Көкшетау қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2021 жылғы 6 мамырдағы № С-6/11 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 12 мамырда № 8477 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27 бабына сәйкес, Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Көкшетау қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Көкшетау қалалық
мәслихаты сессиясының төрағасы
С.Максимец
Көкшетау қалалық мәслихатының хатшысы Р.Калишев
Көкшетау қалалық
мәслихатының
2021 жылғы 6 мамырдағы
№ С-6/11 шешіміне
қосымша
Көкшетау қалалық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Көкшетау қалалық мәслихатының "Краснояр селолық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау тәртібін бекіту туралы" 2017 жылғы 18 сәуірдегі № С-9/6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемелекеттік тіркеу тізілімінде № 5962 болып тіркелген) шешімі;
2. Көкшетау қалалық мәслихатының "Станционный кентінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін кент, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау тәртібін бекіту туралы" 2017 жылғы 18 сәуірдегі № С-9/7 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5963 болып тіркелген) шешімі;
3. Көкшетау қалалық мәслихатының "Станционный кентінің аумағында жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" 2018 жылғы 12 маусымдағы № С -21/6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6701 болып тіркелген) шешімі;
4. Көкшетау қалалық мәслихатының "Краснояр ауылдық округінің аумағында жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" 2018 жылғы 12 маусымдағы № С-21/7 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6702 болып тіркелген) шешімі.

О признании утратившими силу некоторых решений Кокшетауского городского маслихата
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 6 мая 2021 года № С-6/11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 12 мая 2021 года № 8477
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Кокшетауского городского маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Кокшетауского городского маслихата
С.Максимец
Секретарь Кокшетауского городского маслихата Р.Калишев
Приложение к решению
Кокшетауского городского
маслихата от 6 мая
2021 года № С-6/11
Перечень некоторых решений Кокшетауского городского маслихата признанных утративших силу
1. Решение Кокшетауского городского маслихата "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории Красноярского сельского округа" от 18 апреля 2017 года № С-9/6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5962);
2. Решение Кокшетауского городского маслихата "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей поселка, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории поселка Станционный" от 18 апреля 2017 года № С-9/7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5963);
3. Решение Кокшетауского городского маслихата "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества на территории поселка Станционный" от 12 июня 2018 года № С-21/6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6701);
4. Решение Кокшетауского городского маслихата "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества на территории Красноярского сельского округа" от 12 июня 2018 года № С-21/7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6702).