"Денсаулық сақтау саласындағы шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорындардағы байқау кеңестері туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 19 маусымдағы № 106-1029 қаулысына өзігерістер енгізу туралы
Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 17 наурыздағы № 106-911 қаулысы. Нұр-Сұлтан қаласының Әділет департаментінде 2021 жылғы 26 наурызда № 1314 болып тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 25 қарашадағы № 106-3648 қаулысымен
"Денсаулық сақтау саласындағы шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорындардағы байқау кеңестері туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 19 маусымдағы № 106-1029 қаулысына өзігерістер енгізу туралы
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 25.11.2024 № 106-3648 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, "Мемлекеттік мүлік туралы" 2011 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 148-бабына сәйкес, Нұр-Сұлтан қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Денсаулық сақтау саласындағы шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорындардағы байқау кеңестері туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 19 маусымдағы № 106-1029 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 91709 болып тіркелген, 2015 жылғы 23 шілдедегі "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулыда:
кіріспесінде, барлық мәтіні бойынша және көрсетілген қаулыға қосымшаларда "Астана" деген сөз "Нұр-Сұлтан" деген сөзбен ауыстырылсын;
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. "Нұр-Сұлтан қаласының Қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) байқау кеңестерінің мүшелеріне кандидаттарды конкурстық іріктеуді (бұдан әрі – конкурстар) жүргізуді;
2) конкурстарды өткізу шарттарын, уақытын және орнын белгілеуді;
3) конкурстық комиссияны құруды;
4) осы қаулыны, кейін ресми және мерзімдік баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген интернет-ресурста және Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында жарияланумен, әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.";
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген Байқау кеңестері құрылатын шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорындардың тізімі (1-қосымша) осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген денсаулық сақтау саласындағы шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнындағы байқау кеңесі туралы ережеде (2-қосымша):
14-тармақтағы "Астана қаласының Денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесі" деген сөздер "Нұр-Сұлтан қаласының Қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесі" деген сөздермен ауыстырылсын.

О внесении изменений в постановление акимата города Астаны от 19 июня 2015 года № 106-1029 "О наблюдательных советах в государственных коммунальных предприятиях на праве хозяйственного ведения в сфере здравоохранения"
Постановление акимата города Нур-Султана от 17 марта 2021 года № 106-911. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Нур-Султана 26 марта 2021 года № 1314.
В редакции от: 17.03.2021
Опубликовано: Эталонный контрольный банк НПА РК в электронном виде, 01.04.2021
Постановление акимата города Нур-Султана от 17 марта 2021 года № 106-911. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Нур-Султана 26 марта 2021 года № 1314
О внесении изменений в постановление акимата города Астаны от 19 июня 2015 года 106-1029 наблюдательных советах в государственных коммунальных предприятиях на праве хозяйственного ведения в сфере здравоохранения"
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 148 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", акимат города Нур-Султан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Астаны от 19 июня 2015 года № 106-1029 "О наблюдательных советах в государственных коммунальных предприятиях на праве хозяйственного ведения в сфере здравоохранения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 91709, опубликовано в газетах "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана" от 23 июля 2015 года) следующие изменения:
в вышеуказанном постановлении:
в преамбуле, по всему тексту и в приложениях к указанному постановлению слово "Астаны" заменить словом "Нур-Султан";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Руководителю Государственного учреждения "Управление общественного здравоохранения города Нур-Султан" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) проведение конкурсного отбора кандидатов в члены наблюдательных советов (далее – конкурсы);
2) определение условий, даты и места проведения конкурсов;
3) формирование конкурсной комиссии;
4) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции с последующим его опубликованием в официальных и периодических изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе акимата города Нур-Султан.";
список государственных коммунальных предприятий, в которых создаются наблюдательные советы (приложение 1), утвержденным вышеуказанным постановлением изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению;
в Положении о Наблюдательном совете в государственном коммунальном предприятии на праве хозяйственного ведения в сфере здравоохранения (приложение 2), утвержденном вышеуказанным постановлением:
в пункте 14 слова "Государственное учреждение "Управление здравоохранения города Астаны" заменить словами "Государственное учреждение "Управление общественного здравоохранения города Нур-Султан".

2. "Нұр-Сұлтан қаласының Қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Нұр-Сұлтан қаласының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялау үшін жіберуді;
3) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
4) осы қаулы мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде аумақтық әділет органына осы тармақтың 2), 3) тармақшаларымен көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Нұр-Сұлтан қаласы әкімінің орынбасары Б.М. Мәкенге жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім       А. Кульгинов
Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің
2021 жылғы 17 наурыздағы
№ 106-911 қаулысына
қосымша
Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің
2015 жылғы 19 маусымдағы
№ 106-1029 қаулысына
1-қосымша
Байқау кеңестері құрылатын шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорындардың тізімі
1. Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің "№ 1 қалалық емхана" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
2. Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің "№ 2 қалалық емхана" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
3. Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің "№ 3 қалалық емхана" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
4. Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің "№ 4 қалалық емхана" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
5. Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 5 қалалық емхана" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
6. Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің "№ 6 қалалық емхана" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
7. Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің "№ 7 қалалық емхана" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
8. Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің "№ 8 қалалық емхана" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
9. Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің "№ 9 қалалық емхана" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.

2. Руководителю Государственного учреждения "Управление общественного здравоохранения города Нур-Султан" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии для официального опубликования в периодических печатных изданиях, распространяемых на территории города Нур-Султана;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Нур-Султана после его официального опубликования;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего постановления представление в органы юстиции сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 2), 3) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Нур-Султана Мәкена Б.М.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким       А. Кульгинов
Приложение
к постановлению акимата
города Нур-Султан
от 17 марта 2021 года № 106-911
Приложение 1
к постановлению акимата
города Нур-Султан
от 19 июня 2015 года № 106-1029
Список государственных коммунальных предприятий на праве хозяйственного ведения, в которых создаются наблюдательные советы
1. Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 1" акимата города Нур-Султан.
2. Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 2" акимата города Нур-Султан.
3. Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 3" акимата города Нур-Султан.
4. Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 4" акимата города Нур-Султан.
5. Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 5" акимата города Нур-Султан.
6. Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 6" акимата города Нур-Султан.
7. Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 7" акимата города Нур-Султан.
8. Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 8" акимата города Нұр-Сұлтан.
9. Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 9" акимата города Нур-Султан.

10. Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің "№ 10 Қалалық емхана" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
11. Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің "№ 11 қалалық емхана" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
12. Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің "№ 12 қалалық емхана" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
13. Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің "№ 13 қалалық емхана" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
14. Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің "№ 14 қалалық емхана" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
15. Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің "№ 15 қалалық емхана" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
16. Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің "Достық" алғашқы медициналық-санитариялық көмек орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
17. Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің "№ 1 көпбейінді қалалық аурухана" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
18. Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің "№ 2 көпбейінді қалалық аурухана" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
19. Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің "№ 3 көпбейінді қалалық аурухана" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
20. Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің "№ 1 көпбейінді қалалық балалар ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
21. Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің "№ 2 көпбейінді қалалық балалар ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
22. Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің "№ 3 көпбейінді қалалық балалар ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
23. Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің "Қалалық фтизиопульмонологиялық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
24. Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің "Қалалық психикалық денсаулық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
25. Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Көпсалалы медицина орталығы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
26. Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің "Қалалық жедел медициналық жәрдем станциясы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
27. Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің "Жоғары медициналық колледж" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.

10. Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 10" акимата города Нур-Султан.
11. Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 11" акимата города Нур-Султан.
12. Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 12" акимата города Нур-Султан.
13. Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 13" акимата города Нур-Султан.
14. Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 14" акимата города Нур-Султан.
15. Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 15" акимата города Нур-Султан.
16. Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центр первичной медико-санитарной помощи "Достык" акимата города Нур-Султан.
17. Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Многопрофильная городская больница № 1" акимата города Нур-Султан.
18. Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская многопрофильная больница № 2" акимата города Нур-Султан.
19. Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Многопрофильная городская больница № 3" акимата города Нур-Султан.
20. Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Многопрофильная городская детская больница № 1" акимата города Нур-Султан.
21. Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Многопрофильная городская детская больница № 2" акимата города Нур-Султан.
22. Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Многопрофильная городская детская больница № 3" акимата города Нур-Султан.
23. Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городской центр фтизиопульмонологии" акимата города Нур-Султан.
24. Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городской центр психического здоровья" акимата города Нур-Султан.
25. Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Многопрофильный медицинский центр" акимата города Нур-Султан.
26. Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская станция скорой медицинской помощи" акимата города Нур-Султан.
27. Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Высший медицинский колледж" акимата города Нур-Султан.