Шектеу іс-шараларын тоқтату және Атбасар ауданы Полтавка ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 27 тамыздағы № 6 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Атбасар ауданы Полтавка ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 14 желтоқсандағы № 13 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 23 желтоқсанда № 25954 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабының 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабының 1-тармағына сәйкес және Атбасар ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2021 жылғы 07 желтоқсандағы № 01-28-462 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Атбасар ауданы Полтавка ауылдық округінің Титовка ауылы аумағында ірі қара малдың бруцеллез ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық іс-шаралардың жүргізілуіне байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Атбасар ауданы Полтавка ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 27 тамыздағы № 6 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8003 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Полтавка ауылдық
округінің әкімі
Л.Кожахметова

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Полтавского сельского округа Атбасарского района от 27 августа 2020 года № 6 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Полтавского сельского округа Атбасарского района Акмолинской области от 14 декабря 2021 года № 13. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 декабря 2021 года № 25954
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Атбасарского района от 07 декабря 2021 года № 01-28-462, РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия, установленные на территории села Титовка Полтавского сельского округа Атбасарского района, в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации болезни бруцеллез крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Полтавского сельского округа Атбасарского района от 27 августа 2020 года № 6 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8003).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Полтавского
сельского округа
Л.Кожахметова