Аршалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 70/2 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 11 маусымдағы № 9/2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 8 шілдеде № 23348 болып тіркелді
Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аршалы аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 70/2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8308 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 888 128,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 488 134,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10 455,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 150 100,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 7 239 439,4 мың теңге;
2) шығындар – 9 168 713,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 131 955,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 188 147,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 56 192,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 29 800,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 29 800,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 442 340,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 442 340,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений в решение Аршалынского районного маслихата от 23 декабря 2020 года № 70/2 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 11 июня 2021 года № 9/2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 июля 2021 года № 23348
Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аршалынского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 23 декабря 2020 года № 70/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8308) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объҰмах:
1) доходы – 8 888 128,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 488 134,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10 455,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 150 100,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7 239 439,4 тысяч тенге;
2) затраты – 9 168 713,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 131 955,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 188 147,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 56 192,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 29 800,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 29 800,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 442 340,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 442 340,1 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

4 077 786,3
Ағымдағы нысаналы трансферттер
168 903,3
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
139 755,3
Республикалық бюджеттен мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
67 700,0
Республикалық бюджеттен үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
4 481,0
Республикалық бюджеттен мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
6 178,0
Республикалық бюджеттен техникалық көмекшi (компенсаторлық) құралдар тiзбесiн кеңейтуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
2 482,0
Республикалық бюджеттен еңбек нарығын дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
41 194,0
Республикалық бюджеттен мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
10 906,0
Республикалық бюджеттен мүгедектерді протездік-ортопедиялық, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз етуге, сондай - ақ мүгедектерді оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес шипажайлық-курорттық емдеу қызметтерін ұсынуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
6 814,3
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
29 148,0
Республикалық бюджеттен мәдениет ұйымдарының және мұрағат мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін мемлекеттік мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінің басқару және негізгі персоналына лауазымдық жалақыға қосымша ақы белгілеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
29 148,0
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
3 720 736,0
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
330 998,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Аршалы кентінде 45 пәтерлі тұрғын үй салу (байлау)
193 010,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Аршалы кентінде 45 пәтерлі тұрғын үй салу (байлау)
57 384,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жібек жолы ауылында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым (көше-жол желісінің құрылысын) салу
80 604,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3 389 738,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жалтыркөл ауылында, Жібек жолы ауылында газ құбырын және олардың тармақталуын салу

4 077 786,3
Целевые текущие трансферты
168 903,3
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
139 755,3
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на выплату государственной адресной социальной помощи
67 700,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
4 481,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
6 178,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
2 482,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на развитие рынка труда
41 194,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
10 906,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на обеспечение инвалидов протезно- ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, а так же предоставление услуг санаторно- курортного лечения в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалидов
6 814,3
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
29 148,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
29 148,0
Целевые трансферты на развитие
3 720 736,0
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
330 998,0
Строительство 45-ти квартирного жилого дома в поселке Аршалы Аршалынского района Акмолинской области (привязка)
193 010,0
Строительство 45-ти квартирного жилого дома в поселке Аршалы Аршалынского района Акмолинской области (привязка)
57 384,0
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры (строительство улично-дорожной сети) в селе Жибек жолы Аршалынского района Акмолинской области
80 604,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3 389 738,0
Строительство газопровода и ответвления от них в селе Жибек жолы, селе Жалтырколь Аршалынского района Акмолинской области

618 223,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Аршалы кентінде автоматты газ тарату станциясын салу
64 586,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Аршалы кентінде газ құбырын және оның тармақталуын салу
1 000 000,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Донецк ауылына, Анар станциясына жеткізуші газ құбырын салу
323 590,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Ақбұлақ және Ақтасты ауылдарында газ құбырын және тармақталуын салу
260 678,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Арнасай ауылында, Бабатай станциясында газ құбырын және тармақталуын салу
269 684,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Түрген ауылына газ құбырын және тармақталуын салу
133 642,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Бірсуат ауылында, Байдалы ауылында газ құбырын және оның тармақталуын салу
290 651,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Волгодонов ауылына, 42 Разъезд станциясына, Қойгелді ауылына газ құбырын және тармақталуын салу
340 223,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Ижев ауылында және Шөптікөл станциясында газ құбырын және оның тармақталуын салу
88 461,0
Бюджеттік кредиттер
188 147,0
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
188 147,0
Республикалық бюджеттен мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттердің сомаларын бөлу
188 147,0
Аршалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы 11 маусымдағы
№ 9/2 шешіміне
3 қосымша
Аршалы аудандық мәслихатының
2020 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 70/2 шешіміне
5 қосымша
2021 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
1 150 808,1
Ағымдағы нысаналы трансферттер
688 283,2
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
79 382,2
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне қыска мерзімді кәсіби оқытуды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
13 705,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша шығындарды өтеуге субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
1 575,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жеңілдікпен жол жүруін қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
10 301,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
14 061,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ауылдық жерлерде тұратын педагогтер үшін отын және коммуналдық қызметтерді төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу

618 223,0
Строительство автоматической газораспределительной станции в поселке Аршалы Аршалынского района Акмолинской области
64 586,0
Строительство газопровода и ответвления от них в поселке Аршалы Аршалынского района Акмолинской области
1 000 000,0
Строительство подводящего газопровода к селу Донецкое, станции Анар Аршалынского района Акмолинской области
323 590,0
Строительство газопровода и ответвления в села Акбулак и Актасты Аршалынского района Акмолинской области
260 678,0
Строительство газопровода и ответвления в селе Арнасай, станции Бабатай Аршалынского района Акмолинской области
269 684,0
Строительство газопровода и ответвления в село Турген Аршалынского района Акмолинской области
133 642,0
Строительство газопровода и ответвления от них в селе Берсуат, селе Байдалы Аршалынского района Акмолинской области
290 651,0
Строительство подводящего газопровода в селе Волгодоновка, на станции Разъезд 42, селу Койгельды Аршалынского района Акмолинской области
340 223,0
Строительство газопровода и ответвления от них в селе Ижевское и станции Шоптиколь Аршалынского района Акмолинской области
88 461,0
Бюджетные кредиты
188 147,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
188 147,0
Распределение сумм бюджетных кредитов из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов
188 147,0
Приложение 3 к решению
Аршалынского районного
маслихата от 11 июня
2021 года № 9/2
Приложение 5 к решению
Аршалынского районного
маслихата от 23 декабря
2020 года № 70/2
Целевые трансферты из областного бюджета на 2021 год
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
1 150 808,1
Целевые текущие трансферты
688 283,2
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
79 382,2
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию краткосрочного профессионального обучения
13 705,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
1 575,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение льготного проезда
10 301,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
14 061,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности

34 479,0
Облыстық бюджеттен мүгедектерді протездік-ортопедиялық, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз етуге, сондай - ақ мүгедектерді оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес шипажайлық-курорттық емдеу қызметтерін ұсынуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
5 261,2
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
7 001,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне көтерме жәрдемақы мөлшерін ұлғатуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
7 001,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
594 900,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге және автомобиль жолдарын жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу, оның ішінде:
594 900,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Бабатай станциясы көшелерінің кентішілік автомобиль жолдарын күрделі жөндеу
150 000,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жібек жолы ауылында кентішілік жолдарды күрделі жөндеу
100 000,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы 42 Разъезд көшелерінің кентішілік автомобиль жолдарын күрделі жөндеу
100 000,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Волгодонов ауылы көшелерінің автомобиль жолдарын күрделі жөндеу
150 000,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Ақбұлақ ауылына кіреберіс жолының ағымдағы жөндеуі
94 900,0
Ауданның мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі (облыстық маңызы бар қала)
7 000,0
Мәдениет объектілерін жөндеуге облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
7 000,0
Аршалы ауданы Арнасай ауылдық мәдениет үйінің ғимаратын ағымдағы жөндеу
7 000,0
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
462 524,9
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
263 829,9
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жалтыркөл ауылында сумен жабдықтау желілерін реконструкциялау
9 000,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Аршалы кентінде 45 пәтерлі тұрғын үй салу
22 000,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жібек жолы ауылында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым (электр тарату желісі) салу
791,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жібек жолы ауылында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым (жолдардың құрылысы) салу
228 569,0
Аршалы ауданы Жалтыркөл ауылында сумен жабдықтау желілерін реконструкциялау бойынша ведомстводан тыс кешенді сараптамадан өткізе отырып, жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу

34 479,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на обеспечение инвалидов протезно- ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, а так же предоставление услуг санаторно- курортного лечения в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалидов
5 261,2
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
7 001,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на увеличение размера подъемного пособия
7 001,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
594 900,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на разработку проектно-сметной документации и ремонт автомобильных дорог, в том числе:
594 900,0
Капитальный ремонт внутрипоселковых автомобильных дорог улиц станции Бабатай Аршалынского района Акмолинской области
150 000,0
Капитальный ремонт внутрипоселковых дорог в селе Жибек жолы Аршалынского района Акмолинской области
100 000,0
Капитальный ремонт внутрипоселковых автомобильных дорог улиц Разъезда 42 Аршалынского района Акмолинской области
100 000,0
Капитальный ремонт автомобильных дорог улиц села Волгодоновка Аршалынского района Акмолинской области
150 000,0
Текущий ремонт подъезд к селу Акбулак Аршалынского района
94 900,0
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
7 000,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на ремонт объектов культуры
7 000,0
Текущий ремонт здания Арнасайского сельского Дома культуры Аршалынского района
7 000,0
Целевые трансферты на развитие
462 524,9
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
263 829,9
Реконструкция сетей водоснабжения в селе Жалтырколь Аршалынского района Акмолинской области
9 000,0
Строительство 45-ти квартирного жилого дома в поселке Аршалы Аршалынского района Акмолинской области
22 000,0
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры (линия электроснабжения) в селе Жибек жолы Аршалынского района Акмолинской области
791,0
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в селе Жибек жолы (строительство дороги)
228 569,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы по реконструкции сетей водоснабженияв селе Жалтырколь Аршалынского района

1 469,9
Аршалы ауданы Бабатай станциясындағы сумен жабдықтаудың тарату желілерін реконструкциялау, ведомстводан тыс кешенді сараптамадан өтумен жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу.
1 000,0
Аршалы ауданы Жалтыркөл ауылында РП-2 құрылысы
1 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
198 695,0
Аршалы ауданы әкімдігі жанындағы "Аршалы Су-2030" шаруашылық жүргізуге құқықты мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның жарғылық капиталын ұлғайту
29 800,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Ижев ауылында, Шөптікөл станциясында газ құбырын және оның тармақталуын салу
42 313,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Аршалы кентінде газ құбырын және оның тармақталуын салу
20 000,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Донецк ауылына, Анар станциясына жеткізуші газ құбырын салу
34 644,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Волгодонов ауылына, 42 Разъезд станциясына, Қойгелді ауылына газ құбырын және тармақталуын салу
18 901,5
Ақмола облысы Аршалы ауданы Ақбұлақ және Ақтасты ауылдарында газ құбырын және тармақталуын салу
14 482,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Арнасай ауылында, Бабатай станциясында газ құбырын және тармақталуын салу
14 982,5
Ақмола облысы Аршалы ауданы Түрген ауылына газ құбырын және тармақталуын салу
7 424,5
Ақмола облысы Аршалы ауданы Бірсуат ауылында, Байдалы ауылында газ құбырын және оның тармақталуын салу
16 147,5

1 469,9
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы,реконструкция разводящих сетей водоснабжения по станции Бабатай
1 000,0
Строительство РП-2 в селе Жалтырколь Аршалынского района
1 000,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
198 695,0
Увеличение уставного капитала государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Аршалы Су-2030" при акимате Аршалынского района
29 800,0
Строительство газопровода и ответвления от них в селе Ижевское, станции Шоптиколь Аршалынского района Акмолинской области
42 313,0
Строительство газопровода и ответвления от них в поселке Аршалы Аршалынского района Акмолинской области
20 000,0
Строительство подводящего газопровода к селу Донецкое, станции Анар Аршалынского района Акмолинской области
34 644,0
Строительство подводящего газопровода в селе Волгодоновка, на станции Разъезд 42, селу Койгельды Аршалынского района Акмолинской области
18 901,5
Строительство газопровода и ответвления в села Акбулак и Актасты Аршалынского района Акмолинской области
14 482,0
Строительство газопровода и ответвления в селе Арнасай, станции Бабатай Аршалынского района Акмолинской области
14 982,5
Строительство газопровода и ответвления в село Турген Аршалынского района Акмолинской области
7 424,5
Строительство газопровода и ответвления от них в селе Берсуат, селе Байдалы Аршалынского района Акмолинской области
16 147,5