"Сумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және оқшау жүйелерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 31 наурыздағы № 19-3/297 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 2021 жылғы 11 қарашадағы № 459 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 13 қарашада № 25136 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының Су кодексіне ауыз сумен жабдықтауды субсидиялау жөніндегі орталық, жергілікті өкілді және атқарушы органдар арасындағы өкілеттіктердің аражігін ажырату мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2021 жылғы 25 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкіміне сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Сумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын аса маңызды топтық және оқшау сумен жабдықтау жүйелерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 31 наурыздағы №19-3/297 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11332 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
бұйрықтың тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Сумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерінің тізбесін бекіту туралы";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Сумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерінің қоса беріліп отырған тізбесі бекітілсін.";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген сумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерінің тізбесі осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігінің Су ресурстары комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтердің Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігінің Заң қызметі департаментіне ұсынылуын қамтамасыз етсін.

О внесении изменений в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 31 марта 2015 года № 19-3/297 "Об утверждении Перечня особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками водоснабжения"
Приказ Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 11 ноября 2021 года № 459. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 ноября 2021 года № 25136
В соответствии с Распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 25 января 2021 года "О внесении изменений и дополнений в Водный кодекс Республики Казахстан по вопросам разграничения полномочий между центральными, местными представительными и исполнительными органами по субсидированию питьевого водоснабжения", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 31 марта 2015 года №19-3/297 "Об утверждении Перечня особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками водоснабжения" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11332) следующие изменения:
заголовок приказа изложить в следующей редакции:
"Об утверждении перечня особо важных групповых систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками водоснабжения";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить прилагаемый перечень особо важных групповых систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками водоснабжения.";
перечень особо важных групповых систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками водоснабжения, утвержденный указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету по водным ресурсам Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.

3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Экология, геология және табиғи ресурстар вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Экология, геология және
табиғи ресурстар министрі
С. Брекешев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Индустрия және инфрақұрылымдық
даму министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігі
Қазақстан Республикасы
Экология, геология және
табиғи ресурстар министрі
2021 жылғы 11 қарашадағы
№ 459 Бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрінің
2015 жылғы 31 наурыздағы
№19-3/297 бұйрығымен
бекітілген
Сумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерінің тізбесі
№ Облыстар бойынша объектілердің атауы
Ақмола облысы
1. "Дамса-Научный-Степное" топтық су құбыры
2. "Ижевск" топтық су құбыры
3. "Койтас-Ажы" топтық су құбыры
4. "Көкшетау" топтық су құбыры
5. "Нұра" топтық су құбыры
6. "Оразақ" топтық су құбыры
7. "Торғай-Төменгі Торғай-Қайғарлы" топтық су құбыры
8. "Шантөбе" топтық су құбыры
Ақтөбе облысы
9. "Айке-Тереңсай" топтық су құбыры
10. "Айырқызыл-Ақши-Ырғыз" топтық су құбыры
11. "Қарабұтақ-Еңбекту" топтық су құбыры
12. "Нұра-Мамыр" топтық су құбыры
Алматы облысы
13. "Бозой" топтық су құбыры
14. "Шенгелді" топтық су құбыры
Атырау облысы
15. "Атырау-Мақат" топтық су құбыры
16. "Индер-Миялы" топтық су құбыры
17. "Қоянды" топтық су құбыры
18. "Құлсары-Тұрғызба-Шоқпартоғай-Аққызтоғай" топтық су құбыры
19. "Миялы-Жангелдин-Жасқайрат" топтық су құбыры
20. "Мұздыбұлақ-Қарабау" топтық су құбыры
Батыс Қазақстан облысы
21. "Жалпақтал" топтық су құбыры
22. "Жалпақтал-Қараөзен" топтық су құбыры
23. "Жаңақала" топтық су құбыры
24. "Каменский" топтық су құбыры
25. "Қазталов-Әжбай" топтық су құбыры
26. "Орда" топтық су құбыры
27. "Пугачев-Аралтал" топтық су құбыры
28. "Сырым" топтық су құбыры
29. "Ұялы-Саралжын" топтық су құбыры
30. "Шыңғырлау" топтық су құбыры
Жамбыл облысы
31. "Ынтымақ" топтық су құбыры
Қарағанды облысы
32. "Төменгі Тоқырау кен орны" топтық су құбыры
33. Қаныш Сәтпаев атындағы канал
Қостанай облысы
34. "Ашутасты-Родина" топтық су құбыры
35. "Владыкин" топтық су құбыры

3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр экологии, геологии
и природных ресурсов
Республики Казахстан
С. Брекешев
"СОГЛАСОВАН"
Министерство индустрии и
инфраструктурного развития
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство финансов
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство национальной экономики
Республики Казахстан
Приложение к приказу
Министр экологии, геологии
и природных ресурсов
Республики Казахстан
от 11 ноября 2021 года № 459
Утвержден приказом
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 31 марта 2015 года
№ 19-3/297
Перечень особо важных групповых систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
№ Наименование объектов по областям
Акмолинская область
1. Групповой водопровод "Дамса-Научный-Степное"
2. Групповой водопровод "Ижевский"
3. Групповой водопровод "Койтас-Ажы"
4. Кокшетауский групповой водопровод
5. Нуринский групповой водопровод
6. Групповой водопровод "Оразакский"
7. Групповой водопровод "Тургай-Нижний Тургай-Кайгарлы"
8. Групповой водопровод "Шантобе"
Актюбинская область
9. Групповой водопровод "Айке-Теренсай"
10. Групповой водопровод "Айыркызыл-Акши-Ыргыз"
11. Групповой водопровод "Карабутак-Енбекту"
12. Групповой водопровод "Нура-Мамыр"
Алматинская область
13. Бозойский групповой водопровод
14. Шенгельдинский групповой водопровод
Атыpaуская область
15. Групповой водопровод "Атырау-Макат"
16. Индер-Миялинский групповой водопровод
17. Кояндинский групповой водопровод
18. Групповой водопровод "Кульсары-Тургузба-Шокпартогай-Аккизтогай"
19. Групповой водопровод "Миялы-Жангельдино-Жаскайрат"
20. Групповой водопровод "Муздыбулак-Карабау"
Западно-Казахстанская область
21. Групповой водопровод "Жалпакталский"
22. Групповой водопровод "Жалпактал-Караозен"
23. Групповой водопровод "Жангалинский"
24. Каменский групповой водопровод
25. Групповой водопровод "Казталов-Ажбай"
26. Урдинский групповой водопровод
27. Групповой водопровод "Пугачев-Аралтал"
28. Групповой водопровод "Сырым"
29. Групповой водопровод "Уялы-Саралжын"
30. Чингирлауский групповой водопровод
Жамбылская область
31. Ынтымакский групповой водопровод
Карагандинская область
32. Групповой водопровод "Нижне-Токрауское месторождение"
33. Канал имени Каныша Сатпаева
Костанайская область
34. Групповой водопровод "Ашутасты-Родина"
35. Владыкинский групповой водопровод

36. "Волгоград" топтық су құбыры
37. "Есіл" топтық су құбыры
38. "Железнодорожный" топтық су құбыры
39. "Лихачев" топтық су құбыры
40. "Свердлов" топтық су құбыры
41. "Смирнов" топтық су құбыры
42. "Терісаққан" топтық су құбыры
43. "Ұзынкөл" топтық су құбыры
Қызылорда облысы
44. "Арал-Сарыбұлақ" топтық су құбыры
45. "Жиделі" топтық су құбыры
46. "Октябрь" топтық су құбыры
Маңғыстау облысы
47. "Ақжігіт-Майлы" топтық су құбыры
48. "Ақшұқыр-Саин" топтық су құбыры
49. "Бесқұдық-Бекін" топтық су құбыры
50. "Жетеш-Тұщықұдық-Шебір" топтық су құбыры
51. "Қазба-Ақшымырау-Қызан" топтық су құбыры
Павлодар облысы
52. "Беловод" топтық су құбыры
53. Қаныш Сәтпаев атындағы канал
Солтүстік Қазақстан облысы
54. "Булаев" топтық су құбыры
55. "Екатеринов-Матросов-Сәбит-Святодухов-Зеленная Роща-Светлое-Чапаев" топтық су құбыры
56. "Есіл" топтық су құбыры
57. "Көкшетау" топтық су құбыры
58. "Краснознаменск" топтық су құбыры
59. "Қарақамыс-Озерное-Бауман-Ақбалық-Жалтырша" топтық су құбыры
60. "Преснов" топтық су құбыры
61. "Пресноредуть-Песчанка-Макарьев-Западное" топтық су құбыры
62. "Сергеев" топтық су құбыры
63. "Соколов" топтық су құбыры
Түркістан облысы
64. "Арыс" топтық су құбыры
65. "Дарбаза" топтық су құбыры
66. "Жетісай" топтық су құбыры
67. "Кентау-Түркістан" топтық су құбыры
68. "Қажымұқан-Қараспан" топтық су құбыры
69. "Сарыағаш" топтық су құбыры
70. "Тасты-Шу" топтық су құбыры
71. "Шәуілдір" топтық су құбыры
Шығыс Қазақстан облысы
72. "Ақбұзау-Қаражал-Салқынтөбе" топтық су құбыры
73. "Белағаш" топтық су құбыры

36. Волгоградский групповой водопровод
37. Ишимский групповой водопровод
38. Железнодорожный групповой водопровод
39. Лихачевский групповой водопровод
40. Свердловский групповой водопровод
41. Смирновский групповой водопровод
42. Терсаканский групповой водопровод
43. Узункольский групповой водопровод
Кызылординская область
44. Арало-Сарыбулакский групповой водопровод
45. Жиделинский групповой водопровод
46. Октябрьский групповой водопровод
Мангистауская область
47. Акжигит-Майлинский групповой водопровод
48. Групповой водопровод "Акшукур-Саин"
49. Бескудук-Бекинский групповой водопровод
50. Групповой водопровод "Жетеш-Тушыкудык-Шебир"
51. Групповой водопровод "Казба-Акшымырау-Кызан"
Павлодарская область
52. Беловодский групповой водопровод
53. Канал имени Каныша Сатпаева
Северо-Казахстанская область
54. Булаевский групповой водопровод
55. Групповой водопровод "Екатериновка-Матросовка-Сабит-Святодуховка-Зеленная Роща-Светлое-Чапаевка"
56. Ишимский групповой водопровод
57. Кокшетауский групповой водопровод
58. Краснознаменский групповой водопровод
59. Групповой водопровод "Каракамыс-Озерное-Баумана-Акбалык-Жалтырша"
60. Пресновский групповой водопровод
61. Групповой водопровод "Пресноредуть-Песчанка-Макарьевка-Западное"
62. Сергеевский групповой водопровод
63. Соколовский групповой водопровод
Туркестанская область
64. Арысский групповой водопровод
65. Дарбазинский групповой водопровод
66. Жетисайский групповой водопровод
67. Кентау-Туркестанский групповой водопровод
68. Групповой водопровод "Кажымукан-Караспанский"
69. Сарыагашский групповой водопровод
70. Тасты-Шуйский групповой водопровод
71. Шаульдерский групповой водопровод
Восточно-Казахстанская область
72. Групповой водопровод "Акбузау-Каражал-Салкынтобе"
73. Бельагачский групповой водопровод