2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы
Ақмола облысы Қосшы қаласы мәслихатының 2021 жылғы 28 қазандағы № 24/6-7 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 29 қазанда № 8499 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және "Ақмола облысының әкімшілік-аумақтық құрылысындағы өзгерістер туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2021 жылғы 26 шiлдедегi № 629 Жарлығына сәйкес Қосшы қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2021-2022 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 394 933,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 90 000,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 304 933,2 мың теңге;
2) шығындар – 394 933,2 мың теңге;

О городском бюджете на 2021-2023 годы
Решение маслихата города Косшы Акмолинской области от 28 октября 2021 года № 24/6-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 29 октября 2021 года № 8499.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Указом Президента Республики Казахстан от 26 июля 2021 года № 629 "Об изменениях в административно-территориальном устройстве Акмолинской области" маслихат города Косшы РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 394 933,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 90 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 304 933,2 тысяч тенге;
2) затраты – 394 933,2 тысяч тенге;

3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Қосшы қаласы мәслихатының 29.11.2021 № 33/8-7 (қол қойылған күннен бастап күшіне енеді) шешімімен.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қосшы қаласы мәслихаты хатшысының м.а И.Әбілқасымов
Қосшы қаласы мәслихатының

3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата города Косшы Акмолинской области от 29.11.2021 № 33/8-7 (вводится в действие со дня подписания).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
И.о. секретаря маслихата города Косшы И.Абилкасымов
Приложение 1 к решению
маслихата города Косшы