Ерейментау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 13 наурыздағы № 6С-21/3-18 "Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 14 мамырдағы № 7С-5/8-21 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 19 мамырда № 8486 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ерейментау аудандық мәслихатының "Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" 2018 жылғы 13 наурыздағы № 6С-21/3-18 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6493 тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ерейментау аудандық
мәслихат сессиясының
төрағасы
Е.Биекенов
Ерейментау аудандық
мәслихатының хатшысы
М.Абжиков

О признании утратившим силу решения Ерейментауского районного маслихата от 13 марта 2018 года № 6С-21/3-18 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области"
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 14 мая 2021 года № 7С-5/8-21. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 19 мая 2021 года № 8486
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах", Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Ерейментауского районного маслихата "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области" от 13 марта 2018 года № 6С-21/3-18 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6493).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Ерейментауского районного
маслихата
Е.Биекенов
Секретарь Ерейментауского
районного маслихата
М.Абжиков