Жарқайың ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобаларын (схемаларын) бекіту туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2021 жылғы 12 қазандағы № 7С-15/2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 26 қазанда № 24888 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 8-бабына сәйкес, Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жарқайың ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобалары (схемалары) осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі
Жарқайың аудандық мәслихатының хатшысы А.Альжанов
Жарқайың аудандық
әслихатының
2021 жылғы 12 қазандағы
№ 7C-15/2 шешіміне
1-қосымша
Державин қаласының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Жарқайың аудандық
әслихатының
2021 жылғы 12 қазандағы
№ 7C-15/2 шешіміне
2-қосымша
Жарқайың ауданының ауылдық елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)

Об утверждении проектов (схем) зонирования земель Жаркаинского района
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 12 октября 2021 года № 7С-15/2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 октября 2021 года № 24888
В соответствии со статьей 8 Земельного кодекса Республики Казахстан, Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проекты (схемы) зонирования земель Жаркаинского района, согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Жаркаинского районного маслихата А.Альжанов
Приложение 1 к решению
Жаркаинского районного
маслихата от 12 октября
2021 года № 7C-15/2
Проект (схема) зонирования земель города Державинска
Приложение 2 к решению
Жаркаинского районного
маслихата от 12 октября
2021 года № 7C-15/2
Проект (схема) зонирования сельских населенных пунктов Жаркаинского района