Степногорск қаласының Бестөбе кенті мен Изобильное ауылының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімінің 2021 жылғы 28 шілдедегі № 6 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 30 шілдеде № 23775 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 48-бабына және 50-бабы 2-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 756 "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" қаулысына сәйкес, Степногорск қаласының төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі қалалық комиссиясының кезектен тыс шұғыл отырысының 2021 жылғы 26 шілдедегі № 4 хаттамасының негізінде, ШЕШТІМ:
1. Салдарын жою үшін Степногорск қаласының Бестөбе кенті мен Изобильное ауылының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Төтенше жағдайды жою басшысы болып Степногорск қаласы әкімінің орынбасары Н.З. Мұқатов тағайындалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Степногорск қаласы әкімінің орынбасары Н. З. Мұқатовқа жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Степногорск қаласының әкімі Е.Баяхметов

Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории поселка Бестобе и села Изобильное города Степногорска
Решение акима города Степногорска Акмолинской области от 28 июля 2021 года № 6. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 июля 2021 года № 23775
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", на основании протокола внеочередного оперативного заседания городской комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций города Степногорска от 26 июля 2021 года № 4, РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба на территории поселка Бестобе и села Изобильное города Степногорска для устранения последствий.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации назначить заместителя акима города Степногорска Мукатова Н.З.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима города Степногорска Мукатова Н.З.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Степногорска Е.Баяхметов