"Ақмола облысы бойынша әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" Ақмола облыстық мәслихатының 2019 жылғы 10 сәуірдегі № 6С-31-7 шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2021 жылғы 5 қарашадағы № 7С-10-6 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 22 қарашада № 25308 болып тіркелді
Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Ақмола облысы бойынша әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" Ақмола облыстық мәслихатының 2019 жылғы 10 сәуірдегі № 6С-31-7 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7128 болып тіркелген) шешіміне келесі толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Ақмола облысы бойынша әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесі:
келесі мазмұндағы реттік нөмірі 3-1-жолмен толықтырылсын:
"
3-1
"Ақкөл – Мало-Александровка"
ауданішілік
";
келесі мазмұндағы реттік нөмірі 23-1 және 23-2-жолдармен толықтырылсын:
"
23-1
"Шортанды – Жолымбет"
ауданішілік
23-2
"Шортанды – Научный"
ауданішілік
";
келесі мазмұндағы реттік нөмірі 56-1 және 56-2-жолдармен толықтырылсын:
"
56-1
"Степняк – Аңғал Батыр"
ауданішілік
56-2
"Степняк – Мамай"
ауданішілік
";
келесі мазмұндағы "Бурабай ауданы" бөлімімен толықтырылсын:
"
Бурабай ауданы
57
Щучинск қаласының № 1 маршруты
қалалық
58
Щучинск қаласының № 4 маршруты
қалалық
59
Щучинск қаласының № 5 маршруты
қалалық
60
Щучинск қаласының № 6 маршруты
қалалық
61
Щучинск қаласының № 7 маршруты
қалалық
62
Щучинск қаласының № 9 маршруты
қалалық
";
келесі мазмұндағы "Степногорск қаласы" бөлімімен толықтырылсын:
"
Степногорск қаласы
63
№ 1 маршрут
қала маңындағы
64
№ 2 маршрут
қала маңындағы
65
№ 3 маршрут
қала маңындағы
66
№ 4 маршрут
қалалық
67
№ 6 маршрут
қалалық
";
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облыстық мәслихатының хатшысы М.Балпан

О внесении дополнений в решение Акмолинского областного маслихата от 10 апреля 2019 года № 6С-31-7 "Об определении перечня социально значимых сообщений по Акмолинской области"
Решение Акмолинского областного маслихата от 5 ноября 2021 года № 7С-10-6. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 ноября 2021 года № 25308
Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акмолинского областного маслихата "Об определении перечня социально значимых сообщений по Акмолинской области" от 10 апреля 2019 года № 6С-31-7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7128) следующие дополнения:
перечень социально значимых сообщений по Акмолинской области, утверждҰнный указанным решением:
дополнить строкой, порядковый номер 3-1, следующего содержания:
"
3-1
"Акколь – Мало – Александровка"
внутрирайонный
";
дополнить строками, порядковые номера 23-1 и 23-2, следующего содержания:
"
23-1
"Шортанды – Жолымбет"
внутрирайонный
23-2
"Шортанды – Научный"
внутрирайонный
";
дополнить строками, порядковые номера 56-1 и 56-2, следующего содержания:
"
56-1
"Степняк – Ангал Батыр"
внутрирайонный
56-2
"Степняк – Мамай"
внутрирайонный
";
дополнить разделом "Бурабайский район" следующего содержания:
"
Бурабайский район
57
Маршрут № 1 города Щучинск
городской
58
Маршрут № 4 города Щучинск
городской
59
Маршрут № 5 города Щучинск
городской
60
Маршрут № 6 города Щучинск
городской
61
Маршрут № 7 города Щучинск
городской
62
Маршрут № 9 города Щучинск
городской
";
дополнить разделом "город Степногорск" следующего содержания:
"
город Степногорск
63
Маршрут № 1
пригородный
64
Маршрут № 2
пригородный
65
Маршрут № 3
пригородный
66
Маршрут № 4
городской
67
Маршрут № 6
городской
".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Акмолинского областного маслихата М.Балпан