Біржан сал ауданы әкімінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Біржан сал ауданы әкімінің 2021 жылғы 28 сәуірдегі № 2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 4 мамырда № 8470 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Біржан сал ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Біржан сал ауданы әкімінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы А.С. Баймұқановқа жүктелсін.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Біржан сал ауданының әкімі Д.Есжанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Біржан сал ауданының
аумақтық сайлау комиссиясы
"28" сәуір 2021 жыл
Біржан сал ауданы әкімінің
2021 жылғы "28" сәуірдегі
№ 2 шешіміне
қосымша
Біржан сал ауданы әкімінің күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Біржан сал ауданы әкімінің "Сайлау учаскелерін құру туралы" 2018 жылғы 29 қарашадағы № 8 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6883 тіркелген);
2. Біржан сал ауданы әкімінің "Біржан сал ауданы әкімінің 2018 жылғы 29 қарашадағы № 8 "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2020 жылғы 28 ақпандағы № 3 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7719 тіркелген);
3. Біржан сал ауданы әкімінің "Біржан сал ауданы әкімінің 2018 жылғы 29 қарашадағы № 8 "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2020 жылғы 19 қарашадағы № 10 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8162 тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых решений акима района Биржан сал
Решение акима района Биржан сал Акмолинской области от 28 апреля 2021 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 4 мая 2021 года № 8470
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах", аким района Биржан сал РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения акима района Биржан сал согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Баймуканова А.С.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района Биржан сал Д.Есжанов
"СОГЛАСОВАНО"
Территориальная избирательная комиссия
района Биржан сал
"28" апреля 2021 год
Приложение к решению
акима района Биржан сал
от "28" апреля
2021 года № 2
Перечень признанных утратившими силу некоторых решений акима района Биржан сал
1. Решение акима района Биржан сал "Об образовании избирательных участков" от 29 ноября 2018 года № 8 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6883);
2. Решение акима района Биржан сал "О внесении изменений в решение акима района Биржан сал от 29 ноября 2018 года № 8 "Об образовании избирательных участков" от 28 февряля 2020 года № 3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7719);
3. Решение акима района Биржан сал "О внесении изменения в решение акима района Биржан сал от 29 ноября 2018 года № 8 "Об образовании избирательных участков" от 19 ноября 2020 года № 10 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8162).