Астрахан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-78-2 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2021 жылғы 18 қарашадағы № 7С-15-2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 25 қарашада № 25372 болып тіркелді
Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Астрахан аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-78-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8291 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021 – 2023 жылдарға арналған аудандық бюджет осы шешімнің, тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 3786797,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 668977,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 20130,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер -18362,5 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 3079327,4 мың теңге;
2) шығындар - 3903437,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 26421,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 52506,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 26085,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 31383,4 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу -32338,4 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 955,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -174445,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) -174445,2 мың теңге.";
7-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2021 жылға арналған резерві 3162,1 мың теңге сомасында бекітілсін.";
8-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт саласындағы мамандарға, қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 4, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан аудандық
мәслихатының хатшысы
М.Қожахмет
Астрахан аудандық мәслихатының
2021 жылғы 18 қарашадағы
№ 7С-15-2 шешіміне
1 қосымша
Астрахан аудандық мәслихатының
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С-78-2 шешіміне
1 қосымша
2021 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР

О внесении изменений в решение Астраханского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 6С-78-2 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 18 ноября 2021 года № 7С-15-2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 ноября 2021 года № 25372
Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Астраханского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 24 декабря 2020 года № 6С-78-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8291) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021 – 2023 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы - 3786797,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 668977,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 20130,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 18362,5 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 3079327,4 тысяч тенге;
2) затраты - 3903437,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 26421,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 52506,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 26085,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 31383,4 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 32338,4 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 955,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -174445,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 174445,2 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2021 год в сумме 3162,1 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Учесть специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, культуры и спорта являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.";
приложения 1, 2, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Астраханского
районного маслихата
М.Қожахмет
Приложение 1 к решению
Астраханского районного
маслихата от 18 ноября
2021 года № 7С-15-2
Приложение 1 к решению
Астраханского районного
маслихата от 24 декабря
2020 года № 6С-78-2
Районный бюджет на 2021 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ

15980,0
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
384,5
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
20314,4
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
69096,2
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34425,2
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
769,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
33902,0
489
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік активтер және сатып алу бөлімі
14485,6
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік активтер мен сатып алуды басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12716,7
004
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
839,9
005
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
929,0
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
11170,8
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11170,8
02
Қорғаныс
23835,9
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
23835,9
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
3973,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
7933,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
11929,9
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
5481,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5481,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
5481,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
294091,8
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
294091,8
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31989,7
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
63908,1
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
33341,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек

15980,0
013
Капитальные расходы государственного органа
384,5
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
20314,4
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
69096,2
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
34425,2
015
Капитальные расходы государственного органа
769,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
33902,0
489
Отдел государственных активов и закупок района (города областного значения)
14485,6
001
Услуги по реализации государственной политики в области управления государственных активов и закупок на местном уровне
12716,7
004
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
839,9
005
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
929,0
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
11170,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
11170,8
02
Оборона
23835,9
122
Аппарат акима района (города областного значения)
23835,9
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
3973,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
7933,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
11929,9
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
5481,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5481,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
5481,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
294091,8
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
294091,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
31989,7
002
Программа занятости
63908,1
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
33341,0
005
Государственная адресная социальная помощь

42322,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
3281,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
24604,9
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
307,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
441,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
2911,9
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
23962,2
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
36705,3
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
7303,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
23014,7
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
332806,6
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
50339,3
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
539,3
018
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
800,0
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
49000,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
282467,3
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
100000,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
157752,3
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
24715,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
227172,3
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
133832,3
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8774,0
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
77208,3
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
37994,0
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
7394,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
2462,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
43494,5
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

42322,0
006
Оказание жилищной помощи
3281,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
24604,9
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
307,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
441,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
2911,9
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
23962,2
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
36705,3
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
7303,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
23014,7
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
332806,6
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
50339,3
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
539,3
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
800,0
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
49000,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
282467,3
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
100000,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
157752,3
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
24715,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
227172,3
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
133832,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
8774,0
003
Поддержка культурно-досуговой работы
77208,3
006
Функционирование районных (городских) библиотек
37994,0
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
7394,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2462,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
43494,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан

55112,2
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
178026,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
114997,0
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6688,0
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
69030,0
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
31162,0
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
8117,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
40415,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14559,0
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
11041,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
14815,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
17614,0
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10414,0
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
3600,0
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
3600,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
5000,0
008
Cпорт объектілерін дамыту
5000,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
44367,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
10000,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
10000,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
16471,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16471,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
17896,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17896,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
37929,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
37929,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12929,0
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу

55112,2
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
178026,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
114997,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
6688,0
003
Поддержка культурно-досуговой работы
69030,0
006
Функционирование районных (городских) библиотек
31162,0
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
8117,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
40415,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
14559,0
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
11041,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
14815,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
17614,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
10414,0
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
3600,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
3600,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
5000,0
008
Развитие объектов спорта
5000,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
44367,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
10000,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
10000,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
16471,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
16471,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
17896,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
17896,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
37929,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
37929,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
12929,0
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов

3769,4
арнаулы жүріп-тұру құралдар
120,0
санаторий-курорттық емдеу
6048,0
Мемлекеттік ұйымдар: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдары, халықты жұмыспен қамту орталықтары қызметкерлерінің жалақысын көтеруге, оның ішінде
республикалық бюджет есебінен
7967,0
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
21785,0
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
5480,0
Техникалық көмекші (орнын толтырушы) құралдар тізбесін кеңейтуге
1823,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
30722,0
Балаларға кепілдендірілген әлеуметтік пакетке
6600,0
Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)
15735,0
Мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінде ерекше еңбек жағдайлары үшін мемлекеттік мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына лауазымдық жалақыға қосымша ақы белгілеуге
15735,0
Бюджеттік кредиттер
52506,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі)
52506,0
Іске асыру үшін бюджеттік кредиттер мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын
52506,0
Астрахан аудандық мәслихатының
2021 жылғы 18 қарашадағы
№ 7С-15-2 шешіміне
4 қосымша
Астрахан аудандық мәслихатының
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С-78-2 шешіміне
5 қосымша
2021 жылға облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома, мың тенге
БАРЛЫҒЫ
529639,5
Ағымдағы нысаналы трансферттер
328153,8
соның ішінде
Мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге.
42560,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі)
223517,6
Жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге және автомобиль жолдарын жөндеуге, оның ішінде
Астрахан ауданы Жалтыр ауылына кіреберіс жолды орташа жөндеу
72152,0
Бұлақты ауылына кіреберіс жолды ағымдағы жөндеу
46701,0
Жаңатұрмыс ауылының кіреберіс жолын ағымдағы жөндеу
9900,0
Астрахан ауданы Жалтыр ауылының көше-жол желісін орташа жөндеу
49764,6
Астрахан ауданы Новочеркасск ауылының көше-жол желісін орташа жөндеу
30000,0
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру мезгіліне дайындалуға
15000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
60325,2
Қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
2304,0
Қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша демеу-қаржы шығындарын өтеуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
1577,0
Халықты жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді еңгізуге беруге

3769,4
кресло-коляски
120,0
санаторно-курортное лечение
6048,0
На повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения, в том числе
за счет республиканского бюджета
7967,0
за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
21785,0
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
5480,0
На расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
1823,0
На выплату государственной адресной социальной помощи
30722,0
На гарантированный социальный пакет детям, в том числе на обеспечение продуктово-бытовыми наборами в связи с чрезвычайным положением
6600,0
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
15735,0
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
15735,0
Бюджетные кредиты
52506,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
52506,0
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
52506,0
Приложение 4 к решению
Астраханского районного
маслихата от 18 ноября
2021 года № 7С-15-2
Приложение 5 к решению
Астраханского районного
маслихата от 24 декабря
2020 года № 6С-78-2
Целевые трансферты из областного бюджета на 2021 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
ВСЕГО
529639,5
Целевые текущие трансферты
328153,8
в том числе
На оплату труда государственных служащих.
42560,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
223517,6
На разработку проектно-сметной документации и ремонт автомобильных дорог, в том числе
Средний ремонт подъездной дороги к селу Жалтыр Астраханского района
72152,0
Текущий ремонт подъездной дороги к селу Булакты
46701,0
Текущий ремонт подъездной дороги села Жанатурмыс
9900,0
Средний ремонт улично-дорожной сети села Жалтыр Астраханского района
49764,6
Средний ремонт улично-дорожной сети села Новочеркасское Астраханского района
30000,0
На подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
15000,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
60325,2
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
2304,0
На субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
1577,0
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения

14265,0
Ауылдық жерлерде тұратын педагогтер үшін отын және коммуналдық қызметтерді төлеу
33341,0
Мүгедектерді протездік-ортопедиялық, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз етуге, сондай-ақ мүгедекті оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес санаторий-курорттық емдеу қызметтерін ұсыну, оның ішінде
протездік-ортопедиялық құралдар
1354,8
тифлотехникалық құралдар
1732,0
санаторий-курорттық емдеу
1586,4
Аутизммен және мінез-құлық бұзылулары бар балалармен жұмыс істейтін әлеуметтік қорғау саласының мамандарын оқытуға
87,0
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы аясында "Бірінші жұмыс орны" іс-шарасына
700,1
"Күміс алқа" және "Алтын алқа" медальдары бар көп балалы аналарға, сондай-ақ арнайы мемлекеттік жәрдемақы алатын 18 жасқа дейінгі 4 және одан да көп балалары бар көп балалы отбасыларға бір жолғы әлеуметтік көмек төлеуге
3179,5
Чернобыль атом электр станциясындағы аппатың сылдарларын жоюға қатысушылар мен мүгедектерге біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
198,4
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1751,0
Көтерме жәрдемақы мөлшерін ұлғайтуға
1751,0
Дамуға арналған нысаналы трансферттер
201485,7
соның ішінде
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
169147,3
Астрахан ауданының Өрнек ауылында "Суды тазарту жөніндегі құрамдастырылған блок модулін орната отырып су бұрғышты салу" жобасы бойынша ведомстводан тыс кешенді сараптамадан өткізе отырып, жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
3475,0
Астрахан ауданының Қаракөл ауылында "Суды тазарту жөніндегі құрамдастырылған блок модулін орната отырып су бұрғышты салу" жобасы бойынша ведомстводан тыс кешенді сараптамадан өткізе отырып, жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
3475,0
Астрахан ауданының Таволжанка ауылында "Суды тазарту жөніндегі құрамдастырылған блок модулін орната отырып су бұрғышты салу" жобасы бойынша ведомстводан тыс кешенді сараптамадан өткізе отырып, жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
3475,0
Астрахан ауданы Колутон ауылындағы су құбыры желілерін қайта жаңарту (2 кезек)
1000,0
Астрахан ауылындағы Пушкин, Молодежная көшелерінің жылу желілерінің құрылысы
157722,3
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі)
32338,4
"Комхоз" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының жарғылық капиталын ұлғайту
32338,4

14265,0
На приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности
33341,0
На обеспечение инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида, в том числе
протезно-ортопедические изделия
1354,8
тифло- технические средства
1732,0
санаторно-курортное лечение
1586,4
На обучение специалистов сферы социальной защиты, работающих с детьми с аутизмом и ментальными поведенческими нарушениями
87,0
В рамках государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек" на мероприятие "Первое рабочее место"
700,1
На выплату единовременной социальной помощи многодетным матерям, награжденными подвесками "Күміс алқа" и "Алтын алқа", и многодетным матерям, имеющих от 4-х и более детей до 18 лет
3179,5
На выплату единовременной социальной помощи участникам и инвалидам ликвидации аварии на Чернобыльской атомной электростанции
198,4
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1751,0
На увеличение размера подъемного пособия
1751,0
Целевые трансферты на развитие
201485,7
в том числе
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
169147,3
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы по проекту "Строительство водоотвода с установкой комбинированного блок модуля по очистке воды" в селе Орнек Астраханского района
3475,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы по проекту "Строительство водоотвода с установкой комбинированного блок модуля по очистке воды" в селе Караколь Астраханского района
3475,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы по проекту "Строительство водоотвода с установкой комбинированного блок модуля по очистке воды" в селе Таволжанка Астраханского района
3475,0
Реконструкция водопроводных сетей в селе Колутон Астраханского района (2 очередь)
1000,0
Строительство тепловых сетей по улицам Пушкина, Молодежная в селе Астраханка
157722,3
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
32338,4
Увеличение уставного капитала государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Комхоз"
32338,4