"Биоотын өндірушісімен өндіріс паспортын әзірлеу және бекіту ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2011 жылғы 28 ақпандағы № 11-2/94 бұйрығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2021 жылғы 16 қарашадағы № 333 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 19 қарашада № 25217 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Биоотын өндірушісімен өндіріс паспортын әзірлеу және бекіту ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2011 жылғы 28 ақпандағы № 11-2/94 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6854 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Биоотын өндірісін және айналымын мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабы 2-тармағының 7) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Биоотын өндірушісімен өндіріс паспортын әзірлеу және бекіту ережелерінде:
1-тараудың тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"1-тарау. Жалпы ережелер";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Осы Биоотын өндірушісімен өндіріс паспортын әзірлеу және бекіту ережесі (бұдан әрі – Ереже) "Биоотын өндірісін және айналымын мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабы 2-тармағының 7) тармақшасына сәйкес әзірленді және биоотын өндірушісімен өндіріс паспортын әзірлеу және бекіту тәртібін айқындайды.";
2-тарауда:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"2-тарау. Биоотын өндірушісінің өндіріс паспортын әзірлеу тәртібі";
мынадай мазмұндағы 21-1-тармақпен толықтырылсын:
"21-1. Биоотын өндірісінің паспортына өзгерістер немесе толықтырулар енгізілген кезде өндіруші биоотын өндірісінің паспортына өзгерістер немесе толықтырулар енгізілген күннен бастап күнтізбелік отыз күнге дейін уәкілетті органға өндіріс паспортына енгізілген өзгерістер немесе толықтырулар туралы жазбаша түрде ақпарат ұсынады.";
3-тарау алып тасталсын;
көрсетілген Ережеге 1-қосымша осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Өсімдік шаруашылығы өнімдерін өндіру және қайта өңдеу департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оның Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.

О внесении изменений и дополнения в приказ исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 28 февраля 2011 года № 11-2/94 "Об утверждении Правил разработки и утверждения производителем биотоплива паспорта производства"
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 16 ноября 2021 года № 333. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 ноября 2021 года № 25217
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 28 февраля 2011 года № 11-2/94 "Об утверждении Правил разработки и утверждения производителем биотоплива паспорта производства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6854) следующие изменения и дополнение:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с подпунктом 7) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании производства и оборота биотоплива" ПРИКАЗЫВАЮ:";
в Правилах разработки и утверждения производителем биотоплива паспорта производства, утвержденных указанным приказом:
заголовок главы 1 изложить в следующей редакции:
"Глава 1. Общие положения";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Настоящие Правила разработки и утверждения производителем биотоплива паспорта производства (далее – Правила) разработаны в соответствии с подпунктом 7) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании производства и оборота биотоплива" и определяют порядок разработки и утверждения производителем биотоплива паспорта производства.";
в главе 2:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Глава 2. Порядок разработки производителем биотоплива паспорта производства";
дополнить пунктом 21-1 следующего содержания:
"21-1. При внесении изменений или дополнений в паспорт производства биотоплива производитель до тридцати календарных дней со дня внесения изменений или дополнений в паспорт производства биотоплива представляет в уполномоченный орган в письменном виде информацию о внесенных изменениях или дополнениях в паспорт производства.";
главу 3 исключить;
приложение 1 к указанным Правилам изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту производства и переработки растениеводческой продукции Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан после его официального опубликования.

3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
Е. Карашукеев
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
2021 жылғы 16 қарашадағы
№ 333 бұйрығына
қосымша
Биоотын өндірушісімен
өндіріс паспортын әзірлеу
және бекіту ережелеріне
1-қосымша
Нысан
Кәсіпорынның фирмалық белгісі (бар болса)
Бекітемін
____________________________
(бірінші басшының
____________________________
(уәкілетті тұлғаның) аты,
әкесінің аты
(бар болса), тегі)
___________________________
(қолы)
"_____" __________________
(күні)
Өндіріс паспортының титул беті
__________________________________________
(заңды тұлғаның меншік нысаны)
_________________________________________________________
өндіріс паспортын бекітетін заңды тұлғаның атауы
_____________________________________________
(өндіріс паспортының тіркеу нөмірі)
Әзірленген
____________________________
(өндіріс паспортын әзірлеген
ұйым атауы)
____________________________
(әзірлеуші-ұйым басшысының
аты, әкесінің аты
(бар болса), тегі)
"___" _____________________
(күні)

3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра сельского хозяйства Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
Е. Карашукеев
Приложение к приказу
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 16 ноября 2021 года № 333
Приложение 1
к Правилам разработки и
утверждения производителем
биотоплива паспорта
производства
Форма
Фирменный знак предприятия (при его наличии)
Утверждаю
____________________________
(фамилия, имя, отчество
(при его наличии)
первого руководителя)
____________________________
(уполномоченного лица)
____________________________
(подпись)
"_____" __________________
(дата)
Титульный лист паспорта производства
__________________________________________
(форма собственности юридического лица)
________________________________________________________________
наименование юридического лица, утверждающего паспорт производства
________________________________________________________________
(регистрационный номер паспорта производства)
Разработан
____________________________
(наименование организации
разработавшей паспорт
производства)
____________________________
(фамилия, имя, отчество
(при его наличии)
руководителя организации-
разработчика)
"___" ______________
(дата)