Ақкөл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 8 желтоқсандағы № С 16-3 "Сот шешімімен Ақкөл ауданының коммуналдық меншігіне түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 2 тамыздағы № С 6-2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 3 тамызда № 23841 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақкөл аудандық мәслихатының "Сот шешімімен Ақкөл ауданының коммуналдық меншігіне түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 8 желтоқсандағы № С 16-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6249 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақкөл аудандық мәслихатының хатшысы Д. Салыбекова

О признании утратившим силу решения Аккольского районного маслихата от 8 декабря 2017 года № С 16-3 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность Аккольского района"
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 2 августа 2021 года № С 6-2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 августа 2021 года № 23841
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах", Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Аккольского районного маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность Аккольского района" от 8 декабря 2017 года № С 16-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6249).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Аккольского районного маслихата Д.Салыбекова