Көкшетау қалалық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № С-49/2 "2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2021 жылғы 16 наурыздағы № С-3/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 19 наурызда № 8397 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес, Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № С-49/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8289 болып тіркелген, 2021 жылғы 11 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021–2023 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30 654 209,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 20 813 721,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 165 135,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 825 911,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 7 849 442,0 мың теңге;
2) шығындар – 31 898 521,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 34 011,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 122 514,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 156 525,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 300 800,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 300 800,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 511 101,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 511 101,5 мың теңге.";
4 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Қалалық бюджет шығындарында қарастырылғаны ескерілсін:
1) 10 000,0 мың теңге сомасында трансферттер, Краснояр ауылдық округіне соның ішінде:
санитарияға 9 000,0 мың теңге сомасында;
автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге 1 000,0 мың теңге сомасында;
2) 336 132,0 мың теңге сомасында кент, ауылдық округ бюджетіне бюджеттік субвенциялар, соның ішінде:
Краснояр ауылдық округіне 162 631,0 мың теңге сомасында;
Станционный кентіне 173 501,0 мың теңге сомасында.";
7 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2021 жылға 421 177,7 мың теңге сомасында қаланың жергілікті атқарушы органның резерві бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің қосымшасы, осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Кокшетауского городского маслихата от 24 декабря 2020 года № С-49/2 "О городском бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 16 марта 2021 года № С-3/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 19 марта 2021 года № 8397
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата "О городском бюджете на 2021-2023 годы" от 24 декабря 2020 года № С-49/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8289, опубликовано 11 января 2021 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 654 209,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 20 813 721,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 165 135,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 825 911,0 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 7 849 442,0 тысячи тенге;
2) затраты – 31 898 521,5 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 34 011,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 122 514,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 156 525,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 300 800,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 300 800,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 511 101,5 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 511 101,5 тысяча тенге";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть, что в затратах городского бюджета предусмотрены:
1) трансферты в сумме 10 000,0 тысяч тенге Красноярскому сельскому округу, в том числе:
на санитарию в сумме 9 000,0 тысяч тенге;
на обеспечение функционирования автомобильных дорог в сумме 1 000,0 тысяч тенге;
2) бюджетные субвенции в бюджет поселка, сельского округа в сумме 336 132,0 тысячи тенге, в том числе:
Красноярскому сельскому округу в сумме 162 631,0 тысяча тенге;
поселку Станционный в сумме 173 501,0 тысяча тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2021 год в сумме 421 177,7 тысяч тенге.";
приложение к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению 1 к настоящему решению.

16 566,0
001
Жергілікті деңгейде азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 566,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 059 566,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
575 914,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
575 914,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 097 766,4
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
260 180,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
19 502,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
16 200,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
260 361,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5 746,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
85 759,4
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
210 307,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
182 850,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
56 861,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
31 316,0
068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
31 316,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
354 569,6
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
74 902,8
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3 108,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
13 454,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
151 375,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
105 709,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
6 020,8
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
8 401 349,7
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

16 566,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области регистрации актов гражданского состояния
16 566,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 059 566,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
575 914,0
005
Государственная адресная социальная помощь
575 914,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 097 766,4
002
Программа занятости
260 180,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
19 502,0
006
Оказание жилищной помощи
16 200,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
260 361,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5 746,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
85 759,4
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
210 307,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
182 850,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
56 861,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
31 316,0
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
31 316,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
354 569,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
74 902,8
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3 108,0
021
Капитальные расходы государственного органа
13 454,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
151 375,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
105 709,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
6 020,8
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
8 401 349,7
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)