Ақмола облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2021 жылғы 17 қыркүйектегі № А-9/466 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 20 қыркүйекте № 24450 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабы 2-тармағына сәйкес Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақмола облысы әкімдігінің келесі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
"Ақмола облысында коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын есептеудің қағидаларын бекіту туралы" 2015 жылғы 1 шілдедегі № А-7/313 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4937 болып тіркелген);
"Ақмола облысында коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын есептеудің қағидаларын бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 1 шілдедегі № А-7/313 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 29 шілдедегі № А-8/359 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7317 болып тіркелген).
2. "Ақмола облысының энергетика және тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны оның ресми жарияланғанынан кейін Ақмола облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі Е.Маржикпаев

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Акмолинской области
Постановление акимата Акмолинской области от 17 сентября 2021 года № А-9/466. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 сентября 2021 года № 24450
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата Акмолинской области:
"Об утверждении правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов в Акмолинской области" от 1 июля 2015 года № А-7/313 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4937);
"О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 1 июля 2015 года № А-7/313 "Об утверждении Правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов в Акмолинской области" от 29 июля 2019 года № А-8/359 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7317).
2. Государственному учреждению "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства Акмолинской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Акмолинской области после его официального опубликования.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Акмолинской области Е.Маржикпаев