Ақмола облысының Бурабай ауданында казиноны, ойын автоматтары залдарын, букмекерлік кеңселер мен тотализаторларды (букмекерлік кеңселердің және (немесе) тотализаторлардың кассаларын) орналастыруға арналған аумақтардың шекараларын айқындау туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2021 жылғы 21 шілдедегі № А-7/356 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 26 шілдеде № 23708 болып тіркелді
"Ойын бизнесі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабы 1-тармағына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес шекараларда, Ақмола облысының Бурабай ауданы Щучье көлі жағалауының оңтүстік-шығыс бөлігінде орналасқан аумақ казиноны, ойын автоматтары залдарын, букмекерлік кеңселер мен тотализаторларды (букмекерлік кеңселердің және (немесе) тотализаторлардың кассаларын) орналастыру үшін айқындалсын.
2. Осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес Ақмола облысы әкімдігінің кейбір қаулылары мен қаулының құрылымдық элементінің күші жойылды деп танылсын.
3. "Ақмола облысының туризм басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін оны Ақмола облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі Е.Маржикпаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Мәдениет және спорт министрлігі
Ақмола облысы әкімдігінің
2021 жылғы 21 шілдедегі
№ А-7/356
1-қосымша
Ақмола облысының Бурабай ауданы Щучье көлі жағалауының оңтүстік-шығыс бөлігінде орналасқан казиноны, ойын автоматтары залдарын, букмекерлік кеңселер мен тотализаторларды (букмекерлік кеңселердің және (немесе) тотализаторлардың кассаларын) орналастыруға арналған аумақтың шекаралары
Ақмола облысы әкімдігінің
2021 жылғы 21 шілдедегі
№ А-7/356
2-қосымша
Ақмола облысы әкімдігінің күші жойылды деп танылған кейбір қаулылары мен қаулының құрылымдық элементінің тізбесі
1. "Ақмола облысы Бурабай ауданында казино мен ойын автоматтарының залдарын орналастыруға арналған аумақты анықтау" Ақмола облысы әкімдігінің 2009 жылғы 26 наурыздағы №А-4/129 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3318 болып тіркелген).
2. "Ақмола облысы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2010 жылғы 12 сәуірдегі № А-4/113 қаулысының 3-тармағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3357 болып тіркелген).

Об определении границ территорий для размещения казино, залов игровых автоматов, букмекерских контор и тотализаторов (касс букмекерских контор и (или) тотализаторов) в Бурабайском районе Акмолинской области
Постановление акимата Акмолинской области от 21 июля 2021 года № А-7/356. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 июля 2021 года № 23708
В соответствии с пунктом 1 статьи 11 Закона Республики Казахстан "Об игорном бизнесе", акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить для размещения казино, залов игровых автоматов, букмекерских контор и тотализаторов (касс букмекерских контор и (или) тотализаторов) территорию, расположенную в юго-восточной части побережья озера Щучье Бурабайского района Акмолинской области, в границах согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Признать утратившими силу некоторых постановлении и структурного элемента постановления акимата Акмолинской области согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Государственному учреждению "Управление туризма Акмолинской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Акмолинской области после его официального опубликования.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Акмолинской области Е.Маржикпаев
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство культуры и спорта
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 21 июля 2021 года
№ А-7/356
Границы территории для размещения казино, залов игровых автоматов, букмекерских контор и тотализаторов (касс букмекерских контор и (или) тотализаторов), расположенной в юго-восточной части побережья озера Щучье Бурабайского района Акмолинской области
Приложение 2
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 21 июля 2021 года
№ А-7/356
Перечень некоторых постановлений и структурного элемента постановлений акимата Акмолинской области, признанных утратившими силу
1. Постановление акимата Акмолинской области "Об определении территорий для размещения казино и залов игровых автоматов в Бурабайском районе Акмолинской области" от 26 марта 2009 года № А-4/129 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3318).
2. Пункт 3 постановления акимата Акмолинской области "О внесении изменений и дополнений в некоторые постановления акимата Акмолинской области" от 12 апреля 2010 года № А-4/113 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3357).

3. "Ақмола облысы әкімдігінің 2009 жылғы 26 наурыздағы № А-4/129 "Ақмола облысы Бурабай ауданында казино мен ойын автоматтарының залдарын орналастыруға арналған аумақты анықтау туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2012 жылғы 26 қарашадағы № А-12/560 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3510 болып тіркелген).
4. "Ақмола облысы Бурабай ауданында казино мен ойын автоматтарының залдарын орналастыруға арналған аумақты анықтау туралы" Ақмола облысы әкiмдiгiнiң 2009 жылғы 26 наурыздағы № А-4/129 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № А-13/582 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5723 болып тіркелген).

3. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменения в постановление акимата Акмолинской области от 26 марта 2009 года № А-4/129 "Об определении территорий для размещения казино и залов игровых автоматов в Бурабайском районе Акмолинской области" от 26 ноября 2012 года № А-12/560 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3510).
4. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменения в постановление акимата Акмолинской области от 26 марта 2009 года № А-4/129 "Об определении территорий для размещения казино и залов игровых автоматов в Бурабайском районе Акмолинской области" от 12 декабря 2016 года № А-13/582 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5723).