Есіл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 82/2 "2021-2023 жылдарға арналған Есіл қаласының, Красногорский кентінің, ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 9 наурыздағы № 3/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 12 наурызда № 8385 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Есіл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Есіл аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Есіл қаласының, Красногорский кентінің, ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттері туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 82/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8324 тіркелген, 2021 жылғы 20 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтың:
2), 3), 4), 5) тармақшалары жаңа редакцияда баяндалсын:
"2) шығындар - 138889,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - (- 3079,9) мың теңге;";
келесі мазмұндағы 6) тармақшасымен толықтырылсын:
"6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 3079,9 мың теңге.";
2 тармақтың:
2), 3), 4), 5) тармақшалары жаңа редакцияда баяндалсын:
"2) шығындар - 15239,2 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - (- 1693,2) мың теңге;";
келесі мазмұндағы 6) тармақшасымен толықтырылсын:
"6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1693,2 мың теңге.";
3 тармақтың:
2), 3), 4), 5) тармақшалары жаңа редакцияда баяндалсын:
"2) шығындар - 17167,5 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - (- 1520,5) мың теңге;
келесі мазмұндағы 6) тармақшасымен толықтырылсын:
"6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1520,5 мың теңге.";
4 тармақтың:
2), 3), 4), 5) тармақшалары жаңа редакцияда баяндалсын:
"2) шығындар - 19078,8 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение Есильского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 82/2 "О бюджетах города Есиль, поселка Красногорский, сел и сельских округов на 2021-2023 годы"
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 9 марта 2021 года № 3/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 12 марта 2021 года № 8385
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Есильского районного маслихата "О бюджетах города Есиль, поселка Красногорский, сел и сельских округов на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 82/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8324, опубликовано 20 января 2021 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункты 2), 3), 4), 5) изложить в новой редакции:
"2) затраты - 138889,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - (- 3079,9) тысяч тенге;";
дополнить подпунктом 6) следующего содержания:
"6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 3079,9 тысяч тенге.";
в пункте 2:
подпункты 2), 3), 4), 5) изложить в новой редакции:
"2) затраты - 15239,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - (- 1693,2) тысячи тенге;";
дополнить подпунктом 6) следующего содержания:
"6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1693,2 тысячи тенге.";
в пункте 3:
подпункты 2), 3), 4), 5) изложить в новой редакции:
"2) затраты - 17167,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - (- 1520,5) тысяч тенге;";
дополнить подпунктом 6) следующего содержания:
"6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1520,5 тысяч тенге.";
в пункте 4:
подпункты 2), 3), 4), 5) изложить в новой редакции:
"2) затраты - 19078,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге;