Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының "Қылмыстық жазаларды орындаудың және өзге де мемлекеттік мәжбүрлеу шараларын қолданудың заңдылығын прокурорлық қадағалауды ұйымдастыру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" 2017 жылғы 13 қыркүйектегі № 104 бұйрығының күшін жою туралы
Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2021 жылғы 21 қазандағы № 137 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 26 қазанда № 24884 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 50-бабының 2-тармағына және "Прокуратура туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабының 6) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының "Қылмыстық жазаларды орындаудың және өзге де мемлекеттік мәжбүрлеу шараларын қолданудың заңдылығын прокурорлық қадағалауды ұйымдастыру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" 2017 жылғы 13 қыркүйектегі № 104 бұйрығының күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 15840 болып тіркелген).
2. Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Заңды күшіне енген үкімдердің заңдылығын және олардың орындалуын қадағалау қызметі заңнамада белгіленген тәртіпте:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының интернет-ресурсына орналастыруды;
3) осы бұйрықты Бас прокуратураның құрылымдық бөлімшелерінің, прокуратураның ведомстволары, мекемелері мен білім беру ұйымының басшыларына, облыстар, аудандар прокурорларына және оларға теңестірілген прокурорларға мәлімет үшін жіберуді қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Казақстан Республикасының
Бас Прокуроры
Г. Нурдаулетов

О признании утратившим силу приказа Генерального Прокурора Республики Казахстан от 13 сентября 2017 года № 104 "Об утверждении Инструкции по организации прокурорского надзора за законностью исполнения уголовных наказаний и применения иных мер государственного принуждения"
Приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 21 октября 2021 года № 137. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 октября 2021 года № 24884
В соответствии с пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" и подпунктом 6) статьи 37 Закона Республики Казахстан "О прокуратуре" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 13 сентября 2017 года № 104 "Об утверждении Инструкции по организации прокурорского надзора за законностью исполнения уголовных наказаний и применения иных мер государственного принуждения" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 15840).
2. Службе по надзору за законностью приговоров, вступивших в силу, и их исполнением Генеральной прокуратуры Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Генеральной прокуратуры Республики Казахстан;
3) направление настоящего приказа руководителям структурных подразделений Генеральной прокуратуры, ведомств, учреждений и организации образования прокуратуры, прокурорам областей, районов и приравненным к ним прокурорам для сведения.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя Генерального Прокурора Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Генеральный Прокурор
Республики Казахстан
Г. Нурдаулетов