2021-2022 оқу жылына арналған жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2021 жылғы 18 қазандағы № А-10/519 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 25 қазанда № 24863 болып тіркелді
"Білім туралы" Қазақстан Республикасы Заңы 6-бабының 2-тармағындағы 8) тармақшасына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2021-2022 оқу жылына арналған жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысы әкімінің орынбасары А.Е. Мысырәлімоваға жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі Е.Маржикпаев
Ақмола облысы әкімдігінің
2021 жылғы 18 қазандағы
№ А-10/519 қаулысымен
бекітілген

Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с высшим и послевузовским образованием на 2021-2022 учебный год
Постановление акимата Акмолинской области от 18 октября 2021 года № А-10/519. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 октября 2021 года № 24863
В соответствии с подпунктом 8) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об образовании", акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на подготовку кадров с высшим и послевузовским образованием на 2021-2022 учебный год.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Акмолинской области Мусралимову А.Е.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Акмолинской области Е.Маржикпаев
Утвержден
постановлением акимата
Акмолинской области
от 18 октября 2021 года
№ А-10/519

2021-2022 оқу жылына арналған жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы
Білім беру саласының коды және атауы
Даярлау бағытының коды және атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысының көлемі
Оқу жылы ішінде бір білім алушыны (маманды) оқытуға жұмсалатын шығыстардың орташа құны (мың теңге)
2021жылғы
4 айға
2022 жылғы 8 айға
Бакалавриат
6B01 Педагогикалық ғылымдар

Государственный образовательный заказ на подготовку кадров с высшим и послевузовским образованием на 2021 – 2022 учебный год
Код и классификация области образования
Код и классификация направлений подготовки
Объем государственного образовательного заказа
Средняя стоимость расходов на обучение одного обучающегося (специалиста) за учебный год
(тысяч тенге)
на
4 месяца
2021 года
на
8 месяцев
2022 года
Бакалавриат
6B01 Педагогические науки