Есіл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 сәуірдегі № 29/3 "Ақмола облысы Есіл ауданының жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 13 мамырдағы № 6/5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 19 мамырда № 8487 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Есіл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Есіл аудандық мәслихатының "Ақмола облысы Есіл ауданының жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" 2018 жылғы 28 сәуірдегі № 29/3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6617 тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрайымы Л.Клименко
Аудандық мәслихат хатшысы С.Агымбаева
"КЕЛІСІЛДІ"
Есіл ауданының әкімдігі

О признании утратившим силу решения Есильского районного маслихата от 28 апреля 2018 года № 29/3 "Об утверждении регламента собрания местного сообщества Есильского района Акмолинской области"
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 13 мая 2021 года № 6/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 19 мая 2021 года № 8487
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах", Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Есильского районного маслихата "Об утверждении регламента собрания местного сообщества Есильского района Акмолинской области" от 28 апреля 2018 года № 29/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6617).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии районного маслихата Л.Клименко
Секретарь районного маслихата С.Агымбаева
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Есильского района