Аршалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 15 наурыздағы № 23/11 ""Аршалы аудандық мәслихат" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 сәуірдегі № 7/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 4 мамырда № 8462 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аршалы аудандық мәслихатының ""Аршалы аудандық мәслихат" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" 2018 жылғы 15 наурыздағы № 23/11 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6490 тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы
Г.Ахимова
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Е.Казбеков

О признании утратившим силу решения Аршалынского районного маслихата от 15 марта 2018 года № 23/11 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аршалынский районный маслихат""
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 28 апреля 2021 года № 7/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 4 мая 2021 года № 8462
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Аршалынского районного маслихата "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аршалынский районный маслихат"" от 15 марта 2018 года № 23/11 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6490).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
Г.Ахимова
Секретарь районного
маслихата
Е.Казбеков