Аршалы ауданы әкімінің 2021 жылғы 16 сәуірдегі № 09 "Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімінің 2021 жылғы 26 қарашадағы № 17 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 6 желтоқсанда № 25562 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, ШЕШТІМ:
1. Аршалы ауданы әкімінің "Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" 2021 жылғы 16 сәуірдегі № 09 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8431 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Аршалы ауданы әкімінің орынбасары Е.М. Жолымбетовқа жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аршалы ауданының әкімі А.Байманов

О признании утратившим силу решения акима Аршалынского района от 16 апреля 2021 года № 09 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба"
Решение акима Аршалынского района Акмолинской области от 26 ноября 2021 года № 17. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 декабря 2021 года № 25562
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Аршалынского района "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба" от 16 апреля 2021 года № 09 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8431).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Аршалынского района Жолумбетова Е.М.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Аршалынского района А.Байманов