на казахском и русском языках
один раз в год
июль
сборник
на английском языке
один раз в год
июль
сборник
17
Цены в оптовой, внешней торговле и сфере услуг в Республике Казахстан
на казахском и русском языках
один раз в год
июль
сборник
на английском языке
один раз в год
июль
сборник
18
Цены в Казахстане за 1991-2021годы
на казахском и русском языках
один раз в год
сентябрь
сборник
19
Промышленность Республики Казахстан
на казахском и русском языках
один раз в год
октябрь
сборник
на английском языке
один раз в год
октябрь
сборник
20
Сельское, лесное и рыбное хозяйство в Республике Казахстан
на казахском и русском языках
один раз в год
октябрь
сборник
на английском языке
один раз в год
октябрь
сборник
21
Инвестиционная и строительная деятельность в Республике Казахстан
на казахском и русском языках
один раз в год
октябрь
сборник
на английском языке
один раз в год
октябрь
сборник
22
Охрана окружающей среды в Республике Казахстан
на казахском и русском языках
один раз в год
ноябрь
сборник
на английском языке
один раз в год
ноябрь
сборник
23
Услуги в Республике Казахстан
на казахском и русском языках
один раз в год
октябрь
сборник
на английском языке
один раз в год
октябрь
сборник
24
Культура в Республике Казахстан
на казахском и русском языках
один раз в год
ноябрь
сборник
на английском языке
один раз в год
ноябрь
сборник
25
Транспорт в Республике Казахстан
на казахском и русском языках
один раз в год
октябрь
сборник
на английском языке
один раз в год
октябрь
сборник
26
Развитие связи и информационно-коммуникационных технологий в Республике Казахстан
на казахском и русском языках
один раз в год
ноябрь
сборник
на английском языке
один раз в год
ноябрь
сборник
27
Наука и инновационная деятельность Казахстана
(на казахском и русском языках)
один раз в год
ноябрь
сборник
28
Туризм Казахстана
на казахском и русском языках
один раз в год
сентябрь
сборник
на английском языке
один раз в год
сентябрь
сборник
29
Розничная и оптовая торговля в Республике Казахстан
на казахском и русском языках
один раз в год
октябрь
сборник
на английском языке
один раз в год
октябрь
сборник
30
Внешняя торговля Республики Казахстан
на казахском и русском языках
один раз в год
ноябрь
сборник
на английском языке
один раз в год
ноябрь
сборник
31
Топливно-энергетический баланс Республики Казахстан
на казахском и русском языках
один раз в год
октябрь
сборник
на английском языке
один раз в год
октябрь
сборник
32
Балансы ресурсов и использования важнейших видов сырья, продукции производственно-технического назначения и потребительских товаров по Республике Казахстан
(на казахском и русском языках)
один раз в год
ноябрь
сборник
33
Образование в Республике Казахстан
на казахском языке
один раз в год
ноябрь
сборник
на русском языке
один раз в год
ноябрь
сборник
34
Демографический ежегодник Казахстана
на казахском языке
один раз в год
сентябрь
сборник
на русском языке
один раз в год
сентябрь
сборник
на английском языке
один раз в год
сентябрь
сборник
35
Женщины и мужчины Казахстана
на казахском языке
один раз в год
октябрь
сборник
на русском языке
один раз в год
октябрь
сборник
на английском языке
один раз в год
октябрь
сборник
36
Молодежь Казахстана
на казахском языке
один раз в год
ноябрь
сборник
на русском языке
один раз в год
ноябрь
сборник
на английском языке
один раз в год
ноябрь
сборник
37
Дети Казахстана
на казахском языке
один раз в год
декабрь
сборник
на русском языке
один раз в год
декабрь
сборник
на английском языке
один раз в год
декабрь
сборник
38
Пожилое население Республики Казахстан
на казахском языке
один раз в год
декабрь
сборник
на русском языке
один раз в год
декабрь
сборник
39
ЦУР в Казахстане
на казахском языке
один раз в год
ноябрь
сборник
на русском языке
один раз в год
ноябрь
сборник
на английском языке
один раз в год
ноябрь
сборник
40
Занятость в Казахстане
на казахском и русском языках
один раз в год
июль
сборник
на английском языке
один раз в год
июль
сборник
41
Оплата труда в Казахстане
на казахском и русском языках
один раз в год
август
сборник
на английском языке
один раз в год
август
сборник
42
Уровень жизни населения в Казахстане
на казахском и русском языках
один раз в год
октябрь
сборник
на английском языке
один раз в год
октябрь
сборник
43
План статистических работ
на казахском языке
один раз в год
февраль
брошюра
на русском языке
один раз в год
февраль
брошюра
на английском языке
один раз в год
февраль
брошюра
44
График предоставления респондентами первичных статистических данных
(на казахском и русском языках)
один раз в год
февраль
электронные таблицы
45
График распространения официальной статистической информации
(на казахском и русском языках)
один раз в год
февраль
электронные таблицы
46
Отчет о деятельности Бюро национальной статистики Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан в 2021году
на казахском языке
один раз в год
январь
брошюра
на русском языке
один раз в год
январь
брошюра
на английском языке
один раз в год
январь
брошюра
47
Интегрированная информационная система "е-Статистика"
на казахском языке
один раз в год
август
буклет
на русском языке
один раз в год
август
буклет
на английском языке
один раз в год
август
буклет
48
Буклеты по отраслям экономики
на казахском языке (10 наименований)
один раз в год
август
буклет
на русском языке (10 наименований)
один раз в год
август
буклет
на английском языке (10 наименований)
один раз в год
август
буклет

3-бөлім. Мемлекеттік статистика органдары қалыптастыратын ресми статистикалық ақпарат
Р/с №
Статистикалық жарияланымның атауы
Кезеңділігі
Дереккөздер (статистикалық нысанның индексі, басқа ресми дереккөздер)
Аяқталу нысаны
Пайдаланушыларға ұсыну мерзімдері
1
2
3
4
5
6
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жер ресурстарын басқару комитеті
1
Жердiң болуы және оны санаттар, жер учаскелерiнiң меншiк иелерi, жердi пайдаланушылар мен алқаптар бойынша бөлу туралы
жылдық
22
есеп
20 қаңтар
2
Суармалы жердің болуы және оларды санаттар, жер учаскелерінің меншік иелері, жерді пайдаланушылар мен алқаптар бойынша бөлу туралы
жылдық
22-А
есеп
20 қаңтар
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
1
Қазақстан Республикасының білім жүйесінің статистикасы
жылдық
МБ
ұлттық жинақ
жыл сайын 1 наурызға дейін
2
Қазақстан Республикасының білім жүйесінің жағдайы мен дамуы туралы
годовая
ДО
ұлттық баяндама
жыл сайын 1 наурызға дейін
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
1
Қазақстан Республикасы халқының денсаулығы және денсаулық сақтау ұйымдарының қызметi
жылдық
1-ОИПЗ
7-ЧЗЗВЖУД
21-БРР
26-сеть
27-ДИ
статистикалық жинақ
25 шілде
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
1
Еңбек нарығындағы ахуал туралы ақпарат
айлық
3-ЕН (жасырын жұмыссыздық), 1-Е (жұмысқа орналастыру), шетелдік жұмыс күшін тарту және шетел жұмыскерлерін Қазақстан Республикасында жұмысқа орналастыру бойынша есеп
ақпарат
11 қаңтар,
10 ақпан,
10 наурыз,
12 сәуір,
10 мамыр,
10 маусым,
12 шілде,
10 тамыз,
10 қыркүйек,
11 қазан,
10 қараша,
10 желтоқсан
2
Тұрғын үй көмегін тағайындау және төлеу туралы есеп
тоқсандық
3-тұрғын үй көмегі
ақпарат
15 қаңтар,
15 сәуір,
15 шілде,
15 қазан
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің
Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитеті
1
Қазақстан Республикасында құрылыс материалдарын өндірушілердің (жеткізушілердің) өткізу және құрылыс ұйымдарының сатып алу бағасы
тоқсандық
ҚМЖЖ-1,
ҚМЖЖ-2
ақпарат
есепті кезеңнен кейінгі айдың 30-күніне дейін
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі
1
Үкіметтік және мемлекет кепілдік берген қарыздарды, мемлекет кепілгерлігімен берілетін қарыздарды игеру және өтеу туралы ақпарат
тоқсандық
1-ОПЗ
талдамалық жазба
25 қаңтар,
25 сәуір,
25 шілде,
25 қазан
2
Ресми шетел қарыздары бойынша есеп
тоқсандық
14-ПБ
талдамалық жазба
28 қаңтар,
29 сәуір,
29 шілде,
29 қазан
Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрлігі
1
Дене шынықтыру-сауықтыру және спорт жұмыстарын талдау
жылдық
1-ДШ
талдамалық жазба
1 ақпан
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі
1
Төлем балансы бойынша жиынтық статистикалық есеп
тоқсандық

Раздел 3. Официальная статистическая информация, формируемая органами государственной статистики
№ п/п
Наименование
статистической публикации
Периодичность
Источники данных (индекс статистической формы, другие официальные источники)
Форма завершения
Сроки представления пользователям
1
2
3
4
5
6
Комитет по управлению земельными ресурсами Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1
О наличии земель и распределении их по категориям, собственникам земельных участков, землепользователям и угодьям
годовая
22
отчет
20 января
2
О наличии орошаемых земель и распределении их по категориям, собственникам земельных участков, землепользователям и угодьям
годовая
22-А
отчет
20 января
Министерство образования и науки Республики Казахстан
1
Статистика системы образования Республики Казахстан
годовая
ДО
национальный сборник
ежегодно до 1 марта
2
О состоянии и развитии системы образования Республики Казахстан
годовая
ДО
национальный доклад
ежегодно до 1 августа
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
1
Здоровье населения Республики Казахстан и деятельность организаций здравоохранения
годовая
1-ОИПЗ
7-ЧЗЗВЖУД
21-БРР
26-сеть
27-ДИ
статистический сборник
25 июля
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
1
Информация о ситуации на рынке труда
месячная
3-ТН (скрытая безработица), 1-Т (трудоустройство), отчет по привлечению иностранной рабочей силы и трудоустройству иностранных работников в Республике Казахстан
информация
11 января,
10 февраля,
10 марта,
12 апреля,
10 мая,
10 июня
12 июля,
10 августа,
10 сентября, 11 октября
10 ноября,
10 декабря
2
Отчет о назначении и выплате жилищной помощи
квартальная
3-жилищная помощь
информация
15 января,
15 апреля,
15 июля,
15 октября
Комитет по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства
Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
1
Цены реализации производителями (поставщиками) и приобретения строительными организациями строительных материалов в Республике Казахстан
квартальная
1-СМИО,
2-СМИО
бюллетень
до 30 числа после отчетного периода
Министерство финансов Республики Казахстан
1
Информация об освоении и погашении правительственных и гарантированных государством займов, займов под поручительство государства
квартальная
1-ОПЗ
аналитическая
записка
25 января,
25 апреля,
25 июля,
25 октября
2
Отчет по официальным зарубежным займам
квартальная
14-ПБ
аналитическая
записка
28 января,
29 апреля,
29 июля,
28 октября
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
1
Анализ физкультурно-оздоровительной и спортивной работы
годовая
1-ФК
аналитическая записка
1 февраля
Национальный банк Республики Казахстан
1
Сводный статистический отчет по платежному балансу
квартальная

1-5-ТБ, 7-ТБ, 9-10-ТБ, 14-17 ТБ, 11-ТБ-ЖС, 11-ТБ-ӨС және басқа да ақпарат
жиынтық статистикалық есеп
31 наурыз,
30 маусым,
30 қыркүйек,
31 желтоқсан
2
Халықаралық инвестициялық позиция бойынша жиынтық статистикалық есеп
тоқсандық
1-ТБ, 7-ТБ,9-ТБ, 11-ТБ-ЖС, 11-ТБ-ӨС, 14-17 ТБ және басқа да ақпарат
жиынтық статистикалық есеп
31 наурыз,
30 маусым,
30 қыркүйек,
31 желтоқсан
3
Сыртқы борыш бойынша жиынтық статистикалық есеп
тоқсандық
1-ТБ, 7-ТБ, 9-ТБ, 11-ТБ-ЖС, 11-ТБ-ӨС, 14-15 ТБ және басқа да ақпарат
жиынтық статистикалық есеп
31 наурыз,
30 маусым,
30 қыркүйек,
31 желтоқсан
4
QEDS Дүниежүзілік Банкінің деректер базасы үшін сыртқы борыш бойынша жиынтық статистикалық есептер
тоқсандық
1-ТБ, 7-ТБ, 9-ТБ, 11-ТБ-ЖС, 11-ТБ-ӨС, 14-15-ТБ және басқа ақпарат
жиынтық статистикалық есептер
17 қаңтардан кешіктірмей,
17 сәуірден кешіктірмей,
17 шілдеден кешіктірмей,
17 қазаннан кешіктірмей
5
PSDS Дүниежүзілік Банкінің деректер базасы үшін кеңейтілген айқындаудағы мемлекеттік сектордың сыртқы борышы бойынша жиынтық статистикалық есептер
тоқсандық
1-ТБ, 7-ТБ, 9-ТБ,11-ТБ-ЖС, 11-ТБ-ӨС, 14-15-ТБ және басқа да ақпарат
жиынтық статистикалық есептер
17 қаңтардан кешіктірмей,
17 сәуірден кешіктірмей,
17 шілдеден кешіктірмей,
17 қазаннан кешіктірмей
6
Дүниежүзілік Банк Борышкерлерінің есептілік жүйесі үшін жеке кепілдік берілмеген ұзақ мерзімді сыртқы борыш бойынша жиынтық статистикалық есеп DRS (№4 нысан)
жылдық
1-ТБ, 7-ТБ, 9-ТБ, 11-ТБ-ЖС, 11-ТБ-ӨС, 15-ТБ және басқа ақпарат
жиынтық статистикалық есеп
15 сәуірден кешіктірмей
7
БҰҰ сауда және даму жөніндегі конференциясы үшін шетелдік тікелей инвестициялар бойынша жиынтық статистикалық есептер
жылдық
1-ТБ, 7-ТБ, 9-ТБ және басқа ақпарат
жиынтық статистикалық есептер
сұратуда көрсетіледі
8
БҰҰ статистикалық бөлімі үшін көрсетілетін қызметтердің халықаралық саудасының статистикасы бойынша жиынтық деректер
жылдық
2-5-ТБ, 7-ТБ, 9-ТБ, 10-ТБ, 11-ТБ-ЖС, 11-ТБ-ӨС және басқа ақпарат
жиынтық статистикалық есеп
сұратуда көрсетіледі
9
Халықаралық резервтер және шетел валютасындағы өтімділік бойынша есеп
айлық
ішкі ақпарат
жиынтық статистикалық есептер
есепті кезеңнен кейінгі айдың соңғы жұмыс күні
10
SEFER форматындағы есеп – резервтік активтер нысанында ұсталатын бағалы қағаздарды географиялық бөлуге шолу
жартыжылдық
ішкі ақпарат
жиынтық статистикалық есеп
сұратуда көрсетіледі
11
Елдің сыртқы борышы, халықаралық инвестициялық позиция және салым бағыты бойынша тікелей инвестициялар статистикасы бойынша талдамалық кестелер
тоқсандық
1-ТБ, 7-ТБ, 9-ТБ 14-17-ТБ және басқа ақпарат
электрондық кестелер
10 қаңтар,
10 сәуір,
10 шілде,
10 қазан
12
Төлем балансы, халықаралық қызметтер және жеке трансферттер бойынша талдамалық кестелер
тоқсандық

1-5-ПБ, 7-ПБ, 9-10-ПБ, 14-17-ПБ; 11-ПБ-ОС, 11-ПБ-СЖ и другая информация
сводный статистический отчет
31 марта,
30 июня,
30 сентября,
31 декабря
2
Сводный статистический отчет по международной инвестиционной позиции
квартальная
1-ПБ, 7-ПБ, 9-ПБ, 11-ПБ-ОС, 11-ПБ-СЖ,14-17-ПБ, и другая информация
сводный статистический отчет
31 марта,
30 июня,
30 сентября,
31 декабря
3
Сводный статистический отчет по внешнему долгу
квартальная
1-ПБ, 7-ПБ, 9-ПБ, 11-ПБ-ОС, 11-ПБ-СЖ,14-15-ПБ и другая информация
сводный статистический отчет
31 марта,
30 июня,
30 сентября,
31 декабря
4
Сводные статистические отчеты по внешнему долгу для базы данных Всемирного Банка QEDS
квартальная
1-ПБ, 7-ПБ, 9-ПБ, 11-ПБ-ОС, 11-ПБ-СЖ, 14-15-ПБ и другая информация
сводные статистические отчеты
не позднее 17 января,
не позднее 17 апреля,
не позднее 17 июля,
не позднее 17 октября
5
Сводные статистические отчеты по внешнему долгу государственного сектора в расширенном определении для базы данных Всемирного Банка PSDS
квартальная
1-ПБ, 7-ПБ, 9-ПБ, 11-ПБ-ОС, 11-ПБ-СЖ, 14-15-ПБ и другая информация
сводные
статистические отчеты
не позднее 17 января,
не позднее 17 апреля,
не позднее 17 июля,
не позднее 17 октября
6
Сводный статистический отчет по частному негарантированному долгосрочному внешнему долгу для Системы отчетности должников Всемирного Банка DRS (форма №4)
годовая
1-ПБ, 7-ПБ, 9-ПБ, 11-ПБ-ОС, 11-ПБ-СЖ, 15-ПБ и другая информация
сводный статистический отчет
не позднее 15 апреля
7
Сводные статистические отчеты по иностранным прямым инвестициям для конференции ООН по торговле и развитию
годовая
1-ПБ, 7-ПБ, 9-ПБ и другая информация
сводные статистические отчеты
указываются в запросе
8
Сводные данные по статистике международной торговли услугами для статистического отдела ООН
годовая
2-5-ПБ, 7-ПБ, 9-ПБ, 10-ПБ, 11-ПБ-ОС, 11-ПБ-СЖ и другая информация
сводный статистический отчет
указываются в запросе
9
Отчет по международным резервам и ликвидности в иностранной валюте
месячная
внутренняя информация
сводные
статистические отчеты
последний рабочий день месяца, следующего за отчетным периодом
10
Отчет в формате SEFER-обзор географического распределения ценных бумаг, удерживаемых в форме резервных активов
полугодовая
внутренняя информация
сводный статистический отчет
указываются в запросе
11
Аналитические таблицы по внешнему долгу страны, международной инвестиционной позиции и статистике прямых инвестиций по направлению вложения
квартальная
1-ПБ, 7-ПБ, 9-ПБ, 14-17-ПБ и другая информация
электронные таблицы
10 января,
10 апреля,
10 июля,
10 октября
12
Аналитические таблицы по платежному балансу, международным услугам и личным трансфертам
квартальная

2-5-ТБ, 7-ТБ, 9-10-ТБ, 11-ТБ-ЖС, 11-ТБ-ӨС және басқа ақпарат
электрондық кестелер
10 қаңтар,
10 сәуір,
10 шілде,
10 қазан
13
CPIS портфельдік инвестицияларды үйлестірілген зерттеу
жарты-жылдық
1-ТБ, 9-ТБ, 15-ТБ және басқа ақпарат
жиынтық статистикалық есептер
сұратуда көрсетіледі
14
CDIS тікелей инвестицияларды үйлестірілген зерттеу
жылдық
1-ТБ, 7-ТБ, 9-ТБ және басқа ақпарат
жиынтық статистикалық есептер
сұратуда көрсетіледі
15
Ұлттық Банктің монетарлық шолуы (ақша-кредит статистикасын құру шеңберінде)
айлық
Ұлттық Банктің баланстық шоттары және басқа да ішкі ақпарат
шоғырланды-рылған шолу
Статистикалық ақпараттың шығу кестесіне сәйкес (http://www.nationalbank.kz)
16
Екiншi деңгейдегi банктердің монетарлық шолуы (ақша-кредит статистикасын құру шеңберінде)
айлық
банктердің баланстық шоттары және басқа да ақпарат
шоғырландырылған шолу
Статистикалық ақпараттың шығу кестесіне сәйкес (http://www.nationalbank.kz)
17
Басқа қаржылық ұйымдардың монетарлық шолуы, қаржы секторының шолуы (ақша-кредит статистикасын құрастыру шеңберінде)
тоқсандық
банктердің, басқа да қаржы ұйымдарының баланстық шоттары және басқа да ақпарат
шоғырландырылған шолулар
Статистикалық ақпараттың шығу кестесіне сәйкес (http://www.nationalbank.kz)
18
"Currency Composition of Foreign Exchange Reserves" (COFER) ХВҚ үшін стандартталған есеп
тоқсандық
Ұлттық Банктің баланстық шоттары және басқа да ішкі ақпарат
стандартталған жиынтық есеп
ХВҚ белгілеген мерзімге сәйкес
19
"Central Bank" (MFSCBS) ХВҚ үшін стандартталған есеп
айлық
Ұлттық Банктің баланстық шоттары және басқа да ақпарат
стандартталған жиынтық есеп
есептік кезеңнен кейінгі айдың соңына дейін
20
"Other Depository Corporations" (MFSODC) ХВҚ үшін стандартталған есеп
айлық
екінші деңгейдегі банктердің баланстық шоттары және басқа да ақпарат
стандартталған жиынтық есеп
есептік кезеңнен кейінгі айдың соңына дейін
21
"Other Financial Corporations" (MFSOFC) ХВҚ үшін стандартталған есеп
тоқсандық
басқа қаржылық ұйымдардың баланстық шоттары және басқа да ақпарат
стандартталған жиынтық есеп
есептік кезеңнен кейінгі екінші айдың соңына дейін
22
"Monetary Aggregates" (MFSMS) ХВҚ үшін стандартталған есеп
айлық
Ұлттық Банктің және екінші деңгейдегі банктердің баланстық шоттары және басқа да ақпарат
стандартталған жиынтық есеп
есептік кезеңнен кейінгі айдың
соңына дейін
23
"Interest Rates and Share Prices" (MFSINT) ХВҚ үшін стандартталған есеп
айлық
Ұлттық банктің мөлшерлемелері бойынша деректер және басқа да ақпарат
стандартталған жиынтық есеп
есепті кезеңнен кейінгі
6-жұмыс күні
24
"Exchange Rates" (916ER) ХВҚ үшін стандартталған есеп
айлық
айырбастау бағамдары туралы KASE-нің мәліметтері
стандартталған жиынтық есеп
есепті кезеңнен кейінгі
6-жұмыс күні
25
"International Liquidity" (916IL) ХВҚ үшін стандартталған есеп
айлық
Ұлттық Банктің баланстық шоттары және басқа да ақпарат
стандартталған жиынтық есеп
есепті кезеңнен кейінгі
6-жұмыс күні
26
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің статистикалық бюллетені
айлық
ведомстволық статистикалық байқаулардың статистикалық нысандары, монетарлық статистика және басқа да ақпарат
статистикалық бюллетень
(электрондық басылым)
есепті кезеңнен кейінгі
айдың соңғы жұмыс күні
27
Қазақстан Республикасының төлем балансы және сыртқы борышы
тоқсандық

2-5-ПБ,7-ПБ, 9-10-ПБ, 11-ПБ-ОС, 11-ПБ-СЖи другая информация
электронные таблицы
10 января,
10 апреля,
10 июля,
10 октября
13
Координированное обследование портфельных инвестиций CPIS
полугодовая
1-ПБ, 9-ПБ, 15-ПБ и другая информация
сводные статистические отчеты
указываются в запросе
14
Координированное обследование прямых инвестиций CDIS
годовая
1-ПБ, 7-ПБ, 9-ПБ и другая информация
сводные статистические отчеты
указываются в запросе
15
Монетарный обзор Национального Банка (в рамках составления денежно-кредитной статистики)
месячная
балансовые счета Национального Банка и другая внутренняя информация
консолидированный обзор
в соответствии с Графиком выпуска статистической информации (http://​www.​nat​iona​lban​k.​kz)
16
Монетарный обзор банков второго уровня (в рамках составления денежно-кредитной статистики)
месячная
балансовые счета банков и другая информация
консолидированный обзор
в соответствии с Графиком выпуска статистической информации (http://​www.​nat​iona​lban​k.​kz)
17
Монетарный обзор других финансовых организаций, обзор финансового сектора (в рамках составления денежно-кредитной статистики)
квартальная
балансовые счета банков, других финансовых организаций и другая информация
консолидированные обзоры
в соответствии с Графиком выпуска статистической информации (http://​www.​nat​iona​lban​k.​kz)
18
Стандартизированный отчет для МВФ "Currency Composition of Foreign Exchange Reserves" (COFER)
квартальная
балансовые счета Национального Банка и другая внутренняя информация
сводный стандартизированный отчет
в соответствии со сроком устанавливаемым МВФ
19
Стандартизированный отчет для МВФ "CentralBank" (MFSCBS)
месячная
балансовые счета Национального Банка и другая информация
сводный стандартизированный отчет
до конца месяца, следующего за отчетным периодом
20
Стандартизированный отчет для МВФ "Other Depository Corporations" (MFSODC)
месячная
балансовые счета банков второго уровня и другая информация
сводный стандартизированный отчет
до конца месяца, следующего за отчетным периодом
21
Стандартизированный отчет для МВФ "Other Financial Corporations"(MFSOFC)
квартальная
балансовые счета других финансовых организаций и другая информация
сводный стандартизированный отчет
до конца второго месяца,
следующего за отчетным периодом
22
Стандартизированный отчет для МВФ "Monetary Aggregates" (MFSMS)
месячная
балансовые счета Национального Банка, банков второго уровня и другая информация
сводный стандартизированный отчет
до конца месяца,
следующего за отчетным периодом
23
Стандартизированный отчет для МВФ "Interest Rates and Share Prices" (MFSINT)
месячная
данные по ставкам Национального Банка и другая информация
сводный стандартизированный отчет
6-й рабочий день после отчетного периода
24
Стандартизированный отчет для МВФ "ExchangeRates" (916ER)
месячная
сведения KASE об обменных курсах
сводный стандартизированный отчет
6-й рабочий день после отчетного периода
25
Стандартизированный отчет для МВФ "InternationalLiquidity" (916IL)
месячная
балансовые счета Национального Банка и другая информация
сводный стандартизированный отчет
6-й рабочий день после отчетного периода
26
Статистический бюллетень Национального Банка Республики Казахстан
месячная
статистические формы ведомственных статистических наблюдений, монетарная статистика и другая информация
статистический бюллетень (электронное издание)
последний рабочий день месяца после отчетного периода
27
Платежный баланс и внешний долг Республики Казахстан
квартальная

1-5-ТБ, 7-ТБ, 9-10-ТБ, 14-17-ТБ, 11-ТБ-ЖС, 11-ТБ-ӨС жәнебасқа да ақпарат
жиынтық статистикалық жарияланым (электрондық басылым)
қаңтар, сәуір, шілде, қазан
28
Кредиттік, депозиттік, валюта нарықтарының көрсеткіштері бойынша жиынтық деректер
айлық
екінші деңгейдегі банктердің баланстық шоттары және басқа да ақпарат
электрондық кестелер
Статистикалық ақпараттың шығу кестесіне сәйкес (http://www.nationalbank.kz)
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігінің
Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті
1
Орман дақылдарымен жұмыс істеу және ормандарды қалпына келтіру туралы есеп
жылдық
8 ОШ
ақпарат
1 наурыз
2
Ағаштар мен бұталар тұқымдарының себу сапасы туралы есеп
жылдық
17 ОШ (орман шаруашылығы)
ақпарат
1 наурыз
3
Орман өрттері туралы есеп
он күндік
1 өрт (орман)
ақпарат
айдың 10, 20, 30-күндеріне
4
Орман заңнамасының бұзылуы туралы есеп
тоқсандық
5 орманшар
ақпарат
20 қаңтар,
20 сәуір,
20 шілде,
20 қазан
5
Орман қорының мемлекеттік есебі және орман қорын мемлекеттік орман қорының санаттары мен жерлер бойынша бөлу
жылдық
1
ақпарат
1 наурыз
6
Ағаш кесу, орманды күтіп баптау шаралары, сүрек босату, шырын ағызу мен жанама орман пайдалану жөніндегі есеп
жылдық
3 (жылдық)
ақпарат
1 наурыз
7
Кеспеағаштардағы сүрек қалдықтары және ағаш кесілген жерлерді тазарту туралы есеп
жартыжылдық
4 ОШ (орман шаруашылығы)
ақпарат
1 наурыз, 20 шілде
8
Кеспеағаш қорын әзірлеу және беру, оның тұқымдық құрамы мен тауарлық құрылымы туралы есеп
жылдық
13 ОШ (орман шаруашылығы)
ақпарат
1 наурыз
9
Орман ресурстарын босату және орман табысының түсімдері туралы есеп
тоқсандық
ЛД
ақпарат
20 қаңтар,
20 сәуір,
20 шілде,
20 қазан
10
Орман қорғау туралы есеп
жартыжылдық
12 ОШ (орман шаруашылығы)
ақпарат
есепті кезеңнен кейінгі 1 ақпанға (қоса алғанда) және 10 шілдеге (қоса алғанда) дейін
11
Ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды есепке алу
жылдық
1 ЕҚТА
ақпарат
есепті кезеңнен кейінгі 1 ақпанға (қоса алғанда) дейін
12
Орман шаруашылығы бойынша өндірістік жоспарды орындау туралы есеп
жартыжылдық
10 ОШ (орман шаруашылығы)
ақпарат
есепті кезеңнен кейінгі 1 ақпанға (қоса алғанда) және 10 шілдеге (қоса алғанда) дейін
13
Орман тұқымын дайындау туралы есеп
жылдық
20 ОШ (орман шаруашылығы)
ақпарат
есепті кезеңнен кейінгі 1 ақпанға (қоса алғанда) дейін
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігінің Су ресурстары комитеті
1
Қазақстан Республикасы бойынша су алу, пайдалану және су бұрудың негізгі көрсеткіштері
жылдық
2-ТП (сушар)
есеп
сұрауда көрсетіледі, бірақ есепті жылдан кейінгі жылдың 1 сәуірінен ерте емес
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
АӘК
- Атаулы әлеуметтік көмек
ӘАОЖ
- Әкімшілік-аумақтық объектілердің жіктеуіші
ӘМСҚ
- Әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры
БҰҰ
- Біріккен Ұлттар Ұйымы
ЖӨӨ
- Жалпы өңірлік өнімі
ҚР Әділетмині
- Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі
ҚР БҒМ
- Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
ҚР ДСМ
ҚР ДСМ ҚДСҰО ШЖҚ РМК"СЭСжМ ҒПО" филиалы
ҚР ЕХӘҚМ ЕРДО АҚ
- Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
- Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің "Қоғамдық денсаулық сақтау ұлттық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы Республикалық мемлекеттік кәсіпорнының "Санитариялық- эпидемиологиялық сараптама және мониторинг ғылыми-практикалық орталығы" филиалы
- Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі жанындағы "Еңбек ресурстарын дамыту орталығы" АҚ
ҚР ИИДМ
- Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі
ҚР ИИДМБ
- Қазақстан Республикасын индустриялық-инновациялық дамытудың мемлекеттік бағдарламасы
ҚР ҚМ МКК
- Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті
ҚР ҰБ
- Қазақстан Республикасының Ұлттық банкі
ҚР ІІМ
- Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі
МӘСҚ
- Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қоры
ОДМ
- Орнықты даму мақсаттары
ТМД
- Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы
ҰШЖ
- Ұлттық шоттар жүйесі
ХВҚ
- Халықаралық валюта қоры
ШФҚ
- Шаруа, фермер қожалықтары
CDIS
- Coordinated Direct Investment Survey
DRS
- Debtor Reporting System
PISA
- Programme for International Student Assessment
PSDS
- Public Sector Debt Statistics
QEDS
- Quarterly External Debt Statistics

1-5-ПБ,7-ПБ, 9-10-ПБ, 14-17-ПБ;11-ПБ-ОС, 11-ПБ-СЖ и другая информация
сводная статистическая публикация (электронное издание)
январь, апрель, июль, октябрь
28
Сводные данные по показателям кредитного, депозитного, валютного рынков
месячная
балансовые счета банков второго уровня и другая информация
электронные таблицы
в соответствии с Графиком выпуска статистической информации (http://​www.​nat​iona​lban​k.​kz)
Комитет лесного хозяйства и животного мира Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
1
Отчет о работе с лесными культурами и лесовозобновлении
годовая
8 ЛХ
информация
1 марта
2
Отчет о посевных качествах семян древесных и кустарниковых пород
годовая
17 ЛХ
(лесное хозяйство)
информация
1 марта
3
Отчет о лесных пожарах
декадная
1 пожар (лес)
информация
10, 20, 30 числа месяца
4
Отчет о нарушениях лесного законодательства
квартальная
5 лесхоз
информация
20 января,
20 апреля,
20 июля,
20 октября
5
Государственный учет лесного фонда и распределение лесного фонда по категориям государственного лесного фонда и угодьям
годовая
1
информация
1 марта
6
Отчет по рубкам, мерам ухода за лесом, отпуску древесины, подсочке и побочным лесным пользованиям
годовая
3 (годовая)
информация
1 марта
7
Отчет об остатках древесины на лесосеках и очистке мест рубок
годовая
4 ЛХ (лесное хозяйство)
информация
1 марта, 20 июля
8
Отчет о подготовке и передаче лесосечного фонда, его породном составе и товарной структуре
годовая
13 ЛХ (лесное хозяйство)
информация
1 марта
9
Отчет об отпуске лесных ресурсов и поступлении лесного дохода
квартальная
ЛД
информация
20 января,
20 апреля,
20 июля,
20 октября
10
Отчет о лесозащите
полугодовая
12 ЛХ (лесное хозяйство)
информация
до 1 февраля (включительно) и 10 июля (включительно) после отчетного периода
11
Учет особо охраняемых природных территорий
годовая
1 ООПТ
информация
до 1 февраля (включительно) после отчетного периода
12
Отчет о выполнении производственного плана по лесному хозяйству
полугодовая
10 ЛХ (лесное хозяйство)
информация
до 1 февраля (включительно) и 10 июля (включительно) после отчетного периода
13
Отчет о заготовке лесных семян
годовая
20 ЛХ (лесное хозяйство)
информация
до 1 февраля (включительно) после отчетного периода
Комитет по водным ресурсам Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
1
Основные показатели забора, использования и водоотведения вод по Республике Казахстан
годовая
2-ТП (водхоз)
отчет
указывается в запросе, но не ранее 1 апреля года, следующего за отчетным
Примечание: расшифровка аббревиатур:
АСП
- Адресная социальная помощь
КАТО
ФСМС
- Классификатор административно-территориальных объектов
- Фонд социального медицинского страхования
ООН
- Организация Объединенных Наций
ВРП
- Валовый Региональный Продукт
МЮ РК
- Министерство юстиции Республики Казахстан
МОН РК
- Министерство образования и науки Республики Казахстан
МЗ РК
Филиал "НПЦСЭЭиМ" РГП на ПХВ "НЦОЗ" МЗ РК
АО ЦРТР МТСЗН РК
- Министерство здравоохранения Республики Казахстан
- Филиал "Научно-практический центр санитарно-эпидемиологической экспертизы и мониторинга" Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Национальный центр общественного здравоохранения" Министерства здравоохранения Республики Казахстан
- АО Центр развития трудовых ресурсов Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
МИИР РК
- Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
ГПИИР
- Государственная программа индустриально-инновационного развития Республики Казахстан
КГД МФ РК
- Комитет государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
НБ РК
- Национальный Банк Республики Казахстан
МВД РК
- Министерство внутренних дел Республики Казахстан
ГФСС
- Государственный фонд социального страхования
ЦУР
- Цели устойчивого развития
СНГ
- Содружество Независимых Государств
СНС
- Система национальных счетов
МВФ
- Международный валютный фонд
КФХ
- Крестьянские, фермерские хозяйства
CDIS
- CoordinatedDirectInvestmentSurvey
PISA
- Programme for International Student Assessment
PSDS
- Public Sector Debt Statistics
QEDS
- QuarterlyExternalDebtStatistics