Сайлау учаскелерін құру туралы
Ақмола облысы Біржан сал ауданы әкімінің 2021 жылғы 8 шілдедегі № 6 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 9 шілдеде № 23444 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 23-бабының 1-тармағына сәйкес ШЕШТІМ:
1. Біржан сал ауданының аумағында сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Біржан сал ауданы әкімінің 27.03.2024 № 1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешімнің орындалуын қадағалау аудан әкімі аппаратының басшысы А.С. Баймұқановқа жүктелсін.
3. Осы шешім ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Біржан сал ауданының әкімі Д.Есжанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Біржан сал ауданының
аумақтық сайлау комиссиясы
2021 жылғы 8 шілдедегі
№ 6 шешімге
қосымша
Біржан сал ауданының аумағындағы сайлау учаскелері
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Біржан сал ауданы әкімінің 27.03.2024 № 1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; өзгеріс енгізілді - Ақмола облысы Біржан сал ауданы әкімінің 17.07.2024 № 2 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1.
№ 246 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Құдықағаш ауылы, "Ақмола облысы білім басқармасының Біржан сал ауданы бойынша білім бөлімі Құдықағаш ауылының Рамазан Елебаев атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, С.Шәріпов көшесі, 20 құрылыс.
Шекарасы: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Құдықағаш ауылы.
2.
№ 247 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Заураловка ауылы, "Ақмола облысы білім басқармасының Біржан сал ауданы бойынша білім бөлімі Заураловка ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Болашақ көшесі, 19 құрылыс.
Шекарасы: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Заураловка ауылы.
3.
№ 248 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Яблоновка ауылы, Аталық көшесі, 13 құрылыс.
Шекарасы: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Яблоновка ауылы.
4.
№ 249 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Краснофлотское ауылы, "Ақмола облысы білім басқармасының Біржан сал ауданы бойынша білім бөлімі Краснофлот ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Мектеп көшесі, 26 құрылыс.
Шекарасы: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Краснофлотское ауылы.
5.
№ 250 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Макинка ауылы, "Ақмола облысы білім басқармасының Біржан сал ауданы бойынша білім бөлімі Макинка ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Валерий Чкалов көшесі, 65 құрылыс.
Шекарасы: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Макинка ауылы.
6.
№ 251 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Бұланды ауылы, "Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының "Бурабай" мемлекеттік ұлттық табиғи паркі" мемлекеттік мекемесінің Бұланды орманшылығының ғимараты, Дінмұхамед Қонаев көшесі, 1 құрылыс.
Шекарасы: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Бұланды ауылы, Қарағай ауылы.
7.
№ 252 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Мақпал ауылы, "Ақмола облысы білім басқармасының Біржан сал ауданы бойынша білім бөлімі Мақпал ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Қарағайлы көшесі, 19 құрылыс.
Шекарасы: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Мақпал ауылы.
8.
№ 253 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Қоғам ауылы, "Ақмола облысы білім басқармасының Біржан сал ауданы бойынша білім бөлімі Қоғам ауылының Шәймерден Қосшығұлов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Ыбырай Алтынсарин көшесі, 1 құрылыс.
Шекарасы: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Қоғам ауылы.
9.
№ 254 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Қаратал ауылы, "Ақмола облысы білім басқармасының Біржан сал ауданы бойынша білім бөлімі Қаратал ауылының бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Мағжан Жұмабаев көшесі, 1 құрылыс.
Шекарасы: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Қаратал ауылы.
10.
№ 255 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Мамай ауылы, "Ақмола облысы білім басқармасының Біржан сал ауданы бойынша білім бөлімі Мамай ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Шоқан Уәлиханов көшесі, 11 құрылыс.
Шекарасы: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Мамай ауылы.
11.
№ 256 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Тасшалқар ауылы, "Ақмола облысы білім басқармасының Біржан сал ауданы бойынша білім бөлімі Тасшалқар ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Школьная көшесі, 1 құрылыс.
Шекарасы: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Тасшалқар ауылы.
12.
№ 257 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Андықожа батыр ауылы, "Ақмола облысы білім басқармасының Біржан сал ауданы бойынша білім бөлімі Андықожа батыр ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Школьная көшесі, 1 құрылыс.
Шекарасы: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Андықожа батыр ауылы.
13.
№ 258 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Үлгі ауылы, "Ақмола облысы білім басқармасының Біржан сал ауданы бойынша білім бөлімі Үлгі ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Ғарыбжан Каримов көшесі, 6 құрылыс.
Шекарасы: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Үлгі ауылы.
14.
№ 259 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Карловка ауылы, "Авангард Азия Агро" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты, Приозерная көшесі, 5 құрылыс.
Шекарасы: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Карловка ауылы, Трамбовка ауылы, Ұйымшыл ауылы.
15.
№ 260 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Қызылұйым ауылы, "Ақмола облысы білім басқармасының Біржан сал ауданы бойынша білім бөлімі Қызылұйым ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Орталық көшесі, 8 құрылыс.
Шекарасы: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Қызылұйым ауылы.
16.
№ 261 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Жөкей ауылы, "Ақмола облысы білім басқармасының Біржан сал ауданы бойынша білім бөлімі Жөкей ауылының бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Лесная көшесі, 5 құрылыс.
Шекарасы: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Жөкей ауылы.
17.
№ 262 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Кеңащы ауылы, "Ақмола облысы білім басқармасының Біржан сал ауданы бойынша білім бөлімі Кеңащы ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Ақан сері көшесі, 33 құрылыс.
Шекарасы: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Кеңащы ауылы.
18.
№ 263 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Степняк қаласы, "Ақмола облысы білім басқармасының Біржан сал ауданы бойынша білім бөлімі Степняк қаласының оқу-өндірістік комбинаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Симов Гирей көшесі, 24 құрылыс.

Об образовании избирательных участков
Решение акима района Биржан сал Акмолинской области от 8 июля 2021 года № 6. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 июля 2021 года № 23444.
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории района Биржан сал согласно приложению к настоящему решению.
Сноска. В пункт 1 внесены изменения на казахском языке, текст на русском языке не меняется, решением акима района Биржан сал Акмолинской области от 27.03.2024 № 1 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Баймуканова А.С.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его официального опубликования.
Аким района Биржан сал Д.Есжанов
"СОГЛАСОВАНО"
Территориальная избирательная комиссия
района Биржан сал
Приложение к решению
акима района Биржан сал
от 8 июля 2021 года
№ 6
Избирательные участки на территории района Биржан сал
Сноска. Приложение - в редакции решения акима района Биржан сал Акмолинской области от 27.03.2024 № 1 (вводится в действие со дня первого официального опубликования); с изменением, внесенным решением акима района Биржан сал Акмолинской области от 17.07.2024 № 2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
1.
Избирательный участок № 246
Местонахождение: Акмолинская область, район Биржан сал, село Кудукагаш, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Кудукагаш имени Рамазана Елебаева отдела образования по району Биржан сал управления образования Акмолинской области", улица С.Шарипова, строение 20.
Границы: Акмолинская область, район Биржан сал, село Кудукагаш.
2.
Избирательный участок № 247
Местонахождение: Акмолинская область, район Биржан сал, село Заураловка, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Заураловка отдела образования по району Биржан сал управления образования Акмолинской области", улица Болашак, строение 19.
Границы: Акмолинская область, район Биржан сал, село Заураловка.
3.
Избирательный участок № 248
Местонахождение: Акмолинская область, район Биржан сал, село Яблоновка, улица Аталык, строение 13.
Границы: Акмолинская область, район Биржан сал, село Яблоновка.
4.
Избирательный участок № 249
Местонахождение: Акмолинская область, район Биржан сал, село Краснофлотское, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Краснофлотское отдела образования по району Биржан сал управления образования Акмолинской области", улица Мектеп, строение 26.
Границы: Акмолинская область, район Биржан сал, село Краснофлотское.
5.
Избирательный участок № 250
Местонахождение: Акмолинская область, район Биржан сал, село Макинка, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Макинка отдела образования по району Биржан сал управления образования Акмолинской области", улица Валерия Чкалова, строение 65.
Границы: Акмолинская область, район Биржан сал, село Макинка.
6.
Избирательный участок № 251
Местонахождение: Акмолинская область, район Биржан сал, село Буланды, здание Буландинского лесничества государственного учреждения "Государственный национальный природный парк "Бурабай" Управления делами Президента Республики Казахстан", улица Динмухамеда Кунаева, строение 1.
Границы: Акмолинская область, район Биржан сал, село Буланды, село Карагай.
7.
Избирательный участок № 252
Местонахождение: Акмолинская область, район Биржан сал, село Макпал, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Макпал отдела образования по району Биржан сал управления образования Акмолинской области", улица Карагайлы, строение 19.
Границы: Акмолинская область, район Биржан сал, село Макпал.
8.
Избирательный участок № 253
Местонахождение: Акмолинская область, район Биржан сал, село Когам, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Шаймердена Косшыгулова села Когам отдела образования по району Биржан сал управления образования Акмолинской области", улица Ибрая Алтынсарина, строение 1.
Границы: Акмолинская область, район Биржан сал, село Когам.
9.
Избирательный участок № 254
Местонахождение: Акмолинская область, район Биржан сал, село Каратал, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа села Каратал отдела образования по району Биржан сал управления образования Акмолинской области", улица Магжан Жумабаева, строение 1.
Границы: Акмолинская область, район Биржан сал, село Каратал.
10.
Избирательный участок № 255
Местонахождение: Акмолинская область, район Биржан сал, село Мамай, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Мамай отдела образования по району Биржан сал управления образования Акмолинской области", улица Шокана Уалиханова, строение 11.
Границы: Акмолинская область, район Биржан сал, село Мамай.
11.
Избирательный участок № 256
Местонахождение: Акмолинская область, район Биржан сал, село Тасшалкар, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Тасшалкар отдела образования по району Биржан сал управления образования Акмолинской области", улица Школьная, строение 1.
Границы: Акмолинская область, район Биржан сал, село Тасшалкар.
12.
Избирательный участок № 257
Местонахождение: Акмолинская область, район Биржан сал, село Андыкожа батыра, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Андыкожа батыр отдела образования по району Биржан сал управления образования Акмолинской области", улица Школьная, строение 1.
Границы: Акмолинская область, район Биржан сал, село Андыкожа батыра.
13.
Избирательный участок № 258
Местонахождение: Акмолинская область, район Биржан сал, село Ульги, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Ульги отдела образования по району Биржан сал управления образования Акмолинской области", улица Гарибжана Каримова, строение 6.
Границы: Акмолинская область, район Биржан сал, село Ульги.
14.
Избирательный участок № 259
Местонахождение: Акмолинская область, район Биржан сал, село Карловка, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Авангард Азия Агро", улица Приозерная, строение 5.
Границы: Акмолинская область, район Биржан сал, село Карловка, село Трамбовка, село Уюмшил.
15.
Избирательный участок № 260
Местонахождение: Акмолинская область, район Биржан сал, село Кызылуюм, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Кызылуюм отдела образования по району Биржан сал управления образования Акмолинской области", улица Орталык, строение 8.
Границы: Акмолинская область, район Биржан сал, село Кызылуюм.
16.
Избирательный участок № 261
Местонахождение: Акмолинская область, район Биржан сал, село Жукей, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа села Жукей отдела образования по району Биржан сал управления образования Акмолинской области", улица Лесная, строение 5.
Границы: Акмолинская область, район Биржан сал, село Жукей.
17.
Избирательный участок № 262
Местонахождение: Акмолинская область, район Биржан сал, село Кенащи, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Кенащи отдела образования по району Биржан сал управления образования Акмолинской области", улица Акан серэ, строение 33.
Границы: Акмолинская область, район Биржан сал, село Кенащи.
18.
Избирательный участок № 263
Местонахождение: Акмолинская область, район Биржан сал, город Степняк, здание коммунального государственного учреждения "Учебно-производственный комбинат города Степняк отдела образования по району Биржан сал управления образования Акмолинской области", улица Симов Гирея, строение 24.

Шекаралары: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Степняк қаласы, Сәкен Сейфуллин атындағы көше 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21 а, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 35;
Біржан сал көшесі 1, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 32, 39, 43, 45, 47, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 67, 69, 73, 77, 79, 80, 82, 84, 86, 87, 88, 89, 91, 93, 95, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 118, 119, 120, 121, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138;
Еркеш Ибрагим көшесі 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13;
Симов Гирей көшесі 3, 4, 6, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 18, 21, 22, 23, 28 а, 29, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 56 а, 57, 58, 63, 64, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 76, 79, 80, 81, 84;
Мағжан Жұмабаев көшесі 1, 3, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 28, 30, 36, 38, 40, 42, 44, 46;
Алпысбай Жақыпов атындағы көше 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49;
Есмағанбет Исмаилов көшесі 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 16, 17, 19.
19.
№ 264 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Степняк қаласы, Ақмола облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының "Біржан сал ауданының балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Біржан сал көшесі, 81 құрылыс.
Шекаралары: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Степняк қаласы, Ахат Атнашев көшесі 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 24, 25, 27, 29, 31;
Шаймерден Қосшығұлов көшесі 1, 2, 4, 5, 6, 8, 13, 19, 21, 23, 25, 29;
Николай Некрасов көшесі 1, 12, 14, 15, 18, 20, 23, 25;
Әбілқайыр Досов көшесі 2, 4, 5, 5 а, 5 б, 6, 7, 8, 8 а, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 47, 48, 49, 51, 52, 56, 58, 60, 64, 65, 66, 70, 71, 72, 74, 76, 78, 79, 80, 81, 83, 89, 91, 93, 95;
Кенесары Қасымов көшесі 1, 2, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 28, 30, 31, 32, 36, 37, 38, 41, 44, 45, 46, 47, 50, 51, 53, 54, 55, 62, 65, 66, 69, 71, 75, 77, 83, 89, 95, 97, 99, 101, 102, 111, 113, 115, 117;
Қасым Антаев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 21;
Омигов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 20, 24, 28, 30, 32, 34, 36;

Границы: Акмолинская область, район Биржан сал, город Степняк, улица имени Сакена Сейфуллина 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21 а, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 35;
улица Биржан сал 1, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 32, 39, 43, 45, 47, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 67, 69, 73, 77, 79, 80, 82, 84, 86, 87, 88, 89, 91, 93, 95, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 118, 119, 120, 121, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138;
улица Еркеша Ибрагима 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13;
улица Симов Гирея 3, 4, 6, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 18, 21, 22, 23, 28 а, 29, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 56 а, 57, 58, 63, 64, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 76, 79, 80, 81, 84;
улица Магжана Жумабаева 1, 3, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 28, 30, 36, 38, 40, 42, 44, 46;
улица имени Алпысбая Жакупова 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49;
улица Есмаганбета Исмаилова 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 16, 17, 19.
19.
Избирательный участок № 264
Местонахождение: Акмолинская область, район Биржан сал, город Степняк, здание коммунального государственного учреждения "Детско-юношеская спортивная школа района Биржан сал" управления физической культуры и спорта Акмолинской области, улица Биржан сал, строение 81.
Границы: Акмолинская область, район Биржан сал, город Степняк, улица Ахата Атнашева 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 24, 25, 27, 29, 31;
улица Шаймердена Косшыгулова 1, 2, 4, 5, 6, 8, 13, 19, 21, 23, 25, 29;
улица Николая Некрасова 1, 12, 14, 15, 18, 20, 23, 25;
улица Абулхаира Досова 2, 4, 5, 5 а, 5 б, 6, 7, 8, 8 а, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 47, 48, 49, 51, 52, 56, 58, 60, 64, 65, 66, 70, 71, 72, 74, 76, 78, 79, 80, 81, 83, 89, 91, 93, 95;
улица Кенесары Касымова 1, 2, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 28, 30, 31, 32, 36, 37, 38, 41, 44, 45, 46, 47, 50, 51, 53, 54, 55, 62, 65, 66, 69, 71, 75, 77, 83, 89, 95, 97, 99, 101, 102, 111, 113, 115, 117;
улица Касыма Антаева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 21;
улица Омигова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 20, 24, 28, 30, 32, 34, 36;

Наурызбай батыр көшесі 2, 3, 6, 7, 10, 11, 13, 14, 15, 18, 19, 21, 22, 24, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 44, 47;
Михаил Буденный көшесі 1, 2, 3, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 55, 57, 63, 65, 67, 69, 71, 73;
Николай Дрыгач көшесі 1, 3, 4, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 56;
Николай Моисеенко көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41;
Жангелдин көшесі 1, 2, 4, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70.
20.
№ 265 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Степняк қаласы, "Ақмола облысы білім басқармасының Біржан сал ауданы бойынша білім бөлімі Степняк қаласының № 1 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Шоқан Уәлиханов көшесі, 29 құрылыс.
Шекаралары: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Степняк қаласы, Абылай хан көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 17 Б, 19;
Тұрар Рысқұлов көшесі 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12;
Василий Чапаев көшесі 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 60, 61, 63, 64, 65, 69, 73, 75, 77, 83;
Мәлік Ғабдуллин көшесі 1, 2, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 46, 47;
Сатан Нұрмағанов көшесі 1, 1 а, 2, 2 а, 3, 4, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 24, 26;
Амангелді көшесі 1, 2, 3, 4 а, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 24, 28, 30, 32, 34, 38, 40, 44, 46;
Жақан Сыздықов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 24 а, 25, 26, 28, 28 а, 28 б, 29, 30, 31, 32, 35, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 63;
Әбсалям қажы көшесі 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 43, 45, 47;
Шоқан Уәлиханов көшесі 4, 4 а, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
Қабдолла Көшербаев атындағы көше 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 61, 63.
21.
№ 266 сайлау учаскесі

улица Наурызбай батыра 2, 3, 6, 7, 10, 11, 13, 14, 15, 18, 19, 21, 22, 24, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 44, 47;
улица Михаила Буденного 1, 2, 3, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 55, 57, 63, 65, 67, 69, 71, 73;
улица Николая Дрыгача 1, 3, 4, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 56;
улица Николая Моисеенко 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41;
улица Жангельдинская 1, 2, 4, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70.
20.
Избирательный участок № 265
Местонахождение: Акмолинская область, район Биржан сал, город Степняк, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 1 города Степняк отдела образования по району Биржан сал управления образования Акмолинской области", улица Шокана Уалиханова, строение 29.
Границы: Акмолинская область, район Биржан сал, город Степняк, улица Абылай хана 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 17 Б, 19;
улица Турара Рыскулова 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12;
улица Василия Чапаева 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 60, 61, 63, 64, 65, 69, 73, 75, 77, 83;
улица Малика Габдуллина 1, 2, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 46, 47;
улица Сатана Нурмаганова 1, 1 а, 2, 2 а, 3, 4, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 24, 26;
улица Амангельдинская 1, 2, 3, 4 а, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 24, 28, 30, 32, 34, 38, 40, 44, 46;
улица Жакана Сыздыкова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 24 а, 25, 26, 28, 28 а, 28 б, 29, 30, 31, 32, 35, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 63;
улица Абсалям кажы 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 43, 45, 47;
улица Шокана Уалиханова 4, 4 а, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
улица Кабдолла Кошербаева 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 61, 63.
21.
Избирательный участок № 266

Орналасқан орны: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Степняк қаласы, "Ақмола облысы білім басқармасының Біржан сал ауданы бойынша білім бөлімі Степняк қаласының Абай атындағы № 2 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Алпысбай Жақыпов атындағы көше, 1 құрылыс.
Шекаралары: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Степняк қаласы, Первомайская көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 36, 38, 39, 42, 44, 45, 49, 53, 55, 57, 59, 61, 63;
Абай Құнанбаев көшесі 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 16, 18, 22, 23, 24;
Рамазан Елебаев атындағы көше 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28 а, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40.
22.
№ 267 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Степняк қаласы, Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының жанындағы "Біржан сал аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты, Әбсалям қажы көшесі, 34 құрылыс.
Шекаралары: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Степняк қаласы, Сейітбаттал Мустафин көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 28, 29, 30, 31, 32, 38, 39, 40, 41, 42, 46, 47, 48, 49, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 64, 65, 66, 68;
Мәншүк Мәметова көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 12, 13, 17, 18, 20, 23.
Пригорхоз ауылы.
23.
№ 268 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Уәлиханов ауылы, Біржан сал ауданының "Уәлихан ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Ленин көшесі, 2 құрылыс.
Шекарасы: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Уәлиханов ауылы.
24.
№ 269 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Ақсу ауылы, Желтоқсан көшесі, 7 құрылыс.
Шекарасы: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Ақсу ауылы.
25.
№ 270 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Еңбекшілдер ауылы, "Ақмола облысы білім басқармасының Біржан сал ауданы бойынша білім бөлімі Еңбекшілдер ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Орталық көшесі, 24 құрылыс.
Шекарасы: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Еңбекшілдер ауылы, Ақбұлақ ауылы, Ақтас ауылы.
26.
№ 271 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Алға ауылы, "Ақмола облысы білім басқармасының Біржан сал ауданы бойынша білім бөлімі Алға ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Абылай хан көшесі, 11 құрылыс.
Шекарасы: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Алға ауылы.
27.
№ 272 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Заозерное ауылы, "Ақмола облысы білім басқармасының Біржан сал ауданы бойынша білім бөлімі Заозерный ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Микрорайон көшесі, 37 құрылыс.
Шекарасы: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Заозерное ауылы.
28.
№ 273 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Аңғал батыр ауылы, "Ақмола облысы білім басқармасының Біржан сал ауданы бойынша білім бөлімі Аңғал батыр ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Жамбыл көшесі, 8 құрылыс.
Шекарасы: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Аңғал батыр ауылы, Жаңалық ауылы.
29.
№ 274 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Баймырза ауылы, "Ақмола облысы білім басқармасының Біржан сал ауданы бойынша білім бөлімі Баймырза ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Уәлиханов көшесі, 22 құрылыс.
Шекарасы: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Баймырза ауылы, Шошқалы ауылы.
30.
№ 275 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Бірсуат ауылы, "Ақмола облысы білім басқармасының Біржан сал ауданы бойынша білім бөлімі Бірсуат ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Сатан Нұрмаганов көшесі, 9 құрылыс.
Шекарасы: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Бірсуат ауылы.
31.
№ 276 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Сәуле ауылы, "Ақмола облысы білім басқармасының Біржан сал ауданы бойынша білім бөлімі Сәуле ауылының Шәрәпи Әлжанов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Ақан сері көшесі, 2Б құрылыс.
Шекарасы: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Сәуле ауылы.
32.
№ 763 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Уәлиханов ауылы, "Семізбай-U" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты, Семізбай кені.
Шекарасы: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Уәлиханов ауылы, Семізбай кені.
33
№ 784 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Макинка ауылы, Ақмола облысы жұмыспен қамтуды және әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасының "Біржан сал ауданы, "Мейірім" арнаулы әлеуметтік қызмет көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Санаторная көшесі, 10.
Шекаралары: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Макинка ауылы, Санаторная көшесі, 10.

Местонахождение: Акмолинская область, район Биржан сал, город Степняк, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 2 имени Абая города Степняк отдела образования по району Биржан сал управления образования Акмолинской области", улица имени Алпысбая Жакупова, строение 1.
Границы: Акмолинская область, район Биржан сал, город Степняк, улица Первомайская 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 36, 38, 39, 42, 44, 45, 49, 53, 55, 57, 59, 61, 63;
улица Абая Кунанбаева 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 16, 18, 22, 23, 24;
улица Рамазана Елебаева 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28 а, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40.
22.
Избирательный участок № 267
Местонахождение: Акмолинская область, район Биржан сал, город Степняк, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Больница района Биржан сал" при управлении здравоохранения Акмолинской области, улица Абсалям кажы, строение 34.
Границы: Акмолинская область, район Биржан сал, город Степняк, улица Сейтбаттала Мустафина 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 28, 29, 30, 31, 32, 38, 39, 40, 41, 42, 46, 47, 48, 49, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 64, 65, 66, 68;
улица Маншук Маметовой 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 12, 13, 17, 18, 20, 23.
село Пригорхоз.
23.
Избирательный участок № 268
Местонахождение: Акмолинская область, район Биржан сал, село Валиханово, здание государственного учреждения "Аппарат акима Валихановского сельского округа" района Биржан сал, улица Ленина, строение 2.
Границы: Акмолинская область, район Биржан сал, село Валиханово.
24.
Избирательный участок № 269
Местонахождение: Акмолинская область, район Биржан сал, село Аксу, улица Желтоксан, строение 7.
Границы: Акмолинская область, район Биржан сал, село Аксу.
25.
Избирательный участок № 270
Местонахождение: Акмолинская область, район Биржан сал, село Енбекшильдерское, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Енбекшильдерское отдела образования по району Биржан сал управления образования Акмолинской области", улица Орталык, строение 24.
Границы: Акмолинская область, район Биржан сал, село Енбекшильдерское, село Акбулак, село Актас.
26.
Избирательный участок № 271
Местонахождение: Акмолинская область, район Биржан сал, село Алга, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Алга отдела образования по району Биржан сал управления образования Акмолинской области", улица Абылай хана, строение 11.
Границы: Акмолинская область, район Биржан сал, село Алга.
27.
Избирательный участок № 272
Местонахождение: Акмолинская область, район Биржан сал, село Заозерное, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Заозерный отдела образования по району Биржан сал управления образования Акмолинской области", улица Микрорайон, строение 37.
Границы: Акмолинская область, район Биржан сал, село Заозерное.
28.
Избирательный участок № 273
Местонахождение: Акмолинская область, район Биржан сал, село Ангал батыра, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Ангал батыр отдела образования по району Биржан сал управления образования Акмолинской области", улица Жамбыла, строение 8.
Границы: Акмолинская область, район Биржан сал, село Ангал батыра, село Жаналык.
29.
Избирательный участок № 274
Местонахождение: Акмолинская область, район Биржан сал, село Баймырза, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Баймырза отдела образования по району Биржан сал управления образования Акмолинской области", улица Уалиханова, строение 22.
Границы: Акмолинская область, район Биржан сал, село Баймырза, село Шошкалы.
30.
Избирательный участок № 275
Местонахождение: Акмолинская область, район Биржан сал, село Бирсуат, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Бирсуат отдела образования по району Биржан сал управления образования Акмолинской области", улица Сатана Нурмаганова, строение 9.
Границы: Акмолинская область, район Биржан сал, село Бирсуат.
31.
Избирательный участок № 276
Местонахождение: Акмолинская область, район Биржан сал, село Сауле, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Шарапи Альжанова села Сауле отдела образования по району Биржан сал управления образования Акмолинской области", улица Акан серэ, строение 2Б.
Границы: Акмолинская область, район Биржан сал, село Сауле.
32.
Избирательный участок № 763
Местонахождение: Акмолинская область, район Биржан сал, село Валиханово, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Семизбай-U", рудник Семизбай.
Границы: Акмолинская область, район Биржан сал, село Валиханово, рудник Семизбай.
33.
Избирательный участок № 784
Местонахождение: Акмолинская область, район Биржан сал, село Макинка, здание коммунального государственного учреждения "Центр оказания специальных социальных услуг "Мейірім", района Биржан сал" управления координации занятости и социальных программ Акмолинской области, улица Санаторная, 10.
Границы: Акмолинская область, район Биржан сал, село Макинка, улица Санаторная, 10.