Ақмола облысы бойынша 2021 жылға арналған мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекiту туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2021 жылғы 9 наурыздағы № А-3/114 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 15 наурызда № 8391 болып тіркелді
"Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 2-тармағындағы 7-3) тармақшасына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Ақмола облысы бойынша 2021 жылға арналған мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері бекiтілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысы әкімінің орынбасары А.Е. Мысырәлімоваға жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді, ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
Ақмола облысының әкімі Е.Маржикпаев
Ақмола облысы әкімдігінің
2021 жылғы 9 наурыздағы
№ А-3/114 қаулысына
қосымша
Ақмола облысы бойынша 2021 жылға арналған мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
Қалалық мектепке дейінгі ұйымдар бойынша айына бір тәрбиеленушіге жан басына шаққандағы нормативтік қаржыландыру құны (теңгеде)
болу режимі 10,5 сағаттық топта
болу режимі 9 сағаттық топта
санаторлы топта
түзету үлгісіндегі топта
жарты күн болатын топта
38023 теңге
35166 теңге
56282 теңге
67275 теңге
16384 теңге
Ауылдық мектепке дейінгі ұйымдар бойынша айына бір тәрбиеленушіге жан басына шаққандағы нормативтік қаржыландыру құны (теңгеде)
болу режимі 10,5 сағаттық топта
болу режимі 9 сағаттық топта
санаторлы топта
түзету үлгісіндегі топта
жарты күн болатын топта
41549 теңге
38300 теңге
62159 теңге
74621 теңге
17951 теңге
Бір тәрбиеленушіге айына ата-ана төлемақысының мөлшері (теңгеде)
3 жасқа дейін
3 жастан бастап 1-сыныпқа қабылданғанға дейін
жарты күн болатын топта
12450,23 теңге
15529,32 теңге
7764,66 теңге

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2021 год по Акмолинской области
Постановление акимата Акмолинской области от 9 марта 2021 года № А-3/114. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 15 марта 2021 года № 8391
В соответствии с подпунктом 7-3) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2021 год по Акмолинской области, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Акмолинской области Мусралимову А. Е.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области, вводится в действие со дня официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2021 года.
Аким Акмолинской области Е.Маржикпаев
Приложение
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 9 марта 2021 года
№ А-3/114
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2021 год по Акмолинской области
Стоимость подушевого нормативного финансирования на одного воспитанника в месяц по городским дошкольным организациям (в тенге)
в группе с 10,5-часовым режимом пребывания
в группе с 9-часовым режимом пребывания
в санаторной группе
в группе коррекционного типа
в группе с неполным днем пребывания
38023 тенге
35166 тенге
56282 тенге
67275 тенге
16384 тенге
Стоимость подушевого нормативного финансирования на одного воспитанника в месяц по сельским дошкольным организациям (в тенге)
в группе с 10,5- часовым режимом пребывания
в группе с 9-часовым режимом пребывания
в санаторной группе
в группе коррекционного типа
в группе с неполным днем пребывания
41549 тенге
38300 тенге
62159 тенге
74621 тенге
17951 тенге
Размер родительской платы в месяц на одного воспитанника (в тенге)
до 3 лет
от 3 лет до приема в 1 класс
в группе с неполным днем пребывания
12450,23 тенге
15529,32 тенге
7764,66 тенге