Ақмола облысының ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды оқшау жүйелерінің тізбесін бекіту туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2021 жылғы 7 желтоқсандағы № А-12/634 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 13 желтоқсанда № 25745 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Су Кодексінің 39-бабына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении перечня особо важных локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения Акмолинской области
Постановление акимата Акмолинской области от 7 декабря 2021 года № А-12/634. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 декабря 2021 года № 25745
В соответствии со статьей 39 Водного кодекса Республики Казахстан, акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Ақмола облысының ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды оқшау жүйелерінің тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Ақмола облысының энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;

1. Утвердить перечень особо важных локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения Акмолинской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства Акмолинской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;